Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 30th Listopad 2020, 13:21
Message reputation : 100% (1 vote)
To co możemy ostatnio obserwować to faza PRZYZWYCZAJANIA ludzi do COVID . 'Liczby zakażeń' spadają po to by wzrosnąć w zaplanowanym przez nich czasie ...

Coraz więcej rzeczy wykonuje się przez Internet i już słyszymy pogłoski że praca tzw zdalna gdzie to możliwe już taka pozostanie nawet po rzekomej epidemii .

Nauczanie dzieci zdalnie poprzez Internet i zamknięcie szkół również miało swój ukryty powód....

Już mówi się że obecny Internet zamula przy nauczaniu zdalnym i potrzeba silniejszego- oczywiście 5G a COVID usprawiedliwi jego instalację .

Dobro dziecka przede wszystkim ! Przecież chodzi o edukację dzieci - taką propagandę ludziom wgrano do głów. Tak naprawdę to wiemy czym jest edukacja szkolna - wychowanie posłusznego obywatela pozbawionego wiary w Boga .


Wprowadza się coraz więcej płatności bezgotówkowych i robi parcie na "wirtualne życie " . Przypomina mi się tzw rzeczywistość rozszerzona o której pisałem kiedyś przy okazji pisania o Facebooku.

https://zbawienie.forumotion.com/t380-medium-spolecznosciowe-czyli-facebook

To wszystko dąży do uczynienia ludzi pozbawionymi człowieczeństwa i Bożego sumienia robotami czyli ciałami dla demonów. Po to im potrzebna jest ta konkretna szczepionka mRNA .Oczywiście celem tego jest aby ludzie wyparli się Boga i przez to zginęli.

Ale szatan i reszta bandy zapomniała lub nie chce pamiętać że wybór musi być i BĘDZIE ŚWIADOMY .

Nie pisze że wzięcie szczepionki to wzięcie znamienia Bestii tylko że ta szczepionka MOŻE uczynić ludzi bardziej podatnych na przyszłe wzięcie tego znamienia poprzez pozbawienie ich Bożego sumienia.

Pamiętajmy że pozbawione sumienia nasienie węża nie będzie miało żadnego problemu z wzięciem znamienia....

Dlatego ten agresywny atak na Naród Wybrany nazwany Wielkim Uciskiem zostanie przerwany i wszystko potoczy się zgodnie z Planem Bożym znanym nam z Objawienia .


Każdy z tych którzy nie zostaną porwani i nie pojdą na pustynie sposród reszty potomstwa niewiasty dostanie prawo świadomego wyboru wcześniej konkretnie ogłoszonego przez anioła z nieba i nie zapominajmy o działalności dwóch proroków Bożych w tym czasie 42 miesięcy.

Ludzie nie wiedzą co ta konkretna szczepionka może z nich zrobić i dlatego sprawiedliwy Bóg zapowiedział że to przerwie ponieważ w przeciwnym wypadku " nie ocalałaby żadna istota ".

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.(Mat 24)A morderczy "lekarze" nasienia węża już ogłaszają bardziej gorszy przebieg rzekomej choroby choć...NIE WIEDZĄ na czym polega !

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/prof-andrzej-fal-coś-się-zmieniło-w-przebiegu-covid-choroba-przebiega-jakby-bardziej-agresywnie/ar-BB1bpl1K?ocid=msedgntp&li=BBr5MK7

Pewnie jak się ludzi zdrowych lub z grypą podłącza do respiratorów i w ten sposób rozwala im płuca a później wine zrzuca na rzekomego wirusa ... To zwykle morderstwo za olbrzymie pieniądze .


A ten żydowski artykulik (jefem z wielu) to straszenie i zapewne przygotowywanie gruntu pod przyszłe kolejne restrykcje , może jeszcze przed świętami rzymskim lub na nowy rok .Nie wiemy...ale możemy być pewni że oni nie odpuszczą i będą dążyć aby nas zaszczepić .Tymczsem otworzyli galerię handlowe dla ludu który wykazuje się całkowitą ignorancją w tej drodze na rzeź i dlatego Bóg przerwie tą drogę bo owce same pójdą tam gdzie wilki chcą.

Pomału ,stopniowo aż do ...celu


Cieszą się że POZWOLONO .... im kupować :

https://pomorska.pl/kujawskopomorskie-otworzyli-galerie-handlowe-w-regionie-tlum-ruszyl-na-zakupy-zdjecia/ar/c3-15318514

Wstyd i hańba jak się patrzy i czyta do jakiego stopnia ogłupienia władzę nasienia węża doprowadziły Naród Wybrany.

Robią z nimi co chcą, manipulując i prowadząc właśnie... JAK OWCE NA RZEŹ.

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 15:

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, JAK POPRZEDNIO, i zniszczę całą jego ziemię."

(12) Niech rozpacza Egipt i jego fundamenty z powodu plagi wyroku i kary, które Bóg na niego sprowadzi.

Powstań , Panie Boże nasz i zniszcz wszystkich Twoich wrogów!!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 8th Grudzień 2020, 21:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Wstępny projekt szczepień w Polsce :

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/koronawirus/cztery-etapy-e-skierowania-jest-projekt-narodowego-programu-szczepień-przeciw-covid-19/ar-BB1bK2OF

Gotowa strategia ma zostać przyjęta przez szatański rząd 15 grudnia.

Artykuł jest skrajnie kłamliwie napisany  tak aby nie wywoływać żadnych podejrzeń Narodu Wybranego.

Cytaty :

"W projekcie poinformowano, że osoby zaszczepione będą mogły bez dodatkowych testów korzystać z usług zdrowotnych w publicznej służbie zdrowia, a także nie będą uwzględniane w limitach dotyczących spotkań towarzyskich. Nie będą także musiały odbywać kwarantanny w wypadku kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem.

"Rząd po zatwierdzeniu charakterystyk produktów leczniczych szczepionek we współpracy z Radą Medyczną rozważy możliwość wprowadzenia kolejnych rozwiązań zwalniających z zasad bezpieczeństwa dla osób zaszczepionych i opublikuje je w formie rozporządzenia" – zapowiedziano."  


Mamy pierwsze przywileje dla tych co się zaszczepią . Jestem już dziś zmęczony ale napisze że to spotęguje podział społeczny do granic możliwości.

Celem jest zapewne wywieranie ogromnej presji na resztę aby się zaszczepiła bo będzie w grupie tych 'gorszych' nieuprzywilejowanych .

Mi się to kojarzy- gorszy rodzaj człowieka.

Tym sposobem będzie się wywoływać poczucie wyższości u tych co się zaszczepią nad tymi co tego nie zrobią!

Dokąd to prowadzi sami sobie pomyślcie i wyobraźcie dalszy ciąg zdarzeń.

Zaznaczę że to TYLKO obwieszczony nam plan , który został napisany w taki sposób jak tylko najlepiej waż potrafi.


Dalszy cytat :

"Według stanu z 7 grudnia br. KE podpisała sześć umów zakupu z wyprzedzeniem z firmami: Astra Zeneca, Sanofi-GSK, Janssen Pharmaceutica NV/Johnson & Johnson, Pfizer/BioNTech, CureVac i Moderna. Jak podano w projekcie, Polska zdecydowała się na przystąpienie do pięciu z tych umów.

Są to umowy na zakup: 16 mln dawek szczepionek z firmy Astra Zeneca, 16,98 mln dawek z Janssen Pharmaceutica NV/Johnson & Johnson, 16,74 mln dawek z Pfizer/BioNTec, 5,72 mln z CureVac i 6,69 mln z Moderny. W sumie Polska zdecydowała się kupić 62,141 mln dawek.

Szczepionki produkowane przez firmy CureVac, Moderna i Pfizer/BioNTech to szczepionki mRNA. Zawierają one informację genetyczną w postaci mRNA, pozwalającą na produkcję w komórce wybranych białek patogenu, które następnie są prezentowane na powierzchni komórek naszemu układowi immunologicznemu. Jak zaznaczono w projekcie, mRNA nie wnika do jądra komórkowego, gdzie znajduje się DNA i nie może wpływać na genom osoby zaszczepionej. Cząsteczka RNA po wytworzeniu białka ulega szybkiej degradacji. W reakcji na szczepionkę układ immunologiczny wytwarza odpowiedź, która uniemożliwia namnażanie się wirusa i chroni przed chorobą."  


Już zadają kłam że szczepionka mRNA może w jakiś sposób zmienić DNA!


Lecz my wiemy co chcą z nas  zrobić pozbawiając nas Bożego genu i SUMIENIA czyli razem naszego ...CZŁOWIECZEŃSTWA

Wiemy też że Bóg wystąpi w naszej obronie jako Jego ludu wybranego Izraela .

Możemy być pewni że temat BEZPIECZEŃSTWA szczepionek  będzie BARDZO wałkowany w najbliższych tygodniach.

Czuwajmy, obserwujmy i analizujmy smoczy plan mając za podręcznik Słowo Boże które nam zostawił nasz Ojciec abyśmy nie dali się zwieść - prosząc Go o Ducha Prawdy.


Czuwajmy nad sobą aby nie zboczyć z wąskiej drogi i czuwajmy nad wydarzeniami aby łaczyć je z proroctwami Boga naszego .

Módlmy się do Boga Ojca naszego o skrócenie tych dni aby ten szatański dywersyjny plan nie został zrealizowany do końca!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 11th Grudzień 2020, 05:27
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/prezydent-na-ceremonii-zapalenia-świec-chanukowych-jeżeli-ktoś-ma-polskę-w-sercu-nazywam-go-polakiem/ar-BB1bPjr6

 "Jeżeli ktoś ma Polskę w sercu, nazywam go Polakiem; Polak może być żydowskiego pochodzenia, może być jakiegokolwiek pochodzenia – ważne, że ma Polskę w sercu - powiedział prezydent Andrzej Duda w czwartek, podczas uroczystości zapalenia świec chanukowych w Pałacu Prezydenckim."  

Żydowska mowa żydowskiego pachołka powtarzajacego od wieków tą samą mowę Edomu podszywającego się pod lud Boży Izrael.

"Właśnie w ten cudowny sposób – śmiało można powiedzieć: rozmnażając oliwę – Pan Bóg pokazał, że jest z narodem Izraela cały czas. To nasze spotkanie i zapalenie dzisiaj świec chanukowych w każdym domu symbolizuje, że Pan Bóg jest z narodem wybranym, narodem izraelskim nieprzerwanie już ponad dwa tysiące lat" - powiedział Duda"  

Co ciekawe to Duda nie skłamał...

Bóg jest z Izraelem swoim ludem i pilnuje aby nas Słowian całkiem nie pozabijali a próbują od wieków.

Czy Duda to aż taki gamoń (wielu uważa że tak ! ) że nie odróżnia Żyda od Izraelity?

A może wiedział że nie mógł powiedzieć że Bóg jest z ...Żydami!

To by było używanie Imienia Pana Boga do tego co bezbożne!

Może nawet by go nasz Bóg poraził za to ?!!

 "Składam całej społeczności żydowskiej i w naszym kraju, i na świecie najserdeczniejsze życzenia wszystkiego dobrego, a przede wszystkim zdrowia. Zdrowia zwłaszcza dla pana rabina Michaela Schudricha, który – niestety – nie może być dziś z nami, bo zachorował na koronawirusa" - mówił prezydent."  

Bez komentarza już tym razem...

Przecież to widać jak na dłoni!

Już wkrótce nasz Bóg pokaże jak jest za nami a przeciwko Żydom co chcą zaszczepić Jego lud !


Koniec kłamstw i bredni psychopatycznego bełkotu nasienia węża!!


Ksiega Jeremiasza

Rozdział 31::

(35) Tak mówi Pan, który ustanowił słońce, by świeciło w dzień, który wyznaczył księżyc i gwiazdy, by świeciły w nocy, który wzburza morze tak, że szumią jego fale, Pan Zastępów jego imię:

(36) Jeżeliby te prawa miały się zachwiać przede mną - mówi Pan - to i ród Izraela przestałby być ludem przede mną po wszystkie dni.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 14th Grudzień 2020, 12:57
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/dodatkowe-obostrzenia-przed-bożym-narodzeniem-rzecznik-rządu-odpowiada/ar-BB1bUjJZ

Tytuł jest w ogóle nie istotny, ważne są słowa rzecznika żydowskiego rządu nasienia węża Piotra Mullera .

"– Niektóre badania, sondaże wskazują, że część osób faktycznie z jakiegoś powodu nie chce skorzystać ze szczepionki. Stąd też akcja społeczna, którą będziemy niedługo uruchamiać, aby to autorytety naukowe, również osoby lubiane, popularne pokazywały, że najlepszym SPOSOBEM na to, aby przerwać rozwój choroby jest szczepienie – podkreślił."  

Ciekawie jaki to powód?!

Zapowiada on wielką akcję propagandową z opłaconymi lapówkami 'autoretytami' naukowymi oraz CELEBRYTAMI . Te zboczone lewicowe gwiazdeczki będą namawiać naród wybrany do...ZŁEGO dla nich wzięcia szczepionki.

Już w TV stawia się Anglię jako wzór kraju co już rozpoczął szczepienia , wkrotce dołaczą USA jak nam zapowiedzieli .

Prócz tego mamy zapowiedź niewypowiedzianej groźby !

"– To szczepionka blokuje przenoszenie choroby między ludźmi, czyli ratuje zdrowie i życie. Ale z drugiej strony również (ratuje - red.) nasze miejsca pracy. Pamiętajmy, że każdy dzień czy tydzień obostrzeń dłużej, wynikający z tego, że za mała liczba osób się zaszczepi to są określone straty dla gospodarki, w tym również dla miejsc pracy – przypomniał Piotr Müller."
 


Zatem już zaczyna się powolna na TĄ CHWILE akcja manipulacyjna z nutką strachu o ...MIEJSCA PRACY!

Według tych delikatnych NA TERAZ słów rzecznika rządu osoby które nie będą chciały się zaszczepić będą stanowić PRZESZKODE do tzw " powrótu do normalności " oraz staną się ZAGROŻENIEM dla miejsc pracy .

To prowadzi do możliwości napietnowania i ewentualnych prześladowań ze strony ślepych zmanipulowanych ludzi tych co odmowią czyli ...RÓWNIEŻ NAS!

I o to im chodzi .Sprytne ,chytre i rozłożone w czasie jak wąż będący autorem .

Sami widzimy że to jest realizowane lecz teraz większość ludzi myśli tylko o zbliżających się świętach rzymskich a ONI się bardzo dobrze PRZYGOTOWUJA i nam o tym mówią ponieważ muszą nas informować o swoich planach- kłamliwie ale mówią a my analizujmy słowa naszych wrogów według Słów Boga i Syna.

Zagrożenie jest prawdziwe i musimy być gotowi na nie i PAMIETAJMY że nie możemy ulec i dla świętego spokoju czy chociażby przykrych słów ze strony bliskich czy innych ludzi wyrazić chęć na piśmie lub w referendum ogolnokrajowym JEŻELI do takiego dojdzie  na przyjęcie tej trucizny szatańskiej.Nawet jak zagrożą nam zwolnieniem z pracy! Mogą robić listy w zakładach pracy do podpisania ...
To może być wielka próba...

Ufajmy Bogu naszemu i nie wątpmy- On nam przyrzekł że wyratuje swój lud od tego planowanego uczynienia z nas hybryd popełniajacych przestępstwa Prawa!


Do niczego szatan nie zmusi  naszego Boga!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 14th Grudzień 2020, 16:46
W Anglii nie będą szczepić dzieci i kobiet w ciąży a Australia zatrzymała wszelkie działania odnośnie szczepień.


Jest coraz większy opór w różnych krajach i wiele wskazuje na to, że olbrzymia ilość ludzi przejrzała na oczy i nie podda się szczepieniu, przynajmniej w najbliższym czasie.


Poza tym mamy wspaniałe lekarstwo bardzo skutecznie zapobiegające wirusowi.


MASECZKI! Po to je nosimy, ponieważ są skuteczne i zapobiegają wirusowi.


Błogosławieni, którzy nie wierzyli ale w końcu uwierzyli i je noszą! Razz What a Face Rolling Eyes alien bounce cheers BasketballNie zapominajmy oczywiście o Bogu i chwalmy władze za ten genialny pomysł z maseczkami, który już uratował cały naród polski.


A jak wszyscy Polacy nie pójdą do pracy z powodu odmowy szczepienia się, nasienie węża utraci wiele, wiele pieniędzy a rząd straci zaufanie szatana i jak gospodarka upadnie z powodu niekompetencji rządu, zostanie on odsunięty od władzy!


Nie bójmy się wiec, że nie pozwolą nam pracować ale wtedy będziemy mieli więcej czasu dla Boga, dla naszych rodzin i na modlitwy oraz czytanie Biblii.I Bóg nas za naszą odwagę ochroni.Czy myślicie, że ja czy Bartek nie mamy żadnej ochrony?Nie myślę tak, ponieważ gdybyśmy ochrony ze strony Boga nie mieli, pozostałoby z nas niewiele.Ale jak na razie nikomu z nas włos z głowy nie spadł.


I to trzyma nas nadal w akcji i nie zwracając uwagi na to, czy się to nasieniu węża podoba czy nie, przynajmniej ja jestem winny Bogu wszystkiego z życiem włącznie.Dlatego robię to co robię i mam w nosie co oni mogą mi zrobić. Zwłaszcza, że wiem nieco, co może zrobić mnie i Bartkowi sam Bóg!


A także obaj doskonale wiemy, co Bóg uczyni zbrodniarzom za ich ohydne kłamstwa, zboczenia i masowe zbrodnie.Gratuluje ci Bartku odwagi i błogosławieństwa Bożego i dziękuję Bogu publicznie także za to, że opiekował się mną i tobą oraz opiekuje się mną i tobą nadal, mną od dnia mego poczęcia.


Jestem Bogu winien życie i to kilkakrotnie...Dziękuję ci Boże za wszystko, co dla mnie uczyniłeś i nadal czynisz i mnie chronisz.


Nie daruj im niczego Boże Wszechmogący i zawsze cierpiący za swój Wybrany Naród i za śmierć Twego najdroższego Syna, Isusa Mesjasza i Króla.Chwała Bogu i Synowi... czekamy Panie Boże nasz na Twój sąd nad nimi oraz nas... nami!Niech to się stanie, nasz umiłowany i sprawiedliwy Boże i Panie.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 17th Grudzień 2020, 07:47
Zaczyna się....

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/specjalista-odpowiada-na-wątpliwości-dotyczące-szczepionek-nieuzasadnione-jest-bezpieczna/ar-BB1bZjCv

Takich perfidnych ŚWIADOMYCH kłamstw dawno nie słyszałem .

Niech nasz Bóg mu odpłaci za takie gładkie słowa za którymi kryje się spisek przeciwko ludowi Bożemu!

Cytat co mnie przyprawił aż o zgroze i palący gniew...

Aż tak się afiszują łajzy nasienia węża!

"Dzieci są rozsadnikami wirusa, zarażają rodziców, dziadków, ale same, jeżeli chorują, to bardzo łagodnie. Ten wirus lubi dzieci, w związku z tym zachowuje się wobec nich po dżentelmeńsku"

– powiedział profesor."

Wiemy że lubicie dzieci ...

Lubicie je gwałcić!!!!


I co ten wasz 'wirus' również " lubi dzieci " ?!!!

Jak to brzmi w ogóle?!!!


Mają ludzi za totalnych idiotów i jeszcze śmieją się im w twarz .

Co powiedzą gdy przyjdzie im stanąć przed tronem sędziowskim Syna Bożego!

Już niedługo!!!

Co jeszcze uslyszymy od specjalistów nasienia węża?

Już my dobrze wiemy w CZYM nasienie węża się SPECJALIZUJE !

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 23rd Grudzień 2020, 19:59
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szczepienia-przeciw-covid-19-w-polsce-wiadomo-kiedy-ruszą-zapisy/ar-BB1cayAN

Zapowiedzieli zapisy na szczepionkę.

Prócz tego rusza zmasowana kampania medialna, może i prócz zboczonych celebrytów z pracownikami tzw służby zdrowia którzy będą chwalić zbawienny wpływ szczepionki .

Tego nie wiemy czy nie będą to 'aktorzy kryzysowi'..

Wiemy że żadna szczepionka nie jest POTRZEBNA w zwalczeniu tej choroby- wystarczy zwykła chinina i DBANIE o odporność ORAZ ... równie ważne - nie dać się zastraszyć medialnej nagonce dzieci diabła z TELEWIZORÓW , radio , gazet czy reszty szatańskich MEDIÓW.

Oni chcą nas modyfikować genetycznie pozbawiając nas Genu Bożego i zamieniając w ..siebie!!


Takiego zagrożenia dla nas jeszcze nie było nigdy w historii .


Ale Bóg nam obiecał ratunek i my Mu wierzymy .

https://arzareth.home.blog/2020/10/25/bardzo-bliski-czas-zakonczenia-wyznaczonej-przez-boga-niewoli-izraela/


Nie lecząc a mogąc leczyć dopuszczają się zbrodni na nieświadomych ludziach , którzy coraz bardziej się boją. Widać to wyraźnie ....

U mnie w pracy jeden człowiek choruje i bardzo źle " to przechodzi" jak się mówi- takie określenie już jest w języku potocznym... Na pewno jest nieleczony tak jak się należy a w dodatku bardzo się boi , bał się od początku tej 'epidemii...

O takich osobach coraz więcej się słyszy... I to również powoduje kolejki przed punktami do robienia tych bezużytecznych testów o czym pisałem wam rano.

Mi mało kto wierzy jak mówię o chininie , wywołuje tylko uśmiech na twarzach ... ten to zawsze coś pieprzy..

Spójrzcie jak to jest zaplanowane i realizowane w najdrobniejszych szczegółach .

Jeżeli Bóg miałby pozwolić aby ZAKOŃCZONO ten olbrzymi spisek ze szczepieniami to owce pójdą tam gdzie wilki chcą...Ale Bóg nam przyrzekł i to wielokrotnie że OCALI On swój naród wybrany wraz ze 144 000 wybranymi do spotkania z Nim w niebie !


Wierzmy nadal Bogu Ojcu naszemu i nigdy przenigdy nie wierzmy dzieciom diabła z mediów- jako dzieci Boże nam się to po prostu....NIE GODZI !

Ewangelia Jana
Rozdział 8:

(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był MĘŻOBÓJCĄ od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest KŁAMCĄ i ojcem kłamstwa.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 26th Grudzień 2020, 19:26
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szczepionki-na-koronawirusa-już-w-polsce-dworczyk-zdradza-szczegóły-dalszych-działań/ar-BB1cf6LI

Dworczyk poinformował też, że w niedzielę ruszy akcja profrekwencyjna dotycząca szczepień.

"Akcja informacyjno-profrekwencyjna rozwija się, w internecie jest coraz więcej targetowanych reklam dotyczących szczepień personelu medycznego. Od jutra będziemy mieli spoty zarówno w mediach tradycyjnych i elektronicznych, a od poniedziałku pojawią się też billboardy"

- powiedział.

"Stopniowo ta akcja będzie narastać tak, żeby docelowo dotrzeć do każdego Polaka z rzetelną informacją i propozycją zaszczepienia się( Czy bedzie to propozycja nie do odrzucenia?! Moja uwaga .. )" - przekonywał."

"W ramach akcji profrekwencyjnej planujemy eventy, w których osoby rozpoznawalne ze świata polityki będą przyjmowały szczepionkę, ale w ramach swoich grup, sformułowanych w Narodowym Programie Szczepień" - zaznaczył.

 Ojcze nasz prosimy nie daruj im tego co planują przeciwko Twemu narodowi wybranemu!

Księga Izajasza
Rozdział 29:

(20) Bezbożnik do niczego nie doszedł a dumny człowiek zginął, a ci, którzy posługują się niegodziwością zostali całkowicie zniszczeni._________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 28th Grudzień 2020, 05:31
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/prof-simon-zaszczepił-się-na-covid-19-„do-tej-pory-nie-umarłem”/ar-BB1cgpro

"Wśród zaszczepionych znalazł wspomniany prof. Simon. – Szczepimy się od 130 lat na rożne choroby. Udało się wyeliminować całą masę chorób zakaźnych, śmiertelnych. To jest kolejne racjonalne posunięcie – podkreślił w rozmowie z Polsat News. Jak dodał, należy się szczepić, ponieważ wciąż nie wynaleziono skutecznego leku na koronawirusa. – To racjonalne, moralnie uzasadnione, a przede wszystkim uzasadnione ekonomicznie, bo kraj niedługo padnie, jak wszyscy będą chorować, a druga część nie będzie mogła dostać się do lekarza, bo łóżka będą zajęte przez zakażonych – dodał."  

Oczywiście 130 lat i masa chorób jak autyzm i cała reszta .

Lek jest tylko się ludzi nie leczy ! Chinina .

Kraj padnie i to niedługo jak opuścimy to miejsce i zostaniecie tutaj sami bez naszych podatków kłamliwe węże!

Kłamca i oszust na usługach szatana stojący po lewicy kozioł.  


Syn Boży trafnie ich określił mianem nasienia węża i odważnie mówił prawdę na temat TEGO rodu .Bierzmy z Niego przykład!!

Ekspert wspomniał również o osobach sceptycznych wobec szczepień, które być może wkrótce uda się przekonać do zmiany postawy. – Wiem, że spotkam się dziś z mailami czy SMS-ami „mam nadzieję, że już zdechłeś po tym szczepieniu”, bo tak działają ruchy antyszczepionkowe. Zaręczam państwu, że jak do tej pory nie umarłem, a minęło już pół godziny – podkreślił.  
Cóż za perfidia i pewność siebie!

Czyżby dostał co innego niż to genetyczne świństwo?

A może na nasienie weża nie działa ta szpryca ponieważ ONI nie mają Genu Bożego ?!

Trzymajmy się z daleka od tego szatańskiego wirusa w tej szprycy !

Profesor Simon nie pierwszy raz tak kłamliwe i stanowczo staje przeciwko Bogu i Jego narodowi...


Bóg pysznym i chełpliwym się przeciwstawia a pokornym daje łaskę!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 29th Grudzień 2020, 05:33
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/jak-odróżnić-koronawirusa-od-grypy-jest-test/ar-BB1cilt2


Instytut Genetyki Człowieka w Poznaniu ogłosił że ma test wykrywający ' korona wirusa ' oraz dodatkowo wirusy typu A i B grypy , która już nadchodzi....


Jak pięknie i jak wspaniałe wychodzą na przeciw naszym zapotrzebowaniom, bo przecież zbliża się '3 fala ' i ' sezon grypowy' !

Prof. Rozwadowska zaznaczyła, że szczyt zachorowań na grypę w Polsce przypada na okres od stycznia do końca marca. „Wiele objawów klinicznych zakażenia wirusem grypy jest niemal identycznych jak w przypadku infekcji koronawirusowej. Nasz test różnicuje zakażenia SARS-CoV-2 od grypy typu A i B, czyli najczęstszych odmian grypy ⁴występujących w Polsce. To istotne, ponieważ zakażenie grypą w Polsce jest bardzo prawdopodobne ze względu na niską wyszczepialność, która w naszym kraju wynosi mniej niż 5 proc. społeczeństwa” – wskazała.  

Tylko 5 procent się szczepi na grypę..

Cóż za odpowiedzialność !

Przepraszam za sarkazm ale to już przechodzi ludzkie pojęcie jak grubymi nićmi jest to wszystko szyte .

 21 grudnia Instytut Chemii Bioorganicznej PAN (IChB PAN) w Poznaniu poinformował o opracowaniu przez swoich naukowców testu wykrywającego SARS-CoV-2 i wirusy grypy typu A i B. Według zapowiedzi MediPAN-COVID+Flu ma pojawić się na rynku na początku przyszłego roku. Naukowcy Instytutu zapewnili, że wynik testu uzyskuje się po około godzinie.


https://igcz.poznan.pl/inne-wydarzenia/laboratorium-diagnostyki-covid-19/

Dla mnie ten ' test' to zachęta aby coraz więcej ludzi się testowało z nadzieją że może pokaże im ...zwykłą grype !

Swoją drogą Instyty Genetyki zajmuje się takimi rzeczami ....

Skoro szczepionka to dzieło INŻYNIERII GENETYCZNEJ polegające na docelowym zhybrydyzowaniu naszego DNA z obcym DNA zapewne szatańskim ...

Dlaczego  szczepionka jest przechowywana w temperaturze- 70 stopni ?

Aby nie doszło za wcześnie do rozdzielenia obcego DNA od NOŚNIKA RNA !

Nie znam się na tym ale to pasuje jak ulał do procesów modyfikacji genetycznych .

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Hybrydyzacja_kwasów_nukleinowych

Najpierw przenoszą obce DNA wpisując je w nośnik RNA i mamy szczepionkę a potem następuje oddzielenie tego DNA już w naszym organiźmie i połączenie go z DOCELOWYM DNA czyli w tym przypadku.... z naszym DNA i tak tworzy się hybryde DNA- DNA !


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Hybryda_DNA-RNA

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Transkrypcja_(genetyka)

W tym świetle sama szczepionka już jest hybrydą DNA- RNA utworzoną za pomocą transkrypcj gentetycznej ,przynoszącą obce DNA i wstrzyknięta w ciało ludzkie jako nośnik z którego oddziela się obce DNA i łączy z ...ludzkim i mamy już hybryde DNA- DNA.

Prościej to widzę tak - w ciele już obce DNA oddziela się od nośnika RNA i łączy się z naszym DNA w fachowo nazwanym procesie hybrydyzacji kwasów nukleinowych.

W sumie oni to samo nam mówią tylko używają nazwy ..."białko Korona Wirusa" zamiast obcego DNA wpisanego w RNA .

I tak według ich narracji to RNA przenosi białko wirusa zamiast innego DNA .

Nigdy IM nie wierz jeżeli mówią że szczepionka nie zmieni twojego Bożego DNA to jest zupełnie odwrotnie !!

W sumie DNA szatańskie to dla nas nic innego jak ...wirus śmiertelna trucizna !

Panie , Boże nasz pomóż swojemu ludowi bo te owce nic same nie czytają i nie wiedzą co im grozi! Prosimy!!!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 30th Grudzień 2020, 05:21
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szef-mon-dobrowolne-szczepienia-to-wyraz-solidarności/ar-BB1ck0By

Mariusz Błaszczak członek zbrodniczego żydowskiego rządu nasienia węża dzieci diabła :


  Podkreślił, że „to dopiero początek drogi”. „Krokiem drugim i najważniejszym są masowe szczepienia. Tak aby uzyskać odporności populacyjną i raz na zawsze przerwać łańcuch zakażeń” – dodał. „Dobrowolny udział w szczepieniach to wyraz solidarności ze wszystkimi, którzy dziś potrzebują pomocy w walce z COVID-em” – powiedział minister zwracając uwagę, że polscy żołnierze okazywali solidarność wpierając personel medyczny i opiekuńczy oraz oddając osocze, a także pomagając kierowcom, którzy ostatnio utknęli w Wielkiej Brytanii.

Wiele już uczyniliśmy, by z tej trudnej walki z wirusem wyjść zwycięsko. Przed nami tylko jeden, ale decydujący ruch – szczepienia. Dziś byłoby nierozsądnie zrezygnować z szansy NA POWRÓT do zdrowia i NORMALNOŚCI – powiedział szef MON.Widzimy sami - nie chcesz się DOBROWOLNIE zaszczepić?

Jesteś nierozsądnym człowiekiem i nie chcesz skorzystać z szansy na powrót do normalności.

Subtelny szantaż połączony z groźbą.

Szef MONU mówił do żołnierzy ale na wstępie zaznaczył że celem są MASOWE szczepienia , może i przy pomocy żołnierzy...

Czekamy i czuwamy a walka z prawdą trwa w najlepsze albowiem takiej akcji propagandowej , która trwa od 3 dni jeszcze nie widziałem .

I najważniejsze!

Czy ktokolwiek słyszał by WSPOMNIANO o Bogu i Biblii ?!

Nic !

Jest cisza jak makiem zasiał...

Poza klamwliwym obwieszczenien stanowiska Kościoła w Polsce co zacytował raptem dwa wersety aby zmanipulować wolę Bożą co do słuszności szczepień  i to z Księgi Syracha w której nie ma Słów Boga i Syna!!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 31st Grudzień 2020, 05:35
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szczepią-się-i-czekają-na-powrót-do-normalności/ar-BB1cmgsZ

 "Chcę wrócić do normalności, funkcjonować normalnie i nie bać się o infekcję, o to, czy zarażę rodziców i inne osoby" - mówi lekarz-rezydent kliniki okulistyki szpitala Ewa Grudzińska. Zaznacza, że sama nie zaraziła się, choć miała kontakt z osobą chorą, wśród jej znajomych był jednak przypadek śmiertelny – to ojciec kolegi.

Kierujący szpitalną Kliniką Urologii i Onkologii Urologicznej prof. Marcin Słojewski przyznaje, że nie ma "żadnego szczególnego argumentu", którym mógłby przekonać osoby niechętne szczepieniom. "Mam wrażenie, że takich profesorskich gadających głów już dosyć było w telewizji, w radiu, i jeśli to nie pomaga, to może trzeba odwołać się do innych autorytetów – medialnych, społecznych" – zastanawia się.

Proponuje jednak, by przypomnieć sobie, jakie obawy towarzyszyły wszystkim na początku pandemii. "Przypomnijmy sobie, co się działo w marcu, w kwietniu, gdy wszyscy byliśmy głęboko przerażeni sytuacją, gdy myśleliśmy, że nie zmieni się ona w ciągu najbliższych kilku lat. A nie minął rok i mamy szczepionkę – jest wymyślona, wyprodukowana, rozdystrybuowana i za chwilkę będziemy szczepieni" – mówi urolog i dodaje, że dla niego szczepienie jest "tak oczywiste, że niezręcznie o tym mówić".


"Nie bolało, właściwie niczego nie poczułam" – mówi opiekunka medyczna z kliniki urologii Alicja Dziedzic. Nie jest jedyna – właściwie wszyscy zaszczepieni zgodnie opisują, że ukłucie jest niemal bezbolesne.
Kij i marchewka czyli tylko szczepienie może zapewnić " powrót do normalności".

Obiecują i przekonują jak politycy przed wyborami aby tylko naród wybrany poszedł chętnie się zaszczepić tak jak chodzą głosować na nasienie węża.

Tylko że odwrotu już nie ma tak dla nas jak i dla nich .

Już nie wiedzą czego się chytać to mówią że...szczepienie jest niemal bezbolesne!

Autorytety sprzedajnego biznesu śmierci medycznego mówią również że przydałaby się pomoc AUTORYTETÓW medialnych w promocji szczepień!

I dobrze, skoro odsiew się zaczął to niech każdy z NICH wkońcu nareszcie publicznie WYZNA po czyjej stronie stoi .

A są tylko dwie strony !

Bóg, Syn i ludzkość oraz szatan , bestia i nasienie węża.

Niech przestaną się ukrywać wśród nas i niech każdy człowiek zobaczy KIM są naprawdę aby mógł zdecydować!

Prosimy Cię Ojcze nasz zadziałaj w taki sposób w jaki tylko Ty Boże nasz potrafisz zadziałać!!

bounce  bounce  cheers  cheers

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 2nd Styczeń 2021, 08:54
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-minister-zdrowia-rozwazamy-ograniczenie-dostepu-do-uslug-dla,nId,4961216#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Minister powiedział także, że w kampanię na rzecz szczepień zaangażują się m.in. sportowcy, "choćby z grupy Orlen Team, czyli reprezentanci Polski". - Mamy też kilku celebrytów znanych z ekranu. Reszta będzie zaskakująca. Nic nie powiem do 15 stycznia - dodał.15 stycznia ma również zostać uruchomiona lista dla chętnych na DOBROWOLNE szczepienie..


Już zapowiadają przywileje dla tych co się ZDECYDUJĄ .

To zwykła ...korupcja i zastraszanie Bożych owiec .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 4th Styczeń 2021, 09:02
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szczepienia-celebrytów-pazura-zabiera-głos/ar-BB1crHZw

 W spocie usłyszymy m.in., że szczepionki są bezpieczne, czego dowodzi fakt, że po rygorystycznych testach „zostały dopuszczone do obrotu przez Europejską Agencję Leków oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych”. Aktor przekonuje również, że szczepienie zmniejsza ryzyko zachorowania, a w przypadku choroby zapewnia łagodniejszy przebieg i mniej powikłań. Cezary Pazura zachęca również, do szukania informacji na temat szczepień przeciwko koronawirusowi w wiarygodnych źródłach.

Cezary Pazura , naprawdę bardzo znany i lubiany w Polsce aktor i komik mówi że BEZPIECZEŃSTWA szczepionki DOWODZI fakt że została ona dopuszczona przez Komisję leków po rygorystycznych testach.

To nie jest żaden dowód.

Wiemy że Komisja Leków UE dopuściła ta szczepionkę bo taki dostała ROZKAZ od szatana , który NADAL jest władcą tego świata .

A jakby kto jeszcze wątpił w to że pradawne zło w postaci węża z Edenu sprawuje władzę nad tym światem to nie jest ŻADNĄ tajemnicą że wszystkie rządy świata i tak siedzą w kieszeni koncernów farmaceutycznych i to one kazały dopuścić szczepionkę...na CAŁYM ŚWIECIE.

Dzięki naszemu Bogu nie jest ona obowiązkowa jednak musimy być gotowi na dużą presję może i materialną ze strony władz szatańskich.

Jednak ufajmy Bogu naszemu pozostając Mu wierni a On się nami ..ZAOPIEKUJE tak że nic nam nie braknie !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 4th Styczeń 2021, 21:36
Dzisiejsza nowa 'świeża' wiadomość...

Czyżby zrobiło się zbyt głośno w Polsce na temat ....chininy że mamy reakcję głównego scieku szatańskich mediów?!

https://dorzeczy.pl/kraj/167471/polscy-naukowcy-opracowali-nowy-sposob-leczenia-chorych-na-covid-19.html?utm_source=msn.com&utm_medium=related&utm_campaign=  

 Według informacji przekazanych dziennikarzom, Polacy zaproponowali nowy sposób podawania chlorochiny, dzięki któremu można uniknąć tak niebezpiecznych efektów ubocznych stosowania leku jak zaburzenia rytmu serca czy przerost tkanki mięśniowej serca.

Publikacja, opisująca obiecujące wyniki polskich badań, ukazała się właśnie w prestiżowym czasopiśmie naukowym Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego "ACS Applied Materials & Interfaces".

Chlorochina (i jej pochodne), znana dotąd głównie jako lek przeciwmalaryczny, w czasie pandemii koronawirusa była wykorzystywana także w terapii choroby COVID-19.

Lek może zapobiegać rozwojowi zapalenia płuc i powikłaniom oddechowym, przy czym specjaliści zwracają uwagę, że przy możliwej aktywności antywirusowej chlorochina ma też potencjalne skutki uboczne, m.in. w postaci zaburzeń rytmu serca, stanowiących zagrożenie nawet dla życia pacjentów. Z tego powodu w maju ub.r. WHO wstrzymała badania kliniczne z użyciem hydroksychlorochiny w leczeniu COVID-19.

– Zaproponowaliśmy nieznany dotąd sposób podawania chlorochiny, stosując do tego sieci metaloorganiczne (MOF - metal organic frameworks). Mamy dowody, że przy zastosowaniu takiego nośnika leku jak MOF, przyjmowanie chlorochiny nie daje efektów ubocznych w postaci arytmii czy przerostu tkanki mięśniowej serca, a to m.in. te objawy były powodem wstrzymania testów klinicznych nad stosowaniem leku w terapii COVID-19 – powiedział Przemysław Jodłowski, cytowany w informacji prasowej dla dziennikarzy,

Zgodnie z pomysłem badaczy chlorochina została wprowadzona do zmodyfikowanej matrycy MOF, użytej jako nośnik leku. Aby wprowadzić lek do sieci MOF, konieczna była modyfikacja syntezy samego MOF, tak aby zwiększyć wielkość jego kanałów. Dzięki takiej metodzie udało się uzyskać nie tylko większą ilość leku, jakim jest chlorochina, ale i wydłużył się – w porównaniu do leku w czystej postaci – czas uwalniania leku.
Nie znam się na tym ale po co modyfikować DOBRY sprawdzony lek ?

Można odpowiedzieć że po to aby WHO go dopuściła , jednak po to zabronili leczyć chininą aby właśnie NIE LECZYĆ ludzi tylko....szczepić .

Jeżeli ten sposób zaproponowany przez 'polskich naukowców' byłby skuteczny to jakie są szanse że WHO to dopuści?

Wymowne jest też to że metoda ta została opublikowana w prestiżowym amerykańskim czasopiśmie ... czyli nasienie węża to popiera !


Jest inna jeszcze moim zdaniem strona tej wiadomości ...

Wiemy że Naród Wybrany i całe białe chrześcijaństwo to główny cel szatana.

Może ta modyfikacja chininy ma również ukryty cel ?

W sumie to oni chcą umieszczać chinine w zmodyfikowanym nośniku o nazwie MOF czyli Struktury metaloorganiczne .

Krótki artykulik co udało mi się znaleść na temat MOF.

https://portal.umk.pl/pl/article/mof-y-na-futurologicznej-sciezce-chemikow


Lecz potem znalazłem coś takiego o wiele myślę bardziej cennego na temat czym jest MOF...https://3d-nano.com/pl/catalogue-category/struktury-metaloorganiczne-mofs/


To ma związek z nano technologia 3D !


Myślę że nie ma co ufać w dobrą wolę " polskich naukowców " tak jak wierzyć w PRZYPADEK że to akurat "Polacy" zaproponowali taką metodę....


Czas pokaże jaki ta "nowa metoda" będzie miała wpływ i jakie miejsce w oszustwie nieistniejącego Korona Wirusa i wprowadzonego przez to Wielkiego Ucisku na ludzkość a głównie naród wybrany.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 6th Styczeń 2021, 21:36
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/von-der-leyen-ema-uznała-szczepionkę-moderny-za-bezpieczną-i-skuteczną/ar-BB1cwr1j

Szczepionka Moderny już zatwierdzona w UE.

"Dobre wiadomości jeśli chodzi o nasze starania, by dostarczyć Europejczykom więcej szczepionek przeciwko koronawirusowi. Europejska Agencja Leków uznała szczepionkę Moderny za bezpieczną i skuteczną" – napisała na Twitterze Ursula von der Leyen.

Jak dodała, KE pracujemy "na pełnych obrotach", aby ją zatwierdzić i udostępnić w UE.  Wystarczy że Europejska Komisja Leków uznała za skuteczną i bezpieczną a uzna jeżeli ich szef szatan tak rozkaże.

Skuteczną może i tak , bo zmieni nasze DNA ale bezpieczna to ona  dla NAS nie jest w żadnym wypadku.

Wszystko jest robione w ekspresowym tempie :

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nowa-szczepionka-już-jedzie-do-polski-szczepienia-przyspieszą/ar-BB1cwF8h

"Jak informuje Agencja Rezerw Materiałowych, pierwsza dostawa szczepionki zostanie dowieziona do Polski już w przyszłym tygodniu. - Ma to być 29 tys. dawek - przekazał prezes ARM.

Szczepionka Moderny podobnie jak preparat firmy Pfizer (który już jest stosowany w Polsce), podawana będzie przez zastrzyk w ramię. Dla uzyskania odporności na SARS-COV-2 każdy chętny musi przyjąć dwie dawki preparatu w odstępie 28 dni."
 


Wiemy o tym a że jednocześnie nas straszą i grożą przyszłym dyskryminacją w przypadku odmowy .. To my się nie boimy bo mamy Boga swojego po naszej stronie!


Jednocześnie trwa "Kampania promocji szczepionek " i ta tzw " afera celebrycka" jest jej nieodwołalnym i integralnym elementem .

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/cezary-pazura-wystąpi-w-spocie-zachęcającym-do-szczepień-emisja-już-niedługo/ar-BB1cwlT3


I na koniec opinia " eksperta " co do nieodpowiedzialnego zachowania Palaków na święta...

Doskonale wiemy co się kryje za takimi słowami i że....TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA !


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/sutkowski-o-wzroście-zakażeń-w-czasie-świąt-siedzieliśmy-w-domach-ale-nie-swoich/ar-BB1cwEvL?ocid=msedgntp

 "Ile osób ma umierać, by zrobiło to na niektórych wrażenie?" - postawił pytanie.

Przypomniał też, że od 22 grudnia, gdy Polacy zaczęli wyjeżdżać na święta, upłynął akurat ten czas, gdy choroba odzwierciedlona jest w statystykach. Sutkowski prognozuje, że w najbliższym czasie należy się spodziewać podobnych wyników, jeśli chodzi o nowe zachorowania i zgony.

"To wszystko zależy od tego, jak przepracowaliśmy święta, a wszystko wskazuje na to, że przepracowaliśmy źle" - powiedział.

Odnosząc się do informacji dotyczącej dopuszczenia drugiej szczepionki przeciw COVID-19 firmy Moderna przez Europejską Agencję Leków, przyznał, że to może być "światełko w tunelu", ale tylko dla tych, którzy chcą się szczepić.


"Co z tego, że tych szczepionek będzie dwie, trzy czy nawet piętnaście za chwilę i będą one leżały w mniejszym lub większym lodzie, jeśli nie będziemy z nich korzystać. Dla wielu nie ma to znaczenia, a szkoda, bo to szczepionka nadziei i szansy. Niektórzy tego nie widzą" - stwierdził. (PAP)
 Wymowne ..." światełko w tunelu " ale TYLKO dla tych którzy chcą się zaszczepić...

A ci co nie widzą to kto ?

Wrogowie powrotu do normalności tylko że jeszcze tak dosadnie się o tym nie mówi.

Póki co mamy względny spokój- sługa szatana Niedzielski parę dni temu powiedział że ma wielką niespodziankę lub jakoś podobnie , nie pamiętam ale wrzuciłem to na forum tzn cytat z jego słowami.

No ale do rzeczy Niedzielski odpowiedzialny za Program Szczepień powiedział że " do 14 stycznia nic więcej nie zdradzi ".

To by się zgadzało bo milczy od paru dni ...

Poza tym od 15 ruszają zapisy dla wszystkich chętnych na szczepienie obywateli Polskich .


Tak teraz pomyślałem czyżby szykują jakieś bonusy za ZAPIS na listę?!!

Trump kiedyś obiecywał o ile dobrze pamiętam 2000 dolarów dla tych co się zaszczepią, to było jakoś latem albo wiosną...

Czuwajmy bracia i siostry  i nie dajmy się nabrać bo Kampania Promocji Szczepień rusza w najlepsze i nie wiemy co władzę ewentualnie  szykują jako groźbę dla tych którzy odmowią szczepień.


Jest też opcja 'angielska ' i możliwość wprowadzenia tego " nowego szczepu" aby uwiarygodnić wzrost "zakażeń".


Dni pokażą bo teraz to wszystko dzieje się niezwykle szybko tak się spieszą nasi wrogowie ale nie martwmy się tym zbytnio bo to tylko przyśpiesza porwanie i pojawienie się Syna Bożego a my na to czekamy!


Mało tego jesteśmy do tego wszyscy przygotowywani przez samego Boga !


Dlatego nie wątpmy i ufajmy naszemu Ojcu we wszystkim!!!

bounce  bounce  cheers  Very Happy
_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 14th Styczeń 2021, 13:32
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/zaproponujemy-luzowanie-obostrzeń-prof-horban-podał-warunki/ar-BB1cJC3d

"Jeżeli utrzyma się tendencja, że będziemy mieli mniej zakażeń lub tyle samo, na pewno nie więcej, to zaczniemy proponować rozluźnienie rygorów – powiedział w środę główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban. Jesteśmy tuż przed rozwiązaniem problemu – przekonywał."    

Ciekawe o JAKIM problemie mówi sprzedajny 'lekarz 'Andrzej Horban zaprzedany kartelą farmaceutycznym czyli tak naprawdę szatanowi ?


Dalej Horban sugeruje to co łatwe do przewidzenia dla każdego myślącego uwolnionego od ...MAGII szklanego ekranu czyli TELEWIZORA!


Nasienie węża samo tak mówi:"magia telewizji " , wszędzie dodają to słowo "magiczne ."Prof. Horban powiedział w Polsat News, że istnieje bardzo uzasadniona obawa, że w Polsce już jest łatwiej transmitowalny nowy wariant koronawirusa z Wielkiej Brytanii. Jego zdaniem, "jeżeli 100 tys. ludzi przyjechało do kraju z okolic Londynu, to ten wirus musi tu już być".

Na razie go szukamy, ale to jest szukanie igły w stogu siana. Będziemy to wiedzieli, jeżeli gwałtownie wzrośnie liczba zakażeń – zaznaczył."  'Szukają' tego "nowego szczepu" ...a może czekają na pozwolenie od Boga czy mogą używać to kłamstwo wobec Jego ludu aby wywierać presję na 'szczepienia'Potrzebny im on jest w wojnie informacyjnej i propagandowej o nazwie "Narodowy Program Szczepień"


Póki co osoba ODPOWIEDZIALNA za ten program mister Niedzielski milczy dzisiaj...


Oczywiście szczepienia tym preparatem, urządzeniem medycznym czy jak jeszcze niż na nazwać tą szprycę z OBCYM DNA są według NICH kluczem do rozwiązania epidemii .


"Rozwiązaniem problemu są – według prof. Horbana – szczepienia. – Fakt, że zaczynające się i fakt, że liczba szczepionek nie jest taka i nie będzie, żeby natychmiast zaszczepić 30 mln ludzi, dlatego zdecydowaliśmy się na wariant maksymalnie oszczędzający życie ludzkie – mówił. Wskazywał w tym kontekście na priorytet w kolejce do szczepień m.in. dla osób powyżej 80 lat."  


I mamy odpowiedź z początku posta :

Problemem jesteśmy MY Lud Boży a rozwiązaniem są szczepienia !!!


Jutro ruszają zapisy dla osób powyżej 80 roku życia a za tydzień dla powyżej 70 roku życia.

Telewizja już pokazuje uśmiechniętych emerytów którzy chętnie się zaszczepią "dla dobra siebie i bliskich" ...


Czuwajmy i nie dajmy się zwieść całkowicie polegając na naszym Bogu wierząc w Jego Plan .


W USA zaczyna się robić gorąco...


Ciężko już NIE ZAUWAŻAĆ dalej ogromnej różnicy między nami LUDŹMI a rządzącymi nami NIE-LUDŹMI .


https://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htm


Pokazujcie ten artykuł każdemu kto już tą różnicę zauważa tylko jeszcze nie wie CZYM ona jest powodowana.


Reszta pozostanie ślepa aż do pojawienia się Isusa Chrystusa na niebie z wielką mocą i porwania.

Niech się stanie!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 17th Styczeń 2021, 18:12
https://www.gov.pl/web/koronawirus/zglos-fake-news

To zwykły ...donos.

Ciekawe JAK maja zamiar reagować na te donosy?

Odpowiedzcie sobie sami co się zawsze robiło z ..wrogami ludu ...

Przepraszam to brzmi staromodnie – dziś to są  te "oszołomy antyszczepionkowcy" wrogowie powrotu do normalności !Ślepe posłuszeństwo rządu w Polsce Edomowi , pomimo tak bliskiej już kary Bożej  i przeznaczenia do odstrzału przez ' samych swoich' to już jest totalny idiotyzm z ich strony.


Lepiej by się podali wszyscy do dymisji i usunęli z widoku to może " zdołaja ujść przed sądem ognia Gehenny"


Tym razem Rzym ich nie obroni jak to było do tej pory – kozioł ofiarny musi być !


Orła rzymskiego czeka zniszczenie wraz z reszta  'małych orlątek' na godłach państw mu podległych ...


Bierzcie panowie przykład z byłego 'towarzysza' pana Szumowskiego , który uciekł póki jeszcze miał na to czas i zostawcie Naród Wybrany przez Boga Wszechmogącego w spokoju !!!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 20th Styczeń 2021, 05:16
Artykuł z mass mediów szatańskich mający uspokoić nastroje.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/donald-trump-żegna-się-z-białym-domem-w-warszawie-walczyłem-za-nasze-państwo/ar-BB1cTVEl


"Donald Trump, odchodzący prezydent USA w upublicznionym we wtorek pożegnalnym przemówieniu podziękował swojej rodzinie, wiceprezydentowi Mike'owi Pence'owi i rządowi oraz przekazał nowej administracji "najlepsze życzenia".

Inauguracja Joe Bidena

Zaprzysiężenie Joe Bidena i wiceprezydent elekt Kamali Harris odbędzie się w środę w południe. W inauguracyjnej mowie Biden ma skupić się na swoim programie walki z epidemią Covid-19 i wzywać do narodowej jedności. Po złożeniu przysięgi Biden i Harris będą obserwować paradę wojskową przed wschodnim skrzydłem Kongresu.

Później udadzą się na cmentarz w Arlington pod Waszyngtonem, gdzie w towarzystwie byłych prezydentów - Billa Clintona, George'a W. Busha oraz Baracka Obamy - złożą wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Stąd skierują się do opuszczonego już przez Donalda Trumpa Białego Domu.


Dziś się okaże jak się potoczy ta inauguracja .

Ciekawe jest to że cała 'stara gwardia' ma towarzyszyć pedofilowi sataniście w pochodzie do Białego Domu.

Wymowne jest to że kupe wojska pilnuje spokoju w Waszyngtonie, przecież gdyby Biden był tak kochany to by nie było takiej potrzeby. Oczywiście wszystko tłumaczą tą akcją fałszywej flagi z 'atakiem' na Kapitol .

Jeżeli dojdzie do zaprzysiężenia Bidena to USA to lewicowa polityka wykończy ten kraj i ludzi bardzo szybko ,zwłaszcza w kwestii szczepień i poddaństwa wobec Chin.

USA mają wyrok od Boga za swe olbrzymie zbrodnie .


Wkrótce się dowiemy co Bóg zadecydował na obecną chwilę w sprawie Babilonu Wielkiego.A u nas tematem głównym w sprawie szczepień jest ich rzekomy..brak i strach przed problemami z dostawami.


Czyżby specjalnie tak strasznono ludzi aby jeszcze bardziej chcieli tą pożądaną i trudno dostępną truciznę?!

Obserwujmy i nie dajmy się nabierać na te dobrze nam już znane triki medialne .


Czuwajmy i módlmy się do Ojca o skrócenie tych dni.

Bóg ma swój plan , którego nie zmieni tylko doprowadzi do końca, ufajmy Mu !

Psalm 9:

(16) Pogrążyły się narody w dole, który wykopały, W sieci, którą zastawiły, uwięzła noga ich.


(17) Objawił się Pan, odbył sąd; W dziełach rąk swoich uwikłał się bezbożny. Sela.


(18) Niech wrócą bezbożni do podziemi, Wszystkie narody, które zapominają Boga.


(19) Bo nie zawsze biedak będzie zapomniany; Nadzieja ubogich nie zginie na wieki.


(20) Powstań, Panie, by nie przemógł człowiek; Niech będą osądzone przed tobą narody!


(21) Rzuć, Panie, postrach na nie, Niech widzą narody, że są tylko ludźmi. Sela.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 21st Styczeń 2021, 05:25
Cały szatański świat w skowronkach .

Media piszą takie pochwalne artykuły na rzecz Bidena i tej Kamali jakby zakończyli głód na ziemi !

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/joe-biden-przybył-do-białego-domu-i-rozpoczął-kadencję-na-pierwszy-ogień-zmiana-wielu-decyzji-trumpa/ar-BB1cWdQO


"Biden nie zamierza czekać z pierwszymi decyzjami - zaraz po wejściu do Gabinetu Owalnego po godzinie 23:15 czasu polskiego ma zamiar podpisać pierwszych 17 dekretów prezydenckich. Jak informuje CNN, ponad połowa z nich będzie dotyczyła wycofania decyzji podjętych wcześniej przez Donalda Trumpa. 

Chodzi m.in.:

trzy dekrety związane z epidemią - na ich mocy ustanowiony zostanie nakaz noszenia maseczek ochronnych w budynkach rządowych (takiej konieczności nie było za prezydentury Trumpa), Ameryka ponownie dołączy do WHO (zatrzymany zostanie proces wyjścia z organizacji), a także powołany zostanie specjalny koordynator ds. pandemii

dwa dekrety związane z gospodarką, które przedłużą wstrzymanie eksmisji i zawieszenie spłaty kredytów studenckich w związku z epidemią

dwa dekrety środowiskowe, które będą miały na celu odwrócenie działań Trumpa (deklaracja chęci ponownego dołączenia do stron Porozumienia paryskiego oraz dekret zarządzający rewizję ponad 100 decyzji Trumpa dotyczących ochrony środowiska i wstrzymanie budowy kontrowersyjnego rurociągu Keystone XL)

dwa dekrety dotyczące równości - na ich mocy zostanie ustanowiony zakaz dyskryminacji w pracy ze względu na orientację seksualną i identyfikacje płciową


pięć dekretów dotyczących imigracji, w tym zniesienie zakazu wjazdu do kraju z części państw muzułmańskich i zakończenie budowy muru na granicy z Meksykiem"Nie napisali ale mowe jeszcze o 100 milionach 'zaszczepionych' przez pierwsze 100 dni kadencji .Ciekawe jak skoro brak chętnych...No ale sposób się znajdzie!

Może ten nowy 'koordynator do spraw pandenii' coś wymyśli ? Taki ....komisarz!


I ta walka z "terroryzmem wewnętrznym ".....

Stalin również taką walkę prowadził!


Czy Bóg pomoże Ameykaną za ich łamanie Przykazań czy raczej pozwoli dokończyć dzieła zagłady Babilonu ?


Znamy proroctwa na ten temat .


Jeremiasza 50:

(35) Miecz niech się zwróci przeciwko Chaldejczykom - mówi Pan - i przeciwko mieszkańcom Babilonu, przeciwko jego książętom, i przeciwko jego mędrcom.

(36) Miecz przeciwko wróżbitom, aby zgłupieli, miecz przeciwko jego rycerzom, aby upadli na duchu.

(37) Miecz przeciwko jego rumakom i wozom wojennym, przeciwko całej mieszaninie ludów pośród niego, aby zniewieścieli; miecz przeciwko jego skarbcom, aby były zrabowane.

(38) Posucha na jego wody, aby wyschły, gdyż jest to kraj bałwanów i przez owe straszydła zgłupieli.


Tak jak znamy i możemy być pewni że Lud Boży nie ucierpi tylko zostanie wyprowadzony z USA nim Babilon zaleje fala narodów z ziemi północnej .


Jeremiasza 51:

(5) Gdyż nie jest Izrael ani Juda opuszczony jak wdowa przez swojego Boga, Pana Zastępów, natomiast ich ziemia pełna jest winy wobec Świętego Izraelskiego.

(6) Uchodźcie z pośrodka Babilonu i niech każdy ratuje swoje życie, abyście nie zginęli przez jego winę, gdyż jest to czas pomsty dla Pana, On odda mu to, na co zasłużył!

(7) Babilon jest złotym kubkiem w ręku Pana, upijającym całą ziemię. Z jego wina piły narody, dlatego też narody oszalały.

(Cool Babilon padł znienacka i został rozbity. Biadajcie nad nim, weźcie balsamu na jego ból, może da się go uleczyć.

(9) Leczyliśmy Babilon, ale nie dało się go uleczyć; zostawcie go! Chodźmy każdy do swojego kraju, gdyż jego sąd niebios sięga i wznosi się aż do obłoków!


Oczywiście premier Polski śle również gratulacje:

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/premier-morawiecki-gratuluję-joe-bidenowi-objęcia-urzędu-prezydenta-stanów-zjednoczonych/ar-BB1cWamM

Pora chyba jeszcze na kapłana szatana czyli Franciszka z Rzymu ....wkońcu Biden to satanista ŚWIADOMY... katolik.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 24th Styczeń 2021, 08:58
Nietrudno się domyśleć w jakim kierunku idą szatańskie władzę na czele z ustanowionym, nie wybranym przez lud Bidenem. Za nim idzie reszta tzw "demokratycznego wolnego swiata " jak zawsze zresztą- za USA !


Oficjalni i jawni komuniści z Chin i Rosji również idą tym torem.


Artykuł o ważnej dla kwestii szczepień nominacji szatańskiej katolickiej satanistyczno-pedofilskiej marionetki Joe Bidena zaprzysiężonego prezydenta USA , którego nie wybrali Amerykanie. Zatem dyktator, naczelnik państwa ,pierwszy sekretarz Deep State czy jak to tam nazwiemy .Ja pisze po prostu bogaty i głupi sługa szatana.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/usa-senat-zatwierdził-generała-austina-na-szefa-pentagonu/ar-BB1d0kLI


 "W trakcie przesłuchania przed senacką komisją sił zbrojnych Austin oświadczył we wtorek, że zamierza oczyścić szeregi amerykańskich sił zbrojnych z "rasistów i ekstremistów".

Zapowiedział również starania na rzecz zwiększenia różnorodności w wojsku oraz zniesienie wprowadzonego przez administrację Donalda Trumpa zakazu służby dla osób transpłciowych."Tego można się było spodziewać...

(36) Miecz przeciwko wróżbitom, aby zgłupieli, miecz przeciwko jego rycerzom, aby upadli na duchu.

(37) Miecz przeciwko jego rumakom i wozom wojennym, przeciwko całej mieszaninie ludów pośród niego, aby zniewieścieli; miecz przeciwko jego skarbcom, aby były zrabowane.(Jet.50)


Lecz najważniejsze przed nami:


  Przy ogłaszaniu nominacji Austina w grudniu Biden zaznaczył, że w przeszłości "słuchał rad, widział wydawane polecenia i podziwiał spokój oraz charakter" wojskowego. Istotną rolę przy wyborze odegrał fakt, że Austin ma doświadczenie w logistyce, które może okazać się pomocne przy dystrybucji szczepionki na koronawirusa.


Doświadczenie LOGISTYCZNE Austnia pomoże przy "dystrybucji szczepionki na koronawirusa."


Czyli wielka szczepieniowa operacja wojskowa przeciwko ...cywilom obywatelom USA !

Czego się spodziewać po szatańskim nasieniu węża?!


Takie mają plany...


Przeczytajcie dzisiejszego posta Henryka .

https://zbawienie.forumotion.com/t384p225-czasy-konca-wiadomosci-zwiazane-z-czasami-konca#19708

I następnego:

https://zbawienie.forumotion.com/t395p25-szczepic-sie-czy-nie-szczepic#19707


Jak powiedział nasz Król Isus Chrystus :


(25) A Isus, znając ich myśli, powiedział im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie utrzyma się.

(26) A jeśli szatan szatana wygania, SAM  z SOBĄ jest rozdwojony; jak więc utrzyma się królestwo jego? (Mat. 12)


Czekajmy z radością na ...TEN MONENT !!!

bounce  bounce  cheers  cheers  Very Happy  Very Happy  Laughing  Laughing


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

Yesterday at 21:21
Dość ciekawy OPINOTWÓRCZY artykulik nasienia węża.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/joe-biden-papież-i-zbliżająca-się-schizma-w-usa/ar-BB1d2DCx


Joe Biden jako katolik satanista i pedofil świetnie się nadaje do całkowitego pogrążenia USA , tak jak Franciszek lewicowy pedofil satanista również katolik do pogrążenia Watykanu...

Najwyższy kapłan szatana z Rzymu tonie razem z ORŁEM którego reprezentuje.

I to z wyroku Boga !!!


Całkowite odsłonięcie grzechów Nierządnicy już wkrótce.

Módlmy się o to do Boga naszego bracia i siostry!

Niech się stanie .  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 4 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach