Cudowne wybawienie ludu Bożego

+29
Iraeneus
efraimita
Edwedere
Kowalski
Andrzej
Liksar
Zwykły
Gregor
Marysia87
Skiper
Mutu
Jacek86
Szymon
Milosc
Arkadia
lusia
Olo
walirlan
Rafal81
Takeshi
Hugo
Bushi
anileve
polskapaw
Obserwator
levrone55
Kasia
Cyryl
Henry Kubik
33 posters
Go down
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

9th Czerwiec 2016, 04:31
Chwała Bogu.

Liksar pięknie temat wyłożyłeś!, będę kopiował i przekazywał ludziom to co napisałeś.

Mnie zają jeden szczegół:

Izajasz 29: 17 " Zaiste, już za małą chwilkę Liban przemieni się w urodzajne pole, a urodzajne pole będzie uważane za las. "

Geografia Libanu:

Roślinność: uboga, głównie zarośla makchia, stepy, łąki górskie; niewielkie obszary leśne (w tym resztki słynnych lasów cedrowych).

Obserwator opisuje w Dwóch Świadków Apokalipsy że sąd ma być w dolinie Jozafata pod Jerozolimą to ma to sens że Liban może być zapleczem, spichlerzem dla Izraela.

Księga Joela 4:

(1) I oto w owych dniach i w owym czasie, gdy odmienię los jeńców Judy i Jeruzalem,

(2) zgromadzę też wszystkie narody i zaprowadzę je na Dolinę Joszafat, i tam sąd nad nimi odbędę w sprawie mojego ludu i dziedzictwa mego, Izraela, które wśród narodów rozproszyli, a podzielili moją ziemię;

(12) Niech ockną się i przybędą narody te na Dolinie Joszafat, bo tam zasiądę i będę sądził narody okoliczne.

(14) Tłumy i tłumy w Dolinie Wyroku [znajdować się będą], bo bliski jest dzień Pański w Dolinie Wyroku.


Bóg przyniesie nam wybawienie i ogromne zmiany, cuda z których daj Boże będziemy korzystać.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

9th Czerwiec 2016, 07:24
Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 2ih13qx
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

9th Czerwiec 2016, 08:32
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 26th Marzec 2018, 14:07, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7332
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

9th Czerwiec 2016, 11:19
Ciekawe wersety o dwóch świadkach.

Zec 4:10  Bo ci, którzy gardzili dniem małych początków, będą się jeszcze radowali, gdy zobaczą kamień szczytowy w ręku Zorobabela. Te siedem lamp - to oczy Pana; one to przepatrują całą ziemię.
Zec 4:11  Wtedy odezwałem się i zapytałem go: Co oznaczają te dwa drzewa oliwne po prawej i lewej stronie świecznika?
Zec 4:12  I powtórnie odezwałem się, i zapytałem go: Co oznaczają te dwie gałązki drzew oliwnych, które dwiema złotymi rurkami wypuszczają z siebie oliwę do złotych lamp?
Zec 4:13  Wtedy on odpowiedział mi: Czy nie wiesz, co one oznaczają? I odpowiedziałem: Nie, mój panie!
Zec 4:14  A on odrzekł:
To są dwaj pomazańcy, którzy stoją przed Panem całej ziemi.

I wersja z Objawienia...

Rev 11:3  I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.
Rev 11:4  Oni to są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, które stoją przed Panem ziemi.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7332
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

9th Czerwiec 2016, 15:04
Message reputation : 100% (3 votes)
Mnie się wydaje, że coś się wielkiego zaczyna. Od około 2 tygodni wielu ludzi twierdzi, ze znacznie się nasiliły ataki demoniczne.

Mamy wojska zbrodniczego NATO w Polsce i jeżeli ktoś przeczytał uważnie mojego poprzedniego posta z tego wątku, praktycznie nie ma ważniejszego celu na ziemi, poza... Słowiaństwem.

https://zbawienie.forumotion.com/t12p250-cudowne-wybawienie-ludu-bozego

Po to powstał Izrael fałszywy itp rzeczy, aby nas w końcu dopaść i zniszczyć. Wszelkie negatywne informacje na temat Izraela są cenzurowany i płatni kłamcy infiltrują wszystkie możliwe fora, aby informacje o rzeczywistym Izraelu oraz planie Bożym wyzwolenia tegoż Izraela nie roznosiły się zbytnio za szeroko.

Jesteśmy teraz w sytuacji, że NATO oraz  Imam Franciszek praktycznie dotykają swymi brudnymi od ludzkiej krwi rękami źrenicy oka naszego Boga, przez umieszczenie łajdactwa NATO na polskich ziemiach.

Są różne możliwości ale to wygląda na poważny plan ataku NATO na Rosję i wywołanie bratobójczej wojny pomiędzy Słowianami.

Nie twierdzę , że to się im uda ale widzę OLBRZYMIĄ szansę na reakcję samego Boga!!!

Nie znamy wielu detali z wielu proroctw ale widzimy, że wszystko od dłuższego czasu zmierza ku spełnieniu się tych proroctw i nadchodzi czas na akcję Boga oraz jego Syna, Chrystusa, ponieważ Lud Boży jest na muszce ohydnych satanistów, ogłupiających masy ludzi.

Co się moze wydarzyć?

Wygląda to na masowy atak na Słowian. Jeszcze się krew nie leje ale Biblia w Objawieniu zapowiada atak szatana na Niewiastę, która porodziła chłopczyka. W takim momencie Niewiasta nie doznała krzywdy a chłopczyka porwał Bóg do nieba. Objawienie 12 rozdział.

Bezpośredni atak na Słowiaństwo oznacza także, że szatan już został z nieba wyrzucony i jest wściekły.
Widzieliśmy wiele 'meteorów spadających z nieba.

Czy to był szatan i upadli? Nie wiemy ale taka możliwość istnieje.


Może nastąpić w każdej chwili porwanie a także wymarsz na pustynię.

Może pokazać się znak Syna Człowieczego na niebie oraz trzech aniołów wydających wyroki i oznajmiających wydanie wyroku na Watykanie i USA oraz... NATO!

Może się pokazać Bestia apokaliptyczna (upadli aniołowie) i nastąpić usuniecie 10 dzisiejszych władców w krajach będących w niewoli syjonistycznej.

Wydaje się, że druga część satanistów poświęci dotychczasowe władze syjonistyczne z powodu braku szansy na wygranie z Bogiem. Bóg ma zniszczyć Nierządnicę rękami Bestii i tak pokieruje wydarzeniami, ze nastąpi zmiana systemu rządów państwach o białej populacji.

Jest możliwe, że wszyscy zbrodniarze zostaną ukarani a na ich miejsce pojawią się nowi, którzy będą pozować na naszych dobroczyńców i przyjaciół, poprzez umorzenie długów państw i ludzi cywilnych.

Mamy więc wiele opcji, wszystkie bardzo realne i miejmy oczy i uszy szeroko otwarte.

Istnieje także szansa, że obecna sytuacja rozwieje się bez echa, ale na to raczej bym nie liczył.

Jeszcze takiej sytuacji na świecie nie widziałem i ostatnio zdałem sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej to wszystko jest możliwe.

To, że oni są tutaj oznacza, że oni wiedzą doskonale kim są Słowianie i dążą do naszego wyniszczenia.

Papierz nazwał tę sytuację olbrzymim ryzykiem, które może zakończyć jego życie i prosił, by to go nie bolało.

Wydaje mnie się, że o to właśnie ryzyko mu chodził i że nie będzie już następnych Świąt Bożego Narodzenia.

Miejmy oczy i uszy otwarte i módlmy się do NASZEGO Boga o pomoc i ratunek.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

10th Czerwiec 2016, 06:01
Message reputation : 100% (2 votes)
Zauważmy jedno. W tym artykule:
https://cyryl27.wordpress.com/2016/06/03/ewangelia-mateusza-czyli-przygotowanie-zaginionego-izraela-do-sadu-boga-na-pustyni/

Zauważyłem jedną ciekawą rzecz, Bóg wyzwoli Słowian - zganiony Izrael. Uczyni to pomimo grzechów i bałwochwalstwa Izraelitów, ze względu na Swoje imię.

Ale czy zabranie na pustynię dla wielu Słowian będzie ocaleniem???

Nie ponieważ zabranie na pustynie to będzie test dla każdego Izraelity z posłuszeństwa wobec Boga i wypełniania jego prawa oraz słów!!!

Na pustyni wielu Słowian zapewne będzie chciało dalej żyć ze swoimi grzechami czyli będzie chciało dalej łamać prawo Boże. Tak przecież powiedział Isus:

Jana 8 napisał:(24) Dlatego powiedziałem wam, że pomrzecie w grzechach swoich. Jeśli bowiem nie uwierzycie, że to Ja jestem, pomrzecie w swoich grzechach.

Co te słowa mogą oznaczać???

Otóż na pustyni Syn Boży będzie nadzorował wypełnianie prawa Bożego i wielu Słowian będzie podważało autorytet Isusa i będzie trwało dalej w swoich grzechach!!!

Dlatego za nieposłuszeństwo zostaną oni skazani na śmierć.

Szatan doskonale wie, że nie powstrzyma Boga przed wyzwoleniem Jego narodu!!!

Celem szatana jest zatem maksymalna demoralizacja Słowian aby jak największa ich ilość nie przeszła testu na pustyni.

Co jest jest celem Isusa??? Aby jak największa ilość Słowian przeszła test na pustyni!!!

Będzie nas sadził sam Bóg Izraela!!!!

Upadli aniołowie z otchłani drżą przed sądem Boga nad nimi. O tym jak straszny jest sąd Boga nad niesprawiedliwymi świadczą te słowa:

Sofoniasza 2 napisał:(3) Szukajcie Pana, wszyscy pokorni ziemi, którzy wypełniacie jego prawo! Szukajcie sprawiedliwości, szukajcie pokory, może się ukryjecie w dniu gniewu Pana.


Otóż dzień sądu Boga to będzie także dzień gniewu Boga !!!

Otóż naszym celem powinno być promowanie wypełnianie prawa Bożego, maksymalnej ilości przepisów prawa Bożego u Słowian. Sam Isus co powiedział:

Mat 9 napisał:(35) I obchodził Isus wszystkie miasta i wioski, nauczał ich w synagogach i zwiastował ewangelię o Królestwie, i uzdrawiał wszelką chorobę i wszelką niemoc.

(36) A widząc lud, użalił się nad nim, gdyż był utrudzony i opuszczony jak owce, które nie mają pasterza.

(37) Wtedy rzekł uczniom swoim: Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało.

(38) Proście więc Pana żniwa, aby wyprawił robotników na żniwo swoje.

Otóż Isus powiedział, że w czasach końca - czyli zabrania Izraela na pustynie - będzie mało robotników.

Więc powinniśmy skupić się na namawianiu Polaków do powrotu do Boga i wypełniania Tory!!!

Niech Polacy i inne narody Słowiańskie odwrócą się od grzechów aby mieli dość sił na spotkanie z Bogiem na pustyni i jego sadem!!!
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

19th Czerwiec 2016, 21:04
Message reputation : 100% (1 vote)
U mnie dziś znak "Przymierza" bounce

[Zdjęcie panoramiczne]

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 29623bo
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

22nd Czerwiec 2016, 23:36
Message reputation : 100% (1 vote)
https://www.youtube.com/watch?v=RQKaoO2QEqo&feature=youtu.be

Bardzo interesująca wypowiedź putina zapytanego o Słowian
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

24th Czerwiec 2016, 14:53
Odnośnie naszych rozważań, czy szatan przegrał już walkę w niebie, czy jeszcze nie.

Wydaje mi się, że jeżeli przyjąć, że Objawienie podaje nam pewną określoną kolejność wydarzeń, to moim zdaniem albo jesteśmy już po opieczętowaniu 144.000 wybrańców, w tym dwóch świadków, ale przed wszystkimi trąbami, albo część trąb już zabrzmiało (na pewno zaś nie było jeszcze siódmej trąby, bo tę akurat będziemy – o ile, mam nadzieje, dożyjemy – wszyscy słyszeć na całej ziemi, a co w przypadku pozostałych trąb tj. od 1 do 6 nie jest już takie oczywiste, ale o tym za chwilę).

Jeżeli opieczętowanie 144.000 wybrańców (czyli porodzenie chłopczyka przez Niewiastę), w tym i dwóch świadków miało już miejsce i świadkami będą ludzie spośród dziś żyjących na ziemi, to ich opieczętowanie najwcześniej mogłoby nastąpić gdzieś – załóżmy - w latach 50-tych (czyli dzisiaj najstarsi ze świadków mieliby 66 lat), a może odrobinę wcześniej i od tamtego czasu powinny być słyszalne trąby.

Od razu więc pomyślałem o dziwnych dźwiękach z nieba, które zdarza się ponoć czasami słyszeć i nagrywać w różnych częściach świata od jakiegoś czasu. Abstrahując od tego, czym są one są i czy nie jest to jakieś fałszerstwo (ja ich osobiście nie słyszałem, a wiedząc, że będą próby zwiedzenia i to na różnych poziomach podchodzę do nich z dużym dystansem) zaciekawiło mnie, od kiedy najwcześniej o nich słyszano. Poszperałem trochę w necie na ten temat i… tu ciekawostka, bo według jednego z artykułów na ten temat pierwsze doniesienia o dziwnych dźwiękach z nieba pojawiały się już w latach siedemdziesiątych XX wieku. Po raz pierwszy amatorsko zarejestrowano dźwięk 11 sierpnia 2011 na Ukrainie, w Kijowie. Potem częstotliwość występowania tego zjawiska przybrała na sile, manifestując się w różnych częściach świata.

Czyli to by się zgadzało! O ile oczywiście te dźwięki są prawdziwe i nie są wytwarzane przez ludzi szatana na ziemi, czyli o ile nie jest to próba zwiedzenia.

Inną sprawą przy takim założeniu jest to, że żadna z dwóch światowych wojen nie byłaby żadnym z wydarzeń zwiastowanych przez jakakolwiek z siedmiu trąb.

Wracając do kwestii szatana: dopiero po oznaczeniu wszystkich wybranych (w tym i dwóch świadków) nastąpi zrzucenie szatana wraz z jego aniołami na ziemię (a to będzie albo byłyby potężny pokaz spadających gwiazd, skoro aż jedna trzecia gwiazd spadnie na ziemię, ale może to być rozciągnięte w czasie na lata i nie musi nastąpić jednorazowo, mogą to być np. roje perseidów itp.), które nastąpi gdzieś pomiędzy 1 a 7 trąbą. Raczej na pewno spadnie na ziemię przed albo w czasie 3,5 rocznego okresu prorokowania dwóch świadków, bo ma ich zabić „Bestia z morza”, a ona otrzyma całą władzę od szatana, który zostanie wyrzucony z nieba wraz ze swoimi upadłymi po przegranej walce w niebie.

Dlatego w tej sytuacji są następujące możliwości:
1) wybrańcy i świadkowie są już opieczętowani (co nastąpiło najwcześniej w latach - załóżmy - 50-tych), ale żadna z trąb jeszcze od tamtego czasu nie zabrzmiała, czyli szatan jeszcze nie został wyrzucony z nieba,
2) wybrańcy i świadkowie są już opieczętowani (co nastąpiło najwcześniej w latach - załóżmy - 50-tych), ale zabrzmiało już kilka trąb (trzeba byłoby pogrzebać w wydarzeniach światowych pod kątem katastrof, żeby to sprawdzić – z pewnością jest wiele wydarzeń, które można byłoby podciągnąć pod opis wydarzeń zwiastowanych przez trąby nr 1 - 6), natomiast na pewno nie zabrzmiała jeszcze 7 trąba, czyli szatan albo już został wyrzucony z nieba, albo jeszcze nie,
3) wybrańcy i świadkowie nie zostali jeszcze opieczętowani, a zatem żadna z trąb jeszcze nie zabrzmiała i szatan jeszcze nie został wyrzucony z nieba.

Skoro jednak widzimy, że powoli budzi się już do życia „Bestia z morza” to znaczy, że druga opcja jest najbardziej prawdopodobna. A świadkowie albo już prorokują, czyli jesteśmy w trakcie 3,5 rocznego okresu przed 7 trąbą, przed 6 i 7 pieczęcią, przed zniszczeniem Nierządnicy, a następnie Babilonu i przed wszystkimi 7 plagami, albo jeszcze nie prorokują, ale niebawem zaczną (może trzeba będzie poszukać w necie jakichś anglojęzycznych, niezależnych i aktualnych informacji z okolić Jerozolimy, albo z Palestyny w poszukiwaniu ich działalności). A szatan? W tej sytuacji, jak zasugerował Henryk, najprawdopodobniej przegrał już walkę w niebie i jest już na ziemi na stałe, a wraz z nim wszyscy upadli aniołowie.
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

24th Czerwiec 2016, 14:57
Teraz jeszcze odnośnie kwestii trąb.

Trąba nr 7 zwiastuje to, że kiedy zabrzmi dokona się tajemnica Boga, dokona się dobra nowina, którą Pan podał prorokom, a więc to będzie sygnał do wyzwolenia Izraela i do rozpoczęcia przez niego podróży na pustynię. Na jej temat znalazłem w Biblii kilka poniższych fragmentów (tutaj z BT, ale po porównaniu z BW – zamieszczam tylko z BT, jeżeli nie ma istotnych różnic między BT a BW):

Ks. Izajasza 27:
(12) Stanie się w ów dzień, że Pan wymłóci kłosy - od Rzeki aż do Potoku Egipskiego; i wy, synowie Izraela, wszyscy co do jednego będziecie zgromadzeni. (13) W ów dzień zagrają na wielkiej trąbie, i wtedy przyjdą zagubieni w kraju Asyrii i rozproszeni po kraju egipskim, i uwielbią Pana na świętej górze, w Jeruzalem.

Ks. Joela 2:
(1) Dmijcie w róg na Syjonie, a wołajcie na górze mej świętej! Niechaj zadrżą wszyscy mieszkańcy kraju, bo nadchodzi dzień Pański, bo jest już bliski.
(15) Na Syjonie dmijcie w róg, zarządźcie święty post, ogłoście uroczyste zgromadzenie. (16) Zbierzcie lud, zwołajcie świętą społeczność, zgromadźcie starców, zbierzcie dzieci, i ssących piersi! Niech wyjdzie oblubieniec ze swojej komnaty a oblubienica ze swego pokoju!

Ks. Zachariasza 9:
(13) Albowiem Judę trzymam w pogotowiu, jak łuk napinam Efraima, jak włócznią kieruję synami twymi, Syjonie, przeciwko synom twoim, Jawanie, i miecz mocarza z ciebie uczynię. (14) Pan się zjawi nad nimi. Jak błyskawice wzlecą Jego strzały i Pan, Bóg wszechmogący, zadmie w róg. Nadciągnie w szumie wichru z południa.

Mt 24:
(30) Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. (31) Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego.

Jak dla mnie z powyższego wynika, że trąbę siódmą o głosie potężnym, która będzie sygnałem, aby zgromadzić Izraela ze wszystkich krańców ziemi będzie słychać na całym świecie. W odniesieniu do pozostałych trąb niczego podobnego nie znalazłem. Może dlatego, że pozostałe trąby od 1 do 6 nie będą słyszalne na całym świecie, a tylko w niektórych rejonach ziemi - jak to ma miejsce dotychczas - a nie będą słyszalne na całym świecie dlatego, aby tej szczególnej ostatniej siódmej traby nie pomylić z wcześniejszymi. To musi być przecież znak szczególny! Poza tym może właśnie dzięki temu, że nie wszyscy na raz tj. na całej ziemi usłyszą trąby od 1 do 6 (przez co nie będą wiedzieli, co o tym myśleć i jak do tego podchodzić), w ten właśnie sposób dojdzie do zaskoczenia, o którym wspomniał Pan Isus Chrystus w Mt 24:38 mówiąc, że:

(38) Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, (39) i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7332
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

4th Sierpień 2016, 16:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Zdałem sobie sprawę z niezwykłej sytuacji narodów Układu Warszawskiego czy raczej państwa członkowskich w ZSRR.


Ja to dobrze pamiętam. Poza NRD wszystkie te państwa to państwa Słowian z Polska i Rosją na czele.


Czyli plan II Wojny Światowej tego nam nie powiedział, że celem II WŚ było zupełne zniewolenie Słowian. Na terenach NRD także było wielu Polaków.


Zdrada Zachodu w Jałcie była doskonale przygotowana i Sikorski musiał zginąć.


Ale plan II WŚ o tym raczej nie wspomina.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

4th Sierpień 2016, 16:44
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:... Na terenach NRD także było wielu Polaków.

Nie chodziło tylko o Polaków, na terenach wschodnich Niemiec żyją Słowianie. Tzw Słowianie połabscy, granica wpływów komunistów była bardzo precyzyjnie ustalona. Miała objąć wszystkie tereny rdzennych Słowian. Juz kiedyś o tym pisałem, że oprócz zdobycia totalnej kontroli nad słowianami, komunizm miał opóźnić przebudzenie Słowian, gdyż jedyną formą oporu względem państwa totalitarnego był kościół, a dobrze wiemy, że w tej "opozycji" przebudzenie do prawdziwej wiary w Boga nie było możliwe.

_________________
Iz 45, 22 Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

21st Sierpień 2016, 00:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Chyba znalazłem fragment który nieco przybliża nam wydarzenia, które spotkają nas w najbliższym czasie?

Ps 107

(1) Wysławiajcie Pana, albowiem jest dobry, Albowiem łaska jego trwa na wieki!

(2) Niech mówią odkupieni przez Pana, Ci, których wyzwolił z ręki nieprzyjaciela,

(3) Których zebrał z ziem, ze wschodu i zachodu, Z północy i południa!

(4) Błądzili po pustyni, po pustkowiu, Nie znajdując drogi do miasta zamieszkałego.

(5) Byli głodni i spragnieni, Dusza w nich omdlewała.

(6) Wołali do Pana w niedoli swej, A On wybawił ich z utrapienia.

(7) Poprowadził ich drogą prostą, Aby mogli dojść do miasta zamieszkałego.

(8 ) Niechaj wysławiają Pana za łaskę jego I za jego cuda dla synów ludzkich,

(9) Napoił bowiem duszę pragnącego, A duszę głodnego napełnił dobrem!

(10) Siedzieli w ciemności i mroku, Związani nędzą i żelazem,

(11) Ponieważ sprzeciwili się słowom Bożym I pogardzili radą Najwyższego.

(12) Serce ich upokorzył trudem; Słaniali się, a nikt nie pomógł.

(13) I wołali do Pana w swej niedoli, A On wybawił ich z utrapienia.

(14) Wyprowadził ich z ciemności i z mroku, A więzy ich rozerwał.

(15) Niechaj wysławiają Pana za łaskę jego I za cuda jego dla synów ludzkich!

(16) Ponieważ skruszył bramy spiżowe I połamał zasuwy żelazne.

(17) Chorowali z powodu swego występnego życia I cierpieli z powodu swych win.

(18) Wszelki pokarm obrzydł im I bliscy już byli bram śmierci.

(19) Wtedy wołali do Pana w swej niedoli, A On wybawił ich z utrapienia.

(20) Posłał słowo swoje, aby ich uleczyć I wyratować ich od zagłady.

(21) Niechaj wysławiają Pana za łaskę jego I za cuda jego dla synów ludzkich!

(22) Niechaj składają ofiary dziękczynne, Niech z radością opowiadają o czynach jego!

(23) Ci, którzy na statkach płynęli po morzu, Uprawiając handel na wielkich wodach,

(24) Widzieli dzieła Pana I cuda jego na głębinach.

(25) Rzekł, i zerwała się burza, Która spiętrzyła fale,

(26) Wznosili się aż do nieba, Zapadali się w głębiny; Dusza ich truchlała w niebezpieczeństwie.

(27) Zataczali się i chwiali jak pijani, A cała ich mądrość obróciła się wniwecz.

(28) Wołali do Pana w swej niedoli, A On wybawił ich z utrapienia.

(29) Uciszył burzę, I uspokoiły się fale morskie.

(30) Wtedy radowali się, że się uspokoiły, I zawiódł ich do upragnionej przystani.

(31) Niechaj wysławiają Pana za łaskę jego I za cuda jego dla synów ludzkich!

(32) Niechaj go wysławiają w zgromadzeniu ludu I niechaj go chwalą w radzie starszych!

(33) Zamienił rzeki w pustynię, A źródła wód w ziemię suchą.

(34) Ziemię urodzajną w słoną i jałową Z powodu złości jej mieszkańców.

(35) Pustynię zamienił w zbiorniki wód, A ziemię suchą w źródła wód.

(36) Osadził tam głodnych I założyli miasto do zamieszkania.

(37) Obsiali pola i zasadzili winnice, I zebrali obfity plon.

(38) Błogosławił im i rozmnażali się bardzo, A bydła ich nie umniejszył.

(39) Lecz zmaleli i zgnębieni byli Przez ucisk, nieszczęście i strapienie.

(40) Wylał wzgardę na dostojników I sprawił, że błądzili po bezdrożnym pustkowiu,

(41) Ale ubogiego podniósł z nędzy I rozmnożył rodzinę jego jak trzodę.

(42) Widzą to prawi i cieszą się, A wszelkie bezprawie zamyka swe usta.

(43) Kto jest mądry, niechaj się tego trzyma I rozważa łaskawość Pana!


_________________
Iz 45, 22 Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

1st Wrzesień 2016, 17:51
Henryk napisał dzisiaj w temacie WATYKAN- WIELKA NIERZĄDNICA:
Jeżeli coś z tych rzeczy się wydarzy, czyli ohyda spustoszenia, ujawnienie UFO/upadłych aniołów czy nawet kategoryczny zakaz niezależnego wielbienia Boga Biblii, to może oznaczać na 100% Wielki Ucisk.

A z Uciskiem mamy niemal natychmiastowe porwanie oraz pojawienie się 2 świadków oraz wymarsz na pustynię".

Chodzi mi o wymarsz na pustynię. Wiem, że jest to wałkowane od dawna, ale mi nie daje jednak spokoju ten fragment wypowiedzi Chrystusa:

"(29) Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. (30) Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. (31) Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego. "

Jeśli będzie pochwycenie 144 tyś, ewakuacja na pustynię, to kim są ci wybrani którzy przejdą przez wielki ucisk?
Których wybranych po wielkim ucisku zgromadzą aniołowie (na głos trąby), gdzie zostaną zgromadzeni i w jakim celu?

Gdzieś się zgubiłem po drodze i nie załapałem Embarassed


Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7332
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

2nd Wrzesień 2016, 15:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Sam nie jestem pewien, ale większość wskazuje na naród wybrany, czyli wybranych. Chodzi więc o zgromadzenie Narodu Wybranych.

Porwanie odbędzie się bardzo nagle i bez wielkich fanfar. Tymczasem wyprowadzenie Wybranych odbędzie się przy wielkich cudach i będą wybrani z całego świata.


Mat 22:14  "Albowiem wielu jest wezwanych, ale mało wybranych."


To wskazywałoby na to, ze wielu będzie miało szansę dołączyć, ale nie wszyscy skorzystają.


Mat 24:15  Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa - 16  Wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry;17  Kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego; 18  A kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz. 19  Biada też kobietom brzemiennym i karmiącym w owych dniach. 


Te wersety ostrzegają przed jakimikolwiek wymówkami, a bo ja zapomniałem to czy tamto.


Jak aniołowie będą zbierać do ucieczki, na pustynię to trzeba będzie bez zadawania jakichkolwiek pytań, wstać i NATYCHMIAST iść, gdzie będzie polecone.


To raczej nie jest porwanie ale wyprowadzenie gdzieś do jakiegoś  miejsca czy wyprowadzenie z miast na jakieś miejsce, z którego nastąpi transport na pustynię.

Najwyraźniej będzie to szybka akcja i jak Objawienie nam mówi...


Rev 12:14  I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. 15  I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. 16  Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.



To jest szybka akcja i raczej zawzięta akcja szatana - jego ostry atak.


Czyli będą fajerwerki i będzie sporo strachu.


Jeżeli Watykan ogłosi jakiś posąg na Syjonie, to możemy się czegoś takiego spodziewać w każdej chwili. To oznacza wielki Ucisk i na ziemi rozpęta się piekło.


Czy rzeczywiście jest to mozliwe?


Do pewnego stopnia tak.


Oto pewien POŚREDNI dowód, ze siły szatańsko watykańskie biorą się do świata na serio.


Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 The-ar10

Znamy już to.

To jest łuk Baala i ma być on (już drugi) postawiony w Nowym Jorku 19 Września 2016.

W tym samym czasie od tej niedzieli czyli od 4 Września do 26 Września będzie konsekracja czyli poświecenie czegoś lub kogoś w Jerozolimie, być może na Syjonie, który jest w Jerozolimie.

http://investmentwatchblog.com/confirmed-the-arch-of-triumph-is-going-up-in-new-york-city-on-september-19th/

Nowy Jork w Babilonie Wielkim.

Tutaj jest ich (satanistów) odezwa i popierają to wszelkie władze szatańskiego świata! ONZ, UNESCO itp.

http://digitalarchaeology.org.uk/

http://digitalarchaeology.org.uk/our-purpose

Ten łuk w Londynie nie mógł tam się znaleźć bez zezwolenia władz a zwłaszcza rodziny królewskiej.

Mamy więc tak wyjątkowo unikalną sytuację, jakiej w życiu jeszcze nie widziałem.

Co się wydarzy? Nie wiemy ale na pewno nic dobrego dla świata. A dla nas może oznaczać ucieczkę pod opieką aniołów oraz w tym samym mniej więcej czasie porwanie do nieba 144.000.

Jest także możliwość, że ową obrzydliwością spustoszenia może być... łuk Baala także na Syjonie!!!

Ale może także być próba wywołania III WŚ i po kilku tygodniach wielkiej rzezi pojawią się upadłe anioły jako UFO i dopiero potem nastąpi porwanie 144.000 i uprowadzenie Izraela na pustynię.

Doszliśmy do sytuacji, w której coś olbrzymiego sie wydarzy i wiemy, że nieco wiemy ale niewiele.

Dlatego przygotujmy się mentalnie i pamiętajmy, ze jeżeli pojawi się przed nami anioł i poleci nam iść gdziekolwiek i to szybko, to nie zadawać żadnych pytań tylko bezwzględnie i natychmiast się podporządkować i bez szemrania jak za Mojżesza czasów podążać, tak, gdzie nam anioł wskaże.

Porwanie to będzie bez pytania się czy wydawania poleceń i porwani będą się raczej tego spodziewać. Być może wielu z nas może doświadczyć porwania.



Czy to już ten czas!?

Możliwości są, zgodne z proroctwami, ale pewności nie ma. Dlatego naszym zadaniem jest czuwanie.

Jest też możliwe, że odbędzie się to - nadal - zgodnie ze Słowami Boga ale inaczej, niż myśleliśmy.

Spodziewamy się ale Biblia mówi, że Chrystus pojawi się w momencie, którego sie nie spodziewamy i można to różnie rozumieć.

Ja to rozumiem w taki sposób, że czegoś nie rozumiemy i nas to nadal zaskoczy, pomimo naszego czuwania.

Inaczej mówiąc, działanie Boga  czy raczej Syna będzie dla nas olbrzymim zaskoczeniem.

Proszę to traktować jako  nawoływanie to czuwania a nie zapowiedź proroczą.

Prorokiem nie jestem i jesteśmy na równych prawach. Zgadujemy na podstawie proroctw. affraid affraid affraid

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

2nd Wrzesień 2016, 15:47
Henryku bardzo logicznie to opisałeś.

Oby to miało miejsce tak jak to przewidujesz!!!

Skończy się ten bestialski system otwartych wiezień, gdzie wszystko jest obliczane i sterowane przez pieniądz.

Trochę to przyjmuje z drżeniem serca. Całe moje życie to wewnętrzne wyobcowanie w stosunku do tego świata a tu nagle pojawia się nagle ta chwila, czas gdzie rzeczywiście może dojść do nie samowitych zdarzeń które Bóg z dawna zapowiedział.

I dodam; nikt wagi tych zdarzeń po za naszą grupą oraz może innymi rozproszonymi małymi grupkami nie rozumie i nie pojmuje sercem i rozumem.

Wszystko się zgadza, czy to będzie miało miejsce już teraz lub jeszcze później to jest właśnie ten czas wypełniania proroctw.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

3rd Wrzesień 2016, 12:54
Message reputation : 100% (2 votes)
Jak się zacznie to zrozumiemy to dokładnie...

Chciałby człowiek więcej wiedzieć, bo myśli sobie, że wiedząc co ma robić, jak się zachować to sobie zasłuży działaniami na lepszy los, gdy się zacznie dziać.
Zbiera zapasy, szykuje sandały i próbuje Boga przekupić tym, że stara się być lepszy póki jeszcze czas. Myśli, że jeśli zrozumie lepiej to będzie wiedział jak się ustawić i gdzie, i wygra lepszy los. A przecież nie o grę tu chodzi.

Za nasze winy w codziennym życiu i tak powinniśmy się skulić i się nie odzywać, a wymagania, że jednak należy nam się lepszy los od Boga wymazać z głowy.

Zaczynam rozumieć, że stosowanie się do praw Boga jest najważniejsze, ale nasze całe życie tak nie wygląda. Jasne, że każdy chce jakoś przez te czasy przejść. Wytrwać do końca - to jest cel.

Mam taką nadzieję, że będziemy potrafili w jakiś sposób przyczynić się do najbardziej stosownego, oczekiwanego przez Boga zachowania i działania w tych trudnych czasach, a przede wszystkim sami nie będziemy przeszkadzać.

Bez Boga i tak nic nie zrobimy. Poza tym ważne jest samemu wytrwać do końca, ale tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono. A test dopiero przyjdzie.

Pokora będzie potrzebna jak nigdy dotąd.
Pokory i siły życzę. Wiemy jak się to wszystko skończy, choć nie wiemy dokładnie jak się będzie działo.

Wytrwałości do końca życzę każdemu - bo to jest wybawienie ludu bożego- kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony.

A czy tą drogą czy inną - fajnie by było tą bezpieczniejszą  Very Happy
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

3rd Wrzesień 2016, 13:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Jesteśmy tylko ludźmi i każdy się boi.

Każdy sobie życzy by go ominęło to co najstraszniejsze.

Przez całe nasze życie jesteśmy doświadczani i sprawdzani.

Jednak im bolesniejsze doświadczenia tym większe będzie nasze błogosławieństwo.

Dzisiaj wołamy do Boga o ochronę i aby odsunął  nas od  tego całego złego świata ale kto wie może jutro będziemy dziękować za wszystkie najgorsze żeczy które na nas spadły dzięki którym możemy być uświęceni w Jego oczach.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7332
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

3rd Wrzesień 2016, 16:29
Message reputation : 100% (2 votes)
Cudowne wybawienie...


Eze 37:1  Spoczęła na mnie ręka Pana; i wyprowadził mnie w swoim duchu, i postawił mnie w środku doliny, która była pełna kości.
Eze 37:2  I kazał mi przejść dokoła nich, a oto było ich bardzo dużo w tej dolinie i były zupełnie wyschłe.
Eze 37:3  I rzekł do mnie: Synu człowieczy, czy ożyją te kości? I odpowiedziałem: Wszechmocny Panie, Ty wiesz.
Eze 37:4  I rzekł do mnie: Prorokuj nad tymi kośćmi i powiedz do nich: Kości wyschłe! Słuchajcie słowa Pana!
Eze 37:5  Tak mówi Wszechmocny Pan do tych kości: Oto Ja wprowadzę do was ożywcze tchnienie i ożyjecie.
Eze 37:6  I dam wam ścięgna, i sprawię, że obrośniecie ciałem, i powlokę was skórą, i dam wam moje ożywcze tchnienie, i ożyjecie, i poznacie, że Ja jestem Pan.

W moim zrozumieniu Bóg zadziała w jakiś cudowny sposób i odwróci z ludzkich umysłów efekty intensywnego prania mózgów.

Ten opis Ezechiela wizji ukazuje nam stan dzisiejszych plemion Izraela, czyli Słowian. Niemal wszyscy są jak martwi. Chodzą bezmyślnie do pracy, wracają do domów przed ogłupiających ich TV, idą zmęczeni po codziennej harówce do łóżka i nie mają nawet siły na jakąkolwiek radość z czegokolwiek, ponieważ zachowują się lak ludzie martwi. Jak roboty. Nie mają żadnej rozsądnej świadomości, głosują na szatańskie rządy, powtarzają jak bezmyślne stworzenia teksty z TV spektakli i bzdury z dzienników czy raczej fantazji oglądanej zamiast dzienników TV i nawet nie wiedzą kim są.

Ale przed nocą wielu z nich całuje medaliki Królowie Niebios bezgłośnie wołając do demona o pomoc, która w przeszłości nigdy nie nadeszła, nie nadchodzi i nigdy nie nadejdzie.

W pewnym okresie czasu Bóg wyleczy tych ludzi, do których nic nie dociera i ożyją, poznają, kto ich uzdrowił i kim w rzeczywistości są.

Zwróćmy uwagę na precyzyjne określenie Bożych obietnic.

Eze 37:11  I rzekł do mnie: Synu człowieczy, te kości - to cały dom izraelski. Oto mówią oni: Uschły nasze kości, rozwiała się nasza nadzieja, zginęliśmy.
Eze 37:12  Prorokuj więc i powiedz im: Tak, mówi Wszechmocny Pan: Oto Ja otworzę wasze groby i wyprowadzę was z waszych grobów, ludu mój, i wprowadzę was do ziemi izraelskiej.
Eze 37:13  I poznacie, że Ja jestem Pan, gdy otworzę wasze groby i wyprowadzę was z waszych grobów, ludu mój.
Eze 37:14  I tchnę w was moje ożywcze tchnienie, i ożyjecie; i osadzę was w waszej ziemi, i poznacie, że Ja, Pan, to powiedziałem i wykonam - mówi Pan.

Mamy więc dokładne określenie czasu, kiedy Bóg dokona owego uzdrowienia. Jeszcze przed wyruszeniem na pustynię!

Czasami tak piszecie na forum jak napisał powyżej polskapaw.

Drogi bracie -na tobie i wielu innych wypełnia się to proroctwo -  Oto mówią oni: Uschły nasze kości, rozwiała się nasza nadzieja, zginęliśmy.  Very Happy

Eze 37:21  Potem powiedz im: Tak mówi Wszechmocny Pan: Oto Ja zbiorę synów izraelskich spośród narodów, do których przybyli, i zgromadzę ich zewsząd, i przyprowadzę ich do ich ziemi.
Eze 37:22  I uczynię z nich jeden naród w tej ziemi na górach izraelskich, i jeden król będzie panował nad nimi wszystkimi, i już nie będą dwoma narodami, i już się nie rozdzielą na dwa królestwa.
Eze 37:23  I już się nie skalają swoimi bałwanami i swoimi obrzydliwościami, i żadnymi swoimi występkami. Wybawię ich z wszystkich ich odstępstw, przez które zgrzeszyli, i oczyszczę ich; i będą moim ludem, a Ja będę ich Bogiem.
Eze 37:24  A sługa mój, Dawid, będzie ich królem; wszyscy oni będą mieć jednego pasterza; będą postępować według moich praw, będą przestrzegać moich przykazań i wykonywać je.

Sługa Dawid to Isus Chrystus. Bóg nazywa Go sługą i... Królem ale nigdy nie nazywa Go Bogiem!

Tutaj mamy opis bitwy Armagedony z oddziałami szatana.

Eze 38:8  Po wielu dniach otrzymasz rozkaz, w latach ostatecznych przyjdziesz do kraju uwolnionego od miecza i do ludu zebranego z wielu ludów na górach izraelskich, które długo były spustoszone; wszyscy oni wyprowadzeni spośród narodów, mieszkają bezpiecznie.
Eze 38:9  Wyruszysz, jak burza nadciągniesz, jak obłok, aby okryć ziemię, ty i wszystkie twoje hufce oraz liczne ludy z tobą.
Eze 38:10  Tak mówi Wszechmocny Pan: W owym dniu przyjdą ci do serca myśli i poweźmiesz złowrogi zamysł,

Syjoniści chrześcijańscy (trudno znaleźć większą ciemnotę biblijną niż u nich) nie rozumieją, że ten atak nastąpi już po zjednoczeniu 12 plemion Izraela w Ziemi Obiecanej i to jest opis czasów ostatecznych świata szatana.

Eze 38:16  Wyruszysz przeciwko mojemu ludowi izraelskiemu jak obłok, aby okryć ziemię; a w dniach ostatecznych stanie się, że poprowadzę cię przeciwko mojej ziemi, aby poznały mnie narody, gdy na ich oczach okażę się świętym na tobie, Gogu.

Będzie to ultymatywne zwycięstwo Boga, który w tej bitwie okryje się chwałą a wszystkie siły Goga zostaną całkowicie zniszczone.

Wracając do martwych kości, to wydarzy się w cudowny sposób i jest to bardzo logiczne. Naród Boży MUSI wiedzieć co go czeka i czego się należy spodziewać.

Któż uwierzyłby aniołom zbierających ze wszystkich kontynentów ziemi, że trzeba się szykować do drogi na pustynię i ze są oni Narodem Wybranym przez Boga. Nie jaka grupa Żydów, która z Bogiem nie ma niczego wspólnego ale rzeczywisty Naród Boży, który do tej chwili nie miał świadomości tego, kim w rzeczywistości jest.

Mamy więc przed sobą okres, w którym dowiemy się oficjalnie, kim w rzeczywistości jesteśmy i jakie plany ma wobec nas Bóg Wszechmocny!

Oczywiście nie oznacza to lat nauki ale zostaniemy poinformowani w cudowny sposób, być może w jedną noc, podobnie jak Bóg pomieszał w nocy mieszkańcom Babel języki.

Czekają nas radosne czasy i radosne nowiny.

Papież na pewno o tym już wie i... drży!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

3rd Wrzesień 2016, 23:46
Henryk napisał:Czekają nas radosne czasy i radosne nowiny

Ja tam jestem ostrożny, ale jak tak może być, to wypadałoby skorzystać z rady: módlcie się aby dzień waszej ucieczki nie nastąpił zimą ani w szabat.

Zima się zbliża, a szabat jest dniem odpoczynku dla wszystkich na Ziemi i w Niebie, co wiąże się z tym, że pewnie nie będzie ochrony i pomocy dla nas.

Mamy więc co robić Very Happy
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

15th Wrzesień 2016, 08:21
Message reputation : 100% (3 votes)
Jeden z naszych braci na grupie FB odniósł się do słów Jezusa, w których zaleca On byśmy modlili się o to, aby nasza ucieczka nie wypadła zimą lub w sabat...

Ew.Mateusza 24:20, 21

(20) Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.

(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.

Czytając te słowa, nagle rzuciło mi się w oczy coś, co może być dla nas ważną informacją. Przeczytajcie te słowa teraz...

"Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat, wtedy bowiem nastanie wielki ucisk".


Mamy tutaj potwierdzenie w słowach Jezusa, że wielki ucisk rozpocznie się od naszej ucieczki na pustynię!!


bounce bounce bounce
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

15th Wrzesień 2016, 08:48
Message reputation : 100% (1 vote)
No przecież...

Zobaczmy jak Bóg potrafi zaślepiać oczy ludzkie.

Ile razy te cytaty były już wałkowane,ile razy sami w domu je czytaliśmy.

Kamil jesteś niezłym" prostaczkiem"Smile


_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
przebudzonyzesnu
przebudzonyzesnu
Liczba postów : 36
Join date : 11/02/2016

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

15th Wrzesień 2016, 16:35
.


Ostatnio zmieniony przez przebudzonyzesnu dnia 23rd Sierpień 2017, 12:50, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

16th Wrzesień 2016, 07:19
Nikt chyba tak nie twierdzi Smile Tutaj chodziło o podkreślenie słów ucieczki.

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

4th Październik 2016, 12:39
Tak mi się przypomniała rozmowa z katechetką KRK (około 25 lat doświadczenia) z przed jakiś 3 lat. Potraktowała mnie jak ucznia ze szkoły podstawowej, który poczytał sobie coś w necie i jak wielu podobnych ją atakuje. Oczywiście nikt z otoczenia nie wiedział o czym gadamy więc ona była "fachowcem", ale w jednej rzeczy mnie zaskoczyła. Otóż stwierdziła, że będą 2 sądy: jeden na pustyni, drugi później (ostateczny). I w tym temacie nie wiedziałem wtedy o czym ona mówi.

Skąd to wie, przecież o tym na żadnych mszach, rekolekcjach itp nigdy nie słyszałem? Moje otoczenie też

Dziwny ten świat a my ludzie jeszcze bardziej  Very Happy
Sponsored content

Cudowne wybawienie ludu Bożego - Page 12 Empty Re: Cudowne wybawienie ludu Bożego

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach