Czasy końca

Strona 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Hugo on 5th Styczeń 2019, 19:08

Ja napiszę prosto po czym poznamy, która to pustynia i kiedy na nią iść. Po orlich skrzydłach. Takie osoby jak ja potrzebują niemałej pomocy by zorganizować taką wyprawę. To nie wycieczka. A mają wyruszyć starcy, osoby chore a nawet leżące i przykute do łóżek. Również te, które nie wiedzą, że są Izraelitami. Tak więc rozpoznamy to bez problemu.

Hugo

Liczba postów : 251
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 5th Styczeń 2019, 19:20

Najgorsze( bardzo smutne) jest to ze niektorzy pojdą na pustynie na Sąd z różańcami. Dlatego byc moze ZNAK w postaci fioletu ostrzega przed takimi zagrywkami...

avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 5th Styczeń 2019, 20:12

Zgadzam się Hugo.

A co z tymi, którzy się nie załapią i się zreflektują, że się nie załapali? Wiadomo, że będzie ewakuacja w pośpiechu i nie będzie zwłoki. Ktoś w tym momencie poleci po dziecko do piaskownicy i będzie po zawodach. Może to być ktoś, kto czyta to forum i będzie chciał biec za tymi , którym się udało, a już będzie musztarda po obiedzie.

Biorę pod uwagę, że nie będziesz kompletować dzieci i zaufasz Bogu (nie przeszkadzając mu przy okazji w działaniach), ale ilu jest takich jak ty? Very Happy

I w tym stresie, że szansa się wymyka, dostaje informację, żeby tam czy tam poszedł, bo On tam jest. Ludzie nie będą chyba wtedy myśleć całkiem trzeźwo bo to wielki stres i będą zmierzać w złą stronę.

Nurtuje mnie pytanie, dlaczego Jezus (Isus) dał takie ostrzeżenie.

Nie widzę odpowiedzi w słowach Jezusa, ale może ktoś zapamięta to ostrzeżenie i np. po ucieczce niewiasty, nie wpadnie od razu w kłopoty.

To jest sytuacja po ucieczce niewiasty i jakoś to sobie wytłumaczyłem, ale co jeśli nawoływanie będzie przed ewakuacją? Mało ludzi wie o tym zagrożeniu i dlatego o tym piszę.

Szkoda po prostu ludzi, a oni o tym nie wiedzą.

Niech ludzie wiedzą, że jest takie ostrzeżenie - taki jest mój cel postów w tym temacie.

Smilepolskapaw

Liczba postów : 191
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 5th Styczeń 2019, 20:20

Wiecie co?

Nie wydaje sie Wam , ze ostrzegają nas przed projektem Blue Beam. A ten projekt to nic innego jak Glos wolający na pustynie. Kazdy ma to slyszec w glowie w swoim języku, malo tego Isus ma byc na niebie....czy ostrzezenie przed sluchaniem tego głosu nie jest diabelską probą ratowania "swojej" pozycji czy cos?

Tak mi po tym wszystkim przyszla mysl, aby obejrzeć te artykuly o projekcie blizej. Bo to moze byc zwiedzenie..https://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-%E2%80%93-planowany-przekret-wszechczasow/
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 5th Styczeń 2019, 21:25

polskapaw
Mat 24 napisał:(15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa -

(16) Wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry;

(17) Kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego;

(18) A kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz.

(19) Biada też kobietom brzemiennym i karmiącym w owych dniach.

(20) Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.

Te wersy wyraźnie mówią o tym, że w czasie pokazania się posągu Bestii na wzgórzu Syjon, niewiasta czyli Izraelici będą porwani znienacka.

Dosłownie, Bóg porwie cały genetyczny Izrael, który jest rozsiany po całym świecie wśród różnych narodów dlatego :

Mat 24 napisał:(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

Czyli ludzie będą porwani z miejsc w którym pracują z dachów domu i ze środków domów. Czy nawet ze swoich łóżek ponieważ w jednym państwie jest dzień w w drugim noc.

Większość tych ludzi będzie zaskoczonych ponieważ zwyczajnie nie wie, że jest genetycznymi Izraelitami.

Zobaczmy te słowa:

Ez 20 napisał:(33) Jak żyję - mówi Wszechmocny Pan - będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.

Czyli Bóg porwie wszystkich genetycznych Izraelitów nawet tych którzy na pustyni będą się buntować i nie wejdą do ziemi obiecanej. Zobaczmy te słowa:

Mat 24 napisał:(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

(45) Kto więc jest tym sługą wiernym i roztropnym, którego pan postawił nad czeladzią swoją, aby im dawał pokarm o właściwej porze?

(46) Szczęśliwy ów sługa, którego pan jego, gdy przyjdzie, zastanie tak czyniącego.

(47) Zaprawdę powiadam wam, że postawi go nad całym mieniem swoim.

(48) Jeśliby zaś ów zły sługa rzekł w sercu swoim: Pan mój zwleka z przyjściem,

(49) I zacząłby bić współsługi swoje, jeść i pić z pijakami,


(50) Przyjdzie pan sługi owego w dniu, w którym tego nie oczekuje, i o godzinie, której nie zna.

(51) I usunie go, i wyznaczy mu los z obłudnikami; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Co oznacza czuwanie???

Oznacza wypełnianie prawa Bożego pomimo ogromu bezprawia.

Ludzie którzy będą czynić bezprawie zostaną porwani ale na pustyni szybko nie zdadzą testu i zostaną pozostawieni na pastwę Bestii i jej Królestwa. Wersy 48 i 49 Mat 24 dosłownie pokazują Izraelitów czyniących bezprawie i nie wypełniających nauk Isusa. Taki jest sens czuwania, wypełnianie prawa Bożego, pomoc bliźnim.

Mamy czuwać, czyli wypełniać prawo Boga aby przygotować się na osąd czyli test posłuszeństwa i wytrwałości na pustyni.

Słowa Isusa należy rozpatrywać w kontekście innych proroctw.

Porwanie na pustynie nie oznacza zbawienia dla każdego Izraelity. Na pustyni wielu Izraelitów okaże się buntownikami i niewdzięcznikami.

Pisałem o tym tutaj na czym polega czuwanie:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/06/03/ewangelia-mateusza-czyli-przygotowanie-zaginionego-izraela-do-sadu-boga-na-pustyni/

Skoro Isus jest naszym Panem to czuwanie polega na wypełnianiu jego słów codziennie wytrwale i z wiarą.

Sama przypowieść o pannach roztropnych i nieroztropnych mówi nam nie o samym porwaniu Niewiasty ale o sądzie na pustyni Niewiasty. Na niej panny roztropne to te które wykonywały nauki Isusa codziennie i dla nich nie było problemem wykonywanie na pustyni słow Boga. Panny nieroztropne to te które tych nauk nie wypełniały i nie miały nawyków posłuszeństwa wobec prawa Bożego i okazały się buntownikami.

Tu nie chodzi o to aby cały czas czuwać w sensie typowego czuwania. Np jeśli porwanie będzie w tym samym czasie to co osoba mieszkająca w Polsce gdy będzie noc będzie spała i nie zostanie porwana bo spała, ale szczęściarze z Australii zostaną porwani bo nie spali????

To nie o to w tym chodzi. Isus powiedział jasno, w przypowieści o domu na skale i pasku, że czuwanie to wypełnianie jego słów czyli Tory!!!!!

To kochanie rodziny, zwalczanie pożądanie do kobiet i swoich własnych grzechów i złych skłonności.

Sam czas porwania nas wszystkich zaskoczy ale sam pobyt na pustyni i podporządkowanie się tam panującym prawo Boga dzięki wypełnianiu słów Isusa nie powinno być dla nas zaskoczeniem.

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 5th Styczeń 2019, 23:28

Cyrylu, wiemy to od dawna, ale nie o to mi chodzi.


Zaciekawił mnie post Lusi o Blue Beam w związku z ostrzeżeniem Jezusa.

Jeśli będą w tak spektakularny sposób ludzie zabierani w ucieczkę i to z wielu krajów świata, to   jest taka możliwość, że wielu będzie się chciało przyłączyć bo stwierdzi, że z nimi jest Bóg i wtedy gdy będą mówić, że On tam jest czy na pustyni, kolejne miliony ruszą myśląc, że idą za niewiastą. Pozbierają się za jeden czy dwa dni i podążą jednak do innych miejsc.

Tylko jest jeszcze jeden problem. Jezus posłany został do owiec Izraela i kierował swoje słowa głównie do nich, więc wygląda, że jest to dla nas ważne, tylko nie wiem jeszcze dlaczego.

Możliwe, że załapiemy jak się to zacznie dziać  Very Happy

polskapaw

Liczba postów : 191
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 6th Styczeń 2019, 01:25

Przypominam.

Ks.Micheasza 2:13

(13) Przed nimi pójdzie ten, który będzie łamał szyki, przełamie opór na przedzie, przejdą przez bramę i wyjdą. Przed nimi będzie kroczył ich Król, a Pan będzie na ich czele.

Ks.Izajasza 52:12

(12) Bo wyjdziecie nie jakby w nagłym pośpiechu ani nie pójdziecie jakby w ucieczce. Pan bowiem pójdzie przed wami i Bóg Izraela zamknie wasz pochód.

Ks.Izajasza 5:27

(27) Nikt wśród nich nie jest zmęczony ani się nie potyka, nikt nie drzemie ani nie śpi. Nie rozluźnia się pas na jego biodrach, nie rozrywa się rzemyk jego sandałów.

Ks.Izajasza 49:10

(10) Nie będą łaknąć ani pragnąć, nie dokuczy im gorący wiatr ni żar słoneczny, bo ten, który lituje się nad nimi, będzie ich prowadził i zawiedzie ich do krynicznych wód.

Ks.Izajasza 40:4

(4) Każda dolina niech będzie podniesiona, a każda góra i pagórek obniżone; co nierówne, niech będzie wyrównane, a strome zbocza niech się staną doliną!

Ks.Izajasza 42:16

(16) I poprowadzę ślepych drogą, której nie znają, ścieżkami im nieznanymi ich powiodę, ciemność przed nimi obrócę w jasność, a miejsca nierówne w równinę. Oto rzeczy, których dokonam i nie zaniedbam ich!

Ks.Izajasza 43:2, 16

(2) Gdy będziesz przechodził przez wody, będę z tobą, a gdy przez rzeki, nie zaleją cię; gdy pójdziesz przez ogień, nie spłoniesz, a płomień nie spali cię.

16) Tak mówi Pan, który toruje drogę przez morze i ścieżkę przez potężne wodyJak widać, wyjście na pustynię pod sztandarem Bożym, będzie nie do podrobienia.

Bo jeśli nawet ktoś będzie wołał nas na pustyni,

czy będzie z nami od początku drogi do końca?

czy będzie równał góry i doliny, a wszelkie wody nie będą nam przeszkodą?

czy będzie umiał sprawić, że nikt się nie zmęczy, ani nie będzie miał pragnienia ?

czy ciemność zamieni w jasność ?

W pewnym sensie, wybawienie Ludu Bożego, i jego przemarsz... to będzie taka wielka pokazówka dla całego świata, że

wrócił główny Boss i jasno pokaże, wszystkim, że z nim nie ma kto się równać, że cokolwiek ktokolwiek mu zarzucał... po prostu taki pokaz władzy zmiażdży wszelkie myślenie o nim źle i jakiekolwiek szanse i głupie myśli, że Boga można pokonać.

Temu Szatan i wszelkie władze tak bardzo będą chcieli ten marsz utrudnić, żeby pokazać światu, że mają szanse z Bogiem, ale to tylko się obróci przeciwko nim, Bóg jak przysłowiowy czołg przejedzie przez wszystkie przeszkody w terenie, i zostawi tylko po nich stertę złomu.

Chwała Ojcu !
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 6th Styczeń 2019, 01:48

To, co powyżej napisał Liksar także w pełni dowodzi temu, że to będzie dzieło Boga a nie ludzi!


Czyli nie obawiajmy się, siły szatana nas nie zwiodą, jeżeli będziemy posłuszni Bogu i Synowi.


lusia napisał:Wiecie co?

Nie wydaje sie Wam , ze ostrzegają nas przed projektem Blue Beam. A ten projekt to nic innego jak Glos wolający na pustynie. Kazdy ma to slyszec w glowie w swoim języku, malo tego Isus ma byc na niebie....czy ostrzezenie przed sluchaniem tego głosu nie jest diabelską probą ratowania "swojej" pozycji czy cos?

Tak mi po tym wszystkim przyszla mysl, aby obejrzeć te artykuly o projekcie blizej. Bo to moze byc zwiedzenie..

https://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-%E2%80%93-planowany-przekret-wszechczasow/

To jest bardzo ciekawe pytanie i uwaga. Owszem, z najnowszą technologią jest wiele możliwe i najprawdopodobniej oni będą chcieli to realizować.

Ale zwróćmy uwagę na szczególnie jasne i otwarte wyjaśnienie Isusa.

Mat 24:23  Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie. 24  Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych. 25  Oto powiedziałem wam.  26  Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie.  27  Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,  28  Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy. 29  A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone.  30  I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą. 31  I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

Mamy więc poważne ostrzeżenie przed oszustwami sił szatana i upadłych aniołów.

Na niebiesko zaznaczyłem najważniejszy czynnik, który poświadczy nam o tym, czy znak Isusa to znak od Boga, czy od szatana. 

zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. 


Czyli bez tych znaków nie wierzmy nikomu.


Nikt poza Bogiem nie jest w stanie czegoś takiego dokonać.

To jeden POTĘŻNY argument. Drugi argument, szatan na wszelkie akcje musi otrzymać od Boga pozwolenie.

Nawet gdyby potrafił ukazać coś PODOBNEGO na niebie, Bóg na to nie pozwoli. W wielu miejscach Objawienia mamy typowe zdanie - i dano mu paszczę i dozwolono mu...

To oznacza, że Bóg raczej nie dopuści do tego, aby uczciwi badacze Jego słowa i Lud Boży nie mogli się połapać, czy to jest dzieło Boga czy też oszustwo.

Jeżeli będziemy polegali ŚCIŚLE na słowach Boga i Syna, NIKT NAS NIGDY NIE ZWIEDZIE!


Czyli żadne gdybanie, przypuszczenia, filozofie, zwodnicze mowy... naszym zadaniem jest dokładna obserwacja wydarzeń opisanych w Biblii.

Dalej... najważniejszy jest także ten werset.

i pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

Nie ma ani jednego słowa o tym, że jakiś człowiek da sygnał, napisze ktoś coś na jakimś forum i będziemy w ten sposób ratowani.

Ktokolwiek tam nam grozi, nie jest przyjacielem naszym i Boga. Słowa Isusa ją niezwykle jasne i precyzyjne.

Powtórzę jeszcze raz...

Nie człowiek będzie decydował o tym, kto zostanie porwany czy uprowadzony, ale o tym będą decydowali aniołowie, którzy najpierw ogłoszą to na cały świat. Po to będą mieli wielką trąbę.

Wszelkie inne sugestie to pomysły szatańskie!!!

Znając już system szatański nieźle, nie trudno oprzeć się wrażeniu, ze tzw. project Blue Beam ma na celu... podważenie proroctw!!!
Wszelkie tajemnice, rzeczywiste tajemnice świata szatana są przed nami szczelnie ukryte i... przecieków nie ma.

To, że dowiadujemy się o zbrodniach syjonistów, to jest celowo na ukazywane w celu zwiedzenia z innej strony.

Po za tym najprawdopodobniej zaczną odkrywać nowe księgi biblijne, nowe Ewangelie czy nowe 'lepsze' teksty.

To wszystko musimy mieć na uwadze.

Sam czas końca na 100% według moich biblijnych poszukiwań odbędzie się w sposób opisany w Mateusza 24 rozdziale i wszystkie elementy tego się spełnią.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Hugo on 6th Styczeń 2019, 11:19

Właśnie chciałam napisać to co Liksar. To nie my mamy porywać się na wędrówkę, która skończyłaby się marnie, bo zabrakłoby nam zaopatrzenia, żywności a na koniec i tak bylibyśmy zatrzymani na granicy z powodu braku wiz. A celem jest jeden z najbardziej restrykcyjnych krajów czyli Arabia Saudyjska. Nie bez powodu szatan tak tej ziemi strzeże

Hugo

Liczba postów : 251
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 7th Styczeń 2019, 03:43

2 Ezdrasza 9:(1) I Odpowiedział i rzekł: "Zmierz dokładnie w swym umyśle: i kiedy zobaczysz, że pewna część przepowiedzianych znaków przeminęła,

(2) wtedy będziesz wiedział, że to jest czas, kiedy Najwyższy ma właśnie odwiedzić świat, który stworzył.

(3) A kiedy pojawią się na świecie trzęsienia ziemi, wzburzenie ludzi, knowania narodów, wahania liderów, zamieszanie książąt,

(4) wtedy zrozumiesz, że to są te dni, o których Najwyższy mówił od dni, które były dawne, od samego początku.

(5) Bo jak ze wszystkim, co się wydarzyło na świecie,  początek jest oczywisty i zakończenie się staje jawne;

(6) tak jest także z czasami Najwyższego: początki manifestują się w cudach i w mocnych dziełach, a koniec w karze i znakach.

W związku z tym cytatem....

Kilka trzęsień ziemi, w tym w Indonezji

https://prod-earthquake.cr.usgs.gov/earthquakes/eventpage/us2000j0uj/executive

oraz Alaska, Brazylia i Indonezja.

http://strangesounds.org/2019/01/boom-boom-boom-m6-1-m6-8-and-m6-6-earthquakes-hit-alaska-brazil-and-indonesia-within-24-hours.html

Trzęsienia dosyć poważne w sile i kilka, nie jedno.

Wczoraj także było trzęsienie w newsach ale nie pamiętam gdzie.

A widzę trzęsienia niemal codziennie, dlatego już ich nie raportuję.

polskapaw No i super  Very Happy  

A czy szatan może taką łąkę kwiatową "skopiować" w kilku innych miejscach?
Miał sporo czasu na przygotowanie. Czy te doniesienia można zweryfikować?

Powtórzę słowa Jezusa raz jeszcze. One dotyczą już przecież czasów końca:

Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie!

Możliwe, że nie będzie wątpliwości dla tych co mają uciekać, ale może być dla tych, którzy będą się chcieli dołączyć i uchwycić szaty.

Ludy będą się przemieszczać pewnie przez kilka tygodni i szkoda by było, żeby inni poszli z inną wycieczką. Co tu dużo gadać. Każdy z nas może być tym innym.

Nie sztuka w euforii pójść innym szlakiem. Ostrzeżenie od Jezusa jest aktualne. Fakt, że obrazki są imponujące, ale jeszcze nikt z nas tam nie jest na miejscu.

Oczywiście, ze szatan może wiele, ale nie na wszystko Bóg mu pozwoli. Na pewno Bóg mu nie pozwoli na fałszywe znaki czasów końca. w takim przypadku ostrzenie biblijne nie miałyby żadnego sensu.

Jeszcze raz, aby nie było żadnych wątpliwości. Sprawdzamy proroctwa i według nich doskonale wiemy, że na żadnym forum, w żadnej gazecie nie będzie ważnych informacji o wyjściu Narodu Wybranego na pustynię.

Polecenie takie otrzymamy tylko i wyłącznie od samego Boga lub Syna.

Nie ma więc żadnych obaw, że nie wiadomo kto będzie porwany czy wzięty na pustynię.

Biblia jest niezwykle jasna w tych kwestiach.

Mateusza 24:40  Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. 41  Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona. 42 Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie. 43  A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego. 44  Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Wszelkie insynuacje podane wcześniej to nic innego poza insynuacjami, nie mającymi potwierdzenia w tekstach naszych postów, poza ostatnimi postami polskapaw.

Założyłem forum, nie po to, aby propagować moje poglądy czy prawa ale poglądy i Prawa Boga i Syna.

I postępuję ja i wielu innych dokładnie według powyższych wskazówek Syna Bożego. Czekamy a szatan chce wygrać z Bogiem. My staramy się być gotowi, zgodnie z poleceniem Isusa, ponieważ godziny się nie domyślamy.

Przynajmniej pod tym względem postępujemy wzorowo i z wielkim zapałem, widząc, że czas się przybliża szybkimi krokami.


Ale nikt z nas nie poda dnia ani godziny oraz rozkazu do wyjazdu na pustynie.

Jeżeli ktoś to uczyni na forum, natychmiast zostanie z niego usunięty.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 7th Styczeń 2019, 09:01

0:20 łysy facet za kobietą. Ma przypinkę masonerii ....

avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 7th Styczeń 2019, 15:49


Spór między Republikanami a Demokratami w USA doprowadził do poważnych ograniczeń w dostępie do informacji publicznych. Nie działa wiele stron internetowych należących do największych instytucji badawczych i naukowych. Skutki tego są tragiczne.


https://www.koniec-swiata.org/nasa-noaa-i-inne-instytucje-zawiesily-dzialalnosc-przez-paraliz-rzadu-federalnego-usa-gina-ludzie/
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 12th Styczeń 2019, 05:56

thewordwatcher napisał:
Wszelkie insynuacje podane wcześniej to nic innego poza insynuacjami, nie mającymi potwierdzenia w tekstach naszych postów, poza ostatnimi postami polskapaw

Bardzo ciekawe Shocked

Od kiedy musi być potwierdzenie w czyichś postach.

A jak chcesz mieć potwierdzenie w czyichś postach to widzę, że nie obowiązuje już, że dziesięciu uchwyci się szaty jednego Izraelity i pójdą razem, bo będą widzieli, że z nimi jest Bóg.
Poza tym, że jeden zostanie wzięty a drugi pozostawiony tłumaczone było na forum, jako dotyczące pochwycenia do grupy 144 tyś.

Są podstawy do tego, by martwić się o innych, a może i o ciebie Henry, bo jeszcze do ewakuacji się nie załapałeś, a więc ostrzeżenie Jezusa o wyjściu na pustynię, gdy będą o tym mówić jest istotne i nie ma znaczenia tu twoja opinia, bo zdanie Jezusa jest nad twoim.

Jeżeli Jezus dał takie ostrzeżenie, to znaczy, że trzeba wziąć je pod uwagę Henry.polskapaw

Liczba postów : 191
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 12th Styczeń 2019, 11:32

No niestety polskapaw siejesz tutaj wiele zamieszania i najwyraźniej oskarżasz mnie publicznie, wielokrotnie bez podania nawet śladów dowodów twoich oskarżeń.

Napisałeś:

Od kiedy musi być potwierdzenie w czyichś postach.

Zawsze i wszędzie tak jest, było i zawsze tak będzie. Chcesz podaj jakąś informację? Podaj ją zgodnie z prawdą. Albo napisz, ze to po prostu twoja opinia.

Ja to potwierdzam twoimi cytatami.


15 Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte6 - kto czyta, niech rozumie - 16 wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! 17 Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. 18 A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. 19 Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! 20 A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. 21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd7 i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony. 23 Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie!  

Wygląda na to, że to nawoływanie do fałszywego wyjścia na pustynię odbędzie się w momencie albo zaraz po ujawnieniu ohydy spustoszenia.

Tylko, że nasza ucieczka też ma nastąpić w tym czasie.  Mało mówimy na temat fałszywego kierowania ludzi na pustynię czy do innych miejsc, ale sam na razie nie wiem jak to ugryźć. Możliwe że, fałszywe nawoływanie dotyczyć będzie innej pustyni.  

Piszemy i mówimy wiele o ucieczce na pustynię i wiele osób to od nas się dowiaduje, ale trzeba wyjaśnić na czym może polegać oszustwo zapraszania nas na pustynię gdzie Naszego Pana tak naprawdę nie będzie a będzie jakaś może pułapka."


Źródło: http://zbawienie.forumotion.com/t320p325-czasy-konca

Chcesz coś podać z News? Podaj źródła. Z Biblii tak samo. Krytykujesz kogoś? Podaj uzasadnione przyczyny.

Niestety najwyraźniej nie stać cię na kulturalną i merytoryczną dyskusję poza zwykłymi insynuacjami, które są wyraźnym zaprzeczeniem mego posta zaledwie dwie pozycje wyżej.

Robisz to drugi raz, już po pierwszym ostrzeżeniu (jest w podanym linku http://zbawienie.forumotion.com/t320p325-czasy-konca ) i niestety będziesz mógł to forum jedynie czytać, o ile to cię w ogóle interesuje.

Albo... założysz swoje własne forum.

Pozbawiam cię prawa pisania na forum z powodu zamieszania które robisz.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 12th Styczeń 2019, 12:13

Szarańcza to JEDNA z plag egipskich. Narazie tylko to tam wystąpiło


Od początku tego tygodnia, Mekka zmaga się z rojem szarańczy, która utrudnia życie mieszkańców. Owady pojawiły się również w najważniejszym miejscu dla wyznawców islamu, Świętym Meczecie. Władze natychmiast podjęły decyzję o dezynsekcji miejsca

https://nczas.com/2019/01/12/wielki-meczet-w-mekce-zaatakowany-przez-chmary-szaranczy-szokujacy-film-wideo/


avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 18th Styczeń 2019, 13:59

Ja chce do domu , do Ojca ,do pachnącego Chleba...


Aukcje dzieci w Finlandii

Jak by nie było, to fiński minister „dziecięcy” przypomina, że popyt kształtuje rynek. A liczba prywatnych firm na rynku handlu dziećmi, w Finlandii, znacznie przekracza liczbę kruszynek odebranych prawdziwym rodzicom.


https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/21/w-finlandii-juz-sa-aukcje-dzieci/?fbclid=IwAR3MYFYt181hO9Yw5NQYreV5ZwCwhvDodAvTEtjEvKgI7Up7-Hn1bHgvwLw
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 18th Styczeń 2019, 18:16


I to artykuł sprzed 5 lat !
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 18th Styczeń 2019, 18:37

Apollo-horus-shiva-niszczyciel

W 1 ksiedze Kronik 21.1 w Biblii przedstawiony jest " obraz " Niszczyciela"....

https://www.koniec-swiata.org/dyrektor-ds-obliczen-przyznal-ze-cos-moze-przedostac-sie-przez-wrota-lhc/
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach