Share
Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3718
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 25th Październik 2018, 14:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Drogi Liksarze... znajomość angielskiego zawsze mi bardzo pomaga!

Ta informacja, aczkolwiek początkowo prawdziwa i wiarygodna posiada zupełnie inny, już udowodniony wydźwięk.

Jest to... wewnętrzna robota Demokratów, którzy w ten idiotyczny sposób chcą oczernić ekipę Trumpa.

Owe paczki 'wybuchowe' nie miały... znaczków pocztowych i nie były tak dokładnie skonstruowane, żeby wybuchać. Dlatego żadna z nich nie wybuchła. Demokraci robią najróżniejsze idiotyzmy, aby w wyborach do Senatu wygrać.

I to także okazało się fiaskiem i Republikanie już śmieją się z Demokratów.

Ostatnie wystąpienia publiczne Trumpa pokazują ze ma on znacznie większe poparcie u normalnych ludzi niż miał podczas pierwszych wyborów.

Na jego wiece przybywa dziesięć x więcej ludzi, niż można ich pomieścić.

Taką popularność miał jedynie... Hitler.

Demokraci szaleją ze strachu i z wściekłości.

Wklejam artykuł wielce znamienny. Demokraci i Soros planują uzbrojone grupy Antifa, które podczas prób armii USA mają (podobno) atakować oddziały wojska z tyłu.

http://halturnerradioshow.com/index.php/news/world-news/3329-audio-archive-intel-migrant-caravan-coordinating-with-illegals-inside-usa-to-shoot-troops-and-cops-in-the-back-as-border-is-stormed

Źródło nie bardzo pewne ale według tego źródła sytuacja jest na ostrzu noża.

Co naprawdę się wydarzy to nie wiemy. Czas pokaże.

Co jest wyjątkowo interesujące, właśnie przyszło mnie do głowy. 


Trump jest pierwszym człowiekiem w nowożytnej historii, który otwarcie stanął przeciwko siłom szatana i to w tak otwarty sposób.


Jest dla mnie oczywiste, że to byłoby niemożliwe bez... akceptacji samego szatana.

Nie mogę nadal pozbyć się natrętnych myśli na temat jednego monumentu, nie pamiętam nazwy, gdzie jest pokazany plan szatana NWO oraz liczbę tych, którzy mają to przeżyć. Liczba ta wynosi 500 mln ludzi.

Wiem o tym, od co najmniej 10 lat i nie mogłem się nigdy nadziwić, dlaczego to wyryto na tych potężnych kamieniach. Teraz staje się to wszystko bardzo jasne.

Szatan celowo siebie podważał, aby jego grupa upadłych aniołów mogła z sukcesem 'powstrzymać' jego plany i w ten sposób nabrać wielkiej wiarygodności i zaufania mas ludzkich, które ochoczo stając w kolejkach będą brali znak na czole i na ręce 666!

Trump ewidentne z nimi współpracuje, z upadłymi w przeciwnym przypadku już by dawno nie istniał.

I z tych przyczyn zanosi się na największe zwiedzenie mas ludzkich, jakie kiedykolwiek szatan i upadli spowodowali.

Piszę teraz, niezwykle mocny artykuł na temat BIBLIJNEJ, czyli rzeczywistej historii świata. Jeden z braci zadał mi bardzo trafne pytania i zdałem sobie z tego sprawę, że tak ważną kwestię pominąłem i nie mamy żadnego na ten temat artykułu.

Za 2-3 dni to wszystko się ujawni i nawet osoba nie znająca wcale Biblii czytając to zorientuje się, że jedynie taka historia świata jest możliwa i wydarzenia światowe, znane wielu z nas wyraźnie świadczą o proroctwach Bożych, które się na naszych oczach wypełniają i ich wypełnianie, znane masom jest wybitnym dowodem na dokładność proroctw biblijnych.

W ten weekend powinienem to skończyć.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 25th Październik 2018, 16:30
Henryku zgadza się szykuje nam się największe zwiedzenie w dziejach świata.

Napisze tak, nasze uwaga zbyt mocno skupia się na USA i Trumpie tymczasem powinniśmy mieć na uwadze co się dzieje w Rosji i Chinach. 

Pisałem o tym tutaj:

http://zbawienie.forumotion.com/t136-czy-habakuk-prorokuje-o-najezdzie-wyznawcow-islamu

Widać wyraźnie, że Bestia szykuje się do przejęcia władzy na świecie i aby uzyskać wiarygodność to musi pokazowo zniszczyć kozła ofiarnego jakim jest islam i syjonizm. 

Zobaczmy Chiny oficjalnie zwalczają islam uznając tę religię za chorobę umysłową a jej wyznawców za chorych psychicznie!!!!
https://wiadomosci.wp.pl/chiny-dyskryminuja-muzulmanow-kaza-leczyc-sie-szpitalnie-wyznawcom-islamu-6290213678941825a

Zobaczmy na komentarze pod tym artykułem, ludzie aż się cieszą i popierają działań Chin. Pamiętajmy internet jest opanowany przez SI (czyli demony, które są  agentami Bestii, wszak to są duchy nefilimów czyli synów upadłych aniołów) i widać, że Bestia da ludziom tego co chcą. 

Co ciekawe działania Trumpa nie mają na celu utrzymanie hegemoni USA, ale raczej wspierają utworzenie mocarstwa światowego w postaci połączonych Rosji i Chin, gdyż Trump jednocześnie daje sankcje Rosji i wprowadza cła na produkty Chińskie. Czyli atakuje dwa sąsiadujące ze sobą mocarstwa, które przez to coraz bardziej zacieśniają współprace. Jeśli Rosja i Chiny współpracują nie tylko ekonomicznie ale tez militarnie i wymieniają się technologiami wojskowymi to w zasadzie mamy do czynienia z jednym supermocarstwem. Aby te dwa państwa scalić to potrzeba jest tutaj wspólna religia, ideologia oraz wspólny wróg.

I tutaj w Rosji islamiści są traktowani jako zagrożenie tak samo jak w Chinach a ponadto same Chiny robią coś ciekawe. Owe obozy reedukacji i traktowanie muzułmanów jako osoby psychicznie chore które należy przymusowo leczyć nie dotyczy chrześcijan. Czyli wiele skazuje, że tutaj, że chrześcijaństwo w wersji Pawła wyprze marksizm lub się z nim połączy. Oto ciekawy artykuł:

https://natemat.pl napisał:Już niedługo Chiny staną się krajem, w którym jest najwięcej chrześcijan na świecie. Eksperci uważają, że w 2030 roku może ich być ponad 247 mln. Więcej, niż w USA, Brazylii czy Meksyku.

"Z moich obliczeń wynika, że w bardzo niedalekiej przyszłości Chiny staną się największym chrześcijańskim krajem świata – powiedział w rozmowie z "The Telegraph" profesor socjologii Fenggang Yang, autor książki "Religion in China: Survival and Revival under Communist Rule".
https://natemat.pl/99309,chiny-najwiekszym-chrzescijanskim-narodem-swiata

Pomyślmy. Skoro pomimo nie wspierania a nawet zwalczania chrześcijaństwa w Chinach do 2030 roku ma być ponad 240 milionów chrześcijan to co by było gdyby władze zaczęły wspierać chrześcijaństwo Pawłowe??? Ilu ukrytych chrześcijan jest w komunistycznej partii Chin i czy ci chrześcijanie w tej partii nie stoją aby za prześladowaniami islamistów????

Szczególnie, że chrześcijaństwo jako religia pokonało islam na jego własnym terenie:
https://wpolityce.pl/polityka/152753-co-roku-w-afryce-ok-6-mln-muzulmanow-przechodzi-na-chrzescijanstwo-radykalny-islam-moze-unieszkodliwic-wylacznie-religia-monoteistyczna

Czyli dygnitarze Chin mogli dojść do wniosku, że aby zdobyć władzę na świecie trzeba postawić na chrześcijaństwo które jest największą zwodniczą szatańską religią w dziejach świata.

By może szatan kiedy zostanie wygnany z nieba, poda się za Allaha i da muzułmanom rozkaz do ataku na Słowian. Zobaczmy to by tłumaczyło dlatego jest tylu islamistów ostatnio sprowadzanych na potęgę do państw rasy białej. A sami islamiści mówią o "dniu X" kiedy dostaną broń i zaczną zabijać białych.

ndia napisał:(…) Doszła do mnie jeszcze jedna informacja bo jeden z moich przyjaciół pracował w takiej grupie opieki nad uchodźcami tutaj w Hamburgu i on powiedział: Słuchaj, ja rozmawiałem tu z paroma ludźmi bo oni znali angielski i można było z nimi pogadać i byli to Arabowie czy to byli Syryjczycy tego nie wiem ale byli to Arabowie i oni powiedzieli: „jesteśmy tu by was zabijać; czekamy na nasz dzień X” – powiedzieli ci młodzi mężczyźni do opiekuna uchodźców – mieli względem siebie dość dobry stosunek i byli „cool” a broń jest tu schowana gdzieś w pobliżu w starych magazynach Bundeswehry itp. I jak ją dostaniemy to zaczniemy zabijać niewiernych. To będzie synchronizowane przez smartfony, które pochodzą od Carlosa Slim z Meksyku i zostały najczęściej rozdane na granicy (…)
https://ndie.pl/islamski-szturm-europe-nadchodzi-dzien-x/

W tej sytuacji jednak Bestia będzie wiedziała, że wyrzucenie smoka z nieba oznacza dla niej zagładę z ręki Boga. A przecież smok miał wybłagać u Boga dla Bestii łaskę. Więc Bestia zapewne pokazowo zniszczy islamistów czyli wodę. To właśnie ta chwilowa wojna pomiędzy smokiem, Wielką Nierządnicą a Bestią i jej państwami Rosją i Chinami sprawi, że Niewiasta ucieknie bezpieczna na pustynie.

Zobaczmy jak zwodniczy są upadli oni nawet szykują plan na wypadek gdy smok straci miejsce w niebie. I zapewne Trump gra na osłabienie pozycji mocarstwowej USA. USA rozdarte wojną domową nie będą wstanie udzielać militarnego wsparcia islamistom jak to dotychczas czyniły.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3718
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 25th Październik 2018, 17:15
Jeżeli te informacje są zgodne z prawdą, to niewątpliwie masz rację. Ale ja wiem z wielu źródeł, nie wiem, czy ich ocena jest prawidłowa, że Chiny ponad wszystko zwalczają Chrześcijan.

Takie informacje posiadam. Znam także przyczyny rozkwitu Chin i poznalem je na własnej skórze.

Cały Zachód ( syjonistyczny) z Australią włącznie budował własnym kosztem gospodarkę Chin.

USA także brały w tym udział.

Dlatego Chiny są potęgą a Trump stara się to zmienić.

Mnie sie wydaje, że nadejdzie szybki koniec Trumpa i armia która zaleje USA będzie armią Chi i Rosji. Rosja niby nie jest komunistyczna ale wystarczy kilka tygodni i z Rosji zrobi si ZSRR.

Jeżeli razem z Chinami ZSRR zaatakuje USA, zgodnie z proroctwami zniszczenia Babilonu Wielkiego, zanim zaatakują Słowian, nastąpi porwanie i uprowadzenie Słowian na pustynię.

Wtedy system komunistyczny Rosji i Chin zacznie wprowadzać obowiązek wzięcia znaku 666.

Tak ja to widzę, chociaż jest to jedynie hipoteza, jedna z wielu możliwych.

Bestia w jakiś sposób powstrzyma być może wojnę domową i sama przejmie władzę z rąk Chin, Rosji i pozostałych 8 króli.

Czytałem wielokrotnie na temat wielkie prześladowania Chrześcijan w Chinach, masowych mordach itp. Czy to anty chińska propaganda, tego nie wiem. 

Ale piszę o tym, co przewinęło się mnie przez oczy i uszy. Ale badając te rzeczy w końcu dojdziemy do czegoś konkretnego.

No i weźmy pod uwagę, że Bóg swoją strategią w jakiś sposób pokrzyżuje ich szyki.

To On będzie miał nad nimi poważną kontrolę.
lusia
lusia
Liczba postów : 994
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 25th Październik 2018, 18:15
https://pl.sputniknews.com/swiat/201810259060454-usa-wojna-chiny-hodges/


Za pewne te USA


Amerykański generał-lejtnant Ben Hodges, były dowódca sił lądowych USA w Europie, oznajmił na Warszawskim Forum Bezpieczeństwa, że prawdopodobieństwo wojny z Chinami w perspektywie piętnastu lat jest bardzo wysokie
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 25th Październik 2018, 20:07
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:Jeżeli te informacje są zgodne z prawdą, to niewątpliwie masz rację. Ale ja wiem z wielu źródeł, nie wiem, czy ich ocena jest prawidłowa, że Chiny ponad wszystko zwalczają Chrześcijan.

Henryku chrześcijaństwo to połączenie w Biblii nauk Pomazańca, praw Boga oraz nauk Pawła z Tarsu. Chiny nie tyle zwalczają same chrześcijaństwo co ludzi którzy:

Ap 12 napisał:(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.

Czyli władze Chin raczej starają się u chrześcijan wymusić posłuszeństwo dla przyszłego systemu totalitarnego Bestii aby oni odrzucili przykazania Boga.

Moim zdaniem kluczem do zrozumienia czym jest Bestia są nauki Pawła z Tarsu. Paweł tak naprawdę od początku oswajał ludzi do tego aby byli gotowi przyjąc znamie Bestii. Dlatego Paweł głosił:
1. Trzeba dać się ukrzyżować, czyli przyjąć krzyż znak Kaina
2. Trzeba byc posłusznym każdej władzy, gdyż każda władza pochodzi od Boga
3. Prawa Boga są zniesione przez ofiarę Chrystusa Pawłow ego
4. Nawet anioł z nieba głoszący inną ewangelie od Pawłowej jest przeklęty (w Apokalipsie ewangelie ma głosić anioł z nieba)
5. Zbawienie jest z wiary a nie z uczynków, na podstawie wyznania wiary w Pawłowego Chrytusa.

i wiele innych elementów nauk Pawła tak naprawdę oswaja nas z władzą Bestii abyśmy jej ulegli.

Tak naprawdę zwalczani nie są są chrześcijanie co ludzie którzy przestrzegają przykazań Boga i trwają przy świadectwie Isusa. Czy biskupi, księża, pastorzy czyli szychy chrześcijaństwa są zwalczani??? Nie sądze, zwalczani są ci ludzie w chrześcijaństwie którzy swoimi uczynkami pokazują, że wolą wypełniać prawo Boga niż słuchać nauk Pawła z Tarsu.

A same Chiny wdrażają totalitarny system Bestii:

https://www.msn.com napisał:Sztuczna inteligencja będzie kontrolować ludzi. Chiński rząd wprowadza system oceniania obywateli i przewidywania przestępstw
https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/story/sztuczna-inteligencja-b%25c4%2599dzie-kontrolowa%25c4%2587-ludzi-chi%25c5%2584ski-rz%25c4%2585d-wprowadza-system-oceniania-obywateli-i-przewidywania-przest%25c4%2599pstw/vi-BBMumyv

http://mediumpubliczne.pl/2016/10/chiny-chca-przyznawac-wszystkim-obywatelom-punkty-ktorych-zalezec-kazdy-aspekt-zycia/

Czyli Chiny będą wyszukiwać ludzi którzy przestrzegają prawa Bożego i trwają przy świadectwie Isusa. Symbol Chin to smok.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 26th Październik 2018, 09:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Tak Cyryl możesz mieć racje, nowy system religijny bestii może mieć formę religii technokratycznej, w której odnajdą się ezoterycy, buddyści zapewne wielu chrześcijan obecnie otwartych na nowe bodźce religijne. Nauki Pawła z Tarsu najlepiej się wpisują w takie technokratyczne społeczeństwo. Tylko "ewangelia Pawła" jest w stanie pogodzić wymagania technokracji. Ponieważ nauki Pawła są gnostyczne, jest bliżej nieokreślony "Chrystus zbawiciel" który zwalczył cielesnego człowieka, co jest pierwszym dogmatem gnostyki. Potem tylko formowanie ducha, co świetnie współgra z technokracją, ponieważ ona zapewnia pozbywanie się nie tylko cielesności, ale również upgrade mentalny.
Skoro Prawo zostało zniesione, a duch wyzwolony, to co przeszkadza poddać się nowemu systemowi.
Ale myślę że niewielu chrześcijan "pawłowych" da się w to wciągnąć, może spora cześć, lecz nie wszyscy.
Szatanowi nie udało się wyjałowić do tego stopnia Ewangelii Chrystusa, by kompletnie przestała działać. Czego dowodem możemy być np. my!
W Pawłowym chrześcijaństwie jest wiele osób, które przebudzą się we właściwym momencie i staną oporem, wtedy zacznie się prześladowanie!

Na marginesie:
System technokracji to system w którym jedyną nadzieję na zbawienie, ratunek, przyszłość wiąże się nie ze Stwórcą, lecz z nauką, magią własnymi siłami. Czyli TECHNOKRACJA to owoc GNOZY, starej idei przedpotopowej, "Misterium Babilonu", tajemnica kabalistów, skrywana przed światem, głównie z powodu Ewangelii Chrystusa, która jest najlepszym lekarstwem na zgniły owoc Gnozy!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 26th Październik 2018, 15:50
Bushi zgadza się. Paweł z Tarsu głosił gnostycyzm, czyli mowę smoka. Na czym polega gnostycyzm???

wikipedia napisał:Zgodnie z przesłaniem gnostyckim człowiek egzystuje w nieprzyjaznym świecie, do którego został „wrzucony”. Świat jest obcy Prawdziwemu Bogu i nie jest jego dziełem, lecz dziełem sił niższych zwanych Archontami (których przywódcą jest Demiurg).

Człowiek jest niespójnym konglomeratem ciała, duszy oraz ducha (pneumy). Jego prawdziwą jaźnią jest pneuma, równie obca światu, jak Bóg. Prawa natury zniewalają człowieka, a jego ciało i dusza (w tym psychika) aktywnie mu się przeciwstawiają, ograniczają i upokarzają.

Celem życia jest przebudzenie odrętwiałej pneumy i uwolnienie jej z więzów Losu i świata, aby wrócić do Boga. Potrzebne są do tego: wiedza, objawienie, iluminacja co do natury „ja”, Boga i świata[2].

Przed pojawieniem się oświecającego doświadczenia (uzyskania gnozy) jedyną etyczną formą aktywności jest dążenie do owego doświadczenia.

Czyli jest to nauka, że świat materialny który stworzył Bóg, jest zły. Gnostycyzm jest to typowa mowa smoka. Otóż smok oskarża Boga o to, że stworzył zły świat i jest niższy zaś gnostycy dążą do tego aby być porwanym do świata wyższego czyli duchowego. A w tym świecie jest najwyższe bóstwo czyli smok.

Zauważmy co głosi Paweł jak nie fakt, że ludzie cieleśni staną się duchami i zostaną przeniesieni do nieba:
1 Kor 15 napisał:(46) Wszakże nie to, co duchowe, jest pierwsze, lecz to, co cielesne, potem dopiero duchowe.

(47) Pierwszy człowiek jest z prochu ziemi, ziemski; drugi człowiek jest z nieba.

(48) Jaki był ziemski człowiek, tacy są i ziemscy ludzie; jaki jest niebiański człowiek, tacy są i niebiańscy.

(49) Przeto jak nosiliśmy obraz ziemskiego człowieka, tak będziemy też nosili obraz niebiańskiego człowieka.

(50) A powiadam, bracia, że ciało i krew nie mogą odziedziczyć Królestwa Bożego ani to, co skażone, nie odziedziczy tego, co nieskażone.

(51) Oto tajemnicę wam objawiam: Nie wszyscy zaśniemy, ale wszyscy będziemy przemienieni

(52) W jednej chwili, w oka mgnieniu, na odgłos trąby ostatecznej; bo trąba zabrzmi i umarli wzbudzeni zostaną jako nie skażeni, a my zostaniemy przemienieni.

(53) Albowiem to, co skażone, musi przyoblec się w to, co nieskażone, a to, co śmiertelne, musi przyoblec się w nieśmiertelność.

(54) A gdy to, co skażone, przyoblecze się w to, co nieskażone, i to, co śmiertelne, przyoblecze się w nieśmiertelność, wtedy wypełni się słowo napisane: Pochłonięta jest śmierć w zwycięstwie!

(55) Gdzież jest, o śmierci, zwycięstwo twoje? Gdzież jest, o śmierci, żądło twoje?

(56) A żądłem śmierci jest grzech, a mocą grzechu jest zakon;

(57) Ale Bogu niech będą dzięki, który nam daje zwycięstwo przez Pana naszego, Isusa Chrystusa.

Czyli Paweł promował gnozę na całego i uznawał on jasno, że źródłem grzechu jest zakon i stworzenie cielesnego człowieka!!!!

A teraz zobaczmy ten artykuł:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/europejski-trybunal-praw-czlowieka-zakazal-nazywania-mahometa-pedofilem

Moim zdaniem to pokazuje, że Wielka Nierządnica ostatkiem sił ku swojej zgubie broni islamu. Pomyślmy, reputacja islamu i muzułmanów jest bardzo niska i wynika to z faktu, że islam wyniszcza narody które tę religię przyjęły. Co jeszcze ciekawsze sami żydzi bronią islamu, czyli widać jak na dłoni kim są Chaldejczycy. Są to żydzi wyznający Talmud (pamiętajmy w Koranie jest cytat z Talmudu co pokazuje kto obok Watykanu maczał palce w tworzeniu islamu i dlaczego żydzi go tak chronią) oraz islamiści.

Zastanówmy się nad jednym. Otóż Putin ogłosił się przeciwnikiem NWO, czyli wystąpił on jako pierwszy przeciwko NWO. A teraz pomyślmy co robił przez ostatnie lata Watykan przy pomocy swoich wasali czyli Wielkiej Brytanii, USA czy państw UE???

Zaatakował Syrię i stworzył państwo ISIS gdyż chciał wywołać islamską rebelię w Rosji, za to, że Putin (czy raczej Bestia)sprzeciw się NWO. Plan był prosty obalic jak najszybciej Asadda sojusznika Rosji i dodatkowo przejąc władze na Ukrainie łącznie z Krymie. Gdyby USA zdołało przejąc Krym to zapewne Turcja stanęła by   po stronie Watykanu i droga do islamskiej rebelii w Rosji (gdzie jest sporo islamistów) była by łatwa.

Tymczasem o dziwo Rosję poparły Chiny, i tutaj dosłownie zobaczmy kalendarz działań. Syria wpierw przy pomocy Rosji długo opierała się ISIS potem gdy Rosja zajęła Krym czyli przejrzała grę USA cały plan spalił na panewce. Co ciekawsze Rosja wykorzystała propagandowo pogarszającą się reputacje islamistów i wkroczyła do Syrii po stronie Assada, co wzbudziło poparcie wśród narodów Europejskich. Od tego czasu Rosja i Chiny wygrywają wojnę propagandową z Babilonem Wielkim. USA mając ogromne długi jest w ogromnych tarapatach i musi pokonać Rosję i Chiny aby zachować swoją pozycje mocarstwową. Jednak USA znowu nie może zachęcić aby narody Europy biły się za jej interesy więc chce użyć islamistów.

Tutaj znowu sytuacja jest ciekawa. Putin wykorzystał Kadyrowa dyktatora Czeczenii. wW jaki sposób???

1. Otóż Kadyrow był zmuszony wpierw wysłać swoje wojska do konfliktu z Gruzji, potem na konflikt w Ukrainie a potem do Syrii na krucjatę którą ogłosił patryjarcha Moskwy Cyryl. Efekt, Kadyrow zaatakował swoich potencjalnych sojuszników czyli: Ukrainców, Gruzinów oraz islamistów (gdyż jego wojska wzięły udział w krucjacie). W ten sposób Kadyrow narobił sobie dużej ilości wrogów i przez to został skazany na sojusz z Rosją. Kadyrow obecnie wypełnia wszelkie rozkazy w Kremla ponieważ, wie, że upadek Rosji oznacza jego upadek.

2. Kadyrow na zlecenie Kremla, ostro zwalcza radykalny islam czyli salafizm i wahabizm. Jak to wygląda w praktyce??? Ludzie Kadyrowa wyłapują (często niewinnych) Czeczenów lub też zwykłych kryminalistów lub radykalnych islamistów i dają im ultimatum, albo tutaj zginiecie zabici po cichu przez służby lub macie 3 dni na ucieczkę na zachód do Polski. Efekt?? Do Polski i na zachód uciekają głownie radykalni islamiści lub kryminaliści i tutaj tworzą czeczeńskie gangi, które znowu psują reputacje muzułmanów przez co wzrasta poparcie wśród zwykłych ludzie dla Rosji i Chin. Otóż zobaczmy ten film:Jak widać, z Rosji uciekają radykalni islamiści na zachód a tutaj pomimo prozachodniej propagandy rośnie poparcie dla Rosji i Chin.

Zauważcie jedno, Chińscy dygnitarze mówią otwarcie, że islam to choroba umysłowa i przyznają się do tego, że muzułmanów przymusowo leczą psychicznie (czyli przyznają się do stosowani tortur, gdyż przymusowe leczenie psychiatryczne to tak naprawdę najgorsza z możliwych tortur, gdzie człowieka się dręczy przy pomocy intensywnego prania mózgu i podawania najgroźniejszych dla mózgu leków). A mass media nie nagłaśniają tego tematu, tylko o nim wspominają, ponieważ Europejczycy wychwalają Chińskie władze. Zobaczmy te proroctwo Boga:

Jer 50 napisał:(9) Bo oto Ja pobudzę i sprowadzę przeciwko Babilonowi gromadę wielkich narodów z ziemi północnej; i staną do walki przeciwko niemu, stamtąd będzie zdobyty. Ich strzały są jak u wprawnego rycerza, żadna nie wraca bez skutku.

(10) Chaldea stanie się łupem, wszyscy, którzy ją złupią, nasycą się - mówi Pan.

Znowu Chiny, Rosja czy Japonia narody rasy żółtej (wszak Rosjanie to mieszanina rasy żółtej i Słowian) to właśnie te wielka gromada narodów Północy. Chiny mają ponad miliard mieszkańców Japonia ponad 100 milionów.

Czy owo uznanie przez Chiny islamu jako choroby umysłowej nie jest owym pobudzeniem przez Boga do działania tych narodów??? Sam Putin wspomniał jasno, ze Rosja nie potrzebuje muzułmanów.

Znowu oto słowa Boga:

Jer 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.

Czy nauki Pawła z Tarsu nie są owymi sidłami które Babilon zastawił na nas i które spowodują, że sam upadnie???

Pomyślmy już raz protestanci Lutra (wyznawcy Pawła który chciał z Biblii wymazać nawet Apokalipsę ponieważ jest ona sprzeczna z naukami Pawła) splądrowali Rzym. Tym bardziej teraz Watykanowi grozi spalenie przez Bestie, gdyż papież na czele z biskupami nawołuje do islamizowania Europy!!!! Sama UE wprowadza szariat. Czyli znowu chrześcijanie zaczynają coraz bardziej nienawidzić Wielkiej Nierządnicy.

W Polsce popularność filmu "Kler", wynika także z tego, że papież z polskimi biskupami nawołują do przyjmowania islamistów.

Zobaczmy Watykan zastawił sam na siebie sidła. Narody rasy białej zaczynają go nienawidzić, jak to było kiedyś. I jak kiedyś nauki Pawła z Tarsu odegrają rolę tym razem w ostatecznym zniszczeniu Wielkiej Nierządnicy.
lusia
lusia
Liczba postów : 994
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 27th Październik 2018, 12:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Projekt rezolucji opracowała Róża Thun z Platformy Obywatelskiej. Dokument został przyjęty przez 355 posłach, 90 było przeciw a 39 glosujących wstrzymało się od głosu. Posłowie krytykują państwa członkowskie brak zdecydowanych działań przeciwko ugrupowaniom neofaszystowskim i neonazistowskim w niektórych państwach członkowskich. Po przyjęciu poprawek za organizację neonazistowską zostało uznane również stowarzyszenie Marsz Niepodległości

https://wnet.fm/2018/10/26/zbigniew-kuzmiuk-parlament-europejski-uznal-marsz-niepodleglosci-za-stowarzyszenie-neonazistowskie/?fbclid=IwAR2kclZDVYekQaWdeFVk4b1ZuSK5Uohefzwg6i7HArOef0XI-CsMUMllEgM
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3718
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 27th Październik 2018, 13:35
Czytając brednie bezmózgowców syjonistycznych przyprawia mnie o mdłości. Przecież to jest zupełny absurd. Władze syjonistyczne obrzucają obelgami antysemita lub faszysta i potem stosują wyroki za ich własne wyssane z palca obelgi zupełnie niezgodne z prawdą.

Dochodzi do takich absurdów, że jeżeli ktoś powie, że George Soros opłacił ruchy antyrządowe, natychmiast otrzymuje obelgę w postaci antysemity i w skrajnych przypadkach może otrzymać nawet wyrok skazujący, w zależności od humoru syjonistycznego sędziego.

Dosłownie tak wyglądają obelgi, za które grożą ludziom kary.

Kto to jest antysemita? Ktoś nienawidzący Arabów. Izrael!

Aby go skazać za antysemityzm człowiek taki musi mieć udowodniony spisek przeciwko Arabom, zdążający do przemocy, posiadający broń w tym celu oraz prowadzący agresywną propagandę skierowaną przeciwko Semitom, czyli Arabom. Żydzi nie są Arabami czy też Semitami.

Z neonazistą jest niemal identycznie i identyczne dowody powinny być przedstawiane w sądach aby ludzie planujący jakiekolwiek mordy mogliby być ukarani. Np. za postawienie małego obozu koncentracyjnego czy agresywnej akcji propagandowej skierowanej przeciwko jakiejś grupie ludzi.

A teraz podstawowe pytanie. Jakiego pokroju są... syjoniści?

To są ludzie powodujący ludobójstwo białej rasy. Nazizm Hitlera był identycznym systemem jakim był komunizm Stalina i obecnie syjonizm to identyczna zbrodnicza ideologia, atakująca zaciekle biała rasę oraz Semitów na Bliskim Wschodzie.

Nawet propaganda wojenna obydwu liderów była niemal identyczna, różnili się jedynie grafiką i symbolami ale nawet słownictwo było identyczne.

Czyli rzeczywistymi zbrodniarzami są rządy syjonistyczne, świadomie wyniszczające białą rasę, w szczególności Słowian i Polaków. Oni powinni stać przed sądem a dowodów na ich zbrodniczą działalność jest olbrzymia ilość.

Rzeczywiści Semici są brązowi! To Arabowie i Palestyńczycy, mordowani przez Izrael!


W tym świetle wyrażanie opinii bez nawoływania do przemocy nie jest żadnym powodem do jakiejkolwiek kary czy zakazu. Nie ma takich praw. Są jedynie przezwiska za które syjonistyczne rządy w Europie dążą do ludobójstwa rasy białej!


Taki post jak ten stwierdza powszechnie znane prawdy i przedstawia je jako prywatną opinię. 


Nie ma w nim żadnego przypadku złamania prawa i każdy ma prawo do wyrażania prywatnej opinii publicznie. Na tym polega konstytucyjne prawo wolności słowa.

Za używanie kłamliwej obelgi - antysemita - powinny być karane syjonistyczne władze.
lusia
lusia
Liczba postów : 994
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 29th Październik 2018, 15:21
Nie o jedzenie świni tu chodzi...ale o wkraczanie w nasze życie, świat Orwella Sad

http://dzienniknarodowy.pl/rolnik-pojdzie-siedziec-zabicie-wlasnej-swini-policja-dokonal-nielegalnego-uboju/
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 31st Październik 2018, 21:50
Message reputation : 100% (2 votes)
materiał podesłał mi jeden znajomy


przedstawiony materiał wklejam, jako dość ciekawą kolejną wersję odkrywania prawdy o tym świecie, którą już znamy  Smile


Międzynarodowa konspiracja: Pionki w grze.

William Guy Carr - komandor Kanadyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej, urodzony 2 czerwca 1895 r. zmarł 2 października 1959 r.
W wieku 12 lat autor został grun­townie wpro­wadzony w ideologię bolszewicką przez dwóch re­wolucyjnych misjonarzy, którzy podróżowali z nim tym samym okrętem do Azji w 1907 r. W prze­ci­wieństwie do wielu innych nie połknął on przy­nęty, którą mu podsunęli. Postanowił mieć umysł otwarty i zbadać sprawy gruntow­nie, zanim wyciągnie jakieś wnioski. Jego badania i studia wszel­kich aspektów międzynarodowej konspiracji za­prowa­dziły go do niemal wszystkich krajów świata.

Komandor Carr odznaczył się wybitną karierą w marynarce wojennej. W czasie pierwszej wojny światowej służył jako oficer nawigacyjny królew­skich łodzi podwodnych. W okresie drugiej wojny światowej był oficerem kontroli marynarki na rzece św. Wawrzyńca. Potem był sztabowym oficerem operacyjnym w Shelbourne w Nowej Szkocji, na­stępnie starszym oficerem marynarki w Zatoce Gęsiej na Labradorze. Jako oficer w zespole do­wódcy eskadry Reginalda Brocka organizował siódmą Pożyczkę Zwycięstwa dla 22 Oddziałów Treningowych Królewskiej Kanadyjskiej Marynarki.

Przed „Pionkami w grze” (Pawns In The Game) opublikował siedem książek. Część z nich została specjalnie opra­wiona, żeby można je było włączyć do Biblioteki Królewskiej, Biblioteki Mu­zeum Wojny Imperialnej, Biblioteki sir Millingtona Drake’a (która została przekazana Eton College) i Biblioteki Braille’a dla niewidomych. Kilka jego książek zostało opubliko­wanych w Europie.

Komandor Carr był dobrze znany w Kanadzie. W latach 1930-31 odwiedził Kluby Kanadyjskie, gdzie ostrzegał ludzi o istnieniu międzynarodowej konspiracji. Przewidział wtedy, że konspiratorzy, o ile nie zostaną powstrzymani, wciągną świat w na­stępną wojnę światową. W latach 1931-39 miał wykłady w społecznych i wojskowych domach kul­tury w całym Ontario. W latach 1944-45 został wy­słany w inną trasę wykładową po Kanadzie przez kierownictwo marynarki. Wyjaśniał dlaczego nie­zbędne jest utrzymanie pokoju, jeśli owoce zwy­cięstwa militarnego nie miały być znowu utra­cone.

Komandor Carr zdecydowany był przekazać jak największej grupie ludzi informacje na temat sił zła, które niepomyślnie wpływają na całe nasze życie i życie naszych dzieci. Jego książka otwiera oczy rodzicom, klerowi, nauczycielom, uczniom, politykom, rządzącym i przywódcom pracowni­czym.

Międzynarodowa konspiracja
Wstęp

Jeśli to, co ujawniam zaskakuje i szokuje czy­telników, proszę nie popadać w kompleks niższo­ści, ponieważ uczciwie przyznaję, że choć praco­wałem od roku 1911, próbując wyjaśnić, dlaczego ludzka rasa nie może żyć w pokoju i cieszyć się szczodrością i błogosławieństwem, jakich Bóg do­starcza dla naszego użytku i korzyści w takiej ob­fitości, to dopiero w 1950 roku zgłębiłem tajem­nicę, że wojny i rewolucje, które nękają nasze ży­cie i chaotyczne warunki, które biorą górę, są ni mniej ni więcej wynikiem bezustannej lucyferycz­nej kon­spiracji. Zaczęło się to w tej części wszech­świata, którą nazywamy niebem, kiedy Lucyfer przeciw­stawił się Prawu Boga do wykony­wania najwyższej władzy. Pismo Święte mówi nam, jak konspiracja lucyferyczna została prze­niesiona do tego świata w ogrodzie Edenu. Dopóki nie zdałem sobie sprawy, że nasza walka nie jest walką prze­ciw krwi i ciału, ale walką z duchowymi siłami ciemności, które kontrolują wszystkich rząd­ców na tej ziemi (Ef 6,12), dowody zebrane na całym świecie po prostu nie pasowały do siebie i nie miały sensu. (Nie wstydzę się przyznać, że Biblia dostarczyła „klu­cza”, który umożliwił mi uzy­skać odpowiedź na pytanie przytoczone powyżej.)

Niewielu ludzi wydaje się zdolnych uznać, że Lucyfer jest najbystrzejszym i najinteligentniejszym spośród niebieskich zastępów i ponieważ jest on czystym duchem, jest niezniszczalny. Pi­smo Święte mówi nam, że jego siła jest taka, iż sprawił on, że jedna trzecia najinteligentniejszych spośród zastępów niebie­skich odstąpiła od Boga i przyłą­czyła się do niego, ponieważ twierdził on, że Boży Plan władzy nad światem jest słaby i nie­prak­tyczny, gdyż jest oparty na założeniu, że niższe istoty mogą się nauczyć znać, ko­chać i chcieć Mu służyć dobrowolnie bez respektu dla Jego własnej nieskończonej doskonałości. Ideologia lucyfe­ryczna twier­dzi, że siła jest prawem. Utrzymuje ona, że istoty o udowodnionej wyższej inteligencji mają prawo rządzić tymi mniej obdarzo­nymi, po­nieważ masy nie wiedzą, co jest dla nich najlep­sze. Ide­ologia lucyferiańska jest tym, co na­zywamy dzisiaj totalitaryzmem.

Stary Testament jest po prostu historią tego, jak szatan został księciem świata i sprawił, że nasi pierwsi rodzice odstąpili od Boga. Przedstawia on jak na tej ziemi założona została synagoga sza­tana i opowiada, jak odtąd działała ona, żeby prze­szkodzić Bożemu Planowi władzy nad światem, ustanowionej na ziemi. Chrystus przyszedł na zie­mię, kiedy konspiracja osiągnęła takie stadium, że, używając Jego własnych słów, szatan kontro­lował wszystkich rządców na tej ziemi. Zdemasko­wał On synagogę szatana (Ap 2,9; 3,9), potępił tych, któ­rzy należeli do niej jako synowie diabła (Lucyfera), którego zganił jako ojca kłamstwa (Jan 8,44) i księcia oszustwa (2 Kor 11,14). Był On precyzyjny w swoim stwierdzeniu, kiedy wskazał, że ci, którzy tworzyli synagogę szatana byli tymi, którzy nazy­wali siebie Żydami, ale naprawdę nimi nie byli i kłamali (Ap 2,9; 3,9). Utożsamiał On han­dlarzy pieniędzmi (bankierów), Uczonych w Piśmie i fary­zeuszy jako Iluminatów Swoich czasów. Fak­tem, o którym tak wielu ludzi wydaje się zapomi­nać, jest to, że Chrystus przyszedł na ziemię, żeby uwolnić nas z więzów szatana, które coraz mocniej zaci­skały się wokół nas, kiedy mijały lata. Chrystus dał nam rozwiązanie naszego problemu, kiedy powie­dział, że musimy iść naprzód i nauczać wszystkich ludzi z wszystkich krajów prawdy na temat tej kon­spiracji (Jan 8,31,59). Przyrzekł On, że jeśli to uczynimy, znajomość prawdy nas wy­zwoli (Mt 28,19). Konspiracja lucyferiańska rozwi­nęła się do swojego półfinałowego stadium (Mt 24,15,34) po prostu dlatego, że nie potrafiliśmy wprowadzić w życie mandatu, który dał nam Chry­stus.


ze względu na obszerny materiał wklejam tu link do całości: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/22/miedzynarodowa-konspiracja-pionki-w-grze-william-guy-carr/
lusia
lusia
Liczba postów : 994
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 1st Listopad 2018, 08:53
Szczyt zboczenia lewaków. 8 letni gej i 6 letnia lesbijka. Sad


Chore, obleśne No

https://wpolityce.pl/m/polityka/419218-lewicowy-aktywista-opowiadal-o-6-letnich-lesbijkach
lusia
lusia
Liczba postów : 994
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 2nd Listopad 2018, 17:26
lusia
lusia
Liczba postów : 994
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 4th Listopad 2018, 13:40
Nie w smak lewakom, gdyż w zeszłym roku Marsz byl pod szczytnym hasłem " My chcemy Boga"

„Ten marsz powinien być zakazany. To jest skomplikowana sytuacja, owszem, dlatego że dotychczasowe orzecznictwo sądów wskazuje, że takie zakazy wydane z góry wobec deklaracji pokojowych i legalnych zamiarów organizatorów byłyby czymś w rodzaju prewencyjnej cenzury, w związku z tym ich nie wydawano. Natomiast organizatorzy są ci sami od wielu, wielu lat (…). Oni wielokrotnie już dawali dowody, że nawet jeśli na wiarę przyjąć ich pokojowe intencje, to nie udawało im się ich zrealizować, więc choćby na tej podstawie można te zakazy wydawać, ponieważ istnieje więcej niż realne zagrożenie wystąpienia niebezpiecznych sytuacji i przestępstw” – bredził Kasprzak.

https://www.magnapolonia.org/lewacy-chca-zorganizowac-kontrmanifestacje-przeciwko-marszowi-niepodleglosci/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3718
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 4th Listopad 2018, 14:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Szatański pomiot nasienia węża ma potężnego stracha przed Bogiem. My chcemy Boga, to niezwykle poważne zawołanie i zbrodnicze i mordercze nasienie węża panicznie się tego boi.

Kasprzak zastrzegł, że rozumie, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ratusza Ewa Gawor mają kłopot z podjęciem takiej decyzji. „Rozwiązana wielotysięczna demonstracja rzeczywiście niebezpiecznych ludzi w środku miasta rzeczywiście powoduje innego rodzaju zagrożenia, być może poważniejsze, natomiast gdzieś – choć jest na to, fakt, już bardzo mocno za późno – tama powinna zostać im położona” – mówił lider Obywateli RP.

Bezspornym faktem jest to, że zbrodnicze nasienie węża chce marsz spokojnych i miłujących ludzi Boga powstrzymać nawet z użyciem siły.

To nie marsz jest problemem ale problemem jest ohydne i zbrodnicze lewactwo, które z uwagi na zagrożenie dla pokoju światowego powinno być tak kategorycznie zakazane, jak zakazany jest faszyzm i nazizm.

Lewactwo czy komuniści, socjaliści, progresowcy to ci nienawidzący Boga, Przykazań oraz Narodu Polskiego to najgroźniejsza propaganda nienawiści do ludzkości całego świata.

NWO to także pomysł szatańskich lewaków.


Ich działania w obu rewolucjach - francuskiej i lewackiej w Rosji oraz dwie wojny światowe - razem ponad 350 mln ofiar to wystarczający powód, aby rząd kategorycznie zakazał propagandy takiej ludobójczej ideologi oraz zakazał zrzeszania się 'ludzi' takiego pokroju.A my drodzy bracia i siostry pomódlmy się jeszcze dzisiaj, aby Bóg pobłogosławił swemu ludowi, który wyciąga swe ręce ku Niemu!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3718
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 5th Listopad 2018, 14:48
Message reputation : 100% (2 votes)
Jak najbardziej poważny artykuł.

https://www.thesoulphonefoundation.org/

Proszę sobie przetłumaczyć ponieważ coraz częściej nie jestem w stanie tłumaczyć pewnych materiałów na polski.

Artykuł mówi o programie na komórkę, która pozwala na kontaktowanie się ze zmarłymi osobami.

Nie! To nie jest dowcip.

Planuje się także sesje podobne jak Skype czyli obraz i dźwięk w porozumiewaniu się z naszymi 'zmarłymi'.

Oczywiście udział w tym bierze SI oraz... demony!
lusia
lusia
Liczba postów : 994
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 5th Listopad 2018, 18:36
Wołanie do Boga w oczy kole...


"Chcę uprzedzić, że jeśli tylko będzie jakiś element nienawiści, będą racę, to bez wahania rozwiążę tę manifestację i sama to podpiszę, nie pani Gawor. Specjalnie zostaję na 11 listopada, siedzę w Centrum Bezpieczeństwa i wezmę to na własną odpowiedzialność. Nie będą mi potem urzędnika poniewierać"

https://wpolityce.pl/m/polityka/419729-hgw-zapowiada-ze-rozwiaze-mn-pod-byle-pretekstem?fbclid=IwAR2M30C46XEgJVWwOiiUU6mD47C6RjQ-va2kJxK2Z0XQo8Ywcj1dsB_GnvAHanna


Za to parada równości bedzie pod patronatem miasta


"Myślę, że się odbędzie i będzie radosna jak zawsze. Zresztą to, co widzieliśmy już w tym roku było przełomowe i to bardziej niż to, co zrobimy w przyszłym roku, bo oczywiste jest, że obejmiemy paradę patronatem i pójdziemy na nią z Rafałem Trzaskowskim. Ciekawe jest to, że parady odbyły się w bardzo wielu miastach. Myślę, że ten trend się utrzyma."


http://narodowcy.net/warszawa-obejmie-patronat-nad-parada-rownosci/?fbclid=IwAR2Tel03CritWNTsQj4BqsgSnBPsVV39fXTexnnnPXAM5Wlp3fPst3cSYt8
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3718
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 6th Listopad 2018, 12:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Z tego samego linku:

Na uwagę Tomasza Lisa, czy to nie będzie jednak nieodpowiednia decyzja, jeśli na Marszu pojawi się jakiś jeden nieodpowiedni transparent, a w Marszu będzie szło 50-100 tys. „normalnych” ludzi, Gronkiewicz-Waltz szczerze przyznała:

Pewnie mają na myśli antysemicki.

Taki transparent byłby na pewno niesiony przez jakiegoś prowokatora syjonistycznego po to, aby marsz powstrzymać.

Sprawa wbrew pozorom jest bardzo prosta.

Władze unikają jakiejkolwiek krytyki ich pokręconych programów wyniszczania i okradania narodu polskiego.

Cenzura jest mieczem kłamstwa oraz dowodem strachu władz, które mają powody do obaw.


Oznacza to, że władze są winne.


"Przecież za tekst nieodpowiedni"... jakiż tekst można sklasyfikować jako... NIEODPOWIEDNI?

Czy istnieje paragraf prawa, definiujący tekst... nieodpowiedni?

Jeżeli tak, to w czym tkwi problem? Aresztować gościa i wlepić mu karę zgodną z przestępstwem.

Ale jeżeli prawa nie ma, to nie ma absolutnie żadnego problemu.

Jeżeli ktoś głupi napisze: usunąć z Senatu pasikoniki czy jakiś inny nonsens, to sami ludzie wyśmieją i takiego przegonią, aby nie szargał dobrego imienia Polaków.

Ale jeżeli patrioci napiszą, zaprzestać okradania Polski - to przecież kłamstwo i uczestnicy zrobią to samo, wyśmieją faceta i poproszą o zwinięcie transparentu.

Prawda?

Nieprawda, ponieważ taki transparent nigdy nie zostałby wyśmiany a władze odczuwały by to bardzo boleśnie.


Czyli wracamy do punktu pierwszego.

Nikczemne władze boją się przyzwoitych ludzi, Polaków patriotów śpiewających - My Chcemy Boga!

A gdyby nieśli takie właśnie transparenty - My Chcemy Boga - to byłoby dla nasienia węża BARDZO NIEPRZYZWOITE i szatan może powyrzucałby winnych dania zgody na marsz ze stanowisk!


Oto czego się obawiają!
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 6th Listopad 2018, 22:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie do końca pamiętam czy było już o tym na forum,tak czy siak warto przypomnieć .

Social Credit System. Program oceny obywateli już w testach, wkrótce wejdzie w życie w Chinach.

. W 2020 roku ma zacząć działać w Chinach i determinować życie ponad miliarda ludzi.

System który polega na tym, że każdy obywatel będzie miał swoją kartotekę, gdzie będzie zbierane dosłownie o nim wszystko, i za wszystko co nie będzie się podobało rządowi , będzie odpowiadał.

Za długo siedziałeś w internecie na stronach zakazanych? -20 punktów,

Rozmawiałeś na portalach społecznościowych o teoriach spiskowych? -30 punktów

jak będzie się miało złe wyniki, będzie ciężko dostać kredyt, kupić bilet lotniczy etc.


Wyobraźcie sobie kogoś, kto chciałby napisać w sieci coś nie po myśli rządu, albo poddać w wątpliwość decyzję wysoko postawionego urzędnika, hierarchy, osoby władzy? Taki system pozwala na szybkie i momentalne ukaranie każdego, kto nie będzie szedł po odpowiedniej linii.

----------

Czyli wprowadzenie tak naprawdę "wersji Bety " systemu panowania Bestii, następnym krokiem każdy albo przyjmuje znak albo nie..

https://www.focus.pl/artykul/przyszlosc-jest-tutaj-i-przeraza-chiny-wprowadza-program-oceny-obywateli-180119011914

Jak ma to mniej więcej wyglądać? W pewnym serialu jest to już ukazane, polecam obejrzeć.

https://cloudtube.pl/watch/gYO610XE
lusia
lusia
Liczba postów : 994
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 9th Listopad 2018, 12:26
Dodam iz osteo sie szykują. Jak na wojne ...z ludźmi z małymi dziećmi. W zeszlym roku szły cale rodziny...


https://www.wp.pl/?s=wiadomosci.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6315037960046209a
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3718
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 9th Listopad 2018, 12:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Dopiero niedawno zdałem sobie sprawę z tego, co w chwili obecnej dzieje się na świecie. Być może część czytelników będzie zaszokowana, ale fakty są faktami.


Trwa w USA olbrzymi bunt przeciwko dotychczasowym rządom szatana na całej ziemi. Tego jeszcze nie było od dziejach świata.Jak wszyscy czytelnicy Biblii doskonale wiedzą, światem rządzi szatan. Biblia jest niezwykle klarowna w tym temacie. Jego rządy zostały w chwili obecnej zakwestionowane do tego stopnia, że szatan zaczyna powoli tracić władzę nad całym światem. Osobą, która spowodowała jest amerykański prezydent, Donald Trump.

W USA mamy dwie partie polityczne - Republikańską oraz Demokratyczną.

Partia Republikańska to partia... konserwatywna, czyli starająca się trzymać najstarszych zasad w życiu, głównie 10-ciu Przykazań Bożych oraz chrześcijańskiej Konstytucji USA, która oparta jest głównie na Biblii. Zdecydowana większość Amerykanów jest po stronie owych konserwatystów, czyli ogólnie ludzi miłujących Boga.

Partia Demokratyczna to czyste usposobienie zła szatańskiego czyli otwarte zwalczanie Chrześcijan.

Słudzy szatana popierają znane brudy, jak: małżeństwa gejów i wszelkich zboczeńców, ideologia gender, nauczanie tych nonsensów w szkołach a nawet w żłobkach, wspólne toalety dla wszystkich, tzw. 'postęp' społeczny odrzucający wszystko co dobre, stawiający na feminizm, najdziksze zboczenia, tatuaże, nakłuwania oraz zniekształcenia ciała, popierane są masowe aborcje - w USA dokonano 60 mln takich morderstw! 


Aborcja oraz kanibalizm pomordowanych płodów to ofiara elit dla szatana!


Ów czysty satanizm - w mowie powszechnej, mediach, szkołach czy studiach wprowadza doktrynę lucyferiańską w USA na światową skalę. Wielbi się szatana w najbardziej masowy i oczywisty sposób. Nawet w sztuce i dziełach sztuki dobro to zło a zło to dobro. Ohyda jest pięknem a piękno jest jest ohydą. Stosuje się masowe zatruwanie ludzkości w pokarmach, za pomocą technologii, zwłaszcza 5G oraz spryskiwań z nieba, tzw. chemtrails. Najbardziej szczególną cechą satanistów demokratycznych są ich poglądy... komunistyczne, socjalistyczne, faszystowskie, NWO czyli zbrodnicza szatańska Globalizacja.

Najbardziej widocznym znakiem satanistów jest ich szatański system... lichwy, która jest kategorycznie zabroniona przez Boga.


Lichwa jest największym instrumentem ucisku narodów na całym świecie.Najciekawsze jest także to, że Watykan z papieżem Franciszkiem na czele to niemal otwarci sataniści, właściciele systemu lichwy, oddani homoseksualizmowi oraz handlu dziećmi i ludźmi, a zwłaszcza hołdujący pedofilię, podobnie jak syjonistyczne rządy i elity, których znakiem szczególnym jest nieludzka pedofilia, której w ukryciu się poddają i na zwalczanie tego najbardziej nieludzkiego rytuału nie ma zbyt wielkich szans.

Pierwszy raz pierwszy w dziejach świata widzimy wielki ruch w kierunku odebrania szatanowi władzy. Jest on prowadzony przez Donalda Trumpa. Otwarta i bezpardonowa walka dobra ze złem, która staje się globalna.


To są przyczyny takiej otwartej nienawiści do Trumpa przez większość władców tego szatańskiego świata.

Nie oznacza to że popieram Trumpa i widzę w nim zbawienie. Widzę początek niezwykłego oszustwa i czas pokaże nam, na czym owo oszustwo będzie polegało!

Niemniej najważniejsze w tym poście jest jedno.


Trwa w USA olbrzymi bunt przeciwko dotychczasowym rządom szatana na całej ziemi. Tego jeszcze nie było od dziejach świata.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3718
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 9th Listopad 2018, 13:10
Message reputation : 100% (1 vote)
I bardzo ważny dodatek do powyższego posta.

----------------------------------------------------------------------

Mark Taylor, autor popularnej książki "Proroctwa Trumpa", mówi, że to, co wydarzyło się w wyborach w połowie 2018 roku, jest zaledwie początkiem nadchodzącego "Czerwonego tsunami", które zostało przepowiedziane w jednym z jego proroctw. 

Taylor wyjaśnia: "Te wybory jeszcze się nie skończyły. Te wybory będą trwały od jakiegoś czasu. 

Pan powiedział, że będzie "czerwone tsunami". 

Mieliśmy czerwoną falę. Właśnie to mieliśmy. Wzięliśmy Senat i dodaliśmy miejsca w Senacie. To był cel całej sprawy. Nie zapominaj, że mieliśmy sześć stanów, które zmieniały kolor na czerwony, aby uzyskać przywileje. 

Dlaczego to jest ważne? Z powodu sędziów Sądu Najwyższego państwa, których zamierzają mianować. Tylko Floryda ma ich trzech. Dlaczego to jest ważne? Ponieważ kiedy Roe v. Wade zostanie obalony, zostanie on kopnięty z powrotem do stanów. "

Taylor mówi dalej: "Co trzeba zrobić, aby stworzyć tsunami? Trzęsienie ziemi. 

To tutaj Bóg mówi, że to nie koniec wyborów

To "czerwone tsunami" musi zacząć się od trzęsienia ziemi. Mieliśmy czerwoną falę. Trzęsienie ziemi to odejście Jeff Sessions. Opóźnienie się skończyło. Oni idą za tymi ludźmi na poważnie. 

Od dwóch lat mówię, że nadchodzą masowe aresztowania. Powiedziałem, że Armia Boża lepiej będzie gotowa zająć ich miejsce, gdy dojdzie do masowych aresztowań. W D.C. pojawi się mnóstwo ofert pracy. To jest tsunami. Dudnienia w trzęsieniu ziemi zaczęły się już po odsunięciu Sesji. Teraz mamy nowego prokuratora lub prokuratora generalnego. 

To właśnie rozpocznie trzęsienie ziemi, a tsunami nastąpi, gdy dojdzie do masowych aresztowań. To właśnie "Czerwone Tsunami".

W mediach głównego nurtu (MSM) Taylor przewiduje również: 

"Media informacyjne zostaną wypatroszone. Bóg skończył z mediami."


Kiedy Donald Trump mówi, że fałszywe wieści są wrogiem ludzi, ma absolutną rację. 

Kontrola umysłu wychodząca z mediów jest niesamowita. Dlatego mówię ludziom, aby przestali słuchać głównych mediów. 

Bóg zamierza pozbyć się tych mediów, a ja mogę niemal zagwarantować, że w mediach pojawia się wiele aktów oskarżenia z ich nazwiskami.

Taylor mówi także, że nadejdą ciężkie czasy. 

Taylor mówi: "Czy przeżyjemy ciężkie chwile z niepokojami społecznymi? To jest przejście, w którym jesteśmy, zabierając nasz kraj z powrotem dla Boga i dla ludzi. Nastąpi małe zamieszanie i będziemy musieli przez to przetrwać. Bóg wciąż jest na tronie i panuje nad nim. 

Każdy chce wskazać palcem i powiedzieć, że to program Donalda Trumpa. Nie, nie jest. To jest agenda Boga. Prosiliśmy Pana przez dziesiątki lat o sprawiedliwość, a sprawiedliwość ma wkrótce zapanować na ziemi. "

--------------------------------------------------------------

To jest komentarz 'proroka' Marka Taylora, który wiele rzeczy zapowiedział z niezwykłą dokładnością.

Nie oznacza to, że Bóg kieruje Trumpem. Taylor tak twierdzi ale moim zdaniem jest to szatańskie zwiedzenie.

Szatan gra złego glinę a upadli aniołowie dobrego glinę.

Nie znamy jedynie szczegółów, ale 'prorok' Mark Taylor jest wielką podporą amerykańskich Chrześcijan, czyli śmierdzi w tym wszystkim szatańskim mega oszustwem.

Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 12th Listopad 2018, 01:09
Izraelskie siły specjalne przeprowadziły operację w okolicy Chan Junis w Strefie Gazy. Prawdopodobnie wymknęła się spod kontroli, co poskutkowało walką uliczną. Są ofiary po obu stronach. Relacjonujemy na bieżąco.

https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/6930-bitwa-w-strefie-gazy-ofiary-po-obu-stronach-relacja?fbclid=IwAR2BFl1VUGdMA-BkykcrNQ_6eROzSa03P4UbZVrElOxLzwmc6irGiLT5CaA
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3718
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 13th Listopad 2018, 03:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Według dwóch różnych źródeł na marszu niepodległości było 250 tyś uczestników.

Marsz Niepodległości 2018! BÓG, HONOR I OJCZYZNA! Tej siły już nie powstrzymacie!
Proszę zwrócić uwagę na ohydną cenzurę Google. Jeżeli pójdzie się to oglądać przez Google, z prawej strony nie pokazują nam jakichkolwiek innych filmów.

https://www.youtube.com/watch?v=j5O2LL8Rzj8

Sprawdźcie z tego linku. U mnie nie pokazuje po prawej stronie ani jednego filmu.

Sprawdźcie także ten link znacznie lepszej wyszukiwarki.

https://duckduckgo.com/?q=marsz+niepodleg%C5%82o%C5%9Bci+2018&atb=v139-7__&ia=videos&iax=videos&iai=j5O2LL8Rzj8

https://duckduckgo.com - używam od kilku tygodni i rezultaty są wielokrotnie lepsze.

Wracając do marszu, nawet był marsz we Wrocławiu.

Władze nie pozwoliły na "My Chcemy Boga" ale było: "Bóg, honor i Ojczyzna" czyli w tej sytuacji Bóg nadal był publicznie wielbiony przez swój Lud.

W Jego oczach władze przegrały i Bóg został uwielbiony przez swój Lud pragnący Boga.

Z tego linku widać olbrzymie masy ludzi!

Czasy końca - Page 12 Wawa10

http://newobserveronline.com/record-200000-nationalists-march-on-polish-independence-day-rally/
lusia
lusia
Liczba postów : 994
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

on 13th Listopad 2018, 16:54
Film z wężem atakującym gołębia został nakręcony i opublikowany na YouTube przez izraelskich blogerów. Breaking Israel News donosi się, że jeden z twórców internetowych napisał: „Uzależnienie od zła, uosobione przez węża w Edenie, ożywi dni przed Mesjaszem”.https://innemedium.pl/wiadomosc/znak-przyjscia-mesjasza-waz-wypelzl-ze-szczeliny-w-scianie-placzu-i-pogonil-golebia?utm_source=dlvr.it&utmhttps://www.papilot.pl/lifestyle/ciekawostki/42704/wypelnienie-sie-biblijnych-przepowiedni


   PAMIĘTAJMY - ICH MESJASZ = NIE NASZ


ich to czyste ZŁO/Syn zatracenia/Antychryst
Sponsored content

Czasy końca - Page 12 Empty Re: Czasy końca

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach