Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Przerażające sekrety rządzących elit!

on 31st Marzec 2015, 12:21
Message reputation : 67% (3 votes)
Artykuł, który wkleiłem jest przerażający. Ale jeżeli chcesz poznać Prawdę o dzisiejszym świecie, nie możesz chować głowy w piasek. Opisane szczegóły są w najdrobniejszych szczegółach prawdziwe i nie są przesadzone.

Bill Clinton publicznie przepraszał za działania MK-Ultra, które jest w to uwikłane.

Uważam, że trzeba poznać brutalne szczegóły zbrodni masowo popełnianych, nie tylko w USA ale na całym świecie. To są przyczyny, dlaczego Bóg przedsięweźmie bardzo drastyczne kroki, aby ludzi tego pokroju ukarać i kara będzie adekwatna do rozmiaru zbrodni. Artykuł nie podaje tego, zle za tym wszystkim stoi... Watykan, z królem Sodomy i Gomory na czele. Główną organizacją popełniającą owe zbrodnie jest watykański CIA.

Zdjęć nieco drastycznych nie usunąłem. Musimy poznać ultymatywne zło i zrozumieć karę Boga na tych zbrodniarzach.

I jedna ważna uwaga. Ginie masa dzieci i zwracajmy szczególną uwagę na nasze pociechy, ponieważ zagrożenie jest bardzo realne a media na ten temat wcale nie wspomną.

Źródło - http://wolna-polska.pl/wiadomosci/przerazajacy-sekret-ameryki-kontrola-umyslu-2014-03


Przerażający sekret Ameryki. Kontrola umysłu

To co masz zamiar przeczytać będzie bardzo smutne i szokujące. My w Theconspiracyzone, uważamy, że ujawnienie tych ukrytych praktyk jest niezmiernie ważne. Bez wątpienia, kontrola umysłu jest najbardziej obrzydliwą i chorą praktyką jaką zna świat. Nie mówimy tu jednak o podprogowej manipulacji umysłu, na którą jesteśmy narażeni na co dzień. To o czym mówimy to praktyki, rozwinięte w starożytnym Egipcie. Stamtąd ewoluowały i był praktykowane w starożytnym Babilonie.
W dzisiejszych czasach, jeden z najbardziej obrzydliwych ludzi, który kiedykolwiek żył przeniósł to na zupełnie nowy poziom. Mówimy o złym nazistowskim naukowcu J. Mengele. (Poniżej).
Przerażające sekrety rządzących elit! A248-300x300
Pałeczkę przejął Allen Dulles, były szef CIA. Praktyki te są w użyciu do dziś w wielu amerykańskich instytucjach wojskowych. Kontrola umysłu jest również znana jako gwałt na świadomości poprzez satanistyczny rytuał i stan na granicy śmierci w torturach (ang.Near Death Torture…)
Celem jest złamanie umysł torturowanej jednostki aby stworzyć MPD – Multiple Personality Disorder (wielopoziomowe rozszczepienie osobowości). Umysł nie może znieść męki przez jakie ofiara przechodzi – więc mózg blokuje te doświadczenia – tworząc ściany amnezji. To właśnie w tych „pustych lukach ” zaszczepiane jest oprogramowanie. Ofiara jest następnie wysyłana do wykonywania przerażających zadań, których normalnie by nie zrobiła… jak prostytucja, zabójstwa i programowanie innych ofiar kontroli umysłu.

UWAGA: Ze względu na charakter tych przerażających sprawozdań, niektóre, z niniejszego artykułu, mogą być niepokojące dla czytelników. Podjęto wszelkie próby do odpowiedniego obejścia się z tematem i przy użyciu odpowiedniego języka. Temat kontroli umysłu jest skomplikowany, wielopłaszczyznowy i wielowarstwowy. Dla przypadkowego czytelnika, może szybko stać się paraliżujący, przytłaczając zmysły i powodować pragnienie, aby zamknąć temat – jednak unikanie tego tematu to najgłupsza rzecz, jaką możesz ewentualnie zrobić.
CZYM JEST SATANISTYCZNA PRZEMOC RYTUALNA I KONTROLA UMYSŁU?
Zwrot „satanistyczna przemoc rytualna” po raz pierwszy pojawił się w połowie 1980 roku w celu opisu ujawnienia niektórych spraw ochrony dzieci oraz dorosłych w psychoterapii. W 1980 roku nastąpił gwałtowny wzrost badań nad ochroną dzieci w Ameryce, Wielkiej Brytanii i innych krajach rozwiniętych ze względu na przepisy prawa, które zobowiązywały do składania sprawozdań i zwiększenia świadomości społecznej na temat przemocy wobec dzieci.
Przerażające sekrety rządzących elit! A250
W niewielkiej liczbie badań, dzieci ujawniły zorganizowane i rytualne formy seksualnej przemocy dokonywanej przez rodziców i opiekunów. Także dorosłe osoby to potwierdziły w psychoterapii.
Te informacje zawierały opisy seksualnej przemocy w kontekście kultów satanistycznych, rytuałów i wykorzystania satanistycznej ikonografii, pozyskując etykietę „satanistyczna przemoc rytualna” w mediach i dla niektórych specjalistów. Tłumaczenie od SRA (Satanic Ritual Abuse – satanistyczna przemoc rytualna)
Lekarze, psychoterapeuci i pracownicy socjalni udokumentowali klientów, którzy opisują historię SRA (Satanic Ritual Abuse) i wydali literaturę na temat leczenia rytualnie krzywdzonych pacjentów. Wiele skupionej uwagi na Zaburzeniach dysocjacyjnych wyszło w latach 80 tych, i obejmowało dzieci i dorosłych z zarzutami rytualnej przemocy. Oni również wykazywali wysoki poziom niepokoju i traumatyczno-podobnych objawów. Niektórzy z tych pacjentów wykazywali wysoki stopień dysocjacji a u części zdiagnozowano dysocjacyjne zaburzenia tożsamości (DID). Satanistyczna przemoc rytualna nie jest wynikiem działań pojedynczych odizolowanych psychopatycznych jednostek. To jest częścią powszechnej wielopokoleniowej konspiracji – niemal wszechmocnej – składającej się z tysięcy, jeśli nie milionów ludzi.
Wielu z tych ludzi jest na wysokich stanowiskach w szczeblach społeczeństwa, rządu, prawa, religii, a nawet psychicznych instytucji zdrowotnych. Słyszeliśmy historie związane z SRA (Stanic Ritual Abuse) oskarżające słynnych teleewangelistów, szefów policji, agentów FBI, papieża, liderów CIA, członków ONZ, milionerów, filantropów, duszpasterzy, nauczycieli, dyrektorów szkół, psychiatrów i innych.
Przerażające sekrety rządzących elit! A251
Plany stworzenia społeczeństwa pracowników – kontrolowanych umysłowo, były na miejscu przez długi czas. Obecna technologia wywodzi się z eksperymentów, które naziści zaczęli przed II wojną światową i zintensyfikowali w czasie nazistowskich obozów koncentracyjnych, gdy „zaopatrzenie” w dzieci i dorosłych do eksperymentowania były dostępne bez ograniczeń.
Słyszeliśmy o nieludzkich eksperymentach medycznych przeprowadzanych na więźniach obozów koncentracyjnych, ale nie ma słowa wzmianki w mediach i filmach dokumentalnych o eksperymentach kontroli umysłu. To nie miało być ujawnione amerykańskiej publiczności. Technologię kontroli umysłu, można podzielić na dwa podzbiory: traumo-pochodne lub elektroniczno-pochodne.
Pierwsza faza rozwoju rządowej kontroli umysłu wyrosła z dawnych technik okultystycznych, które wymagały aby ofiara była narażana na ogromną traumę psychiczną i fizyczną, zazwyczaj zaczynała się we wczesnym dzieciństwie, w celu spowodowania psyche do rozbicia się na tysiąc alter-osobowości, które następnie mogą być oddzielnie zaprogramowane do wykonywania jakichkolwiek funkcji (lub pracy), jakie programista chce „zainstalować”.
Każda stworzona alter-osobowość jest odrębną i inną od poprzedniej osobowości. „Frontalna osobowość” jest nieświadoma istnienia lub działalności alter-osobowości. Te zmienne osobowości mogą być uaktywnione przez programistów lub „aktywatorów” za pomocą specjalnych kodów. Ofiara kontroli umysłu może być podatna na poszczególne dźwięki, słowa lub działania – znane jako wyzwalacze
.
Przerażające sekrety rządzących elit! A252
Drugi etap rozwoju kontroli umysłu został dopracowany w podziemnej bazie pod Fort Hero w Montauk. Long Island (Nowy Jork) i jest określany jako Project Montauk. Pierwsze młodzieńcze ofiary „Montauk style programming”, tzw. „Chłopcy Montauk”, były programowane technikami opartymi na traumie ale ta metoda w końcu został porzucona na rzecz elektronicznego procesu indukcyjnego, który mógł być „zainstalowany” w ciągu kilku dni (lub nawet godzin), zamiast wielu lat – jak w przypadku technik bazujących na traumie.
KONTROLA UMYSŁU I EKSPERYMENTY II Wojny Światowej
Dr Joseph Mengele z Auschwitz był deweloperem zasad programowania traumą w projektach Monarch i MK Ultra. Mengele i około 5, 000 innych wysokich rangą hitlerowców potajemnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej w następstwie II wojny światowej w operacji zwanej „Spinacz” (paper clip). Hitlerowcy kontynuowali swoją pracę nad rozwojem kontroli umysłu i technologii rakietowej w tajnych podziemnych bazach wojskowych. Jedyną rzeczą jaką powiedziano to to, że technika rakietowa opracowywana była przy pomocy hitlerowskich gwiazd – takich jak Warner Von Braun. Mordercy i okrutni oprawcy niewinnych istot ludzkich – byli „kryci”, jednocześnie aktywnie pracowali w amerykańskich podziemnych obiektach wojskowych, które stopniowo stały się domem dla tysięcy porwanych z ulicy amerykańskich dzieci (tysiące rocznie) i umieszczanych w stalowych klatkach w ramach „szkolenia”.
Dzieci te będą wykorzystywane w celu dalszego udoskonalania i sperfekcjonizowania Mengelowskich technologii kontroli umysłu. Niektóre wybrane dzieci (przynajmniej te, które przeżyły „Szkolenia”) staną się przyszłymi kontrolowanymi umysłowo niewolnikami, którzy mogą być stosowani do tysięcy różnych zadań, począwszy od seksualnej niewoli do zabójstw.
Znaczna część z tych dzieci, które zostały uznane za zbyteczne, były celowo zabijane na widoku (i z ręki) innych dzieci w celu głębszego ich straumatyzowania i wymuszenia posłuszeństwa. W niektórych przypadkach zabijano poprzez obdzieranie żywcem skóry.

RODZAJE TRAUM: Techniki są przerażające
Jedną z rzeczy, odkrytych poprzez badania nad genetyczną zdolnością do przekazywania wiedzy z rodziców na swoje dzieci, było to, że ludzie rodzą się z pewnymi wrodzonymi obawami, strachami. Węże, krew, pająki, widok wnętrzności, wszystkie te rzeczy, z którymi ludzie się rodzą.
Te fobie są przekazywane genetycznie z pokolenia na pokolenie. W poszukiwaniu urazów stosowanych w odniesieniu do małych dzieci, programiści odkryli, że te naturalne fobie, które występują u większości ludzi od urodzenia, będą „cudownie” działać do podzielenia umysłu. Wzdłuż tej wytycznej, możemy wyróżnić następujące próbki traum stosowanych do programowania niewolników
(A) zamknięcie w małym, odizolowanym miejscu, dole, lub klatce z pająkami i wężami.
(B) niewolnik zmuszony jest zabić, pociąć, i jeść niewinną ofiarę,
(C) Umieszczanie „głową w dół” w kale, moczu i pojemnikach z krwią, a następnie zmuszanie do jedzenia tych rzeczy. Często niewolnik doświadczył nie tylko wszystkie powyższe, ale wiele innych „metod”, zanim osiągnie wiek 4 lub 5 lat.
Ważne jest, aby straumatyzować dziecko wcześnie zanim ma szansę rozwinąć swoje stany ego. Przy okazji, gdy dziecko znajduje się w małym pudełku z pająkami i wężami, często im się mówi, że jeśli będzie udawało martwego – wąż nie będzie ich gryźć. To określa dwie ważne rzeczy dla programistów, określa podstawę dla programów samobójczych (np. „jeśli zginiesz to będziesz bezpieczny”) i uczy dziecko dysocjacji.
Traumy stosowane do dzielenia umysłu to nie tylko elektrowstrząsy, naturalne fobie, one obejmują całą sferę emocjonalno-duchową ofiary. Ofiary ostatecznie są pozbawiane każdego emocjonalnego zasobu różnymi urazami/traumami, takimi jak „krwawe orgie”, podczas których odcina się męskie lub i żeńskie genitalia. Ponadto stosowane są sesje tortur na wszystkich typach maszyn średniowiecznych i inscenizacje wydarzeń, gdzie aktorzy imitują Boga, Jezusa Chrystusa, policję i terapeutów przeklinających ofiarę, odrzucających ofiarę, a nawet „zabijających” ofiarę w symulowanych zgonach związanych z narkotykami. Dzieci często są powiązane z innymi niewinnymi dziećmi, które następnie są systematycznie i brutalnie zabijane, podczas gdy tym pierwszym wmawia się, że są winne za ukaranie drugiego dziecka.
Doświadczenia bliskie śmierci, takie jak utonięcia stały się sztuką dla tych oprawców. Wyszkolone psy, małpy i inne zwierzęta są wykorzystywane do dalszego traumatyzowania ofiar. Niewolnicy Illuminati najprawdopodobniej doświadczyli wszystkich ostatnich kilku punktów powyżej, plus wiele więcej.
Joseph Mengele, aka Dr Green, był utalentowany w stosowaniu owczarków niemieckich do ataku na ludzi. Mengele miał reputację w hitlerowskich obozach koncentracyjnych wynikającą z korzystania z owczarków niemieckich, zanim został przywieziony do Ameryki. Tam użył psy do pomocy programowania amerykańskich dzieci. Mengele był również biegły w aborcjach, i był zaangażowany z dziwnymi traumami związanymi z narodzinami dzieci, lub symulowanymi porodami martwych szczurów – „wyciąganymi” z pochwy dziewczyn podczas takiej „symulacji” programowej (lub inne tego typu obrzydlistwa)
Przerażające sekrety rządzących elit! A254
Traumy i tortury są wykonywane przez „rozszczepionych” z różnymi alter-ego osób sadystycznie. Jak ta sieć uzyskuje sadystycznych mężczyzn – zdolnych torturować małe dzieci? Trzy różne uznane badania (Harrower, 1976 / Milgram, 1974 / & Gibson 1990) pokazują, że zasadniczo wszyscy ludzi płci męskiej być nauczeni, aby angażować się w sadystyczne zachowania. Zdarzyć się może kilka wyjątków, ale rzecz w tym, że nie zabraknie sadystycznych osób do programowania. Niektóre z programowanych systemów alternatywnych osobowości zawierają w sobie ekstremalnie brutalne, sadystyczne jaźnie. Faktycznie Osobowość Matki Ciemności stanowi w nich ważny punkt zrównoważenia aby zapobiec zabijaniu przez sadystycznych męskich programistów większej ilości dzieci nad którymi pracują. Ci sadyści mają dobrą zabawę krzywdząc małe dzieci. Im więcej bólu, tym więcej „ładunku” i podniecenia odczuwają. Sadystów cieszy uzyskanie pełnej kontroli nad osobą. Aby to zrobić, zaburzają podstawowe funkcje organizmu małego dziecka – takie jak sen, jedzenie i wydalanie. Lubią terroryzować małe dzieci, więc niewolnicy Projektu Monarch oglądają godzinami sadystyczne traktowanie innych – często zanim skończą 5 lat.
Im większa trauma tym większą radość odczuwają sadystyczni programiści. Deprywacja sensoryczna, praca przymusowa, zatrucia i gwałt każdego otworu dziecka są popularnymi torturami programistów. Dziecko wkrótce dowiaduje się, że jest na łasce szalonych ludzi, którzy będą usatysfakcjonowani tylko poprzez całkowite podporządkowanie się oraz chęć aby ktoś myślał za ciebie. Dziecko będzie jeść odchody, krew lub inne obrzydliwe rzeczy, podczas gdy programista zjada dobre posiłki.
Kiedy kulty satanistyczne wiążą swoje ofiary drutem do rytuałów, niektóre z tych osób tracą palce – nóg, rąk. Czasami małe palce i górne części palców pierścieniowych – także są tracone w rytuałach satanistycznych sekt.
Przerażające sekrety rządzących elit! A255
Niektóre z tych sadystycznych zachowań są celowe. Wycinanie osobie języka i posypanie solą wzmacnia programowanie „nic nie powie”. Podrzucanie w górę może być przyczyną programowania zaburzeń odżywiania, Zwichnięcia stawów powodują również dysocjację. Gdy słychać płacz krzywdzonego dziecka, natychmiast stosuje się tortury żeby dziecko myślało że się dusi.
To uczy dziecko aby nie płakało. W wieku około 3 lat, odprawiana jest Czarna Msza, chora zła komunia, która jest tak obrzydliwa, że dziecko ukrywa się w dysocjacji tworząc „zamknięte” / lub „zaciemnione” dziecko. Ten wczesny przeskok stanowi podstawę dla ciemnego programowania. Te „zablokowane” dziecko może przejść uzdrowienie będąc częścią pozytywnej kochającej społeczności. Istnieje wiele urazów które można zadać, a które nie pozostawiają blizn na twarzy, ale pozostawiają dziecko z głębokimi bliznami emocjonalnymi i duchowymi.
Przerażające sekrety rządzących elit! A14
Deprywacja sensoryczna i zwichnięcie stawów są torturami, które nie pozostawiają żadnych śladów. „Szkatułki pogrzebowe”, niektóre na zewnątrz inne wewnątrz ośrodków są często używane na niewolnikach. Dlatego wielu niewolników boi się być pogrzebanymi żywcem. Programiści umieszczają rożne typy strasznych owadów w trumnach, kiedy chowają człowieka żywcem.
Przerażające sekrety rządzących elit! A256
nny rodzaj deprywacji sensorycznej odbywa się poprzez umieszczenie poszkodowanego w słonej wodzie (dla pływalności i nieważkości). Następnie ofiara jest wyposażana w czujniki, które kopią elektrowstrząsami jeśli ofiara się poruszy. To powoduje utratę przytomności.
Mózg jest przeszkolony, aby zatrzymać wszystkie zewnętrzne ruchy ciała pochodzące od umysłu świadomego. Ten rodzaj deprywacji sensorycznej służy do umieszczenia post hipnotycznych rozkazów – aby wykonać jakieś zadanie w dalekiej przyszłości. Program jest umieszczony w umyśle na tym samym poziomie, z którego normalnie wydaje polecenia do bicia serca.
Przerażające sekrety rządzących elit! A257
Jedną z „właściwych” tortur jest umieszczanie drążka między nogami małej dziewczynki która rozszerza jej biodra w celu gwałtu. Następnie wygięte nogi są składane razem jak skrzydła motyla, a ofierze mówi się, że jest „motylem monarchą”. Wiele ofiar utworzyło motyle w swych umysłach, podczas gdy były gwałcone. Programiści mogą powiedzieć niektórym z ich ofiar, że z „robaków-gąsienic” wychodzą „piękne motyle”. Podczas gwałcenia dziecka, programiści będą opisywać swoją spermę jako „plaster miodu” i będą wołać: „Alleluja”, podczas wytrysku. Nie potrwa długo, zanim dziecko, uświadomi sobie, że nie ma możliwości, by stawić opór, wobec tego co jest mu robione.
Przerażające sekrety rządzących elit! A258
Wola pokrzywdzonego dziecka zostaje złamana a na jej miejscu powstaje uległy niewolnik. Jeśli niewolnik nie uczy się prawidłowo, otrzymuje więcej bólu. Haczyk wędkarski w pochwie jest jedną z popularnych metod. Starszym mężczyznom zostają zmasakrowane genitalia podczas dodatkowych sesji lub przeprogramowania. Mogą jeść skórę zdartą z ich genitaliów. Umysł ofiary jest nie tylko oddzielony od siebie, ale sam proces tortur sprawia, że ofiara staje się nieufna wobec ludzi ogólnie.
Na górze tej nieufności, programiści będą nakładać warstwy w programowaniu, aby odizolować osoby od zdrowych relacji, co z kolei zwiększa u ofiary poczucie bezradności. Są oddzieleni od własnych części – samego siebie i świata w ogóle. Na przykład, tortura wodna, jaskiniowa i piaskowa powoduje, że ofiara boi się straszne oceanów. Ofiara może być traumatyzowana poprzez bycie zwieszanym na linach – lub w klatce na linach – nad krawędzią skały przy oceanie. Może zostać też pogrzebana żywcem w piasku i oglądać nadejście fali, albo po prostu być częściowo pogrzebana żywcem w piasku i opuszczona.
OGNIOWE TORTURY


Ogniowe tortury są stosowane w programowaniu zwanym „programowanie twarzy porcelanowej”. Charyzmatyczny oddział satanistycznej sieci (takich jak Zgromadzenie kościołów Boga) wykorzystuje taki rodzaj programowania. Odbywa się to za pomocą maski woskowej zakładanej na twarz ofiary, i poddaje się ich torturom ognia. Osoba rzeczywiście sądzi, że jej twarz się „rozpuściła”. W tym momencie programista udaje boga i bohatera, i mówi, że da im nową twarz z maski porcelany (te nowe twarze wyglądają jak te co można kupić w sklepach). Wspomnienia tej przemocy są następnie hipnotycznie ukryte za maskami. Zdjęcie maski powoduje poczucie parzenia ogniem.
Jeśli ktoś dotyka twarzy zaprogramowanej osoby z „porcelanową twarzą”, poczuje ona pieczenie, ponieważ ich maski nie powinny być tykane. Oznacza to, że ofiary – w wyniku hipnozy i tortur straciły swoje twarze! Jest to część procesu dehumanizacji. Dopóki zaprzeczają temu co ich spotkało, nie muszą zmierzyć się z wspomnieniami tortur ogniowych. Niektórzy są torturowani w sposób taki, że powierzchnia oka jest traumatyzowana i powstaje zez lewego oka. Może dlatego baron Guy de Rothschild z Francji ma taki problem z okiem. Guy de Rothschild jest głównym treserem/programistą i potomkiem satanistycznej dynastii Rothschildów, ale powód jego obwisłego lewego oka nie jest znany. Być może była to właśnie tortura (na dole z lewej).
Przerażające sekrety rządzących elit! A6
Przez traumatyzowanie kogoś w określonym dniu, powiedzmy, wielokrotne traumatyzowanie w dniu urodzin, jest znacznie bardziej szkodliwe niż po prostu traumatyzowanie.
OSOBY PODDANE PROGRAMOM KONTROLI UMYSŁU
Przerażające sekrety rządzących elit! A259
Samotny rewolwerowiec, o którym słyszymy, próby zamachu, strzelaniny szkolne, itp. są to kontrolowane osoby, które były „zaprogramowane”, aby wykonać te zadania.
Ted Bundy, „Syn Sama”, seryjny morderca David Berkowitz, Oswald… Ok, Oswald faktycznie nie strzelał do Kennedy’ego, ale był częścią procesu… Timothy McVeigh (Był pionkiem i miał pomoc), strzelcy Columbine , John David Chapman, Sirhan Sirhan, itp. były to umysłowo kontrolowane osoby, które były zaprogramowane do wykonywania tych zabójstw. Jon Bennet Ramsey łatwo mogła być ofiarą kontroli umysłu… Patsy Ramsey prawie na pewno była. Dziesiątki tysięcy młodych nastoletnich chłopców zostało porwanych i zmuszonych do programu szkoleniowego kontroli umysłu o nazwie Projekt Montauk począwszy od około 1976 roku. Al Bielek – pod kontrolą umysłu, był zaangażowany w wielu obszarach tajnego Projektu Montauk. Po powolnym odzyskiwaniu swoich wspomnień – począwszy od końca 1980 roku, zdał sobie sprawę, że było co najmniej 250.000 umysłowo kontrolowanych „Chłopców z Montauk” produkowanych w 25 różnych obiektach – podobnych do podziemnej bazy w Montauk na Long Island.
Wielu z tych chłopców stało się „uśpionymi”, którzy są osobami, które zostały zaprogramowane do akcji w późniejszym terminie, gdy w odpowiedni sposób zostaną aktywowane aby zaangażować się w jakiś dywersyjny lub destruktywny sposób. Inni „chłopcy z Montauk” byli wplecieni w tkankę głównego nurtu amerykańskiego życia jako dziennikarze, osobistości z radia i TV , biznesmeni, prawnicy, personel medyczny, sędziowie, prokuratorzy, organy ścigania, wojskowi, itp.
Przerażające sekrety rządzących elit! A7
rażliwość dzieci jest jednym z powodów, że CIA i inne agencje wywiadowcze odegrały kluczową rolę w tworzeniu „głównego nurtu” grup satanistycznych takich jak OTO i Świątynia Seta, jak również w zaprzeczaniu istnienia podziemnego kultu i satanistycznych przestępstw.
Brzydka rzeczywistość jest taka, że jeśli chodzi o mocno straumatyzowane dzieci, nic nie da się porównać do historii opowiadanych przez tych, którzy przeżyli to, co zostało nazwane rytualną przemocą satanistyczną. Poczęcie wielu dzieci zostało zaplanowane od początku. Działa to tak, że ktoś, kto jest Illuminatem, poczyna dziecko w okultystycznych rytuałach z kobietą.
Jest to jeden ze sposobów ukrywania swoich rodowodów. Ujmę to w ten sposób, że nie każda matka faktycznie jest biologiczną matką dziecka. Często dzieci są podmieniane w szpitalach Podczas gdy dziecko jest w fazie płodu, już zaczyna się testowanie, aby sprawdzić zdolności umysłowe i straumatyzować płód aby było bardziej rozszczepione.
Illuminaci wiedzą, jak budować ściany mentalne w głowie – i robią to poprzez uraz. Jeśli masz na tyle poważne urazy/traumę, to umysł aby dalej funkcjonować oddziela traumę ścianą amnezji.
Powiedzmy, że jesteś w wojnie i twój najlepszy przyjaciel właśnie został rozerwany na strzępy przez artylerię… jego wnętrzności leżą na zewnątrz. Twój umysł może budować mury amnezji wokół tego wydarzenia i możesz nie być w stanie tego zapamiętać. Więc im gorsza trauma pourazowa, tym większa ściana amnezji. Iluminaci biorą 2 letnie dziecko i zaczają traumatyzować je najgorszymi traumami jakie sobie można wyobrazić – po to by stworzyć te ściany amnezji.
Potem odnajdują te zdysocjowane kawałki umysłu, które są po prostu jak dyskietki a następnie umieszczają tam swoje programy aby stały się one takie jakie programiści chcą. Z niektórych części tworzą osobowości i powstaje MPD (rozszczepienie osobowości), DID (dysocjacyjne zaburzenie osobowości), a następnie podczas ich tworzenia programują je dokładnie tak jakie mają być.
Nie traumatyzuj osób na oślep bo to je zabije. Musisz wiedzieć co robisz. Oni mają lekarzy i monitorują urządzeniami pracę serca. Podstawowe programowanie jest robione w warunkach szpitalnych.”
Dlatego wiele z wojskowych szpitali w USA – w rzeczywistości wszystkie z wojskowych szpitali – zostały wykorzystane do programowania. Wiele innych szpitali cywilnych również miało poszczególne oddziały gdzie mogli dokonywać programowania. Monitorują serce wiedzą, jak daleko mogą się posunąć. Kiedy biorą się za wprowadzanie w stan bliski śmierci – dokładnie wiedzą, kiedy mogą posłużyć się elektrowstrząsami aby przywrócić do życia, itp. Jest to bardzo wykwalifikowane działanie. Muszą być bardzo wykwalifikowani w używaniu leków, które stosują, jak i kiedy je podawać, co robić, kiedy osoba jest pod wpływem leków. Jednym słowem to co robią nie jest przypadkowe.
ZEZNANIA Z PIERWSZEJ RĘKI OD DWÓCH OFIAR


Dr Henry Makow przekazał następujące sprawozdania od Brice Taylor i Cathy O’Brien, które były dwiema ofiarami kontroli umysłu. Te dwie kobiety były torturowane, poddane praniu mózgu, prostytuowane przez Illuminati i malują niepokojący obraz tego, jak świat jest bardzo zaniedbany. Obie kobiety mówią, że były do prostytuowania dla światowych przywódców jako dzieci. Brice Taylor, autor „Dzięki za wspomnienia” (1999) i Cathy O’Brien (z Markiem Phillipsem) autor „Trance-Formation of America” (1995). Książki te są spójne i potwierdzają objawienia Illuminackiej programistki „Svali” („Illuminati Defector Details Pervasive Conspiracy.”) Jeśli chcesz zrozumieć świat, musisz przeczytać te trzy kobiety.
Zasadniczo każdy kraj jest prowadzony przez rząd cieni, który jest lojalny wobec Nowego Porządku Świata kontrolowanego przez 13-członków rady Illuminati.

Według Svali „każdy władca reprezentuje obszar Europy znajdujący się pod jego wpływem, a każdy z nich reprezentuje starożytną linię krwi dynastii.” Amerykańscy przywódcy często są bezpośrednimi potomkami, legalne lub nielegalne.
Według Taylora, Henry Kissinger jest CEO (frontmanem) dla Iluminatów, którzy naturalnie wolą pozostać w cieniu. Nasi przywódcy polityczni są wybierani poprzez ich moralne ułomności, zdolność do szantażu, i gotowość, aby zastosować się do planu Illuminati. Struny są wyciągane i tajemniczo rosną w siłę. To nie ma znaczenia, do której partii należą. Potajemnie służą „Przyczynie”.
Wielu z nich to produkty życia, w którym była pedofilia, handel narkotykami i konsumpcja, pornografia dziecięca, bestialstwa, kontrola umysłu, gwałty, tortury, satanistyczne rytuały i ofiary z ludzi. Dostają wiele możliwości oddawaniu się swoim perwersjom, które zapewniają ciągłe posłuszeństwo i solidarność.
Handel narkotykami, białe niewolnictwo, prostytucja i pornografia, finansowanie tajnych nowych programów NWO. Zaangażowane są Elementy w CIA, FBI, Straży przybrzeżnej, wojskowi, policjanci, mafiozi. Ta informacja może zdenerwować lub rozwścieczyć niektórych ludzi. Tortury i opisywana deprawacja są nie do zniesienia. Nawet pisanie o tych sprawach jest trudne.
Opinia publiczna ma dziecięcą ufność wobec swych przywódców, zwłaszcza prezydentów. Oskarżenie, że naprawdę należą do sadystycznego, karnego, zdradzieckiego syndykatu jest zdradą niczym akt kazirodztwa. Odpowiemy z negacją i gniewem. Nie chcąc się przyznać, że jesteśmy robieni w konia i nasze postrzeganie rzeczywistości jest fałszywe. Ogłupieni, jesteśmy niezdolni do zdrowego rozsądku i uzgodnionych działań. Odmawiamy kontemplowanie nad tym co mogą mieć w zanadrzu. Lepiej ośmieszyć posłańca i zmienić kanał.
Przerażające sekrety rządzących elit! A261
Te Kobiety mogły milczeć i znaleźć trochę zasłużonego spokoju i szczęścia. Zamiast tego biorą na siebie wielkie ryzyko, aby ostrzec ludzkość przed niebezpieczeństwem. Czy jesteśmy gotowi posłuchać?
SEX ROBOTY


Zarówno Cathy O’Brien i Brice Taylor były ofiarami programu kontroli umysłu CIA -zwanego MK-Ultra, który jest przeznaczony do tworzenia ludzkich robotów mających służyć w funkcjach takich jak prostytutki, kurierzy, zabójcy.
Ich rodziny należą do tajnych sekt satanistycznych, które seksualnie molestują swoje dzieci z pokolenia na pokolenie aby wytworzyć traumę, która powoduje wiele zaburzeń osobowości. W tym stanie szoku odłamki umysł dzielą się na wiele części. Ofiary wykazują nadzwyczajne zdolności skupienia i wytrwałości i można je łatwo zaprogramować do robienia czegokolwiek. Kulty te działają w wielu organizacjach charytatywnych, w tym kościoły, kluby dla chłopców i dziewcząt, schroniskach masońskich, szkołach prywatnych. Społeczeństwo jest narażone na tego samego typu uraz programowania opartego na nieustannej wojnę i okrucieństwach, które zawierają Auschwitz, Hiroszimę, zabójstwa Kennedy’ego, 11 września i Abu Ghraib.
Z jednej strony, jesteśmy kolektywnie znieczulani a z drugiej programowani by skupić się na seksie, przemocy, ciekawostkach i pustych rytuałach społecznych.
Obie kobiety były wykorzystywane seksualnie jako dzieci. Cathy O’Brien dostawała często penisa swego ojca zamiast butelki do ssania. Kongresman Gerald Ford, który był zaangażowany w przemyt narkotyków i pornografii dziecięcej z mafią Michigan, zainicjował ją do programu MK Ultra. Ojciec O’Biren prostytuował ją jako dziecko dla przyjaciół, partnerów biznesowych i polityków, jako przysługę, albo dla pieniędzy. Wystąpiła również w wielu filmach pornografii dziecięcej i bestialstwa. Kiedy przeczytasz tę książkę, zrozumiesz, kim była Jon Benet Ramsay i dlaczego nie ma uchwały o jej zamordowanie.
DEPRAWACJA


O’Brien (ur. w 1957) mówi, że usługiwała seksualnie szerokiej rzeszy polityków, w tym: kokainowym wąchaczom Clintononom (Three-Way), Ronald Reagan, George HW Bush, Dick Cheney, Pierre Trudeau, Brian Mulroney, Governors Lamar Alexander i Richard Thornburgh, Bill Bennett (autor Księgi cnót), Senatorowie Patrick Leahy, Robert Byrd (jej obsługę) i Arlen Spector. Znani ze swej nieobecności były Jimmy Carter i Richard Nixon. Taylor (ur. w 1951)
Mówi, że spała z obu JFK i LBJ w wieku przed nastoletnim i jako nastolatka. Kiedy córka O’Brien – kelly urodziła się w 1980, często pracowały jako zespół matka-córka. George HW Bush szczególnie lubił Kelly. Cheney nie jest pederastą dlatego, że jego duże genitalia (chirurgicznie poprawione) przerażały dzieci. (195)
Odnosząc się do Georga Busha, Dick Cheney powiedział jej: „Wiceprezydent jest tylko tym, tajnym agentem przejmującym kontrolę nad przemysłem farmaceutycznym dla prezydenta.” (158)
George Bush Jr był obecny przy jednej okazji, ale nie jest oskarżony. (196) O’Brien został uratowany przez Marka Philipsa w 1988 roku. Jest prawdopodobne, że Bush Jr jest zaangażowany w tę scenę kontroli umysłu, narkotyków i seksu. Wir plotek wokół niego i jego zachowanie jest niekonsekwentne.
Pamiętasz incydent precel? Ostatniego lata Margie Schroedingera – kobieta, która pozwała prezydenta za gwałt „popełniła samobójstwo”.
Senator Robert Byrd, który kontroluje portfel narodu, uzasadnił przed Cathy jego zaangażowanie w dystrybucję narkotyków, pornografię i białego niewolnictwa jako środka „przejęcia kontroli nad całym światem nielegalnej działalności”, oraz by finansować tajną działalność Czarnego Budżetu, która „zaprowadzi pokój na świecie poprzez światową dominację i całkowitą kontrolę „
On powiedział: „95% ludzi chce być prowadzonych przez 5%.” Dowodem na to jest, że „95% nie chce wiedzieć, co naprawdę dzieje się w rządzie”. Byrd wierzył, że ludzkość musi podjąć „wielki krok w Ewolucji poprzez stworzenie rasy nadludzi”.
Byrd wierzył w „unicestwieniu ubogich narodów i kultur” poprzez ludobójstwo i inżynierię genetycznej hodowli „bardziej utalentowanych, z blondynów na świecie.” (118)
O’Brien odwiedził szereg tajnych związków paramilitarnych w całych Stanach Zjednoczonych, jeden na Mount Shasta w Kalifornii. „Dowiedziałem się, że to wcale nie tak tajne wojskowe zgrupowanie – obejmowało siły specjalnie wyszkolonych żołnierzy zrobotyzowanych, czarnych nieoznakowanych helikopterów i tajnej broni, w tym urządzeń elektromagnetycznych do kontroli umysłu.”
W tych placówkach O’Brien i jej córka były zwierzyną łowną, torturowana i gwałcona dla rozrywki CIA, wojskowych i polityków.
O’Brien pracowała jako niewolnik sexualny w Bohemian Grove, centrum perwersyjnych zabaw elit na „Rosyjskiej Rzece” w Kalifornii. Według niej, miejsce jest okablowane sprzętem monitorującym aby nagrać światowych przywódców w kompromitujących sytuacjach.
Przerażające sekrety rządzących elit! A262
„Niewolnice z podeszłym wiekiem lub z psującym się oprogramowaniem były rytualnie zamordowane w losowych lokalizacjach w zalesionym terenie Bohemian Grove… Był pokój kajdan i tortur, opium, rytualne sex ołtarze, pokoje orgii… Ja byłam używana jako „szmaciana Lalka” w sklepie z zabawkami, albo jako pisuar w „pokoju złotych łuków”.
GŁÓWNE CENTRA KONTROLI UMYSŁU W STANACH ZJEDNOCZONYCH:


Przerażające sekrety rządzących elit! A263
Podstawowe lub wstępne tortury dla wielu dzieci, zaczęły się w zachodniej części Stanów Zjednoczonych, w China Lake w Kaliforni, która oficjalnie istnieje pod nazwą: Stacja marynarki do testowania pocisków (NOTS), Centrum Broni Marynarki (NWC), Ridgecrest (miasto w pobliżu), i Inyo-kern (obszar).
Adres Szpitala Nimitz ma kod „232 Powietrzna palcówka bojowa marynarki”. Baza ta została założona, aby przetestować „nową broń”. Najwyraźniej Amerykańska Marynarka zdecydowała, że kontrolowanie umysłów ludzi jest ważną bronią do testowania.
Większość „nowych” broni stworzonych w China Lake były w większości ludzkimi robotami w dużych ilościach.
Program Monarch przeprowadzono w dużych hangarach samolotowych które były w stanie pomieścić do tysięcy malutkich klatek – wystarczająco dużych dla ludzkich niemowląt. 1.000 dzieci – to były małe partie. Według ludzi, którzy tam pracowali, wiele „dostaw” zawierało 2.000 lub 3.000 dzieci. Wiele osób pamięta tysiące klatek mieszczących małe dzieci od sufitu do podłogi. Klatki były zelektryfikowane na suficie, na dole i po bokach), tak, że dzieci, które były zamknięte w środku, mogły otrzymać straszliwe wstrząsy elektryczne otępiające ich umysły, aby dzieliły się na wiele osobowości.
Klatki te nazywają się „Dzięciołowe klatki”. Ofiara widzi błysk gdy wysokie napięcie DC jest stosowane. Następnie, te błyski światła są stosowne do indukcji hipnotycznej aby osoba myślała że przechodzi w inny wymiar podczas gdy są kopani wysokim napięciem. W programowaniu „Piotruś Pan”, programiści mówią niewolnikom, że jest to „jazda na świetle.” Jednym z popularnych urazów po tym gdy małe dziecko przetrwa „klatkę dzięcioła” są gwałcone. Gwałt jest celowo tak brutalny, że będzie to tak traumatyczne, jak tylko możliwe. Wielu techników w bazach to cywile. Po części jest tak, że część badań dotyczy kontroli umysłu, a także kontroli umysłu cywilów którzy przychodzą i odchodzą z baz.
Kalifornijski Instytut Technologii w Pasadenie jest ściśle związany z badaniami w China Lake (a przy okazji z Illuminati). Również wiele prac w obiekcie jest robionych dla agencji wywiadowczych, a nie wojskowych. Aktywa wywiadowcze są często cywilami.
Jedną z rzeczy, opracowanych na uniwersytetach kalifornijskich a następnie wdrożonych w China Lake było programowanie kolorami, które będą omówione w dalszej części tej książki. Czerwony i zielony kolor okazały się być najbardziej widocznymi dla programowania. Różne kolorowe migające światła były używane w programowaniu w NOTS. Ocaleni z programowania pamiętają migające światła. Korzystanie ze świateł migających zostało wprowadzone do amerykańskiej kultury przez CIA. Jeżeli dana osoba idzie do barów i miejsc, gdzie grają zespoły, można zauważyć, wielobarwne migające światła.
Migające diody tworzą dysocjację, zwłaszcza u osób, które są zaprogramowane.
JAK DZIECI SĄ TRANSPORTOWANE DO GŁÓWNYCH OŚRODKÓW PROGRAMOWANIA


Wykaz najważniejszych centrów programowych znajduje się w dodatku, wraz z każdym miejscem specjalnego rodzaju programowania. W tym rozdziale, posłużymy się przykładem jednej dużej i bardzo tajnej bazy – China Lake Center w Kalifornii w pobliżu Doliny Śmierci.
Dzieci zostają wprowadzone do bazy China Lake NWC (aka NOTS), pociągami, samolotami i samochodami. Liczby małych lotnisk, które sprowadzają dzieci do China Lake zostały zidentyfikowane. Jeden, który nie jest już używany do przenoszenia dzieci, był prywatnym pasem lotniczym w Sheridan, OR, który leżał obok dużego tartaku. Tartak miał umowę potajemnie przechowywać dzieci, które miały zaklejone usta taśmą. Sąsiedzi w okolicy zostali przekupieni, i ostrzeżeni że jeśli będą mówić zostaną oskarżeni o narażanie bezpieczeństwa narodowego.
Obszar ten ma wiele fabryk połączonych szynami kolejowymi, które zostały wykorzystane do transferu dzieci w okolicy. Związany z tą siecią był katolicki klasztor, który leży między Sheridan i McMinnville, blisko sieci kolejowej Dworca Union w Portland, OR ma podziemne tunele, gdzie dzieci były tymczasowo składowane w klatkach przed dalszą drogą. Jezuici działali w tej części transportowania. Katolickie agencje adopcyjne (których jest wiele), zakonnice, które są w ciąży, rodzice z trzeciego świata sprzedający swoje dzieci – TO wszystko są źródła zasobów ludzkich do programowania.
Kiedy myślimy o tym, ile skorumpowanych jest tam ludzi i ile miast znajduje się na wschodnim wybrzeżu, ile dzieci jest produkowanych przez satanistycznych programistów, nielegalni imigranci, i inni rodzice którzy wolą pieniądze niż dzieci to wtedy czytelnik zaczyna zdawać sobie sprawę, że zebranie 1000 czy 2000 dzieci nie jest problemem dla Iluminatów przy pomocy rożnych agencji jak CIA, DIA, FBI, FEMA.
„SZUKACZE” połączona grupa operacyjna CIA/FBI zaopatrywała sieć latami
.
Niektóre dzieci potrzebne do programowania są używane jako ofiary dla traumatyzowania innych dzieci. (Nazwy niektórych ludzi, którzy pracują w pozyskiwaniu dzieci dla programowania /ofiar zostały wydane w biuletynu Fritza Springmeier.)
Samoloty dzień i noc lądują i startują na tajnym lądowisku FEMA w Santa Rosa. Niektóre z tych lotów kierują się na wschód, a potem lądują w tajnym 1800-square-mile Bazy China Lake oraz bazy Badawczej Marynarki Wojennej, uważa się że przewożone są tam właśnie dzieci. To lądowisko nazywa się SANTA ROSA AIR CENTER. Kiedy próbowałem uzyskać informacje o tym lądowisku FAA, grali głupka, że jakoby nie istnieje, ale jest w eksploatacji.
W pobliżu Santa Rosa jest Bohemian Grove. Na Południowy zachód od Santa Rosa jest centrum lotnicze, które nie jest używane przez cywilów. To lotnisko było ostatnio używane przez prywatnych pilotów jako FBO. Zostało ono zbudowane w czasach II WŚ jako baza szkoleniowa dla pilotów P-32, a została zamknięta w 1952 roku.
Po zakończeniu wojny, lotnisko zostało wynajęte przez prywatne firmy (np. CIA). Brukowane obszary są z grubej warstwy betonu i mogą lądować na nich najcięższe samoloty. Nie ma budynków powyżej dwóch kondygnacji w całym obszarze i nie ma też wieży kontrolnej. FBI ma kontyngent w Federalnym Budynku w centrum miasta Santa Rosa, a „FEMA” ma stację na lotnisku. Rezerwat Armi posiada również kilka budynków w okolicy.
Jednak dzieją się tam rzeczy w ukryciu – pod ziemią lotniska. 6-7 małych samolotów wymyka się z zamkniętej bazy co dziennie, i biorąc pod uwagę fakt, że jest ona „zamknięta” to jest to dość podejrzane.
Samoloty startują w godzinach wieczornych i nie zapalają świateł dopóki się nie wzbiją się kilkaset metrów w powietrze. Demokrata z Santa Rosa opublikował artykuł w czwartek, 22 kwietnia 1993 o sprzedaży 70 hektarów nieruchomości – przez rząd federalny – tylko na wschód od lotniska. Jednak, gdy ktoś czyta uważnie, ziemia została oferowana wielu agencjom federalnym. Nieruchomość została „używana przez FEMA” (707-542-4534). Jeżeli ktoś się nad tym zastanowi, to wydaje się mało prawdopodobne, że stacja radiowa jest nadajnikiem FEMA. Bliskość tej skrytej działalności do elit z Bohemian Grove czyni to miejsce warte przebadania. Lotnisko wykorzystywane przez odwiedzających Bohemian Grove znajduje się na północ od Santa Rosa na autostradzie 101, Lotnisko Sonoma County . „United Express” oraz „American Eagle” (który lata z i do Santa Jose) lata do tego lotniska, które posiada wieżę kontroli lotów.
W 1964 roku zgłoszono, że na lotnisku wykonano również około 600 operacji wojskowych rocznie (start lub lądowanie). Mniej więcej w tym właśnie czasie, rząd federalny zawarł porozumienie z Sonoma County Airport (lotnisko w S.C) by opłacić przedłużenie i zmodernizowanie pasa. Elita z całego świata wpada tutaj, aby dostać się do Bohemian Grove, który znajduje się w obszarze Rio Monte. Niewolnicy Programu Monarch są regularnie wykorzystywani w Bohemian Grove dla rozrywki przez jego członków w perwersyjnych pokojach seksu, takich jak „ciemny pokój” i pokój nekrofilii.
Tajne przedsięwzięcie NWO prowadzone jest w małej, ciemnej sali z drewnianym znakiem U.N.DERGROUND (pod ziemią). Na Niewolników są organizowane polowania w lesie – dla sportu – nazywane „najbardziej niebezpieczną grą. Odbywają się okultystyczne rytuały, w tym składane są ofiary z niemowląt, i przechowywane na powierzchni Bohemian Grove. Te lotniska są szczegółowo opisane, tak aby czytelnik mógł ogarnąć siec połączeń samolotów i lotnisk Sytemu Monarch, który wykorzystuje je do transportu dzieci.
Dzieci przychodzą z różnych punktów zbiórki do China Lake.
Wielu z niewolników Monarch – w tym wiele w wieku dziecięcym – uczestniczy w tym rozbudowanym systemie „dostaw” dzieci. Dzieci są również używane, aby zachęcić i porywać inne dzieci. Nastoletni niewolnicy są używani do eskortowania i transportu małych dzieci na pociągi, autobusy i samoloty.
Ukształtowane trójkątnie lotnisko w China Lake tradycyjnie rozpoczyna bardzo wcześnie pracę. Nocne loty z Lotniska FEMA w Santa Rosa są przykładem przychodzących lotów. Lotnisko łączy się z głównym obszarem bazowym, drogą Sandquist. Dzieci są wyładowywane w tym obszarze, podczas gdy jedne są popędzane przez bramy strzeżone przez żołnierzy, inne przychodzą za pośrednictwem linii wschód-zachód, traktem kolejowym.
Fakt, że dzieci przejeżdżają przez bramy nie jest alarmujący, ponieważ wewnątrz wojskowej jednostki jest liceum, gimnazjum i 3 inne szkoły. Niektórzy z dorosłych tych dzieci zostali zaprogramowani do pobytu w koszarach i czekania. Mężczyzna będący ofiarą Monarch pamięta duży hangar w China Lake z betonową podłogą i rząd za rzędem klatek zawieszonych pod sufitem dużego budynku. Jeden z programistów ubrany był podobnie do katolickiego księdza. Prąd elektryczny, który biegł do klatki zrobił szum, jak elektryczny płot. Był tam marmurowy ołtarz, gdzie czarno zakapturzone postacie, trzymające nóż z rękojeścią z kości składały w ofierze małe dzieci w obecności innych dzieci w klatkach. (Wspomnienia innych ocalałych o tym miejscu znajdą się w dalszych części tekstu).
WIĘCEJ O SEKRETNEJ BAZIE W CHINA LAKE
Charles Manson, zaprogramowany niewolnik Monarch, który otrzymał wstępne programowanie w China Lake, mieszkał wraz z grupą kultową tylko 45 mil na północny-zachód od China Lake na ranczu Myers i Barker. „Castle Scotty” w dolinie śmierci, Bakersfield, Edwards AFB, w Papa Ludo’s store & Tavern (z jego tajnym podziemnym centrum programowania). Wszystkie te miejsca znajdują się w pobliżu China Lake i wszystkie też były miejscami programowania.
Stara trasa 66 przechodziła przez China Lake, która jest obecnie obok trasy 395.
Tawerna w tym miejscu została nazwana Hideaway (kryjówka). Budynek był niski, z dala od autostrady, z dużym nieoświetlonym parkingiem. Tylko ludzie, którzy wiedzieli, jak się dostać do budynku przez niejasne wejście na boku mogli się dostać do środka.
„Tavern Hideaway” było lokalnym miejsce spotkań dla ludzi z CIA w China Lake. Serwowała im doskonałe steki. Główna kwatera bazy jest nazywana „białym domem” i wygląda trochę jak klub jachtowy. Na północny zachód od lotniska, na E 39-64 i 4-33 (na mapach), rząd zbudował dużą magiczną pieczęć Salomona (heksagram) a każde ramię z 1/4 mili długości na powierzchni ziemi.
Jak to było dla ofiar na początku 1950 roku w centrum programowania NOTS?
Jeden z budynków w tym obszarze opisywano z płaskim dachem. Płot biegł wokół budynku. Wewnątrz drzwi była recepcja w stylu starego dębu. Troje drzwi połączonych tunelami przechodziło przez recepcję. Jeden prowadził na korytarz, a następnie skręcał w lewo do pokoju programowania. Tunele łączyły różne korytarze. Pokój programowania został pomalowany dobrym dla dysocjacji kolorem białym. W środku pomieszczenia, zostały zawieszone klatki z szympansami.
Przerażające sekrety rządzących elit! A8
Stół do badań był metalowy, był zimny dla ofiary, ale łatwy do mycia dla „pracowników”. Ofiary były umieszczane w klatce i obserwowały białe kropki świecące w różnych wzorach nad drzwiami na panelu świetlnym. Niskie elektrowstrząsy poziome zadawane ofierze, były skoordynowane do wzorców z kropką. (Niektóre z nich odnoszą się do „programowania domina”). Pracownik monitorował cały scenariusz na wykresach, a dziecko było wielokrotnie traumatyzowane prądem niskiego napięcia. Igły były wbite w dziecko, pokój był ciemny, a następnie oświetlony. Głos mówił: „Kochaj mnie, nie kochaj mnie.” To była część programowania „kochaj mnie, nie kochaj mnie”. „Dobre dziewczyny jadą na srebrzystych skrzydłach.” To służyło do warunkowania dysocjacji ofiary poprzez elektrowstrząsy.
© Tłumaczenie angelrage davidicke.pl
Źródło: http://theconspiracyzone.podcastpeople.com/posts/28155

Materiał do pobrania w formacie PDF pod linkiem:”PRZERAŻAJĄCY SEKRET AMERYKI … KONTROLA UMYSŁU”
P.S. Fragment seksualnego rytuału z filmu pt: „Oczy szeroko zamknięte”. Scenariusz do filmu z pewnością zainspirowany satanistycznymi orgiami elit.
Tags : iluminaci , iluminati , kontrola umysłu


Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 3rd Maj 2015, 14:31, w całości zmieniany 1 raz
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 3rd Kwiecień 2015, 00:05
Nawet jeśli tylko 1% z tego jest prawdą to mamy bardziej przechlapane niż myślałem.... I coś mi mówi że tych procent jest gruuuubo więcej...
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 3rd Kwiecień 2015, 02:06
Jeden procent?

W Australii ginie co roku około 10 tysięcy dzieci, z czego 90% nigdy nie jest odnalezione. Dane w USA są znacznie wyższe. Część dzieci służy owym ohydnym praktykom, część jest umieszczana w wielu podziemnych bazach.

To jest olbrzymia ilość ginących ludzi!

Kiedyś byłem osobiście na posterunku policji w Perth odbierając syna rodziny, z którą z żoną prowadziliśmy jako ŚJ studium biblijne.

W poczekalni była wielka tablica ogłoszeń, która przykuła moją uwagę, ponieważ było na niej około 500 listów, zdjęć osób zaginionych, głównie dzieci.

Zapytałem dyżurnego oficera, dlaczego aż tyle tych zdjęć i dlaczego gazety o tym nie piszą. Odpowiedział, że musiałyby tylko o tym pisać i że te 500 osób to jest połowa, ponieważ co 6 miesięcy wstawia się nową 500-tkę. Czyli ginie około tysiąca rocznie. W skali Australii, cokolwiek dzieje się w Perth, mnożymy przez 10 i mamy w miarę dokładny obraz tego, co się dzieje w całej Australii.
_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 4th Kwiecień 2015, 03:34
Świat jest o wiele gorszy, niż wielu z nas podejrzewa.

Artykuł na temat kontroli umysłów.

http://www.thecommonsenseshow.com/2015/04/03/recent-hollywood-movie-reveals-mind-control-technologies-designed-to-depopulate-the-planet/

Film omawia nowy film, The Kingsman, w którym są ukazane elementy kontroli umysłów.

Ten krótki film ukazuje w latach 60-tych eksperymenty na byku i kocie, zwierzętach z powszczepianymi instrumentami kontroli zachowania się.Widać na filmie, kiedy zwierzęta są kontrolowane przez ludzi. Byk zatrzymuje się na kilka centymetrów od człowieka a kot staje się bardzo agresywny bez powodu. Oczywiście powodem jest kontrola człowieka nad zwierzęciem.

Dalej w artykule są ukazane patenty różnych rodzajów, za pomocą których można także kontrolować ludzi w bardzo dużym zakresie.

Fale mózgowe mogą być nagrywane, modulowane oraz transmitowane przez TV i mogą one wprowadzać nas w różne stany emocjonalne z gniewem, szaleństwem, wściekłością, strachem i śmiechem włącznie.

Fale te mogą być także transmitowane przez wieże do kontroli komórek! Następnym nośnikiem takich transmisji mogą być WiFi transmitery, czyli bezprzewodowe sieci w mieszkaniu a także... nowe liczniki prądu - wielu twierdzi, że są one bardzo niebezpieczne.

Oznacza to, że oglądając TV, słuchając radia, oglądając filmy z DVD możemy być pod mocnym wpływem takich manipulacji.

Można się spodziewać, że w razie problemów społecznych informacje pacyfikujące ludzi z pewnością będą transmitowane.

Jest oczywiście możliwość, że za pomocą takich trików będą chcieli zmuszać świat do akceptacji... znaku Bestii.

Oczywiście w takim przypadku najlepiej wyłączyć w mieszkaniu wszelkie możliwe media, które mogą transmitować tego typu fale.

Ale przed falami z zewnątrz, z wież  czy nawet HARP można PODOBNO się łatwo chronić nakładając folię aluminiową na głowę, kilka warstw i czapkę, aby to się trzymało na głowie. Innym materiałem jest filia, w której pakuje się elektroniczne urządzenia jak płyty komputerowe.

Można je włożyć na głowę i na wierzch założyć jakąś czapkę. Zadaniem tych folii jest potrzymanie fal elektromagnetycznych. O to nam właśnie chodzi.

Jezeli czujesz się nagle bez przyczyny przygnębiony lub masz inny emocjonalny problem -spróbuj czegoś takiego.

Oczywiście Elity i ich fani śmieją się z takich informacji.

Przerażające sekrety rządzących elit! Signs_tinfoil_hats-thumb-425x227-31863

Ale rzeczywistość nie jest śmieszna i warto o tym wiedzieć i warto spróbować.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 5th Kwiecień 2015, 01:07
-Skutki kontroli umysłu pojawiały sie już dawno temu a teraz możemy obserwować je na co dzień .Tu np.mamy masowe samobójstwo z 1978 roku.Sekta wypija doprawiony cyjankiem napój.

Przerażające sekrety rządzących elit! Image.jpg1_zps1vw6tzcb

Powodem miał byc sprzeciw przeciwko nieludzkim warunkom życia...(?) W Norwegii Breivik rozstrzelał ponad osiemdziesiąt osób w słuchawkach na uszach słuchając muzyki z Gwiezdnych Wojen.Niedawno w Alpach słyszeliśmy o katastrofie Airbusa.Pilot miał prywatne problemy i odniechcialo mu sie żyć wiec tez pociągnął za sobą trochę innych ludzi którzy byli na pokładzie .Moze ludzie to przyjmują za prawdę ale mi to niestety nie przechodzi.Jednak nie popadam aż w tak wielką skrajność ponieważ Bóg nie dopuści do aż tak masowego na tak wielka skale kontrolowania umysłów ludzi.Niestety jednak to sie dzieje na całym świecie i musimy tez sie liczyć z tym ze następnym królikiem doświadczalnym możemy być my.  Henryk pokazał nam tą bardzo szokującą stronę kontroli umysłów ale sa i te prymitywne w porównaniu z tym a zarazem jak bardzo groźne .System edukacji.


Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia 25th Kwiecień 2015, 17:29, w całości zmieniany 1 raz
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 5th Kwiecień 2015, 14:17
Message reputation : 100% (1 vote)

Szok! Rosyjskie pranie mózgów na pokazie mody dzieci - dziewczynka w barwach Ukrainy próbuje popełnić samobójstwo! ZOBACZ WIDEO!


opublikowano: 20 sierpnia 2014, 10:03
Przerażające sekrety rządzących elit! 91b10cb87344fd56ebc03f45821cca7e
Rosyjska propaganda od początku agresji na Ukrainę z każdym dniem rośnie… i odkrywa nowe pola do działania. Nie wystarczają już telewizyjne przekazy, agencyjne depesze na usługach Kremla, a nawet szokujące filmy w państwowej telewizji.
CZYTAJ WIĘCEJ: Goebbels lepiej by tego nie wymyślił! Szokujący film w rosyjskiej telewizji. Zobacz wideo!
Do swoich zadziwiających celów Rosjanie wykorzystali nawet dzieci, które wystąpiły w specjalnym pokazie mody w Moskwie przygotowanym przez Alitę Andrishevskayą. Przebrane za poszczególne państwa kilkuletnie dziewczynki zaprezentowały się na scenie - rozpoczęła Rosja, a tuż za nią na wybiegu pojawiły się „przedstawicielki” USA, Francji, Niemiec - każda z dziewczynek miała broń, z której mierzyła do widzów.
Na koniec pojawiła się „Ukrainka”. Dziecko przebrane w żółto-niebieskie barwy naszego wschodniego sąsiada zagrało swoistą panikę - mierzyło z broni do Rosji i Stanów Zjednoczonych, by na koniec spróbować… popełnić samobójstwo.


Przerażające sekrety rządzących elit! 221075


Dziwny przekaz kończy się jednak pojawiającym się na scenie aniołem, który zabiera wszystkim krajom broń, a świat opanowuje pokój i powszechna zgoda. 
Typowo podprogowy przekaz.Mam znajomego,ktory jako dziecko skoczył z rozłożoną parasolką z okna.Wzorował sie na Bolku i Lolku.Na szczęście mieszkał na parterze:D:D.Do dzieci szybko i najłatwiej sie trafia.Na szczęście mieszkamy w kraju gdzie broń palna nie jest masowo dostepna.                                                           Mat18 6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.                 
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 7th Kwiecień 2015, 17:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Czy zdażyło sie Wam kiedykolwiek ze zmuszeni byliście podjąć decyzję o odłączeniu respiratora(maszyna umożliwiająca sztuczne wymuszone oddychanie)od osoby Wam bardzo bliskiej?Oby nie....Mój bliski znajomy stanął w swoim życiu przed takim wyzwaniem.Jego 17-sto letnia córka powiesiła sie .....

Uczeni,lekarze wbrew pozorom do dzisiaj do końca nie maja pojęcia o pracy mózgu.Czytalam na ten temat wiele a najlepszym dowodem na to jest moja przyjaciółka ,która miała wypadek i wg.tych wszystkich razem wziętych "znawców "nie powinna już normalnie funkcjonować .Stracila prawą cześć czaszki razem z wiekszością mózgu.Wrocila do zdrowia w 90-ciu procentach.

Do dzisiaj nie wiadomo co do końca dzieje sie z ludźmi w śpiączce.Czy czują ,czy słyszą .W wielu przypadkach ludzie którzy sie obudzili po długotrwałej śpiączce twierdzą ze słyszeli jak im czytano czy np.mówiono do nich.

Teraz czytam cos takiego i aż mnie ciarki przeszły Ten artykuł wstrząsnął mną bardzo.Narzady pobiera sie tylko od ludzi jeszcze żyjących ale "formalnie uznanych za zmarłych "Czyli jak w przypadku córki mojego znajomego przy zerwanym rdzeniu kręgowym przy życiu utrzymywał ją respirator ale inne narządy nadawały sie do pobrania.

I teraz-w Polsce nie ma obowiązku znieczulania takiej osoby.Podaje sie tylko leki zwiotczające ,powodujące nie ruszanie sie takiej osoby.Czyli organy wyciąga sie poprostu "na żywca "!!!Jezeli te osby mają czucie to az strach pomysleć o bólu ktory czują.


Transplantologia zabija, świat milczy!

Posted by Marucha  w dniu 2014-06-07 (sobota)
Przerażające sekrety rządzących elit! Cid:6CDBAF2C-57F9-43BE-8DD5-B234FAE0282A@mobilenotes.appleZ doktorem nauk medycznych o. Jackiem Norkowskim OP, autorem książek „Człowiek umiera tylko raz” i „Medycyna na krawędzi” rozmawia Agnieszka Piwar z Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.
W Polsce od lat dziewięćdziesiątych obowiązuje definicja śmierci oparta na kryteriach mózgowych. Występuje Ojciec jako zdecydowany jej przeciwnik. Dlaczego?
O. Jacek Norkowski: Definicja ta jest przedmiotem mojej krytyki, z powodów etycznych i naukowych uważam ją za całkowicie niesłuszną. Definicja śmierci mózgowej zawarta jest w dokumencie harwardzkim. Jego kryteria sprowadzają się do umożliwiania orzekania śmierci człowieka na tej podstawie, że stwierdzono u niego śpiączkę określoną jako nieodwracalna i w ramach tej śpiączki bezdech oraz brak odruchów nerwowych w obrębie głowy.
W samym raporcie harwardzkim nie ma żadnego merytorycznego uzasadnienia dla uznania stanu śpiączki za stan śmierci człowieka. Jego autorzy podali jako uzasadnienie dla takiej decyzji to (nie było uzasadnienie od strony medycznej) brak miejsca w szpitalach, i że w przypadku chęci pobrania narządów brak takiej definicji śmierci powodowałby kontrowersje. Zatem do rozwiązania tych kontrowersji wprowadzono nową definicję śmierci. Potem tylko autorzy dokumentu podali, jak to technicznie wykonać, żeby postępowanie lekarza zmieściło się w ramach obowiązującego prawa. Generalnie nawet nie trzeba zmieniać prawa, ponieważ jeśli uznamy ten stan za śmierć, to on wchodzi w te rubryki prawne, które mówią o śmieci.
Kryterium tzw. śmierci mózgowej po raz pierwszy pojawiło się w 1968 r. Jakie były kulisy powstania tej definicji i kto ją zatwierdził?
To była stosunkowo nieduża, dwunastoosobowa grupa, powołana po zrobieniu pierwszego przeszczepu dokonanego w 1967 r. przez Christiaana Barnarda w Afryce Południowej. To była taka próba, żeby wykorzystać moment, kiedy cały świat się zachłysnął sukcesem Barnanda – choć był to wątpliwy sukces, gdyż biorca bardzo szybko umarł.
Zatem, żeby Banrand nie poszedł do więzienia, trzeba było wymyślić jakieś uzasadnienie prawne dla tego, co zrobił. Przecież zrobił to niezgodnie w prawem – nie można żyjącemu pacjentowi tak po prostu wyrwać serca z klatki piersiowej. A przynajmniej do niedawna jeszcze było to niemożliwe. Trzeba więc było wymyślić jakąś formułę. Wymyślono zatem formułę „śmieci mózgowej” i nazwano, że to jest zwykła śmierć. Dzięki temu nie potrzeba było zmieniać prawa. Jeżeli śmierć mózgowa jest jednym ze sposobów umierania, to w takim razie uznajemy, że poza tym, system prawny jest taki, jaki był. Sprowadzało się to do tego, że umożliwia to pobranie narządów od człowieka, którego serce bije, po uznaniu go uprzednio przez odpowiednią komisję za zmarłego.
Jakaś mała grupa ustala między sobą własne „prawo”, umożliwiające legalne wyrwanie serca czy wątroby żyjącemu jeszcze człowiekowi. Tymczasem przeciętny człowiek myśli, że transplantologia jest czymś pozytywnym i kojarzy się jedynie z ratowaniem czyjegoś życia. Czy świat medycyny przyglądał się temu bezkarnie? Gdzie byli etycy? Czy ktoś w ogóle to oprotestował?
Protestów trochę było. Poznałem osobiście dr. Paula Byrne’a, który jeszcze na początku lat 70-tych zaczął o tym pisać. Publikował artykuły i książki. Potem dołączyli do niego inni, Schewmon, Coimbra, Evans, Potts, Hill, Breul i grupa lekarzy japońskich (Watanabe, Abe, Shinzo, Morioka). Spośród filozofów: Seifert, Spaeman, Beckman. To oczywiście tylko wybrane nazwiska. W Polsce samotnym walczącym przez cale lata o prawdę na temat chorych z śpiączce i stanie wegetatywnym był prof. Jan Talar.
To jest już w tej chwili taki międzynarodowy ruch ludzi, którzy domagają się prawdy na temat śmieci mózgowej. Niemniej jednak, to jest także sprawa mediów. To media powodują, że do ludzi docierają tylko pozytywne informacje na temat transplantacji, transplantologii oraz tego, że kryteria są absolutnie pewne, dobre i ścisłe. Na to odpowiadają ci lekarze, których przed chwilą wymieniłem. Np. Coimbra mówi, że jeśli zastosujemy te metody, które już medycyna od dość dawna ma, typu: kontrola ciśnienia śródczaszkowego, w tym hipotermia, kraniotomia, zastosowanie suplementacji hormonalnej, oprócz zadbania o ustabilizowanie krążenia u chorego, co zwykle jest robione, jeśli zacznie się leczyć pod tym kątem, to wtedy możemy uzyskać wyleczenia, powrót do normalnego stanu zdrowia – według różnych danych 50-70 proc. – u ludzi, którzy obecnie stają się dawcami na zasadzie kryteriów śmierci mózgowej.
Czy zna Ojciec osobiście jakiś przypadek, kiedy osoba zakwalifikowana do zostania dawcą obudziła się ze śpiączki i odzyskała zdrowie?
Takich przypadków jest dużo, także w Polsce. Osobiście znam Agnieszkę Terlecką, która była już kandydatką do zostania dawcą. Jej ojciec w pewnym momencie dowiedział się o prof. Janie Talarze, który wybudza chorych z uszkodzeniem mózgu. W ostatniej chwili rodzice Terleckiej zmienili decyzję i przewieźli córkę do kliniki prof. Talara w Bydgoszczy. Po pięciu dniach dziewczyna otworzyła oczy, a po kilku miesiącach rehabilitacji wróciła do całkowitego zdrowia.
Czy organy autentycznie martwego człowieka w ogóle nadają się do przeszczepu?
Po śmierci człowieka nie można pobrać narządów ukrwionych. Wszystkie takie narządy pobiera się od osoby z bijącym jeszcze sercem, która formalnie jest nazywana osobą zmarłą. W Polsce nie ma obowiązku znieczulenia takiej osoby, tylko podaje się jej środki zwiotczające, czyli powodujące, że człowiek nie będzie się ruszał. W każdym kraju procedury są inne. W Polsce są bardzo liberalne. W Niemczech natomiast, osobom przeznaczonym do pobrania organów, a więc formalnie martwym, podaje się środki znieczulające.
Po co „oficjalnemu trupowi” środki znieczulające?
Ponieważ może odczuwać on ból. Właściwie prawie nic nie wiemy na temat stanu jego świadomości; człowiek w śpiączce może rozumieć ludzką mowę, co wykazał Kotchoubey i co potwierdzają historie niektórych chorych. Jednym z nich był Zachariasz Dunlap w Stanach Zjednoczonych, który słyszał jak komisja lekarska orzekała, że on nie żyje. Jest z nim sporo wywiadów w internecie na ten temat, opublikowanych potem jak już wrócił do zdrowia.
Zatem wychodzi na to, że serce, wątrobę, nerkę itp. pobiera się tylko i wyłącznie od żywych jeszcze ludzi?
Tak. Oni są w śpiączce, sami nie oddychają i zostali zdiagnozowani jako nieżyjący w myśl obowiązujących kryteriów ale równocześnie osoby takie mogą być w tym stanie nawet przez 3 miesiące i reagują ma podawane środki lecznicze tak jak każdy inny chory. Mam tu na myśli kobiety oczekujące potomstwa i diagnozowane jako będące w stanie śmierci mózgowej, którym pozwolono żyć, aby mogły wydać na świat swoje dziecko. Często jednak pobiera się potem od nich narządy, choć mogłyby one przeżyć i tym potomstwem się cieszyć. Taki przypadek miał prof. Talar.
Jakie pieniądze kryją się za transplantologią?
W Stanach Zjednoczonych z jednego ciała ludzkiego można uzyskać kwotę w wysokości dwóch milionów dolarów. W cenę wliczane są narządy człowieka z bijącym jeszcze sercem: wątroba, nerki, płuca, serce itp. Następnie po śmieci, z martwych już zwłok pobiera się: skórę, ścięgna, powięzie, chrząstki, kości, soczewkę, rogówkę itp. To razem uruchamia potężny biznes. W Europie jedna nerka kosztuje do kilkudziesięciu tysięcy euro.
A co z biorcą?
Musi pobierać leki immunosupresyjne, aby jego organizm nie odrzucił przeszczepu. Ściśle biorąc jego organizm to w końcu zrobi, ale chodzi o spowolnienie tego procesu.
Ile wynoszą roczne koszty utrzymania takiej osoby?
Systemy ubezpieczeniowe płacą do kilkudziesięciu tysięcy euro roczne na jednego pacjenta.
Jeśli pomnożymy to przez ilość osób, którym przeszczepiono cudzy organ, i dodamy lata przez które takie leki będą im podawane, to sumują się nam potężne kwoty. Kto robi na tym największy interes?
Producenci i dystrybutorzy tych leków.
Kto za to płaci?
Ten, kto jest ubezpieczycielem, ale często oznacza to sięgnięcie po fundusze budżetowe.
Te wszystkie przerażające dane, które Ojciec przytoczył, z pewnością sprowokują u niejednej osoby pytanie: czy lekarze będą mnie ratować, kiedy ulegnę jakiemuś poważnemu wypadkowi! Czy możemy się jakoś zabezpieczyć przed spisaniem na straty?
Aby nie być potraktowanym jako dawca na zasadzie tzw. zgody domniemanej należy się zgłosić do Centralnego Rejestru Sprzeciwów na stronie Polstransplantu http://www.poltransplant.org.pl/crs1.htm l
Formularz należy pobrać i wydrukować, wypełnić i wysłać na wskazany adres. To ważne, bo po wypadku można być uznanym za dawcę czasem nawet pomimo sprzeciwu rodziny. Chorych w śpiączce należy leczyć ( i rodzina zawsze powinna się tego domagać) a nie biernie obserwować, jak pogarsza się ich stan a potem zabijać podczas pobierania narządów.
Dziękuję za rozmowę.
http://konserwatyzm.pl
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 13th Kwiecień 2015, 12:29
Coś takiego znalazłem, to by potwierdzało że przygotowywane jest "COŚ" i to coraz szybciej...A skoro w tajemnicy, to nie jest to coś dobrego. Przynajmniej dla nas...
.


Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 13th Kwiecień 2015, 17:38
Oglądałam to juz kiedyś .
Na pierwszym filmiku dużo malowideł i znaków .To typowe dla masoneri.Oni sie przeciez w tym lubują.
Raczej szykują cos dla siebie a nie dla nas.
Ogromne tunele pod ziemią wyglądają raczej na schrony a nie na obozy koncentracyjne.
Doskonale wiedzą co się święci i przygotowują sobie schronienie na czas Armagedonu(prawdopodobnie pod koniec Wielkiego Ucisku)


14) I niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich.
(15) I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich,
(16) I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,
(17) I przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?
Drugi filmik i obozy FEMA.Kiedys byłam przerażona oglądając te ilości trumien ,ktore czekają na cos czy raczej na kogoś, wiedząc wcześniej o pomniku ,ktory stoi na polu jakiegoś farmera .
Jest tam wypisane "dziesięć przykazań"dla przyszłej ludności .
Jedno z nich mówi o zredukowaniu ludności do 500 mln.
Obecnie jest nas około 7-miu miliardów.Czyli ładną sieczkę by musieli zrobić by tyle ludzi wymordować .
Ci ludzie sa bardzo biedni bo nie doceniajà Boga:D
"Georgia Guidestones jest to monument wybudowany w 1980 roku przez osobę posługującą się pseudonimem R.C. Christian. Na posągu napisano w 8 językach: angielskim, hiszpańskim, suahili, hindi, hebrajskim, arabskim, chińskim i rosyjskim 10 wskazówek dla przyszłych pokoleń. Jedna ze wskazówek budzi wśród zwolenników teori spiskowych szczególny niepokój. Jest to wskazówka numer jeden: "Utrzymuj ludzkość poniżej 500000000 w wiecznej równowadze z naturą."
 
Jak się okazuje niedawno do pomnika dostawiono pewien blok skalny na, którym wyryto dwie liczby "20" i "14". Większość osób zainteresowanych tematem zinterpretowała je jako rok 2014. Co ciekawe miejsce, w którym wstawiono ten blok skalny było wcześniej puste, czyli można przypuszczać, że zostało specjalnie uszykowane na moment dostawienia do pomnika tej skalnej formacji.
Nazywany Georgia Guidestones, monument jest wielką tajemnicą - nikt nie wie dokładnie, kto zlecił jego zbudowanie oraz dlaczego. Jedyne wskazówki dotyczące jego pochodzenia są umiejscowione na znajdującej się w pobliżu kamiennej tablicy – zawierającej jego wymiary oraz wyjaśniającej szereg skomplikowanych wycięć i otworów które odpowiadają ruchom Słońca i gwiazd a także „wskazówek” w postaci dyrektyw wyrytych w skale. Instrukcje są wyryte w ośmiu językach, od angielskiego suahili i odzwierciedlają swoistą ideologią New Age. Niektóre z nich są ogólnikowo eugenicznych (mądra reprodukcja - poprawa kondycji i różnorodności), inni określają je jako mistycyzm hippie (nagroda prawda-piękno-miłość-szukanie harmonii z nieskończonością.


Przerażające sekrety rządzących elit! Image.jpg1_zpspq84gx1h

Zobaczcie sami
http://www.paranormalne.pl/topic/27259-the-georgia-guidestones-postapokaliptyczny-przewodnik/
anowi
anowi
Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 3rd Maj 2015, 13:46
Message reputation : 100% (1 vote)
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 3rd Maj 2015, 14:59
anowi podałeś doskonały przykład.

Księża Kate była poddawana operacji mózgu - której celem było wyeliminowanie u niej sfery odpowiedzialnej za uczucia, miłość, dobroć sumienie.

Rodzina Królewska nauczyła się przez przykład Diany, że samo pochodzenie z rodu hybryd nie gwarantuje, że sumienie zanika (Diana jako osoba z rodu królewskiego miała skażone DNA, ale posiadała wiele cech ludzkich).

Zauważmy jedno, dla kobiety ciąża jest sporym wysiłkiem wiążącym się ze sporymi dolegliwościami. Sam poród jest bolesny i ryzykowny. Kobiety jednak chcą mieć dziecko ponieważ przepełnia je ogromna ilość pozytywnych uczuć, miłości dobroci, ciepła, empatii.

Kate okaleczono pod tym względem. Dlatego księżna Kate nie zgodziła się na ciąże, dla niej dziecko czy dzieci może rodzić inna kobieta.

Zobaczcie księżna Diana urodziła sama dwóch synów ponieważ miała sumienie. U Kate przez operacje wyeliminowano sumienie dlatego ona za nic nie chciała i nie chce zgodzić się na zapłodnienie. Nie mogli zmusić Kate, ponieważ ta mogłaby zwyczajnie dokonać aborcji lub wywinąć im inny numer.

Zapewne szatan odkrył, że tylko nefilimy - czyli potomstwo aniołów i kobiet, nie posiadają sumień. Jednakże już potomstwo nefilima i człowieka - hybryda posiada mniejsze niż u zwykłego człowieka ale jednak sumienie. A im dalsze pokolenia czyli hybrydy mniej skażone łączą się z ludźmi lub innymi hybrydami to sumienie rośnie.

Dodajmy do tego ewangelie, ofiarę i zmartwychwstanie Isusa Chrytusa - czyli moc naprawy ludzkich sumień i postepowań i zobaczmy skalę kęski szatana.

To tłumaczy dlaczego nefilimy i upadli aniołowie cały czas w wojnach i na inne sposoby chcą mordować ludzkość. Oni wiedzą, że nie mają szansy w tej walce.

Wystarczy u danej hybrydy odrobina sumienia i zetknięcie się ewangelią Isusa (którą syn Boży nakazał głosić całemu stworzeniu) i jeśli hybryda w te słowa Isusa uwierzy to następuje u niej proces odnawiania sumienia.

To dlatego Kate usunięto operacyjnie sumienie. Oni się bali powtórki z księżnej Diany. A zwłaszcza kiedy by Kate jeszcze urodziła dzieci (wtedy u kobiety sfera uczuć i sumienia się powiększa). Tak zapewne było u księżnej Diany.

Tak naprawdę szatańskie elity mają problem z ewangelią Isusa Chrytusa. Każde słowo naszego Zbawiciela może przeciągnąć na stronę Boga i zbawić może sprawić, że któryś z nich porzuci szatana.

Najbardziej przerażająca prawda dla elit to ewangelia która może zbawić każdego.

A czekają owe elity inny przerażający sekret czyli powrót naszego Zbawiciela Isusa Chrytusa w chwale.

Ten sekret zna tylko Bóg, Ojciec.

anowi
anowi
Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 5th Maj 2015, 22:01
Message reputation : 100% (1 vote)
"Skąd to dziecko? Jerzy po urodzeniu ważył 3,8 kg. "Spiskowcy" przypomnieli, że w czasie ciąży Kate wyglądała tak szczupło. Do tego dziecko księżnej wyglądało na dobrze odkarmione i starsze, niż jeden dzień. Uwagę przykuły słowa Williama, który w odpowiedzi na pytanie o imię noworodka odparł: widzimy go dopiero pierwszy raz, więc musimy go lepiej poznać. Dokładnie coś takiego wymsknęłoby się komuś, kto dostał właśnie do rąk obce dziecko. Taka teoria przynajmniej."

"Kate nie jest mamą? Tuż po porodzie rosyjskie media oceniły wygląd Kate na zdjęciach sprzed szpitala i uznały, że w 10 godzin po porodzie kobieta nie może tak dobrze wyglądać. A i dziecko wygląda na kilkudniowe. Wyjaśnienie było, zdaniem wątpiących, oczywiste: to nie księżna Kate urodziła."

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,17863378,Ludzie_jaszczury__surogatki_i_zabojstwa__Cala_prawda.html
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 9th Maj 2015, 16:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Ta informacja, która pojawiła się przed chwilą na WP, rzuca ciekawe światło na sprawę HARP.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,139078,title,Pentagon-przewidzial-trzesienie-ziemi-w-Nepalu-Juz-wczesniej-sie-do-niego-przygotowywal,wid,17521769,wiadomosc.html

cytat z WP:Czy Pentagon przewidział ostatnie niszczycielskie trzęsienie ziemi w Nepalu? Osiem miesięcy temu amerykańscy żołnierze przeprowadzili w tym kraju ćwiczenia, których scenariusz do złudzenia przypominał przebieg późniejszego kataklizmu. O sprawie pisze serwis War is Boring.

inny cytat
Zdrowy rozsądek podpowiada, że amerykańskie dowództwo posiada nie tyle dar jasnowidzenia, co realistycznie przewiduje wszelkie możliwe wypadki i stara się do nich jak najlepiej przygotować. Niemniej podobieństwa ćwiczeń - przeprowadzonych w Nepalu w sierpniu ubiegłego roku - do tragicznego trzęsienia sprzed dwóch tygodni, są zadziwiające.

Jest to wybitnie podejrzana sprawa, widać że analitycy widzą w tym niezwykłe zbiegi okoliczności, a może nawet starają się jakoś nakierować czytających takie informację. Są dwa możliwe wytłumaczenia moim zdaniem, które warto rozważyć:

- pentagon ma możliwość wywoływania tych kataklizmów, co mogło by potwierdzić istnienie sytemu HARP
- pentagon ma kontakt z demonami, które informują elity o rzeczach niewidzialnych dla mieszkańców ziemi

Trochę nie chce mi się wierzyć by demony mogły robić za system wczesnego ostrzegania przed planami Boga. Ale istnieje taka możliwość że pentagon ma pewien ograniczony wgląd w sprawy pozaziemskie.
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 9th Maj 2015, 21:37
Dokładnie ten sam scenariusz "jasnowidzenia" miał miejsce przy ostatnim tsunami w Japonii, dlatego nie wierzę w ŻADEN zbieg okoliczności...
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 9th Maj 2015, 22:13
Message reputation : 100% (1 vote)
Benjamin Fulford ujawnia sensacyjne informacje na temat gróźb zastosowania broni tektonicznej wobec Japonii.
W 2009 roku spotkał sie on z byłym Ministrem Finansów Japonii Heizo Takanaka, który przekazał kontrolę nad japońskim systemem finansowym grupie amerykańskich i europejskich oligarchów.
Takanaka przyznał się, że był on do tego zmuszony gdyż zagrożono Japonii „maszyną do wywoływania trzęsień ziemi”.

W tym czasie Fulford nie dawał wiary takim wyjaśnieniom, zaczął więc badać dokładniej tę sprawę i w miarę postępu badań ujawniać kulisy zagrożenia, m.in. na antenie radia Jeffa Rense. Japońska służba bezpieczeństwa udzieliła mu sensacyjnej informacji, że miasto Niigata zostanie zaatakowane bronią tektoniczną. 2 tygodnie później nastapiły 2 trzęsienia ziemi o mocy 6.8 w skali Richtera z epicentrum dokładnie pod największą elektrownią atomową w Japonii. Nie wyglądało to na przypadek – postanowił on więc zbadać sprawę HAARP dokładniej.

Po trzęsieniu ziemi w Niigata członkowie rodziny japońskiej, która jest cześcią międzynarodowej mafii wyjaśnili Fulfordowi, że George Bush Senior jest ich wielkim bossem. Zaprosili go też na „zebranie UFO” gdzie zademonstrowano broń plazmową. Na podstawie tej wiedzy Fulford przewidział, że w przypadku wielkiego trzęsienia ziemi w Chinach na niebie powinny były pojawić się dziwne chmury zaraz przed katastrofą. Faktycznie, niedługo potem na YouTube pokazały się nagrania dziwnych kolorowych chmur. Dodatkowo tajwański satelita odkrył 50 procentowy spadek energii w jonosferze nad obszarem gdzie doszło do trzęsienia. Takie zjawisko także może być wytłumaczone działaniem HAARP, która wypycha jonosferę do góry, a następnie pozwala jej opaść.

Według Fulforda, jest to dowód na to, że grupa kryminalistów w USA przejęła kontrolę nad bardzo groźną bronią tektoniczną. Fulford zatem apeluje do rządów Chin, Rosji i Japonii by ujawniły światu wszystko co wiadomo na temat tej broni i użyciu jej przez „amerykańską” armię. Nawołuje też amerykańskich pilotów – patriotów by zbombardowali siłownie zasilające emitery HAARP na Grenlandii i Alasce i przez to powstrzymali ludobójstwo,

Film wideo z tego spotkania na internecie został usunięty .

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 10th Maj 2015, 19:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Ostatnio opublikowane streszczenie Raportu CIA dotyczące tortur powala na kolana. Dokument oparty na analizie ponad 6 milionach stron. Raport jest częścią procesu, który rozpoczął się w 2006 roku i dotyczył tajnych więzień CIA.

Zaczęło się wszystko koło roku 2000, kiedy to prezydent Bush mianował na Prokuratora Generalnego Johna Ashcrofa. Jak podają dziennikarze USA, wyjątkowo niewykwalifikowanego na to stanowisko. Od tego czasu tortury stały się „regulaminową procedurą” przesłuchań. Zwolennikiem takiego traktowani więźniów był szef CIA John Brennan.

Jest to ten sam czas, kiedy to pan Aleksander Kwaśniewski – Stolzman z panem Leszkiem Millerem, za 15 milionów dolarów, zgodzili się prowadzić więzienia CIA w Polsce. Jak wiecie, dopiero wyrok Trybunału Międzynarodowego  postawił kropkę nad „i”, potwierdzając istnienie takich więzień w Polsce i skazując Polskę, czyli nas wszystkich, na kilkuset tysięcy euro. Dlaczego nas wszystkich? Sprawcom, jak zwykle, nic się nie stało.
A w Polsce przez wiele lat blokowano wszelkie informacje na ten temat. Kto więc nadal rządzi?Bardzo często tortury przeprowadzane były dla ”zabawy” przez najgorsze indywidua  społeczne.
Odbywało się to przy zgodzie zarówno Pentagonu, CIA, Departamentu Sprawiedliwości, czy Drug  Enforcement Agency. To sztucznie stworzone zagrożenie było podstawą wprowadzania inwigilacji społeczeństw(śledzenie,monitorowanie ludzi)

Administracja Busha, tam gdzie to nie było jawnych tortur, w rodzaju duszenia  pod wodą, podawania narkotyków, rażenia prądem, stosowała bardziej wyrafinowane metody. Metody te to: szantaż, przekupstwo, lub krzywoprzysięstwa.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,24354,title,Sledztwo-ws-wiezien-CIA-Sad-zbada-zazalenie-ws-czwartego-pokrzywdzonego,wid,17390149,wiadomosc.html

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 11th Maj 2015, 22:51
W Wiedniu już w zeszłym roku zaczęły sie pojawiać ulotki o sprzeciwie spotkania sie grupy przestępczej Bilderberg.Miejsce i termin następnego posiedzenia zorganizowanej grupy przestępczej Bilderberga, czyli masońskich tajnych elit został potwierdzony.

Lokalna policja potwierdziła, że konferencja odbędzie się w Interalpen Hotel, w austriackich górach w pobliżu miejscowości Telfs.

W komunikacie prasowym, policja austriacka ujawniła, że zwiększone siły bezpieczeństwa zostaną wysłane w okolice hotelu w dniach 9 -14 czerwca

Oczywiści wszystko na zamówienie zależnych od Bilderbergów rządów. Spotkanie tych degeneratów odbędzie się w dniach 11-14 czerwca ( czwartek – niedziela) .

Tym razem spotkanie grupy Bilderberga będzie następowało tuż po spotkania innej grupy o charakterze przestępczym G7, które przypadkowo odbędzie się w dniach 7-8 czerwca w miejscowości Schloss Elmau w (Bawaria) Niemcy.

„Środki bezpieczeństwa na szczycie G7 w dniach 7 / 8 czerwca 2015 w Bawarii, i w czasie konferencji grupy Bilderberga w dniach 9-14 czerwca 2015 w Tyrolu, były omawiane przez ministra federalnego Johanna Mikl-Leitner Mag oraz przedstawiciela Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i policji Tyrolu w dniu 13 stycznia 2015 roku w Wiedniu.”W komunikacie prasowym, policja austriacka ujawniła, że zwiększone siły bezpieczeństwa zostaną wysłane w okolice hotelu w dniach 9 -14 czerwca.

Oczywiści wszystko na zamówienie zależnych od Bilderbergów rządów. Spotkanie tych degeneratów odbędzie się w dniach 11-14 czerwca ( czwartek – niedziela) .

Tym razem spotkanie grupy Bilderberga będzie następowało tuż po spotkania innej grupy o charakterze przestępczym G7, które przypadkowo odbędzie się w dniach 7-8 czerwca w miejscowości Schloss Elmau w (Bawaria) Niemcy.

„Środki bezpieczeństwa na szczycie G7 w dniach 7 / 8 czerwca 2015 w Bawarii, i w czasie konferencji grupy Bilderberga w dniach 9-14 czerwca 2015 w Tyrolu, były omawiane przez ministra federalnego Johanna Mikl-Leitner Mag oraz przedstawiciela Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i policji Tyrolu w dniu 13 stycznia 2015 roku w Wiedniu.”http://www.infowars.com/report-bilderberg-2015-location-discovered/
Pierwsza konferencja grupy odbyła się w Hotelu de Bildelberg (stąd wzięła się nazwa) w Oosterbeek w Holandii w roku 1954. Jej głównym pomysłodawcą był POLAK Józef Retinger.

Retinger miał niesłychane wręcz znajomości, na jego pogrzebie w 1960 roku znany europejski biznesmen sir Edward Beddington-Behrens powiedział: „Przypominam sobie, jak Retinger wykonał jeden telefon i chwilę później miał wyznaczone spotkanie z prezydentem USA. W Europie miał wejścia do każdego środowiska politycznego. Nikt nie był w stanie mu odmówić”. W Polsce Retinger nie budzi szczególnego entuzjazmu – w czasie wojny AK podejrzewała, że jest sowieckim szpiegiem, sądzono, że odegrał rolę w zamachu na Sikorskiego, jeszcze inni nie lubili go za to, że był Żydem i masonem.

http://swiat.newsweek.pl/grupa-bilderberga-wplywy-historia-teorie-spiskowe-newsweek-pl,artykuly,341148,1.html

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 11th Maj 2015, 22:58
Grupa G7-siedem najbogatszych państw?

Czy ktoś może coś wiecej napisać o tej organizacji?

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 13th Maj 2015, 18:58
Message reputation : 100% (1 vote)
dziś na WOLNA POLSKA

Urzędowa (cudzysłów) dlatego, że brytyjscy politycy z najważniejszych kręgów, zdobni w tytuły „Lord”, „Sir”, tworzą zwartą sieć pedofilstwa bezkarnego, gdyż wzajemnie się popierają, osłaniają przed sądami i karami oraz są wzajemnie od siebie uzależnieni wiedzą o tych ohydnych czynach. Łączy ich jeszcze jedno – w większości są oni z nacji „szlachty jerozolimskiej”, co stanowi dodatkowy pancerz.

Pochylmy się nad tą kloaką. Zawdzięczamy tę niedyskrecję stronie stopsyjonizmowi, kilkuodcinkowemu cyklowi najnowszego wypieku, bo z kwietnia 2013 r. Znamienne jest to, że nazwisko jednego z autorów jest zastrzeżone, a nazwisko drugiego: Giovanni Di Stefano „zalatuje” pseudonimem

"Podtrzymuję to, co dotąd powiedzia­łem i mówię od wielu lat, że Izba Gmin i Izba Lordów są pełne zboczeńców i gwałcicieli, a policja i sądy będą ich bronić do końca w każdy możliwy sposób, ponieważ są one w tym samym prywatnym klubie"  

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/urzedowa-pedofilia-brytyjskich-vip-ow-henryk-pajak-2015-05

część 1 http://wolna-polska.pl/wiadomosci/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach-2013-03
część 2 http://wolna-polska.pl/wiadomosci/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach-cz-ii-2013-03
część 3 http://wolna-polska.pl/wiadomosci/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach-cz-iii-2013-04
część 4 http://wolna-polska.pl/wiadomosci/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach-cz-iv-2013-04
część 5 http://wolna-polska.pl/wiadomosci/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach-cz-v-na-razie-ostatnia-2013-04

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 13th Maj 2015, 23:47
Trening zabójców


Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”


Svali: Robi to się w ten sposób (tak samo trenowano mnie):

– Kiedy dziecko kończy 2 lata, umieszcza się je w metalowej klatce i podpina do elektrod. Potem razi się je kilka razy prądem.

– Wyciąga się je z klatki i daje małego kociaka do rąk. Mówisz mu żeby skręciło mu kark. Dziecko rozpłacze się i odmówi.

– Wsadzają je z powrotem do klatki i poddają wstrząsom tak długo aż straci siły na krzyk.

– Wyciąga się je z powrotem i wydaje kolejny rozkaz zabicia kotka. Tym razem dzieciak będzie się trząsł, płakał ale zazwyczaj zrobi to bo boi się dalszych tortur. Może pójść po wszystkim w kąt i wymiotować, ale trener pochwali je za „dobrze wykonaną robotę.”

To jest pierwszy krok. Zwierzewa z czasem będą coraz większe, adekwatnie do wieku dziecka. W pewnym momencie rozkazuje się zabić ludzkie niemowlę, nie zawsze jest to w świecie rzeczywistym, może być w środowisku VR lub pod hipnozą. W wieku 9 lat dzieci umieją już złożyć pistolet, celować i strzelać do celu na komendę. Ćwiczy się na realistycznie wyglądających manekinach, później na zwierzętach. Potem na ludziach „niepotrzebnych” lub w środowisku wirtualnym. Trenowani są chwaleni za postępy i wykonywanie rozkazów, a torturowani za porażki.

Im starsze jest dziecko, czy też już nastolatek, tym bardziej zaawansowany trening. Do czasu ukończenia 15 lat większość z nich zmuszana jest do walki wręcz na oczach ludzi, jak na ringu. Walki te raczej nie są śmiertelne, zazwyczaj do momentu gdy jeden z uczestników nie będzie mógł już wstać z ziemi. Używa się przeróżnego oręża i mówi się uczestnikom by traktowali to jak walkę na śmierć i życie. Jeśli dzieciak przegra będzie surowo ukarany przez swego trenera który stracił z jego powodu twarz. A jeśli wygra zasypuje się go pochwałami. W wieku lat 21 są już dobrze wyszkolonymi w walce maszynami do zabijania, które będą co pewien czas sprawdzane czy są dalej posłuszne. W taki sposób na pewno szkoli się dzieci Illuminati w Niemczech, ja również przez to przeszłam.

https://czasprzebudzenia.wordpress.com/wychowanka-illuminati-opisuje-organizacje/

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 17th Maj 2015, 01:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Nanotechnologia – totalna kontrola społeczeństwa. Cel: unicestwienie nas.


Choroba (syndrom) Morgellonów rzekome schorzenie skórne mające charakteryzować się szpecącymi ranami, obecnością na skórze i pod nią różnokolorowych włókien nieznanego pochodzenia oraz odnoszeniem przez pacjenta wrażenia pełzania robaków pod jego skórą.
Wielu z was poniższy artykuł zakwalifikuje jako daleko idącą teorię konspiracji i to stworzoną przez psychopatę. Jeśli tak sądzisz, to znaczy, że jesteś ofiarą psychomanipulacji, której głównym nośnikiem są media, a także systemy szkolnictwa i nauki. Jeśli nie patrzysz się w niebo i nie zastanawiasz dlaczego nas spryskują, znaczy to też, że zostałeś zahipnotyzowany – zaprogramowany na niewidzenie tego co się dzieje ponad twoją głową.

Jeśli to widzisz, ale się nie zastanawiasz nad wagą tego masowego zjawiska, które nie istniało na polskim niebie przed przyjęciem do NATO w 1997 roku (sprawdź stare zdjęcia i nagrania wideo), to znaczy, że jesteś ofiarą dezinformacji medialnej, która polega głównie na braku informacji na ten temat.
Zatem, obudź się i zacznij coś robić, to to o czym mowa poniżej nie jest historią sci-fi, ale brutalną prawdą o planach „elit” wobec 99% ludności świata.
Ci ludzie są takimi tchórzami, że aby się zabezpieczyć przed naszą zemstą postanowili kontrolować każdą naszą komórkę i połączenie nerwowe!
Niedawno opublikowałem na YouTube rozmowę z Grzegorzem, ofiarą tzw. choroby Morgellonów. Sądziłem, że szybko będą setki tysięcy wejść, gdyż jest niezwykle przekonująca – głównie dzięki odwadze Grzegorza, który postanowił o wszystkim mówić otwarcie, mimo ryzyka, że zostanie po prostu zabity. Przekonałem go, że jedyną szansą przeżycia dla niego, czyli wyleczenia się z tej choroby, jest mówienie otwarcie i publicznie. Mimo mniejszej niż zakładałem popularności (być może statystyki są blokowane, tego nie wykluczam), są jednak już pozytywne rezultaty publikacji tej rozmowy, mam nadzieję, że będą też pierwsze sukcesy w usuwaniu nanobotów i tworzonej przez nie sieci.


Wiemy już z niemal 100% pewnością, że u Grzegorza nanoboty zostały zaimplantowane przez szczepionki. Być może rolę aktywatora pełnią tutaj fale radiowe lub promienie laserowe – to wymaga dokładniejszego zbadania. Takich ludzi jak Grzegorz jest znacznie więcej, większość nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że są zainfekowani.

http://www.monitor-polski.pl/nanotechnologia-totalna-kontrola-spoleczenstwa-cel-unicestwienie-nas/


"Oficjalnie choroba morgellonów jednak nie istnieje, choć dotknięci nią ludzie apelowali do najwyższych władz USA, wciąż oczekując na decyzję odnośnie tego, co im właściwie jest."

http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/2012-i-teorie-spiskowe/1102-choroba-morgellonow-tajemnicza-epidemia-czy-masowa-histeria

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 17th Maj 2015, 11:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Niestety taka jest przykra prawda, że wielu ludzi, tym bardziej w Polsce, nie ma pojęcia o tym co się dzieje nad naszymi głowami. W ogóle!

Najgorsze jest to, że te opryski są tak ordynarne, iż wydawałoby się, że nie sposób ich nie zauważyć. Sam jednak przez wiele lat tego nie dostrzegałem mimo, że w poświadomości coś mi nie pasowało. Wystarczyła jedna informacja, jeden film i już nie miałem wątpliwości co do tego ohydnego procederu.

Teraz mówię o tym innym i działa to podobnie. Wystarczy pokazać, wytłumaczyć i prawie każdy po niedługim czasie stwierdza, że faktycznie to prawda i wcześniej nie zwracali na to uwagi. Odsyłam takie osoby do tematu na YT i budzi to spore poruszenie.

Co mnie też irytuje, to fakt, że w Niemczech i zapewne w innych zachodnich państwach, niektórzy obywatele mieli pojęcie, że coś takiego jak rozpylanie ma miejsce. Myśleli co prawda, że to walka z globalnym ociepleniem, ale mieli świadomość, że to się dzieje. U nas w Polsce, odkąd wróciłem z za granicy, nie spotkałem jak dotąd ani jednej osoby, która wiedziała, że atmosfera jest opryskiwana..niestety.

Z moich obserwacji wynika, że istnieje kilka rodzajów oprysków, które tak bym określił:

- pogodowe - rozpylane w celu modyfikacji pogody np. zasiewanie chmur

- zakwaszające - opryski chemiczne powodujące degradację środowiska, czyli zakwaszanie gleb i wód prowadzące do       obumierania roślin i niszczenia upraw nie objętych programem GMO.

- morowe - opryski stosowane głównie nad większymi ośrodkami miejskimi powodujące "zabielenie atmosfery" nad naszymi głowami. Często rozsiewane w dużych ilościach, bez ładu i składu na nieco niższych wysokościach przy ładnej pogodzie. Efekt można dostrzec na następny dzień..mała przejrzystość powietrza, a na horyzoncie biała powłoka..tzw. "morowe powietrze".

- biologiczne - sporadyczne opryski, które mogą służyć do wprowadzania w atmosferę bakterii, wirusów czy nawet nano-organizmów, powodujących różne choroby pandemiczne czy inne świństwa.

Obserwuję proces opryskiwania od ponad dwóch lat i mam też masę zdjęć. Zauważyłem już, że w zależności od celu stosowanych oprysków różnią się one między sobą. Są opryski, które występują wyżej w atmosferze po czym, gdy się rozwieją przypominają tzw. Cirrusy.
Inne, nieco niżej są rozpylane w równomiernych odstępach i wtedy często widać np. równoległe pasy czy kratownice, powoli rozszerzające się i zabielające niebo ponad niższymi partiami chmur.
Rozpylanie nad aglomeracjami mieskimi, co widzę nad Poznaniem, bywa często bardzo 'ordynarne' i sposób rozmieszczania smug jest haotyczny. Linie układają się we wszystkie strony sprawiając wrażenie jakby były nisko nad nami tworząc gęste kłębiaste smugi. Następnie powoli opadają na ziemię zagęszczając powietrze niczym mgiełka.

Często spotykam się z narzekaniem innych osób, że np. od paru lat mają dziwny katar, kaszel, ciężki oddech czy problemy z zatokami z czym sam mam problem i aż boję się iść zbadać, a z roku na rok czuję, że coś mi się w nich zbiera.


To są wnioski, które ja wyciągnąłem po tych dwóch latach obserwacji i szukania informacji. Jest to moje hipotetyczne rwierdzenie i mogę się mylić, aczkolwiek jest to w mojej ocenie wysoce prawdopodobne.

Myślę, że z czasem dowiemy się więcej.
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 17th Maj 2015, 14:02


Niesamowite.... Ale niestety prawdziwe....
Zauważcie - kilkukrotnie wspomina że "już nie ma czasu" - czyli wie że to czasy końca i ostateczna rozgrywka już się zaczęła...
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 17th Maj 2015, 14:18
Jest gdzieś oryginalna wersja tego co mów ?

Chciałam sprawdzić czy oby ktoś nie dokłada wrażeń.

Głos jest podstawiony i trudno sprawdzić wiarygodność czy oby to napewno jego mowa.

...w końcu nawet gdyby to było tylko podstawione to i tak ten kto podłożył głos nie mija się z prawdą Very Happy

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 17th Maj 2015, 14:23
Poszukam oryginału i jak coś to Ci prześlę. Polecam jeszcze w tej kwestii genialną książkę Henryka Pająka "Lichwa - Rak ludzkości" - 

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/23/rockefellerowie-cz-i-henryk-pajak/

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/25/rockefellerowie-cz-ii-henryk-pajak/
Sponsored content

Przerażające sekrety rządzących elit! Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach