Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya - Page 2 Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

on 8th Marzec 2018, 22:19
Message reputation : 100% (2 votes)
Na stronie facebokowej Zjednoczonego Ludu Bożego pojawił się ciekawy post Eryka Górskiego:

ZLB napisał:

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya - Page 2 26730999_586966324978452_1752806107020783822_nEryk Górski  – Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya - Page 2 XMUzGx3KW2d bez siły.
Wczoraj o 06:04

Zobaczcie jak ten Sanjaya jest bardzo niebezpieczny!
Wiecie co Bartek Jamróz  pisał do mnie ubiegłej nocy????
Cytuję:
"robisz jakieś śledzctwo?
sanjaya jest wybrańcem
dzięki niemu wiele ludzi przejżało na oczy
i wyzwoliło się z kajdan jezusowych
tobie tez radze
bo jezus bez koscioła to praktycznie to samo
bo jezusa stworzył watykan
przez co jest wiele wyznań i sekt
a jego tak naprawde nie było
i byc nie mogło
poczytaj sobie Kybalion
a zobaczysz jakimi prawami rządzi się ten świat
Czyjim wybrańcem ? Co to jest ten Kybalion ?
dobrych duchów
to najwyższa wiedza ogólna
jaka tutaj jest
55 stron
ale zawarte jest w niej
klucz do logicznego rozumowania
bardzo prosto sformuowana wiedza
Jak jesteś w grupie ZLB
to puść tą informacje
dla reszty i powiedz im zeby sobie przeczytali to
i pozdrów ode mnie
Ekipe
Mówisz i masz
i przekaż że życze im wyzwolenia się z pod jezusowych Kajdan
dziękuje"
"Jeżeli myślisz że on nic nie zarabia na tej swojej "działalności" i robi to bez interesownie to bardzo się mylisz.
a skąd ty to wiesz co?
napewno zarabia w sposób bardziej godny niż my
bo sprzedaje ludziom zywnośc
zdrową ze swojego ogrodu
i z tych pieniedzy zyje
i nie ma nic w tym złego
zorganizowal 2 zloty
zupełnie za darmo
a nie jak reszta
tych uduchawiaczy"
https://www.facebook.com/groups/562616557238245/permalink/972925679540662/

Zauważmy jedno, nie samą naiwność Bartka, ale fakt jak niebezpiecznym człowiekiem jest Sanjaya.
Dlaczego???

Otóż celem Sanjayi są młodzi ludzie, którzy widząc fałsz i obłudę Kościoła kierowali się w stronę Biblii i Boga. Celem Sanjayi są młodzi ludzie którzy np. widzą owe spiski w tym fakt, że heliocentryzm jest bzdurą i że ziemia jest płaska.

Zauważmy jedno oprócz tego, że poczynaniami Sanjayi kierują demony on sam jest świetnie przygotowany do tej roli. Do roli "Łowcy Dusz" dla demonów.

Sam Bartek napisał, że Sanjaya jest wybrańcem "dobrych duchów" czyli przyznał, że jest on wysłannikiem demonów.

Zauważmy jedno, oprócz tego, że Sanjaya jest dobrym sportowcem, który uprawia wymagający spor ultra maratony, ma on inny talent. Otóż Sanjaya skończył dwa kierunki studiów czyli "Inżynierie Mechaniczną" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz bardziej przydatny kierunek czyli filozofie na Uniwersytecie Wrocławskim. Na tym kierunku czyli filozofii szkoli się w zakresie prowadzenia dyskusji oraz sztuce przekonywania kogoś do swoich racji. 

A zatem sam Sanjaya jest świetnie przeszkolony aby mógł werbować dla demonów młodych głupich ludzi. 

Zauważmy celową strategie Sanjayi, mówi on swoim młodym naiwnym zwolennikom, że w szkołach czyli "budach" uczy się bzdur a sam korzysta z technik manipulacji jakich nauczył się na kierunku filozofia. Dlatego Sanjaya zabezpiecza się aby jakiś młody słuchacz nie wykrył jego technik manipulacji zniechęcając go przed studiami z filozofii czy innymi studiami na których też są pokazane te techniki. Młodzi ludzie nie zauważają, że argumentacja Sanjayi to wielokrotnie czysta Sofistyka. 


https://sjp.pwn.pl napisał:sofistyka
1. «ruch umysłowy stworzony przez sofistów w starożytnej Grecji»
2. «metoda argumentacji polegająca na wykorzystywaniu wieloznaczności pojęć i na stosowaniu sofizmatów»
3. «świadome posługiwanie się nieuczciwą argumentacją w celu udowodnienia fałszywej tezy»


Zauważmy jedno Bartek nowy wyznawca Sanjai przyznał, że jego guru jest wybrańcem demonów (t.z.w. "dobrych duchów). Bartek nie czytał Kybalionu dokładnie gdyż ta książka promuje heliocentryzm który to zwalcza Sanjya. Przykład Bartka pokazuje na jakim poziomie intelektu, dojrzałości emocjonalnej i wiekowej są ofiary Sanjayi, skoro nie potrafią oni dostrzec tak poważnej rozbierzności poglądów pana Jaraszeka. 

Bartek powiedział, że Sanjaya zorganizował 2 zloty za darmo!!!! Otóż to pokazuje, że Sanjaya jest tak krótko trzymany na pasku przez demony, że musi z własnej kieszeni organizować zloty aby znaleźć ofiary dla swoich demonów. 

Z pozoru śmieszna koronacja Sanjayi jest bardzo niebezpieczna. Otóż w tej koronacji uczestniczyło 90 osób, żadna z nich nie wyraziła sprzeciwu dla tego, że Sanjaya obwołał się królem. Co oznacza, że owe osoby uznały Sanjayę za swego króla i podpisały one nieświadomie pakt z demonami które działają za pośrednictwem Sanjayi. Sam Sanjaya mówi, że ta koronacja była prawomocna wg prawa demonów czyli "prawa naturalnego" gdyż żadna z tych 90 osób nie wyraziła sprzeciwu. A zatem każda osoba tam uczestnicząca zawiązała pakt z demony Sanjayi Jaraszeka. A co gorsza każda osoba uczestnicząca w każdym następnym zlocie Sanjai od tego koronacji lub uznająca go za króla podpisuje pakt z tymi demonami. Mówi o tym sam Sanjaya polemizując z Eterm i ma on racje.

Sanjaya nie jest tak naprawdę, żadnym królem Lechii. Tereny Lechii nie są pod jego władaniem (czyli powinna to być cała Europa środkowowschodnia, większość Niemiec i spory kawałek Rosji). Sanjaya jest królem tych naiwniaków którzy uczestniczą w jego zlotach. Dlatego Sanjaya organizuje je za darmo naiwny do bólu Barku i twój "król" o tym ci wyraźnie mówi. 

Sanjaya Jaraszek działa na zasadzie piramidy finansowej. Najlepiej w tej piramidzie mają osoby na jej szczycie czyli Sanjaya i jego kolega. Ci na dole mają gorzej a ci na samym dole najgorzej. Ta piramida się zawali, ponieważ demony będą zapraszać na swoją ucztę inne demony a zatem będą żądać od Sanjayi i jego wyznawców aby ci niczym w piramidzie zyskiwali coraz to nowe osoby. A jak ilość owych nowych osób nie będzie wystarczająca to apetyt demonów sprawi, że osoby tkwiące z piramidą wraz z jej twórcą odczują negatywne efekty głodu demonów. Demony będą wyżerać z ich dusz energie życiową i zaczną oni zapewne popadać w depresje. 

Oczywiście jeśli owa osoba zda sobie sprawę i zwróci się z prośbą do Boga to może ów cyrograf anulować.... ale wychodzenie z cyrografu zawsze jest bolesne oraz trudne, zresztą jak wychodzenie z każdego grzechu jest trudną walką.

Co gorsza takich osób jak Sanjaya jest w życiu sporo. Sanjaya to po prostu modelowy przykład jak demony werbują swoje ofiary.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach