Czyżby początek III Wojny Światowej?

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Styczeń 2017, 10:03

Informacje potwierdzające realizację planu III WŚ moną się w zastraszającym tempie.

Artykuł z żydowskiej gazety z Izraela:

https://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.breakingisraelnews.com%2F81311%2Fisraels-law-enforcement-gearing-welcome-messiah%2F%23L42joswUpU4MpKJ2.97&edit-text=&act=url

Siły policyjne Izraela szykują się do powitania mesjasza.

Policja zaczyna ćwiczyć ochronę mesjasza przed rozdeptaniem tłumu oraz z innych przyczyn.

Proszę sobie poczytać.

Łącząc ostanie wydarzenia, jeżeli Izrael (jeżeli) ujawni publicznie mesjasza, Muzułmanie dostaną szału. Zwłaszcza, jeżeli Izrael zaatakuje Syrię.

Jeżeli mesjasz będzie objawiony, może nastąpić zniszczenie Meczetu Na Skale, planowanego przez dziesiątki lat, to całkowicie rozjuszy Arabów i rozpocznie się wielka wojna przeciwko Izraelowi. Wtedy Trump, wielki przyjaciel Izraela powoła NATO i US armię do pomocy Izraelowi.

Wtedy Muzułmanie w Niemczech, Francji, Szwecji, USA i innych krajach, wściekli za zdradę ich i za poparcie Izraela przez syjonistycznych Chrześcijan zaczną mordować cywilów w tych krajach z zemsty za Irak, za Syrię, za Libię, za kilka milionów ofiar arabskich i może rozpocząć się niezwykle krwawa łaźnia.

Wygląda w końcu na to, że taki plan 3 WŚ jest możliwy i bardzo realny i wszystko idzie zgodnie z planem. Trump z miłości do Izraela i jak 'Chrześcijanin' pociągnie wielu młodych ludzi ku pomocy Izraelowi. Wtedy w tych krajach nie będzie młodych ludzi do obrony własnych rodzin z zwłaszcza kobiet.

Tego rodzaju plan jest możliwy i jest wręcz przerażający w swym okrucieństwie.

Taki wydaje się być cel prezydentury Trumpa. Krążą pogłoski, że Obama może być w dniu inauguracji prezydenckiej 20 Styczna aresztowany za zbrodnie międzynarodowe oraz za fałszywą bezprawną prezydenturę, ponieważ są bardzo poważne 100% dowody na sfałszowany akt urodzenia.

To jest poważne złamanie prawa USA i w konsekwencji kłamca Arab zrujnował w wielkim stopniu całe USA i naraził na wielkie niebezpieczeństwo ze strony emigrantów.

Sytuacja jest niezwykle poważna i jedynie Bóg może temu zapobiec.

Jest także opcja, że to się jakoś rozmyje i będzie spokój.

Ale zbytnio bym na to nie liczył. Raczej liczyłbym na interwencję zapobiegawczą Syna Bożego.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2023
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Olo on 6th Styczeń 2017, 17:14

Robi się coraz ciekawiej....info z Niezależna.pl :

"Amerykanie przerzucają setki sprzętu do Polski.

W niemieckim porcie Bremerhaven rozpoczęła się w piątek operacja przerzutu przez Niemcy do Polski amerykańskiej brygady pancernej, mającej wzmocnić bezpieczeństwo wschodniej flanki NATO. – Aby utrzymać pokój, trzeba być przygotowanym do wojny – powiedział dziennikarzom w Bremerhaven zastępca dowódcy wojsk lądowych USA w Europie, gen. Timothy P. McGuire.

Do portu w Bremerhaven zawinęły już dwa z trzech statków transportowych typu ro-ro, wiozących z USA sprzęt stacjonującej na co dzień w Fort Carson w stanie Kolorado 3. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej z 4. Dywizji Piechoty. Trzeci statek ma dotrzeć do Bremerhaven w niedzielę.

W ramach pierwszej rotacji Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej (ABCT) dowództwo brygady oraz batalion inżynieryjny i wsparcia brygady, 3. Batalion 29. Pułku Artylerii i 4. Batalion 10. Pułku Kawalerii będą stacjonowały w obiektach wojskowych w Żaganiu, Świętoszowie, Skwierzynie i Bolesławcu. Z Polski część elementów ABCT zostanie rozmieszczona w innych lokalizacjach na wschodniej flance NATO. Jeden batalion trafi do państw bałtyckich, jeden do Bułgarii i Rumunii, a jeden – zajmujący się szkoleniem i konserwacją sprzętu – do Grafenwoehr w Niemczech. W Bremerhaven rozpoczął się rozładunek dwóch statków transportowych z amerykańskim sprzętem, w tym czołgów, transporterów opancerzonych i haubic samobieżnych. W najbliższych tygodniach zostaną one przewiezione koleją i transportem drogowym do Polski, gdzie zostaną rozlokowane m.in. w Żaganiu i Bolesławcu. Amerykańska jednostka będzie liczyła cztery tysiące żołnierzy.

McGuire zaznaczył, że obejmująca skierowanie ABCT na wschodnią flankę NATO operacja Atlantic Resolve jest kontynuacją polityki prowadzonej przez Waszyngton od 70 lat. Podkreślił, że zaangażowanie USA ma charakter defensywny.
Aby utrzymać pokój, trzeba być przygotowanym do wojny
– powiedział McGuire. Podkreślił, że cieszy się na współpracę z Niemcami i Polską."


avatar
Olo

Liczba postów : 434
Join date : 21/03/2015
Age : 56
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Mutu on 7th Styczeń 2017, 18:41


To się nakłada na to co widziałem dzisiaj w artykule na stronie internetowej pt " Palestyńczycy do Trumpa: przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy to deklaracja wojny".

A była to reakcja na sugestie Trumpa dotyczące właśnie tego co wyżej. Niech ktoś jeszcze raz wspomni, że Trump to opozycja dla satanistów...

Widac parcie do wojny, i kontynuacje polityki szatana - doprowadzenie do ogromnej międzynarodowej konfrontacji zakończonej setkami milionów trupów.
avatar
Mutu

Liczba postów : 475
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Zwykły on 7th Styczeń 2017, 22:57

Tutaj można przeczytać o tym

http://pikio.pl/muzulmanie-ostrzegaja-trumpa-wycofaj-sie-z-tego-ten-krok-oznacza-wojne-z-nami/#

Zwykły

Liczba postów : 116
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Mutu on 10th Styczeń 2017, 00:29


Jak donosi NYT "zięć Trumpa, Jarred Kuschner (żyd syjonista) zostaje jego doradcą. Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości na temat Trumpa?
avatar
Mutu

Liczba postów : 475
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Iraeneus on 10th Styczeń 2017, 07:04

Hmm

czy nie jest tak że te wojska miały być rozlokowane w tzw. korytarzu suwalskim?

Ta lokalizacja plus jednostka wojsk Nato w Szczecinie sugerują raczej ochronę islamskich rozruchów w Niemczech a nie przed Kremlem ??

Czyżby się bali że Polacy wezmą sprawy w swoje ręce i przyjdą z pomocą Niemcom na wypadek islamskiej rewolty ??? Taka kolejna osiecz wiedeńska ??

Wiem że zaraz powiecie że to nie porównanie i mamy słabe wojsko ale ... spójrzcie na Ukraine, tam za specjalnie nie decyduje jakiś super sprzęt technologia wojskowa. Decyduje w głównej mierze hard i determinacja żołnierza ( np cyborgi z lotniska donieckiego, zwykli ludzie dla których ważna była wzajemna solidarność i chęć przetrwania ) i w miarę podstawowe zaopatrzenie w broń z odpowiednimi zapasami amunicji.

avatar
Iraeneus

Liczba postów : 408
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Zwykły on 14th Styczeń 2017, 20:14

Papież Franciszek przyjął w sobotę na audiencji prezydenta Autonomii Palestyńskiej Mahmuda Abbasa. Następnie Abbas otworzył ambasadę Palestyny przy Stolicy Apostolskiej i oświadczył, że „Watykan całkowicie uznał Palestynę jako niepodległe państwo”.

http://www.tvp.info/28622700/abbas-watykan-calkowicie-uznal-palestyne-jako-niepodlegle-panstwo

Gdzie leży prawda?!

Do Polski dotarł amerykański sprzęt, w tym 87 czołgów. Jak przedstawia to rosyjska propaganda? Sprzyjające Moskwie media w krzykliwych nagłówkach straszą ponad trzema tysiącami czołgów i "szaleństwem" Obamy.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21242271,oto-jak-rosyjskie-media-dezinformuja-nt-wojsk-usa-w-polsce.html

Żołnierze holenderscy są już w Polsce. Do naszego kraju dotarły już pierwsze transporty ze sprzętem i żołnierzami, m.in. drogą kolejową. Manewry rozpoczną się 16 stycznia.

Łącznie do Drawska Pomorskiego przybędzie ponad 4000 żołnierzy z sześciu państw. 16 stycznia rozpoczną się manewry Bison Drawsko 2017. Przy czym organizatorem ćwiczenia jest Dowództwo Wojsk Lądowych Królestwa Niderlandów, natomiast pierwszoplanowym ćwiczącym będą pododdziały holenderskiej 43. Brygady Zmechanizowanej.

Na poligonie w Drawsku Pomorskim pojawią się czołgi Leopard i PT-91, kołowe transportery opancerzone Boxer i Rosomak, pojazdy rozpoznawcze Fennek (na zdjęciu), sprzęt przeciwlotniczy, śmigłowce Mi-24 oraz samoloty Su-22 i F-16.

W zabezpieczeniu realizacji zadań pododdziałów lądowych wezmą również udział samoloty Su-22 z 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz F-16 z 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego. Obecni będą też żołnierze z kieleckiego Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych i z Centralnej Grupy Działań Psychologicznych z Bydgoszczy.

Manewry zakończą się w drugiej połowie lutego.

http://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/170119507-Holandia-organizuje-cwiczenia-w-Polsce.html#ap-1

Niebezpiecznie te wszystkie elementy łączą się w przygotowaniu do III Wojny Światowej

Zwykły

Liczba postów : 116
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 14th Styczeń 2017, 21:06

Ja mam takie ciekawe info:wp.pl napisał:
[size=34]Bójka aspirantów akademii w Berlinie[/size]

W bufecie szkoły policyjnej w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg doszło do starć między funkcjonariuszami. Jak donosi dziennik "Berliner Kurier", w zdarzenie zaangażowani byli głównie aspiranci pochodzenia arabskiego i tureckiego.


W celu uspokojenia sytuacji na miejsce wezwanych zostało ponad 100 policjantów. Jak informuje portal "wPolityce", próbując załagodzić cały spór, kilku z nich zostało rannych. Dodano również, że w ostatnim czasie "podobne rzeczy zdarzają się w akademiach policyjnych w Niemczech dość regularnie". 

Według "Berliner Kurier" to nie jedyny problem z którym boryka się akademia policyjna w Charlottenburgu. Z bufetu placówki znikają jedzenie oraz słodycze. Jeden z funkcjonariuszy poskarżył się gazecie, że w akademii "panuje chaos". 

- Niektórzy uporczywie nie płacą za jedzenie, tylko po prostu je sobie biorą. Talerze i sztućce fruwają w powietrzu. Jak w przedszkolu - informuje anonimowo jeden z policjantów. Jak twierdzi funkcjonariusz "rosnącą liczba policjantów z tłem migracyjnym prowadzi do poważnych napięć". - Spory wybuchają na tle etnicznym i religijnym i trudno nad nimi zapanować - dodaje. 

Dżihadysta zdemaskowany w niemieckim kontrwywiadzie 

Pod koniec listopada niemieckie media informowały, że Niemiecki Urząd Ochrony Konstytucji zdemaskował we własnych szeregach islamistę planującego zamach bombowy na centralę urzędu w Kolonii. 

"Zatrzymany islamista uprawiał w internecie proislamską propagandę i ujawniał tajemnice państwowe" - pisał "Der Spiegel". Według dziennika "Die Welt" podejrzany 51-letni Niemiec miał podczas przesłuchania przyznać się do planowania zamachu bombowego, a swoje plany uzasadniać "wolą Allaha".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Bojka-aspirantow-akademii-w-Berlinie,wid,18674767,wiadomosc.html

Jednym słowem Niemcy i inne państwa zachodniej Europy są całkowicie przygotowane pod wybuch 3 wojny światowej.

Zauważmy jedno, Niemiecka policja czy armia to kpina dlaczego???

Ponieważ w policji jak i armii jest spory odsetek nierodowitych Niemców. W Niemczech w policji i armii jest sporo Arabów, murzynów, Turków, Kurdów, Rosjan. Podobnie jest w innych państwach zachodniej Europy. 

A zatem te państwa nie są zdolne do obrony chociażby przed Rosją. 

Artykuł ten pokazuje fatalny obraz niemieckiej policji, która poprzez nabór dużego odsetka  ludzi z innych narodów, kultur, ras.

Owa policja będzie coraz bardziej nieudolna i skorumpowana a Niemcy w niedługim czasie zmienią się w państwo 3 świata.

Widać, że władza czyni wszystko aby zrealizować plan 3 wojen światowych.

Cyryl

Liczba postów : 819
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach