Watykan - Wielka Nierządnica

Strona 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Bushi on 25th Maj 2017, 21:31

Muszę się z wami podzielić pewnymi moimi spostrzeżeniami odnośnie katolików. Nadmieniam że jestem  delikatnie mówiąc rozwalony od kilku dni i zarazem przerażony,  wiadomo że "samuraja" nie łatwo jest przerazić ale jednak stało się!

Robiłem nie raz dyskusję z katolikami miałem tego przez 5 lat bardzo wiele, ale nigdy nie widziałem tak szybko odradzającego się i rosnącego w siłę katolickiego ekstremizmu.

Od kilku tygodni jestem na pewnej grupie "facezbokowej" pod nazwą : "KATOLICY/CHRZEŚCIJANIE>Cała Polska". Oczywiście  większość to katolicy, obecnie praktycznie tylko katolicy ponieważ doszło tam do masakry i "pospolitego ruszenia" wojujących katolików, którzy stanęli w obronie "kultu maryjnego"  i regularnie wyławiali jechowców, ewangelików i nowonarodzonych, sprawdzając kolejno wpisy i komenty by wyławiać "heretyków".

Jak się zaczęła masakra  na grupie?
Do pewnego czasu duch ekumeny funkcjonował na grupie, protestanci połączeni  ekumenicznie z pouczonymi katolikami nawzajem  wciskali jakieś żenujące wykłady swoich mentorów dosłownie o niczym. Jednak rzeźnia zaczęła się po tej chorej "majówce maryjnej" , katolicy dostali kociego tańca z ich "maryją", dawali wpisy ,adoracje,  powiem tak :

Tak ogromnego wysypu bałwochwalstwa nie  widziałem nigdy licząc dosłownie na minutę, same memy z królowa nieba, dziwnymi modlitwami, dziwnymi tajemniczkami  i komenty typu :

"amen , amen , amen"
"Przenajświędsza Maryjo obroń Ojca świętego "

To było tak obrzydliwe że duch ekumeny nagle prysł i ewangelicy  zaczęli delikatnie podsuwać filmiki objaśniające niebiblijność tego kultu.

Muszę nadmienić ważną sprawę i zarazem ciekawą. Kiedy  to obrzydlistwo zaczęło być masowo wystawiane na grupie regularnie  robiłem odpowiednie komenty i zauważyłem że praktycznie nikt nie reagował. Wydawali się być w jakimś amoku czy transie, nawet jeśli ktoś coś odpowiedział dziwiąc się przeważnie to nie ciągną tematu. Ale kiedy te chore majowe adoracje i świętowania przeminęły nagle katolicy się jakby ocknęli i zaczęła się im dosłownie wścieklizna!.

Zauważyłem jak katolicy przez pewną dziewczynę moderator i jeszcze  inną zaczęły nagle robić dziwne wpisy przydługawe, nawołujące katolików do działania przeciwko heretykom i zaczęło się masowe wywalanie z forum niekatolików. Oczywiście  doczepili się i do mnie ale udało mi się wybronić pisząc że nie jestem katolikiem ale że jest w nazwie też "chrześcijanie" i zarzuciłem im niesprawiedliwość, ich moderatorka zainteresowała się mną i zaprosiła na priva.

Tam dostałem wykład jak to nie jest w duchu ekumeny i dialogu ale niewolno nam atakować katolików. Powiedziała mi że ktoś jej zlecił adminowanie tej grupy choć nie bardzo się o to prosiła.
Teraz zaczynam ciągnąć ją za język i staram się by mi powiedziała coś to jej mentorze : ks. Piotr Pawlukiewicz, którego wykłady ciągle wrzuca na tej grupie.

Zobaczcie kawałek jego wykładu a zaręczam że będziecie w głębokim szoku  czego on naucza, zobaczcie też jego wzrok zobaczycie coś dziwnego.

https://www.youtube.com/watch?v=Hej9KhkALTY

Otóż moje podejrzenia są następujące:

- niestety okoliczności 100 rocznicy  wydarzeń w Fatimie, oraz ogromne bałwochwalstwo jakie temu towarzyszyło spowodowało jeszcze większe utrwalenie niebezpiecznego bytu na terenie Polski
- uważam , że w Polsce działa jakaś tajemna grupa mistyków pochodzenia gnostycznego która chodzi w katolickich habitach, mają nieograniczone fundusze i stanowiska w  hierarchii KRK. Oni działają potajemnie przemycając nowe nauki które będą prawdopodobnie podstawą rodzącej się nowej religii w Watykanie.
- kieruje tym zwierzchność która podszywa się pod "maryję", lub tylko wspomaga.
- ruch ten zrzeszony  w KRK, to ekipa wyszukująca młodych gniewnych wojujących katolików
  z wszelkich grup społecznościowych, werbująca ich  by zakładali grupy na FB i tym podobne.
- były ksiądz Międlar to moim zdaniem jeden z nich
- Franciszek to planowany "zły Papa" który ma posłużyć jako kozioł ofiarny w przyszłym pokazowym jego usunięciu. Moim zdaniem typowy antypapierz po którym przyjdzie super Papierz usuwający rzekomy pokłady masonerii z Watykanu.
- młodzi zwerbowani aktywiści katoliccy mają spotkania na których są wręcz szkoleni i poddawani praniu mózgów, dostają modlitwy oraz materiały do rozprzestrzeniania, filmy z wykładami które zamieszczją. Mają wtłaczane że w Watykanie jest gniazdo masonerii, które trzeba koniecznie wyplenić!
- oni promują odrodzenie Polski pod etykietą fałszywego Jezusa, skłaniając ruchy patriotyczne do ukłonu w kierunku Kościoła Katolickiego.  

Wygląda to jak awaryjny plan Watykanu, ciekawe jest też to nachalne upraszanie biskupów do przyjmowania uchodźców, jest to cięcie gałęzi na której się siedzi?... Chyba że jest to właśnie plan Watykanu by powstrzymać uciekanie wiernych z KRK, coś w rodzaju "RESETU". Wszelkie złe rzeczy zrzucamy na kozły ofiarne w postaci jakiejś wyimaginowanej grupy masonów w KRK, odpowiedzialnych za wszelką nieczystość. Wpraszanie uchodźców, pedofilię i inne obecnie promowane przez Franka fantazję. Do tego oczywiście bez kierującym tym wszystkim żydem by się nie obeszło, bo to też dobry kozioł ofiarny jest!.

To coś  jak opisywany przez Cyryla : teza - antyteza  dokonywana tym razem bezpośrednio na "ciele" KRK, syntezą może być odrodzenie i fundamentowanie władzy Watykanu przed zagrożeniem wynikającym z nadejścia Chrystusa.

Rozmowa z Kabalistą na temat Watykanu:

Kabalista powiedział mi coś ciekawego na temat Watykanu:

kabalista napisał:kalendarz gregorianski ma pochodzenie egipskie
katolicyzm=poganstwo
nic sie nie zmienilo
tylko imiona bogow

Zapytałem go co sądzi  czy masoneria przejęła  Watykan czy raczej Watykan stworzył masonerię

kabalista napisał:watykan jest OD ZAWSZE gnostyczny
tylko jak dziwka zmieniają swoje poglądy tymczasowo zeby sie przypodobac ludziom

Kabalista zdradził mi że w szkole kabały lekcje z gnostycyzmu to podstawa, powiedział mi bym nie mieszał masonerii z gnostycyzmem, ponieważ nie każdy gnostyk jest masonem.

To oznacza, że na gnostycyzmie różnej maści zbudowane są obecne czołowe religie , ale nie w taki sposób otwarty i oficjalny ale ukryty. O ile w przypadku Judaizmu możemy się domyślać ponieważ kabaliści specjalnie się nie ukrywają z tym, to co do Watykanu j jest inaczej .  

Watykan skrywa gnostycyzm pod płaszczykiem religii Katolickiej, zasłaniając się Ewangelią i Starym Testamentem jedynie w zakresie podstawowym, wystarczającym by zwieść ludzi, jednocześnie stopniowo wplatając egipską religię tworząc obecną postać Katolika wraz z całymi obrzędami.

Dlaczego egipska religia?

Ponieważ nurt gnostycyzmu bardzo silnie funkcjonował właśnie w Egipcie w I i III w. Ruchy gnostyczne które zaczęły pierwsze mieszać się z naśladowcami prawdziwego Chrystusa właśnie miały swoje początki w terenie Egiptu. One rozprzestrzeniły się po terytorium Romanum.

Tak prawdopodobnie powstało obecne chrześcijaństwo, w IV w raczkujący KRK rozprawił się z szalejącym gnostycyzmem nie dlatego że głosił herezje. Lecz z powodu tego że zapragnęli zrobić jedną skonsolidowaną religię i zniszczyć resztę konkurujących nurtów takich jak : manacheizm, hermetyzm. Po prostu zrobili sobie monopol likwidując niewygodne odłamy i zrobili "super" religię.

By tego dokonać musieli stworzyć kanon biblijny na I soborze w Nicei 325 roku. To tam odsiali mnożące się "ewangelie " Judaszów , Magdalen, przy okazji pozbyli się niewygodnych ksiąg  autentycznej Biblii. Mało się mówi o tym że właśnie na tym soborze wszelkie ewangelie gnostyczne zostały zakazane. Jeśli chcesz mieć monopol na swoją wersję religii gnostycznej musisz zakazać i zdelegalizować księgi dostępne na rynku!. Watykan zrobił dobre posunięcie, mianowicie ogłosił
herezją dualizm, który jest podstawą ideologii gnostycznej. Ułatwiła mu w tym sama Ewangelia Isusa, oraz skorzystał z zborów prawdziwych naśladowców. Jednocześnie ukrycie dualizm wyznawał co widać w późniejszych doktrynach i naukach.

Jednak jak wspomniał Kabalista Watykan to specyficzna wersja gnozy, dlatego że WŁAŚNIE PRZYBRAŁA WZORZEC RELIGII EGIPSKIEJ. Tak nienawidzonej przez Żydów i kabalistów.

Teraz ważne :

Dlaczego masoreci  ( żydowscy pisarze ) przepisując biblię na hebrajski dodali tam zwroty : "AMEN"

I dlaczego tak bardzo spodobało się to gnostykom watykańskim?

Teraz wiadomo ponieważ Watykan to kopia Egipskiej religii i każda modlitwa idzie do Amen RA!

Podobnie z : "alleluyach" , gdzie  można to swobodnie przetłumaczyć : "Chwalmy Yah"  

CDN.
Bushi

Liczba postów : 385

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 27th Maj 2017, 07:00

Bushi... jest chyba tego więcej i mam email od kogoś, kto podobnie pisze.

Witam,
mam dwie kwestie do Pana, ponieważ nie byłem w stanie odszukać ich na prowadzonych przez Pana stronach:
- kwestia dokumentu ONZ "Agenda 21" - jakie są Pana zapatrywania i czy podziela Pan poglądy Davida Icke'a w tym temacie?
- kwestia artykułów : http://www.ulicaprosta.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1659 , http://www.kuzbawieniu.pl/artykuly/ostrzegamy/170-pawel-apostol-jezusa-chrystusa
czyżby kontrofensywa zwolenników dyktatu watykańskiego? Wink

Agenda 21 to już stary program, zmieniony w wielu detalach i coraz rzadziej cytowany.

Przeczytałem bardzo pobieżnie obydwa linki.

W sumie taka krytyka tego, o czym pisuję bardzo mnie buduje. Świadczy ona o tym, że to, co ja pisuję

oraz kilku forumowiczów trafia do coraz większej ilości ludzi, którzy zdają wielce niewygodne pytania
klerowi i swoim przywódcom religijnym. Najlepsze jest to, że na owe pytania przywódcy religijni nie są
w stanie odpowiedzieć i te linki o tym wymownie świadczą.

Cytat z 2 strony forum. http://www.ulicaprosta.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1659&start=15

Poznałem tylko jednego jedynego człowieka, który powoływał się poważnie na stronę Kubika - aż mu w minutę wykazałem, że ta witryna swoimi treściami sama wystawia się na pośmiewisko. Był to człowiek tkwiący w tak licznych, jak i idiotycznych teoriach spiskowych. Sam tkwił głęboko w zwiedzeniu i grzechu. A może rzeczywiście takie osoby H. Kubika czytują?

To jest sedno wszystkiego oraz tożsamości osób krytykujących ale nie nauczających jakiekolwiek Prawdy.

Ludzie wierzący w skrzynkę dla idiotów i w rządowe obietnice są właśnie przez oba ciała poważnie zwiedzeni.

Cała historia świata i mediów to jedno wielkie kłamstwo, a sam Chrystus był ofiarą spisku i poniósł śmierć.

To nie była 'teoria' spiskowa. To jest faktem, ale nie dla pawłowych Chrześcijan.

To zdanie świadczy o tożsamości ludzi wspierających system szatana w mediach i w rządach. Nasienie węża - nie ma spisków.

Uważam, że nie można poznać Prawdy bez poznania prawdy biblijnej, która mówi w oczywisty i jasny sposób o spisku szatana na ziemi.

Co jest najważniejsze, jest to autentyczny spisek a nie teoria, jak inni chcieliby to widzieć.

Chrześcijanie nie widzący żadnych spisków na świecie i wierzący szatańskim rządom i mediom, słuchających satanistów i satanistek, jak Kate Perry czy innych sług szatana są straszliwie zwiedzeni i powód jest oczywisty.

Chrystus polecił nam nauczać i przestrzegać tylko i wyłącznie Jego nauk oraz Jego Ojca.

Trump ujawnił wiarygodność mas mediów czym potwierdził jeden olbrzymi spisek przeciwko Ludowi Bożemu, New World Order, który ostro zwalcza Trumpa.

Oznacza to, że Trump ujawnił olbrzymi spisek Ukrytego Rządu i próby usunięcia Trumpa przez ten Ukryty Rząd (także spisek!!!) są już jawne.

Ludźmi najbardziej zwiedzionymi są ci, którzy w owe spiski nie wierzą.

Czyli Isus Chrystus nie był ofiarą spisku i śmierci nigdy nie poniósł!?
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2124

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 30th Maj 2017, 23:21

Żywcem już zmuszają nieświadomych wiernych do uczestniczenia w "czarnych mszach"

Przynajmniej tak to wygląda.
Jakiś "lewitujący Chrystus" obok krzyża ,czarny ołtarz ,czarne świece i do tego jakaś kosmiczno nowoczesna monstrancja.

Kasia

Liczba postów : 1074

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics