Go down
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

3rd Wrzesień 2015, 19:47
Jak to wszystko możliwe.brakuje mi tylko na Adwokata abym mógł wygrać.Gops i Kurator ,a Policja nie sprawdza nic ,bo one mają prawo,dlaczego.
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

3rd Wrzesień 2015, 23:25
Dzisiejsza rozmowa z adwokat

...a wiec teraz jeszcze dzwoniła adwokat powiedziałaże nie może nic zrobic ruszyc,
ani na jutro listu wyałac listu zeby zatrzymać ten proceder,to Jawne jest że to jest czysty NAPAD Na Pana,proste do rozwiązania, aby poszła matka na stałe do więzienia oni nic dla pana nie sprawdzą dopuki pan nie ma Adwokat,

a więc wykożystali ta rozprawe

aby pana zamknąc

i wszystkie dzieci dadza matce a potem matce zabiora z tych zażutów co pan przedstawił teraz i szkoda pana nerwów...

...(...) teraz można napisać dlaczego pana doniesienia nie zostały skontrlowane dlaczego pan dostarczył dowody a matka nie ,dlaczego matka przyjechała do polski jako H..... a jest panna kł.......,dlaczego to matka z\się nie interesowała dziecmi a teraz niby jak ma do zapłacenia odszkodowanie i alimenty nagle takie coś a gdzie były gps wcześniej dlaczego tego wcześniej nikomu nie pisali a pan tak, dlaczego Dzieci nie zostały natychmiastowo zabrane matce ....
anowi
anowi
Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 02:14
Tabitha napisał:Dzisiejsza rozmowa z adwokat

...a wiec teraz jeszcze dzwoniła adwokat powiedziałaże nie może nic zrobic ruszyc,
ani na jutro listu wyałac listu zeby zatrzymać ten proceder,to Jawne jest że to jest czysty NAPAD Na Pana,proste do rozwiązania, aby poszła matka na stałe do więzienia oni nic dla pana nie sprawdzą dopuki pan nie ma Adwokat,

a więc wykożystali ta rozprawe

aby pana zamknąc

i wszystkie dzieci dadza matce a potem matce zabiora z tych zażutów co pan przedstawił  teraz i szkoda pana nerwów...

...(...) teraz można napisać dlaczego pana doniesienia nie zostały skontrlowane dlaczego pan dostarczył dowody a matka nie ,dlaczego matka przyjechała do polski jako H..... a jest panna kł.......,dlaczego to matka z\się nie interesowała dziecmi a teraz niby jak ma do zapłacenia odszkodowanie i alimenty nagle takie coś a gdzie były gps wcześniej dlaczego tego wcześniej nikomu nie pisali a pan tak, dlaczego Dzieci nie zostały natychmiastowo zabrane matce ....



Tabitha czyżbyś nagle zapomniał jak się pisze w ojczystym języku? No chyba, że konta pomyliłeś.

Wybaczcie, ale to jest szopka. Szopka dla ludzi, którzy choć sami nie opływają w zbytki, podzielą się z potrzebującym. Zauważcie jedną rzecz, Stefan Henrykowski vel Tabitha, im więcej dostaje tym więcej żąda. Panie Henrykowski ponoć urodziłeś się w Katowicach, gdzieś Ty śląską gwarę zgubił. Tym bardziej, że ponoć mieszkałeś w Niemczech. I nie mów, żeś gorol, bo na filmie słyszę o dziadku i niemieckiej rodzinie. Jak tu wydoisz ludzi poszukasz innego forum z tą samą bajeczką, czy może masz inny wariant opracowany? Zwróćcie uwagę na to, że teksty postów są wcześniej przygotowane. Strona 2:

25th Sierpień 2015, 09:46
25th Sierpień 2015, 09:47
25th Sierpień 2015, 09:58
25th Sierpień 2015, 10:04
25th Sierpień 2015, 10:17    
25th Sierpień 2015, 10:17
Jak widać są nawet 2 posty o tej samej godzinie.

Tabitha, widzę, że wchodzisz co chwila na forum. Wiedz o tym, że usunięcie trefnego posta nic ci nie da, mam screena.

Sami to rozsądźcie, ja widzę to co wyżej napisałam.
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 08:03
prosze konkretniej uscislij cos takiego wykryl anowi? bo nie trybie.

"im wiecej dostanie tym wiecej zada" - napisz ile dostl prosze ?

Proponuje o zgloszenie sie tych wszystkich, ktorzy cos wplacili na konto pana H.

aby zwrocili sie do Henryka z ta wiadomoscia i przeliczymy dobrze?

Posty sa wczesniej przygotowywane - oczywiscie pan Henrykowski wiele pisze,

zobacz na jego FB - i czasem musze go w tym pisaniu powstrzymywac, bo

jak mu tlumacze nie musi powtarzac juz tego co raz zostalo tu juz wstawiane.

Poza tym nie ma daru pisania, zyje w wielkich nerwach, ze nieraz sama potrzebuje

duzo cierpliwosci, zeby odczytac sens jego postow do mnie. Czasami nie dokancza

zdan, dodaje za duzo swoich emocji, okreslen, epitetow. Miesza w swoich opowiadan

czas przeszly z terazniejszym - poniewaz kiedy jeden jego watek zyciowy nie zdazy

sie skonczyc - przychodzi dzieciec nastepnych i to juz trwa nonstop 6 lat.

Sama posylalam wczesniej Henrykowi jego pisma jego cytaty - i czasami traci siie

cierpliwosc na wyczytanie tego o co mu chodzi. Potrafi napisac w mig jedna strone

linijka za linijka. Dlatego kaze mu z tych wzgledow pewne teksty stad usuwac.

Powiedzialam mu ze tu nie jest FB. Ostatnio powtorzyl linki, ktore tu juz sa - wiec

pytam po co?

w tej chwili musze wychodzic do lekarza - jak wroce chetnie dokoncze i odpowiem

na wszelkie zarzuty lub watpliwosci.

Rozwin zarzut " Panie Henrykowski ponoć urodziłeś się w Katowicach, gdzieś Ty śląską gwarę zgubił. "

Zapytaj sie naszego Henryka o to samo, tez urodzil sie w Katowicach, ja urodzilam sie

w Gliwicach a z gwara slazka mialam kontak dopiero w technikum w Zabrzu.


"Tabitha czyżbyś nagle zapomniał jak się pisze w ojczystym języku?" prosze uscislij

podaj przyklad, ktorego dotyczy to pytanie.


Tymczasem czas mnie goni - zaraz sie zglosze jak wroce..


avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 08:48
anowi wyluzuj trochę..jak nie chcesz pomóc to tego nie rób, nikt do tego Cię nie zmusza przecież!

Znam podobne przypadki i wiem, że jest ich za dużo. Sprawy ciągnące się latami, masa straconych nerwów, czasu i pieniędzy, a końca nie widać.

Nie wychodź zbyt pochopnie z osądami. Zbyt wiele rodzin i niczego winnych dzieci cierpi przez takie chore akcje..skąd masz pewność, że Twój osąd jest słuszny???
anowi
anowi
Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 13:57
Tabitha, poruszę tylko dwie kwestie, bo jak wygląda reszta każdy widzi.

Proponujesz zgłoszenie się wszystkich którzy wpłacili. Ciekawe jak to zrobią osoby które nie są zarejestrowane na tym forum, a widząc kogoś w potrzebie pomagają nie pytając o nic.

Przy okazji odpowiem Obserwatorowi:
Obserwator napisał:Stać mnie tylko na 200 zł, ale może pomoże to na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb...
Obserwator napisał:anowi wyluzuj trochę..jak nie chcesz pomóc to tego nie rób, nikt do tego Cię nie zmusza przecież!

Większość robi to anonimowo, nie obnosząc się z tym.


Tabitha napisał:"Zapytaj sie naszego Henryka o to samo, tez urodzil sie w Katowicach, ja urodzilam sie w Gliwicach a z gwara slazka mialam kontak dopiero w technikum w Zabrzu."

Henryk mieszka już bardzo długo w kraju anglojęzycznym, który ma tyle wspólnego z gwarą co mrówka ze słoniem, w przeciwieństwie do Niemiec. Takich rzeczy chyba nie trzeba tłumaczyć, bo to jest oczywiste. Sama mam od "dziestu" lat męża hanysa więc wiem o czym pisze.


Nie mam zamiaru na tym forum prowadzić sporów, dlatego też na końcu mojego postu napisałam "Sami to rozsądźcie".
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 14:41
anowi..i na podstawie dialektu stwierdzasz, że jesteśmy oszukiwani???

I z czym ja się obnoszę??

Nie mam nic do ukrycia i nie muszę być 'anonimowy', a to co wpisałem może zachęci innych widzących z naszej strony odzew do choć takiej skromnej pomocy finansowej.

Nie rozumiem w czym szukasz problemu..też pomóż..
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 18:19
"Proponujesz zgłoszenie się wszystkich którzy wpłacili. Ciekawe jak to zrobią osoby które nie są zarejestrowane na tym forum, a widząc kogoś w potrzebie pomagają nie pytając o nic."

ANOWI,  te osoby ktore nie sa zarejestrowane - moga sie zarejestrowac tak jak pan

Henrykowski  zarejestrowal sie, bez mojej pomocy, chociaz go do tego nie

namawialam. W takim razie odciazymy Henryka od tej czynnosi a poprosimy

ciebie o przejecie paleczki - a nawet zaproponuje cos innego: Prosze przejmij

w takim razie obowiazki skarbnika i podaj  swoje konto bankowe

a wszyscy poruszeni losem tego czlowieka od dzisiaj beda wplacac na twoje konto

a ty podasz je dalej - co ty na to?

Tym sposobem uwolnimy sie od podejrzen, ze osobie  TEJ  

"w miare jedzenia apetyt wzrasta"

Ja juz melduje, ze w ubieglym miesiacu dwoch moich kolegow z pracy

wplacilo na to konto po 10 Euro. Pamietajmy, ze darowizny mozna podac

do rozliczen podatkowych. Niestety  nie nazywam sie Owsiak i nie potrafie tak jak on

"Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy" (WOŚP) – fundacja o charakterze filantropijnym, której podstawowym celem według statutu jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej”.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Orkiestra_%C5%9Awi%C4%85tecznej_Pomocy


organizowac takiej kasy. Nasza witryna to nie telewizja, brak tu blasku felszy i

splendoru.  Tak sie sklada, ze wiekszosc ludzi biede klepie i ona, az tak nie wzrusza

bo jest powszechna. Trudno dzielic sie temu, ktory jej sam doswiadcza.

Tymczasem tutaj dokonalismy niemal "socjalnego exhibicjonizmu", co prawada

nie jest to Big Brother, ale jest rowniez wystarczajaco dotkliwy, aby ktos

chcial go traktowac jako sposob na zycie.

Tym bardziej, ze pan Henrykowski nigdy od pracy sie nie uchylal

a teraz niestety nie potrafi odibc sie od dna.

Musze powiedzic, ze jest to wyjatkowy ojciec, ktory tez sam doswiadczyl

czym jest panstwowy dom dziecka.  


Wracajac do twojej wypowiedzi:

" Panie Henrykowski ponoć urodziłeś się w Katowicach, gdzieś Ty śląską gwarę zgubił.  

a to trafilas - ja tez mam meza Slazaka, ktorego babka ze strony ojca byla nawet

powstancem Slaskim - z Katowic, i wiesz co ? nigdy nie slyszalam zeby mowil

gwara slaska. Owszem znal - ale nie operowal. Jego kuzyni i kuzynki urodzeni zaraz

po wojnie lub w czasie wojny rowniez nie mowili gwara. Takze nie kazdy na Slasku

mowi gwara.

A co powiesz o Irku dlaczego nie spiewa gwara? i nie mowi gwara choc jest hanysem?

https://www.youtube.com/watch?v=X9OWSsCNh7o

W przeciwienstwie np do tego (swietnego tekstu) wykonawcy:

Gelynder Blues

http://www.fullmp3.pl/pobierz-mp3/3/aHR0cDovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS93YXRjaD92PUpfWlN2SUpEaTRr/Gelynder_Blues_Tolu__Skupi_ski


"Tabitha czyżbyś nagle zapomniał jak się pisze w ojczystym języku? No chyba, że konta pomyliłeś." w czym? moze w pospiechu nie wystukam jakies litery?

czasami wystukam litere obok - czasami zrobie blad orytograficzny.

Nie mam tastatury polskiej wiec brakuje mi paru liter polskich

chyba, ze cytuje-kopiuje i wtedy widzisz polskie trzcionki.

- ale chyba nikomu to  nie przeszkadza a teksty sa w miare czytelne.

Ciesze sie jednak, ze o tym napisalas byc moze wielu mysli podobnie - a wiec

mysle, ze moglismy cos wyjasnic. Na FB tez jedna osoba miala z tym problem

i zarzucila nawet, ze konto adwokatki  UWAGA "bylo falszywe" - nie ma problemu!

kazdy wie jak wykrecic numer do kancelari i sprawdzic.

No i na koniec - jestem kobieta - rodzaj zenski i nie pomylily mnie sie konta Smile
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 20:42
Stefan Henrykowski napisał:Pilne!! Dziękuje tym Osoba co nam pomogli nie moge teraz podawać imion,ale mam dane tych osób,i napewno po wygranej rozprawie ,powiadomie w Imieniu Dzieci wszystkich,co nastapiło,nie znam dokładnie słów Polskich i myle pojęcia pisania,dlatego nie rozpisuję się za dużo,dla oceny niepozytywnej,Jestem nie konfliktowym Ojcem,wieżacy swoim sercem ,w sprawiedliwośc tez.Dziękuję w Imieniu Moich Dzieci.
Krzysztof Stefan Henrykowski                                                             dnia 18.08.2015
Ksawery 2
Chrostkowo 87-602
         
                     
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 20:43
Sad
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 20:44
[quote defaultattr=""]Sad [/quote]
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 21:30
Teraz maja na mój temat pisac ksiązkę ,ale i tez jeden chciał film z wszystkimi orginalnymi nazwiskami,kto bierze udział w naszej masakrze,nie życze nikomu,tego przyjechałem o sprawiedliwośc a dostalęm ból.nie winię nikogo ,bo oni sami sie predzej wykoncza jak mysla,bół mam jeden że policja gops sad i prokuratura to sami swoi,innych traktują jak towar,nie mają serca ,sa jak żmije,bo nie umia jużoceny samego siebie,wczoraj na rozprawie powiedziala teraz kurator,ze sasiedi prowadzili sex z moją córką,a ja o tym wiedzialem,więclikwiduje te linki juz od dłuszsego czasu gdzie są ich nazwiska,saddo pisania nie ma nic alegops juz drugi raz wczorej powiedzial,ze mnie za to oskarżył,co już wczesniej wiedziałem wiem że oni tez to mają skopiowane,ale jedno napiszę ,to nie odda Serca Dziecka co ta kobieta żmija zabrala z mojego zycia 9 rok,walki 6 rozpraw wygranych jeeden remis,ale teraz jest 8 cyfra moja boga i za to co teraz zrobili urzednicy swiadomi calkowicie ,mam niezbite dowody bo nikt nie przyjedzie do polski straszony śmiercią z dziecmi,a jednak,jestem jeden przeciw tysiącom urzedników bogatych,wrecz milionerow i ich właśnie wyłapią bo oni wrecz okradli ,anie zarobili ale tak postepowac z wszystkimi,w Chrostkowo jest 24 rodziny pokrzywdzone,wyzywające ich ja nie po co,ale teraz zakonczymy rozprawe,i za to co zrobili w niemczech w aktach tosamo na 100% jest to samo,a wiec,konic zabawy powiedziałem niemcom koncze,a oni niech tych teraz co mają do zbierania petow zaprzegna a nie do biura,przynajmniej chodniki jakie sa to są ale bedą czyste,i teraz oni muszą dostać 300 zl,bo nas dala 248 zl na 45 dni,to pomysl a 2000 potrzebujesz jak Dzieci do szkoły chodzą tym bardziej wiedziala ze to zostanie oddane ,po drugie 6 miesięcy zywilem sie za swoje i dzieci pieniadze,bieda wiadomo ,bo tak tez cala polska żyje,a poto jestem zeby to zmienic a pomysl jak.Dziekuje za Pomocod poniedzialku musze zniknąc,nachodza mnie bo niemcy maja pozwolenie na muj komputer i telefon,niestety mam duże klopoty z tym ,tez duzo mnie to kosztowalo abu\y napisać pare słow ,bede pod innym pseudonimem jak wygram dopiero sie ukaże,dobrze ża ta Pani zna sprawę,moja jak własna kieszen,tez tej Pani pokazuje konto nie mam stracha,wiem ze ta Pani nie powie kto mi wpłaca,aby byli bezpieczni,bo wroga mamy caly czas,jak mnie poznosz to bedziesz wiedziol.jo nie zdradzom.bo ktos to widzi,i sadzi.Dziekujemy Dzieci musza odzyskać ,to nie trudne,ale Adwokat,musza opłacic.a nie mom nic.załatwiony utopiony,Policja mówi ze nie dostanie Pan dzieci bo Panu z Akt nie Wolno Pracowac i Dzieci spuszczać z Oczów,a GOPS mówi do pracy panie Henrykowski a nie moje pieniądze przejeżdrzać do pracy.
Sad
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

4th Wrzesień 2015, 23:47
Message reputation : 100% (1 vote)
anowi powiem tak:

Mateusza 5:42
Temu, kto cię prosi, daj, a od tego, który chce od ciebie pożyczyć, nie odwracaj się.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

5th Wrzesień 2015, 00:18
Dziekuje Anowi posyłam Liste i na Facebook posle zdjecie jak to wygląda,jak uczciwy potrzebuje na Uratowanie moich Dzieci,pomimo mam całkowite Praw Anowi,to widzisz Policja nie odda mi Dzieci bo mi nie wolno pracowac i opuszczać Dziecka na sekunde z Oczów,tak powiedziela Policja jak pisze w Aktach sprawy a ja pracowałem.A Druga strona GOPS,na każdą wizyte u nich słyszałem do pracy panie Henrykowski pan nie będzie wydawał naszych pieniędzy na Paliwo,a ile z tego miałem Pani Jadiga doskonale obliczyła ,teraz morał taki teraz niemam na Adwokata,a mam czasu już niemam,Dzieci 25 Dni"porwane"Akcje pod szkoła zcytuje słowa GOPS:policja pozwoliła mi to nagrać bo wiedziałem co ona powie, i mówi tak: prosze nie wydzwac Dzieci panu Henrykowskiemu bo ja już dzwoniłam do sadu pani SSR. Kaxxxxk i nakazałam że do jutra rana musi natychmiast przenieśc wszystkie PRAWA Ojca na WSZYSTKIE PRAWA MATKI,,,, Ja nie mam juz nic do powiedzenia,jak mam żyć i widziec jak POLACY Cierpią to sam ból,mojego Dziecka 10 Latek powiedział tatuś,ja tutaj nie chcę żyć,wywiez mnie do domu do niemiec.A TO MÓJ Drugi Ból,a tak ma prawie każdy z nas,z takich nieodpowiedzialnych Ludzi,i pomyśl ,jak dzisiaj zniszczyła mnie i Dzieci,to jutro znisczy innych.Dziekujemy Osobom od poczatku w całości wszystkie inne Dane zabespieczone dla mnie,abym mógł się odpłacic to mało,ale pokaże kiedys Dzieciom,Kto im Pomógł...Maciej,,Weronika,,Jadwiga 4 x,,Ryszard,,Robert 2 x,,Maciej,,Małgorzata 2 x,,Michael,,Ewa Małgorzata.....omonołem kogos znam z pamieci,napiszę ,dopiszę pużniej.Dziękuje w imieniu Dzieci,Adwokat najgorsze co mi napisała na email:dzisiaj pieniądze jutro ma pan Dzieci,zobaczymy w wtorek idzie mój trzeci Syn do szkoły Sebastian,jak to odczuje teraz jest sam w klasie,rok przed byli w klasie wszyscy razem.Dziekujemy za wielka POMOC.  PS:Tą tragedie z dokumentacją ktos posle na internet,ale nagrania są bardzo drastyczne. Sad
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

5th Wrzesień 2015, 01:51
Mam w rodzinie młodego,m pełnego zapału prawnika, ale boję się  wspomnieć o tej sprawie. Przecież z tego, co tutaj się pisze nie można zrozumieć sedna całej sprawy. Ja niemal nie rozumiem tekstów p.Henrykowskiego i straciłem całkowicie wątek. Kilka rzeczy brzmi zupełnie nieprawdopodobnie i cała historia brzmi, jak jeden z rodaków w Australii, kiedy jeszcze nie znaliśmy dobrze angielskiego, próbował wydedukować z news, czy gościa (chyba jakiś polityk) zamordowano czy też nie.

Gość mówił -"Słyszałem - killing (zabójstwo) ale nie rozumiałem czy chodziło o to że go zabito czy udało się temu zapobiec."

Widziałem sporo problemów w małżeństwach i tutaj mamy typowy problem w małżeństwie i... jak zwykle obie strony mają rację. Wystarczy obie strony zapytać.

My słyszymy jedną stronę i to w języku, przynajmniej dla mnie, raczej mało zrozumiałym.

Jak pisałem wcześniej, jeżeli p.Henrykowski wygrał 60 tyś odszkodowania, sprawa jest raczej prosta i są fundusze, tylko trzeba mieć prawnika, który jest w stanie się w tym wszystkim połapać i MUSI on znać biegle niemiecki, ponieważ po polsku raczej się nie porozumie.

P. Henrykowski pisze niby po polsku ale tego nie da się zrozumieć.

Być może w tym tkwi właśnie problem, albo problem jest jeszcze głębszy.

W kwestiach prawniczych nie może być jakichkolwiek nieporozumień językowych. To jest podstawa do jakichkolwiek rozważań. W przeciwnym przypadku zawsze będzie dylemat - Gość mówił -"Słyszałem - killing (zabójstwo) ale nie rozumiałem czy chodziło o to że go zabito czy udało się temu zapobiec."

Padły nawet oskarżenia, że p. Henrykowski jest niepełnosprawny umysłowo.

Moje zrozumienie jego postów nie wyklucza na 100% takiej możliwości.

Cała ta sprawa jest ponad moje zrozumienie i ponad mój czas i poza modlitwą do Pana o pomoc na nic mnie więcej nie stać.

Na tym to pozostawiam.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

5th Wrzesień 2015, 14:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Wlasnie - pisalm odpowiedz  prawie dwie godziny - i zamknelam przez pomyke nie to

okienko!

Tu nie ma problemu za adwokatem pani A.W., zupenie dobrze radzila

sobie ze wszystkimi faktami i aktami podanymi przez pana K.H.

i jak mowila dwa dni ma pan dzieci!

Adwokat ma dowody na popelnienie przestepstw przez panie z GOPS

ale jako mlody prawnik nie moze dzialac samodzielnie i za darmo

mieszka w Gdansku. Niestety nie uzbieralismy sumy 2000 Zl, ktorej

zadal szef kancelarii, w ktorej pani A.W. pracuje.


Kancelaria Adwokacka

adw. Bloch Filip
Kancelaria Adwokacka
ul. Sobieskiego 20
80-216 Gdańsk
tel. 344-68-72, 609 195-176


Pani Adwokat  (zajmujaca sie sprawa pana Henrykowskiego)

Wenderlich Anna
ul. Sobieskiego 20
80-216 Gdańsk
tel. 0048 / 505 923 004
annawenderlich@gmail.com
Fax: 0048 58344 68 72


Kochani - tutaj celowo zablokowali ojcu nadplate swiadczen alimentacyjnych - obliczonych przez komornika

na 16 czy 17.000 tys., itd., zeby wykazac jego nieudolnosc -




Ponizej realacja K.H - z rozmowy z adwokatem

"Dzisiejsza" (kopijue z FB)

rozmowa z adwokat

(...)...a wiec teraz jeszcze dzwoniła adwokat powiedziałaże nie może nic zrobic ruszyc,

ani na jutro listu wyałac listu zeby zatrzymać ten proceder,
to Jawne jest że to jest czysty NAPAD Na Pana,

proste do rozwiązania, aby poszła matka na stałe do więzienia

oni nic dla pana nie sprawdzą dopuki pan nie ma Adwokat,

a więc wykożystali ta rozprawe

aby pana zamknąc

i wszystkie dzieci dadza matce

a potem matce zabiora

z tych zażutów co pan przedstawił teraz i szkoda pana nerwów...(...) koniec cytatu




Sprawa jest jest powazna, bo chodzi tu moi drodzy o odszkodowanie

60 000 na osobe czyli 240.000 lacznie - bez matki!  (ojciec i trojka dzieci)

matce nikt nie przyznal odszkodowania! sama powina zaplacic odszkodowanie za znecanie sie nad dziecmi.



Matka sadzi, ze ma fand w postaci dwojki dzieci czyli 2x60.000

Sad pozwala na pozostanie dzieci przy matce,

oraz na zatrzymanie najmlodszego syna ojcu.

Spodziewamy sie jednak, ze ZORGANIZUJA argumety

przeciw ojcu i zabiora mu rowniez najmlodszego,

a potem tak bedzie jak mowi pani adwokat A.W.

dzieci nastepnie obiora matce  za te dowody

ktore on sam im przedlozy.

Teraz Sad sam niec nie sprawdza - a raczej nie chce

niczego sprawdzac. Tak sie robi kase!

"Z powodu błędów lekarskich po urodzeniu Marii w sądzie trwa proces o odszkodowanie w wysokości 250 tys. euro.
Jugendamt chce przejąć te pieniądze, dlatego stara się, by dziewczynka nigdy nie stała się samodzielna."

http://www.fakt.pl/niemcy-porwali-polskie-dziecko,artykuly,446604,1.html








..
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

5th Wrzesień 2015, 17:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Wlasnie przed chwila rozmawialam z pania adwokat Wenderich musze podac

pare poprawek. Pani Anna W. jest aplikantem pracujacym w Kancelarii mecenasa

Bloch Filip i w jego rekach spoczywalo polnomocnictwo a w tej sprawie, ktora

zlecil pani Annie W., moze dlatego tym ktorzy to sprawdzali trudno bylo znalezc

bezposrednia pania A.W.,

Pan Bloch Filip z uwagi na nie podjecie wplat przez pana K.H.,

oficjalnie juz sie nie zajmuje ta sprawa. Oczywiscie sprawa

moze ulec zmianie, gdy rachunek zostanie uiszczony.



A teraz dosc istotna sprawa, urzad Gminy, niestety nie dluzy panu K.H.,

zadnych pieniedzy! Te pieniadze dluzy jemu tylko malzonka, ktora na chwile obecna

nie jest wyplacalna. Posiada rowniez dwu letnie dziecko, a wiec podjecie pracy

przez nia nie jest proste. Natomiast gmina nie wyplaca zadnych zaleglosci, czy

tez dlugow alimentacyjnych znajdujacych sie po tej czy tez innej stronie.

Po uplywie pol roku od momentu zlozenia wniosku Gmina podejmuje sie  wyplaty

z funduszu alimentacyjnego. Takze w tym momencie nie mozna niestety posadzac

panie z GOPS o zla wole.


Jest tez taka sprawa, ze Sad w Polsce nie akceptuje zadnych wyrokow sadowych

z innych panstw. Owszem jest to mozliwe, gdy wniesie sie sprawe do polskiego

sadu o rozpatrzenie tego wyroku. Poniewaz to nie nastapilo a automatycznie nic sie

nie dzieje matka dziecka ma pelne prawa rodzicielskie.

Poniewz sad nie jest "Duchem swietym" w mysl prawa polskiego postepuje

slusznie. Pomimo dostarczonych "dowodow" nie moga one byc brane pod

uwage, ze wzgledu na brak wniosek o zatwierdzenie wyroku sadu

niemieckiego.


Natomiast bez adwokata pan Henrykowski sam sobie szkodzi poniewaz

zz.eraja go emocje. Teraz ratuje go jedynie wyjazd i praca - najlepiej

za granica, bo w tym rejonie gdzie mieszka jest to praktycznie niemozliwe.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

6th Wrzesień 2015, 17:08
Chce uczciwych Ludzi powiadomić,ostatni raz,Dziekuje tym co uwierzyli mi ,to ogniwo jest nie łatwe,tym bardziej na Inernecie jak mam setki wrogów jak każdy z Nas,chę tez Podziekowac Osobom kturzy wpłacili po dwa razy a nawet jedna 4 razy,to nie tylko nie zapomne ale udowodnie i to niedługo,mam na 100% rozwiązanie mojego problemu,z Dziećmi i 9 Rok tragedii,porostu skontaktowałem się,z Osoba ktura nie tylko ma prawo do moich Dzieci ale i tez po rozprawie bardzodobrze mnie poinformowała w tak postepowanym bezkarnie nie możliwości,ostatni raz pisze dnia 04.08.2014 jak widzieliscie na pierwszy piśmie bez podpisu i bez piieczatek,pisze że mam prawa ale z ograniczeniem GOPS?,to był ten Hak,ja wiem,doskonale,ale z urzędnikiem sie nie wygra ktury ma tylko prawo,nie my,dwa policja w akcji wszkole kture jeszcze miałem właśnie ostatnią szanse Dzieci odebrać sprytna Pani zGOPS NAKAZUJE I ROZKAZYJE,Nie wiedząc że przed jej przyjazdem Policja pozwala mi na zdjecia i nagrywanie,teraz jestem zablokowany na przesłanie tych nagran,ale są w dobrych rekach,Pani z GOPS popełniła największe przestepstwo barbazynstwa oddając moje Dzieci w ręce Rodziny już notowanej KAZIRODCZEJ,Mało tego,pruby porwan Dzieci sa juz udokumentowane,też na Policji,mogą niszczyc to mamy i niemcy wszystkie dowody,nikt nie wjedzie ratowac polske do polski z Dziećmi wiedząc co sie może stać,teraz mam ostatni cel,nie Ja ,ale dedektywi,dokonczyć to dzieło,więc Ja musze bronic Ostatnie Dziecko,na kyure Oni juz maja Plany,o kturych my wiemy sam Syn mi powiedział,a więc Prosze i Błagam pani Jadwga,jako jedyna dla sprawiedliwości mojej ,i pilnowania waszych danych Bank wie już,jest to ściśle pilnowane,ale tez Jadwiga sprawdza moje konto,aby nie przekroczyło tylko sumy 12.000 tyś zł ktura nam jest z Sebastiankiem potrzbna do Obrony mamy mało czasu Jutro Ostatni Dzien psycholog potem czekam na Opinie i oddam Sądowi,co zrobi my juz wiemy,i napisalismy to z datą pisania co z nami zrobią 100% tak jest,zakodowane ale! i też jedno pismo oni mają potwierdzeniem z dnia herbert do konsula tak że nie mają jusz szans mało tego nie wiedzą z kim zatarli napewno nie z takimi pionkami jak Oni,a to należy się Uczciwym Polakom,że media pokaża winnych tej Tragedi Dzieci,ale Oni mnie niszcza Pieniędmi wiedząc jak bym miał włsnie te pieniądze nie maja już szans,co pisze sama Sedzina Wyrok Sama Na Siebie,brak pieniędzy i brak pracy,tylko zapomina że to Oni sami zrobili,na co są Niezbite dowody,w piatek przypadkowo dowiaduję się o rozprawie,spotyka mnie wsądzie Adwokat mówiąc Pan ma wszystkie prawa do Dzieci ,odpowiedziałem już nie bez Rozprawy,i bez wytłumaczaenia zażutów Sędzina jak KAT Bezprawnie w Obronie Bezbronnych Dzieci,nie daje Ojcu szns Świadoma widząca że Ojciec wygrał dwa razy 2012 / 2013 rozprawy z najgorszym urzędowym Jugendamt,postanowiła zaryzykowac lub ma Plan Zabicia mnie jak Lepper,bo to co zrobił swiadomy człowiek przed postanowieniem czytając moją Prośbe ,swiadoma wiedząc że to ONI Są Kazirodcza rodzina co jest w Aktach sądu,w piatek na Rozprawie powiedziała Pani kurator że ciekawe dopiero teraz (((to samo,fałszywe powiedzenie było w niemczech,co policja i psychologowie udowodnili po dwóch latach że było kłamstwem Dziecka bitym i katowanym aby tak powiedziało,mało tego te rozmowy były dokładnie nagrane i udowodnione ,,,tasmy sa do dzisiaj wArchiwum i świadków zabespieczone))) co poznacie już nie długo,ja poslę teraz jeszcze raz jak to się odbywa że Pani Jadwiga widzi tylko ONA,imię i nazwisko i kwote nic wiecej,to wystarcza aby wiedziec i obliczac ile osób pomogło Dzieciom Dzieci jak wygram dowiedza się jak skonczą 18 Lat dostawając z wszystkimi dowodami teroru na nas od 2006 do 2023 roku,jako Sebastian.wtedy ma prawo do podziekowania i wynagrodzenia bo on teraz jako jedyny że jest z Ojcem dostanie odszkodowanie właśnie kture Tak blokuje jedna Osoba Pani z GOPS I POLICJA w jej rekach co juz nie długo ktoś was powiadomi,a więc kto jest teraz świadkiem co pisze niech zapamięta teraz tą datę dzisiejszego Dnia i Godziny,a sprawdzi raport Policji Polskiej i Jak może Jedna Osoba GOPS NORMALNY Urzędnik miec taką Moc Niszczyć bezbronne Dzieci i Rodziny,bo Ja jako Jedyny w Niemczech tak walczyłem i to Udowodniłem,na Ryzyko i to duże Ryzyko przyjechałem do Polski,a mieliśmy byc w szwajcari gdzie mieliśmy dom opiekę i ja Prace za 5.000 tyś euro,Ale ból że Dzieci beda nadal niebezpieczne do 14 roku życia,podpisująca Matka psychiatryzację,dnia 11.11.2011,cud dzien ,skazała nas na taki LOS.Dziękujemy wam uczciwym,na facebook pokaże zdjęcie z konta raz i koniec ZABEZPIECZONE,nikt nie ma się prawa bać,nie jestem Laikiem,do tych żeczy byłem długo przygotowywany,i cały czas jestem informowany jak i co robić,niestety te osoby nie mogą mi posłać pieniedzy a dlaczego ,domyślcie się sami,bo wrogów mam masę,pazernych na pieniądz co dostawaja z jugendamt aby nas zniszczyć z matka,bratem,myslacych ze to odszkodowanie dostaną oni,NIGDYJEST ZABEZPIECZONE PRZED NIMI,a dwa,to oni już od 2014 Komornik są nam dłużni,924 tysiące euro.co udowodnie Ja i Dzieci,dlatego musieli Dzieci porwac to była ich ostatnia deska ratunku,a Pani z GOPS jak domysla się cała POLSKA Uczciwa jest swiadoma co robi bo Ona ma Wgląd do AKT.I kieruje sprytnie z matką i kurator wojne z Ojcem....Dziekujem powiedzmy sobie zosatało mi i Sebastian 24 godziny,waszego ratunku jak będzie suma 12.000 tys zrobie zdjecie KONTA BEZ NAZWISK Z OCHRONA DANYCH,poslę i Jadwiga na Facebook. pisząc słowo STOP ZBAWICIELE,MOICH DZIECI.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

6th Wrzesień 2015, 18:14
Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci
Pisanie by Stefan Henrykowski Today at 17:08
Pani Pomorska to Ja sam Pisze bo Dzisiaj mam czas,na to i sprawdzam co piszę teraz.
Chce uczciwych Ludzi powiadomić,ostatni raz,Dziekuje tym co uwierzyli mi i wierzą dzisiaj,to ogniwo jest nie łatwe,wiem,tym bardziej na Inernecie jak Ja  mam setki wrogów,ale  jak i każdy z Nas,chę tez Podziekowac Osobom kturzy wpłacili po dwa razy a nawet jedna  osoba 4 razy,mało teraz ważne Ile ale z Sercem,to nie tylko nie zapomne ale udowodnie i to niedługo,wszystkim na 100% ,poniewaz rozwiązanie mojego problemu jest na razie trudne,z Dziećmi i 9 Rok bólu i meki tragedii,a jak widze nawet POLICJĄ mnie straszą,to juz nie Ładnie takiej urzędowej Osoby,poprostu skontaktowałem się,z Osoba ktura nie tylko ma prawo do moich Dzieci ,ale taki był nasz plan jak coś mi poszykuje Plany jak GOPS MAJACY W SWOJEJ RĘCE CAŁY POWIAT POLICJI I DYKTOWAĆ IM CO MAJĄ Z NAMI ZROBIC,((co udowodnimy))ale i tez po rozprawie bardzo dobrze mnie poinformowała ,gops,w takim  postepowanym bezkarnie matki nie możliwości mojej Obrony,słowa w Sądzie!,Sedzina ostatni raz pisze dnia 04.08.2014 jak widzieliscie na pierwszy piśmie bez podpisu i bez piieczatek,pisze że mam prawa ale z ograniczeniem GOPS?,to był ten Hak,my wiemy,doskonale,ale z urzędnikiem sie nie wygra ktury ma tylko prawo,nie my,dwa policja w akcji w szkole w kturej Komendant Policji daje  jeszcze ostatnią szanse Dzieci odebrać,Ale  sprytna Pani z GOPS NAKAZUJE I ROZKAZYJE,Nie wiedząc że przed jej przyjazdem Policja pozwala mi na zdjecia i nagrywanie,((100% katastrofa,jej słów,słyszy dyrektor szkoły Dzieci ,moje Uciekajace do auta,robię zdjecia ,teraz jestem zablokowany na przesłanie tych nagran,ale są w dobrych rekach,Pani z GOPS popełniła największe przestepstwo barbazynstwa oddając moje Dzieci w ręce Rodziny już notowanej KAZIRODCZEJ,jak mnie informują Ludzie,Mało tego,pruby porwan Dzieci sa juz udokumentowane,też na Policji,mogą niszczyc dowody i wzucac do smieci. to mamy i niemcy wszystkie dowody,nikt żaden Ojciec, nie wjedzie ratowac polske do polski z Dziećmi wiedząc co sie może stać,jak z Lepper,teraz mam ostatni cel,nie Ja ,ale dedektywi,dokonczyć to dzieło,więc Ja musze bronic Ostatnie Dziecko,na kture Oni juz maja Plany,o kturych my wiemy sam Syn mi powiedział,a więc Prosze i Błagam pani Jadwiga,jako jedyna dla sprawiedliwości mojej ,i pilnowania waszych danych Bank wie już,jest to ściśle pilnowane,ale tez Jadwiga sprawdza moje konto,aby nie przekroczyło tylko sumy 12.000 tyś zł ktura nam jest z Sebastiankiem potrzebna do Obrony mamy mało czasu Jutro Ostatni Dzien psycholog,,, potem czekam na Opinie psycholog,,,i oddam Sądowi,co zrobi my juz wiemy,i napisalismy to z datą pisania co z nami zrobią na 100% tak jest,zakodowane ale! i też jedno pismo oni mają potwierdzeniem z dnia ""Herbert do konsula ""9teraz wiem dlaczego pisali na facebook ze Konsule to nic)))tak że nie mają jusz szans mało tego nie wiedzą z kim zatarli napewno nie z takimi pionkami jak Oni,a wiem że Naród teraz nie pozwoli na taką zbrodnię,,,a to należy się Uczciwym Polakom,że media pokaża winnych tej Tragedi Dzieci,ale Oni mnie niszcza nadal Pieniędmi wiedząc świadomi ONI,jak bym miał włsnie te pieniądze nie maja już szans,co pisze sama Sedzina Wyroku Sama Na Siebie,brak pieniędzy i brak pracy,tylko zapomina że to Oni sami zrobili,i spiskowali i spiskuja,,na co są Niezbite dowody,w piatek przypadkowo dowiaduję się o rozprawie,spotyka mnie wsądzie Adwokat mówiąc,przecież Sedzina powiedziała, Pan ma wszystkie prawa do Dzieci ,odpowiedziałem już nie,i to  bez Rozprawy,i bez wytłumaczenia zażutów,dowodów,to tylko słowa!!!! Sędzina jak CAT Bezprawnie w Obronie Bezbronnych Dzieci,Sedzina musi Byc Świadoma że pewne granice SERCA SĄ,ale nie daje Ojcu szans Świadoma widząca że Ojciec wygrał dwa razy 2012 / 2013 rozprawy z najgorszym urzędowym Jugendamt,postanowiła gops,zaryzykowac lub ma Plan na  mnie jak Lepper,(dowody mój syn Chris))bo to co zrobił swiadomy człowiek przed postanowieniem wyroku, czytając moją Prośbe ,swiadoma gops,wiedząc że to ONI Są Kazirodcza rodzina co jest w Aktach sądu,w piatek na Rozprawie powiedziała Pani kurator że,moja Córka 11 Latek,uprawiała Sex z sąsiadami a ja wiedziałem o TYM,trgo nie podaruje już nikt,nie sprawdzając tych faktów podała nazwiska tych ośób,przestepstwo nastepne kurator świadomę, ciekawe dopiero teraz (((to samo,fałszywe powiedzenie było w niemczech,co policja i psychologowie udowodnili po dwóch latach że było kłamstwem Dziecka bitym i katowanym aby tak powiedziało,mało tego te rozmowy były dokładnie nagrane i udowodnione ,,,tasmy sa do dzisiaj wArchiwum i świadków zabespieczone))) co poznacie już nie długo,ja poslę teraz jeszcze raz jak to się odbywa że Pani Jadwiga widzi tylko ONA,imię i nazwisko i kwote nic wiecej,to wystarcza aby wiedziec i obliczac ile osób pomogło Dzieciom Dzieci jak wygram dowiedza się jak skonczą 18 Lat dostawając z wszystkimi dowodami teroru na nas od 2006 do 2023 roku,jako Sebastian.wtedy ma prawo do podziekowania i wynagrodzenia bo on teraz jako jedyny, że jest z Ojcem dostanie odszkodowanie właśnie kture Tak blokuje jedna Osoba Pani z GOPS I POLICJA w jej rekach co juz nie długo ktoś,,,was powiadomi,a więc kto jest teraz świadkiem , WY,co pisze niech zapamięta teraz tą datę dzisiejszego Dnia i Godziny,a sprawdzi raport Policji Polskiej i Jak może Jedna Osoba GOPS NORMALNY Urzędnik miec taką Moc Niszczyć bezbronne Dzieci i Rodziny,bo Ja jako Jedyny w Niemczech tak walczyłem i to Udowodniłem,na Ryzyko i to duże Ryzyko przyjechałem do Polski,a mieliśmy byc w szwajcari gdzie mieliśmy dom opiekę i ja Prace za 5.000 tyś euro,Ale ból że Dzieci beda nadal niebezpieczne do 14 roku życia,podpisująca Matka psychiatryzację,dnia 11.11.2011,cud dzien ,skazała nas na taki LOS.Dziękujemy wam uczciwym,na facebook pokaże zdjęcie z konta raz i koniec ZABEZPIECZONE,nikt nie ma się prawa bać,nie jestem dupkiem,do tych żeczy byłem długo przygotowywany,i cały czas jestem informowany jak i co robić,niestety te osoby nie mogą mi posłać pieniedzy a dlaczego ,domyślcie się sami,bo wrogów mam masę,pazernych na pieniądz co dostawaja z jugendamt (POTEM BĘDĄ NAZWISKA I W KŚIĄZCE)aby nas zniszczyć z matka,bratem,myslacych ze to odszkodowanie dostaną oni,NIGDYJEST ZABEZPIECZONE PRZED NIMI,a dwa,to oni już od 2014 Komornik,siedzi nad nimi, są nam dłużni,a Prywatnie Matka ukradłą 924 tysiące euro.co udowodnie Ja i Dzieci,dlatego musieli Dzieci porwac to była ich ostatnia deska ratunku,a Pani z GOPS jak domysla się cała POLSKA (Uczciwa JAK ŚPI) jest swiadoma co robi bo Ona ma Wgląd do AKT.I kieruje sprytnie z matką i kurator wojne z Ojcem....Dziekujemy powiedzmy sobie zosatało mi i Sebastian 24 godziny,waszego ratunku jak będzie suma 12.000 tys zrobie zdjecie KONTA BEZ NAZWISK Z OCHRONA DANYCH,poslę i Jadwiga na Facebook.Zbawienie, pisząc słowo STOP ZBAWICIELE,MOICH DZIECI.
z Wieklkim bólem i żalem dla nieuczciwego urzędnika,jak mozna tak postepować.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

6th Wrzesień 2015, 18:20
Dziekujemy wiara w uczciwość jest napisał:thewordwatcher,nie umiem pisać dobrze ,ale teraz może cos ci to powie wystarczy pooglądać filmy 7 dem prawdy.Dzieki jak bedziesz uczciwy..jak tutaj parę osób,Ubliżanie to grzech...
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

6th Wrzesień 2015, 20:33

Sad
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

6th Wrzesień 2015, 23:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Głowa do góry Stefan..musisz jeszcze dać radę!

Zostałeś bardzo silnie doświadczony i cierpisz wielką niesprawidlowość.

Nie daj się złamać, ale też postępuj rostropnie by nie wpadać w kolejne kłopoty.

Pamiętaj co mówił Chrystus:

"Kto wytrwa do końca będzie zbawiony"
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

7th Wrzesień 2015, 02:49
Niestety nie slucha mnie pan Henrykowski i pisze, choc nie jest to jego mocna strona.

Kiedy zwrocilam sie z tym tematem (Pomoc....) do Henryka powiedzial mi, to opisz

ta cala historie i wpisz na naszej stronie ... ale nie musisz wklejac jego cytatow.

Jak sie domyslacie - nie jest to takie latwe, aby opisac cudze historie

a rownoczesnie  bardzo pracochlonne. Krzysztof H. opowiada czasami

cos fragmentarycznie (jest juz strze;pkiem nerwow) takze jest to cos

w rodzaju puzzli, ktore trzeba ulozyc w calosc.


Nieraz mowie, ze jest to "moj wampir energetyczny" i czasowy. Tyle lat walki

z Jugendamtem musi pozostawic jakies slady.  Z panem Henrykowskim laczy

nas ta sama tragedia zwiazana z kradzieza dzieci przez Jugendamt.

Odwiedzil mnie w Niemczech w 2014 roku, kiedy po szesciu latach

meczarni wygral z Jugendamtem.

Sedzia prowadzacy rozprawe darl sie na caly glos na pracownikow Jugendamtu

ze przez szesc lat go oklamywali. W tych szesciu latach dzialy sie takie rzeczy,

ze gdyby je tutaj opisac - mielibyscie problemy przyjac je za prawde.

W dalszym procesie zostal osa;dzony nawet burmistrz miasta, ktory uwaga

po tym wydarzeniu przeprowadzil sie do Rudy Slaskiej.

Swiadkowie pana Henrykowskiego odwiedzani byli przez pracownikow

Jugendamtu a nawet  burmistrza z namowa o zmiane zeznan!

"Mamy" wszystkie dokumenty przyjecie oskarz.enia przez Parlament

Europejski itd. Zreszta niewaz.ne  po tym wszystkim zasadzono odszkodowanie

i po  marcu 2016  ulega ono przedawnieniu. Po zasadzeniu tego odszkodowania

pan Henrykowski wraz z dziecmi chce zapomniec o tych wydarzeniach przeprowadza

sie do innej miejscowosci i wszystko na poczatku wydlada dobrze. Kiedy jednak

jest w trakcie remontu domu - Jugendamt w nowym miescie zabrania mu

wprowadzenia sie do tego domu oferujac jemu mieszkanie pod wskazanym adresem.

Jak sie okazuje  w tym domu - dwom  rodzina  przed panem Henrykowskim

Jugendamt odebral  dzieci! a wlasciciela tego domu sasiedzi nazywali szpiclem.

Nagle osoby, ktore pomagaly panu Henrykowskiemu czyli pani Andrea Jacob psycholog

(ktora leczyla dzieci pana Henrykowskiego z traumy jaka przezyly przez te lata)

w drodze powrotnej z Brukseli gdzie przed Trybunalem Europejskim zabierala glos

w sprawie ofiar Jugendamtu - dowiaduje sie w aucie, ze Jugendamt porwal jej

wnuki! (po czasie udaje sie je odzyskac ) Nastepnie spocialpsycholog Klaus.U. K.,

byly pracownik JA, zaczyna miec wieksze problemy. Ktos przemeldowuje jego

adres i cala jego poczta laduje gdzie indziej, dostaje anonimy. Na rozprawie

sadowej wraz z pania A.Jacob - gdzie wspolnie bronia przed sadem kolejna

ofiare JA - zostaja posadzeni przez JA o nagrywanie rozprawy i wyproszeni

z rozprawy. itd.itp., Poniewaz sprawa zaczyna eskalowac szczerzy ludzie

polecaja p. Henrykowskiemu wyjazd do Polski. (Tu znajduje sie jeszcze

nieopowiedzia do konca historia - ale to juz innym razem) Tak pan Henrykowski

znalazl sie w Polsce w ktorej chcial sie zatrzymac na krotko - a do dzisiaj nie umie

z tamtad wyjechac. Adwokat, ktora doprowadzila do przyznania odszkodowania

nagle powiadamia sad, ze pan Henrykowski rezygnuje z tego odszkodowania!

Prokurator niedowierza i przeprowadza prywatna rozmowe w tej sprawie i okazuje

sie, ze pan Henrykowski z niczego nie rezygnowal ! dziwne wydaje sie jednak, ze

pani adwokat pobrala podpis od pana Henrykowskiego w siedmiu egzemplarzach.

Prokurator informuje, ze zaden  trzech adwokatow jacy przewineli sie w tej sprawie

nie wniesli  pozwu o te pieniadze. Daje mu instrukcje co nalezy zrobic, aby dojsc do

tych pieniedzy. Na przeszkodzie do nich staja coraz to inne przeszkody i jak do tej

pory niby sa a ich nie ma. Mam nadzieje, ze nie zostaly sprzeniewierzone? bo

bywaja afery kiedy takie sumy przechwytuja sami adwokaci.

Z swojej strony obawiam sie, ze o te pieniadze ukarani pracownicy Jugendamt

beda walczyc po trupach, aby nie uszczuplic swojej kasy.

Ponizej film w jezyku niemieckim mowiacy o sex aferze z dziecmi
przy udziale  sedziow, prokuratorow i adwokatow.

To jest mafia. Do tego m.i., potrzebne sa im  nasze dzieci.

Richter / Staatsanwälte beim Sex mit Kindern gefilmt Thomas de Maizi re ARD
https://www.youtube.com/watch?v=4OzO1gWRNFY


Mojego wnuka uradli w drugiej dobie po porodzie 08.09.2013 roku,

kiedy moja synowa zapytala sie  kiedy moze isc do domu? zjawilo sie

9 policjantow w kuloodpornych kamizelkach. Moj wnuk urodzil sie caly zdrowy

z piekna ksztaltna glowa. Z 10 punktow skali Apgar otrzymal 9

Taki list zostal poslany do lekarki prowadzacej ciaze.

Wnuk zostal oddany pewnej kobiecie w wieku 67 lat, ktora opiekuje sie

dziecmi do lat dwoch. Moj wnuk to 19 - te jej dziecko, ktore ma pod opieka.

W dwa miesiace pozniej nasz wnuk mial bardzo zedformowana glowe

po lewej stronie potylicy. Nasz adwokat natychmiast nakazal zgloscic

na policji oskarz.enie o uszkodzeniu ciala. Oczywiscie takie oskarz.enia

nikt nie traktuje powaznie, ale cos sie jednak dzieje. Adwokatka naszego

wnuka aczkolwiek na oczy go nie widziala, napisala do sadu  jako usprawiedliwienie

ze nasz wnuk urodzil sie z duzym guzem na prawej stronie glowy dlatego

sypial tylko na lewej stronie! W Listopadzie na rozprawe sadowa wpl´yna,l

sfalszowany list porodowy  (prawdziwy byl z data 07.09.2013) Ten sfalszowany

byl wystawiony z oddzialu dzieciecego,  z data 12.09.2013.

Napisano w nim, ze dziecko urodzilo sie pod wplywem odurzenia alkoholowego

oraz pod wplywem srodkow psychotropowych  i inne bzdury. Do tego listu dolaczono

badania krwi noworodka, ktore niczego nie potwierdzaly.

Zaznaczam ze 25.09.13 rowniez odbyla sie rozprawa sadowa, na ktorej jednak

nie przedlozono listu porodowego z data 12.09.13. Pracownica Jugendamtu

ustnie wniosla ze moja synowa "miala sie zwierzac, w dniu porodu pielegniarce

ze podczas ciazy pila alkohol" ! Tymczasem moja synowa nawet tabletek od bolu glowy unikala.  

Nasza sprawa toczy sie dalej, a my jestesmy wykonczeni.

Nasz wnuk za dwa dni ma dwa latka, a kiedy sie urodzil byl karmony piersia matki

tylko 6 dni! nie pozwolono matce dowozic mleka, chociaz dziecko bylo tylko 12 km

dalej.


Tyle o mnie.  Ponizej dalsza walka  Krzysztofa o dzieci.  

https://www.youtube.com/watch?v=0QwOXBvtk0U&feature=share













.!


Ostatnio zmieniony przez Tabitha dnia 7th Wrzesień 2015, 20:45, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

7th Wrzesień 2015, 18:47
Potwierdzam to co mowi Sebastian, to samo mowila mi Nicole kiedy odwiedzili mnie w 2014 roku, to samo mowil mi Herbert Greipl i to samo mowily dzieci jemu. Te opowiadania o matce dzieci znajduja sie u pani Andrea Jacob, oraz w Europejskim Parlamencie.

https://www.youtube.com/watch?v=TU3gj39um7s&feature=share

Mysle, ze ten glos matki wiele wyjasnia?

Matka jest naprawde nieobliczalana. Teraz sad pozwolil na zamieszkanie dzieci u matki, ktora nienawidzi wlasnych dzieci.
https://www.youtube.com/watch?list=PLORzBy7Oi_Re5TIZYyEfe77Vkpgkl5j_J&t=147&v=2G_c7vxImD8
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

8th Wrzesień 2015, 13:40
Dzisiaj "matka" wraz z kurator poszly do szkoly po trzecie dziecko Sebastiana.

Jak widac pani kurator rzadzi gmina wraz z matka! Jak mozna zostawic

dzieci w takiej rodzinie?

Dzieci powinny zostac wziete do jakiegos neutralnego miejsca,

do czasu wyjasnienia sprawy. Niestety w tej chwili - musze wychodzic w

swojej sprawie, wiec nieczego sie nie dowiem.

Oznajmiono panu Henrykowskiemu, ze jego wsadza do wiezienia?

Ciekawe za co? a moze jest to puszczanie kaczki, zeby go do reszty

wykonczyc - aby jemu wmowic manie przesladowcza? Kochani modlcie

cie za niego...
Sponsored content

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 3 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach