Watykan - Wielka Nierządnica

Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Kasia on 21st Listopad 2016, 20:46

Było do przewidzenia że rozgrzeszenie aborcji nie było tylko na "rok miłosierdzia".

Teraz można zabijać i z góry wiadomo że będziemy rozgrzeszeni co za tym idzie zbawienie z łaski i wiary czyli jawne poparcie Pawła.

Mam nadzieję że każdy myślący człowiek z sumieniem zdaje sobie sprawę że jednak nie papież a Bóg bedzie nas wszystkich rozgrzeszał.

Bergolio o tym doskonale wie i dobrze by było abyśmy my o tym nigdy nie zapomnieli .Jego autorytet jest zerowy .
Nie on ustala prawa ale Bóg i Jego Syn.

Kasia

Liczba postów : 980
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Zwykły on 25th Listopad 2016, 22:03

Jest on kłamcą, więcej: ojcem kłamstwa, rodzi kłamstwa, jest oszustem. Chce, byś uwierzył, że jeśli zjesz to jabłko to będziesz jak Bóg. Sprzedaje je tobie, a ty z kolei je kupujesz, a w końcu ciebie oszukuje, zwodzi i rujnuje ci życie. Jezus nas uczy: nigdy nie rozmawiać z diabłem. Z diabłem się nie rozmawia. Co Jezus uczynił z diabłem? Wypędził go, pytał go o imię, ale z nim nie rozmawiał

Jakie piękne słowa, szkoda tylko że nie przeszkadza to Bergoglio służyć szatanowi!!!

http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,5078,papiez-franciszek-o-tym-kim-jest-szatan.html

Zwykły

Liczba postów : 93
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Lotion on 26th Listopad 2016, 21:00

wstawiam małe opracowanie jednej z naszych sióstr z FB.

ciekaw jestem co o tym myślicie Very Happy

Rozdział 9 Objawienia Jana zaczyna się od gwiazdy spadającej z nieba, to znak strącenia szatana i jego aniołów z nieba. Dano jej możliwość otwarcia studni otchłani, tu mogą być dwa znaczenia przy czym oba mogą dziać się jednocześnie: otwarciem studni może być i wybuch III wojny światowej jak i rozprzestrzenienia się upadłych i demonów po ziemi.

Dym jaki unosi się ze studni zaćmi słońce i powietrze, dym oznacza koniec wojny ( po pożarze budynku zostaje tylko dym i zgliszcza). Z tego dymu, wyjdzie na ziemie szarańcza ( nowo utworzone 10 królestw i 10 króli, wraz ze swoją armią, wraz z nimi na ziemi z pełną mocą szaleją również upadłe anioły i demony.

Szarańcza ma czas: 5 miesięcy. Zastanawiałam się czym jest te 5 miesięcy i tak to tłumaczę.

Gdy kończy się wojna szarańcza ma 5 miesięcy, na podporządkowanie tych ludzi, którzy pozostali.

10 królestw w tym czasie funkcjonuje jak potężne obozy koncentracyjne, których zadaniem jest w jak najszybszy sposób zapanować nad swoimi obszarami.

Szarańcza ma moc jaką mają ziemskie skorpiony, w jaki sposób skorpiony atakują kłują, to kłucie można oznaczać chipowanie ludzi ( nie znamię bestii). Chipowanie ma służyć pełnej kontroli ludności, jej liczby, statusy, w razie ucieczki wiemy kogo brakuje.
W tym samym czasie używanie mają również upadłe i demony: to może być czas gdy będą miały miejsce liczne opętania, ataki i nękania demoniczne, ludzie będę pragnąć śmierci, ale Pan nie pozwala na zabicie ludzi, mają bowiem oni brać udział w drugim okresie ucisku. Podkreślone jest, że szarańcza ma władzę jedynie nad tymi, którzy pieczęci Boga nie mają.  

O tym iż szarańcza jest 10 królami, świadczyć może też sam opis wyglądu:


(Objawienie Jana 9:7-9)
(7) Z wyglądu szarańcze te podobne były do koni gotowych do boju, a na głowach ich coś jakby złote korony. a twarze ich jakby twarze ludzkie.
(Cool A włosy miały jak włosy kobiece, a zęby ich były jak u lwów.
(9) Miały też pancerze niby pancerze żelazne, a szum ich skrzydeł jak turkot wozów wojennych i wielu koni pędzących do boju.

Fakt, że ich twarze są jakby twarzami ludzkimi, świadczyć może o tym, że królowie są pod wpływem silnego opętania.  Co ciekawe na czele szarańczy stoi król anioł otchłani Abaddon, Apollyon, to może być jeden z siedmiu króli, który ma pojawić się tylko na chwile, jego zadaniem jest, by wraz z królami zniszczyć Nierządnice ( stąd imię Niszczyciel).  Na rozkaz Boga z nad rzeki Eufrat zostają uwolnieni 4 aniołowie ( prawdopodobnie cztery bestię z wizji Daniela).  

Liczba wojsk wzrasta do dwie miriady miriad, do wojsk 10 króli, przyłączają się strącone z nieba anioły, które czekały na uwolnienie swoich przywódców ( 4 uwolnione anioły) .
Dalej jest, że ich moc to trzy plagi: siarka, ogień i dym, a więc  spalanie.  Bodajże w księdze Jeremiasza  lub Daniela jest opis, który mówi, iż królowie północy ruszą do walki z królem południa, ich łucznicy będą strzelać ze swoich miejsc, a strzały dosięgną króla południa.

Co to znaczy ?

Myślę, że do nierządnicy trzeba podejść jak do ośmiornicy, która ma wiele macek, jej zabicie nie zacznie się od głowy, ale właśnie od macek.

Królowie jej zniszczenie zaczną właśnie od swoich królestw (macek). Strzały oddawane z miejsca do króla południa, oznaczają, że niszczone będą wszystkie miejsca kultu nierządnicy, które znajdują się na terenach 10 królestw, ale są one ciosem dla nierządnicy, ponieważ traci kontrolę i władzę, ostatecznie Watykan ( głowa) zostanie zniszczona jako ostatnia. Po zniszczeniu nierządnicy, jest, że ludzie nie odwrócili się od swoich bożków i demonów, dalej grzeszą i bluźnią Bogu.  

Co do 4 aniołów uwolnionych, jeden z nich jest bestią z Objawienia, ale ma cechy wszystkich czterech ponieważ reprezentuje interesy wszystkich czterech . Co ciekawe w księdze Daniela jest napisane, że tylko bestia która będzie bluźnić Bogu zginie, pozostałe zostaną przy życiu na czas określony.
Co mogłoby sugerować, że 4 bestia wykiwa pozostałe 3, siebie obwołując Bogiem, choć nie taki był plan.

Oczywiście wszystko jest tylko teorią, ale może warto przyjrzeć się szarańczy pod, tym kątem Very Happy

Lotion

Liczba postów : 139
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Grudzień 2016, 15:23

W tym filmie jest ukazany satanizm Watykanu podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Zwróćmy uwagę na nazwę tych świąt.

Boże Narodzenie - Watykan wielbi Chrystusa jako Boga. Albo raczej sprzedaje to nam jako Boga.

Gdyby Isus był Bogiem, Watykan ukrywałby to za wszelką cenę przed nami. Tymczasem po bliższym zbadaniu okazuje się, że nawet modlitwa Ojcze Nasz jest skażona imieniem bożka Amen- Ra czy też Amen.

Dalej mamy Matkę Boską czy matkę Boga Chrystusa. Kolęda - Bóg się rodzi i wiele wiele innych.

Wystarczy nieco się przyjrzeć rytuałom Watykanu i natychmiast okazuje się, że nie ma tam nic, co mogłoby wielbić Boga, żadne rytuały czy zwyczaje, czy ubiory nie ma to absolutnie niczego wspólnego z Prawem Bożym czy jakimkolwiek świętem czysto biblijnym.

Kidy przyjrzymy sie leszcze bliżej, okazuje się, że wszystko, co robi Watykan ma na celu ubliżenie Bogu i Synowi. Reczywistym bogiem Watykanu jest szatan nazywany Lucyferem.

Ten film ukazuje nam swoistą perfidię Watykanu, który wstawia rzekomego 'boga' czyli Chrystusa jako bałwana kategorycznie zabronionego przez 1 Przykazanie, a cała szopka świąteczna jest umieszczona pod opieką obelisku w którym mieszka sam szatan pod imieniem Amen-Ra.Na obelisku jest gwiazda Astarte a choinka reprezentuje drzewo życia Kabały czyli na każdym kroku satanizm i ubliżanie Bogu.

Gratulacje dla tych, którzy podążają za Watykanem i wielbią Chrystusa jako Boga. Brakuje im tylko Zdrowaś Mario... Matko Boża. Skoro uznają Jezusa Bogiem to nie wolno pomijać przecież Matki... Boga. Czyli nauki Kościoła Katolickiego nadal towarzyszą rzekomo nowo narodzonym ku nowym grzechom.

Absurd goni absurd.

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1789
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Bushi on 7th Styczeń 2017, 11:07

Korwin Mikke zaskakuje nas zawsze swoimi wypowiedziami, zobaczcie co powiedział o Franciszku:

Mikke napisał:"Nie oglądam telewizji, a wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w sieci przez dłuższą chwilę Franciszka. Moim zdaniem to wcielenie Lucyfera. Ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą. Zawsze bałem się oo. Jezuitów... Warto spytać, dzięki jakim piekielnym sztuczkom usunął on z Tronu Benedykta XVI?!" - napisał w piątek po południu Korwin-Mikke."

Nie ufam Mikkemu ale bardzo mnie rozbawiają i często zaskakują jego wypowiedzi, do tego ciężko jest rozszyfrować jego światopoglądy, kreuje się na super skrajnego antysocjalistę oraz pozostawia wiele niedopowiedzeń  w sprawie  tego czy jest masonem czy nie.

Tu trzeba przyznać że jest możliwość że działa na rzecz bestii i ma jakieś konkretne zadania w przyszłości, Jest politykiem z bardzo długim stażem, zobaczcie że  praktycznie czynnego polityka pamiętającego czasy Okrągłego Stołu jest zaledwie 4, Niesiołowski, Kaczyński, Tusk, i Mikke. Dodatkowo słowa Mikkego nie są jakąś jego fanaberią czy głęboką analogią tylko wskazuje że to co piszemy tu na forum jest powszechnie znane pośród elit politycznych.

pełen artykuł:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Burza-po-wpisie-Janusza-Korwin-Mikkego-o-papiezu-Franciszku-Wcielenie-Lucyfera-socjalista,wid,18665798,wiadomosc.html?ticaid=11866b

Bushi

Liczba postów : 328
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Mutu on 7th Styczeń 2017, 13:02


Widziałem ten wpis na jego profilu. Zaskoczył mnie ciut, bo on był z tych konserwatywnych doktrynerówco to " papież jest nieomylny" i kropka. A w zasadzie to...był. Teraz jak widać zmiana, powolne odwracanie poglądów, i zrzucanie masek.

Mikke to żyd Ozjasz Goldberg. I tak jak wszyscy na polskiej scenie ( idealne określenie, bo to zwykły teatr) ma przydzielone zadanie.
Zawsze kanalizuje tą część ludzi o poglądach liberalnych na gospodarkę. Skupia ich i...zawsze wyprowadza na manowce, tak aby czasem nie mieli wpływu na ową gospodarkę.

Zwodziciel.

Mutu

Liczba postów : 439
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Sponsored content Today at 22:24


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach