Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

18th Sierpień 2020, 05:28
Message reputation : 100% (2 votes)

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&nv=1&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=auto&sp=nmt4&tl=pl&u=https://m.jpost.com/arab-israeli-conflict/israel-uae-deal-nullifies-arab-peace-initiative-yadlin-says-639001&usg=ALkJrhgWmunohfnl8lyWiaN-NOLjfMb2mw

Jeżeli dobrze zrozumiałem to teraz mogą 'robić co chcą ' ze strefą Gazy i Palestyńczykami bo umowa arabska z 2002 roku już nie obowiązuje...

Bahrajn może być następny do "Porozumienia "

Arabia Saudyjska " nie będzie się spieszyć " - to akurat wiemy że od dawna są po stronie Izraela.

Oni uważają to za sukces i to wygląda na to że świat arabski prawdopodobnie został wkońcu rzucony na kolana .

Umowa z 2002 roku, która Żydzi uznawali za obciążenie i która wychodzi na to w jakimś stopniu chroniła Palestyńczyków ....została uznana za NIEWAŻNĄ.

Nikt nie protestuje bo wszędzie panuje...COVID 19.

I teraz Żydzi z Edomu (fałszywego Izraela) zrzucają bomby na Palestyńczyków jak zawsze winiąc za to Hamas .

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&nv=1&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=auto&sp=nmt4&tl=pl&u=https://m.jpost.com/breaking-news/israeli-airstrikes-target-gaza-strip-palestinian-report-639009&usg=ALkJrhiSf-7R160hwfxiXu-TYLgU81LP4g

Zdjęcie pochodzi z 2019 roku ale naloty podali że są 'świeże' , może nie mają jeszcze zdjęć?!

Zbrodniczy fałszywy Izrael nie cofnie się już przed niczym i sami widzimy że szykują się do objęcia panowania nad światem i przygotowań do swej przyszłej  roli ...


Czy obwieszcza nam w niedługim czasie swego fałszywego mesjasza ?

Obserwujmy i czuwajmy .

My wiemy że Bóg to im przerwie i pozbawi ' na moment ' ich przywództwa szatana i jego aniołów...ale potem podczas 42 miesięcy zacznie się na całego.

A gdy upłynie czas 42 miesięcy  władzy Bestii i Edomu oraz dwaj prorocy zakończą swą misję Bóg i Syn przejmą oficjalnie władzę i nastaną ostateczne plagi gniewu Bożego.

Objawienie Isusa
Rozdział 11:
(14) Drugie "biada" minęło; oto nadchodzi szybko trzecie "biada".

(15) I zatrąbił siódmy anioł; i odezwały się w niebie potężne głosy mówiące: Panowanie nad światem przypadło w udziale Panu naszemu i Pomazańcowi jego i królować będzie na wieki wieków.

Przeczytajcie koniecznie cały 16 rozdział a zobaczycie że Bóg nie będzie się z nimi cackał !

http://www.bibliamesjanska.com/Ap/16.html


Niech się stanie !

(7) I usłyszałem, jak ołtarz mówił: Tak, Panie, Boże Wszechmogący, prawdziwe i sprawiedliwe są twoje sądy.



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Sierpień 2020, 21:50
Message reputation : 100% (1 vote)

Psalm 80 :

(1) Przewodnikowi chóru. Na nutę: "Lilie..." Świadectwo. Asafowy. Psalm.

(2) Pasterzu Izraela, słuchaj! Ty, który prowadzisz Józefa jak trzodę, Który zasiadasz na cherubach, Ukaż się w chwale!

(3) Przed obliczem Efraima, Beniamina i Manassesa Zbudź moc swoją i przybądź nam z pomocą!

(4) Boże! Odnów nas i rozjaśnij oblicze swoje, A będziemy zbawieni!

(5) Panie, Boże Zastępów, dopókiż gniewać się będziesz, Pomimo modlitwy ludu swojego?

(6) Karmisz nas płaczem jak chlebem I poisz nas łzami nad miarę.

(7) Uczyniłeś nas kością niezgody sąsiadów naszych I szydzą z nas nieprzyjaciele nasi.

(Cool Boże Zastępów, spraw nam odnowę, Rozjaśnij oblicze swoje, a będziemy zbawieni!

(9) Tyś przeniósł winorośl z Egiptu, Wygnałeś narody i ją zasadziłeś.

(10) Przygotowałeś jej miejsce, Zapuściła korzenie i bujnie pokryła ziemię.

(11) Jej cieniem góry zostały okryte, A jej gałęziami cedry Boże.

(12) Wypuściła pędy aż do morza, A latorośle swe aż do Rzeki.

(13) Dlaczego rozwaliłeś ogrodzenie jej, Tak że obrywał ją każdy, kto przechodził drogą?

(14) Pustoszy ją dzik, A zwierz dziki pasie się na niej.

(15) Boże Zastępów, spraw nam odnowę! Spójrz z nieba i patrz, I ujmij się za tą winoroślą

(16) I szczepem, który zasadziła prawica twoja, Latoroślą, którą sobie wyhodowałeś.

(17) Spalili ją ogniem i porąbali; Niech zginą od grozy oblicza twego!

(18) Ręka twoja niech spocznie na mężu prawicy twojej, Na synu człowieczym, któregoś sobie wychował.

(19) My zaś nie odstąpimy już od ciebie. Zachowaj nas przy życiu A będziemy wzywali imienia twojego!

(20) Panie, Boże Zastępów, spraw nam odnowę, Rozjaśnij oblicze swoje, a będziemy zbawieni.

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 9:
(22) Niechże zginie mnóstwo tych, którzy się na próżno narodzili, ale niech zostanie mój szczep winny, i jedna roślina bo wielką pracą doprowadziłem ich do doskonałości.


Módlmy się CODZIENNIE do Boga Ojca naszego jako Jego wierne dzieci o ratunek i ocalenie JEGO wybranej roślinny od unicestwienia!


"Ojcze nasz ...."

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Sierpień 2020, 05:35
Message reputation : 100% (2 votes)
Coraz więcej naszych rodaków zauważa szaleństwo lewackich rządów .

Wczoraj w pracy rozmawialiśmy właśnie na temat 'co się dzieje ' i jeden powiedział : " Co oni odpiera.alają na CHRYSTUSA wieszają te flagi tęczowe ".

Nic o matce boskiej tym razem jak kiedyś ale o ...Chrystusie !

Gościu był wyraźnie wzburzony i pomimo bałwochwalstwa to było dla niego za dużo że na jego Króla, nawet jeśli to bałwochwalczy posąg wieszają te zboczone flagi co uznal jako OBRAZĘ dla Chrystusa .

Bóg zapowiedział że wybaczy ślepym bałwochwalcą gdy nadejdzie czas na nawrócenie

Rozmawialiśmy i powiedziałem że to atak na chrześcijaństwo a on potwierdził mówiąc że w USA klękją przed czarnymi .

Później rozmawiałem na nadgodzinach z innym , który mówił mi o filmie na Fakebooku w którym lekarka potwierdza że epidemia to kłamstwo. Rozmawialiśmy krotko o szczepieniach i depopulacji ...Powiedziałem ze jak Bóg tego nie przerwie to nas po prostu powybijają ci lewicowi komuniści .

Kiwal głowa i widać było że mu się podoba co mówię.

Na koniec miałem jeszcze rozmowę z kierowcą, starszym człowiekiem który jest zaślepiony partią PiS udającą bogobojną prawicę . Delikatnie mu tłumaczyłem co się wyrabia i że nastąpił atak na chrześcijaństwo .

Porównałem tych z PiS do faryzeuszy w czasach Isusa co tylko mówili i udawali i powiedziałem do tego pana aby wskazał mi prawdziwych Słowian- Polaków w rządzie Polskim. Nastąpiła cisza , nie podał ŻADNEGO nazwiska . Powiedziałem mu także i umowie Izraela z ZEA widocznie go to zainteresowało .Zapytałem się:"Jak Pan myśli- Żydzi i Araby nienawidzą się bardzo ale kogo nienawidzą jeszcze bardziej? ... Chrześcijan "


Nie będę streszczał więcej ale te trzy rozmowy poświadczają że...W naszym narodzie budzi się gorliwość o dobre imię Isusa Chrystusa, którego świat szatana coraz bardziej wyśmiewa i ludzie TO ZACZYNAJĄ DOSTRZEGAĆ..

Kilka miesięcy temu jak wspominałem o Bogu czy Chrystusie to były uśmieszki a teraz .... coś się dzieje, ludzie CHCĄ aby coś się zmieniło, aby KTOŚ przerwał to i SILNĄ ręką zrobił porządek z globalistami , LGBT,pedofilami itd .

Czyżby Naród Wybrany podświadomie pragnął rządów Bożych Isusa Chrystusa?

Pomimo bałwochwalstwa to prawi ludzie , którym NIE PODOBAJĄ się uczynki synagogi szatana i ich serca skłaniają się ku życiu w prawości.

Te trzy krótkie rozmowy co wczoraj miałem uświadomiły mi jak wiele się zmieniło w ludziach od kilku miesięcy.

A jak pojawi się znak Syna Człowieczego i sam Isus Chrystus " na obłokach nieba z wielką mocą I chwałą" który zabierze głos i potępi władzę tego świata to jak zareagują?

Ja myślę że uwierzą swemu Królowi i to bedą ci którzy JUŻ zaczynają i zaczęli GLOŚNO NARZEKAĆ na TEN świat i jego coraz bardziej widoczne zbrodnie .

Zmiana w ludziach następuje... nie wiem jak to opisać ale czuje i podejrzewam że to będzie się pogłębiać i chęć Boga będzie zwyciężać w nich.

"My chcemy Boga..."

Bracia i siostry jak rozmawiacie z rodakami to kierujcie ich ku Bogu że tylko w Nim nadzieja i żeby się modlili o przerwanie tych dni - możecie użyć zwrotu "przerwanie depopulacji " bo o tym dużo się ostatnio mówi co nawet sam Fakebook napędza.

My idźmy w przeciwną stronę- mówmy że SAMI nic nie zdziałałamy przeciwko NIM bo oni mają władzę i wojsko i policję i że TYLKO modlitwy do Boga o pomoc dadzą rezultat .

Jedni będą się uśmiechać i pewnie drwić w myślach ale gwarantuje wam że ci którzy się "budzą " będą uważnie was słuchać .

To wy świecicie wśród nich i gdy będziecie o tym mówić tzn niewzruszenie prawdę to wasi bracia i siostry będą was uważnie obserwować...

A szydercami i oszczercami się nie przejmujcie. Pamiętajcie że do żniw kąkoł rośnie wśród pszenicy i swoich pereł przed wieprze nie rzucajcie.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 5:

(13) Wy jesteście solą ziemi; jeśli tedy sól zwietrzeje, czymże ją nasolą? Na nic więcej już się nie przyda, tylko aby była precz wyrzucona i przez ludzi podeptana.

(14) Wy jesteście światłością świata, nie może się ukryć miasto położone na górze.

(15) Nie zapalają też świecy i nie stawiają jej pod naczyniem, lecz na świeczniku, i świeci wszystkim, którzy są w domu.

(16) Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.

Bądźmy odważni ,przestrzegajmy Przykazań i niewzruszenie ufajmy Bogu Ojcu bo to już naprawdę ostatnia prosta do powrotu Syna Bożego Isusa Mesjasza.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Sierpień 2020, 11:28
Message reputation : 100% (2 votes)
Najwyraźniej niewielu traktuje Przykazania i ich ważność POWAŻNIE .

Tak jak powiedział Isus że NIEWIELU znajduje drogę do życia wiecznego i NIEWIELU nią podąża ...

I to się sprawdza .Ten świat to odwrotność Przykazań i powinien nas brzydzić .Jeszcze mocniej- mamy nienawidzić TEGO ŚWIATA ponieważ jest On szatańską wizją całkowicie sprzeczną z Królestwem Bożym.

Jest tak jak podejrzewałem od dawna- NIEWIELU bierze Królestwo Boże na poważnie a jeszcze mniej wierzy w jego rychłość.

Ale ci którzy to rozumieją i biorą na 100% Słowa Boga i Syna to drobinki złota pośród żużlu i piachu ignorancji TEGO ŚWIATA i dlatego zostaną wykupieni z ziemi.

Poniżej zamieszczam krótki artykulik, który jeżeli Bóg da będzie wstępem do szerszego, bowiem NAJWYŻSZY czas opowiedzieć się po jednej ze stron ....jeszcze przed czasem 42 miesięcy

Bóg i Jego Królestwo czy szatan i ten świat!!!

-----

Syn Boży wypowiedział to bardzo POKRZEPIAJĄCE dla nas proroctwo :

Ewangelia Jana

Rozdział 12:

(25) Kto miłuje życie swoje, utraci je, a kto nienawidzi życia swego na tym świecie, zachowa je ku żywotowi wiecznemu.

(26) Jeśli kto chce mi służyć, niech idzie za mną, a gdzie Ja jestem, tam i sługa mój będzie; jeśli kto mnie służy, uczci go Ojciec mój.

Dla nas którzy żyjemy w tym szatańskim świecie i widzimy na własne oczy jakie jest jego prawdziwe oblicze nie jest łatwo . Nienawidzimy tego życia na tym świecie . Nie oznacza to usiąść na czterech literach i dać za wygraną przyjmując postawę że nie ma sensu żyć ponieważ wszystko jest do niczego.Nie o to chodzi .Nie chodzi także o nienawiść do życia samego w sobie tylko do nienawiści do życia NA TYM ŚWIECIE .

Czym ta nienawiść się przejawia ?

Brakiem naszego poparcia dla całej struktury jak zorganizowany jest TEN ŚWIAT wraz z jego wartościami i rządami nasienia węża . Z każdej strony słyszymy ICH smoczą mowę – z TV czy z radia wraz z ICH muzyką .

Jak żyć zatem aby ‚ nie zwariować ‚ ?

Zdecydowanie stanąć po WŁAŚCIWEJ STRONIE – Po stronie Boga .

Kochamy życie którym obdarzył nas nasz Ojciec i chcemy żyć po Bożemu czyli pod panowaniem Syna Bożego bez władzy nasienia węża i tej tzw POPKULTURY . Wiem jak ciężko jest zachować spokój wiedząc czym jest TEN ŚWIAT lecz musimy wytrwać aż do końca czyli do momentu JEGO KOŃCA . Dla pierwszych będzie to porwanie , dla drugich zaprowadzenie na pustynie przez samego Boga a dla tych ostatnich z potomstwa niewiasty śmierć z rąk Bestii podczas 42 miesięcy .

Bóg widząc jak się ‚męczymy’ musząc żyć w tej wszechobecnej niesprawiedliwości WIE że nie pragniemy KONTYNUACJI trwania tego świata .Nie chcemy żadnej „nowej rzeczywiści” , nie pragniemy żadnego rozwoju spodziewanego wraz z ujawnieniem Bestii czyli kosmitów jak przedstawia nam tych władców upadłych istot anielskich świat . My chcemy aby zapanował porządek i WPROWADZENIE Prawa Bożego siłą przy jednoczesnym CAŁKOWITYM ZNISZCZENIU obecnej wrogiej nam władzy szatana , bestii upadłych aniołów wraz z ich potomstwem .

Tego pragną nasze dusze – UWOLNIENIA ziemi od ZŁA które je opanowało !

Tego pragną nasze dusze – ukarania złoczyńców dopuszczających się takich ogromnych zbrodni !

Tego pragną nasze dusze – sprawiedliwości pod wielkim i potężnym Królem Isusem Mesjaszem , który będzie rządził po Bożemu i rozprawi się z wszystkimi obecnie PANOSZĄCYMI się na ziemi zuchwalcami .

Te nasze pragnienia to jest właśnie NIENAWIŚĆ do życia w tym świecie . My pragniemy ŻYĆ bez TEGO ŚWIATA …. czyli tak jak nasz Ojciec zaplanował od początku . Chcemy aby Babilon upadł a system zła PRZESTAŁ istnieć a na ziemi zapanowała Boża sprawiedliwość oparta o 10 Przykazań!

Ewangelia Mateusza

Rozdział 5:

Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, ponieważ oni będą nią nasyceni.

Bóg nasz Ojciec zna nasze serca i wie że nie podoba nam się życie w tym świecie i że CHCEMY słuchać tylko Jego głosu oraz Syna , który jest drugi po Ojcu . Słuchanie Ojca to POSŁUSZEŃSTWO w pierwszej kolejności do Przykazań – bez tego , znając i rozumiejąc Boży Plan a ich nie przestrzegając nie ma szans na porwanie jako pierworodni wykupieni z ziemi .

Tylko przestrzeganie Przykazań powoduje że DAJEMY radę wytrwać w samym środku tego systemu w jakim żyjemy . Mamy czasy końca i natręctwo i udręka smoczej mowy się podwoiła .Wszechobecne bezprawie ,propagowanie pedofilii , wzmacnianie oszustwa epidemii koronywirusa,LGBT i cała narracja z TV ,RADIA,GAZET I PRAWIE CAŁEGO INTERNETU powoduje u nas wzburzenie i słuszną NIENAWIŚĆ do tego świata .Bóg to wie i rozumie dlatego nas wspiera i PROWADZI na wąskiej drodze posłuszeństwa jaką wybraliśmy . A wybraliśmy ponieważ TACY JESTEŚMY – tacy się urodziliśmy jako posiadające sumienie do niedawna BŁĄDZĄCE dzieci Boże , które Ojciec pouczył a wcześniej ukształtował aby były – dokładnie takie jakie są teraz . Abyśmy mogli zachować swe życie ku żywotowi wiecznemu .

Przestrzegamy Przykazań i to jest nasza TARCZA w tym świecie – żyjemy w nim ale jesteśmy POZA ….

Przestrzegając Przykazań jesteśmy wykupieni z tego świata jako ponownie narodzeni dzięki prawu do zbawienia nadanemu przez Syna Bożego – Nic tylko KORZYSTAĆ Z TEGO PRAWA  ! 


Idzmy w ślady naszego Króla Isusa ustanowionego władcą nad całym stworzeniem  przez Boga Wszechmogącego .

Ewangelia Mateusza

Rozdział 10:

(38) I kto nie bierze krzyża swego i nie idzie za mną, nie jest mnie godny.

(39) Ten, kto znajdzie życie swoje, utraci je, a kto straci życie swoje dla mnie, odnajdzie je.

Przestrzeganie Przykazań w opozycji do tego świata to jest to o czym mówił Syn Boży. Odmowa oddania czci Bestii również będzie posłuszeństwem do Przykazania- dobrze wiemy jakiego.

Wersety te są błędnie specjalnie tłumaczone przez religie – ale MY to wiemy .

Zadajmy sobie pytanie czy czujemy JAKIKOLWIEK sentyment do TEGO ŚWIATA ? Nie mówię o LUDZIACH tylko o smoczym królestwie , o tym JAK jest zrobione  ?

Właśnie to oznacza stanie całkowicie po stronie Boga i Syna . To nie jest nasz świat – nasz świat to będzie na początek 1000 lat królestwa a pózniej NIEWYOBRAŻALNE na chwile obecną życie gdy Bóg uczyni nową ziemie i nowe niebo …JEŻELI będziemy się słuchać Ojca czyli PRZESTRZEGAĆ JEGO PRZYKAZAŃ.

List Jana apostoła Baranka

Rozdział 3:

(1) Patrzcie, jaką miłość okazał nam Ojciec, że zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi i nimi jesteśmy. Dlatego świat nas nie zna, że jego nie poznał.

(2)Umiłowani, teraz dziećmi Bożymi jesteśmy, ale jeszcze się nie objawiło, czym będziemy. Lecz wiemy, że gdy się objawi, będziemy do niego podobni, gdyż ujrzymy go takim, jakim jest.

Wiem że obecny świat nieraz nasz przytłacza i są chwilę że chce się płakać lecz musimy to przetrzymać mając wiarę i nadzieje w Bogu naszym że spełni to co obiecał i przyrzekł na samego siebie:

1)Zniszczenie tego świata – nie ZIEMI- czyli systemu owocu buntu szatana.

2) Ustanowienie sprawiedliwego Królestwa z pierworodnym Synem Bożym Isusem Chrystusem .

Nasza nienawiść do świata to właśnie wiara w ustanowienie Królestwa Bożego , Świadome wyparcie się stylu życia jaki widzimy na co dzień i życie pod Przykazaniami Bożymi oczekując na powrót prawowitego Króla Isusa . Jeżeli komuś żal tego świata i tego stylu życia to taki utraci swoje życie a ten który czeka wiernie na Królestwo i trwa w Przykazaniach zachowa życie .

To nie są moje filozofie tylko takie jest postanowienie Boże , które objawił Jego Syn .Ci którzy nienawidzą tego świata doskonale to rozumieją .

(25)Kto miłuje życie swoje, utraci je, a kto nienawidzi życia swego na tym świecie, zachowa je ku żywotowi wiecznemu.

Zatem to że nie CHCEMY żyć w takim świecie jaki mamy obecnie oznacza że „nienawidzimy swego życia na tym świecie”. Nie oznacza to chęci samobójstwa lub olania wszystkiego bo brak sensu .Oznacza to wytrwanie w tej nienawiści do świata poprzez przestrzeganie Przykazań czym pokazujemy Ojcu że TO PRAWDA ponieważ Przykazania to … ODWROTNOŚĆ stylu życia tego świata.

Słowa  te odnoszą się także i do tych , którzy wybiorą Boga i Syna podczas 42 miesięcy kiedy to OGROMNA ilość mieszkańców ziemi wybierze styl życia TEGO ŚWIATA jaki będzie serwować Bestia i drugie zwierze .

Nie jesteśmy lepszymi sędziami niż Bóg i mnóstwo które zginie podczas 42 miesięcy i 65 dni zginie słusznie … o tym chce napisać osobny artykuł.

Wybór Boga i Syna TERAZ czy PODCZAS 42 miesięcy oznacza to że KAŻDY kto tak uczyni jest zapisany w księdze żywota Baranka … należy do Bożej rodziny ….posiada sumienie Boże …. posiada Boże DNA , które JUŻ się ujawniło lub dopiero UJAWNI .

Objawienie Isusa

Rozdział 13:

(Cool I oddadzą jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, KAŻDY, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.

Bóg wie kto jest w niej zapisany , kto ma CO zapisane w swoim kodzie genetycznym i KIEDY ujawni się prawdziwa natura KAŻDEGO posianego na ziemi . Czy teraz czy podczas czasu 42 miesięcy ścinania głów świętych .

Czy jesteśmy w tej pierwszej grupie ?

Niech każdy z was bracie lub siostro sobie odpowie sam …

Ewangelia Jana

Rozdział 20:

(29) Rzekł mu Isus: Że mnie ujrzałeś uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

(30) I wiele innych cudów uczynił Isus wobec uczniów, które nie są spisane w tej księdze;

Te zaś są spisane, abyście wierzyli, że Isus jest Chrystusem, Synem Boga, i abyście wierząc mieli żywot w imieniu jego.

Ewangelia Jana

Rozdział 1:

A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Isusa Chrystusa, którego posłałeś.

https://arzareth.home.blog/2019/12/14/przykazania-naszym-orezem-w-walce-z-tym-swiatem-o-zycie-wieczne/


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

31st Sierpień 2020, 09:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Wczoraj wieczorem obejrzałem ten film o którym Henryk często wspominał. Pamiętam że widziałem go jako dziecko ale teraz spojrzenie na niego jest zupełnie inne.

Oni żyją!

https://m.cda.pl/video/3775018e5



Bardzo ciekawy fragment w 28:53 minucie gdy główny bohater ucieka przed atakującą policją i wchodzi do opuszczonego domu gdzie jeden siedzący murzyn mówi jedno zdanie :

"Czyżby ktoś rozpoczął trzecią wojnę światową "


Główny bohater w tym czasie wygląda przez okno za którym słychać policję pacyfikującą ludzi .

Koniec sceny .

Warto obejrzeć , choć główny bohater zabija dużo "trupich czach" czyli ..nasienia węża - zgodnie z planem trzeciej wojny światowej.

W Końcowej scenie rozwala nadajnik przed swoją śmiercią i ...WSZYSCY mogą zobaczyć OBCYCH takimi jacy są.

Co nastąpi dalej nie trzeba mówić- masowa eksterminacja "trupich czach".

Ten film pokazuje ... plan trzeciej wojny światowej czyli ujawnienia brudów obecnych władz masą ludzkim .


Co ma doprowadzić do zabijania tych których szatan ma zamiar poświęcić .

Faktycznie to film dokumentalny w którym jest pokazany ten plan 3 wojny światowej .

Warto obejrzeć całość właśnie pod tym kątem. Ta cała struktura manipulacji i prania mózgów poprzez telewizję i prasę i AUTORYTETY z ekranów które w rzeczywistości są "trupimi czachami" czyli nasieniem węża!

Te okulary co pokazują prawdziwą rzeczywistość w firmie mogą oznaczać ujawniane ostatnio ludziom informacje o ..zbrodniach żydów.

To już się zaczęło...

Warto poświęcić te 90 minut i obejrzeć.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

31st Sierpień 2020, 22:37
Message reputation : 100% (2 votes)
Psalm 102 :

(13) Ale Ty, Panie, trwasz na wieki, A pamięć o tobie z pokolenia w pokolenie.

(14) Ty powstaniesz, zmiłujesz się nad Syjonem, Bo czas zlitować się nad nim, gdyż nadeszła właściwa pora.

(15) Słudzy twoi bowiem kochają jego kamienie I żalą się nad jego ruiną.

(16) Narody bać się będą imienia Pana, A królowie ziemscy chwały twojej.

(17) Gdy Pan odbuduje Syjon, Ukaże się w chwale swojej,

(18) Przychyli się do modlitwy opuszczonych I nie pogardzi ich prośbą.

(19) Niech to zapiszą dla pokolenia przyszłego I niech chwali Pana lud, który będzie stworzony,

(20) Gdyż wejrzał ze swojej świętej wysokości. Pan spojrzał z nieba na ziemię,

(21) Aby wysłuchać jęku więźniów I uwolnić skazanych na śmierć,

(22) By głoszono na Syjonie imię Pańskie I chwałę jego w Jeruzalemie,

(23) Gdy się zgromadzą razem narody I królestwa, aby służyć Panu.


http://www.bibliamesjanska.com/Ps/102.html  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

1st Wrzesień 2020, 13:42
Message reputation : 100% (1 vote)
 Nowa epidemia zużytych maseczek!

Żart!

Very Happy  Laughing  Wink

Obok plastikowych butelek teraz nasienie węża niech krzyczy że zużyte brudne pełne życia biologicznego kawałki materiałów zwane maseczkami są śmiertelnym zagrożeniem dla 'klimatu' .

Może jakiś koncert muzyczny satanistycznych gwiazdeczek dla ratowania 'planety'

Zdjęcie zrobiłem kilkanaście minut temu jak szedłem na przystanek .

Z pewnością spotkacie się z takim widokiem coraz częściej na codzień.

Moje Posty -Bartek  - Page 8 20200910



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Wrzesień 2020, 13:27
Message reputation : 100% (2 votes)
Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.

(34) Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.

(35) Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.

Syn Boży mówi nam o pokoleniu za którego będzie świadomość dziejących się rzeczy.

Mowa o naszym pokoleniu, za którego rozpoczął się Wielki Ucisk .

Porwanie , znak Syna Człowieczego wydarzy się już BARDZO niedługo - jest tuż u drzwi .

To że to wiemy i rozumiemy termin "skróconych dni " i potrzebę przez to CIĄGŁEGO czuwania świadczy że to już TUŻ ,TUŻ...

Żyjmy codziennie tak jakby to miało się wydarzyć w każdym momencie tzn. porwanie którego godziny się nie domyślamy....

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

TEN ŚWIAT - świat szatana mówi nam żeby żyć TU I TERAZ "łapiąc chwilę " robiąc co chcemy i zaspokajać swoje wszystkie przyjemności czyli IGNOROWANIA Przykazań Boga i nauk Isusa naszego Króla i Nauczyciela.

My mamy żyć tak - przestrzegać Przykazań Boga Ojca naszego.

Aby gdy nadejdzie czas nie zostać POMINIĘTYM co można rozumieć również jako ...nie otrzymanie pieczęci Bożej na czoło.

A jak tylko pieczetowanie się zakończy nastąpi porwanie które UPRZEDZI atak szatana ,który właśnie na to czeka .

Objawienie Isusa
Rozdział 12:

(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię.

(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.

Porwanie SPOWODUJE atak szatana na ...niebo i zdecydowaną reakcję Boga , który wyśle archanioła Michała do walki z szatanem .

(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,

(Cool Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.

(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

Zatem musimy czuwać non stop - pilnować się aby przestrzegać Przykazań w każdej sytuacji w życiu i żyć POD NIE - to znaczy podejmować decyzje w oparciu o Przykazania w całkowitym zaufaniu do Boga.

I modlić się, modlić się do Ojca o skrócenie tych dni - a On je skróci porywając swoich wybranych do siebie od pewnej śmierci z rąk szatana!

Ze względu na wybranych właśnie Ojciec nasz skróci te dni.

Przemyślcie dobrze sprawę i zastanówcie się z modlitwą do Ojca Boga naszego abyście byli ...GOTOWI .

Abyśmy wszyscy byli gotowi na wypełnienie się obietnicy Bożej:

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:
(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ZE WZGLĘDU  na wybranych będą skrócone owe dni.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Wrzesień 2020, 05:45
Message reputation : 100% (2 votes)
Księga Amosa
Rozdział 4:
(13) On bowiem jest tym, który kształtuje góry i stwarza wiatr, i objawia człowiekowi swoje zamysły; On stwarza zorzę poranną i mrok i kroczy po wyżynach ziemi: a imię jego Pan, Bóg Zastępów.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Wrzesień 2020, 05:20
Musimy być gotowi i pamiętać że:

Objawienie Isusa
Rozdział 12:

(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię.

Ataki zazwyczaj demoniczne jakich doświadczamy , które objawiają się czy to poprzez próby odwiedzenia nas od wąskiej drogi czy to poprzez ataki zademonionych Chazarów nasienia węża pośród nas tyko poświadczają że celem szatana jest ,był i będzie aż do jego końca człowiek.

Uwaga szatana skupiona jest i to od samego początku na Narodzie Wybranym właśnie na Izraelu czyli obecnie nazywanych przez ten świat Słowianami .

Próba bezpośredniego ataku na wybranych spośród 144 000 spowoduje ich porwanie do Boga .

Musimy się liczyć z tym że atak ten może nastąpić już niedługo i być bardziej bezpośredni niż te które przeżywamy do tej pory.

Mogą nas straszyć i grozić wykorzystując może i nawet do tego celu "COVID" .

Nie wiemy jak to się potoczy ale OZNAKI nadchodzącego ostatecznego ataku szatana napewno rozpoznany.

Nie bójmy się i nie wątpmy ponieważ jako przestrzegający Przykazań Boga jesteśmy pod Jego ochroną.

Tylko wytrwajmy do końca i nie wątpmy że pomoc od Niego nadejdzie a nadejść może.... W OSTATNIEJ CHWILI.

Dlatego proroctwa mówią aby CAŁKOWICIE zaufać naszemu Bogu Ojcu , nie WĄTPIĆ i nie ulec groźbą nadchodzącego coraz większego ucisku.

Tylko musimy pamiętać :

PRZYKAZANIA ,PRZYKAZANIA ,PRZYKAZANIA - jeżeli mamy świadomość grzechu a NADAL w nim trwamy to nie jesteśmy BEZ WINY .

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 16:
(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."

(77) Biada tym, którzy są zadławieni i przytłoczeni swoimi nieprawościami, tak jak pole jest zadławione krzakami i ścieżka przytłoczona cierniami i nikt nie może tam przejść.

(78) Taki jest wyłączony  i oddany na pochłonięcie ogniem.

Niech tak się stanie.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Wrzesień 2020, 08:52
Message reputation : 100% (2 votes)
Dziś rocznica 11.09 jeśli można tak to nazwać.

Ciekawe czy kłamca Trump spełni swoje coroczne obietnice i to UJAWNI OFICJALNIE .

Raczej czy Bóg na to wyda zezwolenie .

To może posłużyć jako zapalnik do rozpoczęcia 3 wojny światowej w USA i Europie.

Jeżeli Bóg IM na to pozwoli to może dojść do zawieruchy wojennej i zamieszania w USA czyli Babilonie jak mówią proroctwa ...

Kozioł ofiarny będzie - zły glina czyli tzw Demokraci.

My swoją drogą niezależnie od tego świata nie bierzemy w tym udziału jeżeli do tego dojdzie - "nie chwytajmy za miecz ".

Módlmy się do Boga Ojca o skrócenie TYCH DNI .


Nasz Ojciec ma swój PLAN i go realizuje a my jako Jego wierne i posłuszne dzieci ufajmy i nie wątpmy!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

13th Wrzesień 2020, 17:37
Message reputation : 100% (2 votes)
Królestwo Boże może zostać zaprowadzone tylko i wyłącznie siłą .
szatan i reszta buntowników wraz z ich zboczonym nielegalnym potomstwem hybrydzim nigdy nie oddadzą władzy po dobroci i nie podporządkują się  Bogu i Jego Prawu oraz Królowi Isusowi .

Dlatego muszą zostać usunięci i to trwale z ziemi .
I tak się stanie i nasze poczucie sprawiedliwości zostanie zaspokojone.
Kara spadnie na  nich a będzie to takie karanie że będziemy zadowoleni że Bóg nie puścił im płazem tego wszystkiego co uczynili i dalej czynią .

Pomsta do Boga należy ...a my będziemy się z niej cieszyć i radować przejęciem władzy na ziemi przez Syna Bożego Isusa Chrystusa .
I nikt z NICH nie odważy się więcej drwić z naszego Króla , który przybędzie w chwale i z wielką mocą !

Ku pokrzepieniu bracia i siostry !

1 Księga Księga Henocha
Rozdział 69:


28 Ci zaś, którzy zwiedli świat, zostaną związani łańcuchami, zamknięci w miejscu ich zagłady, a wszystkie ich dzieła znikną z powierzchni ziemi.

29 Odtąd nie będzie niczego zniszczalnego, bo na to Syn człowieczy POJAWIŁ SIĘ i zasiadł na tronie swej chwały, aby przeminęło i odeszło wszelkie ZŁO. Słowo Syna Człowieczego będzie mocne przed Pana Duchów. To jest trzecia przypowieść Henocha.


Niech się stanie !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Wrzesień 2020, 05:26
Message reputation : 100% (1 vote)
https://killuminati.pl/irlandia-wprowadza-pierwszy-na-swiecie-kowid-paszport-na-smartfony/

"Jest to pierwsza na świecie aplikacja, która będzie śledzić i kontrolować dostęp na podstawie testów na Koronawirusa, a jak zapewniają twórcy wkrótce weryfikacji poddane zostanie zaszczepianie, aplikacja będzie informować o tym czy status użytkownika jest zielony (zaszczepiony) czy czerwony (niezaszczepiony).

Od naszego statusu będzie zależeć czy możemy korzystać z instytucji publicznych, edukacyjnych, placówek handlowych czy możliwości podróżowania."  
 

I jak to inaczej wytłumaczyć bez proroctw Boga o czasach 42 miesięcy i wzięcia znamienia Bestii ?

Bez znamienia oraz oddania pokłonu ikonie Bestii ludzie będą wykluczeni z systemu życia "nowej rzeczywistości " i będą za tą świadomą odmowę mordowani.


Objawienie Isusa
Rozdział 13:
(15) I dano jej tchnąć ducha w ikonę Bestii, aby ikona Bestii przemówiła i sprawiła, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu ikonie Bestii, zostaną zabici.

(16) Ona też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują pieczęć na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znaku, to jest imienia Bestii lub liczby jej imienia.

Poniżej link do przetlumaczonego artykułu ze strony Killiluminati:

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&nv=1&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=auto&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.newstalk.com/news/irish-company-health-passport-1067622&usg=ALkJrhg20g7d3m4m7JoXPvUktUAxWIWbjw

 "ROQU, firma odpowiedzialna za tę technologię, wierzy, że w przyszłości może ona również pomóc ludziom podróżować za granicę.

Dyrektor generalny firmy, Robert Quirke, powiedział Jessowi Kelly, korespondentowi Newstalk Tech, że technologia ma wiele zastosowań w życiu codziennym.

„Każdy, kto został przebadany na obecność COVID-19, będzie miał możliwość umieszczenia go w paszporcie zdrowotnym Irlandii, który umożliwia wyświetlanie, a także skanowanie w czasie rzeczywistym statusu COVID, kiedy tylko jest to konieczne” - powiedział.

„Tak więc istnieje niesamowita liczba scenariuszy użytkowania, w których pojawia się to w naszym codziennym życiu - od korzystania z usług, przez edukację, po podróże międzynarodowe."  


Bez czytania proroctw Boga i ich prób zrozumienia nie da się poprawnie wytłumaczyć sobie i innym co się tak naprawdę dzieje i do czego to zmierza.


(7) I dozwolono jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano jej też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

(Cool I oddadzą jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.

(9) Jeśli kto ma uszy, niechaj słucha.

(10) Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych.



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Wrzesień 2020, 21:54
Message reputation : 100% (2 votes)
Ewangelia Mateusza
Rozdział 10:
(28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.

(29) Czyż nie sprzedają  dwu wróbli za pieniążek? Jednak żaden z nich nie spadnie na ziemię bez woli Ojca waszego.

(30) Nawet wszystkie włosy wasze na głowie są policzone.

(31) Nie bójcie się; jesteście więcej warci niż wiele wróbli.

(32) Każdego więc, który do mnie się przyzna przed ludźmi, i ja przyznam do niego przed Ojcem moim, który jest w niebie;

(33) Ale tego, kto by się mnie wyparł przed ludźmi, i ja się wyprę przed Ojcem moim, który jest w niebie.

(34) Nie myślcie, że przyszedłem przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz.

(35) Bo przyszedłem aby poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jego matką, i synową z jej teściową.

(36) Tak się staną wrogami człowieka jego domownicy.

(37) Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godny; i kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godny.

(38) I kto nie bierze krzyża swego i nie idzie za mną, nie jest mnie godny.

(39) Ten, kto znajdzie życie swoje, utraci je, a kto straci życie swoje dla mnie, odnajdzie je.


Objawienie Isusa
Rozdział 3:

(5) Zwycięzca zostanie przyobleczony w szaty białe, i nie wymażę imienia jego z księgi żywota, i wyznam imię jego przed moim Ojcem i przed jego aniołami.

(6) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Wrzesień 2020, 22:08
Message reputation : 100% (2 votes)
2 List Jana

(6) A to jest miłość, abyśmy postępowali według przykazań jego.
Takie jest to przykazanie, które słyszeliście od początku; aby było zasadą waszego postępowania.

(7) Bo wyszło na świat wielu zwodzicieli, którzy nie chcą uznać, że Isus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest zwodzicielem i antychrystem.

8.Miejcie się na baczności, abyście nie utracili tego, nad czym pracowaliśmy, lecz abyście pełną zapłatę otrzymali.

(9) Kto się za daleko zapędza i nie trzyma się nauki Chrystusowej, nie ma Boga. Kto trwa w niej, ten ma i Ojca, i Syna.

(10) Jeżeli ktoś przychodzi do was i nie przynosi tej nauki, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie.

(11) Kto go bowiem pozdrawia, uczestniczy w jego złych uczynkach.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Wrzesień 2020, 14:15
Message reputation : 100% (2 votes)
Psalm 62:
(1) Przewodnikowi chóru. Według Jedutuna. Psalm Dawidowy.

(2) Czyż moja dusza nie powinna być poddana Bogu?, On jest moim zbawieniem.

(3) Ponieważ On jest moim Bogiem, i moim Zbawicielem, i moim Pomocnikiem. Dlatego się nie więcej zachwieję.

(4) Dopókiż wy wszyscy napadać będziecie na człowieka, by go rozbić, Jakby był ścianą pochyłą, zwalonym murem?

(5) Zaiste, zamyślają go strącić z wysoka, Lubują się w kłamstwie, Ustami swymi błogosławią, Ale w sercu swym złorzeczą. Sela.

(6) W Bogu jest zbawienie i moja chwała, on jest moją pomocą. Bo w nim pokładam nadzieję moją!

(7) Tylko On jest moim Bogiem, i moim Zbawicielem, i moim Pomocnikiem. Dlatego się nie zachwieję.

(Cool W Bogu zbawienie moje i chwała moja; Skała mocy mojej, ucieczka moja jest w Bogu.

(9)Ufaj mu, narodzie, w każdym czasie, Wylewajcie przed nim serca wasze: Bóg jest ucieczką naszą! Sela.

(10) Tylko tchnieniem są synowie ludzcy, Synowie mężów zaś zawodni, Na wadze podnoszą się w górę, Wszyscy oni lżejsi są niż tchnienie.

(11) Nie ufajcie wyzyskowi Ani nie pokładajcie w grabieży daremnie nadziei. Gdy bogactwo się mnoży, nie lgnijcie do niego sercem!

(12) Jeden raz przemówił Bóg, A dwa razy to usłyszałem, Że moc należy do Boga

(13)I że u ciebie, Panie, jest łaska, Bo Ty odpłacasz każdemu według uczynków jego.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Wrzesień 2020, 20:58
Message reputation : 100% (2 votes)
Isus Chrystus Syn Boży jest najbardziej znienawidzoną osobą przez szatana ,anielski panteon zła tego świata i nasienia węża.

Drwią oni z naszego Króla jawnie w swych mediach i przedstawiają Syna Bożego jako ...sami wiecie kogo !

Robią tak ponieważ jest On doskonałym odbiciem Ojca swego czyli Boga Wszechmogącego .


Isus odniósł zwycięstwo nad tym światem i szatanem:

http://www.bibliamesjanska.com/Mt/4.html

Szatan nie zdołał POZBAWIĆ Isusa tytułu Króla na ziemi tak jak to zrobił z Adamem .


Postanowił zatem pozbawić Go wizerunku w oczach ludzkości.

Ale to się zmieni gdy nasz Król powróci jako potężny władca i Sędzia całej ziemi aby zakończyć TEN SWIAT .

Przypomnijmy sobie niezaprzeczalne wersety które nam o tym mówią.

My na to czekamy i cieszymy się z tego ogromnie ponieważ UWIERZYLIŚMY w Syna Bożego Isusa Mesjasza :

(12) Tym zaś, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego,

(13) Którzy narodzili się nie z krwi ani z cielesnej woli, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga.

To Bóg sprawił że uwierzyliśmy i przyjęliśmy czyli uznaliśmy Isusa Chrystusa za swego Króla - Pierworodnego Syna Bożego.

Artykuł z masa wersetów ukazujących naszego Króla Isusa w prawdziwym świetle nie skalanym szatańskimi uwłaczajacymi kłamstwami .

https://arzareth.home.blog/2020/01/14/ku-krolestwu-bozemu-czesc-pierwsza-koniec-wladzy-nasienia-weza-czyli-sad-krola-isusa-chrystusa-nad-nimi/

Ku chwale Boga i Syna !

Czuwajmy !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Wrzesień 2020, 19:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Parę tygodni temu napisałem dodatek do artykułu o Przykazaniach i postanowiłem zrobić z tego osobny niedługi artykuł.

Trudno to znaleźć na blogu Arzareth więc zamieszczam osobny link :

https://arzareth.home.blog/2020/09/22/kto-nienawidzi-zycia-swego-na-tym-swiecie-zachowa-je-ku-zywotowi-wiecznemu/

To że nienawidzimy tego świata oznacza ...uznanie w oczach Boga.

My pragniemy władzy Boga i Króla Isusa Syna Bożego i dlatego popieramy Boży plan zniszczenia tego świata - nie ziemi- i USTANOWIENIA Królestwa Bożego .

Ku chwale Boga i Syna !  

Czuwajmy!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Wrzesień 2020, 17:02
Message reputation : 100% (1 vote)
 Jak Bóg może bardzo szybko 'zamknąć usta ' kłamamliwemu oltarzowi szatańskiemu czyli ...telewizji SATELITARNEJ ?

Zsyła...BURZE !!!

Hehehe .

I koniec , po ptakach !  cheers  cheers  lol!  lol!
Moje Posty -Bartek  - Page 8 20200912

TV mojej żony przestał...nadawać geek  geek  i klekotać  clown  Very Happy  Very Happy

Gdzie satelity -cud inżynieryjny fantazji zwykłej  fikcji czyli ...MAGI kina NASA ???

A burza i PIORUNY to tylko ...PRZEDSMAK niewyobrażalnej mocy Bożej !


Resztę możemy przeczytać w proroctwach Apokalipsy czyli Objawienia Isusa Chrystusa Mesjasza.

I z tym nasienie węża chce  walczyć aby ocalić ten ich świat?
Przepraszam...PLANETE z satelitami .

Hahaha

Ale mi ta burza poprawiła humor.

Dziękuję Ci Boże Ojcze nasz za tą wspaniałą burzę z piorunami która zmyje tyle brudów i orzeźwi powietrze tak mocno zasnute ostatnio opryskami trucizn tych złoczyńców przez co ludzi męczy kaszel !

Pod wpływem chwili bracia i siostry

Ku chwale Boga Ojca !




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Wrzesień 2020, 21:52
Message reputation : 100% (2 votes)
 
Teksty słowne muzycznych utworów nasienia węża są po prostu żałośnie śmieszne.

Piosenka z radia zespołu satanistów 'polskich " Enej brzmi mniej więcej tak :

"Jeżeli to ostatni dzień , coś tam coś tam , będziemy walczyć do końca"

Oni będą walczyć do końca..jasne !!

Ciekawe w jaki sposób będę walczyć z Bogiem i Jego Synem Królem Isusem .

Jak walczą teraz?

Walczą swoją bezbożnością ,swoją pedofilią , swoimi ofiarami dla szatana, aniołów i demonów i swoimi UCZYNKAMI w pełni potwierdzającymi ich wężową nature .

My walczymy naszą wiernością wobec Boga i Króla Isusa przestrzegając Przykazań. Nie raz tocząc walki z tym światem i niewidzialnymi demonami aby zachować WIERNOŚĆ i WYTRWAŁOŚĆ .

A oni jakimi osiągnięciami mogą się szczycić?

Żadnymi! Ich motto "jedzmy i pijemy bo jutro umrzemy " czyli carpe diem to tylko i wyłącznie zaspokajanie swoich rządz jak pedofilia , ćpanie adrenochronu i po trupach do celu!

Zero empatii i miłości braterskiej- nawet między sobą!

I oni będą walczyć do końca!

Jedyne co będzie im DANE to zabijanie wiernych Bogu i Synowi podczas 42 miesięcy , którzy ginąc za swego Boga i Króla Isusa osiągną tym zmartwychwstanie do życia wiecznego w wielkiej chwale .

Bóg dawno nie okazał swej mocy .Właściwie to takiej mocy i potęgi jaką ukaże On światu przy niszczeniu systemy zła zwanego 'tym światem ' nie pokazał On jeszcze nigdy !

Był potop, były plagi Egipskie ,Sodoma i Gomora, zniszczenie armi Sancheryba u bram Jerusalemu i wiele innych mocnych dzieł Boga naszego .

Ale tak OGÓLNO światowej potęgi MOCY Bożej jaką mamy opisaną w Objawieniu i księgach prorockich łącznie z obydwoma Henochami i Ezdraszem... po prostu jeszcze do tej pory NIE BYŁO !

Księga Izajasza
Rozdział 42:
(14) Już długo milczałem, nie odzywałem się, powstrzymywałem się; lecz teraz jak rodząca będę krzyczeć, będę zawodzić i skomleć.

(15) Spustoszę góry i pagórki, i wysuszę wszystką ich zieleń, przemienię rzeki w suchą ziemię i bagna osuszę.

(16) I poprowadzę ślepych drogą, której nie znają, ścieżkami im nieznanymi ich powiodę, ciemność przed nimi obrócę w jasność, a miejsca nierówne w równinę. Oto rzeczy, których dokonam i nie zaniedbam ich!

2 Ezdrasza
Rozdział 15:

(5) Mówi Pan, "Oto sprowadzę zło na świat, miecz i głód, śmierć i zniszczenie.

(6) Gdyż nieprawość rozprzestrzeniła się na wszystkich ziemiach, a ich szkodliwe uczynki osiągnęły swój limit.

(7) "Dlatego" - mówi Pan:

(Cool "już nie będę milczał z powodu ich bezbożnych działań, które niegodnie czynią, ani nie będę więcej tolerował ich złych praktyk.
Oto krew niewinna i sprawiedliwa woła do mnie, a dusze sprawiedliwych wołają nieustannie.

Objawienie Isusa
Rozdział 16:

(16) I zgromadził ich na miejscu, które po hebrajsku nazywa się Armagedon.

(17) A siódmy wylał czaszę swoją w powietrze; i rozległ się ze świątyni od tronu donośny głos mówiący: Stało się.

(18) I nastąpiły błyskawice i donośne grzmoty, i wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek istnieje na ziemi; tak POTĘŻNE  było to trzęsienie.

(19) I rozpadło się wielkie miasto na trzy części, i legły w gruzach miasta pogan. I wspomniano przed Bogiem o Wielkim Babilonie, że należy mu dać kielich wina zapalczywego gniewu Bożego.

(20) I znikły wszystkie wyspy i gór już nie było.

(21) I spadły z nieba na ludzi ogromne centnarowe kawały gradu; a ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, gdyż plaga ta była bardzo wielka.


Wielka miasto czyli Rzym rozpadnie się na 3 części ..
Legną w gruzach miasta pogan...

Wyobrażacie sobie Nowy Jork czy inne metropolie jako sterte GRUZU takiego jaki był przy wysadzeniu np WTC w 2001 roku ?!


I nie dokona tego żadna bomba atomowa która jest wielkim kłamstwem jak ziemią kula tylko ....M O C Boga!

Bóg jest .... WSZECHMOGĄCY!

Niech się stanie !

Czuwajmy!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Wrzesień 2020, 13:53
Message reputation : 100% (2 votes)
Wczoraj przed snem myślałem o planie 3 wojnie światowej.

Jedno słowo klucz z tego planu spowodowało u mnie gonitwe myśli.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu.

Różnice pomiędzy agenturami Iluminati .

RÓŻNICE .


Nasienie węża nie jest ze sobą zgodne, nie ma pomiędzy nimi braterstwa i miłości do siebie nawzajem, nie tworzą oni żadnych wspólnot- ,nie mają tego w swoim DNA które nie jest Boże ponieważ to hybrydy .Jedyne co ich łaczy to pedofila i szatański spisek który powoduje że czują się lepsi od prawdziwych ludzi .Konspiracja Iluminati oddająca część szatanowi, aniołom oraz demoną .Żadnego w tym celu i rozsądku - żadnej DOBREJ przyszłości.

Oni robią to co każe im szatan i upadli aniołowie ponieważ szatan płaci im za ich adoracje .Waluta są głównie dzieci na zaspokojenie ich perwersyjnych rządz i krew z adrenochronem .

Co by było gdyby nagle szatan przestał im płacić dziećmi , swobodą w mordowaniu i torturowaniu ludzi i cała resztą?
Czy byliby dalej mu wierni .Nie znamy odpowiedzi na to pytanie i nie jest ona nam niezbędna do zbawienia.

Szatan te różnice pomiędzy nasieniem węża chce wykorzystać do walki przeciwko człowiekowi .

I w ten sposób strzeli sobie w kolano!

Każde rozdwojone królestwo musi upaść!


Ewangelia Mateusza
Rozdział 12:

(25) A Isus, znając ich myśli, powiedział im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie utrzyma się.

(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jak więc utrzyma się królestwo jego?

Nasienie węża stanowiące stronnictwa w smoczym królestwie na ziemi nie jest ze sobą zgodne na 100% . Pomiędzy agenturami Iluminati są RÓŻNICE .

Dlaczego nie ma jedności i braterskiej zgody pomiędzy nimi?

Ponieważ nie są oni posłuszni Bogu , nie przestrzegają Przykazań Bożych i nie uznają Króla Isusa Mesjasza i nie stosują się do Jego nauk ,które dał mu Bóg Ojciec.

A nie robią tego ponieważ to nie leży w ich wężową naturze która powoduje że czynią oni samo zło zamiast dobra - to skutek mieszania gatunków istot niebianskich z istotami ziemskimi - pozbawione sumień Bożych istoty niszczące wszystko wkoło którymi kieruje jedynie ich rządza i uzależnienie od brutalnej pedofilii i narkotyków głównie tego najbardziej porządanego- adrenochronu.

Zupełnie na odwrót jest z ludźmi którzy są posluszni Bogu i Synowi przez co stają się uczniami i naśladowcami Isusa Chrystusa i podążają za Barankiem dokądkolwiek On idzie ...

Ewangelia Jana
Rozdział 13:


(34) Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie.



(35) Nowe przykazanie daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem; abyście się i wy wzajemnie miłowali.



Wracając do planu trzeciej wojny światowej to zwróćmy jeszcze raz uwagę na POCZĄTEK planu :

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu."

Te różnice już są wykorzystywane co oznacza że wojna się...ROZPOCZEŁA .

Pierwsza faza całkowicie zasłonięta przed ludźmi oszustwem epidemii fałszywego wirusa .Co ciekawe to oszustwo też równocześnie wraz ze wzmacnianiem jest osłabiane również przez siły które dążą do wywołania światowego kataklizmu poprzez budowanie nienawiści chrześcijaństwa do politycznego synonizmu.

Wczoraj w głównych mediach w Polsacie w premierach kabaretu jawnie naśmiewano się z podawanych przez polityków liczb osób zakażonych w Polsce sugerując że są one ...wyssane z palca !

W dodatku Facebook stał się bastionem ujawniania newsów na temat oszustwa epidemii.

Dodajmy dwa do dwóch.

Trzecia wojna jest JUŻ w trakcie- subtelnie prowadzona ,pozbawiona rozgłosu, całkowicie trzymana w tajemnicy za pomocą kilku warstw kłamstw i manipulacji społeczeństwami za pomocą mediów, Internetu i ogromnej ilości informacji podających dużo prawdy ale w celu wywołania efektów przewidzianych w planie trzeciej wojny światowej.

Koniecznie przeczytajcie uważnie bardzo dogłębnie:

https://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm


Spójrzcie że prawie nikt...CHYBA NIKT nie pisze na ten temat pod katem Biblijnym i mało ludzi w ogóle mówi o trzeciej wojnie. Wyszukiwarka podała artykuł Henryka jako pierwszy. Informacje są jawne i każdy może je znaleźć. Osobiście uważam że to wola Boga i dlatego to forum istnieje .

https://duckduckgo.com/?q=plan+3+wojny+światowej&t=samsung&ia=web&iai=r1-0&page=1&sexp=%7B"v7exp"%3A"a"%2C"biaexp"%3A"b"%2C"wiadrk"%3A"b"%2C"liapm"%3A"b"%7D

Nowe zrozumienie ostatniego tygodnia plus rozpoczęta już trzecia wojna światowa oznacza jedno- " Jest już u drzwi "

Czuwajmy i módlmy się bracia i siostry bo czas jest ...BLISKI !

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 2:

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Październik 2020, 13:25
Message reputation : 100% (2 votes)
Nasienie węża lubuje się w tzw filantropii , kwestach czy fundacjach dobroczynnych .

Uwielbiają jak ich za to chwalą i mówią o tym w TV czy piszą w gazetach.

Większość ludzi ich za to podziwia ponieważ nie wiedzą co kryje się za fundacjami i tą całą ich dobroczynnością.

Dla picu troche pomagają ludziom i ogłaszają to wszem i wobec jak program "Nasz nowy dom" który lubi oglądać moja żona .

Oni nie pomagają ludziom z czystego serca tylko DLA POZORÓW .

Odbierają ONI zapłatę swoją!

Słowa naszego Króla Isusa Mesjasza (Chrystusa) :

Ewangelia Mateusza
Rozdział 6:
(1) Uważajcie, abyście pobożności swojej nie ukazywali przed ludźmi, aby was widziano; ponieważ nie będziecie mieli zapłaty u Ojca waszego, który jest w niebie.

(2) Jeżeli dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak to czynią obłudnicy w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę powiadam wam: Odbierają zapłatę swoją.

(3) Ale ty, gdy dajesz jałmużnę, niechaj nie wie lewa ręka, co czyni prawa ręka.

(4) Aby twoja jałmużna była ukryta, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Październik 2020, 05:24
Message reputation : 100% (2 votes)
Naczelny kapłan szatana Ponitex Maximus Rzymu Franciszek wydał wczoraj encyklikę:" fratelli tutti" co oznacza- wszyscy bracia.


https://nczas.com/2020/10/04/koronawirusowa-encyklika-franciszka-fratelli-tutti/

"Papież okazuje się zwolennikiem internacjonalizmu, któremu przeszkadza odradzanie się „zamkniętych, ostrych, gniewnych i agresywnych nacjonalizmów”. Skrytykował także to, że w niektórych krajach „idea jedności ludu i narodu, przeniknięta przez różne ideologie, tworzy nowe formy egoizmu i zatracenia zmysłu społecznego, zakamuflowane pod maską rzekomej obrony interesów narodowych”.

Znamy proroctwa Boże o zjednoczeniu plemion słowiańskich czyli izraelskich zatem głowa Wielkiej Nierządnicy mówi wprost że jest przeciwny temu co nazywa "obroną interesów narodowych". Uwaz on że NALEŻY zalać Europę islamistami a ci wiemy że nienawidzą KAŻDEGO chrześcijanina - tak im nakazuje prawo szariatu.

Bóg wystąpi w obronie interesu narodowego swojego ludu !



Pomijając komentarze autorów artykułu sami sobie 'komentujcie ' słowa encykliki naczelnego kapłana Rzymu Ponitex Maximus ( https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Pontifex_maximus)  Franiszka w oparciu o Słowa Boga i Syna z Biblii które znacie .

Nie ma ŻADNYCH złudzeń komu służy papież ponieważ jego poglądy które publicznie ogłasza wystawiają mu świadectwo że jedt wrogiem Boga i Isusa Chrystusa.

Problem w tym że większość Narodu Wybranego nie zna WCALE poglądów Boga ponieważ nie czytają oni Biblii ...Ale to się wkrótce zmieni jak powróci Syn Boży Isus Mesjasz- Król i Nauczyciel Narodu Wybranego.

Niech się stanie!

Czuwajmy!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Październik 2020, 05:34
Message reputation : 100% (2 votes)
Do posta naszego brata :

https://zbawienie.forumotion.com/t387p50-posty-naszych-czytelnikow#19068

Zaproszenie z filmu.... MOŻE i jest od szczerych nieświadomych naszych rodaków albo jest to świadome i zmanipulowane  wołanie wprost do paszczy lwa ...

Dlatego Bóg i Syn nas przed TAKIMI akcjami OSTRZEGAJĄ!

Piękny post naszego brata!

Dawno się tak nie wzruszyłem....Jesteśmy wszyscy poodzielani i osobno ale ...NIE WĄTPMY w Bożą moc i Jego obietnice .


Nie idźmy nawet popatrzeć na ten... z góry PRZEGRANY protest czy ten czy jakikolwiek inny .

2 Ezdrasza
Rozdział 2;

(24) Wstrzymaj się i bądź cichy mój ludu, ponieważ twój odpoczynek nadejdzie.

(25) Dobra niańko nakarm synów twoich i wzmocnij ich nogi.

(26) Nikt ze sług, których ci dałem, żaden z nich nie zginie: bo się będę o nich dowiadywał z liczby twojej.

(27) Nie trwóż się, bo gdy przyjdzie dzień ucisku i utrapienia, inni będą płakać i smucić się, a ty będziesz cieszyć się i mieć obfitość.

(28) Narody będą ci zazdrościć, a nic nie będą mogli niczego zdziałać przeciw tobie, mówi Pan.

(29) Moje ręce cię przykryją, aby synowie twoi Gehenny nie ujrzeli.

(30) Wesel się matko z twoimi synami, bo cię oswobodzę." mówi Pan.

(31) "Pamiętaj synów którzy śpią, ponieważ  ja ich wywiodę z ukrytych miejsc ziemi i ukażę im miłosierdzie; jako, że ja jestem miłosierny." mówi Pan Wszechmocny.

(32) "Obejmij synów swych aż przyjdę, ogłaszaj im miłosierdzie: bo obfitują źródła moje a łaska moja nie ustanie."

Ufajmy Bogu naszemu bo to On będzie wszystko koordynował wraz z Synem a my ...mamy się WSTRZYMAĆ .

Nie bójmy się o resztę nieświadomych naszych rodaków, ponieważ Ojciec nikogo z nich nie zostawi i na pustyni SAM oddzieli "bezbożnych i buntowników " .

Pamiętajmy również że nie wszyscy w Polsce to Izraelici ....

Czas niewoli się prawie zakończył i to Bóg już będzie sądzić swój lud a nasienie węża....czeka sąd 42 miesięcy i wykonanie wyroku .Swoimi czynami podczas 1260 dni jeszcze potwierdzą ONI słuszność i sprawiedliwość tego wyroku ...jak mówi nam Objawienie Isusa Mesjasza Króla naszego .

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Październik 2020, 07:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Jestem zwykle pełen podziwu, w jaki szybki i bezbłędny sposób znajdujesz odpowiednie wersety i w takim szybkim czasie.

To wyraźnie wskazuje na pomoc Bożą.


cheers bounce cheers bounce cheers bounce

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 8 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach