Zbawienie Narodu Wybranego przez Boga
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 870
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Śladem Zwiedzenia - Page 6 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

on 3rd Listopad 2020, 00:00
Message reputation : 100% (1 vote)
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7994741,donald-trump-prezydent-usa-koronawirus-pandemia-doradca-anthony-fauci.html

Trumpowi w nic nie można wierzyć.

Albo chce zyskać znowu zaufanie jako dobry glina chcąc się pozbyć satanisty i mordercy Fauciego albo coś jeszcze innego .

W sumie to ta gra od kilku lat Trump kontra lewicowe satanistyczne bagno.

Trump to taka sama fałszywa prawica w USA jak PiS w Polsce .  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 6 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

on 5th Listopad 2020, 05:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Koronawirus: Nowe obostrzenia. Konferencja premiera
Ostatnia minuta jest przerażająca.


Ale... wysłałem dwa emalie przed chwilą do USA z zapytanie o listy zmarłych. W wielu krajach zachodnich są w gazetach listy zmarłych, zwykle co tydzień, i wielu ludzi (starszych) to często czyta. W ten sposób wiedzą, kto ze znajomych umarł i że można iść na pogrzeb.

Sprawdzenie takiej listy w przypadku korony powinno dać nam obraz zasięgu owej 'epidemii', ponieważ są to rzeczywiste dane rzeczywistych zgonów wraz z nazwiskami itp.

Jeżeli normalnie mamy co tydzień 500 zgonów w danym mieście a nagle mamy 800, to wiadomo, ze jest jakiś wirus czy epidemia.

Ale jeżeli te dane są takie same jak w zeszłym roku i różnią się powiedzmy, 523, 541, 498, 512, itp to jest ewidentne, że nie ma powodu do jakiejkolwiek paniki.

Jeżeli ktoś to czyta spoza Polski a mieszka w Anglii czy USA, niech się podzieli taka informacją.


To mógłby być gwóźdź do trumny Covid-19


Rozkaz - ciekawa piosenka o zwyrodnialcach rządowych.

Nasz rząd potrzebuje i używa zwyroli... pytanie dlaczego? Sami swoi?
https://m.fronda.pl/

Fundacje Sorosa wspierają Strajk Kobiet | Fronda.pl

----------------------------------------

KANCELARIA ADWOKACKA MAGDALENA WILK
Wczoraj o 14:57  · 

Warto wiedzieć...

Jeżeli dostaniemy od lekarza skierowanie na testy w kierunku wykrycia wirusa SARS-CoV-2, to co prawda nie ma obowiązku ani przymusu tych testów zrobić, ale od momentu wystawienia takiego skierowania jesteśmy automatycznie objęci kwarantanną przez 10 dni Śladem Zwiedzenia - Page 6 Afd4f992-6b09-4375-a64c-60d62bdfc8e5 (par. 3 a Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9.10.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów)

Wraz z wystawieniem takiego skierowania wpadamy do systemu EWP (Ewidencja Wjazdu do Polski, wykorzystywana także na potrzeby przetwarzania osób, podlegających obowiązkowej kwarantannie czy izolacji), ze wszystkimi obowiązkami z kwarantanną związanymi. Możemy opuścić miejsce kwarantanny tylko po to, żeby zrobić test.

Czyli zrobimy test, czy nie zrobimy, i tak jesteśmy na kwarantannie. Jak zrobimy i nam wyjdzie pozytywny, kwarantanna zamienia się w izolację.

Problem tylko polega na tym, że jeżeli test zrobimy i wyjdzie on negatywny, to nie ma za bardzo możliwości, żeby nas z tego systemu przed upływem 10 dni kwarantanny usunąć. Przynajmniej nie "z automatu". Chyba, że jakimś cudem uda Wam się dodzwonić do sanepidu i dostać ustnie decyzję o skróceniu kwarantanny.

A nawet jak Wam wyjdzie negatywny i nawet jak to sanepid do Was zadzwoni, to możecie usłyszeć, jak to miało miejsce w przypadku jednej z moich Klientek, że i tak zostajecie na kwarantannie, bo "może się coś wykluć"...

W tym kraju już chyba niewiele potrafi zdziwić.

Edit 4.11.2020: wykrakałam, wczoraj z mocą od dziś pojawiła się zmiana do Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie chorób zakaźnych, powodujących powstanie obowiązku hospitalizacji (...), poz. 1942, zgodnie z którą okres obowiązkowej kwarantanny ulega zakończeniu z chwilą uzyskania negatywnego wyniku testu, nie później jednak niż po upływie 10 dni od dnia następującego po dniu skierowania na test.
Kwarantanna więc niby kończy się automatycznie. Ale dla systemu kończy się wtedy, kiedy ktoś kliknie odpowiednią ikonkę.
Abp Vigano do Trumpa tuż przed wyborami: realizowany jest „wielki reset świata”


https://www.pch24.pl/abp-vigano-do-trumpa-tuz-przed-wyborami--realizowany-jest-wielki-reset-swiata-pch,79644,i.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=post&utm_term=pch&fbclid=IwAR33CWMij34dnCXrGN4S9ZpB_qWizMxCR9JJCmV4wrcsmhXEokiOH45KsHs#ixzz6crFFZgeX

W kwestii wyborów w USA, jak przewidywano zostały sfałszowane na maxa. Po północy przestano liczyć głosy

kiedy Trump zdecydowanie wygrywał a potem zaczęto je ponownie liczyć w taki sposób, że liczba głosów na Trumpa

była zamrożona w tym samym miejscu a Biden dostawał w prezencie kilkaset tysięcy głosów i w ten sposób... WYGRYWAŁ.
W niektórych stanach było znacznie więcej głosów niż głosujących!
Widziałem kilka fragmentów wystąpień Bidena na... pustej sali. Taką ma on popularność i tak jest kochany w USA!

Jedynie ANTIFA i BLM go kochają!
Podobno Trump ma sposób na załatwienie tego problemu, czyli użycia paragrafu 14 Konstytucji USA za zdradę, czyli masowe aresztowania

sędziów i gubernatorów, którzy pozwalali na maksymalny wandalizm, podpalania a nawet na morderstwa.
Ma on w tym rację, ale czy to się mu uda... czas pokaże.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 6 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

on 6th Listopad 2020, 02:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Wreszcie wyszło szydło z worka. A taki miły człowiek, PODOBNO, Donald Trump.

Bardzo ciekawy artykuł na temat szczepień.

https://www.thedailybeast.com/robert-kennedy-jr-the-trump-white-house-has-shut-me-out-on-vaccines


Robert Kennedy Jr .: Biały Dom Trumpa odciął mnie od problemu szczepionek
Głośny sceptyk szczepionkowy mówi, że administracja przekazała swoje decyzje polityczne lobbystom farmaceutycznym.


Robert F.Kennedy Jr. powiedział we wtorek, że administracja Trumpa odwróciła się od sceptyków szczepionkowych, w tym jego samego, po tym, jak początkowo wyraził zainteresowanie utworzeniem grupy, która zajmie się ich bezpieczeństwem.

„Powiedział mi, że chce utworzyć komisję ds. Bezpieczeństwa szczepionek i że chce, żebym jej przewodniczyła” - powiedział Kennedy w odpowiedzi na pytanie zadane na forum Connecticut Vaccine Science Forum. „Poprosił mnie, abym ogłosił to na konferencji prasowej, prasie w Trump Tower i niemal natychmiast zacząłem odczuwać wiele wstrząsów w administracji”.

Kennedy powiedział, że na początku administracji spotkał się z Trumpem, byłym szefem sztabu Białego Domu Reinem Priebusem, starszym doradcą Jaredem Kushnerem, byłym starszym doradcą Steve Bannonem i doradcą prezydenta Kellyanne Conway w sprawie powołania komisji.

„Byłem bardzo optymistycznie nastawiony do tego”, powiedział, dodając, że początkowo odbywał „spotkania na wysokim szczeblu” z „agencjami” i przedstawił powerpoint szczegółowo przedstawiający przekonanie jego grupy, że szczepionki są szkodliwe dla dzieci.

„Wyszliśmy przekonani, że Biały Dom pójdzie dalej, a potem Biały Dom stał się ciemny” - powiedział Kennedy.Kennedy zrzucił winę za swój ostracyzm na zatrudnienie przez administrację „farmaceutycznych lobbystów, którzy są bardzo zwolennikami szczepień” do prowadzenia Centrów Kontroli Chorób i innych agencji związanych ze służbą zdrowia. „Polityka, lubi mawiać prezydent, polityka to personel, cóż, umieścił na tych stanowiskach personel, który reprezentuje politykę, której chce, co jest bardzo, bardzo pro-farmaceutycznym programem” - powiedział. „Przykro mi to zgłosić”.

Jedna z dyrektorów CDC Trumpa, Brenda Fitzgerald, musiała nagle zrezygnować ze stanowiska, ponieważ jej interesy finansowe zmusiły ją do wycofania się ze zbyt wielu spraw agencyjnych. Obecny szef CDC, Robert R. Redfield, był profesorem medycyny i mikrobiologii przed objęciem tego stanowiska. Żaden z nich nie lobbował wcześniej na rzecz firm farmaceutycznych.

Biały Dom nie od razu zwrócił się z prośbą o komentarz.

Kennedy jest jednym z bardziej publicznych sceptyków szczepionek w kraju. Jego grupa, Children’s Health Defense, uważa, że ​​istnieje związek między autyzmem a szczepionkami dla dzieci, zwłaszcza szczepionką przeciwko odrze, śwince i różyczce (MMR), mimo że badania wielokrotnie wykazały, że nie ma takiego związku.

W Trumpa wierzył, że ma pokrewnego ducha. W styczniu 2017 roku Kennedy powiedział dziennikarzom, że prezydent poprosił o spotkanie z nim w sprawie bezpieczeństwa szczepionek.

„Prezydent-elekt Trump ma pewne wątpliwości co do obecnej polityki szczepień i ma pytania na jej temat” - powiedział wówczas Kennedy. „Jego opinia nie ma znaczenia, ale nauka ma znaczenie i powinniśmy czytać naukę i powinniśmy debatować o nauce”.Podczas debaty prezydenckiej w 2015 roku Trump otwarcie wyraził sceptycyzm co do szczepionek.

„Weź to małe, piękne dziecko i odciągnij pokarm - to znaczy wygląda tak, jakby było przeznaczone dla konia, a nie dla dziecka, a mieliśmy tak wiele przypadków, ludzi, którzy dla mnie pracują” - powiedział. Niedawno, 2 lata, 2 1/2 lat, dziecko, piękne dziecko poszło na szczepionkę i wróciło, a tydzień później dostało ogromnej gorączki, bardzo, bardzo zachorowało, teraz jest autystyczne."

Jednak od czasu wyboru na prezydenta Trump w dużej mierze unikał dyskusji na temat szczepionek.---------------------------------------------------------------------------------------------
Można także powiedzieć, że jest on antysemitą, ponieważ Słowianie to semici, czyli ludzie pochodzący od Sema i Noego.


Słowianie- semici - jakoś jest to blisko siebie! 'Nasz' rząd to także antysemici.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 6 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

on 6th Listopad 2020, 03:03
Message reputation : 100% (1 vote)
I następne oszustwo satanistów!
Kary Banks Mullis (28 grudnia 1944 - 7 sierpnia 2019) był amerykańskim biochemikiem. W uznaniu jego wynalezienia techniki reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), w 1993 r. Podzielił się Nagrodą Nobla w dziedzinie chemii z Michaelem Smithem [4], aw tym samym roku otrzymał Nagrodę Japonii. Jego wynalazek stał się centralną techniką w biochemii i biologii molekularnej, opisaną przez The New York Times jako „wysoce oryginalna i znacząca, praktycznie dzieląca biologię na dwie epoki przed PCR i po PCR” [5].Zmarł kilka miesięcy po tym wywiadzie! Wyglądał on na chorego?On otwarcie powiedział, ze zaprojektowany przez niego instrument PCR nie pokazuje, kto jest chory czy zarażony i nie powinien być używany do jakiekolwiek diagnozy.A polski rząd robi kwarantannę całego narodu polskiego na podstawie PCR testów.Cały świat bazuje na tym, co sam konstruktor PCR urządzenia zaprzeczył, jeszcze na kilka miesięcy PRZED Corona Virus i ostrzegał, ze ten instrument nie służy do stawiania jakiekolwiek diagnozy! Jego cel jest zupełnie inny.


A to oznacza, ze nie istnieje na świecie żaden sposób, aby zbadać kogokolwiek, kto nie ma symptomów, że jest on chory na Covid-19


Niemal cały świat WIEDZĄC o tym (lekarze wiedzą!!!) diagnozuje i będzie nadal diagnozował, aby cały świat szczepić.Nic dziwnego że 'zmarł' po tym ujawnieniu tuż przed wybuchem... 'pandemii'.Co jest jeszcze ciekawe, objawy napromieniowania 5G są identyczne, jak objawy Covid-19!!!


Jak czujesz że nie masz smaku i czujesz się źle, sprawdź, czy wokół ciebie nie ma czasem czegokolwiek z 5G, jak nadajnika czy nie kupiłeś takiego smartfona!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 6 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

on 8th Listopad 2020, 06:22
Message reputation : 100% (2 votes)
Ponownie otrzymałem linka do tego człowieka, który udaje eksperta biblijnego oraz podobno kocha Słowian.
Powyższy film jest pełen nie potwierdzonych wiadomości. Owszem, wszyscy padamy ofiarami dezinformacji, ale
ten pan nie podaje żadnych źródeł i twierdzi, że zna planowane ruchy poszczególnych wojsk.


Gdyby mówił prawdę publicznie o takich kwestiach militarnych, albo był w areszcie wojskowym, abo byłby... martwy!


Nie podaje on absolutnie żadnych źródeł swoich informacji, czyli jest zdecydowanym dezinformatorem.


Podobno kocha Słowian i bardzo Słowian wspiera. Więc podam inny film, ponieważ najwyraźniej jego działalność jest
działalnością dywersyjną w celu odwrócenia uwagi Słowian od tego forum oraz oraz od naszych witryn.


Drugi film, który nam wiele wyjaśni.
Fragment napisu pod filmem.

Zaczyna się od ataku na Biblię a napisał to z małej litery! No i oczywiście żebrze o kasę.


Kolejne dowody na to iż biblia jest przepisana z pogańskich wierzeń Kanaanu w Baala, Mezopotamskich, Asyryjskich itd...Tak więc usiądźcie wygodnie bo podróż będzie niełatwa, gdyż niektórych z Was światopogląd może legnąć w gruzach. Sława i Chwała Naszym Przodkom!! Niech źródło-Bóg w naszych sercach Nas prowadzi ku Prawdzie!!! Księgarnia i strona Radia Sławenia ( książki autorskie niedostępne gdzie indziej ) w PDF : http://iinydem.cluster026.hosting.ovh... o ksiązki piszcie na : slawenia@protonmail.com zaś jeśli chcecie słuchać nasze Radio Sławenia zapraszamy po instrukcje na : slawenia.malware-site.www codziennie od : 8:40 do 24:00 zapraszamy do wspólnej modyfikacji naszego projektu konstytucji dla Rodaków i logowania sie i komentarzy: : http://konstytucja2020.pl/ Jesteśmy Pierwszym w tych latach niezależnym od korpo i biznesu, a przede wszystkim wolnym od Cenzury Radiem dla Słowian !!! , a więc Polaków i wszystkich Słowian !!! U nas usłyszycie to czym boją się nawet myśleć inne stacje !!Sława i Chwała! Wspierajcie Nasze działania fizycznie lub drobna wpłatą byśmy docierali do prawdy i odbudowali więzi naszego Narodu !!! szczegóły na : slowianskadusza.malware-site.www - wsparcie oraz : https://patronite.pl/EdwardS%C5%82owi... , albo

Obejrzałem z wielkim niesmakiem ten film do 24 minuty i moje kilka uwag.


Gość najprawdopodobniej zna hebrajski czyli... jest on nasieniem węża.


Nie zna historii biblijnej i nie wie nic lub nie chce wiedzieć o wiarygodnych przekładach Biblii.


Nie wie, że jedynym wiarygodnym przekładem Starego Testamentu jest Septuaginta LXX i poza nią istnieje tylko oszustwo masoretów, tzw, Kodeks leningradzki.


Wiele detali w przedmowie do Biblii Mesjańskiej. http://www.bibliamesjanska.com/przedmowa.htmPo to skompilowałem Biblię Mesjańską, aby właśnie pousuwać to, co on teraz reklamuje zwodząc tych, którzy nie znają tych bardzo ważnych detali.


Nie ma innego starszego i doskonalszego przekładu Starego Testamentu niż Septuaginta, znienawidzona z pasją przez Żydów.


Wiemy dlaczego!


Czyli gość ma co najmniej wysoko podejrzane cele swojej kampanii i ktoś najwyraźniej za nim stoi, ale na pewno nie stoi za nim Bóg!


Kilka linków do jego stron, na których... żebrze o kasę, o którą ani razu nie żebrałem ani ja, ani Bartek ani Lusia. Kiedy ma się Boga za Ojca, to dlaczego mam żebrać o cokolwiek?

https://patronite.pl/EdwardS%C5%82owianin/description

https://patronite.pl/kategoria/22/blog

On uprawia czysty geszeft na swojej 'PRAWDZIE'. Nie dajmy się na niego nabierać!

https://patronite.pl/kategoria/1/muzyka

https://patronite.pl/monmonpiano

Też głównie rozmowa o pieniądzach.


Więcej nie szukałem, ponieważ to mnie całkowicie wystarczy!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 6 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

on 12th Listopad 2020, 10:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Artykuł Alexa Jonesa.
https://www.infowars.com/posts/new-york-bar-passed-mandated-covid-vaccine-without-religious-or-personal-exemption-rights/


New York Bar przeszedł mandat szczepionki Covid bez praw religijnych lub osobistych zwolnień

New York Bar oświadcza, że ​​jeśli dobrowolne szczepienia „nie osiągną wymaganego poziomu odporności populacji”, będą w 100% wymagane dla wszystkich mieszkańców stanu Nowy Jork.W minioną sobotę Stowarzyszenie adwokatów stanu Nowy Jork naciskało na nowojorczyków, by dobrowolnie zgłaszali się do szczepień, wprowadzając politykę, która uczyniłaby szczepienie Covid obowiązkowym, gdyby nie zostało podjęte przez wystarczającą liczbę osób. Jeśli okaże się to konieczne, nowojorczycy nie będą mieli możliwości odmowy szczepienia, nawet jeśli mają powody filozoficzne, religijne lub osobiste, aby go nie przyjąć.Orzeczenie New York Bar obejmuje ocenę „zagrożeń zdrowotnych” dla wszystkich społeczności, tak aby mandat mógł być skierowany do bardziej dotkniętych obszarów, „być może”. „New York State Bar Association (NYSBA) zaleca, aby stan rozważył wprowadzenie obowiązku szczepienia przeciwko COVID-19, gdy tylko pojawi się naukowy konsensus, że jest ona bezpieczna, skuteczna i konieczna. Jednak przed podjęciem tego znaczącego kroku rząd stanowy powinien przeprowadzić kampanię uświadamiającą w celu wezwania do dobrowolnych szczepień ”. Stanowa Bar Passuje Obowiązkowe zalecenia dotyczące szczepień COVID-19 | New York Law Journal https://t.co/u4F5yqWsO3 - Kate Metzger👩💻 Ł ⚡🌎 🇺🇸 ✝🎧🕊 (@CryptoNewsFlash) Listopad 9, 2020Ta rezolucja, która została przyjęta większością głosów w 277-osobowym New York Bar Association, „wprawia stan Nowy Jork i naród w bardzo śliską drogę”.Kiedy New York Bar przeprowadza te kontrole zdrowotne, może zdecydować o nakazaniu szczepienia Covid albo do wyznaczonych stref, albo dla wszystkich mieszkańców stanu Nowy Jork. Ci, którzy walczyli z obowiązkową polityką szczepień, odnieśli poważny cios, a teraz muszą zmierzyć się z bardzo realną możliwością, że taka polityka rozprzestrzeni się ze stanu do stanu, aż cały kraj będzie musiał zostać zaszczepiony przeciwko Covid-19.Ponieważ liczba przypadków ponownie rośnie, zarówno w kraju, jak i w całym stanie, stowarzyszenie zwraca się do państwa o: Zapewnienie, aby narażone populacje były traktowane etycznie i bez dyskryminacji. Dotyczy to społeczności kolorowych, osób starszych, mieszkańców domów opieki, osób niepełnosprawnych, więźniów i imigrantów.Gubernator Nowego Jorku Andrew M. Cuomo i prokurator generalny Letitia James oraz dwie krajowe organizacje zajmujące się prawami obywatelskimi skrytykowali plan rządu federalnego dotyczący dystrybucji szczepionki w aptekach. Mówią, że plan żałośnie nie spełnia potrzeb kolorowych społeczności, które zostały nieproporcjonalnie dotknięte przez pandemię.


Uchwalenie państwowej ustawy o uprawnieniach w zakresie zdrowia w stanach nagłych i kryzysowych standardów opieki w celu wyeliminowania luk w obowiązującym prawie. Ma to zasadnicze znaczenie dla dobrze skoordynowanej reakcji na pandemię, zwiększając wydajność systemu w przypadku nagłego wzrostu liczby przypadków.Wyjaśniłby również uprawnienia i standardy etyczne przy podejmowaniu decyzji w przypadku niedoborów czegokolwiek, od środków ochrony indywidualnej po przeszkolonych pracowników służby zdrowia. Zwolnij starszych więźniów oraz osoby niepełnosprawne i poważne choroby, które nie stanowią zagrożenia dla społeczności Wyeliminuj ograniczenia w świadczeniu opieki przez telezdrowie i zwiększ zwrot kosztów za takie usługi „CO DALEJ” - mówi Washington Sentinel.„Oczywiście CHIP, który znajduje się w programie na pierwszy kwartał 2021 r.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 6 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

on 21st Listopad 2020, 04:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Ciekawy artykuł pod tytułem...Nie chodzi o NAUKĘ; chodzi o PODPORZĄDKOWANIE SIĘ: Fauci mówi, że maski i dystans społeczny będzie wymagany nawet PO szczepionce COVID-19, która jest rzekomo skuteczna w 90%.


Link - https://www.naturalnews.com/2020-11-20-fauci-masks-social-distancing-still-required-after-vaccine.html#


Jest cały artykuł ale uczciwy tytuł nam wyjaśnia wszystko.A to oznacza, ze szczepionki są całkowicie zbędne, ponieważ są nieskuteczne!!!Po co więc się szczepić?Posiadałem biznes lakierniczy i malowałem samochody lakierami z bardzo szkodliwymi truciznami, isocyjankowanymi... coś w rodzaju cyjanku i znacznie mniejszej toksyczności ale często używany bez maski mógł zabić.Maski, jakie używane są do Covid-19 były OCZYWIŚCIE nieskuteczne i używaliśmy takie maski, które posiadały specjalne filtry i były szczelnie dopasowane do twarzy, że powietrze z rozpylanym lakierem nie miało szansy na dostanie się do płuc.


Śladem Zwiedzenia - Page 6 S-l30010

Ale nawet te maski, aczkolwiek reklamowane przez ekspertów, także nie były gwarantowane. Te z boku 2 okrągłe filtry posiadały wewnątrz węgielny pył, który pochłaniał trucizny i musiały być one wymieniane co kilka tygodni, aby się nie zatruwać nadmiarem przechwyconych trucizn.


Pył podczas malowania był wszędzie i nawet wyciąg powietrza w kabinie lakierniczej nie był zawsze w 100 % skuteczny.


A to znaczy, że zwykła maska przeciwko wirusowi jest zupełnie śmiechu warta. Główny i największy problem jest taki.Nie przylega ona SZCZELNIE do twarzy. Powietrze wciągasz do płuc wzdłuż przestrzeni przy nosie głównie przez przestrzeń pomiędzy maską a nosem.Jak to sprawdzić?


W masce wziąć głęboki i szybki wdech.Jeżeli maska przylgnie natychmiast szczelnie do twarzy, nadal jest nie do twarzy ale do  4 liter.Zanim ona przylgnie (tylko i wyłącznie gumowa, jak ta na zdjęciu powyżej) złapiesz oddech spoza maski i złapiesz oczywiściel wirusa. (O ile on istnieje.)


Przy częstych malowaniach miałem biały kombinezon z kapturem, oraz specjalną maskę, do której było doprowadzane powietrze filtrowane z kompresora i owo powietrze wdychałem. Latem przy temperaturze powyżej 35 stopni ciepła nie było to przyjemne.


Ale taka maska z powietrzem dostarczanym z zewnątrz przez dobry filter gwarantowała bezpieczną pracę.I taka maska także gwarantuje, chociaż nie w 100 procentach przed wirusem, są z pewnością lepsze ale takie maski i kombinezony muszą być najpierw spłukane czystą wodą przez zdjęciem z ciała, ponieważ na ich powierzchni mogą być nadal trucizny.


W tym świetle maski noszone przeciwko wirusowi to śmiech na sali i rozkaz ludzi pozbawionych całkowicie rozumu.Ci, którzy je noszą w domu... ich można potraktować znacznie łagodniej, ponieważ posiadają oni niezwykle paskudne wykształcenie.UNIWERSYTET TV czyli są ofiarami masowego ogłupianie narodów. Kto to ogląda i wierzy, staje się niewinnym... idiotą.


Przecież taka papierowa maska wpuści nawet muchę, komara a nawet pszczołę. Nie wszedłbym w niej do ula. Zbyt niebezpieczne.I taka maska ma powstrzymać... WIRUSA, który ma około 1:1000 mm wielkości?

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia - Page 6 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

on 27th Listopad 2020, 04:04
Message reputation : 100% (1 vote)
http://www.hideoutnow.com/2020/11/four-joe-biden-supporters-greet-him-on.html

W powyższym linku jest krótki artykuł o powitaniu dla 'prezydenta' Bidena, który 'uzyskał' w wyborach 80 mln głosówNa drodze stało 4 'kibiców', najwyraźniej upośledzonych umysłowo, którzy witali Bidena.


Ohh... przepraszam, był piąty człowiek, ale normalny, który to sfotografował!


Śladem Zwiedzenia - Page 6 Joe10


Apokalipsa Idiotyzmu 1:1 Mediom, władzom i wściekłemu psu nie będziesz wierzył! Uwierzą ci, którzy nie mają rozumu.


I tego typu 'ludzie' chcą nasz szczepić, 'leczyć' i 'troszczą' się o nas.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Śladem Zwiedzenia - Page 6 Empty Re: Śladem Zwiedzenia

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach