Watykan - Wielka Nierządnica

+38
Odrodzony
ikiro
Aleksander
Łukasz.s
Wróg Kozłów
przebudzonyzesnu
Tabitha
Andrzej
efraimita
Iraeneus
Lotion
Takeshi
anileve
piotrek123
Liksar
Jacek86
polskapaw
Gregor
Skiper
krissss
Milosc
zipek
Arkadia
Hugo
anowi
Bushi
Mutu
Olo
Szymon
Marysia87
lusia
Cyryl
Kobieta
Edwedere
Zwykły
Kasia
Obserwator
Henry Kubik
42 posters
Go down
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

21st Listopad 2016, 20:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Było do przewidzenia że rozgrzeszenie aborcji nie było tylko na "rok miłosierdzia".

Teraz można zabijać i z góry wiadomo że będziemy rozgrzeszeni co za tym idzie zbawienie z łaski i wiary czyli jawne poparcie Pawła.

Mam nadzieję że każdy myślący człowiek z sumieniem zdaje sobie sprawę że jednak nie papież a Bóg bedzie nas wszystkich rozgrzeszał.

Bergolio o tym doskonale wie i dobrze by było abyśmy my o tym nigdy nie zapomnieli .



Jego autorytet jest zerowy .
Nie on ustala prawa ale Bóg i Jego Syn.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

25th Listopad 2016, 22:03
Jest on kłamcą, więcej: ojcem kłamstwa, rodzi kłamstwa, jest oszustem. Chce, byś uwierzył, że jeśli zjesz to jabłko to będziesz jak Bóg. Sprzedaje je tobie, a ty z kolei je kupujesz, a w końcu ciebie oszukuje, zwodzi i rujnuje ci życie. Jezus nas uczy: nigdy nie rozmawiać z diabłem. Z diabłem się nie rozmawia. Co Jezus uczynił z diabłem? Wypędził go, pytał go o imię, ale z nim nie rozmawiał

Jakie piękne słowa, szkoda tylko że nie przeszkadza to Bergoglio służyć szatanowi!!!

http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,5078,papiez-franciszek-o-tym-kim-jest-szatan.html
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

26th Listopad 2016, 21:00
Message reputation : 100% (2 votes)
wstawiam małe opracowanie jednej z naszych sióstr z FB.

ciekaw jestem co o tym myślicie Very Happy

Rozdział 9 Objawienia Jana zaczyna się od gwiazdy spadającej z nieba, to znak strącenia szatana i jego aniołów z nieba. Dano jej możliwość otwarcia studni otchłani, tu mogą być dwa znaczenia przy czym oba mogą dziać się jednocześnie: otwarciem studni może być i wybuch III wojny światowej jak i rozprzestrzenienia się upadłych i demonów po ziemi.

Dym jaki unosi się ze studni zaćmi słońce i powietrze, dym oznacza koniec wojny ( po pożarze budynku zostaje tylko dym i zgliszcza). Z tego dymu, wyjdzie na ziemie szarańcza ( nowo utworzone 10 królestw i 10 króli, wraz ze swoją armią, wraz z nimi na ziemi z pełną mocą szaleją również upadłe anioły i demony.

Szarańcza ma czas: 5 miesięcy. Zastanawiałam się czym jest te 5 miesięcy i tak to tłumaczę.

Gdy kończy się wojna szarańcza ma 5 miesięcy, na podporządkowanie tych ludzi, którzy pozostali.

10 królestw w tym czasie funkcjonuje jak potężne obozy koncentracyjne, których zadaniem jest w jak najszybszy sposób zapanować nad swoimi obszarami.

Szarańcza ma moc jaką mają ziemskie skorpiony, w jaki sposób skorpiony atakują kłują, to kłucie można oznaczać chipowanie ludzi ( nie znamię bestii). Chipowanie ma służyć pełnej kontroli ludności, jej liczby, statusy, w razie ucieczki wiemy kogo brakuje.
W tym samym czasie używanie mają również upadłe i demony: to może być czas gdy będą miały miejsce liczne opętania, ataki i nękania demoniczne, ludzie będę pragnąć śmierci, ale Pan nie pozwala na zabicie ludzi, mają bowiem oni brać udział w drugim okresie ucisku. Podkreślone jest, że szarańcza ma władzę jedynie nad tymi, którzy pieczęci Boga nie mają.  

O tym iż szarańcza jest 10 królami, świadczyć może też sam opis wyglądu:


(Objawienie Jana 9:7-9)
(7) Z wyglądu szarańcze te podobne były do koni gotowych do boju, a na głowach ich coś jakby złote korony. a twarze ich jakby twarze ludzkie.
(Cool A włosy miały jak włosy kobiece, a zęby ich były jak u lwów.
(9) Miały też pancerze niby pancerze żelazne, a szum ich skrzydeł jak turkot wozów wojennych i wielu koni pędzących do boju.

Fakt, że ich twarze są jakby twarzami ludzkimi, świadczyć może o tym, że królowie są pod wpływem silnego opętania.  Co ciekawe na czele szarańczy stoi król anioł otchłani Abaddon, Apollyon, to może być jeden z siedmiu króli, który ma pojawić się tylko na chwile, jego zadaniem jest, by wraz z królami zniszczyć Nierządnice ( stąd imię Niszczyciel).  Na rozkaz Boga z nad rzeki Eufrat zostają uwolnieni 4 aniołowie ( prawdopodobnie cztery bestię z wizji Daniela).  

Liczba wojsk wzrasta do dwie miriady miriad, do wojsk 10 króli, przyłączają się strącone z nieba anioły, które czekały na uwolnienie swoich przywódców ( 4 uwolnione anioły) .
Dalej jest, że ich moc to trzy plagi: siarka, ogień i dym, a więc  spalanie.  Bodajże w księdze Jeremiasza  lub Daniela jest opis, który mówi, iż królowie północy ruszą do walki z królem południa, ich łucznicy będą strzelać ze swoich miejsc, a strzały dosięgną króla południa.

Co to znaczy ?

Myślę, że do nierządnicy trzeba podejść jak do ośmiornicy, która ma wiele macek, jej zabicie nie zacznie się od głowy, ale właśnie od macek.

Królowie jej zniszczenie zaczną właśnie od swoich królestw (macek). Strzały oddawane z miejsca do króla południa, oznaczają, że niszczone będą wszystkie miejsca kultu nierządnicy, które znajdują się na terenach 10 królestw, ale są one ciosem dla nierządnicy, ponieważ traci kontrolę i władzę, ostatecznie Watykan ( głowa) zostanie zniszczona jako ostatnia. Po zniszczeniu nierządnicy, jest, że ludzie nie odwrócili się od swoich bożków i demonów, dalej grzeszą i bluźnią Bogu.  

Co do 4 aniołów uwolnionych, jeden z nich jest bestią z Objawienia, ale ma cechy wszystkich czterech ponieważ reprezentuje interesy wszystkich czterech . Co ciekawe w księdze Daniela jest napisane, że tylko bestia która będzie bluźnić Bogu zginie, pozostałe zostaną przy życiu na czas określony.
Co mogłoby sugerować, że 4 bestia wykiwa pozostałe 3, siebie obwołując Bogiem, choć nie taki był plan.

Oczywiście wszystko jest tylko teorią, ale może warto przyjrzeć się szarańczy pod, tym kątem Very Happy

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7459
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

22nd Grudzień 2016, 15:23
Message reputation : 100% (2 votes)
W tym filmie jest ukazany satanizm Watykanu podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Zwróćmy uwagę na nazwę tych świąt.

Boże Narodzenie - Watykan wielbi Chrystusa jako Boga. Albo raczej sprzedaje to nam jako Boga.

Gdyby Isus był Bogiem, Watykan ukrywałby to za wszelką cenę przed nami. Tymczasem po bliższym zbadaniu okazuje się, że nawet modlitwa Ojcze Nasz jest skażona imieniem bożka Amen- Ra czy też Amen.

Dalej mamy Matkę Boską czy matkę Boga Chrystusa. Kolęda - Bóg się rodzi i wiele wiele innych.

Wystarczy nieco się przyjrzeć rytuałom Watykanu i natychmiast okazuje się, że nie ma tam nic, co mogłoby wielbić Boga, żadne rytuały czy zwyczaje, czy ubiory nie ma to absolutnie niczego wspólnego z Prawem Bożym czy jakimkolwiek świętem czysto biblijnym.

Kidy przyjrzymy sie leszcze bliżej, okazuje się, że wszystko, co robi Watykan ma na celu ubliżenie Bogu i Synowi. Reczywistym bogiem Watykanu jest szatan nazywany Lucyferem.

Ten film ukazuje nam swoistą perfidię Watykanu, który wstawia rzekomego 'boga' czyli Chrystusa jako bałwana kategorycznie zabronionego przez 1 Przykazanie, a cała szopka świąteczna jest umieszczona pod opieką obelisku w którym mieszka sam szatan pod imieniem Amen-Ra.



Na obelisku jest gwiazda Astarte a choinka reprezentuje drzewo życia Kabały czyli na każdym kroku satanizm i ubliżanie Bogu.

Gratulacje dla tych, którzy podążają za Watykanem i wielbią Chrystusa jako Boga. Brakuje im tylko Zdrowaś Mario... Matko Boża. Skoro uznają Jezusa Bogiem to nie wolno pomijać przecież Matki... Boga. Czyli nauki Kościoła Katolickiego nadal towarzyszą rzekomo nowo narodzonym ku nowym grzechom.

Absurd goni absurd.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

7th Styczeń 2017, 11:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Korwin Mikke zaskakuje nas zawsze swoimi wypowiedziami, zobaczcie co powiedział o Franciszku:

Mikke napisał:"Nie oglądam telewizji, a wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w sieci przez dłuższą chwilę Franciszka. Moim zdaniem to wcielenie Lucyfera. Ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą. Zawsze bałem się oo. Jezuitów... Warto spytać, dzięki jakim piekielnym sztuczkom usunął on z Tronu Benedykta XVI?!" - napisał w piątek po południu Korwin-Mikke."

Nie ufam Mikkemu ale bardzo mnie rozbawiają i często zaskakują jego wypowiedzi, do tego ciężko jest rozszyfrować jego światopoglądy, kreuje się na super skrajnego antysocjalistę oraz pozostawia wiele niedopowiedzeń  w sprawie  tego czy jest masonem czy nie.

Tu trzeba przyznać że jest możliwość że działa na rzecz bestii i ma jakieś konkretne zadania w przyszłości, Jest politykiem z bardzo długim stażem, zobaczcie że  praktycznie czynnego polityka pamiętającego czasy Okrągłego Stołu jest zaledwie 4, Niesiołowski, Kaczyński, Tusk, i Mikke. Dodatkowo słowa Mikkego nie są jakąś jego fanaberią czy głęboką analogią tylko wskazuje że to co piszemy tu na forum jest powszechnie znane pośród elit politycznych.

pełen artykuł:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Burza-po-wpisie-Janusza-Korwin-Mikkego-o-papiezu-Franciszku-Wcielenie-Lucyfera-socjalista,wid,18665798,wiadomosc.html?ticaid=11866b
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

7th Styczeń 2017, 13:02

Widziałem ten wpis na jego profilu. Zaskoczył mnie ciut, bo on był z tych konserwatywnych doktrynerówco to " papież jest nieomylny" i kropka. A w zasadzie to...był. Teraz jak widać zmiana, powolne odwracanie poglądów, i zrzucanie masek.

Mikke to żyd Ozjasz Goldberg. I tak jak wszyscy na polskiej scenie ( idealne określenie, bo to zwykły teatr) ma przydzielone zadanie.
Zawsze kanalizuje tą część ludzi o poglądach liberalnych na gospodarkę. Skupia ich i...zawsze wyprowadza na manowce, tak aby czasem nie mieli wpływu na ową gospodarkę.

Zwodziciel.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

22nd Styczeń 2017, 18:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Widać że stoją w otwartym konflikcie. Wypowiedź papy o tym świadczy . Nierzadnica się trzęsie Very Happy


https://www.wprost.pl/swiat/10039806/Papiez-ostrzega-przed-kolejnym-Hitlerem-Jego-tez-wybrali-ludzie-nie-doszedl-do-wladzy-sila.html

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7459
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

24th Styczeń 2017, 13:54
Message reputation : 100% (6 votes)
Niezwykłe odkrycie w Watykanie. Wręcz przerażające i powalające.

W tym filmie jest to omawiane. Film po angielsku.



Kilka fotek i omówienie.

W Watykanie jest pomieszczenie czy olbrzymia sala, na którą jakoś nikt nie zwrócił wcześniej uwagi, a mamy zdjęcia z rzekomego Chrystusa za plecami papieża. Tego potwora z połową głowy zniszczoną i ze skrzydłami na plecach.

Jeżeli ktoś myśli, że to jest artystyczna forma, proszę się dobrze zastanowić i sprawdzić poniższe dowody.

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Vat10

Spójrzmy uważniej. Jest to głowa węża, są oczy, zęby, język i nawet dwa rodzaje skóry!!!

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Vat210

Na tym zdjęciu są napisy po angielsku ale już omówiłem czyli mamy potwierdzenie.

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Vat310

Jeżeli to nie wystarcza, tak wygląda ta budowla z zewnątrz. Jest to płaska głowa gada skierowana pyskiem w prawy dolny róg i widać wyraźnie szczękę, szczyt głowy oraz prawe oko!

Jeżeli papież przemawia, zależy z której strony siedzi lub stoi. Albo jest w paszczy tego smoka i mówi jak smok, albo stojąc z drugiej strony mówi do samego smoka.

Mnie to nieco wprawiło w szok ponieważ myślałem, że już dużo wiem o szatańskim Watykanie.

Dalsze przemyślenie... nie moje jeszcze... ale w tym wielkim pomieszczeniu nie ma żadnego wizerunku typowo chrześcijańskich rzeczy, jak krzyża czy madonny.

I moje odkrycie, które wprawi wielu w szok.

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Toucdo10

Wiecie kogo symbolizuje ta postać z połową twarzy i podniszczonymi skrzydłami?

Część Bestii ze śmiertelną raną na głowie, która ożyła i wyszła z Otchłani, czyli... Apollo!


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

24th Styczeń 2017, 21:26
Message reputation : 100% (3 votes)
Niesamowite!!!

Zobrazujmy to nieco inaczej...

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 N1x8bk
Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 6pw2s0
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

26th Styczeń 2017, 09:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Zauważmy, że wielka nierządnica - Watykan jest już praktycznie zupełnie obnażona.

Jest już jawnym, że Watykan i papiestwo stoi za globalną pedofilią, islamizacją Europy, promowaniem mieszania się ras, homoseksualizmu, aborcji i innych odstępnych nauk uwłaczających Bogu, ale też rodzajowi ludzkiemu.

Poprzedni papież Ratzinger i obecny Bergogilio zostali oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości, a dowodów przeciwko nim jest cała masa.

Znane są konotacje Watykanu z CIA i FDA.

Ukazano niesomowicie kompromitujący fakt, jakim jest wygląd sali audiencyjnej w Watykanie, która wygląda jak głowa węża, gdzie papież przemawia w imieniu szatana.

Dowody zbrodni i bluźnierstwa Nierządnicy namnożyły się do tego stopnia, iż wystarczy tylko publiczne wskazanie jej winy, by doprowadzić ją do upadku i zniszczenia!

Zdaje się, że właśnie tutaj kluczową rolę odegra Trump.

Znane nam jest jego nastawienie do watykańskiej agencji CIA, czyli zapewne Trump zna źródło jej wpływów.

To samo tyczy się nastawienia do elit powiązanych z FDA, które to ograbiło Amyrykanów z pieniędzy i doprowadziło nie pierwszy raz do recesji.

Trump najwidoczniej dobrze zna symbolikę...węża.



Jeśli wskaże on na Watykan i papiestwo, jako winnych światowych zbrodni i "wężowej polityki", może być to dla nas jasnym sygnałem upadku Nierządnicy, oraz znakiem...

...rozpoczęcia czasów końca i wielkiego ucisku!!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7459
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

26th Styczeń 2017, 12:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Powinniśmy być nieco obiektywni odnośnie Islamistów i dać się wymanewrować przez kontynuowaną propagandę wzbudzania nienawiści Islamu do Chrześcijaństwa.

Trump właśnie to robi i pobudza nienawiść do radykalnego Islamu.

Pamiętam wojnę Iraku z Iranem a Saddam Hussein był gorliwym wykonawcą rozkazów z Waszyngtonu i jego wojska walczyły przeciwko Iranowi nawet używając gazów dostarczanych przez USA. Krótko potem Irak otrzymał swoją porcję zbrodni od USA i na podstawie kłamstw CIA, że Irak posiada broń nuklearną wymordowano w Iraku ponad milion ludzi, bez jakiekolwiek przyczyny a wasala, Hussejna powieszono.

Potem była Libia, Jemen, Syria, Afganistan i inne mniejsze konflikty, czyli, zastanówmy się teraz nad słownictwem, radykalne Chrześcijaństwo mordowało miliony Muzułmanów i nadal ich morduje.

Tak to widzą Islamisci i nie widzą żadnych protestów w krajach, które ich atakują, czyli w USA, w Niemczech, w Anglii czy innych państwach odpowiedzialnych za agresję i masowe mordy!

W ten sposób elity wzbudzają skrajną nienawiść Chrześcijaństwa do Islamu ze wzajemnością. Widziałem, kilka filmów o zbrodniach USA, o torturach więźniów, gwałtach, skażeniach uranem itp.

Widziałem filmy ukazujące amerykańskich żołnierzy wrzucających CD do odtwarzacza z metalową muzyką i z radością mordujących Muzułmanów z czołgów itp.

To, co Islam robi przeciwko Chrześcijaństwu to jedynie mała odpowiedź za zbrodnie krajów Chrześcijaństwa.

Czy nam się to podoba czy nie, tak to widzi bezstronny Bóg!

Jest to wężowa polityka ale Trump powtarza oskarżenia Islamu i obiecuje im piekło. A powinien przeprosić tych ludzi za kolejne zbrodnie USA i NATO, natychmiast wycofać wojska i finanse dla ISIS oraz... przynajmniej obiecać rekompensatę finansową za wszystkie zbrodnie, tak jak Izrael je otrzymał od Niemiec za faszystowskie zbrodnie.

Jest w tym wszystkim jedno usprawiedliwienie, zwłaszcza dla nas. Jesteśmy tak masowo ogłupiani przez szatańskie media, że wierzymy w zawsze winny Islam i w naszą niewinność, kiedy rzeczywistość jest zupełnie inna.

To my głosujemy na zbrodniarzy i w ich imieniu walczymy z Islamem. Za to nas oni tak nienawidzą i nie można się temu dziwić.

Trump popierając zbrodnie amerykańskie i obiecując kontratak moze spowodować jeszcze większe zbrodnie a za taką retorykę Chrześcijaństwo może walczyć nie tylko przeciwko Islamowi ale także w obronie Izraela, kiedy Izrael będzie atakowany przez Islam.

Najwyraźniej agenda budowy III Świątyni w Izraelu jest nadal aktualna i Trump to wszystko bardzo popiera.

Najwyraźniej mocna Ameryka musi być po to, aby militarnie nadal kontrolować świat ale już za pomocą innej ideologii.

Tutaj jest film w tym linku, gdzie nowy szef CIA (watykańska zbrodnicza organizacja) dir Pompeo w przemówień powiedział takie zdanie.

http://www.cnsnews.com/video/cia-dir-pompeo-jesus-christ-our-savior-truly-only-solution-our-world


"Jezus Chrystus, nasz zbawiciel jest jedynym prawdziwym rozwiązaniem dla naszego świata."

CIA to niemal wszyscy sataniści, pedofile i innej maści zbrodniarze.

Pod krótkim filmem z tego przemówienia wiele bardzo pozytywnych i naiwnych komentarzy.

Niby się wiele zmieniło ale cele wydają się być niezmienione.

Chrześcijanie szaleją z radości i zaczynają śmiało nazywać publicznie Mahometa pedofilem i w ten sposób podsycana jest nienawiść Chrześcijaństwa do Islamu a także do Izraela.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

26th Styczeń 2017, 14:34
Cel szatana jest oczywisty. 
Zauważmy trzy religie które założył smok, czyli judaizm, chrześcijaństwo i islam powołują się na Boga Izraela. 

Wyznawcy tych trzech religii od setek lat się wzajemnie zwalczają.

Judaiści czy islamiści wypełniają te elementy prawa Tory jakim jest obrzezanie mężczyzn i zakaz jedzenia wieprzowiny. Jednak elementy Tory odnoszące się do postępowania wobec innych ludzi ich religie nakazują im łamać.

Chrześcijanie nie obrzezają się oraz jedzą wieprzowinę. Jednak wypełniają oni w większym stopniu elementy Tory nakazujące im sprawiedliwe postępowanie wobec innych ludzi, uczynki miłosierdzia.

Szatan tak stworzył te religie aby ich wyznawcy wzajemnie się nienawidzili oraz aby powoływali się na Boga Izraela. 

W ten sposób szatan przygotowuje ludzkość na spotkanie z Bogiem.

Szatan zna proroctwa i wie, że Bóg kiedyś zacznie na ziemi jawnie działać. Dlatego chce przy pomocy judaizmu, islamu i chrześcijaństwa zwalić całą winę za zbrodnie tych religii na Boga Izraela.

Stąd szatan informuje ludzi o zbrodniach syjonistów, islamistów i chrześcijan.

Co ciekawe nasienie węza zajmuje czołowe pozycje wśród wszystkich religii świata w szczególności, judaizmu, islamu i chrześcijaństwa. 

Faktem jest, że Arabowie (potomkowie Ismaela) dają się najłatwiej wodzić za nos agenturom illuminati (nasieniu węza).

Szatan doskonale zdawał sobie sprawę komu tworzy islam:


Rodz. 16 napisał:(11) Nadto rzekł do niej anioł Pański: Oto poczęłaś i urodzisz syna, i nazwiesz go Ismael, bo Pan usłyszał o niedoli twojej.
(12) Będzie to człowiek dziki, ręka jego będzie przeciwko wszystkim, a ręka wszystkich będzie przeciwko niemu, i będzie nastawał na wszystkich pobratymców swoich.


Te słowa pokazują, że Arabowie z natury są podatni na prowokacje. 

Dosłownie wpuszczenie jakiś czas temu milionów młodych islamistów, Arabów, miało wywołać określone reakcje w Europie i USA.

Dlatego żydzi się cieszyli z tej inwazji. Ponieważ islamiści swoim zachowaniem spowodowali skrajną nienawiść do nich.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

14th Luty 2017, 21:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Ciekawy artykuł:


republika.pl napisał:
Zwolennik oczyszczenia ziemi z ludzi, tak by mogła się ona swobodnie rozwijać został zaproszony do wygłoszenia konferencji na organizowanej przez Stolicę Apostolską konferencji. Czy dialog musi rzeczywiście sięgać tak daleko, by debatować z ludźmi, którzy chcą likwidować ludzi i określają katolików mianem terrorystów? - pisze Tomasz Terlikowski.

Dr Paul Ehrlich od dawna głosi poglądy, absolutnie niedopuszczalne, nie tylko z katolickiego, ale szerzej z ludzkiego punktu widzenia. Jego zdaniem ludzi na ziemi jest zbyt wielu, dlatego trzeba ograniczać ich liczbę. A antykoncepcja i aborcja mają być do tego wygodnym narzędziem. I to właśnie z powodu sprzeciwu wobec kontroli urodzeń, aborcji, antykoncepcji dr Ehrlich potępia Kościół i katolików.
 
W napisanej w 2014 roku książce „Hope on Earth” wojownik o środowisko potępia „pobożnych”, którzy nie tylko przez swoje „sztywne stanowisko” nie tylko ograniczają prawa kobiet do aborcji i antykoncepcji, ale też narażają na ogromne niebezpieczeństwo przyszłość Ziemi. Ich sprzeciw wobec kontroli populacji jest, i tu dochodzimy do kluczowego elementu jego rozważań, nieetycznym aktem terroryzmu skierowanemu przeciw przyszłości ziemi.

 
I właśnie ten człowiek ma przemawiać podczas watykańskiej konferencji na temat ochrony środowiska. Obrońcy jego obecności w Stolicy Apostolskiej, na zorganizowanej przez Kościół konferencji podkreślają, że nie będzie on mówił o depopulacji czy katolicyzmie, ale o ochronie środowiska. Problem polega tylko na tym, że jego poglądy na temat Kościoła i Jego nauczania są ściśle związane z jego poglądami na temat ochrony środowiska, a szerzej na człowieka w ogóle. 
 
Tych rzeczy nie da się od siebie oddzielić, one są ze sobą ściśle powiązane, a wyrastają z absolutnie niechrześcijańskich założeń i postaw. Z uznania, że Ziemia jest ważniejsza od człowieka, że w istocie człowiek jest tylko groźnym dla środowiska zwierzęciem, którego populację należy dla dobra innych istot ograniczać, że zabijanie istot ludzkich może być nie tylko moralnie usprawiedliwione, ale wręcz moralnie konieczne. I aż dziw, że watykańscy hierarchowie nie dostrzegają, że takich poglądów zwyczajnie w Stolicy Kościoła głosić się nie powinno.
 
Tomasz P. Terlikowsk

Dlaczego moim zdaniem jest on bardzo ciekawy:

1. Watykan pod wodzą jezuity Franciszka ujawnia coraz bardziej swoje prawdziwe oblicze. Jest to kolejny dowód czym jest Watykan i komu służy.

2. Autorem tego niusa jest dr Terlikowski. Czyli uczony kościoła katolickiego. Oznacza to, że coraz większa ilość katolików zaczyna widzieć czym tak naprawdę jest Watykan. Skoro taki zawodowy ślepiec, uczony w piśmie, uczony katolicki jak pan Terlikowski zaczyna dostrzegać te fakty..... to widać, że Wielka Nierządnica staje się szybko naga.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

18th Luty 2017, 15:45
A imam Papa dalej swoje

Papież Franciszek: migracje nie są zagrożeniem. Europa powstała w rezultacie inwazji


Papież Franciszek powiedział w piątek podczas wizyty na uniwersytecie w Rzymie, że migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem. Europa powstała w rezultacie inwazji, migracji – mówił papież.

„Zastanawiam się, ile inwazji przeżyła Europa od swego początku. Europa powstała w rezultacie inwazji, migracji”- mówił papież. „Migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem, by się rozwijać. I mówi to ktoś, kto pochodzi z kraju, gdzie 80 procent ludności to imigranci” – oświadczył Franciszek, potomek włoskich imigrantów z Argentyny.

„Każdy kraj powinien zdecydować, jaką liczbę imigrantów jest w stanie przyjąć. Nie można przyjmować, jeśli nie ma się takich możliwości” – mówił. Jak zaznaczył, chodzi nie tylko o to, by przyjąć imigrantów, ale też by umożliwić im integrację.

Papież ocenił, że idealnym rozwiązaniem kryzysu migracyjnego i odpowiedzią na exodus ludzi byłoby zakończenie „i wojny, i głodu” oraz „pokój i inwestycje”.

https://ndie.pl/papiez-franciszek-migracje-sa-zagrozeniem-europa-powstala-rezultacie-inwazji/

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

18th Luty 2017, 22:44
I kolejna mądrość

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Papa10

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7459
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

19th Luty 2017, 01:02
Message reputation : 100% (1 vote)
Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Papa10

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

28th Luty 2017, 22:30
Message reputation : 100% (2 votes)
Ciekawostka historyczna:


wikipedia napisał:Sacco di Roma (wł. Złupienie Rzymu) – zdobycie i złupienie Rzymu w dniach 614 maja[1]1527 przez niemiecko-hiszpańskie wojska Karola V podczas wojny z Francją, papieżem Klemensem VII oraz miastami włoskimi (liga w Cognac 1526). Barbarzyńskie zniszczenie miasta położyło kres epoce odrodzenia w Rzymie.
Ku pamięci bohaterskiej obrony Bazyliki św. Piotra, gdzie poległa większość jej obrońców, 6 maja zaprzysięgani są nowi członkowie gwardii papieskiej[2].

Szczegóły[edytuj]

Porankiem 6 maja 1527 ruszyła seria ataków na Rzym z rejonu Klasztoru Św. Onufrego na wzgórzu Janikulum (wł. Giancilo) na Zatybrzu pod ogólnym dowództwem księcia Karola Burbona. Podczas jednego z wypadów Karol Burbon został śmiertelnie ranny w pobliżu bramy Torrione. Po chwili wahania jednakże hiszpańscy najemnicy (6 tys.) przedarli się przez bramę Torrione, podczas gdy landsknechci Georga von Frundsberga (14 tys.) nacierali wzdłuż drogi Borgo Santo Spirito w kierunku Bazyliki Św. PiotraGwardia Szwajcarska w liczbie 189 gwardzistów pod dowództwem kapitana Kaspara Röista (i resztki rzymskiego garnizonu) stawiła im zacięty opór. Szwajcarzy walczyli bohatersko, ale ostatecznie ogromna przewaga liczebna nacierających doprowadziła do całkowitej zagłady oddziału. Przeżyło tylko kilkunastu, którzy bezpośrednio otoczyli papieża i zdołali wyprowadzić go przez Passetto di Borgo – tajne przejście łączące Watykan z Zamkiem Świętego Anioła. Po wkroczeniu do Bazyliki wymordowano ok. 200 pozostających jeszcze przy życiu uciekinierów i żołnierzy – część masakry odbyła się na schodach prowadzących do głównego ołtarza Bazyliki.
Po brutalnej egzekucji ok. 1000 obrońców papieskiej stolicy i świątyń rozpoczęło się intensywne rabowanie i plądrowanie miasta trwające 8 dni. Kościoły, klasztory, pałace były pierwszym celem. Ale w poszukiwaniu wartościowych przedmiotów grabiono nawet grobowce (m.in. papieża Juliusza II). Zginęło ok. 12 tys. mieszkańców miasta. Gwałtowność i okrucieństwo działań można częściowo wytłumaczyć zapałem protestanckich – głównie niemieckich – landsknechtów Frundsberga, aby zniszczyć centrum duchowe kościoła katolickiego. Naprzeciw twierdzy, gdzie schronił się papież urządzano parodie procesji katolickich, podczas których żołnierze krzyczeli „Vivat Lutherus pontifex!”. Imię Lutra zostało wyryte mieczem na słynnym fresku Rafaela Dysputa o Najświętszym Sakramencie, a w innych miejscach wyryto teksty wychwalające cesarza Karola V. W zwięzły i dosadny sposób opisał te wydarzenia przeor klasztoru Św. Augustyna: "Mali fuere Germani, pejores Itali, Hispani vero pessimi". (Niemcy byli źli, Włosi jeszcze gorsi, a Hiszpanie najgorsi).

Konsekwencje[edytuj]

Populacja Rzymu spadła z 55 tys. do ok. 10 tys. Wielu żołnierzy armii cesarskiej zmarło w następnych miesiącach (okupacja miasta trwała aż do lutego 1528) na skutek chorób spowodowanych przez dużą liczbę nie pogrzebanych ciał. Rabowanie wygasło dopiero po ośmiu miesiącach, gdy skończyła się żywność i nic wartościowego nie było już do wzięcia, a w mieście pojawiły się oznaki zarazy. Niezliczone skarby sztuki zostały stracone na zawsze.
5 czerwca, Klemens musiał się poddać i zaakceptować ciężkie warunki. Oddanie twierdz OstiaCivitavecchia i Civita Castellana; zrzeczenie się praw do miast ModenaParma i Piacenza na rzecz cesarza; 400 tys. dukatów kontrybucji oraz okup za uwolnienie uwięzionych; papieski garnizon został zastąpiony czterema kompaniami Niemców i Hiszpanów, a także oddziałem 200 landsknechtów.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sacco_di_Roma



Zauważmy jedno, Rzym został złupiony, ogołocony przez kogo jak nie zwolenników Lutra.

Zauważmy jedno Luter był gorącym zwolennikiem nauk Pawła z Tarsu:


wikipedia napisał:Teologiczny przełom w myśli Marcina Lutra, który skłonił go do wystąpienia przeciwko ówczesnym autorytetom kościelnym, wynikał z jego lektury Listu do Rzymian i interpretacji Pawłowej nauki o usprawiedliwieniu[30]. Dla Filipa Melanchtona, jednego z przedstawicieli reformacji luterańskiej, teologia Pawła stanowiła wzorzec wszelkiej prawdziwej teologii. Zdaniem teologa dzieła Pawłowe dostarczają najbliższego poznania Chrystusa, co więcej – dokładne poznanie Chrystusa poza pismami Pawła nie jest możliwe[33].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Paweł_z_Tarsu

A co ciekawsze Luter znając dokładnie nauki Pawła odrzucał Apokalipsę jako proroctwo, oraz listy Jakuba i Judy (ponieważ list Jakuba podważał Pawłową doktrynę zbawienia z samej wiary):


analizy.biz napisał:
Jak powszechnie wiadomo, Reformatorzy zmienili - po niemal półtora tysiącu latach - obowiązujący kanon ksiąg biblijnych, usuwając z niego szereg ksiąg ( o różnicach w kanonie pisałem w tekście Kanon ksiąg Pisma Świętego . Jakie były powody ich usunięcia 1?
Luter zdefiniował zasadę tylko biblia, uważając iż wiary Kościoła nie może determinować wielowiekowa Tradycja. Jednocześnie jednak pozwolił sobie na na to, by jego własne poglądy stanowiły normę dla orzeczenia, czy dana księga jest natchniona, czy nie.
Księgi deuterokanoniczne Starego Testamentu zostały odrzucone, ponieważ wyraźnie mówią o modlitwie za umarłych – co było praktyką zwalczaną przez Lutra.
O odrzuceniu ksiąg ST slyszeli wszyscy ( do dziś protestanckie wydania Biblii mają o 7 ksiąg mniej), jednak mało kto wie iż autor 95 tez podjął próbę wyrzucenia z kanonu Biblii także kilku niewygodnych ksiąg Nowego Testamentu. Uważał on, że List św. Jakuba przeczący zbawieniu wyłącznie przez wiarę jest listem słomianym; podobnie w Liście do Hebrajczyków Luter znajduje jeno drzewo, słomę i siano razem pomieszane
Poniżej zacytuję pewne fragmenty z dzieł Marcina Lutra które pokazują wyraźnie nie tylko to, iż ten Reformator odmawiał niektórym księgom Nowego Testamentu natchnienia Ducha Świętego, ale także czynił to, ponieważ treść tych ksiąg nie pasowała do jego teorii.
Krótko mówiąc, jego postawę można by streścić w słowach >>Nauke czerpiemy wyłącznie z Biblii - ale co jest Biblią ustalamy na podstawie zgodności księgi z nauką Marcina Lutra<<.

Szczególnie przeszkadzały doktorowi Marcinowi List św. Jakuba oraz List św.Judy. Aby jednak Czytelnik nie musiał mi wierzyć na słowo, oddaję głos Lutrowi, który w dziele z roku 1522 Przedmowa do Listów św. Jakuba i św. Judy2 tak uzasadnia swoją dezaprobatę wobec Listu św.Jakuba :
[...]
Po pierwsze, wbrew św. Pawłowi i całemu pozostałemu Pismu, nadaje wprost uczynkom moc usprawiedliwienia i mówi, że Abraham został usprawiedliwiony ze swoich uczynków, gdyż złożył w ofierze swojego syna. Jednak św. Paweł w Rz 4,2-3 uczy przeciw niemu, że Abraham stał się sprawiedliwy bez uczynków, jedynie przez swoją wiarę, zanim złożył w ofierze swojego syna, i dowodzi tego za pomocą 1 Mojż [Rdz] 15,6. Chociaż można by temu listowi dopomóc i znaleźć dla takiej sprawiedliwości z uczynków jakieś objaśnienie, nie można go jednak obronić w tym, że tekst z 1 Mojż 15 (który mówi jedynie o wierze Abrahama, a nie o jego uczynkach, jak go przytacza św. Paweł w Rz 4,3) przenosi on na uczynki. Wada ta dowodzi, że nie jest to list apostoła. 
[...]
I wszystkie porządne święte księgi mają wspólne to, wszystkie razem zwiastują i głoszą Chrystusa. Jest to też prawdziwy kamień probierczy do badania wszystkich ksiąg, gdy się widzi, czy głoszą one Chrystusa, czy nie, ponieważ całe Pismo ukazuje Chrystusa (Rz 3,21), a św. Paweł nie chce znać niczego, jak tylko Chrystusa (1 Kor 2,2). To, co Chrystusa nie naucza, nie jest apostolskie, nawet gdyby nauczał tego św. Piotr, albo św. Paweł. Natomiast to, co Chrystusa zwiastuje, jest apostolskie, nawet gdyby zwiastował to Judasz, Annasz, Piłat i Herod. 
Lecz ten Jakub nic więcej nie robi, tylko popędza ku prawu i jego uczynkom i tak niedbale wrzuca jedno obok drugiego, że wydaje mi się, iż był to jakiś dobry i pobożny człowiek, który wziął kilka wypowiedzi uczniów apostołów i tak rzucił je na papier lub być może list ten napisany został przez kogoś innego na podstawie jego kazania. Nazywa prawo prawem wolności, chociaż św. Paweł nazywa je prawem niewoli, gniewu, śmierci i grzechu. 
[...]
Summa: chciał on odeprzeć tych, którzy zdali się na wiarę bez uczynku, a był w tej sprawie zbyt słaby pod względem umysłu, rozumienia i słów, toteż rozrywa Pismo i sprzeciwia się przez to Pawłowi i całemu Pismu. Chce osiągnąć przez głoszenie prawa to, co apostołowie osiągają przez pobudzanie do miłości. Dlatego nie chcę go mieć w swojej Biblii wśród właściwych głównych ksiąg, nie chcę jednak przez to nikomu bronić traktować go i cenić tak, jak ma ochotę, ponieważ jest w nim poza tym wiele dobrych wypowiedzi. Jeden świadek to nie jest żaden świadek w ziemskich sprawach; jak ma więc tylko ten jeden, sam, mieć znaczenie wobec Pawła i całego pozostałego Pisma? 
[...]

W powyższym tekście wyraźnie widać, iż wystarczającym powodem dla odrzucenia księgi natchnionej jest jej niezgodność z , sformułowaną przez Lutra, zasadą tylko wiara.

To tyle na temat Listu Sw.Jakuba. Przy okazji zajrzyjmy jednak do komentarza Marcina Lutra (także pochodzącego z 1522 roku) do Ksiegi Apokalipsy (Objawienia św Jana):
[...]
Widzę w tej księdze niejeden brak, tak że nie uznaję jej ani za apostolską, ani prorocką. 
[...]
W Starym Testamencie, a cóż dopiero w Nowym, nie ma również żadnego proroka, który by przez cały czas posługiwał się widzeniami i obrazami, tak że traktuję to prawie na równi z Czwartą Księgą Ezdrasza i nie mogę znaleźć niczego, co by wskazywało, że jest to ułożone przez Ducha Świętego. 
[...]
Ponadto zdaje mi się przesadą, że tak bardzo poleca swoją księgę, bardziej niż robią to inne święte księgi (które zawierą o wiele więcej), i grozi, że gdyby ktoś z niej coś ujął, to i Bóg jemu ujmie itd. Natomiast błogosławieni mają być ci, którzy zachowują to, co jest tam napisane (Obj [Ap] 22,14.18 nn). Jednakże nikt nie wie, co to jest, a co dopiero, żeby miał to ktoś zachowywać. Tyle więc z tego jest, jakbyśmy tej księgi nie mieli isnieją też chyba o wiele cenniejsze księgi, które należy zachowywać. 
[...]
W końcu niech każdy o niej sądzi, jak każe mu jego duch; mój duch nie może się z tą księgą zgodzić, a wystarczającą przyczyną, aby nie cenić jej wysoko, jest dla mnie to, że Chrystus nie jest w niej ani nauczany, ani poznawany. A to przecież apostoł powinien robić przede wszystkim, jak mówi Chrystus w Dz 1,8: "Będziecie moimi świadkami". Dlatego pozostaję przy księgach, które przedstawiają mi Chrystusa jasno i czysto. 

Co jak co, ale samopoczucie to miał Luter niezłe, Prawda ?
Przytoczone wyżej cytaty nie są jakimś wymysłem kontrreformacji - czytelnik może je znaleźć w wydawanych przez Kościół Luterański pismach Reformatora.
W późniejszym czasie Marcin Luter wprawdzie opamiętał się nieco3 (poprzestał na usunięciu ksiąg deuterokanonicznych Starego Testamentu i zamieścił kwestionowane przez siebie księgi Nowego Testamentu - co Prawda jedynie jako aneks). Za to w wydanym przez siebie tłumaczeniu Biblii4posunął się do zafałszowania tekstu Listu do Rzymian zastępując sformulowanie "sprawiedliwosc Boza" na "sprawiedliwosc, ktora jest wazna wobec Boga" a "usprawiedliwienie przez wiare" na usprawiedliwienie tylko przez wiare" /Rz 3, 26/.
Marcin Luter deklarował, iż Jego nauka zgodna jest z nauką Pisma - ale przystosowywał Pismo do nauki, a nie odwrotnie.


Przypisy :
[1]
Luter tłumaczył to powrotem do źródeł hebrajskich - czyżby nie wiedział że owe źródła hebrajskie pochodzą z X wieku i są znacznie młodsze od tekstu greckiego (IV wiek) ?
[2]
Dokument ten można także znaleźć w Internecie na stronie luteran pod adresem http://strony3.wp.pl/wp/luteronline/przedmowy/pjakub.htm
[3]
Na szczęście obecny kanon protestancki pism Nowego Testamentu jest zgodny z katolickim - niestety inaczej jest ze Starym Testamentem
[4]
Biblia Lutra pełna jest tendencyjnych komentarzy i pouczeń dla czytających (co sprzeciwia się jego własnej zasadzie Sola scriptura !) oraz ilustracji popierających poglądy reformatora (np. w dziale Apokalipsy mówiący o wielkim odstępstwie narysowany został papież). Zapytany jaki autorytet pozwala mu to robić odpowiedział, ze jego wlasny autorytet jest ku temu wystarczajacy.
Wg Jansena (Janssen, History of the German People, XIV, 425) tlumacznie Luthra jest niezgodne z oryginalem w co najmniej 1500 przypadkach. Natomiast Bunsen wylicza w swojej ksiazce 3000 takich niescislosci.



http://www.analizy.biz/marek1962/wybiorczosc.htm

Zobaczmy Luter który stał na czele reformacji pokazuje czym była reformacja.

Była to jedna z prób Bestii wywinięcia się spod kontroli Wielkiej Nierządnicy.

Dlaczego Luter odrzucał Apokalipsę???

Ponieważ w niej ujawniona jest prawda o Pawle i o tym kim może on być:


Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.



Zobaczmy nauki Pawła spowodowały, że Rzym raz został splądrowany i był bliski zagłady.

I to przez kogo??? Zwolenników Pawła z Tarsu.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7459
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Marzec 2017, 06:17
Najwyraźniej papież posiada jakieś złe siły nadprzyrodzone. Spójrzmy uważnie na ten film, kiedy papież kładzie ręce na głowie tego chłopca.



Patrzymy uważnie na jego (chłopca) usta i ciało oraz na jego przerażenie.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Marzec 2017, 10:05
Być może szatan mu przekazał jakąś moc?

Jestem pewien, że gdyby jakiś zwykły człowiek, który wie kim tak naprawdę jest papież i za co odpowiada na świecie stał naprzeciwko papieża z jakimś nożem, czy pistoletem i chciał by go zabić nie dałby rady.

Póki co żaden zwykły człowiek nie jest w stanie go zabić, póki go chronią nadprzyrodzone moce.

Ale na pewno koniec życia tego papieża nie będzie przyjemny, bo cierpliwość Boga się skończy i wypełnią się wszystkie proroctwa.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

23rd Marzec 2017, 23:45
Message reputation : 100% (2 votes)
Co do omawianej wężowej sali w Watykanie, jak połączy się 2 figury z głównej sali otrzymamy głowę..kozła

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 17425110

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

25th Marzec 2017, 12:11
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

6th Kwiecień 2017, 22:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Ciekawe info:






detektyw prawdy napisał:To  nie jest primma aprilis. Sprawdziłem w kilku co prawda nie popularnych źródłach, aczkolwiek gloria.tv jest względnie
 
 
wiarygodna.
________________
Tak, dokładnie to powiedział Franciszek. W swojej homilii z 4 kwietnia 2017 roku. Słowa Franciszka wypowiedziane tego dnia podczas porannej Mszy Świętej w Domu św. Marty przekazuje za L’Osservatore Romano portal News.va.
Jak można w taki sposób przeinaczać słowa Chrystusa? Czy Franciszek naprawdę nie wie, co mówi?
Franciszek powiedział w tejże homilii:
«Ma cosa è la croce per noi?» è la questione posta da Francesco. (…) “Sì, io porto la croce per far vedere che sono cristiano”». E «sta bene», però «non solo come distintivo, come se fosse una squadra, il distintivo di una squadra»; ma, ha detto Francesco, «come memoria di colui che si è fatto peccato, che si è fatto diavolo, serpente, per noi; si è abbassato fino ad annientarsi totalmente».

„Ale czym jest dla nas krzyż?” – to pytanie zadał Franciszek. (…) „Tak, noszę krzyż, by pokazać, że jestem chrześcijaninem”. To jest „w porządku”, jednakże „nie tylko jako jako odznaka, tak jak w jakiejś drużynie, odznaka wskazująca na przynależność do jakiejś drużyny”; ale jak powiedział Franciszek, „jako wspomnienie tego, który dla nas stał się grzechem, KTÓRY STAŁ SIĘ DIABŁEM, WĘŻEM. Tak się uniżył aż do całkowitego unicestwienia”.
Jakże bluźniercze są te słowa Franciszka! Jak można w tak haniebny sposób przeinaczać sens Pisma Świętego, tworząc własne dopowiedzenia. Jezus całkowicie unicestwił się, stając się szatanem?
 
_________________
źródło: https://gloria.tv/article/dFUcPxcUW1j21S9P8nXudMNMf
 
Coraz większy sens w tym widzę. Według mojej oceny w internecie jest masa agentów. i zaczyna sie to wszystko od usuwania Pawła apostoła. tak zaczął niszowy bloger brainbreaker a skończył dokładnie na identycznej konkluzji co powyżej Franciszek.
Według mojej oceny jesteśmy u progu Wielkiego Ucisku a kto wie czy nie porwania.
Jeśli ktos potrafi przetłumaczyć, czy faktycznie tak powiedział:
 
 
http://detektywprawdy.pl/2017/04/06/franciszek-twierdzi-ze-jezus-stal-sie-diablem-wezem-radio-i-tv-watykanska-pomijaja-te-slowa/


Detektyw Prawdy, oczywiście broni Pawła, ale czy papież Franciszek nie głosi nauk Pawła???


1 Kor 1 napisał:(18) Albowiem mowa o krzyżu jest głupstwem dla tych, którzy giną, natomiast dla nas, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą.
(19) Napisano bowiem: Wniwecz obrócę mądrość mądrych, a roztropność roztropnych odrzucę.
(20) Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata?
(21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie.
(22) Podczas gdy Żydzi znaków się domagają, a Grecy mądrości poszukują,
(23) My zwiastujemy Chrystusa ukrzyżowanego, dla Żydów wprawdzie zgorszenie, a dla pogan głupstwo,
(24) Natomiast dla powołanych i Żydów, i Greków, zwiastujemy Chrystusa, który jest mocą Bożą i mądrością Bożą.
(25) Bo głupstwo Boże jest mędrsze niż ludzie, a słabość Boża mocniejsza niż ludzie.
(26) Przypatrzcie się zatem sobie, bracia, kim jesteście według powołania waszego, że niewielu jest między wami mądrych według ciała, niewielu możnych, niewielu wysokiego rodu,
(27) Ale to, co u świata głupiego, wybrał Bóg, aby zawstydził mądrych, i to, co u świata słabego, wybrał Bóg, aby zawstydzić to, co mocne,
(28) I to, co jest niskiego rodu u świata i co wzgardzone, wybrał Bóg, w ogóle to, co jest niczym, aby to, co jest czymś, unicestwić,
(29) Aby żaden człowiek nie chełpił się przed obliczem Bożym.
(30) Ale wy dzięki niemu jesteście w Chrystusie Isusie, który stał się dla nas mądrością od Boga i sprawiedliwością, i poświęceniem, i odkupieniem,
(31) Aby, jak napisano: Kto się chlubi, w Panu się chlubił.


Zobaczmy Paweł głosi Chrystusa Zmartwychwstałego??? Nie. Głosi Chrystusa ukrzyżowanego, głosi Chrystusa martwego. 

Bóg wg Pawła coś wzniosłego (czyli swoje prawo) chciał unicestwić aby nikt nie mógł się chlubić przed Bogiem wypełnianiem prawa. 

Czy papież Franciszek był pierwszy w swoich tezach???

Piotr tak lubi Lutra. A co Luter mówi o Bogu???


Martin Luter napisał:Bóg nie może być Bogiem, najpierw musi on stać się diabłem. (…) Muszę przyznać boskość diabłu za krótką godzinę i niech diabelskość będzie przypisana do naszego Boga. Ale to pierwsze dni jeszcze. W końcu możemy rzeczywiście powiedzieć: Jego dobroć i lojalność panuje nad nami.

  • Źródło: Wider die stürmenden Bauern, Weimar Edition of Luther’s Writings 31, s. 249.



https://pl.wikiquote.org/wiki/Marcin_Luter





Zobaczmy jak ciekawe mamy powiązania pomiędzy słowami Franciszka, Lutra i Pawła. Oni głoszą tą samą satanistyczną naukę.
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

7th Kwiecień 2017, 10:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Zgroza jednym słowem katolicyzm protestantyzm świadkowie adwentyści itd itp milion wyznań milion ubrań ale pod milionem ubrań ten sam obrzydliwy paweł to jest kłopot.
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

17th Kwiecień 2017, 16:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Papa Franio nie przestaje mnie zadziwiać.....:

"Papież Franciszek nie przestaje wzbudzać kontrowersji. W jednym z ostatnich wywiadów z francuskimi mediami przyrównał terrorystyczną organizację Państwo Islamskie do Jezusa i jego uczniów.

W rozmowie z francuskim dziennikiem katolicki „La croix” papież Franciszek wypowiedział się na temat kryzysu imigracyjnego i związanymi z tym obaw dotyczących islamizacji Europy.

Według katolickiego przywódcy duchowego, zagrożenia ze strony islamu nie ma i nic nie stoi na przeszkodzie, by muzułmańscy imigranci stali się częścią europejskiego społeczeństwa m.in. biorąc sobie za żony Europejki.

– Dzisiaj nie sądzę, że istnieje obawa wobec islamu jako takiego, ale ze strony ISIS, która po części wyszła z islamu i jej wojennych podbojów – powiedział papież Franciszek.

To nie jednak słowa o zagrożeniach ze strony islamu wzbudziły największe kontrowersje a porównanie Jezusa i jego uczniów do terrorystów z tzw. Państwa Islamskiego.

– Prawdą jest, że idea podboju tkwi w duszy islamu, jednak możliwe jest aby tak samo interpretować cel Ewangelii Mateusza, gdzie Jezus wysyła swoich uczniów do wszystkich narodów, w odniesieniu do samej idei podboju – stwierdził Franciszek." affraid

Prowokator, idiota czy ... wcielenie złego...?
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Maj 2017, 08:20
Ostatnio w necie huczy o tej aresztowanej zakonnicy nawet główny nurt scierwomedialny to opisuje i ok niech się sypie ten ohydny watykan. Mnie przeraża to że biedni rodacy albo głupie barany bo nie wiem co myśleć zarówno w necie jak i na ulicy stawiają wypowiedzi w stylu "to ohydny atak na kościół" itp. CO przekona parafian że są oszukiwani i te sprawy to nie bójda ani zwykłe oczernianie tylko okrutna prawda? Oni na Chrystusa jak przyjdzie tu zrobić porządek powiedzą "obcy" w tym stanie umysłu . Niech Bóg ma nas w opiece .
Sponsored content

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 19 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach