Przerażające sekrety rządzących elit!

+36
Będzimysł
lusia
Łukasz.s
Cyryl
damian
Odrodzony
Kobieta
Henry Kubik
Wróg Kozłów
Aleksander
Lotion
Kropla
polskapaw
Andrzej
Iraeneus
Obserwator
efraimita
Milosc
levrone55
Skiper
Liksar
Jacek86
anileve
ikiro
Edwedere
Gregor
Tabitha
piotrek123
Zwykły
Mutu
Hugo
Szymon
Bushi
anowi
Kasia
Olo
40 posters
Go down
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

20th Wrzesień 2015, 20:25

Niedoszly turecki polityk - Landtags-Kandidat aus Frankfurt am Main rok 2009

mial ok. 40 postulatow! a jednen z nich zachecal do jedzenia ludzkiego miesa

(nieboszczykow) ktore jak twierdzi jest zdrowe.

Gdy po raz pierwszy natknelam sie na to video myslalam, ze jest to jakis niesmaczny

zart. Trudno okreslic to nawet mianem glupoty, bo okazuje sie, ze sa tacy dla

ktorych jest to calkiem "normalne"!

Türkischer Politiker - Menschenfleisch essen ist gesund
Hochgeladen am 15.06.2009
Ein türkischer Landtags-Kandidat aus Frankfurt am Main fordert neben Puffhausfrauen im Parlament und Döner für 2 Euro auch das Ausprobieren von Menschenfleisch anstatt Tote zu beerdigen. Er ist ein freier Kandidat gewesen ohne Parteizugehörigkeit.

https://www.youtube.com/watch?v=yClCuQOlfbk
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

28th Wrzesień 2015, 11:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Tyle się krzyczy w mas mediach o globalnym ociepleniu, miedzy innymi że to my ludzie jesteśmy przyczyną jest nas troszeczkę za dużo. Trafnie opisał to Henryk w swoim którymś artykule odnośnie populacji.Ostatnio czytałem artykuł odnośnie ograniczeń jak to ktoś powiedział "NA ZIELONEJ PLANECIE PRZYJAZNEJ CZŁOWIEKOWI". Pozwoliłem sobie na wklejenie artykułu. Źródło oryginalne .http://endoftheamericandream.com/archives/barack-obama-planned-parenthood-and-the-demonic-population-control-agenda-of-the-new-world-order

Program kontroli populacji Nowego Porządku Świata
Czy wiedziałeś, że Planned Parenthood otrzymuje więcej niż pół miliarda dolarów od rządu federalnego każdego roku? Czy wiedziałeś, że administracja Obamy daje dodatkowo 35 milionów dolarów każdego roku na rzecz Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych w celu promowania aborcji i sterylizacji na całym świecie?

A czy wiedziałeś, że nowy radykalny plan zrównoważonego rozwoju, który zostanie wprowadzany w życie przez ONZ we wrześniu ma zapewnić dostęp do aborcji każdej kobiecie na planecie do 2030 roku?

Rzeczy, które przeczytasz w tym artykule są bardzo niepokojące. Demoniczny program kontroli ludności Nowego Porządku Świata znacznie posuwa się naprzód, a Barack Obama i rząd USA znajdują się na samym czele.

Bez względu, która partia polityczna była u władzy, rząd USA dawał setki milionów dolarów co roku na rzecz Planned Parenthood. Robili to, mimo że wiedzieli, że Planned Parenthood zbierało części ciał z abortowanych dzieci i sprzedawało je do badań medycznych, gdzie były używane w chorych i pokręconych eksperymentach. Było powszechnie wiadomo, co się działo w branży aborcyjnej, ale nikt tak naprawdę o tym nie mówił. Na szczęście niedawno seria tajnych nagrań została wypuszczona, co spowodowało, że te okropne praktyki znalazły się w gazetach na całym świecie.

W tym tygodniu piąte nagranie zostało wypuszczone. To nagranie faktycznie ukazuje urzędnika Planned Parenthood dyskutującego o sprzedaży „nienaruszonych zwłok płodu”…
link do filmu: https://www.youtube.com/watch?t=493&v=egGUEvY7CEg

„Więc, jeśli zmienimy nasze procedury i będziemy w stanie uzyskać nienaruszone zwłoki płodu, wtedy będziemy mogli zrobić to częścią budżetu, że wszelkie dysekcje to to, a dzielenie próbek na różne wysyłki to tamto” powiedziała, dodając „To znaczy – to tylko kwestia pozycji.”

Trudno nawet pojąć, że ludzie mogą być tak źli. Mówimy o poziomie zdeprawowaniu równemu Josefa Mengele’a.

Wszystko zostało odkryte, a większość Amerykanów nie wydaje się zbyt tym przejmować. Barack Obama już zobowiązał się zatrzymać wszystkie próby powstrzymania finansowania Planned Parenthood i jest bardzo dumny, że stoi ramię w ramię z nimi. Poniżej znajduje się fragment przemowy, którą Barack Obama wypowiedział na temat Planned Parenthood w 2013 roku…

„Dlatego bez względu na to, jak wielkie wyzwanie, bez względu na to, jak ostra opozycja, zeszłe lata ukazały jedną rzecz” – powiedział Obama. „Że Planned Parenthood nigdzie się nie wybiera. Nigdzie się nie wybiera dzisiaj, nigdzie się nie wybiera jutro”.

Barack Obama jest również bardzo zaangażowany w rozwijaniu programu kontroli populacji ONZ.

Jak już wspomniałem powyżej, ONZ wprowadza Program „2030” na rzecz Zrównoważonego Rozwoju we wrześniu. Papież przybędzie do Nowego Jorku gdzie wygłosi przemówienie, które rozpocznie konferencję, na której ten program stanie się publicznie znany. Ale to, z czego większość ludzi nie zdaje sobie sprawy to to, że kontrola ludności to samo centrum nowego programu. Według sfinalizowanego tekstu nowego programu ONZ ma na celu sprawienie, że aborcja będzie dostępna dla wszystkich kobiet do 2030 roku.

Następujący tekst pochodzi z oficjalnego tekstu „2030 – Program na rzecz Zrównoważonego Rozwoju”: „Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia powszechnego dostępu do seksualnych i reprodukcyjnych usług służby zdrowia, łącznie z planowaniem rodziny, informacjami i edukacją.”

I oczywiście ONZ od wielu lat ciężko pracuje nad rozpowszechnieniem kontroli ludności na całym świecie.

W roku obrotowym 2015, Kongres USA zatwierdził 35 milionów dolarów na finansowanie funduszu ludnościowego ONZ. Jest to organizacja, którą złapano na gorącym uczynku realizując absolutnie przerażające środki kontroli ludności na całym świecie. Na przykład sprawdź, co stało się u naszych sąsiadów na południu…

Niezależne dochodzenie wykazało, że Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych (UNFPA) w porozumieniu z Narodową Radą Populacji Meksyku (CONAPO, National Population Council of Mexico) wspiera przymusową sterylizację i planowanie rodziny w Meksyku.

Według Meksykańskiej Narodowej Komisji Praw Człowieka (NHRC), która niedawno zadenuncjowała przymusowy program planowania rodziny w Meksyku, „służby zdrowia publicznego narzuciły metody planowania rodziny na miejscową ludność bez ich zgody i bez informowania ich o ryzyku.” Groźby i łapówki są używane do pozbawiania mężczyzn i kobiet ich prawa do ustalenia czasu i odstępu między ciążami.

Ustalono również, że CONAPO ustanawia kwoty krajowe (dla rodzin korzystających z planowania rodziny), które są spełniane przez szpitale regionalne i przez zespoły lokalnych pracowników planowania rodziny. Przymusowy program planowania rodziny CONAPO, który zawiera przymusowe sterylizacje, jest mocno wspierany przez UNFPA ze wsparciem finansowym, strategicznym i medycznym. W czwartym cyklu pomocy z Meksykiem UNFPA planuje zapewnić 12 milionów dolarów na kontrolę ludności na kolejne 5 lat.

Ponad 40 przypadków zeznań ofiar zostało uzyskanych w Meksyku w ciągu tego lata, zwracając uwagę na nadużycia: ukrycie aborcji pod pretekstem „unormowania miesiączki”, tajne umieszczenie wkładki domacicznej i przymusowe podpisanie dokumentów o „świadomej zgodzie” w celu wysterylizowania ofiary. W jednym z zaskakujących przypadków kobieta zeznała, że podczas cesarskiego cięcia jej jajowody zostały podwiązane bez jej uprzedniej wiedzy czy zgody.

Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych był złapany robiąc już coś takiego w Peru, w Chinach i w innych krajach. W Indiach „służby zdrowia” oferowały nawet motocykle, telewizory i nowe samochody kobietom, chcąc je wysterylizować.

Jeśli nie sądzisz, że to kiedyś przybędzie do Stanów Zjednoczonych to niestety się mylisz. Główny doradca naukowy Baracka Obamy, John P. Holdren, wierzy, że wszczepianie kapsułek pod skórę amerykańskich kobiet może być skutecznych sposobem na ustabilizowanie wielkości ludności Stanów Zjednoczonych…

Program sterylizacji kobiet po ich drugim lub trzecim dziecku, pomimo stosunkowo większych trudnościach operacji niż przy wazektomii, może być łatwiejszy do wdrożenia w życie niż próba sterylizacji mężczyzn.

Opracowanie długoterminowej kapsułki sterylizacyjnej, które może być wszczepiona pod skórę i usunięta, kiedy ciąża jest pożądana, otwiera dodatkowe możliwości przymusowej kontroli płodności. Kapsułka może być wszczepiona w okresie dojrzewania, a usunięta po oficjalnym pozwoleniu zmniejszając liczbę urodzeń.

Jeśli brzmi to dla ciebie źle, to tak jest, bo jest to złe.

Czy wiedziałeś, że rząd federalny posiada Biuro ds. Populacji (Office of Population Affairs)? Większość Amerykanów nigdy o nim nie słyszała, ale naprawdę istnieje.

Na stronie Office of Population Affairs można znaleźć informacje na temat aborcji, żeńskiej sterylizacji, męskiej sterylizacji i szeroki wachlarz opcji antykoncepcyjnych.

Większość Amerykanów nie wie również, że sterylizacja nie będzie kosztowała kobiety nawet grosza pod Obamacare. Nowe rozporządzenie, które niedawno weszło w życie wymaga, że wszystkie plany zdrowotne muszą całkowicie pokrywać sterylizacje dla wszystkich kobiet ze „zdolnościami reprodukcyjnymi”.

Dlaczego Obama tego chce? Ponieważ jest całkowicie zaangażowany w rozpowszechnianie demonicznego programu kontroli ludności Nowego Porządku Świata. Żeby dowiedzieć się więcej jak bardzo światowa elita ma obsesję z „przeludnieniem” zobacz mój poprzedni artykuł „46 Cytatów Kontroli Ludności, Które Pokazują Jak Bardzo Elita Chce Nas Wszystkich Wytępić”.

Światowa elita chce, żebyśmy wszyscy wierzyli, że zmiany klimatyczne to największe zagrożenia, z jakim mierzy się ludzkość i że jednym z najlepszych sposobów na walkę ze zmianą klimatu jest ograniczenie przyrostu ludności. Każdy z nas ma „ślad węglowy”, więc według nich im mniej nas, tym lepiej. Ostatecznie chcieliby ustabilizować wielkość populacji ludzkości na planecie na około 500 milionów ludzi. Oznaczałoby to redukcję o ponad 90% teraźniejszego poziomu.

To jest coś, o czym światowa elita mówi i pisze cały czas i nikt nie powinien lekceważyć ich chorej obsesji z „ratowaniem planety”. A tak dokładniej, jak będą chcieli osiągnąć swój cel pozbycie się tak wielu z nas?
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

28th Wrzesień 2015, 13:06
Program depopulacji jest już prowadzony od wielu lat i ma już swoje tragiczne skutki. Chociażby to, że w Europie mamy zatrważający przyrost naturalny na poziomie ok 1.3 gdzie poziom reprodukcyjny to 2.3, czyli rodziny z dwoma lub więcej dziećmi. Nawet w państwach jak Niemcy, gdzie polityka prorodzinna jest bardzo korzystna problem przyrostu jest taki, że przyrostu nie ma!

Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wielei widać wyraźnie, że program depopulacji działa na pełnych obrotach!

Zero optymizmu – przygotuj się na wysłuchanie prawdy" Aby kultura danego społeczeństwa utrzymała się dłużej, niż 25 lat, wskaźnik urodzin – zwany też przyrostem naturalnym – musi wynosić przynajmniej 2.11. Średnio 2.11 dzieci na rodzinę. W przeciwnym razie kultura jest skazana na wymarcie...

https://marucha.wordpress.com/2015/08/26/zero-optymizmu-przygotuj-sie-na-wysluchanie-prawdy/

Na depopulację składa się wiele innych programów, jak rospylanie chemtrails lub wprowadzanie żywnośći GMO, przymusowych szczepień itd.
Zauważmy, że istnieje wielki problem z chorobami cywilizacyjnymi, z których najgorsza to nowotwory zbierające żniwo ofiar, czego rzeczywistym powodem jest ustawiczne zatruwanie nas.

A wszystko wymierzone jest głównie we wszystkie białe "ludy północy" od Ameryki Pn. z USA i Kanadą, kraje Europejskie i Rosję..tak, to są właśnie ludy północy, czyli NIEWIASTA I RESZTA JEJ POTOMSTWA!!!
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

29th Wrzesień 2015, 22:16
Dwaj słudzy szatana dyskutują nad strategią jak nas lepiej i szybciej zniszczyć

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 12034266_1198517610165144_758697635418494520_o
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

30th Wrzesień 2015, 20:31
Dla muzyka, który przyjął pseudonim Yeezus i zatytułował tak swój szósty album, to doskonała okazja, by znowu ogłosić, że jest równy Bogu. Dlatego namawia podobno Kim, żeby ich syn nazywał się... Jezus.








http://www.pudelek.pl/artykul/84077/syn_kim_i_kanyego_urodzi_sie_w_boze_narodzenie/


heh...

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

1st Październik 2015, 07:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Na zdjęciu powyżej Duda wygląda jakby miał na włosach odciśniętą jarmułkę..tą żydowską czapeczke Very Happy
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

1st Październik 2015, 11:23
Hahahahahahahahaha... aleś to dobrze zauważył.

Rzeczywiście widać kształt jarmułki lub... mocherowego beretu!

Szczególnie widać to na grzywce oraz zawinięte własy z tyłu, na karku. Nic dziwnego, że Stoltzman go bardzo popierał!

affraid affraid affraid lol!

Hahahahahahaha...

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

5th Listopad 2015, 22:02
Jeśli jeszcze jakiś naiwniak łudzi się, że w Polsce jest "demokracja" to polecam lekturę z tych linków:

http://niezalezna.pl/72621-jak-kulczyk-niczym-pionki-na-szachownicy-rozstawial-ministrow-nowe-nagrania

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/nowe-tasmy-kulczyka_722476.html

Teraz pytanie kim tak naprawdę był Jan Kulczyk i jaki był prawdziwy powód jego śmierci?


Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 73e4450c2adbd1cc7757a122802e8b12
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

6th Listopad 2015, 21:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Były pracownik SBU, prosi o pomoc w zatrzymaniu procederu handlu organami umierających żołnierzy ukraińskich i cywilów na
Wschodzie w Donbasie.
Proceder odbywa się od początku, on był skierowany od listopada ub. roku do zony ATO,do ochrony specjalnej grupy medycznej , nazwanej reanimacyjną, później do tej grupy medycznej doszedł transplantolog.

Wraz z pozostałymi kolegami zostali dobrze uzbrojeni, przeszkolenie i otrzymali samochody.
Płk. Miszczenko udzielił im instruktażu , że wielu żołnierzy chciało oddać swoje organy , o czym informowali przed śmiercią , a rodziny otrzymają rekompensaty.Płk.Miszczenko uspokoił ich ze to światowy trend obecnie, i dlaczego nie pomyśleć o rodzinie, jeśli żołnierz umiera.
Otrzymali szyfrowane informacje, o miejscach gdzie idą walki i będą ofiary i ranni.
Jechali z lekarzami , podawali dowódcom szyfr i mieli pełny dostęp do "materiału", rannych których nie dało się uratować.Medycy pobierali organy.
Na początku ciężko rannych wysyłali do specjalnego Centrum do Kramatorska, gdzie brano organy od umierających,potem po dołączeniu do grupy medyków profesjonalnego transplantologa Elizawieta Debriuch, która siebie sama nazywała Elise, sprawę załatwiano na miejscu. w Ciągu ok. 70 minut wprawnie rozbierała na części "materiał".Potem zawozili go z rannymi do Kramatorska.
Najwięcej pracy mieli w Debalcewo, zabrakło chłodzonych kontenerów.
Pozostałość po pobraniu organów , pakowano i wywożono w stronę Artiomowska, do wykopanych dołów.Najwięcej było ze 120 brygady piechoty, nikt ich dokładnie nie liczył.
Było bardzo dużo roboty i dobry zarobek dla wszystkich.
Do Eilse często dzwonił telefon satelitarny zza granicy i kierownictwo mówiące po angielsku.
Ochroniarz znając świetnie angielski rozumiał dokładnie pertraktacje.
Elise była chwalona i proszono o zwiększenie ilości organów.Były to rozmowy z Sandrą,żoną Saakaszwilego, która okazała się organizatorką tej "misji".Mówiła, ze jeśli będą problemy należy natychmiast skontaktować się z płk. Miszczenko.
Po wizycie samego Saakaszwilego w strefie ATO,w Lisiczańsku i Kramatorsku, gdzie chwalił med grupę i wszystkich współpracowników i obiecał zwiększenie wypłat , jeśli "towaru" będzie więcej.Tłumaczył, że jest to pomaganie biednym rodzinom, które straciły swojego bliskiego i także chorym z Europy i USA.
Wielu chłopaków wtedy zapisali jako "zaginionych bez wieści".uważam, że ich po prostu zabili i niczego krewnym nie zapłacili- mówi były ochroniarz grupy medycznej z SBU.
Jak zaczął się rozejm, rannych było dużo mniej, a Sandra dzwoniła i dzwoniła.
Brali też od cywilów np.po ostrzale w Popasnej od ojca i jego nieprzytomnej 12 letniej córki./film/
Pamiętam nazwisko tego ojca ,Władimir Leszewskij, miałem jego paszport.Jej matka miała bardzo poranione odłamkami nogi i duży upływ krwi, więc szybko pojechała do centrum medycznego,na pobranie.Sprawdziłem w papierach zostali zakwalifikowani jako "zabici na miejscu bombardowania"
Powiem po prostu, tam idą normalne morderstwa, ja nie mogłem tego wytrzymać.4 lipca napisałem o zwolnienie,wezwał mnie Miszczenko i zapytał dlaczego się zwalniam?.
Opowiedziałem mu wszystko, zadzwonił do generała,uspokoił mnie i powiedział że trzeba wydobyć zwłoki z miejsc zakopania.
I rozkopali w Kramatorsku, były po 4 ciała w każdym miejscu.132 trupy.
11 lipca spotkałem się w Kijowie z generałem Aleksanderm Radiecskim,wysłuchał mnie i powiedział że należy mi się odpoczynek po takiej pracy i kontynuować potem już jako major.
Jak tylko wyszedłem, pochwycono mnie i pokazano nakaz prokuratorski i zażądano podpisania zgody na leczenie w szpitalu psychiatrycznym, inaczej zamkną mnie w więzieniu.
Poprosiłem żeby mnie puścili , ja wrócę jutro dałem im 300 dolarów,po 1600 hrywien.Obiecałem przynieść im jeszcze po 1000 dolarów.
Odwieźli mnie do domu i od razu wzięli pieniądze.
Ja jestem profesjonalistą wiem jak uciec i gdzie się ukryć.

Chciałem przekazać wam te informacje i wideo z ekshumacji,operacji i centrum pobierania w Kramatorsku, pokoje gdzie rzucali ciała po pobraniu. Mogę też pokazać , gdzie zakopywano we wsi Czasawija.
Tam zakopano 97 pokrojonych ciał.W tym 20 mieszkańców.Dzieci i kobiety!
30 żołnierzy WSU koło Uglegorska,pochowanych, ale teraz tam opołczeńcy są.
Chcę powiedzieć prawdę, jaki biznes wystroiła nasza władza.Saakaszwili ze swoją żonką.
Każdy żołnierz albo mieszkaniec linii przyfrontowej jest zagrożony zabiciem i rozebraniem na organy.
Pomóżcie mi to zatrzymać!!!

https://www.youtube.com/watch?v=2D6wSCzZd2w&feature=player_embedded

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

19th Listopad 2015, 22:22
Im bliżej do końca kadencji 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych, tym więcej Amerykanów uważa, że Barack Hussein Obama jest muzułmaninem.

Najnowszy dowód wskazujący na to nosi on na palcu wskazującym lewej ręki. Jest to pierścień z wygrawerowanym napisem "Nie ma boga prócz Allaha".

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Obama-ring-closeup-14-clear-photo-as-president-hands-clasped-together-400x0

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pierscien-ostatecznym-dowodem-ze-barack-hussein-obama-jest-muzulmaninem
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

23rd Listopad 2015, 22:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Pierwsza kobieta z GMO

Na Ziemi pojawiła się pierwsza „genetycznie zmodyfikowana” kobieta. Po raz pierwszy w historii, trochę więcej niż miesiąc temu rozpoczął się „wspaniały eksperyment naukowy”: pierwsza kobieta na świecie zmieniła swoje geny, żeby być zawsze młodą.

Lekarze zdecydowali się cofnąć zegar biologiczny, interweniując w genom dorosłej kobiety. Amerykańskiemu badaczowi Elizabeth Parrish wprowadzono materiał genetyczny do żyły, który powinien przeniknąć do jądra każdej komórki i rozpocząć zmiany, które powstrzymają starzenie i odmłodzą ciało, podaje na stronie internetowej „Komsomolskaja Prawda”.

W tym samym czasie, ta rewolucyjna terapia nie była badana na ludziach, może spowodować nieznane skutki uboczne.

Odpowiadając na pytanie o możliwych zagrożeniach, Elizabeth Parrish powiedziała: „Zdaję sobie sprawę, że mogę zostać poważnie uszkodzona, ale w tym samym czasie, rozumiem, że jeśli tego nie zrobię, to i tak umrę na choroby, które przychodzą z wiekiem. Jeżeli eksperyment okaże się sukcesem, to pomoże uratować miliony ludzi”.

Wyznaje, że jej rodzina, przyjaciele i koledzy wspierają ten krok. „Populacja osób starszych rośnie na całym świecie, i ci ludzie mają potencjał, aby być zdrowymi, silnymi i być w stanie zadbać o siebie, a nie do końca swoich dni być na wózkach inwalidzkich w domach opieki” – tłumaczy swoją decyzję.

Vesti.ru
http://wolnemedia.net/nauka/pierwsza-kobieta-z-gmo/


biotechnologia dla ELYT

pamiętajmy że piękni i młodzi będziemy gdzie indziej

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

23rd Listopad 2015, 22:53
Nie wystarczył im ze majà wszystko.
Nie wystarczy im ze majà władzè i cały świat w rękach(jeszcze).

Przyjdzie taki czas że będą chcieli być brzydcy i starzy byle by znaleść sie w Królestwie Bożym.

Nikt kochający,ufający i wierzący w Boga czemuś takiemu się nie podda.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

4th Grudzień 2015, 23:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Po wysłuchaniu tego przypomniał mi się nasz "bohater"Lech Wałęsa.



_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

6th Grudzień 2015, 10:03
Message reputation : 100% (1 vote)
To jest moneta jubileuszowa wypuszczona na cześć zakończenia  wielkiego kryzysu w USA w 1932 roku.

Bardzo wymowna ...
Sami sobie wywołali kryzys i sami siebie przez to wynagrodzili.
Ile się przy tym wzbogacili to pewnie nawet nie chcemy wiedzieć
Ile przy tym ludzi doprowadzili do samobójstw i ilu wyładowało przez nich w "rynsztoku".,,

Szkoda tylko że w tamtych latach mało kto miał pojęcie o rządzących elitach i znakach masońskich .


Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Image_zpsinjdxyox

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

6th Grudzień 2015, 12:54
Ten film Kasiu jest niezwykle cenny i wiele, bardzo wiele wyjaśnia

Te pieniądze Watykan wycofał z USA i zainwestował w Hitlera i Stalina.

W 1933 Hitler doszedł do władzy a Rosja przygotowywała także Armię Czerwoną do II Wojny Światowej.

Teraz dzieją się rzeczy bardzo niezwykłe - opisałem to w proroctwa.com aby dotarło do większej ilości ludzi.

Ataki w Paryżu skutecznie odwróciły uwagę od sesji ONZ w kwestii zmiany klimatu.

Szczegóły w linku - http://www.proroctwa.com/zmiana-klimatu.htm

Coś im się robi bardzo gorąco pod kołnierzykami i najwyraźniej bardzo się spieszą.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

6th Grudzień 2015, 13:17

Przeczytałem ten wpis ze "zbawienie". Mała dygresyjka z życia odnośnie kłamstw nt globalnego ocieplenia.

Mam w Gdyni znajomą która jest (a przynajmniej była rok temu kiedy tam byłem u nich) dyrektorem w międzynarodowej korporacji spedycyjnej, która ma siedzibę w porcie gdyńskim. Z jej inicjatywy podjęto przebudowę nabrzeży portu tak aby mogły przyjmować wieksze jednostki pływające.

Rozmowa była luźna i taka podczas imprezy więc nie zwracałem za bardzo uwagi na szczegóły. Jednak to co powiedziała, kiedy sobie przypomniałem i uświadomiłem, az mnie trzepnęło.


Cyt luźny z pamięci "...sporo było z tym roboty bo wiesz, wymagania takich jednostek są okreslone, a przepisy morskie tak ścisłe , że jak nie spełnisz ich to wydasz kupę kasy, a oni i tak ci nie dadzą koncesji. trzeba więc liczyć, liczyć i jeszcze raz liczyć. Tym bardziej że każdy milimetr dodatkowy betonu to są setki tysięcy złotych w skali tak wielkiej inwestycji.
Liczysz poziom morza i wszystko inne odnosi sie do niego. Zwrócilismy się więc po dane do inzynierii morskiej marynarki wojennej aby potwierdzic nasze obliczenia.

Okazało się, że potwierdziło się co do milimetra. Tyle, że oni byli zdziwieni że nie mamy danych robionych na bieżąco...a wiesz, jak miałam im powiedzieć, że ostatnie takie pomiary były robione w 95 roku? No smiech by był."

W pomiarach wyszło, że poziom Bałtyku nie zmienił się od 95 roku ani o milimetr! A w związku z tym że znamy prawa fizyczne rządzące cieczami, to wiemy, że poziom oceanów tez nie podniósł sie ani o milimetr.



Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

6th Grudzień 2015, 13:55
Prezydent Rosji Władimir Putin stwierdził, że globalne ocieplenie jest używane jako ekonomiczna broń przeciwko jego krajowi. Scharakteryzował zmiany klimatu jako "oszustwo", użyte w celu zapobieżenia by Rosja mogła wykorzystać jej ogromne zasoby ropy naftowej i gazu ziemnego.

Greenpeace twierdzi, że 85 procent emisji ekwiwalentu CO2 w Rosji pochodzi z przemysłu energetycznego.

Według politologa Stanisława Biełkowskiego Putin uważa, że "globalne ocieplenie nie istnieje i że jest to oszustwo mające na celu powstrzymanie rozwoju przemysłowego kilku krajów, w tym Rosji."

"Okazało się, że choć zmiany klimatu istnieją to mają one charakter cykliczny, a antropogeniczna rola jest bardzo ograniczona," powiedział w roku 2000 dla The New York Times Andriej Illarionov, starszy doradca ekonomiczny Putina.

"Stało się jasne, że klimat jest skomplikowanym systemem i że jak dotąd przedstawione dowody na konieczność" walki z "globalnym ociepleniem są raczej nieuzasadnione."


Wydaje się, że mamy pierwszego "hamulcowego" do podpisania traktatu klimatycznego w Paryżu, który ma wprowadzić globalne podatki od emisji CO2 i rozpocząć masowy proces deindustrializacji. Pozostaje obserwować jak zachowa się w tym względzie obecnie wybrany rząd w Polsce. Jeśli podpisze te zobowiązania to możemy się na całe dekady pożegnać ze wzrostem gospodarczym, rozwojem i dobrobytem.



_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

9th Grudzień 2015, 19:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Zabijamy każdego prawego i sprawiedliwego...





Imperium się szerzy -imperium diabła ale do czasu Very Happy

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

10th Grudzień 2015, 19:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Andrzej Duda: „Niech chanuka promieniuje ciepłem, niech będzie wielką nadzieją dla narodu wybranego”

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/andrzej-duda-niech-chanuka-promieniuje-cieplem-niech-bedzie-wielka-nadzieja-dla-narodu-wybranego-2015-12

" Dziś 9 grudnia 2015 roku Prezydent Andrzej Duda zapalił świeczki chanukowe na oczach całej Polski i tym samym dokonał aktu apostazji i zdrady stanu. Katolikom nie wolno brać udziału w cudzych ceremoniach religijnych, a Głowie Państwa nie wolno poniżać się wobec cudzej władzy lub jej insygniów.  "

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/smierc-prezydenta-andrzeja-dudy-2015-12
[img]Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 30uu6bo[/img]

"Obraz polskiego prezydenta hołdującego żydom poszedł w świat i wywoła dwojakie skutki:

"u żydów wzrośnie przekonanie o ich jurysdykcji nad Polską i Polakami i będą tylko jeszcze bardziej bezwzględni i agresywni wobec nas w naszej własnej Ojczyźnie, a co zwiększa na naszym grzbiecie tego żydowskiego pasożyta, którego tym trudniej będzie nam się pozbyć. "

"Andrzej Duda musiał wiedzieć jaką odpowiedź musi dać Polakom stojąc w obliczu w/w problemów i jako zapalacz chanukowy w Pałacu Prezydenta musiał mieć świadomość rozpoznawania tego czynu jako apostazji i zdrady stanu.

I to nie w jego własnych bezczelnych oczach, jego własnego udawanego niezrozumienia sytuacji, ale w naszych oczach,….. w naszych narodowych oczach: my w naszych narodowych oczach, w naszych sercach widzimy Andrzeja Dudę jako apostatę, jako zdrajcę stanu.

Andrzej Duda nie jest już Prezydentem, a jego, od dziś już jedynie formalna, kadencja może być krótsza niż ktokolwiek mniema. "

Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości kto w tym kraju rządzi ..  Neutral

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

10th Grudzień 2015, 20:07
Message reputation : 100% (1 vote)

Wsadzili go na fotel to i musi wypełniać rozkazy.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

10th Grudzień 2015, 22:51
Takich przywódców potrzebuje dzisiaj świat .
Jednak wola Boga musi się wypełnić .


Może nawet dzisiaj jeszcze był żył gdyby wierzył w Jedynego Prawdziwego Boga.



Przez 40 lat lub dłużej robiłem wszystko, by zapewnić ludziom domy, szpitale, szkoły. Kiedy byli głodni — karmiłem ich. W Bengazi zamieniłem nawet pustynię w pola uprawne, stając przeciwko atakom Ronalda Reagana, który zabił moją adoptowaną córkę, kiedy próbował zabić mnie. Pomagałem później moim braciom i siostrom z Afryki, finansując Unię Afrykańską.

Ostatnie przemówienie Muammara Kaddafiego do narogu wygłoszone 17 kwietnia 2011. Przedruk za News Rescue. Tłumaczenie Mariusz Agnosiewicz.

Zrobiłem wszystko, co mogłem, by pomóc ludziom zrozumieć ideę prawdziwej demokracji, w której komitety ludowe prowadziły nasz kraj. Stale jednak było to za mało, jak niektórzy mówili, nawet ludzie, którzy posiadali dziesięciopokojowe mieszkania, nowe ciuchy i meble, nigdy nie byli usatysfakcjonowani, i w swojej chciwości chcieli więcej. Oni to powiedzieli Amerykanom i innym, że potrzebują „demokracji” i „wolności”, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że proszą o morderczy system, w którym wielcy pożerają małych. Byli oczarowani amerykańskim hasłami, nie zdając sobie sprawy, że w Ameryce nie ma darmowych lekarstw, szpitali, mieszkań, edukacji czy żywności, a jedyne darmowe rzeczy to te, które uda się wyżebrać na ulicy lub miska zupy wystana w długiej kolejce.

Nie liczyło się to, co zrobiłem – dla niektórych to zawsze było mało. Dla innych jednak byłem synem Gamala Abdela Nassera, jedynego prawdziwego Araba i przywódcy muzułmańskiego, jakiego mieliśmy od Saladyna, który Kanał Sueski proklamował własnością swojego ludu, tak jak i ja, idąc jego śladami, proklamowałem Libię własnością mojego ludu, starając się uczynić mój lud wolnym od dominacji kolonialnej — od tych złodziei, którzy chcieli nas grabić.

Obecnie jestem atakowany przez największą w historii machinę wojenną.

Mój afrykański brat, Barack Obama, chce mnie zabić, by odebrać wolność mojemu krajowi, by zabrać nam nasze darmowe mieszkania, darmową służbę zdrowia, darmową edukację i darmową żywność, zastępując to amerykańskim systemem grabieży, zwanym „kapitalizmem”.

My wszyscy w Trzecim Świecie wiemy dobrze, co to oznacza — przyjdą tu korporacje, które już kierują światem, które odpowiadają za cierpienie ludzi.

Nie ma zatem dla mnie alternatywy, muszę się temu przeciwstawić i jeśli takie będzie życzenie Allacha, zginę idąc jego ścieżką — ścieżką, która uczyniła nasz kraj bogatym i zagospodarowanym, zdrowym i obfitym w żywność na tyle, by nawet móc nieść pomoc naszym afrykańskim i arabsakim braciom i siostrom.

Nie chcę umierać, lecz jeśli będzie to konieczne, by ocalić nasze ziemie, nasz lud, te tysiące, które są moimi dziećmi, niechaj tak będzie.

Niech ten testament będzie moim głosem do świata. Niech będzie wiadomo, że przeciwstawiłem się krucjacie NATO, że przeciwstawiłem się okrucieństwu, przeciwstawiłem się zdradzie, przeciwstawiłem się Zachodowi i jego kolonialnym ambicjom, a także, że stanąłem po stronie moich afrykańskich braci, moich prawdziwych arabskich i muzułmańskich braci. Chcę być dla nich promieniem nadziei.

Kiedy inni budowali pałace, ja mieszkałem w skromnym domu. Nigdy nie zapomniałem swojej młodości w Syrcie, nie przepuściłem bezmyślnie naszych narodowych bogactw, i tak jak Saladyn, nasz wielki muzułmański przywódca, który odzyskał Jerozolimę dla islamu, niewiele brałem dla siebie…

Na Zachodzie niektórzy nazywają mnie „szalonym” i „dzikim”, kłamią choć znają prawdę, wiedzą, że nasze ziemie są niezależne i wolne od kolonialnego ucisku. To moja wizja, moja ścieżka. Ona zawsze była jasna dla Was, moich przyjaciół. Moich ludzi. Będę za Was walczył do ostatniego tchu.

Niechaj potężny Allach pomoże nam pozostać wiernym i wolnym.

Mu’ummar Kaddafi został zabity 20 października 2011 roku w okolicach Syrty, miasta, w którym się urodził.

http://mediumpubliczne.pl/2015/10/ostatnie-slowa-kaddafiego/

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

10th Grudzień 2015, 23:15
[img]Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 2mevbs5[/img]

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

11th Grudzień 2015, 03:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Otóż Kadafii to był członek tego samego klubu, czyli rządził z ramienia szatana Libią!!!

Kaddafii napisał:Chrześcijaństwo nie jest dla ludów Afryki, Azji, Europy i Ameryki. Ci, którzy nie są synami Izraela, nie mają z tą religią nic wspólnego. Źródło: „Forum”, 21 maja 2007

Kaddafii napisał:Islam niesie posłannictwo ciągłej kontynuacji i permanentnej rewolucji (…) potępia wszelki zastój i powolną ewolucję (…) jest zgodny z dynamiką życia aż po Sąd Ostateczny.

Kaddafii napisał:Islam powinien stać się religią całej Europy.

Kaddafii napisał:Istnieją znaki, że Allah udzieli wielkiego zwycięstwa islamowi w Europie. Bez mieczy, bez karabinów, bez podbojów. Niepotrzebni są nam terroryści, nie potrzebni samobójcy. 50 milionów muzułmanów [w Europie] przekształci ją w muzułmański kontynent w ciągu kilku dziesięcioleci.

Kaddafii napisał:Jesteście mniejszością w Europie. Ale pewnego dnia, dzięki Bogu, staniecie się panami, liderami i spadkobiercami kontynentu europejskiego.

Kaddafii napisał:Na Allacha, prawdziwy socjalizm ma swoje źródło w naszej religii, w naszej świętej księdze. To my mamy nieść posłannictwo socjalizmu, którego przewodnikiem jest nasz wielki prorok Muhammad.
https://pl.wikiquote.org/wiki/Muammar_al-Kaddafi

Kadadii dawał ludziom za darmo bogactwo ponieważ był socjalistą!!!

Tak samo czynili Rzymscy konsulowie a potem cesarze!!!

Co zrobił socjalizm z Polakami, czy innymi narodami Słowiańskimi co uczynił socjalizm z narodów chrześcijańskich!!!

Ludzi roszczeniowych którzy uważają, że im się od życia wszystko należy za darmo!!!

Ludzi, którzy za swoje niepowodzenia obwiniają innych a nie samych siebie.

Kadafii miał racje, ze socjalizm to po prostu ateistyczny islam!!!

Tak poprzez socjalizm - który obecnie panuje w UE, USA narody chrześcijańskie są podstępnie zislamizowane!!! Tylko, że ludzie o tym nie wiedzą!!!

Socjaliści i islamiści to ludzie pyszni i roszczeniowi.

Wcześniej w antycznym Rzymie dzięki dawaniu " za darmo" takimi ludźmi byli Rzymianie!!!

Pamiętajmy jak szatan daje cukierki to jest w nich trucizna dla duszy!!!

No a kto promował zbawienie za darmo, za samą wiarę bez ciężkiej pracy i bez uczynków jak nie Paweł???

Tak samo islam promuje zbawienie z powodu samej wiary!!!
A oto inna strona Kaddafiego:


"Komnaty gwałtów" Kadafiego -​ ujawniono potworne sekrety byłego dyktatora Libii



wp.pl napisał:Swoje ofiary wskazywał przez... pogłaskanie ich po głowie. Nastoletnie uczennice, młode studentki, czasem także chłopcy byli potem porywani przez ludzi dyktatora. Trafiali do "lochów gwałtów", gdzie - jak opisuje brytyjski "Daily Mail" - stawali się seksualnymi niewolnikami Muammara Kadafiego, byłego przywódcy Libii. Choć Kadafi zginął dwa lata temu podczas wojny domowej w jego kraju, dopiero teraz ujawniono, jakie koszmary ukrywały jego sekretne komnaty.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,title,Komnaty-gwaltow-Kadafiego-ujawniono-potworne-sekrety-bylego-dyktatora-Libii,wid,16361858,wiadomosc.html

Teraz wiecie dlaczego Kaddafii był przez tyle lat u władzy!!!!

Ponieważ, szatan takich ludzi stawia na piedestale!!! Szatan doskonale wie, że jak postawi u władzy grzesznika to w każdej chwili może go usunąć od władzy ponieważ Bóg mu nie pomoże z uwagi na jego grzechy!!!

Dlatego Kadafiemu nic nie dało dawanie ludziom czegoś za darmo!!! Zwłaszcza dawanie islamistom za darmo. Przecież Kaddafii widział jak islamiści we Francji, żyjący na socjale odwdzięczyli się Francuzom seriom gwałtów, aktów przestępstw podpaleń samochodów i zamieszkami!!!

Biblia wyraźnie mówi, że Isus i jego współ królowie będą paśli ludzkość "rózgą żelazną"!!!

Kasia napisał:Może nawet dzisiaj jeszcze był żył gdyby wierzył w Jedynego Prawdziwego Boga.

Gdyby wierzył w prawdziwego Boga to by nigdy nie doszedł do władzy!!!

Nie bądźmy naiwni!!! Rozdawanie darmochy czyli socjalizm wynaleźli Rzymianie!!!


Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

11th Grudzień 2015, 12:28
Message reputation : 100% (1 vote)

Kadafi nie był takim wizjonerem, a tylko znał plan jaki bedzie wdrażany.
Zresztą znał go od dawna, i realizował pod przymusem.
Gdyby był takim wizjonerem to by nie pchał się z złotego dinara i rozliczenia za rope w walutach innych niz dolar. Zrobił to jednak, po to aby dać pretekst bandytom do najazdu na Libię. Nie zdziwiłbym się gdyby prawdziwy Kadafi mieszkał w jakiejś tajnej bazie w USA, tak jak Gorbaczow.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7462
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

11th Grudzień 2015, 14:35
Muszę się z wami zgodzić, Mutu i Cyrylu.

Wiem na temat Husseina, że jego żona mówiła od początku, że miał sobowtórów i to nie jego powiesili. To są wszystkie kombinacje, mające nas utwierdzić, ze istnieje jakaś tam opozycja i są ludzie uczciwi w polityce, ale to wszystko jest z góry zaaranżowane w taki sposób.

Jedyna różnica może być w chwili obecnej, kiedy poważne siły zwalczają Watykan i jest trudno dociec, kto jest z kim i przeciwko komu.

Problem polega na tym, że Bóg od pewnego czasu manipuluje wydarzeniami które doprowadzą do zniszczenia Babilonu i szatan musi to zaakceptować. Czyli jego strategia nie jest w stanie tego powstrzymać, ale nie wiadomo kto jest po której stronie.

Donald Trump okazuje się najbliższym przyjacielem... Clintonów!!! Dawał dla nich dotacje wielu mionów dolarów i widziałem film, w którym Donald w przeszłości twierdził, ze Clintonowie to po Reaganie najlepsi ludzie w polityce.

Istnieje teoria, że Trump gra komendę i partia Republikańska może go nie zamianować i w takim przypadku głosy podzielą się między Jeb Bushem a Hillary Clinton.

Czytałe kilka takich komentarzy i w nowym świetle kolegów Trumpa - podkręca ludzi i wie, że nikt nie chce aby został prezydentem.

Ale także nie polegałbym na tych opiniach.

A co Rosja kombinuje? Już się w tym zgubiłem! Rolling Eyes

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 4 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach