Wielka nierządnica wg Mariusz.... czyli brak logiki...

Go down

Wielka nierządnica wg Mariusz.... czyli brak logiki...

Pisanie by Cyryl on 9th Czerwiec 2015, 17:21

Kontynuuje temat ze starego forum:
http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/wielka-nierzadnica-wg-mariusz-czyli-brak-logiki,2925.html
'
Tym razem Karol (wiosna), "ratuje interpretacje Wielkiej Nierządnicy Mariusza i estery w tym temacie:

https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/05/31/jak-zydzi-zrobili-z-watykanu-babilon-wielki/

Karol tak definiuje Wielką Nierządnice:Karol napisał:Watykan i katolicyzm zostały założone przez Żydów by ustanowić fałszywy ‚Babilon Wielki’, jednocześnie odwracając uwagę od prawdziwej  Nierządnicy.  Zabawa w liczenie pagórków, purpura jako symbol wladzy i kolor dostojników katolickich, zbrodnicza historia Watykanu, która nie umywa się do zła, które wyrządzili Żydzi, szkarłat i złoto oraz ‚przepych’ Watykanu, to wszystko kiepska imitacja prawdziwego Wielkiego Babilonu czyli Żydów – wynarodowionych Słowian , ktorzy zasymilowali się całkowicie z Babilończykami , czyli z buntownikami z czasów Nemroda ( wieża Babel) , o czym pisaliśmy  wcześniej.

Very Happy:D:D:D

Oczywiście estera wpierw upierała się, ze Wielka Nierządnica to wpierw Jerozolima (ściślej wg Mariusza fałszywa Jerozlima ta znajdująca się w państwie Izrael). Chociaż powinna się ona znajdować wg logiki w Konstantynopolu:
https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/04/01/kim-jest-wielka-nierzadnica-babilon-wielki-cz-33/
tutaj estera podaje ciekawe źródło:

http://avepatria.neon24.pl/post/89009,apokaliptyczna-nierzadnica-czyli-syjonizm-jerozolimski

Tutaj estera podaje, że Wielka Nierządnica to Izrael i Juda:

https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/03/31/kim-jest-nierzadnica-babilon-wielki-cz-2-3/

Ale Karol wypalił przed szereg.

Przypominam czasy Nemroda to czasy kiedy nie istniał jeszcze Abraham. Czasy niewoli Babilońskiej to czasy dawno po Nimrodzie.

Jak Izrael (czyli Słowianie) mieli zasymilować się całkowicie z buntownikami z czasów wierzy Babel???

Nowa chronologia wg Mariusza???

Co do tego kwestii tego, jakoby jak Watykan nie może kontrolować system finansowy banków????

Bardzo prosto. Poprzez posiadanie haseł do kont lub skompilowanych programów komputerowych odnoszących się do kontroli systemów bankowych i ich powiązań.

Czyli zniszczenie Rzymu, Watykanu to zniszczenie źródła wiedzy o systemie.

Karol przeciwstawił sobie synonimy miasto o system:

Karol napisał:Watykan padnie…i co ?Objawienie 18

„Z dala stać będą ze strachu przed jego męką, mówiąc: Biada, biada tobie, miasto wielkie, Babilonie, miasto potężne, gdyż w jednej godzinie nastał twój sąd. I kupcy ziemi płakać będą i smucić się nad nim, bo już nikt NIE KUPUJE OD NICH TOWARU, towaru ze złota i srebra, i drogich kamieni, i pereł, i bisioru, i purpury, i jedwabiu, i szkarłatu, i żadnego drzewa tujowego, i żadnego przedmiotu z kości słoniowej, i żadnego sprzętu z najkosztowniejszego drzewa, i z miedzi, i z żelaza, i z marmuru”

Mamy tutaj nic innego jak handel   Smile  Jak system bankowy upadnie to i handel poleci. Kto będzie kupował i od kogo ? I za co ?
Może Watykan kontroluje emisje pieniądza ? Albo handluje złotem ?  Very Happy Wszystko jest w rękach Żydostwa (Nierządnicy) z którymi cały świat robi interesy i dzięki którym się wzbogaca. Jak to wszystko szlag trafi to się nie dziwię, że będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Jeszcze raz się kłania książka: ”Synagoga Szatana”  Smile
Kupcy handlujący nimi, wzbogaciwszy się na nim, z dala stać będą ze strachu przed jego męką, płacząc i narzekając”

Idea Watykanu jako Babilonu Wielkiego/Nierządnicy jest coraz zabawniejsza  Smile Watykan upadnie i co ? I pstro, zero konsekwencji pod postacią opisanych w Objawieniu wydarzeń.

To Żydzi kontrolują finanse Watykanu.

Tu chce przypomnieć , że dowody na fakt przejęcia przez bank Rotchilda finansów Watykanu , znajduja się w w/w książce „Synagoga Szatana” .

Katolicyzm to zamaskowana religia babilońska prosto od Żydów.

Tutaj mamy ciekawą książkę.

http://www.whale.to/c/SolvingMysteryofBabylontheGreatChaptersHDRHL.pdf

Autor w przedmowie pisze: „odkryłem wiarygodne dowody, ze katolicyzm zostal zalozony przez krypto-Zydow jako fałszywa ‚chrzescijanska’ maska dla judaistycznej/babilonskiej religii”

Jasne, że katolicyzm to zamaskowa religia prosto z Babilonu  Smile

Co ciekawe autor książki to…wychowanek szkoły Jezuitów , który pokazuje, że Jezuici to tak naprawdę Żydzi, o czym pisałem wcześniej.
Dlaczego jest to ciekawe ? Bo sprzedal Jezuitów jako Żydow (mniejsze zło) i ‚udowadnia’ ze Watykan jest WN. Czyli prawda i kłamstwo, odwracanie uwagi od żydostwa.Otóż czym jest system bankowy - jak nie czystą wiedzą, informacją o kontroli nad finansami.

Każda wiedza natomiast jest gromadzona, spisana na jakimś materiale, ciele. Czyli na papierze, komputerze, bądź ową wiedze posiada jakiś człowiek, anioł.

Podam przykład. System finansowy, jest niczym umiejętności, wiedza bokserska.

Sama w sobie nie skrzywdzi człowieka, natomiast człowiek posiadający umiejętności bokserskie skrzywdzi drugiego człowieka.

Jeśli więc zabijemy boksera to zniszczymy zagrożenie ale nie zniknie wiedza bokserska.

Tak samo jak boks odczuwamy czy widzimy go w działaniu gdy wykonują go bokserzy.

System finansowy nie może istnieć bez miast.

Kłania się Karolku podstawowa wiedza. Każde państwo posiada stolicę, czyli miasto które kontroluje system podatkowy  finansowy państwa.

Dlatego budowano wierzę Babel czyli miasto aby stworzyć system do kontroli i koncentracji ludzkości i jej produkcji.

Taki jest cel każdego miasta jako stolicy.

Miasto to ciało dla określonej wiedzy w tym systemu.

Aleksandria posiadała Bibliotekę czyli zapis wielu rodzajów wiedzy i systemów.  

To samo posiada Watykan Bibliotekę, czyli mózg który zapisuje wiedze.

Zniszczenie Watykanu to zniszczenie całego systemu finansowego. Tak samo jak przez zniszczenie nie Biblioteki w Aleksandrii zostało utracone wiele cennej wiedzy.

Czyli niszczymy książkę historyczną to niszczymy pewien zapis o danych wydarzeniach. Owe wydarzenia istnieją nadal ponieważ się wydarzyły, ale nie wiemy nic o nich ponieważ został zniszczony zapis o nich.

Proste Karolku.

Ponadto system finansowy służy do koncentracji i kontroli kapitału ludzkiego i produkcji ludzkiej. A przecież miasto jest jawnym dowodem - ciałem - na ową koncetrację ludzkiego kapitału, całej twórczości (wiedza zgromadzona w bibliotekach).

Dopiero od niedawna posiadamy internet (który jest kontrolowany) jak wcześniej żydostwo mogło kontrolować cały świat, bez posiadania głównego ciała do kontroli jakim jest potężne miasto.

Ap 17 napisał:(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Tutaj anioł sam podaje interpretacje wizji Jana. Wielkie miasto nie może być kolejnym symbolem Karolku. Niewiasta - Wielka Nierządnica to jest symbol Wielkiego miasta panującego na królami ziemi.

Karol po prostu tworzy nową symbolikę w miejsce gdzie sam anioł Boży wyjaśnia pewien symbol konkretem. Komu mamy wierzyć aniołowi który podaje wykładnie symbolu niewiasty czy może Karolowi i jego masońskiemu szafowi Mariuszowi???

Panowanie nad królami ziemi jest poprzez system finansowy oraz poprzez władzę duchową a oto symbolika tej władzy:

Ap 17 napisał:(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.

Purpura, szkarłat - to władza duchowa, te barwy przywdziewają biskupi i kardynałowie - książęta kościła, drogie kamienie i perły, to symbol systemu finansowego, złoty kielich to doktryny - czyli odstępcze nauki.

żydzi nie posiadali miasta stolicy od czasów zniszczenia 2 świątyni w Jerozolimie.

Zobaczcie Rzym zniszczył Jerozolimę i 2 świątynie czyli zniszczył władzę żydów nad Rzymem. Władze finansową. Od tej pory władze finansową sprawował Rzym.

Od tej pory, zapewne żydzi tworzyli system finansowej władzy nad światem dla miasta Rzymu - Watykanu - Wielkiej Nierządnicy.

Zobaczmy dlatego żydzi i Watykan dążą ustawicznie do opanowania Jerozolimy wraz ze świętym wzgórzem Syjon, aby przejąć pełnie władzy nad światem. Pamiętajmy wzgórze Syjon to miejsce święte dla Boga - symbol jego kontroli nad ziemią.

Zobaczmy Bóg poprzez naród wybrany - Izrael, państwo dla tego narodu - Królestwo Izraela wraz ze stolicą - Jerozolimą i sercem stolicy -wzgórzem Syjon i świątynią Bożą stworzył także system kontroli nad światem - aby ludzkość, narody powróciły do Boga.

Czyli kontrola nad światem jest poprzez miasta. I tak postępuje w swoim planie Bóg jak i jego przeciwnik szatan.

Nowe Jeruzalem to nie tylko symbol władzy Boga nad światem ale także realne miasto i miejsce stworzone przez Boga.

Karol napisał:Do czego potrzebna jest diabłu dezinforamcja akurat w tym zakresie?
Ponieważ zna dobrze werset z Objawienia 22;15 , gdzie jest niedwuznacznie powiedziane że jesli ktos wierzy w lipe, ( ten weset obejmuje wszystkie dziedziny nie tylko WN) to nie bedzie objęty władzą Nowego Jorosza , czyli władzą Boga, a wszyscy ktorzy się znajdą poza tą władzą będą wybici.
Diabeł uznaje taka zasadę , jak mam byc wybity ,to dzisiaj robię wszystko by ze mną pociągnąć jak najwiekszą liczbę ludzi.
Dlatego nie ma się co dziwic że jego świat, tak ostro lansuje likwidację Watykanu jako WN.

Czyli tutaj Karol grozi śmiercią z rąk Boga wszystkim którzy nie wierzą w nauki Mariusza i spółki. Dobre czy to nie jest dowód, ze Mariusz stworzył sektę???

Zapewne wg Karolka Bóg podczas sądu ostatecznego zrobi wszystkim wielki test wiedzy z nauk Mariusza i sp. Ten kto go nie zda to zostanie przez Boga zabity...

Karol napisał:Natomiast system bankowy w roli WN , znajduje się w stanie, ponad rzadami ludzkimi, funkcjonuje zupełnie bezkarnie (Objawienie 18:7) , wykonując okresowo grabieżcze ataki , czyli nic innego tylko ….kryzysy.

Oj Karolku....

Mało wiesz. Przykład Rosja (która zapewne jest bezpośrednio pod władzę Bestii - upadłych aniołów). Zbudowała silną armie, posiada bogactwa naturalne i ma sojusz z Chinami. I cały system bankowy Watykanu leży....

Jedne co robi Watykan to jest zmuszony do groźby militarnej w postaci swoich państw sojuszniczych takich jak USA, czy organizacji które twory typu ISIS. A i tak na Ruskich nie robi to wrażenia.

To tak jakbyś Karolku na bezludnej wyspie pożyczył Kliczce na miesiąc kilogram złota, a po tym czasie Kliczko miałby ci oddać półtora kilo. Problem w tym jak po tym miesiącu miałbyś zmusić Kliczko do oddania pożyczki z nawiązką.

Tak zbudowana jest rzeczywistość Karolku.

Zobacz na tym polega m.in. Świętość Boga, który posiadając największą moc jednocześnie nigdy nie łamie swojego słowa!!!! Natomiast szatan robi to i stosuje do tego przemoc - jeśli ma ku temu okazję.

Z rozdz. 17 jasno wynika, że władze Wielkiej Nierządnicy wynika z faktu, że ujeżdża siedmiogłową Bestię.

To upadłe anioły zamknięte w otchłani stanowią o władzy Królewskiej Wielkiej Nierządnicy a nie sam system finansowy. Sam system finansowy czy system bankowy czym jest bez siły militarnej (armii, policji - czyli aparatu przymusu jakie posiada państwo)??? Niczym.

Ludzie spłacają kredyty ponieważ, za ich niespłacenie grozi im uwięzienie ??? A pod czyją kontrolą są więzienia państwa czy banków???

Państwa posiadają armie, policje.... Rządy zatem obawiają się Watykanu nie tylko z powodu kontrolowania przez niego systemu bankowego ale kontrolowania upadłych aniołów.

Proste. Prawda zawsze jest prosta do bulu.Cyryl

Liczba postów : 1111
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach