Go down
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

26th Luty 2017, 11:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Jeden z przykładów:

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają 1487848661_s9vvnu_600

Coraz więcej ludzi jest zmanipulowanych, że takie życie singla jest wygodne, fajne i po co się męczyć?

Oczywiście tego typu ludzie, jeśli nie zmienią swojego podejścia to nie założą małżeństwa i nie wydadzą na świat potomstwa.

Dlatego rasa białych ludzi będzie zmniejszać się coraz bardziej.

A tu kolejny:

Toksyczne i niszczące nas jedzenie, może nie od razu ale powoli i na tym polega przebiegłość i perfidia szatana i jego sług.

Takie składniki dodawane do jedzenia chociażby jak olej palmowy

Lista z produktami spożywczymi, która pewnie pokazuje tylko mały procent

http://00raq00.blogspot.com/2013/07/czarna-lista-produktow-zawierajacych.html

Mt 24 (22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

26th Luty 2017, 15:54
Metody w jaki sposób Nas wyniszczają 16939010

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

26th Luty 2017, 16:11
Dobry temat Very Happy Zwykły.

Myślę i myślę co napisać w jaki sposób i w jakiej dziedzinie nas nie wykorzystują

Wiecie co?Mam problem.
Nie wiem.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

26th Luty 2017, 23:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Myślę i myślę co napisać w jaki sposób i w jakiej dziedzinie nas nie wykorzystują napisał:

Po śmierci. Jeszcze trupów z grobów nie wywlekają!

bounce bounce bounce

Ale konto bankowe wyczyszczą!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

8th Kwiecień 2017, 22:48
Film który jest dowodem na to, że ONZ to organizacja ludobójcza:Watykan jako jedyne państwo nie należy do ONZ dlaczego???

Ponieważ to tak jakby właściciel był zatrudniony w swojej firmie jako pracownik.

Całe ONZ należy do Watykanu i realizuje jego politykę wyniszczenia całego rodzaju ludzkiego.

ONZ chce wyludnić ziemię a jaki jest cel Boga???


Rodz 9 napisał:(1) I pobłogosławił Bóg Noego i synów jego, i powiedział do nich: Rozradzajcie się i rozmnażajcie, i napełniajcie ziemię czyniąc ją sobie poddaną.


Rodz 1 napisał:(28) I błogosławił im Bóg, mówiąc  Bądźcie płodni i rozmnażajcie się i napełnijcie ziemię i poddajcie ją; panujcie nad rybami mórz i nad latającymi stworzeniami niebios, i nad wszelkimi trzodami, i nad wszystkimi gadami pełzającymi po ziemi!

Porównajmy cele wobec człowieka jakie ma Bóg a jakie ma ONZ i Watykan:


Wyborcza napisał:I będzie to katastrofa nie tylko dla nas, ale także dla połowy wszystkich gatunków roślin i zwierząt. Miejsca na Ziemi jest dla nie więcej niż miliarda ludzi.
W Watykanie rozpoczęła się w poniedziałek międzynarodowa konferencja o wymieraniu gatunków. Z poparciem papieża Franciszka zwołały ją wspólnie Papieska Akademia Nauk i Papieska Akademia Nauk Społecznych .

Wśród zaproszonych mówców znalazł się kontrowersyjny wśród niektórych katolików biolog ze Stanfordu prof. Paul Ehrlich. Kontrowersyjny, bo otwarcie i od lat ostrzega, że nie potrafimy się ograniczyć, a zwariowany wzrost ludzkiej populacji to zagrożenie dla ziemskiej biosfery i samego człowieka (blisko rok temu byłem na jego wykładzie w Cambridge, gdzie twierdził nawet, że los naszego gatunku jest już przesądzony  – wykończyć nas mają przeludnienie i globalne zmiany klimatu).

Środowiska, które uważają, że człowiek ma prawo czynić sobie Ziemię poddaną, tak nie lubią prof. Ehrlicha i jego tez, że wystosowały petycję do organizatorów konferencji, by wycofali zaproszenie dla wiekowego już słynnego naukowca.

– Zebrali chyba z 11 tys. podpisów – opowiada prof. Ehrlich brytyjskiemu „Observerowi" . – Ale papież nie zmienił zdania.

Ten ekspres musi się wykoleić!


Papież Franciszek  z uwagą wsłuchuje się w ostrzeżenia nadchodzące ze świata nauki, bo sam nawołuje do tego, byśmy czynili sobie Ziemię raczej zieloną niż poddaną. Z kolei Papieska Akademia Nauk od jakiegoś czasu postuluje, żeby świat odszedł od paliw kopalnych i przestawił się na odnawialne źródła energii .

Tezy prof. Ehrlicha są zresztą racjonalne. Wystarczy uzbroić się w mędrca szkiełko i oko oraz popatrzeć na liczby. W 1800 r. liczba ludzi osiągnęła pierwszy miliard. W 1930 r. – 2 mld. W połowie XX w. były nas 3 mld, a dziś – już blisko 7,5 mld. Według różnych szacunków do końca wieku będzie to aż 12 mld.

– Już teraz szacuje się, że każdego roku przejadamy o połowę więcej zasobów, niż Ziemia jest w stanie odbudować – mówił kiedyś „Wyborczej” prof. Bogusław Pawłowski, szef Katedry Biologii Człowieka na Uniwersytecie Wrocławskim. – Żyjemy więc na kredyt. To bezprecedensowa sytuacja, żeby jakiś organizm będący najwyższym ogniwem łańcucha pokarmowego zyskał tak olbrzymią przewagę. Ten ekspres musi się więc wykoleić !

Jednym ze scenariuszy czekającej nas katastrofy może być pandemia jakiejś choroby  zakaźnej. Ostrzegał przed tym ostatnio choćby Bill Gates  (choć sam nie jest najlepszym przykładem samoograniczania).

Pięć planet do wyżywienia ludzkości


Mieszkańcy biednej Afryki rozmnażają się dwa razy szybciej niż – średnio – reszta świata.

– [Do końca wieku populacja Afryki] prawdopodobnie skoczy z 1 mld do ok. 4 mld – mówi „Observerowi” brytyjski ekonomista z Cambridge sir Partha Dasgupta. – Łatwo sobie wyobrazić, jakie spowoduje to napięcia. Tym bardziej że zmiany klimatu dotkną Czarny Ląd bardziej niż resztę świata. Co się stanie, kiedy tamtejsze rejony suche się rozrosną i 100 mln Afrykanów spróbuje przepłynąć Morze Śródziemne ? Mnie ta wizja przeraża.

Globalizacja i rewolucja informatyczna sprawiły, że mieszkańcy najbiedniejszych zakątków świata widzą, że gdzie indziej da się lepiej żyć. Coraz bardziej pragną więc poprawić swój los. Problem w tym, jak mówi prof. Ehrlich, że gdyby każdy z 7,5 mld ludzi żył na poziomie przeciętnego obywatela USA , potrzebowalibyśmy pięciu planet do wyżywienia nas wszystkich.

Przed skutkami globalizacji, robotyzacji, zmian klimatu i informatyzacji ostrzega też brytyjski fizyk (również z Cambridge) prof. Stephen Hawking. Jak pisał niedawno w „Guardianie", żyjemy w najbardziej niebezpiecznych czasach w historii Ziemi. Obwinia o to rosnące nierówności, które – z powodu rewolucji informacyjnej – tak bardzo kłują w oczy. „Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi poszukuje nowego ładu” i ucieka do mitycznej „ziemi obiecanej” – twierdzi słynny uczony.

Podzwonne dla bioróżnorodności


Przeludnienie jest groźne, bo niszczy bioróżnorodność Ziemi. Jak alarmują naukowcy biorący udział w watykańskiej konferencji, jesteśmy sprawcami i świadkami szóstego wielkiego wymierania w historii naszej planety. Jeśli nie podejmiemy szybkich i radykalnych działań, do końca wieku z powierzchni Ziemi zniknie aż połowa zamieszkujących ją dziś gatunków roślin i zwierząt.

[size=35]Symbolem obecnego wielkiego wymierania są tzw. gatunki charyzmatyczne – wieloryby, lwy, nosorożce, słonie, goryle. Pół wieku temu na Ziemi żyło 450 tys. lwów, dzisiaj – 20 tys. Goryli zachodnich pół wieku temu był milion, a dziś – 200 tys. Jeśli nie potrafimy ocalić przed wyginięciem nawet tak „popularnych” gatunków, czy uratujemy inne? A wraz z nimi nas?[/size]
[size]

Według prof. Ehrlicha jedynym wyjściem jest ostre ograniczenie liczby Homo sapiens.

– Jeśli cenimy ludzkie życie, powinniśmy się starać, by liczba ludzi nie przekraczała tej, którą jesteśmy w stanie w sposób zrównoważony utrzymać – mówi „Observerowi". – 12 mld ludzi na koniec wieku oznacza gwałtowne załamanie naszej cywilizacji. Jej upadek przetrwają nieliczni.

[/size]
[size=35]Zdaniem amerykańskiego biologa ludzka populacja powinna zostać ograniczona maksymalnie do miliarda. Dzięki temu nasza cywilizacja będzie mogła wygodnie trwać przez kolejne tysiąclecia.[/size]
[size]

Ale jak to uczynić?

– Tylko edukacja może nas uratować – uważa prof. Pawłowski. – Najważniejsza jest edukacja kobiet, bo to one de facto decydują o kontroli urodzeń. Tam, gdzie są wykształcone i aktywne zawodowo, przyrost naturalny maleje.

Konferencja potrwa do 1 marca . Nie wiadomo jeszcze, jakie przyniesie konkluzje.

[/size]


http://wyborcza.pl/7,75399,21428930,albo-opanujemy-przeludnienie-albo-czeka-nas-katastrofa-alarmuja.html?disableRedirects=true
Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości jakie cele ma Watykan i ONZ wobec ludzkości???
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

9th Kwiecień 2017, 01:59
Message reputation : 100% (1 vote)
To wszystko ma jeden bardzo wyraźny cel.

Z powodu 'nadmiernej' populacji zniszczyć białą rasę. Owa zboczona propaganda ma głównie na celu wyniszczenie rasy ludzkiej a głoszą ją głównie przedstawiciele nasienia węża.

Ta zbrodnicza klika bez sumień ludzkich i bez krzty ludzkiego rozumu dąży do do wyniszczenia nas. Oni ziemię mają w nosie i żaden z tych głupców nie pokazuje ani jednego sposobu na skuteczną redukcję populacji i nikt nie wskazuje na bezpośrednie przyczyny wzrostu populacji.

Tą przyczyną jest brak emerytur.

W ubogich państwach panuje zwyczaj posiadania dużej rodziny, która będzie w stanie zapewnić rodzicom okres starości, kiedy rodzice nie są już w stanie na siebie zapracować.


Dlatego sie tak rozmnażają.

Drugim wielkim problemem jest koszt energii. Ponownie wina zboczeńców u władzy. Jakiekolwiek wynalazki o bezpłatnej energii są ukrywane, produkcja zabroniona a szczegóły i dane techniczne są także ukrywane.

Bezpłatna energia umożliwiłaby drastyczne ograniczanie korzystania z węgla, ropy czy innych paliw. Nie byłoby zanieczyszczeń, wielu chorób i mieszkania czy nawet olbrzymie ogrody byłyby nawet podgrzewane w zimie czy ochładzane w lecie aby najlepszej jakości warzywa i owoce rosły w najbardziej dogodnych dla nich warunkach, nie mówiąc już o ogrzewaniu i schładzaniu pomieszczeń z ludźmi.

Wody pitne byłyby czyste, wszelkie zanieczyszczenia, odpadki byłyby niezwykle tanio niszczone i neutralizowane przez urządzenia zużywające niemal bezpłatną energię.

Bezpłatna energia pozwoliłaby na emerytury dla każdego człowieka na ziemi. Kraje ubogie przestałyby się tak obficie rozmnażać.

Południowa Afryka była państwem o czarnej populacji która posiadała biały rząd i  elity kulturalne w RPA były białe. Dzięki zdolnościom i kulturze ludzi białych RPA była najbogatszym państwem w Afryce i Afrykanerzy w RPA żyli sobie dobrze zorganizowani, nakarmieni, mający opiekę lekarską bezpłatną oraz emerytury.

Ale to było za dobre i zbrodniarz z nagrodą Nobla, terrorysta Mandela zbuntował się, podburzył murzynów, zmieniono rząd i wymordowano większość białej populacji.

Do dzisiaj morduje się w P. Afryce białych farmerów i w chwili obecnej grozi im, Afrykanerom śmierć głodowa.

Grabieże nasienia węża w krajach ubogich powodują jeszcze większy głód i wzrost populacji. Wszystkie te problemy, z jakimi boryka się ludzkość są wynikiem działalności zbrodniarzy w Watykanie, USA oraz wszelkich kretyńskich organizacji pseudo społecznych jak ONZ czy zbrodnicza UE.

Nie miejmy złudzeń - świat może być piękny ale szatan, upadli aniołowie oraz nasienie węża robią na świecie piekło oraz przelewają morze niewinnej krwi.

Jedynie Bóg nam może pomóc oraz jego Prawo.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

18th Kwiecień 2017, 21:06
Notki od Nathaniela...


Coraz wyraźniej widzimy nachalną promocję zboczeń. Homoseksualizm nie jest niczym nowym, ale dlaczego jest aż tak eksponowany jako coś nowoczesnego? Dlaczego nie ma marszu Heteroseksualistów ?

Nie powinniśmy nazywać gejów satanistami ani skazywać ich na śmierć, ale pamiętajmy o miłowaniu bliźnich. Sądzę, że Bóg ma przygotowane karty dla ”dobrych” Homosiów, Transeksualistów itd. Ja to widzę jako poprawę DNA i przerzucenie obiektu miłości na kobiety albo coś w tym stylu. Od Homoseksualizmu gorsza jest jednak pedofilia, na którą nie ma usprawiedliwienia.

Co do transów. Jak wiemy są tylko dwie odmienne płcie. Jeśli dana osoba jest bezpłciowa, to znaczy, że ma poważny problem. Można jeszcze zrozumieć gdy dana osoba powiedzmy od młodego dokonała wyboru swojej płci i wybrała na 100%.

Niestety np. w Tajlandii można spotkać facetów, którzy jedynie naśladują kobiety, choć ciała i organy rozrodcze mają męskie. Postępowy zachód pokazuje nam za nowoczesność ”Kobietę” z brodą, przykładu nie muszę podawać. Innego wyjścia nie ma, albo jest się kobietą albo facetem, ale są ludzie którzy zbłądzili. Czyja jest to jednak wina ludzi? czy edukacji (indoktrynacji)? Brak profilaktyki itd.

Dodajmy do tego wcześniejszą aktywność seksualną wśród nastolatków, niechciane ciąże, aborcje, pornografię. Nie każdy eksploduje na widok kobiety, choć są tacy ludzie, którzy pod wpływem nagości w mediach itd stają się seksoholikami. Wiadomo, że zdrada małżeńska jest złamaniem prawa. Ale co z onanizmem i resztą?

Przecież większość chrześcijan w sprawie seksu cytuje zazwyczaj Pawła, który nienawidził ludzkiego ciała nazywając je grzesznym (Pawłościanie uwielbiają używać zwrotu ”toż to grzech”). Jak wiemy w starożytności władcy mieli setki kochanek, kochanków i nałożnic.

Henoch, Piotr a nawet Dawid posiadali żonę i dzieci będąc według Pawła grzesznikami… Problemem nie jest seks, ale zdrada małżeńska i inne niebezpieczne zboczenia jak zoofilia, dendrofilia itd.

PS. ten transik ”J. Alba” ma korzenie Sefardyjczyków z Hiszpanii… tak jak Saudyjska elita. Duża cześć aktorów i innych celebrytów ma pochodzenie… żydowskie. I co ciekawe są z tego dumni, a my już nie możemy być dumni ze Słowiaństwa.

Dużo celebrytek ma budowę ciała męską. Jedne po prostu tak wyglądają, a większość jest po operacjach plastycznych, które wcale nie upiększają. W sporcie także zdarzają się faceci rywalizujący jako kobiety pod wpływem sterydów itd. Przecież sport to zdrowie, ale jak widać nawet tutaj aniołowie z myślą ”co by tu jeszcze zepsuć” zajrzą. Sterydy i inne środki powodują krótsze życie sportowców (problemy z sercem np.). Dlatego powinniśmy unikać tego co sztuczne.
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

11th Lipiec 2017, 00:27
Spójrzcie, czy to płaskie urządzenie na "pace" radiowozu to nie jest jakiś system do kontrolowania tłumów, rozpędzania manifestacji itp? Wątpię żeby takie urządzenia były legalne!

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,policyjny-radiowoz-pokryty-bialymi-rozami,236140.html

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają DEZQFhSXgAEzdcs
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

11th Lipiec 2017, 09:34
Message reputation : 100% (1 vote)
może to nieco przybliży temat tajemniczej instalacji na radiowozie oddziału prewencji:

https://www.czerwonesamochody.com/details.php?image_id=26458

"Na samochodzie widoczne jest urządzenie L-RAD 500X - urządzenie dźwiękowe, wytwarzające dźwięk o bardzo wysokiej głośności, który jest słyszalny na dużych odległościach. Jego głównym celem jest emitowanie fal dźwiękowych, które będą wywołały u odbiorcy nieprzyjemną reakcję i wpływały na jego zachowanie poprzez odstraszanie. Urządzenie może także pełnić rolę wzmacniacza dużej mocy, który nie wywołuje negatywnych reakcji u słuchacza i nie powoduje bólu."
to w teorii

a w praktyce:
L-RAD w akcji:


_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 52
Skąd : Gniezno

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

14th Sierpień 2017, 21:49
Widzę że nikt do tej pory nie poruszył tematu,wichury na terenie wielkopolski,a dokładnie Gniezna bo w nim i okolicach,wichury były najsilniejsze.
Są straszne zniszczenia,których fotografie nie oddadzą,wiele domów zniszczonych,ofiary w ludziach i ranni.Domy powoli ludzie sobie naprawią,ale to co zrobione jest z lasami,nie da się opisać, większość portali i oczywiście media,bardziej przejęte dziureczką w katedrze Gnieźnieńskiej,spodziewać się można że będą piszczeć o datki jacy to biedni taka cudna katedra,miasto wyglądało jak pobojowisko,parki nadal wyglądają potwornie,ale ulice szybciutko wysprzątane i już mniej ludzi myśli o katastrofie a co jest poza miastem ? to wierzcie gdyby ludzie nie pokazali zdjęć i ogromu zniszczonych lasów to tv mało co.
Nie pisała bym tutaj tego, ale jak widzę kilometry połamanych drzew i to jak niszczą ziemie Bożą,bo jestem przekonana że było to wywołane sztucznie a do tego od razu wciskali w ścieromedich że za tydzień może być tak samo,od razu sobie pomyślałam że naszemu rządowi grożą i pokazali że nie żartują. Zastanawiam się tylko za co ta kara na co Polski Rząd nie chce się zgodzić. Widok tego wszystkiego jest tak przytłaczający że ja jak patrzę na te domy ,krzywdę ludzką i te lasy które wyglądają jak z horroru, to z trudem powstrzymuję łzy.

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,22231683,po-piatkowej-nawalnicy-w-okolicach-gniezna-zniszczone-tyle.html

Zdjęcia wyszukacie sami jak was to zaciekawi. Pozdrawiam.

Dopiszę jeszcze że był to 11 dzień miesiąca.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

15th Sierpień 2017, 00:53
Nowy artykuł o broni pogodowej!

http://www.whatdoesitmean.com/index2358.htm

Proszę sobie przetłumaczyć a Google Tłumacz. Rosjanie się skarżą!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

15th Sierpień 2017, 04:45

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

17th Sierpień 2017, 15:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie wiedziałem że Google to skrajny rasizm przeciwko białym.

Zauważyłem pewien obrazek z tekstem i postanowiłem to sprawdzić.

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Dhx8eb10

Napisać na Google jedno z 4 zdań po angielsku i wybrać Images. Po polsku to będzie zdjęcia czy obrazki.

Znaczenie.

1 Białe kobiety z dziećmi.

2. Białe pary.

3. Szczęśliwe amerykańskie pary.

4. Biały mężczyzna i biała kobieta.

Jestem ciekaw czy po polskiej stronie pokaże się to samo obżydlistwo.

Napiszcie! :-)

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Takeshi
Takeshi
Liczba postów : 15
Join date : 18/03/2015

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

17th Sierpień 2017, 19:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Tego jest... więcej:

"European history people" to już czyste szyderstwo.

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają DHYx27LWsAARyZI

avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

20th Sierpień 2017, 19:17
Inny film:Zauważmy jedno, powstanie Warszawskie było zorganizowane tylko po to aby wymordować kolejną ilość Słowian, Polaków.

Przywódcy t.z.w. "Polskiego rządu" mieli pełną świadomość, że w czasie wybuchu powstania Rosjanie i nikt nam nie pomorze.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

26th Sierpień 2017, 08:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Ten film wyjaśnia nam dlaczego przemoc w USA grupy ANTIFA jest możliwa a nawet pokazuje w jaki sposób można ANTIFA całkowicie unieszkodliwić.

Co najciekawsze, owe legalne w 100% sposoby ujawnia... murzynka, niezwykle mądra i inteligentna kobieta. [EN]
Najpierw wyjaśnienie jak to jest możliwe, że nikt nie aresztuje zbrodniarzy ANTIFA.

Demolowanie czegokolwiek jest karalne i bicie innych także. Więc dlaczego nie ma aresztowań?

Proste. ANTIFA ma maski na twarzach i nawet na głowach. Prawo tego zabrania i władze lewackie czy też demokratyczne nie wprowadzają tego w życie i nie pozwalają policji na stosowanie tego prawa.

W takim przypadku wszelkie ataki są bezkarne, ponieważ nie wiadomo co kto zrobił i nie można nigdy niczego udowodnić. Więc nawet nikt nie próbuje.

Policja nie ma prawa do aresztowań jedynie ma prawo do zaprowadzenia porządku, kiedy krew już się przelała i zburzono wiele rzeczy. Podobnie jest w EUROPIE!

W Polsce najprawdopodobniej będzie lub już jest stosowana taka metoda podczas demonstracji.

Jak to prawnie przełamać?

Najpierw musi istnieć takie prawo. Policja musi je utrzymywać i mieć pewność, że ludzie zamaskowani nie mają wstępu na jakiekolwiek tereny. Powinni być natychmiast aresztowani.

Jeżeli tego nie władze nie zrobią, obywatele pobici czy zranieni mają pełne prawo do sądzenia rządu za jaskrawe zaniedbanie i wypłacenia wszystkim poszkodowanym wysokich kwot pieniędzy, odszkodowań za straty oraz za leczenie czy utraty poważnej zdrowia.

To się natychmiast odbije na wyborach i nijt na takich polityków nigdy nie będzie głosował.

A ANTIFA - były już takie przypadki - natychmiast się wycofuje, kiedy zabrania się im masek, czyli demonstracje połączone z demolowanie, bez masek są niemożliwe z powodu obawy aresztowania i w przypadku wielu filmów jako dowodów atakujący po prostu pójdą do więzienia.

Jeżeli więc istnieje prawo zabraniające maskowania się, to władze są całkowicie odpowiedzialne za wszelkie zniszczenia czy ataki na inne osoby i owe osoby mają pełne prawo do podania władz miasta pod sąd z żądaniem o odszkodowanie a nawet do postulatu usunięcia służb czy polityków nie zdolnych do zachowania prawa w danym mieście.

W większości miast prawo zabrania noszenia mask, zwłaszcza w bankach czy innych instytucjach.

W przypadku masowych strat czy pobicia wielu ludzi można się zorganizować w jedną grupę i zbiorowo pozwać do sądu władze danego miasta o zupełną nieudolność i żądać sądownie olbrzymich odszkodować za straty i po0bicia czy nawet śmierć.

W USA takie rzeczy wydarzyły się i w tym świetle jest boleśnie oczywiste, że ANTIFA jest wspierana finansowo przez Sorosa a władze mają rozkazy od demokratów (lewaków), ani nie interweniować w nawet najbardziej skrajnych przypadkach.

W taki właśnie sposób władze organizują wojnę domową w USA. W podobny sposób zrobiono wojnę domową na Ukrainie.

Tak jest więc wprowadzany w życie plan III WŚ.

Google (YTube), Twetter oraz Facebook zamykają masowo konta tysięcy Niemców, którzy ujawniają przekręty Merkel i jej partii! A za miesiąc będą wybory w Niemczech.

http://www.breitbart.com/london/2017/08/24/facebook-deletes-thousands-accounts-ahead-german-national-election/  [EN]

Podobną czystkę zrobiono przed wyborami we Francji, dlatego globalista wygrał wybory.

Robi się więc coraz gorzej z rządową cenzurą, wspieraną przez Google, YouTube oraz Facebook i Twetter.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

3rd Wrzesień 2017, 18:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Zobaczcie jakie sataniści szykują gry wirtualnej rzeczywistości dla młodych ludziPrzecież to praktycznie otwieranie furtki na jakieś ataki demoniczne czy nawet opętania!
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

14th Wrzesień 2017, 16:11
Message reputation : 100% (2 votes)
Przepraszam że w tak ważnym momencie wstawiam link z "pudelka" ale od jakiegoś czasu śledzę Dodę z podejrzeniami że jest w tak zwanym :"klanie muzycznych iluminati". Od roku na tym forum dużo zrozumieliśmy czym może być ta grupa  "artystów " na szczycie TOP 10.
Przeczytajcie krótką wzmiankę plotkarską na temat konfliktu Dody z jej byłym kochankiem. Sprawa wygląda poważnie i na miejscu tego gościa uważałbym. Jest skandal ponieważ  wyciekło nagranie które jest między jej byłym a tajemniczym  facetem , który zna Dodę i przestrzegał "byłego" by nie rozwścieczał Doroty ponieważ ma bardzo mocne znajomości.

link do źródła:
http://www.pudelek.pl/artykul/116988/tylko_u_nas_tak_wygladalo_szantazowanie_haidara_ona_zniszczy_pana_ojca_zniszczy_pana_rodzine_po_co_to_panu/

Ja przytoczę najciekawsze:

ona też nie cofnie się przed niczym - mówi mężczyzna do Emila.

No zauważyłem.

No widzi pan. No więc tak: zniszczy pana ojca, zniszczy pana rodzinę. Po co? Po co? Później wsiądą nie tylko na pana ojca, braci, na tych z którymi macie kontakt - opisuje Dorotę mężczyzna
.

Wynika z tego że ludzie tego pokroju co Doda mają sporą władzę, stoją za nią siepacze nasienia węża, dzwoni do kogoś a ten załatwia i może nawet załatwić śmierć podejrzewam. Nie tylko tego kto jej zaszkodził ale nawet prześladować  jej bliskich. Oczywiście policja  i prokuratura nigdy by nie pociągnęła sprawy dalej jeśli by taka "gwiazdka" zrobiła coś złego.
Dodatkowo uważam że sama Dorota jest już sporo owładnięta demonami skoro łazi z nożem i niszczy komuś samochód!.

Mam widok przed oczami jeszcze jak rok temu na festiwalu Gremy zaraz po rozpoczęciu założyli świecące rogi na głowę i śpiewali "Highway to hell", oczywiście nie odbyło się to bez rogowatej dłoni itp. Widziałem w ich twarzach powagę, oczywiście niektórzy uważali to za dobrą zabawę ale ci bardziej wytrawni "artyści" raczej byli poważni. Być może zdają sobie sprawę że całe ich bogactwo niebawem obróci się w kupę łajna?. Może zastanawiają się czy było warto albo czy da się z tego wyplątać!
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

14th Wrzesień 2017, 20:01
Nie wiem czy nie pomieszałem celebrytów, ale czytałem kilka artykułów, o wystąpieniach chyba właśnie Dody, w których odnosiła się patriotycznie do różnych spraw, i umiarkowanie pro PiSowsko... Co jest dziwne dla rockowej, czyli raczej lewackiej giwazdki..

Być może także należy do Chabadu, i w show biznesie także nastąpił podział... A jej przypadnie role eliminacji 1 fali satanistycznych artystów jak Maleńczuk itp, czyli antypolskich..Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

15th Wrzesień 2017, 00:17
Message reputation : 100% (4 votes)
Obawiam się Jacku, że na tym etapie i jej poziomie wtajemniczenia opinie czy poglądy zupełnie się nie liczą, taki Tusk czy jakiś Premier, poseł jest o wiele niżej od niej. Pamiętaj że w rękach ( artystów) złożone jest ważniejsze zadanie niż polityków!. O ile oni są zwykłymi aktorami i marionetkami które mozna wymieniać, to wykonawca muzyczny i mentor, idol publiczności który posługuje się do perfekcji jedną z najsilniejszych magii na tym świecie czyli muzyką!. Tak muzyka jest zaliczana do magii i tą muzyką można więcej zmienić ludzi niż politykami. Zobacz jak zwykły nurt muzyczny w latach 50-tych :Rock&Roll szybko zmienił pokolenia, obniżając im poziom moralności, z tego nurtu wyszły inne i jeszcze kończąc na muzyce trans która jest muzyką rytualna niemal dziś.

Więc "gwiazdki" iluminati są wyżej niż politycy, mozliwe że Doda ma swoje poglądy i nie boi się ich wypowiadać ale siedząc na tym poziomie co jest nie ma to kompletnie żadnego znaczenia, pracuje dla lucyfera!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4620
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

25th Wrzesień 2017, 02:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Bardzo ciekawy film o szczepionkach.

Dr Jaśkowski - za ten film stracił prawo wykonywania zawodu ?Dopiero teraz obejrzałem CAŁY film i zebrało mnie na wymioty.

Czy dowody logiczne przedstawione w tym filmie nie są wystarczającym dowodem na to, że nasz rząd okupacyjny w świadomy i perfidny sposób wyniszcza naród polski według planu Protokołów Mędrców Syjonu oraz zbrodniczego planu Kalergiego czy też Saula Alinskiego!?


Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Alinsk11

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

26th Wrzesień 2017, 11:53

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

29th Wrzesień 2017, 15:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Popatrzcie na ten film:Tak od 2:10 ceny na Ukrainie!!!

Toż to eksterminacja!!

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

29th Wrzesień 2017, 21:26
Ciekawy artykuł:


zmiany na ziemi napisał:
Francuski finansista Charles Gave, porównując liczbę urodzeń wśród Europejczyków oraz muzułmanów obliczył, że już w ciągu najbliższych 30-40 lat możemy stać się mniejszością na własnym kontynencie. Muzułmańskie rodziny są zwykle wielodzietne, w przeciwieństwie do Europejczyków, których jest po prostu coraz mniej.


 
Należący do Gave'a think tank Institut des Libertés przedstawia, że wskaźnik płodności wśród rdzennej ludności europejskiej wynosi tylko 1,4. To oznacza, że przeciętna kobieta rodzi statystycznie 1,4 dziecka. Inaczej jest w przypadku muzułmańskich kobiet, których wskaźnik płodności wynosi od 3,4 do 4. Należy mieć tu na uwadze, że aby zachować zastępowalność pokoleń, współczynnik dzietności musi wynosić przynajmniej 2,1.
 
Obliczenia te oczywiście nie spodobały się środowiskom lewicowym. Gazeta Libération potępiła Charlesa Gave'a za "głupie kalkulacje", które mimo wszystko mają wiele wspólnego z rzeczywistością, oraz za tworzenie podziałów. Lewicowcy uważają bowiem, że napływający do nas muzułmańscy imigranci również automatycznie stają się Europejczykami.
 
Demografia Europy wciąż pozostaje w bardzo złym stanie. Pomysł zamiany populacji wcale nie jest niczym nowym - ONZ proponowała sprowadzenie ludności zastępczej  już w 2000 roku, co jak widać zaczęto konsekwentnie realizować w ostatnich latach. Wielu analitytów przekonuje, że za obecne problemy w Europie nie można winić wyznawców islamu, ponieważ religia ta zawsze była bardzo ekspansywna - winy doszukują się w Europejczykach, którzy przestają rodzić dzieci i stopniowo odrzucają swoją kulturę oraz religię, tym samym dając miejsce islamowi.
 
Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, muzułmanie staną się większością w Europie już w nadchodzących dekadach. Gdy do nastąpi, nasz kontynent zacznie przypominać Bliski Wschód, gdzie zamachy, jawne prześladowania i ataki na innowierców są na porządku dziennym.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/muzulmanie-zdominuja-europe-w-ciagu-40-lat


Ale komentarze są jeszcze ciekawsze:

zmiany na ziemi napisał:

"Muzułmańskie rodziny są


autor: darthbanji (anonim) (2017-09-28 18:33)

"Muzułmańskie rodziny są zwykle wielodzietne, w przeciwieństwie do Europejczyków, których jest po prostu coraz mniej" - bo europejczyk zapier... na siebie i swoje dzieci, a ciapaty dostaje na każdego bachora socjal z kieszeni europejczyka. Skończmy płacić tym nierobom, i wyzdychają w 1-2 pokolenia jak nie dostaną kasy. Ewentualnie wrócą na swoją pustynię. No ale przecież w tym durnym świecie to byłby rasizm, nazizm i każdy inny możliwy -izm...
0

0

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Picture-20047-1490692921

Święte słowa ... mieszkam w


autor: anya67  (2017-09-29 19:25)

Święte słowa ... mieszkam w Anglii , pracuję w szpitalu i widze co sie dzieje na porodówce (moja przyjaciółka tam pracuje) w ostatnim tylko tygodniu rodziły same muzułmanki , jak w tygodniu trafi sie jedna biała rodząca to cud ! 6 , 7 , 8 poród u szmatogłowych to norma ... do pracy nie mają chęci , domy i pieniadze dostaja za nic ... za to że są ! my zanim zdecydujemy sie na dzieci kalkulujemy jaka przyszłość uda nam się im zapewnić natomiast szmatogłowi tym sie zupełnie nie martwią bo i po co ? europejczycy i tak na nich pracują na ich zasiłki , domy , opieke medyczna itd itd itd ręce opadają 
1

0Otóż te komentarze są bardzo interesujące gdyż opisują prawdę.

Otóż cały system jest zorganizowany tak aby biali Europejczycy pracowali ciężko na to aby islamiści mogli się mnożyć i nie pracować.

Zauważmy takie Niemcy, tam na każde dziecko dostaje się spore zasiłki i tam taki islamista mający kilka kobiet i wiele dzieci ma życie wręcz luksusowe nie musząc pracować.Zauważmy jedno, prawo Boże nakłada na mężczyznę aby ten przy pomocy swojej pracy utrzymywał swoje  potomstwo. 

Obecny system socjalny w którym mężczyznom płaci się za płodzenie dzieci jest oparty na doktrynie Lucyferiańskiej.

Po co jest to tak zorganizowane???

Ponieważ ten system jest jednym z elementów do realizacji planu 3 wojen światowych.

Czyli ten system ma na celu wywołanie gigantycznego kataklizmu socjalnego.

Otóż jeśli liczba nierobów (islamistów) osiągnie dość wysoki poziom to po prostu gospodarki państw Europy i USA czeka gigantyczny krach.

Dlatego w 2015 roku sprowadzono do Europy kilka milionów islamistów i dodatkowo Merkel chce sprowadzić w ramach programu "łączenia rodzin" jeszcze ponad 300 tysięcy islamistów.

Rządzący sataniści chcą za wszelką cenę i jak najszybciej wywołać socjalny kataklizm.

Zauważmy jedno. Niemcy to czołowa gospodarka świata jednak dług Niemiec jest tak ogromny (pond 55 bilionów Euro), a jego wydatki socjalne (które wydawane są głównie na islamistów) są tak ogromne, że te państwo nie może podwyższyć do 2%PKB wydatków na swoją armie.

Tymczasem taka Polska podwyższa swoje PKB na obronność ciągle i chce je podnieść do 2,5% PKB. Dlaczego???

Ponieważ tak naprawdę dług Polski jest niewielki zaś liczba nierobów jest niska.

PKB Rosji na obronność jest jeszcze wyższe nawet 4%. Dlaczego??? Ponieważ tam nie ma socjalu, każdy musi pracować i te państwo nie ma długów.

Pokazuje to jak biedne są w istocie państwa zachodniej UE.
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

29th Wrzesień 2017, 22:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Co do gospodarki Niemiec, przeczytałem ostatnio ciekawą informację w... czasopiśmie motoryzacyjnym! Wink

W skrócie chodzi o to, że niedawno wybuchła afera, w związku z oszukiwaniem przez koncern motoryzacyjny Volkswagen na testach ekologicznych, na których sprawdzano czy nowo produkowane pojazdy spełniają ustawowe normy.

Robiono to na różne sposoby, ale najpopularniejszym było programowania sterownika silnika w taki sposób, żeby wykrywał, czy pojazd porusza się na drodze, czy na stanowisku diagnostycznym (wtedy poruszały się koła tylko jednej osi na rolkach) i chwilowo systemy oczyszczania spalin pracowały na maksymalnej wydajności, co podczas normalnego użytkowania szybko wykończyłoby silnik...

Ale do rzeczy.. Interesuję się trochę motoryzacją i wiem, że proceder ten kwitnął już od lat 90, a zamieszane są w niego praktycznie wszystkie niemieckie koncerny motoryzacyjne! Wielokrotnie temat nagłaśniany był publicznie przez organizacje ekologiczne! Sprawę jednak zawsze zamiatano pod dywan!!

Najdziwniejsze jest to, że działo się to w kraju który jest propagatorem ekologii!! Wprowadzania zielonych stref, niekonwencjonalnych źródeł energii, itp. Nie wierzę żeby politycy dobrze o tym nie wiedzieli!!

I teraz przeczytajcie fragment tego artykułu sierpniowego numeru "Auto Świat Poradnika":

O tym, że z nowymi "ekologicznymi" autami coś musi być nie tak, mówiło się już od lat, przy okazji analiz skażenia powietrza w tzw. strefach ekologicznych, które wprowadzono w wielu niemieckich miastach. Choć do takich stref wolno wjeżdżać tylko autami spełniającymi wyśrubowane normy emisyjne, m.in. mierzone wartości stężenia tlenków azotu okazywały się znacznie wyższe od oczekiwanych. Po ujawnieniu przekrętów producentów aut sprawa się wyjaśniła. Od tego momentu wiarę w "czyste diesle" stracili jednak politycy. M.in. w Niemczech i we Francji nasiliły się naciski, żeby w miarę możliwości wyeliminować auta z silnikami wysokoprężnymi przynajmniej z miast, a najlepiej całkowicie. Warto wiedzieć, że przez wiele lat w tych krajach sprzedawało się więcej diesli niż benzyniaków. Utrudnienia dla właścicieli diesli oznaczać mogą w takiej sytuacji, po pierwsze, gwałtowną zapaść sprzedaży nowych aut z silnikami wysokoprężnymi (które dotychczas stanowią znaczną część oferty), a po drugie, miliardowe roszczenia ze strony wkurzonych właścicieli aut, którzy kupowali je z przeświadczeniem, że spełniają one aktualne normy.

Dla ludzi którzy nie używają auta w pracy, dodam tylko, że zakaz wjazdu do miast takimi pojazdami to poważne utrudnienie dla firm transportowych, sklepów, firm budowlanych, kurierów, praktycznie dla każdej małej przedsiębiorczości!!! W dodatku chcą wstrzymać produkcję prawie połowy sprzedawanych aut!


Czy to nie zbiegło się dziwnie w czasie z napływem nachodźców? Kolejna cegiełka do spowodowania socjalnego kataklizmu???
Sponsored content

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach