Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

31st Październik 2019, 07:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Myślę że warto poruszyć temat sposób odmierzania czasu .

Jak wszyscy wiemy Rzym czyli 4 Zwierzę przekłamał wszystko nadając nowe definicje ,nowy kalendarz wmówił ludzią że ziemia jest KULĄ .

Do odmierzania czasu służyły od wieków ludzią słońce i księżyc, głównie księżyc :

Przeczytajmy ten fragment z 2 Henocha :

16

I jeszcze jedna kalkulacja, którą ci mężowie mi pokazali,  ta księżycowa i wszystkie ruchy i fazy oraz 12 wielkich bram, zwieńczonych od zachodu na wschód, przez które księżyc wchodzi i wychodzi, zgodnie z regularnymi porami roku. On idzie przez pierwszą zachodnią bramę, w miejsce słońca.

Przez pierwszą bramę dokładnie przez 31 dni, przez druga dokładnie przez 35 dni, trzecią dokładnie przez 31 dni, czwartą dokładnie przez 30 dni, piątą wyjątkowo przez 31 dni, szóstą dokładnie przez 31 dni, siódmą przez dokładnie 30 dni, ósmą przez 31 dni wyjątkowo, dziewiątą na dokładnie 31 dni, dziesiątą przez dokładnie 30 dni, jedenasta dokładnie przez 31 dni, dwunasta dokładnie przez 22 dni.

Tak samo przez zachodnie bramy zgodnie z cyklem i zgodnie z liczbą wschodnich bram. W ten sposób on wchodzi również przez zachodnie bramy,a on kończy rok, 364 dni.

Księżyc przechodzi przez ćwiartki przez trzy lata, a czwarty rok kończy go dokładnie. Z tego powodu są zabrani poza niebem przez trzy lata; i nie są dodawani do liczby dni, ponieważ te zmieniają pory roku - dwa nowe księżyce rosną, a dwa inne maleją.

A kiedy zachodnie bramy są zakończone, on zawraca i idzie do bram wschodnich ze swoim światłem. Tak on idzie dzień i noc, zgodnie z niebiańskim cyklem, niższymi niż wszystkie cykle, szybszym niż niebiańskie wiatry, duchy, żywioły i latające anioły, z 6 skrzydłami na każdym aniele.

Księżyc ma siedmiokrotne ułożenie, okres okrążeń 19 lat i on zaczyna się od nowa od początku."

Co nam to mówi ?
Jak dokładnie wyliczyć jaki jest prawidłowy czas?

Nic nam to nie mówi, przynajmniej mi .

Nie wiemy jak naprawdę funkcjonuje księżyc, słońce, cały ten wystrój firnamentu niebieskiego który służy do rachuby czasu .

Nic nie wiemy o słońcu i księżyc.
Wszystkiego czego nas nauczyli to kłamstwa !

Bóg doskonale wiedział jak bedzie w czasach ostatecznych jak prawda będzie zakryta a kłamstwo będzie królować.

2 Ezdrasza 11:

(37) I widziałem, a oto stworzenie jak lew podniosło się z lasu rycząc; i słyszałem, jak on wypowiedział ludzkim głosem do orła, i mówił:

(38) "Słuchaj a będę mówić do ciebie. Najwyższy mówi do ciebie,

(39) `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim świecie tak, że koniec moich czasów mógł przyjść podczas ich rządów?

(40) Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.

(41) A ty sądziłeś ziemię, ale nie prawdą.

(42) To ty szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych; nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców; zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc, i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego.

(43) I twoja bezczelność doszła przed Najwyższego i twoja duma do Mocnego.

(44) I Najwyższy wejrzał na jego czasy, a oto one skończyły się, a jego wiek został zakończony!

(45) Tak więc na pewno znikniesz ty orle, i twoje przerażające skrzydła i twoje najbardziej złe małe skrzydełka i wasze złośliwe głowy i twoje najbardziej złe szpony, i całe twoje bezwartościowe ciało

(46) tak, że cała ziemia uwolniona od twej przemocy, może być odświeżona i uwolniona, a może mieć nadzieję na sąd i miłosierdzie Tego, który ją uczynił ".


Zapowiedź końca ery Rzymu czyli 4 zwierzęcia!

Myślę że wyliczenie dokładnie kiedy wypada sabat jest obecnie niemożliwe ze względu na przekłamanie przez węża i jego nasienie wszystkich podstawowych Praw dotyczących funkcjonowania życia na ziemi .

Bóg o tym wiedział wszystkim dla tego PRZYKAZANIE mówi :


(Cool Pamiętaj o dniu sabatu, aby go święcić.

(9) Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką swoją pracę,

(10) Ale siódmego dnia jest sabat Pana, Boga twego: Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach.

(11) Gdyż w sześciu dniach uczynił Pan niebo i ziemię, morze i wszystko, co w nich jest, a siódmego dnia odpoczął. Dlatego Pan pobłogosławił dzień sabatu i poświęcił go.


Nie ma żadnych dodatkowych informacji .Nie mamy Lewitów ,nie mamy suwerennego państwa ,jestesmy w niewoli u nasienia węża .
Mamy tylko te Słowa Boże .
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Listopad 2019, 10:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Jedna myśl przyszła mi dziś do głowy.

Telewizja jest to szatański punkt widzenia .
Jest masa różnych kanałów które nadają program szatana tylko w jednym celu - aby zakłamać prawdziwy obraz rzeczywistości ludziom i ABY ODCIĄGNĄĆ NAS OD BOGA!
Te wszystkie programy ,filmy ,seriale, wiadomości, rozrywka jest kłamstwem i ukrytą doktryną szatana .

Szatan od kilkudziesięciu lat bombarduje tym ludzkość i NAPEWNO musiał na to uzyskać zgodę Boga ,jak we wszystkim .

Bóg już niedługo wzbudzi swoich dwóch świadków którzy będą głosić Prawdę o wszystkim , Prawdę tak długo skrywaną .

Szatan ma swoją telewizję oraz ostatnio inne MEDIA  a Bóg bedzie miał swoich świadków jak czytamy w Apokalipsie

Jedno jest wymowne ile lat potrzebował szatan na przygotowanie podłoża pod swoje kłamstwa aby ludzie oślepli i uwierzyli w fikcję- aż kilkudziesięciu lat istnienia mediów szatańskich!

Bóg to wszystko odkręci w 3.5 roku czasu działalności świadków tak że wielka rzesza ludzi uwierzy Bogu a odrzuci kłamstwa szatana i przeżyje Wielki Ucisk rządów bestii![/b]



Ojcze nasz przyjdź Królestwo Twoje !
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Listopad 2019, 18:44
Message reputation : 100% (2 votes)
Obejrzałem przed chwilą film o możliwej fałszywej fladze w Seatlle z ostatniego posta Henryka ;

https://youtu.be/1McyP_ExmuQ

Możliwość istnieje , 11 września także został "zapowiedziany" .

Psychopaci nasienia węża nie dbają o ludzkie życie a na takie mecze chodzą całe rodziny!!!



Mecz o którym mowa zaczyna się o 22:05 naszego czasu .
Co by się nie wydarzyło , nie wierzmy w żadne tłumaczenia mediów .
Pamiętajmy że  jeżeli  to się  wydarzy tylko przybliży już koniec tego systemu szatańskiego i nasze wyzwolenie zatem módlmy się aby dni były skrócone do naszego Boga
!
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

4th Listopad 2019, 12:03
Do wczorajszej fałszywej fkagi w Seatlle nie doszło...

Ja to widzę tak że nawet jak Ci zbrodniarze coś planowali to Bóg mógł mieć inne plany .

I ta cała 3 wojenka może nie być im dana tak jak tego pragną .

Zamiast tego pojawi się na arenie tego świata Isus Syn Boży nasz Król i Obrońca z ramienia Boga ...I zacznie się tak długo wyczekiwany przez nas scenariusz z Objawienia i innych ksiąg prorockich!

Pamiętajmy że koniec pieczetowania 144000 będzie oznaczało wojnę w niebie i pierwszą sromotną porażkę węża który zostanie zrzucony na ziemię.

Druga jego porażka gdy zaatakuje niewiaste zakończy się na jego całkowitej utracie wiarygodności i oddaniu władzy Bestii...a sam odejdzie by walczyć z resztą potomstwa niewiasty która nie znajdzie się na pustyni .

Oby jak najrychlej! :-)
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

4th Listopad 2019, 21:20
W rozdziale 17 Apokalipsy mamy ciekawe informacje dotyczące czasu zniszczenia wielkiej nierzadnicy z imieniem na czole :"Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi"


http://www.bibliamesjanska.com/Ap/17.html

Przytoczę końcówkę rozdziału która o tym mówi :

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi


Kiedy będzie możliwe zniszczenie Babilonu Wielkiego czyli Rzymu wraz z podległymi mu mocarstwami USA i Imperium Brytyjskim ?

Kiedy zwierzę obejmie władzę nad ziemią.

Zwierzę czyli Bestia wraz z 10 Królami zniszczą wszetecznice.
To będzie możliwe tylko wówczas gdy otrzymają władzę nad ziemią.

A władzę otrzymają dopiero gdy odda ją smok czyli szatan.

Dopóki szatan nie odda władzy ,bestia oraz nowi królowie nie mogą palcem kiwnąć w kierunku Wszetecznicy .

A jak wiemy szatan odda władzę po dwóch porażkach- w niebie po przegranej walce po zabraniu 144000 oraz na ziemi gdy nie uda się mu atak na niewiaste czyli rzeczywisty Izrael i po tym odda władzę nad ziemią bestii czyli upadłym aniołom .

Dopiero wtedy jak wskazują wersety z tego rozdziału bestia wraz z 10 Królami zaatakuje nierządnice i wykonają wyrok Boży na Kobiecie z imieniem Babilon Wielki na czole .

Bóg natchnie serca królów oraz bestii i ci mając już władzę nad ziemią zniszczą Babilon Wielki czyli USA i Rzym - 4 Zwierzę czyli Wielkiego Orła który tak długo dręczył mieszkańców ziemi który zostanie wydany na spalenie ogniem .

Szatan nic nie będzie mógł zrobić wobec kary Bożej ...jego władza na ziemi dobiegła końca !!

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Ciekawy jest wers 17 który mówi że po wykonanym jednomyślnie przez Króli oraz Bestie wyroku Bożym, Kólowie oddadzą także władzę Bestii , którą do tej pory trzymali razem z nią przez jedną godzinę

Zaczną się 3.5 letnie rządy Bestii.

Z tego by wychodziło że kara na Babilon Wielki nastąpi po ucieczce na pustynię niewiasty na samym początku objęcia przez BESTIE władzy nad ziemią
.
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Listopad 2019, 13:04
Message reputation : 100% (2 votes)
Dziś tzw święto niepodległości czyli iluzja wolności którą serwują nam szatan i jego lud wybrany czyli żydostwo "pomiotu żmijowego ".

Od ładnych kilku tygodni zachwala się idee tego 'świeta' poprzez propagandę medialną. Powstał serial "Młody Piłsudski " zachwalający tego żyda i sataniste z którego zrobiono wielkiego Polaka i patriotę...zupełnie jak z K.Wojtyły.

Jakiś czas temu pojawiły się w sklepach jako "dodatek" do jakiegoś szmatławca żydowskiego medaliony z jednej strony z Piłsudskim a z drugiej z ohydą matką boską.

Bez komentarza!

Teraz niejeden nasz rodak szykuje się na marsz często już po niejednym głębszym by modlić się do matki boskiej oraz różańca! I to jest patriotyzm ?!

Nic się nie zmieniło od czasów królestwa Izraela i Judy pod tym względem...

Naród powinien paść na kolana przed swoim Bogiem i do Niego słać modlitwy o ratunek zamiast do fałszywych idolii z OHYDĄ SYDOŃCZYKÓW MATKĄ BOSKĄ na czele!

Jak wiemy to się raczej nie wydarzy gdyż bałwochwalczy Izrael taki właśnie znajdzie się na pustyni ...

Naszym Królem Isus Chrystus ,nie popieramy tego marszu ani kultu falszywych idolii którzy nie są bogami !

Dla naszego narodu tradycja przodków zawsze była ważniejsza niż Prawo Boga ,nawet po wyjściu z Egiptu gdy całe to pokolenie nie weszło do ziemii obiecanej tyko przez 40 lat wędrowało po pustkowiach oczywiście pod opieką Boga ...Wymowne nieprawdaż?

A tradycją naszych przodków jest WIELOWIEKOWE BAŁWOCHWALSTWO
.



Boże nasz Wybacz im bo nie wiedzą co czynią!
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Listopad 2019, 13:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Czytałem ostatnio list do 7 zborów z pierwszych rozdziałów Apokalipsy danej apostołowi Janowi i pomyślałem że Słowa Isusa są skierowane nie tylko do starożytnych zborów ale także i do nas ,ogólnie do wszystkich sług Bożych i tych z nas którzy trwają przy Isusie.


Apokalipsa 3:

(9) Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów (Judejczyków), a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

(10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi.

(11) Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej.

(12) Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego i już z niej nie wyjdzie, i wypiszę na nim imię Boga mojego, i nazwę miasta Boga mojego, nowego Jeruzalem, które zstępuje z nieba od Boga mojego, i moje nowe imię.


Motyw zwycięstwa nad światem i wytrawnie przy Przykazaniach i uczynkach Isusa przewija się przez wszystkie listy .

Nasienie węża nie należało kiedyś i dziś także nie należy do grona prawdziwych czcicieli Bożych.


2:

11) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzca nie dozna szkody od drugiej śmierci

Pomyślałem że to forum przypomina "zbór" Chrystusowy, ponieważ Prawdziwa Ewangelia jest tu głoszona czego nie można powiedzieć o innych tego typu forach które są religijne i na których króluje fałszywa ewangelia Pawła promującą fałszywy Izrael złożony z Edomu wraz z resztą nasienia węża czyli synagogi szatana .

Podobnie jak Paweł bluźnił oraz przeklął wszystkich którzy głoszą inną od niego ewangelie podobnie jest z tym forum .


Apokalipsa 2:

(2) Znam uczynki twoje i trud, i wytrwałość twoją, i wiem, że nie możesz ścierpieć złych, i że doświadczyłeś tych, którzy podają się za apostołów, a nimi nie są, i stwierdziłeś, że są kłamcami.


(9) Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów (Judejczyków), a nimi nie są, ale są synagogą szatana.


Pierwsze forum które zamknął Henryk bylo tego jaskrawym przykładem.

Synagoga szatana od początku dania  świadectwa przez naszego Króla Isusa Chrystusa zaciekle walczy z Prawdziwym Izraelem i Prawdą ...I przez tyle wieków robiła to skutecznie ,aż do czasów obecnych -CZASÓW KOŃCA SYSTEMU ZŁA OBRZYDLIWOŚCI czyli szatana węża z Edenu .


Zachęcam bracia i siostry do lektury co "Duch mówi do zborów "

http://www.bibliamesjanska.com/Ap/2.html

http://www.bibliamesjanska.com/Ap/3.html

Prawdziwa Ewangelia o Królestwie ponownie jest głoszona od czasów apostołów w języku Polskim gdyż to my właśnie jesteśmy "zaginionymi owcami domu Izraela" .

Fałszywa narracja Edomu nie zagłuszy tej nowiny ,kto ma ja poznać ten pozna.


Ufajmy Bogu Abrahama, Izaaka i Jakuba i przestrzegajmy Jego Przykazań a nie zawiedziemy się NIGDY DOMU IZRAELA !
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Listopad 2019, 12:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryku ,napisałeś na końcu swego posta :
https://zbawienie.forumotion.com/t230p200-zwiedzenie-czasy-ostateczne#17526

"
"I to chyba zdradza spisek OBU, Trumpa i Demokratów przeciwko USA. Czyli... upadek Babilonu Wielkiego!?"

Myślę że to może być słuszny trop i już może spełniać się proroctwo z Objawienia:

17
12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.

16. A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Możliwe że dziesięciu króli już działa (Trump moze byc jednym z nich )i Bóg już natchnął ich serca by znienawidzili nierzadnice a USA to zbrojne ramię nierzadnicy i razem tworzą Babilon Wielki .

Możliwe że wyroki Boże już się wykonują i pojawienie się Króla naszego Isusa Chrystusa jest tuż za pasem !! bounce  Razz  bounce
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Listopad 2019, 13:23
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie wiem jednego. 


Czy Bóg ma jeszcze w zanadrzu jakiś ukryty zamiar, czy tym razem wszystko pójdzie jak z proroctw nam znanych.


A i tak zdecydowana większość w nie nie wierzy i nie sądzę, że Bóg chce nas zaskoczyć. On zaskoczy wszystkich innych, a my... czuwamy posłusznie i zawsze na stanowisku!


Czekamy na ciebie nasz Boże i Panie i nasz Królu, Isusie!


Nie miejcie miłosierdzia nad tymi bestiami czasów końca!!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Listopad 2019, 05:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Podam dość ciekawe i szczegółowe opisy znaków czasów końca objawionych przez Boga za pośrednictwem swego posłańca anioła Ezdraszowi .

2 Ezdrasza 5:
1) Odnośnie znaków: oto nadchodzą dni, w których mieszkańcy ziemi będą w szponach wielkiego terroru, a droga prawdy będzie ukryta a kraina będzie niepłodna w wierze.

(2) Rozmnoży się bezprawie bardziej, niż to kiedykolwiek widziałeś czy słyszałeś.

(3)  A kraina, którą teraz widzisz że króluje, będzie zniszczona i nieprzejezdna, a ludzie będą ją widzieć opuszczoną.

(4) A jeśli Najwyższy da ci żyć, ujrzysz, że zostanie ona wrzucona w chaos po trzecim okresie, a słońce nagle rozjaśni się w nocy, a księżyc w ciągu dnia.

(5) A krew będzie kapać z drzewa i kamień wyda głos swój; narody będą zaniepokojone a gwiazdy zaczną spadać.

(6) I będzie rządził ten, którego mieszkańcy ziemi się nie spodziewają się, a ptaki będą odlatywać razem;

(7) I morze Sodomy będzie wyrzucać ryby; i wyda ktoś w nocy głos nieznany, a wszyscy usłyszą głos jego.


Cool  nastanie także chaos w wielu miejscach i ogień często będzie wybuchał a dzikie bestie będą szarżować i straszyć,  a niewiasty w ciąży będą rodzić potwory:

(9) Wody słone będą znajdowane w wodach słodkich i przyjaciele będą się nawzajem zwyciężać, wtedy wszelkie przyczyny się poukrywają a mądrość wycofa się do zamknięcia swego,

(10) a wielu będzie jej szukać, ale jej nie znajdą, ale niesprawiedliwość i brak umiarkowania zwiększy się na ziemi.

(11) I jedna kraina zapyta sąsiednią: 'Czy prawość, czy ktokolwiek, kto dobrze czyni przeszedł przez ciebie?' Odpowiedzią będzie: 'Nie'.

(12) I w tym czasie ludzie będą się spodziewać, a nie otrzymają: będą pracować, ale nie będzie się im powodziło.

(13) Te znaki pozwolono mnie tobie oznajmić: a jeśli się powtórnie modlić i płakać będziesz tak, jak teraz czynisz, a będziesz pościć przez siedem dni, usłyszysz większe rzeczy niż te."

Jesteśmy w szponach wielkiego terroru choć moze duża część ludzi sobie nawet z tego sprawy nie zdaje -w Polsce napewno!

Droga Prawdy jest ukryta bez dwóch zdań !

Kraina niepłodna w wierze- jak najbardziej! Ludzie w ogóle nie traktują Boga poważnie ,jest dla NICH jak abstrakcja a wszystko przez śmietnik nas mediów ,szkolnictwo , naukę ogólnie cały system .Nawet w reklamach w TV mówi się o jakimś produkcie -" dzìała jak NATURA CHCIAŁA " !!

Bez komentarza.

Polski naród jest nieświadomy niczego, wierzy klerowi, Bibli nie czyta i nie traktuje jej nawet poważnie tylko bałwochwalstwo i pijaństwo ... Pracuje jako robotnik i wiem jaki to problem naszych rodaków - "dumna korona pijaków Efaima" .Co nie przeszkadza w tym że to dobrzy ludzie i jak Henryk zauważył moralność jest na bardzo wysokim poziomie wśród naszych rodaków nie wliczając Chazarów zasymilowanych po 2 wojnie- ich to nauczyłem się rozpoznawać i z daleka się trzymam ...

Wracając do znaków .

"Kraina która króluje będzie zniszczona".Sami widzimy co się dzieje tam gdzie kiedyś było imperium Babilońskie czy później Perskie jest tam pustkowie, pustynia .Bóg pozamykał źródła wód i nie jest już to ta sama ziemia co kiedyś, podobnie rzecz ma się z ziemią izraelską ..

"Chaos w wieku miejscach i ogień będzie wybuchłał" - To się dzieje obecnie !

Wczoraj w głównym ścieku czyli FAKTY TVN (czytaj Fuck Ty ) powiedziano o pożarach w Australii -żadnych przyczyn, nic z tych rzeczy które pisał mieszkaniec tego kraju Henryk .Wiecie co powiedzieli :"Misie koala giną .." Oczywiście szkoda misi ale czy to jest najważniejszy wniosek i przekaż jaki powinien być podany!? Właśnie...Tak ogłupiają nasz naród ..

Dla tego ludzie będą zaskoczeni bo nic nie wiedzą. Szczerze to ja nie mam z kim rozmawiać o tych rzeczach w swoim otoczeniu A jak zaczynam następuje cisza ... Nikt nie ma nic do powiedzenia bo w TV o tym nie mówią A ludxie tylko powtarzają to co usłyszą w TV bądź wyczytają w mediach internetowych ...Tak działa system szatański.Z pewnością wielu z was ma podobnie. W obecnej chwili ślepoty narodowej mamy tylko Boga który nas wspiera i nie daje nam zwariować w tej masowej iluzji ... :-) Rozpisałem się.

Wracając do proroctwa.

Jedno ciekawe zdanie - "Rządzić będzie ten którego mieszkańcy ziemi się nie spodziewają " -Może chodzi o króla z 7 rozdziału Daniela co ma panować 42 miesiące. Ja myślę że razem z bestia albo będzie to główny król bestii - nie jest powiedziane że to będzie człowiek .


"I w tym czasie ludzie będą się spodziewać, a nie otrzymają: będą pracować, ale nie będzie się im powodziło."

Obecna sytuacja w Polsce a może i na świecie.

Tyle rozumiem i to opisałem .Choć przyznam się że wers 6 od dawna chodził mi po głowie ...

Panie Boże nasz niech będzie uświęcone Imię Twoje ,niech przyjdzie królestwo Twoje ...

Czekamy na sprawiedliwość i Mesjasza Twego naszego Króla Isusa Chrystusa !
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Listopad 2019, 05:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Zacząłem od paru dni czytać od nowa Ewangelię przed snem i zwróciłem uwagę na termin "ICH SYNAGOGI"

4:23) I chodził Isus przez całą Galileę, nauczając w ich synagogach i głosząc ewangelię Królestwa oraz uzdrawiając wszelką chorobę i wszelką niemoc wśród ludu.

12:9) I odszedłszy stamtąd, przyszedł do ich synagogi

Kiedyś zastanawiałem się nad znaczeniem słowa "synagoga".
Wpisując w wyszukiwarkę "synagoga" nic konkretnego nie znajdziemy ...
W Wikipedii napisano że powstały PRAWDOPODOBNIE w okresie niewoli Babilońskiej i dalej ściemniają że powstawały ok 2 ,3 wieku p.n.e. ..Jeszcze tłumaczenie że synagoga oznacza "bożnica" czyli dom modlitwy. Skad oni je wzieli?

W naszym języku nawet po angielsku oznacza to słowo jedno - Syna Goga..  Shocked  Shocked  cyclops  affraid  Twisted Evil  Twisted Evil przynajmniej w moim rozumieniu.

Wiemy napewno że   synagogi nie istniały za czasów królów ale w czasach Isusa już były a Syn Boży mówi "Ich synagogi".Prawdopodobnie zrobili je Edomici by nauczać swoich zdradzieckich nauk po podbiciu ich przez Machabeuszy .Wiemy jak to było wtedy - "po cichu" za pomocą zdrad i spisków przejeli władzę tak jak to jest obecnie u nas w Polsce ,tak jak to u ŻYDÓW W ZWYCZAJU ...

Żeby nie było żadnych wątpliwości zwróćmy uwagę na ten fragment w którym Isus mówi bezpośrednio do faryzeuszy Edomitów :

23:(32) Wy też dopełnijcie miary ojców waszych.

(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia Gehenny?

(34) Oto dlatego ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.

(35) Aby obciążyła was cała sprawiedliwa krew, przelana na ziemi - od krwi sprawiedliwego Abla, aż do krwi Zachariasza, syna Barachiaszowego, którego zabiliście między świątynią a ołtarzem.

(36) Zaprawdę powiadam wam, spadnie to wszystko na ten ród.

Isus mówi do żydów " W WASZYCH SYNAGOGACH". Czyli te miejsca ,budowle zostały wprowadzone przez Edom .Żydzi w nich sprawowali "rządy" i każde wyższe stanowisko było obsadzone nimi łącznie z przełożonym synagogi .Zupełnie jak dziś gdy to plemię żmijowe opanowało wszystkie ważne stanowiska w Polsce .Nie ma się co dziwić jak okupacja to okupacja ...wkońcu jesteśmy jako narod izraelski w NIEWOLI .

Jana 9:
22) Tak mówili rodzice jego, bo się bali Żydów; albowiem Żydzi już postanowili między sobą wyłączyć z synagogi każdego, kto wyzna, że On jest Chrystusem.

Nie ma żadnych wątpliwości co do synagog .Dziś dalej modlą się w nich czytając Talmud ,stosując inwokacje do demonów (ta z Pana Tadeusza też nią jest !) ,ukrycie wielbią ojca diabła. Kto wie co czynią w podziemiach tych obiektów bo na pewno je mają ...

Objawienie 2 :

9) Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów (Judejczyków), a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Czyje są synagogi ?

"SYNAGOGA SZATANA"


Czyje jest plemię żydowskie?

NASIENIEM WĘŻA - SynaGoga szatana

avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Listopad 2019, 19:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Co do posta Henryka:

https://zbawienie.forumotion.com/t364p25-zacznijmy-nieco-informowac-polakow-slowian#17537

Sprawdziłem i mogę oglądać bez funkcji logowania się na Youtube.

Jeżeli to się pojawi a może już pojawiło się na niektórych filmach to nie obejrzę...ponieważ usunąłem już jakiś czas temu konto Google oraz gmaila oraz konto na Youtube gdyż nie chce mieć z Google nic wspólnego.

Nie korzystam też z usług Google Play bo teraz to i tak jest niemożliwe gdyż nie mam konta .

Co do reszty posta Henryka zgadzam się z nim .

I Tak nas podsluchują i nagrywają a kamery same robią zdjęcia lecz ja NIE WYRAŻAM NA TO ZGODY nie akceptujac regulaminu Google .

Dlatego pozbyłem się konta Google i dlatego też nie mam Facebooka który szpieguje, inwigiluje i stosuje SI czyli demony ..zresztą Google także.

Ktoś powie że Internet pełny jest demonów... To prawda lecz ja unikam rzeczy, stron, portali i wszystkiego co wiem że pochodzi od szatana.

Ja się z tym nie zgadzam i nie używam Google czy Facebooka .

Radzę potraktować poważnie post Henryka .Nie pisze tego by się mu przypodobać tylko dlatego że także jestem 'walniety' w tych sprawach bo system to iluzja.

Dziś w robocie jeden gościu powiedział mi "co ty pierdol.sz" jak wspomniałem o jednej z tak zwanych "teorii spiskowych "... No cóż..Hahaha

Pamiętajmy że droga do zbawienia jest wąska jak powiedział Isus Syn Boży.

Zawsze poprą czytanie Biblii !

Czytajcie Biblię bracia i siostry ,gdyż Słowo Boże ma MOC ,OGROMNĄ MOC !


I módlcie się!

Tak módlcie się szczerze o zrozumienie!

Proście jak dziecko prosi a nasz Ojciec zawsze odpowie i nie zostawi nas samych.

Tak ,rozmawiajcie z Bogiem jak najwięcej tyle ile każdy potrzebuje ,gdyż czasy są ciężkie. Nie jest to modlitwa "na umór" tylko nasze prywatne rozmowy z Bogiem .

Nasz Ojciec i tak wie co powiemy nim w ogóle 'otworzymy usta' lecz napewno nie potępi nas za to że czasem 'wypłaczemy' się mu na ucho ...jak dziecko ojcu swemu...

Nie bójmy się prosić Go o pomoc !



Post jest spontaniczny i od serca .

Musimy być silni i zwyciężyć używając Przykazań jako oręża wobec systemu zła w którym przyszło nam żyć w tych końcowych czasach.

Słowa Boga oraz Syna to jest PRAWDZIWY POKARM I DAJE ON ŻYCIE .
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Listopad 2019, 02:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Tutaj wcale nie chodzi o logowanie się.


Oni po prostu ostrzegają, że cię śledzą. Najłatwiej to sprawdzić (u mnie w Australii) że jak żeglujesz po necie to w chrome i w innych przeglądarkach pokazuje ci na dole ekranu twój adres. Nie cały ale pisze, w jakiej dzielnicy jesteś i podają nawet numer kodu do twego pocztowego punktu.


Ja używam: Epic, Brave, i dwie przenośne (portable) - Chromium i Opera.


Epic jest niezły ale już zaczynam widzieć ,co prawda rzadko mój cod i moją dzielnicę.


A to znaczy, że oni już są gotowi do NWO i 666!


Jeżeli wiedzą gdzie jesteś, wiedzą kim jesteś i wiedzą o tobie wszystko, nie tylko to co masz na PeCecie.


Znają wszystkie dane rządowe, wszystkie mandaty, wszystkie dane o których nawet ty nie wiesz. Twoją rejestrację samochodu, daty płacenia twych rachunków i kto wie, co jeszcze wiedzą! To już jest frontalny atak szatana na całą ludzkość.


Jeżeli masz Smatrfona, wiedzą także gdzie jesteś i gdzie byłeś i z kim. Jeżeli coś ktoś zbroił albo był przypadkowo koło miejsca zbrodni nawet o tym nie wiedząc, możesz być podejrzany!


I wiedzą wszystko o twoich zapatrywaniach politycznych i religijnych.


W tej inwigilacji pomagają demony, czyli SI.


Te informacje już są oficjalne i to nie jest teoria.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Listopad 2019, 11:06
Message reputation : 100% (2 votes)
Henryk napisał :

"A to znaczy, że oni już są gotowi do NWO i 666"!


Dokładnie tak !

Objawienie 13:

7.) I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.  (Cool I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.  (9) Jeśli kto ma uszy, niechaj słucha.  (10) Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych."


Bestia musi wiedzieć z KIM ma walczyć i dlatego zbierają obecnie od wielu lat już informacje o każdym z nas .Dlatego jest ta inwigilacja i szpiegowanie .

Oni to tłumaczą tym że to przez to że chodzi o totalną formę kontroli i władzy.
Nic takiego !

Nic nie ma sensu jeżeli nie bierzemy pod uwagę proroctw.

Oni chcą byś myślał że chodzi o władzę i kontrole - dlatego jest to tak ogólnie dostępna informacja !
Mamy odpowiedz gotową przez system szatana ...i wielu się tym zadowala .

Henryk słusznie trąbi o tym od dłuższego czasu że ONI zbierają te informacje po to by wiedzieć KOGO ZABIĆ KIEDY ZOSTANIE IM TO DANE !!!

Nie wiemy jakie mamy geny na 100 procent .Ja też nie mam stuprocentowej pewności  czy należę do niewiasty czy do reszty jej potomstwa która będzie dokonywać wyboru podczas rządów bestii.
To że miłuje Boga i uznaje Przykazania oznacza dla mnie TYLKO PEWNOŚĆ ŻE NIE JESTEM ŻYDEM .


Dlatego bracia i siostry Isus nas ostrzega :

10)Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych


Jeżeli przyjdzie nam pozostać i nie wyruszyć na pustynie to za POŁUSZEŃSTWO WOBEC BOGA I JEGO PRZYKAZANIA zostaniemy zabici .

[b]Lecz tak naprawdę śmierć z rąk bestii będzie oznaczać nasze ZWYCIĘSTWO nad szatanem i światem
!

Nasz Król Isus  także poniósł śmierć i został wskrzeszony z martwych przez Ojca ,Boga naszego.

Objawienie 20:
(4) I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Isusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat."

Taka nagroda czeka tych co nie oddadzą pokłonu bestii ani nie przyjmą znamienia bestii - 1000 lat życia w Królestwie Bożym i nie podleganie śmierci drugiej sądu ostatecznego .

Nasienie węża nie może się ukorzyć przed Bogiem , nie zgina kolan przed Stwórcą nieba i ziemi , nie może uznać Syna Bożego ale zginanie kolan przed swym ojcem diabłem już nie stanowi dla nich problemu!

Dlatego tak chętnie oddadzą pokłon smokowi i zwierzęciu ci których imiona nie są od założenia świata w księdze żywota Baranka
.

Objawienie 14:

"(Cool A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.  (9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,  (10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.  (11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia. (12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa.  (13) I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi."


Śmierć w Panu Bogu będzie oznaczać zwycięstwo i zbawienie , zaś nasienie węża oddające pokłon posągowi  zwierzęciu wyląduje w jeziorze ognia .

Oni się tego boją ,dlatego to nam wmawiają STRACH PRZED ŚMIERCIĄ
!

Ewangelia Jana 12:
"(25) Kto miłuje życie swoje, utraci je, a kto nienawidzi życia swego na tym świecie, zachowa je ku żywotowi wiecznemu.  (26) Jeśli kto chce mi służyć, niech idzie za mną, a gdzie Ja jestem, tam i sługa mój będzie; jeśli kto mnie służy, uczci go Ojciec mój.  (27) Teraz dusza moja jest zatrwożona, i cóż powiem? Ojcze, wybaw mnie teraz od tej godziny? Przecież dlatego przyszedłem na tę godzinę.  (28) Ojcze, uwielbij imię swoje! Odezwał się więc głos z nieba: I uwielbiłem, i jeszcze uwielbię."



Daj nam Panie Boże nasz wszystkim bracią i siostrą wiarę i siłę by wytrwać do końca i uzyskać zbawienie !W imieniu Isusa Chrystusa o to Cię prosimy Ojcze nasz!
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Grudzień 2019, 18:07
Message reputation : 100% (2 votes)
Szaweł alias Saul z Tarsu Edomita ,członek SynaGogi szatana działający pod przykrywką agent żydowski napisał :

1 Tymoteusza 2:

(5) Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Isus,

Dlatego modlitwy w kościołach i zborach chrześcijańskich kończą się głównie słowami "PRZEZ Chrystusa Jezusa A.en"

Teraz zwróćmy bracia i siostry uwagę na słowa Isusa Chrystusa w Ewangeli Jana, prawdziwego wybranego i zaakceptowanego przez Boga apostoła Baranka .

Jana 14:
(13) I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim, to uczynię, aby Ojciec był uwielbiony w Synu.

(14) Jeśli o co prosić będziecie w imieniu moim, spełnię to.

(15) Jeśli mnie miłujecie, przykazań moich przestrzegać będziecie.

http://www.bibliamesjanska.com/J/14.html

Zwróćcie uwagę na głębię słów Isusa...

Prosimy Ojca Boga naszego W IMIENIU
Jego Syna Isusa Chrystusa .


To olbrzymia różnica.

Oczywiście musimy prosić z wiarą oraz miłością do Boga i Syna .

A miłość do Boga oznacza umiłowanie i posłuszeństwo wobec Przykazań i robimy to chętnie i z całego serca które Bóg zna i zawsze nam da to o co Go poprosimy tak jak powiedział Król Izraela Isus Chrystus.

Każdy niech sobie sam/sama w sercu przeanalizuje te Słowa gdyż ja tylko mogę zwrócić waszą uwagę co też czynię.

Mi Słowa Boga oraz Syna bardzo pomagają wytrwać i są moim pokarmem !Mam nadzieje ze waszym też!
Very Happy  bounce  cheers  Very Happy

Prawdziwa nauka i mądrość  pochodzi tylko od Boga i Syna .

Chwała Im za to !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

4th Grudzień 2019, 18:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Jeszcze raz przeczytalem 12 rozdział z Apokalipsy .

13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.

(14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.

(15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.

(16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.

(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.

(18) I stanąłem na piaszczystym wybrzeżu morskim.

Po porwaniu 144 000 wybranych sług Boga i przegranej bitwie smoka z Michałem, szatan gdy zauważa że został zrzucony na ziemię zaczyna prześladować niewiaste czyli naród wybrany .

Zwrot "zauważył że został zrzucony " może wskazywać na zaskoczenie szatana że przegrał bitwę z archaniołem Michałem.

Zaczyna on prześladować Słowiańskie plemiona i wtedy Bóg ingeruje i wyprowadza swój lud tak jak kiedyś z Egiptu.

Szatan rzuca na niewiaste swe siły ale zostają one pochłoniętę przez ziemię.

Dla Izraela zaczyna się 3.5 letnie pobyt na pustyni a dla świata czas rządów Bestii podczas których szatan będzie walczył z resztą potomstwa niewiasty oraz dwóch proroków Bożych będzie ogłaszać prawdę tak długo skrywaną.

Bestia będzie bluźnić przeciwko Bogu że uratował on bałwochwalców i zniszczył armię szatańską ,którą zapewne znając możliwości propagandy wykreują na bohaterów którzy ponieśli śmierć z rąk okrutnego Boga .

Na ile zostanie im dane wprowadzić swe mordercze plany tzw 3 wojny światowej ,tego nie wiemy.

Znając pomysłowość Boga napewno nie będziemy zawiedzeni!

Prześladowania niewiasty mają się zacząć po porażce szatana w niebie czyli już po porwaniu i wtedy Bóg zareaguje gdy dotkną "źrenicy Jego oka" - Jego narodu wybranego .

Z tego rozumiem że nawet jeżeli zaczną się jakieś zawieruchy i Żydzi zaczną być eksterminowani to Slowianą nic nie grozi dopóki nie było porwania i szatan nie przegrał bitwy w niebie .


Jeżeli Bestia się ma ujawnić to niszcząc morderczy system syjonistyczny może zyskać uznanie ale tylko chwilowo bo jak pojawią się dwaj prorocy ujawnią wszystkim jak to było naprawdę.

Oni nie zawachają się na czele z szatanem poświęcić tysiecy jeśli i nie setek tyściecy swoich nisko postawionych sług żeby osiągnąć swe cele .Mogą ich mordować i winę zrzucać na Boga !

Wszystko co oni robią to szykują się do ataku na Słowian czyli prawdziwy Izrael oraz do walki z Krolem Izraela Isusem Chrystusem stąd też ta szkalujaca medialna propaganda naszego narodu w mediach zagranicznych napędzana przez synagogę szatana czyli żydostwo oraz "odchodzenie" od Chrystusa zachodnich prożydowskich "chrzescijańskich" przywódców.

Oni chcą by świat uwierzył w te bajki ,w to jacy niby jesteśmy źli po to by gdy przyjdzie czas ataku mieć oficjalny powód-Jak zawsze fałszywy!

I żeby potem mogli OSKARŻAĆ Boga o to jakich to bałwochwalców wyprowadził na pustynię.

Wszystko zależy od Boga A On ma wszystko ustalone i zaplanowane i będzie Jego wola .

My módlmy się o Królestwo i przestrzegajmy Przykazań a nasze wybawienie zostawmy Bogu gdyż "kto mieczem wojuje od miecza zginie "

Dołączę się do apelu z posta który wkleił Henryk tutaj :

https://zbawienie.forumotion.com/t19p775-przerazajace-sekrety-rzadzacych-elit#17571

Nie dajmy się w to wciągnąć - w tą ewentualną rzeź syjonistów bracia i siostry !

Módlmy się o Królestwo do Boga z jednym wyjątkiem NIE  Z RÓŻAŃCEM W RĘKU jak zaleca autor posta !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Grudzień 2019, 10:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryk w ostatnim poście napisał :

"Przypomnę, że ŚJ są po nas (a jakże!) najbliżej prawdy.


Nie wiedzą jedynie kto jest Narodem Wybranym przez Boga."



To prawda , jeżeli świadkowie odrzucą doktrynę Pawła o DUCHOWYM IZRAELU oraz DUCHOWYM NASIENIU WĘŻA to mamy w pełni świadomych naszych braci i siostry !

Teraz też nimi są lecz zaślepieni i trzymani w niewiedzy przez ciało kierownicze tej organizacji czyli nasienie węża!

Świadkowie nie są bałwochwalcami , przestrzegają Przykazań i nie ma wśród nich ZBAWIENIA Z ŁASKI  Pawła !

'Wiara bez uczynków jest martwa" tego sie  uczą na swoich zebraniach ....tylko cały czas pozostają dalej w odmętach głębin szatańskich Pawła i czarownika
Łukasza przez co cała struktura zboru który powinien być wspólnotą
staje się sektą opartą na ZALECENIACH EDOMITY SZAWŁA Z TARSU
, tak jak wszystkie organizacje pod kontrolą nasienia węża.

Jakby im otworzyć oczy na Pawła to z ich wiedzą biblijną i miłością do Boga ....

Chyba nie muszę kończyć ! Very Happy


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Grudzień 2019, 14:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Hmmm... Bartku... od dłuższego czasu widzę, że nie bez powodu byłem przez prawie 20 Świadkiem Jehowy. Bóg wiedział gdzie i do kogo nas posłać, abyśmy poznali Boga i Biblię.

Mnie to zawsze dziwiło i byłem na Boga... nieco obrażony, że wysłał mnie do tej... SEKTY, abym Go bliżej poznał. I poznałem Go bardzo blisko. Ale także poznałem Jego Słowo i poznałem wielu najwspanialszych ludzi, jakich kiedykolwiek w życiu widziałem.

Dopiero teraz rozumiem fundamentalną prawdę Bożą o człowieku. Nie ważne jest w jakiej błędnej religii jesteś. Ważne jest w jaki sposób miłujesz Boga i bliźnich.

Czy popełniasz błędy? Każdy je popełnia ale ważne jest posłuszeństwo wobec Przykazań Bożych.


Poznałem w Austrii takich niezwykłych ludzi, jakich nigdy przedtem ani potem nie poznałem.


Dlatego jestem nadal wdzięczny Bogu, że pokazał mi, jak powinienem się zachowywać i traktować tych, którzy rzeczywiście miłują Boga, nie słowami ale czynami.


Czy ich szatan omotał aby używali błędne imię Boga... to nie jest ważne. Ważne jest to, że oni miłowali i na pewno ta rodzina czy inni nadal miłuje Boga i nad nazywa Go Jehową z powodu oszustwa.


Czy Bóg im to wybaczy? Ja bym to wybaczył i Bóg na pewno to im wybaczy. 


Patrzmy więc na Słowian w taki właśnie sposób. Nie osądzajmy ich ponieważ część z nich sam Bóg osądzi na pustyni.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

13th Grudzień 2019, 09:53
Message reputation : 100% (1 vote)
2 Henocha

Rozdział 59:

Każdy atak, każde prześladowanie i każde złe słowo wycierpiane dla dobra Pana. Jeśli doznasz urazu i prześladowania z powodu Pana, to wytrwaj w nich wszystko ze względu na Pana. Jeśli potrafisz zemścić się ze stukrotną zemstą, nie mścij się ani na tym, który jest blisko ciebie, ani na odległym od ciebie. Albowiem Pan jest tym, który się pomści, a on będzie Mścicielem dla was w dniu wielkiego sądu, aby nie było tutaj żadnych aktów odpłaty od ludzi, ale tylko od Pana.


Musimy pamiętać że naszym Mścicielem będzie nasz Bóg sam Święty Izraela !

Wszystkie nasze prześladowania i ataki które przeżywamy pomści nasz Bóg .

Nawet jeżeli nadejdzie czas mordowania syjonistów czy księży ,biskupów i reszty tałatajstwa nie będziemy mogli brać w tym udziału.


Szatan będzie miał nadzieję że chwycimy za miecz lecz naszym mieczem -prawda i Przykazania.

Tylko Bóg oraz Syn mogą wydać bezpośredni rozkaz !


A taki na pewno nastąpi podczas wykonania klątwy na Edomie, którego ukaranie Bóg przyrzekł swojemu ludowi-Izraelowi!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Grudzień 2019, 17:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Zbliżają się święta plugawej królowej Kaananu i jej "dziecięcia".

Pragnę przypomnieć o kategorycznym zakazie Boga spożywania rzeczy poświęconych BAŁWANĄ!

A takim bałwanem jest ohyda królowa nieba .

Nie jedzcie bracia i siostry opłatka poświęconego tzw matce boskiej i jej dziecięciu. Nawet się nie nie łamcie , nie dotykajcie TEGO ponieważ każdy opłatek jest to BOŻEK .Bożek do jedzenia .

Ktoś może powiedzieć że to nic złego.

Nie prawda !

TO JEST ZŁE ponieważ jest to jeden z największych rytuałów tych świat satanistycznych.

Tak samo rzecz ma się ze śpiewamiem kolend razem z gwiazdami nasienia węża przed telewizorem na czele z kabalistką M.Rodowicz czy resztą tych próżnych satanistów w ICH SYNAGOGACH czyli Kościołach .

Bądźmy czyści w te święta od MAGII ŚWIĄT zachwalanej na każdym kroku !

Nie bójmy się reakcji bliskich na to że nie podzielimy się opłatkiem. Nie bójmy się co pomyśli teściowa ,teściu czy szwagier .

Raczej niech nas interesuje co pomyśli sobie nasz Bóg.
To Jego zdanie ma być najważniejsze a nie zdanie rodziny.


Dla przykładu ja zapytany rok temu dlaczego nie jem opłatka i nawet się nie chce podzielić, ani cociaż przełamać - odpowiedziałem że "Nie JEM ani nie DOTYKAM  niczego poświęconego królowej nieba "

Jeżeli udzielimy takiej odpowiedzi to raczej nikt nie będzie drążył tematu a jeśli nawet to bądźmy szczęsliwi wtedy gdy będziemy mogli DAĆ ŚWIADECTWO PRAWDZIE !






_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Grudzień 2019, 17:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Dotarło do mnie PO RAZ KOLEJNY ! bounce  bounce  cheers

Jak niezwykłe jest Słowo Boże i perfekcyjnie wypowiedziane z 'matematyczną precyzją' jak to powtarza zawsze Henryk.


Rodzaju 3:


14) Wtedy rzekł Pan Bóg do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród wszelkiego bydła i wszelkiego dzikiego zwierza. Na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni życia swego!

(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem;  jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.


To jest święta prawda !


To że BARDZO delikatnie mówiąc 'NIE LUBIMY' lewicowych rządów i wszystkich tych osobników z TV czy innych mediów propagujących ukryty satanizm za fasadą demokracji oznacza tylko jedno :


1)Należymy do pokolenia Adama nazwanego potomstwem niewiasty.

2)Nieprzyjazń jaką czujemy do nasienia węża czyli światowego żydostwa jest USTALONA PRZEZ SAMEGO BOGA!


To że nie umiemy i nie chcemy się zmusić do tego by ICH tolerować to NIC ZŁEGO - to świadczy jedynie o tym że Słowa Boga CAŁY CZAS OBOWIĄZUJĄ i nie możemy NIGDY czuć się winni za to że nie darzymy ICH miłością mówiąc najprościej .


Tak zostaliśmy stworzeni przez Boga że NIGDY nie zaakceptujemy PEDOFILII ani ICH CHOREGO BUNTU PRZECIWKO NASZEMU WSPANIAŁEMU BOGU!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Grudzień 2019, 09:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Malachiasza 3:

(17) Będą moją własnością - mówi Pan Zastępów - w dniu, który Ja przygotowuję, i oszczędzę ich, jak ktoś oszczędza swojego syna, który mu służy.

(18) Wtedy znowu dostrzeżecie różnicę między sprawiedliwym a bezbożnym, między tym, kto Bogu służy, a tym, kto mu nie służy.

(19) Bo oto nadchodzi dzień, który pali jak piec. Wtedy wszyscy zuchwali i wszyscy, którzy czynili zło, staną się cierniem. I spali ich ten nadchodzący dzień, - mówi Pan Zastępów - tak, że im nie pozostawi ani korzenia, ani gałązki.

(20) Ale dla was, którzy boicie się mojego imienia, wzejdzie słońce sprawiedliwości z uzdrowieniem na swoich skrzydłach. I będziecie wychodzić z podskakiwaniem, jak cielęta wychodzące z obory.

(21) I podepczecie bezbożnych tak, że będą prochem pod waszymi stopami w dniu, który Ja przygotowuję - mówi Pan Zastępów.

Już niedługo, prośmy o to naszego Boga, naród pozna się na fałszywych prorokach religijnych i dostrzeże wilczą skórę na udających sług Bożych przywódcach chrześcijaństwa!

Spadnie zasłona z umysłów naszych braci i sióstr narodu Izraela i przekonają się czym tak naprawdę jest (czytaj dosłownie) MAGIA ŚWIĄT reklamowana od paru tygodni w szatańskich mediach.

Mateusza 3:

(10) Wtedy odpowiedział mu Isus: odejdź stąd szatanie! ponieważ napisano: Panu Bogu swemu będziesz pokłon oddawał i tylko jemu służyć będziesz.

Pamiętajcie o tym gdy przyjdzie do was rodzina by dać wam do jedzenia pokarm poświęcony tak bardzo znienawidzonej przez Boga ,królowej nieba .

Opłatek to nic innego jak placuszki wypiekane ku czci Asztarte o których prorokował Jeremiasz

44:
19) A jeżeli spalamy kadzidło królowej niebios i wylewamy dla niej ofiary z płynów, to czy czynimy to bez zgody naszych mężów, że wypiekamy dla niej ciasta, z kształtu do niej podobne, i wylewamy dla niej ofiary z płynów?

(20) Na to rzekł Jeremiasz do całego ludu, do mężczyzn i kobiet, i całego ludu, którzy dali mu taką odpowiedź:

(21) Właśnie to spalanie kadzidła, którego dokonywaliście w miastach judzkich i na ulicach Jeruzalemu, wy i wasi ojcowie, wasi królowie i wasi książęta, i lud pospolity, wspomniał Pan i to wziął sobie do serca!

(22) Pan nie mógł tego dłużej znosić z powodu złych waszych uczynków, z powodu obrzydliwości, które popełnialiście, i dlatego wasza ziemia stała się pustkowiem, przedmiotem grozy i przekleństwa, bez mieszkańców, jak to jest dzisiaj.

Pamiętajmy o tym i nie jedzmy ani nie dotykajmy  niczego upieczonego ku czci królowej nieba czyli opłatka (placuszka).

Prośmy Boga o siłę by w te nadchodzące dni aby móc zachować Jego doskonałe Prawo !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Grudzień 2019, 14:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Dzisiaj przed chwilą niechcący dałem tzw "łapkę w dół" pod postem Henryka .

https://zbawienie.forumotion.com/t230p200-zwiedzenie-czasy-ostateczne#17638

Pisałem z telefonu i coś przeskoczyło ,cofnąć się nie da .
Napisze później do Henryka by to cofnął bo ZGADZAM SIĘ całkowicie z tym że tzw Ewangelia Łukasza nie jest natchniona Duchem Swietym !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Grudzień 2019, 11:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Od jakiegoś czasu Żyd Solorz właściciel Polsatu i firmy telekomunikacyjnej Polkomtel emituje spot reklamowy na swoich kanałach (Polsat,Polsat 2,Tv4 i innych ) na temat CZYSTEGO POWIETRZA .

Szukałem filmu w sieci i nie mogę znaleźć, chyba tylko puszczają to w głównym ścieku medialnym.

Jest to jawna propaganda w której straszy się ludzi i ZACHĘCA do wymiany pieca z tzw kopciucha na piece elektryczne itp , z czasem pewnie inteligentne hybrydowe !

Spot zaczyna się od zdania :"Czy wiecie że czystego powietrza nie da się wyprodukować?"
To jest jakaś bzdura .Mnie 25 lat temu uczono w szkole na Środowisku (taki przedmiot) że tlen produkują lasy i że to "płuca ziemi" .

Tylko wystarczy powiedzieć byle bzdurę w TV i ludzie ją powtarzają nie myśląc samodzielnie .

A teraz puszczają ludziom taki film w którym straszą różnego rodzaju "SŁUPY MEDIALNE" czyli tzw "eksperci" wynajęci przez nasienie węża do OKLAMYWANIA ludzi robiąc z nich autorytety.

Jedyny autorytet to Bóg oraz Syn !

Tutaj strona tej propagandy zaprzestania palenia drzewem i węglem.
https://e-czystepowietrze.pl

Tu chodzi o to w tym wszystkim by ludzie POPROSILI nasienie węża z UE oraz BANKI o POMOC w kupnie nowego pieca .UE dopłaca jakąś część a resztę WSPANIOAŁOMYŚLNIE pożyczą BANKI .

Co się stanie jak nie będzie nas stać na ratę?
No jak to bank NAPEWNO NIE ULITUJĘ SIE NAD TAKIM CZLOWIEKIEM .

https://m.youtube.com/watch?v=3ARLboHOyx0

Tutaj filmik jak pięknie, ładnie DOSTAĆ od nasienia węża POMOC tylko trzeba POPROSIĆ .

Nie oglądałem całości ale zwróćcie uwagę na masońskie symbole ktore pokazuje ludzik na filmiku np 666 za pomocą palców...
Dobrze nam znany motyw .

Jest to kolejna metoda jaką nas wyniszczają wmawiając nam że zużywamy powietrze i strasząc ludzi KLAMSTWEM .

Księga Henocha podaje nam że istnieją 4 wiatry na ziemi które wieją z 4 komór.
Bóg czyniąc ziemię i cały ekosystem zadbał o wszystko i POWIETRZE się nie skończy jak KLAMIĄ sataniści.

Również tzw "smog" jest tylko pretekstem do jeszcze większego uniezależnienia nas od rządu nasienia węża który chce nam zakazać palenia węglem byśmy byli całkowicie zależni od NICH !!

Bóg uczynił drzewa by między innym służyły ludziom jako OPAŁ .

Mamy do tego prawo !

Nie PROŚMY ICH O NIC !

Opierajmy się na Bogu i szukajmy najpierw Królestwa i sprawiedliwości A wszystko inne będzie nam dodane .

Szukać Królestwa oznacza robić wszystko by się w nim znaleźć czyli przestrzegać Przykazań .

Nie wierzmy w żadne kłamstwa klimatyczne i resztę depopulacyjnej propagandy Żydów plemienia żmijowego o ktorej pisal dziś Henryk.

Uświadamiajmy naszych rodaków i mówmy im PRAWDĘ a Bóg będzie nas wspierał i zasłużymy sobie na nagrodę życia wiecznego .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Styczeń 2020, 05:49
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/maska-opadla-heretyk-jerzy-bergoglio-publicznie-uderzyl-kobiete-na-placu-sw-piotra-2020-01

Coś o czym pisał już Henry.

To wskazuje że niegodziwiec Franciszek nie panuje już nad emocjami!

Wkońcu nie ma co się dziwić.

Zbliża się czas sądu Isusa nad nim !!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 4 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach