Czasy końca

+23
Andrzej
anileve
filtom
Tomaso
maklesTeam
Będzimysł
efraimita
Zwykły
huberkinky
Olo
polskapaw
Kasia
Obserwator
Bushi
damian
Jacek86
Hugo
Odrodzony
Liksar
Cyryl
Lotion
levrone55
Iraeneus
27 posters
Go down
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

14th Listopad 2018, 10:16
Ostatnio zrozumiałem kilka nowych rzeczy w kwestii proroctw, ale z racji tego, że dzięki Bogu niedawno powiększyła mi się rodzina to siłą rzeczy pisanie na forum musi poczekać na swoją kolej.

Pewne moje przemyślenia pokrywają się z tym, co już napisał Henryk.

Np. Henryk w jednym ze swoich ostatnich artykułów napisał o czymś, co zrozumiałem w tym samym czasie, czyli że w czasie WU Bestia będzie nawoływać nas do wychodzenia na pustynię po to, aby tam zobaczyć rzekomego mesjasza (a więc ona nie będzie nam mówić, że mamy iść na pustynię na sąd!!!)

A wynika to wprost w poniższych słów Isusa:

Mt 24:
(21) Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. (22) Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony. (23) Wtedy jeśliby wam kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo: Tam, nie wierzcie! (24) Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. (25) Oto wam przepowiedziałem. (26) Jeśli więc wam powiedzą: Oto jest na pustyni, nie chodźcie tam! Oto wewnątrz domu, nie wierzcie! (27) Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (28) Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą. (29) Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. (30) Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. (31) Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego.
Myślę, że to jest bardzo ważna kwestia.

Dlatego trzeba to wyraźnie podkreślić:

W czasie wielkiego ucisku (WU) nie dajmy się zwieść żadnym fałszywym cudom fałszywego proroka i namowom Bestii pierwszej jak i drugiej, aby wyjść na pustynię.

Bestie będą robić wszystko, aby rozpocząć naszą fałszywą ucieczkę na pustynię, aby tam nas prawdopodobnie zabić (abyśmy stali się tą padliną z wiersza 28) zanim jeszcze dojdzie do prawdziwego wyjścia ludu Izraela na pustynię na sąd !!!

Ale jak nas przed tym ostrzegł Isus:

Nie chodźcie tam !

bo w tym czasie Isusa na ziemi jeszcze nie będzie!!!!

Dopiero po jego ponownym przyjściu na ziemię, jego aniołowie z trąbą o głosie potężnym zabiorą nas na pustynię.

Po takim wydarzeniu nikt z tych, którzy dożyją tego dnia nie będzie miał już absolutnie żadnych wątpliwości, że to jest początek naszego prawdziwego pochodu na pustynię.

Przy tej okazji zrozumiałem też i inne elementy proroctw oraz nabrałem w zasadzie pewności do co ich kolejności, co niebawem mam nadzieję opiszę na forum.
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

14th Listopad 2018, 10:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Uświadomiłem też sobie jeszcze jedno, co ułożyło się w taką oto hipotezę.


Bestie w czasie WU będą tylko realizować plan szatana, który Bóg zdradził nam głównie w Mt 24, ale przede wszystkim w Objawieniu Jana i to jeszcze zanim szatan ten swój plan opracował.

Tam też Bóg podał Janowi całą swoją odpowiedź na plan szatana, choć nie pozwolił Janowi na przekazanie nam jej w całości, aby pozostał pewien element zaskoczenia (tajemnica dotyczy wydarzeń z okresu pomiędzy trąbieniem anioła nr 6 (tj. drugim „biada” dla królestwa szatana) a trąbieniem anioła nr 7 (tj. trzecim „biada” dla świata, a które dla nas będzie oznaczało rozpoczęcie ucieczki na pustynię) – Ap 10:1-7).

Stąd też wynika ta cała zadziwiająca zbieżność pomiędzy planem szatana a tekstem Objawienia, o czym parę razy pisałem już na forum.


Ale to oznacza jeszcze jedną rzecz.


Szatan w dalszym ciągu jest jedynowładcą tego świata, a do tego zwodzi nas na maxa.

Co to znaczy??

Wiemy, że szatan straci swoją władzę nad ziemią dopiero wtedy, kiedy sam z siebie odda ją 10 rogom Bestii pierwszej:

Ap 13:
(1) I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze. (2) Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę. (3) I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią; (4) i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?
Diademy na 10-ciu rogach Bestii z morza są oznaką władzy królewskiej nad ziemią, jaką otrzymały one od szatana. I tę władzę przekażą one następnie Apollowi, czyli tej jednej z siedmiu głów Bestii, która zostanie uwolniona z otchłani i która to głowa otrzymała cios śmiertelny, a jednak ożyła.

Szatan więc odda tę swoją władzę dopiero po przegranej wojnie na niebie i po nieudanym ataku na idącą na pustynię Niewiastę – Izrael.

Ta przegrana wojna być może będzie dla niego zaskoczeniem (bo okaże się po raz enty, że tylko Bóg zawsze ma rację), choć raczej będzie się liczył z taką możliwością i będzie na nią przygotowany, bo znając Objawienie Jana będzie przecież wiedział, że aby móc dalej realizować swój zbrodniczy plan, to w przypadku przegrania przez niego wojny na niebie będzie on musiał zrzec się swojej dotychczasowej władzy na rzecz Bestii.

Jednak dla szatana taka świadomość nie będzie łatwa do zaakceptowania, bo to się będzie kłóciło z jego odwiecznymi zamierzeniami, gdzie nigdy nie zamierzał on dzielić się swoją władzą nad ziemią, a już na pewno nie chciałby jej nikomu oddawać!!!

Dlatego ten właśnie sposób i dokładnie wtedy szatan sam będzie ze sobą skłócony i sam siebie wyrzuci ze swojego królestwa, które tym samym upadnie zgodnie z jego planem ujawnionym nam przez Boga za pośrednictwem Isusa, czym zrobi miejsce dla znacznie gorszego królestwa Bestii, zgodnie z poniższymi słowami Isusa:

Mt 12:
(26) Jeśli szatan wyrzuca szatana, to sam ze sobą jest skłócony, jakże się więc ostoi jego królestwo?

Ap 13:
(2) Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.

Ap 16:
(10) A piąty wylał swą czaszę na tron Bestii: i w jej królestwie nastały ciemności, a ludzie z bólu gryźli języki
Szatan zatem – znając słowa Isusa - najprawdopodobniej liczy się z tym, że jednak przegra wojnę na niebie, więc wszystko co teraz robi, to przygotowuje narzędzia, systemy SI, wprowadza NWO, aby to wszystko przejęła i wykorzystała w pełni dopiero Bestia – Apollo, której:

Ap 13:
(7) Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem. (Cool Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.

W ten sposób Bestia swoimi rękoma, za pomocą systemów stworzonych wcześniej przez szatana i jego upadłych, przy pełnym wykorzystaniu możliwości demonicznej SI, dokończy dzieła szatana, przekonana przez szatana o swojej wielkości i niezniszczalności.

Ale to oznacza, że zanim do tego dojdzie, to cokolwiek dzieje się do tego czasu na ziemi, czy też pod nią jak np. na Antarktydzie, to tym wszystkim nadal całkowicie zarządza szatan, a nie Bestia!!

Żadna z głów Bestii nigdy niczym samodzielnie nie rządziła i nie robiła niczego niezgodnego z wolą szatana.

Tak samo dzieje się i teraz, kiedy to właśnie plan szatan jest nadal w pełni realizowany, bo Bestia, nawet po przekazaniu jej w przyszłości władzy przez szatana, nadal będzie realizować wyłącznie jego plan, a nie żaden swój plan.

To oznacza, że Putin, Trump i jego rzekoma czy też prawdziwa walka z Deep State, a nawet wszystkie 10 rogów Bestii pierwszej, ale także i nawet upadli aniołowie z Antarktydy oraz z innych podziemnych baz, wszyscy rzekomo wielcy przeciwnicy szatana i zwolennicy Bestii – Apolla, grają tylko przed światem przeciwników szatana.

I albo oni dobrze wiedzą, dla kogo naprawdę nadal pracują, a przed nami grają tylko szopkę, aby nas wprowadzić w błąd.

Albo żyją oni w głębokim przekonaniu, że Bestia, której są częścią, naprawdę jest przeciwnikiem szatana i robi wszystko wbrew niemu, że torpeduje jego plany, NWO i inne.

I to właśnie może powodować w nas wrażenie, że konflikt pomiędzy Smokiem a Bestią jest rzeczywisty i stale się nasila…

Myślę jednak, że szatan, który nie bez kozery jest władcą tego świata, tak nimi manipuluje, dzieląc ludzi, ale i zapewne także upadłe anioły, na różne zwalczające się wzajemnie obozy, że nawet nie dostrzegają tego, że w dalszym ciągu oni wszyscy, także i upadli należący do obu Bestii, zostali wkalkulowani przez szatana do realizacji jego planu i nieustannie w tym właśnie celu są przez niego wykorzystywani.

Dlatego nikt z nich nie realizuje żadnego swojego planu, czy też planu Bestii, a tylko plan szatana, choć być może nie mają oni nawet świadomości tego faktu.

Tak wiec cała ta rzekoma opozycja wobec szatana to moim zdaniem jest tylko zasłona dymna i teatr, aby szatan mógł w pełni kontrolować wszystkie strony wszelkich konfliktów, które mają na celu doprowadzić jego plan do końca.

I choć ten plan nie mówi nam, co się stanie na ziemi dalej tzn. już po oficjalnym wprowadzeniu na świecie lucyferianizmu (najprawdopodobniej podczas okresu tzw. „dobrobytu” dla sług szatana), to ujawnia nam to przede wszystkim Objawienie Jana.

W okresie „dobrobytu” dojdzie do wypróbowania i opieczętowania wybrańców (czyli do porodzenia chłopczyka przez Niewiastę – Izrael).

Będzie to okres „pokoju i bezpieczeństwa”, który - jak wynika to z Dan 9:27 - skończy się w połowie ostatniego roku (tygodnia) spustoszenia Jerozolimy, czyli będzie trwał ok. 6 miesięcy.

Okres ten zakończy dopiero uwolnienie Apolla z otchłani i działalność szarańczy przez 5 kolejne miesięcy.

Podczas działania szarańczy dojdzie do porwania wybrańców do nieba, za którymi do nieba ruszy szatan i jego aniołowie, co spowoduje wojnę na niebie.

W czasie tej wojny na niebie, Bestia - Apollo wprowadzi na ziemi WU dla Niewiasty, która już porodziła syna.

Okres WU, zgodnie z Mt 24:22, na 100 % zostanie skrócony przez Boga, bo inaczej nie byłoby komu iść na pustynię.

WU zakończy więc paruzja, która nastąpi wcześniej, niż się tego ktokolwiek z nas będzie spodziewał.

Tuż jednak przed paruzją - albo i nawet w dzień paruzji - szatan i jego aniołowie zostaną strąceni spod nieba po przegranej wojnie na niebie.

I dopiero po jej przegraniu szatan odda Bestii swoją władzę, zaś do tego czasu, nawet po jej wypuszczeniu z otchłani, szatan nadal jeszcze w tym czasie będzie jednym władcą tego świata.

W tej sytuacji jest logiczne, że wypuszczona już z otchłani Bestia – Apollo będzie w pełni podlegała władzy szatana, a nawet będzie go (a konkretnie - Lucyfera) wielbić jako swojego boga, ale tylko do momentu, kiedy ten przegra wojnę na niebie.

I moim zdaniem przejawem tego uwielbienia Lucyfera przez Apolla będzie to, że to właśnie Bestia w tym samym czasie, kiedy szatan będzie walczył w na niebie - rzekomo w jej sprawie, a w rzeczywistości poleci tam za porwanymi do nieba wybrańcami - postawi posąg Lucyfera na Syjonie (inaczej: Zeusa, Jowisza), co do tej pory jeszcze nigdy nie miało miejsca.

Bo i owszem, posąg szatana już raz został wprawdzie postawiony w drugiej świątyni Pańskiej za czasów Antiocha IV Epifanesa, ale ta świątynia, tak samo, jak i pierwsza świątynia, nie została wybudowana na górze Syjon, tylko na górze Moria, zwanej dzisiaj Wzgórzem Świątynnym.

Zatem na górze Syjon, świętym miejscu Boga Izraela, nic takiego do tej pory się jeszcze nie pojawiło.

Ten posąg Lucyfera jak teraz myślę będzie najprawdopodobniej tą ohydą spustoszenia, która będzie sygnałem dla nas, aby nie uciekać jeszcze na pustynię (bo to wydarzenie, czyli postawienie posągu Lucyfera na Syjonie, nastąpi jeszcze przed paruzją, a wiec na prawdziwą ucieczkę na pustynię będzie jeszcze za wcześnie), ale żeby wiać jak najdalej od naszych miejsc zamieszkania, w których zwolennicy Bestii będą nas szukać.

W tym przecież czasie będzie na ziemi trwał już WU, który wprowadzi moim zdaniem Bestia - Apollo wtedy jeszcze w imię swojego boga - Lucyfera.


Zaś dopiero po przegranej wojnie w księciem Michałem Bestia straci zaufanie do szatana, który w jej oczach okaże się przez to na tyle nieudaczny i słaby, że nawet siłą – tzn. w czasie wojny na niebie, która miała pokonać Boga – nie był w stanie wywalczyć dla niej możliwości powrotu do nieba.


Jednak szatan to nie tylko mistrz kłamstwa, manipulacji, ale także i wybielania się.

Dlatego nawet przekazanie władzy przez szatana w ręce Bestii będzie dokonane przez niego w celu jej dalszego zwodzenia i wykorzystania jej do realizacji jego własnego planu.

Zrobi to, aby ją udobruchać po zawiedzeniu jej nadziei na jej powrót do nieba po przegraniu przez niego wojny na niebie oraz aby wprowadzić ją w mylne przekonanie, że od teraz tylko ona albo raczej tylko wspólne połączenie jej siły z siłą fałszywego proroka przy pomocy całej opracowanej dotąd szatańskiej technologii może dać jej zwycięstwo w walce z Bogiem i Jego Synem na polach Armagedonu.

Szatan zaś oddając Bestii swoją władzę tym samym wybieli się, zrzucając całą winę za wszelkie zło na ziemi na Wielką Nierządnicę, którą Bestia zniszczy, na „złego” Boga i Jego Syna.

Poza tym to nie szatan przecież będzie realizował swój plan dalej, tylko Bestia…

Chociaż moim zdaniem szatan wybieli się już wcześniej – jeszcze w czasie wprowadzenia na ziemi zwodniczego „dobrobytu”.

Dlatego to nie szatan będzie tym złym gliną w czasie przed paruzją, ale będzie nim dopiero wypuszczona przez Boga z czeluści Bestia – Apollo, która zakończy ten 6 miesięczny okres szatańskiego dobrobytu z Dan 9:27, który dla nas będzie okresem próby, związanej z porodem wybrańców.

Wypuszczenie Bestii i działalność szarańczy na świecie przez 5 miesięcy poprzedzi natomiast okres WU, który jeszcze czeka Niewiastę, która będzie już po porodzeniu chłopczyka.



Zaś co do zbliżającego się na ziemi okresu „dobrobytu”, to moim zdaniem jest to nadal część planu szatana, bo musi on ludzi do lucyferianizmu jakoś przekonać tzn. najlepiej ich po prostu przekupić: wolną energią, wolnym seksem, wolnością od Boga i przykazań Isusa…

Dla nas natomiast będzie to okres bólów porodowych niewiasty – Izrael, związanych z porodzeniem chłopczyka (czyli z pieczętowaniem 144.000 wybrańców Isusa spośród nas), ale Bóg powiedział w Izajaszu, że poród ten nastąpi zanim bóle porodowe nadejdą:

Iz 66 (wg SB):
(7) Before she that travailed brought forth, before the travail-pain came on, she escaped [it] and brought forth a male.

(7) Zanim ta, co była w ciąży porodziła, zanim ból porodu nadszedł, ona uniknęła [go] i urodziła mężczyznę.

To oznacza jak dla mnie, że sam Bóg sprawi, ze dla nas nie będzie to aż tak dotkliwy okres, jak chciałby tego szatan i jego upadli… czyli Bóg będzie nam udzielał jakiejś pomocy.

Uważam więc, że to sam szatan wprowadzi ten „dobrobyt” tylko dla swoich wiernych pachołków albo zrobi to wspólnie z upadłymi – nazistami z Antarktydy (przecież nazizm tez wymyślił szatan…), którym szatan pozwoli się wówczas ujawnić na świecie jako dobrzy obcy z UFO, a on sam przy tej okazji ujawni się na ziemi wraz z nimi.

I to jest moim zdaniem całe sedno tego wielkiego zwiedzenia, że mamy tak wiele sprzecznych informacji, a realizacja planu szatana ani na chwilę nie zwalnia.

Ale to tylko taka moja hipoteza.


Ostatnio zmieniony przez Odrodzony dnia 16th Listopad 2018, 08:55, w całości zmieniany 1 raz
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

14th Listopad 2018, 17:40
Message reputation : 100% (1 vote)

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

15th Listopad 2018, 12:13
W uzupełnieniu do mojego powyższego posta dodam jeszcze tylko jedno małe spostrzeżenie.

Moim zdaniem szatan w czasie wprowadzenia na ziemi zwodniczego „dobrobytu” nie będzie jeszcze wtedy wyrzucony z nieba, bo okres „dobrobytu” nastąpiłby na ziemi jeszcze przed wprowadzeniem WU.

Bowiem, jak wynika z Dan 12:

(1) W owych czasach wystąpi Michał, wielki książę, który jest opiekunem dzieci twojego narodu. Wtedy nastąpi okres ucisku, jakiego nie było, odkąd narody powstały, aż do chwili obecnej. W tym czasie naród twój dostąpi zbawienia: ci wszyscy, którzy zapisani są w księdze.
dopiero rozpoczęcie wojny na niebie z księciem Michałem rozpocznie okres WU na ziemi, w trakcie którego ta wojna się zakończy, a w jej wyniku szatan i jego aniołowie zostaną strąceni spod nieba.

Jednakże – o ile dobrze to ostatnio zrozumiałem – zanim jeszcze część z jego aniołów poleci razem ze Smokiem na wojnę na niebie, to wszyscy jego aniołowie w liczbie aż 1/3 wszystkich gwiazd nieba zostaną do tego czasu zmieceni z nieba i zrzuceni na ziemię przez samego Smoka (jego ogon).

Ponadto Smok stanie przed mającą dopiero rodzić Niewiastą , czyli zrobi to sam z siebie, a nie w wyniku jego strącenia przez księcia anielskiego Michała.

To wynika wprost z poniższych słów Boga:

Ap 12:
(1) Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. (2) A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia. (3) I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia, mający siedem głów i dziesięć rogów - a na głowach jego siedem diademów - (4) i ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba: i rzucił je na ziemię. I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą, ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię. (5) I porodziła syna - mężczyznę, który wszystkie narody będzie pasł rózgą żelazną. I zostało porwane jej Dziecię do Boga i do Jego tronu. (6) A Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

To zmiatanie aniołów z nieba cały czas jeszcze obserwujemy, a dokonuje tego sam Smok.

Stąd też biorą się różne roje spadających gwiazd, meteory itd., które po zrzuceniu ich na ziemię trafiają najprawdopodobniej do ich ziemskich, tajnych kryjówek, do ich podziemnych baz, jak np. ta pod lodami Antarktydy, gdzie czekają już tylko na sygnał od szatana, aby się w końcu oficjalnie przedstawić światu jako „kosmiczni zbawiciele ludzkości” z UFO.

I jak wynika z powyższego fragmentu Objawienia, to zmiatanie 1/3 gwiazd z nieba zakończy się jeszcze przed rozpoczęciem porodu chłopczyka przez Niewiastę – Izrael (tj. przed rozpoczęciem pieczętowania wybrańców).

Myślę też, że ten poród wybrańców przypadnie dopiero na okres zwodniczego „dobrobytu”, który dla nas będzie tym, co Isus określił jako początek boleści, w którym:

Mt 24:
(4) Na to Jezus im odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. (5) Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. (6) Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! (7) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (Cool Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. (9) Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. (10) Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. (11) Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; (12) a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. (13) Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. (14) A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.

Mt 10:
(21) Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. (22) Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. (23) Gdy was prześladować będą w tym mieście, uciekajcie do innego. Zaprawdę, powiadam wam: Nie zdążycie obejść miast Izraela, nim przyjdzie Syn Człowieczy.


Następnie zaś dopiero w wyniku wojny na niebie dojdzie do strącenia i to jedynie pewnej części z całej tej grupy 1/3 upadłych aniołów, którzy już wcześniej zostali zmieceni z nieba przez Smoka i zrzuceni przez niego na ziemię, a nie dojdzie wówczas do strącenia wszystkich jego aniołów w liczbie 1/3 gwiazd nieba, bowiem poniżej w wierszu 9 nie ma mowy o liczbie upadłych aniołów strąconych na ziemię w czasie tej wojny, a jest tylko mowa o tym, że „z nim strąceni zostali jego aniołowie.”.

Jednakże tego strącenia - w odróżnieniu od zmiecenia - dokona już książę Michał, gdzie wraz z nimi na ziemię strącony zostanie także i szatan.

A ponadto to strącenie nastąpi już po porodzie wybrańców przez Niewiastę - Izrael:

Ap 12:
(7) I nastąpiła walka na niebie: Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem. I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie, (Cool ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło. (9) I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie. (10) I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego i władza Jego Pomazańca, bo oskarżyciel braci naszych został strącony, ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym. (11) A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali dusz swych - aż do śmierci. (12) Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i morzu - bo zstąpił na was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu. (13) A kiedy ujrzał Smok, że został strącony na ziemię, począł ścigać Niewiastę, która porodziła Mężczyznę. (14) I dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, by na pustynię leciała do swojego miejsca, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od Węża.

Czyli okres „dobrobytu” ściśle połączony z oficjalnym kultem Lucyfera jako boga, jaki prawdopodobnie zostanie wprowadzony na ziemi przez szatana i jego upadłych przebywających już wtedy na ziemi w pełnej liczbie 1/3 gwiazd nieba, byłby jednocześnie okresem obserwacji porodu chłopczyka przez Niewiastę – Izrael, dokonywanej przez szatana i jego aniołów, którzy odtąd przebywaliby na ziemi już zupełnie oficjalnie jako dobrzy obcy z UFO.

Zaś od momentu ich ujawnienia się światu czekaliby oni na wypuszczenie ich nowego przyszłego szefa z otchłani (czeluści) w postaci Apolla, następcy szatana po jego przegranej wojnie na niebie, aby dopiero wtedy pokazać swoje prawdziwe oblicze, m.in. poprzez wprowadzenie WU dla Niewiasty – Izrael tuż przez jej ucieczka na pustynię na sąd.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

19th Listopad 2018, 23:56
Rzeka,karawana młodych mężczyzn imigrantów zmierza do USA




http://www.prisonplanet.pl/polityka/otwierajacy_oczy_raport,p1924402121

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

22nd Listopad 2018, 04:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Pod wpływem pewnego posta napisałem jednemu bratu odpowiedź i ją tutaj wklejam.

144.000 z 12 plemion Izraela to ludzie bez skazy w oczach Boga.

To możemy być także my ale musi ich być znacznie więcej.

Jest wielka ilość katolików, ponownie narodzonych i ortodoksyjnych Chrześcijan, którzy nie ulegają bałwochwalstwu czy też je porzucili.

Pośród nich i pośród nas są członkowie 144 tys i nie tyle u Boga się liczy wiedza i zrozumienie, ile liczy się nasze postępowanie... bez skazy.

Rev 14:1  I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca. 2  I usłyszałem głos z nieba jakby szum wielu wód i jakby łoskot potężnego grzmotu; a głos, który usłyszałem, brzmiał jak dźwięki harfiarzy, grających na swoich harfach. 3  I śpiewali nową pieśń przed tronem i przed czterema postaciami i przed starszymi; i nikt się tej pieśni nie mógł nauczyć, jak tylko owe sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy zostali wykupieni z ziemi.
4  Są to ci, którzy się nie skalali z kobietami; są bowiem czyści. Podążają oni za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Zostali oni wykupieni spomiędzy ludzi jako pierwociny dla Boga i dla Baranka. 5  I w ustach ich nie znaleziono kłamstwa; są bez skazy.

Jestem głęboko przekonany ze wielu naszych braci słyszało o fałszu Pawła, o negatywności bałwochwalstwa i złu "Matki Boskiej" i wielu powróciło z czystymi sercami do Boga zachowując Przykazania i czystość w swoim postępowaniu.


Wielu z nich nie potrafi wysłowić się na komputerach i na Internecie, ale w swoim postępowaniu są nienaganni.

Dlatego ta liczba może być już bliska i szatan wie, kto do niej należy i robi wszystko, aby atakować 'chłopczyka' - 144.000.

Zwróćmy uwagę na to, że szatan czeka z niecierpliwością na poród chłopczyka.

Oznacza to, że wie, gdzie chłopczyk jest, wie kim jest ale nie ma do niego bezpośredniego dostępu i nie jest w stanie wyrządzić mu żadnej krzywdy z powodu ochrony Boga.

Kiedy zadecyduje, że należy zaatakować chłopczyka, od tego wszystko się rozpocznie.


Z powodu zagrożenia przez szatana Bóg porwie dziecię do nieba a szatan poleci z upadłymi natychmiast do nieba z pretensjami i dalszymi oskarżeniami Boga.

Atak szatana na Niebo nastąpi z powodu realizacji przez Boga planu zbawienia i z tej przyczyny szatan pójdzie już na całego w otwartej wojnie przeciwko Bogu i wszystkim mieszkańcom Nieba.

Kiedy zostanie pokonany i wyrzucony z Nieba, wtedy zaatakuje niewiastę czyli pozostały Lud Boży na ziemi - Słowian a Bóg natychmiast spowoduje bezpieczne umieszczenie jej na pustyni.

Rev 12:13  A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka. 14  I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. 15  I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. 16  Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy. 17  I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie. 18  I stanąłem na piaszczystym wybrzeżu morskim.

W ten sposób wygląda na to, że cały rozdział 12 Objawienia jest całkowicie i właściwie zrozumiany.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

23rd Listopad 2018, 11:45
Zakaz uprawy warzyw na swojej działce. Ot czego Ameryka doczekała...



Amerykanie (i nie tylko oni) muszą zmierzyć się z zakazem uprawy warzyw w przydomowych ogrodach. Lokalne przepisy regulują zasady utrzymywania warzywnych ogrodów przeznaczonych na własne potrzeby. Ci, którzy je złamią, zostaną ukarani grzywną. To kolejny etap ataku na obywatelską wolność.

https://www.odkrywamyzakryte.com/zakaz-uprawy-warzyw-ogrodzie/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

23rd Listopad 2018, 12:53
Jestem w wielkim szoku. Znalazłem wiele informacji, które są niesamowite i ujawniają bardzo wiele na temat tego, co dzisiaj dzieje się na świecie.

Wklejam film znanego zwodziciela który wyjaśnia proroctwa biblijne oraz rolę Trumpa w dzisiejszym świecie.

TRUMP staje się Królem! Uwieczniony z CYRUSEM na świątynnym Sheklu w księżycowym Nowym Roku.


Film po angielsku.



Około 3:17 jest pokazana moneta pół szekla z podobizną króla Cyrusa, tego, który uwolnił Izraela czy też Judę z niewoli Babilonu oraz pozwolił odbudować Jerozolimę oraz świątynię.

Taką rolę według rabinów żydowskich pełni teraz Trump, który oficjalnie przywrócił jako stolicę FAŁSZYWEGO Izraela  oraz nie wiemy nic oficjalnego, ale... Sanhedryn, który ponownie istnieje wybił na cześć Trumpa taką monetę porównując go z królem Cyrusem.

Cytowane wersety biblijne:

Isajasza 44:28  Który mówię o Cyrusie: On moim pasterzem, wykona całkowicie moją wolę, i który mówię o Jeruzalemie: Będziesz odbudowane - a o świątyni: Będziesz na nowo założona.

Oto zrzuta z tego filmu. Na monecie głowa Trumpa na tle Cyrusa oraz wyjaśnienie wersetów z Izajasza.

Czasy końca - Page 13 Tr10


Co to wszystko znaczy? Znaczy to, ze Trump już wykonał wiele rzeczy jak uznanie Jerozolimy, za co Sanhedryn uznał go za Bożego wysłannika i większość religii w USA w pełni to popiera.

Masowe zwiedzenie? Oczywiście!

Jak pisałem wielokrotnie, nie Trump czy Putin czy jakikolwiek człowiek rządzi ziemią.

Ziemią rządzi szatan i upadli aniołowie. To oni wydają rozkazy takim jak Trump czy Putin. A ci obaj wcale nie muszą wiedzieć o co chodzi tylko ich rolą jest całkowite podporządkowanie się szatanowi i upadłym.

W tym szczególnym świetle jest zupełnie nieważne, co obiecał Trump, Putin czy Merkel gdziekolwiek.

To jest zupełnie nieważne ponieważ to są pachołki w rękach szatana i upadłych aniołów.

To także znaczy, że oni sami nie wiedzą do czego to prowadzi!

Ten werset biblijny cytowany wcześniej pozornie pasuje do dzisiejszych czasów, ponieważ Bóg nie zapowiadał odbudowania świątyni. Czyli te plany satanistów i szatana to kolejne oszustwo.

Okazuje się jedno. Wszystkie działania świata rządzonego przez szatana są oparte o proroctwa biblijne, które szatan i upadli stale fałszują!


A to oznacza plany największego zwiedzenia Chrześcijaństwa, jakie kiedykolwiek ktokolwiek widział.



Czyli wszystko idzie zgodnie z... Biblią, to znaczy, że jest to fałszywie dopasowywane do proroctw biblijnych, na wzór powstania fałszywego Izraela w Ziemi Obiecanej jako wypełnienia się proroctw.

Mam sporo materiałów i to wszystko wygląda bardzo ciekawie.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

28th Listopad 2018, 23:01
Message reputation : 100% (2 votes)
Startuje największy projekt genetyczny w historii Polski

w grudniu rozpocznie rekrutację Polaków do najambitniejszego w historii naszego kraju projektu genetycznego. Pobiorą dane genetyczne od około 5 tysięcy Polaków, w tym przedstawicieli grup etnicznych, i stworzą Genomiczną Mapę Polski.

Konsorcjum przeprowadzi sekwencję całego genomu tych kilku tysięcy Polaków, by stworzyć potężną bazę danych i wzorzec zdrowego Polaka, z którego w przyszłości będą mogli korzystać m.in. lekarze.

Wiosną 2019 roku konsorcjum ma już mieć gotowy genom referencyjny, czyli wzorzec zdrowego Polaka,

Kilka krajów ma już za sobą podobne przedsięwzięcia jak to, do którego przystępuje Polska. Pierwsza była Wielka Brytania, która uruchomiła własny projekt sekwencjonowania genomu populacji w 2012 roku i objęła nim 100 tysięcy Brytyjczyków.

W jej ślady poszła m.in. Arabia Saudyjska (2013 r.), Szkocja (2014 r.) i USA (2015 r.), a także Estonia i Islandia. Niedługo do tej grupy dołączą Włochy, które realizują własny projekt genomowy od 2017 roku.

- W Islandii, ponieważ to mała populacja, zsekwencjonowano genomy wszystkich obywateli. Każdy z nich może za pomocą aplikacji sprawdzić, czy dana osoba pasuje do niego genetycznie w kontekście potomstwa. Możliwe jest dobranie partnerów na podstawie DNA, by np. uniknąć chorób genetycznych u dzieci – tłumaczy Jacek Wojciechowicz, prezes Centrum Badań DNA i spółki Inno-Gene.

Wskazuje, że Polska jest bardzo zróżnicowaną genetycznie populacją

https://businessinsider.com.pl/rozwoj-osobisty/zdrowie/genomiczna-mapa-polski-najwiekszy-projekt-genetyczny-w-polsce/97gjgeb?fbclid=IwAR1kd0OpM-jDklL4JDWLRZal27RW3AK3jjI9Xz7i_1tBdjYM-37m-1fMxRw
-----------------------

Czyżby badanie ilu w narodzie Polskim jest zaginionego Ludu Bożego ?

Badania genetyczne zbierane, po to aby widzieć gdzie jesteśmy słabi, i w tą stronę atakować wirusami etc?


Jedno jest pewne, z miłości do Nas tego nie robią...


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

29th Listopad 2018, 01:16
Czyli mój znacznie wzbogacony artykuł o nasieniu węża nie jest błędny!

Czyżby badanie ilu w narodzie Polskim jest zaginionego Ludu Bożego ?

Ja myślę, że ich cell jest dwusieczny, jak miecz.

Oni chcą zorientować się ilu czystych członków tego szatańskiego nasienia jest pośród nas, sklasyfikować ich, poinformować kim oni w rzeczywistości są i powołać do zadań specjalnych przeciwko nam.

Oczywiście że robią to z miłości. Do szatana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

2nd Grudzień 2018, 11:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Dzisiaj wiadomości ze świata są niemal przerażające. 

Najwyraźniej zanosi się na szybki i wielki ucisk nasienia węża nad całym światem.

ONZ oraz UE mobilizują wszelkie siły polityczne i szatańskie w celu spowodowania wielomilionowej inwazji Imigrantów na Europę oraz na Amerykę Północną.

UE oświadcza, że jakakolwiek krytyka imigrantów jest nielegalna i karalna prawem. 

ONZ także to potwierdza i tylko jedna opcja może stawiać opór - rządy państw, tych które się temu nie podporządkują i nie podpiszą owego straszliwego cyrografu.

ONZ wydała dekret uznający, że nie ma nielegalnej imigracji i każdy imigrant ma prawo do życia, gdzie tylko zechce!!!

Owa inwazja, jeżeli nastąpi może spowodować rzeczywisty potop Muzułmanów i nie tylko na owa dwa kontynenty a to spowoduje masowy głód, masowe zbrodnie i masowy przelew krwi.

Oni nie mówią o tysiącach czy setkach tysięcy ludzi. Oni mówią o milionach ludzi, którzy początkowo będą żyli za nasze pieniądze, a kiedy te się skończą, rozpoczną się mordy i gwałty na szeroką skalę czyli... Trzecia Wojna Światowa.

To ONZ jest organizatorem owej imigracji a najwyraźniej za tym stoi papież, który tych zbrodniczych planów przed światem nigdy nie ukrywał.

Przykładem tego są wielotysięczne próby inwazji na USA! Wszystko to jest organizowane przez ONZ - zdrajców współczesnego cywilizowanego świata.


Takich zbrodniczych planów nasienia węża od potopu jeszcze na ziemi nie mieliśmy.

Jeżeli to nastąpi to będzie bardzo wielki ucisk!


Jak na razie jest pewna szansa w Trumpie, który chce to wszystko powstrzymać oraz wprowadzić stan wojenny w USA. Nie widzę w nim zbytnich nadziei, ale znając jego zamiary, on jak na razie skutecznie stawiał opór Watykanowi oraz UE i ONZ.

Już jutro mają się rozpocząć pierwsze aresztowania zdrajców nasienia węża (Deep State) oraz sprawy sądowe przeciwko nim. To z kolei może spowodować poważne rozruchy Demo(n)kratów mających nóż na gardle. Jedni pouciekają do wielu podziemnych baz, inni rozpoczną drastyczną walkę o przetrwanie.

Zaczyna się więc ostra jazda. 

Trump ma także opanować w najbliższym czasie Bank Federalny, co, jeżeli mu się uda, oznacza wyzwolenie się USA z sieci banków watykańskich, co pociągnie natychmiastowe posunięcia innych rządów, wiedzących że to już jest koniec rządów Watykanu i Rothschildów. Czyli nowych 10 króli z Objawienia.

Są informacje bardzo prawdopodobne i jeszcze nie widziałem tylu poważnych informacji w źródłach, które stale czytam.

Trump na szczycie G20 okazał się znowu bohaterem i wiele wskazuje, że uda mu się dokonać oczyszczenia USA z syjonistycznych wpływów. Jedynie nie wiadomo, jak rozwiąże on sprawę Izraela.

W news mamy także wiele spekulacji na temat UFO i to nie są plotki. 

Jak wiemy USA/NASA jest na Marsie. Hahahahahaha... znowu kłamią ale... pamiętamy problemy z obserwatorami Słońca?

Twierdzi się o obecności jakiegoś olbrzymiego statku kosmicznego za Słońcem a także USA siły militarne przeprowadzają wielkie manewry w przypadku wyłączenia GPS'ów dla armii. Owe ćwiczenia są przeprowadzane w ostatnich kilku dniach.


Nie jest jasne, przed czym się zabezpieczają. Czy przed UFO i ich technologią czy też przed... termonuklearnym atakiem Północnej Korei.

Jak zwykle w takich sytuacja media, także media niezależne straszliwie kłamią i niczego nie można traktować zbyt poważnie, po za tym, że coś nieprzyjemnego się dzieje.

Mamy więc praktycznie sytuację podbramkową, grozi nam OLBRZYMIA inwazja islamu i nie jest w chwili obecnej za wesoło.

Pozostają nam... modlitwy do Boga o ratunek, kiedy to się zacznie dziać.

A pamiętajmy, że w razie ucieczki nie będzie czasu, aby wrócić do domu po cokolwiek. Taki będzie pośpiech oraz ponaglanie.

Mateusza 24 rozdział o tym wyraźnie mówi.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

2nd Grudzień 2018, 19:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Niekiedy politycy zdobywają się na chwile szczerości. Tak właśnie stało się w przypadku obecnego prezydenta Ukrainy, oligarchy żydowskiego pochodzenia, Petro Poroszenki, który podczas swojego wystąpienia w izraelskim Sejmie - Knesecie, zwrócił uwagę, że podczas tworzenia państwowości ukraińskiej niebagatelną rolę odegrali Żydzi.






https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prezydent-poroszenko-vel-waltzman-oswiadczyl-w-izraelu-ze-zydzi-zalozyli-ukraine?fbclid=IwAR2ya42GiZa0y2Db-7Vzl6cYa-xP0Rl2GFREpqjBzIwPpxJ-DUIuGoO4_dc

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Tomaso
Tomaso
Liczba postów : 26
Join date : 12/09/2018

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

2nd Grudzień 2018, 22:52
Message reputation : 100% (2 votes)
Ewidentnie coś zaczyna się dziać na świecie. Niedawne doniesienia mówią, że Deutsche Bank pomagał w praniu brudnych pieniędzy! Trwają policyjne przeszukania w głównej siedzibie banku.

https://forsal.pl/finanse/aktualnosci/artykuly/1370770,deutsche-bank-pomagal-w-praniu-brudnych-pieniedzy-trwaja-policyjne-przeszukania-w-glownej-siedzibie-banku.html?fbclid=IwAR2i6MxgcEUUbw13JKwBw8Sny78_AtPpWKjJdos-kPCiBjlgdykRByH0sDU

Zobaczcie co się dzieje na giełdzie z DB w ostatnim czasie. Jeśli ten potężny Bank upadnie to może naprawdę zamieszać w Europie:
Czasy końca - Page 13 Stooq10

Do tego zobaczcie co dzieje się we Francji:
https://www.magnapolonia.org/totalny-chaos-na-ulicach-paryza-pladrowane-sa-banki-i-sklepy-plona-samochody/?fbclid=IwAR3637zASID1d780faw7DYKrE5iqqIPb_n3Efbxx09Z3orJvWhjlIS0q7Qk

Jeszcze dodaje film, który osatnio widziałem o modyfikacji genetycznej embrionów ludzkich. Myślę, że jak oni wychodowali już taką hybrydę podobną do ufo to może to być jeden z elementów zwiedzenia:


_________________
Tomasz
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

2nd Grudzień 2018, 22:58
Message reputation : 100% (1 vote)
To czego obawia sie kazdy rządzący evil



Niezwykła scena miała miejsce podczas wczorajszych protestów w Marsylii, gdzie policjanci demonstracyjnie zdjęli kaski na znak, że nie chcą się bić z „żółtymi kamizelkami”…

https://www.magnapolonia.org/w-marsylii-policjanci-nie-chcieli-rozpedzac-demonstrantow-niesamowita-scena/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

3rd Grudzień 2018, 05:31
Wracając do ONZ i UE, wiele informacji jest ukrywanych w mas mediach, zwłaszcza mas media ukrywają wszelkie detale ukazujące inwazję imigrantów ze strony Meksyku na USA.

W tym linku jest cała polityka na oficjalnym dokumencie w PDF formacie ONZ. [EN]

https://refugeesmigrants.un.org/sites/default/files/180713_agreed_outcome_global_compact_for_migration.pdf

Fragment tego zbrodniczego traktatu po polsku.

4. Uchodźcy i imigranci mają prawo do takich samych powszechnych praw człowieka i podstawowych praw wolności, które muszą być szanowane, chronione i spełnione przez cały czas. Jednak migranci i uchodźcy to odrębne grupy podlegające odrębnym ramom prawnym. Tylko uchodźcy są uprawnieni do szczególnej ochrony międzynarodowej określonej przez międzynarodowe prawo dotyczące uchodźców. To globalne Kompaktowy odnosi się do migrantów i przedstawia wspólne ramy dotyczące migracji w ogóle jego wymiary.

5. Jako wkład w proces przygotowawczy dla tego Global Compact, uznajemy nakłady
podzielone przez państwa członkowskie i odpowiednie zainteresowane strony podczas konsultacji i podsumowania etapach, a także raport Sekretarza Generalnego "Dokonywanie migracji dla wszystkich".

6. Ten Global Compact jest kamieniem milowym w historii globalnego dialogu i międzynarodowego
współpraca w zakresie migracji. Jest zakorzeniony w Agendzie na rzecz zrównoważonego rozwoju do 2030 r. I Program działań w Addis Abebie i poinformowany w Deklaracji o dialogu na wysokim szczeblu w sprawie Międzynarodowa migracja i rozwój przyjęty w październiku 2013 r. Opiera się na pionierskim pracy byłego specjalnego przedstawiciela Sekretarza Generalnego ds. Migracji Międzynarodowej
i Rozwoju, w tym jego raport z 3 lutego 2017 r.

My nie mamy takich praw, jakie będą mieli imigranci.

Znając rezultaty w Szwecji, Niemczech, Francji, Anglii czy obecnie USA możemy mieć pewność śmiertelnego zagrożenia oraz skrajnego ubóstwa krajów, które imigrantów przyjmą.

Imigranci będą żyli i mieszkali głównie na koszt państwa, którego nawet nie stać na emerytury czy świadczenia lekarskie dla własnych obywateli.

To jest plan inwazji na rasę białą, który został opracowany przez Watykan. Spójrzmy na daty ostatniego paragrafu.

Jeżeli pamiętamy, to właśnie wtedy papież Franciszek wydał taką propozycję do ONZ i to jest jego haniebny pomysł!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

3rd Grudzień 2018, 20:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Moim zdaniem sprawa tego paktu i fakt, że wiele państw nie podpisze go pokazuje znaczącą utratę władzy Watykanu na świecie. 

Obecne bunt żółtych koszulek który z Francji przechodzi na inne państwa UE pokazuje również, że coś się dzieje. Zobaczmy co mówi Bóg:


Jeremiasz 50 napisał:(9) Bo oto Ja pobudzę i sprowadzę przeciwko Babilonowi gromadę wielkich narodów z ziemi północnej; i staną do walki przeciwko niemu, stamtąd będzie zdobyty. Ich strzały są jak u wprawnego rycerza, żadna nie wraca bez skutku.
(10) Chaldea stanie się łupem, wszyscy, którzy ją złupią, nasycą się - mówi Pan.


Zobaczmy na te słowa, Bóg pobudzi przeciwko Babilonowi czyli Watykanowi gromadę narodów z ziemi Północnej. 

Czyli znowu ten pakt migracyjny tak naprawdę może się obrócić przeciwko Watykanowi i jego pachołkom. 

Zobaczmy co tutaj pisze:


Ap 13 napisał:(6) I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
(7) I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami. 

Kto pozwoli Bestii na zwycięstwo nad świętymi (w tym nad dwoma świadkami) oraz władze nad wszystkimi narodami???? Tylko Bóg. 

Zobaczmy te słowa:


Ap 17 napisał:(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.
(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.


Otóż Nierządnica rozsiadła się nad wodami które symbolizują zniewolone przez nie narody. Bestia ma Nierządnice zniszczyć poprzez fakt, że Bóg da jej pomysł jak to zrobić. A jaki to pomysł??? 


Ap 13 napisał:(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.

Czym jest morze???? Otóż jest to wzburzona woda. Czyli Bestia obejmie swoją władzę wtedy kiedy nastąpi bunt uciskanych narodów północy przez Wielką Nierządnicę.

Zauważmy jedno nie tylko rasa biała ma niż demograficzny spowodowany polityką Watykanu ale taki niż demograficzny ma rasa żółta. W Chinach do niedawna była polityka jednego dziecka, w Japonii czy Korei Południowej państwach okupowanych przez USA - czyli Babilon Wielki - jest także niż demograficzny. Rewolucja kulturalna komunisty Mao to śmierć dziesiątków milionów Chińczyków. Nir wspomnę o Rosji. Jednym słowem rasy biała i żołta pałają rządzą odwetu i są jak wzburzone wody czyli morze.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

4th Grudzień 2018, 03:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Cyrylu.... masz 100% rację. Ostatnio staje się widoczne... jednak.... że Trump to zwykły oszust i to, co robi to tylko czcza gadanina.

To jest zrobione bardzo dokładnie właśnie w kierunku III Wojny Światowej.

Przez cay ten okres żadna z ważnych osób nie została aresztowana za zdradę a jaskrawo widać Trumpa i inne media, które otwierają oczy przeciwko... syjonistom. W efekcie antysemityzm stale wzrasta.

Wszelkie działania mają na celu wzbudzenie nienawiści Amerykanów przeciwko nasieniu węża a ściślej przeciwko syjonistom. Straszliwe pożary w Kalifornii, wywołane celowo za pomocą broni laserowej i nikt nie zrobił śledztwa. Na granicy miała być jednostka wojskowa, ale jej tam nikt nigdy nie widział.

W poniedziałek miały być masowe aresztowania i nie było ani jednego.

Ale są ukryte akcje przeciwko posiadaczom broni, ale i to jest oszustwo w celu dalszego podsycania nienawiści do syjonistów/Demokratów.

Widzę coraz wyraźniej że oni wszyscy grają do jednej bramki i Trump jest pozornym wrogiem a media grają określony scenariusz. Fox jest niby za Trumpem.... słowem niemal wszystko wskazuje na celową próbę wywołania wojny domowej w USA.

Pozostaje jakieś duże wydarzenie jako zapalnik do wojny domowej w USA. Morderstwo Trumpa czy coś w tym rodzaju i to jest BARDZO MOŻLIWE. Przy dzisiejszych technologiach sfingowanie czegoś takiego to łatwa sprawa. Mogą też poświęcić Trumpa także.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Spójrzmy jeszcze raz. Przygotowywany jest konflikt pomiędzy syjonistami a światem arabskim.

Planowana jest wojna, która może wybuchnąć w każdej chwili.

Państwa się dzielą i to bardzo opiniami. Socjalny kataklizm już jest realizowany i w trakcie.

We Francji już ludzie się bronią a w innych wystarczy jakiś sygnał i dostawy broni. A to jest bardzo realne.

I najważniejsze jest - planowana eksterminacja rewolucjonistów (lewactwo - nasienie węża) przez chrześcijan, które boskie duchy zawiodły!

A szatan, oskarżyciel braci naszych popędzi do nieba z wieloma oskarżeniami przeciwko naszym braciom, zwłaszcza po porwaniu.

Według wielu przypuszczeń oraz proroctw, podczas wielkich rzezi w USA czy innych krajach pojawi się Bestia i powstrzyma przelew krwi.

Pojawi się fałszywy prorok mówiący jak smok. Teraz to wszystko pasuje i najwyraźniej to wszystko JEDNAK do tego dąży a Trump wzbudza fałszywe nadzieje dla Chrześcijan w USA, ze nastąpi oczyszczanie bagna Deep State.

2 lata i nic w ty kierunku niemal nie zrobiono, aczkolwiek Deep State traci władzę i ów morderczy plan Watykanu, realizowany przez ONZ i UE zostanie skutecznie powstrzymany. Choć istnieje możliwość o dalszych inwazjach imigrantów.

Najwyraźniej to co się dzieje obecnie to pierwsza faza Wielkiego Zwiedzenia.

W ten piątek Hillary Clinton ma stanąć na przesłuchaniu w Senacie i może nastąpić jej aresztowanie.

Zobaczymy... ale jeden przypadek jednej kropli nie oznacza jeszcze deszczu.

Ostatnio Trump przegrał głosowanie w Senacie odnośnie finansowania Arabii Saudyjskiej z powodu zbrodni na mieszkańcach Jemenu.

Dzisiaj Trump zapowiedział, że na przekór zakazowi Senatu finansowanie będzie kontynuowane. To czyni go zbrodniarzem i współwinnym zbrodni Arabii Saudyjskiej.

A na domiar złego PODOBNO Trump wysłał wojska (okręty) na Ukrainę, aby pomagać syjonistom.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

4th Grudzień 2018, 05:12
Henryku ponieważ Trump to element państwa USA czyli Babilonu Wielkiego.

Znowu my źle patrzymy. Jak to mówią "najciemniej jest pod latarnią".

Obecnie głównym wrogiem USA są Chiny i Rosja. Czyli dwa mocarstwa które leża na północy. Szczególnie Rosja leży na północy najbardziej.

Jedynie Dugin wspomina, że USA i Anglia - czyli Babilon Wielki - to dwa mocarstwa które dominują na świecie ponieważ prowadzą handel morski i zwalczają handel lądowy. Tymczasem Chiny i Rosja chcą utworzyć handel lądowy który by był konkurencją dla handlu morskiego.

Znowu Dugin nie jest zainteresowany istnieniem Polski:
https://jagiellonia.org/zlote-mysli-kremlowskiego-szamana/

Czyli te królestwa Północy będą chciały po zniszczeniu Babilonu jeśli nie wyniszczyć Słowian to ich ponownie zniewolić. Dlatego Bóg w czasie tej wojny wyzwoli swój naród.

Znowu zauważmy rzecz przerażającą w Rosji i Chinach rozwija się sztuczną inteligencje (czyli możliwości demonów) i komputery kwantowe. Czyli obydwa mocarstwa szykują się na wojnę z Babilonem po cichu. Najprawdopodobniej w Chinach i Rosją rządzi już bezpośrednio Bestia skoro oni rozwijają demoniczną technologie kwantową.

Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

4th Grudzień 2018, 16:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Cyrylu...

Oni nic nie mają do powiedzenia. Oni nie mają wpływu na politykę. Szatan i upadli rządzą. Owe przyczyny są oszustwem i szatan oraz upadli podsuwają nam owe bzdety abyśmy na nie się nabierali.

Biblia jest niezwykle jasna w tych kwestiach. Szatan i upadli rządzą, a nie politycy. Politycy wykonują plany tych wyższych.

Na tym polega nasz problem, że analizujemy owe sytuacje z politycznego punktu widzenia.

Masz polan II Wojny Światowej.

"Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.

Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.

W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu." (link III WŚ)

O tym media nigdy nie mówią, a władze własnie tak działają. Nie ważne co Hitler chciał czy nie chciał. Ważny był plan szatana, o którym historia nie mówi ani słowa.

Ale po wojnie widać, że ten plan był realizowany.

Kiedy zdałem sobie sprawę z tego, jak plany szatańskie są realizowane, nie jest istotne co chcą Chiny czy Rosja, czy Turcja. Oni wszyscy zrobią to, co chce szatan i upadli a my otrzymamy jakąś bajkę dla wyjaśnienia, dlaczego tak zrobiono.

Szatan chcąc nie chcąc trzyma się proroctw biblijnych, ponieważ nie ma on innego wyjścia.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

4th Grudzień 2018, 17:42
Donald Trump podpisał tzw. ustawę 447, która zobowiązuje Departament Stanu USA do składania corocznych raportów na temat restytucji mienia pożydowskiego. Według niektórych analiz administracja amerykańska otrzymała w ten sposób instrument nacisku na Polskę, by należne Skarbowi Państwa mienie bezspadkowe oddawała organizacjom żydowskim.




https://www.tvp.info/37141285/trump-podpisal-ustawe-447-dotyczaca-mienia-pozydowskiego-min-w-polsce

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

4th Grudzień 2018, 21:48
Henryku przecież napisałem, że jak obecnie Chiny rozwijają technologie SI i komputerów kwantowych to w zasadzie w tych państwach rządzi Bestia i to bez udziału Watykanu.

I tu jest sedno problemów Watykanu i smoka, którzy wprowadzają ten plan w życie ale jednocześnie muszą negocjować z Bestią.

Zauważmy jedno, Watykan czyli Nierządnica czci Lucypera czyli wg planu 3 wojen ona ma nie byc zniszczona gdyż Watykan w tym planie ma:

Albert Pike napisał:gdzie umieścić swoje oddanie i adorację,otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

Czyli Watykan ma nie być zniszczony gdyż w Watykanie znajduje się, symbol Lucypera czyli solarny obelisk Egiptu.

Znowu Apokalipsa mówi o zniszczeniu Nierządnicy czyli Watykanu przez Bestie i 10 króli. Czyli to oznacza, ze w którymś momencie plan 3 wojen się nie zrealizuje w całości, ale zaczną się spełniać proroctwa.

Znowu widać, ze plan 3 wojen idzie jednak opornie. Lucyperianizm jest odrzucany przez ludzi i upadli muszą zatem realizować bardziej zwodniczy plan.

A zresztą czy upadli są tak jednomyślni jak aniołowie posłuszni Bogu???

Ap 17 napisał:(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.
(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Czyli te słowa pokazują, że upadli nie działają tak jednomyślnie jak nam się wydaje skoro dopiero Bóg natchnie ich serca tak aby działali jednomyślnie.

Dlatego obecna sytuacja światowa przypomina bałagan i nawet plan 3 wojen idzie jak krew z nosa. Oto info:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sukces-protestujacych-we-francji-rzad-zawiesil-wzrost-podatku-od-paliw

Dlaczego rząd zawiesił podatek który miał szybciej spowodować socjalny kataklizm????

Obawa przed ludźmi??? Raczej nie. Rząd ma armie i policje i może taki bunt szybko stłamsić. A może obawa przed rosnącymi wpływami Bestii, która realizuje swój plan???

A plan Bestii, to przecież nakłonienie królów do przekazania jej władzy królewskiej.

Porównajmy te wersy:

Ap 12 napisał:(3) I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów;

Smok ma 10 rogów i siedem diademów czyli diademy to symbol królów. A tutaj opis Bestii:

Ap 13 napisał:(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona

Znowu czym różni się smok od Bestii ???

Smok ma 10 rogów i siedem diademów. Co oznacza, że głowy smoka sprawują władze królewską, są królami.

Tymczasem Bestia ma 10 rogów i 10 diademów co oznacza, ze owe rogi sprawują władzę królewską są królami.

Ap 17 napisał:(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów
.

Tutaj Bestia nie ma diademów. Co to oznaczać może????

Byc może owe rogi Bestii to także rogi smoka, czyli upadli aniołowie którzy wojny smoka na niebie dostaną od smoka na krótką chwilę władze królewską aby przygotować władzę na ziemi dla smoka. Jednak ci upadli stwierdzą, że skoro smoka przegrał w niebie to lepiej władze oddać Bestii, która zniszczy Wielką Nierządnicę.

tego nie wiemy.

Wiadomo jedno, coraz więcej na świecie wskazuje, że powoli są realizowane proroctwa Boga.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

5th Grudzień 2018, 04:09
Message reputation : 100% (2 votes)
I w tym momencie Cyrylu popełniasz błąd odnośnie Watykanu. Watykan ma być zniszczony przez 10 króli podczas istnienia Bestii.

Rev 17:12  A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.

Rev 17:16  A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. 17  Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Jak napisałem w jednym z artykułów, Watykan nadal rządzi światem. Pozornie to wygląda na jego upadek ale działania ONZ i inne działania wskazują na ściśle wykonywany plan, który spowoduje III Wojnę Światową, pomiędzy Chrześcijaństwem a Syjonizmem i Islamem.

Watykan będzie rządził aż do momentu pojawienia się Bestii oraz 10 króli. I oni zniszczą Nierządnicę - nie z własnej woli ale... Bóg ich do tego natchnie.

Poniżej niezwykle interesujący film, który potwierdza rządy Watykanu. Tak się składa, ze mam dostęp do znacznie większej ilości materiałów niż większość z nas i z pomocą Boga udaje mnie się CZASAMI zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.

Jak już napisałem wcześniej, chodzi tylko i wyłącznie o proroctwa oraz o plany Boga.

Światowe wizualne dowody globalistów orkiestrujących wszelkie protesty. [EN]



Gość zaczyna pokazywać nam przykład strajków we Francji. Są one organizowane a nawet opłacane przez rząd! Spójrzmy na wyposażenie, ubrania w owe jaskrawo żółte kubraki i wiele innych detali.

Aby coś takiego zorganizować, to trzeba wydać mnóstwo pieniędzy, opłacić protestujących, kupić im ubrania, wykonać transparenty, plakaty i wiele, wiele innych detali.

Zastanówmy się. Chcemy zorganizować taki protest w Polsce. Czy jest jakakolwiek szansa? Ilu ludzi trzeba przekonać,
aby ruszyli swoje zady od TV i wyszli z krzykiem do protestu. Jaka podwyżka czegokolwiek spowodowała w Polsce takie dokładnie zaprogramowane strajki? Jeżeli tak, to była to rządowa robota.

Aby coś takiego zorganizować trzeba zrobić tysiące rozmów z komórek i władze natychmiast to zauważą, podsłuchają i po strajku. Nie mówiąc o ubraniach żółtych, kupionych w jakichś sklepach, w których zabrakło ich z powodu zbyt małej ich ilości. Czyli ktoś z nasienia węża natychmiast gdzieś zadzwonił do władz, że ktoś kupuje dziesiątki tysięcy żółtych kamizelek i chyba coś się święci.

Wszelkie protesty tak dobrze zorganizowane, ubrane, wyposażone w maski przeciw gazowe i gwizdki to protesty opłacane przez globalistów (Watykan - ONZ) a władze nie mają szans na powstrzymanie ich.

Jesteśmy oszukiwani na maxa i trzeba oczy otworzyć nieco szerzej. Wszelkie informacje z mediów to fałszywe informacje. Z niezależnych mediów w 90% także!

Trump pracuje dla Deep State i wykonuje rozkazy Watykanu a najbardziej prawdopodobnym celem jest wywołanie III Wojny Światowej.

Czy to się uda?

A może III WŚ to także szatańskie oszustwo?

Być może sataniści przewidzieli lub zaplanowali, aby to wyglądało w taki sposób i wiedzieli, że my będziemy owe plany znali z powodu Internetu.

Czy rzeczywiście Globaliści organizują III WŚ?

Mamy więc więcej pytań niż odpowiedzi. Nic dziwnego, że Chrystus nakazał nam czuwanie, ponieważ będziemy zwodzeni w każdym możliwym aspekcie.

Zwróćmy uwagę na jeden szczególny szczegół tego proroctwa.

Rev 17:16  A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. 17 Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Oni nie nienawidzą wszetecznicy i nadal z radością wykonują jej rozkazy.

Dopiero akcja Boga spowoduje ich nienawiść do Wszetecznicy i w rezultacie do jej zniszczenia.


A to znaczy, że nasze spekulacje, tak moje jak i wasze w kwestiach wydarzeń światowych są... nic nie warte. Jesteśmy już zwodzeni w maksymalny sposób.

Co nam pozostaje?

Dokładniejsza analiza proroctw i całkowite poleganie na Bogu.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

5th Grudzień 2018, 09:49
Message reputation : 100% (1 vote)
A patrząc na Żydów i ich plany....

Sanhedryn zaprasza 70 narodów do celebracji Chanuki, ABY DEDYKOWAĆ ołtarz DLA TRZECIEJ ŚWIĄTYNI

Więcej w linku.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.skywatchtv.com%2F2018%2F12%2F02%2Fsanhedrin-invites-70-nations-to-hanukkah-to-dedicate-altar-for-the-third-temple%2F

Najwyraźniej świątynia jest więc na wokandzie i oczywiście fałszywy mesjasz.

W tym filmie pod tytułem...

Czy Jared Kushner jest żydowskim mesjaszem...

Część twierdzi, że jest to możliwe, inni widzą go jako kogoś w rodzaju Jana Chrzciciela, który zapowie mesjasza.

https://www.youtube.com/watch?v=fmh8zYyAgbc  [EN]

Jest także wyjaśniony mesjasz na sposób żydowski.

Ma to być wielki władca praktycznie wszystkich Żydów czyli niemal całego świata

Jest o tym w tym filmie!

Jak fałszywy prorok z Objawienia.

Wielu polityków widzi Kushnera jako największego polityka USA a może i na świecie i według nich Trump nie rządzi ale rządzi Kushner.

Oni przygotowują świątynię od lat i to jest dla nich, rządzących tym światem najważniejsze.

Ten koncept III WŚ może być fałszywy. Wszyscy patrzymy i czekamy na III Wojnę, a oni tymczasem w kilka dni postawią świątynię zanim ktokolwiek się zorientuje.

I przykład fałszu władz w USA. Film ze znanym gitarzystą Ted Nugent na temat kontroli broni w USA.

https://www.youtube.com/watch?v=0hORRW7s-PE&frags=pl%2Cwn [EN]

On śledzi uważnie sprawy polityczne i jest znany jako wróg obecnych władz.

On stwierdza, ze wszystkie napady z bronią w ręku odbyły się w strefach, gdzie nikomu nie wolno mieć broni, nawet tym, którzy mają pozwolenie na ukrytą broń, jak np: stróże czy osoby czuwające nad bezpieczeństwem danej posesji. Mówi on że nawet tym osobom nie pozwala się na posiadanie broni, pomimo pozwolenia oraz pomimo pracy polegającej na ochronie innych.

Czyli broń taka uratowałaby wiele ofiar.

Podał sposoby zapobieganiu tych zbrodni. Lekarze powinni informować władze o ludziach niepełno sprawnych czy niefunkcjonalnych, którzy mówią o planowanych atakach z bronią w ręku. Oświadczył, że w większości tych przypadków społeczeństwo oraz psychiatrzy wiedzą o tym, ale władze nie są o ewentualnym zagrożeniu informowane.

A to znaczy, że owe ataki z bronią w rękach są władzom... na rękę.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

5th Grudzień 2018, 17:22
https://wiadomosci.wp.pl/a-jednak-powstanie-partia-kierowana-przez-czlowieka-o-rydzyka-6323937045534337a?amp=1



Próba nastraszenia Prawa i Sprawiedliwości? Otwarta wojna dyrektora Radia Maryja z prezesem PiS? Jak ustaliła Wirtualna Polska, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął wniosek o rejestrację nowej partii politycznej "Ruch Prawdziwa Europa”

O nie What a Face affraid

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

6th Grudzień 2018, 02:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Kiedy się patrzy w inną stronę, od razu widać, że patrzy się we właściwą stronę.

Dzięki wydarzeniom morskim Azov Stealing Spotlight, US zbiera ogromne siły wojskowe w Syrii i okolicach

Artykuł w tłumaczeniu na polski.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.strategic-culture.org%2Fnews%2F2018%2F11%2F29%2Fwith-azov-sea-events-stealing-spotlight-us-gathers-huge-military-force-in-around-syria.html

Mamy bardzo ciekawy wstęp do tego artykułu.

Podczas gdy uwaga świata przykuwa uwagę do sytuacji na Morzu Azowskim i relacji między Rosją a Ukrainą, siły amerykańskie przygotowują się do wielkiej operacji wojskowej w Syrii.

Czyli dokładnie jak napisałem nieco wcześniej. Sataniści za wszelką cenę odwracają naszą uwagę od rzeczywistych działań a nawet sami niechcący przyznają się do tego.

Trump podpisał ów NAFTA agreement co jest podpisaniem się pod Google, Facebook i Tweeter. Cóś takiego on zrobił.

W podpisanym dokumencie zwalnia on owe szatańskie giganty komunistyczne od jakiekolwiek odpowiedzialności prawnej za usuwanie kont tych ludzi, którzy nie zgadzają się z szatańskim sposobem widzenia świata, czyli nie popierającymi ciemnej doktryny lucyperiańskiej.

Taki wielki obrońca konserwatystów a sprzedał USA w ręce Google etc.

5 Grudnia miało być przesłuchanie Clinton. Jakoś nic się o tym nie mówi, nie znaczy że do tego nie dojdzie.

Zastanówmy się nieco o przyczynach ponownej akcji zbrojnej przeciwko Syrii i Bóg wie przeciwko komu jeszcze w tym regionie.

Czyżby znowu prezydent Syrii "użył" broni chemicznej?

Czy też sprowokuje się takie wydarzenie, albo wymyślą coś zupełnie innego. Nie zapominajmy, ze to wszystko toczy się z udziałem fałszywego Izraela, który planuje odbudowę świątyni oraz umieszczenie swego mesjasza... gdzie? Tego dokładnie nie wiemy.

Nie wiemy także, kim będzie ów mesjasz a krążą podejrzenia, że będzie on Obcym z innej planety i mamy wiele działań wskazujących na taką możliwość, wiele witryn poświęconych UFO oraz New Age.

Mamy także zapowiedź całkowitego zrównania z ziemią stolicy Syrii, Damaszku. Ponownie szansa na wypełnienie się tego starego proroctwa.

.......................................................................................................................

Istnieje jedno wielkie niebezpieczeństwo dla wszystkich Chrześcijan.

Pozbieram nieco informacji ale już trzeba się nad tym zastanawiać i to bardzo, bardzo poważnie.

Sztuczna Inteligencja - czysto techniczna czy szatańska i demoniczna.SI.

Zaczyna się poważny ruch, już istnieje w niektórych domach. Zakłada się podłączane do Internetu SI gadżety, które... nagrywają wszystko, co się mówi w domu - są na stałe włączone. W momencie zadawania im pytań, głośno odpowiadają na wszystkie pytania.

Istnieje wiele poważnych poszlak, że owe gadżety zatrudniają lub mogą zatrudniać... demony do tej wyjątkowo podejrzanej pracy.

A to jest, o ile jest to prawdą, jaskrawe złamanie pierwszego Przykazania Bożego. Nie będziesz miał innych bogów oprócz mnie.

Już jest powszechnie wiadome, że zdecydowana większość odpowiedzi SI to narracja szatańskich władz, szatańskiego Google czy Facebooka.

Owe giganty internetowe z pasją rozpowszechniają doktrynę lucyperiańską a SI robi dokładnie to samo. Wszelkie pytania mogą zawierać wyjątkowo szatańskie odpowiedzi w prost od samych demonów.

Siri i Cortana są już powszechnie dostępne i powszechnie uruchamiane w MAC oraz Windows 10.

Powinniśmy się na poważnie zastanowić, czy przypadkiem nie rozmawiamy z demonami, jeżeli korzystamy z ich usług.

Także pytania na Google mogą otrzymywać odpowiedzi z tych samych źródeł. Oto dlaczego nie korzystam z Google i znajduję znacznie więcej. Ale i to się wcześniej czy później skończy.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Czasy końca - Page 13 Empty Re: Czasy końca

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach