Go down
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

9th Wrzesień 2015, 03:22


Ostatnio zmieniony przez Tabitha dnia 9th Wrzesień 2015, 23:48, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

9th Wrzesień 2015, 21:25







[/quote]
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

9th Wrzesień 2015, 21:57
[quote=[/quote]
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

9th Wrzesień 2015, 22:05
[quote="Stefan Henrykowski"]Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci
Pisanie by Stefan Henrykowski Today at 17:08
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

9th Wrzesień 2015, 22:11
[quote="Stefan Henrykowski"][quote="Stefan Henrykowski"]Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci
Pisanie by Stefan Henrykowski Nie mam siły,ta sytuacja mnie przerasta jeden człowiek może tak zniszczyc Dzieciom życie.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7427
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

10th Wrzesień 2015, 12:53
Czy istnieje jakaś możliwość, aby dzieci ukryć u rodziny lub jakichś znajomych, gotowych do pomocy, na kilka miesięcy, żeby nieco odpocząć od tego kłopotu, pozbierać się do kupy i zacząć na spokojnie rozwiązywać tę sprawę?

Tak, aby matka nie miała dostępu a policja nie wykryła, gdzie one są!

Byłby problem aby je często odwiedzać, ale z czasem udałoby się od czasu do czasu i w spokojniejszej sytuacji można by zacząć jakieś bardziej przemyślane działania, z kamerą aby mieć dowody w ręku.

Jedynie sugestie ponieważ sprawa jest bardzo paskudna, zwłaszcza podczas takich przepychanek.

..................................................

Zacząłem nieco sprawdzać i znalazłem parę rzeczy...

Biznes na odbieraniu dzieci rodzicom Tymochowicz




Nie pozwolę na odbieranie dzieci rodzicom! Urzędnicy nadużywają władzy! - Jacek Wilk, KNP Opole




"Państwo zabiera nam dzieci" wstrząsający artykuł w tyg. "Gazeta Polska"



Czyli syjonistyczna mafia kradnie dzieci pod byle pretekstem.

Synagoga szatana powoduje wielki ucisk na wiele rodzin. Ostatni film mówi o 2000 ofiar!

Z tego wynika, że p. Henrykowski wpadł z deszczu pod rynnę.

W Polsce jest taki sam bandytyzm podyktowany zarobkami, czyli handlem dzieci, czy też chodzi o... pedofilię czy inne zbrodnie, jak składanie dzieci na ofiarę.

W tym świetle widać, że jest to forma opresji i z tym systemem jakoś nie ma szansy na wygranie.

Szczególnie ciekawy jest ostatni film.

Powtarzam więc pomysł - ukryć dzieci, ponieważ nie ma chyba żadnych szans, nawet posiadając dobrego adwokata.

Nie zapominajmy ze domy dziecka to są najczęściej centra... pedofili!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

10th Wrzesień 2015, 13:34
Kiedys ogladalam, taki film rysunkowy. Pewien czlowiek wdrapal sie na jeden z wiezowcow
i chcial odebrac sobie zycie. Zostal jednak zauwaz.ony i zgromadzil sie tlum gapiow.
Bardziej przedsiewzieci, zaczeli sprzedawac bilety, zimne napoje ...

Czlowiek jednak zawahal sie przed ta ostateczna decyzja i oddalil sie od krawedzi
dachu. Niezadowolenie tlumu wzroslo do tego stopnia, ze w koncu jeden z gapiow
wdrapal sie na wiez.owiec i pomogl mu zleciec ...

Taki rodzaj pomocy wlasnie zaoferowano panu H. Wszystko zaaranz.owane, ukartowane,
a teraz dopiero moz.na sie  posmiac z jego walki z wiatrakami - co nie udalo sie
zorganizowanej przestepczosci w Niemczech, zakonczy jedna ambitna pani
w Chrostkowie.  A ja ponawiam moj APEL o zaprzestanie przesladowan !


Kiedy 08.09.15 matka zjawila sie pod szkola aby namawiac roznymi obietnicami najmlodszego
syna na przeprowadzenie sie do niej, wcisnela mu do reki paczka.

Dziecko wsiadlo do auta z ojcem i kiedy ruszyli syn wyrzucil paczka z okna.
Zanim ojciec zorientowal sie co sie stalo, paczek wyladowal na szybie auta
asystenta rodziny! Kiedy ojciec zapytal sie dlaczego to zrobil - powiedzial,
ze nic nie chce od matki a zreszta nie wiadomo, czy ona nie wsadzila czegos
do tego paczka?

Bynajmniej nie jest to bezpodstawne. Trucie Chrisa jakimis psychotropami jest udowodnione.
W aktach sadowych w Niemczech znajduja sie adnotacje, ze matka chciala np. Chrisa zabic.
Zreszta dwa dni temu rozmawialamz jej bylym sasiadem, ktoremu grozila smiercia,
gdyby odwazyl sie zeznawac przeciwko niej. Tak samo zastraszane byly dzieci.

A co z paczkiem? no coz  "Pani "asystent rodzinny" powinna dostac ksywe
"adwokat diabla" bo zaraz opisala to zdarzenie, ze ojciec zle wychowuje dzieci.


Wlasnie czytam jej "uzasadnie" ktore wplynelo do sadu w sprawie ustalenia
miejsca pobytu dzieci i widze znowu niemiecki jugendamt! Pani asystencie

niech pani nie klamie. Niech pani wybierze ZYCIE, bo ofiara Isusa Chrystusa

zostala zlozona tez za pania, jeszcze nie jest za pozno, aby isc za prawda.

"Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny,
niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość,
a kto święty, niech nadal się uświęca" BW

Tym razem proponuje modlitwy za tych, ktorzy z urzedu uczestnicza w tej

sparwie aby postepowali uczciwie i sprawiedliwie. Aby zdazyli wyprac

swe szaty we krwi baranka...



A jak bylo w Niemczech?

Oblawa -

https://www.youtube.com/watch?v=BOqqNFtQKOE&list=FLawk8QDUsRbeKvFjZhnmXjA
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

11th Wrzesień 2015, 21:21
Danka Bartodziej hat deinen Status kommentiert.
Danka hat geschrieben: „Tak to wszystko co tu pisze Pan Henrykowski to najprawdziwsza prawda,tam się rozgrywa dramat tych dzieci i ich ojca.Sledze to wszystko od roku jak się tylko poznaliśmy z tym panem oczywiście tu na Facebooku,wiem kto wcześniej prowadził wszystkie te sprawy,ale ta osoba która to prowadziła to bardziej jej zależało na własnych kościach niż na tych bezbronnych dzieciaczkach,dopiero jak w swoje ręce wzięła sprawę Pani Beata Pokrzeptowicz to dopiero zaczęła pomagać z całego serca temu panu i wygrali sprawę w sądzie,ale jak widać nadal nie ma końca i nie pozwalają spokojnie żyć tej rodzinie..Muszę nadmienić że jest to wspaniała kobieta która sama przechodziła ten sam problem co pan Henrykowski,walczyła o swoje własne dziecko bo jej też ukradli,ale jest kobietą która kocha dzieci jak to widać ponad swoje życie nie tylko swoje ale wszystkie dzieci i pomaga i walczy o odzyskanie dzieci z rąk tych hienów.Mam nadzieje że wiele ludzi o dobrym sercu przeczyta to wszystko i podejmie właściwe kroki zęby pomóc tym bezbronnym dzieciom i temu wspaniałemu a zarazem zrozpaczonemu ojcu,dziś bardzo rzadko spotyka się takiego ojca co dla dzieci zrobi wszystko nie patrząc na konsekwencje.Ja również błagam was jak to czytacie i macie jakiekolwiek możliwości pomóc żeby w końcu się skończyło się to piekło dla tych dzieciaczków i ich ojca,żeby mogli w końcu zacząć normalnie żyć a dzieci żeby zaczęły się rozwijać bez strachu.Wierze w to głęboko że są jeszcze tu wspaniali ludzie którzy kochają dzieci nie tylko swoje własne ale wszystkie dzieci i zrobią wszystko co w ich mocy żeby pomóc temu zrozpaczonemu ojcu co błaga nas wszystkich o pomoc,a my damy wszystko z siebie żeby mu pomóc,a w tym nam również pomoże sam BÓG oraz nam to wszystko wynagrodzi bo za dobre Pan Bóg wynagradza dobrym.“
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

11th Wrzesień 2015, 22:06
Mamy nadzieje, ze sprawy sie wyprostuja. Jest adwokat i jest nadzieja.

Ja z swojej strony prosze tych, ktorzy moga o - jakiekolwiek wsparcie pieniezne

poniewaz gmina wstrzymala wyplate wszelkich pieniadzy.

Obiecano nadplate alimentow i to rozwiazaloby sprawe.

Osobiscie mam watpliwosci czy mozna to brac pod uwage.


Poniewaz panie z GOPS udzielaly Rzecznikowi P.D. zapewnienia, ze pan

Henrykowski ma zabezpieczenie finansowe, zwrocilam sie do niego

z prosba, aby pomogl mu prywatnie bo na urzad pod auspicjami

asystenta rodzinnego nie ma na co liczyc.

Pan Henrykowski jest zameldowany w urzedzie pracy -

ale tam gdzie mieszka sytuacja nie wyglada zadawalajaco.

Dziekujemy tym wszystkim, ktorzy go wspomogli, dzieki ktorym mogl przezyc

do tej pory i dokonac oplat. Kazdy jednak zdaje sobie sprawe, ze nasze kondycje

nie wypelnia do konca biezacych potrzeb.

Przypominam, ze nasze forum nie jest biznesem prowadzonym przez Owsiaka Smile


K.S.Henrykowski
PL 13 1320 1537 2154 8640 3000 0001

SWIFT/BIC : POCZPLP4


Zachowujemy rowniez pewne informacje dla siebie dla dobra sprawy.

Wspomagajcie nas modlitwa, oraz modlcie sie aby nasz Ojciec Wszechmogacy

uznal nasze modlitwy za godne przyjecia.

Prosimy rowniez o modlitwy za urzednikow, za sad oraz policje aby Bog

napelnil ich serca sprawiedliwoscia.


Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

13th Wrzesień 2015, 14:48

RE: PROSBA O WSPOLUDZIAL W RATUNKU DLA TROJKI DZIECI
Cytuj wiadomość
Od thewordwatcher Do Tabitha, Today at 2:13

Wiem i znam Twoje Dobre SERCE,Ale ta propozycja Twoja jest nie do zrealizowania,Ja muszę natychmiast odebrać Dzieci, sad ,jak i pani z gops matka kurator,konsul.to Matka ich wpakowała w kryminalnośc ,jak 6 lat takim samym sprytem wszystkich,teraz powturka tutaj,,w polsce,MY WSZYSTKO WIEMY... popełnili największe przestepstwo świata SWIADOMI,że jak dzieci zostaną porwane do matki PRAWO Mówi Dzieci będa skierowane do PSYCHIATRYZACJI,Niestety Teraz tylko Ja moim Podpisem Skazuje tych urzędników na karę więzienia, są świadomi tego że bronią winngo urzędnika za przestepstwo matki z wspułpraca tego urzędnika katując Dzieci znecając sie 6 Lat bijac moje dzieci namawiali do kłamstwa,JAK TERAZ,, Dzieci jak to teraz zrobiła świadoma pani z gops szymborska WPAKOWAŁA SEDZINE W Kryminalność,nie uniknie ich kara ,ja jako Ojciec juz to wyjaśniłem teraz jestem zablokowany przez sąd naszymi należacymi się pieniędzmi,Alimenty zaległe,,a więc jak w poniedziałek nie dostanę odpowiedzi wstawiam już w poniedziałek pismo o przestępstwie z oskarżeniem ,świadomych ludzi manipulacji a cierpią bezbronne dzieci,winna jest matka owszem ale ta matka przyznała się do kłamstwa na rozprawie pomimo to sędzia świadoma ze jak nam odda te pieniądze to Ojciec uratuje Dzieci dostanie rozwód i jedziemy do swojego domu,to są ludzie Interesu ich nie interesuja dzieci bo dzieci dzieki Ojcu dostały duże odszkodowanie jak się rozumi a oni teraz to niszcza o to chodzi wolą zabic dzieci jak mają dostac odszkodowanie dzieci a ju ż mają,,tylko zablokowali to znowu SĄD, ,bo w tym momencie ten urzędnik idzie do więzienia,A Jak to możliwe ,to urzędnik jest sprawiedliwyma iść do więzienia?, to my jesteśmy chołota ktura ma na nich pracować,tak to wygląda, jak ja teraz odjadę ,o co im własnie o to chodzi ,to dzieci zlikwwidują już to zrobili BEZPRAWNIE ONI SĄ WINNI Dowody juz posłane do odpowiednich rąk.Tutaj tylko wasza szybka POMOC Nas ratuje,,,Dziekujemy z sebastianem o pomoc mam czas do wtorku a więc nie mam szans?mam.Dzieki wam.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

13th Wrzesień 2015, 17:23
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

13th Wrzesień 2015, 17:24
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty GOPS Pani okłamuje sąd wspułpracując z bijącą i katującą matką Dzieci 6 lat,świadomy urzędnik ż mata robi przestepstwo jako Panna kłudkowska aby uniknąc kary,oddaje jej Dzieci aby dalej je KATOWAŁA CO JUŻ ROBI OD PIERWSZEGO DNIA,POMOCY LUDZIE POMOCY.

13th Wrzesień 2015, 17:28
POMOCY,BŁAGAM ODWDZIĘCZYMY SIĘ....
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

13th Wrzesień 2015, 17:31
To nie da się ,w takim stresie,mówić świadomy Ojciec wiedzący taką Tragedie.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

13th Wrzesień 2015, 17:31
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

14th Wrzesień 2015, 17:26
a tak Poraz Kturyś Uratował mnie Pan,że jutro oddam papiery,Pani Jadwiga napewno Pokaże Jutro moja Ostateczność,a Pan mnie uratował przed bo Pani Jadwiaga też posłała,ktos nas obgadał że ja Okradam ,jestem nieuczciwy,to udowodnie na samym koncu,też Dzieci widza,zreszta za to mamy co jesć,i jechacz tej dziury zaszyci,aby dokonczyc raz na zawsze tą Tragedię,tez dzisiaj dostałem pismo z sadu juz mam adwokata z Urzędu ale jakiego chciałem,dla dobra sprawy nie moge duzo pisac za to dostaje okrzan a,chce byc szczery,i nigdy nie klamałem,bo to doprowadziło nas polaków do tego co mamy a moglismy miec narawdę życie miodem płynące,bez kłastw Ludzi,chytrych właśnie pieniędzy.to ta najgorsza zaraza,moim Ogniwem jest wygrac,i wam sie Odwdzięczyc ,jak i DZIECIOM,Pokazac kto i co im pomogło,8 Lat.starczy.Niech PAN zobaczy,jak potem Łatwo się odwdzięczyć za Pana Serce.Dziekujemy.
Rodzaj operacji
PRZELEW PRZYCHODZĄCY
Data transakcji
2015-09-14
Data księgowania
2015-09-14
Z rachunku
xxxx xxxxx xxxxxx xxxxxx
Zleceniodawca
AxxxxOL MAxIEx

ul. xIExxIEWxxxA x/10
x6-xx0 MxxHAxxxxxxO
Numer rachunku odbiorcy
13 1320 1537 2154 8640 3000 0001
Odbiorca
K.S.Henrykowski

Ksawery 2
Chrostkowo 87-602
Tytuł operacji
Pomoc Dzieciom
Numer transakcji
2015.09.14/2x54xx.2
Kwota operacji
100,00 PLN
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

21st Wrzesień 2015, 22:57
Moja dzisiejsza prosba do jednej matki -  ofiary niemieckiego Jugendamtu      

Cytat:                                        

Joasiu szukam pomocy dla jednej z ofiar Jugendamtu a teraz GOPS w Polsce.

Pan Krzysztof Henrykowski wygral po szeciu latach walke z Jugendamtem - jego sprawe prowadzila Andrea Jacob, Kirchhoff i wiele innych osob.

Na koncu zaatakowal jego dzieci inny Jugendamt  - poradzono mu chwilowy wyjazd do Polski. W Polsce padl ofiara  swojej  fatalnej zony, ktora wraz z dwoma paniami z GOPS uknula na niego spisek.

Wyobraz sobie, ze kiedys w Niemczech podala mu jakis narkotyk, po ktorym nie mogl oprzytomniec przez trzy dni! Tak na wpolprzytomnego - nagrywala na video jako dowod, ze JEST ALKOHOLIKIEM.

Niestety wszystkie badania a nawet zatrzymywania pana Henrykowskiego nigdy nie potwierdzily jego alkoholizmu czy pijanstwa. Kiedy dzieci mieszkaly u niej i odwiedzaly ojca - namawiala dzieci aby u ojca SIKALY DO LOZKA.

Kiedy miala ochote na dyskoteke za granica (nie pamietam juz gdzie) tak pastwila sie nad dziecmi, ze choc byly zameldowanie u niej uciekaly od niej do ojca.
W Polsce zarzucila jemu to wszystko czego sama sie dopuszczala sie w Niemczech na dzieciach. Odebrano jej prawa rodzicielskie. Zostala uznana za winna i niebezpieczna dla dzieci.  Jej klamstwa zostaly obnarzone to spreparowane wideo rowniez.

Teraz mamy rozwiazanie. Opisalam zdawkowo perypetie pana Henrykowskiego na forum chrzescijanskim. Owszem byl odzew i ludzie cos poslali - i dzieki temu przezyl do dzisiaj, rachunki poplacil - ale brakuje nam 200,300 Euro naraz aby mogl odbic sie od dna.

Jak do tej pory nie nazbieralismy pieniedzy na benzyne.
(Wczesniej zbieralismy na adwokata ale tez sie nie udalo)

Tutaj w XXXXX ktos  zaoferowal mu swoja pomoc XXXXX; mieszkanie, praca itd.


Poniewaz sama  czuje sie nie najlepiej  -----------------
(dalej walczymy o wnuka - trafilismy na rzeczoznawce MASONA!
jestesmy w trakcie postepowania sadowego),

-------- nie potrafilam opisac sytuacji pana Henrykowskiego na tyle ujmujaco - aby zgromadzic odpowiednia ilosc pieniedzy a na dodatek - wiele osob nie wierzy w ta historie. Wiemy ze spotyka sie tez naciagaczy, a ludzie sami ledwo wiaza koniec z koncem.

On sam probuje robic co moze, ale tam gdzie mieszka - diabel mowi dobranoc.

Wokolo lasy i jeziora. Chociaz pochodzi z Katowic kiedys tam (Województwo kujawsko-pomorskie)  mieszkal.
Wyremontowal dom tesciow, dobudowal pietro, zalozyl swoja firme hodowle karpi. Dobrze prosperowalo
no i zostal zmuszony przepisac ta firme rodzinie zony.

Kiedy wrocil w to miejsce w 2014 roku i zamieszkal na krotko u tesciowej - solidnie pracowal, a szwagier
spal do 15.00 w poludnie, bo noca bral bez pozwolenia jego auto i nabijal na licznik po 200, 300 km w niewiadomo
jakim celu? Policja jak widac tez
chciala to wiedziec, bo zagladala do nich czasem dwa razy w tygodniu. Po tych perypetiach pewien gospodarz
pozwolil mu zamieszkac w swoim zbednym domu
(pustostan) ktory dniami i nocami remontowal. Ojciec-czlowiek-silacz, o ktorym z pewnoscia napisalby Zeromski
gdy mogl poznac jego historie.


Dzisiaj jest pozbawiony wszelkich srodkow do zycia. Kiedy zaplanowal przeprowadzke do Katowic - zona w zmowie
z paniami z GOPS uprowadzila mu dwojke dzieci!
Zaczely sie procesy sadowe a tyle tego, ze juz wiejska sielanaka zamienila sie
w pieklo.

Teraz zbieramy na benzyne i nie mozemy uzbierac.
 Jezeli mozesz przekazac nasza prosbe dalej - bedziemy bardzo wdzieczni.                
Liczy sie kazda zlotowka. Na zakonczenie mozemy tylko zapewnic, ze to wolanie o pomoc
z pewnoscia nie jest naciaganiem, ani checia wzbogacenia sie.

Ja z swojej strony zwracam sie prywatnie do tych, ktorzy byliby wstanie udzielic
natychmiastowej pozyczki w wysokosci 200 Euro, ktore deklaruje sie oddac pod koniec miesiaca.
Jezeli znajdzie sie ktos taki prosze do mnie napisac - zwroce napewno.
Mamy potrzebe; niecierpiaca zwloki... opuscic to miejsce jak najszybciej (Tabitha)



Ksiega Objawienia Rozdział 22:11
11. Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi,
lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca. BW

Krzysztof Stefan Henrykowski
Bank Pocztowy Bydgoszcz
Konto Nr.:
PL 13 1320 1537 2154 8640 3000 0001
SWIFT/BIC  :   POCZPLP4
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

24th Wrzesień 2015, 12:34
l
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

27th Wrzesień 2015, 00:46
Gwoli scislosci dolaczam errate. Firma, ktora zalozyl pan Henrykowski 06.05.2003 w Chrostkowie byl to Osrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy o nazwie " CARP " poniewaz rozmawiamy korespondencyjnie lub sporadycznie przez telefon - nazwe firmy idac droga dedukcji wzielam pomylkowo za profesje. Przytaczam wyjasnienia co do tej firmy od pana Henrykowskiego cytat: "nie prowadziłem bo mnie dzien po otwarciu nakazali i pobili że mam na nich przepisać" (bracia) mieli tam jakis sklep otworzyc"
(...) "a ona moją firme w 2008 roku zmieniła na siebie"
" Moją plażę zasiali i umowę zerwała karnie nie miała prawa umowy zrywac do 2013 roku a oddała to w dzierżawę. Domek stoi jeszcze"


Cytat: "Jezeli chodzi o dom tesciow to im wyremtowałem wszystko w tym domu to fakt a góre to dach im papą robiłem żeby nie zalewało."

Cytat: "tak że gore dobudowałem to u siebie w WETZLAR - widzisz to na filmie"

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t34.0-12/12033277_1080791281954510_1669195148_n.jpg?oh=c8038ce8afeb14fe8ff6f93c3811abc8&oe=5608857E" alt=""/>


Ostatnio zmieniony przez Tabitha dnia 28th Wrzesień 2015, 07:01, w całości zmieniany 1 raz
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

27th Wrzesień 2015, 09:34
Tak to Prawda ale ,nikt nam nie pomógł i nie pomoze w tej Tragedi,naszej,małe grono co nam pomogło do dzisiaj przeżyć bardzo Dziękujemy Ja Ojciec i Syn Sebastian ktury nie poddał sie tym kłamliwym oszustą P.Szymborskiej zakłamana do spiku kości urzednik,wstyd i Hanba ,ale jaki Ból Dziecka świadomego i Ojca tak brutalnie na oczach świata z nami tak postępować,to juz nie do opisania,zgłaszam sprawę do Najwyższego sądu,w trybie natychmiastowym. Dziekujemy Pani Jadwiga za wytrzymałośc i wytrfałość ,jak i tym co nam pomogli,jak jeszcze dozyjemy ten Tydzien ,Pani Jadwiga zda całą relację jak nas wykoczyli,pomimo wierzę w sprawiedliwośc straciłem wiare.Ojciec ratujący Dzieci 8 Lat w Polsce zrobili z niego bandytę.wstyd i Hanba Polskiego Rządu.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

27th Wrzesień 2015, 11:03
Ewangelia Mateusza 5:6
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.

Nie poddawaj się Stefan i módl się do Boga o pomoc !
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

27th Wrzesień 2015, 17:31
DZIEKUJEMY ,Jakby nie wasza Pomoc,a Jadwiga to juz całkowiecie nam Pomogła majac sprawe w rekach,to juz dawno jestęśmy zakonserwowani,niewiem jak sąd przyjmnie kłamstwa urzędnika,wiem że to matka z przyjaciółmi zniszczyli nasze życie,ale to nie znaczy że taki mały urzędnik tak kłamiąc świadomie ,może nas tak zniszczyc ,chociasz to w pismach tego urzednika widać że to spisek...pozdrawiamy i dziekujemy jutro ma byc psychologia zobaczymy kto tym razem popełni przestępstwo z nich... Dziekujemy z a Serca wasze......Obserwator.....
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

27th Wrzesień 2015, 17:47
A Tak to miało Być,jak Konsula znajdą?od 2014 roku Media poszukiwały i nie znalazły!


Herbert Greipl


Konsul Panie drogi, Proszę natychmiast powiadomić władze Polskie.

Pan Henrykowski poinformował mnie, że został poinformowany o problemach, jakie posiada w Niemczech i w Polsce w stosunku do swoich dzieci z biurem pomocy młodzieży(Jugendamt).
Popieram dzieci wrócić do Polski i uczestniczyć tam szkołę.

Otrzymałem decyzję sądu okręgowego, sądu rodzinnego, Wetzlar od 5/06/2014.
Na stronie 5 tej decyzji przydziela sędziów Schaffrina że jeśli Pan Henrykowski przenosi się do Polski, niemiecki Młodzież Dobrobyt Urząd zasięga opinii właściwego organu w Polsce w związku, tak aby rozważyć sprawiedliwie sprawę.

Wiem, że pan Henrykowski i jego dzieci.
Dzieci są bardzo traumatycznym swoich doświadczeniach. Teraz musisz wejść do środka Dzieci, aby Dzieci musiały odpocząć. Odbywa się to na pewno o wiele lepiej niż w opiece na polecenie sędziego Schaffrina w rodzinie z ojcem, jej ciotki Lidia Paruzel.
Decyzja opiera się na bez zastrzeżeń do prawników Zwerenz i młodzieżowych oficerów, którzy nie służą w żaden sposób najlepsze interesy dzieci i w żaden sposób nie spełnia na podstawie wiedzy psychologicznej naukowo lub pedagogicznych.

Dlatego proszę was, aby spowodować, jeśli władze polskie pobrać plik z Niemiec Prokurator Generalny Obrony Dzieci Henrykowski Pani Sxxxxxus-Cxxxxen Sprawa karna Przeciwko Pani Małgorzata Henrykowska i Jugendamt,Akt 188/12H07/Ko D11357 tel.do Pani Prokurator 00490xxxxxxxx który jest przeliczony w Polsce oraz informacje z dokumentów z Niemiec, nie do ponownego wykorzystania.

Ponadto spadek wychowanie i edukację oraz ochronę młodzieży w jurysdykcji krajów i ich wspólnot. W związku z powyższym, niemieckie urzędy opieki nad nieletnimi powinny całkowicie zatrzymać ,nie mają już prawa do Dzieci Pana Henrykowski z tego, co dzieje się w Polsce?. Jestem również domniemanie niemieckiego sędziego.


Więc proszę cię sądzie, żeby pomóc, tak, że nie wystąpiły żadne błędy.

Po Henrykowski chcą pracować w Niemczech, (Firma polsko-niemiecka Elektrownia dla rolników wiosek,a więc w weekend przyjeżdża do Polski, jego dzieci powinny mieszkać ze swoją ciotką,jest całkowicie upoważniona jako jedyna w Polsce. Mam dzieci, które mówią dobrze po niemiecku, wielokrotnie o to poproszony. Wyrazili, że chcieliby żyć z jej ciotki i doczekać. Ponieważ jest to również ich rodzina (matka pana Henrykowski,nie podlega uwagi), który mieszka w pobliżu cioteczna Lidia Paruzel, lubię mieć, widzę tylko zalety Henrykowski, gdy dzieci idą do jej ciotka i żyć tak, jak ich przodków rodziny. Przyczyni się to również do odzyskania emocjonalnego dzieci. skończenia Traumy.Ojciec stara się o szkołę,Dzieci po tych niekożystnych dla Dzieci sytuacji,winnymi są w tych sprawach jugendamt ,mają strach przed Nauczycielami i urzędnikami

Tak więc, nadzór i opiekę nad dziećmi jest tak regulowany, że niemieckie władze nie mogą twierdzić w Polsce było dobro tego dziecka na ryzyko i wciągające "i ojca jest tutaj pod ciśnieniem, proxy opieki jest potrzebne po polskim prawie dla Ojca Pana Henrykowski i pra-ciotki, Pani Lidia Paruzel.
Pragnę poinformować pana Henrykowski o tym i stworzenia takiego pełnomocnictwa z nim.


Dzieci pana Henrykowski czuć się komfortowo ze mną i dobrze się dogadać. Można, jeśli chcą, coraz ich wakacje lub przedłużony weekend, aby spędzić święta ze mną. Więc tutaj jest pewność prawna, która pozwala w urzędzie pomocy społecznej młodzieży nie,nigdy interwencji, napisałem odpowiedni organ areszcie. To jest w dodatku.
Pan Henrykowski przyniesie oryginał, więc można uwierzytelnić swój podpis.


Kopia mojego dowodu osobistego mogę powiesić na również, aby wiedzieć, kim jestem.


W przypadku pytań, prosimy zadzwonić do mnie:


Z góry dziękuję za wysiłek.


Z poważaniem

Herbert Greipl
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

3rd Październik 2015, 23:19
Ojciec Pozdrawia,wszystkich,pomimo najwiekszego Bólu Ojca,nie mozna zapomnieć,że to jest Okrucienstwo bliżniego swego,z rąk urzędnik nigdy a nigdy nie znająca Dzieci,rozdaje nimi jak,ostanie DNO.kto to nie przeżył i tak nie uwierzy.Dziekuje Pani Jadwiga,jedyna czytając pisma wie doskonale,jak matka potrafi z nożem postawić Dziecko,ale ustawić,ze Dziecko cierpiąc musi kłamać.bojąc sie każdej sekundy smierci.....teraz widząc i wiedząc że urzędnik to otatnia nasza okrutna prawda życia...

Dziekuje wszystkim za Modlitwę,sprawy dobrych Ludzi ruszyły do przodu,pomimo nadal cierpie każdej mojej sekundy,mam siłę walki,widząc że w ostatniej chwili ktoś z was mi pomógł,aby walczyc dalej....Dziekujemy i w imieniu Moich Dzieci...bezbronnych w rekach urzędnika.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

20th Październik 2015, 08:22
Dziękuję za wsparcie,udało misie uratować madrego ostatniego Syna,na Hama kombinowali jak mi Ostatnie Dziecko Porwac,w tym Dniu Porwania ,Ciekawe Nikt ie widzi w Szkole,na dużej Przerwie,spryt?panny matki?całe szczęscie Syn Ucieka od Matki,widzą to inne Dzieci,Bojące się coś powiedzieć,Jak Ostrzegałem PRZED,Szymborska robiła z mnie jak P.Kutta psychiatryka,bo tak Najłatwiej,słowami zniszczyć drugiego,siedząc w biurze i nic nie widząc Opowiadać Latami,czy ten SYSTEM,Socjolog zniszczy świat,jak niszczy Niewinne Bezbronne Dzieci,Dyrektor Szkoły nadmiar swoich Prac,widzi wszystko Sercem,i nie tylko,dlaczego do Tej Pory ,Nikt nie porozmawiał z Dyrektor,Konsul,Pania z Meldunkowego,mówiąca do Rodziny Kłudkowskich że popełnili przestępstwo,córki po ucieczce z niemiec?dlaczego Pobita Nicole,zgłaszająca pobicie ,pokazująca ślady,POLICJI,Będącej na miejscu,nie ma tego w Protokołach,mówiąc Tam Nic się Nie Stało?to po co ONI SĄ? Po co na nich Pracuje cały Naród,po co Okłamywany był uczciwy sąd 6 Lat,a teraz inny Sąd Ubliża Drugemu Sądowi KŁAMSTWA,zmieniając zeznania z 8 Lat na wyrok sądu Ostatni wygrany 04.08.2015 dojący Ojcu wszystkie Prawa do Dzieci po raz 5 ty?a porywa panna kłudkowska po raz 5ty. w takim momencie,wiedząc o długach,wiedząc o oskarżeniu,po raz tysięcznym,wie o tym Świadomie Pani Szymborska Urzędnik,ktury ma Bronić NAS,a co dopiero Dzieci,daje Dzieci porywając Ojcu,ona zmieniając wyrok sądu,sama,nakazując i rozkazując bezprawnie Policji,przy świadkach w biały Dzien,słyszących Dzieci Uciekających do Auta OJCA,czy NARÓD POSLKI POMOŻE MOIM Dzieciom,w końcu o sprawiedliwy wyrok Sądu Lipno,jak Prokurator nie widzi żadnego przestępstwa,cały rok Ojca,wykonującego wszystko dla Dzieci,za 248zł,miesięcznie i waszej POMOCY.Dziękujemy za telefony do Ministra sprawiedliwości do Rzecznika Praw Dziecka,do wszystkich,przedewszystkim do Dzieci Adwokata,ktury jako Jedyny zna Prawdę,Obrony Dzieci,Oni to Blokuja,Okradając Ojca ,Blokując Ojca,wiedząc że w tydzień dwa nie zarobi na Adwokata,nie dojedzie do Niemiec o POMOC,nie opuści Ostatniego Dziecka,kture przed wyjściem Nicole i Chris Mówił,pomużcie ,a potem sie wszyscy nad woda pobawimy,a Tatus pojedzie do Pracy do szkoły,a kuzyni znowu przyjdą was namawiac na Matkę,a wiecie co was czeka jak was dorwie,powiedziała to milion razy,ZABIJĘ WAS JAK POWIECIE COS NA MNIE....Dziękuję w Imieniu Dzieci....
Sponsored content

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 4 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach