Watykan - Wielka Nierządnica

Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Kasia on 21st Listopad 2016, 20:46

Było do przewidzenia że rozgrzeszenie aborcji nie było tylko na "rok miłosierdzia".

Teraz można zabijać i z góry wiadomo że będziemy rozgrzeszeni co za tym idzie zbawienie z łaski i wiary czyli jawne poparcie Pawła.

Mam nadzieję że każdy myślący człowiek z sumieniem zdaje sobie sprawę że jednak nie papież a Bóg bedzie nas wszystkich rozgrzeszał.

Bergolio o tym doskonale wie i dobrze by było abyśmy my o tym nigdy nie zapomnieli .Jego autorytet jest zerowy .
Nie on ustala prawa ale Bóg i Jego Syn.

Kasia

Liczba postów : 1013
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Zwykły on 25th Listopad 2016, 22:03

Jest on kłamcą, więcej: ojcem kłamstwa, rodzi kłamstwa, jest oszustem. Chce, byś uwierzył, że jeśli zjesz to jabłko to będziesz jak Bóg. Sprzedaje je tobie, a ty z kolei je kupujesz, a w końcu ciebie oszukuje, zwodzi i rujnuje ci życie. Jezus nas uczy: nigdy nie rozmawiać z diabłem. Z diabłem się nie rozmawia. Co Jezus uczynił z diabłem? Wypędził go, pytał go o imię, ale z nim nie rozmawiał

Jakie piękne słowa, szkoda tylko że nie przeszkadza to Bergoglio służyć szatanowi!!!

http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,5078,papiez-franciszek-o-tym-kim-jest-szatan.html

Zwykły

Liczba postów : 100
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Lotion on 26th Listopad 2016, 21:00

wstawiam małe opracowanie jednej z naszych sióstr z FB.

ciekaw jestem co o tym myślicie Very Happy

Rozdział 9 Objawienia Jana zaczyna się od gwiazdy spadającej z nieba, to znak strącenia szatana i jego aniołów z nieba. Dano jej możliwość otwarcia studni otchłani, tu mogą być dwa znaczenia przy czym oba mogą dziać się jednocześnie: otwarciem studni może być i wybuch III wojny światowej jak i rozprzestrzenienia się upadłych i demonów po ziemi.

Dym jaki unosi się ze studni zaćmi słońce i powietrze, dym oznacza koniec wojny ( po pożarze budynku zostaje tylko dym i zgliszcza). Z tego dymu, wyjdzie na ziemie szarańcza ( nowo utworzone 10 królestw i 10 króli, wraz ze swoją armią, wraz z nimi na ziemi z pełną mocą szaleją również upadłe anioły i demony.

Szarańcza ma czas: 5 miesięcy. Zastanawiałam się czym jest te 5 miesięcy i tak to tłumaczę.

Gdy kończy się wojna szarańcza ma 5 miesięcy, na podporządkowanie tych ludzi, którzy pozostali.

10 królestw w tym czasie funkcjonuje jak potężne obozy koncentracyjne, których zadaniem jest w jak najszybszy sposób zapanować nad swoimi obszarami.

Szarańcza ma moc jaką mają ziemskie skorpiony, w jaki sposób skorpiony atakują kłują, to kłucie można oznaczać chipowanie ludzi ( nie znamię bestii). Chipowanie ma służyć pełnej kontroli ludności, jej liczby, statusy, w razie ucieczki wiemy kogo brakuje.
W tym samym czasie używanie mają również upadłe i demony: to może być czas gdy będą miały miejsce liczne opętania, ataki i nękania demoniczne, ludzie będę pragnąć śmierci, ale Pan nie pozwala na zabicie ludzi, mają bowiem oni brać udział w drugim okresie ucisku. Podkreślone jest, że szarańcza ma władzę jedynie nad tymi, którzy pieczęci Boga nie mają.  

O tym iż szarańcza jest 10 królami, świadczyć może też sam opis wyglądu:


(Objawienie Jana 9:7-9)
(7) Z wyglądu szarańcze te podobne były do koni gotowych do boju, a na głowach ich coś jakby złote korony. a twarze ich jakby twarze ludzkie.
(Cool A włosy miały jak włosy kobiece, a zęby ich były jak u lwów.
(9) Miały też pancerze niby pancerze żelazne, a szum ich skrzydeł jak turkot wozów wojennych i wielu koni pędzących do boju.

Fakt, że ich twarze są jakby twarzami ludzkimi, świadczyć może o tym, że królowie są pod wpływem silnego opętania.  Co ciekawe na czele szarańczy stoi król anioł otchłani Abaddon, Apollyon, to może być jeden z siedmiu króli, który ma pojawić się tylko na chwile, jego zadaniem jest, by wraz z królami zniszczyć Nierządnice ( stąd imię Niszczyciel).  Na rozkaz Boga z nad rzeki Eufrat zostają uwolnieni 4 aniołowie ( prawdopodobnie cztery bestię z wizji Daniela).  

Liczba wojsk wzrasta do dwie miriady miriad, do wojsk 10 króli, przyłączają się strącone z nieba anioły, które czekały na uwolnienie swoich przywódców ( 4 uwolnione anioły) .
Dalej jest, że ich moc to trzy plagi: siarka, ogień i dym, a więc  spalanie.  Bodajże w księdze Jeremiasza  lub Daniela jest opis, który mówi, iż królowie północy ruszą do walki z królem południa, ich łucznicy będą strzelać ze swoich miejsc, a strzały dosięgną króla południa.

Co to znaczy ?

Myślę, że do nierządnicy trzeba podejść jak do ośmiornicy, która ma wiele macek, jej zabicie nie zacznie się od głowy, ale właśnie od macek.

Królowie jej zniszczenie zaczną właśnie od swoich królestw (macek). Strzały oddawane z miejsca do króla południa, oznaczają, że niszczone będą wszystkie miejsca kultu nierządnicy, które znajdują się na terenach 10 królestw, ale są one ciosem dla nierządnicy, ponieważ traci kontrolę i władzę, ostatecznie Watykan ( głowa) zostanie zniszczona jako ostatnia. Po zniszczeniu nierządnicy, jest, że ludzie nie odwrócili się od swoich bożków i demonów, dalej grzeszą i bluźnią Bogu.  

Co do 4 aniołów uwolnionych, jeden z nich jest bestią z Objawienia, ale ma cechy wszystkich czterech ponieważ reprezentuje interesy wszystkich czterech . Co ciekawe w księdze Daniela jest napisane, że tylko bestia która będzie bluźnić Bogu zginie, pozostałe zostaną przy życiu na czas określony.
Co mogłoby sugerować, że 4 bestia wykiwa pozostałe 3, siebie obwołując Bogiem, choć nie taki był plan.

Oczywiście wszystko jest tylko teorią, ale może warto przyjrzeć się szarańczy pod, tym kątem Very Happy

Lotion

Liczba postów : 146
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Grudzień 2016, 15:23

W tym filmie jest ukazany satanizm Watykanu podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Zwróćmy uwagę na nazwę tych świąt.

Boże Narodzenie - Watykan wielbi Chrystusa jako Boga. Albo raczej sprzedaje to nam jako Boga.

Gdyby Isus był Bogiem, Watykan ukrywałby to za wszelką cenę przed nami. Tymczasem po bliższym zbadaniu okazuje się, że nawet modlitwa Ojcze Nasz jest skażona imieniem bożka Amen- Ra czy też Amen.

Dalej mamy Matkę Boską czy matkę Boga Chrystusa. Kolęda - Bóg się rodzi i wiele wiele innych.

Wystarczy nieco się przyjrzeć rytuałom Watykanu i natychmiast okazuje się, że nie ma tam nic, co mogłoby wielbić Boga, żadne rytuały czy zwyczaje, czy ubiory nie ma to absolutnie niczego wspólnego z Prawem Bożym czy jakimkolwiek świętem czysto biblijnym.

Kidy przyjrzymy sie leszcze bliżej, okazuje się, że wszystko, co robi Watykan ma na celu ubliżenie Bogu i Synowi. Reczywistym bogiem Watykanu jest szatan nazywany Lucyferem.

Ten film ukazuje nam swoistą perfidię Watykanu, który wstawia rzekomego 'boga' czyli Chrystusa jako bałwana kategorycznie zabronionego przez 1 Przykazanie, a cała szopka świąteczna jest umieszczona pod opieką obelisku w którym mieszka sam szatan pod imieniem Amen-Ra.Na obelisku jest gwiazda Astarte a choinka reprezentuje drzewo życia Kabały czyli na każdym kroku satanizm i ubliżanie Bogu.

Gratulacje dla tych, którzy podążają za Watykanem i wielbią Chrystusa jako Boga. Brakuje im tylko Zdrowaś Mario... Matko Boża. Skoro uznają Jezusa Bogiem to nie wolno pomijać przecież Matki... Boga. Czyli nauki Kościoła Katolickiego nadal towarzyszą rzekomo nowo narodzonym ku nowym grzechom.

Absurd goni absurd.

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1873
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Bushi on 7th Styczeń 2017, 11:07

Korwin Mikke zaskakuje nas zawsze swoimi wypowiedziami, zobaczcie co powiedział o Franciszku:

Mikke napisał:"Nie oglądam telewizji, a wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w sieci przez dłuższą chwilę Franciszka. Moim zdaniem to wcielenie Lucyfera. Ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą. Zawsze bałem się oo. Jezuitów... Warto spytać, dzięki jakim piekielnym sztuczkom usunął on z Tronu Benedykta XVI?!" - napisał w piątek po południu Korwin-Mikke."

Nie ufam Mikkemu ale bardzo mnie rozbawiają i często zaskakują jego wypowiedzi, do tego ciężko jest rozszyfrować jego światopoglądy, kreuje się na super skrajnego antysocjalistę oraz pozostawia wiele niedopowiedzeń  w sprawie  tego czy jest masonem czy nie.

Tu trzeba przyznać że jest możliwość że działa na rzecz bestii i ma jakieś konkretne zadania w przyszłości, Jest politykiem z bardzo długim stażem, zobaczcie że  praktycznie czynnego polityka pamiętającego czasy Okrągłego Stołu jest zaledwie 4, Niesiołowski, Kaczyński, Tusk, i Mikke. Dodatkowo słowa Mikkego nie są jakąś jego fanaberią czy głęboką analogią tylko wskazuje że to co piszemy tu na forum jest powszechnie znane pośród elit politycznych.

pełen artykuł:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Burza-po-wpisie-Janusza-Korwin-Mikkego-o-papiezu-Franciszku-Wcielenie-Lucyfera-socjalista,wid,18665798,wiadomosc.html?ticaid=11866b

Bushi

Liczba postów : 338
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Mutu on 7th Styczeń 2017, 13:02


Widziałem ten wpis na jego profilu. Zaskoczył mnie ciut, bo on był z tych konserwatywnych doktrynerówco to " papież jest nieomylny" i kropka. A w zasadzie to...był. Teraz jak widać zmiana, powolne odwracanie poglądów, i zrzucanie masek.

Mikke to żyd Ozjasz Goldberg. I tak jak wszyscy na polskiej scenie ( idealne określenie, bo to zwykły teatr) ma przydzielone zadanie.
Zawsze kanalizuje tą część ludzi o poglądach liberalnych na gospodarkę. Skupia ich i...zawsze wyprowadza na manowce, tak aby czasem nie mieli wpływu na ową gospodarkę.

Zwodziciel.

Mutu

Liczba postów : 454
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by lusia on 22nd Styczeń 2017, 18:17

Widać że stoją w otwartym konflikcie. Wypowiedź papy o tym świadczy . Nierzadnica się trzęsie Very Happy


https://www.wprost.pl/swiat/10039806/Papiez-ostrzega-przed-kolejnym-Hitlerem-Jego-tez-wybrali-ludzie-nie-doszedl-do-wladzy-sila.html

lusia

Liczba postów : 483
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by thewordwatcher on 24th Styczeń 2017, 13:54

Niezwykłe odkrycie w Watykanie. Wręcz przerażające i powalające.

W tym filmie jest to omawiane. Film po angielsku.Kilka fotek i omówienie.

W Watykanie jest pomieszczenie czy olbrzymia sala, na którą jakoś nikt nie zwrócił wcześniej uwagi, a mamy zdjęcia z rzekomego Chrystusa za plecami papieża. Tego potwora z połową głowy zniszczoną i ze skrzydłami na plecach.

Jeżeli ktoś myśli, że to jest artystyczna forma, proszę się dobrze zastanowić i sprawdzić poniższe dowody.Spójrzmy uważniej. Jest to głowa węża, są oczy, zęby, język i nawet dwa rodzaje skóry!!!Na tym zdjęciu są napisy po angielsku ale już omówiłem czyli mamy potwierdzenie.Jeżeli to nie wystarcza, tak wygląda ta budowla z zewnątrz. Jest to płaska głowa gada skierowana pyskiem w prawy dolny róg i widać wyraźnie szczękę, szczyt głowy oraz prawe oko!

Jeżeli papież przemawia, zależy z której strony siedzi lub stoi. Albo jest w paszczy tego smoka i mówi jak smok, albo stojąc z drugiej strony mówi do samego smoka.

Mnie to nieco wprawiło w szok ponieważ myślałem, że już dużo wiem o szatańskim Watykanie.

Dalsze przemyślenie... nie moje jeszcze... ale w tym wielkim pomieszczeniu nie ma żadnego wizerunku typowo chrześcijańskich rzeczy, jak krzyża czy madonny.

I moje odkrycie, które wprawi wielu w szok.Wiecie kogo symbolizuje ta postać z połową twarzy i podniszczonymi skrzydłami?

Część Bestii ze śmiertelną raną na głowie, która ożyła i wyszła z Otchłani, czyli... Apollo!


thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1873
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Obserwator on 24th Styczeń 2017, 21:26

Niesamowite!!!

Zobrazujmy to nieco inaczej...Obserwator

Liczba postów : 1071
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Obserwator on 26th Styczeń 2017, 09:10

Zauważmy, że wielka nierządnica - Watykan jest już praktycznie zupełnie obnażona.

Jest już jawnym, że Watykan i papiestwo stoi za globalną pedofilią, islamizacją Europy, promowaniem mieszania się ras, homoseksualizmu, aborcji i innych odstępnych nauk uwłaczających Bogu, ale też rodzajowi ludzkiemu.

Poprzedni papież Ratzinger i obecny Bergogilio zostali oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości, a dowodów przeciwko nim jest cała masa.

Znane są konotacje Watykanu z CIA i FDA.

Ukazano niesomowicie kompromitujący fakt, jakim jest wygląd sali audiencyjnej w Watykanie, która wygląda jak głowa węża, gdzie papież przemawia w imieniu szatana.

Dowody zbrodni i bluźnierstwa Nierządnicy namnożyły się do tego stopnia, iż wystarczy tylko publiczne wskazanie jej winy, by doprowadzić ją do upadku i zniszczenia!

Zdaje się, że właśnie tutaj kluczową rolę odegra Trump.

Znane nam jest jego nastawienie do watykańskiej agencji CIA, czyli zapewne Trump zna źródło jej wpływów.

To samo tyczy się nastawienia do elit powiązanych z FDA, które to ograbiło Amyrykanów z pieniędzy i doprowadziło nie pierwszy raz do recesji.

Trump najwidoczniej dobrze zna symbolikę...węża.Jeśli wskaże on na Watykan i papiestwo, jako winnych światowych zbrodni i "wężowej polityki", może być to dla nas jasnym sygnałem upadku Nierządnicy, oraz znakiem...

...rozpoczęcia czasów końca i wielkiego ucisku!!

Obserwator

Liczba postów : 1071
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by thewordwatcher on 26th Styczeń 2017, 12:09

Powinniśmy być nieco obiektywni odnośnie Islamistów i dać się wymanewrować przez kontynuowaną propagandę wzbudzania nienawiści Islamu do Chrześcijaństwa.

Trump właśnie to robi i pobudza nienawiść do radykalnego Islamu.

Pamiętam wojnę Iraku z Iranem a Saddam Hussein był gorliwym wykonawcą rozkazów z Waszyngtonu i jego wojska walczyły przeciwko Iranowi nawet używając gazów dostarczanych przez USA. Krótko potem Irak otrzymał swoją porcję zbrodni od USA i na podstawie kłamstw CIA, że Irak posiada broń nuklearną wymordowano w Iraku ponad milion ludzi, bez jakiekolwiek przyczyny a wasala, Hussejna powieszono.

Potem była Libia, Jemen, Syria, Afganistan i inne mniejsze konflikty, czyli, zastanówmy się teraz nad słownictwem, radykalne Chrześcijaństwo mordowało miliony Muzułmanów i nadal ich morduje.

Tak to widzą Islamisci i nie widzą żadnych protestów w krajach, które ich atakują, czyli w USA, w Niemczech, w Anglii czy innych państwach odpowiedzialnych za agresję i masowe mordy!

W ten sposób elity wzbudzają skrajną nienawiść Chrześcijaństwa do Islamu ze wzajemnością. Widziałem, kilka filmów o zbrodniach USA, o torturach więźniów, gwałtach, skażeniach uranem itp.

Widziałem filmy ukazujące amerykańskich żołnierzy wrzucających CD do odtwarzacza z metalową muzyką i z radością mordujących Muzułmanów z czołgów itp.

To, co Islam robi przeciwko Chrześcijaństwu to jedynie mała odpowiedź za zbrodnie krajów Chrześcijaństwa.

Czy nam się to podoba czy nie, tak to widzi bezstronny Bóg!

Jest to wężowa polityka ale Trump powtarza oskarżenia Islamu i obiecuje im piekło. A powinien przeprosić tych ludzi za kolejne zbrodnie USA i NATO, natychmiast wycofać wojska i finanse dla ISIS oraz... przynajmniej obiecać rekompensatę finansową za wszystkie zbrodnie, tak jak Izrael je otrzymał od Niemiec za faszystowskie zbrodnie.

Jest w tym wszystkim jedno usprawiedliwienie, zwłaszcza dla nas. Jesteśmy tak masowo ogłupiani przez szatańskie media, że wierzymy w zawsze winny Islam i w naszą niewinność, kiedy rzeczywistość jest zupełnie inna.

To my głosujemy na zbrodniarzy i w ich imieniu walczymy z Islamem. Za to nas oni tak nienawidzą i nie można się temu dziwić.

Trump popierając zbrodnie amerykańskie i obiecując kontratak moze spowodować jeszcze większe zbrodnie a za taką retorykę Chrześcijaństwo może walczyć nie tylko przeciwko Islamowi ale także w obronie Izraela, kiedy Izrael będzie atakowany przez Islam.

Najwyraźniej agenda budowy III Świątyni w Izraelu jest nadal aktualna i Trump to wszystko bardzo popiera.

Najwyraźniej mocna Ameryka musi być po to, aby militarnie nadal kontrolować świat ale już za pomocą innej ideologii.

Tutaj jest film w tym linku, gdzie nowy szef CIA (watykańska zbrodnicza organizacja) dir Pompeo w przemówień powiedział takie zdanie.

http://www.cnsnews.com/video/cia-dir-pompeo-jesus-christ-our-savior-truly-only-solution-our-world


"Jezus Chrystus, nasz zbawiciel jest jedynym prawdziwym rozwiązaniem dla naszego świata."

CIA to niemal wszyscy sataniści, pedofile i innej maści zbrodniarze.

Pod krótkim filmem z tego przemówienia wiele bardzo pozytywnych i naiwnych komentarzy.

Niby się wiele zmieniło ale cele wydają się być niezmienione.

Chrześcijanie szaleją z radości i zaczynają śmiało nazywać publicznie Mahometa pedofilem i w ten sposób podsycana jest nienawiść Chrześcijaństwa do Islamu a także do Izraela.

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1873
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Cyryl on 26th Styczeń 2017, 14:34

Cel szatana jest oczywisty. 
Zauważmy trzy religie które założył smok, czyli judaizm, chrześcijaństwo i islam powołują się na Boga Izraela. 

Wyznawcy tych trzech religii od setek lat się wzajemnie zwalczają.

Judaiści czy islamiści wypełniają te elementy prawa Tory jakim jest obrzezanie mężczyzn i zakaz jedzenia wieprzowiny. Jednak elementy Tory odnoszące się do postępowania wobec innych ludzi ich religie nakazują im łamać.

Chrześcijanie nie obrzezają się oraz jedzą wieprzowinę. Jednak wypełniają oni w większym stopniu elementy Tory nakazujące im sprawiedliwe postępowanie wobec innych ludzi, uczynki miłosierdzia.

Szatan tak stworzył te religie aby ich wyznawcy wzajemnie się nienawidzili oraz aby powoływali się na Boga Izraela. 

W ten sposób szatan przygotowuje ludzkość na spotkanie z Bogiem.

Szatan zna proroctwa i wie, że Bóg kiedyś zacznie na ziemi jawnie działać. Dlatego chce przy pomocy judaizmu, islamu i chrześcijaństwa zwalić całą winę za zbrodnie tych religii na Boga Izraela.

Stąd szatan informuje ludzi o zbrodniach syjonistów, islamistów i chrześcijan.

Co ciekawe nasienie węza zajmuje czołowe pozycje wśród wszystkich religii świata w szczególności, judaizmu, islamu i chrześcijaństwa. 

Faktem jest, że Arabowie (potomkowie Ismaela) dają się najłatwiej wodzić za nos agenturom illuminati (nasieniu węza).

Szatan doskonale zdawał sobie sprawę komu tworzy islam:


Rodz. 16 napisał:(11) Nadto rzekł do niej anioł Pański: Oto poczęłaś i urodzisz syna, i nazwiesz go Ismael, bo Pan usłyszał o niedoli twojej.
(12) Będzie to człowiek dziki, ręka jego będzie przeciwko wszystkim, a ręka wszystkich będzie przeciwko niemu, i będzie nastawał na wszystkich pobratymców swoich.


Te słowa pokazują, że Arabowie z natury są podatni na prowokacje. 

Dosłownie wpuszczenie jakiś czas temu milionów młodych islamistów, Arabów, miało wywołać określone reakcje w Europie i USA.

Dlatego żydzi się cieszyli z tej inwazji. Ponieważ islamiści swoim zachowaniem spowodowali skrajną nienawiść do nich.

Cyryl

Liczba postów : 724
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Cyryl on 14th Luty 2017, 21:12

Ciekawy artykuł:


republika.pl napisał:
Zwolennik oczyszczenia ziemi z ludzi, tak by mogła się ona swobodnie rozwijać został zaproszony do wygłoszenia konferencji na organizowanej przez Stolicę Apostolską konferencji. Czy dialog musi rzeczywiście sięgać tak daleko, by debatować z ludźmi, którzy chcą likwidować ludzi i określają katolików mianem terrorystów? - pisze Tomasz Terlikowski.

Dr Paul Ehrlich od dawna głosi poglądy, absolutnie niedopuszczalne, nie tylko z katolickiego, ale szerzej z ludzkiego punktu widzenia. Jego zdaniem ludzi na ziemi jest zbyt wielu, dlatego trzeba ograniczać ich liczbę. A antykoncepcja i aborcja mają być do tego wygodnym narzędziem. I to właśnie z powodu sprzeciwu wobec kontroli urodzeń, aborcji, antykoncepcji dr Ehrlich potępia Kościół i katolików.
 
W napisanej w 2014 roku książce „Hope on Earth” wojownik o środowisko potępia „pobożnych”, którzy nie tylko przez swoje „sztywne stanowisko” nie tylko ograniczają prawa kobiet do aborcji i antykoncepcji, ale też narażają na ogromne niebezpieczeństwo przyszłość Ziemi. Ich sprzeciw wobec kontroli populacji jest, i tu dochodzimy do kluczowego elementu jego rozważań, nieetycznym aktem terroryzmu skierowanemu przeciw przyszłości ziemi.

 
I właśnie ten człowiek ma przemawiać podczas watykańskiej konferencji na temat ochrony środowiska. Obrońcy jego obecności w Stolicy Apostolskiej, na zorganizowanej przez Kościół konferencji podkreślają, że nie będzie on mówił o depopulacji czy katolicyzmie, ale o ochronie środowiska. Problem polega tylko na tym, że jego poglądy na temat Kościoła i Jego nauczania są ściśle związane z jego poglądami na temat ochrony środowiska, a szerzej na człowieka w ogóle. 
 
Tych rzeczy nie da się od siebie oddzielić, one są ze sobą ściśle powiązane, a wyrastają z absolutnie niechrześcijańskich założeń i postaw. Z uznania, że Ziemia jest ważniejsza od człowieka, że w istocie człowiek jest tylko groźnym dla środowiska zwierzęciem, którego populację należy dla dobra innych istot ograniczać, że zabijanie istot ludzkich może być nie tylko moralnie usprawiedliwione, ale wręcz moralnie konieczne. I aż dziw, że watykańscy hierarchowie nie dostrzegają, że takich poglądów zwyczajnie w Stolicy Kościoła głosić się nie powinno.
 
Tomasz P. Terlikowsk

http://telewizjarepublika.pl/zwolennik-likwidowania-ludzi-ktory-nazywa-katolikow-terrorystami-przemawial-na-konferencji-w-watykanie-dlaczego,44518.html
Dlaczego moim zdaniem jest on bardzo ciekawy:

1. Watykan pod wodzą jezuity Franciszka ujawnia coraz bardziej swoje prawdziwe oblicze. Jest to kolejny dowód czym jest Watykan i komu służy.

2. Autorem tego niusa jest dr Terlikowski. Czyli uczony kościoła katolickiego. Oznacza to, że coraz większa ilość katolików zaczyna widzieć czym tak naprawdę jest Watykan. Skoro taki zawodowy ślepiec, uczony w piśmie, uczony katolicki jak pan Terlikowski zaczyna dostrzegać te fakty..... to widać, że Wielka Nierządnica staje się szybko naga.

Cyryl

Liczba postów : 724
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Liksar on 18th Luty 2017, 15:45

A imam Papa dalej swoje

Papież Franciszek: migracje nie są zagrożeniem. Europa powstała w rezultacie inwazji


Papież Franciszek powiedział w piątek podczas wizyty na uniwersytecie w Rzymie, że migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem. Europa powstała w rezultacie inwazji, migracji – mówił papież.

„Zastanawiam się, ile inwazji przeżyła Europa od swego początku. Europa powstała w rezultacie inwazji, migracji”- mówił papież. „Migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem, by się rozwijać. I mówi to ktoś, kto pochodzi z kraju, gdzie 80 procent ludności to imigranci” – oświadczył Franciszek, potomek włoskich imigrantów z Argentyny.

„Każdy kraj powinien zdecydować, jaką liczbę imigrantów jest w stanie przyjąć. Nie można przyjmować, jeśli nie ma się takich możliwości” – mówił. Jak zaznaczył, chodzi nie tylko o to, by przyjąć imigrantów, ale też by umożliwić im integrację.

Papież ocenił, że idealnym rozwiązaniem kryzysu migracyjnego i odpowiedzią na exodus ludzi byłoby zakończenie „i wojny, i głodu” oraz „pokój i inwestycje”.

https://ndie.pl/papiez-franciszek-migracje-sa-zagrozeniem-europa-powstala-rezultacie-inwazji/

Liksar

Liczba postów : 835
Join date : 03/12/2015
Age : 20
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Liksar on 18th Luty 2017, 22:44

I kolejna mądrość


Liksar

Liczba postów : 835
Join date : 03/12/2015
Age : 20
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by thewordwatcher on 19th Luty 2017, 01:02


thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1873
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 19 z 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach