Go down
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Empty Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela

on 1st Czerwiec 2016, 17:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Chciałem założyć ten temat jako wstęp do przyszłego spełnienia się proroctwa o zjednoczeniu plemion Izraela w czasach końca przed wyprowadzeniem ich z niewoli nasienia węża na oczach wszystkich narodów.

Zanim dojdzie do tego aktu, myślę, że możemy się spodziewać przedtem pewnych działań i wydarzeń, które będą miały na celu zgromadzenie przedstawicieli Narodu Wybranego w jednym lub paru miejscach.

Pytaniem jest, czy będą to wydarzenia, które dopiero nastąpią i odbędą się z wielkim hukiem, czy może jednak zgromadzenie odbędzie się po cichu i dopiero w momencie exodusu dojdzie do pokazów Bożej Mocy i ujawnienia zjednoczonego już Izraela...

...być może to już się zaczyna dziać i sam Bóg tym kieruje, a my po prostu nie zwracamy na to uwagi??

CO MNIE SKŁANIA DO TAKIEJ MYŚLI??

Ostatnio ukazało się kilka informacji, które pobudziły mnie do myślenia w tym kierunku, ale nie chcę niczego stwierdzać na 100%. Proroctwa na pewno się wypełnią i tutaj będziemy o tym pisać prędzej czy później, ale "coś" mnie pchnęło, by o tym powiedzieć już dzisiaj.

Bodajże wczoraj wstawiłem informację w sekcji priorytetowej w temacie "Wiadomości w świetle proroctw" o inicjatywie Białoruskich władz, które dążą do odbudowy Korony Rzeczypospolitej w podobnym składzie, jak przed wiekami - Polska, Litwa, Białoruś, Ukraina, odnawiając tym samym dawną potęgę. Władze Białorusi wydają się bardzo zainteresowane tą możliwością...

https://zbawienie.forumotion.com/t16p375-wiadomosci-w-swietle-proroctw#7486

Inną informacją jest fakt, że władze obecnego Izraela zaczęły masowo wydawać swym obywatelom obywatelstwo polskie...

http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html

Jeśli skorzystają z niego prawdziwi Żydzi, ci Starozakonni przedstawiciele pokolenia Judy i Symeona, którzy nienawidzą syjonistów i wyznawców talmudu i kabały, to możemy spodziewac się napływu do Polski naszych prawdziwych braci.

Kolejnym faktem, który mnie tknął ostatnio bardzo mocno to...Ukraincy.
Okazuje się, że podczas całego medialnego zamieszania związanego z muzułmańskimi imigrantami, kompletnie przemilczano fakt napływu w nasze granice ludośći Ukrainy, która opiewa na 1,5 miliona osób!!!

Być może ktoś powie, że Ukraina to głównie chazarowie, ale...

Mam w robocie od niedawna 3 Ukrainców i nie mogę powiedzieć o nich ani jednego złego słowa! Jestem nawet przekonany, że jeden z nich jest Izraelitą!!

Pewnego dnia pojechałem z nim na robotę. Fajnie nam się gadało i dobrze pracowało i zaczęliśmy wspólnie narzekać na tą chorą politykę, która wyniszcza nasze narody.
Potem zapytał mnie, czy wierzę w Boga na co mu odpowiedziałem twierdząco i postanowiłem przedstawić mu Tajemnicę Boża o rozproszeniu i zjedoczeniu Izraelitów, którzy głównie żyją pośród Słowian. Był miło zaskoczony i słuchał z uwagą, po czym nazwał mnie bratem Słowianinem i podzielił się ze mną śniadaniem Wink

Ostatnio rozmawiałem z Efraimitą i stwierdziliśmy, że ci Ukraincy, którzy tu przyjeżdzają są bardzo podobni do nas!
Są skromni, pracowici, pomocni i uczciwi...niemożliwe jest więc, że to plemię żmijowe!

Nasunął się nam prosty wniosek...

Chazarowie i ich potomstwo nie jest raczej chętne do pracy, a to właśnie normalni i pracowici ludzie tu przybywają, którzy chcą uczciwie zarobić na chleb. To charakteryzuje Izraelitów!!

Jest więc bardzo możliwe, że Bóg kieruje tymi wydarzeniami i proces jednoczenia już się rozpoczął na dobre, a władze pozbawione swego wodza szatana, który musiał się wstawić na wojnę w niebie, zaczynają gubić się w swych działaniach i wpadają we własne sidła, jak zapowiadają to proroctwa!

Wersety z Izajasza, które ostatnio przytoczył Bartek, a szczególnie jeden z nich, wzmocniły moje przekonanie:

Ks. Izajasza 43:19

(19) Oto Ja czynię rzecz nową: Już się rozwija, czy tego nie spostrzegacie? Tak, przygotowuję na pustyni drogę, rzeki na pustkowiu.

Temat do dalszych rozważań, ale też obserwacji i spostrzeżeń, które z czasem zaczną być widoczne wyraźniej..jestem o tym przekonany!!!

bounce bounce bounce
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Empty Re: Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela

on 1st Czerwiec 2016, 17:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie wiem czemu ale ostatnio zacząłem używać zwrotu Bóg Jakuba , Abrachama i Izraela gdy o nim mówię , mówię o naszym Bogu - Izraela.. Niby mały szczegół ale sam wpadł mi w moje słownictwo jakoś oraz rzeczy które piszę. Kamil bardzo trafne spostrzeżenia.. Te spadające meteory ostatnio ponad 50 może już są 1 ofiarami Michała w Wojnie w niebie ! Wszystko przyśpiesza co do torzsamości Izreala praktycznie nie ma już żadnych wątpliwości. Sam myślę że nie możemy nic na 100% i czasami mam wiele wątpliwości czy mamy racje czy nie. Potem znowu przypływ energii i odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania Smile - Media prubują Polaków , Rosjan itp wszystkich ze sobą skłucić jak tutaj będąc w Niemczech spotykam Rosjanina to jest od razu więź i szacunek nie czuje do nich ani oni do mnie wrogości ! Tak samo z Ukraincami itp.. Nie czuję się ostatnio Polakiem tylko Izraelitą.. Mam nadzieję że to nie jest jakaś wkrętka ale coś w środku te uczucie mi mówi że Powinniśmy zacząć wszystko nazywać po imieniu.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Empty Re: Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela

on 2nd Czerwiec 2016, 00:28
Message reputation : 100% (2 votes)
Podobnie się czuję i w pracy jeden Żyd czasami sobie lubi zakpić i ostatnio zakpił sobie, że jestem członkiem narodu wybranego.

A ja mu od razu - i pamiętaj, że Bóg jest naszym Bogiem, nie waszym. Jesteśmy najbardziej cenni w Jego oczach.

Oj nie podobało mu to się, nie podobało!

Odnośnie pewnych ruchów sugerujących pomoc Boga, to mogą być triki szatańskie.


Jak na razie Bóg na Facebooku nie pomógł. To jest sygnał, żeby się jeszcze niczym nie podniecać, zwłaszcza w obliczu wojsk NATO na terenie krajów Słowian.

Osobiscie uważam, że trwa dzieło uświadamiania narodu.

Mamy w tym dziele wyraźne potwierdzenia Boga, że nas w tym wspomaga.


Oto proroctwo.


Jer 31:10  Słuchajcie słowa Pana, narody, i zwiastujcie na wyspach dalekich, i mówcie: Ten, który rozproszył Izraela, zgromadzi go i strzec go będzie jak pasterz swojej trzody.

Ale  jakiekolwiek inne wydarzenia... trzeba być niezwykle ostrożnym i nie dać się nabrać siłom szatana. Oni wiedzą na co się zanosi i będą robili wszystko, abyśmy dali się wciągnąć w ich pułapki.

Ja osobiście mam taka strategię.

Poza informowaniem nie będę robił absolutnie niczego.

Jedynie bezpośrednie polecenie Boga lub anioła, który będzie miał sporo kłopotu ze mną, aby mnie udowodnić, że nie jest on z grona aniołów upadłych.

Wyzwolenie to dzieło Boga, który w ten sposób uświęci swe Imię wobec całego świata.

To walka Boga a nie nasza.

Jak pojawi się ktoś, jak Mojżesz i za pomocą większych cudów niż Mojżesz... i wtedy będę miał pewne rezerwacje ponieważ byłoby to niezgodne z proroctwami.

Jedynie ukazanie się Chrystusa całemu światu na otwartym niebie może być wiarygodnym początkiem wyzwolenia Narodu Wybranego.


Ale także musi się ukazać światu Bestia. Czyli obserwujmy wydarzenia światowe i w kraju, ale bez Bestii i Chrystusa na niebie nic się nie może rozpocząć.Po to mamy tyle proroctw, abyśmy wiedzieli co się dzieje i byli bardzo ostrożni.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Empty Re: Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela

on 23rd Czerwiec 2016, 11:38
Message reputation : 100% (2 votes)
Wczorak skajpowałem z Edweder i rozmawialiśmy nieco o tożsamości plemion izraelskich wśród Słowian.

W pewnym momencie, spogląjąc na mapkę ukazującą występowanie języków słowiańskich, pojawiła mi się bardzo intrygująca myśl...

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela 400px-Jezyki_slowianskie

Kogo może reprezentować ludność byłej Jugosławii???

Przypomniałem sobie jak pracowałem w Niemczech z ludźmi z jej byłych terenów i uświadomiłem sobie, że mówią oni bardzo podobnym językiem do nas, są do nas podobni i w związku z tym muszą oni także reprezentować Izraela!

Zobaczmy jak kilkadziesiąt lat temu ONZ wywołało w Jugosławi straszliwą wojnę domową mającą na celu...skłócenie i podzielenie jej ludności.
Zginęło tam mase ludzi w bratobójczych walkach!!

Komu i dlaczego zależało na destabilizacji i podzieleniu tamtejszych narodów, które nie zagrażały zupełnie nikomu??

Odpowiedź nasuwa się sama, prawda?

A teraz proszę zwrócić uwagę na wygląd ludności zamieszkującej tereny dzisiejszej Chorwacji, Serbii, Bułgarii itp.

Chorwaci:
Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Chorwacja-slub2

Serbowie:
Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Z10320854Q,Reprezentacja-Serbii-w-siatkowce

Bułgarzy:
Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela 001_Bulgaria__How_to_become_culturally_bulgarian_in_20_steps_Kiss_From_The_World_travel_and_people_magazine

Wielu z nich ma dość charakterystyczne cechy wyglądu...mają nieco ciemniejszą karnację skóry, często ciemne oczy i ciemne lokowane włosy.

Poznałem kiedyś pewnego Chorwata, z którym mieszkałem dwa tygodnie i pamiętam jak sobie myślałem, że przypomina mi trochę...żydka Wink
Miał właśnie ciemne oczy i lokowane włosy i charakterystyczny "garbaty nosek".

I tak w związku z tymi przemyśleniami nasunęło mi się mocne przekonanie, czy ludność byłej Jugosławii, to nie po części przedstawiciele plemienia Judy i Symeona???

Są oni ewidentnie oddzieleni od reszty narodów słowiański mieszkających na północy, a jednak są bardzo podobni do nas mentalnie i wizualnie.

Mam jeszcze jedną ciekawostkę odnośnie rozproszenia jakiemu ulegli Judejczycy...

Ks. Joela 4

(6) Wy, którzyście synów Judy i synów Jeruzalem oddali synom Jawanu po to, by ich oddalić od kraju.

Bartek napisał:

Bóg mówi o ludach, które sprzedawały synów Judy w ręce Jawanu.

Nie wiem tylko, czy Jawan należy traktować bezpośrednio jako Jończyków, czyli że byli sprzedawani głównie do Grecji, czy należy to traktować szerzej, bo synowie Jawana byli protoplastami ludów basenu morza śródziemnego i półwyspu iberyjskiego.

Wiemy o wczesnych pozostałościach historycznych po żydach na półwyspie apeninskim i iberyjskim, w Grecji i na terenach byłej Jugosławi.

Ciekawe są też ostatnie wieści odnośnie utworzenia grupy wyszechradzkiej (nie wiem czy dobrze napisałem), czyli sojuszu z państwami byłej Jugosławii...czyżby jakieś ruchy w stronę zjednoczenia plemion Izraelskich??

Ks. Jeremiasza 3

(18) W owych dniach przystąpią ci z domu Judy do tych z domu Izraela i wejdą razem z ziemi północnej do ziemi, którą dałem waszym ojcom w dziedziczne posiadanie.

Ks. Ezechiela 37

(15) I doszło mnie słowo Pana mówiąc:

(16) Synu człowieczy, weź sobie laskę i napisz na nim: Juda i dzieci Izraela, jego popleczników, i weź sobie także drugą laskę i napisz na nim: Józef, laska Efraima, i wszystkie dzieci Izraela należące do niego.

 (17) połączysz razem je obydwa, tak, że one powinny się połączyć w jeden pręt w twoim ręku.

(18) A gdy to się wydarzy, wtedy dzieci twego ludu odezwą się do ciebie: Dlaczego nie wyjaśnisz nam, co przez to rozumiesz?

(19) Wtedy im powiesz: Tak mówi Wszechmocny Pan: Oto Ja wezmę plemię Józefa, które jest w ręku Efraima i jego bratnich plemion izraelskich, i dodam ich do pokolenia Judy, i oni staną się jedną laską w ręce Judy.

(20) Laski, na których napisałeś, będą w twoim ręku na ich oczach .

(21) I powiesz im: Tak mówi Pan Bóg: Ja wybiorę cały dom Izraela spośród narodów, pomiędzy którymi mieszkają, i zgromadzę ich zewsząd, i przyprowadzę ich do ziemi Izraela.


W poście powyżej pisałem także o pewnej inicjatywie Łukaszenki na drodze do odbudowy Korony RP...

...wygląda to wszystko bardzo ciekawie!!

bounce bounce bounce
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Empty Re: Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela

on 23rd Czerwiec 2016, 12:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Kamil zauważ że w ramach polityki Dudy próbuje on forsować sojusz międzymorza. Min. ostatnio była u nas prezydent Chorwacji która jest bardzo pro polska.

Podobną politykę w okresie międzywojennym forsował też Piłsudski.

Czyli w zasadzie wszystko się zgadza. Bóg rękami natchnionych Jego przeciwników ( czytaj syjonistów itp. ) realizuje swoje plany wobec zaginionego Izraela.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Empty Re: Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela

on 23rd Czerwiec 2016, 14:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Poznałem i Chorwatów i Serbów w Australii. Oczywiście że to Słowianie ale...  Chorwaci to katolicy a Serbowie to prawosławni. Czyli pole do popisu dla Watykanu, aby ich razem skłócić. Zrobili to w II WŚ i polało się morze krwi Serbów.

Na dokładkę dodajmy Muzułmanów z Bośni i hybryd syjonistycznych, których nigdzie, gdzie Słowianie nie brakuje to mamy komplet do wszczęcia każdego problemu.

I teraz każdy dowódca partyzantki z OBYDWU stron to musiał być syjonista kontrolowany przez Watykan.

Dlatego krew lała się obficie.

Plaga hybrydów czyli nasienia węża prześladuje Słowian czy też Naród Wybrany od ogrodu Eden, zgodnie z proroctwem Boga o nieprzyjaźni pomiędzy nasieniem węża.

Rosja i Ukraina dostały wiele lania od Chazarów. Stalin zagłodził kilka milionów Ukraińców aby zamienić ich na Chazarów. I teraz Chazarzy przejęli
władzę na Ukrainie, oczywiście z inicjacji Watykanu.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Empty Re: Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela

on 6th Lipiec 2016, 16:59
Message reputation : 100% (1 vote)
Rzadkie zjawisko atmosferyczne nad Polską

[img]Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela 2mzlhmq[/img]
Może jakiś znak i dla Nas Very Happy

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Empty Re: Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela

on 7th Luty 2019, 12:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Piszę właśnie niemal nowy artykuł na temat fałszywych religii i sprawdziłem artykuł w Wikipedii o Słowianach.

Oto on. https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82owianie

Najciekawsza część powaliła mnie.

Przynależność używanego języka jest najistotniejszym czynnikiem wyróżniającym Słowian spośród pozostałych ludów indoeuropejskich. Współczesne języki słowiańskie są potomkami języka prasłowiańskiego, z którego wyodrębniły się w okresie od przełomu V i VI wieku do XII wieku n.e. – w czasach wielkiej ekspansji Słowian i powstawania pierwszych państw słowiańskich. Wtedy ukształtował się zasadniczy podział języków słowiańskich na zachodniosłowiańskie, wschodniosłowiańskie i południowosłowiańskie.

Mimo podziałów wszystkie języki słowiańskie zachowały wiele wspólnych cech oraz podobnie brzmiących słów i konstrukcji językowych. Dzięki temu w pewnym, choć niewielkim zakresie są wzajemnie zrozumiałe.

Czyli sama Wikipedia mówi, że Słowianie mieli kiedyś jeden język!


Był to język... Mojżesza i Izraelitów!!!

Ktoś może zaoponować, że Ameryka Południowa ma także zaledwie kilka języków. Ale to jest wynik najazdów Hiszpanów i Portugalii na te kraje. Nic nadprzyrodzonego w żadnym wypadku.

Ale języki słowiańskie są dialektami tego samego narodu Słowian czyli rzeczywistych Izraelitów.

Nie ma nigdzie takiej grupy, która chociaż fragmentarycznie pasowałaby do proroctw biblijnych.

Oczywiście Wikipedia kłamie o Słowianach, że było to już w naszej erze itp. Absurd.

Mamy jednakowe geny, grupy krwi i możemy nadal porozumiewać się  każdy w swoim języku.

Kiedyś handlowałem z Rosjanami i kupiłem obrączki ślubne w złocie od nich. Miałem wtedy 19 lat i zapewniam was, ze po pół litrze na głowę znikały jakiekolwiek problemy językowe.

Oni chlali po litrze na głowę i nadal tak chleją! Nasi bracia Rusini.

Hahahahahahaha... było się młodym i czeka się na nową i wieczną młodość, bez pół litra na głowę!

affraid  affraid  affraid

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela Empty Re: Zjednoczenie Ludu Bożego - Izraela

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach