Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 25th Październik 2019, 12:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Tutaj wklejam film z przemówienia D.Trumpa do ONZ z polskim lektorem.Jest także tekst po polsku. Jak ktoś nie chce tego słuchać, może przeczytać po polsku i jest to niezwykle ciekawe.

Trump niemal z nich szydzi twierdząc że nie zrobili niczego dobrego dla świata. Stawia na patriotyzm i dobro poszczególnych państw bez imigracji i innych nonsensów. Czyli całkowita kontra do Globalizmu.


Siedziba Narodów Zjednoczonych
Nowy Jork, Nowy Jork

24 września 2019 r

10:12 EDT

PREZYDENT TRUMP: Dziękuję bardzo. Panie Prezydencie, Panie Sekretarzu Generalny, szanowni delegaci, ambasadorzy i światowi przywódcy:

Siedem dekad historii przeszło przez tę salę, w całym ich bogactwie i dramacie. Tam, gdzie stoję, świat słyszał od prezydentów i premierów u szczytu zimnej wojny. Widzieliśmy fundament narodów. Widzieliśmy przywódców rewolucji. Widzieliśmy świętych, którzy inspirowali nas nadzieją, buntowników, którzy poruszali nas z pasją, i bohaterów, którzy ośmielili nas odwagą - wszyscy tutaj, aby dzielić się planami, propozycjami, wizjami i pomysłami na największej scenie światowej.

Podobnie jak ci, którzy nas spotkali wcześniej, nasz czas to jeden z wielkich konkursów, wysokich stawek i jasnych wyborów. Niezbędna przepaść, która rozciąga się na cały świat i przez całą historię, po raz kolejny rzuca się w oczy. Jest to podział między tymi, których pragnienie kontroli zwodzi ich do myślenia, że ​​ich przeznaczeniem jest rządzenie innymi i tymi ludźmi i narodami, którzy chcą rządzić tylko sobą.

Mam ogromny przywilej zwracania się do was dzisiaj, jako wybranego przywódcy narodu, który przede wszystkim ceni wolność, niezależność i samorząd. Stany Zjednoczone, które wydały ponad dwa i pół biliona dolarów od czasu mojego wyboru, by całkowicie odbudować naszą wielką armię, są także zdecydowanie najsilniejszym narodem na świecie. Mamy nadzieję, że nigdy nie będzie musiała korzystać z tej mocy.

Amerykanie wiedzą, że w świecie, w którym inni dążą do podboju i dominacji, nasz naród musi być silny pod względem bogactwa, siły i ducha. Właśnie dlatego Stany Zjednoczone energicznie bronią tradycji i zwyczajów, które uczyniły nas takimi, jakimi jesteśmy.

Podobnie jak mój ukochany kraj, każdy naród reprezentowany w tej sali ma cenioną historię, kulturę i dziedzictwo, które warto bronić i celebrować, i które dają nam nasz wyjątkowy potencjał i siłę.

Wolny świat musi przyjąć fundamenty narodowe. Nie wolno ich usuwać ani zastępować.

Rozglądając się po całej tej wspaniałej planecie, prawda jest prosta: jeśli chcesz wolności, bądź dumny ze swojego kraju. Jeśli chcesz demokracji, trzymaj się swojej suwerenności. A jeśli chcesz pokoju, kochaj swój naród. Mądrzy przywódcy zawsze stawiają na pierwszym miejscu dobro własnego ludu i własnego kraju.

Przyszłość nie należy do globalistów. Przyszłość należy do patriotów. Przyszłość należy do suwerennych i niezależnych narodów, które chronią swoich obywateli, szanują sąsiadów i szanują różnice, które czynią każdy kraj wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Właśnie dlatego my w Stanach Zjednoczonych rozpoczęliśmy ekscytujący program odnowy narodowej. We wszystkim, co robimy, koncentrujemy się na spełnianiu marzeń i aspiracji naszych obywateli.

Dzięki naszej sprzyjającej wzrostowi polityce gospodarczej nasza stopa bezrobocia w kraju osiągnęła najniższy poziom od ponad pół wieku. Napędzane ogromnymi cięciami podatkowymi i cięciami przepisów, miejsca pracy są wytwarzane w historycznym tempie. Sześć milionów Amerykanów zostało dodanych do list zatrudnienia w ciągu trzech lat.

W ubiegłym miesiącu bezrobocie wśród Afroamerykanów, Latynosów i Azjatów osiągnęło najniższe wskaźniki, jakie kiedykolwiek odnotowano. Organizujemy ogromną obfitość energii w naszym kraju, a Stany Zjednoczone są obecnie największym producentem ropy naftowej i gazu ziemnego na całym świecie. Płace rosną, dochody rosną, a 2,5 miliona Amerykanów zostało wyrzuconych z ubóstwa w niecałe trzy lata.

Gdy odbudowujemy niezrównaną potęgę amerykańskiego wojska, rewitalizujemy również nasze sojusze, dając jasno do zrozumienia, że ​​wszyscy nasi partnerzy powinni spłacić swoją uczciwą część ogromnego ciężaru obronnego, który Stany Zjednoczone poniosły w przeszłości.

W centrum naszej wizji odnowy narodowej jest ambitna kampania reformująca handel międzynarodowy. Od dziesięcioleci naród działa w bardzo złej wierze z łatwością międzynarodowy system handlu. W miarę zlecania miejsc pracy niewielka garstka stała się zamożna kosztem klasy średniej.

W Ameryce wynik wyniósł 4,2 miliona utraconych miejsc pracy w przemyśle i 15 bilionów dolarów deficytu handlowego w ciągu ostatniego kwartału. Stany Zjednoczone podejmują teraz zdecydowane działania, aby położyć kres tej poważnej niesprawiedliwości gospodarczej. Nasz cel jest prosty: chcemy zrównoważonego handlu, który jest zarówno sprawiedliwy, jak i wzajemny.

Ściśle współpracowaliśmy z naszymi partnerami w Meksyku i Kanadzie, aby zastąpić NAFTA nowiutką i dwustronną umową między USA a Meksykiem i Kanadą.

Jutro dołączę do premiera Japonii Abe, aby kontynuować nasze postępy w sfinalizowaniu wspaniałej nowej umowy handlowej.

Gdy Zjednoczone Królestwo przygotowuje się do wyjścia z Unii Europejskiej, wyjaśniłem, że jesteśmy gotowi zawrzeć wyjątkową nową umowę handlową z Wielką Brytanią, która przyniesie ogromne korzyści obu naszym krajom. Ściśle współpracujemy z premierem Borisem Johnsonem nad wspaniałą nową umową handlową.

Najważniejsza różnica w nowym podejściu Ameryki do handlu dotyczy naszych relacji z Chinami. W 2001 r. Chiny zostały przyjęte do Światowej Organizacji Handlu. Nasi przywódcy argumentowali następnie, że ta decyzja zmusiłaby Chiny do liberalizacji gospodarki i wzmocnienia ochrony w celu zapewnienia rzeczy, które były dla nas nie do przyjęcia, a także dla własności prywatnej i rządów prawa. Dwie dekady później teoria ta została przetestowana i okazała się całkowicie błędna.

Chiny nie tylko odmówiły przyjęcia obiecanych reform, ale przyjęły model ekonomiczny zależny od ogromnych barier rynkowych, ciężkich subsydiów państwowych, manipulacji walutami, dumpingu produktów, wymuszonych transferów technologii oraz kradzieży własności intelektualnej, a także tajemnic handlowych na wielką skalę .

Jako jeden z przykładów niedawno spotkałem w Białym Domu CEO wspaniałej amerykańskiej firmy Micron Technology. Micron produkuje układy pamięci wykorzystywane w niezliczonej liczbie urządzeń elektronicznych. Aby przyspieszyć pięcioletni plan gospodarczy rządu chińskiego, firma należąca do chińskiego państwa rzekomo ukradła projekty Microna o wartości do 8,7 miliarda dolarów. Wkrótce chińska firma uzyskuje patenty na prawie identyczny produkt, a Micronowi zabroniono sprzedaży własnych towarów w Chinach. Ale szukamy sprawiedliwości.

Stany Zjednoczone straciły 60 000 fabryk po wejściu Chin do WTO. Dzieje się tak w innych krajach na całym świecie.

Światowa Organizacja Handlu potrzebuje drastycznych zmian. Druga co do wielkości gospodarka na świecie nie powinna mieć prawa ogłaszać się „krajem rozwijającym się”, aby grać w system kosztem innych.

Przez lata te nadużycia były tolerowane, ignorowane, a nawet zachęcane. Globalizm wywarł religijny wpływ na przeszłych przywódców, powodując, że ignorowali oni własne interesy narodowe.

Ale jeśli chodzi o Amerykę, te czasy już minęły. Aby zmierzyć się z tymi nieuczciwymi praktykami, nałożyłem ogromne taryfy na towary chińskie o wartości ponad 500 miliardów dolarów. Już w wyniku tych taryf łańcuchy dostaw przenoszą się z powrotem do Ameryki i innych narodów, a miliardy dolarów są wypłacane naszemu skarbowi.

Naród amerykański jest absolutnie zaangażowany w przywracanie równowagi w naszych relacjach z Chinami. Mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć porozumienie, które byłoby korzystne dla obu krajów. Ale jak to bardzo jasno powiedziałem, nie zaakceptuję złej oferty dla narodu amerykańskiego.

Starając się ustabilizować nasze relacje, uważnie monitorujemy sytuację w Hongkongu. Świat w pełni oczekuje, że rząd chiński dotrzyma wiążącego traktatu zawartego z Brytyjczykami i zarejestrowanego w ONZ, w którym Chiny zobowiązują się do ochrony wolności, systemu prawnego i demokratycznego stylu życia Hongkongu. To, jak Chiny zdecydują się poradzić sobie z tą sytuacją, wiele powie o swojej roli w świecie w przyszłości. Wszyscy liczymy na prezydenta Xi jako wielkiego lidera.

Stany Zjednoczone nie dążą do konfliktu z żadnym innym narodem. Pragniemy pokoju, współpracy i wzajemnego zysku ze wszystkimi. Ale nigdy nie przestanę bronić interesów Ameryki.

Jednym z największych zagrożeń bezpieczeństwa, przed którymi stoją dziś narody miłujące pokój, jest represyjny reżim w Iranie. Historia śmierci i zniszczeń reżimu jest nam wszystkim dobrze znana. Iran jest nie tylko największym państwowym sponsorem terroryzmu, ale irańscy przywódcy podsycają tragiczne wojny zarówno w Syrii, jak i Jemenie.

Jednocześnie reżim marnuje bogactwo i przyszłość narodu w fanatycznej pogoni za bronią nuklearną i sposobami jej dostarczenia. Nigdy nie wolno nam na to pozwolić.

Aby zatrzymać drogę Iranu do broni nuklearnej i pocisków, wycofałem Stany Zjednoczone z okropnej umowy nuklearnej z Iranem, która pozostała bardzo mało czasu, nie pozwoliła na inspekcję ważnych miejsc i nie objęła pocisków balistycznych.
Po naszym wystąpieniu nałożyliśmy surowe sankcje gospodarcze na kraj. Mając nadzieję na uwolnienie się od sankcji, reżim nasilił swoją agresywną i niesprowokowaną agresję. W odpowiedzi na niedawny atak Iranu na saudyjskie obiekty naftowe właśnie nałożyliśmy najwyższy poziom sankcji na irański bank centralny i suwerenny fundusz majątkowy.

Wszystkie narody mają obowiązek działać. Żaden odpowiedzialny rząd nie powinien subsydiować żądzy krwi Iranu. Dopóki groźne zachowanie Iranu będzie trwało, sankcje nie będą zniesione; będą zaostrzone. Przywódcy Iranu zamienią dumny naród w kolejną ostrzegawczą opowieść o tym, co się stanie, gdy klasa rządząca porzuci swój lud i rozpocznie krucjatę o osobistą władzę i bogactwo.

Przez 40 lat świat słuchał władców Iranu, którzy walczą z innymi za problemy, które sami stworzyli. Prowadzą rytualne śpiewy „Śmierć Ameryce” i obierają potworny antysemityzm. W ubiegłym roku najwyższy przywódca tego kraju stwierdził: „Izrael jest złośliwym nowotworem nowotworowym… który należy usunąć i wyeliminować: jest to możliwe i nastąpi”. Ameryka nigdy nie będzie tolerować takiej antysemickiej nienawiści.

Fanatycy od dawna używają nienawiści do Izraela, aby odwrócić uwagę od własnych niepowodzeń. Na szczęście na całym Bliskim Wschodzie rośnie uznanie, że kraje regionu mają wspólne interesy w walce z ekstremizmem i uwalnianiu możliwości gospodarczych. Dlatego tak ważne jest posiadanie pełnych, znormalizowanych stosunków między Izraelem a jego sąsiadami. Tylko związek oparty na wspólnych interesach, wzajemnym szacunku i tolerancji religijnej może stworzyć lepszą przyszłość.

Obywatele Iranu zasługują na rząd, który dba o zmniejszenie ubóstwa, położenie kresu korupcji i zwiększenie liczby miejsc pracy - nie kradnie pieniędzy na sfinansowanie masakry za granicą i w domu.

Po czterech dekadach porażki nadszedł czas, aby przywódcy Iranu zrobili krok do przodu i przestali grozić innym krajom i skoncentrowali się na budowaniu własnego kraju. Nadszedł czas, aby przywódcy Iranu w końcu postawili naród irański na pierwszym miejscu.

Ameryka jest gotowa na przyjęcie przyjaźni ze wszystkimi, którzy szczerze szukają pokoju i szacunku.

Wielu dzisiejszych najbliższych przyjaciół Ameryki było kiedyś naszymi największymi wrogami. Stany Zjednoczone nigdy nie wierzyły w stałych wrogów. Chcemy partnerów, a nie przeciwników. Ameryka wie, że chociaż każdy może prowadzić wojnę, tylko najodważniejsi mogą wybrać pokój.

Z tego samego powodu dążyliśmy do odważnej dyplomacji na Półwyspie Koreańskim. Powiedziałem Kim Jong Unowi to, w co naprawdę wierzę: że podobnie jak Iran, jego kraj jest pełen niewykorzystanego potencjału, ale aby zrealizować tę obietnicę, Korea Północna musi denuklearyzować.

Na całym świecie nasze przesłanie jest jasne: cel Ameryki jest trwały, celem Ameryki jest harmonia, a celem Ameryki nie jest pójście z tymi niekończącymi się wojnami - wojnami, które nigdy się nie kończą.

Mając to na uwadze, moja administracja dąży również do nadziei na lepszą przyszłość w Afganistanie. Niestety talibowie postanowili kontynuować swoje dzikie ataki. Będziemy nadal współpracować z naszą koalicją partnerów afgańskich, aby zwalczać terroryzm i nigdy nie przestaniemy działać na rzecz urzeczywistnienia pokoju.

Tutaj, na półkuli zachodniej, łączymy się z naszymi partnerami, aby zapewnić stabilność i możliwości w całym regionie. W tej misji jednym z naszych najbardziej krytycznych wyzwań jest nielegalna imigracja, która podważa dobrobyt, rozrywa społeczeństwa i wzmacnia bezwzględne kartele przestępcze.

Masowa nielegalna migracja jest niesprawiedliwa, niebezpieczna i niezrównoważona dla wszystkich zaangażowanych: krajów wysyłających i zubożałych. I bardzo szybko się wyczerpują, ale ich młodość nie jest zajęta, a kapitał ludzki marnuje się.

Kraje przyjmujące są obciążone większą liczbą migrantów, niż są w stanie odpowiedzialnie zaakceptować. A sami migranci są wykorzystywani, atakowani i wykorzystywani przez złośliwe kojoty. Prawie jedna trzecia kobiet, które udają się na północ do naszej granicy, jest ofiarami napaści seksualnej. Jednak tutaj, w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, rozwija się chałupa radykalnych działaczy i organizacji pozarządowych, które promują przemyt ludzi. Grupy te zachęcają do nielegalnej migracji i domagają się usunięcia granic państwowych.

Dzisiaj mam przesłanie dla tych działaczy otwartych granic, którzy ukrywają się w retoryce sprawiedliwości społecznej: Wasze polityki nie są sprawiedliwe. Wasze zasady są okrutne i złe. Wspierasz organizacje przestępcze, które żerują na niewinnych mężczyznach, kobietach i dzieciach. Stawiasz swoje fałszywe poczucie cnoty przed życiem, dobrobytem i niezliczonymi niewinnymi ludźmi. Podważając bezpieczeństwo granic, naruszasz prawa człowieka i godność ludzką.

Wiele dzisiejszych krajów zmaga się z wyzwaniami związanymi z niekontrolowaną migracją. Każdy z was ma absolutne prawo do ochrony swoich granic, podobnie jak nasz kraj. Dziś musimy zdecydować się na współpracę, aby położyć kres przemytowi ludzi, położyć kres handlowi ludźmi i porzucić te sieci przestępcze na dobre.

Do naszego kraju mogę szczerze powiedzieć: ściśle współpracujemy z naszymi przyjaciółmi w regionie - w tym z Meksykiem, Kanadą, Gwatemalą, Hondurasem, Salwadorem i Panamą - w celu utrzymania integralności granic oraz zapewnienia bezpieczeństwa i dobrobytu naszym ludziom . Chciałbym podziękować prezydentowi Meksyku Lópezowi Obradorowi za wspaniałą współpracę, którą otrzymujemy i za umieszczenie 27 000 żołnierzy na naszej południowej granicy. Meksyk okazuje nam wielki szacunek, a ja szanuję ich w zamian.

W Stanach Zjednoczonych podjęliśmy bardzo bezprecedensowe działania, aby zatrzymać napływ nielegalnej imigracji. Każdemu, kto rozważa nielegalne przekroczenie granicy, proszę usłyszeć następujące słowa: Nie płać przemytnikom. Nie płać kojotom. Nie narażaj się na niebezpieczeństwo. Nie narażaj swoich dzieci na niebezpieczeństwo. Ponieważ jeśli zrobisz to tutaj, nie będziesz miał wstępu; natychmiast wrócisz do domu. Nie zostaniesz zwolniony do naszego kraju. Tak długo, jak jestem prezydentem Stanów Zjednoczonych, będziemy egzekwować nasze prawo i chronić nasze granice.

Dla wszystkich krajów półkuli zachodniej naszym celem jest pomaganie ludziom w inwestowaniu w świetlaną przyszłość własnego kraju. Nasz region jest pełen niesamowitych obietnic: marzeń czekających na budowę i narodowych przeznaczeń dla wszystkich. I czekają również na kontynuację.

Na całej półkuli są miliony pracowitych, patriotycznych młodych ludzi, którzy chcą budować, wprowadzać innowacje i osiągać. Ale narody te nie mogą osiągnąć swojego potencjału, jeśli pokolenie młodzieży porzuci swoje domy w poszukiwaniu życia gdzie indziej. Chcemy, aby każdy naród w naszym regionie kwitł, a jego ludzie prosperowali w wolności i pokoju.

W tej misji jesteśmy również zaangażowani we wspieranie ludzi na półkuli zachodniej, którzy żyją pod brutalnym uciskiem, takich jak na Kubie, w Nikaragui i Wenezueli.

Według ostatniego raportu Rady Praw Człowieka ONZ kobiety w Wenezueli stoją w kolejce przez 10 godzin dziennie, czekając na jedzenie. Ponad 15 000 osób zostało zatrzymanych jako więźniowie polityczni. Współczesne szwadrony śmierci przeprowadzają tysiące pozasądowych zabójstw.

Dyktator Maduro jest kubańską marionetką, chronioną przez kubańskich ochroniarzy, ukrywającą się przed własnym ludem, podczas gdy Kuba plądruje bogactwo naftowe Wenezueli, by utrzymać własne skorumpowane rządy komunistyczne.

Od ostatniego wystąpienia w tej sali Stany Zjednoczone i nasi partnerzy zbudowali historyczną koalicję 55 krajów, które uznają legalny rząd Wenezueli.

Do Wenezuelczyków uwięzionych w tym koszmarze: wiedzcie, że cała Ameryka jest zjednoczona za wami. Stany Zjednoczone dysponują ogromną ilością pomocy humanitarnej, która czeka na dostarczenie. Bardzo uważnie obserwujemy sytuację w Wenezueli. Czekamy na dzień, w którym demokracja zostanie przywrócona, kiedy Wenezuela będzie wolna i kiedy wolność zapanuje na całej półkuli.

Jednym z najpoważniejszych wyzwań, przed którymi stoją nasze kraje, jest widmo socjalizmu. To wrak narodów i niszczyciel społeczeństw.

Wydarzenia w Wenezueli przypominają nam wszystkim, że w socjalizmie i komunizmie nie chodzi o sprawiedliwość, nie chodzi o równość, nie chodzi o wychowywanie biednych, a na pewno nie o dobro narodu. Socjalizm i komunizm to tylko jedna rzecz: władza dla klasy rządzącej.

Dzisiaj powtarzam przesłanie dla świata, które wygłosiłem w domu: Ameryka nigdy nie będzie krajem socjalistycznym.

W ubiegłym wieku socjalizm i komunizm zabiły 100 milionów ludzi. Niestety, jak widzimy w Wenezueli, liczba ofiar śmiertelnych trwa w tym kraju. Te totalitarne ideologie, w połączeniu z nowoczesną technologią, mają moc wyrzucania [ćwiczeń] nowych i niepokojących form tłumienia i dominacji.

Z tego powodu Stany Zjednoczone podejmują kroki w celu lepszego monitorowania zagranicznych technologii i inwestycji oraz w celu ochrony naszych danych i naszego bezpieczeństwa. Wzywamy każdy obecny naród, aby postępował tak samo.

Wolność i demokracja muszą być stale strzeżone i chronione, zarówno za granicą, jak i od wewnątrz. Zawsze musimy być sceptyczni wobec tych, którzy chcą zgodności i kontroli. Nawet w wolnych narodach widzimy niepokojące znaki i nowe wyzwania dla wolności.

Niewielka liczba platform mediów społecznościowych zyskuje ogromną władzę nad tym, co widzimy i nad tym, co wolno nam powiedzieć. Stała klasa polityczna jest otwarcie pogarda, lekceważąca i wyzywająca wolę narodu. Beztwarzowa biurokracja działa w tajemnicy i osłabia rządy demokratyczne. Media i instytucje akademickie atakują wprost nasze historie, tradycje i wartości.

W Stanach Zjednoczonych moja administracja wyjaśniła firmom mediów społecznościowych, że będziemy przestrzegać prawa do wolności słowa. Wolne społeczeństwo nie może pozwolić gigantom mediów społecznościowych uciszyć głosów narodu, a wolnego narodu nigdy nie wolno zaciągać w celu uciszenia, przymusu, anulowania lub umieszczenia na czarnej liście własnych sąsiadów.

Broniąc wartości amerykańskich, potwierdzamy prawo wszystkich ludzi do godnego życia. Z tego powodu moja administracja współpracuje z innymi narodami, aby przestać kryminalizować homoseksualizm, i solidaryzujemy się z ludźmi LGBTQ, którzy mieszkają w krajach, które karają, więzią lub wykonują egzekucje na podstawie orientacji seksualnej.

Opowiadamy się również za rolą kobiet w naszych społeczeństwach. Narody, które wzmacniają pozycję kobiet, są znacznie bogatsze, bezpieczniejsze i stabilniejsze politycznie. Dlatego jest to ważne nie tylko dla dobrobytu narodu, ale także dla jego bezpieczeństwa narodowego, aby kontynuować rozwój gospodarczy kobiet.

Kierując się tymi zasadami, moja administracja uruchomiła inicjatywy na rzecz globalnego rozwoju i dobrobytu kobiet. W-PKB to pierwsze w historii rządowe podejście do wzmocnienia pozycji gospodarczej kobiet, mające na celu zagwarantowanie, że kobiety na całym świecie mają prawo do posiadania i dziedziczenia własności, pracy w tych samych branżach jak mężczyźni, swobodnego podróżowania i dostępu do kredytu i instytucje.

Wczoraj z przyjemnością poprowadziłem też liderów na dyskusji o żelaznym amerykańskim zobowiązaniu: ochronie przywódców religijnych, a także ochronie wolności religijnej. To podstawowe prawo jest coraz bardziej zagrożone na całym świecie. Trudno w to uwierzyć, ale 80 procent światowej populacji żyje w krajach, w których wolność religijna jest w poważnym niebezpieczeństwie lub nawet całkowicie wyjęta spod prawa. Amerykanie nigdy nie będą strzelać ani męczyć się w naszych wysiłkach na rzecz obrony i promowania wolności wyznania i religii. Chcemy i wspieramy wolność religijną dla wszystkich.

Amerykanie też nigdy nie przestaną bronić niewinnego życia. Wiemy, że wiele projektów ONZ próbowało dochodzić globalnego prawa do aborcji na żądanie finansowanej przez podatników, aż do momentu dostawy. Globalni biurokraci absolutnie nie mają interesu w atakowaniu suwerenności narodów, które chcą chronić niewinne życie. Podobnie jak wiele dzisiejszych narodów, my w Ameryce wierzymy, że każde dziecko - urodzone i nienarodzone - jest świętym darem od Boga.

Nie ma żadnych okoliczności, w których Stany Zjednoczone pozwolą międzynarodowym wjazdom [podmiotom] deptać prawa naszych obywateli, w tym prawo do samoobrony. Dlatego w tym roku ogłosiłem, że nigdy nie ratyfikujemy traktatu ONZ o handlu bronią, który zagroziłby wolnościom przestrzegających prawa obywateli amerykańskich. Stany Zjednoczone zawsze będą przestrzegać naszego konstytucyjnego prawa do posiadania i noszenia broni. Zawsze będziemy podtrzymywać naszą drugą poprawkę.

Podstawowe prawa i wartości, których Ameryka dzisiaj broni, zostały zapisane w dokumentach założycielskich Ameryki. Założyciele naszego narodu rozumieli, że zawsze znajdą się tacy, którzy uważają, że są uprawnieni do sprawowania władzy i kontroli nad innymi. Tyrania postępuje pod wieloma nazwami i wieloma teoriami, ale zawsze sprowadza się do pragnienia dominacji. Chroni nie interesy wielu, ale przywilej nielicznych.

Nasi Założyciele dali nam system zaprojektowany, aby powstrzymać ten niebezpieczny impuls. Zdecydowali się powierzyć władzę amerykańską najbardziej zainwestowanym w losy naszego narodu: ludowi dumnemu i bardzo niezależnemu.

Prawdziwego dobra narodu mogą poszukiwać tylko ci, którzy go kochają: obywatele zakorzenieni w jego historii, żywiący się kulturą, przywiązani do jego wartości, przywiązani do swojego narodu i którzy wiedzą, że jego przyszłość należy do nich do budowania lub do stracenia. Patrioci widzą naród i jego przeznaczenie w sposób, którego nikt inny nie może.

Wolność jest tylko zachowana, suwerenność jest tylko zapewniona, demokracja jest tylko podtrzymywana, wielkość urzeczywistnia się tylko dzięki woli i oddaniu patriotów. W ich duchu znajduje się siła przeciwstawiania się uciskowi, inspiracja do tworzenia dziedzictwa, życzliwość w poszukiwaniu przyjaźni i odwaga w dążeniu do pokoju. Miłość naszych narodów czyni świat lepszym dla wszystkich narodów.

Tak więc do wszystkich obecnych tutaj liderów, dołączcie do nas w najbardziej wypełniającej misji, jaką osoba może mieć, w najgłębszym wkładzie, jaki każdy może wnieść: podnieść wasze narody. Pielęgnuj swoją kulturę. Czcijcie swoje historie. Doceń swoich obywateli. Uczyńcie swoje kraje silnymi, zamożnymi i prawymi. Czcijcie godność waszego ludu, a nic nie będzie poza waszym zasięgiem.

Kiedy nasze narody będą większe, przyszłość będzie jaśniejsza, nasi ludzie będą szczęśliwsi, a nasze partnerstwa silniejsze.

Z pomocą Boga wspólnie odtrącimy wrogów wolności i pokonamy ciemiężców godności. Ustanowimy nowe standardy życia i osiągniemy nowe wyżyny ludzkich osiągnięć. Odkrywamy na nowo stare prawdy, odkrywamy stare tajemnice i dokonujemy ekscytujących nowych przełomów. I znajdziemy piękniejszą przyjaźń i więcej harmonii między narodami niż kiedykolwiek wcześniej.

Moi koledzy przywódcy, droga do pokoju i postępu oraz wolności i sprawiedliwości, a także lepszy świat dla całej ludzkości, zaczyna się w domu.

Dziękuję Ci. Niech cię Bóg błogosławi. Niech Bóg błogosławi narody świata. Niech Bóg błogosławi Amerykę. Dziękuję Ci bardzo. (Oklaski.)

KONIEC

10:49 EDT
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 22nd Listopad 2019, 05:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Oglądałem własnie dwa filmy o aktorach i gwiazdach estrady, które zaprzedały siebie szatanowi i ukazują tego dowody.I drugi film...I zauważyłem ciekawe zjawisko.

Najpierw podam błędną koncepcję, jaką większość z nas ma.

Myślimy sobie tak: czyż ci ludzie nie mają za grosz sumień i tak otwarcie przed kamerami za parę dolarów wielbią publicznie Lucypera?

I takie myślenie jest błędem. Oni chcą abyśmy tak właśnie myśleli. Że wielu rozsądnych i podziwianych przez świat ludzi służy świadomie szatanowi a nawet są z tego dumni.

Przemyślmy więc taką opcję.

Zdecydowana większość tych 'ludzi' to NASIENIE WĘŻA!

Oni doskonale wiedzą, że są obojnakami, że są nasieniem węża i tylko tacy ludzie są dopuszczani do mas mediów.


Cały Hollywood jest nasieniem węża i znany już jest z masowej pedofilii.Większość z tych ludzi absolutnie pogardza Bogiem i Synem i i takie występy zrobiliby za darmo!


Bardzo rzadko pośród nich zdarzają się normalni ludzi, którzy dali się nabrać na pieniądze i sławę właśnie z powodów masowego uczestnictwa nasienia węża. Być może do nich należy Kate Perry, córka pastora, która popada w depresję najwyraźniej z takiego powodu, że dała się na to nabrać. Takich jest kilka osób!

Michael Jackson być może także był taką ofiarą i w końcu się zorientował i zaczął iść przeciwko systemowi i dlatego zginął.

A reszta to ludzie z pasją nienawidzący Boga, jak politycy, najwyższe władze, aktorzy - często opętywani podczas nagrywania filmów - naukowcy którzy zrobili by to wszystko za darmo, aby dopiec w ten sposób Bogu i Isusowi z powodu nienawiści do Boga, porządku, sprawiedliwości oraz sprawiedliwych 10-ciu Przykazań, które są fundamentem naszej cywilizacji, zwłaszcza cywilizacji Słowian.


Dlatego oni nas i Boga z taką pasją nienawidzą, ponieważ jesteśmy Narodem Wybranym!!!


A rozpoznać to jest łatwo. Większość z nas miłuje Boga, Syna, Prawo Boże ale mnóstwo jest nieświadomie w kleszczach katolickiego bałwochwalstwa.


Jeżeli nam Bóg wybaczy tak wiele, wybaczajmy sobie także nawzajem i zrozummy, że oni są pod szatańską kontrolą, która niedługo się skończy.


Zbawienie należy do nas, ale sąd należy do Boga i Syna!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 26th Listopad 2019, 06:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Idąc za ciosem napisałem kolejny artykuł na temat genderyzmu. Jeżeli myślicie, że już wszystko o tym wiecie, polecam aby to sprawdzić i to koniecznie.

http://www.proroctwa.com/korzenie-genderyzmu.htm

Jest to wielce ujawniający artykuł, który także oczyszcza Boga z oskarżeń o rasizm i ludobójstwo.


To szatan i upadłe anioły są temu wszystkiemu winne, zwłaszcza po lekcji... potopu. To oni wymordowali swoje potomstwo w potopie i mordują nadal nasienie węża.


Proszę to sprawdzić.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 28th Listopad 2019, 14:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Czasami to się nawet nie chce tego czytać czy słyszeć o tym.

Nasienie węża popełnia tak olbrzymie i masowe zbrodnie, że najwyraźniej dopiero teraz świat się z tego ohydnego snu budzi.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fhealthimpactnews.com%2F2019%2Fblack-listed-documentary-banned-in-europe-on-history-of-child-trafficking-in-switzerland-premieres-online%2F

To jest artykuł na temat handlu dzieci w Szwajcarii, czyli państwie uważanym na całym świecie jako wzór cywilizacji... dodajmy, cywilizacji opartej na pedofilii.

Ponieważ głównie w celu pedofilii, prostytucji oraz mordów rytualnych handluje się dziećmi. A kto dokonuje takich nieludzkich czynów. Nasienie węża - najbardziej zbrodnicza hucpa światowa, która posiada od tysięcy lat wyrok jeziora ognistego za owe niewypowiedziane zbrodnie.


Zrobiono film o tych zbrodniach i wyobraźmy sobie, że w całej Europie zabroniono wyświetlania tego filmu.

https://sosscreamofsilence.wixsite.com/treesofshame

Proszę spróbować przetłumaczyć to sobie w https://translate.google.com bo na mnie mają już oko od dłuższego czasu.

Czyżby wszystkie rządy europejskie były w uwikłane w pedofilię?

OCZYWIŚCIE, ponieważ niemal wszystkie rządy to rządy... nasienia węża


Zdajmy sobie sprawę z tego, że nie ma problemów na ziemi, z pogodą i powodziami włącznie, które nie byłyby rezultatem władzy nasienia węża. Tak, z powodziami i gradobiciem włącznie, ponieważ spryskiwanie nieba niemal codziennie powoduje nasze pogodowe problemy!Takie rządy istnieją one na całym świecie. Jest tego masa i Polska nie jest wyjątkiem.

Pragnę przypomnieć, że nasienie węża otrzymało wyrok od Boga już w ogrodzie Eden.


Abyśmy uważali na siebie Bóg spowodował nieprzyjaźń pomiędzy nasieniem węża (GENETYKA!) oraz nasieniem niewiasty, czyli rzeczywistego człowieka stworzonego przez Boga.

Gen 3:15  I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę.

Powyższy werset właśnie mówi o DNA, chociaż nie dosłownie. Ale Bóg nazywa potomstwo węża po imieniu, co oznacza genetykę szatana w porównaniu z genetyką człowieka stworzonego przez Boga. 


Normalny człowiek nie jest wstanie być pedofilem ani nie jest w stanie o tym nawet myśleć!


Kiedy czyta się obrońców nasienia węża oraz obrońców węża, to zbiera się nam na wymioty.


A synagoga czeka na... syna Goga, czyli antychrysta


Ostatnio mam problemy z wyszukiwarką Google i przeglądarkami, które WIEDZĄ kim jestem (dlatego, jak pisałem, pokazują nam na ekranie nasze miejsce zamieszkania) i dlatego ukrywają pewne fakty, abym do nich nie dotarł. 
Jak na razie są one niezbyt skuteczne, ale zaczyna się robić gorąco na Internecie w kwestiach ukazywania masowych zbrodni nasienia węża.


Google kontroluje nas indywidualnie w kwestiach, co nam wolno znaleźć a czego raczej nie, ponieważ jak pisałem wcześniej, mają oni dokładnie detale o takich jak ja czy innych uczciwych poszukiwaczach Prawdy i Boga.


Świat musi wiedzieć, za co Bóg będzie eksterminował tych potworów i dlatego takie informacje są nam koniecznie, ponieważ Bestia będzie oskarżała Boga o nienawiści do ludzi i o ludobójstwo. Tak jak oskarżają Go o potop czy też o wyprowadzenie Izraela z Egiptu.


A informacje, jakie często podaję całkowicie wybielają naszego wspaniałego Boga, który wkrótce wybawi nas z zakrwawionych brudnych łap nasienia węża.


Dlatego polecam używanie różnych przeglądarek. Już nie chodzi o ukrywanie się przed tymi wężami ale chodzi o dotarcie do informacji o tych istotach pozorujących na ludzi.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 4th Grudzień 2019, 13:15
Message reputation : 100% (1 vote)
W tym linku mamy film z tekstem czytanym po polsku oraz... bardzo ciekawy wpis w postaci tekstu pod tym artykułem.

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-henry-makow-i-brat-nathanael-kapner-elita-nwo-kim-sa-i-co-planuja-2019-12?fbclid=IwAR3eleJZJtRDAoiO0v1CgYObSeDsSUObLg-zu2K8r1EVerXkUaGUNtUI7FQ

A pod spodem jest taki tekst.


ONE THOUGHT ON “DR. HENRY MAKOW I BRAT NATHANAEL KAPNER. ELITA NWO, KIM SĄ I CO PLANUJĄ.”Ale... to nie ja pisałem, aczkolwiek to brzmi jakbym ja to pisał!


[list=comment-list]
[*]
Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Bda4a82a294dbbf820eebbb8fdaff227?s=32&d=mm&r=r  Piotr Pisze:

GRUDZIEŃ 2, 2019 O 15:48

Kochani, im dłużej nad tym wszystkim się zastanawiam, tym mocniej dochodzę do przekonania, iż NWO-wcy są tylko szczebelkami lucyfera (notabene przeznaczonymi przez niego do odstrzału po wykonaniu nałożonych na nich zadań), po których wejdzie on na szczyt ziemskiej władzy. Wydaje mi się bowiem, iż tzw. „KLIKA” (nawiązuję tu od nazewnictwa prezentowanego w serii wywiadów Davida Wilcocka z informatorem Coreyem Goodem pt. „Kosmiczne Ujawnianie”, które są publikowane na stronie internetowej „Wolne Media”) czyli masoni, iluminaci, „nasienie węża”, banksterzy, zdeprawowani księża i politycy itp. oraz „SOJUSZ”, czyli zjednoczenie ludzi, którzy rzekomo są wrogo nastawieni do „KLIKI” i zamierzają ujawnić niebawem ich wyzysk, lichwę bankową, kłamstwa, pedofilię oraz wszystkie inne zbrodnie jakich dokonali przeciwko ludzkości, to są dwie strony tego samego medalu lub artyści tego samego teatru, którym zarządza lucyfer.


[*]Prawdą jest, iż spersonifikowane masońsko – iluminacko – bankierskie zło (zwane tutaj KLIKĄ) jest siłą, która obecnie kontroluje wszelkie partie, giełdy, władze, sektor finansowo – monetarno – bankowy, organizacje polityczne, armie i organy ściągania. W ten sposób oficjalne siły szatana (KLIKA) inicjują, a następnie koordynują, prowadzą i nadzorują przebieg wszystkich istotnych wydarzeń światowych. Podobnie, jak to miało miejsce w czasie I i II Wojny Światowej oraz w czasie wszystkich rewolucji, moce szatańskie zawsze stoją po obu stronach barykady / frontu / konfliktu, czyli to siły szatana zwyciężają, a nie partie, politycy, wojska, generałowie, czy bojownicy. 


[*]Zawsze zwycięża ta strona, którą lucyfer w danej chwili promuje (np. w 1939 r. sprzyjał III Rzeszy Niemieckiej, ale już w 1941 r. zdradził Hitlera i zaczął sprzyjać ZSRR i USA, bo miał w tym swój dalekosiężny cel). Ludzkość nie ma absolutnie żadnej szansy, aby samemu (bez pomocy Boga Wszechmogącego) wygrać przeciwko diabłu. Weźmy pod uwagę rząd polski: prawica, konserwatyści i patrioci oraz jego opozycja, czyli lewica i liberałowie. Rządy wraz z opozycją polityczną oraz znaczną częścią kościelnego episkopatu od dawana są kontrolowane przez szatana (masoneria kościelna i hedoniści). Bez opozycji nie byłoby wojen, rewolucji i krwawych ofiar dla belzebuba, bo nie byłoby z kim walczyć. Jest więc oczywiste, że aby wywołać wojnę szatan musi zorganizować opozycję przeciwko KLICE, a więc SOJUSZ, uzbroić ją oraz wyszkolić przywódców w kwestiach ideologicznych, doktrynalnych, ekonomicznych, religijnych, społeczno – socjalnych itp., a następnie wbić im do głów szereg populistycznych haseł typu: „wolność, równość, braterstwo”, „za wolność naszą i waszą”, „ręce precz od naszych macic”, „GLBT+ to też rodzina” itp. 


[*]W dalszej kolejności musi dać im iskrę do działania i pójścia „na zwadę” celem wywołania krwawego przewrotu. Jest to zorganizowane po to, aby patrioci i ludzie prawi walczyli o sprawiedliwość i uczciwość z bronią w ręku. Tym samym, kłótnie, wzajemne animozje, czy też walka zbrojna są podstawowym celem szatana. Nie dajmy się w to wciągnąć! Innymi słowy – szatan antagonizuje społeczeństwa, skłóca jednych z drugimi, organizuje kastę rządzącą, a następnie tworzy względem niej opozycję. Lucyfer, w dalszej kolejności, popiera zarówno jednych („KLIKĘ” – w sposób jawny, gdyż uosabia ona zło, którym on jest), jak i drugich („SOJUSZ” – w sposób ukryty, bo ci mają być niby dobrzy) oraz podsyca u nich wzajemną nienawiść i czeka aż jedni i drudzy „skoczą sobie do gardeł” i wywołają wojnę domową lub międzynarodową – w zależności od tego, jaki cel (w danej chwili) mu przyświeca. On po prostu rozgrywa ich i nas, jak pionki na szachownicy. 


[*]Jak to powiedział swego czasu Józef Stalin: „Najlepsza opozycja, to taka, którą sami kontrolujemy”. Dlatego też nigdy nie pozwólmy wciągnąć się w jakikolwiek zbrojny ruch oporu i walkę na śmierć i życie, lecz módlmy się z Różańcem w ręku do Boga. To nie opozycja, rebelianci, rewolucjoniści, czy manifestanci wygrywają i pozbawiają władzy znienawidzony rząd i wsadzają do więzień lub nawet poddają egzekucji jego członków. Szatan tym wszystkim kieruje. Nie ma wątpliwości, że „nasienie węża” niszczy naszą cywilizację. Klasycznymi tego przykładami są wielka rewolucja francuska oraz rewolucja październikowa w Rosji, które nic dobrego nie przyniosły, ale za to złożyły lucyferowi miliony istnień ludzkich w krwawej ofierze. Aby oszukać jak największą ilość ludzi (zwłaszcza Chrześcijan), siły zła zadecydowały, aby kłamać, iż są we wszechświecie dobre istoty interwymiarowo – galaktyczne i ich dobrzy ludzcy pomocnicy („SOJUSZ”) i złe istoty interwymiarowo – galaktyczne i ich sługusy („KLIKA” / „NWO”). 


[*]Plan lucyfera zakłada zniszczenie „KLIKI”, którą do tej pory sam organizował i prowadził, i ukaranie jej za zbrodnie, jakich dopuścili się przeciwko ludzkości (za lichwę, krachy finansowe, szerzenie w masmediach pornografii, rozwiązłości seksualnej, promowanie rozwodów, zdrad małżeńskich, homoseksualizmu oraz ruchów LGBT+, ogłupianie młodzieży popkulturą, promowanie roznegliżowanej mody itp.). Szatan namówił masonów i iluminatów oraz pewne bliskowschodnie plemię („KLIKĘ”) do robienia tych niegodziwości, obiecując im w zamian wieczne rządy na Ziemi oraz wszystkie materialne dobra tego Świata, a oni wykonali jego plan w 100%! Ale to zwykłe kłamstwa szatana, bo w rzeczywistości śmierć i piekło będą ich nagrodą. Oto nagroda szatana dla nich (dla „KLIKI”) za wierną mu służbę. Zapomnieli nieszczęśnicy, że szatan jest odwiecznym oszustem i wszelkie jego obietnice, to zwykłe łgarstwa. 


[*]W jaki sposób szatan zdradzi swoją „KLIKĘ” (masonów, iluminatów, banksterów i pozostałych, którzy służą mu i NWO)? – a poprzez ujawnienie ich udziału w masowych zbrodniach dwóch wojen światowych, gigantycznych rozmiarów ohydnej pedofilii, prostytucji dziecięcej, zatruwania nas chemią i żywnością GMO, handlu ludźmi, globalnej lichwy i wielu innych powszechnych zbrodni na świecie. Upadli aniołowie – demony karząc tych zbrodniarzy, których wcześniej sami z polecenia diabła prowadzili, mogą wyglądać i pozować na „ramię sprawiedliwości”, „obrońców prawa” i „strażników moralności”, ponieważ zaprowadzą na Ziemi tymczasowy porządek, ale ceną uwolnienia ludzi od „KLIKI” będzie materializm w czystej formie, który przejawi się w przyjęciu przez ludzi (na rękę lub na czoło) płatniczego czipa z danymi biometrycznymi i wzięcia znaku bestii: „666” oraz wstąpienie do globalnego „SOJUSZU” – kolejnej odmiany Nowego Porządku Świata (NWO). 


[*]Lucyferianie („SOJUSZ”) mogą oszukać miliony Chrześcijan i może nastąpić masowa rzeź zbrodniarzy („KLIKI”), a także bunt przeciwko Bogu za rzekomo niesprawiedliwe traktowanie upadłych aniołów i samego lucyfera („SOJUSZU”). To prawdopodobnie dlatego powstają ostatnio, najprawdopodobniej pod nadzorem i natchnieniem upadłych aniołów, piosenki przeciwko Bogu, w których upadli zaczynają się użalać na „niesprawiedliwość” Boga oraz filmy, w których szatan jest przedstawiany jako dobroduszny, mądry, przystojny i miłosierny facet. Zwróćmy także uwagę na to, że plan szatana (według listu gen. Alberta Pike z roku 1871) zakłada użycie Chrześcijaństwa, Syjonistów i Arabów do wywołania III Wojny Światowej oraz do zniszczenia tych religii (najpierw islamu i judaizmu, a na deser Chrześcijaństwa).


[*]
Reasumując – niebawem (proces ten już się bowiem rozpoczął) zacznie się publicznie ujawnione wszelkich zbrodni „KLIKI”, tj.: lichwy, eksterminacji ludzkości (depopulacji), psucia młodzieży współczesną muzyką i filmami, gdzie dominuje tylko przemoc, golizna, seks, wyuzdanie w ubiorze i promocja kultu ciała, urody i nic nierobienia. Jednocześnie szatan (realizując swój ostateczny cel – ukryty nawet przed służącą mu „KLIKĄ” – masonami, iluminatami i „nasieniem węża”) zacznie ujawniać inne zbrodnie swoich zdeprawowanych sług, a więc zostaną ujawnione: masowe „pranie ludzkich mózgów” za pomocą mediów, muzyki i szatańskiej propagandy, zbrodnicze wojny przeciwko islamowi, operacje „fałszywej flagi”, wojny światowe oraz organizowanie ataków terrorystycznych. [*]Jak Lucyfer rozprawi się już ze swoją „KLIKĄ”, za pomocą swojego „SOJUSZU” (udając zbawiciela ludzkości, który uwolnił Świat od masonów, iluminatów, banksterów, pedofilów itd.), to obsadzi na światowym tronie swojego ludzkiego sługę, czyli antychrysta. Swoją drogą, to bardzo jestem ciekaw, kogo – jakiego człowieka w tej roli (roli antychrysta i władcy świata) szatan obsadzi. Na zakończenie dodam, iż belzebub ponownie zrobi z pewnego bliskowschodniego plemienia, najpierw sprawcę ludzkich nieszczęść, a następnie „kozła ofiarnego” i rzuci ich pod nogi narodów świata, które wywrą na nich swą zemstę. Innymi słowy – owo ujawnianie zbrodni „nasienia węża” osiągnie z czasem apogeum, które doprowadzi do wielkiego gniewu innych narodów względem nich. Wtedy wszelka opozycja przeciwna KLICE, działając pod sztandarem SOJUSZU, nawoływać będzie do sprawiedliwości, czyli do ich eksterminacji. Ironią jest tylko to, iż zarówno za „KLIKĄ”, jak i też za „SOJUSZEM” stoi lucyfer i śmieje się z nas, iż tak łatwo nas rozgrywa i napuszcza wzajemnie na siebie poprzez stosowanie starej maksymy: „divide et impera” – „dziel i rządź”.


[*]To jest praktycznie dokładny plan III WŚ. Ale mam nieco inne zdanie, jak to się potoczy ale to nam grozi w każdej chwili.

[/list]
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2020, 13:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Wpadł mi w ręce okropny film z napisami po angielsku.
Film z przemówienia z belgijskiego parlamentu jednego z parlamentarzystów, któremu (o dziwo) pozwolono na 30 minut nieprzerwanego mówienia o powszechnej pedofilii i mordowaniu dziewczynek przez belgijskich polityków a w szczególności przez belgijskiego premiera.


Film z roku 2014. 
Polityk odważnie wyłożył kawę na ławę a niemal wszyscy politycy wyszli. Dlaczego? Większość uwikłana w pedofilię, podobnie jak w USA, jak w niedawno było na Litwie - identyczna sytuacja - w Australii nie jest inaczej. 


Nie wspominając masywnych pedofilskich elitach w Anglii.


Co jest szokujące, ten polityk jeszcze żyje, co świadczy o tym, że ci 'ludzie' nie boją się już nikogo i radością śmieją się już takich oskarżeń.


Pod filmem jest sporo postów po angielsku i chyba nikt z zewnątrz nie jest przeciwko temu politykowi.


Nie chce się żyć widząc takie zbrodnie zmiatane przez syjonistyczne władze pod dywan.


Jeżeli ktoś nie czytał tematu - nasienie węża, proszę o dokładne przeczytanie.

http://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htm

Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości co do zbrodniczego nasienia węża, nawet jeżeli czytaliśmy to pobieżnie, przeczytajmy jeszcze raz. 


Przeczytajmy po to, abyśmy nie mieli do Boga jakichkolwiek pretensji o ludobójstwo, jak szatan i upadli Bogu to zarzucają.


A czynią te zbrodnie ci, którzy chcą nas 'uszczęśliwić'... PRAWAMI NOACHIDZKIMI!


Ale przecież jest zbawienie z łaski! Katoliccy przywódcy się wyspowiadają a protestanci zostaną zbawieni za publiczne wyznanie Jezusa i będą to robić nadal w Królestwie Bożym, prawda!?


NIEPRAWDA!!!  


Zginie w Wielkim Ucisku co najmniej 1/3 takich potworów czyli... kilka MILIARDÓW!


I słusznie!


Boże... wspomnij na swoje Imię i im niczego nie daruj!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 26th Styczeń 2020, 09:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Kolejny artykuł Benjamina Fulforda...

............................................................................

DESPERACKI SYJONISTYCZNY RUCH BY ROZPOCZĄĆ III WOJNĘ ŚWIATOWĄ ODNIÓSŁ DRASTYCZNIE ODWROTNY SKUTEK


Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego SmokaZabójstwo przez Amerykanów wysokiego rangą irańskiego generała Qasema Soleimaniego było albo “genialnym posunięciem szachowym“, albo bardzo głupim błędem ale i tak poważnie zaszkodziło syjonistom.


“Męczeństwo Soleimaniego mogło być genialnym posunięciem szachowym prezydenta USA Donalda Trumpa aby wyzwolić globalny antysemityzm i zlikwidować Izrael, Arabię Saudyjską, syjonizm, Exxon i tajne państwo, wykorzystując Iran, Rosję, Chiny, Turcję, UE i ich sojuszników“, podsumowało sytuację jedno ze źródeł w Pentagonie.


Jednak brytyjski wywiad otrzymał zupełnie inną historię od swoich amerykańskich kolegów, którzy powiedzieli im, że Soleimani został zabity, ponieważ “zamierzał wystrzelić broń nuklearną, próbując rozpocząć III wojnę światową i ściągnąć Mahdiego lub Mesjasza.” Brytyjczycy nie wierzą w tę wymówkę i zauważają, że “to było bardzo niezwykłe, że Pentagon nie ostrzegł Wielkiej Brytanii” według źródeł MI6.


Jednak pomimo niesamowitego syjonistycznego bicia w wojskowe bębny, Pentagon, źródła rosyjskie i chińskie zgadzają się, że nie pozwoli się aby incydent ten eskalował do III wojny światowej.


“Jak powiedział Einstein ‘Nie wiem jaką bronią będzie się walczyć podczas III wojny światowej ale czwarta wojna światowa będzie toczona kijami i kamieniami.’ Musimy się upewnić, że sytuacja z Iranem nie zagraża współczesnej cywilizacji“, tak opisało źródło azjatyckiego tajnego stowarzyszenia spojrzenie Chin na ten zaaranżowany kryzys.


“...Eliminacja urzędników innego państwa członkowskiego ONZ … rażąco narusza zasady prawa międzynarodowego i musi być potępione“, taka była reakcja rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa na ten incydent. Globalna społeczność poprze irańskie oskarżenia o zbrodnie wojenne przeciwko Trumpowi a on ostatecznie trafi do więzienia za tę zbrodnię, obiecują źródła rosyjskiego FSB.


https://tass.com/politics/1105565


Veteran’s Today donosi, że rząd USA popełnił zbrodnię wojenną formalnie zapraszając Soleimaniego pod obietnicą immunitetu dyplomatycznego i zniesienia sankcji wobec Iranu, tylko po to by wciągnąć zasadzkę i zabić go.


https://www.veteranstoday.com/2020/01/05/breaking-confirmed-solemeini-killed-on-diplomatic-mission-to-iraq-to-receive-trump-pompeo-missive/


Źródła w Pentagonie mówią, że ze względu na fakt, że Trump “został oszukany by nakazać uderzenie [na Soleimaniego] przez fałszywy izraelski wywiad“, ma teraz powód i może zwolnić syjonistycznych agentów [Sekretarza Stanu Mike’a] Pompeo, [Sekretarza Obrony Marka] Espera, [szefa CIA Ginę] Haspel, a nawet jawankę [Jareda Kushnera i Ivankę Trump].


“Czerwona flaga dżihadu została ogłoszona nad Izraelem i Arabią Saudyjską, ponieważ Iran uzyskał casus belli [powód wojny] i globalną aprobatę a Trump ma polityczną osłonę aby wycofać amerykańskie wojska i obywateli USA z niebezpieczeństwa” – mówią źródła.


Ponadto “amerykańscy komandosi mogą nawet polować na Izraelczyków w kurdyjskim Iraku, Syrii lub gdziekolwiek indziej przed wyjazdem i mogą egzekwować nakazy Międzynarodowego Trybunału Karnego w sprawie aresztowania izraelskich zbrodniarzy wojennych” – przewidują źródła.


“W miarę jak zamknięte akty oskarżenia zbliżają się do biblijnej liczby 144 000, wojna kinetyczna może zostać połączona z użyciem prawa za pośrednictwem MTK i trybunałów wojskowych w celu prowadzenia totalnej wojny przeciwko syjonistom” – kontynuują oni. “MTK może również ścigać Izrael i Arabię Saudyjską za zbrodnie wojenne w Jemenie, zbrodnie przeciwko ludzkości w Syrii, Iraku i Libii a także wszelkich syjonistów lub agentów tajnego państwa udzielających pomocy lub podżegających Daesh“, mówią oni.


Syjoniści mogli podjąć tę desperacką próbę rozpoczęcia wojny z Iranem z powodu zbliżającej się do nich obławy. Na przykład w prasie głównego nurtu pojawiają się dowody na to, że ataki z użyciem broni chemicznej w Syrii zostały sfałszowane przez kontrolowaną przez syjonistów Organizację dla Zakazu Broni Chemicznej. Oznacza to, że ich siatka zarządzania informacjami ulega zniszczeniu.


https://www.independent.co.uk/voices/syria-war-chemical-weapons-watchdog-opcw-assad-damascus-russia-a9262336.html


Tak czy inaczej, próba rozpoczęcia III Wojny Światowej z Iranem jest zdecydowanie związana z toczącymi się negocjacjami w sprawie bankructwa amerykańskiej korporacji, zgadzają się różne źródła tajnego stowarzyszenia. Do tej pory amerykańska korporacja nie znalazła funduszy na kontynuację swojej działalności po 31 stycznia i może to być prawdziwy powód, dla którego ponownie zagrali swoją kartą wojenną, zauważyło jedno ze źródeł azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.


Oczywiście histeria medialna nad Iranem odciągnęła ludzi od faktu, że gospodarka USA znajduje się w stanie swobodnego spadania gorszego niż kryzys Lehmana w 2008 roku. Oto kilka ostatnich oznak tego.


Baltic Dry Index spadł o 64% w ciągu ostatnich trzech miesięcy, ponieważ świat przestał handlować ze Stanami Zjednoczonymi.


https://www.bloomberg.com/quote/BDIY:IND


Ceny używanych samochodów ciężarowych w USA spadły o 50% rok do roku w grudniu, a transport kolejowy spadł o 11,5%.


https://www.zerohedge.com/economics/used-truck-prices-collapse-much-50-ugly-outlook-continue


https://www.zerohedge.com/commodities/rail-traffic-continues-plunge-amid-industrial-recession


Produkcja w USA spadła do najniższego poziomu od 2009 roku tuż po Lehmanie.


Kolejnym dowodem na to, że amerykańska korporacja desperacko poszukuje funduszy jest fakt, że NASA (Nie Agencja Kosmiczna) domaga się od Japonii pieniędzy na przetrwanie.


https://mainichi.jp/english/articles/20200101/p2a/00m/0na/006000c


Amerykańska korporacja była w stanie oszukać Chiny i zebrać fundusze na utrzymanie swojej działalności po kryzysie Lehmana, obiecując Barackowi Obamie, czarnemu komunistycznemu prezydentowi, że utrzyma swoją działalność po kryzysie Lehmana.


Tym razem może być inaczej, ponieważ do tej pory tylko Rada Rezerwy Federalnej kupowała amerykańskie akcje i amerykańskie obligacje rządowe.


https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/40246456-15781223294849339


Jednak żadne fałszywe pieniądze nie zostaną zaakceptowane od Fed za zagraniczne płatności amerykańskiej korporacji należne 31 stycznia.


Faktem jest, że dług USA rośnie a bomby demograficzne i zaprzeczanie rzeczywistości fałszywymi pieniędzmi nie rozwiązują problemu.


https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/40246456-15780474829427037


Amerykanie muszą zrozumieć, że świat próbuje uwolnić ich od babilońskiego niewolnictwa opartego na długu amerykańskiej korporacji i przywrócić Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki.


Doprowadzi to do ogromnego wzrostu standardu życia w USA, analogicznego do podwojenia rosyjskiego standardu życia po tym jak Władimir Putin wypędził chazarską mafię ze swojego kraju.


Nawet jeśli amerykańska korporacja zostanie sfinansowana po 31 stycznia, świat czeka na ekstremalne turbulencje i poważne czystki a syjonistyczna bestia zostanie uśmiercona, mówią źródła w Pentagonie.


Sytuacja w Iranie odwróciła uwagę od wielu radykalnych wydarzeń w innych częściach świata.


Na przykład prasa syjonistyczna ignoruje wiadomość, że jej wenezuelski przywódca opozycji i samozwańczy prezydent Juan Guaido został odwołany ze stanowiska szefa Zgromadzenia Narodowego, o czym donosi kilka wenezuelskich mediów.


Oznacza to, że nie mogą używać wenezuelskiej ropy do płacenia rachunków.


Tymczasem masowe pożary zagrażające Australii zostały sklasyfikowane przez australijską policję i źródła wojskowe jako celowe ataki na ten kraj.


Podpaleniu temu towarzyszy poważna kampania medialna, aby zmusić rząd australijski do płacenia podatku od CO2 kabalistom, według źródeł australijskiego wywiadu.


Policja twierdzi, że większość pożarów była spowodowana przez podpalaczy, a nie globalne ocieplenie.


https://summit.news/2020/01/03/australian-police-say-arsonists-lightning-to-blame-for-bushfires-not-climatechange


Ponadto, podobnie jak w Kalifornii, niektóre australijskie pożary wyglądają nienaturalnie.


Dlaczego tylko pojazdy palą się, jak pokazano na poniższym obrazku w poniższym linku?


https://www.theguardian.com/australia-news/2020/jan/01/australia-bushfires-defence-forces-sent-to-help-battle-huge-blazes


Francja stoi w obliczu rewolucji, ponieważ syjoniści próbują utrzymać się przy życiu kradnąc francuskie pieniądze przeznaczone na na emerytury, tak jak już okradli japońskie fundusze emerytalne.


Masowe strajki i coroczne demonstracje tylko nasilają się, ponieważ poziom życia Francuzów nadal spada pod rządami niewolnika Rothschildów prezydenta Emmanuela Macrona.


https://news.yahoo.com/thousands-march-against-pension-reform-paris-143216438.html


https://www.rt.com/news/477466-paris-pension-reform-protest/


Według źródeł P3 Masonerii, Francja będzie musiała stawić czoła zmianie reżimu w 2020 roku. To dobry czas na inwestowanie w gilotynowe kontrakty terminowe, żartowało patologicznie jedno ze źródeł.


P3 również ujawniła nieco więcej o sobie. Mówią, że P1 została zbudowana dwa wieki temu i zastąpiona P2 sześćdziesiąt lat temu.


P2 została zastąpiona przez P3 w 2020 roku. Największą różnicą między P3 i P2 jest to, że P3 nie ma w swoim członkostwie mafiozów, mówią oni.


P3 mówi, że Niemcy pod kierownictwem Angeli Merkel są obecnie główną przeszkodą na drodze do pokoju na świecie i stworzenia agencji przyszłego planowania.


Oznacza to, że Merkel będzie pod dużą presją aby przejść na emeryturę w 2020 roku, według jednego źródła. Przejawia się to w postaci coraz bardziej destabilizującej się UE, mówi ono.


Kolejnym wydarzeniem, które nie zostało ogłoszone jako dramatyczne, jest tajna wojna między Chińczykami a chazarskimi satanistami.


Chińskie zapasy żywności zostały zdewastowane przez świńską gorączkę Ebola i armię robaków a teraz Chińczycy cierpią na chorobę podobną do SARS.


https://www.scmp.com/news/hong-kong/health- environment/article/3044723/six-more-hong-kong-patients-hospitalised-over


https://www.dw.com/de/china-investigates-sars-like-virus-as-dozens-struck-by-pneumonia/a-51843861Najlepszy wojskowy generał Tajwanu został zabity w katastrofie śmigłowca, co prawie na pewno było zabójstwem.


Według doniesień brytyjskiego wywiadu, Chińczycy reagują na te ataki za pomocą technologii broni skalarnej aby uderzyć w niektórych Amerykanów.


Syjoniści teraz również grzechotają swoją nuklearną szablą gdy satanistyczny premier Benjamin Netanjahu celowo mówi, że Izrael jest potęgą nuklearną.


https://www.reuters.com/article/us-israel-netanyahu-nuclear/netanyahu-in-apparent-stumper-call-Israel-nuclear-power-idUSKBN1Z40CS?utm_source=reddit.com

Ostatnio wielokrotnie zagrażali Japonii, stwierdza japońska prawica i inne źródła.


Ta ostatnia to wznowione zagrożenie użyciem ukierunkowanej broni energetycznej aby spowodować erupcję góry Fuji.


https://www.japantimes.co.jp/news/2020/01/03/national/300-years-majestic-mount-fuji-standby-next-eruption/


Gnostyccy Iluminaci i inni grożą zemstą za każdy nowy atak na Japonię, wysadzając Waszyngton DC, Rzym i Jerozolimę 500-megatonowymi bombami nuklearnymi.


Chazarskiej mafii zostało przypomniane również, że zaraz po ataku na Fukushimę 11 marca 2011 roku na wyspie La Palma odnotowano setki trzęsień ziemi.


Kiedy nietrwała formacja skalna La Palmy spadnie do morza, wschodnie wybrzeże USA i południowej Europy zostanie dotknięte 100-metrowym tsunami.


Pomimo tych wszystkich gróźb i gróźb odwetowych, nie powinniśmy zapominać, że pokój na świecie jest o wiele bardziej prawdopodobny niż wojna światowa.


Narody świata w zdecydowanej większości odrzucają próbę syjonistów i ich kolegów w Iranie aby wywołać III wojnę światową.


Amerykańscy wojskowi i europejscy sojusznicy odrzucają wezwania do wojny przeciwko Iranowi. Chińczycy i Rosjanie mówią także irańskim zwolennikom twardej linii, że nie wezmą udziału w trzeciej wojnie światowej.


Irański rząd przeprowadził rozmowy pokojowe z Arabią Saudyjską i Stanami Zjednoczonymi.


Dlatego też prezydent Iranu Hasan Rouhani niedawno odwiedził Japonię. Po ataku na Soleimaniego kraje Zatoki Perskiej, w tym Arabia Saudyjska, zażądały pokoju.


https://www.bloomberg.com/amp/news/articles/2020-01-05/saudi-deputy-defenseminister-to-visit-washington-london-paper


Oczywiście istnieje jeszcze więcej prowokacji ze strony syjonistów gdy ich szatański projekt rozpada się wokół nich.


Ale stracili zdolność do oszukiwania i manipulowania siłami światowymi aby wciągnąć je w wojnę światową.


Oznacza to, że zagrożeniem dla syjonistów jest: Pokój na ziemi, życzliwość dla ludzi
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 11th Luty 2020, 14:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Dwa artykuły na temat naszych śmiertelny wrogów nasienia węża, znanego już nam autora, Jacka Boki.


https://kresywekrwi.blogspot.com/2020/02/kolejny-antypolski-wyczyn-bandersynow-z.html


oraz... a zwłaszcza o tym, 'bohaterze'...


Esesmani Andersahttps://kresywekrwi.blogspot.com/2020/02/esesmani-andersa.html#more


To jest zgroza i 'nasze' władze są po ich stronie, nie po naszej!
Sponsored content

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 32 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach