Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Czerwiec 2020, 13:13
Message reputation : 100% (1 vote)
Napisałem u góry w poście :

"Wiedzą o tym szatan , upadli i ich potomstwo i wykorzystują to teraz w USA , gdzie podburzono ciemnoskórą populację przeciwko tzw supremacii białych poprzez okrutny mord na niewinnym człowieku dokonanym przez siepaczy władzy żydowskiej."

Otóż zamieszczam sprostowanie - nie wiadomo czy zabójstwo tego czarnoskórego było autentyczne czy zmontowane. Dużo wskazuje że to oszustwo .

Jedno pozostaje prawdą - dążenie do wywołania wojny domowej w USA nabrały rozpędu i wiele czynników się na to zebrało od oszustwa epidemii po teraźniejszym bunt czarnych.

Wiele rzeczy, które są prawdą jest ujawnianych przez siły Bestii aby ludzi przekonać do nowej władzy co Henryk dziś nam podał w swoim poście z informacjami od Fudforda  a to co widzimy zmontowane w TV tylko to potwierdza .

To co się zaczyna dziać w USA tylko przybliża nasze wyzwolenie .


Jeremiasz 51:

(31) Oto Ja jestem przeciwko tobie, zuchwalcze - mówi Wszechmocny, Pan Zastępów, gdyż nadszedł twój dzień, czas, kiedy cię ukarzę.

(32) I potknie się zuchwały, i padnie, i nikt go nie podniesie; i rozniecę ogień w jego miastach, i pochłonie wszystko, co jest dokoła niego.

(33) Tak mówi Pan Zastępów: Gnębieni są synowie izraelscy, a wraz z nimi synowie judzcy; wszyscy, którzy wzięli ich do niewoli, trzymają ich, nie chcą ich wypuścić.

(34) Lecz potężny jest ich wybawca, jego imię Pan Zastępów; poprowadzi On gorliwie ich sprawę, aby dać ziemi pokój, a niepokój mieszkańcom Babilonu.

Ufajmy Bogu i nie bójmy się ICH!

Módlmy się codziennie domu Izreala aby dni było niewiele i aby zostały skrócone!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Czerwiec 2020, 14:42
Message reputation : 100% (2 votes)
Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa...

(16)... wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry;

(17) Kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego;

(18) A kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz.

(19) Biada też kobietom brzemiennym i karmiącym w owych dniach.

(20) Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.

(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.


Powyższe zaznaczone przez mnie na czerwono Słowa Syna Bożego mówią dokładnie kiedy nastąpi Wielki Ucisk.

Chciałem przeprosić was ponieważ popełniłem błąd i niedawno napisałem że Wielki Ucisk juz się prawdopodobnie zaczął. Sugerowałem się dalszymi Słowami Isusa na temat fałszywego mesjasza...Myliłem się.

Czyli mamy "udrękę owych dni " ...A tak ostatnio myślę sobie że udręką jest TAKŻE patrzeć i WIDZIEĆ co wyrabiają wrogowie Boga i jak Go obrażają swoimi słowami i czynami .

Ale musimy to wytrwać opierając się na Bogu naszego zbawienia idąc wąską drogą ku życiu wiecznemu aby odnieść zwycięstwo nad tym światem!

Zatem odwagi , głowy do góry i idziemy dalej drodzy bracia i siostry!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Czerwiec 2020, 13:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Objawienie Isusa
Rozdział 17:
(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.
(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii.
(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

Isus będzie walczył z 10 królami i zwycięży ich .

Kiedy to będzie możliwe ?
Wtedy kiedy przybędzie po pojawieniu się Jego znaku na niebie.

2 Księga Ezdrasza o tym mówi :
Rozdział 13:
(29) Oto dni nadchodzą, gdy Najwyższy wybawi tych, którzy są na ziemi.
(30) I zamieszanie umysłów przyjdzie na tych, którzy mieszkają na ziemi.
(31) I będą  planowali wojnę przeciwko drugiemu, miasto przeciwko miastu, miejsce przeciwko miejscu, naród przeciwko narodowi, i królestwo przeciwko królestwu.

(32) A gdy się to stanie, i znaki się wydarzą, które ci ukazałem przedtem, wtedy mój Syn będzie ujawniony, ten, któregoś widziałeś jako męża wychodzącego z morza.
(33) I kiedy wszystkie narody usłyszą jego głos, każdy człowiek pozostawi własną ziemię i wojnę, którą toczyli jeden przeciwko drugiemu;
(34) i niezliczony tłum zbierze się razem, tak, jak to widziałeś, pragnąc przyjść i zwyciężyć go.
(35) A on będzie stał na szczycie góry Syjon.
(36) A Syjon nadejdzie i ukaże się wszystkim ludziom, przygotowany i zbudowany tak, jak widziałeś górę wyciętą bez rąk.
(37) I on Syn mój będzie gromił narody za ich bezbożność, (to symbolizowała burza)
(38) i zgani ich wprost w ich twarze, złe myśli i tortury, którymi będą męczeni (co symbolizowały płomienie) i zniszczy ich bez wysiłku przez prawo (które symbolizował ogień).

Jaka jest obecna sytuacja na ziemi ?

Trwa wojna domowa w chylącym się ku upadkowi Królestwie czerwonego smoka czyli szatana , węża z Edenu . Planują oni wszyscy wojny przeciwko sobie .Bóg najwyrazniej JUŻ sprawił że zwrócili się przeciwko sobie – sprowadził zamieszanie umysłów na NICH .

Wypełniają się także znaki z Ewangelii Mateusza rozdział 24 oraz 2 Ezdrasza rozdział 5 i 6.

Ale jak tylko pojawi się Syn Boży to rzucą oni to wszystko aby walczyć z Nim .O tym mówi Objawienie że 10 króli będzie walczyć przeciwko Isusowi ale On ich zwycięży a 2 Ezdrasza uzupełnia i potwierdza to proroctwo .

Kiedy  Isus zniszczy tych którzy wystąpią przeciwko Niemu zajmię się zbieraniem z rozkazu Boga pokoleń Izraela o tym mówią dalsze słowa proroctwa:

(39) A to, że widziałeś jego zbierającego dla siebie inną liczną rzeszę, która była pokojowa,
(40) ci, to jest dziesięć pokoleń, które były uprowadzone z własnej ziemi w niewolę za czasów króla Ozeasza, którego Salmanasar król Assyryjczyków  wziął w niewolę: przeniósł ich za rzekę i oni byli wzięci do innej ziemi.

Nastąpi zebranie pokoleń Izraela a szatan najwyrazniej w tym czasie będzie zajęty wojną w niebie o 144 000 królów wybranych i wykupionych z ziemi . Gdy przegra i jak mówi proroctwo "ujrzy że został zrzucony na ziemię" zaatakuje idących już lud Boży na pustynię i przegra po raz drugi.

Dzisiejszy post Henryka od Fudforda ponownie nam   POTWIERDZA że aktualnie "zamieszanie umysłów" przyszło na rządzących i "planują wojnę jeden przeciwko drugiemu" tak jak mówią proroctwa . Dlaczego to jest ujawniane ? Po to abyśmy to dostrzegli , zrozumieli i byli gotowi na powrót naszego Króla Isusa jak mówi proroctwo z Mateusza rozdział 24. Dlatego też Henryk to publikuje .

Bóg już działa na ziemi i jest to BARDZO widoczne , jak umiemy patrzeć a umiemy bo otworzył nam oczy i uszy . Jak to wspaniale jest zorganizowane .Widzicie niezwykłą precyzję Bożych planów?

Już niedługo Syn Boży także zacznie działać i wykonywać wolę naszego Ojca Boga Wszechmogącego .

Na koniec werset z Objawienia , który wskazuje nam że całą swą praktycznie uwagę szatan skupia obecnie na ... 144 000  wybranych przyszłych króli !


Objawienia Isusa
Rozdział 12:
(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię.

Rozdział 17:
(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

Królem 144 000  króli jest Isus Syn Boży – to ci "którzy są powołani i wybrani, oraz wierni."  


Chwała wspaniałemu i potężnemu Bogu naszemu za Jego cudowny plan zbawienia ludzkośći oraz upokorzenia i unicestwienia buntowników niszczących wszystko to co dobre!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Czerwiec 2020, 12:24
Spójrzcie na te zaznaczone na czerwono słowa Isusa z jakże dobrze nam znanego fragmentu z Mateusza :
Rozdział 24:
(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,
(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

Za dni Noego nim spadł potop było raczej normalnie , jedli i pili i się żenili .Zawsze mi to się nie zgadzało zbytnio ponieważ jak mogło być tak normalnie skoro giganci szaleli , uciskali i pożerali ludzi ?

I znalazłem odpowiedz- Giganci nie zginęli w potopie – ich już nie było , byli już martwi jak spadł potop!

Księga Henocha
rozdział 7:
4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć.

5 I grzeszyli przeciw ptakom, zwierzętom, gadom i rybom. Pożerali mięso jedni drugich i pili zeń krew.

6 Wtedy ziemia poskarżyła się na nieprawych.

Rozdział 8:
4 Ludzie ginąc wołali, a głos ich doszedł do nieba.

 
Ludzie wołali do Boga z powodu gigantów.

 
Rozdział 9;
10 Teraz zaś dusze zmarłych wołają i skarżą się. Aż do bram niebios skarga ich dotarła, bo nie mogą przemóc niegodziwości popełnionej na ziemi.
11 Ty wiesz wszystko, zanim coś się stanie i znasz ich sprawę. Jednak nic nam nie mówisz. Co mamy z nimi począć?"

 
Bóg wydaje rozporządzenia aby ocalić ludzkość oraz obwieszcza ustanowienie rośliny sprawiedliwości z potomstwa Henocha dalej Noe ,Abraham , Izaak i Jakub , naród wybrany Izrael my Słowianie.:

 
11:

 
9 Pan powiedział do Gabriela: "Wystąp przeciwko bękartom i rozpustnikom i przeciwko synom nierządu i zgładź synów nierządu i synów Czuwających z pośrodku ludzi. Odeślij ich, poślij ich jednego przeciwko drugiemu, niech się wygubią w bitwie, bo długość dni nie będzie im dana.
10 Będą cię oni wszyscy prosić, bo spodziewają się życia wiecznego i że każdy z nich będzie żył pięćset lat".
11 A do Michaela (Michała) Pan powiedział: "Idź, powiadom Semiazę i innych, którzy są z nim, którzy połączyli się z kobietami i ulegli z nimi zepsuciu z wszelką ich nieczystością.
12 Kiedy wszyscy ich synowie wzajemnie się pozabijają i kiedy ujrzą zniszczenie swych umiłowanych, zwiąż ich na siedemdziesiąt pokoleń pod wzgórzami ziemi aż do dni sądu i ich spełnienia, aż dopełni się sąd przeznaczony na całą wieczność.
13 W owych dniach zaprowadzą ich do otchłani ognia na męki i zostaną zamknięci w więzieniu na całą wieczność.
14 Wówczas [Szemihaza] zostanie spalony i unicestwiony wraz z nimi. Zostaną razem związani aż do końca wszystkich pokoleń.

 
Giganci poginęli od miecza w bitwie , Bóg ich napuścił jednych na drugich .Aniołowie zaś ich ojcowie zostali związani pod ziemią aż do dnia sądu.

 
Bóg ocalił ludzi ale byli oni już zepsuci naukami Azazela ,złą technologią anielską i genami ...zapewne Kaina syna szatana .Jedynie Noe znalazł uznanie w oczach Boga , jako doskonałą latorośl , którą ocalił .

 
Te wersety są ciekawę :

 
Rozdział 91:

 
5 Albowiem ja wiem, że niegodziwość nadal będzie trwać na ziemi i na ziemię spadnie wielka kara. Nastanie koniec wszelkiej nieprawości, zostanie odcięta od swoich korzeni, a cała jej konstrukcja przeminie.
6 Niesprawiedliwość po raz drugi wzmoże się na ziemi, wszelkie czyny niesprawiedliwości i ucisku podwoją się.
7 Ale kiedy nieprawość, grzech, bluźnierstwo, zło i wszelki rodzaj [złych] czynów wzrośnie i [kiedy] odstępstwo, niegodziwość i nieczystość wzrosną, z nieba spadnie na nich wszystkich wielka kara. Święty Pan przyjdzie w zapalczywości swej i gniewie i dokona na ziemi sądu.
8 W owych dniach ucisk zostanie odcięty od korzeni, a korzenie niegodziwości razem z oszustwem zostaną pod niebem zniszczone.
9 Wszystkie idole narodów razem z ich świątyniami zostaną wydane palącemu ogniu. Ich wieże zostaną spalone ogniem i usuną je z całej ziemi. Zginą w wyniku surowego wyroku wydanego na wieki.
10 Sprawiedliwość przebudzi się, a mądrość powstanie i zostanie im dana(...)
18 Teraz więc, dzieci moje, oświadczam wam, że ukażę wam ścieżki sprawiedliwości i ścieżki niegodziwości. Pokażę wam to jeszcze raz, abyście wiedzieli, co ma nastąpić.
19 Teraz więc, dzieci moje, posłuchajcie i kroczcie ścieżkami sprawiedliwości, a unikajcie ścieżek niegodziwości. Albowiem ci wszyscy, którzy kroczą ścieżką niegodziwości, zginą na wieki.

 
Henoch mówi że niegodziwość dalej będzie trwała aż na ziemię spadnie kara czyli potop.Dalsze wersety mówią już o naszych czasach i karze która spadnie niedługo na ziemię .
Po usunięciu gigantów i aniołów nie nastał od razu potop.

5 Albowiem ja wiem, że niegodziwość nadal będzie trwać na ziemi i na ziemię spadnie wielka kara. Nastanie koniec wszelkiej nieprawości, zostanie odcięta od swoich korzeni, a cała jej konstrukcja przeminie.

 
Wszystkie dzieła upadłych i gigantów wraz z technologią , miastami ,budowlami przeminęły wskutek potopu.Większość jest pod wodą lub piaskami Sahary.

  Jak szatan CHYTRZE  się posłużył aniołami aby zniszczyć ludzi , rękoma Boga .

 
Dlatego przed potopem gdy Noe budował arkę życie toczyło się normalnie , jedli ,pili żenili się – uwolnieni od gigantów ale już zepsuci przez nauki upadłych aniołów i Azazela mając nadal technologię upadłych , która pozostała na ziemi i dopiero potop usunął wszystkie dzieła i konstrukcję niegodziwości.Inaczej ziemia i tak już mocno zdewastowana przez aniołów i gigantów  mogłaby nie przetrwać dalszych tego typu działań uzywania technologii upadłych.

 
Szatan wiedział że Bóg usunie gigantów i aniołów z ziemi ale miał także nadzieje że po tym Bóg zniszczy wszystkich pozostałych ludzi , którzy przeżyli ucisk gigantów lub że ludzie sami się zniszczą wraz z ziemią która nie przetrwa z powodu nauki upadłych danej ludziom .

 
Po to spłodził Kaina aby jego geny robiły swoje wśród ludzi ,do tego doszły nauki upadłych , przemoc ich synów gigantów i tajemnice Azazela i to miało się skończyć totalną eksterminacją ludzi .Bóg miałby przyznać się do błędu i podzielić się władzą z szatanem !!! Nie przewidział tylko że Bóg zatroszczył się o człowieka , którego umiłował i zachował swoją roślinę oraz  pielęgnował i Noe okazał się doskonały aby z niego wyprowadzić wybrany szczep – Naród Wybrany .

 
Cel szatana jest taki sam i my Słowianie jako wybrany szczep , roślina sprawiedliwości  jesteśmy głównym celem a głównie w chwili obecnej jest to 144 000 .

Zmieniłem artykuł o roślinie sprawiedliwości dodając bardzo trafny fragment z 2 Ezdrasza :

https://arzareth.home.blog/2020/02/29/historia-naszego-narodu-czesc-pierwsza-roslina-z-ciala-sprawiedliwosci-i-prawdy-dajaca-nasienie-na-wieki/

Temat badam od dłuższego czasu i będę badał dalej ... a jest jeszcze masa innych informacji ,które wymagają przemyślenia i poukładania... prawdopodobnie mamy dwie linie - potomstwo szatana oraz potomstwo upadłych aniołów i doszło do konfliktu interesów , jak to mówią OBECNIE siły Bestii 'trwa bunt '...   .

Zawsze lubiłem historię i nadal lubię a już niedługo jak Bóg da to w Królestwie  dowiemy się wszystkiego jak to było po kolei z całym buntem szatana i ukrytą historią świata przed nami . Dwaj świadkowie zapewne także będą o tym świadczyć .

Może napiszę o tym artykuł ale na chwilę obecną nie mam pomysłu jak to poprowadzić ....za dużo luk czasowych a pamiętajmy że potop nastał w 600 roku życia Noego czyli ok 800 lat po tym jak Henoch został zabrany do nieba w wieku ok 365 lat.
 


W obecnej chwili mamy ważniejsze sprawy jak powrót naszego Króla Isusa , który zdaje się coraz bliższy patrząc co się dzieje na ziemi .Przyczyny jeszcze są poukrywane ale możemy się domyślać że to już się zaczęło . Upadek USA to poświadcza a coraz bardziej nachalne dążenia władz do normalizacji pedofilii , szczepień , wywołania wojen przeciwko białym ludziom w skrócie cały całokształt wyłaniającej się struktury zła dającej podwaliny pod Wielki Ucisk jest BARDZO WIDOCZNY.
Poza tym wojna domowa w smoczym królestwie wskazuje że Bóg sprowadził "zamieszanie umysłów" na liderów , przywódców zarówno nasienia węża(potomstwa szatana oraz aniołów) jak i upadłych aniołów(Czuwających , Strażników czyli gwiazdy używając nazewnictwa Biblijnego) mieszkających na ziemi .Możemy się tylko domyślać co się im kotłuje pod wydłużonymi czaszkami na tak rychłe pojawienie się prawowitego Króla Isusa .

Nam bracia i siostry  na pewno doda to sił i jak to się mówi w przenośni "skrzydeł" , natomiast oni będą przerażeni ale odważą się walczyć i ...przegrają , tak jak szatan  i czeka ich 42 miesiące sądu nad "tym co pyszne i wyniosłe".


Czuwajmy i bądzmy gotowi !!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

15th Czerwiec 2020, 00:01
Message reputation : 100% (2 votes)
Postanowiłem napisać ciąg dalszy powyższego posta .Z czasem myślę to rozwinąć i opisać jak tylko skompletuję wszystkie informacje z obydwu Ksiąg Henocha o ile powrót Króla Isusa tego nie zmieni...bo wtedy ZMIENI SIĘ WSZYSTKO  cheers  cheers  bounce  bounce  cheers

Czuje że za tym kryje się coś ważnego , coś co ma znaczenie dla naszego większego zrozumienia ...hmm nie wiem jak to nazwać, nie umiem na chwilę obecną . Piszę tak jak to czuje z serca teraz.

Podam wam dalsze detale szkicu tematu.

1 Henocha
Rozdział 106:

13 I ja Henoch odpowiadając powiedziałem do niego: "Pan dokona nowych rzeczy na ziemi. Widziałem to już w widzeniu i powiadamiam cię o tym. Oto za pokolenia mojego ojca Jareda niektórzy z wysokiego nieba przekroczyli słowo Pana.

14 Popełnili grzech, przekroczyli prawo, zmieszali się z kobietami i z nimi zgrzeszyli. Poślubili niektóre z nich i zrodzili z nimi dzieci.

Bunt aniołów miał miejsce za pokolenia Jareda ojca Henocha.

Dla porządku Jared - Henoch - Matuzalem - Lamech .

Lamech zrodził pierworodnego Noego oraz drugiego syna Nira ,który jest wspomniany w drugiej księdze Henocha.

2 Księga Henocha podaje nam właśnie okres kapłaństwa Matuzalema oraz jego wnuka Nira za którego nastała nieprawość wśród ludzi .

Co ciekawe potop został objawiony przez Boga już Henochowi a potem Matuzelamowi , Noemu oraz Nirowi.

Wszystko zdaje się układać w całość i za czasów Matuzalema i Nira nie było już gigantów.

Jeżeli was to interesuje przeczytajcie cały rozdział siedemdziesiąty z 2 Ksiegi Henocha.

Oto on :

70

Matuzalem zaczął stawać przed ołtarzem i przed obliczem Pana i całego ludu od tego dnia przez 10 lat, mając nadzieję na wieczne dziedzictwo i dokładne nauczanie całej ziemi i całego ludu.

Nie znaleziono ani jednej osoby, która odwróciłaby się w próżności od Pana podczas wszystkich dni życia Matuzalema. Pan błogosławił Matuzalemowi i był wdzięczny z Jego ofiar i darów oraz wszelkiego rodzaju posług, które wykonywał on przed obliczem Pana.

Kiedy nadszedł czas odejścia Matuzalema, Pan ukazał mu się w nocnym widzeniu i rzekł do niego: "Słuchaj, Matuzalemie, jestem Panem, Bogiem twojego ojca, Henocha, chcę, abyś wiedział, że dni twego życie dobiegły końca, a dzień twego odpoczynku się zbliżył.  Zawołaj Nira, drugiego syna Lamecha, i ubierz go w szaty waszego uświęcenia. Spraw, aby stał przy moim ołtarzu i powiedz mu wszystko, co się stanie w jego dniach, ponieważ czas zniszczenia całej ziemi, każdej ludzkiej istoty i wszystkiego, co żyje na ziemi, jest coraz bliższy.

Gdyż za jego dni nastanie wielkie zamieszanie na ziemi, bo każdy zazna zazdrościć bliźniemu, a ludzie będą grzeszyć przeciwko ludziom. Naród będzie prowadził wojnę przeciwko narodowi. Cała ziemia będzie wypełniona krwią i wielce złym zamieszaniem. Co więcej, oni porzucą swego Stwórcę i będą kłaniać się temu, co jest umocowane na niebie, temu, co porusza się na ziemi i falom morza. A przeciwnik uczyni się wielkim i będzie zachwycony ich uczynkami, które Mnie prowokują.

Cała ziemia zmieni porządek, każdy owoc i każde ziele zmieni swe nasiona, ponieważ przewidują czas zniszczenia. Wszystkie narody zmienią się na ziemi z powodu mego płomienia.

Wtedy wydam rozkaz. Otchłań wyleje się na ziemię, a wielkie magazyny wody z nieba spadną na ziemię w wielkiej masie, zgodnie z pierwszą masą.

Cały układ ziemi zginie i ziemia będzie trzęsła się i od tego dnia zostanie pozbawiona swej siły. Wówczas zachowam syna twojego syna Lamecha, jego pierwszego syna, Noego. Z jego nasienia wzbudzę inny świat, a jego nasienie będzie istniało na zawsze, aż do drugiego zniszczenia, kiedy ponownie ludzkość popełni grzech przed moim obliczem ".

Matuzalem nagle przebudził się ze snu. Jego sen był bardzo niepokojący. Wezwał wszystkich starszych ludu i opowiedział im wszystko, co Pan mu powiedział; całą wizję, którą mu objawił Pan. Wszyscy ludzie byli przejęci jego wizją. Odpowiedzieli mu: "Pan jest Panem, On będzie działał zgodnie ze Jego wolą." Teraz, Matuzalemie zrób wszystko tak, jak Pan ci powiedział."

Matuzalem wezwał Nira, syna Lamecha, młodszego brata Noego, i ubrał go w szaty kapłańskie przed obliczem całego ludu i sprawił, że stanął on na przedzie ołtarza Pana. I nauczył go wszystkiego, co musiał robić pomiędzy ludźmi.

Matuzalem przemówił do ludu: "Oto Nir, który stanie przed waszym obliczem od czasów obecnych jako książę i przywódca." Ludzie powiedzieli do Matuzalem: "Niech tak się stanie zgodnie z twoim słowem. Ty będziesz głosem Pana, tak jak on ci powiedział." Kiedy Matuzalem przemówił do ludu przed ołtarzem, jego duch był wstrząśnięty, a klęcząc na kolanach wyciągnął ręce do nieba i modlił się do Pana. Kiedy modlił się do Niego, jego duch wyszedł z niego zgodnie z Wolą Pana.

Nir i wszyscy ludzie pośpieszyli i zbudowali grób, który zrobili dla Matuzalema w miejscu Akhuzan, bardzo starannie ozdobionym, z trzcinami i wieloma świętymi rzeczami. Nir przyszedł z wieloma pochwałami, a ludzie podnieśli ciało Matuzalema wielbiąc Boga; wykonali dla niego służbę przy grobie, który dla niego zrobili i okryli go.

Powiedzieli: "Jakże błogosławiony był Matuzalem przed obliczem Pana i przed obliczem wszystkich ludzi!" Kiedy chcieli odejść do swoich miejsc, Nir rzekł do ludzi: "Pośpieszcie się dzisiaj i przprowadźcie owce, byki, turkawki i gołębie, abyście dzisiaj mogli złożyć ofiarę przed obliczem Pana. Wtedy odejdźcie do swoich domów. "

Ludzie wysłuchali Nira, kapłana i pospieszyli się i przyprowadzili je, związali je na czele ołtarza. Nir wziął nóż ofiary i zabił wszystko, co miało być ofiarowane przed obliczem Pana. Wszyscy ludzie weselili się przed obliczem Pana, a tego dnia uwielbili Pana, Boga Nieba i Ziemi, Boga Nira. Od tego dnia panował pokój i porządek na całej ziemi w dniach Nira - 202 lata.

Potem ludzie odmienili się i odwrócili się od Pana. Zaczęli zazdrościć sobie nawzajem, ludzie wyruszyli na wojnę z ludźmi, rasa wyniosła się przeciw rasie, walczyli i obrażali się nawzajem. Nawet jeśli słowa były takie same, serce wybierało różne rzeczy. Ponieważ diabeł stał się władcą po raz trzeci. Pierwszy raz był przed rajem; po raz drugi był w raju; trzeci raz był po raju i kontynuował aż do samego potopu.

Nastał wielki konflikt i wielki niepokój. Kapłan Nir słyszał o tymi i był bardzo zasmucony. Powiedział w swoim sercu: "Prawdę mówiąc, zrozumiałem, kiedy nadszedł czas i słowa, które Pan powiedział do Matuzalema, ojca mojego ojca, Lamecha".

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

18th Czerwiec 2020, 05:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Zacząłem czytać dwa dni temu Ewangelię Mateusza od nowa.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 3:

(1) Kiedy Isus urodził się w Betlejem Judzkim za czasów króla Heroda, mędrcy ze Wschodu słońca przybyli do Jerozolimy i pytali:

(2) Gdzie jest ten nowo narodzony król judejski? Ponieważ widzieliśmy gwiazdę jego na Wschodzie słońca i przyjechaliśmy po to, aby oddać mu pokłon.

Ewangelia nie podaje ani liczby ani imion ani nie mówi że to byli królowie.

Zatem liczba trzy oraz imiona Kacper ,Melchior i Baltazar są zwykłym kłamstwem dodanym do tradycji religijnej. Tradycja religijna=bałwochwalstwo

A pisnie na drzwiach K+M+B także należy do bliżej mi nie znanych porządków .Nie zdziwiłbym się gdyby to miało jakiś związek z magią.

Ale mnie zaciekawił bardziej trzeci werset :

(3) Gdy to usłyszał król Herod, przestraszył się z całą Jerozolimą.

Herod mając władzę nad uciskanymi Judejczykami oraz poparcie Rzymu oraz cesarza i BAŁ SIĘ razem z całym Edomem w Jeruzalemie?

Dlaczego? Przecież każde powstanie zostałoby stlumione zwłaszcza z Rzymskimi legionami.

Bali się ponieważ wiedzieli o tym że jeżeli Bóg byłby z Mesjaszem NIKT by nie mógł powstrzymać ustanowienia prawowitej linii Dawida oraz Prawa Bożego, które oni przeinaczali.

Bali się ustanowienia Królestwa Bożego i zjednoczenia plemion izraelskich.

To wtedy nie nastąpiło za to Prawo do życia wiecznego zostało nadane .

Teraz gdy powróci Isus i na niebie pokaże się Jego znak ,który poprzedzą konkretne wydarzenia na niebie ,które znamy nastanie początek ustanawiania Królestwa Bożego.

Na to czekamy i widzimy że znaki się wypełniają. A to co głoszą współcześni faryzeusze przeinaczając " wszystko co proste " to TYLKO wyraz ICH bezsilności (a może i strachu przed swym szefem szatanem za porażki w walce z PRAWDĄ ...) wobec tego co nadchodzi i żadne kłamstwa i bluźnierstwa wobec Boga których się dopuszczają tego NIE POWSTRZYMAJĄ.


Ojcze nasz przyjdź Królestwo Twoje.

Niech tak się stanie !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Czerwiec 2020, 22:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Ze dwa dni temu przeanalizowałem list Jana .

W zeszłym roku we Wrześniu także to zrobiłem i wtedy zauważyłem że są to wspaniałe wyjaśnienia nauk Isusa, które spisał Jego apostoł nasz brat Jan .

Jednakże list ten można TAKŻE swobodnie interpretować według kluczy gnozy wyrywając z kontekstu pojedyńcze wersety co też robią religie ,sekty i wielu zwodzicieli ukrytych gnostyków czyli współczesnych faryzeuszy. Wkońcu Paweł także był gnostykiem i faryzeuszem .

Dlatego pozostawiłem list Jana aby był czytany i rozumiany przez tych
przez których ma być zrozumiany.

Nie da się zrozumieć co pisze Jan pod wpływem Ducha Bożego nie znając dobrze i nie  rozumiejąc obydwu Ewangelii oraz Słów Bożych z proroctw i ksiąg Henocha czy 2 Ezdrasza .

Teraz zrozumiałem jeszcze jedna rzecz a mianowicie kim są adresaci listu :

List Jana apostoła Baranka
Rozdział 3:
(1) Patrzcie, jaką miłość okazał nam Ojciec, że zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi i nimi jesteśmy. Dlatego świat nas nie zna, że jego nie poznał.

(2) Umiłowani, teraz dziećmi Bożymi jesteśmy, ale jeszcze się nie objawiło, czym będziemy. Lecz wiemy, że gdy się objawi, będziemy do niego podobni, gdyż ujrzymy go takim, jakim jest.


List jest skierowany do tych którzy kroczą wąską drogą czyli narodzili się na nowo i skorzystali z Prawo do stania się dziećmi Bożymi .

Ewangelia Jana
Rozdział 1:
(12) Tym zaś, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego,

(13) Którzy narodzili się nie z krwi ani z cielesnej woli, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga.

List Jana jest jak dobrze napisany artykuł na najwyższym poziomie przez człowieka którego wybrał sam Bóg na apostoła swego Syna Isusa Mesjasza.

Jan osobiście znał Isusa i słuchał Jego nauk oraz był jednym z pierwszych razem z innymi apostołami, którzy otrzymali Ducha Prawdy po zmartwychwstaniu Isusa .Nie tak jak Paweł ,Łukasz czy Marek .

List który Jan napisał należy przeczytać od deski do deski tak jak czytamy jakiś artykuł. To nie jest Księga czy Ewangelia, z wieloma wątkami i proroctwami .To jest LIST ,który był odczytywany przez odbiorców i stanowi całość i wtedy jest kompletny i dobrze zrozumiany jak jest czytany jako właśnie CAŁOŚĆ. I tak powinniśmy go czytać od początku do końca - za jednym razem.

Zachęcam do tego was właśnie teraz .Poproście naszego Ojca o zrozumienie i do dzieła!  Smile

Jeżeli rozumiecie co Jan któremu Bóg nie żałował Ducha Prawdy chciał przekazać to znaczy że jesteście w grupie docelowej czyli świadomych swej tożsamości narodowej podążających wąską drogą aby zwyciężyć członków Narodu Wybranego ponieważ na chwilę obecną tylko Słowianie rozumieją prawdę o planie zbawienia zawartym w Słowach Boga i Syna.

Później podczas już 42 miesięcy Prawo do zwycięstwa zostanie rozszerzone na tych z reszty potomstwa niewiasty ,którzy odniosą zwycięstwo nad Bestią i liczba jej imienia za co uzyskają życie wieczne już w Królestwie tak jak 144 000.

Bo pamiętajmy że w Królestwie ludzie będą umierać, ponieważ śmierć zostanie unicestwienia dopiero podczas Sądu Ostatecznego.

Zatem to że rozumiemy tą walkę jaka toczymy już teraz to niezwykły przywilej i dobrodziejstwo ktore wyświadczyl nam nasz Ojciec Bóg Wszechmogący!

Chwalmy Boga naszego!

Piszę artykuł o zwycięstwie a właściwie dziś zacząłem i rozwinąłem pierwsze trzy akapity ,które napisalem z miesiąc temu.

Właściwie to ponad rok już o tym rozmyślam ,badam i studiuje proroctwa na ten temat a jest ich sporo . Nie wiem ile mi to jeszcze zajmie a od jutra zaczynam nocki i mój umysł może być lekko przytępiony ...hehehe . scratch  scratch  pale

Kroczymy drodzy bracia i siostry wąską drogą i posuwamy się naprzód nie dając za wygraną stale w opozycji wobec świata szatana i jego ZŁYCH wartości wybierając świadomie DOBRE wartości wpajane nam przez naszego Ojca Boga co uwidacznia się w naszym posłuszeństwie do Przykazań oraz wierności wobec Ojca i Syna .

Niech takich nas czyniących zastanie nas nasz Król Isus Chrystus !


Ku chwale Boga i Syna !
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Czerwiec 2020, 16:18
Message reputation : 100% (1 vote)
2 Księga Henocha

Rozdział 43 :

"Ja, moje dzieci, każdy sprawiedliwy czyn, każdy sprawiedliwy przepis, każdą słuszną decyzję, sprawdziłem i zapisałem, tak jak mi Pan nakazał. We wszystkich tych rzeczach odkryłem różnice. Ponieważ tak, jak jeden rok jest bardziej zaszczytny niż kolejny rok, więc jedna osoba jest bardziej honorowana niż inna osoba.

Niektóre z powodu dużych posiadłości; inni z powodu mądrości serca; inni z powodu niezwykłej inteligencji; inni znowu z powodu przebiegłości; inni z powodu ciszy ust; niektórzy znowu z powodu czystości; niektórzy z powodu siły; niektórzy z powodu przystojnego wyglądu; inni z powodu młodości; niektórzy z powodu przenikliwego umysłu; niektórzy z powodu wyglądu cielesnego; niektórzy znowu z powodu obfitych uczuć.

Mimo że te rzeczy są słyszane z każdej strony, nie ma nikogo lepszego od tego, kto boi się Boga (ma mądrość). On będzie najwspanialszym z tego pokolenia."


Dla Boga gdy zgłębiamy Jego Słowo próbując zrozumieć ,pragnąc i prosząc
Go o Ducha Prawdy jesteśmy wtedy cenni .Dla świata nie ma to żadnej wartości .

Rozejrzyjmy się...Czy jak powiemy komuś że czytamy Biblię aby lepiej poznać Boga i Jego proroctwa to znajdujemy tym szacunek u nich ?

Czy raczej jak pochwalimy się nowym samochodem lub awansem ? A i tak wtedy najczęściej wzbudzimy zazdrość .

Takie jest myślenie tego świata.

Ludzi ocenia się po grubości portfela . Bogacze mogą więcej i są bezkarni ORAZ co jest już oznaką całkowitego zaślepienia - Bogatych mówiących złe oraz często całkowite pozbawione mądrości rzeczy i postepujacych karygodnie się słucha i szanuje jako autorytety...w najlepszym wypadku pada słowo "ekscentryczny".

Mądrość pochodzi od Boga a jak ktoś Bogiem gardzi nie ma jej. Jaki jest antonim słowa "mądrość "?

Lecz my bracia i siostry ze świata nie jesteśmy.

Nas wykupił ze świata Syn Boży i dlatego to co cenne w oczach świata nie stanowi dla nas większej wartości lecz to co Boże jest dla nas najcenniejsze .

Prawda o Bogu , o świecie i o nas samych jako istotach żyjących posiadających duszę i ciało fizyczne a uczynionych przez Boga naszego Ojca na swe własne podobieństwo .

Prawda o zbawieniu, które jest celem naszego obecnego życia. Zwycięstwo nad tym światem - to prawdziwe tematy, które należy zgłębiać.

A tego nam świat szatana nie da - Ta prawda znajduje się tylko i wyłącznie w Słowach Boga i Syna.

Księga Jeremiasza
Rozdział 9:
(22) Tak mówi Pan: Niech się nie chlubi mędrzec swoją mądrością i niech się nie chlubi mocarz swoją mocą, niech się nie chlubi bogacz swoim bogactwem!

(23) Lecz kto chce się chlubić, niech się chlubi tym, że jest rozumny i wie o mnie, iż Ja, Pan, czynię miłosierdzie, prawo i sprawiedliwość na ziemi, gdyż w nich mam upodobanie - mówi Pan.
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Czerwiec 2020, 11:30
Message reputation : 100% (1 vote)
2 Księga Henocha

20:

A co jest na dziesiątym niebie, skoro Pan jest tam obecny? A na dziesiątym niebie jest Bóg i nazywa się go w języku hebrajskim Aravoth. Wszystkie niebiańskie armie przyszły i stanęły na dziesięciu stopniach odpowiadających ich stopniom i oddały pokłon Panu.

Następnie udali się na swoje miejsca z radością, uciechą i niezmierzonym światłem, śpiewając pieśni łagodnymi delikatnymi głosami, podczas wielbienia oddając Mu chwałę.


21

Nie opuszczają w nocy ani nie odchodzą w ciągu dnia, stojąc przed Obliczem Pana i wypełniając Jego wolę - cherubini i serafini stojący wokół Jego Tronu, sześcioszkrzydlaci z wieloma oczami. Zakrywają cały Jego Tron, śpiewając łagodnym głosem przed Obliczem Pana.

"Święty, Święty, Święty jest Bóg, Suwerenny Pan! Niebo i ziemia są pełne Jego Chwały! " 


Aniołowie w niebie w swoich klasach według swego rodzaju śpiewają Bogu pieśni wielbiąc i chwaląc Go w nich .

W starożytnym Izraelu za czasów Dawid ,Salomona i późniejszych dobrych królów także śpiewano Bogu psalmy pochwalne wśród pięknych melodii granych na poprawnie nastrojonych instrumentach w świątyni Bożej.

Szatan będąc tak zazdrosny o chwałę Boga nawet to skopiował!!!

I tak mamy teraz OGROMNE mnóstwo obrzydliwej muzyki satanistycznej mniej lub bardziej jawnej ...Ale wszystka muzyka wielbi Lucyfera , aniołów czyli GWIAZDY - czytajmy DOSŁOWNIE tak jak słyszymy w piosenkach o" podróżach z gwiazdami " " do gwiazd " itd czyli najczęściej jest to sex z aniołami i szatanem. Oni sami o tym śpiewają!!!

Szatan pragnął jeszcze przed Edenem i dalej pragnie czci i uwielbienia które należą się TYLKO Bogu jako Stwórcy WSZYSTKIEGO .Gdy Bóg stworzył człowieka aby był królem na ziemi szatan dostał krótko mówiąc szału i na zimno przekalkulował i obmyślił SPISEK przeciwko Adamowi, który bezpośrednio wymierzył w Ewe...czyli kobietę, słabsze naczynie .

Cóż za bohaterstwo z jego strony!!

SARKAZM z mojej strony.

Adam kochał Ewę i PRAWDOPODOBNIE przekroczył Prawo ze względu na nią ...
Co sobie myślał? Możemy się TYLKO domyślać .

"To co się wydarzyło zostało osadzonę"

Dlaczego Bóg nie zniszczył ,unicestwił szatana jak tylko ten się zbunował skoro wiedział DO CZEGO to doprowadzi ?

To JEDNO z głównych oskarżeń satanistów.

Szatan zarzucił Bogu kłamstwo gnozy, zwiódł tym byty anielskie.
Następnie po przemyśleniu spisku przeciwko Adamowi, zwiedzeniu Ewy i spłodzeniu Kaina dał początek nasieniu zła czyli...węża .

Zarzucił Bogu że człowiek nie zasługuje na życie wieczne i władzę na ziemi ponieważ nie jest POSŁUSZNY Bogu więc jak może być królem!

Prawdopodobnie Bóg pozwolił mu by to udowodnił aby CAŁE stworzenie mogło się przekonać czy jest dobro a czym zło .Gdyby zniszczył szatana od razu część aniołów mogłaby mieć nadal jakieś wątpliwości i kiedyś mógłby pojawić się jakiś kolejny buntownik z wybujałym ego i historia mogłaby się powtórzyć...

A tak szatan już przegrał!

Nic nie udowodnił ze swoich TEORII poza tym że Bóg miał rację i ma ja nadal we wszystkim .


Isus pokazał będąc na ziemi JAK człowiek MOŻE być posłuszny Bogu z miłości i wierności do Niego przestrzegając Prawa .
Syn Boży zwyciężył i dał nam TAKŻE możliwość również POKAZANIA Bogu że zasługujemy na zbawienie czyli zwyciężenie tego świata i ....szatana .

Przestrzegając Przykazań pokonujemy diabła i zadajemy kłam zarzutą tego oskarżyciela wobec Boga, Syna i człowieka ....tylko wytrwajmy w tym konsekwentnie aż nasz Pan i Król Isus Chrystus przyjdzie !

Zamierzam napisać artykuł o naszym Królu Isusie w którym zawre to co napisałem wyżej. To czego Isus dokonał na ziemi zniszczyło całe dzieło diabła.

Odbył się sąd nad szatanem, który przegrał...walkę o człowieka. O jego być albo nie być.

Plan Boga był tak doskonale przemyślany i przez Syna precyzyjnie wykonany że brak ... mi słów !

Ku chwale Boga I Syna!


Dziękujmy codziennie Bogu naszemu za ....WSZYSTKO !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

4th Lipiec 2020, 16:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Księga Izajasza
Rozdział 30:
(20) A chociaż Pan dał wam chleb niedoli i wodę ucisku, to jednak nie będzie się już ukrywał twój nauczyciel i twoje oczy będą oglądać twojego nauczyciela.

1 Księga Henocha
Rozdział 62:
7 Albowiem od początku Syn Człowieczy był ukryty i Najwyższy zachował go przed swą mocą mocy i objawił go [ tylko] wybranym.


Nauczyciel czyli Syn Boży przyszedł na świat i dokonał dzieła ,które zlecił mu Ojciec.  Zostawił nam Słowa Boże bo wszystko co mówił przekazał mu Ojciec co miał mówić.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 23:
8 Ale wy nie pozwalajcie się nazywać nauczycielami, bo jest tylko jeden Nauczyciel wasz, Mesjasz, a wy wszyscy jesteście braćmi.
(9) Nikogo też na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie.
(10) Ani nie pozwalajcie się nazywać przewodnikami, gdyż jeden jest przewodnik wasz, Mesjasz (Namaszczony).

Wyjaśnienie Isusa czynią całe pisma prorockie i księgi ze Słowami Bożymi  kompatybilne  dlatego wystąpił Paweł z ramienia szatana aby przykryć PRAWDĘ nadużywając słów "wiara", "zbawienie"i "miłość" całkowicie błędnie zmieniając znaczenie tych słów na ....POTRZEBY RELIGII.

Ale my mając rozum od Boga poznaliśmy się na tym oszustwie , tak jak poznajemy się cały czas na kłamstwach szatana mając Słowa Boże jako wskazówki na ten czas .

Wszystko co mamy znać i wiedzieć ...jest w dostępnych nam Słowach Boga i Syna i....NA BIEŻĄCO je rozumiemy stosownie do czasu w jakim mamy coś wiedzieć i zrozumieć .

1 Księga Henocha:
51.
1 W owych dniach ziemia odda to, co jej powierzono, Szeol zwróci to, co otrzymał, i zagłada odda to, co posiada.
2 Wybierze spośród nich sprawiedliwych i świętych, bo nadszedł dla nich dzień zbawienia.
3 W owych dniach Wybrany zasiądzie na swym tronie i usta jego wyjawią wszystkie tajemnice mądrości, bo Pan Duchów wyjawił mu je i go uwielbił.
4 W owych dniach góry będą skakać jak barany, a pagórki brykać jak jagnięta nasycone mlekiem i wszyscy staną się aniołami w niebie.
5 Oblicza ich jaśnieć będą radością, bo w owych dniach powstanie Wybrany i ziemia ucieszy się i sprawiedliwi będą na niej mieszkać, a wybrani po niej będą chodzić i przechadzać się.

Gdy Król Isus Mesjasz zasiądzie na tronie w Królestwie to "wyjawi wszystkie tajemnice mądrości bo Pan Duchów wyjawił mu je i go uwielbił.".
Rozdział ten zawiera także inne bardzo ciekawe dla nas informację....

Bóg dał Isusowi władzę , oddał sąd w jego ręce i będzie On w imieniu Boga sądził 'królów' i możnych tego świata oraz aniołów i wykona wyrok na szatanie , mało tego wskrzesi On z martwych sprawiedliwych i świętych aby mogli dostąpić zbawienia już w Królestwie podczas pierwszego zmartwychwstania.
Isus Mesjasz jest drugą najważniejszą osobą zaraz po Bogu jako Jego Pierworodny Syn – Syn Najwyższego Władcy Boga Wszechmogącego .  To jest Monarchia Boża. Królestwo Boże. Ojciec DAŁ Synowi władzę .

Modlimy się TYLKO do Boga ale rolę i funkcję Króla Isusa musimy znać i w pełni się mu podporządkować .Religie właśnie to zagmatwały i uczyniły z potężnego Syna Bożego ....sami wiecie kogo ! Dlatego co niektórym tak TRUDNO to zrozumieć , zaakceptować i UZNAĆ Isusa za swego Króla ... W takim przypadku TYLKO usilne modlitwy do Boga pomogą ..i rozwieją WSZELKIE wątpliwości .

Ewangelia Jana
Rozdział 6:
(44) Nikt nie może przyjść do mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który mnie posłał, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym.
(45) Napisano bowiem u proroków: I będą wszyscy pouczeni przez Boga. Każdy, kto słyszał od Ojca i jest pouczony, przychodzi do mnie.


Objawienie Isusa
Rozdział 19:
(15) A z ust jego wychodzi ostry miecz, którym miał pobić narody, i będzie nimi rządził laską żelazną, On sam też tłoczy kadź wina zapalczywego gniewu Boga, Wszechmogącego.
(16) A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: Król królów i Pan panów.


1 Księga Henocha 49:
4 I osądzi on rzeczy, które są tajemne, i nikt nie będzie mógł powiedzieć jałowego słowa przed nim, bo został on wybrany przed Pana Duchów zgodnie z jego wolą.



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Lipiec 2020, 11:41
Message reputation : 100% (1 vote)

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:
(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.
(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.


Isus mówi o skróceniu dni w celu ratowania ludzkości a w szczególności wybranych .

Wiemy do czego dążą obecnie władzę całego tego świata , zgodnie zjednoczeni pomimo wewnętrznych sporów i kłótni między sobą ...Oni dążą do zaszczepienia wszystkich a w pierwszej kolejności ludzi białych(świetny post poświadczający tą morderczą nienawiść podała dziś Lusia) w tym nas 'Słowian' – pokoleń Izraela.I podejrzewam że wszelkie tzw sprzeciwy opozycji w smoczym królestwie nie są SZCZERE i nie obchodzi ICH co stanie się z ludzkością m.in znany nam Fuldford z obozu Bestii propagujący gnozę.

To jest Wielki Ucisk o którym mówią proroctwa m.im Daniela i Ezdrasza a który potwierdził szczegółowo Syn Boży.

Co jest niezmiernie ważne to informacja że OWE DNI ZOSTANĄ SKRÓCONE co oznacza że ...nie dojdzie do urzeczywistnienia planów szatana i ....ZAGŁADY nieświadomych niczego Słowian , którzy w dodatku głosują i NADAL w większości ufają i wierzą w dobre intencje swych oprawców nie znając prawdy o nasieniu węża żyjącym wśród nas!!!

2 Ezdrasz 16:
(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

Po zakończeniu rozproszenia i porwaniu szatan odda władzę i nastanie 42 miesiące rządów Bestii i sądu Bożego nad tym światem i jeżeli chodzi o ten okres mamy podane szczegółowo ile czasu to zajmie czyli ...1260 dni plus dodatkowe 75 dni (Daniela 12:11) Zatem te dni NIE MOGĄ ZOSTAĆ skrócone ponieważ jest podany dokładny czas ile to potrwa aby wypełniły się wyroki Boga.

Skrócenie dni odnosi się do obecnego czasu , czasu w którym już dla każdego kto nie odwraca wzroku aby nie widzieć i ucha aby nie słyszeć staje się oczywista prawda na temat morderczych władz , KAŻDY może się dowiedzieć o SPISKU szatana , którego wykonawcami jest nasienie węża. Oszustwo COVID-19 pokazało JUŻ JAWNIE do czego dążą .... Napisze wprost – ONI przestali już ukrywać swe zamiary ...i coraz więcej ludzi to dostrzega ...tylko że nie biorą w tym wszystkim Boga pod uwagę czyli się nie nawracają poza tymi którzy "zostali pouczeni" przez Ojca ...

Ciężko powiedzieć do czego się jeszcze posuną ale wiemy że .....NIE BĘDZIE IM DANE dokończyć planu i do masowych szczepień czy mordowania za pomocą tzw "5G" Narodu Wybranego NIE DOJDZIE !!!

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 16:
(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.


Poza tym mamy podaną wskazówkę od Syna Bożego :

(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,
(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

Wskazują one na totalne zaskoczenie powrotem Isusa....oraz na w miarę NORMALNE ŻYCIE zupełnie jak teraz się porobiło gdy ludzie skwapliwie się rzucili aby korzystać z 'darowanej im wolności' po miesiącach 'ostrej epidemii' podczas której odwołano m.in śluby.... To tylko moje myśli i nic pewnego ale spójrzcie co teraz robią nasi rodacy ?

Grilują , chajtają się , jeżdżą nad morze , w góry itd co media już 'delikatnie' potępiają jako brak odpowiedzialności , sami wiemy dlaczego tak mówią i jakie mogą być dalsze ICH ruchy z oszustwem epidemii... a jeżeli dni mają zostać skrócone czyli plany szatana ZOSTAĆ POWSTRZYMANE to podczas tego lata jest najbardziej 'odpowiedni' czas na znak Syna Człowieczego. Zauważmy że nie mamy podanego dnia ani godziny ale MOŻEMY się mniej więcej domyślać miesiąca lub pory roku...po to mamy rozum od Boga aby analizować ....i CZUWAĆ .

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.
(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.
(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.


Dlatego bracia i siostry:

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza rozdział 2)
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Lipiec 2020, 22:12
Message reputation : 100% (2 votes)
Czuje że muszę o TYM napisać.

Pewnie większość z was jest posłuszna Bogu i przestrzega Przykazań...lecz JEŻELI jeszcze ktoś się nie wziął w garść i odwleka pewne decyzje jak np pozbycie się z domu bożków czy krzyży lub celebrowanie 7 dnia czyli sabatu to CZAS NAJWYŻSZY !

Bóg dał wam poznać Ewangelię o Królestwie i pouczył o konieczności przestrzegania Przykazań wcześniej niż ogromnej większości swego ludu .

To nie są żarty.

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 15:
(24) "Biada tym którzy grzeszą, a nie są posłuszni przykazaniom moim." - mówi Pan.

(25) "Nie oszczędzę ich. Odstąpcie niewierzące dzieci. Nie zanieczyszczajcie świątyni mojej."

(26) Gdyż Pan zna wszystkich, którzy grzeszą przeciw niemu: dlatego podał ich na śmierć i rzeź.

(27) Tak teraz przyszły nieszczęścia na całą ziemię, a wy pozostaniecie w niej; bo was nie wybawi Bóg, ponieważ zgrzeszyliście przeciwko niemu.

Cały rozdział mówi o czasach końca...

http://www.bibliamesjanska.com/2_Ez/15.html

Jeżeli znak Syna Człowieczego I On sam  pojawi się a ktoś...nie będzie gotowy ....to pozostanie w miejscu gdzie mieszka .

Jeżeli ktoś nie "zdaży" i będzie zwlekać to Bóg może uznać, (A PAMIETAJCIE że zna On serce każdego) , że taka osoba nie jest godna otrzymać zapłatę Królestwa ponieważ pogardziła ...możliwością stania się dzieckiem Bożym na mocy prawa zbawienia ofiary Syna Bożego.

Zostanie w tym świecie będzie oznaczało zmierzenie się z wzięciem znamienia ... można zwyciężyć jeżeli Bóg zadecyduje że taka osoba dożyję do tego czasu.... Jeżeli nie to pozostaje Sąd Ostateczny z uczynków i lepiej żeby tych dobrych było więcej gdy położne zostaną na szali...

Bycie świadomym w tym czasie to ogromny obowiązek i szansa od Boga, której nie można zmarnować pozostając biernym.

Jak ktoś ma problem z jakimś Przykazaniem jak wyrzucenie z domu przedmiotów przeklętych to niech modli się do Boga i Mu zaufa .

Dla przykładu ogromne rzesze nieświadomych obecnie bałwochwalców naszych rodaków nawrócą się przy ukazaniu sie Isusa na niebie i pójdą na pustynie .

Nam Bóg dał szanse na zwycięstwo , które im nie zostało dane ...

Musiałem napisać to ostrzeżenie gdy dziś zrozumiałem te prorocze wersety Boga .

To jest bardzo poważna kwestia ponieważ to dotyczy życia wiecznego !!!

Wiem że to rozumiecie bracia i siostry ale może ktoś się "uchował" wśród czytelników kto nie bierze sprawy absolutnie poważnie.

W takim razie przemyśl to bracie lub siostro bardzo dogłębnie.
Nie namawiam Cię do niczego złego ani dla własnej korzyści tylko do przestrzegania Przykazań abyś...ZACHOWAŁ ŻYCIE !


Ojcze nasz przyjdź Królestwo Twoje!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Lipiec 2020, 21:30
Message reputation : 100% (2 votes)
Księga Izajasza
Rozdział 35:

(1) Niech się rozweseli pustynia i spieczona ziemia; niech się rozraduje i zakwitnie step!

(2) Niech jak złotogłów bujnie zakwitnie i weseli się, niech się raduje i wydaje radosne okrzyki! Chwała Libanu będzie mu dana, świetność Karmelu i Saronu; ujrzą one chwałę Pana, wspaniałość naszego Boga.

(3) Wzmocnijcie opadłe ręce i zasilcie omdlałe kolana!

(4) Mówcie do zaniepokojonych w sercu: Bądźcie mocni, nie bójcie się! Oto wasz Bóg! Nadchodzi pomsta, odpłata Bożą! Sam On przychodzi i wybawi was!

(5) Wtedy otworzą się oczy ślepych, otworzą się też uszy głuchych.


(6) Wtedy chromy będzie skakał jak jeleń i radośnie odezwie się język niemych, gdyż wody wytrysną na pustyni i potoki na stepie.

(7) Rozpalona ziemia piaszczysta zmieni się w staw, a teren bezwodny w ruczaje; w legowisku szakali będzie miejsce na trzcinę i sitowie.

Oczy i uszy Narodu Wybranego wtedy dopiero się otworzą .

Dziękujmy Bogu bracia i siostry że nasze oczy i uszy otworzył nam wcześniej uznając w swej nieskończonej mądrości że zasługujemy na to aby ZMIENIAJĄC całkowicie swoje stare przyzwyczajenia pod życie w posłuszeństwie Przykazań POKAZAĆ że jesteśmy W STANIE uzyskać zapłatę Królestwa Niebios!

Pamiętajcie że nasz Ojciec zna serce każdego i wspomaga nas w tym ...Ale trzeba Mu pokazać ....swoim DZIAŁANIEM że CHCEMY zwyciężyć....

Pierwszy krok należy do was ...jeżeli jeszcze ktoś tego nie zrobił!

Jestem w trakcie pisania artykułu myślę że bardzo potrzebnego dla nas TERAZ  przez to mogę być mniej aktywny na forum ponieważ zajmuje mi to sporo czasu affraid bounce bounce  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Lipiec 2020, 13:29
Message reputation : 100% (2 votes)
2 Ezdrasza
Rozdział 4:
(33) Odpowiedziałem mu i rzekłem: "Jak długo i kiedy te rzeczy się będą trwać? Dlaczego naszych lat jest niewiele i są złe?"

(34) Odpowiedział mi mówiąc: "Nie możesz tego bardziej przyspieszyć niż Najwyższy. Ty spieszysz się dla siebie, a Najwyższy spieszy się dla wielu.

(35) Czyż dusze sprawiedliwych w ich przybytkach nie pytały o te rzeczy, mówiąc:" Jak długo mamy tutaj pozostawać? Kiedy przyjdzie żniwo naszej nagrody?

(36) I Jeremiel archanioł odpowiedział im mówiąc: "Gdy się wypełni liczba takich jakich jak wy, bo odważył na wadze wiek

(37) i miarą rozmierzył czasy, liczbą policzył czasy, a on nie poruszy ich, ani wzbudził, aż się dopełni miara."


(38) I odpowiedziałem i rzekłem: "O panujący Panie, ale i my wszyscy jesteśmy pełni bezbożności

(39) i być może z naszego powodu opóźnia się omłot dla sprawiedliwych, z powodu  grzechów mieszkańców ziemi."

(40) I odpowiedział mi i rzekł: "Idź, a zapytaj kobiety brzemiennej, jeśli wypełni dziewięć miesięcy swoich, czy jej łono będzie mogło zatrzymać płód w sobie dłużej?"

(41) Odrzekłem: "Nie panie, nie może." I rzekł do mnie: "W Hadesie przybytki dusz są podobne do łona.

(42) Bo jak kobieta w bólach spieszy się aby uciec od kłopotu rodzenia, także te miejsca spieszą się, aby oddały to, co im zlecono.


Na wszystko wyznaczony jest czas.
Tak jak policzone są wszystkie dusze ludzi i miejsca przygotowane dla nich po śmierci. Gdy dopełni się liczba, która Bóg ustalił gdy planował swoje całe stworzenie wtedy  nadejdzie dla nich zapłata .

Musimy zdać sobie sprawę że Bóg wszystko zaplanował, DOKŁADNIE POLICZYŁ i ma wyznaczony czas na każde wydarzenia, które muszą się wypełnić a co do których zostawił nam wskazówki w swych proroctwach i Słowach mądrości dla naszego poznania.

Tak rozumując jesteśmy choć w NIEWIELKIM stopniu na chwilę obecną zrozumieć Jego Wielki Plan.

Pozostaje nam CIERPLIWE czekanie jako czuwające 'mądre panny ' ponieważ nasz Ojciec jako WIECZNY WSZECHMOGĄCY BÓG ma wszystko poukładane co do najmniejszego szczegółu.....I wie doskonale KIEDY 'skrócić ' te dni które JUŻ mamy !


Ufajmy Bogu naszemu, Ojcu naszemu i módlmy się do Niego o ratunek ...I ukaranie złoczyńców nasienia węża!

Nasze modlitwy ze skargami na niesprawiedliwość i zło czynione przez nasienie węża będą przypomnieniem PRZECIWKO NIM przed rozpoczęciem się plag Bożych siedmiu trąbiących aniołów !

Podczas tych plag bedacych czescią 42 miesięcy rozpocznie się "pierwsze biada "....

Objawienie Isusa
Rozdział 8:

(1) A gdy zdjął siódmą pieczęć, nastało w niebie milczenie na około pół godziny.

(2) I widziałem siedmiu aniołów, którzy stoją przed Bogiem, i dano im siedem trąb.

(3) I przyszedł inny anioł, i stanął przy ołtarzu, mając złotą kadzielnicę; i dano mu wiele kadzidła, aby je ofiarował wraz z modlitwami wszystkich

(4) I wzniósł się z ręki anioła dym z kadzideł z modlitwami świętych przed Boga.

(5) A anioł wziął kadzielnicę i napełnił ją ogniem z ołtarza, i rzucił ją na ziemię. I nastąpiły grzmoty donośne i błyskawice, i trzęsienie ziemi.

(6) A owych siedmiu aniołów, mających siedem trąb, sposobiło się do tego, by zatrąbić.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Lipiec 2020, 22:07
Księga Henocha
Rozdział 1:

1 Błogosławieństwo Henocha, którym pobłogosławił wybranych i sprawiedliwych obecnych w dniu ucisku, podczas którego wszyscy źli i niegodziwi zostaną usunięci.

8 Sprawiedliwych [Bóg] obdarzy pokojem, swoich wybranych zachowa i zmiłuje się nad nimi. Wszyscy będą należeli do Boga, będzie im się powodzić i będą błogosławieni, a światło Boże nad nimi będzie świecić.

9 Oto przychodzi On z dziesięcioma tysiącami świętych, aby dokonać sądu nad nimi i aby zniszczyć grzeszników i aby złajać każdego za to wszystko, co przeciwko Niemu uczynili grzesznicy i niegodziwcy.

List Judy

(14) O nich też prorokował Henoch, siódmy potomek po Adamie, mówiąc: Oto przyszedł Pan z tysiącami swoich świętych,

(15) Aby dokonać sądu nad wszystkimi i ukarać wszystkich bezbożników za wszystkie ich bezbożne uczynki, których się dopuścili, i za wszystkie bezecne słowa, jakie wypowiedzieli przeciwko niemu bezbożni grzesznicy.

(20) Ale wy, umiłowani, budujcie siebie samych w oparciu o najświętszą wiarę waszą, módlcie się w Duchu Świętym,

(21) Zachowajcie siebie samych w miłości Bożej, oczekując miłosierdzia Pana naszego Isusa Chrystusa, ku życiu wiecznemu.

Wers 21 mówi nam o tym abyśmy zachowali siebie poprzez życie w Przykazaniach, bo miłość do Boga przejawia się posłuszeństwem do Jego Przykazań .

Warto zapoznać się z listem Judy napisanym "do powołanych, w Bogu Ojcu umiłowanych, a dla Isusa Chrystusa zachowanych"

Zajmie to 2 ,3 minuty a potwierdzi nam to co już wiemy .Teraz jak czytałem po dość długim czasie to jakbym czytał na nowo , więcej się rozumie...

Sami wiecie jak to jest  Very Happy  bounce

Do dzieła :

http://www.bibliamesjanska.com/Jud/1.html

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

31st Lipiec 2020, 05:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Kilka słów ode mnie.

Zauważyłem od kilku dni ZWIĘKSZONA częstotliwość oprysków chemicznych na polskim niebie kytorymi 'raczy' nas nasienie węża .

Od dwóch dni mam lekki katar i gardło mnie drapie .Wczoraj rano jak się obudziłem tak mnie głowa napieprzała że masakra..

Nie miewam bólów głowy lecz zauważyłem że jak tylko dzień wcześniej niebo 'jest jak mleko' zasnute tymi truciznami (ja na to mówię szklarnia bo nawet słońce widać tak jakby się było w szklarni ) to na drugi dzień z rana główa a mnie boli masakrycznie.

Sprawdziłem to i jest tak ZA KAŻDYM razem .

Kiedyś nie wiązałem tego ze sobą choć wiem o smugach chemicznych od 2010 , tylko myślałem że to tzw "zatoki" i brałem Ibuprom zatoki ... przechodziło ALE bóle były częstsze. Odkąd przestałem brać ten "lek" bóle mam rzadko TYLKO PO obfitych opryskach.

Nie bierzcie tego "leku" ponieważ zawiera pseudoefedryne ,tak jak niektóre syropy na kaszel !
Efedryna to pochodna amfetaminy , która NISZCZY połaczenia między neuronami w mózgu odpowiedzialnym za PRAWIDŁOWE wydzielanie serotoniny....

Nawiasem mówiąc przykro patrzeć jak amfetamina ZNOWU po tylu latach wróciła do mody i zbiera tak wielkie żniwo wśród młodzieży ...

No ale wracając do tematu, to zacząłem znów jeść czosnek bo trochę przez ostatnie dwa miesiące zaniedbałem temat.... I już czuje się lepiej!

Jedzcie czosnek bracia i siostry - w tym przejawia się nasza mądrość wobec szaleństwa "grypowego" którym chcą nas zastraszyć !Szaleństwa ktore jest objawem ICH choroby !A choroba ta nazywa się nasienie węża.

Jak nie macie swojego czosnku ,kupcie gdzieś na straganie czy rynku od rolników .

Używajmy rozumu i do przodu!

Ufność w Bogu ,nadzieja i modlitwy o pomoc do Ojca!


:-))))

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Sierpień 2020, 12:04
Message reputation : 100% (1 vote)
https://zbawienie.forumotion.com/t384p175-czasy-konca-wiadomosci-zwiazane-z-czasami-konca#18701

Bardzo ciekawe Henryku spostrzeżenie i to już się ZACZĘŁO natomiast te dalsze Słowa Boże :

(68) Oto płonący gniew wielkiej rzeszy rozpali się nad tobą, zabiorą część z was i będą was karmić tym, co było poświęcone bałwanom.
(69) A ci, którzy zgodzą się aby jeść, będą trzymani w kpinie i pogardzie i będą zdeptani pod stopą.
(70) Ponieważ w wielu miejscach i najbliższych miastach będzie wielkie powstanie przeciwko tym, którzy boją się Pana.
(71) Będą jak szaleńcy nie oszczędzający nikogo, ale będą plądrować i niszczyć tych, którzy będą kontynuować bojaźń Pana.
(72) Będą niszczyć i grabić ich dobra, wypędzać ich z domów.

Mi to wygląda na proroctwo na  czas już działania Bestii podczas 42 miesięcy.

Wszyscy chrześcijanie "którzy będą kontynuować bojaźń Pana"   zostaną obarczeni winą za całe zło poprzedniego systemu Wielkiej Nierządnicy i będą prześladowani i zabijani za odmowę wzięcia znamienia i oddania pokłonu Bestii . I także BARDZO WAŻNE za przestrzeganie Przykazań i trwanie przy Isusie . Zupełnie jak za czasów cesarzy rzymskich ....

Objawienie Isusa
Rozdział 14:

(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa.
(13) I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi.

Myślę że mowa tu o chrześcijanach nazwanych świętymi ,z całego świata łącznie z USA  którzy NARESZCIE uwierzą w WYKONYWANIE się wyroków Boga i będą trwali przy wierze Isusa i Przykazaniach aż do śmierci .Odrzucą oni Bestie i jej kłamstwa a zaufają Bogu aż do końca co będzie oznaczało śmierć z rąk Bestii i to będzie ich ZWYCIĘSTWO które da im życie wiecznie przez okres 1000 lat Królestwa i przejście bez konieczności  Sądu Ostatecznego już do "nowej ziemi i nowego nieba" które Bóg uczyni na NOWO.

Objawienie Isusa
Rozdział  15:

2) I widziałem jakby morze szkliste zmieszane z ogniem, i tych, którzy odnieśli zwycięstwo nad zwierzęciem i jego posągiem, i nad liczbą imienia jego; ci stali nad morzem szklistym, trzymając harfy Boże.

Objawienie Isusa
Rozdział 20:
(4) I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Isusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu Bestii ani ikonie jej i nie przyjęli pieczęci na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat.
(5) Inni umarli nie ożyli, aż się dopełniło tysiąc lat. To jest pierwsze zmartwychwstanie.
(6) Błogosławiony i święty ten, który ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu; nad nimi druga śmierć nie ma mocy, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa i panować z nim będą przez tysiąc lat.

Śmierć którą wybiorą będzie ich ostateczną próbą i zagwarantuje im zbawienie.

2 Ezdrasza
Rozdział 16:

(73) Wtedy sprawdzona jakość moich wybranych będzie ukazana jak złoto sprawdzone przez ogień.

Natomiast dalsza Słowa Boże bardziej pasują według mego pojmowania już do 144 000 Izraelitów których PODOBNIE tak jak reszty plemion , które będą bezpieczne na pustyni gdzie Bóg osobiście ich l 'przesieje" OMINĄ dni ucisku w których Bestia będzie zabijać wiernych Bogu i Przykazaniom .

(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.
(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.
(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."
(77) Biada tym, którzy są zadławieni i przytłoczeni swoimi nieprawościami, tak jak pole jest zadławione krzakami i ścieżka przytłoczona cierniami i nikt nie może tam przejść.
(78) Taki jest wyłączony  i oddany na pochłonięcie ogniem.

Te Słowa są skierowane do tych którzy TERAZ przestrzegają Przykazań i podążają za Isusem , są świadomi co się dzieje – Bóg ich pouczył i oni przyjęli te pouczenie i uczą się dalej aby byli gotowi na powrót Syna Bożego ponieważ na Niego CZEKAJĄ bo Bóg ich wybrał do tego aby wypełniło się ich PRZEZNACZENIE. To jest ich próba w tym świecie wymagająca WIELKIEJ wytrwałości wobec praktycznie zerowego zrozumienia od otoczenia i tylko Bóg daje nam wsparcie i prowadzi naprzód jeżeli przestrzegamy Przykazań - "Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" ... Tych Bóg uchroni przed " płonącym gniewem wielkiej rzeszy"

Walka jaką toczą teraz gdy prawie NIKT tego nie rozumie i nie wierzy zaowocuje ich zwycięstwem i Bóg ochroni ich przed nadchodzącym uciskiem porywając ich do ....siebie i do swego tronu.

Te Słowa są do nas i musimy wykazać się niezwykłą konsekwencją i wytrwałością aby nasze nieprawości nie przeważyły nad nami abyśmy okazali się GOTOWI jako panny z oliwą w lampach gdy powróci Syn Boży .... jeżeli natomiast spasujemy i zaniedbamy nasze postępy na wąskiej drodze zostaniemy ....WYŁĄCZENI czyli nie zabrani i zostawieni w tym świecie

Tak to rozumiem i PRZYKAZANIA muszą być absolutnie przez nas przestrzegane ponieważ poprzeczka jest wysoko ale nie NA TYLE wysoko abyśmy TEGO NIE OSIĄGNĘLI !

Pamiętajcie że Bóg sam was wybrał abyście to zrozumieli i uwierzyli w Jego plan zbawienia – to do czegoś zobowiązuje i nasze doświadczenia życiowe , które przechodziliśmy i przechodzimy czynią nas tylko mocniejszymi i bardziej doświadczonymi – jak hartuje się stal w ogniu tak Bóg sobie przygotowuje tych których wybrał do ...porwania .

Musimy słuchać się Boga i być Mu posłuszni i jeżeli to rozumiemy i nie mamy z tym problemu tylko szczerze z całego serca pragniemy by Mu się podobać , przysparzać Mu chwały swoimi uczynkami w tym zepsutym hołdującym złym nauką szatan świecie  to jesteśmy na DOBREJ WĄSKIEJ DRODZE o której mówił nam nasz Król i Nauczyciel Isus Mesjasz – jak złoto wobec gliny.

]Prośmy Ojca Boga naszego o skrócenie tych dni a może zostaną one skrócone jeszcze przed zimą ....

cheers  cheers  cheers  bounce  bounce  bounce  bounce

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Sierpień 2020, 15:17
Message reputation : 100% (2 votes)
Bartku przekonałeś mnie a ja ciebie. Wszystko się zgadza, z dwoma świadkami także.


W takim przypadku musimy położyć większy nacisk i częściej powtarzać, to, co napisałem wczoraj. proszę o uważne przeczytanie poniższego.


To nie jest żaden wirus, żadna akcja ratowania czyjegokolwiek zdrowia. Jest to coś zupełnie odwrotnego.


Jest to już niemal otwarty atak na całe chrześcijaństwo świata, w szczególności na chrześcijaństwo rasy białej. Już są podpalane kościoły, niszczone (bałwochwalcze) posągi, obrazy. 


Atak na Chrześcijaństwo trwa od kilku lat, ale rzekoma pandemia rozpoczęła się tej wiosny i jest to atak całego świata na Chrześcijaństwo światowe, w szczególności jest to atak na Chrześcijaństwo rasy białej.


Nie skończy się to na Niemcach czy na Szwedach ale dotknie także Polski i reszty krajów Słowian. Rosjanie już więzią Świadków Jehowy


Obserwuję to od kilku miesięcy i nie chciałem do tej pory od tym pisać, aby nie być gołosłownym i panikarzem, ale fakty są faktami.


W USA powracają do pracy kluby, burdele, gabinety aborcyjne ale nie ma żadnego pozwolenia na otwarcie ponowne niemal żadnych kościołów. ANTIFA i BLM już zaatakowała kilkanaście kościołów i zaczyna narastać w szybkim tempie coraz ostrzejsza nagonka na chrześcijan. Biali są coraz bardziej zaciekle prześladowani i coraz ostrzej atakowani i już się zaczęła lać krew. Media o tym milczą, ponieważ wszyscy są zajęci Covid-19.


A Covid-19 jest zasłoną dymną. Trump miał obronić Seatle oraz Portland i krążą sprzeczne informacje o tym.


Jedna z lekarek która brała udział w tym wystąpienie lekarzy za znanym i tanim lekiem została zwolniona z pracy za to wystąpienie.


Budzi to u wielu ludzi coraz większe podejrzenia, bo ta czarna lekarka, nawet Chrześcijanka nie została zwolniona ale ta biała lekarka. 


Zastanówmy się teraz, za co ją zwolniono z pracy. 


Zwolniono ją za to, że, ze mówiła o sukcesach w leczeniu pacjentów! Przecież na tym polega jej praca, na ratowaniu chorych ludzi!!!


Przeczytajmy jeszcze raz artykuł o planie Kalergiego oraz inne artykuły w podobnym tonie.


Link... https://www.proroctwa.com/plan-zniszczenia-europy.htm

Artykuł napisany 3 lata temu i już wtedy były znacznie mniejsze wypadki ataków na rasę białą. W tej chwili wzmaga się olbrzymi atak pod ochroną Covida-19!


Zaczyna się bardzo wyraźnie Wielki Ucisk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jeżeli nie będziemy przestrzegać Przykazań, możemy nie tylko zapomnieć o porwaniu a także zapomnieć o wyprowadzeniu na pustynię i Biblia także nas o tym ostrzega.


Jeszcze o tym napiszę dokładnie z wieloma wersetami w najnowszym artykule..


Jeżeli ktoś nie chce już teraz przestrzegać Przykazań, będzie najprawdopodobniej zmuszony przez szatańskie władze to wzięcia 666 na rękę czy czoło. 


Aby udać się na pustynię czy zostać porwanym, już trzeba być czystym od bałwochwalstwa i już przestrzegać wszystkich przykazań z sabatem włącznie!!!


Na to się wyraźnie zanosi i to są najwyraźniej PRZYCZYNY porwania oraz ucieczki. A te rzeczy będą przeprowadzone w wielkim pośpiechu przez Boga, Syna i aniołów. Wyraźnie Biblia mówi o ściętych za odmowę wzięcia 666. Jezeli teraz nam Przykazania nie pasują, to ścięcie głowy będzie ostatnią szansą!!!


Pobłażania Boga i cierpliwość zaczyna się kończyć!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Sierpień 2020, 21:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Ewangelia Mateusza
Rozdział 22:

(1) A Isus odpowiadając, mówił do nich znowu w podobieństwach tymi słowy:

(2) Podobne jest Królestwo Niebios do pewnego króla, który sprawił wesele swemu synowi.

(3) I posłał swe sługi, aby wezwali zaproszonych na wesele, ale ci nie chcieli przyjść.

(4) Znowu posłał inne sługi, mówiąc: Powiedzcie zaproszonym: Oto ucztę moją przygotowałem, woły moje i bydło tuczne pobito, i wszystko jest gotowe, pójdźcie na wesele.

(5) Ale oni, nie dbając o to, odeszli, jeden do własnej roli, drugi do swego handlu.

(6) A pozostali, pochwyciwszy jego sługi, znieważyli i pozabijali ich.

(7) I rozgniewał się król, a wysławszy swe wojska, wytracił owych morderców, i miasto ich spalił.

(Cool Wtedy rzecze sługom swoim: Wesele wprawdzie jest gotowe, ale zaproszeni nie byli godni.

(9) Idźcie przeto na rozstajne drogi, a kogokolwiek spotkacie, zaproście na wesele.

(10) Słudzy ci wyszli na drogi, sprowadzili wszystkich, których napotkali: złach i dobrych, i sala weselna zapełniła się gośćmi.

(11) A gdy wszedł król, aby przypatrzeć się gościom, ujrzał tam człowieka nie odzianego w szatę weselną.

(12) I rzecze do niego: Przyjacielu, jak wszedłeś tutaj, nie mając szaty weselnej? A on oniemiał.

(13) Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu nogi i ręce i wyrzućcie go do ciemności zewnętrznej; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

(14) Albowiem wielu jest wezwanych, ale mało wybranych.

(15) Wtedy faryzeusze, odszedłszy, naradzali się, jakby go usidlić słowem.


Wiedząc o Królestwie Bożym i zbawieniu przygotowanym od Ojca nie możemy lekceważyć sobie ZAPROSZENIA jakie dostaliśmy od Boga.

Zaproszenia do uczestnictwa.... w życiu wiecznym !


To Bóg was pouczył i wprowadził na wąską drogę.

Skoro Bóg was "WEZWAŁ" róbmy wszystko abyśmy okazali się "WYBRANI" w WYZNACZONYM przez Boga czasie!

Porzucenie bożków to absolutnie niezbędna rzecz- jak komuś żal to taki gardzi Królestwem Bożym  ....żeby nie napisać ostrzej Kim ROWNIEŻ!

Bóg wie co kto ma w swym sercu

Czyny świadczą  o człowieku a IGNORANCJA w sprawie bałwochwalstwa MOŻE bardzo drogo kosztować .

I tu nie chodzi tylko o "chrześcijańskie" przedmioty kultu ...Ale ROWNIEŻ o inne rzeczy jak talizmany,  zdjęcia uzdrowicieli, symbole mające zapewnić równowagę w domu z tzw 'dobrą energią i reszta tego typu przedmiotów.

Zbyt dużo wiemy aby UDAWAĆ że TEGO nie wiemy!

Jakby ktoś JESZCZE zwlekał to czas barszo dogłębnie to przemyśleć.

Porzucenie bałwochwalstwa to JAWNY sygnał do Boga o pojednanie i zbliżenie się do Niego .

Kto tak już uczynił doskonale rozumie na czym polega podążanie wąską drogą pod opieką samego Ojca Boga Wszechmogącego!

Ku chwale Boga i Syna !

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

8th Sierpień 2020, 22:47
Message reputation : 100% (2 votes)
Ewangelia Jana
Rozdział 17:
(1) To powiedział Isus, a podniósłszy oczy swoje ku niebu, rzekł: Ojcze! Nadeszła godzina; uwielbij Syna swego, aby Syn uwielbił ciebie;

(2) Jak mu dałeś władzę nad wszelkim ciałem, aby dał żywot wieczny tym wszystkim, których mu dałeś.

(3) A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Isusa Chrystusa, którego posłałeś.

(4) Ja cię uwielbiłem na ziemi; dokonałem dzieła, które mi zleciłeś, abym je wykonał;

(5) A teraz Ty mnie uwielbij, Ojcze, u siebie samego tą chwałą, którą miałem u ciebie, zanim świat powstał.

(6) Objawiłem imię twoje ludziom, których mi dałeś ze świata; twoimi byli i mnie ich dałeś, i strzegli słowa twojego.

(7) Teraz poznali, że wszystko, co mi dałeś, od ciebie pochodzi;

(Cool Albowiem dałem im słowa, które mi dałeś, i oni je przyjęli i prawdziwie poznali, że od ciebie wyszedłem, i uwierzyli, że mnie posłałeś.

(9) Ja za nimi proszę, nie za światem proszę, lecz za tymi, których mi dałeś, ponieważ oni są twoi;

(10) I wszystko moje jest twoje, a twoje jest moje i uwielbiony jestem w nich.

(11) I już nie jestem na świecie, lecz oni są na świecie, a Ja do ciebie idę. Ojcze święty, zachowaj w imieniu twoim tych, których mi dałeś, aby byli jedno, jak my.

(12) Dopóki byłem z nimi na świecie, zachowywałem w imieniu twoim tych, których mi dałeś, i strzegłem, i żaden z nich nie zginął, prócz syna zatracenia, by się wypełniło Pismo.

(13) Ale teraz do ciebie idę i mówię to na świecie, aby mieli w sobie moją radość w pełni.

(14) Ja dałem im słowo twoje, a świat ich znienawidził, ponieważ nie są ze świata, jak Ja nie jestem ze świata.

(15) Nie proszę, abyś ich wziął ze świata, lecz abyś ich zachował od złego.

(16) Nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata.

(17) Poświęć ich w prawdzie twojej; słowo twoje jest prawdą.

(18) Jak mnie posłałeś na świat, tak i Ja posłałem ich na świat;

(19) I za nich poświęcam siebie samego, aby i oni byli poświęceni w prawdzie.

(20) A nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie.

(21) Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli, aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś.

(22) A Ja dałem im chwałę, którą mi dałeś, aby byli jedno, jak my jedno jesteśmy.

(23) Ja w nich, a Ty we mnie, aby byli doskonali w jedności, żeby świat poznał, że Ty mnie posłałeś i że ich umiłowałeś, jak i mnie umiłowałeś.

(24) Ojcze! Chcę, aby ci, których mi dałeś, byli ze mną, gdzie Ja jestem, aby oglądali chwałę moją, którą mi dałeś, gdyż umiłowałeś mnie przed założeniem świata.

(25) Ojcze sprawiedliwy! I świat cię nie poznał, lecz Ja cię poznałem i ci poznali, że Ty mnie posłałeś;

(26) I objawiłem im imię twoje, i objawię, aby miłość, którą mnie umiłowałeś, w nich była, i Ja w nich.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Sierpień 2020, 11:53
Message reputation : 100% (1 vote)
 2 Księga Ezdrasza
Rozdział 2:

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, CZUWAJCIE!


Prosząc naszego Ojca Boga Wszechmogącego o "skrócenie dni" wyrażamy swój sprzeciw przeciwko COVID-19 czyli szatańskiemu planowi mordowania ludzkości .

Bóg ma WYZNACZONĄ datę czyli rok , miesiąc ,dzień i godzinę na znak Syna Człowieczego i ujawnienie publiczne całemu światu swego Syna Isusa Chrystusa Mesjasza  – to jest nieuniknione i nieuchronne . To nastąpi ponieważ tak rzekł Bóg , który ocali  wybranych i sprawiedliwych !

Prosząc Boga o "skrócenie tych dni" niczego nie przyspieszymy lecz prosimy Ojca o PRZERWANIE tego planu szatana .Nasze modlitwy to nasze skargi  do władzy Najwyższej do samego Boga Wszechmogącego i są one naszym świadectwem podpisanym imiennie w niebie .

Całe niebo widzi że Bóg ma na ziemi wiernych , posłusznych i niezgadzających się z niesprawiedliwością panującą wokoło swoich 'ludzi' – ponownie narodzonych , wielokrotnie wypróbowanych podążających wąską drogą świadomych Izraelitów na świadectwo jako Naród Wybrany nie SZARGAJĄCY Jego Świętego Imienia stale w opozycji do oskarżeń szatana .

To robimy i na tym nam zależy aby przysparzać chwały naszemu Bogu Ojcu jako jego Naród wybrany ! To nasza powinność i obowiązek .Kto to rozumie ten wie jak to jest WAŻNE .

Po to nas Bóg przebudził i ...abyśmy odziedziczyli życie wieczne jako wierne dzieci swego Ojca .

Księga Izajasza
Rozdział 64:

(Cool Lecz teraz, Panie, Ty jesteś naszym Ojcem, my jesteśmy gliną, a Ty naszym Stwórcą i wszyscyśmy dziełem twoich rąk!
(9) Nie gniewaj się, Panie, zanadto i nie pomnij winy na wieki! Ach! Spojrzyj, że my wszyscy jesteśmy twoim ludem.


Nie popieramy  żydowskiej satanistycznej władzy tego świata tylko prosimy Boga o swego Króla Syna Bożego Isusa i o Królestwo Boże na całą ziemię oparte o Przykazania. Prosimy o interwencję Boga i Syna i usunięcie SIŁĄ z ziemi szatana , bestii anielskiej oraz ich złego potomstwa nazwanego przez Syna Bożego NASIENIEM WĘŻA w którego skład wchodzi Edom czyli duża część ŻYDÓW .

Tak rodacy bracia i siostry ! Módlmy się o ich usunięcie PONIEWAŻ na to zasłużyli i stale DAJĄ DOWODY na SŁUSZNOŚĆ wyroku klątwy Bożej na tym złym rodzie potwierdzonym również przez Króla Isusa .

Abdiasza :
(15) Gdyż bliski jest dzień Pana na wszystkie narody. Jak postępowałeś, tak postąpią z tobą. Odpłata za twoje postępki spadnie na twoją głowę.

(16) Bo jak piliście na mojej świętej górze, tak pić będą stale wszystkie narody; pić będą i chłeptać, i będzie z nimi tak, jak gdyby ich nigdy nie było.
(17) Lecz na górze Syjon będzie wybawienie, jest ona przecież święta, i dom Jakuba przejmie w posiadanie tych, którzy go posiadłości pozbawili.
(18) A dom Jakuba stanie się ogniem, dom Józefa płomieniem, dom zaś Ezawa słomą; podpalą go i strawią; i z domu Ezawa nikt nie ocaleje bo tak rzekł Pan.


Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:
(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia Gehenny?
(34) Oto dlatego ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.
(35) Aby obciążyła was cała sprawiedliwa krew, przelana na ziemi - od krwi sprawiedliwego Abla, aż do krwi Zachariasza, syna Barachiaszowego, którego zabiliście między świątynią a ołtarzem.
(36) Zaprawdę powiadam wam, spadnie to wszystko na ten ród.


Niech się stanie !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Sierpień 2020, 12:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Postanowiłem sprawdzić czy są jakieś wiadomości w sprawie fałszywego mesjasza ...

Wpisałem: " mesjasz Edomu"

I mi wyskoczyło:

https://duckduckgo.com/?q=mesjasz+Edomu&t=samsung&ia=web&iai=r1-4&page=1&sexp=%7B"v7exp"%3A"a"%2C"sltexp"%3A"b"%2C"wiadrk"%3A"b"%2C"langexp"%3A"b"%7D

Netflix po raz kolejny atakuje .

Ciekawe jak zdadzą sprawe że swoich bluźnierstw gdy FAKTYCZNY Król Isus Chrystus władca nad całą ziemią- Syn Człowieczy, Syn Boży powróci w wielkiej chwale ???

Czy będą tacy odważni gdy staną przed Jego sędziowski tronem?!

Sataniści nasienia węża nie mogą ścierpieć tego że Isus Mesjasz jest Synem Bożym i Królem królów.

Oni nie należą do RASY Bożej - ludzi pochodzących od Boga tak jak Pierworodny Syn Boży Isus Chrystus , ktoremu Ojciec dał władzę nad całą ziemią tak jak Adamowi tylko że Isus nie ZAPRZEPAŚCI tego zadania wręcz przeciwnie swoją śmiercią udowodnił On już że jest posłuszny Ojcu.

Objawienie Isusa
Rozdział 5:

(5) A jeden ze starców rzecze do mnie: Nie płacz! Zwyciężył lew z pokolenia Judy, korzeń Dawidowy, i może otworzyć księgę, i zerwać siedem jej pieczęci.


1000 letnie Królestwo zostanie ustanowione i spełni swą rolę z Isusem Chrystusem jako jego Królem aż do drugiego stwarzania...

Niech się stanie!


Sataniści szaleją, tak jak w USA z tymi aborcjami co podał dziś Henryk . Jak tak chcą zabijać nienarodzone dzieci to niech sami się pozabijają a wcześniej spojrzą w lustereczka i po pięknej i zgodnej z wolną wolą afirmacji strzelą sobie w skroń i przejdą na wyższy poziom energetyczny do swego ojca kłamstwa zgodnie z ich bluźnierczą religią gnozy .

Nie potrzebujemy ich na Bożej ziemi i w nadchodzącym Królestwie !
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Sierpień 2020, 16:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Szatan , Bestia anielska oraz nasienie węża u władzy , w mediach i showbiznesie nieustannie atakuje nas MĘCZĄCĄ mową satanistyczną , której NIE DA się słuchać . Ich muzyka wywołuje chęć roztrzaskania w drobny mak głośnika z którego lecą nadęte i narcystyczne często uwłaczające Bogu ich zboczone pieśni .

Mówią nam że ZŁO  na ziemi jest z  powodu działalności CZŁOWIEKA który żyje przeciętnie 70 lat  – że to nasza wina . To jest niemożliwe ponieważ ludzie żyją zbyt krótko aby PLANOWAĆ i realizować takie plany .

Podajcie DOWODY na swoją NIEWINNOŚĆ i niech o waszej niewinności zaświadczą niekłamliwi świadkowie !

To jest niewykonalne – NIKT nie zaświadczy o WAS nic dobrego żeby nie było to kłamstwo . Kłamliwie to sami o sobie mówicie aby tworzyć w oczach ludzi swój wizerunek . Za pieniądze świadczą o was obłudnicy w mediach TV oraz mediach internetowych .

Podajcie dowody na to że są INNI bogowie i że to WY nimi jesteście  !

Podajcie dowody na to że nasz Ojciec Bóg Izraela kłamie !

Podajcie dowody na to że Isus nie jest Synem Bożym !

Nie możecie ponieważ ciągle kłamiecie i światłość przykrywacie ciemnością.

Natomiast Bóg mówi nam prawdę i my jako Jego naród , którym dał poznać swoje Słowo mówimy i świadczymy PRAWDĘ o swoim Bogu Ojcu .

Księga Izajasza
Rozdziął 44:
(6) Tak mówi Pan, Król Izraelski i jego Odkupiciel, Pan Zastępów: Ja jestem pierwszy i Ja jestem ostatni, a oprócz mnie nie ma Boga.
(7) I kto jest mi równy? Niech zawoła, niech to zwiastuje i niech mi to przedstawi! Kto zwiastował od dawien dawna przyszłe rzeczy? A to, co ma nastąpić, niech nam zwiastują!
(Cool Nie trwóżcie się i nie lękajcie się! Czy wam tego już dawno nie opowiedziałem i nie zwiastowałem? I wy jesteście moimi świadkami. Czy jest bóg oprócz mnie? Nie, nie ma innej opoki, nie znam żadnej.
(9) Wytwórcy bałwanów są w ogóle niczym, a ich ulubione wytwory są bez wartości, ich czciciele są ślepi, a oczywista ich niewiedza naraża ich na hańbę.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Sierpień 2020, 11:37
Message reputation : 100% (1 vote)
 Chciałbym podzielić się z wami swoimi przemyśleniami na temat "drugiej fazy" COVID-19 , której nawet NIKT nie stara się ukrywać co powoduje u ludzi stałe narastanie stresu , niepewności i chęci BUNTU wobec władz politycznych syjonistów.

Wiemy że to jest PLAN – szatański plan ....zatem WEJDZMY w niego głębiej starając się przeanalizować to uwzględniając w tym wszystkim fałszywego mesjasza i proroctwa podające nam ich główne motywy działania.

Ostatnio na bliskim wschodzie podpisano traktat nazwany "Porozumieniem z Abrahamem " .

Wiemy że Edom dąży do monarchii – cały plan przejęcia władzy nad światem przewiduje właśnie ....FAŁSZYWEGO MESJASZA czyli króla żydowskiego , który położy kres panującemu układowi politycznego syjonizmu .

Przeczytajmy bardzo uważnie tekst z Protokołów :


"§ 4. Zabicie dotychczasowego zdemoralizowanego społeczeństwa i wskrzeszenie go w nowej postaci
Władca, który zastąpi istniejące obecnie rządy, wegetujące wśród społeczeństw zdemoralizowanych przez nas, burzących się nawet przeciwko władzy Boskiej, dotkniętych pożarem anarchii - winien przede wszystkim zająć się gaszeniem tego ognia, trawiącego wszystko. Dlatego też powinien zabić takie społeczeństwa, chociażby zatopiwszy je w ich krwi własnej, aby je wskrzesić pod postacią prawidłowo zorganizowanego wojska, walczącego świadomie z wszelką zarazą, mogącą dotknąć organizm państwowy.
§ 5. Zadanie wybrańca Bożego
Ten wybraniec Boży przeznaczony jest do złamania sił rządzonych przez instynkt, nie zaś przez rozum, przez zwierzęcość, lecz nie przez człowieczeństwo. Siły te triumfują obecnie w przejawach grabieży i wszelkich gwałtów pod maską wolności i prawa. Zburzyły one cały porządek społeczny, by na nim wznieść tron króla żydowskiego, lecz rola ich się skończy z chwilą, kiedy on obejmie władzę. Wówczas trzeba będzie je znieść z jego drogi na której nawet pyłek nie powinien pozostać.

Wówczas będziemy mogli powiedzieć do narodów: dziękujcie Bogu i padnijcie na twarz przed tym, który ma na czole pieczęć przeznaczenia. Gwiazdą jego kierował sam Bóg, bo nikt inny, tylko ów wybraniec mógł uwolnić was od wszystkich rzeczy zgubnych i od wszelkiego zła."


https://www.zbawienie.com/pms.htm

Ten nazwany prze nich "wybraniec Boży'' to nikt inny jak fałszywy mesjasz  ponieważ wybraniec Boży – Król nad cała ziemią to Syn Boży Isus Chrystus. Zauważmy że jest podane że ma on na czole " pieczęć przeznaczenia " natomiast Isus Mesjasz ma pieczęć Bożą!


Ewangelia Jana
Rozdział 6:

(27) Zabiegajcie nie o pokarm, który ginie, ale o pokarm, który trwa, o pokarm żywota wiecznego, który wam da Syn Człowieczy: na nim bowiem położyłBóg Ojciec pieczęć swoją.

Wymowne prawda ....

Zastanówmy się ... jeżeli to  co oni robią od dekad jest planem aby DOPROWADZIĆ do ujawnienia światu tego uzurpatora króla absolutnego  nad wszystkimi narodami to jak wygląda teraz COVID-19 ?

Plan ma podwójne dno ! Jak zawsze w przypadku szatana choć Protokoły nam o tym mówią ... dlatego uznano je za fałszywkę .

Chaos spowodowany fałszywą pandemią , praktyczne upadek systemu bankowego to są SPECJALNIE utworzone preteksty , które posłużyć mają do zniszczenia obecnego sytemu aby przedstawić światu POGROMCĘ wszystkich problemów czyli specjalnie wyklarowanego fałszywego mesjasza , który ma POŁOŻYĆ KRES wszystkim obecnym problemom nawet za cenę " MORZA KRWI "!

Oczywiście plan zniszczenia chrześcijaństwa i stosowanie praw Noachickich dalej będzie w realizacji . Babilon (USA) wraz z Edomem(fałszywym państwem Izrael) zdaje się dogadał z Arabami w tej kwestii i plan MOŻE już NIEDŁUGO przejść w fazę wdrażania PUBLICZNEGO .

Publicznie ogłosili już to i przedstawili światu jako "Porozumienie z Abrahamem"

Czy nastąpi w najbliższych tygodniach ujawnienie fałszywego mesjasza , który może przerwać pandemię np za pomocą możliwości "skutecznej szczepionki"  ?

Czy może on powiedzieć że władze celowo specjalnie nie 'leczyły" ludzi aby ukryć za pomocą restrykcji i ograniczeń UPADEK SYTEMU FINANSOWEGO ?

Kto będzie na jego celowniku jako potencjalny kozioł ofiarny ?

Czy zostanie nim już pozbawiony władzy finansowej Watykan , którego obarczy się winą za cały kryzys finansowy.... a przy okazji Isusa Chrystusa  ?!!!

Czas pokaże lecz myślę że COVID 19 jeszcze może nas zaskoczyć dlatego mamy NAKAZANE aby mądrze czuwać dlatego łatwo we wszystko nie wierzmy i sprawdzajmy z proroctwami a te ostrzegają nas przed fałszywym mesjaszem oraz NARASTAJĄCEJ wrogości wobec NAS.
Prawa Noachickie tylko czekają jako możliwe narzędzie władzy dla fałszywego mesjasza....

Objawienie i Ewangelia Mateusza rozdział 24 mówią nam że ich celem jest Naród Wybrany oraz ludzie z reszty narodów , którzy mają wiarę w Isusa prawdziwego Mesjasza i trwają przy Przykazaniach.


Właśnie REALNA grozba wobec wybranych spośród 144 000 spowoduje interwencję Boga i Syna .
Nastąpi porwanie , wyprowadzenie Słowian na pustynie i wojna szatana z Michałem w niebie z powodu "chłopczyka" . Te wydarzenia co do których nie mamy podane ile dokładnie potrwają PRZERWĄ na jakiś czas ten plan mordowania wybranych oraz świętych .

Jednak podczas 42 miesięcy Bestii i królowi będzie DANE kontynuować :
Objawienie Isusa
Rozdział 13:
(7) I dozwolono jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano jej też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

Księga Daniela
Rozdział 7:

(25) I będzie wypowiadał słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył świętych Najwyższego, będzie zamyślał zmienić czasy i prawo; i moc będzie dana w jego ręce na czas, czasy i połowę czasu.


Teraz uwaga szatana jest skupiona właśnie na prawdziwych czcicielach oddających cześć Ojcu w "duchu i prawdzie"

Objawienie Isusa
Rozdział 12;
(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię.
(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.


Zatem GŁÓWNYM powodem był i jest plan zabicia WSZYSTKICH , którzy świadomie  opowiedzą się po stronie Boga i Syna i nie wyprą się ich  – zarówno wybrani spośród 144 000 , którzy to zrobili już teraz , ci spośród  Narodu Wybranego co również staną po stronie Boga i Syna gdy nadejdzie na to czas oraz święci  którzy nie ulękną się śmierci z rąk Bestii i oddadzą swoje życie jako wierni aż do końca podczas 42 miesięcy.

Objawienie Isusa
Rozdział 14:
(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon Bestii i jej ikonie i przyjmie pieczęć na swoje czoło lub na swoją rękę,
(10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha Jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.
(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon Bestii i jej ikonie, ani nikt, kto przyjmuje PIECZĘĆ jej imienia.
(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa.
(13) I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi.

Trochę się rozpisałem ale myślę że zrozumiale .

Obserwujmy i cierpliwie czekajmy co z tego wyniknie .
Pamiętajmy że Syn Boży jasno nas ostrzegł przed fałszywym mesjaszem a znany nam plan szatański przewiduje również jego pojawienie się . Bliżej nieznane nam "Porozumienie z Abrahamem " ma sens tylko i wyłącznie gdy bierzemy proroctwa pod uwagę .

Celem numer jeden szatana i jego aniołów ZAWSZE był Naród Wybrany oraz ci którzy stoją po stronie Boga i Syna ...czyli niczego nieświadomi dobrzy i uczciwi ludzie spośród chrześcijan całego świata . To musimy pamiętać , ponieważ proroctwa nam to potwierdzają że to ICH GŁÓWNY cel .

Proście Boga Ojca o skrócenie tych dni !

Jak ma się ukazać ten ich fałszywy mesjasz z PIECZĘCIĄ NIEBOŻĄ NA CZOLE niech ukaże się jak najszybciej ....nawet jak ONI  nie będą na to jeszcze gotowi !



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Sierpień 2020, 18:32
Message reputation : 100% (2 votes)
Chciałbym dodać jeszcze parę zdań do posta powyżej .

Edom czyli fałszywy Izrael istniejący od 1948 roku ma już w garści władzę nad całym światem i będzie dalej sprawował swoją rolę podczas 42 miesięcy aż do końca tego wieku czyli  do momentu bitwy w Dolinie Sądu po której nadejdzie nowy wiek 1000 lat Królestwa Bożego

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 6:
(9) bo Ezaw jest końcem wieku tego, a Jakub początkiem przyszłego wieku.


Prosto i konkretnie powiedziane przez Boga do Ezdrasza.
W tym świetle oraz uwzględniając że wykonanie klątwy wyroku na Edomie będzie należeć do prawdziwego Izraela WSZYSTKO wskazuje na to że :

Edom to drugie zwierze z rozdziału 13 Objawienie Isusa .
(11) I widziałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi, która miała dwa rogi podobne do baranich, i mówiła jak smok.
(12) A wykonuje ona wszelką władzę pierwszej Bestii na jej oczach. Ona to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano jej czynić na oczach Bestii, namawiając mieszkańców ziemi, by wykonali ikonę Bestii, która ma ranę od miecza, a jednak została przy życiu.
(15) I dano jej tchnąć ducha w ikonę Bestii, aby ikona Bestii przemówiła i sprawiła, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu ikonie Bestii, zostaną zabici.
(16) Ona też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują pieczęć na swojej prawej ręce albo na swoim czole,
(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znaku, to jest imienia Bestii lub liczby jej imienia.
(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę Bestii; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

O tym Henryk napisał już jakiś czas temu artykuł :

https://www.zbawienie.com/falszywy-prorok-Apokalipsy.htm
.
Edom najwyrazniej ma całkowitą kontrolę nad całym nasieniem węża na ziemi i będzie ja miał aż do końca ...dopóki nie zostanie wykonany na nim wyrok klątwy Bożej – najprawdopodobniej przez 144 000 Izraelitów .

Edom podczas 42 miesięcy będzie się ' zajmował' tym aby ludzie przyjmowali pieczęć imienia Bestii na czoło lub prawą  ręke tak że bez niej nie będzie można nic kupić ani sprzedać – będzie się wyłączonym z obiegu .O tym mówią żydzi już od dawna tylko że nie zostało im to DANE jeszcze .

To że wprowadzili COVID -19 oznacza POCZĄTEK tych planów czyli przejęcia jawnej władzy nad światem przez Edom i co za tym idzie TOTALNĄ walke przeciwko chrześcijanom a w pierwszej kolejności PRZECIWKO  nam świadomym Słowianom prawdziwym Izraelitom  .Na to musimy być PRZYGOTOWANI .Właśnie REALNY  atak na zapieczętowanych wybranych spowoduje przerwanie tych dni . Zwróćcie uwagę że 'dogadują' się oni z ...Arabami – śmiertelnymi wrogami wszystkich chrześcijan !


Bóg pomiesza im jednak  szyki i nastąpi porwanie , walka w niebie szatana z Michałem i wyprowadzenie Słowian prawdziwych Izraelitów na pustynie przez samego Boga jak mówią proroctwa !
Na ziemi będzie niesłychane zamieszanie wśród sług szatańskich  z powodu tych wydarzeń ...nie wiemy też ile potrwa ten okres czasu który NAPEWNO bardzo zaskoczy nasienie węża !

Dopiero jak szatan przegra i zostanie wyrzucony z nieba znowu pojawi się na ziemi po raz ostatni zaatakuje uciekający Naród Wybrany ale jego armia zostanie unicestwiona ...tak jak armia faraona kiedyś .

Odda swój tron i moc Bestii i wtedy nastąpi okres 42 miesięcy podczas której fałszywy Izrael nasienia węża pod przywództwem Edomu będzie działał jawnie wspierając i promując Bestie upadłych aniołów którym zostanie dana władza nad każdym ludem ,plemieniem i językiem.


Wtedy to będą zabijać wszystkich świętych którzy nie przyjmą pieczęci Bestii :
(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa. (Objawienie Isusa  14)

Napisałem tego posta aby uzmysłowić wam to co sam sobie niedawno uzmysłowiłem.

Atak szatana , Bestii i nasienia węża pod przywództwem Edomu na ludzkość  JUŻ się rozpoczął pod nazwą COVID-19. Zostanie on przerwany TYLKO na czas ujawnienia Isusa Chrystusa , porwania i exodusu Słowian plemion prawdziwego Izraela.Po czym zostanie on wznowiony na okres 42 miesięcy tak jak mówią nam proroctwa Objawienia Isusa które dostał od Boga a które kazał spisać Janowi aby słudzy Jego wiedzieli co ma się stać WKRÓTCE. Wiemy o tym bardzo dobrze bracia i siostry.

Bóg przerwie ich plany aby ocalić wybranych spośród 144 000 oraz swój lud . Po tym Bestia będzie kontynuować plan i zabijanie świętych  podczas sądu Bożego opisanego dokładnie w proroctwie Apokalipsy .

Wyobrazmy sobie to wszystko naraz 5G + szczepienia zmieniające DNA+ transhumanizm + zakazane technologie oparte o demonicznej sieci rozszerzonej  rzeczywistości + wszystko inne o czym słyszeliśmy przez ostatnie lata – tak MOŻE wyglądać władza Bestii i fałszywego Izraela a dwaj prorocy będą uważani za udręczenie przez mieszkańców ziemi w tej ich NOWEJ "pięknej" RZECZYWISTOŚCI ....

Tak na to spoglądając nie damy się zwieść a gdyby ogłaszali nam np przez TV że mesjasz jest na pustyni lub w ukryciu to nie uwierzymy tylko jeszcze bardziej się utwierdzimy w PRAWDOMÓWNOŚCI Boga i Syna.

Koniecznie przeczytajcie również dzisiejszego  posta Henryka ponieważ z drugiej strony Bóg TAKŻE zaczął już działać na ziemi  a dodając do tego  co wiemy o COVID-19 widzimy że to już ostatnia prosta do ...znaku Syna Człowieczego !

Miałem już prawie gotowego swego posta gdy Henryk napisał swojego.

https://zbawienie.forumotion.com/t248p450-poczatek-upadku-nierzadnicy-i-babilonu#18780

Nie ma czasu na żadne pobłażanie sobie w kwestii Przykazań - czas się kończy dlatego NIE POZWÓLCIE aby ten dzień was zaskoczył nim zaczniecie stosować się do Przykazań ...

Co ma się stać się stanie i musimy czuwać i zachowywać wierność wobec Boga i Jego  Syna naszego Króla Isusa co pokazujemy przestrzeganiem Przykazań z sabatem włączniewtedy możemy liczyć na ocalenie od władzy Bestii i fałszywego proroka podczas powrotu naszego Krola Isusa Chrystusa .



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 7 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach