Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Maj 2021, 21:13
Czuje że muszę podzielić się z Wami czymś ważnym, od kilku dni chodzi to za mną.


Mamy wieki ucisk i ten ucisk się wzmaga , bardzo dobrze opisał to dziś Henryk w nowym artykule i to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu że moja myśl którą powziąłem rano by Wam powiedzieć jest bardzo ważna.


Zwróćmy uwagę że ślepe owce nie mają pojęcia że trwa drogą na rzeź. Dla nich zaczyna się wspaniały czas wykreowany przez telewizję- czas powrotu do normalności!

Nowej rzeczywistości w dobrobycie za 770 miliardów złotych z UE .



Żyją w fikcji na smyczy mediów szatana  !





Zwykłe kłamstwo od dzieci diabła , ojca klamstwa i mężobójcy czyli psychopatycznego seryjnego mordercy ludzi .


Ale takie informacje to dla ślepych owiec nawiedzone gadanie i teorie spiskowe zwykłego głupca.


Przez ostatnie miesiące próbowałem ostrzegać współpracowników przed "szczepieniami " . Nic to nie dało i tylko zyskałem statut oszołoma w stylu "z folią na głowie" i nową ksywkę "wirus" zaraz na początku oszustwa epidemii czyli z rok temu . A wcześniej przed COVIDEM jak mówiłem o Bogu i naszej tożsamości narodowej to nikt mi nie wierzył i za plecami mówiono na mnie prześmiewczo prorok i kaznodzieja .


Zaprzestałem więc tego a teraz zaprzestaje także mówić im o niebezpieczeństwie "szczepień".


Opisałem tak prywatna rzecz dlatego że jakbyście mieli podobne doświadczenia to w żadnym wypadku się nie przejmujcie tym ! Liczy się tylko opinia jaką mamy u Boga oraz Syna Bożego .Oczywiście że dobrze jak dobrze o nas mówią jednak jak mówią źle ze względu na Prawdę to absolutnie nie ma sobie czym głowy zawracać!



To Bóg da nam życie wieczne a nie ślepe owce.


My nie wierzymy telewizyjnej propagandzie ale zdałem sobie sprawę że musimy pamiętać że ślepe owce wierzą i robią to co ONI im mówią.


Dlaczego stale powtarzam "ślepe owce" ?


Ponieważ sam Bóg je tak nazywa chociażby w Księdze Henocha w śnie proroczym o zwierzętach....


Ślepe owce są prowadzone przez TV , Radio i resztę internetowych mediów szatańskich.


A zaczyna się coraz większa nagonka w mediach na tych którzy odmawiają "szczepień" aby napuszczać zaszczepionych głupców na ludzi niezaszczepionych aby i w ten sposób wywoływać presję "szczepień".



Ślepe owce nienawidzą i uważają za udrekę słowa tych którzy mówią im prawde ponieważ ta prawda burzy ich zakłamany świat który tak mocno kochają ..



Nie dawajmy im pretekstow do ataków i nie rozmawiajmy z zaszczepionymi o tych sprawach ani z nikim kogo nie jesteśmy pewni.



Co innego pisanie na Internecie ( gloszenie na dachach)lub podawanie linków tak by ten co szuka z pomocą Boga znalazł.



Ślepe owce i mają zasłonę na twarzach , którą może zdjąć tylko Bóg i żadne nasze argumenty ich nie przekonają.



Czuwajmy i miejmy się na baczności i pamiętajmy że zaszczepione ślepe owce są maipulowane i niebawem mogą również zostać ....aktywowane!



W przeszłości ślepe owce mordowaly proroków i wielu sprawiedliwych ALE my mamy zapewnienie Boga że żywi trafimy do nieba pod warunkiem że zwyciężymy .


Dla ścisłości nie uważam się za proroka bo nim nie jestem tylko starałem się mówić prawdę tym których znam ale moje obecne miejsce jest TUTAJ na tym forum i nie będę więcej tracił czasu i nerwów na rozmowy ze ścianami !


Kto ma poznać prawdę przed porwaniem ten ją pozna i uwierzy swemu Boga , tak jak to było z Wami .





Bóg przerwie tą drogę na rzeź a następnie owce Boga pójdą na pustynię na Boży sąd i dogłebną selekcję.



Księga Ezechiela
Rozdział 20:

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.



Czy na pustynię pójdą zaszczepieni ?

To już należy do Boga ponieważ On zna każdą swoją owce należącą do domu Izraela


Oczywiście dla Boga nie będzie stanowiło problemu jeżeli  któraś ślepa owca się zaszczepi ponieważ On jest Stwórca kodu DNA człowieka i JEDNYM swym Słowem może naprawić wszelkie szkody wyrządzone tymi szczypionkami i wyrzucić z organizmu wszelkie urządzenia jakie wstrzykują.






Na pustyni się okaże kto będzie tesknił do życia na tym świecie wraz z jego uciechami jak ulubione programy telewizyjne czy reszta rzeczy.



Bóg podda Izraela próbie czy ich serca nie tęsknią za poprzednim życiem tak jak serca ich ojców przed wiekami tęskniły za życiem w Egipcie .


Pamiętajmy że my tej próbie zostaliśmy poddani wcześniej ponieważ Bóg Was wybrał!




Pamiętajmy również  że mamy Boga , który nas nigdy nie zostawi - Jemu wierzmy i ufajmy.




Głowy do góry i dalej do przodu po zbawienie  przez to  szaleństwo covidowe wraz z coraz większa liczbą uszczYpniętych!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Maj 2021, 14:00
Co do tego ...spisu mieszkań i ludności o którym pisałem .


Nie martwcie się tym i nie przejmujcie !


Módlcie się do Boga a porwanie może być przed tym całym 30 września ,który podali jako date końcową tego spisu .



Pamiętajcie co powiedział Król Isus Syn Boży :


(34) Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swoich trosk.  (Mat 6 )


Ja powiem tak na swoim przykładzie jak zrobię.


Jak nadejdzie 29 września to jestem przekonany że wtedy BĘDE WIEDZIAŁ jak to załatwić a do tego czasu ignoruje ten temat ponieważ nie wiem jeszcze jaka jest wola Boga w tym temacie .


Każdy zrobi jak mu sumienie będzie kazać ale pomyślcie co się jeszcze może wydarzyć przez te 4 miesiące !


Zatem czy warto jak to się mówi mieć to już za sobą i się "spisać" wcześniej skoro nie wiemy czy w ogóle do końca tego spisu ...DOJDZIE ?!


Czyż nie lepiej zaufać Bogu i zdać się we wszystkim na Niego skoro On sam i to wielokrotnie nam to oferuje poprzez swoje Słowo do nas ? Very Happy   bounce  bounce  bounce  cheers  cheers


4 miesiące to kupa czasy a my ....NIE ZNAMY DNIA I GODZINY !


Powtórzę 4 miesiące to kupa czasu !!!




Zwłaszcza teraz jak dni są skracane już przez Boga  i moim zdaniem tak właśnie jest ponieważ ONI bardzo się śpieszą ....nawet jak na grę dobry i zły glina !



Za szybko to się dzieje według mojej opinii i szatan ma ograniczoną swobodę w działaniu ponieważ  Bóg już działa i to prężnie :


https://zbawienie.forumotion.com/t374p175-proroctwa-ku-pokrzepieniu-serc-naszego-narodu#20139



Módlmy się dalej bracia i siostry codziennie do Boga  o to aby dni było już niewiele i aby były skrócone !


Spójrzcie że nasz Ojciec nas słucha i działa !


Prowadzi nas abyśmy nie pobłądzili i ochrania od wszelkich ucisków .


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 16:

(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków.


Módlmy się o siły do Ojca  i bądźmy gorliwi i nie ustępliwi wobec gróźb nasienia węża  i presji " szczepionkowej" !



Nie bójcie się !!!


Księga Izajasza
Rozdział 66:


(1) Tak mówi Pan: Niebo jest moim tronem, a ziemia podnóżkiem moich nóg: Jakiż to dom chcecie mi zbudować i jakież to jest miejsce, gdzie mógłbym spocząć?
(2) Przecież to wszystko moja ręka uczyniła tak, że to wszystko powstało - mówi Pan. Lecz Ja patrzę na tego, który jest pokorny i przygnębiony na duchu i który z drżeniem odnosi się do mojego słowa.


(5) Słuchajcie słowa Pana wy, którzy z drżeniem odnosicie się do jego Słowa: Powiedzieli wasi bracia, którzy was nienawidzą, którzy wypędzają was z powodu mojego imienia, mówiąc: Niech Pan objawi swoją chwałę, abyśmy mogli oglądać waszą radość. Lecz oni będą zawstydzeni.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Maj 2021, 13:20
Byłem w zeszłym tygodniu trochę rozgoryczony postawą naszych rodaków , którzy nie patrząc na nic idą posłuszni pastuchowi elektronicznemu czyli telewizorowi wprost na "zabójczy strzał w ramię " ale już mi przeszło.



Przecież Bóg ma to wszystko pod kontrolą i już w bardzo bliskim czasie to przerwie .Najpierw porwanie a potem ogromna akcja Boga wraz z Synem Bożym wyprowadzenia Słowian na pustynię.



2 Księga Ezdrasza
Rozdział 15:

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już NIE POZWOLĘ im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."


Zwróćcie uwagę na Słowa Boga , które zaznaczyłem dużymi literami .


"Ja już nie pozwolę. "


To że Bóg POZWALA jeszcze na to co się dzieje nie oznacza że WYDAŁ POZWOLENIE na śmierć tych wszystkich naszych rodaków co ginęli i giną nadal !



1 Księga Henocha
Rozdział 89:

61 Zawołał drugiego i powiedział doń: „Stój i patrz uważnie na to wszystko, co pasterze robią z owcami, gdyż oni zniszczą spośród nich więcej, niż nakazałem.

62 Zapisz wszelkie nadużycie i zabójstwo spowodowane przez pasterzy, ile ich zabiją z mojego rozkazu, a ile zabiją z własnej woli. Zapisz, który z pasterzy którą zabił.



Naród wybrany jest w niewoli , która już się kończy jednak pasterze zabijają więcej owiec niż rozkazał Bóg.


Tutaj opisałem zagadnienie pasterzy i niewoli i chyba będe musiał poważnie zredagować ten artykuł pod obecny czas ponieważ...wiele się zmieniło .


https://arzareth.home.blog/2020/10/25/bardzo-bliski-czas-zakonczenia-wyznaczonej-przez-boga-niewoli-izraela/


Bóg pozwala na tą samowole pasterzy ale jak wiemy nadszedł czas że powie On stanowcze..... NIE !


Już podjął nawet kroki o których póki co mało lub wcale nie wiemy!


To znaczy że niewola narodu wybranego z rozkazu Boga  zakończy się również  z Jego rozkazu czyli Jego świętej  woli  i czekają nas miłe niespodzianki jak udowodnił Henryk w ostatnim artykule .



Bóg ma kontrolę nad wydarzeniami i nawet jak nie rozumiemy wszystkiego nie wolno nam krytykować Jego planu i technik wychowawczych oraz sposobów oczyszczania i próbowania pokoleń Izraela na przestrzeni dziejów.


Niewiasta musi porodzić chłopczyka....



Nie każdy to rozumie ale....każdy może zaufać Bogu !!!


My mamy modlić się o skrócenie tych dni oraz czuwać i to ROBIMY .


I jak widzimy Bóg już działa tak jak powiedział!


Odwagi , wytrwałości i nie traćmy czujnośći i nadziei na naszą obiecaną wspaniałą nagrodę!



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Maj 2021, 17:59
Dopiero przeczytałem nowy wstęp Henryka na zbawienie.com !


Daje zrzutę z tym wspaniale prosto i dokładnie przedstawionym tekstem :

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Screen10


Czuwajmy bo znamy dnia i godziny pierwszego nieoficjalnego przyjścia Isusa po 144 tysiące  !


To może być każdy dzień dlatego też nie zamartwiajcie się ewentualnymi troskami dnia/dni kolejnych tylko zadbajcie o swe dobre imię w oczach Boga !


Abyśmy byli ...GOTOWI !!!


Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.


Bądźmy gotowi a wszystkim innym zajmie się nasz Bóg !



Rozdział 6:
(33) Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.

(34) Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swoich trosk.





_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Maj 2021, 18:57
Kilka miesięcy temu zastanowiłem się nad tym wersetem , chodzi o kształt ziemi :

Objawienie Isusa
Rozdział 7:

(1) Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.

Jak coś ma cztery krańce (narożniki , kąty) to musi to być czworobok i taki kształt ma właśnie ziemia .


Poniższa mapa może ukazywać  nam jej  najbardziej prawdopodobny kształt


Moje Posty -Bartek  - Page 13 X6opvm10

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

1st Czerwiec 2021, 17:25


Podali termin na 7 czerwca na szczepienia dzieci od 12 roku życia.


Decyzję ogłosili dziś to jest w "Dzień Dziecka " ... Ironia pedofilii z rządu!


Prezent dla dzieci?


ObŻYDliwcy!


https://poznan.naszemiasto.pl/szczepienia-dzieci-przeciwko-covid-19-w-szkolach-jest/ar/c1-8305004



Dziś też weszły dobrowolne paszporty covidowe w Europie dla siedmiu państw.


https://300gospodarka.pl/news/paszporty-covidowe-szczepionkowe-ue-certyfikat-covid


"Siedem państw UE – Polska, Bułgaria, Czechy, Dania, Niemcy, Grecja, Chorwacja – podjęło decyzję o połączeniu się z unijnym systemem informatycznym weryfikującym certyfikaty Covid – poinformowała we wtorek Komisja Europejska.

We wtorek 1 czerwca zdecydowało się na to siedem państw członkowskich – w tym Polska. Inne państwa zdecydowały się uruchomić cyfrowy certyfikat COVID UE, gdy wdrożą wszystkie funkcje systemu – podała Komisja."




Oczywiście komunistyczny kłamliwy reżim nasienia węża z Warszawy też dołączył. Reszta państw się wstrzymała i dołączyć ma 1 Lipca .


Czyżby czekali niepewni sytuacji i reakcji Boga ?



Kłamliwe media polskojęzyczne idą w zaparte z narracją COVID (DIVOC) systemu .



A z drugiej strony Izrael przywraca niezaszczepionym tzw "przywileje"...


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/izrael-koniec-ograniczeń-dla-niezaszczepionych/ar-AAKA6jY




Rozumiecie coś z tego?

Szaleństwo!

I tak ma to najwyraźniej wyglądać !


Ale ....



Jednak system DIVOC, co oznacza opętanego przez demona ,istnieje i to wydaje się najwyraźniej celem tego wszystkiego!




Wymuszenie na ludziach poprzez technologie hybrydyzacyjną szczepień wyparcia się Boga oraz Syna Bożego !




To zmierza do znamienia/pieczęci 666 tylko że ludzie nie są o tym ostrzegani !



Zatem jest to oszukańcza próba ze strony szatana i Bestii .



Dwa posty które dał dziś Henryk o tym , przypomniało mi  że szukałem już o tym informacji tzn o "DIVOC" :


https://zbawienie.forumotion.com/t47p225-szczepionki#20285




I w połączeniu tego że DIVOC oznacza opetanego /KONTROLOWANEGO przez demona ( SI !) wyłania się nam coraz bardziej widoczny obraz tego WIELKIEGO SPISKU !


System kontroli = System opętania .

Opętanie to inaczej całkowita kontrola nad opętanym/kontrolowanym czlowiekiem!

Poczytajmy sobie o opetanych w Ewangeliach !

Dwaj opętani wiedzieli nawet że rozmawiają z Synem Bożym !



Znamy Biblię i ONI też ja znają ...


Oficjalna strona:


https://divoc.egov.org.in


To nie żaden przypadek ani zbieg okoliczności .


To jest kawa na ławę dla rozumnych i szukających Prawdy!

Wielki Ucisk.




Boże nasz prosimy przerwij ten chwyt poniżej pasa wobec nas i nie pozwól im na siłę tego zrealizować wobec nas !




My się na to nie zgadzamy tylko wybraliśmy Ciebie Boże nasz i Twego Syna za Króla swego!



Tą głupotę czynią dobrowolnie tylko ignoranci, głupcy i tchórze którzy Tobie nie ufają !

-------


Dopisze jeszcze że najwyraźniej Bóg już szatanowi w tym przeszkodził, stąd jego obecne problemy lub pozwala mu na te działania JESZCZE dopóki są one dobrowolne dla nas .



A jak tylko podejmie próbę naszego "pożarcia" to się zacznie czas cudów!



Dlatego czuwajmy i mamy taki rozkaz królewski od Syna Bożego .

Może nie wszystko łapiemy ale czuwamy i wypełniamy Prawo Boga naszego czyli to co od nas jest wymagane !


Zatem nie martwym się tylko "szukajmy najpierw Królestwa Bożego " !



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Czerwiec 2021, 21:13
To że nienawidzimy tego świata i jego uczynków nie oznacza że jesteśmy źli.


To jest ZDROWY LUDZKI normalny odruch .


Wszędzie wokół chora narracja tego świata. Wszędzie wokół chora smocza mowa z telewizorów, radia czy nawet z ust bezrozumnych papug powtarzających te bzdury .


Jest ciężko.


100 lat temu nie było mediów i tego wiecznego szumu natarczywej mowy nasienia węża z telewizorów i radia .


A teraz w każdym niemal domu albo gra to pudło albo radio z szatańskim piosenkami jego 'artystów'.


Ludzie nie są w stanie żyć bez tego szumu ponieważ COŚ MUSI grać w domu, samochodzie czy pracy .


Ludzie nie są w stanie znieść ciszy bez tych urządzeń z szatańską mową.


A weź powiedz żonie czy domownikom żeby wyłączyli te pudła bo nie idzie tego słuchać to ...


Sami zresztą wiecie!



Ale co nas nie zabije to nas wzmocni !



Bierzemy przykład cierpliwości z naszego Boga we wszystkim.


Ten świat ma wyrok od Boga i cierpliwie czekajmy na swoje przeznaczenie wypełniając Prawo Boga naszego czuwając.


Nienawidzimy tego świata i to jest plus w oczach Boga oraz Syna Bożego ponieważ to świadczy o wyborze jakiego dokonaliśmy .


Objawienie Isusa
Rozdział 2:


(6) Na swoją obronę masz to, że nienawidzisz uczynków nikolaitów, których i ja nienawidzę.



Nikolaici to inna nazwa synagogi szatana czyli to z czym mamy do czynienia w tym świecie .



Sam muszę sobie o tym przypominać ponieważ człowieka nieraz trafia i to są ataki szatana i demonów, które przechodzimy.



Szatan chce nas sprowokować i często używa wobec nas oprócz naszych słabości również i  naszą ...sprawiedliwość.



Ja dziś prawie dałem się złapać i w ostatniej chwili uniknąłem kłótni z żoną o ...głośne radio z szatańską muzyką .


Nie martwmy się i nie przejmujmy gdy jesteśmy atakowani przez szatana i demony .Pamiętajcie że 144 tysiące są na jego muszce gdyż on wie co będzie gdy Bóg zakończy akcję pieczętowania...



A może nawet i ją skróci ze względu na coraz większe ataki szatana ?!

Objawienie mówi że smok zaatakuje gdy tylko niewiasta porodzi...



Nienawidzimy tego świata i dlatego pragniemy zmiany czyli Królestwa Bożego. Większość tego nie rozumie i dopiero porwanie to zmieni...


Wy bracia i siostry z domu Izraela  rozumiecie i to jest niesłychane błogosławieństwo od Boga dla nas wszystkich!



Pamiętajmy że:


Ewangelia Jana


Rozdział 12:

(25) Kto miłuje życie swoje, utraci je, a kto nienawidzi życia swego na tym świecie, zachowa je ku żywotowi wiecznemu.



(26)Jeśli kto chce mi służyć, niech idzie za mną, a gdzie Ja JESTEM, tam i sługa mój BĘDZIE ; jeśli kto mnie służy, uczci go Ojciec mój.


https://arzareth.home.blog/2020/09/22/kto-nienawidzi-zycia-swego-na-tym-swiecie-zachowa-je-ku-zywotowi-wiecznemu/  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

8th Czerwiec 2021, 13:20
Dali ZŁUDNE odprężenie narodowi wybranemu i FAŁSZYWE nadzieje na przyszłość.


Nie dawajmy się na to nabierać , zagrożenie jest jeszcze bardziej realne niż kiedykolwiek !


Oni po prostu prowadzą stado prościutko do rzeźni bez zbędnych w ich oczach niepokojów.


Zresztą widać po ludziach że...TO DZIAŁA ...


Lato , ciepło, grilowanie, wypady za miasto na weekend i Euro 2021 !


Piweczko, żarełko, beztroska , kibicowanie a może nowy 60 calowy telewizorek z demonem SI pod piłkarskie mistrzostwa z obniżek z MEDIALNYCH sieci ...


Narodu Wybranego nie trzeba zachęcać do... nadmiernego picia , grilowania oraz kibicowania biało-czerwonym !



Ja też tak żyłem i pewnie bym dalej robił TERAZ to samo gdyby mnie Bóg zgodnie ze swą wolą nie OBUDZIŁ z szatańskiego snu prawie 4 lata temu . Was Bóg obudził tak samo i powołał do Królestwa Niebiańskiego . Wiem że to dla niewiadomego brzmi jak śmieszny banał ale Wy to czujecie na własnej skórze i czujecie wewnątrz swej duszy i całym sercem , słowem całym swym jestestwem człowieka uczynionego przez Boga na swój obraz i PODOBIEŃSTWO...


Dlatego musimy być mądrzy i nie dać wpędzić się w to szaleństwo i zadbać RÓWNIEŻ o swoją odporność bardziej niż kiedykolwiek ponieważ nie wiemy co ONI aktualnie kombinują ale wiemy że trwa bardzo zacięty atak na nas i nasz układ odpornościowy - taki mur obronny jaki kiedyś miały miasta ...


Bóg nas w taki mur ,zaporę czy jak kto woli Firewall wyposażył a my jako właściciele( królowie) twierdzy jakim jest nasz organizm powinniśmy dbać o nasze zdrowie. Zwłaszcza że wiemy to co wiemy. Spójrzcie jak gorliwie ślepe owce chodzą do aptek i w ich mniemaniu dbają o swe zdrowie .


My chodźmy do Boga po lekarstwa ponieważ On naszym lekarzem a nie wąż !




Oczywiście Bóg nas ocali jednak badźmy mądrzy i dbajmy o ten wspaniały układ obronny w który wyposażył nas nasz Ojciec .


Nie dawajmy im siebie na talerzu i nie rzucajmy się sami na widelec !


Zauważyłem że zachipowani , ci o których wiem bo słyszałem jak mówili że przyjeli zastrzyk, mają  problemy z układem oddechowym i bardzo , bardzo często kaszlą i smarkają i bynajmniej nie jest to kaszel palacza !

Jest też inna kwestia ale tego na razie nie porusze za dużo bo za mało mam na to dowodów ale zaszczepieni zaczynają zdradzać braki sprzeciwu wobec DECYZJI władz!


Bardziej dosadnie - akceptują i nie wyrażają negatywnych opinii na temat decyzji rządu , nawet samorządu!


U kilku osób to zauważyłem w rozmowach z nimi a wcześniej potrafili być bardziej przeciwni w słowach wobec rządu.


Z czym jeszcze z biegiem czasu nie będą mieli problemu jeśli Bóg tego nie przerwie ?


Możemy się tylko domyślać jeżeli weźmiemy pod uwagę 'pomoc ' demonów i zabójcze 5G ...


Moja rada to za dużo z nimi nie gadajcie, tylko o rzeczach neutralnych i tzw pierdołach .


Dopóki Bóg nie usunie tego padkudztwa nie ma szans na porozumienie dlatego unikajmy wszelkich konfliktów , nawet w rodzinie ...



Smutne ale prawdziwe....a Syn Boży mówił że będą problemy w rodzinach i malo kto nas bedzie rozumiał ...



Wracając do naszego zdrowia to dbajmy o nie . Pamiętajmy o igiełkach sosnowych ponieważ zaszczepieni w jakiś sposób ŹLE działają na nasze zdrowie jako nieświadomi ...roznosiciele czegoś co NIE DOBRZE na nas niezaszczepionych działa.


Przekonałem się o tym ja oraz moja żona na własnych skórach .Bardziej ona niż ja .


Odkąd pije herbatke z igiełek sosny to czuje się normalnie i nie mam kaszlów itd a nasilały mi się one pod koniec tygodnia , im dłużej przebywałem z 'odpowiedzialną' zaszczepioną częścią społeczeństwa w pracy .


Dodatkowo pije chinine od kilku dni i przeszły mi bóle głowy , które miałem okropne i coraz częstsze zawsze po intensywnych opryskach czyli tych tzw chemtralach.


Inna sprawa może też z tym związana to w tym roku może nie być oprysków na komary przynajmniej w moim regionie .
Słyszałem w radiu regionalnym że opryski szkodzą pszczołą ...


Obudzili się! Od lat trują pszczoły i im to nie przeszkadza a teraz nagle taka troska nasienia węża?!


Może to nic ale dla mnie to podejrzane a od kilku dni jest dosłownie plaga komarów i nie idzie wyjść przed dom pod wieczór a Odra dopiero zaczęła schodzić...

Komary roznoszą malarie, nie w Polsce ale ....

To wszystko wzrastało we mnie od kilkunastu dni .





Na koniec Słowa proroctwa Boga Wszechmogącego:

Objawienie Isusa dane mu przez Boga
Rozdział 22:



(10) I rzecze do mnie: Nie pieczętuj słów proroctwa tej księgi! Albowiem czas bliski jest.

(11) Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca.

(12) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku.



Niech każdego tak czyniącego zostanie Król Isus Mesjasz Syn Boga Wszechmogącego!


Morderców z rządów na swoim miejscu, 'ekspertów' od ludobójstwa COVID na swoim miejscu i wszystkich możnych ' królewskich' zbrodniarzy i złodziei tego świata na swoim miejscu!


Nas też nas Król Isus Chrystus zastanie DOBRZE czyniących gdy przyjdzie dokonać porwania 144 tysięcy.


Niech nas zastanie czuwających a nie śpiących a teraz jest 'dobra' okazja zaserwowana przez szatana do drzemki .


Niech nas zastanie wypełniających Prawo Boga oraz dbających o swoje zdrowie lekami od Boga a nie od węża z apteki !


Czuwajmy bo czas bliski!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

12th Czerwiec 2021, 19:04
 Miałem dziś trochę zajęcia oraz również uaktualniłem jeden z moich starszych artykułów ponieważ zorientowałem się że nie muszę pisać nowego bo mam już ...stary.

Jutro wrzucę zmieniony i prześpię się nad nim.

Czytaliście dzisiejszy artykuł  Henryka ?

https://www.zbawienie.com/czasy-konca.htm


Dlatego mamy nakazane czuwać ponieważ to jest i również próba zaufania dla nas do naszego Boga jako głównodowodzącego  wobec zwodniczej propagandy świata szatana .


Naród wybrany na pustyni oraz wybrani którzy będą ginąć podczas Wielkiego Ucisku terroru rządów Bestii będą mieli WSZYSTKO wytłumaczone i wytłuszczone czarno na białym .


Natomiast my mamy trudniejsze zadanie z naszym mądrym czuwaniem i dlatego też nasza zapłata przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania !


Chyba rozumiecie w jak dobrej sytuacji jesteśmy  JEŻELI ' nie zaśniemy ' i zwyciężymy tą ostatnią batalie o nasze zbawienie !


Naród wybrany śpi a ruchy antyszczepionkowe nie biorą Boga pod uwagę ...


Dlaczego ?


Ponieważ Bóg sobie tego NIE ŻYCZY na ten czas !


Bóg to absolutny władca i Jego wola jest niezmienna !


Bóg na ten czas pozwolił i pozwala tylko swoim wybranym do grona 144 tysięcy rozumieć proroctwa i swój WIELKI PLAN , choć szczegóły dalej są przed nami zakryte i w tym nasze zaufanie do Boga !



Tak jak podczas wojen i decydujących  bitew nikt poza królem i jego pierworodnym następcą tronu nie był wtajemniczony w CAŁĄ strategie ataku tak i teraz wygląda sytuacja .


Nie musimy wiedzieć TERAZ wszystkiego – wystarczy że znamy , rozumiemy i świadomie akceptujemy cel czyli ustanowienie siłą Królestwa Bożego tu na ziemi !




A to się dopiero zacznie i skończy się nareszcie beztroska ignorancja na Boga i Jego Prawo całej ludzkości łącznie z pochłoniętym obecnie piciem i  Euro 2021  ślepym narodem wybranym ...  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Czerwiec 2021, 20:05
Czy my już tego nie słyszeliśmy kilka miesięcy temu  ?!  

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/trzecia-dawka-szczepionki-na-covid-minister-niedzielski-komentuje/ar-AAL6NuC

Dwie dawki szczepionki na COVID-19 to za mało? Od dawna mówi się, że będzie konieczna trzecia dawka. Sprawę postanowił skomentować na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.
Koncern medyczny Pfizer już jakiś czas temu zapowiedział, że będzie konieczne podanie dodatkowej trzeciej dawki szczepionki przeciw koronawirusowi. Pojawiły się tez doniesienia, że na trzech dawkach preparatu się nie skończy i będzie on co roku podawany cyklicznie. Głos w sprawie znów zabrał minister zdrowia Adam Niedzielski i… sam nie wie za wiele, albo uparcie trzyma język za zębami.
Będzie trzecia dawka szczepionki na covid w Polsce?
Adam Niedzielski na konferencji prasowej w Olsztynie został zapytany o planowany przebieg szczepień w 2022 roku. Potwierdził, że toczy się dyskusja o podawaniu trzeciej dawki szczepionki na COVID-19, ale zwrócił uwagę, że  „sprawa jest otwarta, decyzja nie jest przesądzona”.
Ta dyskusja toczy się również z producentami, którzy na razie przedstawiają nam pewne możliwości wykorzystania właśnie trzeciej dawki jako elementu wzmacniającego odporność w kierunku konkretnych nowych mutacji - powiedział minister zdrowia.
Jak zwrócił uwagę Niedzielski, obecnie priorytetem w walce z koronawirusem jest zbudowanie możliwości sekwencjonowania genomu, czyli badanie, z jakim wariantem koronawirusa mamy do czynienia. Wydaje się to rzeczywiście konieczne, bo niedawno Niedzielski zapowiadał czwarta falę zakażeń i mutacje wirusów, które mogą wywołać nową pandemię lada moment.
Jak państwo wiecie, tych wariantów, które są określone przez WHO jako alertowe, jest kilka. Tym najbardziej realnie zagrażającym Polsce jest wariant Delta, wcześniej nazywany wariantem indyjskim. W tej chwili w Polsce mamy zidentyfikowanych blisko 80 przypadków tego typu – powiedział Adam Niedzielski. (Radio ZET)  



Kłamstwa , kłamstwa , kłamstwa no może  poza jednym – trzecia dawka a może i czwarta ...

Straszakiem ku temu jest tzw wariant delta o którym mówią że to jakiś podwójny połączony Sars-Cov 2 i to już nie jest sars-cov 2 tylko jakiś hiper , ultra mega zaraźliwy " wirus" bardzo niebezpieczny dla seniorów . Tyle co zdążyłem zorientować się w tym kolejnym kłamstwie w oszustwie epidemii operacji "Covid 19" . Czy to brzmi w ogóle sensownie ?


To nie brzmi nawet sensownie dla tych już zaszczepionych ale jak tu teraz przyznać się do swojej głupoty ?! Niektórzy to potrafią i na drugą dawkę nie pojechali ale ja osobiście takich nie znam . Przecież to nic wstydliwego powiedzieć np ' byłem głupi , teraz widzę że źle się czuje i nie biorę więcej tej TRUCIZNY " ...

Ja byłem kiedyś głupi i jak cztery lata temu miałem poparzenie chemiczne w pracy ręki to wyleczyli mi rękę opatrunkiem kremu ze srebrem tak że ani jednej blizny nie mam ale również powiedzieli mi że trzeba się zaszczepić "na tężec" . Wtedy nie znałem jeszcze prawdy o naszej tożsamości narodowej ale znałem temat szczepień i NWO jednak .... dałem sobie to wstrzyknąć .Wcześniej powiedziałem do pielęgniarki że przecież w szczepieniach jest rtęć , aluminium itd to spojrzała na mnie beznamiętnym wrogim wzrokiem i warknęła że : " to nie musi pan jak nie chce !" ale ja mówię "dobra to niech będzie " . Kazali przyjść jeszcze na dwie dawki .

Nie poszedłem !!!

Dostałem taką nauczkę za swą ignorancję :

Trzy tygodnie tak mnie ręka napier#alała że ho ho !!!


Nie mogłem spać , nic nie pomagało , żaden żel typu voltaren itp ani żadne tabletki . W ciągu dnia to jeszcze ale w nocy to spać nie mogłem z bólu . Taki dziwny ból nie do opisania promieniujący od ramienia aż do palców . Jedynie jak podnosiłem do góry i trzymałem opartą rękę o ścianę to jakoś mogłem spać " na raty" . Nie pamiętam już ale jakoś dwa może trzy miesiące po tym zacząłem ponownie interesować się Bogiem i od razu  trafiłem na zbawienie.com ...i  zacząłem zmieniać swoje życie aby zwyciężyć ponieważ innej opcji nie ma !.

Byłem głupi że się na to zgodziłem tzn na tą "szczepionkę na tężec" , mało tego byłem na kacu jak szedłem na zabieg i dostałem taką nauczkę że ho ho .Dobrze że mnie bolało ponieważ dotarło do pały że bycie ignorantem nie popłaca . Mad  Mad  Mad  Very Happy  Very Happy  cheers  cheers  cheers


Dziś jak patrze na niektórych zaszczepionych jak cierpią bo  widać że ich boli to aż serce czasem płacze ALE co zrobić ?!

Oni pomimo bólów idą na drugą dawkę i za chiny ludowe nie dopuszczają do siebie że to od tej szprycy !

Mówię Wam na podstawie mojego otoczenia z którym mam bezpośredni kontakt , może z innymi jest inaczej . Mi  nikt nie powiedział że się szczepił poza jednym bardzo bliskim znajomym . Nikt mi nie powiedział ponieważ znają moje stanowisko na ten temat . Od samego początku wdrożenia operacji "Covid 19"  ostrzegałem i mówiłem że to oszustwo i wiecie co ?  
Niektórzy sami doszli do tego choć na początku dali się nabrać ale tych parę osób ma nie najlepszą opinię ponieważ nadużywają alkoholu itp . Ja też nie mam za dobrej opinii ponieważ też lubiłem sobie łyknąć swego czasu a i ziółka też nie odmawiałem .

I co najciekawsze to ci z tzw "dobrą opinią " to właśnie poszli na "szczepienia" – ci ODPOWIEDZIALNI.


I właśnie oni często ukrywają ten fakt przed takimi jak my ponieważ wiedzą co o tym myślimy . Mi to parę osób powiedziało że są "już po" ale nie znali wcześniej mojego zdania na temat szczepionek Covid ponieważ nigdy z nimi o tym nie rozmawiałem , natomiast ci z którymi rozmawiałem nie pochwalili się ... Dlaczego skoro to takie super !

Dlaczego oni to ukrywają przed takimi jak my  ?! Czyżby się wstydzili albo bali że im powiemy więcej prawdy ku ich dobru ?! Ja od razu opowiedziałbym o igiełkach sosny ...

Ale władza dobrze ich nazwała – "Odpowiedzialni " tylko zapomniała dodać GŁUPCY - ODPOWIEDZIALNI GŁUPCY . jocolor  jocolor  Arrow  Arrow  Arrow  geek  geek  geek  geek

Przed kim odpowiadają i są odpowiedzialni - sami nie wiedzą ponieważ są zamroczeni swą głupotą i ignorancją .


My wszyscy bracia i siostry z domu Izraela odpowiadamy tylko przed Bogiem oraz Jego Synem naszym Królem Isusem Chrystusem !

I tylko Ich słuchamy i przed nimi będziemy ....ODPOWIEDZIALNI za swe czyny , decyzję czy nawet wypowiedziane słowa !





Niestety zaszczepieni i dalej się szczepiący pomimo bólów jakie przechodzą  to głupcy nie słuchający mądrych..


Rozpisałem się trochę ale to narastało we mnie od kilku dni i obserwując zaszczepionych nie pozostaje nic innego jak pogodzić się z tą chorą sytuacją ponieważ to również pokazuje kto nie należy do 144 tysięcy !


Szczepienia są dobrowolne i szczepią się tylko wyjątkowi głupcy , może i inteligentni i po studiach ale GŁUPI ,

a "szczepiąc się na COVID 19 " przy dostępię do internetu dają oni wiarę rządom satanistycznym mówiącym :

"Szczepienia są bezpieczne " a ignorują prawdę ponieważ tak im wygodnie .

To jest najwyraźniej oblanie testu na mądrość a może i odwagę   u Boga ponieważ NIKT lufy pistoletu im przy głowach nie trzyma !



Nieświadomi zaszczepieni nie muszą zostać potępieni  ale jak przy tak MAŁYM zagrożeniu dali się zastraszyć to co zrobią jak Bestia będzie ścinać głowy tym co odmówią wzięcia znamienia a tym co wezmą będzie płacić ?!


Komu uwierzą ? Bogu , którego Bestia będzie publicznie oskarżać czy uwierzą Bestii ...


To dopiero będzie próba i wtedy się tak naprawdę okaże kto nienawidzi tego świata a kto będzie kochał ten świat i łapówki od Bestii .


Gdy dojdzie do porwania to 144 tysiące będzie już zapieczętowane i wypróbowane przez Boga .


Naród Wybrany przejdzie swoją próbę na pustyni i to chyba jest największa zagadka – jak Bóg to zrobi Question  Question



A reszta świata przejdzie próbę podczas 42 miesięcy bluźnierstw Bestii i prorokowania znienawidzonych przez większość mieszkańców ziemi dwóch świadków. Jak ich Bestia przedstawi albo raczej BĘDZIE chciała przedstawić  to możemy się domyślać jeżeli kiedykolwiek oglądaliśmy filmy SF , zwłaszcza ostanie Marvela na przykład ... Oni wszystko pokazują  na odwrót jak Henryk udowodnił i przedstawił na przykładzie Matrixa.

https://www.proroctwa.com/matrix.htm


Wybór będzie prosty albo uwierzą Bogu i Jego dwóm prorokom , zostaną ścięci  i zmartwychwstaną do życia wiecznego albo uwierzą Bestii , wezmą znamię pożyją trochę dłużej  i poniosą ostateczną śmierć.


Widzimy w jakiej jesteśmy OBECNIE sytuacji jako wybrani do 144 tysięcy .


Nie jest lekko i wszystkie ataki demonów , które często posługują się innymi ludźmi aby nas atakować są tego dowodem ale Bóg nie pozwoli im nas zabić ani byśmy cierpieli z ich powodu głód czy stracili dach nad głową . Te ataki pokazują nam też uczynki atakujących i w ten sposób "poznajemy ich po uczynkach " to znaczy rozpoznajmy nasienie węża . Rozpoznawajcie ich wśród swego otoczenia a jak rozpoznacie to nie szukajcie zemsty tylko zostawcie ich Bogu . Żadna Wasza krzywda nie wyjdzie im na dobre ale wy zemsty nie szukajcie po prostu od takich się odcinajcie ! Nie łączcie się z nimi ponieważ nasza droga to nie ich droga - ich droga to  przeciwny kierunek ku przepaści ...



Te ataki nie są do NIEPOKONANIA zwłaszcza jak mamy Boga Wszechmogącego za Ojca i obrońce jako Jego wierne i posłuszne Przykazaniom dzieci.


Musimy zwyciężyć , innej opcji nie ma albo inaczej ....jest ale my w ogóle nie bierzemy jej pod uwagę aby ODPUŚCIĆ  !


W tym szatan ponosi i poniesie kolejną porażkę gdy dojdzie do końca pieczętowania i porwania !!!



Taki post mi wyszedł zupełnie nie planowany w takiej formie ale opublikuje ponieważ jesteśmy w tym wszystkim na co dzień i musimy trwać na wąskiej prostej drodze i ZAUFAĆ Bogu ponieważ On wie co robi i ma nad wszystkim kontrole .

To  początek   sądu Boga nad tym światem i wszystkimi ludźmi z których każdy ma indywidualny zestaw skal , miar i długość życia jakie mu wyznaczono aby mógł zostać DOBRZE ZBADANY przez Boga .



2 Księga Henocha
Rozdział 49:
Składam wam przysięgę - "Tak, tak!" - że nawet zanim ktoś był w łonie matki, Ja indywidualnie przygotowałem miejsce dla każdej duszy, a także zestaw skal i miar tego, jak długo On postanowił mu żyć w tym świecie, aby każda osoba mogła być w ten sposób zbadana.


1 Księga Henocha
Rozdział 1:
7 Ziemia pogrąży się, a wszystko, co się na niej znajduje ulegnie zniszczeniu. Na wszystko zostanie wydany wyrok, również na wszystkich sprawiedliwych.
8 Sprawiedliwych [Bóg] obdarzy pokojem, swoich wybranych ZACHOWA i zmiłuje się nad nimi. Wszyscy będą należeli do Boga, będzie im się powodzić i będą błogosławieni, a światło Boże nad nimi będzie świecić.


9 Oto przychodzi On z dziesięcioma tysiącami świętych, aby dokonać sądu nad nimi i aby zniszczyć grzeszników i aby złajać każdego za to wszystko, co przeciwko Niemu uczynili grzesznicy i niegodziwcy.



W Imieniu Króla Isusa Chrystusa – Niech się stanie !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Czerwiec 2021, 09:42
 Ewangelia Mateusza
Rozdział 10:

(28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.

(29) Czyż nie sprzedają  dwu wróbli za pieniążek? Jednak żaden z nich nie spadnie na ziemię bez woli Ojca waszego.

(30) Nawet wszystkie włosy wasze na głowie są policzone.

(31) Nie bójcie się; jesteście więcej warci niż wiele wróbli.

(32) Każdego więc, który do mnie się przyzna przed ludźmi, i ja przyznam do niego przed Ojcem moim, który jest w niebie;

(33) Ale tego, kto by się mnie wyparł przed ludźmi, i ja się wyprę przed Ojcem moim, który jest w niebie.

(34) Nie myślcie, że przyszedłem przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz.

(35) Bo przyszedłem aby poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jego matką, i synową z jej teściową.

(36) Tak się staną wrogami człowieka jego domownicy.

(37) Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godny; i kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godny.

(38) I kto nie bierze krzyża swego i nie idzie za mną, nie jest mnie godny.

(39) Ten, kto znajdzie życie swoje, utraci je, a kto straci życie swoje dla mnie, odnajdzie je.




Duszy zabić nie mogą.


Nawet jak dojdzie do opętania to dusza nie ginie i nie wychodzi z ciała.


Isus dał na to dowody wypedzając demony z ludzi , którzy potem normalnie żyli!

Ci którzy mówią "że nie czują Boga " po tym świństwie najwyraźniej są już częściowoją pod wpływem demona lub całkowicie albo to mówi już sam demon ...


Widzimy zatem że system szczepień Covid -Divoc nie jest żadnym problemem dla Syna Bożego a tym bardziej dla samego Boga Ojca !



I wybór między Bogiem a Bestią podczas 42 miesięcy będzie świadomym wyborem .



A to że duża część ludzkości wybierze zło zamiast dobra czyli UWIERZY Bestii zamiast Bogu i Jego dwóm świadkom to już tylko świadczy o KONIECZNOŚCI usunięcia ich z ziemi ponieważ tacy będą zagrożeniem dla innych w Królestwie Bożym.


I dla takich nie będzie miejsca po usunięciu władzy szatana i jego upadłych aniołów ( Bestii) .


Sąd Boży jest jak najbardziej niezbędny i my go akceptujemy!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Czerwiec 2021, 18:22
Gra zwiedzenia dobrego gliny czyli narracja Bestii PONOWNIE wypływa na szersze forum :

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/06/ujawnienie-ufo-zbliza-sie-do-czolowki-ludzkiej-swiadomosci/
Oryginalna strona projektu:
https://thegalacticfederation.com/06-04?utm_content=12643008&utm_medium=Email&utm_name=Id&utm_source=Actionetics&utm_term=Email



Dlaczego napisałem ponownie ?


Ponieważ TO SAMO czytałem oraz  słyszałem na jewtubie przez cały 2011 rok i też 'ambasador federacji galaktycznej' obiecywał wielki skok w ludzkiej świadomości na rok 2012 tak jak teraz  w roku 2021 obiecuje kolejny 'ambasador' TEJ SAMEJ FEDERACJI GALAKTYCZNEJ .


Jak ktoś pamięta a w sumie nawet nie musi pamiętać bo to widać gołym okiem – NIC SIĘ NIE WYDARZYŁO W 2012 ROKU !


Zatem wszelkie wiadomości od tych "istot światła " to zwiedzenie demoniczne na potrzeby przyszłej władzy Bestii aniołów szatana .


Oni się szykują na oszukanie ludzi co do porwania a może i znaku Isusa i reszty cudów jakie wkrótce za sprawą Boga oraz Syna będą się działy na ziemi pod tym niebem a nas nie oszukają ponieważ jak zostaniemy porwani to będzie to niemożliwe aby nas oszukać a teraz też nie wierzymy w te brednie  !

Poza tym ziemia jest stała i nieruchoma z czterema narożnikami i rozpiętym nad nią jak zwój sklepieniem nieba ale o tym jakoś cisza w tym artykule pochodzącym z oficjalnej anglojęzycznej strony "Federacji Galaktycznej " . Transhumanizm i akceptacja wszelkich hybryd jako kosmitów zupełnie jak w Federacji Planet Star Trek !  

Teraz już wiemy po co tyle filmów o tej tematyce tzw SF . Oni nic nie robią bez przyczyny i od lat się przygotowują do akcji wypowiadania bluźnierstw wobec Boga aby zwieść jak najwięcej ludzi by tak jak ONI ponieśli śmierć !

Objawienie Isusa
Rozdział 13:
(5) I dano jej paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano jej też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.
(6) I otworzyła paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
(7) I dozwolono jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano jej też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.


To Bóg da Bestii władzę aby mógł odbyć się sprawiedliwy sąd nad tym światem .


Oni wszyscy o tym wiedzą i dlatego się do tego już przygotowują  jednak jak wiemy Bóg ma w zanadrzu wielką niespodziankę i dopiero w momencie porwania zobaczymy jaką !

Zobaczy to też cała ziemia .

Kto jest zapisany w Księdzę Żywota Baranka wybierze słusznie Boga a kto nie jest ten uwierzy Bestii i tym samym poświadczy że nie należy do Bożej rodziny .


Więcej nie napiszę ponieważ jak każdy mam swoje myśli i wyobraźnie jak to może wyglądać i niezależnie od tego nie mamy się czego obawiać .



Niech się zacznie martwić przeciwnik i jego świta ponieważ cokolwiek nie wymyślili to Bóg jest o krok przed nimi !



Aha i tak mała rada ode mnie ... ostrożnie z tą stronką 'inteligencji polskiej" hmm a może polskojęzycznej  ... i łatwo we wszystko nie wierzcie ponieważ oni nie potrafią nawet podać rozdziału księgi skąd cytują proroctwa Boże choć dużo prawdy ujawniają i my jako znający Biblię umiemy się w tym odnaleźć ale reszta może mieć z tym problem to znaczy z właściwą oceną intencji podanej tam informacji szczególnie jak poczyta sobie jeszcze niektóre komentarze...

Jestem  bardzo bardzo  ostrożny ale nikogo nie obrażam ponieważ JEŻELI oni pracują dla Bestii po stronie dobrego gliny to  bardzo dobrze  wykonują swoje zadanie i naprawdę się starają jednak JEŻELI nie mają nic wspólnego z toczącą się wojną informacyjną przed porwaniem to przecież nie ich wina że nie mają zrozumienia proroctw Bożych i po porwaniu zrozumieją i będą się radować !

Niech każdy sam sobie to przemyśli ... study  study  study  lol!



http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/o-stowarzyszeniu/

4.  Nasz stosunek do religii i ideologii

Jesteśmy Polakami, kierującymi się w życiu zasadami Dekalogui wartościami chrześcijańskimi, akceptującymi nauki płynące z Nowego Testamentu.   Nie ulegamy fanatyzmom religijnym ani ideologicznym, szanujemy wartości innych religii, unikamy wszelkich ortodoksji.


https://rejestr.io/krs/409982/stowarzyszenie-klub-inteligencji-polskiej

Nazwa stowarzyszenia z dużych liter .

Organ sprawujący nadzór  :

PREZYDENT M.ST. WARSZAWY  Twisted Evil  Twisted Evil

To by było na tyle ....

 




Czuwajmy bracia i siostry ponieważ ....sami przecież wiecie że porwanie może i nastąpi w każdym momencie naszego codziennego życia dlatego mamy rozkaz od Boga oraz Syna aby CZUWAĆ  !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Czerwiec 2021, 05:10
Artykuł z głównego ścieku Microsoftu szkalujący Chiny a wychwalający...Trumpa .

A to oznacza że wielu w to uwierzy i będzie uważało to za prawdę i będzie powtarzało dalej jako 'swoją opinię '

Tak działają media jak wszyscy wiemy .


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/są-naukowe-dowody-na-wyciek-z-laboratorium-wcześniej-z-teorii-kpiono-bo-przychylny-był-jej-trump/ar-AALcokR?li=BBr5KbO

Według tej kłamliwej  narracji jeżeli wirus uciekł z laboratorium lub został wypuszczony to znaczy że on istnieje , epidemia też  i szczepienia są usprawiedliwione. Chytre jak na węża przystało.

Jak widzimy dalej marzy im się trzecia wojna światowa, wkońcu to krwiożercze potwory lubujące się w masowych mordach .


Prośmy Ojca aby tych dni było już naprawdę niewiele i aby były przerwane ponieważ oni nie odpuszczą a już mówią o kolejnych REGULARNYCH dawkach "szczepionek" KAŻDEGO ROKU .


Certyfikaty są ważne tylko rok a co dalej?


To proste !


Odnowienie certyfikatu poprzez kolejne dawki tego świństwa.


Prośmy codziennie Boga o szybkie porwanie i początek Jego cudów aby uświęcił On swoje wielkie święte Imię!



Każdemu z nas na tym przecież bardzo zależy!


Dlatego proście a będzie wam dane !!!  

(13) Proście, a WEŹMIECIE. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza Rozdział 2.)



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Czerwiec 2021, 20:17
Chciałbym tylko dodać do dzisiejszego posta Henryka ,

https://zbawienie.forumotion.com/t364p175-zacznijmy-nieco-informowac-polakow-slowian#20485

, że jeżeli Netanyahu w końcu utracił władzę to jest bardzo dobra wiadomość dla nas !

Niewyobrażalnie pozytywnie dobra .

I wszystko wygląda tak jak to opisał Henryk i tak też wynika  z proroctw Bożych i ja widzę oraz rozumiem to tak samo .

Syn Boży powiedział nam o TYM czasie , WŁAŚNIE TYM czasie jaki obecnie mamy :

Ewangelia Mateusza 24:
(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,
(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.
(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.
(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.
(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.


Dlatego  mamy czuwać ponieważ nie wiemy którego dnia zostaniemy porwani ale  wiemy że to już bardzo , bardzo blisko i to wymaga od nas niezwykłej wytrwałości oraz doskonałej wiary we wszystkie obietnice Boga i tą wiarę poświadczamy naszymi uczynkami Prawa czyli posłuszeństwem do Przykazań i żaden z nas nie jest bałwochwalcą i brzydzi się tym całą swą duszą i sercem .


I dlatego też nikt poza należącymi do grona 144 tysięcy NIE CZUWA ponieważ tylko Bóg decyduje o tym kto ma czuwać i czekać na Jego pomoc bez angażowania się w żadne ruchy itp . Żyjmy tak jak żyjemy aby przed snem podziękować Bogu za miniony dzień nie będąc pewnymi czy jutro na ziemi dla nas nadejdzie a jak nadejdzie to czy przed wieczorem nie będziemy już w niebie !  cheers  cheers


Reszta tak jak ci przed potopem zajmuje się swymi sprawami i planuje co będzie robić za miesiąc , dwa gdzie na wakacje , co na święta , co w przyszłym roku , za 5 lub10 lat jak spłacą ten czy tamten kredyt ., może auto nowe itd... A jak zetkną się z Ewangelią Królestwa to wyśmiewają temat a nas mają za idiotów – zupełnie jak Noego w jego czasach .



Czuwają tylko i wyłącznie wybrani przyszli królowie spośród 144 tysięcy oraz wybrane kobiety czyli ci spośród nich  którym Bóg dał wedle swej woli  zrozumienie tego  że zostaną porwani . Nie wiemy tylko ilu jeszcze ze 144 tysięcy dowie się tego kim jest przed samym porwaniem .



Prośmy Boga codziennie abyśmy mogli już wkrótce paść na kolana przed Nim przy Jego tronie  w niebie  dziękując Mu za WSZYSTKO !!!


Niech się stanie !

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Czerwiec 2021, 19:48
Poszperałem dziś w rodowodach i Izrael pochodzi w prostej linii genetycznej od Adama .

Bóg Adamowi i Ewie polecił rozmnażać się i napełnić ziemię , to ich potomstwo czyli ludzi Bożych miało żyć wiecznie na ziemi i panować nad nią . To miał być dom ludzi . Jednak szatan popsuł to i spłodził Kaina a później zbuntowani aniołowie poszli w ślady węża płodząc sobie potomstwo . Kain był nasieniem węża i zapewne posiadał też cechy fizjologiczne typowe dla hybryd , już nie mówiąc o braku sumienie . Dla nasienia węża Bóg nie stworzył ziemi jako mieszkania , oni są owocem bunt swoich złych i niewdzięcznych ojców wobec Boga i nienawiści do człowieka .

Geny Boże były przekazywane poprzez synów Adama aż do Abrahama .


1 Księga Kronik
Rozdział 1:
(1) Adam, Set, Enosz,
(2) Kenan, Mahalalel, Jared,
(3) Henoch, Metuszalem, Lamech,
(4) Noe, Sem
, Cham i Jafet.
(24) Sem, Arpachszad, Szelach.
(25) Eber, Peleg, Reu,
(26) Serug, Nachor, Terach,
(27) Abram, to jest Abraham.



Od Abrahama wywodzi się mnóstwo narodów jednak dziedzicem obietnicy , który przekazał geny Boże dalej został Izaak .

Od Izaaka pochodzą Izrael i Edom czyli Jakub i Ezaw .

Resztę znamy , Izrael otrzymał geny Boże i został dziedzicem obietnicy Boga danej jeszcze Henochowi .

Księga Henocha
Rozdział 84:
2 „0 Panie , Królu, Panie całego stworzenia i nieba, Królu królów i Boże całego świata! Błogosławiony jesteś, wielki i potężny w swym majestacie. Twoja królewska władza i panowanie i Twój majestat trwać będzie na wieki i na wieki wieków, a Twoja moc po wszystkie pokolenia. I wszystkie niebiosa są Twoim tronem na wieki i cała ziemia Twoim podnóżkiem na wieki wieków.
3 Bo Ty uczyniłeś wszystko i Ty kierujesz wszystkim. Nic nie jest za trudne dla Ciebie. Mądrość Cię nie opuszcza, nie odchodzi od Twego tronu ani od Twojej obecności. Ty znasz, widzisz i słyszysz wszystko i nic nie ma zakrytego przed Tobą, bo Ty wszystko widzisz.
4 Oto aniołowie niebiescy popełniają zło i ciało ludzkie dotknie Twój gniew aż do dnia wielkiego sądu.
5 Teraz, o Boże, Panie i Wielki Królu, błagam i proszę, żebyś wysłuchał mojej modlitwy, abyś pozostawił mi potomstwo na ziemi i nie zniszczył wszystkich ludzi i spustoszył ziemię na wieki.
6 Teraz, mój Panie, zetrzyj z ziemi ciało, które sprowokowało Twój gniew, ale z ciała sprawiedliwości i prawdy ustanów roślinę dającą nasienie na wieki. Nie skrywaj swego oblicza przed modlitwą Twego sługi, Panie „.



Bóg wysłuchał Henocha i dał swoje Słowo że pozostawi mu potomstwo , które przeżyje potop aż do ostatnich czasów .


1 Księga Henocha
Rozdział 10:
16 Zniszcz wszelkie zło z powierzchni ziemi, a wszelkie złe dzieło ustanie. Niech pojawi się roślina sprawiedliwości i prawdy, a czyny staną się błogosławieństwem. Sprawiedliwość i prawdę będą sadzić w radości na zawsze.


2 Księga Henocha
Rozdział 70:
Wtedy wydam rozkaz. Otchłań wyleje się na ziemię, a wielkie magazyny wody z nieba spadną na ziemię w wielkiej masie, zgodnie z pierwszą masą.
Cały układ ziemi zginie i ziemia będzie trzęsła się i od tego dnia zostanie pozbawiona swej siły. Wówczas zachowam syna twojego syna Lamecha, jego pierwszego syna, Noego. Z jego nasienia wzbudzę inny świat, a jego nasienie będzie istniało na zawsze,aż do drugiego zniszczenia, kiedy ponownie ludzkość popełni grzech przed moim obliczem „.


Bóg zachował synów Adam i uratował Noego , który był dziesiątym synem po Adamie.

Roślina sprawiedliwości i prawdy to właśnie naród wybrany pochodzący od Adama syna Bożego i jako potomstwo Adama ma prawo do życia na ziemi .


Napisałem kiedyś artykuł :

https://arzareth.home.blog/2020/02/29/historia-naszego-narodu-czesc-pierwsza-roslina-z-ciala-sprawiedliwosci-i-prawdy-dajaca-nasienie-na-wieki/


Henryk w swoim wczorajszym artykule wyjaśnił że posłuszeństwo wobec Przykazań będzie wyznacznikiem kto jest kim podczas zbliżającego się sądu Boga po porwaniu .


Dlatego ci którzy odmówią wzięcia znamienia imienia obliczonego z 666 lub samej liczby 666 są nazwani resztą potomstwa niewiasty . Nie należą do narodu wybranego który będzie zabrany na pustynie ale ich geny okażą się na tyle ludzkie czyli Boże że ich imiona są zapisane w Księdze Żywota Baranka – to jakiś rejestr Boga jako głównego Stwórcy i Autora ludzkiego DNA . Syn Boży Isus ma dostęp do tej księgi i możliwość nawet usunięcia z niej imienia już tam zapisanego !


Zwróćcie uwagę że ci co poniosą śmierć z rąk Bestii otrzymają również życie wieczne tak jak 144 tysiące Izraelitów natomiast ci  z Izraela  co przejdą sąd na pustyni go nie otrzymają jeszcze podczas 1000 letniego Królestwa .


Teraz też posłuszeństwo i szacunek dla Boga i Jego Przykazań jest wyznacznikiem kto jest czystym potomkiem Izraela i należy do 144 tysięcy .


Sąd na pustyni również skutecznie odseparuje obecnie ślepych synów rośliny sprawiedliwości i prawdy od skażonych buntowników .


I tak jak powiedział Syn Boży :


" Sprawiedliwi posiądą ziemię "


Link do wymagającego od nas przemyślenia artykułu Henryka .

https://zbawienie.com/bliskie-wypelnienie-dobrej-nowiny.htm



Jeżeli te informację ze Słowa Bożego , Ciebie nie przekonują i się przed nimi bronisz to oszukujesz sam siebie , zatem poproś Boga o zrozumienie Duchem Prawdy i przemyśl to samemu szukając w Biblii a gwarantuje ci że znajdziesz właściwe fragmenty ! Dobrze że jesteś podejrzliwy ale Bogu możesz wierzyć na 100 procent !!


Jesteśmy dziećmi Boga i jak każde dziecko ....dorastamy aby stać się wiecznie żyjącymi  synami Bożymi  gdy nadejdzie na to czas  .Taka jest rola 144 tysięcy podczas Królestwa Bożego .

Ewangelia Mateusza
Rozdział 5:
(Cool Błogosławieni czystego serca, ponieważ oni Boga oglądać będą.
(9) Błogosławieni pokój czyniący, ponieważ oni synami Bożymi będą nazwani.

144 tysiące razem z Synem Bożym zaprowadzą pokój na ziemi biorąc udział w usunięciu zła z ziemi a potem będą rządzić laską żelazną Prawa Bożego i w ten sposób "czynić pokój " . Aby pokój mógł być utrzymany na ziemi musi być stosowane Prawo Boga , bez tego ani rusz - widzimy to na przykładzie tego obecnego straconego świata .



Żyjący wiecznie 144 tysiące  podczas  1000 letniego Królestwa dostaną dostęp do drzewa życia , które jest w raju Boga i dlatego będą oni żyć wiecznie .

Objawienie Isusa
Rozdział 2:
(7) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzcy dam spożywać z drzewa żywota, które jest w raju Bożym.

Natomiast na nowej ziemi po Sądzie Ostatecznym każdy kto go przejdzie okaże się zwycięzcą i otrzyma życie wieczne.

Rozdział 21:

(4) I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już. nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły.
(5) I rzekł Ten, który siedział na tronie: Oto wszystko nowym czynię. I mówi: Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe.
(6) I rzekł do mnie: Stało się. Jam jest alfa i omega, początek i koniec. Ja pragnącemu dam darmo ze źródła wody żywota.
(7) Zwycięzca odziedziczy to wszystko, i będę mu Bogiem, a on będzie mi synem.


Na nowej ziemi będzie  rosło drzewo żywota i każdy już wtedy otrzyma do niego dostęp .


(1) I pokazał mi rzekę wody żywota, czystą jak kryształ, wypływającą z tronu Boga i Baranka.
(2) Na środku ulicy jego i na obu brzegach rzeki drzewo żywota, rodzące dwanaście razy, wydające co miesiąc swój owoc, a liście drzewa służą do uzdrawiania narodów.
(3) I nie będzie już nic przeklętego. Będzie w nim tron Boga i Baranka, a słudzy jego służyć mu będą
(4) I oglądać będą jego oblicze, a imię jego będzie na ich czołach.
(5) I nocy już nie będzie, i nie będą już potrzebowali światła lampy ani światła słonecznego, gdyż Pan, Bóg, będzie im świecił i panować będą na wieki wieków.
(6) I rzekł do mnie: Te słowa są pewne i prawdziwe, a Pan, Bóg duchów proroków posłał anioła swego, aby ukazać sługom swoim, co musi się wkrótce stać.


Podczas 1000 letniego Królestwa drzewo żywota będzie w raju Bożym i tylko 144 tysiące oraz inni wybrani o których mówi Objawienie otrzymają do niego dostęp natomiast na nowej ziemi każdy będzie mógł już z niego korzystać ponieważ " PIERWSZE RZECZY PRZEMINĘŁY ".


Widzimy że przed nami mnóstwo życia , które dopiero zacznie się na serio w momencie porwania , cóż teraz możemy powiedzieć żyjąc te lato co żyjemy . Ja żyje dopiero 35 lat i cóż mogę rzec ?! Shocked  Shocked   cheers  cheers  cheers


A do wykonania się Bożego planu nowej ziemi i nowych niebios jeszcze na pewno  1000 lat plus 3,5 roku i te chwile jakie nam pozostały do porwania .


Zacznijmy traktować Słowa Boże śmiertelnie poważnie abyśmy stali się uczestnikami tych wspaniałych wydarzeń i mieli swój udział w wykonywaniu woli Bożej !


Czuwajmy i nie traktujmy poważnie swego życia na tym świecie ponieważ te lata jakie żyjemy to czas próby i ten cały świat przeminie a my będziemy tworzyć nowy – na początek 1000 letni ETAP Królestwa Bożego a później niewyobrażalny wieczny czas nowej ziemi i nowych niebios . Pomyślcie że Bóg jest Twórcą i ma najpotężniejszy umysł Inżyniera i Konstruktora jaki istnieje i na pewno nie zaniecha ...tworzyć nowych rzeczy a my jako uczynieni na Jego podobieństwo będziemy robić to samo !!!


Czy ta doczesność którą znamy tych marnych "kilka lat" i  po której nie pozostanie już wkrótce żaden ślad jest warta aby rezygnować z wiecznej przyszłości życia z Bogiem ?

Zaufaj Bogu i wejdź do nowej wspaniałej przyszłości jaką Tobie On  oferuje !!!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Czerwiec 2021, 00:06
 
Ewangelia Mateusza
Rozdział 12:

(46) A gdy On jeszcze mówił do tłumów, oto matka i bracia jego stanęli na dworze, chcąc z nim porozmawiać.

(47) I rzekł mu ktoś: Oto matka twoja i bracia twoi stoją na dworze i chcą z tobą porozmawiać.

(48) A On odrzekł temu, co mu to powiedział: Któż jest moją matką? Którzy to bracia moi?

(49) I wyciągnąwszy rękę nad uczniami swoimi, rzekł: Oto matka moja i bracia moi!

(50) Albowiem KAŻDY, kto czyni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten jest moim bratem i siostrą, i matką.



I tego się trzymajmy!


Wiem jak jest ciężko ale to już blisko bracia i siostry z domu Izraela!!!


Bóg wysłuchuje naszych modlitw więc nie ustawajmy w nich ,

tego szatan i reszta nie może znieść i jest bezsilna tak jak wobec naszej wierności wobec Boga i Jego Prawa !


Bądźmy dalej lojalni i wierni naszemu Bogu - Ojcu i najlepszemu przyjacielowi !

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Czerwiec 2021, 15:48
Wspaniale!

https://www.tvp.info/54508515/opole-piorun-uderzyl-w-miejski-ratusz.   Arrow  Arrow  Twisted Evil   Twisted Evil   cheers  cheers  Laughing


Boże nasz prosimy o więcej !!!

bounce  bounce  bounce  bounce  bounce


----------------------
Na razie ostrzegłeś ich Ojcze nasz , ale ....

Czy mógłbyś strzelać nie w budynki i bez ostrzegania?

Wiemy że to zrobisz ale czekanie nas nieco dołuje jak widzimy tych zuchwalców ciągle na piedestale głupoty

Pozdrawiamy cię Boże nasz





 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Czerwiec 2021, 21:13


Ewangelia Mateusza
Rozdział 5:

(19) Ktokolwiek unieważnił by jedno z tych przykazań najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios.


Pozdrawiamy serdecznie w Bogu i Isusie !

Very Happy  Very Happy  Very Happy

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Czerwiec 2021, 13:09
Henryk dziś podał w dwóch postach masę artykułów na temat broni nasienia węża przeciwko ludziom .


Obserwując zaszczepionych to jak Bóg wkrótce nie wkroczy do akcji to czeka nas wkrótce masa ZGONÓW z powodu "szczepień Covid" .


Ludzie i tak będą ginąć podczas sądu Bożego jednak teraz giną od szczepień i w sumie nie bójmy się tego powiedzieć ..


Umierają na własne życzenie.


Taka jest prawda a liczy się tylko prawda i nie ma już czasu na żadne sentymenty .

Choć lepiej im o tym nie mówić ponieważ po co nam akty agresji abyśmy musieli potem nadstawić drugi policzek .Szkoda naszych niepotrzebnych  nerwów , zwłaszcza jak mamy zaszczepionych w rodzinach , póki sami nie przyznają że popełnili błąd . Ale to juz zależy od Was , ja moge TYLKO doradzić aby oszczedzić Wam ewentualnych niepotrzebnych 'starć ' ...



Co ma się stać to się stanie a my wypełniajmy Prawo Boga naszego, czekajmy na pierwszy cud Boga , czuwajmy i trzymajmy się z dala od tego syfu Covidowego łącznie ze szczepieniami a Bóg nam w tym pomoże!


Cały czas macie pomoc i Jego ochrone!!!


Trwajmy w Bogu i Isusie naszym Królu i Nauczycielu bracia i siostry z domu Izraela!
 
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Czerwiec 2021, 22:21
Taka myśl mnie naszła dzisiaj .

Dlaczego Watykan tak bardzo nienawidzi Persów oraz Kurdów którzy możliwe że pochodzą od Medów ?


Jednym z najbardziej znanych Kurdów był Salah ad-Din, czyli Saladyn, który odbił Jerusalem z rąk krzyżowców w XII wieku , które nigdy już nie wróciło w łapska Watykanu.


Saladyn w przeciwieństwie do krzyżowców, którzy ponad sto lat wcześniej urządzili rzeź przy zdobyciu Jerusalemu ,tego nie zrobił tylko puścił wolno najemników Rzymu i oszczędził ludność miasta.


Podobnie rzecz ma się z Persami , którzy razem z Medami podbili i położyli kres starożytnemu Babilonowi, podbici później przez Aleksandra Macedońskiego ale nigdy nie podbici przez Rzym .


Nasienie węża nienawidzi Persów oraz Medów tylko troszkę mniej niż ... nas Słowian czyli Izraela biblijnego!


To widać gołym okiem znając choć trochę historie .


Żydowska baśń czyli księga Estery szkaluje Persów i tak jest do dzisiaj żydowskie nowoczesne baśnie  typu film 300 na przykład.

A o prześladowaniach Judejczyków przez Greków ani skowa ponieważ Judejczycy to nie Zydzi tylko plemie Izraela .


Poza tym Perowie Izraelitów nie krzywdzili jak później to robili Grecy czy Rzym , który nas ciemięży do dzisiaj .



Dzisiejszy Iran to w 65 procentach Persowie i 7 procentach Kurdowie...


Pewnie nasieniu węża aż marzy się rzeź tych dwóch starożytnych narodów które " o złoto i srebro nie dbają " jak mowi proroctwo ....  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

29th Czerwiec 2021, 13:21
 Dalsza część wczorajszego posta ....


Według mnie Medowie i Persowie pochodzą od Elama pierworodnego syna Sema czyli są Semitami podobnie jak Syryjczycy pochodzący od Arama również syna Sema .


Nie ma dokładnego rodowodu co do Medów i Persów ale jest ten werset :


Iz 21:
(2) Srogie widzenie objawiono mi: Rabuś rabuje, a grabieżca grabi. Wyrusz, Elamie, oblegaj Medio! Położę kres wszelkiemu wzdychaniu.


To wskazuje na Elam . Starożytny Elam miał siedzibę w Suzie , która potem była siedzibą królów Perskich . W księdze Daniela jest że przebywał on w Suzie gdy zostało mu objawione jedno widzenie .


Wikipedia w ogóle nie łączy Persów z Elamem i to jest poniekąd dowód.


Dla mnie to wystarczy że Bóg nazwał Medów Elamem. Medowie i Persowie to prawie jeden naród i zawsze stanowili niejako federację dwóch plemion zupełnie...jak Izrael .


Narody szlachetne bo nie chciwe:

Iz13:
(17) Oto Ja podburzę przeciwko tobie Medów, którzy o srebro nie dbają i złota nie potrzebują.

(18) Będą łamać łuki młodych mężczyzn, nie zlitują się nad twoimi dziećmi, ich oko nie oszczędzi twych dzieci.

(19) A Babilon zwany chwalebnym przez króla Chaldejczyków, będzie jak zniszczony Sodoma i Gomora.


To co się obecnie wyrabia myślę ma związek z krainą biblijną i PUSTYNIĄ gdzie ma się znaleźć naród wybrany.


Bóg już działa na ziemi a i oni nie próżnują a mamy czuwać bo nie przewidzimy JAK to Bóg rozegra .


Iz 43:

(18) Nie wspominajcie dawnych wydarzeń, i nie rozważajcie tego co minęło!

(19) A oto uczynię nowe rzeczy, które niedługo wypłyną, a wy je będziecie znali i uczynię drogę na pustyni oraz rzeki na suchym lądzie.


Bóg mógł już zacząć poważne i tym razem KONKRETNE PRZYGOTOWANIA do urządzania pustyni dla swego ludu .



Od kilku lat klimat pustyni "arabskiej " się zmienia na zdolny do życia dla ludzi a armie świata pilnują tego rejonu i ukrywają to wciskając nam kit o tzw "niepokojach na bliskim wschodzie " . Co z tego że tam jest ropa , oni mogą przejść na inne rodzaje energii w każdej chwili. Ropa to chyba główny pretekst aby usprawiedliwić ciągle sztuczne konflikty w tamtym regionie .


A my wiemy że wszystko kręci się wokół Słowian tzn cała polityka szatana i jego 'nierządu' a reszta i przedstawiane nam śmieci są tylko aby mydlić nam oczy . Chcą abyśmy myśleli że jesteśmy nieważni dla rządów szatańskich tego świata podczas gdy ŚMIERTELNIE poważnie się nami interesują - DOSŁOWNIE ŚMIERTELNIE POWAŻNIE .


I im się to udało. Przeciętny Polak myśli że jest na końcu całego łańcucha... przecież Amerykanie nie wiedzą gdzie jest nawet Polska . I tak mamy myśleć i myśleliśmy dopóki Bóg nie OBUDZIŁ naszej świadomości narodowej i pragnienia czytania Jego Słowa!


Wracając do 'bliskiego wschodu' .



Myślę że może chodzić tu o pustynię .


Chamici czyli Kenici , Kaananejczycy i reszta nasienia węża nienawidzi Semitów , dlatego Żydzi mordują Palestyńczyków ,Syryjczyków ,Kurdów już nie mówiąc o Słowianach!



Wiemy tylko że pustynia będzie przygotowana według Objawienia . Bóg da wodę na pustyni i zmieni klimat jak mówią proroctwa i pozbędzie się wrogich nam wojsk .


Bbiblia dosadnie mówi o roli Persów i Medów którzy w starożytności pomogli Judejczyką i podbili Babilon ORAZ o czym rzadko się słyszy pomogli też wyzwolić się 10 plemionom spod jarzma Asyrii .


To nie są powody aby nasienie węża ich 'lubilo" ...



Dodam jeszcze jedno.


(6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.( Obj 12)


A to oznacza że w momencie wyjścia/ucieczki Słowian na pustynię będzie ona JUŻ przygotowana przez Boga czyli :

1) nawodniona i gotowa do utrzymania wielu ludzi na raz

2) wolna od okupujących ją obecnie wojsk nasienia węża .



Jeżeli pustynia będzie przygotowana to oznacza tylko jedno - Gotowa do wprowadzenia od zaraz !


Ja to tak rozumiem i jak Bóg mówi że pustynia będzie PRZYGOTOWANA to tak będzie.


Tak jak mówimy komuś że mieszkanie jest przygotowane/ gotowe do wprowadzenia to oznacza wyremontowane z elektryką, kanalizą oraz ogrzewaniem i.... bez dzikich niechcianych lokatorów .


To się może właśnie odbywać a z drugiej strony atak na chłopczyka jest poważnie planowany przez szatana i Bóg może zareagować TUŻ przed śmiertelnym dla nas zagrożeniem gdy pieczętowanie się zakończy .


Czuwajmy i ten post temu właśnie służy.

   

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Czerwiec 2021, 13:19
Ależ się podbudowałem tym też !



Przez cały filmik czułem wzruszenie a OSTATNIA scena kibiców Polaków wywołała u mnie łzy wzruszenia .


I ktoś może powiedzieć że Słowianie to nie jest szlachetny naród?


Jest szlachetny ponieważ to naród wybrany biblijny Izrael !



A teraz wyobraźcie sobie wiernych Bogu Słowian z Jego poparciem - jako to będzie siła.


I jeszcze bardziej wyobraźcie sobie Króla Słowian i całego świata Isusa Chrystusa z potężną armią 144 000 !!!



Objawienie Isusa Chrystusa
Rozdział 19:


(11) I widziałem niebo otwarte, a oto biały koń, a Ten, który na nim siedział nazywa się Wierny i Prawdziwy, gdyż sprawiedliwie sądzi i sprawiedliwie walczy.

(12) Oczy zaś jego jak płomień ognia, a na głowie jego liczne diademy. Imię swoje miał wypisane, lecz nie znał go nikt, tylko on sam.

(13) A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi, imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.

(14) A wojska w niebie następowały za nim na białych koniach, przyobleczone w czysty, biały bisior.

(15) A z ust jego wychodzi ostry miecz, którym miał pobić narody, i będzie nimi rządził laską żelazną, On sam też tłoczy kadź wina zapalczywego gniewu Boga, Wszechmogącego.

(16) A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: Król królów i Pan panów.

(17) I widziałem jednego anioła stojącego w słońcu; i zawołał głosem donośnym, mówiąc wszystkim ptakom latającym środkiem nieba: Nuże, zbierzcie się na wielką ucztę Bożą,

(18) By jeść ciała królów i ciała wodzów, i ciała mocarzy, i ciała koni oraz ich jeźdźców, i ciała wszystkich wolnych i niewolników, małych i wielkich.

(19) I widziałem zwierzę i królów ziemi, i wojska ich, zebrane, by stoczyć bój z tym, który siedział na koniu. oraz z jego wojskiem.

(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię Bestii i oddawali pokłon ikonie jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

(21) A pozostali byli pobici mieczem wychodzącym z ust jeźdźca na koniu, i wszystkie ptaki nasyciły się ich ciałami.


I jeszcze :


Jeremiasza 50:

(35) Miecz niech się zwróci przeciwko Chaldejczykom - mówi Pan - i przeciwko mieszkańcom Babilonu, przeciwko jego książętom, i przeciwko jego mędrcom.

(36) Miecz przeciwko wróżbitom, aby zgłupieli, miecz przeciwko jego rycerzom, aby upadli na duchu.

(37) Miecz przeciwko jego rumakom i wozom wojennym, przeciwko całej mieszaninie ludów pośród niego, aby zniewieścieli; miecz przeciwko jego skarbcom, aby były zrabowane.


Widzieliśmy jak zniewieściałe są już wojska i ludność Babilonu Wielkiego!


Natomiast prawdziwy nie farbowany Slowianin pomimo że obecnie JESZCZE  nieświadomy to zawsze honorowy i męski a nie  ...ehh sami zresztą wiecie!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Lipiec 2021, 14:22
Czytałem wczoraj księgę Przysłów i znalazłem madrę rady Salomona któremu to sam Bóg udzielił mądrości.


Księga Przysłów
Rozdział 24:


(17) Nie ciesz się z upadku swojego nieprzyjaciela, a gdy się potknie, niech się nie raduje twoje serce,


(18) Aby Pan tego nie widział i nie uznał tego za złe; a wtedy odwróciłby od niego swój gniew.




Te wersety mówią nam o naszych nieprzyjaciołach i źle nam życzących w życiu codziennym, których znamy .


W tej sposób też nadstawiamy "drugi policzek" i zawsze wtedy możemy liczyć na pomoc i sprawiedliwą odpłatę Boga .
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Lipiec 2021, 11:03
https://zbawienie.forumotion.com/t395p175-szczepic-sie-czy-nie-szczepic#20546


Świetny post Henryku , który w dodatku poświadcza naszą ochronę jaką mamy od Boga jako Jego naród wybrany.


To bardzo dla nas budujące i dlatego dziękujmy Bogu codziennie i dalej Go prośmy o ...koniec pieczetowania , które tak rozwścieczy szatana że będzie chciał nas pożreć czyli pozabijać !


Biblia nie podaje nam że mu się to uda tylko że BĘDZIE CHCIAŁ ale Bóg uprzedzi ten atak i nastąpi porwanie a potem wojna w niebie z powodu porwania , przegrana szatana , kolejna przegrana po nieudanym ataku na idących na pustynię Słowian i oddanie władzy Bestii na ROZKAZ Boga aby mógł zacząć się Jego sąd.


Wiem że to wszystko wiecie !

Dlatego trzymajmy się mądrze bracia i siostry Boga aż do rozwiązania porodu "niewiasty".


To nie jest aż takie trudne jak się ma Boga za obrońcę i przewodnika !



(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków.( 2 Ezd 16)



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3340
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Lipiec 2021, 18:33
Przyszła mi dziś do głowy jedna myśl na temat " spisu powszechnego ".


Pomijam sprawy majątkowe bo przecież to oczywiste że będą się znajdywać nowi "właściciele żydowscy ."


Sprawa jest taka że władza będzie miała dane KAŻDEGO kto się spisze to znaczy Imię , Nazwisko i aktualne miejsce zamieszkania / przebywania bo przecież każdy wie że meldunki to już praktycznie martwy przeżytek od 2018 roku  i nie ma żadnej kary za jego brak .


A teraz pomyślcie że władza ma dane KAŻDEGO kto się ...ZASZCZEPI !



Dodajmy jedno do drugiego ...


Porównując te dwie listy będą ONI mieć dane i aktualny adres KAŻDEGO spisanego który się nie zaszczepił gdy spis się zakończy 30 września ...


To może być prawdziwy cel spisu .




Pamiętajmy że oni bardzo dobrze znają proroctwa i to także znają :

(18) A dom Jakuba stanie się ogniem, dom Józefa płomieniem, dom zaś Ezawa słomą; podpalą go i strawią; i z domu Ezawa nikt nie ocaleje bo tak rzekł Pan. (Abdiasza)


Dom Józefa to Efraim i Manasses , jednak w Objawieniu Manasses jest wymieniony osobno .



(6) Z plemienia Asera dwanaście tysięcy, z plemienia Naftalego dwanaście tysięcy, z plemienia Manassesa dwanaście tysięcy,

(Cool Z plemienia Zebulona dwanaście tysięcy, z plemienia Józefa dwanaście tysięcy, z plemienia Beniamina dwanaście tysięcy opieczętowanych. (Obj 7)


To oznacza że plemię Efraima jest nazwane w Objawieniu plemieniem Józefa .



Podzielę się z Wami co prywatnie myślę i uważam . Według mnie Polacy to właśnie plemię Efraima w którym też żyją Lewici a pamiętamy że z Lewim Bóg zawarł osobne przymierze .


Dlaczego to się zaczęło od Polski a dokładniej czemu Bóg przeznaczył Henryka od jego narodzenia do tej służby a później dodał mnie  ?


I dlaczego obaj jesteśmy Polakami piszącymi po polsku ?


Czemu nie ma nikogo podobnego do nas w całej społeczności Słowian liczącej kilkaset milionów ?


Ponieważ to mieliśmy być my - po to się urodziliśmy aby być tu gdzie jesteśmy teraz .


Nie jest to wywyższanie tylko przeznaczenie , bardzo długo trwało nim to zdołałem zaakceptować i zrozumieć że skromność nie ma tutaj nic do rzeczy . To Boży plan i nie nam decydować czy słusznie On czyni czy nie ponieważ to jest Bóg .


Nasze życie należy do Boga i obaj z Henrykiem to wiemy , akceptujemy i niezmiernie się z tego radujemy i wszystkie walki i ataki jakie codziennie przechodzimy NIGDY nas nie odwiodą od tej drogi na jaką dał nas Bóg .


Tylko śmierć może nas powstrzymać przed pisaniem tego co piszemy w służbie Boga .


Dlatego nasze życie jest w rękach Boga , należy do Niego i to tylko dzięki Niemu żyjemy .


Miałem w swoim życiu przynajmniej 3 sytuacje pewnej śmierci jak to się mówi a nawet matka ma będąc w ciąży miała sytuacje , która mogła zagrozić memu przyjściu na świat  jednak za  każdym razem dziwnie przeżyłem  i od jakiegoś czasu wiem że żyje tylko dzięki Bogu  bo to On mnie wtedy uratował . Dlatego moje życie należy do Boga od mojego urodzenia i się tego nie wyprę nawet sam przed sobą i śmierci się nie boje .


Nie spodziewałem się tego wszystkiego napisać kiedy zaczynałem ale jednak to napisałem i opublikuje ponieważ to jest prawda .


Bóg to wie , teraz Wy to wiecie i niech wie też nasz przeciwnik ponieważ on w przeciwieństwie do Boga nie zna naszych myśli i serc dlatego tak bardzo się myli w stosunku do rodzaju ludzkiego !


http://www.bibliamesjanska.com/Hi/1.html  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 13 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach