Zwiedzenie - czasy ostateczne

+17
Łukasz.s
Tomaso
Iraeneus
Bushi
Andrzej
huberkinky
efraimita
Cyryl
Henry Kubik
Liksar
Lotion
polskapaw
Aleksander
lusia
Odrodzony
Obserwator
Olo
21 posters
Go down
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

5th Lipiec 2022, 03:35
Niezwykle ciekawy film, który wyjaśnia nam cel Corona wirusa szczepień.

SZOKUJĄCA 2014 ZAPOWIEDŹ O SZCZEPIENIACH PRZEZ ANTHONY PATCH

https://www.bitchute.com/video/9XeQSbkFrnjz/  


Bardzo jasno wyjaśnił on nam cel szczepień już w roku 2014. (Film po angielsku.)

Ów cel jest nieco znany ale żaden wykształcony ekspert od takich technologii jeszcze tego nam
nie ujawnił.


Celem szczepień jest zmiana naszego DNA. Po zmianie człowiek traci...
sumienie czyli duszę
.


Ludzie zaszczepieni stają się bezduszni, bez sumień, są posłuszni rządom i nie mając sumień
mogą wykonywać bez zmrużenia oka każde rozkazy. Doskonali żołnierze, mordercy, obywatele
posłuszni wszelkim kaprysom elit rządzących.

To wydaje się rzeczywistym celem szczepień.

Słyszy się czasami o zmianie postępowania ludzi zaszczepionych, którzy jeszcze żyją, a główną
ich cechą jest właśnie brak sumień i wielka agresywność w stosunku do ludzi niezaszczepionych.

Oczywiście wszelkie media kontrolują takie informacje, ale nie wszystko można ukryć i skrawki
informacji czasami do nas docierają.

Jeszcze żaden naukowiec tego w taki sposób nie ujawnił. Patch jest naukowcem wysokiej klasy
i najwyraźniej, zwłaszcza w roku 2014 musiał znać... PRAWDĘ, co teraz do nas wreszcie dotarło.

Wiedząc, że jest to dzieło zagorzałych satanistów i wspierane przez ludzi... bez sumień czyli nasienie
węża, dopiero przy takim wyjaśnieniu mamy ukazane jedyne logiczne wyjaśnienie celu szczepień.

Oczywiście zgony wielu ofiar to skutki niedopracowanej na 100% technologii, ale nasienie węża
nie ma sumień i o takie 'drobiazgi' ich 'sumienia' ich nie nękają.

To nam w sumie wyjaśnia dosłownie wszystko, wyjaśnia nam niezwykłe plany WSZYSTKICH
satanistów i najwyraźniej jest to jedyne wyjaśnienie, które nam ukazuje rzeczywiste cele szatana
i jego nasienia węża.


Sprawdzajmy zachowania się ludzi zaszczepionych i pamiętajmy także o tym, że nie każdy
zaszczepiony człowiek był zaszczepiony w taki sposób.

Pewna część ludzi była zaszczepiona po prostu wodą czyli nic im się nie stało i nie mieli żadnych
skutków ubocznych, co ułatwiało szczepienia wielkich mas ludzi.

Jest także oczywiste, że nasienie węża nie musiało być szczepione, ale głównym celem byli i są nadal
chrześcijanie, ponieważ to ich dusze są zabijane podczas szczepień.


Obserwujmy więc zachowania się osób zaszczepionych, które znamy. Wielu ludzi mówi o zmianie
ich charakterów. Do tego momentu nie traktowałem tego zbyt poważnie, ale po tej informacji
(Google usunęło ten film) to wszystko zaczyna mieć głęboki sens, jeżeli wiemy na 100%, że
światem nadal rządzi szatan.

Teraz jest on w wielkim kłopocie, ponieważ najwyraźniej Bóg już wystąpił w naszej obronie.

To jest także wyjaśnienie, dlaczego Bóg już interweniuje w ludzkość i w działania na ziemi i dąży
do ochrony narodu wybranego.


To jest przyczyna obecnej interwencji samego Boga w dzieje ludzkości.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

7th Lipiec 2022, 04:38
Tym razem mam szokujący film oraz artykuł z roku 2012 na temat Izraela.


Ukraina jako wielki Izrael oraz projekt Niebiańskiego Izraela



Film jest w języku angielskim i muszę go dokładnie obejrzeć, zanotować
najważniejsze rzeczy i opublikować na jednej z witryn.

Temat jest niezwykle ważny i... niezwykle budujący.

Poniżej niesamowity artykuł, w którym Kissinger mówi, że:


"Za dziesięć lat nie będzie już Izraela"

http://stone-kingdom.net/blog/2012/09/kissinger-10-years-there-will-be-no-more-israel-and-commentary

25 września 2012 r.

Parę dni temu napisała to felietonistka New York Post (należąca do Ruperta Murdocha, który jest także właścicielem Fox Network, Wall Street Journal i wielu innych dużych firm medialnych), Cindy Adams. Najwyraźniej nigdy nie nauczyła się pisać pełnymi zdaniami (chichocze).

„Henryk KISSINGER . Były sekretarz stanu. Obecny uczony stanu świata. Nie kłóć się z wiedzą pana Kissingera. On już wie jak. Horror na Bliskim Wschodzie. Partia Demokratyczna obraża Jerozolimę. Antyizraelska mentalność DC. Obama , zajęty zbieraniem funduszy na reelekcję, nie ma czasu dla oblężonego Netanjahu . Postawa Gabinetu Owalnego a czerwona linia. Przysięga Iranu, że zniszczy naszego jedynego przyjaciela w tej części świata. Zrelacjonowany mi Henry Kissinger stwierdził – i słowo w słowo cytuję to stwierdzenie: „Za 10 lat nie będzie już Izraela”. Powtarzam: 'Za 10 lat nie będzie już Izraela'”. Źródło tutaj .

Komentarz dr Bruggemana: Wszystkie moje komentarze są oczywiście oparte na założeniu, że to, co powiedziała Cindy Adams, jest rzeczywiście prawdą. W tym samym czasie, gdy odkryłem powyższą historię, moją uwagę zwrócił e-mail, który był wielokrotnie przesyłany dalej. Być może wielu czytelników już to otrzymało. Jest związany z wojną na Bliskim Wschodzie, ale dołączyłem go w całości na końcu tego bloga, aby nie przerywać toku mojego komentarza do oświadczenia Kissingera.

Jak można się było spodziewać, blogerzy dyspensacyjni, ewangelickie czaty itp. wpadają w przesadę, by potępić ignorancję proroctw biblijnych ze strony dr Kissingera i elit polityczno-finansowych. Nie zrozum mnie źle. Nie wierzę, że dr K. jest zapalonym badaczem Biblii.

Ale nie pochopnie odrzuciłbym jego przepowiednię. W końcu Kissinger jest i był od dziesięcioleci jednym z głównych agentów władców Tajemniczego Babilonu. Wie , jakie są ich plany, bo pomaga je opracowywać i realizować.

Oto typowy przykład reakcji niektórych chrześcijan, ten z „ przyjemnego czatu”: (podkreślenie moje — JWB)

„Reporterka ( sic ! ) NY Post, Cindy Adams, zacytowała słowa Henry'ego Kissingera: „Za 10 lat nie będzie już Izraela”. Chociaż wiemy, że to nieprawda , nie dlatego jest to tak ważny cytat. To Henry Kissinger wygłasza to oświadczenie. To stwierdzenie powinno sprawić, że chrześcijanie, którzy zignorowali znaki i zignorowali kaznodziejów, naprawdę zaczną zwracać uwagę na to, jak blisko jesteśmy…”

Administrator czatu skomentował: „Bóg prawdopodobnie się śmieje na swoim tronie. Prawdopodobnie myśli, że za 10 lat nie będzie już Henry'ego Kissingera. [Zgadzamy się z tymi dwoma stwierdzeniami – JWB] Niezorientowani na świecie, w tym elita polityczna, nie mają pojęcia, co nadchodzi i być może wkrótce”.

Au contraire, panie administratorze czatu i mój bracie w Chrystusie, to wy nie rozumiecie, co nadchodzi i być może niedługo. Ponieważ ty i miliony innych ewangelicznych i dyspensacyjnych chrześcijan zostałeś oszukany, wierząc, że współcześni Żydzi są biblijnymi Izraelitami, twoje rozumienie biblijnych proroctw jest dalekie od celu. Wierzysz, że skoro są Izraelem (zgodnie z twoim zrozumieniem), będą chronieni przed katastrofą na Bliskim Wschodzie.

Ale co, jeśli się mylisz? A jeśli nie są oni wybranym ludem Bożym, ale wrogami prawdziwego ludu Bożego Izraela, który dzisiaj udaje wybranych przez Boga. Prawdziwy lud Boży został schrystianizowany wiele wieków temu, począwszy od pierwszego przyjścia Mesjasza, naszego Pana Jezusa Chrystusa. (Zobacz wiele informacji dotyczących prawdziwej tożsamości Izraela na różnych stronach [link nie jest już ważny] tej witryny Stone Kingdom Ministries, w tym nasz formularz zamówienia do pobrania [link nie jest już ważny].) Co jeśli zamiast przed uciskiem pochwycenie wszystkich chrześcijan, powstanie antychrysta, siedmioletni ucisk itd., a co jeśli zamiast tego mamy być świadkami spełnienia Jeremiasza 19:11?

Jeremiasza 19:11 I powie im: Tak mówi Pan Zastępów; Mimo to złamię ten lud i to miasto, jak tłucze się naczynie garncarskie, którego nie da się znów naprawić :..

To proroctwo o zniszczeniu Jerozolimy nigdy się nie spełniło, ponieważ miasto nadal istnieje. Osobiście nie jestem wcale pewien, czy Iran posiada pociski nuklearne lub jest bliski ich posiadania. Jednak ich deklarowana intencja została wielokrotnie wyjaśniona przez Ahmadineżada: całkowite unicestwienie, „wyparowanie” itd. państwa żydowskiego zwanego „Izraelem”. Zatem niezależnie od tego, czy zniszczenie Jerozolimy jest wynikiem bomb atomowych, czy nie, proroctwo jest tak samo pewne, jak każde zawarte w Słowie Bożym, Piśmie Świętym. To się stanie.

Nie chcę widzieć śmierci i zniszczenia na Bliskim Wschodzie, ale sugerowałbym, że takie moce planują, czyli Tajemniczy Babilon. W związku z tym zaopatrz się w naszą aktualną serię wykładów na CD, Mystery Babylon i Stone Kingdom . Zamów bezpłatny formularz zamówienia zaprojektowany specjalnie dla tej serii z opisem treści każdego wykładu. Jeśli wysyłasz e-mail, wpisz „MBSK” w temacie, abyśmy tego nie przeoczyli, ponieważ otrzymujemy zbyt wiele e-maili, aby ja i mój asystent mogli je przejrzeć.

W tej serii mówiłem o Adamie Weishaupcie, założycielu Iluminatów, jako agencie pierwszego szczebla Mayera Amschela Rotszylda pod koniec XVIII wieku. Moim zdaniem dr Kissinger jest agentem pierwszego stopnia Davida Rockefellera.

Co się obecnie dzieje na Bliskim Wschodzie? Po pierwsze, pojawia się tak zwana „arabska wiosna”, kiedy radykalni islamiści są pobudzani do obalenia rządów. Przez około rok sytuacja jest względnie cicha, po czym nagle wydaje się, że cały Bliski Wschód płonie rewolucją, antyizraelskimi i antyamerykańskimi gwałtownymi demonstracjami.

Amerykański ambasador w Libii Christopher Stevens, lat 52, zostaje brutalnie zamordowany. Wszystko to nie jest spontaniczne. To po prostu inscenizacja i realizacja planów, które istnieją od dawna.

Plany trzech wojen światowych zostały sporządzone przez lucyferiańskiego przywódcę masonerii szkockiego rytu, Alberta Pike'a, w latach 80. XIX wieku. Wygląda na to, że trzecia wojna światowa nadal przebiega zgodnie z planem.

Dr Henry K i jego szefowie wydają się podążać za planem Pike'a, który wzywał do tego, aby III wojna światowa była totalną wojną islamu przeciwko Żydom, a narody chrześcijańskie również zostały wciągnięte w pożogę.

Chociaż nie chcemy, aby taki scenariusz miał miejsce, wiemy, że nasz niebiański Ojciec ma wszystko pod Swoją kontrolą. Tajemniczy Babilończycy myśląmają kontrolę, ale nieświadomie realizują plany Ojca, Stwórcy wszystkiego. Jego Słowo w Jeremiaszu mówi nam, że stare miasto Jeruzalem zostanie całkowicie zniszczone. Sugerowałbym każdemu, kto będzie słuchał, opuścić ten obszar i zaufać Jezusowi Chrystusowi. A jeśli Jeremiasz 19:11 wkrótce się wypełni, a państwo izraelskie zostanie zniszczone, co to zrobi z wiarą tych, których cały światopogląd opierał się na (fałszywym) przekonaniu, że Żydzi są Bożym narodem Izraela? To będzie druzgocące. Wielu prawdopodobnie porzuci Biblię, wierząc, że to wszystko było gigantyczną mistyfikacją. Nie, moi bracia i siostry, teraz wierzycie w oszustwo! Studiuj, aby pokazać, że jesteś zaakceptowany!

Modlimy się, aby nasi chrześcijańscy bracia i siostry — ci, którzy wierzyli, że państwo izraelskie było spełnieniem proroctw biblijnych — nie stracili wiary w Boga i Jego Słowo, gdy Jerozolima zostanie zniszczona. Państwo izraelskie JEST spełnieniem proroctw biblijnych – tylko nie w sposób, w jaki przypuszczałeś (Nie ma tu czasu na wszystkie szczegóły; uzyskaj nasze wykłady biblijne [link nie jest już ważny] na CD.) Niech nasz Ojciec da wszystko Jego dzieci prawdziwe oświecenie od właściwego zrozumienia Jego Słowa!

Dodatek : Teraz oto wspomniany e-mail, który krąży. Na dole było imię i nazwisko kobiety, adres, adres e-mail i numer telefonu, więc zadzwoniłem do niej, aby sprawdzić, czy jest źródłem. Jest bardzo miłą kobietą, aktywną chrześcijanką związaną z dużą służbą kobiet.

Powiedziała, że ​​nie była źródłem, a następnie poinformowała mnie, że z różnych powodów uważa, że ​​to mistyfikacja. Minęły dwa tygodnie, odkąd po raz pierwszy zobaczyła to rzekome świadectwo „naocznego świadka z pierwszej ręki” dotyczące przygotowań Izraelskich Sił Obronnych (IDF) do wojny.

Chociaż uważamy, że konflikt irańsko-izraelski wydaje się prawie nieunikniony, musimy być bardzo ostrożni i wnikliwi, jeśli chodzi o takie doniesienia.

„Dostałem to od jednego z moich pracowników, który ma brata w Izraelu i wierzę w to w 100%. Coś nadchodzi. Nie wiem, czy śledzisz takie rzeczy, ale… Mój brat i jego rodzina mieszkają w Jerozolimie – jest ministrem – i byłym Navy SEAL – jego biuro znajduje się w pobliżu jednej z największych podziemnych baz wojskowych Izraela. Zadzwonił do mnie wczoraj wieczorem, co jest bardzo nietypowe – zwykle jest to e-mail.
Zadzwonił, aby powiedzieć mi, że natychmiast odsyła swoją rodzinę z powrotem do USA z powodu tego, co widzi w ciągu ostatniego tygodnia i tego, co mówią mu jego kontakty wojskowe zarówno w wojsku izraelskim, jak i amerykańskim. Powiedział, że widzi na własne oczy ruchy wojskowe, jakich nigdy nie widział w Izraelu przez ponad 20 lat.

To, co nazwał masowym przemieszczeniem i taktyką ochronną, jest w toku. W ciągu ostatnich dwóch dni widział rozmieszczenie pocisków przeciwlotniczych w całym obszarze Jerozolimy, w tym 3 mobilne jednostki, które widzi z okien swojego biura. Ponadto widział bardzo duże izraelskie kolumny pancerne poruszające się szybko w kierunku Synaju, gdzie Egipt teraz porusza się w zbroi.

Istnieją doniesienia o spotkaniach czołowych przywódców wojskowych z izraelskim starszym rabinem, co miało miejsce przed każdą wcześniejszą kampanią wojskową. Jego napomnieniem jest, aby uważnie obserwować i modlić się za Izrael i jego lud. Jest przekonany, że za wyjątkiem czegoś nadzwyczajnego Izrael zaatakuje Iran – z USA lub bez – i to bardzo szybko. Jest to wiara w Izraelu, że Obama nie stoi po stronie Izraela, ale krajów arabskich.

Powiedział mi wcześniej, że Izrael będzie od czasu do czasu brzęczał szablą, ale tym razem bardzo różni się od tego, co on widzi i słyszy. Był pod Ścianą Płaczu 2 dni temu i były tam setki żołnierzy IDF. Wychodząc minął co najmniej 20 wojskowych autobusów pełnych żołnierzy w drodze do muru. Nigdy wcześniej tego nie widział.

Pomyślałem, że przekażę to dalej. Mój brat w żadnym wypadku nie jest alarmistą. Kiedy mówi w ten sposób, na pewno przyciąga moją uwagę i zwykle stwierdzam, że wie więcej niż dzieli. Istnieją doniesienia, że ​​Izrael prosi Obamę o natychmiastowy przyjazd do Izraela, ale odpowiada im milczenie. Moim zdaniem widzę, jak powstaje idealna burza”.

------------------------------------------------------------------------------------

Dzieje się tak, jak już zapowiadałem wcześniej i te informacje rzucają nam znacznie więcej światła.

Także moja ocena okazała się dosyć trafna, więc jeszcze spróbuję to pobieżnie omówić.

Kissinger miał na myśli rok 2022 jako rok opuszczenia terenów  Izraela przez Żydów.

Żydzi chcą odrestaurować  swoje poprzednie chazarskie królestwo. Powód jest oczywisty.


Obecne miejsce w Izraelu zabierze... Bestia. Będzie tam rządził jeden z jej króli.

Izrael musi więc stamtąd się wynieść. To wszystko ukazuje nam, że biblijne proroctwa
oraz plan Boży umieszczenia rzeczywistego Izraela w Palestynie są realne i plany Boga
będą przez Boga realizowane.

Nie wiemy na 100%, jak do tego się odniesie szatan i Bestia.

Według wielu pogłosek i planu szatana III WŚ syjonizm, czyli Izrael w Palestynie musi być
najwyraźniej zniszczony przez siły szatańskie a Żydzi będą straszliwie prześladowani.


To, co się dzieje na Ukrainie czyli w Chazarii to było planowane przygotowanie Ukrainy na
przyjęcie Izraela z Palestyny. Plany zaczęły się jeszcze w roku 2012!!!!!!!

Jak sami wyraźnie widzimy, Rosja będąc po stronie Bestii się temu sprzeciwia i wojna w Chazarii
jest tego wymownym dowodem.

Miłość Żydów z całego świata do Izraela w tym USA i duża część Europy czyli państwa rządzone
przez Żydów także to popierają, ale szatan jednak chce za zbrodnie ukarać Żydów syjonistycznych.

W ten sposób Bestia będzie uznana przez świat za bardzo wiarygodną.

Wina za wszystkie wojny i mordy spadnie na Żydów syjonistycznych.

Moim zdaniem część tych planów szatana i Bestii się dokona i do wejścia Izraela do Chazarii
na pewno nie dojdzie.

To nam także pokazuje, że Izrael był, jest i będzie zawsze pseudo Izraelem i cały ten cyrk z
Palestyną był zawsze ich mega oszustwem, co jest w takim przypadku doskonale widoczne.

Dlaczego Bestia chce usunąć Izrael? Aby sama mogła powstrzymać Boga w doprowadzeniu
Słowian do Izraela, czyli rzeczywistego Narodu Wybranego.

Film dokładnie obejrzę, porobię notatki i dokładniej to opiszę.

To jest także fundamentalny dowód wiary całego świata w naszego Boga.


Oni wszyscy wiedzą, kto jest rzeczywistym Narodem Wybranym i znają oni większość proroctw
biblijnych i wiedzą doskonale, co ich w niedalekiej przeszłości czeka.

Właśnie fałszywy Izrael i jego próba ucieczki na Chazarię (Ukrainę) jest tego bardzo mocnym
dowodem.


Oni wszyscy wiedzą, że Izrael nie jest Narodem Wybranym.

Ale także wiedzą, który naród jest rzeczywistym Narodem Wybranym.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

2nd Sierpień 2022, 03:26
Znalazłem bardzo ciekawy artykuł ta temat Żydów.

https://henrymakow-com.translate.goog/2022/08/Circumcision-Explains-Jewish-Psyche.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

Początek artykułu. Jak chcesz czytać dalej... nie ma problemu.

Czy obrzezanie wytrąca Żydów z równowagi?
1 sierpnia 2022


Endokrynolog przypisał zachowanie Żydów
do braku równowagi hormonalnej spowodowanej obrzezaniem.


Roger Dommergue był pół-żydowskim potomkiem bogatej francuskiej rodziny, która nawróciła się na chrześcijaństwo. Został wychowany przez babcię żydowską ze strony matki, ale nie był obrzezany. Walczył w lotnictwie Wolnej Francji podczas II wojny światowej i przez jakiś czas był masonem. Uzyskał doktorat z psychopatologii, był profesorem i kontrowersyjnym pisarzem.  „ Leczenie Żydów jest bardzo proste: zaprzestać obrzezania”. z 19 września 2014 Te notatki zostały zebrane przez Berta z napisów do wywiadu na YouTube w języku francuskim. Dziękuję Bercie! [Uwaga redaktora: te filmy zostały od tego czasu usunięte przez YouTube.]

1 z 4     https://www.youtube.com/watch? v=rJ17CZnR8SM
2 z 4     https://www.youtube.com/watch? v=WWplHgJD4D8
3 z 4     https://www.youtube.com/watch? v=D3l4gdyCbCY
4 z 4     https://www.youtube.com/watch? v=b3JVQQcQylo

Na co obwiniamy lub czy możemy obiektywnie winić żydowski sposób myślenia? [co staje się powszechne]

„Aby móc wygrać w jednej operacji 500 miliardów franków i rozbić Bank Anglii jednym telefonem, musisz być Żydem… Znalazłem źródło tej żydowskiej spekulacji – to umysł spekulatywno-pasożytniczy, oczywiście żydowski, który od 5000 lat... ciąży na całej planecie, to obrzezanie ósmego dnia, o którym będziemy mówić...

Cóż, wiecie, w komentarzu do Tory jest napisane, że obrzezanie jest czymś, co wykracza poza ludzkie zrozumienie – czego nie powinniście próbować zrozumieć. Przeczytałem to sam w komentarzu do Tory, więc mówię to świadomie. Cóż, już tak nie jest. Teraz rozumiemy tajemnicę. I wiemy - cóż ja wiem i niektórzy ludzie wiedzą - Albert Camus wiedział... i dr Gautier, który to zrozumiał, oczywiście wiedział lepiej ode mnie, niektórzy filozofowie tacy jak Gustave Thibon itp. wiedzą. Ale masy to ignorują, a Żydzi są całkowicie nieświadomi – ich gehenna – bo to jest gehenna, którą przeżywają – Wiesz, dręczyć i zabijać innych, to dla nich też piekło, to jest choroba. Wiesz, Nietzsche powiedział, że „to chorzy wymyślili złośliwość”. W związku z tym są to ludzie, których musisz wyleczyć ileczyć Żydów to bardzo proste: zaprzestać obrzezania.

Jest oczywiste, że to nie żydowska edukacja religijna i żydowska formacja intelektualna nadają im ten szczególny sposób myślenia. Nie chodzi też o to, że rzekomo kazano im pracować z pieniędzmi i niczym więcej. To wcale nie jest prawdą, wcale nie jest prawdą.

Wszystko to jest złe; to nie ma sensu. W rzeczywistości… Nie wspominając już o większości Żydów, których poznałem w „żydowskiej” wysokiej arystokracji świata, mniej obchodził ją judaizm i nie wiedział nic o żydowskich pismach świętych. I mówię ci to erudycyjnie, bo wiem i doświadczyłem tego. Moi wujkowie, ciotki nie wiedziały absolutnie nic o Torze. Chodzili na pogrzeby i inne żydowskie ceremonie tylko po to, żeby się chwalić, to wszystko. Więc to nie to.

Cóż, jest dla Żydów operacja, którą wykonuje się ósmego dnia po urodzeniu, nazywa się to obrzezaniem.

Jak  wykazał dr Jean Gautier, pierwsze dojrzewanie rozpoczyna się ósmego dnia po urodzeniu i trwa 21 dni. I właśnie ósmego dnia praktykuje się obrzezanie. [ W wieku 7 do 9 lat zaczyna się zróżnicowanie płciowe, a w końcu następuje pełne dojrzewanie w wieku 10 do 17 lat.] W wyniku obrzezania to pierwsze dojrzewanie jest zaburzone... Co mają ze sobą wspólnego Żydzi?

Niektórzy, szczególnie ci, którzy rządzą światem, mają wielką zdolność do spekulacji, a często te karykaturalne sylwetki, które można znaleźć na przykład Raymond Aron lub Pr. Schwartzenberg, czy cóż, widziałeś już ich twarze, które są twarzami choroby, wyraźnie widać, że są chore. -- To ich stan psychiczny. --Tak, to ich stan psychiczny.

LesterCrown.jpg(lewy finansista z Chicago, Lester Crown)

Nasza twarz odzwierciedla naszą duszę, stąd te karykaturalne twarze. Nie wszystkie, niektóre z nich są przystojne, ale są bardzo rzadkie. Ale większość jest naprawdę brzydka. Brzydki. A niektóre są ohydne! Naprawdę ohydne. Widziałem niektórych, tych, którzy panują w tych czasach, są naprawdę straszni. Ich twarz naprawdę odzwierciedla ich duszę.

Zwłaszcza finansiści. Naprawdę mają bezduszne, mięsożerne sylwetki, bardzo karykaturalne cechy. -- To lewa część mózgu jest... bardziej rozwinięta w porównaniu z prawą. -- Właśnie o to chodzi. Strona przysadkowa, umysł analityczny.

A więc podsumuję... Co się dzieje?

Dzieje się tak, że kiedy wykonujesz jego operację, uwalniasz niektóre hormony zawarte w wewnętrznym narządzie płciowym, czyli ludzkim gruczole. Gruczoł, który w zasadzie kieruje wszystkim celowo. Celowo, nie automatycznie. Wydawałoby się, że automatyzmy pochodzą z przysadki mózgowej. Jest to więc organ wolnej woli. W konsekwencji od tego dnia stanie się słabo rozwinięty.


Więcej w podanym wyżej  linku...

------------------------------------------------------

Wydaje mnie się, że jest inne wyjaśnienie, które jest bardziej logiczne, skąd biorą
się pewne żydowskie problemy.

Kto powinien się obrzezywać. Lud Boży. Bóg, Stwórca wszystkiego oraz Stwórca
człowieka wydał rozkaz obrzezania dla Narodu Wybranego. Skoro Bóg stworzył
człowieka, to z pewnością doskonale wiedział, czy będzie to dobro dla mężczyzn
czy raczej problem.

Biblia nam nie wspomina o problemach związanych z obrzezaniem Narodu Wybranego.
Z czasem Naród Wybrany ale niegrzeczny zaprzestał obrzezywania i Bóg nie widział
w tym także żadnego większego problemu.

Problem polega na tym, że Żydom Bóg nie nakazał obrzezania.

Jeżeli Żydzi, czy Chazarzy to nasienie węża, mające inne geny niż Lud Boży, to istnieje
wielka możliwość, że autor tego artykułu ma częściowo rację!

Jeżeli oni nie mają dusz ludzkich i ludzkich sumień... być może jest to rzeczywiście
problem związany z obrzezaniem... NIEWŁAŚCIWYCH osób.

Ale... kobiety żydowskie nie są obrzezywane, prawda?

Nie twierdzę, że obrzezanie się jest dla nich szkodliwe w pełnym stopniu, ale na pewno
jest oczywistym błędem. Ponieważ Bóg nigdy Żydom nie nakazał obrzezania. Bóg
wiedział, że obrzezanie dla ludzi INNEGO gatunku, tego... 'lepszego' może być problemem.

Ponieważ nie są to stworzenia Boże ale są to hybrydy szatańsko anielskie. Obrzezanie
być może pogłębia ich problemy chociaż może być także przyczyną wielu ich problemów.

Kobiety żydowskie nie są obrzezane ale mają także swoje problemy, nie zwiazane z obrzezaniem.

Jak juz wiemy, większość lekarzy widzi wiele różnic pomiedzy rasą białą a Zydami. Teraz to wszystko
zaczyna mieć częściowy sens.

Oni strzelili sobie samobójczego gola, ponieważ... NASZ Bóg nie nakazał Żydom, aby się
obrzezywali
.


To chyba wyjaśnia część ich problemów, zwłaszcza z USA, które
będąc w 80% obrzezane jakoś TOLERUJE ohydny i zbrodniczy rząd USA!


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Sierpień 2022, 16:08
Kolejny artykuł Fulforda, bardzo ciekawy, ponieważ zgadza się on Biblią, chociaż

niewielu ludzi o tym wie,


https://benjaminfulford-net.translate.goog/2022/08/08/how-much-evidence-is-there-the-top-leadership-of-the-planet-earth-is-non-human/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=weekly-geo-political-news-and-analysis_366&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

Ile jest dowodów na to, że najwyższe kierownictwo planety Ziemia nie jest człowiekiem?

Przez lata raportowania o toczącej się bitwie o planetę Ziemię wiele typów agencji wywiadowczych wysokiego szczebla twierdzi, że zostajemy wyzwoleni spod kontroli obcych. Brzmi to szalenie, ale istnieje wiele dowodów na to, że coś nieziemskiego jest zaangażowane w najwyższe poziomy rządów na tej planecie. Tak więc w tym tygodniu przyjrzyjmy się niektórym dowodom, z którymi ten pisarz osobiście się zetknął.



Po raz pierwszy tematy ET pojawiły się po tym, jak azjatyckie tajne stowarzyszenia poprosiły mnie o skontaktowanie się z zachodnimi tajnymi stowarzyszeniami.

Pierwszym zachodnim tajnym stowarzyszeniem, które wysłało kogoś na spotkanie ze mną, byli gnostycy iluminaci. Ich przedstawiciel powiedział mi, że ich organizacja została utworzona po zniszczeniu Atlantydy przez greckiego matematyka Pitagorasa. Ta grupa powstała, ponieważ wierzyli, że jakikolwiek byt spowodował zniszczenie Atlantydy, był złowrogi i musiał zostać obalony. Twierdzą, że rekrutują 6000 najlepszych geniuszy każdego pokolenia, aby do nich dołączyć. Według gnostycznych iluminatów, ich wniosek był taki, że wróg był „oszukańczą sztuczną inteligencją”.

Następną grupą, która kogoś wysłała, byli masoni P2. Wysłali Leo Zagamiego, który powiedział, że jego grupa również twierdziła, że ​​jest iluminatami. Historia, którą mieli, była taka, że ​​byli ocalałymi z cywilizacji, która została zniszczona 26 000 lat temu. Obcy dali im spisek do zarządzania historią, który został skalibrowany zgodnie z ruchami planet. Spisek ten skończył się w 2012 roku i od tego czasu starożytne rządzące kulty narzucają spisek, aby zachować kontrolę.

Kiedy w 2009 roku odwiedziłem P2 we Włoszech, poznałem wielu jej członków. Twierdzą, że od tysiącleci mieli kontakt z kosmitami. Według nich to, o czym teraz mówimy jako kosmici, których znają jako anioły, diabły, dżiny itp. Aby skontaktować się z tymi istotami, przeprowadzają różne ceremonie. Twierdzą, że z najpotężniejszymi i złymi istotami można było skontaktować się tylko poprzez ofiary z ludzi lub zwierząt. Zagami i jego koledzy zaprosili mnie do wyjazdu do Szwajcarii na spotkanie z kosmitami, którym się zgłaszali. Odmówiłem, ponieważ wyczułem wrogie zamiary.

Najwyższą osobą, którą Zagami powiedział, że mógłby mnie przedstawić we Włoszech, był Vincenzo Mazzara, który twierdzi, że jest powiązany z bytem znanym jako czarne słońce. Nawiasem mówiąc, niedługo po tym, jak go spotkałem, CIA złapała Mazzarę poza domem członka Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii, niosącego broń i wyrafinowane urządzenie do otwierania zamków. Został pobity i odesłany do Włoch.

W wersji wydarzeń Mazzary czarne słońce żyje w czarnej dziurze w centrum galaktyki i komunikuje się ze swoją grupą za pomocą promieni gamma.

Kiedy zabrał mnie do katedry w Mediolanie „na spotkanie z czarnym słońcem”, miałem silne, subiektywne doświadczenie znikania katedry. Zauważyłem, że wpatruję się w czarną otchłań. Było nie tylko ciemno i zimno, ale wydawało się, że wysysa ze mnie siłę życiową. Odniosłem wrażenie, że tak jak jest materia i antymateria, jest życie i anty-życie. To, co ich łączy, to informacja.

W każdym razie tamtej nocy prawie umarłem, gdy moje płuca zajęły się. Następnego ranka, kiedy Mazzara nie pojawił się na naszym spotkaniu, zadzwoniłem do niego. Był bardzo zaskoczony i wypalił „jeszcze żyjesz!” Byłem chory jak pies przez kilka dni po tym i wierzę, że nigdy nie spodziewano się, że będę żył, aby opowiedzieć światu, czego doświadczyłem.

Niektóre azjatyckie tajne stowarzyszenia również twierdzą, że mają kontakt z kosmitami. Kiedy szef MI6 zaaranżował mi spotkanie z przedstawicielem rodziny Asian Dragon, powiedział „jeśli chcesz porozmawiać z Chinami, to jest tak wysoko, jak to możliwe”. Wprowadzenie zostało zorganizowane za pośrednictwem rodziny byłego ostatniego cesarza Chin. Ta grupa również twierdziła, że ​​ma obcy związek. Powiedzieli, że jeśli ludzkość nie podejmie działania, ludzie zostaną poddani bardzo ściśle kontrolowanemu reżimowi. Wydaje się, że jest to dokładnie to, czego próbowali ostatnio w Chinach dzięki super blokadom.

Inna azjatycka grupa, znana jako Czerwona Swastyka, zabrała mnie do swojej świątyni, gdzie mieli ołtarze z litego złota pokryte obcym pismem. Powiedzieli, że był z nimi powiązany generał Douglas MacArthur. Ta grupa twierdzi, że ma dostęp do portalu na górze Tsukuba, świętej japońskiej górze.

Kolejne roszczenie obcych pochodziło od pięknej kobiety, którą wysłał na mnie handlarz bronią Adnan Khashoggi.


--------------------------------------------------------------

Warto skoczyć na ten link do artykułu, ponieważ są tam ciekawe filmy UFO, których nie
jest łatwo znaleźć.

Mnie UFO interesowało od dziecka, ale w końcu dowiedziałem się, kto to w rzeczywistości
się pojawia. Są to albo upadli aniołowie, albo ich potomstwo hybrydowe, częściowo złożone
z ludzi czy nawet z jakichś zwierząt skrzyżowanych z upadłymi aniołami.

Według osób, które były wzięte na statki kosmiczne i powróciły na ziemię, owo UFO potrafi
nagle znikać w oczach. Panikują na dźwięk słowa Isus czy Jezus oraz słowa Bóg.

Dawniej wiele czytałem i oglądałem w tym temacie.

Za kilka dni będzie dostępna całość tego artykułu.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

26th Sierpień 2022, 15:30
https://www.globalresearch.ca/promising-full-throated-investigation-fauci-senators-demand-nih-hhs-preserve-all-related-documents-communications/5791228

Obiecując „pełne śledztwo” Fauci, senatorowie żądają, aby NIH,
HHS zachowały wszystkie powiązane dokumenty, komunikaty


Dwóch senatorów USA we wtorek – dzień po tym, jak dr Anthony Fauci ogłosił plany opuszczenia stanowisk rządowych w grudniu – formalnie zwróciło się do Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH) i Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA (HHS) o zachowanie wszystkich dokumentów i komunikatów związane z Faucim.

Fauci powiedział w poniedziałek , że odejdzie na emeryturę jako dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) oraz jako główny doradca medyczny prezydenta Joe Bidena w grudniu, aby kontynuować „następny rozdział” swojej kariery.

W liście do sekretarza HHS Xaviera Becerry senator Roger Marshall (R-Kan.) zażądał od Becerry „natychmiastowego potwierdzenia”, że HHS przechowuje wszystkie zapisy dotyczące Fauciego i dr. Francisa Collinsa , który był dyrektorem NIH od sierpnia 2009 r. do Grudzień 2021.

„Prośba ta dotyczy wszystkich dokumentów, zapisów, memorandów, badań, korespondencji lub innej komunikacji lub jakiejkolwiek ich części dotyczącej jakiegokolwiek zaangażowania dr Fauciego lub dr Collinsa” – napisano w liście.

Senator Rand Paul (R-Ky.), w liście do Lawrence Tabak , dr DDS, pełniący obowiązki dyrektora NIH, poprosił Tabaka o „zapewnienie zachowania wszystkich dokumentów i wiadomości znajdujących się w posiadaniu dr Fauci, związanych z jego kadencja w National Institutes of Health (NIH).”

Marshall podkreślił, że „konieczne” jest, aby wszyscy pracownicy HHS byli świadomi „obowiązków prawnych w zakresie gromadzenia, przechowywania i przechowywania wszystkich dokumentów, komunikacji i innych zapisów zgodnie z prawem federalnym”.

Przypomniał również Tabakowi o jego obowiązku, jako szefa HHS, do zapewnienia przechowywania wszystkich rejestrów i że każdy pracownik, „który ukrywa, niszczy lub próbuje ukryć lub zniszczyć rejestr federalny, może podlegać grzywnie i pozbawieniu wolności do trzy lata."

Marshall wskazał, że HHS wcześniej odmówił udzielenia informacji Kongresowi:

„HHS i agencje składowe, w tym w szczególności NIH, nadal utrudniają liczne dochodzenia Kongresu poprzez odmowę udzielenia odpowiedzi na pytania.

„Oprócz ukrywania informacji przed Kongresem, prywatne partie zauważają, że NIH odmawia spełnienia żądań ustawy o wolności informacji (FOIA), dopóki nie zostanie do tego zmuszona na mocy nakazu sądowego”.

Marshall wymienił „niedawne skandaliczne przykłady” niespełnienia przez NIH wymogów dotyczących prowadzenia dokumentacji i powiedział, że „nawet jeden” taki przykład „powinien wywołać natychmiastowe działania nadzorcze ze strony HHS”.

W liście Marshalla wymieniono cztery „znaczące niedawne obawy” związane z prowadzeniem dokumentacji przez NIH, w tym wcześniejsze oskarżenia, że ​​NIH zniszczył dokumentację, potencjalny konflikt interesów w Biurze Generalnego Inspektora HHS, praktykę „samokontrolowania” NIH oraz niezapewnienie przez NIH wymaganej sprawozdawczości wyników badań klinicznych.

„Rezygnacja Fauciego nie przeszkodzi w pełnym śledztwie w sprawie pochodzenia pandemii” — Rand Paul
Paul w swoim liście do Tabaka również podkreślił potrzebę zachowania dokumentów NIH dla celów śledczych.

Paweł napisał:

„Informacje te mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia Kongresowi dostępu do informacji niezbędnych do prowadzenia właściwego nadzoru nad wydarzeniami, które miały miejsce podczas kadencji dr Fauci w agencji.

„W szczególności proszę o zachowanie wszystkich zapisów, wiadomości e-mail, dokumentów elektronicznych i danych utworzonych przez dr Fauciego lub udostępnionych mu podczas jego kadencji w NIH, które dotyczą COVID-19, w tym między innymi finansowanych przez NIAID badań nad koronawirusem ”.

W dzisiejszym e-mailu Paul powiedział The Defender:

"Dr. Fauci wprowadzał Amerykanów w błąd w kwestii wskazówek dotyczących zdrowia publicznego podczas pandemii, okłamywał Kongres pod przysięgą i przekazywał dolary z podatków na finansowanie niebezpiecznych badań w komunistycznych Chinach.

„Amerykanie zasługują na przejrzystość i odpowiedzialność ze strony NIH w odniesieniu do pandemii COVID-19, niezależnie od przyszłych planów zatrudnienia dr Fauci”.

W poniedziałek Paul napisał na Twitterze: „Rezygnacja Fauciego nie przeszkodzi w przeprowadzeniu pełnego śledztwa w sprawie pochodzenia pandemii. Zostanie poproszony o złożenie zeznań pod przysięgą w związku z dyskusjami, w których brał udział, dotyczącymi wycieku z laboratorium”.

Rezygnacja Fauciego nie przeszkodzi w przeprowadzeniu pełnego śledztwa w sprawie pochodzenia pandemii. Zostanie poproszony o składanie zeznań pod przysięgą w związku z dyskusjami, w których brał udział, dotyczącymi wycieku z laboratorium.

— Rand Paul (@RandPaul) 22 sierpnia 2022 r.

Przez ponad rok Paul opowiadał się za dokładnym dochodzeniem w sprawie pochodzenia COVID-19 i naciskał na śledztwo karne w sprawie Fauci, którego badania NIAID w Wuhan Institute of Virology w Chinach, jak sugerował Paul, mogły być zaangażowane w tworzenie wirusa .

W następstwie groźby , którą wysunął w połowie lipca 2021 r., 26 lipca 2021 r. Rand wysłał oficjalne skierowanie sprawy w sprawie Fauci do Departamentu Sprawiedliwości USA.

Paul poprosił prokuratora generalnego Merricka Garlanda o zbadanie Fauciego za rzekome okłamywanie Kongresu, kiedy powiedział, że NIH „nigdy nie finansuje i nie finansuje teraz badań nad uzyskaniem funkcji w Instytucie Wirusologii Wuhan”.

Tydzień przed wysłaniem oficjalnego skierowania w sprawie karnej Paul zapytał Fauciego , czy chce wycofać oświadczenie złożone w Kongresie podczas przesłuchania 11 maja. Paweł powiedział:

"Dr. Fauci, wiedząc, że okłamywanie Kongresu jest przestępstwem, czy chciałbyś wycofać swoje oświadczenie z 11 maja, w którym twierdziłeś, że NIH nigdy nie finansował badań nad zdobywaniem funkcji i iść dalej?

Fauci odpowiedział , że nie wycofa oświadczenia i był nieugięty, że nigdy nie kłamał przed Kongresem.

Jednak komentator Fox News, Tucker Carlson , powiedział 2 czerwca 2021 r., że dowody wskazują, że Fauci był „zamieszany w tę samą pandemię, o którą został oskarżony”.

Wiadomości e-mail uzyskane przez BuzzFeed za pośrednictwem ustawy o wolności informacji pokazują, że „Fauci wspierał groteskowe i niebezpieczne eksperymenty, które, jak się wydawało, umożliwiły COVID” – powiedział Carlson.

E-maile, które pochodzą z wczesnej zimy 2020 roku, pokazują, że Fauci obawiał się, że opinia publiczna pomyśli, że COVID-19 pochodzi z laboratorium w Wuhan. Czemu?

„Prawdopodobnie dlatego, że Tony Fauci doskonale wiedział, że sfinansował eksperymenty wzmocnienia funkcji w tym samym laboratorium”, powiedział Carlson.

E-maile pokazały, że Fauci i inni czołowi wirusolodzy udostępnili artykuł z ZeroHedge sugerujący, że COVID-19 był bronią biologiczną stworzoną przez człowieka. Pomimo tego, że jest to „wiarygodne wyjaśnienie”, powiedział Carlson, ZeroHedge został zablokowany w mediach społecznościowych.

Carlson powiedział:

„Do niedawna nie wolno ci było sugerować, że COVID może być dziełem człowieka. Dlaczego nie mogłeś tego zasugerować? Kontrolerzy faktów na to nie pozwolili . Dlaczego mieliby tego nie robić? Ponieważ Tony Fauci zapewnił monopolistów technologicznych , że koronawirus nie mógł zostać stworzony przez człowieka. I tak monopoliści technologiczni zamknęli ten temat”.

NIAID od lat zapewnia granty organizacji EcoHealth Alliance i innym na prowadzenie badań nad koronawirusami , jak wcześniej informował The Defender .

W marcu 2021 r. laboratorium Wuhan usunęło ze swojej strony internetowej wzmianki o współpracy z NIAID/NIH i innymi amerykańskimi partnerami badawczymi. Według dr. Josepha Mercoli usunęła również opisy eksperymentów z nadawaniu funkcji na wirusie SARS .

„NIH/NIAID sfinansował badania GOF [wzmocnienia funkcji] na kwotę co najmniej 41,7 miliona dolarów” – powiedział Mercola . „Do 2014 roku badania te prowadził Ralph Baric z Uniwersytetu Karoliny Północnej”.

Po 2014 r., kiedy federalne finansowanie badań nad zyskaniem funkcji zostało zakazane, badania zostały przekazane do laboratorium w Wuhan za pośrednictwem EcoHealth Alliance.

Mercola dodał:

„W sierpniu 2020 r. NIAID ogłosiła pięcioletnią inwestycję o wartości 82 mln USD w nową globalną sieć Centrów Badań nad pojawiającymi się Chorobami Zakaźnymi, które będą przeprowadzać eksperymenty GOF w celu określenia, jakie zmiany genetyczne lub inne sprawiają, że patogeny [zwierzęce] są zdolne do zaraża ludzi”.

-----------------------------------------------------------

Kolejny dowód na to, że obecny system syjonistyczny upada i nie ma siły
na to, aby zbliżającą się lawinę powstzrymać.

Oj dostaną zbrodniarze kilka klapsów... śmiertelnych.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

1st Wrzesień 2022, 03:48
Niezwykły artykuł oi szaleństwie transgender!

Laureat Nagrody Nobla demontuje transpłciowość jako „nienaukową”, sprzeczną z biologią podstawową

31.08.2022 / Przez redaktorów wiadomości / Komentarze

Biolog i laureatka Nagrody Nobla pojawiła się w tym tygodniu na pierwszych stronach gazet , kiedy potwierdziła podstawową biologiczną rzeczywistość w opozycji do twierdzeń radykalnych ideologów transpłciowych.

(Artykuł autorstwa Ashley Sadler ponownie opublikowany z LifeSiteNews.com )

W ekskluzywnym wywiadzie dla niemieckojęzycznego magazynu feministycznego EMMA niemiecka biolog rozwojowa i laureatka Nagrody Nobla Christiane Nüsslein-Volhard wyjaśniła, że ​​podstawowe zasady biologiczne dotyczące seksualności obalają transpłciowość.

„[Wszystkie] ssaki mają dwie płcie, a człowiek jest ssakiem” – powiedziała Nüsslein-Volhard, która w 1995 roku otrzymała nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny za badania nad wczesnym rozwojem embrionalnym.

? @SekretarzLevine ? ? @HHSGov ? ? @JoeBiden ? SHOCKER: Laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny za badania nad wczesnym rozwojem embrionalnym stwierdza, że ​​„wszystkie ssaki mają dwie płcie, a człowiek jest ssakiem”. https://t.co/M6szYzWiMf

— Miriam Grossman MD (@Miriam_Grossman) 24 sierpnia 2022 r.

„Jest jedna płeć, która produkuje jaja, ma dwa chromosomy X. To się nazywa kobieta – powiedziała. „I jest jeszcze ten, który wytwarza plemniki, ma chromosom X i Y. To się nazywa mężczyzna.

Zapytany, czy ludzie mogą zmienić płeć, noblista był jednoznaczny.

"To bez sensu! To myślenie życzeniowe — powiedziała. „Są ludzie, którzy chcą zmienić płeć, ale nie mogą tego zrobić… Ludzie zachowują płeć na całe życie”.

Nüsslein-Volhard ostrzegał również przed niebezpieczeństwem przepisywania hormonów, aby pomóc ludziom wyglądać bardziej jak płeć przeciwna.

„Ciało nie poradzi sobie z tym dobrze na dłuższą metę” – powiedziała. „Każdy przyjmowany hormon ma skutki uboczne. Przyjmowanie hormonów jest z natury niebezpieczne”.

Odpowiadając na ostatnie twierdzenia Svena Lehmanna, „queerowego komisarza” niemieckiego rządu federalnego, który podobno twierdził, że „nienaukowe” jest twierdzenie, że istnieją tylko dwie płcie, Nüsslein-Volhard twierdził, że to transpłciowy pogląd, za którym opowiada się Lehmann, jest „nienaukowy”.

„To nienaukowe! Być może Herr Lehmann opuścił podstawowy kurs biologii – zażartowała.

W czerwcu niemiecki rząd mianował Lehmanna swoim pierwszym „komisarzem do spraw queer”. W zeszłym roku rząd zaczął naciskać na ustawodawstwo umożliwiające dzieciom w wieku 14 lat zmianę płci prawnej bez zgody rodziców.

Nüsslein-Volhard powiedziała EMMA, że pozwalanie dzieciom na „zmianę płci” jest „szaleństwem”, zauważając, że ona, podobnie jak „wiele dziewcząt”, była „nieszczęśliwa w okresie dojrzewania”. Zdaniem profesora młode dziewczęta należy wspierać w ich rzeczywistej tożsamości, a nie zachęcać do upodabniania się do mężczyzn.

Obserwując, że ludzie zdezorientowani płciowo „nie powinni być dyskryminowani” i że „złe” jest, gdy „ludzi są źle traktowani”, Nüsslein-Volhard twierdził jednak, że ludzie, którzy wierzą, że mogą zmienić swoją płeć, „nie mogą narzucać swoich pomysłów wszystkim jako fakty”.


--------------------------------------------------------------------------

Transgenderyzm jest chyba najgłupszą teorią spiskową nasienia węża.

Chyba nie ma głupszej teorii, która stała się masakrą dla niewinnych dzieci i nastolatków.

Każdy człowiek ma DNA, albo jest mężczyzną albo kobietą. DNA nie można zmienić.

Ale skoro mamy zbrodniczych idiotów nakłaniających dzici do zmiany płci, nic dziwnego
że także mamy innych durni, którzy szczepią od 2.5 roku ludzi z choroby, którą można
wyleczyć w dwa dni samą witaminą C.

Żyjemy w świecie, w którym władze oraz ich poplecznicy będą wkrótce przez Boga
eksterminowani. I słusznie.


Boże, nie miej dla zbrodniarzy miłosierdzia, tak jak oni nie mają dla nas
i dla naszych dzieci miłosierdza.



_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

7th Wrzesień 2022, 04:23
Znalazłem niezwykle ciekawy artykuł, z którego nie za wiele się rozumie
z powodu braku wiedzy. Ale kilka rzeczy zrozumiałem i słyszałem o tym
znacznie wcześniej, ale cenzura to szybko usunęła.

Teraz jednak to zaczyna wracać, z pewnością na stałe i cel jest oczywisty
według mego rozeznania.

ONI zrzucą winę za Covid-19 na syjonistów, co nie jest dalekie od prawdy.

Na początek szokujący detal.

Słowo - virus oznacza... trucizna.

https://www.wordhippo.com/what-is/the-meaning-of/latin-word-68bb75d24bdb38da03227dc3d90452019f96c5c1.html

Dowód raczej bezsporny!!!

To także znaczy według pewnej części wysokiej klasy fachowców medycznych, że wirusów
OCZYWIŚCIE nie ma a wmawia się nam, że to są wirusy. To jest efekt działania trucizny, która
czyni w naszym organizmie skażenia powodujące... Covid-19.

Oto przyczyna, dlaczego nigdy żaden wirus nie został wyizolowany i sfotografowany.

Narasta więc liczba chorób i epidemie, których przyczyny są zrzucane na rzekome wirusy,
ale jeżeli już wiemy że wirusy to trucizny, to zaczyna się robić bardzo interesujące.

Skąd więc się biorą owe trucizny?

Od promieniowania wszelkich urządzeń, które powodują zatrucia pewnych części w naszych ciałach.

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Emf10

Są to fale elektromagnetyczne, które mają spory wpływ na nasze ciała. Linie wysokiego napięcia
czy stacje TV nie są zbyt groźne ponieważ władze aż tak daleko się nie posuwają. Ale mamy
inne źródła jak na tym obrazku, które mogą nas nawet... zabijać.

Komórki oraz ich promieniowanie są jednym sporym zagrożeniem. Fale, które one emitują są
szkodliwe, zwłaszcza, kiedy je nosimy niemal na ciele.

Do około 1.5 metra komórki mogą być bardzo niebezpieczne, jeżeli jesteśmy w ich pobliżu,
ponieważ one emitują swe informacje.

Kuchnie mikrofalowe - musimy od nich uciekać, kiedy pracują. To już wiemy.

Telefony bez kablowe, normalne, ale działające na falach radiowych, pewne rodzaje żarówek.
Pozostałem trzy rzeczy po prawej są także groźne, ale nie mamy na nie wpływu.

Ten obrazek nie zwraca naszej uwagi na promieniowane nadajników 5G, które mogą być także
ŚMIERTELNE, jezeli jest używana duża moc.

Ja miałem nie tak dawno spory kryzys z powodu utraty pamięci. Znalazłem sposób elektro
magnetyczny i proces został powstrzymany, co nie znaczy że się wyleczyłem, ale pamięć
moja wraca i się nie powiększa.

Pewnego ranka, około miesiąca temu wstałem i byłem jak półprzytomny na umyśle a pamięć
była przez kilka minut niemal zerowa. Poprosiłem Boga o pomoc i trochę to przeszło.

Mam pewną elektromagnetyczną maszynę własnej roboty, która mnie bardzo pomaga.

Ale przez ten miesiąc nie miałem pojęcia, co to powoduje. Siedzę sobie po 8-10 godzin przed
komputerem, czytam, piszę, leżą obok mnie dwie komórki około 50 cm ode mnie i one na pewno
mnie szkodzą. Więc je odsunąłem na niemal 3 metry.

Mam żarówkę w lampie, którą będę zmieniał bo na pewno cos tam emituje.

Mam przed sobą komputer bez jakiejkolwiek ochrony a na nim stoi spory modem, w którym Wi-Fi
wyłączyłem natychmiast, kiedy modem kupiłem.

Ale muszę postawić jedną płytę pomiędzy mną a komputerem/modemem tak na wszelki wypadek.

Radia i TV już nie posiadam od co najmniej 5 lat, chociaż fale radiowe są obecnie wszędzie.

Jeszcze jedna uwaga o tym powyższym obrazku.

Jest tam pokazania fala elektromagnetyczna - jej obraz.

Niskie częstotliwości, te szerokie mają bardzo daleki zasięg, ale nie są tak groźne jak 5G.

Dlatego nadajniki 5G muszą być bardzo gęsto od siebie, do (chyba) 300 metrów, ponieważ
one mają wysokie częstotliwości ale ich zasięg jest bardzo krótki, ale ich działania mogą
nawet MASOWO zabijać ludzi. 5G ma zastosowanioe w wojskach dla kontroli tłumów.

Pokazywano to dawniej na filmach, ale teraz te filmy jest trudno znaleźć. Przed Corona
oszustwem widzieliśmy filmy z Wuhan, jak ludzie padali martwi... od mocnego promioeniowania.

Nazwano to atakiem wirusa Covid-19.

Tak to wszystko wygląda według mego doświadczenia i pamięci wielu newsów.

Pamiętamy statek pasażerski 2 lata temu, kiedy tyle ludzi nagle zachorowało?

Ponieważ na statku uruchomiono 5G o dużej mocy. O tym także mówiono ale teraz trudno
by było (chyba) ten film znaleźć. Albo da się znaleźć to przecie...'Corona Virus (trucizna)'.

Artykuł jest ogromy i posiada olbrzymią ilość linków. Nie mam czasu na czytanie i nawet
czytanie nie pomogłoby mnie za wiele, ponieważ nie mam potrzebnego do zrozumienia wiele
wykształcenia. Mało kto jest w stanie to zrozumieć.

https://www.drrobertyoung.com/post/independent-science-on-the-effect-of-wireless-radiation-on-human-health

Oczywiście Google tego nam nie przetłumaczy, przynajmniej z mojej strony. Ale można tłumaczyć
po kawałku.


Pierwsze kilka zdań.

Długotrwałe narażenie na promieniowanie bezprzewodowe jest udowodnionym zagrożeniem dla zdrowia. 5G zagraża Twojej prywatności, bezpieczeństwu, bezpieczeństwu i wartościom majątkowym.

„Wstawienie dziesiątek milionów anten bez ani jednego testu bezpieczeństwa biologicznego musi być najgłupszym pomysłem, jaki ktokolwiek kiedykolwiek miał.” – dr Martin Pall, bionaukowiec z Washington State Univ.

„Nie możemy już zakładać, że jakakolwiek obecna lub przyszła technologia bezprzewodowa, w tym 5G, jest bezpieczna bez odpowiednich testów”. -Dr Ronald Melnick, amerykański program toksykologiczny

„Tutaj latamy na ślepo [z 5G], jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo”.
-U. Senator Richard Blumenthal (CT)







_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

13th Wrzesień 2022, 03:31
Odnośnie posta Bartka o Facebooku ale to dotyczy praktycznie wszystkich mediów internetowych.

https://zbawienie.forumotion.com/t380-medium-spolecznosciowe-czyli-facebook?nid=25#22572

Oczywiście Bartek podał nam prawdę, ale z mojej strony chcę dodać l=kilak zdań, ponieważ
zbyt wielu ludzi według moich informacji posiada konta i oczywiście korzysta z nich jak Twitter czy
Facebook.

Jest już powszechną informacją, że większość takich społecznościowych miejsc jest niemal oficjalnie
kontrolowana przez demony czy też SI co oznacza... DEMONY.

TV jest także wyjątkowo niebezpieczny z tych samych powodów oraz dochodzi do tego działanie
wprost z ekranu najnowszych ekranów TV, które hipnotyzują widzów za pomocą SI czyli demonów.

Nie chcę powiedzieć więcej o tym, ale uważam, że powinniśmy o tym wiedzieć.

Jeżeli mamy w domu włączone radio czy TV czy komputer itp. rzeczy, jesteśmy wystawieni na
ataki demoniczne i stan mentalny WIELU ludzi na świecie w pełni to potwierdza.

Jesteśmy obecnie w ostatnich momentach rządów szatana na ziemi, który za wszelką cenę
chce nas... zniszczyć swoją przebiegłą propagandą.

W tym świetle jakikolwiek udział w szatańskich i to oficjalnie, mas mediach oznacza nasze
wsparcie i to publiczne dla... szatana.

Nie ma różnicy pomiędzy tajnymi księgami szatańskimi a jego Twittered, Facebookiem czy
i innym szatańskimi wynalazkami, których celem jest całkowite nasze poddanie się szatanowi.

Jest także oczywiste, że wielu ludzi staje się przez takie działania wręcz opętanymi.

Decyzja należy do nas. Albo stoimy po stronie Boga, albo po stronie szatana.

Ten obrazek już Facebook usuną z powodu protestów wielu ludzi.

https://metro.co.uk/wp-content/uploads/2017/02/illuminati-facebook.jpg?quality=80&strip=all

Ale nie możemy być po stronie Boga, jezeli jesteśmy po stronie szatana.


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

17th Wrzesień 2022, 05:50
Raport Health Ranger: Liczba przypadków raka wzrosła o 1000% od czasu
wprowadzenia szczepionki na COVID-19, Jonathan Landsman mówi Mike'owi Adamsowi

https://www-newstarget-com.translate.goog/2022-09-14-cancer-cases-skyrocketed-since-covid-vaccine-rollout.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp
14.09.2022 / By Belle Carter / Komentarze

Podczas niedawnego gościa w „Raporcie Health Ranger” ekspert ds. Zdrowia naturalnego Jonathan Landsman powiedział gospodarzowi Mike'owi Adamsowi, że liczba zachorowań na raka wzrosła o 1000 procent po erze szczepionki na koronawirusa Wuhan (COVID-19).


„Dlatego każdy z tych integracyjnych dostawców opieki zdrowotnej mówi o gwałtownych wskaźnikach zachorowań na raka” — powiedział Landsman. „Te skrzepy są w rzeczywistości bardzo związane z powodowaniem tego wzrostu zachorowalności na raka”. (Powiązane:  EKSPERCI: Niektóre nowotwory eksplodowały o 1000% od czasu wypuszczenia „szczepionek przeciw codem”. )


Landsman powiedział, że białka kolczaste ze szczepionek mRNA powodują ogromne szkody w organizmie, ponieważ przyłączają się i zmniejszają ekspresję receptora ACE2.


„Te białka kolczaste rozprzestrzeniają się i infekują wszystkie komórki w ciele. Pozwala to tym infekcjom przyczepiać się na zewnątrz komórki, a następnie wstrzykiwać się do wnętrza komórki, powodując uszkodzenie narządów i poważną chorobę… i szczególnie zwiększa ryzyko raka w zaawansowanym stadium” – wyjaśnił.


Adams dodał, że twierdzenie, że zastrzyki COVID-19 pozostają w miejscu wstrzyknięcia, jest mistyfikacją, ponieważ te instrukcje mRNA w końcu penetrują komórki serca, płuc, śledziony, naczyń i mózgu. „Te instrukcje mRNA są wszędzie w ciele, gdzie nie powinny”.


Co gorsza, media głównego nurtu wciąż okłamują ludzi i mówią opinii publicznej, aby nie martwiła się tą technologią mRNA. „To absolutne kłamstwa. Ludzie zastanawiali się, dlaczego inni, którzy nagle zostali zaszczepieni, chorują na raka, a ludzie, którzy byli w remisji, odzyskują raka, tym razem bardzo agresywnie — powiedział Landsman.


Brighteon.TV
Glifosat nasila uszkodzenia wnoszone przez szczepionki mRNA COVID-19 do organizmu ludzkiego
W innym miejscu programu Health Ranger podzielił się z Landsmanem tym, o czym rozmawiał on i znana biolog molekularna dr Judy Mikovits podczas niedawnego wystąpienia tej ostatniej w „Raporcie Health Rangera”.


„Powiedziała mi, że  glifosat we krwi nasila przenikanie mRNA do komórek. Więc [to] z powodu obecności glifosatu” – powiedział Adams. „Jednym z wyjaśnień, dlaczego niektórzy ludzie mogą być bardziej uszkodzeni niż inni, może być obecność glifosatu podczas spożywania żywności nieekologicznej”.


Landsman dodał, że glifosat, powszechnie stosowany herbicyd kontrolujący chwasty i trawy szerokolistne, jest obecny w przetworzonych produktach pszennych. „Jeśli jesteś na tego rodzaju produktach i robisz jedno z tych zdjęć, masz poważne kłopoty i musisz natychmiast przestać” – ostrzegł.


„Zły styl życia sprawia, że ​​komórki są bardziej przepuszczalne w negatywny sposób. Wszystkie te choroby współistniejące, zły stan zdrowia, w którym ludzie są, a potem zalewają swoje ciała tymi eksperymentalnymi zastrzykami z fałszywą nadzieją, że ochroni ich to przed jakąś infekcją, to nie jest logika, która jest dobrze ugruntowana w dobrej nauce.


Zwrócił też uwagę, że bardzo ważne jest to, co ludzie wkładają do ust. „Im bardziej chory jest układ trawienny, tym większe ryzyko narażenia na toksyny, na które jesteś narażony. A na dodatek rzucasz strzałami, a ludzie naprawdę grają w niebezpieczną grę w rosyjską ruletkę” – powiedział.


Obaj zajęli się również tym, jak ludzie są zmuszani do robienia zdjęć.


Landsman przytoczył światowej klasy tenisistę, który wycofał się z wielkiego turnieju tuż przed US Open, ponieważ dostał zawrotów głowy i nie mógł oddychać. Zawodnik musiał wziąć zastrzyk, aby dostać się do USA i móc zagrać w imprezie.


Z drugiej strony Adams przypomniał słuchaczom, że najlepszym sposobem radzenia sobie z COVID-19 jest nie tylko zaakceptowanie nakazów szczepień, ale zaufanie prawdziwej nauce, dobrej nauce, która nie jest sponsorowana przez przemysł farmaceutyczny.


„Chodzi o to, że wszyscy wrócimy do zaufania i silnej wiary we własną zdolność do dbania o siebie i tych, których kochamy dzięki dobremu jedzeniu, dobrym zdrowym nastawieniom, pozytywnemu nastawieniu, właściwemu nastawieniu, dobremu samopoczuciu emocjonalnemu, wychodzeniu na zewnątrz w promieniach słońca, stając się bardziej aktywnym, uziemiając się” – powiedział.


Odwiedź  Cancer.news,  aby uzyskać więcej informacji o przyczynach raka i rosnących wskaźnikach zachorowań na raka.


Obejrzyj cały fragment „ Raportu strażnika zdrowia ” poniżej.

-----------------------------------------------------------------

W sumie możemy nazywać Covid znacznie bardziej adekwatną nazwą.

Covid holokaust

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Październik 2022, 07:13
Niezwykle ważny ale paskudny dla wielu... telewidzów artykuł. Proszę to uważnie
przeczytać. To jest także stosowane w Polsce, ale nie zawsze to zdaje egzamin.

Niemniej tego rodzaju pranie mózgu wyraźnie widać w każdej TV czy w każdym filmie.

https://henrymakow-com.translate.goog/2022/10/mike-stone-whites-programmed.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

Mike Stone- Whites są zaprogramowani na akceptację zamiany


6 października 2022

Użycie słowa „kanał” tak jak w telewizji nie jest przypadkiem. Dosłownie "kierujesz"
niewidzialną energię i wpływ na twoje życie.

Najważniejsze jest to, że biali mężczyźni są programowani aby zaakceptować ich
zastępstwo. Aby to zaakceptować, zobaczyć to jako nieuniknione,i zaakceptowanie
ich nowej pozycji na dole totemu. Niestety, to działa.

autorstwa Mike'a Stonea
(henrymakow.com)

Za każdym razem, gdy oglądasz film , program telewizyjny lub usługę przesyłania strumieniowego,
twój umysł jest manipulowany i kształtowany przez niewidzialną rękę. Poddajesz się
systematycznemu i naukowemu praniu mózgu.

Nikt nie chce tego słuchać i prawie wszyscy temu zaprzeczają.

Czy znasz termin „channeling”?

To słowo używane przez mistyków i wróżbitów.


„Kanałowanie” oznacza przyciąganie i przyciąganie duchów i istot z innego świata lub innego
wymiaru. Osoba, która kieruje ducha, dobrowolnie pozwala tej nieludzkiej formie na dostęp
do swojego ciała i umysłu. Czy to brzmi dla ciebie jak zdrowa praktyka?

Co się dzieje po włączeniu telewizora? Przekręcasz pokrętło lub naciskasz pilota na określony
„kanał”. Następnie zapraszasz wszystko, co jest na tym kanale, do swojego domu i do swojego
umysłu. Użycie słowa „kanał” w odniesieniu do telewizji nie jest przypadkowe.

Dosłownie  „kierujesz” niewidzialną energię i wpływ do swojego życia.

Czy znasz pojęcie „programowanie”?

Kiedy jesteś zaprogramowany przez hipnotyzera, nie masz już kontroli nad własnym umysłem.

Co się dzieje, gdy oglądasz telewizję? Dostrajasz się do określonego „kanału” i oglądasz określony
„program”. Wtedy pozwalasz sobie, niezależnie od tego, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie,
być pod wpływem tego, co oglądasz. Użycie słowa „program” w odniesieniu do telewizji nie jest
przypadkowe. Jesteś dosłownie „programowany” propagandą w każdej sekundzie, którą oglądasz.

BIALI LUDZIE SĄ PROGRAMOWANI DO AKCEPTACJI ZAMIANY

Czy zauważyłeś, jak biali mężczyźni byli przedstawiani w filmach i telewizji w ciągu ostatnich
dwudziestu lat? Przede wszystkim rzadko je widujesz.

(Propaganda działa)

Prawie każda wiodąca rola lub silna rola drugoplanowa jest przedstawiana przez osobę inną niż
Biała. I prawie każda Biała kobieta, którą widzisz w reklamie, programie telewizyjnym lub filmie,
jest połączona z partnerem innym niż Biała.

Kiedy widzisz białego mężczyznę, jest on albo złoczyńcą (z niemieckim lub rosyjskim akcentem),
wieśniakiem (z śliniącym się południowym akcentem), skinheadem z tatuażami ze swastyką
(przedstawionymi w najbardziej niepochlebny sposób) lub kompletnym głupcem (przechytrzony
i przechytrzony przez każdą kobiecą i nie-białą postać wokół niego).

To, że te przedstawienia nie mają podstaw w rzeczywistości, jest nieistotne; Liczy się to,
jak są wykorzystywane do programowania umysłów dosłownie milionów widzów.

Tutaj też nie ma ograniczeń. Postacie historyczne, które urodziły się jako białe, są teraz
przedstawiane przez nie-białych aktorów. Jeśli serial opiera się na prawdziwym wydarzeniu, w
którym bohater był Biały, a złoczyńcy nie byli biali, jest on przerabiany z nie-białym aktorem
przedstawiającym bohatera i białych aktorów jako złoczyńców. Słynne fikcyjne postacie,
które kiedyś były białe, są teraz przedstawiane jako nie-białe. Gdyby Brudny Harry został
dziś przerobiony, grałby go Samuel L. Jackson, a trzej faceci rabujący bank byliby białymi
skinheadami. Być może film zostanie przemianowany na Brudny Tyrone.

Najważniejsze jest to, że Biali ludzie, a zwłaszcza Biali mężczyźni, są programowani,
aby zaakceptować ich zastępstwo. Zaakceptowanie tego, postrzeganie tego jako nieuniknione
i zaakceptowanie ich nowej pozycji na spodzie totemu. Niestety, to działa.

NIE MA KRAJU DLA LĘŻNIKÓW I BUGMEN

Ilu znasz dzisiaj białych mężczyzn, którzy nie są grubymi gnuśnymi ani chudymi robalami?

Ilu dzisiaj znasz Białych mężczyzn, którzy nie są pierwszymi, którzy krzyczą „rasizm”, kiedy
widzą innych Białych mężczyzn walczących o siebie?

Ilu dzisiaj znasz Białych mężczyzn, którzy nie nosili pieluch na twarz, kiedy zaczęło się oszustwo
wirusowe?

Ilu znasz dzisiaj białych mężczyzn, którzy nie spędzają czasu na oglądaniu hollywoodzkich
filmów, telewizji i serwisów streamingowych; którzy nie śledzą i nie uczęszczają na profesjonalne
gry w piłkę sportową; którzy nie logują się stale na Pornhub i tylko dla fanów ?

Biali mężczyźni są podstawową bazą klientów wszystkich tych firm. Bez nich firmy nie mogłyby
istnieć. W ten sposób Biali ludzie zostali zaprogramowani, aby płacić rachunki i zapewniać
wsparcie finansowe tym samym ludziom, którzy otwarcie nimi gardzą i chcą ich śmierci.
Porozmawiaj o programowaniu mentalnym.

Nie wiem, o ile bardziej masochistyczny może być. Dzisiejsi biali mężczyźni doskonale czują
się zastraszani, obrażani, poniżani, opluwani, a nawet bici i zabijani. Wydaje się, że niektórym
(wielu) z nich rzeczywiście się to podoba.

Biali ludzie dzisiaj nienawidzą siebie. Nienawidzą swojej rasy. I nienawidzą każdego, kto się z
nimi nie zgadza. To było zaprogramowane w ich głowach przez ostatnie dwadzieścia lat, a
oni nawet o tym nie wiedzą.


BIAŁE KOBIETY SĄ GORSZE

A co z białymi kobietami, pytasz? Są jeszcze gorsze. Większość kobiet, a zwłaszcza Białe,
uwierzy w to, co mówi im społeczeństwo. Zrobiono im pranie mózgu, aby uwierzyli, że biały
jest poza, a nie-biały jest w; że bycie żoną i matką jest nudne, ale bycie dziwką lub dziwką jest
fajne i finansowo satysfakcjonujące. Zostali zaprogramowani, by odrzucać i nienawidzić swoich
Białych braci – tych samych mężczyzn, którzy przez wieki ryzykowali własnym życiem, by
ratować Białe kobiety i którzy dali Białym kobietom wszystko, co mają.

Białe kobiety to taran, którego programiści używali do kastrowania i niszczenia Białych mężczyzn.
Bez niemal powszechnej pomocy Białych kobiet żaden z problemów, które widzisz dzisiaj,
nie miałby miejsca. Czy wiesz, że badania potwierdziły, że ponad 50% białych liberalnych
kobiet dosłownie cierpi na choroby psychiczne?


PROSTE ROZWIĄZANIA

Oczywiście rozwiązanie tego problemu – i wszystkich naszych problemów – jest w rzeczywistości
całkiem proste. Biali muszą bojkotować Hollywood i wszelkie formy tak zwanej „rozrywki”.

Wyłącz telewizor, anuluj usługi przesyłania strumieniowego i nie oglądaj się za siebie. Następnie
zachęć rodzinę i przyjaciół, aby zrobili to samo. Bez wsparcia Białych wszystkie te branże
natychmiast upadają.

Proste, prawda? Jednak ilu znasz Białych, którzy chcą to zrobić? Moja odpowiedź brzmi: brak.
Zrobiłem to, ale kiedy zachęcam kogoś innego do tego samego, patrzą na mnie jak na wariata.
Kiedy sugeruję, żeby przestali oglądać telewizję, niektórzy zaczynają się trząść.

Nawet tak zwani „konserwatyści” sprzeciwiają się temu. Jeśli przeciętny, twardo mówiący,
popierający Trumpa „konserwatysta” nie ma kręgosłupa, by przeciwstawić się swoim ciemiężcom,
możesz sobie wyobrazić, jak daremne jest to dla przeciętnego Amerykanina.

Grubi, głupi Amerykanie woleliby raczej podporządkować się tym, którzy nimi gardzą, raczej
poddać się mentalnej niewoli, dać się pobić i zabić, niż doświadczać chwilowego dyskomfortu
rezygnacji z piersi.

Dzięki Bogu, że nie stanowią całej Białej Rasy. Wciąż są Biali mężczyźni i garstka Białych
kobiet z jajami; mężczyźni i kobiety z odwagą, hartem ducha i wizją pracują niestrudzenie,
aby wyciągnąć nas z bałaganu, w którym się znajdujemy. Niestety jest ich niewielu.

Czy jesteś jednym z nich?

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Tyle ten mądry artykuł.



-------------------------------------------------------------------------------------------------

To dotyczy ludzi poza Polską, ale programowanie w TV mężczyzn i kobiet posiada dokładnie
takie same znaczenie, nawet w Polsce. Kobiety manipulowane przez TV pogardzają mężczyznami
i mężami także, co powoduje masę rozwodów.

Sprawy seksu poruszane w masie wyuzdanych filmów mają wielki wpływ na kobiety i mężczyzn
także w krajach zupełnie białych.


Co mnie nie pasuje w tym artykule, to kategoryczny zakaz oglądania TV.

Sam osobiście TV nie mam od lat więc nie oglądam, a u nas w Australii jest to dosłownie 

tak prowadzone, jak na ten artykuł nam to przedstawia.

Ale MOIM zdaniem, zanim wyrzucisz TV poza swoje mieszkanie, zrób taki eksperyment.

Przed każdym programem czy w szczególności zachodnim filmem zapytaj najpierw siebie.

Czy znowu będzie jakiś ciemnoskóry człowiek robił z białych ludzi kretynów oraz będzie
ich SŁUSZNIE mordował?

Czy kobiety będą tłukły niemal do śmierci swoich wrogów męskich, mężów, przyjaciół
czy dobrych znajomych i będą one ukazane jako bohaterki?

Czy jest nadal propagowany typowy Boży styl życia, mąż głowa rodziny, żona wychowująca
dwoje dzieci a mąż dostarczający dla rodziny wszystko, co jest rodzinie potrzebne?

Czy pochwala się zdrady małżeńskie czy całkowicie wojny seks i aborcje?

Zastanówmy się nad tym bardzo mocno, ponieważ jeżeli jest coś takiego nam pokazywane,
to oznacza, że rzeczywiście jest to hipnoza w naszym kierunku, której celem jest eksterminacja
białej rasy.

Żyję od roku 1954 i w ostatnich 30 latach widzę widzę wyraźnie rezultaty takich manipulacji
TV, filmów czy nawet zwykłych programów, które są właśnie w taki sposób zorganizowane.

Abyś nie polegał na Bogu, na rodzinie, na żonie czy na mężu ale żebyś to, co zachęca nam Bóg
całkowicie zniszczył i... przegrał swoje życie wieczne.

Zrób eksperyment, zapisz sobie na jakimś papierze i obserwuj wszystko, co oglądasz pod 

takim właśnie kątem.

Dopiero wtedy zaczniesz to rzeczywiście rozumieć.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

11th Październik 2022, 05:03
Poprzedni post ukazuje nam nienawiść KM do rasy białej, ponieważ jest to najlepiej uzdolniona
i ogólnie najbardziej wartościowa rasa, która zrobiła cuda w Europie.

Ameryka nie zrobiła cudów, ponieważ ich dobrobyt był zrobiony z grabieży i kradzieży z podbitych
państw.

Kolejny kawałek Fulforda, który, o ile prawdziwy, ma olbrzymie znaczenie... o to tekst po polsku.

https://benjaminfulford-net.translate.goog/2022/10/10/new-chinese-emperor-oversees-khazarian-mafia-purge/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=weekly-geo-political-news-and-analysis-381&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp


Nowy chiński cesarz nadzoruje czystkę chazarskiej mafii


Niepowodzenie próby zamachu stanu mafii chazarskiej w Chinach oznacza, że ​​korporacja STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI nie będzie w stanie tym razem uniknąć bankructwa, mówi wiele źródeł.

Dzieje się tak dlatego, że nowy cesarz – który jest bezpośrednim potomkiem Czyngis-chana – przejął władzę w Chinach, zgodnie ze źródłami rodziny smoków. Do tej pory ponad tysiąc wyższych urzędników chińskich i trzy pokolenia ich rodzin zostało straconych za przyjmowanie łapówek od KM, podają źródła. Reszta najwyższych szczebli chińskiego rządu pozostaje w areszcie domowym do czasu zakończenia śledztwa.

Nadal nie jest jasne, czy chiński prezydent Xi Jinping został zastąpiony awatarem, czy nie, dodaje źródło. Jednak prawdziwy Xi Jinping doznał kontuzji barku w wyniku zamachu w Singapurze, więc kiedy 16 października zostaje ujawnione nowe chińskie biuro polityczne, należy uważać na obecność lub brak tej kontuzji na Xi, jeśli się pojawi. Tak czy inaczej, żaden Xi, który się pojawi, nie będzie marionetką KM, dodają. Fakt, że propagandowe szmaty KM, takie jak New York Times, teraz zaciekle atakują Xi, jest kolejnym wskaźnikiem, że ich próba przejęcia Chin nie powiodła się.

Źródła polskiego wywiadu potwierdzają, że:

Jest teraz jasne, że brygada wojskowa, która wkroczyła do Pekinu, była tam, by bronić Xi i otaczać go dla ochrony. Niektórzy członkowie KPCh zostali aresztowani i straceni. Próbę zamachu stanu zainscenizowały ROTHSCHILDs / ROCKEFELLERS / WATYKAN / BLACKROCK / DAVOS GROUP ITP. w celu powstrzymania chińskiego poparcia dla Sojuszu Rosyjskiego i aneksji Ukrainy. Drugim powodem próby zamachu stanu było przejęcie systemu rezerw tymczasowych BRICS, do którego przeszła już połowa światowych walut.

Fakt, że OPEC+ zdecydował się zmniejszyć wydobycie ropy o 2 mln baryłek dziennie, aby pomóc Rosji, jest kolejnym sygnałem, że cały świat niezachodni współpracuje w dążeniu do odcięcia ropy i gazu, a tym samym do upadku amerykańskiej korporacji. Nawet fałszywa sekretarz prasowy Białego Domu, Karine Jean-Pierre, została zmuszona do przyznania: „Jest jasne, że OPEC+ zgadza się z Rosją z dzisiejszym ogłoszeniem”.

Ten wysiłek wydaje się działać. Jeden z głównych właścicieli amerykańskiej korporacji, Blackrock International, złożył wniosek o upadłość, wskazują źródła meksykańskiego wywiadu.

Blackrock International, Inc. Akta upadłości w Lafayette | BKData

Te same źródła twierdzą, że rosyjscy, chińscy i inni specjaliści weszli do Stanów Zjednoczonych przez Meksyk, aby pomóc amerykańskim siłom specjalnym w ściganiu i niszczeniu pozostałych przywódców KM i twierdz w Ameryce Północnej.

Publiczny znak, że meksykański rząd przyłączył się do sojuszu na rzecz wyzwolenia planety, jest widoczny w tym, że teraz używają rosyjskiego systemu GPS Glonass, który USA próbowały zakazać.

Niega Marcelo Ebrard instalacja del Sistema Glonass – Xpectro (xpectrofm.com)

Oczywiście dużym błędem byłoby niedoszacowanie KM. Rosyjskie źródła FSB podają, że według dokumentów Rady Rezerwy Federalnej uzyskanych przez rosyjski wywiad „w okresie od teraz do 2023 r. KM rozpocznie masową...

---------------------------------------------------------------------

Jeżeli to jest prawda, a szanse są olbrzymie, to USA jest ugotowane całkowicie i III Wojny
Światowej już nie będzie. Być może nawet zaczną się wycofywać z Europy.


KM znaczy Khazarian Mafia, czyli Chazarska Mafia, czyli Żydzi syjonistyczni rządzący całym światem.

Jest to powszechne u Fulforda i widziałem ten skrót u innych autorów artykułów.

Powtórzę jeszcze raz o strategii rzeczywistej III WŚ.

Jest to wojna przeciwko KM i ona trwa już sporo czasu, co najmniej od Covid-19.

Ponieważ jest to wielka akcja a przeciwnik rządzi od 200 lat co najmniej światem, zabiera to
sporo czasu. Ale wielu polityków z KM zostało zamkniętych w więzieniach a nawet rozstzrelanych,
jak niemal cała rodzina Bush.

Wielu polityków, albo zniknęło z widoku, albo są aresztowani lub są martwi.

Dlatego KM tak się ostatnio spieszy, ponieważ im dłużej, tym dla nich jest gorzej i władza stale
się zmniejsza.

KM także była mocna w Chinach i współpracowała z USA. A Chiny mają wiele doskonałej broni
na co KIM bardzo liczyła.

Wiemy także że Chiny uderzą na USA (według proroctw o Babilonie Wielkim) i je doszczętnie
zniszczą. Czyli przez cały czas to wszystko posuwa się właśnie w tym kierunku i zaczyna nabierać
rozpędu. Jest możliwe, że wkrótce nastąpi przewaga władz wolnych od KM, jak to nastąpiło we
Włoszech i w kilku innych państwach, a także w kilku stanach w USA.

To wszystko tak mniej więcej działa i jesteśmy blisko momentu, w którym NAGLE KM całkowicie
upadnie i władzę przejmą inni Chazarzy, którzy będą udawali naszych dobroczyńców a wielu
ludzi da się na to nabrać. Potem Bestia chazarska będzie ścinać głowy nawet tym, z grupy 144.000.

Tak wygląda sytuacja całego świata. Z drugiej strony upadek KM to upadek całkowity władzy
szatana. Władzę po szatanie przejmie Bestia.

Zanim to wszystko się stanie, nastąpi wzięcie do nieba, które będzie widoczne dla całego świata
czyli Bóg i Isus będą już na Ziemi organizując wyjście części Słowian na znaną z Biblii pustynię.

To wszystko oznacza, że nowe władze będą rzekomo po stronie Boga i Syna. Ale potem rozpocznie
się konflikt Bestii z powodu zakazu wielbienia Boga.

Tak to wszystko wygląda według proroctw i według mego zrozumienia.

Objawienie 13:

(11) I widziałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi, która miała dwa rogi podobne do baranich, i mówiła jak smok.

(12) A wykonuje ona wszelką władzę pierwszej Bestii na jej oczach. Ona to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano jej czynić na oczach Bestii, namawiając mieszkańców ziemi, by wykonali ikonę Bestii, która ma ranę od miecza, a jednak została przy życiu.

(15) I dano jej tchnąć ducha w ikonę Bestii, aby ikona Bestii przemówiła i sprawiła, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu ikonie Bestii, zostaną zabici.

(16) Ona też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują pieczęć na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znaku, to jest imienia Bestii lub liczby jej imienia.

(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę Bestii; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.



_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

2nd Listopad 2022, 11:08
Oto rzeczywista postać Elona Muska

https://twitter.com/alextopol/status/1587348079539326976

Elon Musk nosi szatański strój Bahometa na Halloween z krucyfiksem do góry nogami


Na tym zdjęciu nie widać najważniejszego elementu.

Ale na tym widać krzyż do góry nogami. Trzeba się dobrze przyjrzeć.


Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Elon10

Tutaj go dobrze widać!!!!
Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 El10

https://twitter.com/alextopol/status/1587348079539326976

Nie łudźmy się. Wszystkie rządy, które nastąpią po upadku chazarskiej mafii, a już padają,
będą tak same dobre, ale tylko na początku będą udawały naszych najlepszych przyjaciół.

Potem będą 144.000 ścinać głowy.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

2nd Grudzień 2022, 13:22
Naszła mnie interesująca myśl.


Świat ma niewiele czasu do życia. Najprawdopodobniej 8 lat maximum!


Liczę bardzo z grubsza, ponieważ 7 lat byłoby wtedy, gdybyśmy nie liczyli na wzięcie do nieba
w ciągu jednego roku.


8 lat to także maksymalny czas, ponieważ wiemy, że Bestia będzie rządzić 3.5 roku czyli czas,
czasy i połowę czasu


Właśnie także myśl mnie dopadła, dlatego Jan podaje nam takie okresy czasu, ponieważ Bóg 
wie, że ludzkość odrzuciła Boży kalendarz i władze "poprawiają" Boga w kwestii lat, sabatów 
i świąt wyznaczonych przez Boga.


Mamy także drugie 3.5 roku czyli rządy 10 króli jeszcze przed rządami Bestii.


Jeżeli policzymy to nieco inaczej - na minimum, to nam wyjdzie:


1 miesiąc na wzięcie do Nieba. Rządy 10 króli przez 6 miesięcy oraz rządy Bestii pozostaną
do 3.5 roku - to jest pewne, ale także jest werset mówi jednak o skróceniu pewnych dni!


Gdyby nie powstrzymano tego zbrodniczego czasu, nie pozostałaby ani jedna osoba!


Czyli w najlepszym przypadku z naszego punktu widzenia czasu, może być około 4 lat do
Królestwa Bożego na ziemi.


Świat ma minimum 4 lata istnienia lub nieco ponad 7 lat.


Masz niewierzącego męża czy żonę, czy dzieci dorosłe itd? Warto, aby ich o tym poinformować!


Zresztą, jeżeli Bóg nie dokona Sądu na światem, łajdactwo syjonistyczne nas wymorduje!!!


Nie myślmy, że to jest szaleństwo, ponieważ najprawdopodobniej szatan o tym wszystkim
wie i Biblia nam mówi, że szatan wie, że mało ma czasu!


To także znaczy, że jego armia zwyrodnialców także o tym doskonale wie i dlatego tak się
ostatnio wściekają na rasę białą i zaczynają coraz ostrzej atakować religie chrześcijańskie.


Oni z pewnością wiedzą o tym wszystkim i widać ich coraz większą i szaleńczą akcję, która
sugeruje nam, że oni o tym czasie i proroctwach także są dobrze poinformowani.


Większość z nich jest z góry przygotowana na odrzucenie i Boga i Syna i oni wolą umrzeć,
niż żyć wiecznie bez grzechów, zwłaszcza bez ich ulubionej pedofilii.


Piszę ponownie jeden artykuł i chyba o tym napiszę znacznie dokładniej z wieloma cytatami
biblijnymi.


Pamiętajmy o naszych rodzinach. 


Może warto o tym niezwykle poważnym wydarzeniu nieco ich 
zainteresować, ponieważ innej drogi życia nie ma i nigdy już nie będzie!!!


Mają oni 4 lub maksimum 7 lat do przeżycia!!!


Jeżeli z Bogiem się nie pojednałeś, masz jeszcze trochę czasu!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

13th Grudzień 2022, 03:22
Trafiłem na niezwykle ciekawy artykuł oraz film, który wyjaśnia nam bardzo wiele.

Oto tłumaczenie tekstu na polski.

Gonzalo Lira - Zachód się skończył

Makow - tak mówi w 14 min. Reszta dotyczy tłumienia prawdy na Twitterze i YouTube oraz konsekwencji. Nie wiem, dlaczego to jest zaskoczeniem. Zawsze to wiedzieliśmy.

Czytelnik -- Pod koniec poniższego filmu (poniżej, w 14 minucie) Lira wspomina, że Amerykanie będą głodni (muszę dodać - to oprócz destrukcyjnych zmian, w których już żyjemy bez większych skarg ze strony naszych owczarni ). Ma rację, głód był tu planowany od dawna, wielu rolników próbowało nas ostrzec w minionym sezonie wegetacyjnym. Brak prawdziwej reakcji opinii publicznej.

Ci, którzy powinni budzić wszystkich innych, zachowują się tak, jakby wszystko było tak, jak zawsze, tylko trochę więcej zepsucia. Bezrada. W najlepszym razie wciąż słyszymy: „To się stanie, to się kiedyś stanie”. Zbyt wielu nie chce zobaczyć, że TO jest wielkie zniewolenie i ludobójstwo, które tak długo zapowiadano, jest tutaj i właśnie teraz, patrząc nam prosto w twarz, śmiejąc się z nas, ponieważ mamy cały sprzęt potrzebny do powstrzymania tych satanistów i wszyscy nadal siedzieć mu na dupie bełkocąc o bzdurach, które teraz nie mają znaczenia. Ten rodzaj głupiej gadaniny NIE JEST TANI, pokazuje wszelkie szanse na KOSZTY ŻYCIA TWOJEGO I TWOJEJ RODZINY.

Bóg nie będzie wspierał, nie będzie chronił takiego kretyńskiego szaleństwa. 



Nie oszukuj się; to NIE jest kraj Boga, to jedno z najbardziej złych miejsc na świecie. Zło jest teraz prawem, dobro jest teraz zakazane w coraz większej liczbie obszarów. 


Jest to kraj, w którym matki są tak samolubne, że mordują swoje dzieci przed urodzeniem lub zaraz po urodzeniu, jako niedogodność dla ich przyjemności seksualnych. Miliony zamordowanych, podczas gdy ci nieliczni, którzy próbują powstrzymać TO konkretne ludobójstwo, są bici przez gliny, aresztowani i ukarani grzywną. 


Jeden „mały” przykład życia, a właściwie śmierci, w dzisiejszych Stanach Zjednoczonych. Mężczyźni też nie są usprawiedliwieni. Łatwo byłoby wypełnić ogromną księgę złymi, szatańskimi czynami, które są codziennie w tym kraju, wszystkie albo praktykowane, albo tolerowane przez większość jego obywateli, ponieważ sprowadzenie diabła do szalonego chaosu zastępuje właściwy porządek ustanowiony przez naszego Stwórcę, nie nie są już czczone w kościołach szatana „kultu człowieka”, ani nie istnieją w umysłach i sercach tłumów.


Film po angielsku.



Gonzalo Lira ujawnia nam, w jaki sposób YouTube kontroluje informacje i co jeszcze gorsze,
w jaki sposób rozpowszechnia wszystkie kłamstwa.

Robi to podobnie do Twittera. YouTube po prostu opłaca i to dobrze informacje pro Ukraina
a informacje rzeczywiste są ukrywane. Takie działania są w wielu innych tematach.

Dlatego oszuści wiedzący, jak to działa, pokazują i omawiają kłamstwa, za które YouTube płaci
a ci którzy mówią prawdę są bardzo rzadko widziani i nikt im niczego nie płaci.

Widziałem fałszywe zdjęcia i fałszywe nawet części z filmów fabularnych.

Dlatego mamy MASOWE ilości filmów w Polsce pro ukraińskie a bardzo rzadko są dostępne
informacje mówiące prawdę.

Dokładnie to samo dzieje się we wszystkich niemal tematach. Dlatego rzadko jest coś złego
o rządach w Polsce, ale zawsze rząd jest popierany.

Ta strategia pracuje na niemal całym świecie.

Do tej pory częściowo o tym słyszałem ale nie miałem żadnych logicznych dowodów. Byłem
ostrożny w dobieraniu tego, co publikuję, ale dopiero teraz ten człowiek to dokładnie wyjaśnił.



Bez Biblii niewiele bym z tego rozumiał! 

Gonzaro zmieniał kanał YT kilkakrotne, chociaż... on także musi żyć z czegoś.

Czyli nie wierzmy zbytnio w Newsy,, w szczególności na YouTube, ponieważ są one ostro manipulowane
za pomocą przepłacania... kłamców.

Wróćmy do Ukrainy. Wszelkie informacje o tej wojnie pojawiają się nagle i po 2-4 dniach nagle nikt
o tym więcej nie wspomina.

Jak pisałem wielokrotnie i teraz jestem pewien tego, że nie chodzi o Ukrainę, ale chodzi o zmianę
systemu na system 10 nowych króli a krótko po tym władzę obejmie Bestia na 3.5 roku.

Oczywiście broni jądrowej nie ma i nigdy nie było.


Jesteśmy więc w Czasach Końca tych oszustw!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

25th Grudzień 2022, 03:00
Bardzo ciekawy werset z II Ezdrasza....



II Ezdrasza 5:(50) I spytałem mówiąc: "Skoro już dałeś mi okazję, pozwól mnie przed tobą mówić. Czy matka nasza o której mi powiedziałeś, jest jeszcze młoda? Czy też bliska jest do starości?"
(51) I odpowiedział mi, i rzekł: 'Pytaj się tej która rodzi: a powie tobie.'
(52) Zapytaj ją: 'Czemu ci, które porodziłaś teraz nie są podobni tym, których urodziłaś wcześniej, ale są mniejszego wzrostu?'
(53)A ona sama ci odpowie: ci są urodzeni w mocy młodości i są inni od tych urodzonych w wieku starszym, ponieważ łono zamiera.
(54) Dlatego powinieneś to rozważyć, że ty i tobie współcześni jesteście mniejszego wzrostu, a niż ci, którzy byli przed wami,
(55)a ci, którzy po was przyjdą będą jeszcze mniejsi niż ty, jako urodzeni ze stworzenia, które już się starzeje i przemija siła młodości."


[size=18]O tym nikt na świecie w mas mediach nie mówi. Król Dawid był 

mniejszego wzrostu także, ponieważ nie był pierworodnym dzieckiem.

Z tego wersetu wynika jedna niezwykle ciekawa myśl, która właśnie do mnie dotarła.

Sataniści dążą do wzmocnienia rasy ludzkiej ale wyłącznie rasy żydowskiej!

Ale główną przyczyną takich działań szatana jest jego świadomość, że rodzaj ludzki wkrótce
wymrze z tego właśnie powodu. Jest to główny powód ale nieposłuszeństwo ludzi w stosunku
do Boga całkowicie dokona samozniszczenia.

Sataniści najprawdopodobniej to wszystko wiedzą z szatanem włącznie ale wolą milczeć
bo zbyt wielu ludzi uwierzyłoby w Boga.

To, co obserwujemy w dzisiejszych czasach, jako upadek cywilizacji, to nie jest całkowicie
dzieło szatana ale jest to naturalny rezultat naszej niedoskonałości.

Oczywiście Bóg nie jest temu winien ale... szatan, który pozbawił ludzkość życia wiecznego
oraz wraz z upadłymi aniołami spowodował potop, który poważnie podniszczył rodzaj ludzki.

Wojny nas stale pozbawiają życia oraz szatańscy przywódcy światowi  przyspieszają nasze
zniszczenie.

Dodajmy do tego szczepienia dzieci oraz sposoby żywienia i wiele, wiele innych czynników
które nas dobijają i bez Boga ludzkość nie jest w stanie przeżyć następnego stulecia!

A powyższy cytat wyjaśnia nam część obecnego chaosu i jego przyczyny...


To wszystko spowodował szatan!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

29th Grudzień 2022, 05:46
Tutaj mamy polski artykuł znanej osoby, detektywaprawdy.pl

Oto jego artykuł pod tytułem:

https://detektywprawdy.pl/2022/12/28/kazdy-kto-podwaza-ze-jezus-jest-bogiem-st-ma-ducha-antychrysta/

Każdy kto podważa, że Jezus jest Bogiem ST, ma ducha antychrysta.

Mieliśmy ostatnio na naszej grupie diskordowej problem. Jedna z osób podesłała link do nauczań członków zborów mesjańskich, w których to podważa się fakt, iż Jezus był Bogiem ST. Modliliśmy się o tę osobę, kilku Braci poświęciło jej czas i ostatecznie zrozumiała, że Jezus i Yahwe to ten sam Bóg.

Jednakże z troski o innych wierzących postanowiłem napisać o zagrożeniu płynącym nie tylko ze zborów mesjańskich ale i internetowych liderów nie uznających Jezusa jako Boga. Takich jest na prawdę wielu, a musicie wiedzieć, że boskość Jezusa odrzucają: świadkowie Jehowy (założeni przez Chazara Russela), chazarska sekta ebionitów i wyznawcy judaizmu.

Znani liderzy w internecie podważający to, że Jezus jest Bogiem, zazwyczaj są pochodzenia judaistycznego (co do wiary z rodziny).

Nie wiem na ile umniejszają celowo osobę Jezusa, a na ile im cielesność nie pozwala tego zrozumieć, że Jezus jest Bogiem, ale radziłbym strzec się przed takim zwiedzeniem.

Zaznaczę także, że nie jest to tekst o boskości Jezusa, gdyż taki już napisałem i choć napisałbym go chętnie ponownie z uwagi na o wiele większą wiedzę niż wtedy, to teraz chcę się skupić na pomijanym aspekcie rozumienia ducha antychrysta.

Zacznijmy od kluczowego cytatu:

(18) Dzieci, ostatnia to już godzina. A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało. Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina. (19) Wyszli spośród nas, lecz nie byli z nas. Gdyby bowiem byli z nas, byliby pozostali z nami. Lecz miało się okazać, że nie wszyscy są z nas. (20) A wy macie namaszczenie od Świętego i wiecie wszystko. (21) Nie pisałem wam nie dlatego, że nie znacie prawdy, ale dlatego, że ją znacie i że żadne kłamstwo nie wywodzi się z prawdy. (22) Któż jest kłamcą, jeżeli nie ten, który przeczy, że Jezus jest Chrystusem? Ten jest antychrystem, kto podaje w wątpliwość Ojca i Syna. (23) Każdy, kto podaje w wątpliwość Syna, nie ma i Ojca. Kto wyznaje Syna, ma i Ojca. (24) To, co słyszeliście od początku, niech pozostanie w was. Jeżeli pozostanie w was to, co od początku słyszeliście, i wy pozostaniecie w Synu i w Ojcu. (25) A obietnica, którą sam nam dał, to żywot wieczny. (26) To wam napisałem o tych, którzy was zwodzą

-------------------------------------------------------------------------------------

Więcej w powyższym linku...

https://www.zbawienie.com/czy-Chrystus-jest-Bogiem.htm

W tym linku jest mój starszy artykuł, ale myślę, że może warto jest go nieco rozwinąć,
zwłaszcza odnośnie wersetów podanych przez detektywa prawdy, ponieważ żaden z
nich nie mówi, ze Isus jest Bogiem Wszechmogącym, ale jest pierworodnym wszelkiego
stworzenia Bożego.

Hmmm. przeleciałem swój starszy artykuł ale bardzo pobieżnie i nie wiem, czy warto go psuć.

Chociaż, wiem dużo więcej niż kilka lat temu i mogę sporo dodać.





_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

5th Styczeń 2023, 03:22
Ponownie wpadłem na detektywa prawdy, który chyba to czytał, ponieważ się... odpisał.

https://detektywprawdy.pl/2023/01/04/wg-teleewangelisty-bog-mocny-odwieczny-ojciec-ksiaze-pokoju-obrazuje-wszystkich-ludzi/

Zacytował nam werset z żydowskiej Biblii!

Izajasza 9:5 Albowiem dziecię narodziło się nam, Syn jest nam dany i władza spocznie na Jego ramieniu.
I nazwą Go imieniem Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Przedwieczny, Książę Pokoju.

Jest to werset kłamstwo w takiej rzeczywistej formie. W 98% przekładów Biblii.

Dlaczego? Ponieważ niemal wszystkie rodzaje Biblii są tłumaczone z Biblii Leningradzkiej czyli
żydowskiej, która jest oszustwem. 



Dowody w tym linku. http://www.bibliamesjanska.com/przedmowa.htm

W angielskiej Biblii Brentona czyli oryginalnej Septuaginty LXX ten werset brzmi w taki
sposób.

Izajasza 9:6  For a child is born to us, and a son is given to us, whose government is upon
his shoulder: and his name is called the Messenger of great counsel: for I will bring
peace upon the princes, and health to him.

Tłumaczenie wprost z automatycznego tłumacza google.

Izajasza 9:6 Albowiem dziecię się nam narodziło i syn jest nam dany, a władza spoczęła na
jego ramieniu, i nazwano go Posłańcem wielkiej rady, bo sprowadzę pokój na książąt i zdrowie
dla jego.


W tym linku mamy Septuagintę LXX po angielsku i w niej jest ten sam tekst.

Izajasza 9:6 For a child is born to us, and a son is given to us, whose government is upon
his shoulder: and his name is called the Messenger of great counsel: for I will bring peace
upon the princes, and health to him.


Jest jedynie nieco inna numeracja, dlatego mamy Izajasza 9:6 a nie jak w polskich Bibliach
Izajasza 9:5.

Takich oszustw w Kodeksie Leningradzkim jest MASA! Dlatego go cytują!

Oczywiście jest to najbardziej zakłamany werset, dlatego kilka lat temu to sprostowałem
w Biblii Mesjańskiej.

Jest tam taki tekst. http://www.bibliamesjanska.com/Iz/9.html

Izajasza 9:(5) Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego
ramieniu, imię jego: Posłaniec Wielkiej Rady, Sprowadzę bowiem na książąt pokój i zdrowie dla niego.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

16th Styczeń 2023, 15:44
Coś wielkiego się dzieje!

Kolejny film o upadku USA, w szczególności armii USA. [EN]

https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=263683

Musicie mi wierzyć na słowo!

Ale mam także kawałek Fulforda najnowszego artykułu.

https://benjaminfulford-net.translate.goog/2023/01/16/mccarthy-to-replace-biden-as-us-president-while-the-un-prepares-to-move-to-laos/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=weekly-geo-political-news-and-analysis-399&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

McCarthy zastąpi Bidena na stanowisku „prezydenta” USA, podczas gdy ONZ przygotowuje się do przeprowadzki do Laosu

W ciągu ostatniego tygodnia w geopolitycznych strukturach władzy miały miejsce pewne przesunięcia tektoniczne. W rezultacie powszechnie pogardzany awatar „Joe Biden” zostanie zastąpiony na stanowisku prezydenta USA przez przewodniczącego Izby Reprezentantów Kevina McCarthy’ego, jak mówią źródła Pentagonu i MI6. Również przygotowania do przeniesienia siedziby ONZ z Nowego Jorku do Laosu rozpoczęły się na dobre, mówią źródła CIA w Laosie.

Zmiany te mają miejsce, gdy główni winowajcy obecnego dysfunkcyjnego stanu planety zbierają się w Davos w Szwajcarii na Światowym Forum Ekonomicznym. Ponieważ ten raport miał zostać opublikowany, źródła CIA mówią, że szef tej organizacji, Klaus Schwab Rothschild, Klaus Schwab przegapiłby dzisiejsze otwarcie konferencji WEF w Davos „z powodu problemu zdrowotnego”.

https://twitter.com/ANTlWEF/status/1614697873790189569

Może to jednak być pułapka dezinformacyjna mająca na celu zniszczenie wiarygodności tego biuletynu poprzez pojawienie się jego lub awatara po zgłoszeniu jego nieobecności. WEF był niedostępny dla komentarza. Niezależnie od tego, przestępcy gromadzący się w Davos przegrali bitwę o planetę Ziemię, zgadza się wiele źródeł.

Wiemy, że cała gałąź Hitlera/Rockefellera klasy rządzącej straciła władzę. Oznacza to, że potomkowie Adolfa Hitlera i Johna Rockefellera I, w tym Angela Merkel, Hillary Clinton, Barack Obama, David Rockefeller Jr. itp. zostaną pozbawieni wszelkiej władzy i tytułów, mówią źródła MI6.

Aby potwierdzić, czy to prawda, musimy zobaczyć publiczne usunięcie awatara Rockefellera, „Prezydenta Joe Bidena” wraz z fałszywym papieżem Franciszkiem w gumowej masce.

Są sygnały, że tak się dzieje. W Stanach Zjednoczonych walka o władzę doprowadziła do kompromisu, w którym ani Donald Trump, ani Joe Biden nie będą u władzy. Sąd Najwyższy odrzucił sprawę Brunsona mającą na celu obalenie wyborów w 2020 roku, ponieważ zainstalowałaby Donalda Trumpa na stanowisku prezydenta. Powodem jest to, że Donald Trump, który pojawił się publicznie od stycznia 2020 r., jest oszustem pchającym szczepionki. Prawdziwy Donald Trump, którego syn Barron został ranny przez szczepionki, był im zaciekle przeciwny. Oznacza to, że gdyby Sąd Najwyższy przywrócił Trumpa, awatar Joe Biden, który przyjmował rozkazy od Rockefellerów, zostałby zastąpiony przez awatara Trumpa, który przyjmował rozkazy od Rothschildów.

Tak więc podczas 15 rund głosowań, które zabrały Kevina McCarthy'ego na przewodniczącego Izby, doszło do poważnego handlu końmi. McCarthy został między innymi zmuszony do złożenia obietnicy przeprowadzenia przesłuchania w sprawie przekształcenia FBI w złośliwą siłę tłumiącą amerykańskich patriotów.

Z najnowszych informacji wywiadowczych wynika, że ​​Joe Biden zostanie usunięty wraz z Kamalą Harris, drugą w kolejce do prezydentury. To uczyniłoby McCarthy'ego prezydentem, ale tylko jako tymczasową postać, która nadzorowałaby nowe i prawdziwe wybory. W takich wyborach kandydowałby prawdziwy Donald Trump.

Właśnie dlatego w korporacyjnych mediach propagandowych widzimy teraz nagłówki takie jak ten:

Były doradca Clintona, David Gergen, mówi, że Biden ryzykuje, że zostanie „zmiażdżony” przez Docs Case: „Bardzo, bardzo duża sprawa”

https://www.mediaite.com/tv/former-clinton-adviser-david-gergen-says-biden-risks-being-creamed-by-docs-case-very-very-big-deal/

To pokazuje, że zamierzają wykorzystać historię „dokumentów w garażu” zamiast gwałtu i morderstwa dzieci lub sprzedaży rządu USA gangsterom na Ukrainie jako pretekstu do zakończenia farsy Bidena. Aby potwierdzić, że to farsa, zauważ, że fałszywy Biden nie mruga w tym filmie. Najprawdopodobniej jest to CGI.

Widzimy również bardzo silną kampanię mającą na celu usunięcie „papieża Franciszka”. Właśnie dlatego widzimy doniesienia prasowe, że spisek mający na celu usunięcie go „rozpoczął się na dobre” natychmiast po śmierci papieża Benedykta (przekleństwa) XVI 31 grudnia.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11614445/Conservatives-wage-secret-plan-liberal-pontiff-stress-step-down.html

Prawdopodobnie z tą walką związana jest nagła śmierć 10 stycznia szefa Banku Watykańskiego, kardynała George'a Pella. Pell był sojusznikiem prawdziwego papieża Franciszka, który potępił fałszywego Franciszka jako „katastrofę” i „katastrofę”. W każdym razie źródła P3 twierdzą, że fałszywy Franciszek odwołuje wszystkie swoje publiczne wystąpienia przez kilka dni z rzędu z powodu „tajemniczej choroby”.

To, co wiemy na pewno, to to, że w ostatnich tygodniach miała miejsce jakaś czystka na najwyższych szczeblach władzy wraz ze śmiercią czołowego chińskiego maklera władzy Jiang Zemina, królowej Elżbiety II, Evelyn de Rothschild, papieża Benedykta itd.

Słyszymy też, że to wszystko ma związek z faktem, że wybrano nowego M1, czyli szefa komitetu 300 i kontrolera światowego systemu finansowego.

Byliśmy w kontakcie z tą osobą, która jest europejskim członkiem rodziny królewskiej, o której najprawdopodobniej nigdy nie słyszeliście. Ta osoba mówi: „M1 oznacza po prostu Monetary One lub globalne gwarancje światowych banków…. Monetary One jest po prostu prawnym sygnatariuszem wszystkich innych długów. Nie można podpisać długu kraju, więc gdzieś musi się to z kimś skończyć.

Nowy M1 mówi, że główną przeszkodą w jubileuszu i ustanowieniu merytokratycznej agencji planowania przyszłości jest

Pozostała część tego artykułu lub filmu jest dostępna tylko dla członków...

----------------------------------------------------------------------------------------

Szatański Rzym/Watykan upada na całego oraz Babilon Wieli czyli USA.

Według mego rozeznania szatański USA plus Watykan, cała moc szatana upada właśnie w tym okresie czasu.

Podejrzewam coraz więcej informacji w najbliższym czasie.



_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

23rd Styczeń 2023, 09:53
Tego rodzaju posty ukazują nam absolutne zakłamanie kłamców szatańskich.

W tym artykule, jak i w wielu, wielu innych mamy powtarzane jak mantrę strachy na ludzi
że istnieje broń jądrowa.

https://www.globalresearch.ca/whole-europe-turned-battlefield/5805460

Cała Europa zamieniła się w pole bitwy

Federacja Naukowców Amerykańskich potwierdza w styczniu informację podaną przez Grandangolo w grudniu 2022 r. na podstawie dokumentu Sił Powietrznych USA: samolot C-17A Globemaster otrzymał zezwolenie na przenoszenie amerykańskiej bomby atomowej B61-12 do Włoch i innych krajów europejskich. Ponieważ urzędnicy administracji Bidena ogłosili, że dostawa B61-12 zostanie przesunięta na grudzień, wierzymy, że nowe amerykańskie bomby atomowe już przybywają do Europy, aby zostać rozmieszczone przeciwko Rosji.

Stany Zjednoczone i NATO zrzucają na Ukrainę ogromne ilości ciężkiej amunicji artyleryjskiej dostarczanej kijowskim siłom zbrojnym. Stany Zjednoczone – według oficjalnych danych – wysłały do ​​tej pory na Ukrainę ponad milion sztuk amunicji do haubic 155 mm oraz dziesiątki tysięcy pocisków. Około 300 000 sztuk amunicji pochodzi z amerykańskich magazynów wojskowych w Izraelu. Transportem broni zarządza międzynarodowa sieć, w której centralną rolę odgrywa Camp Darby – największy amerykański arsenał poza ojczyzną, połączony z portem w Livorno i lotniskiem wojskowym w Pizie. Wielka Brytania, Francja, Polska i Finlandia zaopatrują Kijów w czołgi, a Polska kupuje od USA czołgi Abrams. Część z nich może być przeznaczona dla Ukrainy.

Jednocześnie USA i NATO zwiększają rozmieszczenie swoich sił w Europie, coraz bliżej Rosji. W Rumunii NATO rozmieściło samoloty AWACS, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny, utrzymywane w ciągłym locie w pobliżu rosyjskiej przestrzeni powietrznej. Również w Rumunii Pentagon rozmieścił 101 Dywizję Powietrznodesantową, która jest wysyłana do Europy po raz pierwszy od II wojny światowej.

NATO i UE ustanawiają „grupę zadaniową ds. odporności i infrastruktury krytycznej”. „NATO”, oświadcza Rada Unii Europejskiej, „pozostaje fundamentem naszej zbiorowej obrony. Uznajemy wartość silniejszej europejskiej obrony, która przyczynia się do bezpieczeństwa transatlantyckiego oraz jest komplementarna i interoperacyjna z NATO”.

-------------------------------------------------------------------------

Jest to kłamstwo istniejące od wielu, wielu lat, że rzekomo istnieje broń atomowa.
Broń taka nie zniszczyła Hiroszimy, ponieważ ona nigdy nie istniała. Była to seria bombowców,
które zrównały z ziemią dwa miasta, ale nawet nie wszystkie budynki, nawet te na środku miasta.

Gdyby obłąkani sataniści posiadali broń jądrową, już dawno zniszczyliby Ziemię i samych siebie tylko
po to, aby znieważyć i zasmucić Boga. Oni poświęciliby swoje życie na to, jak poświęcą sami siebie 

na sądzie na Ziemi i przed Bogiem. Jedynie bardzo nieliczni się ukorzą i tylko oni zostaną przy życiu.

Reszta na możliwość rządów Boga i Isusa oraz... na życie bez pedofilii
woli zginąć, niż stracić na zawsze takie pedofilskie 'rozrywki'.

To nie są ludzie. To jest nasienie węża.

To także oznacza (oczywiście) że straszenie nas bronią jądrową przez Rosję, USA czy inne państwa jest także celowym kłamstwem. Oni doskonale wiedzą, że kłamią, ale większość ludzi nadal w te nonsensy wierzy, tak jak wierzą w TV czy Radio.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

31st Styczeń 2023, 04:28
Obejrzałem ciekawy film, który wywołał w moim umyśle rzeczywisty problem w temacie
sztucznej inteligencji.

Wstawiam film po angielsku dla porządku, ale może ktoś to przetłumaczy, ponieważ warto,
jeżeli doda się do tego filmu moją opinię.  Very Happy Very Happy Very Happy


Robot AI firmy Google przeraził urzędników, zanim został szybko wyłączony



Nie wierzycie? To przeczytajcie!!!

Sztuczna inteligencja może być nieco niebezpieczna, kiedy popełnia błąd, jeżeli nie jest
doskonała.

Ale według tego filmu jest ona tak zaawansowana, że budzi niezwykłe zainteresowanie.

Ale ja bym nie podzielał ich entuzjazmu. Przecież wysokiej jakości SI natychmiast zauważy,
że światem rządzą pedofile, złodzieje, kłamcy, oszuści, zboczeńcy oraz bardzo miłujący sex
w każdej formie oraz... wręcz uwielbiający chorobliwie wszelkie wojny, które niemal zawsze
są w jakimś zakątku świata.

Sam przemysł zbrojeniowy, wyposażenie armii, ryzyko masowych strat życia i mienia z
powodu wojen już nam otwarcie pokazuje, że nami rządzą ludzie pozbawieni jakiekolwiek
inteligencji.

Czy można prowadzić wojny i zawsze ponosić olbrzymie straty?

Straty zawsze ponoszą uczciwi ludzie z obu stron wojny.


Ale z powodu głupoty rządzących światem wszyscy mają armie, broń i wojsko, które
zawsze może być użyte do kolejnej zbrodni.


Nasi przywódcy to czynią i chwalą, a ilość horrendalnych wojen, w tym światowych świadczy 
o masowym szaleństwie naszych 'wybranych' jako naszych przywódców.

Ich zbrodnie i głupota są przed nami ukrywane za pomocą... cenzury.

Dlatego wolałbym sztucznego człowieka, który nigdy nie spowoduje żadnej wojny w porównaniu
z władzami, które na możliwość wielu trupów wojennych podniecają się bardzo niezdrowo
na przestrzeni tysięcy lat.

I nadal nie rozumieją, że wojna to klęska, bez względu na to, kto ją wygra!

Czyli pracujcie nad sztuczną inteligencją dalej i wdrażajcie ją w życie, a może się was...
pozbędą i sami przejmą władzę. Świat w 100% odetchnie z ulgą.


Ale... my czekamy na największy UMYSŁ BOGA, który usunie wszystkich 
pseudo ludzi z Ziemi, którzy nie nadają się do życia w pokoju i miłości 
do bliźniego. 


A to jest bardzo bliskie do zrealizowania!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

23rd Luty 2023, 06:32
Następny film, warty obejrzenia, ale... mam nieco inną opinię niż producent tego filmu.

To jeden z najważniejszych filmów na YouTube | NAPISY PL

https://rumble.com/v2ah68m-to-jeden-z-najwaniejszych-filmw-na-youtube-napisy-pl.html

Napis pod filmem.

Film ten porusza temat programowania przepowiadającego używanego przez globalistów,
aby ogłupiać masy ludzi psychologicznymi technikami manipulacji oraz obnaża Agendę 21 ONZ.

----------------------------------------------------------------------

Proszę obejrzeć to, ale proszę o pewne przemyślenia, ponieważ to wszystko moim zdaniem
wygląda zupełnie inaczej.

Aby tak to zorganizować, sataniści musieliby podać dane popełnianego przestępstwa ludziom
produkującym te filmy
. To ktoś by ujawnił, wcześniej czy później i niekoniecznie by jego złapano
na tym. Zbyt to skomplikowane i zbyt nierealne.

Ale jeżeli producenci wszelkich filmów wiedzą, że władze mogą wybrać ich scenariusz do
rzeczywistych i zaplanowanych według filmu akcji
, to może być dla nich niezłym dodatkowym
działaniem reklamowym.

I najprawdopodobniej tak to jest robione. Jakiś satanista wybrał z filmu scenariusz i zaczęto
go robić, udając, że to oni tak zaplanowali. Nie! Oni tak to skopiowali aby to tak dla nas wyglądało.

Jacy to oni są geniusze. Także olbrzymie kłamstwo. Oni geniuszami nie są i wiedzą, że ich czeka
sąd Boga i wyroki będą dla nich straszliwie negatywne.


Co rzuca się ostro w oczy, to unikanie przez nasienie węża wszelkiej rozmowy o Bogu, którego
oni z pasją nienawidzą. Nie można nienawidzić kogoś, kto nie istnieje i nie ma żadnej mocy.

Oni doskonale wiedzą, że jeżeli ich szatan istnieje, to Bóg i Syn także istnieją i że nikt z nich
nie ma żadnej szansy na życie wieczne
, czyli wiedzą, że czeka ich nie tylko śmierć, ale także wyrok!

Oni po prostu ukrywają to przed nami za wszelką cenę, ale tego ukryć się nie da i ich nienawiść
dla Boga i dla Isusa pokazuje nam, jacy oni są podli i Bóg ich za wszystko niedługo rozliczy.

Oni także znają Biblię i walczyli wiele, aby usunąć z niej te fragmenty, które ich najbardziej pogrążały.

Aby je znać, musieli je czytać. Czyli oni doskonale wiedzą co z ręki Boga i Syna na nich czeka.

Oni robią dosłownie wszystko, aby czytelnicy Biblii a zwłaszcza tego forum nie skojarzyli sobie,
że już teraz widać wyraźnie pierwsze początki zapowiedzianego rządu Boga i Isusa na Ziemi.



Objawienie 11:(14) Drugie "biada" minęło; oto nadchodzi szybko trzecie "biada". (15) I zatrąbił siódmy anioł; i odezwały się w niebie potężne głosy mówiące: Panowanie nad światem przypadło w udziale Panu naszemu i Pomazańcowi jego i królować będzie na wieki wieków. (16) A dwudziestu czterech starszych, którzy siedzą na tronach swoich przed Bogiem, upadło na oblicza swoje i oddało pokłon Bogu, (17) Mówiąc: Dziękujemy ci, Panie, Boże Wszechmogący, który jesteś i byłeś; że przejąłeś potężną władzę swoją i zacząłeś panować; (18) I popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię.  


Oni o tym doskonale wiedzą i już trzęsą się ze strachu.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

5th Marzec 2023, 02:32
Wstawiam artykuł po polsku, który wczoraj obiecałem.

Mam trochę pracy domowej, więc wstawiam gotowy po polsku bardzo wielki artykuł.

Warto go przeczytać, ponieważ dopiero teraz można mieć niezłe wyobrażenie, kto z kim
walczy oraz z jakich przyczyn.


https://stateofthenation-co.translate.goog/?p=158007&_x_tr_sch=http&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

Dobrze ukryte prawdy o wojnie na Ukrainie zaprojektowanej przez Chazarów

Prawda o konflikcie z Rosją

I nadchodząca śmierć dolara amerykańskiego jako światowej waluty rezerwowej
Przez Instytut Biblistyki

„Prawda jest niepodważalna. Złośliwość może go zaatakować,
ignorancja może go ośmieszyć, ale w końcu tak jest”.
– Winstona Churchilla

Obecny konflikt między USA a Rosją wynika z jednego prostego powodu: Aszkenazyjczyków, znanych również jako Żydzi aszkenazyjscy. Mają wiele rachunków do wyrównania z Rosją.

ZEMSTA 1

Pozwól nam przekazać trochę tabel chronologicznych, gdy zagłębimy się w sedno konfliktu.

Aszkenazyjczycy są potomkami nie-Żydów (gojów) Aszkenazy , Jafetyty.

„Synami Jafeta byli Gomer, Jawan… Synowie Gomera: Aszkenaz , Rifat i Togarma”. Rodzaju 10:2,3

„Przez te wyspy pogan zostały podzielone w ich ziemiach”. Rodzaju 10:5

Są odpornym, wędrującym ludem tureckim. Mają talent do odkrywania siebie na nowo. Po raz pierwszy pojawili się w kronikach światowych jako notorycznie barbarzyńscy Scytowie lub Sakadejczycy, w zależności od regionalnej fonetyki.

„Tutaj nie ma pogan ani Judajczyków, obrzezanych ani nieobrzezanych, barbarzyńców, Scytów, niewolników ani wolnych, ale Chrystus jest wszystkim i jest we wszystkich”. Kolosan 3:11

Słowo Scythian lub Sakadean pochodzi od słowa Saka – z jego irańskim rdzeniem czasownikowym Sak, oznaczającym wędrować . Wpływ na to słowo miało imperium irańskie, zwane wówczas Partią i przylegającą do niego Scytią.

Scytowie zasiedlili środkową Eurazję, którą podbili wraz ze swoim gojowskim bratem Togarmathem i różnymi innymi kuzynami, rozszerzając rozległy obszar ziemi, który obejmował, ale nie ograniczał się do części dzisiejszej Turcji i Iranu. Ich pogański brat Rifat wraz z potomkami ich wuja Jawana osiedlili się w Grecji.

Później wymyślili siebie na nowo i osiedlili się na ziemi, którą nazwali Chazarią – od słowa Qasar , z jego tureckim rdzeniem Qaz, oznaczającym wędrowanie – po rozpadzie zachodnio-tureckiego imperium stepowego. Następnie kraj masowo przeszedł na judaizm/faryzeizm , gdzieś między 740 a 920 rne, tylko po to, by mogli pozostać niezależni od dwóch konkurujących ze sobą imperiów tamtych czasów, chrześcijaństwa i islamu.

„ Judaizm był najbardziej aktywną religią prozelityzmu” — wyjaśnił żydowski historyk Szlomo Sand. „Najbardziej znacząca masowa konwersja miała miejsce w VIII wieku, w ogromnym królestwie Chazarów między Morzem Czarnym a Morzem Kaspijskim”.

-----------------------------------------------------------

To jest początek a artykuł jest bardzo obszerny i doskonale udokumentowany.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

13th Marzec 2023, 05:38
Pierwszy raz usłyszałem z ust niezwykle popularnego i kochanego przez Jankesów
generała Flynna oświadczenie, o którym niemal nikt nigdy nie mówił i nie ośmielił
się publicznie powiedzieć.


https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2023/03/general-michael-flynn-issues-emergency-message-to-humanity-3657264.html

Wojskowa broń nuklearna nie istnieje.

Mówi on o tym około czasu filmu od około 9:49 przez kilkanaście sekund!


Powiedział on mniej więcej tak do Alexa Jones's.


"Powiedziałeś coś po ukazaniu jakiejś eksplozji nuklearnej. To jest fałsz dla każdej
audiencji. Cos takiego jak taktyczna broń jądrowa nie istnieje.


Ludzie mówią o taktycznej broni nuklearnej - nie ma czegoś takiego!


Potem pokazuje rzekomy wybuch broni nuklearnej i mówi, że to jest inna, znana
także dla wielu broń konwencjonalna."


Są także pokazane filmy militarne, nazywane bronią jądrową, ale on mówi że to
także nie istnieje i to są wybuchy wielu ładunków wybuchowych ale nie jest to
broń taktyczna nuklearna, ponieważ ona nie istnieje.


On wyjaśnia dalej ten temat, ale to powinno nam całkowicie wystarczyć.


Jest oczywiście  sporo informacji i fałszu broni jądrowej, 
ale pierwszy raz usłyszałem o tym z ust wyjątkowo 
popularnego generał USA!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

18th Marzec 2023, 04:49
Właśnie oglądałem fragment filmu na temat strojenia instrumentów i wyeliminowania z naszej
kultury stroju w muzyce z 432 na 440.

https://odysee.com/@DrAndrewKaufman:f/GA_The_Children_Of_Darkness_VS._The_Divine_Dr_Andrew_Kaufman_on_SGT_Report:b

Dowiedziałem się z tego filmu, o czym wcześniej wiedziałem ale zapomniałem o tym temacie
a dopiero teraz posprawdzałem pewne linki i istnieje na Ziemi wielka grupa ludzi, która zwykle
słucha wszelkiej muzyki z stroju 432 Hz.


W tym filmie podano nam także, że wszelka muzyka w Niebie jest właśnie w takim stroju 432 Hz.
Muzyka w niektórych kościołach także jest grana i śpiewana właśnie w takim stroju.

Dlaczego? Ponieważ jest ona przez ludzi bardziej przyswajalna... duchowo. Czyli działa na nas
znacznie mocniej niż muzyka w stroju 440 Hz, który nie robi na człowieku żadnego znaczenia.

Warto przeczytać mój starszy artykuł w tym temacie, aby to lepiej zrozumieć.

Co jest najciekawsze, jeżeli niektórzy z nas będą wzięci do Nieba, właśnie w Niebie jest stosowany
ten strój, który bardzo ludzi i aniołów buduje duchowo.

Link do artykułu.


https://www.zbawienie.com/konspiracja440.htm

Przyjemnej i budującej lektury...




_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7449
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

23rd Marzec 2023, 03:14
Trumpa nie aresztowano i jest niemal cisza w tym temacie.

https://www.cbsnews.com/sacramento/video/former-president-trump-did-not-get-arrested-as-he-had-predicted/

Ten link to jedyne miejsce, które o tym poinformowało.


Ale... w Polsce o tym napisano!


https://www.o2.pl/informacje/donald-trump-aresztowany-mroczna-prawda-wyszla-na-jaw-6879228831497024a



Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Tr10


Były prezydent Trump nie został aresztowany, jak przewidywał


Były prezydent Trump podobno wciąż przygotowuje się na możliwość 
aresztowania za rzekome wpłaty pieniężne na rzecz Stormy Daniels.


-------------------------------------------------------------------------------


Nie czytałem, że Trump to 'przewidywał'!

Na mój rozum jest to celowe przydanie Trumpowi pozytywnych wydarzeń, 
aby został na 100% wybranym prezydentem.

Takie prześladowania jak rzekoma groźba aresztu dodają mu wielu kibiców.

W taki i podobny sposób odbywają się 'demokratyczne' wybory w USA. oraz
na całym świecie, w którym praktycznie prawdy nie uświadczysz.

Hmmm... tam się wszystko niemal tak odbywa i zaufanie do mas mediów
w obecnych czasach jest niemal zerowe.


Ponieważ szatan jeszcze tym światem rządzi ale ten 
rząd już się szybko zakończy!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 16 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach