Śladem Zwiedzenia

+14
lusia
Odrodzony
efraimita
Edwedere
polskapaw
Gregor
Olo
Henry Kubik
Liksar
Kasia
Obserwator
Lotion
Jacek86
Bushi
18 posters
Go down
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

26th Lipiec 2020, 10:23
Message reputation : 100% (2 votes)
Jednak ta III Wojna Światowa chyba wybuchnie i teraz co widzimy jest to jedynie początek!

Proszę uważnie obejrzeć zdjęcia z tego linku z USA.


https://www.dailymail.co.uk/news/article-8559841/Black-militia-members-brandish-guns-demanding-charges-against-cops-linked-Breonna-Taylors-death.html

W tym artykule widać uzbrojonych po zęby członków dotychczas nie znanej grupy terrorystycznej w stylu ANTIFA, o nazwie NFAC, która z bronią w ręku żądała ukarania policjantów winnych zabójstwa Breonny Taylor. Policja podobno pojechała na ten adres z powodu podejrzeń handlu narkotykami, i jak można się w takiej dzielnicy spodziewać, mieszkańcy są uzbrojeni i jakakolwiek akcja może zakończyć się zranieniem policjantów lub nawet śmiercią.


Nie znaleziono tam faceta, który narkotyki podobno posiadał ale zastrzelono tę kobietę i detale nie są znane i jak na razie podobno śledztwa jeszcze nie było.


Szczegóły jej śmierci i nie są podane do publicznej wiadomości.


Ale mniejsza o takie detale. Ci ludzie są szeroko znani z braku pracy, handlu narkotykami i ich dzielnice jak HAREM czy inne getta są szeroko znane z zupełnego bezprawia, gdzie krew mieszkańców leje się praktycznie codziennie.


Ale to nie jest problem. Głownem problemem jest uzbrojenie tych ludzi, warte kilka tysięcy $'s na osobę, broń maszynowa pistolety, hełmy, spodnie, specjalne buty itp.


Czy wyobraża sobie ktokolwiek rozkaz dany policji, aby w to środowisko ktokolwiek chciał prowadzić jakiekolwiek śledztwo w jakiekolwiek sprawie?


I oni wydali... ROZKAZ policji, aby ci zrobili w ciągu 4 tygodni śledztwo i ukarali tych policjantów, którzy spowodowali tej kobiety śmierć.


Jest jedno pytanie. Dlaczego uzbrojeni po zęby ludzie sami nie zaprowadzili porządku na 'swoim' terytorium?


Ale jest jeszcze jeden problem. Skoro zdecydowana większość z tych ludzi nie zna swoich ojców, nigdzie nie pracuje, skąd otrzymała takie uzbrojenie?


Z zeznań wielu obserwatorów wynika, że wielu Murzynów przylatuje do USA z Afryki, aby brać udział w takich akcjach, jak ANTIFA czy BLM. Oczywiście władze ich tam wpuszczają bez problemów.


Były w zeszłym roku artykuły w niemieckiej prasie i składach amunicji i o wyszkolonych żołnierzach imigrantów w Niemczech. Media to natychmiast tuszowały ale widząc co sie dzieje i przed czym ostrzegają Amerykanów Serbowie, ze Amerykanów czeka wojna domowa, taka sama jaka Amerykanie zgotowali Serbom robiąc dokładnie to samo, co obecnie dzieje się w USA.


W takim świetle jest oczywiste, ze są to z góry zaplanowane akcje terrorystyczne, skierowane przeciwko policji oraz białej populacji i przeciwko Chrześcijaństwu.


To wszystko plus taki sposób uzbrajania tych ludzi świadczy o wypełnianiu planów III Wojny Światowej najpierw w USA a wkrótce ruszą się podobne oddziały, podobnie uzbrojone w całej Europie Zachodniej.


Przemieszczanie się wojsk w krajach Słowian także wskazuje na wyraźne rozkazy w tym kierunku, czyli kierunku III Wojny Światowej. Po to waśnie sprowadzono do Europy Zachodniej imigrantów z Afryki a do polski mnóstwo Ukraińców i wojska NATO.


Cała ta sytuacja jest najwyraźniej najbardziej niebezpieczna od czasów... Hitlera.


Czas na poważne modlitwy do Boga z prośbami o pomoc dla Narodu Wybranego.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

1st Sierpień 2020, 16:31
Message reputation : 100% (2 votes)
Tak jak pisałem w poprzednim dzisiejszym poście, cały ten cyrk z Covid-19 to jedno mega oszustwo. Jakim cudem jakiś amator, który ma na sumieniu wiele ofiar jest nagle autorytetem od produkcji szczepionek i dyktuje całemu światu, ze wszyscy muszą być zaszczepieni.

Ten typ powinien być natychmiast aresztowany i postawiony przed sądem za rozprzestrzenianie fałszywych informacji w kwestiach zdrowia, chorób i szczepień.

A tutaj tymczasem cały szatański świat zapomniał o tym, że do wszystkiego trzeba... FACHOWCA, a Gates nawet swoich Windows nie wyposażył w antywirusowe szczepionki i musieliśmy i nadal musimy korzystać z Kasperskiego, czy McAfee bo Gates to także do kitu programmer. To amator a nie fachowiec.

Kolejna wysokiej klasy lekarka zaczyna rozpowszechniać informacje o tym samym rodzaju leczenia za pomocą bardzo taniego Cloroquinu - znany lek także w Polsce.

https://youtu.be/uBlAnDvkpLw   [EN]

Jest także bardzo słynny niemiecki doktor, Wolfgand Wodarg, doktor i polityk.

Oto jego ujawnienie po polsku.

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy (PACE), strażnik praw człowieka, publicznie bada motywy WHO w ogłoszeniu pandemii. Rzeczywiście, przewodniczący wpływowej komisji zdrowia, epidemiolog Wolfgang Wodarg, oświadczył, że „fałszywa pandemia” jest „jednym z największych skandali medycznych stulecia”.

przez Michaela Fumento
(henrymakow.com)

(w tym artykule Covid 19 jest nazywany świńską grypą)

Światowa Organizacja Zdrowia nagle przestała krzyczeć: „Niebo spada!” jak gdaczący Kurczak Mały do ​​kwiczenia jak utknięta świnia.

Powód: zarzuty, że agencja celowo podsycała histerię świńskiej grypy. „Świat przeżywa prawdziwą pandemię. Określenie go jako podróbki jest błędne i nieodpowiedzialne” - twierdzi agencja na swojej stronie internetowej.

Rzecznik WHO odmówił określenia, kto lub co podał ten „opis”, ale głównego oskarżyciela trudno zignorować.

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy (PACE), strażnik praw człowieka, publicznie bada motywy WHO w ogłoszeniu pandemii. Rzeczywiście, przewodniczący wpływowej komisji zdrowia, epidemiolog Wolfgang Wodarg, oświadczył, że „fałszywa pandemia” jest „jednym z największych skandali medycznych stulecia”.

Nawet w agencji dyrektor Centrum Współpracy WHO ds. Epidemiologii w Munster w Niemczech, dr Ulrich Kiel, zasadniczo nazwał pandemię mistyfikacją. „Jesteśmy świadkami gigantycznej błędnej alokacji zasobów [do tej pory 18 miliardów dolarów] w zakresie zdrowia publicznego” - powiedział.

Mają rację. Nie była to tylko nadmierna ostrożność czy zwykła błędna ocena. Deklaracja pandemii i wszystkie dzwonienia w Klaxon od tamtej pory odzwierciedlają czystą nieuczciwość, motywowaną nie względami medycznymi, ale politycznymi.

Niewątpliwie świńska grypa okazała się znacznie łagodniejsza niż zwykła grypa sezonowa. Według szacunków amerykańskiego Centers for Disease Control and Prevention, zabija jedną trzecią do dziesiątej wartości. Dane z innych krajów, takich jak Francja i Japonia, wskazują, że jest znacznie bardziej poskromiony.

Rzeczywiście, sądząc po tym, co widzieliśmy w Nowej Zelandii i Australii (gdzie zakończyły się epidemie) oraz po tym, co obserwujemy w innych częściach świata, w tym sezonie będziemy mieli znacznie mniej zgonów na grypę niż normalnie. Dzieje się tak, ponieważ mięśnie świńskiej grypy odkładają na bok grypę sezonową, działając jako rodzaj szczepionki przeciwko znacznie bardziej śmiercionośnemu szczepowi.

Czy WHO miała jakieś oznaki tej łagodności, ogłaszając pandemię w czerwcu?

Oczywiście, jak wtedy pisałem. Byliśmy wtedy w pełni 11 tygodni do wybuchu epidemii, a świńska grypa zabiła tylko 144 osoby na całym świecie - tyle samo osób, które umiera na grypę sezonową na całym świecie co kilka godzin. (Według danych WHO szacuje się, że od 250 000 do 500 000 rocznie). Najłagodniejsze pandemie XX wieku zabiły co najmniej milion ludzi.

Ale jak organizacja mogłaby ogłosić pandemię, skoro jej własna oficjalna definicja wymagała „jednoczesnych epidemii na całym świecie z olbrzymią liczbą zgonów i chorób”. Dotkliwość - to znaczy liczba zgonów - ma kluczowe znaczenie, ponieważ co roku grypa powoduje „globalne rozprzestrzenianie się choroby”.

Łatwo. W maju, przyznając, że była to bezpośrednia odpowiedź na wybuch świńskiej grypy miesiąc wcześniej, WHO ogłosiła nową definicję pasującą do świńskiej grypy, która po prostu wyeliminowała ciężkość jako czynnik. Możesz teraz mieć pandemię bez zgonów.

Pod ostrzałem organizacja śmiało kłamie na temat zmiany, o której może poświadczyć każdy, kto ma dostęp do internetu. W połowie stycznia na wirtualnej konferencji szef KTO świńskiej grypy Keiji Fukuda stwierdził: „Czy KTO zmienił swoją definicję pandemii?

Odpowiedź brzmi: nie: KTO nie zmienił swojej definicji ”.

Dwa tygodnie później na konferencji PACE nalegał: „Ciężkie zgony nigdy nie były częścią definicji WHO”.

Zrobili to; ale dlaczego?

Po części była to CYA dla WHO. Agencja traciła wiarygodność z powodu odmowy spowodowania pandemii przez ptasią grypę H5N1 i zabicia aż 150 milionów ludzi na całym świecie, jak przewidział jej "grypowy car" w 2005 roku.

Na całym świecie narody posłuchały ostrzeżeń i wydały ogromne sumy na opracowanie szczepionek i przygotowanie innych preparatów.

Więc kiedy świńska grypa dogodnie wkroczyła, WHO zasadniczo przekreśliła „ptasia”, wstawiła „świnie”, a dyrektor generalna WHO Margaret Chan z arogancją chwaliła się: „Świat może teraz czerpać korzyści z inwestycji w ciągu ostatnich pięciu lat w gotowość na wypadek pandemii ”.

Ale działa tu coś więcej niż tylko biurokratyczny interes własny.

Co dziwne, WHO również wykorzystała swoją fałszywą pandemię do forsowania twardej lewicowej agendy politycznej.

We wrześniowym przemówieniu dyrektor generalny WHO Chan powiedział, że „ministrowie zdrowia” powinni wykorzystać „niszczycielski wpływ” świńskiej grypy na biedniejsze kraje, aby przekazać informację, że potrzebne są „zmiany w funkcjonowaniu gospodarki światowej” „rozdziel bogactwo na podstawie„ wartości ”, takich jak wspólnota, solidarność, równość i sprawiedliwość społeczna”.

Ponadto oświadczyła, że ​​powinien być używany jako broń przeciwko „międzynarodowej polityce i systemom, które rządzą rynkami finansowymi, gospodarką, handlem, handlem i sprawami zagranicznymi”.

Marzenie Chana jest teraz w strzępach. Wodart z PACE mówi, że wszystko, co zrobiła WHO, to zniszczenie „dużej części wiarygodności, jaką powinni mieć, co jest dla nas bezcenne, jeśli w przyszłości pojawi się strach, który może okazać się zabójcą na dużą skalę”.

--------------------------

Michael Fumento jest dyrektorem non-pro--------------------------------------------------------


Tyle polityki a teraz... po Bożemu.
Jak już podałem w innym poście dzisiaj, jest to okres nie tylko zapowiedziany przez plan III Wojny Światowej ale także zapowiedziany przez Boga, jako czas sądu i kary na mieszkańcach ziemi.


Złapałem się na tym, że zbyt emocjonalnie podchodzę do tej sprawy i żal mi jest wielu ludzi, co jest uczuciem normalnym, ale... nie jest to zgodne z wolą Boga.


Bóg to zapowiedział a nawet wydał zgodę na taki przebieg czasów końca. Czy wiecie dlaczego?


Bóg w jednym z wersetów w Ezdrasza zapowiedział, że jeżeli człowieka On, jak Bóg i Stwórca wszystkiego nie interesuje za swego życia, to taki człowiek, który nie zadaje sobie trudu aby się upewnić, czy przypadkiem czegoś nie zapomniał porzuca Boga jako zbytni bagaż na jego sumieniu.


Jest to objaw pogardy człowieka w stosunku do Boga i Bóg w takiej sytuacji, jaka widzimy w USA i w wielu innych częściach świata zareaguje identycznie. Już reaguje... brakiem pomocy i reakcji!!!!


Boga nie interesują losy ludzi, którzy Go nie szanują jako Boga i Stworzyciela. 


Jest to objaw nienawiści do Boga z nieznanych przyczyn i Bóg takich ludzi nigdy nie będzie wysłuchiwał i jeżeli oni zginą, nie będą mogli się spodziewać na Sądzie Ostatecznym jakiejkolwiek łaski!


Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie!


Fałszywy apostoł Paweł podał wielu ludziom zupełnie błędne doktryny! Warto to sobie dokładnie przemyśleć. 


USA słynie z największej rozpusty, bezprawia, pornografii, arogancji, mordów armii na całym świecie, masy narkotyków, aborcji i wiele, wiele innych grzechów.


Z tych powodów Bóg dopuszcza w USA do tego, co się tam w obecnej chwili dzieje. Jeżeli ludzie ci Nim pogardzają, nie będą mogli otrzymać jakiekolwiek pomocy od Boga a będzie znacznie, znacznie gorzej niż jest teraz. Według Boga ludzie będą nawet umierali z głodu.


Taka sama taktyka obejmuje cały świat. Owszem katolicy to bałwochwalcy i BYĆ MOŻE Bóg wiele im wybaczy, ale zwiedzenie Kościoła a zupełna ignorancja Boga to dwie zupełnie różne sprawy.


Jest prawdopodobne, że w Polsce są także tacy, których Bóg nie interesuje. Otrzymają oni zero pomocy w czasie Wielkiego Ucisku.


Takie są realia i wybaczenie grzechów może nastąpić wyłącznie w przypadku skruchy, nie tyle przed gilotyną ale już teraz i wielu powinno się obudzić z tego szatańskiego snu i zacząć zwracać się do Boga, jeżeli chcą te osoby żyć.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3350
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

1st Sierpień 2020, 21:01
Message reputation : 100% (2 votes)
 Oczywiście że tak będzie Henryku .

Czasy końca to znaki i KARA ...

2 Ezdrasza
Rozdział 9:
(6) tak jest także z czasami Najwyższego: początek manifestuje się w cudach i w mocnych dziełach, a koniec w KARZE i ZNAKACH.

To co się dzieje teraz na ziemi to są zapowiedziane przez Boga znaki i początek JUŻ KARANIA grzeszników, którzy jeszcze mają czas na skruchę i poszukiwania Boga całym sercem i duszą...lecz większość tego nie robi .

Bałwochwalcy Słowianie czyli Izraelici w większości których znam to UCZCIWI i DOBRZY ludzie, którzy nikomu krzywdy nie robią tylko są po prostu ŚLEPI i jak mówi Pismo Bóg przyprowadzi lud ślepy aby im się DAĆ POZNAĆ na pustyni.

Oni nie oczekują Syna Bożego a większość z nich NIGDY nawet nie przeczytała Mateusza rozdziału 24 - oni są całkowicie w szponach fałszywych pasterzy chrześcijaństwa LECZ pomimo tego to chrześcijanie to i tak najlepsza część ludności ziemi .

My natomiast  oczekujemy Isusa Króla Mesjasza i mamy NAKAZANE abyśmy czuwali i nie dali za wygraną w walce z tym światem. To Bóg nam otworzył oczy i uszy na Słowa prawdy tak że uwierzyliśmy i uznaliśmy Isusa za Jego Syna .Wiemy także co nas czeka jeżeli zwyciężymy i aż do przyjścia Isusa pozostaniemy wierni Bogu , Synowi i Przykazaniom.

Czytamy i rozumiemy co Bóg do nas MÓWI w Biblii abyśmy byli gotowi jak mówi proroctwo. Nie mamy proroków- mamy Słowa Boga i Syna i jesteśmy nauczani w ten sposób i nasza wiedza się powiększa adekwatnie do potrzeb dni ZGODNIE z wolą Boga.

To Bóg decyduje co ,kiedy i gdzie według swego planu ,który ma dokładnie przemyślany i NIE NAM szemrać przeciwko Jego postanowienią i wyroką .
Poza tym my tego nie robimy ponieważ wierzymy Bogu na 100% i rozumiemy że TO WSZYSTKO co się zbliża MUSI SIĘ STAĆ.

Czast końca to czas  kary Boga na ten świat i okres 42 miesięcy będzie tego DOBITNYM przykładem.
Zaczną prorokować dwaj świadkowie Boga którym da On moc .

(3) I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Pomimo świadectwa Prawdy dwóch proroków Bożych mieszkańcy ziemi będą uważać ich za obciążenie i udręczenie. Nie będą chcieli się nawrócić do Boga, będą wierzyć Bestii i jej bluźnierstwą i będą się cieszyć gdy Bestia ich zabije. Mi to przypomina historię ze studia Marvela - już ZACZĘLI przygotowywać grunt ...

(7) A gdy już złożą swoje świadectwo, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi BÓJ i zwycięży, i zabije ich.

(Cool A ich trupy leżeć będą na ulicy wielkiego miasta, które w przenośni nazywa się Sodomą i Egiptem, gdzie też Pan ich został ukrzyżowany.

(9) I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia, i nie pozwolą złożyć ich trupów w grobie.

(10) A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać, dlatego że ci dwaj prorocy udręczyli mieszkańców ziemi.

Oczywiście duża część zapewne w większości chrześcijan odmówi pokłonu Bestii i wzięcia jej znamienia za co poniesie śmierć i za swą wierność zmartwychwstaną oni i dostąpią życia wiecznego już podczas 1000 lat Królestwa.

Henryk pisze artykuł który lepiej pomoże nam spojrzeć na okres czasu nadchodzącego znaku Syna Człowieczego i porwania i związanej z tym strategią wroga, którą mamy podaną przez Syna Bożego .

Nasza służba jest tylko i wyłącznie ku chwale Boga i Syna !

Nie jesteśmy pasterzami ani prorokami ,nie obwołujemy się nimi - my tylko świadczymy wam prawdę ze Słowa Bożego, którą sami sprawdzacie i WIECIE kim jesteście dla Boga - Jak cenni że dopuścił was drodzy bracia i siostry do poznania tajemnicy Królestwa Niebios i da wam jeszcze więcej , ponieważ już macie to co cenne w Jego oczach.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 13:

(11) A On, odpowiadając rzekł: Wam dano poznać tajemnice Królestwa Niebios, ale tamtym nie dano.

(12) Albowiem temu, kto ma, będzie dane i obfitować będzie; ale kto nie ma i to, co ma, będzie odebrane.

(16) Ale oczy wasze są błogosławione, że widzą, i uszy wasze, że słyszą,

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

2nd Sierpień 2020, 02:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Zaczyna się na poważnie w USA!


https://www.naturalnews.com/2020-07-19-black-lives-matter-terror-cells-will-carry-out-flash-mob-killing-sprees-civil-war.html#ANALIZA WOJNY CYWILNEJ: komórki terrorystyczne Black Lives Matter będą przeprowadzać „uzbrojony flash mob” na społeczności białych, podczas gdy korporacje w Ameryce będą finansować nielegalną broń
Sunday, July 19, 2020 by: Mike Adams

(Natural News) Wojna domowa jest teraz nieunikniona w Ameryce, ponieważ lewicowe grupy terrorystyczne, takie jak Antifa i Black Lives Matter, zyskują coraz większą pewność siebie dzięki 269 korporacjom, które wpychają w ich ręce setki milionów dolarów, z których część jest wykorzystywana do zakupu części do broni automatycznej przemycane do Stanów Zjednoczonych przez Chiny.


Aktualizacja: chiński pierścień przemytniczy broni rozszerzył się teraz na Louisville, Kentucky, a także Detroit, oba centra rekrutacji terrorystów Black Lives Matter, a także czarne grupy bojowników NFAC, które już maszerują w szyku, dzierżąc broń i grożąc białym mieszkańcom pojazdy.


Nie będzie przesadą stwierdzenie, że McDonald's, Netflix, Google, Nike, Apple i inne znane marki otwarcie wspierają teraz lewicowe operacje terrorystyczne w Ameryce. I nie przepraszają za to. To jest nowa Ameryka, w której giganci technologiczni, media i korporacje łączą siły z lewicowymi terrorystami, którzy otwarcie wzywają do zabijania policji, egzekucji białych i obalenia rządu.


Weryfikacja faktów: Black Lives Matter jest prowadzona przez wyszkolonych marksistowskich anarchistów, takich jak Alicia Garza, Patrisse Cullors i Opal Tometi. Dzisiejsze organy ścigania:

Według Patrisse Cullors w wywiadzie z 2015 roku:

„W szczególności ja i Alicia jesteśmy przeszkolonymi organizatorami. Jesteśmy wyszkolonymi marksistami ”.
Jeśli chodzi o Opal Tometi, jest bliską przyjaciółką Nicolasa Maduro, marksistowskiego dyktatora Wenezueli. Jeśli nie znasz czasów terroru dyktatora Maduro, przeczytaj proszę.


Celem Black Lives Matter jest osiągnięcie całkowitego obalenia Stanów Zjednoczonych Ameryki, które ma zostać zastąpione przez marksistowski autorytarny reżim, w którym rozstrzeliwuje się białych ludzi, kościoły są palone do dna, a korporacyjni faszyści autorytarni (jak Google, Facebook , Disney itp.) Rządzą zniewolonym narodem, gdzie zbrodnie myślowe są karane śmiercią, a każda mowa jest silnie cenzurowana i kontrolowana przez reżim.


Struktura nadchodzącej wojny domowej: Błyskawiczne tłumy ciężko uzbrojonych terrorystów Black Lives Matter, dzierżących w pełni automatyczną broń, finansowane przez korporację America


Jednak nadchodząca wojna domowa nie będzie miała takiej struktury, jak XIX-wieczna wojna domowa, w której Północ kontra Południe stała się konfliktem. Nowoczesna wojna domowa będzie zdecentralizowana, szybko przeprowadzona i zorganizowana za pomocą pro-terrorystycznych platform internetowych, takich jak Facebook, Twitter i YouTube, z których wszyscy będą prowadzeni przez tych samych szalonych lewicowych przestępców, którzy będą przeprowadzać ataki na Amerykę. (Facebook i Twitter są obecnie zasadniczo platformami terrorystycznymi, które cenzurują wszystkie proamerykańskie głosy).


Broń w pełni automatyczna i tłumiki używane przez lewicowych bojowników zostaną sfinansowane przez korporację America, która przekazała już ponad pół miliarda dolarów na cele tak zwanej „sprawiedliwości społecznej” - tylko pranie pieniędzy, aby kupić więcej broni dla BLM terroryści. Pamiętaj, że następnym razem, gdy coś kupisz, w tym Big Maca, subskrypcja Netflix lub para markowych butów. Możesz finansować terrorystów, którzy chcą cię zabić.


Struktura nadchodzącej wojny domowej nie będzie przypominać niczego, co widzieliście w historii Stanów Zjednoczonych. Niedawny artykuł w ForeignPolicy.com, publikacji akademickiej skierowanej do globalistów, zawiera wnikliwą analizę prawdopodobnej struktury nadchodzącej wojny domowej. Należy pamiętać, że ForeignPolicy.com jest publikacją pro-globalistyczną, która publikuje przeboje propagandowe, takie jak „Szaleństwo QAnona zamienia Kanadyjczyków w potencjalnych zabójców”. Jest to zasadniczo naciągany hit na temat zjawiska QAnon, ustanawiający narrację, która obwinia QAnon, gdy Kanada przeprowadza własne bombardowania fałszywymi flagami w stylu maratonu Bostońskiego, aby przekazać narrację, że wszyscy właściciele broni są terrorystami, z wyjątkiem właścicieli broni, którzy są oczywiście terrorystami Black Lives Matter.


Publikacja twierdzi również, że to „biali mężczyźni” będą popełniać większość przemocy, w magiczny sposób pomijając wszystkich Czarnych, którzy dopuszczają się dziś największej przemocy na ulicach Ameryki. Oto bojowa grupa Czarnych „NFAC” maszerująca autostradą w pobliżu Atlanty, grożąca ludziom bronią i faktycznie żądająca reparacji od białych pasażerów pojazdów:


A oto film przedstawiający jednego z liderów NFAC wyjaśniającego swój manifest. Ich plany obejmują złożenie „Deklaracji wyzwolenia”, w której twierdzą, że zadeklarują każdą Czarną osobę w Ameryce jako „więźnia politycznego”, jednocześnie żądając od rządu USA przekazania terytorium, które NFAC przejmie na własny „czarny etnostat” . ” Obecnie planują zażądać przekazania im stanu Teksas w ramach transferów „reparacyjnych”, jeśli możesz w to uwierzyć.


Lider NFAC, Wielki Mistrz Jay, opisuje, jak zbuduje swój czarny etnostat w Stanach Zjednoczonych.
chwalenie się, że wszyscy są bardzo zdyscyplinowanymi strzelankami wojskowymi i ekspertami. Skończy się naprawdę źle dla tych facetów .. pic.twitter.com/FKPCT8pRRC


- Kanał informacyjny Veritas (@veritasnewsfeed) 5 lipca 2020 r


A więc twierdzenie ForeignPolicy.com, że cała przemoc zostanie przeprowadzona przez „białych mężczyzn”, jest czystym złudzeniem. Ale to nie znaczy, że reszta ich analizy jest błędna. Wydaje się, że jest na miejscu w opisywaniu struktury nadchodzącej wojny domowej:


W przypadku Stanów Zjednoczonych kształt przyszłych konfliktów o ojczyznę będzie asymetryczny, rozproszony i niejednorodny. Współczesny konflikt o ojczyznę prawdopodobnie skomponowałby się samodzielnie z licznymi dynamicznymi frakcjami zorganizowanymi za pomocą narzędzi cyfrowych wokół sieci ideologicznych i powiązań. Prawdopodobnie byłaby to mozaika powiązanych grup rebeliantów i ich odpowiedników biorących udział w lekkich potyczkach wzdłuż nachodzących na siebie krawędzi ich sieci, połączonych z okazjonalnymi atakami terrorystycznymi o dużej wartości przeciwko miękkim i twardym celom.


Zasadniczo to, co opisują, to „błyskawiczne tłumy” uzbrojonych lewicowych bojowników, którzy koordynują plan na Facebooku lub Twitterze - bez wątpienia przy pełnym wsparciu Zuckerberga i Dorseya - a następnie wkraczają do akcji, dokonując masowego mordu na zamierzony cel, a następnie znikający w miastach.


Prawdopodobne cele obejmują:


Białe dzielnice
Galerie i centra handlowe
Budynki rządowe
Domy konserwatystów, patriotów i dziennikarzy
Prywatne domy organów ścigania
Żłobki i szkoły dla białych ludzi
Siły terrorystyczne przybędą normalnie wyglądającymi pojazdami, a następnie rozleją się w docelowy obszar, rozpylając ostrzał z broni palnej i zabijając niewinnych Amerykanów szybkimi ruchami i ogniem z broni automatycznej. Kilka minut później uciekną z obszaru przed przybyciem policji. Warto zauważyć, że policja i tak prawdopodobnie nigdy nie przyjedzie, ponieważ zdrajcy Demokraci celowo zdefinansowali policję (lub nakazali jej zaprzestanie działań policji), aby umożliwić terrorystom Black Lives Matter i Antifa osiągnięcie nieograniczonego sukcesu we własnych operacjach terrorystycznych (np. centrum Seattle lub Portland, na początek).


Warto zauważyć, że akcje wojny domowej lewicowych terrorystów nie będą polegały na tworzeniu statycznych stref, takich jak CHAZ czy CHOP; będą polegać na szybkim rozmieszczeniu i szybkich operacjach ewakuacyjnych, które mogą się rozpocząć w ciągu kilku minut w prawie każdym miejscu w kraju.


Jeszcze jedna uwaga: podczas gdy lewicowi bojownicy dokonują masowych mordów, zdradzieckie media będą opisywać ich operacje jako „pokojowe”, podczas gdy lokalne szpitale będą twierdzić, że wszystkie ofiary zmarły w wyniku COVID-19.


Linie bitewne nie są geograficzne; są ideologiczne
Te bojowe operacje typu flash mob mogą pojawić się w dowolnym miejscu w kraju w dowolnym momencie. Linie bitewne nie są geograficzne; są ideologiczne. Jak wyjaśnia ForeignPolicy:


Działania wojenne obecnie często wywodzą się ze zmarginalizowanych ideologicznie i ekonomicznie społeczności, których cierpieniem i strachem dzierżą przebiegli globalni aktorzy. Stają się partyzantami, frakcjami rebeliantów, pełnomocnikami i powstańcami. Czasami wyglądają bardziej jak konflikty plemienne ułożone na tle rasowym, religijnym, rodzinnym lub ekonomicznym, często na szczycie kryzysów zasobów, które wymuszają przemoc, aby stać się niezbędnym rozwiązaniem. Ale rzadko są to zwykłe dwustronne konflikty.


Innymi słowy, twoje sąsiedztwo może zostać zaatakowane przez „czarną” grupę bojowników jednego dnia, podczas gdy twoje lokalne budynki rządowe są bombardowane przez mafię Białej Antify następnego dnia. Możesz również zobaczyć, w odpowiedzi na to, grupy patriotów napadające na domy znanych przywódców Black Lives Matter, zabijając ich, gdy śpią. Podobnie terroryści z BLM mogą wyzwolić ukierunkowaną przemoc wobec funkcjonariuszy policji w ramach skoordynowanego porannego nalotu, który obejmuje na przykład dziesiątki domów policjantów jednocześnie.


Nawiasem mówiąc, spodziewamy się w pełni zaatakowania i odłączenia stacji elektroenergetycznych w wielu rejonach kraju podczas tych starć. Sieć energetyczna stanie się zawodna, zwłaszcza w większych miastach.


---------------------------------------------------------------------------------------


Tyle z cytowanego znacznie większego artykułu.


Więcej w reszcie artykułu ale i tak już wiadomo, kto to robi, i że Trump jest po to, aby podsycać nienawiść, zamiast powstrzymać to w zarodku bez większych ofiar. Ale jeżeli jest to plan potwierdzony przez Boga, On wie dokładnie co robi, kto ma zginąć a kto wypłynie na statkach na pustynię, aby dołączyć do Słowian.


W tym artykule są także filmy i zdjęcia.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

14th Sierpień 2020, 10:16
Message reputation : 100% (2 votes)

Podesłano mnie artykuł niezwykle ciekawy, a ja dodam jeszcze ciekawszy komentarz.


Świątynia satanistyczna organizuje konkurs na bezpłatną aborcję, aby promować zabijanie niemowląt jako rytuały religijne

Link do tłumaczenia na polski.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.lifenews.com%2F2020%2F08%2F07%2Fsatanic-temple-raffles-off-free-abortion-to-promote-killing-babies-as-religious-rituals%2F

Tekst pełny poniżej.

Jakby zabicie nienarodzonego dziecka było jakąś upragnioną nagrodą, Satanistyczna Świątynia organizuje losowanie darmowej aborcji, aby zebrać pieniądze na nową kampanię proaborcyjną.


CBN News donosi, że Świątynia Szatana (TST) rozpoczęła kampanię promującą swój „religijny rytuał aborcji”, który porównuje do chrztu lub komunii dla chrześcijan.


„Rytuał” celebruje zabicie niewinnego nienarodzonego dziecka przez aborcję. TST twierdzi, że śmiertelna praktyka opiera się na dwóch jej zasadach: autonomii ciała i przestrzeganiu najlepszych praktyk naukowych.


W środę TST ogłosiła plany zakwestionowania stanowych praw aborcyjnych w oparciu o twierdzenie, że naruszają one wolność religijną swoich członków. Aby sfinansować swoje wysiłki proaborcyjne, zbiera pieniądze w drodze loterii. „Główną nagrodą” dla tych, którzy przekażą co najmniej 200 dolarów jest aborcja.


„Wygraj darmową aborcję. Świątynia satanistyczna pokryje wydatki medyczne związane z przerwaniem ciąży do 2500 dolarów ”, stwierdza zbiórka pieniędzy.


Inne nagrody to „religijny zestaw do aborcji, składający się z kompaktowego lusterka TST i instrukcji rytualnej” oraz bransoletka „Ty jesteś twoim mistrzem”.


„Świątynia satanistyczna z dumą ogłasza swój religijny rytuał aborcji, ceremonię zakorzenioną w naszych głęboko zakorzenionych przekonaniach” - powiedziała grupa w zapowiedzi wideo na YouTube . „Ty sam jesteś twoim panem. Witaj Szatanie! ”


Twierdzi, że jego rytuał aborcyjny jest „duchowym doświadczeniem zaprojektowanym, aby zaszczepić pewność siebie i poczucie własnej wartości zgodnie z wierzeniami religijnymi TST” i porównał „rytuał” zabijania nienarodzonych dzieci do chrztu lub komunii dla chrześcijan.
Jak podaje blog Friendly Atheist , Satanic Temple tak opisała swój „rytuał” aborcji:


Przed podaniem środka znieczulającego lub uspokajającego spójrz na swoje odbicie, aby przypomnieć sobie swoją osobowość i odpowiedzialność za siebie. Skoncentruj się na swoich zamiarach. Weź głęboki oddech i usiądź wygodnie. Kiedy będziesz gotowy, powiedz głośno trzecią i piątą zasadę. Możesz teraz przejść operację. Po zakończeniu operacji i ustąpieniu znieczulenia powróć do swojego odbicia i wyrecytuj swoją osobistą afirmację. Poczuj, jak rozpraszają się wątpliwości, a twoja pewność siebie rośnie, gdy właśnie podjąłeś decyzję, która potwierdza twoją niezależność i wolną wolę. Zakończył się religijny rytuał aborcji.


LifeNews polega na wsparciu czytelników takich jak Ty w walce z mediami proaborcyjnymi. Przekaż darowiznę teraz .
Sataniści powiedzieli, że wierzą w „aborcję na żądanie” w pierwszym trymestrze - czyli bez przepisów, ograniczeń i świadomej zgody.
Sprzeciwiają się prawom, które wymagają, aby placówki aborcyjne pokazywały matkom ultradźwięki ich nienarodzonych dzieci lub pozwalały im słuchać bicia serca nienarodzonego dziecka. Sprzeciwiają się okresom oczekiwania, które zapewniają matkom czas na rozważenie informacji o świadomej zgodzie przed dokonaniem aborcji. Chcą też zostać zwolnieni z przepisów, które wymagają, aby zakłady aborcyjne zakopały lub kremowały zwłoki po aborcji.


Ich plan polega na zakwestionowaniu praw opartych na ustawie o przywróceniu wolności religijnej (RFRA), która zapewnia, że ​​rząd nie będzie niepotrzebnie ingerować w wolność religijną ludzi.


Według Friendly Atheist: „Mówiąc, że aborcje w pierwszym trymestrze są religijnym rytuałem dla ich członków, każde państwo, które ma własne przepisy RFRA - i ma je większość państw antyaborcyjnych - teoretycznie musiałoby wykazać, dlaczego ich… ograniczenia powinny unieważniają wolność religijną satanistów ”.


Jak dotąd wszystkie procesy przeciwko prawom chroniącym życie zawiodły. W czerwcu federalny sąd apelacyjny odrzucił ich ostatnią próbę zakwestionowania prawa stanu Missouri . W 2019 roku Sąd Najwyższy stanu Missouri oddalił kolejny z pozwów wniesionych przez Świątynię Satanistyczną. Ale za każdym razem, gdy przegrywają, próbują ponownie z nowym podejściem.


Świątynia satanistyczna jest mocno zaangażowana w aktywizm aborcyjny w Stanach Zjednoczonych. Breitbart kiedyś opisał swoją pracę jako „krucjatę proaborcyjną, aby przyjść z pomocą największemu amerykańskiemu dostawcy aborcji”, Planned Parenthood.


Niektórzy z jej członków próbują także zastraszyć pokojowych doradców pro-life chodnikowych poprzez makabryczne protesty. W 2016 roku obrońcy życia poza Detroit, Michigan Planned Parenthood stanęli w obliczu niepokojącej sceny, kiedy grupa ze świątyni satanistycznej przybyła, aby przeciwstawić się protestowi, nosząc dziecięce maskii nosząc bicze. Podobny protest przeprowadzili w Wielki Piątek w 2017 roku.


Wiele lat temu były satanista Zachary King powiedział Lepanto Institute, że kult odprawia satanistyczne rytuały w ośrodkach aborcyjnych . King powiedział, że udział w aborcji jest szczególnie ważny dla satanistów, ponieważ uważa się, że jest to najlepszy sposób złożenia ofiary szatanowi.
Wyjaśnił: „W satanizmie zabicie czegoś lub śmierć czegoś jest najskuteczniejszym sposobem wykonania zaklęcia. Jeśli chodzi o próbę uzyskania aprobaty szatana, aby dać ci coś, czego chcesz, zabicie czegoś jest najlepszą drogą. Zabicie czegoś jest ostateczną ofiarą dla szatana, a jeśli możesz zabić nienarodzonego, to jest to jego ostateczny cel ”.


===============================================================================Ja proponowałbym znacznie lepszą ofiarę, która będzie bardziej doceniona przez szatana.1. Nie brać znieczulenia podczas aborcji. jak poświęcać coś to na całego wraz ze słodkim bólem.2. Najlepiej urodzić żywe dziecko, a samą siebie zabij bez znieczulenia na ofiarę a dziecięciu pozwól żyć razem z jego ojcem.Świat będzie znacznie lepszy bez ciebie!

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

26th Sierpień 2020, 06:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Najwyraźniej plan III Wojny Światowej jest w pełni realizowany i przewodzi temu... Donald Trump.
Kult pytań i przysięgi upadłych - pod słońcem nic nowego!

Poniżej przetłumaczony tekst pod filmem z linku.


Republikanie i Demokraci dają ci dwie drogi do tej samej rzeźni. Obudź się baranie! To nie jest kanał przeciwko Trumpowi. To kanał skierowany przeciwko zniewoleniu świata. Wprowadzono polityków, aby dzielić i podbijać masy.Prezydenci są selekcjowani, a nie wybierani. Ameryka jest korporacją i jesteś postrzegany jako własność osób, które ją kierują.Zarówno Trump, jak i Biden byli jezuici wykształceni i powołani do walki ze sobą. „Wielkie Przebudzenie” jest doktryną New Age i nie jest niczym innym jak gnostyckim chrześcijaństwem lub fałszywą ewangelią znaną jako doktryna lucyferiańska.

Wszyscy ludzie Q, kocham was za to, że tak bardzo chcecie dla Ameryki, ale musicie dojść do prawdy, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu i jezuickiego fałszywego Żyda Rycerzy Templariuszy, faraona, babilońskiego lucyferiańskiego satanisty. Chcą założyć trzecią świątynię, aby ich król, antychryst, mógł zająć swoje miejsce na ziemi.Ten Q ujawniający oszustwo „głębokiego stanu” jest sztuczką magów, czyli to dym i lustra. Spójrz tutaj, a my dalej wszystko tam [size=16][size=24]niszczymy.
[/size]
American House of Cards wkrótce upadnie. Gdy to zrobi, stworzy efekt domina, który sprowadzi na siebie resztę świata. Czas się obudzić.

*** Dużo więcej twardych treści związanych z prawdą w Skarbcu Prawdy na mojej stronie internetowej: https://shakingmyheadproductions.com


W filmie ten Chrześcijanin ujawnia, ze Trump najwyraźniej to upadły anioł.[/size]

Z mojej strony - jaki jest cel III Wojny Światowej?

https://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm


Cytat...


chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu.

Czyli Trump jest doskonałym narzędziem dla... wywołania kataklizmu rękami... CHRZEŚCIJAN!!!

Pozuje na Chrześcijanina i to bezgrzesznego. Ma dwie znane strategie, które zdają egzamin.


Tzw Qanon. To Mike Pompeo

Motto Trumpa - Where we go one, we go all.Gdzie idziemy jako jeden, idziemy wszyscy


Jest to - uwaga, bardzo ważne - jest to przysięga upadłych aniołów na Gorze Sermon.


1 Henocha 5:4 Wszyscy odpowiadając mu rzekli: "Przysięgnijmy wszyscy i zwiążmy się przekleństwami, że nie zmienimy tego planu, ale doprowadzimy zamiar do skutku".
5 Następnie wszyscy razem przysięgli i związali się wzajemnie przekleństwami.

6 Był o ich wszystkich dwustu. Zstąpili na Ardis, szczyt góry Hermon. Nazwali ją górą Hermon, albowiem na niej przysięgali i związali się wzajemnie przekleństwami.


To jest niezwykle cenna informacja i to wyraźnie wskazuje na stopniowo realizowany plan upadłych aniołów z Trumpem (wybrańcem)

na czele. Celem ich jest doprowadzić w USA do politycznego wrzenia i spowodować rzeź czarnych za mordy na białych.


Rzecz jasna, że 'patrioci' w USA dadzą się na to złapać, już są złapani.


Oto dokładny plan.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)


Przypomnę, ze poza Słowianami nikt nie wie, jak Isus ma na imię i kogo powinniśmy wielbić. Że musimy być posłuszni Bogu i TYLKO BOGA wielbić.W USA jest...


chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację

Tak jest dokładnie w USA i w Europie i taki jest cel szatana, który dąży do światowego ośmieszenia całego Chrześcijaństwa oraz obarczenia winą za masowe mordy ANTIFA, BLM czy imigrantów w Europie.Ten plan pod przykrywką pandemii może zostać w każdej chwili zrealizowany!!!

I jeszcze jeden fragment realizowany także w chwili obecnej."Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

31st Sierpień 2020, 16:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Śladem Zwiedzenia - Page 5 Arl10

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Maski10

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

5th Wrzesień 2020, 11:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Lusia zapytała mnie w emailu, co sie ze mną dzieje. Podała mnie film, który nieco omówię.

To jest ponad 3.5 tysiaca km od Perth, gdzie ja mieszkam. U nas jest inny rząd i inny stan i inne prawo.


No i jestem przekonany, że Bóg mi cały czas pomaga od dnia, w którym się urodziłem.

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Perth10

Ja mieszkam gdzie jest czerwona kropka po lewej a Melbourne to najniżej położone miasto na południ Australii.

:-)

Ten wywiad pani z tym panem nie bardzo mnie pasuje. Ale mnie ten film z aresztowania pasuje na 100%
i ten młody małżonek zachował się w 100% prawidłowo jako... zastraszony małżonek,
Który wiedział że post żony na Fejsie był zabroniony.
Jedno, co MOIM zdaniem jest podejrzane, to ze pozwolono to sfilmować i nikt tego nie cenzurował.
A policja w stanie takiej akcji ma prawo do wejścia do każdego domu bez nakazu aresztu.


Zresztą każda policja ma każde prawo jakie chce i w USA to jest wyraźnie widoczne, w Melbourne także.


W każdym reżimie rzad robi na co ma ochotę i zabija bez sądów, kiedy tylko ma na to ochotę.


Demokracja była i jest nadal iluzją, tak jak było w Polsce za stanu wojennego, kiedy komunistyczny rzad
wprowadził wojnę przeciwko Polakom i zaczął mordować ludzi, którzy byli temu przeciwni.


Wszystko jest normalnie jak zawsze było, tylko my jakoś tego nie zauważamy, dopóki ktoś nam kija na plecy nie
włoży.


W USA zgodnie z prawem rząd nie ma na nic prawa a protesty ANTIFA i BLM w takich przypadkach mogły być zorganizowane w prosty sposób zgodnie z prawem USA.


Ostrzeżenie protestujących, że każda próba podpalania skończy się aresztowanie i sprawą sądową o odszkodowanie. W przypadku używania przemocy


policja ma prawo (dlatego strzela czasami) do użycia broni w razie zagrożenia.


Czy na próby podpalania i za strzały lub nawet zabicie kogokolwiek policja ma prawo natychmiastowego ognia do ludzi drastycznie łamiących prawo
ponieważ jakakolwiek krzywda wyrządzona innemu człowiekowi bez jakiekolwiek przyczyny postawi bandytce przed sądem, zwłaszcza za publiczny mord.


Trump ostatnio zadeklarował, że cofnie masę funduszy dla Nowego Jorku i innym miast za zezwolenia na niszczenia, pożary a nawet za morderstwa.


Trump, czy to zrobi czy nie, zadeklarował, ze te miasta które popierają zamieszki ANTIFY i BLM nie otrzymają żadnych funduszy na przywrócenie
porządku oraz odbudowy spalonych budynków, ponieważ władze (demokratyczne) celowo do tego dopuściły.


No i robi się bałagan ponownie.


Wracając do sprawy w Melbourne, rząd dopuścił do ukazania sie tego filmu i nikt tego nie powstrzymał. A to jest sygnał, że CHCIANO aby świat to zobaczył.Czy w celu podżegania do oporu czy w celu pozbawienia władzy... komunistów, tego się raczej nie dowiemy. Ale to moja opinia o tym co widziałem.


I jeszcze widziałem dwóch dziennikarzy, którzy ostro i publicznie zbluzgali premiera w Wiktorii za ośmieszenie całego kraju przed całym swiatem i jego pozycja jest obecnie pod znakiem zapytania.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

7th Wrzesień 2020, 13:34
Message reputation : 100% (2 votes)
Jest artykuł na temat prawa amerykańskiego, który jest omówiony przez jednego czółowieka, któremu nie bardzo wierzę z powodu... miłości do Żydów.

Twierdzi on że Trump posiada olbrzymią władzę, którą będzie stosował w pewnym czasie i owa władza jest ujęta ostro w Konstytucji USA.

Oto ona w tłumaczeniu w Google.


Jak Czternasta Poprawka daje Trumpowi moc odebrania władzy zdradzieckim wrogom wewnętrznym

Czternasta Poprawka - zobacz pełny tekst tutaj - odnosi się bezpośrednio do uprawnień rządu federalnego w postępowaniu z urzędnikami, osobami fizycznymi i stanami, które są zaangażowane w „bunt” przeciwko Stanom Zjednoczonym Ameryki.W szczególności czternasta poprawka przyznaje prezydentowi USA uprawnienia do:

Aresztu i przetrzymywania na czas nieokreślony wszystkich urzędników publicznych - w tym burmistrzów, gubernatorów, ustawodawców stanowych, sędziów federalnych i funkcjonariuszy organów ścigania - którzy popierają „bunt” przeciwko Stanom Zjednoczonym lub którzy „udzielili pomocy lub pocieszenia” wrogom Ameryki.


(Sekcja 3)
Zlikwidować stanowiska w Izbie Reprezentantów w Kalifornii i innych stanach, które są zaangażowane we wspieranie platform cenzury Big Tech, które wspierają bunt przeciwko Stanom Zjednoczonym i „ograniczają” prawo obywateli w wieku uprawniającym do głosowania do udziału w wyborach (poprzez cenzurę). Oznacza to, że głosy Kolegium Elektorów również zostałyby proporcjonalnie zmniejszone w tych stanach.(Sekcja 2) Miałoby to również zastosowanie do stanów takich jak Oregon, które podobno finansują instalacje „obozowisk wojennych”, w których mieszczą się powstańcy, którzy są wypuszczani każdej nocy w celu ataku na budynki federalne i federalnych funkcjonariuszy organów ścigania.
Wyeliminować wszelkie federalne wsparcie finansowe dla miast i stanów, które są zaangażowane w „powstanie lub rebelię” przeciwko Stanom Zjednoczonym. Sekcja 3 wyraźnie stwierdza, że ​​wszystkie takie roszczenia federalnych zobowiązań pieniężnych wobec stanów „będą uznane za nielegalne i nieważne”.

(Sekcja 4)
W istocie czternasta poprawka przyznaje obywatelom amerykańskim „równą ochronę” na mocy prawa, ale dla urzędników publicznych lub stanów, które są zaangażowane w „powstanie lub rebelię” przeciwko Stanom Zjednoczonym, ta równa ochrona zostaje cofnięta.

Demokraci już to wszystko wiedzą, dlatego realizują plan chaosu wyborczego, licząc na to, że cały proces wyborczy wprowadzą w masowe zamieszanie, z którego zamierzają dokonać nielegalnego zamachu stanu, aby wyeliminować Trumpa z urzędu i zdobyć władzę polityczną nad całym narodem.Wiele stanów rządzonych przez Demokratów jest już w otwartym buncie, pomagając i pocieszając nielegalnych powstańców, którzy próbują obalić rząd Stanów Zjednoczonych
Powinno być raczej oczywiste, że w tej chwili Kalifornia, Oregon, Waszyngton, Nowy Jork, Illinois i wiele innych stanów jest zaangażowanych w otwarty bunt przeciwko Stanom Zjednoczonym, a tysiące urzędników publicznych w tych stanach - burmistrzów, gubernatorów, stanowych ustawodawcy, szefowie policji itd. - udzielają „pomocy lub pocieszenia” buntowi.

Zgodnie z czternastą poprawką Trump musi jedynie ogłosić powstanie, a wtedy burmistrz Lightfoot (Chicago), burmistrz Wheeler (Portland), burmistrz Durkan (Seattle), a nawet de Blasio (Nowy Jork) zostaną aresztowani i usunięci z urzędu za złamanie przysięgi. biurowy. Wszyscy ci burmistrzowie (i wielu innych) złożyli przysięgę, że będą przestrzegać i bronić Konstytucji Stanów Zjednoczonych, ale naruszyli swoje przysięgi, a czternasta poprawka oznacza, że ​​unieważnili swoje prawo do równej ochrony na mocy prawa.

Ponieważ naruszyli Konstytucję Stanów Zjednoczonych i aktywnie zaangażowali się w bunt przeciwko Stanom Zjednoczonym, innymi słowy, nie korzystają już z ochrony wynikającej z Konstytucji.

Ponadto prezydent Trump może wyeliminować miejsca w Izbie Kongresu dla stanów popierających bunt, zmniejszając ich przydział w Izbie. Oznacza to, że liczba głosów w kolegium elektorów w poszczególnych stanach jest również ograniczona, ponieważ te liczby są oparte na liczbie przedstawicieli Izby i Senatu w każdym stanie. Wynika to z faktu, że państwa te wspierają wysiłki Big Teach, aby odmówić konserwatystom prawa do udziału w wyborach i głosowaniu, poprzez ukierunkowaną politycznie cenzurę i taktyki tłumienia wyborców, obecnie rutynowo stosowane przez Google, Facebook i innych gigantów technologicznych.

Sekcja 2 czternastej poprawki w szczególności dotyczy powstrzymywania wyborców. Mówi się, że państwa, które popierają zniesienie prawa obywateli do udziału w głosowaniu, utracą część swoich miejsc w Kongresie, a także reprezentację Kolegium Elektorów. W tej chwili najbardziej jawne i oczywiste tłumienie wyborców jest przeprowadzane przez platformy Big Tech, takie jak Facebook, Google, Twitter i YouTube, ale podobną cenzurę podejmują również Microsoft, Apple, Vimeo i inni giganci technologiczni.Firmy te otrzymują pomoc i komfort od wielu lewicowych miast i państw, które często przyznają tym firmom odroczenia podatku od nieruchomości i ochronę prawną przed uzasadnionymi śledztwami lub postępowaniami. Innymi słowy, stany takie jak Kalifornia aktywnie chronią platformy Big Tech, które tłumią udział wyborców poprzez cenzurę ukierunkowaną politycznie. A to stawia Kalifornię w naruszeniu sekcji 2 czternastej poprawki.

Co więcej, Prezydent Trump może aresztować i uwięzić wszystkich sędziów stanowych i federalnych, którzy udzielili „pomocy lub pocieszenia” powstańcom, na przykład zwalniając ich bez postawienia zarzutów po aresztowaniu za udział w zamieszkach lub napaści na funkcjonariuszy organów ścigania. Oznacza to, że wszyscy finansowani przez Sorosa prokuratorzy okręgowi i sędziowie antyamerykańscy, którzy poparli powstanie, mogą teraz zostać aresztowani i usunięci ze stanowiska za jednym zamachem.


Artykuł jest dużo większy, ale mając prawo czy też z niego skorzystać, to dwie różne sprawy. Jedno MOIM zdaniem jest pewne. USA stanie w obliczu olbrzymiej wojny domowej z powodu inwestowania przez światowych globalistów w ANTIFA czy BLM wielu miliardów dolarów.


W taki sposób były organizowane wszystkie rewolucje a bankierzy drukowali na to wszystko mnóstwo pieniędzy, mówiąc nam, że tak tego nie można robić. można i oni tak zawsze robili.Czyli to wszystko wskazuje na bliską III Wojnę Światową a na Izrael rzucą się kraje arabskie widząc, że USA już Izraelowi w takim przypadku nie pomoże.


A to wszystko jest w dalszym ciągu planem Bożym porwania 144.000 oraz wyzwolenia Narodu Wybranego podczas tego wielkiego zamieszania, także proroczo zapowiedzianego w Biblii.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

8th Wrzesień 2020, 04:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Oglądałem właśnie odpowiedzi Trumpa na pytania dziennikarzy i dowiedziałem się czegoś bardzo interesującego o tym szatańskim świecie.

Film jako dowód i najciekawszy jest koniec jego wypowiedzi. Zapytany o jakieś kwestie z Angelą Merkel Trump powiedział niezwykłe zdanie, które dało mi wiele do myślenia. Warto to zdanie przeczytać, ponieważ jest to bardzo ważne i ma sens z tym, co napisałem w poście powyżej.https://youtu.be/bBEJUyUAF9k


Trump powiedział, że......wojska NATO są opłacanie przez USA - 400 miliardów dolarów rocznie, aby chronić Niemcy przed Rosjanami, ale Niemcy kupują od Rosji tanie paliwo.

Zacznijmy nieco używać naszych komórek myślowych, ponieważ to zdanie ujawnia nam bardzo wiele.


Przede wszystkim według tego zdania Putin to potwór, który w każdej chwili chce zrobić inwazję na Polskę, Niemcy i kto wie na kogokolwiek jeszcze i USA musi chronić przed tym Europę.

Nie twierdzę, że Putin to anioł, ale celem tego posta jest ukazanie na kolejnego kłamstwa światowej polityki i unikanie jakiekolwiek propagandy rządowej w mas TV itp, ponieważ to wszystko to wysoce kłamliwe śmiecie.


Czy wiecie, że Chiny po ii WŚ wymordowały w ścisłym komunizmie blisko 100 milionów ludzi? Część tych informacji nawet przedostała się do mas mediów, ale nie powiedziano o mordach aczkolwiek, że rząd musiał przedsięwziąć pewne drastyczne kroki w celu poskromienia niezadowolenia z pewnych niepopularnych programów rządowych.Ale nikt z mas mediów nie nawołuje to bojkotu Chin i ich technologii 5G, nabytej od Izraela i Chiny są niemal chwalone za ich postępy.


Ale trafiają skrawki informacji o masowych aresztowaniach i sprzedaży części ciał ludzi aresztowanych na przeszczepy itp zbrodnie. Jest to masywny proceder, i czasami skrawki potwierdzeń są nawet w głównych mediach.

Nie ma praktycznie krytyki ponieważ jest to ścisły i w najohydniejszej formie komunizm, gdzie ludzie są masowo prześladowani, zwłaszcza za religie i niechęć do zbrodniczych władz.

Oglądałem sporo filmów o karate, kung fu itp, ponieważ możliwości aktorów w tych filmach są niezwykłe. Ale z czasem zauważyłem wiele interesujących rzeczy. Czy to w Japonii czy w Chinach... niezwykły kult śmierci i główna drogą życia jest ćwiczenie się w zabijaniu. Wiele klubów kung fu, mnóstwo treningów, zawodów i niemal cała 'kultura' tych państw opiera sie na masowym mordobiciu.Miłość do nieprzyjaciół jest u nich... grzechem, aczkolwiek w pewnych kręgach niektóre religie chrześcijańskie znajdują tam sporo słuchaczy.

Żołnierze tych państw z radością dokonują mordów i to masowych i nie trzeba ich namawiać do masowych rzezi. A nam się w mediach pokazuje człowieka, który zatrzymał kolumnę czołgów.

Najprawdopodobniej to państwo zniszczy USA.

Historie obu krajów są skąpane we krwi, ale Trump 'płaci' NATO 400 miliardów dolarów rocznie z powodu zagrożenia Rosji. Czyżby bali się rosyjskich... Chrześcijan?A wojska Rosji? Także będą przeciwko Bogu? OCZYWIŚCIE!


Czy może wojska te mają powstrzymać... wyprowadzenie Słowian na pustynię?


Objawienie 12:14  I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. 15  I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. 16  Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.


Czyżby były to przygotowania satanistów do owej akcji?Tego nie można wykluczyć i owa narracja ponownie pokazuje nam pewne kulisy, które mogą być w taki właśnie sposób interpretowany. Owe działania najwyraźniej prowadzą właśnie w tym kierunku.

Jak byśmy nie patrzyli na wydarzenia miedzy narodowe, to one nigdy nie mają żadnego sensu, poza... przygotowaniami do ostatecznej rozgrywki o ziemię szatana i upadłych aniołów przeciwko Bogu i Synowi Bożemu.Ale działanie Boga jest także widoczne i nasilają się kłopoty z pogodą, huraganami, trzęsieniami ziemi i innymi katastrofami, które najwyraźniej są... działaniem samego Boga, który w ten sposób traktuje swoich wrogów i zostało to zapowiedziane w Biblii tysiące lat temu.To nie są przypadki, nie są to manipulacje pogody przez satanistów ale są to plagi wywoływane przez samego Boga, ponieważ to już jest czas Jego sądu oraz wyprowadzenia Słowian z niewoli i porwania 144.000 do nieba.Owe zjawiska to znaki Czasów Końca!Napiszę coś więcej w temacie owych katastrof nieco później. Muszę także nieco przeorganizować forum, aby móc bardziej wydajnie je prowadzić, ponieważ na witrynach jest już wielki tłok i pisanie dobrze opracowanych artykułów zabiera wiele czasu a na forum to będzie łatwiejsze i w czytaniu i w odnalezieniu odpowiedniego posta.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

16th Wrzesień 2020, 04:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Najwyraźniej zanosi się na największą wojnę światową i być może jest ona bardzo blisko. W ostatnich kilku dniach znalazło się kilka artykułów na temat mesjasza żydowskiego, który podobno już jest w Izraelu i rozmawia on z rabinem Kanievskim.

https://www.israeltoday.co.il/read/israeli-rabbi-says-hes-already-holding-meetings-with-messiah/


Tłumaczenie...

W niedawnym wywiadzie dla izraelskiego radia po raz kolejny wybitni rabinowie wyjaśniali, że Mesjasz ma się właśnie ujawnić.

Rabin Yaakov Zisholtz powiedział w niedzielę religijnej stacji radiowej Radio 2000, że rabin Rabbi Chaim Kanievsky powiedział mu niedawno, że on (Kanievsky) jest już w bezpośrednim kontakcie z Mesjaszem.

Aby zrozumieć, dlaczego religijni Żydzi traktują to poważnie, należy wiedzieć, że rabin Chaim Kanievsky jest uważany za jednego z dwóch lub trzech najważniejszych rabinów ultraortodoksyjnej społeczności żydowskiej w Izraelu.

Rabin Zisholtz mówi, że Kanievsky i inni z mistycznych „ukrytych” rabinów zlecili mu teraz poinformowanie opinii publicznej o rychłym przybyciu Mesjasza.

Rabin Zisholtz rozpoczął swój wybuchowy trzygodzinny wywiad od ostrzeżenia:

„… Proces odkupienia ma się rozpocząć bardzo szybko i w szybkim tempie. Ważne jest, aby ludzie byli spokojni i pewni, aby działać właściwie we właściwym czasie.

„W każdym pokoleniu jest potencjalny Mesjasz i są sprawiedliwi ludzie, którzy dokładnie wiedzą, kim on jest. Jest to oczywiście prawdą w tym pokoleniu.

„Głoszenie wieści teraz, kiedy Mesjasz jest bliżej niż kiedykolwiek, jest sprawą życia i śmierci. Nie słyszałeś o Gogu i Magogu? To się wkrótce stanie. Obecnie sytuacja jest bardziej wybuchowa, niż możesz sobie wyobrazić. Każdy musi wiedzieć, czy jest w środku, czy też zostanie pominięty ”.

Następnie powtórzył szereg znaków, na które wybitni rabini zwrócili uwagę i że mocno wierzą, że są to dowody nadejścia Mesjasza.

„Rabin Dov Kook, jak wszyscy wiedzą, jest bardzo prawym człowiekiem. Jest jednym z najwspanialszych ludzi naszego pokolenia… [i] dziesięć lat temu, kiedy Izrael cierpiał z powodu straszliwej suszy, ktoś zapytał rabina Kooka, kiedy Morze Galilejskie znów będzie pełne ”- opowiadał rabin Zisholtz. „Rabin Kook odpowiedział, że kiedy nadejdzie Mesjasz, Morze Galilejskie będzie pełne. Za kilka tygodni Morze Galilejskie będzie pełne po raz pierwszy od czasu, gdy rabin Kook złożył to oświadczenie ”.

Rabin zwrócił także uwagę na niezdolność Izraela do wyboru rządu, który, jak powiedział, nie zmieni się w nadchodzących trzecich wyborach zaplanowanych na 2 marca.

„Inny prawy rabin powiedział, że zgodnie z obecną sytuacją w niebie nie będzie wyborów w Izraelu, a raczej będzie wojna” - ostrzegł Zisholtz. „Jeśli wybory się odbędą, nie ma to sensu, ponieważ zakończą się podobnie jak inne wybory; żaden rząd z tego nie wyjdzie. Nikt nie odbierze rządu Netanjahu ”.

Dziesiątki lat temu rabin Yitzhak Kaduri, jeden z najbardziej szanowanych mędrców współczesnego Izraela, a także Rebe Lubawicz, rabin Menachem Schneerson, przewidzieli, że Benjamin Netanjahu będzie ostatnim premierem państwa Izrael przed erą mesjańską. Bardzo wielu, jeśli nie większość, ultraortodoksyjnych Żydów w Izraelu nadal wierzy, że to prawda.


Inne linki

https://www.exposingsatanism.org/old-rabbi-says-the-messiah-is-here/


https://www.skywatchtv.com/2020/08/20/rabbi-kanievsky-announces-the-messiah-is-here/


Linków jest więcej, ale ten ostatni, o mesjaszu będącym już w Izraelu ale nie posiadającym jeszcze władzy


jest bardzo niepokojący.A miałem właśnie zdarzenie na temat 9 rozdziału Daniela. Przysłała mi artykuł jedna osoba, tłumaczenie wersetów od 24-27

a ja jej odpisałem, że w obu wersjach Biblii te wersety są zmasakrowane i bezsensowne.


I krótko po odpisaniu jej tego właśnie znalazłem oświadczenie o mesjaszu żydowskim.Wstawiam dwie wersje tych 4 wersetów, z Septuaginty iz Biblii Warszawskiej a reszta polskich Biblii ma to samo, za wyjątkiem przekładu Popowskiego.


http://www.bibliamesjanska.com/Dn/9.html


Wersja masorecka jest italikiem.


To zdarzenie uzmysłowiło mi, na jakiej straszliwej krawędzi jest obecny świat rządzony niemal całkowicie przez nasienie węża, które współpracując z szatańskimi masonami i iluminatami dąży do przedstawienia światu ich szatańskiego mesjasza.


A to oznacza wielkie bluźnierstwo syjonistów w stosunku do rzeczywistego Syna Bożego.Dołóżmy do tego ich udział w koronie wirusie a mamy 100 % receptę na wieki kłopot.Chrześcijaństwo światowe może zawrzeć olbrzymim gniewem za owe bluźnierstwa przeciwko Isusowi i to najwyraźniej może nas poprowadzić wprost do niezwykle krwawej III Wojny Światowej.


Nie wiemy tylko jednego. Czy Bóg im zezwoli na ukazanie  tego ICH mesjasza.


Dwa fragmenty Daniela w linku powyżej są najwyraźniej także w obu wersjach zmasakrowane.

Najwyraźniej jest to planowane od kilkuset lat!


Jeżeli mesjasz syjonistyczny się ukaże, to będziemy mieli straszliwy przelew krwi w owej wojnie religijnej, w której ludzie rzeczywiście wierzący w Boga nie powinni brać udziału.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

16th Wrzesień 2020, 11:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Najpierw uwaga, jeżeli nie czytałeś powyższego postu, koniecznie go przeczytaj!

Miałem nieco czasu na przemyślenie tej informacji o mesjaszu żydowskim, zwłaszcza, że przypomniało mi się to, że ktoś zapowiadał, że... w tym roku Bożego Narodzenia już nie będzie.Jeżeli oni ujawnią mesjasza a oni rządzą światem to będziemy mieli ostre zakazy za celebrowanie naszego Mesjasza, ponieważ jeżeli ich mesjasz jest prawdziwy, to Isus jest fałszywy.To także spowoduje upadek całkowity bałwochwalczego Watykanu i masowe rozbiórki wszystkich bałwochwalczych kościołów i kaplic a nawet desekrację grobowców z krzyżami.

Za celebrowanie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy będą być może ścinali głowy za bałwochwalstwo.

Może być jeszcze gorzej, bo zabronią nawet czczenia niedzieli, a chyba po to szatański kościół zrobił niedzielę, aby potem było ciężko celebrować sabat w sobotę. Teraz zmiana soboty na niedzielę ma wielki sens, prawda?

Niemal wszystkie święta katolickie i wszystkie krzyże, posągi, obrazki i inne dewocjonalia  będą usuwane. Za posiadanie różańca będą mogli karać śmiercią.

Nie twierdzę, ze to się stanie i to w taki sposób, ponieważ nie wiadomo, czy Bóg na to zezwoli.Ale jeżeli Bóg zezwoli, to radzę wszystkim bałwochwalcom, aby w momencie ogłoszenia syjonistycznego mesjasza zapomnieć na poważnie o jakimkolwiek bałwochwalstwie i wątpię, czy Bóg będzie chronił bałwochwalców.

Dotychczas nie zastanawiałem się nad tym bo nie było potrzeby, ale z powodu ostatnich informacji o mesjaszu nagle do mnie dotarło, jakże ważna jest ta informacja ponieważ wielu gorliwych katolików być może potraci głowy za matkę boską!

Powtórzę jeszcze raz, nie wiadomo, czy Bóg im na to zezwoli ale zezwolenie jest bardzo prawdopodobne i Bóg nie będzie chronił żadnych bałwochwalców przez syjonistami. Podobnie jak Bóg nie chronił rosyjskich bałwochwalców za ich bałwochwalstwo.

Być może, że tym razem wielu ludzi NAGLE zrozumie, że Królestwa Bożego nie można uzyskać przez wielbienie bałwanów, których Bóg nienawidzi i nigdy na nie nie zezwoli.

Widząc działania i zapowiedzi syjonistów podejrzewam, że Bóg... im na to pozwoli, podobnie jak pozwolił im na zajęcie Palestyny i udawania przed całym światem że Żydzi są Narodem Wybranym.Oczywiście że są, ale bóg, który ich wybrał to Lucyfer.

No i mnie czy innym także będzie groziło stracenie głowy za... posiadanie Biblii, która mówi o Synu Bożym i Królestwie Bożym, chociaż... Bóg może temu zapobiec, ponieważ jest to czystym wielbieniem Boga.

To wszystko jest niezwykle groźne, jeżeli syjoniści ujawnią swego mesjasza.

Groźne głównie dla... wszystkich bałwochwalców.

A to raczej jest doskonałym środkiem do wywołania III Wojny Światowej.


Zwróćmy uwagę, jak syjoniści sprytnie nas oszukali i sprowadzili na niemal cały świat rzekomą pandemię.Jakże wielu ludzi dało się na to oszustwo nabrać.

Jest także pewne, że ci, którzy porzucili bałwochwalstwo i 1 Listopada jest święto zmarłych, bałwochwalcze i demoniczne.To wszystko wygląda na planowany atak na bałwochwalcze Słowiaństwo - katolickie i prawosławne.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

17th Wrzesień 2020, 05:54
Message reputation : 100% (2 votes)
Znalazłem  ponowne potwierdzenie o mesjaszu żydowskim i wreszcie zrozumiałem dokładnie strategię Trumpa.

Owa strategia wreszcie ma sens i teraz rozumiem, dlaczego przez długi czas nie rozumiałem polityki Trumpa.


Najpierw wkleję film po angielsku, w którym młody człowiek wyjaśnia to nieco dokładniej.
Film wklejam jako dowód i może ktoś z czytelników przetłumaczy to dal wielu Polaków.Strategia wygląda mniej więcej tak.

Trump i inni politycy to kontrolowani politycy i ich celem jest wprowadzanie nas w błąd oraz zatrudnianie nas poszukiwaniem prawdy, opartej na zupełnie błędnych danych, które nam pod niemal nos podstawiają.Ja także to zauważyłem, ale nie wiedziałem, że moje przypuszczenia są słuszne.


Początkowo wierzyłem Trumpowi, ale zorientowałem się, że to jest odgrywana komedia. Teraz jestem tego całkowicie pewien i chociaż kilkakrotnie wspominałem NIECO o tym, powtórzę to jeszcze raz ale tym razem z wielką pewnością.


Być może Trump jest klonem lub upadłym aniołem. Tego nie można wiedzieć na 100% ale jest on niezwykle przebiegły i dzięki temu jest wielce niebezpieczny.


Covid 19 - jest to celowe odwracanie uwagi od rzeczywistych problemów i planów, które są przed nami ukrywane. O tym mówią niemal wszyscy i wszyscy szukają dowodów, że jest to kłamstwo. Ale niemal nikt nie zwraca uwagi na to, ze istnieje już fałszywy mesjasz. Teraz widać to połączenie? Powiedz komuś zwłaszcza podczas dyskusji o Covid, ze żydowski mesjasz już jest w Izraelu, a nazwą cię zupełnym durniem.


I o to władzom chodzi a WSZYSTKIE władze są syjonistyczne, czyli po stronie Izraela i mesjasza oraz dążą aby nam ścinać głowy według praw noachidzkich za odmowę wielbienia ICH mesjasza i za katolickie bałwochwalstwo.


W tym filmie jest także kolejne potwierdzenie o mesjaszu w Izraelu, ze już istnieje i są opracowywane strategie na jego działalność.


Oczywiście chodzi o maksymalne zwiedzenie całego świata i zmuszenie w końcu do wielbienia Bestii i jej posągu czy ikony. Jeżeli nadal mamy  wątpliwości, pamiętajmy, że właśnie po to powstał Izrael i podobna gra szachowa spowodowała II Wojnę Światową, Holokaust po to, aby powstał Izrael. Holokaust jest potrzebny do presji na unikanie jakichkolwiek niepochlebnych informacji o Izraelu i rządzących władzach na ziemi.


Teraz najciekawsza część. Duża część chrześcijan ewangelicznych w USA i w Europie stoi oficjalnie po stronie fałszywego Izraela jako narodu wybranego przez Boga. To są fakty! Faktami są także informacje, ze chrześcijaństwo jest kontrolowane przez satanistów nasienia węża, z Watykanem włącznie. To wszystko zaczyna nagle ze sobą dokładnie pasować.


Wyraźnie już widać, że Chrześcijaństwo jest celem szatana i władz, z Trumpem na czele.


A Trump to oficjalnie ewangeliczny chrześcijanin oraz... Żyd wielbiący zbrodniczy Izrael oraz syjonizm oraz zdrajca USA, który podpisał prawa noachidzkie dla USA.


A to oznacza że pół świata chrześcijańskiego wesprze fałszywego mesjasza.


Żydowski mesjasz będzie czynił być może cuda - jest o tym w filmie - i być może powróci John Kennedy na arenę świata. Dopiero będzie szał radości u ewangelików i chwała dla Trumpa.


Ale... to wszystko okaże się BYĆ MOŻE także kłamstwem i według planu III WŚ syjonizm zostanie zniszczony i podczas tej wojny, która jest bliska wybuchu ukaże się światu Bestia i ona będzie kontynuowała atak na światowe Chrześcijaństwo oraz na Boga i Jego Syna, Isusa rzeczywistego Mesjasza.


Teraz widzimy, w jaki perfidny sposób szatan i upadłe anioły przygotowują atak głownie na... SŁOWIAN oraz na wszystkich Chrześcijan a także na Boga i Syna. Bestia będzie publicznie oskarżać Boga i wiele swoich porażek.


Wniosek? Bądźmy czujni i miejmy oczy otwarte na te własnie wydarzenia, studiujmy Biblię dokładniej. Biblia zapowiada porwanie, które możne się wydarzyć w każdej chwili ale i o porwaniu jest jedno wielkie kłamstwo, mam na myśli jego przebieg.


Pokazywane są obrazki ludzi lecących do nieba. Biblia nie mówi tego ale mówi o porwaniu w jakiś bliżej nie znany nam sposób. 144.000 będzie wzięte z ziemi i zabrane do nieba. W jaki sposób? Tego nie wiemy i Biblia nam nie mówi o tym w detalach.


Wczoraj grupa 500 lekarzy w Australii podpisała się pod listem do premiera Wiktorii i zniesienie tego reżimu.


https://www.facebook.com/voinkaiser/videos/10160159828974908Oczywiście ludzie będą o tym mówić ale o mesjaszu żydowskim nikt nie wspomni! I taki jest tego cel.


Dlatego także Isus nas zapewnił, abyśmy czuwali, ponieważ bez czuwania będziemy zaskoczeni.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

23rd Wrzesień 2020, 09:34
Ta rzeźba ma zwodzic. Ma " podwojne znaczenie"...Jest obrzydliwa

Biblia odpowiada w Apokalipsie KTO bedzie stal w krwi grzesznych
Nie obrońca pedofilów ,aktor Wojtyła .Ap.14

"14 Potem ujrzałem:
oto biały obłok -
a Siedzący na obłoku, podobny do Syna Człowieczego,
miał złoty wieniec na głowie,
a w ręku ostry sierp.
15 I wyszedł inny anioł ze świątyni,
wołając głosem donośnym do Siedzącego na obłoku:
«Zapuść Twój sierp i żniwa dokonaj,
bo przyszła już pora dokonać żniwa,
bo dojrzało żniwo na ziemi!»
16 A Siedzący na obłoku rzucił swój sierp na ziemię
i ziemia została zżęta.
17 I wyszedł inny anioł ze świątyni, która jest w niebie,
i on miał ostry sierp.
18 I wyszedł inny anioł od ołtarza,
mający władzę nad ogniem7,
i donośnie zawołał do mającego ostry sierp:
«Zapuść twój ostry sierp
i poobcinaj grona winorośli ziemi,
bo jagody jej dojrzały!»
19 I rzucił anioł swój sierp na ziemię,
i obrał z gron winorośl ziemi,
i wrzucił je do tłoczni Bożego gniewu - ogromnej.
20 I wydeptano tłocznię poza miastem,
a z tłoczni krew wytrysnęła aż po wędzidła koni,
na tysiąc i sześćset stadiów"

Biblia odpowiada KTO rzuci kamieniem...nie były nieżyjący wybranek demona marii

ks.Daniela 2.31

") Ty, królu, miałeś widzenie: Oto olbrzymi posąg stał przed tobą; wielki był ów posąg, potężny jego blask, a straszny jego wygląd.

(32) Głowa tego posągu była ze szczerego złota, jego pierś i jego ramiona ze srebra, jego brzuch i jego biodra z miedzi,

(33) Jego golenie z żelaza, jego nogi po części z żelaza, po części z gliny.

(34) Patrzyłeś, a wtem bez udziału rąk oderwał się od góry kamień, uderzył ten posąg w nogi z żelaza i gliny, i skruszył je.

(35) Wtedy rozsypało się w kawałki żelazo, glina, miedź, srebro i złoto, i było to wszystko jak plewa na klepisku w lecie; i rozniósł to wiatr, tak że nie było po nich śladu. Kamień zaś, który uderzył w posąg, stał się wielką górą i wypełnił całą ziemię"

https://noizz.pl/kultura/przed-muzeum-narodowym-stanela-rzezba-jana-pawla-ii-rzucajacego-kamieniem/6ydjxj5.amp


https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26328719,jan-pawel-ii-rzuca-glazem-na-dziedzincu-muzeum-narodowego-to.html


Śladem Zwiedzenia - Page 5 C4f34410

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

23rd Wrzesień 2020, 14:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Że też nigdy mnie to nie przyszło do głowy. W tym linku mamy taki tekst na temat przekładu Septuaginty.


https://www.biblestudytools.com/lxx/

W tłumaczeniu na polski.

Septuaginta jest tłumaczeniem Biblii hebrajskiej i niektórych powiązanych tekstów na język grecki Koine. Jako pierwotne greckie tłumaczenie Starego Testamentu nazywany jest także greckim Starym Testamentem. To tłumaczenie jest cytowane w Nowym Testamencie, szczególnie przez Pawła, a także przez greckich Ojców Kościoła.Tytuł i jego rzymski akronim LXX odnoszą się do legendarnych siedemdziesięciu żydowskich uczonych, którzy już pod koniec II wieku pne przetłumaczyli tylko pięć ksiąg Mojżesza.

To tłumaczenie na język angielski autorstwa Sir Lancelota C. L. Brentona, opublikowane w 1851 r.,Jest uważane owo tłumaczenie za wieloletni standard.Przez większość lat, od czasu jego publikacji, był jedynym łatwo dostępnym i nieustannie drukowanym. Opiera się głównie na Codex Vaticanus i zawiera teksty greckie i angielskie w równoległych kolumnach.

Tłumaczenie Septuaginty na Brenton jest własnością publiczną.----------------------------------------------------------------------------


Jedna mała korekta z tego tekstu.Septuaginta nie jest tłumaczeniem Biblii hebrajskiej ale Biblii... Słowiańskiej.Dlaczego? Ponieważ oryginalny tekst biblijny był w języku... Boga lub w języku egipskim. To trzeba sprawdzić.To się zmieniło dopiero podczas 70 letniej niewoli w Babilonie z której to Izraelici wyszli z niewoli Babilonu wprost na język grecki, ponieważ zapanował wtedy język grecki po zwycięstwach Aleksandra Wielkiego i Judejczycy porozumiewający się językiem aramejskim (tzw. dzisiaj hebrajskim) w niewoli musieli ponownie i szybko zmienić język z aramejskiego na język grecki. Biblii w niewoli nie przetłumaczono na aramejski!!!W taki właśnie sposób powstała grecka Septuaginta LXX.


Dlatego fałszywy 'apostoł' Paweł cytował w swoich listach z Septuaginty, ponieważ za czasów Isusa i apostołów mówiono głównie nadal po grecku, i innego przekładu nie było. Dlatego nazywamy Nowy Testament - Chrześcijańskie Pisma Greckie i właśnie z Septuaginty Isus czytywał w synagodze, ponieważ powszechnym językiem był nadal język grecki.Jaki z tego wynika wniosek?


Że wszystkie Biblie oparte na Kodeksie Leningradzkim (tekst masorecki po aramejsku) to fałsz żydowskich masoretów z około XVIII wieku.Nie istniała nigdy Biblia w języku masoreckim ('hebrajskim') aż do XVIII wieku.


Czyli wszystkie niemal polskie Biblie poza przekładem ks. Popowskiego są pofałszowane przez żydowskich masoretów!Fałszywy 'apostoł' Paweł to także w pełni potwierdził!Czyli nie było nigdy żadnego innego tłumaczenia poza tłumaczeniem na grekę.Kodeks Leningradzki to oszustwo i fałszerstwo a Paweł to potwierdza!

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

29th Wrzesień 2020, 16:00
Message reputation : 100% (2 votes)

To już jest bardzo duża kwestia z Covid 19. W Anglii robi się spory medialny szum i oszustwie i dane są oparte na opublikowanych przez rząd oraz inne organizacje związane z CDC czy ONZ i wychodzi to na światło dzienne, że cały cyrk z wirusem to jedno wielkie oszustwo. Wklejam link do filmu gdzie jest także kilka linków do dowodów, wszystko to jest bardzo wiarygodne i następuje otwarty atak na rząd brytyjski, który to wszystko zorganizował.http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=214222


Oczywiście wszystko jest po angielsku, ale wiem że mam spory kredyt zaufania i... nie macie wyjścia, musicie mi uwierzyć albo ktoś to przetłumaczy. Ale i tak nie warto, ponieważ za dzień lub dwa będą jeszcze ważniejsze wydarzenia i bedą masowe areszty za zdradę narodów i MOIM zdaniem jest to zsynchronizowany frontalny atak na syjonistów, o których wiadomo, że jest to ich robota.


Czyli plan trzeciej wojny światowej zaczyna się coraz szybciej materializować. To było zapowiedziane kilkadziesiąt lat temu.


Także w Australii coś się dzieje w podobny sposób ale nie zdążyłem tego obejrzeć, zresztą tego pierwszego nie obejrzałem w całości, ponieważ niewiele trzeba, aby zorientować się o co chodzi.


To można podsumować jednym zdaniem. Wirusa nie było i nie ma. Nie było żadnej pandemii i ani wielkich ilości ofiar poza zwykłą i to niezbyt agresywna grypą. Drugi film z Australii jest na Fejsie w tym linku.


https://www.facebook.com/huna.hakora.1/videos/203279704567257


Obejrzałem zaledwie 1.48 sekund i już mniej więcej wiem, że chodzi o podobne oszustwa.


Powtórzę, co napisałem kilka tygodni temu.Oni usuną wszystkie rządy syjonistyczne i zastąpią je rządaminowymi oraz pojawi się publicznie Bestia.


Wracam do oglądania tych filmów i jak znajdę coś wyjątkowego, to podam na forum.


I podam jedno ciekawe zdanie.


Śladem Zwiedzenia - Page 5 Gates11
Tłumaczę.


Pomyśl!


Ta sama osoba która wierzy
że ziemia jest przepełniona,
chce 'ratować' nam życie
za pomocą szczepionki!
Uaktualnienie.Niewiele więcej się dowiedziałem, ale praktycznie wszystko, co warto wiedzieć już zdążyłem napisać.


Tak jest z większością filmów i artykułów. ALe co jest najważniejsze, to wszystko idzie właśnie w podanym przeze mnie kierunku.


Jeszcze jedna wiadomość. Jeden z najbardziej znanych lekarzy z tytułem doktora został aresztowany w Londynie za zabranie głosu w kwestii 'wirusa'. Co dalej z nim zrobiono... nie wiem ale mam nadzieję, że go już wypuszczono.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

30th Wrzesień 2020, 03:47
Message reputation : 100% (2 votes)
Ponownie znalazłem sporo interesujących informacji.Link - https://blog.nomorefakenews.com/2020/09/29/could-covid-vaccine-be-canceled-before-first-injection/


Tłumaczenie na polski.


Czy szczepionka COVID mogłaby zostać anulowana przed pierwszym zastrzykiem? Wrz29przez Jon RappoportKontynuacja: zdumiewająca porażka wszystkich trzech badań klinicznych szczepionek COVID

przez Jon Rappoport

29 września 2020 r

(Aby dołączyć do naszej listy e-mailowej, kliknij tutaj).

Opisałem tę przełomową historię w zeszłym tygodniu.

Przeanalizowałem zaskakujący artykuł w NY Times, który storpedował główne trwające obecnie badania kliniczne, kierowane przez Pfizer, AstraZeneca i Moderna.

Moi czytelnicy, którzy wiedzą, że diabeł tkwi w szczegółach, przekonali się, jak absurdalne są te próby.

Teraz chcę wrócić i podać kilka nowych faktów, które dopełniają obraz.

W wyniku wzmożonej kontroli i presji firmy zajmujące się szczepionkami nie mogły po prostu powiedzieć, że ich eksperymentalna szczepionka przeciw COVID produkowała przeciwciała, co oznacza, że ​​na szczepionkę była „właściwa odpowiedź immunologiczna”. To nie wystarczyłoby, aby uzyskać aprobatę FDA.

Nie, musieliby stworzyć dwie ogromne grupy ludzkich ochotników, jednej grupie podać szczepionkę, a drugiej zastrzyk ze słonej wody.

Więc co?

Wtedy poczekaj. Ponieważ firmy te uważają, że koronawirus jest wszędzie, schodząc z chmur i zarażając miliony ludzi, czekałyby, aż niektórzy wolontariusze „złapią COVID-19”.

Ilu wolontariuszy? 150. To magiczna liczba.

W tym momencie badanie kliniczne zostało przerwane. Wszystko by się zatrzymało.

Nastąpi wielkie ujawnienie. Z tych 150 przypadków COVID-19, ile wystąpiło u ochotników, którzy otrzymali szczepionkę, a ile przypadków COVID-19 wystąpiło u ochotników, którym podano placebo w słonej wodzie?

Zdobyć? Innymi słowy, te informacje pokazałyby, jak skuteczna była szczepionka w ochronie ochotników przed COVID-19.

O co modliłyby się firmy produkujące szczepionki? Podział taki jak ten: tylko 50 przypadków COVID-19 w grupie zaszczepionej i 100 przypadków w grupie placebo.

Czemu? Ponieważ to dowodzi, że szczepionka była w 50% skuteczna w zapobieganiu COVID-19. A ten procent to wszystko, czego FDA potrzebuje do wydania zezwolenia na szczepionkę - upoważnienia do strzelania do wszystkich Amerykanów.

Absurdalny. Niedorzeczny. 150 ochotników ustala, czy 350 milionów Amerykanów będzie objętych szczepionką. Ale to nie jest sedno tej historii.

Wróćmy jeszcze raz do początku. Firmy produkujące szczepionki, zmuszone do zapisania dziesiątek tysięcy żywych ludzi do badań klinicznych, muszą zdecydować: kim będą ci ochotnicy?

Czy będą to osoby starsze, z których większość już choruje na wcześniejsze schorzenia, a ich układ odpornościowy jest już bardzo słaby - którzy mogliby - jak ostrzegają nawet agencje zdrowia publicznego - ustąpić po zastrzyku szczepionki? Oczywiście nie.

Wolontariusze będą musieli być zdrowymi dorosłymi. Tak. Ale to stanowi ogromny i fatalny problem.

Pamiętaj, że ci ochotnicy, po otrzymaniu szczepionki lub placebo, zostaną odesłani, aby przeżyli swoje życie, podczas gdy wszyscy będą czekać. Czeka, aby zobaczyć, kto „łapie COVID-19”.

Jaka choroba COVID-19? Bardzo łagodna? Całkiem poważna?

Odpowiedź jest oczywista. To nie może być „całkiem poważne”. To oznaczałoby zapalenie płuc. Firmy zajmujące się szczepionkami mogły czekać około 10 lat i nadal nie odnotowały 150 przypadków prawdziwego zapalenia płuc wśród tych ZDROWYCH WOLONTARIUSZY.

Nie, firmy zajmujące się szczepionkami czekałyby na 150 łagodnych przypadków COVID-19. Czyli nic więcej niż zwykły kaszel lub dreszcze i gorączka oraz pozytywny wynik testu PCR.

(W tym artykule nie będę opisywać WIELU problemów związanych z bezwartościowym i zwodniczym testem PCR).

Czy już to widzisz? Firmy produkujące szczepionki są w pudełku. Są uwięzieni.

Całe ich badanie kliniczne ma na celu udowodnienie, że szczepionka może chronić przed ŁAGODNYMI PRZYPADKAMI COVID-19. To wszystko.

I NIC NIE DOTYCZY TYM. ŁAGODNE PRZYPADKI LECZĄ SIEBIE. ŻADNA SZCZEPIONKA NIE JEST KONIECZNA.

SKUTECZNA SZCZEPIONKA POWINNA CHRONIĆ LUDZI PRZED POWAŻNYMI I GROŹNYMI PRZYPADKAMI COVID-19.

ALE NIE TO JEST PRZEZNACZONE BADANIA KLINICZNE.

Werdykt: trzy główne trwające badania kliniczne szczepionki COVID są bezużyteczne. Niezależnie od wyniku, niezależnie od rodzaju szczepionki, która jest testowana, opracowany protokół badań klinicznych sprawia, że ​​są one nieistotne, bezużyteczne i bezcelowe.

Czy naukowcy, lekarze i cywile obudzą się i zasypią FDA sprzeciwami i zmuszą agencję do odrzucenia tych badań klinicznych i firm produkujących szczepionki?

Czy możemy szeroko rozpowszechniać prawdę o tych badaniach klinicznych?

„Poczekajmy i zobaczmy, co się stanie” nie wystarczy.

Nie przez długi czas.-----------------------------------------------------------


Kolejny link...   http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=214226


Najnowsze dane CDC: koronawirus praktycznie nie stwarza żadnego ryzyka śmierci dla osób w wieku poniżej 50 lat
Mike Adams, 29 września 2020 r

Mike Adams - Natural News 28 września 2020 r


Nowe dane CDC potwierdzają, że koronawirus z Wuhan stwarza prawie zerowe ryzyko śmierci u osób w wieku poniżej 50 lat (patrz szczegóły poniżej). Jednocześnie dane te potwierdzają również, że wirus pozostaje niezwykle niebezpieczny dla osób w wieku powyżej 70 lat, a CDC szacuje, że 1 na 18 starszych osób, które zarażą się wirusem (tj. Są „zakażone”), zostaje przez niego zabity.

Tymczasem śmiertelność z powodu infekcji (IFR) dla osób w wieku 50-69 lat wynosi 1 na 200, co czyni ją znacznie bardziej śmiertelną niż grypa sezonowa dla osób z tej grupy.

Ale dla osób w wieku 20 - 49 lat IFR spada do zaledwie 1 na 5000. Oznacza to, że na każde 5000 osób zakażonych w tej grupie wiekowej spodziewany jest jeden zgon.

Osoby w wieku poniżej 20 lat mają jeszcze niższy wskaźnik śmiertelności: około 1 na 33 000.

Podsumowując, ryzyko śmierci z powodu koronawirusa u osób poniżej 50 roku życia jest niezwykle małe i zbliża się do zera.

Liczby te są oparte na nowych danych CDC opublikowanych pod następującym linkiem, przy użyciu „Scenariusza 5” oznaczonego „Aktualne najlepsze oszacowanie”.

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/planning-scenarios.html

Dane CDC potwierdzają zagrożenie dla osób starszych, jednocześnie pokazując, jak małe jest to ryzyko dla młodszych Amerykanów
Szczególnie godne uwagi w tych danych CDC jest to, jak jednocześnie potwierdzają trzy bardzo ważne rzeczy:

1) Tak, koronawirus zabijał bardzo wysoki procent zarażonych osób, kiedy przeszedł przez domy opieki, w których przeważały osoby starsze. Obliczyliśmy, że w szczytowym okresie od początku do połowy kwietnia tego roku wirus zabijał 1 na 10 osób wykazujących objawy. Jest to bardzo podobne do aktualnych danych CDC dla grupy wiekowej 70+, gdzie wirus zabija obecnie 1 na 18 zakażonych osób, podczas gdy 40% zakażeń przebiega bezobjawowo. Oznacza to, że 10,8 osób z 18 ma objawy, co jest prawie identyczne z naszą wyliczoną liczbą 1 do 10. Warto zauważyć, że wczesne zgony w Ameryce zdarzały się prawie wyłącznie wśród osób starszych, co jest jednym z powodów, dla których współczynnik zgonów był początkowo taki. wysoki.

2) Teraz, gdy mamy bardziej szczegółowe dane demograficzne, wiemy, że koronawirus z Wuhan jest prawie nieszkodliwy dla młodych dorosłych w wieku college'u, co oznacza, że ​​ścisłe blokowanie covid-19 i nakazy utrzymywania dystansu społecznego na kampusach uniwersyteckich nie są naukowe i kompletne strata czasu i energii. Wszystkie blokady uczelni powinny zostać natychmiast zakończone.

3) Wiemy również, że wśród typowych Amerykanów w wieku produkcyjnym w grupie 20-49 lat istnieje tak niskie ryzyko śmierci, że zamykanie miejsc pracy i wysyłanie wszystkich do domu jest kolejnym bezużytecznym przedsięwzięciem. Oznacza to, że blokady korporacyjne są zakorzenione w śmieciowej nauce, a nie w prawdziwym ryzyku.

Na podstawie tych danych większość osób może również bezpiecznie głosować osobiście
Dane te pokazują, że większość ludzi może również całkowicie bezpiecznie głosować osobiście. Tylko osoby w wieku 60+ prawdopodobnie byłyby narażone na znaczące ryzyko śmierci w wyniku zarażenia się infekcją COVID-19. Jednak Demokraci twierdzą, że istnienie „przypadków” koronawirusa (tj. Infekcji) wymaga, aby wszyscy głosowali pocztą, otwierając przed Demokratami wszelkiego rodzaju możliwości oszukiwania i fałszowania wyborów w całym kraju poprzez wypełnianie kart do głosowania, selektywne niszczenie kart do głosowania, zbieranie kart do głosowania i inne nikczemne metody .

Co najważniejsze, dane te pokazują, że „przypadki” koronawirusa są bez znaczenia, jeśli zostaną wykryte u kogoś, kto nie jest chory. Lewicowe media nadal próbują terroryzować naród, zgłaszając dziesiątki tysięcy nowych „przypadków” każdego dnia, ale przypadki te są prawie powszechnie nieistotne, ponieważ pacjenci nie wykazują żadnych objawów ani chorób. Co więcej, testy używane do diagnozowania takich „przypadków” są skrajnie niewiarygodne i prawdopodobnie mają swoje źródło głównie w fałszywych trafieniach.

W rzeczywistości, w naprawdę szokującym wydarzeniu, o którym nie donoszą fałszywe media, były dyrektor naukowy firmy Pfizer twierdzi teraz, że cała „druga fala” pandemii jest sfałszowana przy użyciu niewiarygodnych masowych testów. przeważnie fałszywe alarmy.

Możesz zobaczyć, jak mówi te rzeczy w tym niezwykłym wywiadzie: film nie działa!!!!Podsumowanie? Jeśli nie masz więcej niż 60 lat, koronawirus stanowi dla ciebie bardzo małe ryzyko. Reakcje blokujące na wirusa są mocno przesadzone i medycznie niepotrzebne. Chociaż należy zachować środki ostrożności w przypadku osób starszych, a zatem bardziej narażonych na ryzyko śmierci, młodsi Amerykanie nie potrzebują szczepionek, masek, dystansu społecznego ani blokad. To, czego potrzebują, to odzyskać swoje życie.

Otwórz szkoły, miasta, kościoły, restauracje i kina. Zakończyć działanie maski i polecić witaminę D, cynk, kwercetynę i zioła z korzenia lukrecji. Zalegalizuj hydroksychlorochinę w całym kraju i możemy zakończyć tę całą pandemię dla ogromnej większości populacji.________________________________________________________________


A teraz rzeczywistość.


Dla znających angielski film bardzo roztropnego młodego człowieka.


Te wszystkie rzeczy związanie z wirusem to odwracanie naszej uwagi od rzeczywistych planów.


A rzeczywistym planem... Izraela jest ujawnienie fałszywego mesjasza oraz ukazanie wielu cudów 'mesjasza'

aby zwieść Chrześcijaństwo.


I największa bomba informacyjna, jaką teraz przedstawię a wierzę, ze was nieco zaszokuje.


Po co dodano do Biblii listy faryzeusza Pawła?Po to, aby podać opisy cudów mesjasza i o nim proroctwa. Mesjasz według niektórych źródeł już jest i trwają z nim rozmowy a w Izraelu jest niemal stan wojenny z powodu... korony wirusa.To wszystko jest skierowane w kierunku użycia praw noachidzkich.

Czyli jest to ponownie odwracanie naszej uwagi od... ich mesjasza oraz praw noachidzkich.To jest główny cel syjonistów i jak to sie potoczy, tego raczej dokładnie się nie dowiemy, ponieważ najprawdopodobniej plan III Wojny Światowej może bazować na tym, że mamy do niego zaufanie, ale... musimy być bardzo ostrożni, ponieważ rzeczywisty Chrystus nas ostrzega, że powróci On wtedy, kiedy nie będziemy się zbytnio spodziewać. To wielu z nas zaskoczy.


I dlatego jest to robione za pomocą tak zagmatwanych kłamstw i pseudo wydarzeń, aby odwrócić uwagę Chrześcijan od
rzeczywistego zagrożenia.


Przypomnę, że są już filmy pokazujące rzeczy i ludzi nie istniejących i na ekranach mogą nam pokazywać niemal wszystko i to na żywo.


A to sie przyda podczas 'cudów' fałszywego mesjasza.


Mamy więc wielowarstwowe kłamstwa i musimy z modlitwami bardzo uważać i nie dawać się wciągać w żadne protesty czy inne wydarzenia odciągające nas od rzeczywistego zagrożenia.Celem są wszyscy Chrześcijanie a celem wobec Chrześcijan jest zmuszenie ich do nieposłuszeństwa wobec Boga a nawet do wzięcia znaku Bestii. Oto ich cel a nie szczepienia czy inne bzdury.


Piszę właśnie niezwykły artykuł, który rzuci jeszcze więcej światła na te sprawy.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

2nd Październik 2020, 06:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Dwie informacje, które nie są zbyt prawdopodobne ale warto na wszelki wypadek wiedzieć o nich.

Źródło:https://beforeitsnews.com/christian-news/2020/10/ex-illuminati-turned-christian-exposes-the-illuminatis-infiltration-of-the-rock-music-industry-and-the-churches-in-america-awesome-videos-on-the-1-illuminati-whistleblower-explaining-the-p-2589128.html


With each lecture, Todd’s tales grew increasingly implausible. For instance he once claimed that John F. Kennedy faked his own death and that as the Kennedy’s personal warlock, had just returned from counseling the late President on his yacht. The same audience that had been his bread and butter gradually turned on him in 1979 with the publication of critical The Todd Phenomenon as well as condemning articles in Cornerstone Magazine and Christianity Today exposing his lies.


Tłumaczenie...


Z każdym wykładem opowieści Todda stawały się coraz bardziej nieprawdopodobne. Na przykład kiedyś twierdził, że John F. Kennedy sfingował własną śmierć i że jako osobisty czarnoksiężnik Kennedy'ego właśnie wrócił z doradzania zmarłemu prezydentowi na jego jachcie. Ta sama publiczność, która była jego chlebem powszednim, stopniowo zwróciła się przeciwko niemu w 1979 roku, publikując krytyczne The Todd Phenomenon, a także potępiające artykuły w magazynie Cornerstone i Christianity Today, ujawniając jego kłamstwa.Mam artykuł przetłumaczony o Toddzie. https://www.zbawienie.com/John-Todd-1.htmPrzypomnę, że ten człowiek ujawnił taką ilość o NWO, jak nikt nigdy na świecie nie ujawnił i potem został ośmieszony, m.in przez szatańskie religie, a innych praktycznie nie ma, skazany za rzekomy gwałt i zamordowany.


Ta informacja jest ciekawa ze względu na proroctwo Objawieniu o śmiertelnej ranie głowy jednego z członków Bestii.


Ale to są jedynie informacje nie potwierdzone, nie ma ich w innych miejscach, ale jak napisałem, warto to mieć na uwadze.


Druga informacja zupełnie szalona, podesłana mi przez Lusię o wklęsłej czy kraterowej ziemi.


W tym linku mamy doskonale znany obraz przypuszczalnego kształtu ziemi.


https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/13/Orlando-Ferguson-flat-earth-map_edit.jpga w tym filmie widzimy mnóstwo absurdalnych i nie wspartych absolutnie żadnymi dowodami informacji.Film ma polskie napisy ale nie ma w nim absolutnie żadnych dowodów. Wskoczyłem na główną stronę YouTube tych artystów ii nie zobaczyłem niczego więcej.


https://www.youtube.com/user/godgevlamste/videos


Same bzdury i absolutnie żadnego dowodu. Ale... YouTube nie cenzuruje tego, czy jeszcze bardziej to podpada. Według autora tego filmu w pewnych kraterach księżyca widać mapę rzeczywistej ziemi, jeżeli ten obraz się przetworzy za pomocą komputera.


Za pomocą komputera można ze 100 letniej babci zrobić 19 letnią gwiazdę ekranu.


Najwyraźniej jest to aluzja do gnostycyzmu ale po głębszym zastanowieniu się wklejam ten nonsens.To nawet nie jest profesjonalnie zrobione.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

2nd Październik 2020, 16:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Czyżby zbieg okoliczności?
Znalazłem film o morderstwie Kennedy'ego  długi i po angielsku, ale nie wierzę w przypadki i dowiedziałem się dosyć ciekawej rzeczy i tym morderstwie i jeszcze więcej się domyśliłem.

https://www.youtube.com/watch?v=4ynEuQ1DPx8&feature=emb_logo

To jest film, w sumie bardzo nudny ale jeden szczegół przykuł moją uwagę i jest związany z dzisiejszym postem, który jest nad tym postem.
Cytat z poprzedniego posta.


Z każdym wykładem opowieści Todda stawały się coraz bardziej nieprawdopodobne. Na przykład kiedyś twierdził, że John F. Kennedy sfingował własną śmierć i że jako osobisty czarnoksiężnik Kennedy'ego właśnie wrócił z doradzania zmarłemu prezydentowi na jego jachcie. Ta sama publiczność, która była jego chlebem powszednim, stopniowo zwróciła się przeciwko niemu w 1979 roku, publikując krytyczne The Todd Phenomenon, a także potępiające artykuły w magazynie Cornerstone i Christianity Today, ujawniając jego kłamstwa.


Co mnie zaciekawiło, to ujawnienie, ze ciało Kennedy'ego było dwukrotnie kradzione z trumny. Według tego filmu ktoś poprawiał główną ranę na głowie, ale z tym ja widzę jeden wielki problem. Nikt nigdy tego 'poprawienia' nie widział. Ja opisałem w artykule o Kennedym, strzał padł z przodu i z tyłu czaszki wyrwał sporo mózgu i otwarł czaszkę szeroko.


Ale... nikt nigdy nie widział tej poprawionej rany. Po za tym już wiemy, ze Kennedy miał sobowtóra, który został także zamordowany i to jego sobowtór został pochowany oficjalnie a ciało prezydenta zaginęło.Jeżeli John Todd mówi nam prawdę, puszczę sobie nieco wodze fantazji, to jeżeli to on upozorował swoją śmierć, to według Objawienia i Bestii zaczyna mieć olbrzymi sens.


A to świadczyłoby o tym, że JFK to upadły anioł, który być może upozorował swoją śmierć i wkrótce być może się ukaże wraz z Bestią.


Film ukazujący morderstwo był ukrywany przed światem przez około 12 lat, zanim go pokazano światu. Kto wie, co w nim zmieniono a na pewno był sfałszowany.


W samochodzie mógł zginąć jego sobowtór i wszyscy z rządu mogli o tym wiedzieć,, może niekoniecznie wszyscy.


Sobowtór został pochowany a JFK zraniony i żywy zniknął światu z oczu. Jeżeli jest upadłym aniołem, to na pewno żyje.


W przeciwnym wypadku całe to morderstwo nie ma żadnego sensu i jest podobne w wiarygodności do 9/11.Mogli go zabić nawet w Białym Domu i podać nam że zasłabł i nagle zmarł na zawał serca. Bez świadków, bez setek ludzi, bez kamer itp.


Takie morderstwo na oczach tysięcy ludzi to zupełny nonsens. To musiał być zupełnie inny cel tego olbrzymiego cyrku.


Tyle moich najdzikszych przypuszczeń, nie wierzcie w to wszystko co napisałem, ponieważ jest to gdybanie, ale... warto o tym pamiętać, jeżeli pojawi się Bestia i jeden z jej króli będzie miał bliznę po śmiertelnej ranie głowy, ale to przeżył.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3350
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

4th Październik 2020, 21:29
Message reputation : 100% (2 votes)
Jakiś czas temu ostrzegaliśmy z Henrykiem o motywach działania witryny :

https://globalna.info

Napisałem w czerwcu posta w  którym omówiłem ten artykuł:


https://globalna.info/2020/06/05/zagadkowe-mobilizacje-wojskowe-w-calej-europie-do-czego-szykuje-sie-armia-w-czasie-kryzysu/

Link do posta:

https://zbawienie.forumotion.com/t362p325-moje-posty-lusia#18381

Witryna ta ujawnia dużo prawdy ale do celów szatańskich planów, którym teraz jest 3 wojna światowa...aby pchnąć naszych rodaków do wystąpienia przeciwko władzy aby ta mogła...chyba nie muszę kończyć!


Poza tym zarząd tej witryny jakiś czas temu skopiował dużą część artykułu Henryka i nie podał ŹRÓDŁA czyli zbawienie.com

Pomijając fakt nie podania autora zarząd globalna.info OCENZUROWAŁ Słowa Boga i Syna które podał w oryginalnym artykule Henryk - szczegóły w linku powyżej .

Wyrzucając z artykułu Słowa Boga i Syna opowiedzieli się jednoznacznie po czyjej stoją stronie!

Nie możemy udawać naiwnych i wierzyć w pomyłki czy zbiegi okoliczności .Zarząd tej witryny CELOWO pozbył się Słów Bożych z artykułu aby czytelnicy nie dowiedzieli się PRAWDY BOŻEJ !

Link do witryny CEZNURUJĄCEJ Słowa Boga:

https://globalna.info/2020/03/30/pandemie-kryzysy-i-wojny-w-biblii-czy-jezus-poslugiwal-sie-proroczymi-teoriami-spiskowymi/

Link do oryginalnego artykułu:

http://www.proroctwa.com/teorie-spiskowe-to-prawda.htm


Jeszcze raz link do mojego komentarza z 5 czerwca gdzie już o tym pisałem :

https://zbawienie.forumotion.com/t362p325-moje-posty-lusia#18381

Jesteśmy już na takim etapie wojny zła przeciwko dobru że musimy wiedzieć kto jest po stronie Boga i Syna a kto nie.
Mamy Wielki Ucisk i Bóg wymaga od nas ...troche więcej rozumu abyśmy umieli ROZRÓŻNIĆ prawdę pomiędzy wielowarswowymi informacjami wielopoziomowego zwiedzenia - po to mamy Biblię ze Słowami Boga i Syna .

A ten który świadomie je odrzuca :


Ewangelia Mateusza
Rozdział 12:

(30) Kto nie jest ze mną, ten jest przeciwko mnie, a kto ze mną nie zbiera, ten rozprasza.

Ku chwale Boga i Syna !

Czuwajmy !

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

10th Październik 2020, 04:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Według CDC żaden wirus nie istnieje. Są pisemne dowody.

Tłumaczenie z Google....


Jon Rappoport - No More Fake News 8 października 2020
(Aby dołączyć do naszej listy e-mailowej, kliknij tutaj).

Dokument CDC nosi tytuł „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”. Jest datowany na 13 lipca 2020 r.

Link do oficjalnego dokumentu z CDC. https://www.fda.gov/media/134922/download  (Oficjalna witryna CDC https://www.cdc.gov/Zagrzebane głęboko w dokumencie, na stronie 39, w sekcji zatytułowanej „Charakterystyka wydajnościowa”, mamy to: „Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV, testy [testy diagnostyczne] zaprojektowane do wykrywania wirusa 2019 -nCoV RNA zostały przetestowane przy użyciu scharakteryzowanych zapasów pełnej długości RNA transkrybowanego in vitro… ”

Kluczowa fraza brzmi: „Ponieważ nie są obecnie dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…”

Każdy obiekt, który istnieje, można określić ilościowo, czyli zmierzyć.


Użycie w tym zdaniu terminu „ilościowo” oznacza: CDC nie posiada mierzalnej ilości wirusa, ponieważ jest on niedostępny. CDC NIE MA WIRUSA.

Kolejną wskazówką jest użycie słowa „izolaty”. Oznacza to, że NIE JEST DOSTĘPNY ŻADEN IZOLOWANY WIRUS.

Ujmując to inaczej:

NIKT NIE MA IZOLOWANEGO PRÓBKI WIRUSA COVID-19.

NIKT NIE ODSEPAROWAŁ WIRUSA COVID-19.

Z tego powodu NIKT NIE DOWIÓDŁ, ŻE ON ISTNIEJE.

Jakby tego było mało objawienia, aby zaszokować świat, CDC mówi dalej, że przedstawia diagnostyczny test PCR w celu wykrycia wirusa, który nie został wyizolowany… a test szuka RNA, który przypuszcza się, że pochodzi od wirusa, którego istnienie nie zostało udowodnione.

Korzystając z tego testu, CDC i każda inna agencja zdrowia publicznego na świecie liczy przypadki COVID i zgony ... a rządy wprowadziły blokady i zniszczenia gospodarcze, wykorzystując te liczby przypadków i zgonów jako uzasadnienie.

Jeśli ludzie wierzą, że „masz wirusa, ale jest on niedostępny” i masz wirusa, chyba że jest on zakopany w innym materiale i nie został wyekstrahowany, oczyszczony i odizolowany, ci ludzie uważają, że księżyc jest zrobiony z zielonego sera.

To jak mówienie. „Mamy 20 bilionów dolarów, są one przechowywane gdzieś na naszych niezliczonych kontach, po prostu nie wiemy gdzie”. Jeśli nie wiesz, gdzie, nie wiesz, że masz pieniądze.

„Kluczyki do samochodu są gdzieś w domu. Po prostu nie mamy gdzie ”. Naprawdę? Jeśli nie wiesz, gdzie, nie wiesz, że klucze są w domu.

„Brakujący pocisk manewrujący jest gdzieś w arsenale, po prostu nie wiemy gdzie”. Nie. Jeśli nie wiesz gdzie, nie wiesz, że pocisk jest w arsenale.

„Wirus COVID-19 jest gdzieś w materiale, który mamy - po prostu nie usunęliśmy go z tego materiału. Ale wiemy, co to jest, zidentyfikowaliśmy to i znamy jego strukturę ”. NIE, NIE WOLISZ. PRZYJMUJESZ, ŻE.

Nauka to nie przypuszczenia.

„Ale… ale… jest badanie, które mówi, że kilku naukowców z laboratorium wyizolowało wirusa…”

Mówią, że tak. Ale w lipcu CDC twierdzi, że żaden wirus nie jest dostępny. Myślę, że oznacza to, że ciężarówki nie były dostępne, aby przewieźć wirusa z tego laboratorium do CDC. W ciężarówkach nie było benzyny. Padało. Most został zmyty. Ciężarówki były w sklepie. Joe, kierowca, nie mógł znaleźć swojej maski i nie chciał bez niej wychodzić z domu…

Nauka to nie założenia.

Pandemia to oszustwo sięgające aż do korzeni trującego drzewa.

Jon Rappoport


---------------------------------------------------------

O fałszywym testowaniu przez PCR już pisałem kilkakrotnie. To urządzenie nie wykrywa żadnego wirusa, ponieważ wirus taki nie został wyizolowany i PCR nie posiada danych o nim.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

11th Październik 2020, 16:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Właśnie oglądałem film o tym jak Trump był podobno chory, Melania także i po jednym dniu od razu oboje wyzdrowieli.


Coś niesamowitego, jak daleko posunęła sie medycyna.

A to oznacza, że już mamy wygraną wojnę z wirusem i wszystko powróci do normy, prawda?

NIEPRAWDA!!!


Ci kłamcy kłamią z rana, w południe, wieczorem oraz w nocy, kiedy po pijanemu i pod wpływem Adrenochromu klepią jakieś bzdury. Po nich nie można spodziewać się czegokolwiek dobrego ani nawet... niczego mądrego.

Cudowny lek nazywa się Regeneron -


https://www.dailymail.co.uk/news/article-8816473/Donald-Trump-Oval-Office-despite-risk-spreading-coronavirus.html [EN]


To jest lek wyprodukowany przed kilku dniami przez Trumpa kolegę, oczywiście Żyda i Trump dzięki błogosławieństwu Boga i Żyda wyzdrowiał w ciągu 24 godzin i Melania także.Czyli patrząc na te dane z ufnością możemy mieć pewność, że szczepienia nie są potrzebne, jeżeli mamy tak doskonałe lekarstwo jak Regeneron (nazwa od renegeracji).


Ale medycyna nadal ma OLBRZYMIE problemy z Alzimerem, rakiem, cukrzycą i setką innych chorób. Wszelkie szczepionki dotychczasowe okazały się jeszcze gorsze niż choroby, które miały leczyć, a nawet powodowały i powodują nadal zgony oraz autyzm.


Oni nawet przeziębienia nie potrafią wyleczyć i musisz się leczyć sam!


Jeżeli ten lek jest taki dobry, po co szczepienia dal WSZYSTKICH i po co kwarantanna itp, skoro ludzie i dzieci praktycznie nigdy na to nie umierają.


Umierają tylko ludzie starsi i nie na corona wirusa ale na raka czy zapalenie płuc a owa grypa nazywana błędnie wirusem po prostu przyspiesza ich śmierć o kilka tygodni.


Władzom najwyraźniej odbiło na maksa, co ma pewien bardzo pozytywny aspekt.


Coraz większa ilość ludzi nie wierzy im w cokolwiek ci kłamcy nam mówią, odmówi szczepień i nie ucierpi od tych trucizn, o których krążą słuchy, że są w nich geny dzieci z aborcji oraz ze zwierząt.


Jeżeli wiele tysięcy lekarzy, a liczba ta wzrasta z dnia na dzień, twierdzi, że to zwykła i łagodniejsza grypa niż wiele poprzednich. Już bardzie wierzę tym kiepskim lekarzom ponieważ zwykle, ale nie zawsze, starają się w miarę możliwości pomóc.Natomiast politycy starają się nas zlikwidować.


A już mają za sobą około 400 mln ludzi wymordowanych w trzech rewolucjach i dwóch wojnach światowych.


To są znani całemu juz światu mordercy komunistyczni,  bolszewiccy, czy jakkolwiek ich nie nazwiemy, jest to mordercze nasienie węża, które......chce uprzedzić pomoc NASZEGO Boga i nas wcześniej zniszczyć.


Ale pamiętajmy, że jest to nasienie węża i jest to w chwili obecnej bezsporne. Uważajmy na nich, nie ufajmy im na ani jedno słowo ale wierzmy, że nasz Bóg dotrzyma słowa i wkrótce uwolni nas z ich brudnych, zakrwawionych i pedofilskich łap.


Teraz zaczyna być oczywisty powód dlaczego Bóg ponad 3000 lat temu wydał na nasienie węża czyli Edomitów wyrok śmierci.To nie są żarty i miliardy nich zginą z ręki Boga i Syna.


Boże, nie daruj im niczego, żadnej pedofilii czy żadnego Słowianina przez nich zamordowanego, nawet w aborcjach, które oni nam umożliwili. Nawet większość aborcji to wina NASIENIA WĘŻA. Bez nich do tego by nie doszło!


Przeczytajmy świeży post Bartka na jego blogu, który omawia doskonale pomoc Boga dla nas oraz wykonanie wyroku na władcach tego świata.


https://arzareth.home.blog/2020/10/11/narastajacy-wielki-ucisk-znakiem-coraz-blizszego-wypelnienia-obietnicy-bozej/

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

12th Październik 2020, 12:11
Message reputation : 100% (2 votes)
Bardzo ciekawy artykuł na temat Szwecji. Dlaczego u nich nie ma corony wirusa!


Zaprzedali się w większości... szatanowi.


https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.henrymakow.com%2F2020%2F10%2Fsweden-spared-lockdown.html

przez Maureen Johnston
(henrymakow.com)

Powodem, dla którego Szwecja jest zwolniona z blokad, jest to, że ludność w większości zgodziła się już na stosowanie mikrochipów lub mikroczipów.

Z powodzeniem zaprojektowali Szwecję z dala od Boga. Zobacz Irreligion of Sweden :

Szwecja jest jednym z najbardziej świeckich narodów świata, z wysokim odsetkiem osób niereligijnych. [1] Phil Zuckerman, profesor socjologii w Pitzer College [2], pisze, że w kilku źródłach akademickich w ostatnich latach wskaźniki ateizmu w Szwecji wynoszą od 46% do 85%, a jedno źródło podaje, że tylko 17% respondentów samodzielnie określiło się jako „ateista”. [3] Gallup Poll wykazał w 2016 r., Że 18% Szwedów deklaruje się jako ateiści, a 55% jako niereligijni. [4]

 Pod względem liczby partnerów seksualnych Szwecja jest prawdopodobnie jednym z najbardziej rozwiązłych krajów na świecie. Posiadanie od 50 do 100 różnych partnerów seksualnych w ciągu życia, a nawet ponad 100 partnerów seksualnych, z pewnością nie jest rzadkością wśród Szwedów. Nawet wśród kobiet. Również liczba utajonych biseksualistów jest bardzo wysoka. Nikt nie unosi brwi, jeśli jesteś lesbijką.

Innym ważnym aspektem do zrozumienia, dlaczego w Szwecji nie ma blokad, jest to, że technologia implantów mikroczipów jest ściśle związana z demonizacją - czyli posiadaniem legionów demonów. * Szatańskie rządy globalistyczne NWO mogą kontrolować zdemonizowaną populację, dlatego chcą, aby ludzie być demonizowanym.

Ale jest wiele sposobów na oskórowanie kota - aby skłonić ludzką duszę do legalnego przyjęcia legionów demonów, aby gościły ich system energii ciało-umysł-duch (świątynia). Na przykład, trzeba wykonać jakąś „duchowo nielegalną” praktykę lub czyn, który otwiera duchowy portal (gwiezdne wrota), aby demony miały prawo wejść do twojej świątyni, tak jak bycie dziwką lub prostytutką.

Gdy tylko jeden demon dostanie się do środka, zacznie łamać twoją wolę od wewnątrz i walczyć z twoją dobrą (połączeniem z bogiem) naturą, aby robić więcej złych czynów, które dadzą innemu demonowi legalne prawo do wejścia do twojej świątyni - potem będą kontynuować aby zmusić cię do robienia strasznie złych rzeczy, a potem pojawi się więcej demonów, aż będziesz pełen tysięcy demonów - nie potrzebujesz już nawet mikroczipa - twoja dusza odeszła - jesteś potępiony.

Czyny duchowe to grzechy, wyraźnie opisane w świętych pismach, takich jak Biblia. Biblia ostrzega, że ​​każde złe uczynki / grzechy, których NIE ROBIĆ, są spowodowane tym, że czynność zrobienia tej złej rzeczy może potencjalnie doprowadzić do powstania demona lub dwóch lub legionu demonów (legion to 6000).

Biblia zdecydowanie ostrzega, aby nie przyjmować „znaku bestii” (mikroczipa), ponieważ opiera się on na technologii demonów - jest to koń trojański, który po wejściu do świątyni wyjdą hordy demonów i przejmą ją prowadzi do nieodwracalnej demonizacji i potępienia.

* Definiuję Demony jako upadłe anioły wygnane z nieba, które podążyły za Lucyferem i zostały żołnierzami jego złej armii.

Anioły są ogólnie uważane za męskie, chociaż niekoniecznie są „męskimi” jak ludzie, jakich znamy.

Kiedy ludzie doświadczają „żeńskich” demonów, są po prostu w oporze. Aniołowie są wojownikami dobra lub zła. Aniołowie mieli / mieli kiedyś wolny wybór, aby wybrać chwałę Boga w Niebie lub boga Szatana w Piekle, wtedy te duchowe istoty wymiarowe stają się niezmienne na zawsze jak gwiazdy.
--------------Powiązane - Szwecja - bezgotówkowe, szczepione, uprawa gwałtu, zalegalizowane młode panny młode (pedofilia)


Szwecja jest jednym z pierwszych krajów, które zaszczepiły swoją populację na masową skalę

https://www.youtube.com/watch? v = YMT7B8CLQN0 .  Infowars 2009, godzina 2:15

Islamskie Państwo Szwecji Paul Joseph Watson
https://www.youtube.com/watch? v = OinuoLEo-jY

Omawiając kryzys gwałtów w Szwecji | Statystyki
https://www.youtube.com/watch? v = jh7wOVRzy-o

Broszura o małżeństwach dzieci w Szwecji 3 29 2018
https://www.youtube.com/watch? v = 8cleEPmDzuE

Szwecja poświęca swoje kobiety w imię politycznej poprawności, wielokulturowości i globalizacji. Teraz poświęca swój naród.
https://www.youtube.com/watch? v = MQ0QuXCd3qY

Szwecja chce być społeczeństwem bezgotówkowym 2012
https://www.youtube.com/watch? v = LoZ3Yk1l_2o

Tysiące Szwedów wkłada mikroczipy pod skórę

All the Rage in Sweden: osadzanie mikroczipów pod skórą

Illuminati News: Mikrochipowanie populacji : implanty mikrochipowe, kontrola umysłu i cybernetyka - Pierwsze implanty mózgowe zostały wszczepione chirurgicznie w 1974 roku w stanie Ohio w USA, a także w Sztokholmie w Szwecji. Elektrody mózgowe wprowadzano do czaszek niemowląt w 1946 roku bez wiedzy rodziców. - - Rauni-Leena Luukanen-Kilde, 6 grudnia 2000 r. -

Szwedzkie dzieci na sprzedaż

Pierwszy komentarz od „Przyjaciela Szwecji”


„Jeśli chodzi o Szwecję, myślę, że powodem braku blokady jest nie to, że wszyscy są satanistami, ale bardziej to, że w umysłach wielu ludzi panuje ekstremalna ciemność, równoważona przez bardzo dobrych ludzi. gangsterów i co najmniej setek tysięcy ludzi jest dość dobrze poinformowanych o korupcji - nie było szans na egzekwowanie zamknięcia bez ryzyka wojny domowej. Nazwa (Sw) Eden mówi wszystko, prawda? miejsce pochodzenia wszystkich grzechów w świecie zachodnim. "

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

17th Październik 2020, 04:02
Tutaj jest film, który być może, BYĆ MOŻE być zrealizowany, aby nas wprowadzić w błąd.
Czytałem czasami o planach pozorowanego ataku obcych na ziemię w taki właśnie sposób.


Potężny meteoryt leci w kierunku ziemi. USA chce go robić bronią jądrową, nie jest to udana


akcja i leci on wprost na ziemię, radioaktywny i wiele fragmentów spada na ziemię i eksploduje.


Taka akcja jest... prawdopodobna ze strony globalistów. Pokażą nam hologram na niebie, i wystrzelą
jakieś rakiety i zamiast odłamków mogą spadać na ziemię rakiety s=zamiast odłamków.


Film jest po angielsku ale warto szybko przelecieć przez niego aby wyłapać owe fragmenty meteorytu
oraz lecących jego odłamków.


Zresztą... kto wie co tym paralitykom umysłowym odbije jeszcze, aby nas od Boga odciągnąć.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7526
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

19th Październik 2020, 14:10
Message reputation : 100% (2 votes)
Trafiłem na witrynę jednego poszukiwacza prawdy, i mnie nieco pouczył w pewnych kwestiach. W sumie jego film przypomniał mi prawdę o Watykanie, i o Trumpie.

Trump nadal pracuje dla Watykanu. Watykan jest głównym właścicielem Jerozolimy i najwyraźniej Watykan 'wybrał' Trumpa, aby zwiódł cały świat, z Żydami włącznie.

Watykan i Babilon Wielki upadną w tym samym czasie.

Trump jest księciem czerwonego smoka, czyli szatana i podobnie jak papież wielbi szatana.

I Watykan i Trump oszukują Żydów i żydowskich Amerykanów.

Jesteśmy także oszukiwani w imieniu szatana. Jego imię nie jest lucyfer, czyli jutrzenka poranna.

Jego rzeczywiste imię jest w księdze Henocha.

Henocha 69: 6 Imię trzeciego jest Gadrael. Ten pokazał wszelkie śmiertelne ciosy synom ludzkim. On zwiódł Ewę i pokazał ludziom oręż śmierci: tarcze, pancerze i miecz do zabijania i wszelki śmiertelny oręż ludzi.

7 To z jego poduszczenia to wszystko przyszło na mieszkańców ziemi od owego czasu aż na wieki wieków.

Oto jedna z głównych przyczyn, dlaczego usunięto księgi Henocha z Biblii. Jakie imię Gadrael ma dla nas czy szatana znaczenie, tego nie wiem na razie ale... jeżeli język Słowian, czyli narodu błogoSławionego to język Boga, imię szatana to Gad Rael, czyli Gad - Wąż Rael. (Widać że Bóg błogosławi Bartkowi!)To są moje hipotezy, ale to wreszcie ma wielki sens pod każdym niemal kątem.Gad Rael wielbiony przez Watykan wraz z Bestią, którą ujeżdża Watykan wybrali Trumpa jako wyjątkowego kłamcę, aby prowadził szatański świat na rzeź.

_________________
Izajasza 10:(22) Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróci. Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości. (23) Gdyż, jak jest postanowione, Wszechmocny, Pan Zastępów dokona zagłady na całej ziemi.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Śladem Zwiedzenia - Page 5 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach