Czyżby początek III Wojny Światowej?

Strona 2 z 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Obserwator on 2nd Lipiec 2015, 12:54

anowi..sorki, że Cię uprzedzam, ale jest już 3 część Wink

Wydarzenia wokół Rosji – nadchodzi wojna cz.3

Transkrypt audycji radiowej W. P. Filimonowa, prawosławnego pisarza rosyjskiego. Część 3.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wydarzenia-wokol-rosji-nadchodzi-wojna-cz-3-2015-07

Ta audycja w pełni potwierdza, że my Słowianie - Izraelici, jesteśmy celem ataków szatana mających na celu wytępienie nas!

Obserwator

Liczba postów : 1271
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by anowi on 10th Lipiec 2015, 19:36

Do czego szykuje się rząd? Coś wisi w powietrzu...


W ostatnim czasie namacalną formę zaczęło przybierać to, co jeszcze 2 lata temu zostało by nazwane political fiction. Czy ktoś wtedy uwierzył by, że Polskę może czekać Stan wojenny lub wojna? W ciągu kilku miesięcy nasiliły się symptomy wskazujące na gorączkowe przygotowania rządu do... no właśnie, do czego? Zacznijmy od początku.

Z racji dużej ilości materiału będę posiłkował się odnośnikami do różnych stron, na których możecie przeczytać nieco więcej na poszczególne tematy. Postaram się wam czytelnie wypunktować zdarzenia, które uważam za szczególnie niepokojące.

1. Cały wianuszek ustaw przygotowujących Polskę do wojny lub stanu wojennego
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-lutym-w-polsce-pospiesznie-przyjeto-kilka-aktow-prawnych-przygotowujacych-nas-wojny

2. Ustawa o pogrzebach żołnierzy niezawodowych – czyżby spodziewali się śmierci poborowych? Czemu, jeśli oficjalnie nie ma jeszcze wznowionego poboru do wojska?
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/obwieszczenia-i-rozporzadzenie-ministerstwa-obrony,523900.html

3. Słynna już ustawa 1066, która zezwala obcym służbom i policji używania broni palnej i „środków przymusu bezpośredniego” na terytorium państwa Polskiego w razie zamieszek.
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

4. Rozporządzanie mieniem cywilnym w czasie wojny, większość ludzi przeoczyła to rozporządzenie. Mogą odwiedzić każdego z nas.
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/214398-wojsko-spisuje-auta-terenowe-i-ciezarowe-wszystko-na-wypadek-wojny

5. Mianowanie przez Komorowskiego „generała na czas wojny”. Prezydent obiecywał nie podejmować żadnych znaczących decyzji już po swojej porażce, jednak szybko zapomniał o własnych słowach.
http://niezalezna.pl/68229-rzutem-na-tasme-komorowski-wyznaczy-dowodce-sil-zbrojnych-na-czas-wojny

6. Komorowski na koniec swej kadencji podwyższa płacę żołnierzom – od 330 do nawet 550 zł. Jest to w skali tego o co domagały się inne grupy zawodowe podwyżka kolosalna. Być może chce on „kupić” sobie ich przychylność w odpowiednim momencie.
http://prostozmostu.net/kraj/wyzsze-pensje-dla-zolnierzy

Obecna władza nie jest pierwszą, która była by w stanie posunąć się do ostateczności, byle utrzymać się na siodle. Polecam przeczytać czego chciał dokonać Lech Wałęsa, kiedy przegrał drugie wybory. Na szczęście miał zbyt małe poparcie w kręgach wojskowych. https://pl.wikipedia.org/wiki/Obiad_drawski

7. Sprawdzanie możliwości mobilizacyjnych naszej armii. Najpierw ogłaszano, że to tylko dla ochotników. Wkrótce okazało się jednak, że ktoś na górze szybko zmienił zdanie.
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3798103,mobilizacja-2015-jednostka-wojskowa-w-tarnowskich-gorach-cwiczy-rezerwistow-zdjecia-pobor-do-wojska,id,t.html

8. Polska policja trenuje pacyfikowanie ludzi z polskimi (!) flagami. Pomijam już to, że w USA za takie bezczeszczenie narodowej flagi stołki poleciały by lawinowo. Czyżby spodziewali się w kraju jakichś zamieszek? Jeśli tak, to z jakiego powodu?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,94434,title,Policja-cwiczy-tlumienie-zamieszek-Gotowi-na-kazde-zdarzenie,wid,17643015,wiadomosc.html?ticaid=1152c7

9. Polska policja jeździ na Chorwację w celach szkoleniowych. Wszystko jest tutaj zrozumiałe poza jednym. Zwróćcie uwagę z jakiej broni oni uczą się strzelać.
https://www.facebook.com/PolicjaPL/videos/995952023759284/?__mref=message_bubble

10. Policja dostaje od wojska 2,5 tysiąca Ak-47. Oficjalnie pod pretekstem ataku na „Charlie Chebdo”, ale trzeba by być bardzo naiwnym żeby w to uwierzyć. Kiedy ostatnio był w Polsce jakiś zamach terrorystyczny? Jeśli chodzi o islamistów, to akurat jest oczywiste że jesteśmy w samej końcówce ich potencjalnych celów. Można by powiedzieć ,że polskie służby i policja są tak dobre ,że wszystkie dotychczasowe zamachy zostały przez nie udaremnione. Można też powiedzieć ,że WSI było tak dobrym kontrwywiadem, że nie znalazło przez cały okres swojej działalności ani jednego rosyjskiego agenta na terenie Polski...
http://www.pch24.pl/polscy-policjanci-zostana-wyposazeni-w-kalasznikowy--najpierw-musza-jednak-przejsc-szkolenie,33657,i.html

11. Sprawdzanie funkcjonalności syren i systemów alarmowych w maju. Normalnie uruchamiane są one jedynie na rocznicę Powstania Warszawskiego, oraz Powstania w Getcie ( w Warszawie ). Oficjalnie była to część ćwiczeń wojskowych.
http://mazowieckie.pl/pl/aktualnosci/komunikaty/30217,Cwiczenia-sluzb-uruchomienie-syren-alarmowych-na-Mazowszu.html

12. Rząd kupuje ponad 100 limuzyn, terenówek i cieżarówek. Trochę dziwne posunięcie na kilka miesięcy przed wyborami. Oczywiście może chodzić o kolejne kradzieże i sprzedawanie samym sobie później tych samochodów za bezcen, lecz nie jest to jedyny scenariusz..
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Kancelaria-premier-Ewy-Kopacz-chce-kupic-100-aut-Poszukiwane-sa-limuzyny-i-ciezarowki,wid,17643032,wiadomosc.html

13. Polska straż graniczna kupuje 1,5 mln nabojów. Pewnie pomoże im to lepiej kontrolować ruch na granicy.
http://www.defence24.pl/235584,straz-graniczna-kupila-15-mln-nabojow

14. Jeśli Zbigniew Stonoga ( pomińmy w tym momencie na czyich usługach jest ten człowiek i jakie służby dostarczają mu informacje ) , który w tym momencie gra na czas aż do wyborów parlamentarnych – ujawni treść aneksu do raportu o likwidacji WSI, rząd może nie mieć wyboru i wprowadzić stan wojenny. Jeśli to co Stonoga napisał jest prawdą ( a po tym w jakim tempie Komorowski przyjechał 10.04.2010 po aneks do pałacu prezydenckiego, uważam że jest ) to Komorowski i spółka mogą nie mieć innego wyboru. Przypominam, że wg Stonogi „ B.K przez lata wszystkie informacje związane z polską obronnością i naszym uczestnictwem w NATO wysyłał do Moskwy”. Pomijam już haki i dowody na przestępstwa innych polityków partii rządzącej. Dla przykładu podam, że jedna z ofiar „seryjnego samobójcy”, twórca GROM, gen. Sławomir Petelicki już wiele lat temu mówił o konieczności postawienia Donalda Tuska przed trybunałem stanu
https://www.youtube.com/watch?v=7TNvztunzJk

- Teraz coś co potraktować możecie bardziej jako ciekawostkę. W internecie jakiś czas temu głośno było o tzw. operacji „Kraj 2015” - Nie wiem kto i skąd wziął tą informację, czy był to zwykły trolling, poczytać można o tym sporo w internecie. Na szczęście plotki nie sprawdziły się, lecz zdania co do powodu niesprawdzenia się tego scenariusza są podzielone (trolling, zbytnie upowszechnienie się tej informacji itd. ).
https://www.omon.pl/wiadomosci/541-operacja-kraj-2015-czeka-nas-nowoczesny-stan-wojenny

15. W normalnych warunkach pominąłbym powyższy podpunkt , lecz kilka dni temu prezydent Warszawy podała oficjalną informację o operacji „Stolica 2015” i ćwiczeniach w obronie Warszawy, które zaplanowane są na 17 września 2015 r. Ciężko, żeby uznać tą datę za przypadek. Kryptonim tej operacji dziwnie skojarzył mi się z „Kraj 2015”, ale to tylko moja dygresja.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowosc?zobacz%2Fgronkiewicz-waltz-wyznaczyla-cwiczenia-na-17-wrzesnia

Wnioski pozostawiam wam. Symptomów tego, że nie tylko w Polsce szykują się na coś złego są setki i należy ich szukać również w pozornie nieistotnych z pierwszego wrażenie informacjach. Dla przykładu: http://fakty.interia.pl/swiat/news-czesi-zwiekszaja-rezerwy-powodow-nie-podano,nId,1692745


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czego-szykuje-sie-rzad-cos-wisi-w-powietrzu
avatar
anowi

Liczba postów : 106
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 10th Lipiec 2015, 20:29

anowi Polski satanistyczny rząd, to banda idiotów idąca na rzeź. Nasi politycy tak naprawdę wypełniają polecenia Waszyngtonu.

Napisze tak, zarówno USA jak i Rosja stosują wojnę hybrydową. Czytałem artykuł w Najwyższym Czasie w którym prof. Marek Jan Chodakiewicz opisał jak Rosjanie wygrali wojnę w Afganistanie - dosłownie rozbijali ruch mudżahedinów w jaki sposób???

Otóż Rosyjski Specnaz przebierał się za mudżahedinów i wszelkie zbrodnie oraz terror wobec ludności cywilnej szły na ich konto. Zwyczajni ludzie - pomimo że to byli także islamiści - zaczęli donosić gdzie znajdują się oddziały mudżahedinów.

Rosjanie opuścili w zasadzie wygraną wojnę bo ZSRR się rozpadał. Dlatego Talibowie szybko zdobywali władzę, ponieważ mudżahedini zostali kompletnie rozbici przez Ruskich.

Ale USA i twórca owej metody - wspierania islamistów, Zbigniew Brzeziński, uznał, że Ruscy przegrali wojnę w Afganistanie bo się wycofali na skutek jego metody walki - czyli dozbrajania islamistów.

Jak każdy czciciel szatana, Zbyszek Brzeziński zamiast szukać prawdy wzbił się w pychę i uwierzył we własną boskość i nieomylność.

Owa metoda wspierania islamistów ma jedną wadę. Otóż do takiej armii czy to mudżahedinów, czy Talibów, Al. - Kaidę czy też ISIS łatwo wprowadzić swoich agentów, czy też wysłać oddział komandosów przebranych za np. ISIS i dokonać rzeźi ludności cywilnej przypisując ową zbrodnie ISIS.

Rosjanie są mistrzami takiej metody. Rosjanie to doskonali szachiści, dodatkowo geny Słowiańskie powodują, że myślą oni lepiej od innych. Przypominam Polska jazda dokonywała zagonów na tereny Tatarów - czyli Słowianie doskonale potrafią dostosować swoje metody walki do przeciwnika.

I teraz wszyscy wiedzą , że ISIS to armia którą wspiera i promuje USA. Ale nikt nawet nie przypuszcza, że pod wiele zbrodni ISIS mogą podszywać się Rosjanie.

Zobaczmy, ISIS kontroluje przemyt uchodźców (wielu z nich to członkowie ISIS). I co robią Rosjanie??? Po cichu wspierają zapewne pomysły UE aby narzucić państwom UE uchodźców. A oficjalnie robią wraz z Chinami manewry wojskowe na Morzu Śródziemnym.

Czyli pokazują państwom czy narodom Europy, że przed ISIS w przyszłości ochronić ich może sojusz Rosyjsko Chiński.

I obecnie państwa basenu Morza Śródziemnego UE zadeklarowały, że choć są w Nato to udzielą Polsce tylko wsparcia logistycznego i nie wyślą swoich wojsk.

Ponieważ te państwa nie zaatakują swojego przyszłego sojusznika.

W narodach UE rośnie silna opozycja wobec USA. Węgry, Austria w zasadzie zgadzają się na warunki Rosji. Grecja mająca problemy z długiem, uchodźcami i Turcją idzie w kierunku Rosji i Chin.

Zobaczmy USA i UE to twory Watykanu, czyli słabnie władza Wielkiej Nierządnicy. A Rosja wykorzystała do tego armie Watykanu ISIS.

Czyli niemal na pewno Rosją rządzi jakiś upadły anioł i to wysokiego szczebla. Może to nawet książę Medo - Persji (którą obecnie gra Rosja i Chiny).

Co w takim razie robi rząd w Polsce??? Robi to co karzą mu UE i USA. Czyli robi to, co pozbawiony już możliwości działania papież Franciszek, który sam stwierdził że ma niewiele czasu i czeka go coś złego.

Tak naprawdę Rosja ma przy granicy z Polską zgromadzoną ogromną armie,. Armia zaś Polska jest cofnięta przy granicy zachodniej. Oznacza to, że rząd Polski jest w panice.

Aby uspokoić polskich polityków (którzy są naprawdę traktowani przez innych polityków jak przygłupy) dano im zapewnienie, ze w Polsce będzie stacjonować 200 amerykańskich czołgów, i kilka tysięcy Amerykanów. Choć wielu zapomina o tym, że jak Obama pozbył się 80 generałów i setek oficerów to poziom dowodzenia armii USA spadł na łeb i szyje. Obecnie armia USA przypomina armie Stalina sprzed ataku na ZSSR 3 Rzeszy. Czyli jest to potężna machina bez morale (ponieważ wspieranie homoseksualizmu, islamistów - których wcześniej armia USA zwalczała w Afganistanie, czy wszczynanie wojny rasowej do tego prowadzi) oraz bez sprawnego i doświadczonego dowództwa (które zdobyło doświadczenie w tych wojnach) to te same błędy które popełnił Stalin (no cóż Obama to także komunista ).

Czyli co robi osrana władza w Polsce??? Robi to czego chcą Rosjanie czyli wprowadza ustawy który rozzłoszczą społeczeństwo.

Pomyślmy, rząd Polski wpuści islamistów, podniesie podatki, to ludzie zaczną się buntować. Rza użyje Policji nawet z obcych państw. Na dodatek zwolni doświadczonych w walce zawodowych szeregowych - którzy będą wśród ludzi których rząd pozostawi pod ścianą.

Co zrobi Rosja??? Przeciągnie zawodowych szeregowych, na swoją stronę uzbroi ich, dodatkowo utworzy obozy szkoleniowe w Kaliningradzie i w Białorusi i wyśle do walki. Dosłownie powtórzy wariant na Ukrainie.

Oczywiście w wśród owych "Polskich Separatystów" będą też żołnierze Rosyjscy. Ale sytuacja się zaogni.

Ukraina zapewne będzie siedziała cicho, bo w razie czego ruszy ofensywa z Donbasu.

Węgry, Czechy, Austria i Słowacja także. Niemcy no cóż, nie mają armii.

Tak naprawdę o to szatanowi chodzi. O to aby Polacy zaczęli sami do siebie strzelać.

Po to są te ustawy. Jaki ma sens podwyższania podatków w tak ubogim i zadłużonym narodzie???

Większym dochodom?? Przecież politycy dobrze wiedzą, że jakby obniżyli podatki to Polska gospodarka ruszyłaby z kopyta i mieli by więcej pieniędzy.


Pomyślmy logicznie podwyżka VAT z 21% na 23% powoduje, że kupujemy np. zamiast dwóch towarów jeden. Czyli mamy mniejszy zysk. Obniżka podatku do 19% powoduje, że ludzie kupią zamiast dwóch dóbr np. trzy.

Oni to doskonale wiedza. Przecież obniżyli swego czasu akcyzę na alkohol i wzrosły zyski z podatków z wódki i piwa i ograniczono przemyt i produkcje nielegalnej wódki.

Oni doskonale wiedzą do czego prowadzi sprowadzanie islamistów. Widzą co się dzieje na zachodzie.

Oni doskonale zdają sobie sprawę, jak ich ruchy wykorzysta Rosja - przecież pokaz tego mieli na Ukrainie.

Zapewne wiedzą o tym politycy USA czy Watykanu. Dlatego papież mówił, że się spodziewa szybkiego upadku i gra va bank.

Ale musza słuchać szatana.


A my musimy słuchać Isusa czyli w tych trudnych chwilach unikać jak ognia wszelkiej zorganizowanej przemocy pod różnymi formami.


Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Mutu on 10th Lipiec 2015, 21:28

Dokładnie.
Identycznie jest w innych kwestiach.
Np finansowych. Ileż to ciemny lud się cieszy, że powstało BRICS i że owo walczy z dolarem i chce go koniecznie położyć. Tylko, że czy sataniści z USraela nie mają w planie likwidacji dolara? Mają.
Jak widać, plan jest realizowany pozornie dwustronnie. Tylko naiwnym się zasuwa "wiedzę" poprzez tv mówiącą że Rosja i USrael to antagoniści.
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 11th Lipiec 2015, 03:04

Mnie się wydaje, że Objawienie mówi nam wyraźnie, co się w chwili obecnej dzieje.

W Mateusza 24 rozdziale mamy ostrzeżenie - będą wojny, ale to dopiero początek boleści. Isis ostrzegał... Izraelitów - swoje owce - pewną część Słowian, Lewitów.

Potem miały nastąpić prześladowania dla Prawdy, oraz...


Objawienie 17:(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.
(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.


(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.


(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.


(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.Ósme zwierzę to najprawdopodobniej grupa upadłych aniołów, której nowi władcy świata oddadzą swą władzę.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że to może się wkrótce wydarzyć.

Ma nastąpić dramatyczna zmiana władz na świecie podczas panowania Watykanu.

Oprócz tego ma się ujawnić zwierzę ósme, które jest z owych siedmiu. Wygląda na to, że owych siedmiu królów posiadało opiekę upadłego anioła, lub było rządzone bezpośrednio przez króla-anioła.

Jeżeli dotychczasowe wydarzenia, jak obnażenie Wszetecznicy i skazanie na dożywocie dwóch papieży to palec Boży, to w chwili obecnej zanosi się na gwałtowną zmianę rządów i Bóg osobiście będzie kierował albo i już kieruje wydarzeniami.

Mamy istny zalew dezinformacji, ale także mamy skrawki informacji rzeczywistych. Owe skrawki ukazują nam Watykan jako ograbiony ze złota, które posiadał.

Na wschodzie istnieje potężna koalicja skierowana przeciwko Watykanowi - Rosja, Chiny będące otwarcie przeciwko watykańskiemu NWO.

Są także kraje ja Malezja, Indonezja otwarcie anty watykańskie, a także wewnątrz krajów białych -USA i Europa są poważne ruchy anty watykańskie pośród polityków. Nie jest więc dziwne, że nadal ujawniający zbrodnie Watykanu Kevin Annett jest na wolności.

Istnieje - (CHYBA) - dwurożna Bestia - Rosja i Chiny, która ma rogi podobne do Baranka ale mówi jak smok.

Czyli są przeciwko Watykanowi i jego działaniach pedofilskich, grabieżczych itp, ale także są oni po stronie szatana - dlatego oddadzą oni władzę Bestii, jak ta się ukaże, co jest w każdej chwili możliwe.


Jesteśmy na niezwykłe wydarzenia już przygotowywani.

Celem treningów jest najprawdopodobniej przygotowywana walka przeciwko siłom USA w Europie, czyli chodzi o uwolnienie Europy spod władzy Watykanu.

Tym razem nie chodzi o masakry ludności cywilnej ale o wyparcie zbrojnego ramienia Watykanu z Europy.

W ten sposób Watykan utraci wiele znaczenia a władzę obejmie 10-ciu króli.

Nie zapominajmy, że 10-ciu króli to sataniści, tylko innej barwy i nie bądźmy ich... żołnierzami.

Kto mieczem wojuje ten od miecza zginie.


Werset ten odnosi się do czasów końca!

Plan 3 wojen nie musi się wypełnić ponieważ nie jest to proroctwo Boże.

I jeszcze dwie informacje.

Papież przyjął krzyż komunistyczny w Boliwii.http://www.theage.com.au/world/communist-crucifix-puts-pope-francis-on-the-spot-20150709-gi95l0

Kent Hovind jest już na wolności, aczkolwiek w areszcie domowym.

http://www.newswithviews.com/Daubenmire/dave427.htm
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 11th Lipiec 2015, 03:33

thewordwatcher napisał:Istnieje - (CHYBA) - dwurożna Bestia - Rosja i Chiny, która ma rogi podobne do Baranka ale mówi jak smok.

Czyli są przeciwko Watykanowi i jego działaniach pedofilskich, grabieżczych itp, ale także są oni po stronie szatana - dlatego oddadzą oni władzę Bestii, jak ta się ukaże, co jest w każdej chwili możliwe.


Jesteśmy na niezwykłe wydarzenia już przygotowywani.

Celem treningów jest najprawdopodobniej przygotowywana walka przeciwko siłom USA w Europie, czyli chodzi o uwolnienie Europy spod władzy Watykanu.

Tym razem nie chodzi o masakry ludności cywilnej ale o wyparcie zbrojnego ramienia Watykanu z Europy.

Istnieje taka możliwość.

Działania Rosji i Chin są naprawdę bardzo inteligentne i przemyślane. Dosłownie nie wygląda mi to na działanie zwykłych ludzi. Zapewne na czele Rosji i Chin stoją wysokiej rangi upadli aniołowie.

Rosja dosłownie gra doskonale rolę "dobrego policjanta".

Zobaczmy obecnie Rosja ma najlepiej wyszkoloną armie świata:

http://www.defence24.pl/analiza_reforma-rosyjskiej-armii-od-nieudolnego-szturmu-na-cchinwali-do-szybkiego-zajecia-krymu

W każdej chwili Rosja może wysłać 100 wojska przeciwko ISIS i dosłownie w ciągu dwóch miesięcy ich państwo przestaje istnieć.

defence 24 napisał:Oczywiście, NATO wciąż dysponuje dużą przewagą technologiczną nad rosyjską armią, a poszczególne programy B+R w Rosji raz po raz notują opóźnienia bądź ich efekty nie spełniają wymagań użytkowników.

Autor zapomniał dodać, że Nato to USA.

Zresztą papież Franciszek gra vabank. On doskonale wie, że zmuszając państwa UE i USA do przyjmowania islamistów, zwiększania podatków czy promowania zboczeńców czy niszczenie chrześcijaństwa obniża się morale społeczeństwa i armii. Że Rośnie opozycja wśród narodów oraz wzmacniają się ruchy narodowe - które wspiera Rosja.

Pamiętajmy w 1940 roku Stalin miał potężniejszą armie niż 3 Rzesza. Ale swoich dowódców zlikwidował - obniżył zatem dowodzenie i morale armii oraz morale społeczeństwa.

I podobnie jest z armiami Nato.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by piotrek123 on 21st Lipiec 2015, 16:52

Ostatnio na pewnym portalu ukazał się taki link, z ciekawością przeczytałem i jestem ciekaw co sądzicie o takim przebiegu zdarzeń. Tak w ogóle jakie macie zdanie o Nostradamusie. Jeśli to są kompletne bzdury i nie mają żadnego powiązania to tematu nie było, po prostu jestem ciekaw waszego zdania.

http://www.paranormalne.pl/topic/38720-kalendarium-iii-wojny-swiatowej-europa-i-swiat/

piotrek123

Liczba postów : 89
Join date : 19/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Zwykły on 21st Lipiec 2015, 18:36

piotrek123 napisał:Ostatnio na pewnym portalu ukazał się taki link, z ciekawością przeczytałem i jestem ciekaw co sądzicie o takim przebiegu zdarzeń. Tak w ogóle jakie macie zdanie o Nostradamusie. Jeśli to są kompletne bzdury i nie mają żadnego powiązania to tematu nie było, po prostu jestem ciekaw waszego zdania.

http://www.paranormalne.pl/topic/38720-kalendarium-iii-wojny-swiatowej-europa-i-swiat/

Ten plan ma się nijak do ujawnionego planu wszystkich III WŚ od masona Alberta Pike'a, który był marionetką szatana.

http://zbawienie.com/plan3wojen.htm

Zwykły

Liczba postów : 156
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by anileve on 24th Sierpień 2015, 23:54

Moja córka ma koleżankę,Słowenkę,dziś jej pisała że u niej gdzie mieszka,nie zapytałam gdzie (jutro to zrobię).

jadą (amerykańczańskie) bardzo wielkie samochody wojskowe i całymi nocami coś przewożą.

Chciala zrobić zdjęcia,ale jest ciężko,bo daleko i są chronione te przejazdy.

Też mają problemy z uchodzcami,grożą im jawnie i wykrzykują

"Nas nie chcecie,ale naszego allacha i tak przyjmiecie " wyzywają ich od niewiernych.

Pisała jej że się bardzo boją. Chociaż mówiła że sytuacje z uchodzcami mają gorszą Czesi. Były przypadki grożenia

nożami.

Może się coś więcej jutro dowiem,może jakieś linki jej prześle.

anileve

Liczba postów : 85
Join date : 18/03/2015
Age : 49
Skąd : Gniezno

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 26th Sierpień 2015, 12:25

Wydaje mnie się, że wreszcie zrozumiałem, co się dzieje na świecie i jak mogą się potoczyć wydarzenia światowe.

Wszystko pasuje do proroctw biblijnych i... to chyba jest to najbardziej możliwy scenariusz wydarzeń.

Kluczem do zrozumienia jest postać Donalda Trumpa.

Zawsze mnie dziwił ten człowiek i zastanawiałem się, do czego on dąży i kto za nim stoi.

A jest ewidentne, że jest on zagorzałym przeciwnikiem NWO, przynajmniej na pokaz.

Okazuje się, że Donald Trump współpracuje z syjonistami, a ostatnio powiedział że jego dwie córki stały się Żydówkami wychodząc za mąż za Żydów.

Także publicznie oświadcza, ze kocha Izrael i Żydów, współczuje im Holokaustu i anty semityzmu.

Czyli teraz już wiemy, kto stoi za Donaldem - Żydzi wszelkich maści.

To wygląda na ostrą konkurencję pomiędzy pachołkami Watykanu jak Obama czy inni zaprzedani papiestwo politycy czy bankierzy.

Skoro Żydzi to potężna część Bestii, która jest ujeżdżana przez Watykan, w takim układzie cała sytuacja wygląda bardzo, bardzo ciekawie.

Szatan, opiekun Watykanu wie doskonale, ze na Watykanie drzemie wykonanie wyroku. Wie także, że władzę przejmie 10-ciu króli na 1 godzinę i nie jest on w stanie temu zapobiec.

W tej sytuacji pozostaje mu wspierać Bestię i po wykonaniu wyroku na Watykanie, a wykonawcą będzie Bestia, ta Bestia będzie wspierała nadal kłamstwa szatana i jego oskarżenia przeciwko Bogu.

Bestia ma się zwrócić przeciwko Nierządnicy, która ją ujeżdża.

Pisałem kilkakrotnie o tym, że wielu Żydów nienawidzi owej kontroli Watykanu i w wielu przypadkach jest to widoczne.

W osobie Trumpa widać, że Bestia najwyraźniej podnosi głowę i jest za nią niemal całe Żydostwo i syjoniści.

Obama i papież najwyraźniej rozpoczęli działania przeciwko Izraelowi, o czym także juz wiemy.

Dlatego Trump działa z taką swobodą i... być może także Bóg wspiera jego działania, aby miał udział w wykonaniu wyroku na Nierządnicy.

Okres Września jest wyjątkowo niebezpieczny i wizyta papieża może spowodować jakieś zamieszki czy nawet może dojść do zamachu.

Może także dojść do zamachu na Obamę a ma powstać według Daniela jeden ważny król, który albo odsunie od władzy 3 króli albo ich nawet zamorduje.

Z Obamą jest następujący problem.

Pachołek Watykanu sugeruje kilkakrotnie, ze do wyborów może nie dojść i zostanie wprowadzony w USA stan wojenny. W tym celu są prowokowane zamieszki i dąży się do wywołania ekstremalnej nienawiści pomiędzy białymi a innymi kolorami skóry.

Takich sygnałów o możliwości III kadencji Obamy jest sporo, co rozjusza amerykańskich syjonistów.

Donald Trump, jeżeli wybrany na prezydenta, rozbije w puch całą misterną intrygę Watykanu prowadzącą do III Wojny Światowej i takie działania, jakie on zapowiada mogą skutecznie powstrzymać NWO na kilkadziesiąt lat.

W tym świetle widzimy jak niebezpieczna jest obecna sytuacja. Oliwy do ognia dodaje brak pokrycia w złocie, brak jakichkolwiek pieniędzy i... najprawdopodobniej M1 czy Mr Sino jest emisariuszem Watykanu, czy też planem B.

Jaka jest w tej sytuacji rzeczywistość, tego nie wiemy. Karen Hudes także jest najwyraźniej po stronie Watykanu jako kontrolowana opozycja.

Nie wiemy, co się dzieje dokładnie w innych państwach, ale wiem dobrze, że znany anty islamski działacz z Danii, Gert Wilders jest także Żydem.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Geert_Wilders

Czyli kolejny członek Bestii może być jednym z 10-ciu króli, którzy obejmą władzę na jedną godzinę w celu zniszczenia Nierządnicy.

Znany polityk z Anglii, Nigel Farage jest także znany z tego, ze jest przeciwko Islamowi oraz za Izraelem. Tymczasem masowe oskarżenia rządu brytyjskiego o tuszowanie rządowej masowej pedofilii nastawiają jakiekolwiek wybory na jedyny kierunek - pro Izrael i anty Islam.

Co jest ciekawe, najwyraźniej plan NWO nie zostanie wprowadzony w życie - Bóg na to nigdy nie zezwoli i III WŚ nie musi przebiegać dokładnie z planem Masonów.

Ma nastać wielki ucisk i proroctwo z Księgi Rodzaju, że nasienie węża będzie narzędziem Wielkiego Ucisku dla wszystkich Chrześcijan na ziemi. Żydzi do takiej roboty są najlepsi i nikt im nie jest w stanie dorównać. Znamy to z ukrywanej przed nami historii.

Mamy więc kilka sygnałów i sytuacja pod każdym względem jest napięta i praktycznie wszystko może się już od Września wydarzyć. Jeszcze takich możliwości wypełnienia się proroctw biblijnych nigdy w życiu nie widziałem a nawet nie czytałem o takich.

Jak to się rzeczywiście potoczy, niedługo zobaczymy
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Zwykły on 8th Wrzesień 2015, 21:06

W Polsce i całej Europie narasta niechęć a wręcz nienawiść już do "imigrantów".

Spirala się nakręca, a szatan jak wiadomo pragnie, żebyśmy się z nimi wzajemnie mordowali.

Wszystko zgodnie z planem III WŚ, która mam nadzieję tak samo jak Henryk, że się nie rozpocznie.

http://prawicowyinternet.pl/prezydent-duda-odmawia-niemcom-przyjmowania-imigrantow/

https://www.facebook.com/events/1465851250378992/

Zwykły

Liczba postów : 156
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Obserwator on 8th Wrzesień 2015, 22:40

Ja powiem tak od siebie, że modlę się o to do Ojca, by chronił nas Słowian - Izraelitów przed tą inwazją, która mam miejsce na zachodzie i czuję..bardzo mocno, że u NAS to nie przejdzie Smile

Nie ma się czego bać..wiem to! Smile


Obserwator

Liczba postów : 1271
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Andrzej on 11th Wrzesień 2015, 13:52

Mysle że ta informacja pasuje do tego tematu
To wydarzenie zapewne przejdzie do historii Unii Europejskiej. Niemiec Martin Schulz - przewodniczący Parlamentu Europejskiego, publicznie zagroził dziś takim krajom jak Polska, Węgry czy Czechy, które nie zgadzają się na narzucenie im liczby imigrantów muzułmańskich. Zagroził… użyciem siły. napisał:
http://wpolityce.pl/swiat/264981-koniec-zartow-schultz-zagrozil-uzyciem-sily-wobec-takich-krajow-jak-polska-jesli-nie-podporzadkujemy-sie-duchowi-wspolnoty-ws-imigrantow-wideo

Wszystko w temacie III wojny przyszpiesza.
Niemcy widząc opór tzw. "bloku wschodniego" w sprawie przyjmowania muzułmanów próbują straszyć najpierw zlikwidowaniem Schengen, gdy uważają że to mało to grożą wojną? Bo jak to inaczej odebrać?
Mają użyć siły przeciwko chrzescijanom i europejczykom bo nie chcą oni przyjmować obcych kulturowo islamistów?
W innym temacie przed chwilą wyczytałem że papa franco modlił sie w meczecie o to aby Europa "szerzej" otwarła swoje granice dla tego bydła które chcą nam wcisnąć.
Przyspiesza to strasznie, a jeszcze pół roku temu myslałem że to Rosja stanowi zagrożenie dla pokoju.
Teraz zmieniam zdanie.

Andrzej

Liczba postów : 107
Join date : 18/03/2015
Age : 48
Skąd : Będzin

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Mutu on 11th Wrzesień 2015, 14:00

Po to była właśnie ustawa 1066 o bratniej pomocy policji innych krajów unii w razie jakby tubylcy za mocno fikali.
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Marysia87 on 26th Wrzesień 2015, 04:12

Tak sobie myślałam na temat planu trzech wojen światowych...

Zobaczcie, dwie pierwsze wojny uderzyły bezpośrednio w Polskę i zginęło mnóstwo Słowian - taki był cel.
Celem kolejnej, III wojny również jest wyniszczenie Słowian, tym razem na tle religijnym: muzułmanie kontra chrześcijanie.
Cały czas zastanawiało mnie, dlaczego oni tak ciągną do tych Niemiec a Merkelowa przytakuje na to głową - przecież tam jest znikoma ilość Słowian, a wiadomo, że szataństwo chce wojnę wywołać najlepiej w Polsce.

I teraz wszystko się układa, Niemcy, jako łakomy kąsek - przyciągają imigrantów. Wszelkie zachodnie granice zostały zamknięte, a teraz główny szlak migracji ma przechodzić przez Polskę:

http://www.wykop.pl/link/2769135/glowny-szlak-uchodzcow-prowadzi-teraz-przez-polske/

Kiedy już do nas dotrą, jasne jest, że Niemcy zamkną i z nami granicę.
Nie zdziwię się, jeśli od południa też zostaną zamknięte. I co? Wszyscy wyznawcy szatana zostaną u nas.
Oni wpadną we wściekłość (z racji niemożności dostania się do 'niemieckiego raju'), a Polacy zdenerwuja się juz samym faktem, że oni tu są.
Nie muszę chyba nikomu przedstawiać polskich nastrojów antyimigranckich i ludzi wściekłych na nasz rząd i jego decyzje.

Cała wojna po raz kolejny będzie miała swój punkt zapalny w Polsce i Polacy ucierpią znowu najbardziej.
czyli wszystko rysuje się dokładnie tak, jak oni sobie to obmyślili....

Mam tylko nadzieję, że do tego ostatecznie nie dojdzie, że Bóg pokrzyżuje te szatańskie plany.
Ostatnio zresztą mogliśmy zaobserwować złość naszego Stworzyciela na wyznawców Allaha. Zobaczymy, na co im jeszcze Bóg da przyzwolenie, tylko niech nie potrwa to zbyt długo... Sadavatar
Marysia87

Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 1st Październik 2015, 14:11

Ciekawe nowe wydarzenia, które warto obserwować.

Rosja rozpoczęła ataki z powietrza na ISIS.

http://apnews.myway.com/article/20150930/eu--russia-syria-1f3833b009.html [EN]


Nagle Amerykanie zaczęli dostawać nagłej gorączki.

Okazuje się, ze to CIA/USA/Watykan dostarcza pieniądze, szkoli bandytów islamskich, dostarcza im wielkich ilości sprzętu, czołgów oraz ekip szkoleniowych, a także agenci CIA są członkami ISIS.

I dlatego nikt nie jak to mordercze nasienie się nazywa, Czy ISIS, Czy ISIL czy IS, ponieważ USA chce ukryć swoją morderczą działalność przeciwko Chrześcijaństwu.

Kiedy Rosja zadecydowała, że pomoże rządowi Syrii i rozprawi się z ISIS, to oczywiście USA dostało niezłego szału i oskarżają Putina o atakowanie niewłaściwych celów. Przecież CIA tam nie ma, więc w czym obawy?

No właśnie!

Link po angielsku: http://mainerepublicemailalert.com/

Filmy dwa po angielsku.

Jak US wyposaża ISISDlaczego USA stworzyło ISIS.Oczywiście stworzenie ISIS przez USA/CIA to prawda, ale kto jest szefem CIA? Watykan.

Czyli to Watykan stworzył, uzbroił i wydał olbrzymie pieniądze na to, aby ISIS mordowało Chrześcijan tworząc strefy rzezi, ścinania głów i grupowych masowych gwałtów. Uchodźcy z kolei sowicie opłacani - zgadnijmy przez kogo - ruszają w szturmie na... Chrześcijaństwo europejskie. A Jezuita Franciszek zachęca do przyjmowania ich do każdej parafii, aby gwałcili i mordowali Chrześcijanki!


Dokładnie według planu 3 wojen i papież oficjalnie poniżył Chrystusa w mediach - z pewnością spodziewajmy się, że będzie gorzej.

Co jest jeszcze ciekawe, papież nie rozpoczął żadnej mowy od modlitwy.

Tymczasem w Senacie modlił się Dalai Lama do Lucyfera a jeden Muzułmanin także otwarł sesję Senatu modlitwą do Allacha i zakończył, ze nie ma boga ponad Allacha, za co pedofile senatu bili mu brawo.

A papcio się nie pomodlił. Ciekawe dlaczego?

Może miał obawy, że Bóg nie zdzierży więcej takiej mega hipokryzji i piorun zbrodniarza spali na popiół. Nie mógł się modlić do Allacha, bo wszystko by się wydało a do Lucyfera - odniosłoby podobny skutek - świat wiedziałby kim ten Jezuita jest w rzeczywistości.

Jeżeli wiemy już, że to Watykan wykreował Islam, znamy wielką przyjaźń papieży do Islamu i... ani słowa protestu przeciwko mordom Chrześcijan na Bliskim Wschodzie, a mordowano także w katolików w Iraku.

Czyli wszystko jest jasne i podane na srebrnej tacy.Papież jest królem świata. Tuż pod samym Lucyferem.

Putin, nie mam wątpliwości, że także satanista, najwyraźniej zaczął występować przeciwko USA/CIA/Watykanowi i mamy wyjątkowo ciekawą sytuację.

Wszyscy patrzyliśmy na czerwony księżyc, a tutaj rozpoczęła się ofensywa anty ISIS i Amerykanie szaleją.

Zwróćmy uwagę w jaki sposób Watykan kontroluje USA i Anglię.

USA ma CIA, FBI oraz Bank Federalny w rękach Watykanu i podobnie jest z finansami i władzą królewską w Anglii.

Spójrzmy na bazy amerykańskie na świecie. Są wszystkie wymienione.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_United_States_military_bases

Czyli NATO/USA/Anglia to najbardziej zbrodnicze państwa posłuszne Watykanowi.

W ten sposób Watykan trzyma kontrole nad światem, ale owa kontrola zaczyna im się wymykać z rąk.Nadchodzi szybkimi krokami nowych 10-ciu króli!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 1st Październik 2015, 17:22

Widać, że Rosja działa bardzo inteligentnie.

Zauważmy jedno, USA i państwa NATO straciły całkowicie zaufanie swoich obywateli. Dla Watykanu to poważny problem.

Problem dla Watykanu tym poważniejszy, że widać jak Rosja i Chiny rosną w siłę.

Zobaczmy, tak naprawdę Rosja nie angażuje wielkich sił w Syrii. Jej taktyka to wspieranie prezydenta Assada i współpraca z Iranem Libanem i Irakiem w koalicji przeciwko ISIS:

Rosja: Pomoc dla Libanu i Iraku

http://xportal.pl/?p=22889

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/reuters-iranscy-zolnierze-sa-juz-w-syrii

Rosja współpracuje z Chinami i dlatego USA większość swoich sił muszą koncertować w rejon Pacyfiku:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/amerykanie-przerzucili-30-tysiecy-zolnierzy-w-rejon-pacyfiku

Władze Rosji mają ogromne poparcie dla swoich działa w Syrii całego społeczeństwa:

Rosja: Święta bitwa w Syrii
http://xportal.pl/?p=22876

Putina popierają duchowni prawosławni, islamscy i buddyści.

Dodajmy, że Rosja po cichu wspiera wszelkie ruchy w Europie narodowościowe które są przeciwko przyjmowaniu islamistów do Europy.

Merkel wspomniała o tym, ze zalew islamistów może powstrzymać tylko Rosja;
http://moje-riese.blogspot.de/2015/09/karl-wolf-adiutant-himmlera-czy-on-moze.html

czyli tworzy się potężna koalicja państw przeciwko Watykanowi i Obamie.


Jeremiasza 50 napisał:(9) Bo oto Ja pobudzę i sprowadzę przeciwko Babilonowi gromadę wielkich narodów z ziemi północnej; i staną do walki przeciwko niemu, stamtąd będzie zdobyty. Ich strzały są jak u wprawnego rycerza, żadna nie wraca bez skutku.
(10) Chaldea stanie się łupem, wszyscy, którzy ją złupią, nasycą się - mówi Pan.
(11) Tak, weselcie się! Tak, wykrzykujcie radośnie, wy, łupieżcy mojego dziedzictwa, tak, podskakujcie jak cielęta na łące i rżyjcie jak ogiery!
(12) Zhańbiona będzie bardzo wasza matka, wstydem okryta wasza rodzicielka; oto jako ostatnia wśród narodów stanie się pustynią, ziemią suchą, stepem.
(13) Z powodu gniewu Pana będzie nie zamieszkana i cała stanie się pustynią; ktokolwiek będzie przechodził koło Babilonu, będzie przejęty grozą i będzie świstał nad wszystkimi jego ciosami.


Zauważmy główny cios na Watykan ma iść z Północy. Co to oznacza??? Że Wielka Nierządnicę nie zniszczą islamiści którzy są z południa ale ludy z północy!!!

Kim są ludy Północy jak nie coraz bardziej nienawidzące Watykan narody Europy i Chiny????

Widać, że w państwach Europy istnieje silna koalicja anty Watykańska. W kościele katolickim w Polsce są biskupi którzy sprzeciwiają się islamizacji Europy.

Moim zdaniem kluczowe mogą okazać się wybory w Polsce i to co zrobi Kaczyński!!!

Zauważmy jedno Duda wymienił uścisk dłoni z Putinem. Oczywiście oficjalnie Pis, Duda są w "przyjaznych" stosunkach z USA. Ale moim zdaniem Kaczyński szykuje się do przjecia władzy dyktatorskiej w Polsce.

wp.pl napisał:W środę władze podały, że w Hamburgu zabrakło kwater dla uchodźców. W liczącym 1,8 mln mieszkańców mieście przebywa obecnie około 30 tys. imigrantów.

Pomimo przywrócenia w połowie września kontroli granicznych do Niemiec przyjeżdżają bez przerwy nowi obcokrajowcy; według nieoficjalnych danych 10 tys. dziennie.

Niemieckie władze spodziewają się w tym roku co najmniej 800 tys. uchodźców. Ich liczba może być w rzeczywistości dużo wyższa.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Starcia-w-osrodku-dla-uchodzcow-w-Hamburgu,wid,17882525,wiadomosc.html?ticaid=115af0

Zauważmy jedno, Niemcy państwo które kontroluje Polskę przy pomocy PO, zaczyna tracić kontrolę nad swoim własnym terytorium.

A zatem jest potężna okazja dla Kaczyńskiego aby za pomocą Rosyjskich wojsk wprowadzić dyktaturę i osłabić Watykan - umożliwiając atak ludów z Północy.

Zobaczmy Rosja ma potężne siły na zachodnich granicach i liczbę tych wojsk ciągle zwiększa.

USA natomiast z uwagi na działania Chin musi przerzucać  swoje siły na Pacyfik a zatem musi zmniejszyć swoje zaangażowanie na terenie Europy.

Przejście Polski i innych państw Europy Środkowo - Wschodniej na stronę Rosji, zapoczątkować może efekt domina i:

dojście do władzy 10 króli!!!

Jeremiasz 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Zwykły on 1st Październik 2015, 21:20

thewordwatcher napisał:
Putin, nie mam wątpliwości, że także satanista, najwyraźniej zaczął występować przeciwko USA/CIA/Watykanowi i mamy wyjątkowo ciekawą sytuację.

Coś mi tu nie pasuje!

Czy tak zachowują się wrogowie?

Wspólny toast przy jednym stoliku? Jakoś to nie wygląda na żadną wrogość.

Chyba, że to specjalne tylko jakieś pozory?

Albo jakaś kolejna szatańska sztuczka, żeby wprowadzić poszukiwaczy prawdy w błąd?


Zwykły

Liczba postów : 156
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Mutu on 1st Październik 2015, 22:46

Cyryl, ale namieszałeś.

Tutaj nie ma mowy o ludach północy z objawień. Co to za ludy północy ci Chińczycy.
Rosja to około 15 milionów "rdzennych" muzułmanów, do tego szacuje się, że około 5 milionów z republik kaukaskich przebywa tam nielegalnie, czyli razem mają 20 milionów. Mowa więc o sile i politycznej i militarnej.
Putin to syjonista obsadzony na stołku przez syjonistów i ewidentnie idzie na zderzenie z USA i koalicją, tak jak Stalin - nie po to aby czyścić ze zła, a po to żeby wytracić jak najwięcej białuch chrześcijan.
Pomoc dla Libanu, Iraku i Syrii to tworzenie koalicji sił które mają sie zetrzeć z koalicją USA.
Nie ma tutaj żadnych przesłanek aby mniemać że to te "ludy północy" o które chodzi.


"Zwykły" kto jeszcze patrzy na to co jest na pokaz? Nie sugeruj sie tym że facec na oficjalnym spotkaniu siedzieli obok. Tak ich sadzają. To zwykła kurtuazja. Prawdziwa polityka dzieje się pod stołem.
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Mutu on 1st Październik 2015, 23:28

Sądzę, że na razie sytuacja się klaruje. Za wcześnie jeszcze na przypisywanie krajom czy "monarchom" ról z objawień.
Dziś jest Putin, jutro go może nie być i cała teoria się sypie.
Potrzeba według mnie około 3 lat aby się zaczęły prawdziwe sytuacje z objawień. Przynajmniej z tych o rozgrywkach wojennych.

Z ciekawostek Iran wypuścił wojska do Syrii.

avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Październik 2015, 00:48

Nie zapominajmy, ze owych 10-ciu króli to ręka Boża. Atak na Babilon to dzieło Boże. I nie zapominajmy, że będzie efekt zaskoczenia dla całego świata. Bóg jest w tym najlepszy.

Sytuacja jest bardzo ciekawa i co w chwili obecnej najważniejsze, Nierządnica jest obnażana. Cały świat zaczyna widzieć kto za tymi zbrodniami na Chrześcijaństwie stoi.

No i jeszcze nie widzieliśmy wylotu szatana z nieba. Very Happy
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Marysia87 on 2nd Październik 2015, 01:36

Tak, wszyscy będą zaskoczeni, to na pewno Smile Pamiętamy z Biblii, jak przed przyjściem Mesjasza nikt nie rozumiał proroctw. Ba! Nikt nawet tuż przed śmiercią Chrystusa nie rozumiał, co oznacza zmartwychwstanie! Dopiero, kiedy proroctwa się wypełniły, cały obraz stał się niezwykle klarowny.
Myślę, że podobnie będzie i tymi proroctwami, na które czekamy.

Jesli chodzi o atak Rosji na Syrię... coś mi śmierdzi. Nie wiemy, czy Rosja rzeczywiście odwraca się od USA i spółki, czy tylko udaje i atakuje tereny, z których juz dawno ci najgroźniejsi ludzie wyjechali do Europy!!!
Nie można wykluczyć ani jednego scenariusza.

avatar
Marysia87

Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 2nd Październik 2015, 03:35

Mutu:

1. To nie ma znaczenia, że w Rosji jest 15 milionów islamistów. Otóż w historii zdarzało się, że islamici tworzyli przeciwko innym islamistom sojusze z państwami chrześcijańskimi i na odwrót oto przykłady:

Persja sprzymierzeńcem Zygmunta III Wazy
https://www.youtube.com/watch?v=Lf22cJWhRiQ

Tutaj podczas bitwy pod Chocimiem w 1621 roku Persja zorganizowała wyprawę odwetową przeciwko Porcie aby odciążyć Rzeczpospolitą.

A tutaj masz pokazane jak kwitła współpraca z szyicką Persją za czasów Sobieskiego i wojen z islamistami z Turcji:

 http://ciekawostkihistoryczne.pl/2014/05/22/sojusz-polsko-perski-jak-jan-sobieski-planowal-zmiazdzyc-turkow/

http://www.zbawieniecom.fora.pl/nwo,21/sobieski-krol-ktory-zagrazal-islamowi,2649.html

Zresztą w Rosji to Ramzan Kadyrow stoi mocno za Putinem i zwalcza radykalnych islamistów sunnickich.

Ponadto na tym bazuje polityka Watykanu aby wywołać powstanie islamistów w Rosji.

Jednak o dziwo takiego powstania nie ma. Dlaczego???

Ponieważ, w Rosji islamiści nie mają takie "prania mózgu" - czyli zachęcania do dżihadu jakie jest w państwach islamskich czy w państwach zachodnich.

Bez dodatkowego "prania mózgu" oraz ich surowego karania i trzymania krótko w Rosji, takie powstanie to mrzonka.

Widać tutaj, że Rosja nie podporządkowała się Watykanowi w kwestii polityki "multi kulti".

2. Zauważ, że Watykan to Babilon a państwa które wspierają ISIS i islamistów o państwa południowe takie jak: Arabia Saudyjska, Izrael, Egipt czy inne państwa islamistów. Syrie wspierają państwa Północy. USA, no cóż Obama w zasadzie nie może ufać Pentagonowi i naród Amerykański go nienawidzi - wszystko wskazuje na to, że Donald Tramp będzie rządził w USA. Narody Europejskie łącznie z Niemcami nienawidzą pro Watykańskich władz w Europie, przez ich wspieranie napływu islamistów.

Czyli tworzą się zalążki koalicji narodów Północy przeciwko Watykanowi.

Czyli Szwajcaria szykuje się do upadku tworu Watykanu UE.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwajcaria-przygotowuje-sie-upadek-unii-europejskiej

A tutaj Włochy włączają się po stronie Rosji:

http://zmianynaziemi.pl/wideo/wlochy-sa-gotowe-walki-panstwem-islamskim-ramie-w-ramie-rosja

Tutaj Saudowie grożą koalicji państw Północy wspierającej Syrie:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-wlaczyla-sie-oficjalnie-wojny-w-syrii-saudowie-groza-atakami-wojska-assada

Mamy zatem ciekawą sytuacje polityczną.

3. W samym kościele wśród wysokich hierarchów kościelnych szykuje się bunt przeciwko jezuicie Franciszkowi:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,135634,title,W-Watykanie-szykuje-sie-bunt-konserwatystow-przeciw-papiezowi-Franciszkowi,wid,17834744,wiadomosc.html?ticaid=115afb
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16806116,Burza_na_synodzie_biskupow___Z_gnoju_nic_sie_nie_urodzi__.html

Polska: Biskup z narodem
http://xportal.pl/?p=22727
Węgry: To nie uchodźcy, to inwazja!

xportal napisał:"Imigranci przybywający do Węgier są cyniczni i aroganccy, nie mamy do czynienia z uchodźcami, a z inwazją" – stwierdził bp Laszlo Kiss-Rigo z diecezji Szeged-Csanad w wywiadzie dla Washington Post.


http://xportal.pl/?p=22531


A zatem w samym Watykanie tworzy się bunt. Biskupi i kardynałowie to wpływowe osoby. One mogą wspierać wielu polityków i mogą wypowiedzieć posłuszeństwo papieżowi o odłączyć od Watykanu całe biskupstwa czy państwa!!!

To byłby cios dla Watykanu i Franciszka!!!

Zapewne to spowodować by mogło, że Bestia znienawidziła by Watykan za to, że stracił kontrolę nad zborem w Tiatyrze!!!

Zwykły. To jest polityka. W czasach Rzymu Pompejusz był zięciem Cezara (jego zoną była córka Cezara Julia) tworzyli razem z Cezarem i Krassuem Triumwirat. A potem wybuchła wojna domowa pomiędzy Pompejuszem a Cezarem.

Panowie Obama i Putin piją razem szampana a jeden drugiemu by z chęcią wbił nóż w plecy!!!

Mamy ciekawą sytuacje!!! Zobaczcie tutaj:
http://cyryl.blox.pl/2015/09/Wieza-Babel-to-cel-Babilonu.html

Obecna władza Babilonu to władza chwiejna pomieszanie żelaza z gliną. Dlatego mamy tak wiele zagadek i zmiennych!!!

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Mutu on 2nd Październik 2015, 12:01

Heraldyka to dziedzina bardzo ścisła. W heraldyce nie ma miejsca na jakieś tam sobie znaczki bez sensu byle ładne.
Każda kreska ma wymowę pieczątki na najwyższym dokumencie. Każda kropka, czy kolor czy obojętnie co to wers w konstytucji.

Luknij sobie na te obrazki i pomyśl co tutaj nie pasuje do owych "ludów północy", ale tych z objawienia.avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by anowi on 2nd Październik 2015, 13:40

Koniec z łatwym dostępem do broni w USA?


Barack Obama opowiada się za zdecydowanym zaostrzeniem przepisów dotyczących posiadania broni. Amerykański prezydent wygłosił specjalne oświadczenie w związku ze strzelaniną w Oregonie,w której zginęło kilkanaście osób.

Barack Obama zauważył pewną prawidłowość. Do tego typo wydarzeń dochodzi regularnie jedynie w Stanach Zjednoczonych. Stają się one "rutyną". Według amerykańskiego prezydenta, trzeba to zmienić, zmieniając prawo. Wyraził on rozgoryczenie, że Kongres blokuje propozycje zwiększenia kontroli rynku broni w Stanach Zjednoczonych.

"Gdy Amerykanie giną w kopalniach, pracujemy nad tym by były bezpieczniejsze. Remontujemy drogi by były bezpieczniejsze i było mniej ofiar. Czy przestępczość związana z użyciem broni jest czymś innym, że nasza Konstytucja zabrania nawet skromnych regulacji dotyczących jej wykorzystania?"

Prezydent USA przywołał przykłady innych krajów. Przypomniał, że na przykład Australia, czy Wielka Brytania mają odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwalają uniknąć strzelanin, w których giną cywile. Dodał, że Stany Zjednoczone są jedynym krajem rozwiniętym, który nie ma rozsądnego prawa o bezpieczeństwie posiadaniu broni.

Barack Obama przekazał też kondolencje rodzinom ofiar strzelaniny w stanie Oregon. Prezydent ubolewał, że po raz kolejny publicznie wyraża współczucie osobom, których bliscy zginęli od kul. To już 15 raz kiedy musi to robić. Amerykański prezydent złożył w przeszłości projekt ustawy regulującej rynek broni w USA, ale została ona odrzucona przez Kongres.


http://o2.pl/hot/koniec-z-latwym-dostepem-do-broni-w-usa-5913643438981761a
(Po zmianie szaty graficznej www.o2.pl z tego co widzę linki nie działają, możliwe, że to tylko u mnie.)

Po komentarzach widać, że ludzie wiedzą co się święci.

"Jak to wspaniale wykombinowali. Niedługo ludzie będą bezbronni, a politycy i "bogacze" będą powoli wprowadzać niewolnictwo."

"ok - czyli zaczynaja wprowadzac plan w zycie. Rozbroic Amerykanow by latwo mozna ich bylo poupychac do obozow jak juz wprowadza Marshall Plan. Te strzelaniny to ustawka wyrezyserowana przez CIA - na zasadzie wyprania komus mozgu, jak Manchurian Candidate. Uzyli tych wariatow by rozwalili kilka osob - naglosnili temat i teraz maja racjonalny powod by zabrac wszystkim bron. A pozniej jak wprowadza wojsko to juz latwo im pojdzie z reszta... Nie dajcie sie Amerykanie!!!"

"Ostatni zamach to tzw operacja pod fałszywą flagą. Udawane strzały, udawane "ofiary", by wprowadzić niby dla bezpieczeństwa całkowite rozbrojenie narodu. Kto tego nie widzi, ten zdechnie w walce z allahami i nie zdąży się zabezpieczyć. USA i Unia upadają tak samo, jak upadł starożytny Rzym i nic z tym już nie zrobią. Całe szczęście."

"Oczywiście komunistyczno-bolszewicko-neoliberalne media (czyli prawie wszystkie) raczyły pominąć ten drobny fakt, że morderca pytał tych ludzi jaką wiarę wyznają. Gdy padała odpowiedź "chrześcijaństwo" - strzelał w głowę. gdy ktoś milczał lub podawał wyznanie niechrześcijańskie - strzelał w nogi. To przecież kompletnie nieistotne. Co innego, gdyby mordował wyłącznie np. żydów. Oj, wtedy to by była niesłychana zbrodnia..."

itd.
avatar
anowi

Liczba postów : 106
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach