Go down
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

25th Sierpień 2015, 09:58
Prosze o Pomoc Osobę ktura może mi Pomóc w napisaniu,pism,kontaktu z nami,Osoby samotnej,potrzebującej pomocy a ma warunki na przyjęcie nas ,do sprawdzenia Prawdomówności naszej,jak i POMOCY,Ja Ojciec obiecuje całą Pomoc w remntowaniu Domu ,dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych ,małym nakładem pienieznym potrafię zrobic Cud w domu mieszkalnym,Ogródku,jak i przed całym Domem,w zamian za Pomoc,musze powiadomic że jestem człowiekiem niekonfliktowym wręcz mam opinie,a w pierwszy i ostatni Dzien naszej wspulnej znajomości mażna ocenic kim jestem i moje Dzieci,jest to tez bardzo ważne aby Naród się dowiedział,że tak strona istnieje,i sa Ludzie w naszej społeczności,dla kturych poswięcenie się uratowało zycie Ludzkie bo jak na razie jesteśmy Bardzo Zagrożeniprze GOPS,pomimo to się nazywa POMOC,nie wierzę,na 100% że tak jest,tutaj przekonowując sie na własnej skurze,że tylko tutaj otrzymaliśmy waszą POMOC ,i jak widac żyjemy.Prosze kierowac ,jak ktos może nam Pomóc,w kierunku Gdańsk,powiadomić Panią Jadwiga Yestem,lub sprubowac porozumieć sie z mną bezpośrednio,jestem przygtowany na wszystkie propozycje natychmiast,znając siebie,nie mam problemów.Dziekuję.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

25th Sierpień 2015, 10:04
Moge naprawic ,uszczelnic dom,wszystkie prace Grzybicze,na co mam 100% swiadectwo,że wykonuje to raz i na 100%,odswierzenie domu,nie sprawia mi żadnych problemów jak malowanie ,wynmiana drzwi,czy okien,jestem Profi w tym fachu na co mam wystawiona Opinie,że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych,i za bescen,na przykład: fimie płacił klijent na usunięcie grzyba 15 tys euro,I GRZYB SIE POJAWIAŁ,DOWIADUJĄC SIE OD PRZYJACIUŁ ,o Mnie zrobiłem to za 200euro,juz 10 rokjak mnie informuje że jestem,niezastąpiony,ale i potrafił sobie obliczyc ile stracił,a ile zyskał,a co najważniejsze Zdrowie. Dziekuje.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

25th Sierpień 2015, 10:17
Informuje ze teraz dopiero zobaczyłem Opis Pani Jadwiga Yestem,Informuje że doskonale napisała Prawdę na 100%,tak to wykonuję dzieki waszej Pomocy,obliczając pieniądze na paliwo i żywnośc ,potrafie dojechac do wszystkich,wczoraj co poswiadczylem pismami skopiowanymi na Facebook,zdążyłem byc u psycholog,sąd ,na Policji oddałem pierwsze Oskarżenie,Osobiście,poświęcił mi komendant i policjant spisujący 3 godziny czasu,byłem w urzędzie pracy i u komornika,na co mam prawo przyznane z sadu,ciekawe że teraz mnie blokują,nie mnie ja sobie radę dam z tymi kłamcami nas,ale oni swiadomie niszczą nasza przyszłośc robiąc z Dzieci przyszłych Bandytów to oni świadomie to robią pokazując Dzieciom,Dzieci to słyszały,to barbażyństwo,że Ojciec nie ma Prawa wychowac Dzieci w takie OSOBY ja tutaj jesteśmy my wszyscy ucziwi,nie mogę sie z tym pogodzic że nimi żądzi piniądz,a w całej sprawie są nam dłużni od 2014 według prawa tą kwote co teraz nam jest natychmiast potrzebna,komornik mówiąc prawde i Adwokat sad,popełmił przestępstwo,i ta sprawa będzie przez nich przeciągana,bo wiedzą jak dadzą Panu te pieniądze to Pan wygra natychmiast z nimi.Jak słysze takie żeczy,nie mam nic do dodania ani ujęcia,zostawiam sprawę w waszych rekach i Sercach,Dziękuje za sprawe obrony Moich Dzieci.Krzysztof Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

25th Sierpień 2015, 10:17
Dziekuje wszystkim poruszonym historia tej rodziny. Bog choc jest jakby sie zdalo nierychliwy ale sprawiedliwy. Dzisiaj wiele sie dzialo - zreszta powiem wam szczerze, ze i ja nie nadazam za wszystkimi wydarzeniami i byc moze w tym co sama opisalam znajda sie pewne niescislosci? za co z gory przepraszam. Pracuje w pelnym wymiarze
godzin i tez mam swoje ograniczenia. Z panem Henrykowskim jestem w kontakcie
telefonicznym - (niestety zbyt kosztownym- Handy!) oraz przez FB lub Maila.

Dzisiaj byl w prokuraturze - sprawa jest na dobrej drodze, ale o tym opowie wam juz osobiscie. Tymczasem musial walczyc z hakerem na jego komputerze. Takze zarywa noce - slowem nie wiem jak to robi, ale dzieki Bogu i waszym modlitwom funkcjonuje.


Policja jest obrazona, bo ludzie im interweniuja Smile

na dodatek pan Henrykowski obiecal wszystkich oskarz.yc. Wiadomo,

ze Policja jest tylko wladza wykonawcza na dodatek sama zostala wprowadzona

w blad. Tym sposobem wina policji jest w tym wszystkim najmniejsza.

Ponizej nastepny "Kadr" z zycia : relacjonuje pan Henrykowski;

cytat:
" psycholog od Sebastiana zapisała raport że Sebastian zeznał że Tatę rodzina Kł......... wpakowała w kabałę Sebiastian powiedział że Tomek Kł......... zabierał go na ryby wędkowac co nie dał u wędkować sam wędkował a namawiał go na tatę żeby mówł że tata go bił chciał go oddac do domu dzieck jak to zrobi to bedzie u niego miał wszystko koniki traktor kłada rower itd,,,, to skandal że Policja trzyma z narkomanem co wszystkie wioski boją sie o Dzieci bo on nadal handluje prochami,sama matka przy moich dzieciach jak mnie nie ma kłuca sie w domu w głeboczku przy dzieciach o narkotyki wystraszaja dzieci jak cos powiedzą to im głowy pospadają słyszy to świadek zastraszany i boi sie opowiedzieć mieszka .... km od głęboczka uciekła z strachu mówiąc że to bandycka rodzina ona sie boi zeznawać bo ją zabiją jak mówili ....... Utopili w jeziorze ich chcieli przy dzieciach ojca ich zabić dzieci dostały drgawek musiała uciekać ..." koniec cytatu.

Az starch sie bac.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

25th Sierpień 2015, 12:16
Wybaczcie że chce powiadomić,że pomimo Adwokat powiedziała że jak otrzyma na swoje konto tych pieniędzy,jeszcze wczoraj powiedziała po raz trzeci że natychmiastowo ,oddawaja mi Dzieci Chris i Nicole,Załatwia natychmiastowy rozwód co Matka Dzieci powiedziała w sadzie przy sedziach i adwokacie,i sprawa moja wtedy pozwala na normalne życie jakie mialiśmy miec juz dawno,ale kłamstwa Matki bezkarnej,jak do tej chcwili,nie mogły byc załatwione Ja wpłacając tylko kwote do adwokat kancelari na jedna rozprawę,co jej szef nie pozwolił na dalsza działalność..
oto pisma adwokat.
Re: Obrona Dzieci
Od: Anna
Panie Krzysztofie,

Przykro mi, ze tak sie sprawy potoczyly, ale nie sluchal mnie Pan, kiedy
mowilam, ze bez pomocy adwokata nic Pan nie wskora.

Z mojej strony propozycja wyglada tak-jesli przeleje mi Pan na konto kwote
2000 zl zajme sie od razu sprawa powrotu dzieci do Pana, alimentami I
rozwodem. Calosc musi zostac uregulowana z gory. Do tego bedzie Pan w
sposob rygorystyczny przestrzegal moich wytycznych, nie robil w tych
sprawach absolutnie nic bez uprzedniej konsultacji ze mna.

Prosze o kontakt, jesli sie Pan zadecyduje I dokona przelewu pelnej kwoty.

Pozdrawiam

AW
Re: Postanowienie.
Od: Anna
Panie Krzysztofie,

Musi miec Pan niemiecki wyrok w oryginale odbierajacy matce prawa
rodzicielskie do tego polskie tlumaczenie. Nastepnie trzeba na nim uzyskac
od Sadu we Wloclawku zapewne, ale to musze sprawdzic, pieczec
potwierdzajaca, ze ten niemiecki wyrok jest uznawany w Polsce I dopiero z
takim wyrokiem do komornika, zeby matce sila dzieci odebrac.

Inaczej dzieci moga z Matka mieszkac I nikt Panu nie pomoze

AW

Sent from my iPhone
Re: Postanowienie.
Od: Anna
I jeszcze jedno-rozprawa rozwodowa musi byc we Wloclawku I tego nie da sie
przeniesc. Do tego Moj szef wycofal pelnomocnictwo w sprawach o alimenty I
o ograniczenie wladzy, Bo nie uiscil pan honorarium, wiec w sadzie dobrze
Panu powiedzieli. Zreszta tez Panu o tym od razu, okolo 2 tygodni temu
napisalam. Zatem czekam na ewentualne potwierdzenie wykonania przelewu.
Pozdrawiam
AW

Sent from my iPhone

96 1140 2004 0000 3402 7508 0351
Powyżej numer rachunku bankowego do wpłaty honorarium
pozdrawiam
AW

2015-08-05 13:57 GMT+02:00 <chenrykowski@o2.pl>:

Panie Krzysztofie,
poniżej dane mojego kona do przelewów zagranicznych:
PL96 1140 2004 0000 3402 7508 0351
SWIFT: BREX PL PW MBK
AW
Twoja wiadomość

Do: Rzecznik Praw Dziecka
Temat: PILNE!!!!
Wysłano: 20 sierpnia 2015 14:49:08 (UTC+01:00) Sarajewo, Skopie, Warszawa, Zagrzeb

została przeczytana o godzinie 20 sierpnia 2015 14:49:55 (UTC+01:00) Sarajewo, Skopie, Warszawa, Zagrzeb.
Dziekuje za Pomoc od teraz przelewy jakie wykonam natychmiast z waszej pomocy poprostu wstawie na strone bez nazwiska i informacji kto mi pomógł jak tylko i wyłacznie powiadmię ta Osobe że Otrzymałem ,co jest bardzo ważnym Ogniwem naszej sprawy i uczciwości wobec samego Siebie ,Dzieci sa Dziećmi moga sie o tym dowiedziec jak skonczą 18 Lat kto im pomógł.wtedy tez Dzieci maja Prawo jak im dała pozwolenie Prokuratura o wystapienie do sądu na tych urzedników co zniszcyli im za Dzieciństwa świadomie życie.przedewszystkim Nauke są opużnione Dwa Lata,ja Tym rokiem ,nie nadciagnołem wiele z powodów ze w niemczech były katowane że rozmawiają po Polsku,co im urzednik zabronił,jak wiedzą z naszych filmów miliony Obywateli .Dziękuje w Imieniu Dzieci.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

26th Sierpień 2015, 01:06
Dziękuje Pani Małgorzata,posłałem email:więcej na razie nie mogę.
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

26th Sierpień 2015, 10:55




https://www.youtube.com/watch?v=2G_c7vxImD8&index=1&list=FLawk8QDUsRbeKvFjZhnmXjA
Na tym filmie W 4,20 sekundzie Chris odpowiada ,TAK BILI MNIE"Ale to nie tylko jedna prawda ,jest ich tysiące,tylko przez 4 Lata.Barbazynstwo Utajenia Polskich władz,tego Barbażyństwa ,bo w wszystkich Prawie domach tak postępuje GOPS,Ktury jest zoobowiązany Pisac do wyższych władz o POMOC,Nie robi to 28 Lat,a Więc jaki Morał=że Pan Komorowski powiedział a co wy Narodzie chcecie,Polska Miodem płynąca ,nie było żadnych zgłoszeń Urzędników od Ludności!!!! Więc mamy Prawo te 400 tyś dać posłowi,czy komuś czy ???? koniec mojej kariery,jak mam żyć w takim kraju,co niszczy się człowieka ,Każdy mogł żyć Normalnie ,Krtadnąc Dzieci,przystosowali ich do Bandytów,mało potwierdzaja to w moich Aktach Psychologowieopisują tysiące godzin przesłuchań dzieci i Ojca,dlatego tak długo stał proceder,bo pierwsze Akta stwierdzili Były Okłamane więc Sądem na Kożyśc Dzieci bawili się 6 Lat.teraz przed Bogem chca to zniszczyć,utajnić,a skazac najlepiej nas,Napisali Psychologowie po badaniach Dzieci i Matki,że Matka nie może nawet Sekundy widzieć tych Dzieci,już Dzisiaj poporwaniu mija 17 Dzień,wczoraj przeprowadziłem wywiad Dzieci są pozamykane,usuniete wszystkie kontakty szkolne,rodzice inni są odstraszeni takim postepowaniem bo to wpływa na ich Dzieci psychikę
Dziekuję.

https://www.youtube.com/watch?v=MFvOJa_lrAY
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

26th Sierpień 2015, 20:34
Musze poinformowac że Dzisiaj dowiedziałem się że nie ma Matki,jest Panna Kłudkowska bez meldunku o Dzieciach.Prokuratura poinformowała mnie o pozytywnym przyjęciu sprawy. study
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

30th Sierpień 2015, 19:26
Dziekujemy wszystkim za wsparcie, ktore pomaga panu Henrykowskiemu utrzymywac sie doslownie przy zyciu. Musi jak najszybciej opuscic ta miejscowosc,
ale dwojka dzieci juz 21 dzien nadal nie daje znaku zycia. Matka zablokowala kontakt telefoniczy oraz internetowy, ktory zreszta sama uprzednio dzieciom zakladala w celu ich inwigilacji i manipulacji. Teraz przepedza kolezanki z przed domu.

Ponizej przedstawiam jedno z nagran - kiedy Chris na odwiedzinach u ojca budzi sie w nocy i krzyczy ze strachu. Chris byl najwieksza ofiara wlasnej matki jak i jugendamtu. Matka budzila dziecko w nocy miedzy 3 a 5 nad ranem i wpychala mu do ust tabletki, ktore polykal na spaniu.  Podawała mu do popićia  niekiedy coca-colą dlatego Chris jak wypije COCA COLĘ  jest jak po narkotykach robi cuda nie panuje nad soba jak by miał 1 roczek Pani psycholog Andrea Jacob z Gießen chciała go biedaka wyleczyc ze mna, ale  nie udało się. Ja na ryzyko przyjechałem  dla ich dobra dzieci do Polski a tu co MAM?  ------  N.Sz. i B.S.                                                                                        


M.K. dobrze zdaje sobie z tego sprawe co robila z dziecmi, a szczegolnie z Chrisem. Pani adwokat Palik Tel 028532890 napisala w aktach, ze matka chce zabic syna! To jest cos niesamowitego. Policja nakazala robic nagrania z meczarni Chrisa po truciu jego tabletkami przez M.K, bo trudno tu uzywac zwrotu „matka“  Polował jak mowi  na to nagranie za porada policji pare miesięcy jak go dawkuje tymi tabletkami,.

A teraz colowiek przemawia na strone ojca - sad wymaga tlumaczen dokumentow,
pieczatek itp., a matce wierza na slowo. Najmlodszy syn opowiada jak kuzyni
namawiali go do falszywych zeznan przeciwko ojcu.

Chris i jego walka jak to tu nazwal przychodza do niego zle duchy.
https://cdn.fbsbx.com/hphotos-xpf1/v/t59.3654-21/11787578_1065888816778090_424708902_n.WMA/VN550200-dokument-nakazany-nagrania-przez-policje..WMA.WMA?oh=808672022f3122082483d12cdcb38a31&oe=55E630DA&dl=1" alt=""/>

Ten link bez obrazu (podkast) nalezy skopiowac i wstawic na gorna listwe waszego komputera i go zaladowac i otworzyc.


Mam tez jeden dokument, ktory jest bardzo podejrzany. Na rozprawie 04.08.2015
oznajmiono ze ojciec sprawe wygrywa. Ojciec jednak nie dostaje zadnego papierka w tej sprawie, a dwa dni po rozprawie rodzina zwabia dzieci do siebie, a obecnych przy tym swiadkow zastrasza. Pan Henrykowski drazy i zada wyroku sadowego, ale prozno czekac - niejako wymusza ta decyzje 21.08.2015 a wyglada ona tak:  POSTANOWIENIE na wniosek z Urzedu (GOPS) postanowiono ograniczyc panu Henrykowskiemu (bez uzasadnienia przyczyn) ograniczyc PRAWA RODZICIESKIE

co dziwne na temat matki ani slowa. Matka natomiast figuruje w urzedzie jak panna z jednym dzieckiem. Owe UZASADNIENIE jest pozbawione pieczatki urzedowej jak rowniez osoby ktora swoim podpisem przejela by odpowiedzialnosc za to co w sadzie POSTANOWIONO.  A oto jednostronnicowy "dokument"

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 11949478_1703964843171967_2734593052592459517_n


Nie udalo nam sie jeszcze oplacic pani adwokat. Jeszcze raz prosimy tych, ktorzy czuja sie na silach, o wsparcie.
Ojciec wraz z najmlodszym synem opuszcza na dniach ta koszmarna dla niego miejscowosc ku uciesz pan z GOPS, ktore skutecznie pozbawily go srodkow do zycia. Pytam dlaczego policja nie oddaje dzieci ojcu?

Henrykowski "Cytat"

Prosze mi odpowiedziec na nastepujace pytania:

1. Czy tutejszy sad w Lipnie pozbawil mnie praw rodzicielskich? - nie!

   Dlaczego wiec za zgoda Sadu w Lipnie moje dzieci przebywaja pod opieka babki,
   ktora w   zeszlym roku dotkliwie pobila wnuczke. Obrazenia zanotowano w tut. Szpitalu.
   Zgodnie z prawem „Niekiedy dziadkowie są prawnymi opiekunami swoich wnuków.
   Staje  się tak, jeśli żadnemu z rodziców nie przysługuje władza rodzicielska lub zmarli.“

Dziadkowie: ich prawo względem naszych dzieci [OPINIA PRAWNIKA]
http://www.mjakmama24.pl/dziadkowie-ich-prawo-wzgledem-naszych-dzieci-opinia-prawnika,173_5999.html

2. Czy 10 letnie (Nicole)  i 11 letnie (Chris) dzieci moga same zadecydowac
   gdzie chca mieszkac?

   Kiedy dziecko decyduje z kim chce zamieszkać?
   Zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego (art.26) miejscem zamieszkania dziecka
   pozostającego pod władzą rodzicielską jest miejsce zamieszkania rodziców albo tego
   z rodziców,  któremu wyłącznie przysługuje władza rodzicielska 
   
    Artykuł 12 Konwencji o Prawch Dziecka zawiera informacje o tym, że:  (...)
    Przyjmuje się, że 13 lat to graniczny wiek, w którym dziecko potrafi kształtować swoje poglądy.
    Przy ustalaniu miejsca zamieszkania, sąd kieruje się przede wszystkim dobrem dziecka.
    http://e-prawnik.pl/forum/domowy/prawo-rodzinne/kiedy-dziecko-decyduje-z-kim-chce-zamieszkac.html

Napiszcie co o tym sadzicie? Sad niejako nie uznaje wyroku niemieckiego o wylacznych prawach rodzicielskich przyznanych ojcu.
Tym samym nie uznaje iz sad niemiecki  calkowicie odebral te prawa matce. Dzieci przebywaja za uciecha pan GOPS
w patologocznej i kryminalnej rodzinie (rodzina jest notowana w kartotekach) Mamy wyjasnienia, ktore nie mam odwagi
wkleic na nasze forum, powiem krotko dzieci znajduja sie nielegalnie w zlym srodowisku. Osadzcie sami kto lamie tu prawo?
Policja odmawia oddania dzieci ojcu. Matka wlamuje sie do komputera, lamie hasla, adresy - blokuje, oraz podaje falszywe
oskarzenia Gminie. Gmina matce wierzy na slowo, przyjmujac nieaktualny wyrok z sadu z roku 2009 w jezyku niemieckim. Ojciec zmuszany jest do oplat za tlumacznie wyrokow na jezyk polski.



Konto Nr.:
13 1320 1537 2154 8640 3000 0001
PL 13 1320 1537 2154 8640 3000 0001

SWIFT/BIC  :   POCZPLP4


Ostatnio zmieniony przez Tabitha dnia 31st Sierpień 2015, 15:13, w całości zmieniany 2 razy
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

30th Sierpień 2015, 23:08
Danka Bartodiej 2014 rok List do Konsula
Dzień dobry.My świadkowie zwracamy się do pana Konsula w sprawie dzieci pana Henrykowskiego.Jesteśmy tym rozgoryczeni ze, ze ten człowiek tak bardzo cierpi i walczy jak nikt kogo byśmy znali o swoje własne dzieci.Cała Polska patrzy i śledzi sprawę dzieci Henrykowskiego.Dlaczego ten człowiek jest nadal blokowany i nie chcą ostatecznego sądu, a nadal, germanizują, nakazują, rozkazują podpisania dokumentu o oddanie dzieci w ręce Jugendamt jak to było w 2006 roku i można powiedzieć ze nadal to trwa mimo wszystko ze pan Henrykowski wygrał z nimi sprawę dwukrotnie.Dlaczego nadal spiskują i nie ma żadnej pomocy od nich skoro mieli to nakazane przez sąd.Nadal odpowiadają adwokaci i urzędnicy że,sąd,sędzia i policja ich nie interesują ze ma podpisać.Pan Henrykowski przez półtora roku sam walczył (i nadal to trwa)o naukę dla dzieci,sam musi płacić za wszystko.Nadal mu mówią prosto w twarz tak jak mówiła Kutta,że Sąd i Policja mogą ich tylko pocałować w d..e.O co tu w tym wszystkim chodzi,dlaczego nie chcą doprowadzić do ostatecznego sądu,obrony praw dzieci Henrykowskiego oraz odszkodowania za krzywdy im wyrządzone choć mają dowody świadków i również ma Policja wszelkie dowody ze Pan Henrykowski jest niewinny niczego.Dlaczego dzień w dzień krzywdzą tego człowieka i jego dzieci,kłamią do tej pory.Dlaczego nagle biura i psycholog dzieci są podburzani dlaczego?Dzieci nie na widzą szkoły (a powinni iść tam z radością),mimo wszystko że ojciec się stara ze wszystkich sił.

Herbert Greipl
Mountain Trail 29
94539 Liczba Ling
06.06.2014 jahre.

Konsul Panie drogi, Proszę natychmiast powiadomić władze Polskie.
 
Pan Henrykowski poinformował mnie, że został poinformowany o problemach, jakie posiada w Niemczech w stosunku do swoich dzieci z biurem pomocy młodzieży.
Popieram dzieci wrócić do Polski i uczestniczyć tam szkołę.
 
Otrzymałem decyzję sądu okręgowego, sądu rodzinnego, Wetzlar od 5/06/2014.
Na stronie 5 tej decyzji przydziela sędziów Schaffrina że jeśli Pan Henryk Frankowski przenosi się do Polski, niemiecki Młodzież Dobrobyt Urząd zasięga opinii właściwego organu w Polsce w związku, tak aby rozważyć sprawę.
 
Wiem, że pan Henrykowski i jego dzieci.
Dzieci są bardzo traumatycznym swoich doświadczeniach. Teraz musisz wejść do środka, aby odpocząć. Odbywa się to na pewno o wiele lepiej niż w opiece jugendamt na polecenie sędziego Schaffrina w rodzinie z ojcem, jej ciotki Lidia Paruzel.
Decyzja opiera się na bez zastrzeżeń do prawników Zwerenz i młodzieżowych oficerów, którzy nie służą w żaden sposób w najlepsze interesy dzieci i w żaden sposób nie spełniają na podstawie wiedzy psychologicznej naukowo lub pedagogicznych.
 
Dlatego proszę was, aby spowodować, jeśli władze polskie pobrać plik z Niemiec, który jest przeliczony w Polsce oraz informacje z dokumentów z Niemiec, nie do ponownego wykorzystania,tak zakłamanych urzędnikow.
 
Ponadto spadek wychowanie i edukację oraz ochronę młodzieży w jurysdykcji krajów i ich wspólnot. W związku z powyższym, niemieckie urzędy opieki gops nad nieletnimi powinny całkowicie zatrzymać z tego, co dzieje się w Polsce. Jestem również domniemanie niemieckiego sędziego.
 
 
 
Ponieważ nie mogę wypolerować i Henrykowski również zrozumienie i wyrażenie problemy z dochodzi między wami do nieporozumień.
Więc proszę cię, żeby pomóc, tak, że nie wystąpiły żadne błędy,z strony kłamiącej matki.
 
Po Henrykowski chcą pracować w Niemczech, a więc w weekend przyjeżdża do Polski, jego dzieci powinny mieszkać ze swoją ciotką. Mam dzieci, które mówią dobrze po niemiecku, wielokrotnie o to poproszony. Wyrazili, że chcieliby żyć z jej ciotki i doczekać. Ponieważ jest to również ich (jako matka pana Henrykowski), który mieszka w pobliżu cioteczna babka, lubię mieć, widzę tylko zalety, gdy dzieci idą do jej ciotka i żyć tak, jak ich przodków rodziny. Przyczyni się to również do odzyskania emocjonalnego dzieci,ich spokoju jak i nauki w szkole.
 
Tak więc, nadzór i opiekę nad dziećmi jest tak uregulowany, ojcie pan Herykowski ma tylko prawa do dzieci, niemieckie władze nie mogą twierdzić w Polsce było dobro tego dziecka na ryzyko i wciągające "i ojca jest tutaj pod ciśnieniem, proxy opieki jest potrzebne po polskim prawie dla tylko pra-ciotki, Pani Lidia Paruzel.
Pragnę poinformować pana Henrykowski o tym i stworzenia takiego pełnomocnictwa za nim,w polsce dojdzie do tragedi ponownej,kłamstwa matki i jugendamt.
List posyłam na rece konsul polski,świadomego,całej sprawy,namawiający ojca do pojednania z matką,co jest nie mozliwe w swietle tej całej sprawy,dla dobra tylko dzieci i pana Henrykowski
 
 
 
Dzieci pana Henrykowskiego czuć się komfortowo ze mną i dobrze się dogadać,prawdy Można, jeśli chcą, coraz ich wakacje lub przedłużony weekend, aby spędzić święta ze mną. Więc tutaj jest pewność prawna, która pozwala w urzędzie pomocy społecznej młodzieży nie kłamliwej interwencji, napisałem odpowiedni organ areszcie. To jest w dodatku.
Pan Henrykowski przyniesie oryginał, więc można uwierzytelnić swój podpis.
 
 
Kopia mojego dowodu osobistego mogę powiesić na również, aby wiedzieć, kim jestem,na ręce pana Henrykowski i Konsul 06.06.2014,kłamstwem niszcząc dzieci,bedzie to ostateczna rzecz kturej dopuścili sie ludzie na bezbronnych dzieciach pana Henrykowski.
 
 
W przypadku pytań, prosimy zadzwonić do mnie: 0991 24 983-sze Pan Henrykowski jest prawdomownym uczciwym człowiekiem,jak wskazuje wyrok,a nie donosy anonimowe,osób nie zainteresowanych dobrem dziecka.
 
 
Z góry dziękuję za wysiłek.
 

Z poważaniem
 
Herbert Greipl
Mountain Trail 29
94539 Liczba Ling
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

30th Sierpień 2015, 23:12

Surprised
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

31st Sierpień 2015, 00:44

Sad
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7484
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

31st Sierpień 2015, 15:47
Mam pewien pomysł. Napisałaś, że Henrykowski wygrał odszkodowanie w wysokości 60 tyś dolarów czy marek, ale jakaś pani adwokat czy pan adwokat zrzekł się bezprawnie w imieniu Henrykowskiego owego odszkodowania.

W takim przypadku poszukałbym prawnika, który odzyska te pieniądze, weźmie część jako honorarium, które wywalczy w sądzie podobnie dla Henrykowskiego, który otrzyma odszkodowanie oraz od strony winnej takiego zaniedbania pokrycie kosztów sądowych odzyskania odszkodowania.

Czyli osoba winna zapłaci za koszty prawnika i sprawy sądowej.

Moim zdaniem jest to OLBRZYMI punkt zaczepienia i źródło finansowe na pokrycie wszystkich kosztów. Bez dobrego prawnika nic się nie da zrobić a dobry prawnik kosztuje.

Warto o tym pomyśleć. Za 10000-20000 z odszkodowania wielu prawników na pewno by się tym ostro zajęło!

Dobry adwokat za odpowiednie wynagrodzenie załatwi to wszystko w jeden miesiąc.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

31st Sierpień 2015, 18:28
Tak to jest rozwiazanie i do tego dazy caly czas pan Henrykowski. Uprasza mnie ustawicznie o adwokata i nawet rozmawialam o tym z naszym polsko/niemieckim adwokatem, ale on zada dokumentow tej sprawy.

Tymczasem osoby dawniej pomagajce mu w tej  sprawie nie oddaly mu wielu waznych dokumetow, a ostatnia adwokat robi przekret o ktorym wspominalam, ze odpisuje do sadu bez jego zgody, ze on zrzeka sie tego odszkodowania! Prokurator prowadzaca ta sprawe kontaktuje sie  z nim osobiscie instruujac go jak ma postepowac w tej sprawie aby dojsc do tych pieniedzy.

Adwokat prowadzaca ta sprawe doprowadza co prawda do wygranej, do
uzyskania praw rodzicielskich, a nastepnie w procesie karnym doprowadza do procesu karnego urzednikow jugendamtu oraz burmistrza miasta.

Zostaje zasadzone odszkodowanie nawet wieksze o ktorym napisalam (ale uwazam, ze raczej woleliby go zabic jak to co mowi wyplacic) Znamy sprawe Dr.Kekusia, kiedy uzyskal odszkodowanie - tak naprawde dopiero rozpoczely sie jego problemy.

Pani Prokurator sama, powiedziala mu ze juz trzech jego adwokatow mialo ta sprawe w rekach, ale zaden "chyba nie chcial" doprowadzic tego do finalu?
Pani Prokurator jak widac chce mu pomoc namawia go do poszukania porzadnego adwokata.

Ponizej pismo od prokurator w sprawie karnej malzonki, oraz informacja, ze pod
innym numerem sprawy prowadzi sie sprawe karna przeciwko urzednikom Jugendamtu.

file:///C:/Users/Mama/Downloads/Prokurator%20Coenen%20(6).pdf

Tymczasem majac wygrana sprawe przeprowadza sie gdzie indziej, aby wszystko zaczac od nowa a wszedzie gdzie jest, powtarza sie stary scenariusz. Pewna kobieta z jugendamtu powiedziala, ze w zadnej niemieckiej szkole nie dostanie spokoju.

I wtedy, kiedy mialby czas aby zajac sie sprawa o odszkodowanie - spadaja na niego
nowo tworzone - preparowane problemy, ktore nie maja konca.

Porownam to do pewnej histori Tantala skazanego na wieczne pragnienie i głód.

"Męki Tantala - straszne cierpienie, głównie głodu i pragnienia, także niemożność osiągnięcia tego, co jest w zasięgu ręki, a czego bardzo się pragnie; historia Tantala bardzo przypomina te z Syzyfem w roli głównej, Tantal również był boskim ulubieńcem zapraszanym na olimpijskie uczty, jednak tak go to rozzuchwaliło, że zaczął wątpić w boskość Olimpijczyków i postanowił wystawić ja na próbę ( podał im pieczeń z własnego syna) za te zuchwałość i powątpiewanie został skazany na wieczne pragnienie i głód, stoi on w sadzawce zanurzony do pasa w wodzie, nad nim zwisa gałąź z owocami, jednak ilekroć chce sięgnąć po wodę, ta opada, a kiedy wyciąga rękę po owoce, wiatr odchyla gałąź tak, by nie mógł jej dotknąć."

http://www.bryk.pl/wypracowania/j%C4%99zyk_polski/antyk_i_biblia/22309-mitologia_skrypt_przedmaturalny.html

Oczywiscie nie damy za wygrana - za chwile jednak sprawa moze ulec przedawnieniu
poniewaz w marcu 2013 mijaja trzy lata od zasadzenia odszkodowania.

Zglosily sie do niego pewne osoby oferujace pomoc prawna
z Niemiec. Oczywiscie, pan Henrykowski obiecuje osobom zaangazowanym taki czy
inny % od wygranej. Najgorsze jest to, ze teraz siedzi "goly i smuty" bo otrzymane
wsparcie ratuje go przed utonieciem, ale oplaty miesieczne, tumaczenia dokumentow
z niemieckiego na polski, zycie i benzyna - zz.eraja go na biez.aco.

Nie chce zostawic dwojki dzieci w tej rodzinie. Policja nie chce dzieci doprowadzic do ojca. Mieszkaja u babki 12 km., od niego. Jutro jest rozpoczecie roku szkolnego - wiec ze wzgledu na trzeciego syna musi jak najszybcíej wyjechac do ciotki do Katowic.

Prace jednak musi szukac za granica. Wydawaloby sie paradoksalne ale brakuje mu w tej chwili na benzyne. Ktos podal mu adres do Szwajcarii, gdzie rzekomo pomagaja w takich przypadkach, ale tez trzeba tam dojechac. Oczywiscie w tej sytuacji nalepszym rozwiazaniem bylaby pozyczka tak aby mogl zaplacic adwokatce 2000 zl. i wtedy jak mowi juz ma dzieci z powrotem i na benzyne aby dojechac do celu.  Niestety pisza tez ludzie niepowazni, robiac nadzieje - ale sa to chyba oszusci, oraz tacy, ktorzy zarzcaja jemu wyludzanie pieniedzy - dlatego podalismy nazwisko i adres adwokata aby kazdy mogl sie upewnic co do wiarygodnoasci sprawy.

Auto tez wymaga dobrego przegladu, aby nadawalo sie do dalekiej jazdy. Mozna je zostawic ale jak zabrac w torbe swoje potrzebne rzeczy.

To odszkodowanie jest realne - ale dojscie do niego utrudnione. Kazdy adwokat
chce miec w rekach dokumety. Osoba ktora rowniez zajmowala sie ta sprawa, mowi
aby uzyskac odpowiednie dokumety musi miec 160 euro tylko na pociag aby uzyskac z sadu pozwolenie o wglad do akt, z ktorych nalezy zrobic kopie. Mysle jednak jak dotrze tu do Niemiec, bedzie mozna sprawe znacznie przyspieszyc.


Ponizej podaje film animowany mowiacy jak dziala system sadowy Niemczech.
W powazniejszych sprawach wiele spraw zanim sie zaczna sa juz ustawione.
Przychodzi wtedy do sadu np. jakis pan "Müller" rzekomo z Ministerstwa sprawiedliwosci i ustala jaki ma byc wyrok.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6fuSMRbdsKc


Ostatnio zmieniony przez Tabitha dnia 2nd Wrzesień 2015, 19:15, w całości zmieniany 1 raz
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

31st Sierpień 2015, 19:25
thewordwatcher tak super napisałeś,całe szczęście że to pismo od adwokat dostaje Prokuratorka i zawiadomiła mnie tylko zmiana Adwokata starcza,ale właśnie nie takiego jak ten,ktyry będzie karany,z ich strony,tym bardziej że wie że brakuje tam mojego podpisu,ale zablokowac zablokowała,tak nie mielibyśmy tych zmartwień,podobno jutro będa sie staraż mi oddać Dzieci,i stąd musimy uciekać,jutro jak najszybciej,Psycholog Sebastianka napisała super opinie,to było porwanie.dzisiaj 22 dzien,męki. Sad Sad
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

31st Sierpień 2015, 19:38
Czytając Pania Jadwige właśnie tak wygląda tylko,pierwszą już wygrałem marzec 2012 wszystkie prawa do Dzieci,a poprawka z odszkodowaniem w kwiecien2013,i tutaj tylko oddać o sprawę,bo to krytka rozprawa jak mówi Pani Jadwiga oni już,wiedza z 2009 roku jak wygrałem,ile mi się należało,tylko doszło 1000ce spraw,i doszło więcej,najmniej mielismy 240 aby ustawic sie daleko od chororu prokurator powiedziała mi telefonicznie jak dam 10% adwokatowi,to mnie będzie na rękach nosił,jakoś Dzieci przeznaczyły 20% i nikt się nie kłapi,mówiąc,że tam nie chodzi o małą sumęjak by była mała wziołby.co to za powiedzenie adwokatów?hak jakiś jest. Mad Mad
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

1st Wrzesień 2015, 14:09
Pomocy!

Posluchajcie, dzisiaj afera pod szkola - panie z GOPS - nie chca oddac dzieci,

twierdza, ze ojciec oddal im podpis o zasilek - "zgode na pomoc" i one teraz

rozporzadzaja dziecmi. Wypieraja sie otrzymania od Rzczenika Praw Dziecka

z Warszawy - pisma, ktore wystosowal Rzecznik pol roku temu o udzieleniu

wszelkiej pomocy ojcu, ktoremu zostaly przydzielone wylaczne prawa do dzieci!

Pani Szymborska i Siemiatkowska oddaly na Policje oskarzenie na mnie i na pana

Henrykowskiego, za znieslawienie i oszukiwanie ludzi w tej sprawie!!

Tymaczasem posiadamy dowody, ze jest inaczej jak te panie twierdza.

Prosze interweniujcie do RZcznika Praw Dziecka niech dzwoni do Sadu

lub dzwoncie do Sadu w Lipnie aby sad dzwonil do Rzecznika i potwierdzil

prawde.

Pan Henrykowski obecnie znajduje sie w Sadzie w Lipnie.

Musi natychmiast zameldowac dzieci do szkoly w Katowicach

Jest mozliwosc ze ktos wesprze go finansowo w zadawalajacej sumie - ale

musi poczekac pare dni Smile - ale jest to narazie tylko obietnica!

Prosimy jeszcze raz o wsparcie finansowe - bo w tej chwili nie ma na dojazd

do Katowic!


avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

2nd Wrzesień 2015, 12:01
Proszę o nr konta, na który najlepiej w tej chwili coś podesłać.

Stać mnie tylko na 200 zł, ale może pomoże to na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb...
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

2nd Wrzesień 2015, 13:21
Dziekuje serdecznie w imieniu pana Henrykowskiego,  az chce mi sie plakac  ze wzruszenia. Dzisiaj tez dostal od kogos 100 zl a juz nie mial nic.

Dostal tez decyzje od Sadu w sprawie tego pisma powyzej gdzie ograniczaja mu bez podania powodow  prawa rodzicielskie.
Sprawa bedzie na nowo rozpatrywana, ale jezeli uisci 40 zl.

Tez ostatnio zyje tylko jego sprawa. Dzisiaj na bazie jego opowiadan i korespondencji
Pomoglam ulozyc jemu oskarz.enie, ktore juz oddal na policej, prokurature i do pani Sedzi prowadzacej ta sprawe.

Przepraszam za uzyte w tym pismie wulgarne cytaty.


Policja Chrostkowo
87-602 Chrostkowo
Tel.  54 231 87 15


oraz

PROKURATURA OKRĘGOWA

Dane tele-adresowe Adres:

ul. Orla 2 87-800 WŁOCŁAWEK NIP: 888 267 79 08

REGON: 911256929 telefony:
centrala: 54 23 76 100
Prokurator Okręgowy: 54 23 76 105
telefaks: 54 23 76 110 e-mail: poczta@wloclawek.po.gov.pl

                                                                                        Data: 02. Wrzesien 2015
Oskarz.enie z wnioskiem o ukaranie winnych
Niniejszym oskarz.am:

1. Moja (fatalna) zone M.K.  za oczernianie mojej osoby i przypisywaniu
mnie takich przestepstw jak znecanie sie psychiczne i fizyczne nad maloletnimi dziecmi
Chris, Nicole i Sebastianem Henrykowskimi. Wyglada na to, ze to wszystko co dzis tak
skutecznie pani Kludkowska usiluje podczepic pod moja osobe - odpisala to z swojego
wlasnego zyciorysu i swojego procesu karnego w Dortmundzie zgloszonego dnia
29.01.2014 roku pod zanakiem: 28/14 JK07 SA oraz 620Js 167/14 z dnia 06.03.2014
Znana wtedy pod nazwiskiem Malgorzata Henrykowska, gdzie juz w roku 2012
przeprowadzono sledztwo w sprawie jej bestialstwa w stosunku do dzieci, a szczegolnie w stosunku do Chrisa, ktorego jak to stwierdzila pani adwokat Palik
Tel. +49 028532890 z Castrop-Rauxel – chciala zabic.

Te dwa postepowania karne przeciwko matce, toczyly sie z powodu przestepstwa jakiego dopuscila sie wraz z pracownikami Jugendamtu dzialajac z premedytacja na ich szkode nie mowiac juz o podpisaniu zgody na ich psychiatryzowanie!
Jest tam opisany fakt jak moja (fatalna) malzonka przez poltora godziny wraz z
„swoja kolezanka“? Z Jugendamtu tlukly mojego syna Chrisa –
wylamujac mu obojczyk!

Jestem w posiadaniu zeznan naszej dawnej wspolnej sasiadki pani Stefani Otto z roku 2011, ktora parokrotnie ingerowala przeciw psychopatycznym atakom matki na dzieci. Byly nawet proby duszenia, grozby w ktorych jeden z kolegow matki oznajmia dzieciom, ze „Ja i mama was zabijemy! Oraz nielegalne podawnie
tabletek psychofarmaceutycznych Chrisowi, po ktorych widzial zle duchy czy tez jakies
potwory ktore chcialy go zabic. Posiadam atest lekarski w tej sprawie, oraz nagranie
na zywo gdy syn nocujac u mnie przezywa meczarnie po tych tabletkach i opowiada
kiedy matka go budzi w nocy i podaje mu ta trucizne.

Te Makabryczne przezycia jak i doswiadczony sadyzm ze strony matki opowiadaly same dzieci na terapie u pani psycholog Anrdea Jacob w Gießen. Cala historia przesladowan i traumatyzacji dzieci tak przez matke jak i niemiecki Jugendamt zanana jest polskiemu Konsulatowi w Kassel, Rzecznikowi Praw Dziecka w Warszawie oraz w Europejskim Parlamencie w Luxsemburgu pod Numerem sprawy 102692 06.03.2012 Wszystkie dokumenty do wgladu.

Niestety jak widac pani K., nie uczy sie na swoich bledach, ale je jeszcze
chetnie powtarza – i nie tylko w niemieckim sadzie ale i w polskich urzedach
zarzuca mi przestepstwo bigamii. Oskarz.am pania K. o matactwa, krtetactwa i
oszustwa, wszelakie pomowienia oraz wspolprace z urzednikami GOPS pania
N.S. jaki B.S. na szkode dzieci.

Oskarz.am ja rowniez za to, ze przez lata nie interesowala sie losem dzieci i nigdy nie byla zainteresowana ich potrzebami.
Oskarzam ja rowniez o oklamywanie urzedow i podawanie sie za panne z jednym
dzieckiem, co sawiadczy o tym, ze wyparla sie tej trojki dzieci, dla ktorych oprocz
sadyzmu, nie znalazla ani krzty milosci.

Rok temu kiedy po dwoch latach rozlaki po raz pierwszy dowiedziala sie, ze wrocilismy
do Polski wypowiedziala takie slowa przez Telefon: „MAMA W.........L TYCH
S.........ÓW. DZIECI SA DEBILAMI NALEŻĄ DO JUGENDAMT. ON POWINIEN
BYC DAWNO ZAMKNIĘTY A DZIECI NIKT NIE POWINIEN WIDZIEC BEDZIESZ
MIAŁA KŁOPOTY NAWET CIEBIE ZAMKNĄ“ koniec cytatu.


Kiedy wraz z pania adwokat podalem K.  o alimenty – poslala raz 50 zlotych
a potem nagle odzyskala instynkt macierzynski i wraz z bratem uprowadzili dwojke
moich dzieci Chrisa i Nicole, za aprobata pani N.S.  i B.S.

Dzisiaj z Sebastianem w szkole dowiedzielismy sie, ze Chris i Nicole maja pozyteczne
obowiazkowe zajecia w oborze przy GNOJU u babci, ktora w zeszlym roku dokonala takiego rekoczynu, po ktorym Nicole znalazla sie z obrazeniami w szpitalu.

Oskarz.am „panne“ K. za celowe wprowadzenie policji w blad i
przedstawienie policji nieaktualnego wyroku sadu z roku 2009.

2. T.K. brata mojej (fatalnej) z.ony za uprowadzenie moich dzieci,
za namawianie ich do falszywych zeznan majacych za zadanie mnie pognebic,
oraz za posadzenie mnie za kradziez sprzetu ktory nalezy do mnie, nastepnie za
przedlozenie nieaktualnego wyroku sadowego z roku 2009, na policji a tym samym
wprowadzeniu policji w blad gdzie jego siostra jeszcze posiadala prawa rodzicielskie.

Co jest w tym dziwne? policja akceptuje niemiecki wyrok sadu z roku 2009!
bez tlumaczenia w wersji oryginalnej !
Na podstawie tego wyroku pozwala na przebywanie dzieci pod „opieka“ matki.
Natomiast kiedy ja podaje aktualny wyrok sadu niemieckiego z roku 2013,
to ten wyrok sie nie liczy bo on jest niemiecki ?
Dodajmy, ze Tomasz K., jest karany, ma szeroka kartoteke i jest policji
bardzo dobrze znany. Kazdy wie czym handluje itp.


3. Pania N.S. o pomowienia i za matactwa w moich aktach,
Ignorowanie prosby mojej adwokat o wglad do akt ?
Wrowadzanie mnie w blad i podstepne wciaganie w programy „Planu pracy z rodzina“
oraz namawianie na przyjecie KURATORA jako lepszej mozliwosci wsparcia
finansowego. Rozpowszechnianie negatywnych i szkalujacych niepelnych informacji
o mnie, poslugiwanie sie wyrokiem sadu z roku 2009. Przypisywaniem mi bigami
i innych spreparowanych oszczerstw. Przekazywanie falszywych wiadomosci
do Rzecznika Praw Dziecka i wypisywanie bzdur o „wielkiej pomocy“

finansowej jaka nam wyswiadczyla a byly nawet miesiace kiedy dostawalismy
po 62 zloty na miesiac na osobe! Przeklamywamie i wypieranie sie otrzymania
od Rzecznika Praw Dziecka widomosci o moich wylacznych prawach rodzicielskich itp.
Spiskowanie za moimi plecami w celu pozbawienia mnie dzieci i wyrazenie zadowolenia że Matka teraz ma Dzieci i ona od nich dostanie pomoc.
Zarzucam pani N.S. niekompetentnosc, nierzetelnosc, a wskutek braku psychologicznych umiejetnosci wpakowala moje dzieci do patologicznej rodziny do ktorej policja zaglada profilaktycznie dwa razy w tygodniu bo wszyscy wiedza czym wujek handluje i kiedy wyszedl z wiezienia. Moje dzieci - panie z GOPS uwazaja za szczesliwe bo teraz moga pracowac w oborze przy gnoju, a wujek z mama pisza za nich na FB.

Znajac moja zone wiem, co tam sie dzieje i jak i czym sa zastraszane?
Ale jak wiemy matka zna sie na lekarstwach a wujek na ziolach.


4. Pania B.S., za bezprawne przesluchiwanie dzieci bez mojego
zezwolenia w szkole. Za zadawanie tendencyjnych pytan dzieciom, po ktorych
moj syn na drugi dzien bal sie isc do szkoly! Za nieuprawnione wydawynie
diagnozy lekarskiej i wysylanie mnie do psychiatrii. Za zastraszanie dzieci, ze
pojda do domu dziecka! Za insynuacje pod moim adresem, ze sypiam z moja
corka! Oskarzam o spisek w celu pobawienia mnie dzieci i umieszczenia ich w rodzinie
patologicznej. Chciałem podkreslic że pani kurator wie że ta rodzina śpi w jednym
pokoju i spią wraz z pijącym ojcem.

Dzieci mówia jak sie (przepraszam za wyrażênie)
d...a! a Kuzyn S- – o czym opowiada Sebastian wyciagał go na ryby i kazał sobie
robic ustawicznie loda! Takie osoby jak pani N.S. i N.S powinno
zawiesic sie w czynnosciach wykonywania tego zawodu poniewaz
sa nieudolne i dzialaja na szkode spoleczenstwa. Zarzucam pani B.S.zastraszanie swiadkow i wprowadzanie sadu w blad ukrywajac fakty.


Z powazaniem
Krzysztof Stefan Henrykowski



Ksawery 2
Chrostkowo 87-602
Polen

tel. (0048) 513229344
tel. (0048) 513668713

Bank Pocztowy Bydgoszcz

Konto Nr.: PL 13 1320 1537 2154 8640 3000 0001

SWIFT/BIC : POCZPLP4

Jeszcze raz dziekuje w imieniu poszkodowanych za wasze dobre serce - naprawde nawet mniejsze darowizny odgrywaja duza

role. GOPS zaprzestal calkowitego wsparcia finansowego, takze ojciec nie mogl nawet zrobic wyprawki szkolnej swojemu synowi, ktory

przy nim pozostal. Zycze wszystkim obfitosci lask bozych, wiem ze i wam tez nie jest latwo. Stokrotne dzieki Smile
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

2nd Wrzesień 2015, 20:03
Oki..poszło Smile

Powodzenia Stefan! Będę się modlił za Twoją sprawę Smile
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

3rd Wrzesień 2015, 02:03
Dziekujemy ja Dziekuje w Imieniu Dzici potem Dzieci dowiedzą sie jaką drogą doszli do wolności.
884308656 Play.

Bank Pocztowy Bydgoszcz 

Konto Nr.: PL 13 1320 1537 2154 8640 3000 0001 

SWIFT/BIC : POCZPLP4

Jeszcze raz dziekuje w imieniu poszkodowanych za wasze dobre serce - naprawde nawet mniejsze darowizny odgrywaja duza

role. GOPS zaprzestal calkowitego wsparcia finansowego, takze ojciec nie mogl nawet zrobic wyprawki szkolnej swojemu synowi, ktory

przy nim pozostal. Zycze wszystkim obfitosci lask bozych, wiem ze i wam tez nie jest latwo. Stokrotne dzieki
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

3rd Wrzesień 2015, 15:35
Zmiana informacji - sprawe bierze w swoje rece
pan mecenas Matuschczyk.


to niemozliwe co sie dzieje !

Pan H., dzisiaj przez przypadek

wstapil do Sadu a tam posiedzenie - rozprawa

przeciwko niemu - nowe zarzuty.

informuje ze panie z GOPs opracowaly nowe falszywe zeznania

obciazajace Pana Henrykowskiego.

Matka dzieci potrafi tak nimi sterowac, ze powiedza wszystko

co tylko zechce.

Dzisiaj o3.09.2015 dowiedzial sie ze corka Nicole byla "wykorzystywana seksualnie"

przez sasiada a ojciec o tym wie!

Ciekawe ze do tej pory SPRAWCA nie zostal przesluchany?

Panie Z GOPS podaja, ze dzieci u ojca glodowaly!

a teraz corka za 25 dni przybrala 10 Kg ! no nie wiem

czy to zdrowe? ale kto mi powie czy nie dostaje jakiejs

mikstury  od matki ? Sebastian, najmlodszy syn, ktory przebywa z ojcem

po dawnej polrocznej psychiatryzacji i podawaniu lekow znacznie utyl

i do tej pory nie potrafi zgubic zbednych kilogramow.

Nastepny zarzut  zgodny z faktem. Dzieci dostaly wszy

i ojciec zglosil to w szkole. Znam to, tez poznalam ten

urok przy moich dzieciach. Takie zwierzatka najczesciej dostaje

sie po zajeciach sportowych, ktore czekaja np. na dzieci w materacach

w sali sportowej itp..






Rowniez pojawily sie jakies powazne oskarzenia pod adresem Ojca!


Syn Chris ktory przebywa obecnie u babki  powiedzial bratu Sebastianowi w szkole,

ze jak ojciec uda sie teraz w kierunku do Katowic zostanie zatrzymany

a i odbiora mu Sebastiania.


Mamy adwokata.  Prosimy o modlitwy
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

3rd Wrzesień 2015, 19:36
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

3rd Wrzesień 2015, 19:38
Stefan Henrykowski
Stefan Henrykowski
Liczba postów : 56
Join date : 28/07/2015
Skąd : Polska /Niemcy
http://google.pl

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

3rd Wrzesień 2015, 19:39
Sponsored content

Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci - Page 2 Empty Re: Prosba o wspoludzial w ratunku dla trojki dzieci

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach