Przerażające sekrety rządzących elit!

+36
Będzimysł
lusia
Łukasz.s
Cyryl
damian
Odrodzony
Kobieta
Henry Kubik
Wróg Kozłów
Aleksander
Lotion
Kropla
polskapaw
Andrzej
Iraeneus
Obserwator
efraimita
Milosc
levrone55
Skiper
Liksar
Jacek86
anileve
ikiro
Edwedere
Gregor
Tabitha
piotrek123
Zwykły
Mutu
Hugo
Szymon
Bushi
anowi
Kasia
Olo
40 posters
Go down
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

29th Maj 2016, 14:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Dla nas nowością to już nie jest ale ,może to  wywołać niezłą panikę,oczywiście jeżeli ludzie przestaną wszystko traktować jako "teorie spiskowe".



Amerykański agent poznawszy prawdę palnął sobie w łeb.


„Wszystkie więzienia federalne są wyposażone w systemy trującego gazu. Kiedy sprawy przybiorą zły obrót to wszyscy więźniowie we wszystkich więzieniach będą umieszczeni w celach pod kluczem. Personel więzienny zostanie wycofany z obiektu a z określonego miejsca odpowiednia osoba uruchomi system rozprzestrzeniający trujący gaz.
Wszystkich więźniów federalnych, niezależnie od rodzaju przestępstwa i kary, uśmierci się gazem w ich celach.
Kiedy gaz się ulotni to trupy zostaną wywiezione a więzienia będą powtórnie wykorzystane do uwięzienia obywateli, którzy walczyli przeciwko federalnym wojskom”.

W przedśmiertnym liście pożegnalnym oficer opisał straszliwe plany przygotowane przez rząd federalny:

W celu osiągnięcia przez rząd sukcesu werbował on księży, rabinów i duchownych różnych wyznań, którzy poprzez cytowanie odpowiednich fragmentów Pisma Świętego będą mówić o „podporządkowaniu się rządowi”. Szkoli się ich ażeby głosili ludziom bezsens stawiania oporu i że ich największą nadzieją jest modlitwa”.

W przedśmiertnym liście mówi się wiele, na przykład, o dekrecie nr 13603, podpisanym przez prezydenta Obamę 16 marca 2012 roku:

Dekret 13603 0 „narodowej gotowości zasobów obronnych” (National Defense Resources Preparedness).

Ten 10-ciostronicowy dokument jest podstawą do wchłonięcia gospodarki  przez organy federalne. W szczególności plan Obamy zakłada zdobycie kontroli nad:

-Wszystkimi towarami i produktami, które mogą być potrzebne dla organizmu, czy to ludzkiego czy zwierzęcego.

-Wszystkimi rodzajami energii.

-Wszystkimi formami transportu cywilnego.

-Całą użyteczną wodą ze wszystkich źródeł.



http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amerykanski-agent-poznawszy-prawde-palnal-sobie-w-leb-2016-05

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

1st Czerwiec 2016, 21:16
Nowy filmik Ruchu Narodowego, nie macie wrażenia że tam na słowie "Bóg" pojawiają się przez chwilę trzy szóstki???

https://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz/videos/1043416989027035/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

2nd Czerwiec 2016, 00:01
Poczytałem nieco i o tym ruchu i chce się wymiotować, kiedy czyta się takie bzdury.

Czysta polityka, czyste oszustwa i ani słowa prawdy o tym, co się dzieje w kraju, co jest przyczyną biedy i nędzy oraz w jaki sposób owe przyczyny usunąć.

Nie ma tam ani słowa i nasieniu węża, które sprawuje władzę wyniszczając kraj.

Tak na marginesie, władze syjonistyczne stosują jeden skuteczny trik zaślepiający społeczeństwo.

Robią oni zawsze 2 kroki do przodu oraz jeden krok do tyłu.

2 kroki do przodu to kroki wyniszczające państwo.

Klasyczny przykład.

2 kroki do wyniszczenia - podnieść nieco podatek za wszystkie wyroby i serwisy, ponieważ kraj wymaga pieniędzy na naprawę gospodarki.

Następny krok -podwyższenie wieku emerytalnego z 60 na 65 lat.

To wszystko wygląda paskudnie i jeżeli rząd zrobiłby trzeci krok w podobnym stylu, ludzie zaczęli by nieco myśleć.

Aby to wszystko nieco zatuszować i pokazać narodowi, że rząd jednak o naród dba, rząd obniży ceny paliwa. I już jest dla narodu nadzieja oraz oczekiwanie na następny pozytywny krok rządu. Ale niestety czas na 2 złe kroki i potem znowu na otarcie naszych łez rzad może obniżyć ceny... wódki. Niech naród to świętuje.

Dużo by pisać... w max skrócie.

1. Polska jest w niewoli syjonistów. Kategoryczny zakaz stanowisk w rządzie, sejmie i jakichkolwiek rządowych organizacjach, jak armia, sądy, prokuratury, a nawet w służbach zdrowia, dla syjonistów.

Izrael potrzebuje tych ludzi, ale nie Polska.

2. Powrót Polskiego Banku pod nadzorem rządu i polskiej złotówki kontrolowanej przez czysto polski rząd. Polska nie pożyczała żadnych pieniędzy od nikogo. Owe pożyczki to fikcja i nie będą spłacane.

3. Żadnych roszczeń dla Żydów, odebranie im wszelkich dóbr jako rekompensaty za utraty ich majątków podczas II Wojny Światowej. Polska wojny tej nie wywołała i nie ma obowiązku spłacania zniszczeń wojennych. Po rekompensaty udać się do Niemiec!

4. Absolutnie żadnych specjalnych przywilejów czy zniżek dla syjonistów.

5. Kategoryczny zakaz lichwy

Ale... plan jest niemal nie realny ponieważ cały syjonistyczny Zachód a nawet Wschód będzie nam wrogiem i nastąpi całkowity bojkot polskich towarów. Niczego za granicę nie sprzedamy i niczego z zagranicy nie sprowadzimy.

Oznacza to, że jedynie Bóg nam może pomóc i wszelkie organizacje to zwykłe oszustwa, które nawet nie adresują rzeczywistych problemów kraju.

http://ruchnarodowy.net/program/

Zwykłe oszustwo i jedni syjoniści zamienią drugich syjonistów w rządzie i nadal Polska będzie syjonistycznym kołchozem.

Jeżeli prawdy nie ma nawet w ich planie, to jest to czysta strata czasu nawet na czytanie takich bredni.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

2nd Czerwiec 2016, 22:22
Ja niestety otarłem się w swojej drodze o wszystkie te "Ruchy" aż trafiłem na to forum za co przede wszystkim Bogu, oraz wam siostry i bracia bardzo dziękuję! Wink

Jest to praktycznie jedyne miejsce w skali Polski a może i świata gdzie nie wpychają ci do rąk karabinu i nie każą krzyczeć hura!!!!!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

4th Czerwiec 2016, 02:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Absolutny szok!

Światowi sataniści pokazują publicznie swoje szatańskie oblicza.

W Szwajcarii obyła się 1 Czerwca szatańska ceremonia otwarcia najdłuższego tunelu przez góry.

W gronie siedzących 'przewielebnych' gości byłi: premier Włoch - Matteo Renzi, szwajcarski premier Johann Schneider-Ammann i oczywiście Angela Merkel i Francois Hollande.

Kilka zdjęć.

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 _89855120_81e9beca-a603-4ced-9e42-eaf0aebae251
Szatan na przodzie.
Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 7469250-3x2-700x467

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcR_piAKTheBDUbwzXZ4Ks0btW3tl5O8GSCK9_y5XIeiK3ZaTeKD

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 _89856154_89856153

Film w dużym skrócie.


Film tylko dla dorosłych. Pewne drastyczne sceny.

Drugi film, małe fragmenty, te 'najciekawsze'.


Była tam deklaracją, ze Lucyfer jeszcze nie został zwyciężony!

Papież (nie rzeczywisty) ścinanie głów, Nierządnica ujeżdżająca Bestię.

Hmm... sataniści także studiują Apokalipsę!


To się już zaczyna na poważnie!

Świat szatana publicznie urąga już Bogu.

Oni doskonale wiedzą, że jesteśmy narodem wybranym i z pomocą szatana chcą nas atakować. Wojska już są w Polsce i innych krajach Słowian.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

9th Czerwiec 2016, 04:13
Takie info i to na TVN

"Odejście na znak protestu z ONZ. Żołnierze gwałcili dzieci, potem "płacili" jedzeniem"

Dwa lata temu wyjawił jeden z największych skandali w historii ONZ, ujawniając dokumenty pokazujące molestowanie dzieci w czasie misji pokojowej w Afryce przez francuskich żołnierzy. Został zawieszony, potem oczyszczono go z zarzutów, ale teraz sam rezygnuje. Mówi, że powód to "całkowita bezkarność" odpowiedzialnych za zbrodnie, których ONZ jego zdaniem nie zamierza ukarać. Urzędnik pracował w Organizacji Narodów Zjednoczonych ponad 30 lat.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/glosne-odejscie-w-onz-w-tle-gwalty-zolnierzy-na-dzieciach-w-afryce,650761.html
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

9th Czerwiec 2016, 04:46
Ostatnio głośne jest o wywaleniu nucjusza w Polsce który prześladował prawicę i narodowców. Opisuje to min. gazeta warszawska:

http://warszawskagazeta.pl/wydarzenia/item/3858-najnowsza-warszawska-gazeta-zobaczcie-o-czym-piszemy

Najciekawsze że w gazecie przewidzieli to już dawno. Opisując min. związki nuncjusza z masonerią. Jeszcze ciekawsze jest jednak to że na końcu artykułu Ewakuacja Nuncjusza w suplement jest napisane coś takiego: za tydzień kolejne rewelacje, o zbliżającej się abdykacji imama Franciszka Shocked  Te wydanie będzie już w ten piątek.

Polecam inne artykuły min. o Teoria spisku i kontroli pejsbooka tj. zbieranie danych osobowych użytkowników, jest rzeczowo są daty, nazwiska i konkretne zdarzenia jak chodź by takie że użytkownicy są poddawani eksperymentom psychologicznym przez północne amerykańskie agencje w szczególności ta na trzy litery.

W skrócie mogę powiedzieć że pejsbook może sterować społeczeństwem i np jest oskarżony o spowodowanie rewolty w Sudanie. To dział oczywiście w drugą stronę!!! Przykładem nasze próby umieszczenia tam artykułów o płaskiej ziemi!!!

Jakby nam się udało znaleźć skuteczną metodę na ominięcie cenzury na pejsbooku?? Moglibyśmy naprawdę dotrzeć z prawdą do wielu ludzi. Mam pomysł. Ale to ... na priv.... i to nie wiem....

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

9th Czerwiec 2016, 13:32
Czyżby transplantologia miała się jeszcze bardziej rozwinąć?

Jak podają media, trwałe nieodwracalne ustanie czynności mózgu oraz nieodwracalne zatrzymanie krążenia przed pobraniem narządów będzie stwierdzać dwóch lekarzy specjalistów - taką zmianę proponuje resort zdrowia.
Teraz, o śmierci mózgu orzeka komisja złożona z trzech lekarzy specjalistów.

Moim zdaniem po co dwóch , jeden wystarczy skoro trzech to za dużo What a Face

Wychodzi na to że będzie łatwiej i szybciej uzyskać organy od żywego człowieka.

Problem w tym  że organy do przeszczepu ZAWSZE pobiera się od osoby żyjącej a co do tzw "śmierci mózgu" sami nie wiedzą czym jest. To tylko nazwy umożliwiające im wykonacie tego czynu. Znamy już dużo przypadków powrotu do zdrowia ludzi z orzeczonym "Wyrokiem Śmierci"...

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

9th Czerwiec 2016, 18:04
Poruszałam ten temat już .

Profesor Jan Talar: śmierć mózgowa nie istnieje, a narządy do transplantacji są pobierane od żywych dawców.

Twoje narządy nie są potrzebne w niebie, tam ich po śmierci nie zabierzesz, bo tam nie zabierzesz nic, one są potrzebne TOBIE, tu i teraz.
A obowiązkiem lekarzy jest ratować TWOJE zagrożone życie, a nie kombinować, ile szpital zarobi przerabiając cię na podroby do przeszczepów.
Twoje życie jest równie ważne, jak życie biorców, czekających na przeszczep.

https://kefir2010.wordpress.com/2013/10/09/ujawniam-prawde-o-transplantacjach-material-mrozacy-krew-w-zylach-18-zglos-sie-do-centralnego-rejestru-sprzeciwow-inaczej-pobiora-twoje-narzady-na-zywca/



Czy podczas pobierania serca do przeszczepu znieczula się dawcę?

- Nie. Podaje się środki zwiotczające.
Nie ma obowiązku podania środków znieczulających, a tymczasem aby pobrać serce, trzeba rozciąć piłą klatkę piersiową i powłoki ciała od mostka do spojenia łonowego. Człowiek mimo braku oznak świadomości może odczuwać wtedy ból – tak jak podczas zwykłej operacji.


Każdy organ kosztuje masę pieniążków i biznes się kręci ...

Jestem przewrażliwiona jeżeli chodzi o dawców narządów ze względu na siedemnastoletnią córkę znajomego która dzisiaj już nie żyje i kiedys dołączy do Ludu Bożego.

Nie będę tego opisywać co przeżył tata tej dziewczyny pod naporem lekarzy by jak najszybciej podpisał zgodę na przeszczepy .

Podpisał ...zabronił jedynie wyciągać jej oczów.

W każdym razie jak pomyślę że tacy ludzie mogli czuć jak wydzierają im żywcem organy to mi krew mrozi.

Wierze jednak mocno że w takich momentach Bóg zawsze działał i nie dawał możliwości by wszyscy ci z "śmiercią mózgową"cokolwiek czuli.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

11th Czerwiec 2016, 20:27
Parę dni temu grupa Bilderberg znowu miała spotkanie.

Szykują nam nowy dokumencik i myślą że nas tym uciszą.

Niedoczekanie ich Laughing



Jutro Grupa ma rozpocząć swoje doroczne spotkanie w hotelu Taschenbergpalais Kempinski w Dreźnie, Niemcy.
Według naszego informatora utworzenie internetowego paszportu, który będzie niezbędny do korzystania z wielu usług internetowych jest priorytetowym tematem.

Wdrożenie paszportu internetowego będzie uzasadnione "cyberbezpieczeństwem" i stworzeniem dogodnego dla obywateli sposobu na uzyskiwanie dostępu do usług rządowych. Takie rozwiązanie będzie oczywiście traktowane z głęboką podejrzliwością przez zwolenników wolności słowa gdyż zagraża anonimowości on-line, ostatecznie studząc zapał dysydentów.

Usługi takie jak Facebook, YouTube i Twitter mogą również wykorzystywać paszport do blokowania publikacji użytkowników naruszających warunki umowy, co jest innym oczywistym zagrożeniem dla swobodnego przepływu informacji, który jest podstawą obecnego internetu.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/grupa_bilderberg_bedzie,p1018158554

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

13th Czerwiec 2016, 22:13
Message reputation : 100% (1 vote)
Dziś zrobiłem duży dystans. Wyjechałem nad ranem z Wiśnic przez Radzyń Podlaski, Kock, Puławy, Radom, Jędrzrejów, Zawiercie, A4, do Opola i Niemodlin. Z powrotem do Katowic i teraz po Wawkę podjechałem. W trakcie podróży już za Wiśnicami przy każdym starszym, byle mniejszym mostku czy wiadukcie pojawiły się jak grzyby po deszczu znaki informacyjne:

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 2du039j

Te znaki informują jak się domyślam o dozwolonej prędkości dla przejazdu przez mosty i wiadukty dla czołgów i transporterów, ciężarówek wojskowych!!!!

Te znaki były przez całą drogę!!,  ostatnie zauważyłem w centrum Niemodlina pod Opolem!!! i to kilka bo tam i mostków starych jest dwa czy trzy.

Myślę sobie głośno??? Czy zaraz nas zaleje wojsko NATO, i po to  aby nam nie zniszczyli przepraw??
Za granica chyba kiedys coś takiego samego tez kiedyś widziałem w Austrii ale nie jestem już pewny bo to dawno było ponad 10 lat temu.

Tutaj inne zdjęcia:

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 51pzr4


Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 2nqb1qa


Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Vpf2ns

Tych oznakowań nie ma na nowych drogach ( ekspresówki, autostrady ) które maja już zapewne jednolity standard nośności.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

14th Czerwiec 2016, 03:03
Tu pytanie do kogoś kto zna się na wojskowości. Czy jakiekolwiek przepisy, "praktyki" przewidują podczas ćwiczeń poruszanie się pojazdów gąsienicowych po drogach publicznych?

Mi się wydaje, że nie. Często jeżdżąc nad morze przejeżdżam przez poligon Drawski i tam, co jakiś czas, w drodze asfaltowej są "przeprawy" dla czołgów wykonane z kostki brukowej po to żeby nie zniszczyć asfaltu. Żandarmeria zatrzymuje wtedy ruch, i taki czołg nie ma prawa przekraczać drogi w innym miejscu nieprzeznaczonym do tego.

Jeśli w czasie pokoju można wozić takie pojazdy tylko na lawetach, to znaczy że oni szykują się do wojny! Crying or Very sad

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 2ue361x

edit

Poczytałem o tych znakach i chodzi chyba o nośność mostów, więc są prawdopodobnie dla sprzętu wożonego na lawetach. Całe szczęście! Wink
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

14th Czerwiec 2016, 07:30
No nie koniecznie bo masz tam dwa rodzaje oznakowań. Na jednym jest wyraźnie sylwetka czołgu z armatą.

Mi się wydaje że są dwie możliwości:

1. Poprzedni rząd miał ogromne zaległości i min. tutaj nie wprowadzono oznakowań dla bezpieczeństwa starych mostków. Bo po drogach rzeczywiście jeżdżą wojskowi. Na przykład BWP, Rosomaki (  na kołach ) oraz ciężarówki i transportery wojskowe z ciężkim sprzętem typu Leopard ( chodź rzadko i zazwyczaj np do Drawska na poligon i to też czołgi przewożą przeważnie koleją ).

2. Rzeczywiście coś się święci. Zauważcie że wczoraj byłem prawie w dwóch różnych krańcach Polski i odnajdywałem te znaki po drodze przez cały jej przebieg min. w Radomiu, za Kielcami.

Ale najbardziej jest zastanawiające że one pojawiły się nie wiadomo kiedy i w czasie ostatnich dni, nie dalej jak kilka dni. Tak mi się wydaje bo podrużuje trochę po Polsce i dopiero teraz je zauważyłem.

Ciekawy jestem jak w innych regionach Polski? Czy jest tak samo?

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

14th Czerwiec 2016, 09:44
Message reputation : 100% (2 votes)
W Nowej Dębie ( jeden z największych poligonów w Polsce ) ładuje artyleria od 3 miesięcy, nigdy się nie zdarzyło by tyle trwały strzelania. Wiem bo sam byłem na tym poligonie 3 tygodnie na szkoleniu, i mieszkam całe życie 25km od niego.

Wiem że polskiej armii nie było stać od 24 lat na takie długie szkolenia, wiec albo teraz nagle mają dużo kasy albo to strzelają inni. Wiem że w Dębie są oddziały Ukraińskie widziałem w lokalnej prasie !
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

14th Czerwiec 2016, 10:08
Albo A. Macierewicz mówił prawdę w sejmie i naprawdę wojsko wróciło do możliwości bojowych i obronnych. Dla tego tak intensywnie ćwiczą i się szkolą.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

14th Czerwiec 2016, 11:16
Oczywiście, że syjonistyczny rząd Pis szykuje się do wojny z Rosją.

Natomiast moim zdaniem jest coś co w wywołaniu tej wojny. Otóż Putin wygrywa wojnę propagandową z Nato czy raczej Wielkim Babilonem:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wojna-na-ukrainie-wojna-propagandowa-kremla,517007.html
http://pl.sputniknews.com/opinie/20151113/1407600/rosja-usa-obama.html
http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/rosjanie-wygrywaja-wojne-propagandowa-z-usa
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Piotr-Koscinski-protesty-w-Rosji-o-niczym-nie-przesadzaja-To-Putin-wygrywa-wojne-propagandowa,wid,16902452,wiadomosc.html

http://www.eastbook.eu/blog/2014/07/01/89-niemców-rozumie-putina-to-sukces-rosyjskiej-wojny-propagandowej-na-froncie-zachodnim/

http://www.polskatimes.pl/artykul/3818333,wolna-europa-to-za-malo-zachod-przegrywa-wojne-propagandowa-z-rosja-i-panstwem-islamskim,id,t.html

Zauważmy jedno o ile w pierwszej czy drugiej wojnie światowej namówiono określone narody do wywołania wojny.... to cel trzeciej wojny światowej o dziwo ulega zmianie.

Otóż celem trzeciej wojny światowej miało być zniszczenie chrześcijaństwa poprzez wojnę hybrydową czyli akty terroru i przestępstw ze strony mniejszości etnicznych w kierunku narodów.

Tymczasem nikt nie planował wojny z Rosją. Dlatego Rosja wygrywa wojnę propagandową.

Zauważmy jedno Putin w Rosji wzmacnia chrześcijaństwo zamiast wg planu trzeciej wojny je niszczyć.

W jakim celu satanista Putin wzmacnia chrześcijaństwa i zwalcza takie zboczenia jak homoseksualizm???

Jaki interes mają siły - upadłych aniołów - stojących za Putinem w wzmacnianiu chrześcijaństwa??

Tutaj moim zdaniem trzeba patrzeć się uważnie na proroctwa i Apokalipsę.

Co ciekawe w samym USA, syjoniści chrześcijańscy mają okazję przejąć władzę przez Trumpa.

Trump za długo siedzi w polityce i biznesie aby nie być uwikłany w satanizm.

Jest jeszcze sprawa Betrixu:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zwolennicy-Brexitu-maja-10-pkt-proc-przewagi-Nowy-sondaz,wid,18375324,wiadomosc.html

A także w Austrii chcą zaskarżyć wynik wyborów prezydenckich:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/austria-fpoe-zaskarzyla-wynik-wyborow-prezydenckich

Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

14th Czerwiec 2016, 12:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Jeszcze wracając do znaków to są np w okolicach Szczecina, czyli pojawiły się w całej Polsce! W kilka dni!

http://radioszczecin.pl/1,338720,nowe-znaki-drogowe-w-regionie&s=1&si=1&sp=1

Symbole czołgów i pojazdów wojskowych na żółtym tle - takie znaki pojawiły się już w naszym regionie.

Podróżując drogami w regionie kierowcy mogą się zdziwić patrząc na rzadko spotykane znaki drogowe. Bez obaw. Są to oznakowania wprowadzone w środę tymczasowo do 30 czerwca. Zamontowano je w związku z międzynarodowymi ćwiczeniami Anakonda-16, w których uczestniczą przedstawiciele sił zbrojnych 24 państw sojuszniczych i partnerskich.

I jeszcze takie info:

Na polecenie prezydenta Władimira Putina w siłach zbrojnych Rosji we wtorek rano rozpoczął się niezapowiedziany sprawdzian gotowości bojowej, który potrwa do 22 czerwca - poinformował rosyjski minister obrony gen. Siergiej Szojgu.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

14th Czerwiec 2016, 16:06
Message reputation : 100% (2 votes)
Z jednej strony nie za bardzo chce mnie się wierzyć w to, że Bóg może dopuścić do III WŚ. Ale z drugiej strony jest możliwe, że Słowianie dawno nie dostali żadnej bolesnej lekcji od życia i... jeżeli w USA wybuchnie wojna domowa i w tym samym czasie Polskę i Rosję zaatakują... chazarzy ukraińscy... może być bardzo nieprzyjemnie...

Może być to bardzo krótka wojna, jak wszyscy sataniści zapewniają ale bardzo dewastująca. I dopiero po tej lekcji Bóg zareaguje na błagania Słowian o ochronę.

Nie bardzo wierzę w taką opcję ale ona jest możliwa. Prześladowana mogą przybrać na sile jak w przypadku wyjścia z Egiptu.

Ale może także Bóg osobiście zareagować i otworzyć ziemię aby pochłonęła hordę szatana, jak Objawienie to zapowiada.

Wszystko w jego rękach. Putin gra komedię propagandową ale na pewno jest satanistą i wbrew mediom, ISIS nie zniszczył i sie wycofał. Te jego bombardowania najwyraźniej zbyt wielkie szkody ISIS nie zrobiły.

To wszystko najwyraźniej były kłamstwa.

A teraz trwa próba wmanewrowania Słowian w bratobójczą wojnę a większość ludzi to głupcy wierzący satanistom!

Doszliśmy do decydującego punktu i nie wiemy co się następnie wydarzy.

Wszystko w rękach Boga... Pozostają nam jedynie modlitwy.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

15th Czerwiec 2016, 09:19
thewordwatcher napisał:Putin gra komedię propagandową ale na pewno jest satanistą i wbrew mediom, ISIS nie zniszczył i sie wycofał. Te jego bombardowania najwyraźniej zbyt wielkie szkody ISIS nie zrobiły.

Oczywiście, ze gra.

ISIS tak naprawdę dzieli się na:

1. Masy islamistów.
2. Najemników i służby wywiadowcze NATO i Izraela.

Zauważmy jedno ginął głównie islamiści. Natomiast co jest ciekawe na filmach z ISIS mamy osoby pokazujące swoją twarz oraz osoby ubrane całe na czarno i w czarnych kominiarkach.

Dlaczego?? Aby ukryć prawdziwą tożsamość.

Zauważmy tez inną sprawę.

Otóż jakiemu celowi służy pokazywanie okrucieństwa ISIS??

Cel moim zdaniem jest oczywisty, wzbudzenie ogromnej nienawiści do islamu.

Rosja gdyby zniszczyła szybko ISIS to straciłaby atut jakim jest rosnąca nienawiść do islamu.

Tutaj widać wyraźnie, że Putin i Rosja to narzędzia Bestii która toczy wojnę propagandową z Wielką Nierządnicą.

Jest tak jak piszesz Henryku Bestia chce po zniszczeniu Wielkiej Nierządnicy zrzucić winę za islam na Boga.

Zobaczmy inną ciekawą sprawę, nowy film mistrza propagandy Maxa Kolonko:

Orlando Terrorist Attack - Masakra w Orlando - Max Kolonko Tells It Like It Is
https://www.youtube.com/watch?v=sss75d-Aa24

W którym skompromitowany Obama dalej się kompromituje a Trump jego i Clinton punktuje jak dzieci.

Otóż zauważmy jedno, media które są pod władzą Wielkiej Nierządnicy coraz bardziej tracą zaufanie wśród ludzi.

Oznacza to, że smok jest zmuszony do wymiany skompromitowanych polityków na nowych oraz nawet oddania władzy Bestii.

Zapewne szatan już sprzedał Bestii polityków związanych z Wielką Nierządnicą - którzy pójdą pod nóż aby uwiarygodnić nowe władze.

Zapewne tylko papież Franciszek jest tego świadomy i prosi Lucyfera aby ten wynegocjował z Bestią jakąś łagodna formę śmierci.

Coś się święci i tylko Bóg wie jak to się skończy.

Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

15th Czerwiec 2016, 11:48
Tutaj film o bardzo rzeczowych treściach i bardzo zwięzły opis  dający pogląd na otaczającą nas rzeczywistość:



Mnie zaintrygowało jedno zdanie pod koniec, które mówi że czarny papież kontroluje.... ONZ, NATO ... KE!

Na forum ktoś ostatnio napisał że u nas rząd jest syjonistyczny??? Może rzeczywiście  być tak że jest kontrolowany itp. ale po co ta cała szopka? wojna z KE, z TK itp i środowiskiem sędziowsko-prokuratorskim. Efekty już powoli widać.

Ja jestem na ten czas przekonany że jeżeli nie wszyscy to choć część rządu jest za Polakami. No chodź by wczoraj premier powiedziała że płaca minimalna nie będzie podwyższona do  12 za godzinę ale 13 zł! powołując się przy tym na rozwarstwienie płac zwykłych obywateli a tymi najbogatszymi.

Poczytajcie sobie też wywiady z J. Kaczyńskim. Ten człowiek, bynajmniej tak mówi, ma głęboko zakorzenioną wizję fundamentalnych zmian struktur państwowo-samorządowych i społecznych u podstaw których leżą sprawiedliwość społeczna itp. Zresztą przeczytajcie np to:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/kaczynski-budujemy-iv-rp-panstwo-suwerenne

Jeżeli tez mówimy o Putinie to też uważam że jest ukrytym sługa bestii ale robi wiele tych propagandowych zagrywek: obrońcy chrześcijaństwa itp. jednocześnie ma wielkie majątki osobiste, drugą żonę lub kochankę i wcale nie wspiera bratnich Słowian w Rosji bo nie daje im podstawy do godnej egzystencji (nie skupia na tym głównej uwagi). Jedynie szkoli i trenuje na dobre maszynki do zabijania ( czytaj patriotyzm, wielkorusi itp. ) zobaczcie co się dzieje na euro jak ruscy kibice okrutnie katują anglików:

http://vod.gazetapolska.pl/13498-w-dziesieciu-na-jednego-tak-rosyjscy-molodcy-katowali-anglika


Konkluzja może być taka że nasz polski rząd stoi w opozycji do syjonistów, zatrzymując ludobójstwo lub eksterminację egzystencjalną naszego narodu. Jeżeli to tak dalej pójdzie to będzie to zapewne działaniem Bożym. Bóg widocznie tak natchną dzisiejszych rządzących w Polsce że będą nas chronić, nas zwykłych ludzi.

Tak myślę, a reszta, sorry że tak , niech ta banda satanistycznych bydlaków nawzajem się wyniszczy z Bożego zamysłu. No i oczywiście niech jak najwięcej ludzi z świata przejrzy i uwierzy w jedynego prawdziwego Boga Abraham, Izaaka i Jakuba.


Ostatnio zmieniony przez Iraeneus dnia 15th Czerwiec 2016, 16:02, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

15th Czerwiec 2016, 15:40
Message reputation : 100% (2 votes)
Ten film niewiele nam mówi. To znaczy, niewiele tym, którzy siedzą w temacie.

Ale przy okazji znalazłem film, w którym dowiemy się wiele, zwłaszcza na temat jak Watykan kontroluje religie.




Za ujawnianie tych sekretów Riviera został po kilku próbach w końcu zamordowany, ale zdążył wiele, bardzo wiele ujawnić.

Jego informacje są niezwykle ważne, sprzed kilku ładnych lat ale nadal, zwłaszcza dzisiaj aktualne, ponieważ Watykan w chwili obecnej kontroluje wszystkie religie świata.

Odnośnie struktury Watykanu - planem jest opanowanie wzgórza Syjon, czyli wzgórza Bożego. O to właśnie toczyły się wyprawy krzyżowe i krucjaty. Po to powstał zakon Templariuszy a także zakon Krzyżaków.

Trudno określić ale myślę, że głównym mózgiem Watykanu są Jezuici i biały papież jest dla oficjalnej wystawy dla świata. Cała polityka jest kreowana przez Jezuitów i jest wykonywana przez masonerię i papieża.

Jezuici mają owe książeczki czekowe na miliardy dolarów.

Wszystko toczy się wokół wzgórza Syjon, ponieważ jest to Boża Góra, Jego własność i Jego symbol. Z tej przyczyny Watykan nigdy Syjonu nie zajął, ponieważ Bóg na to nie pozwolił.

Z tych przyczyn Watykan posługuje się syjonistami, których cele są identycznie z celami Watykanu, czyli celem jest Syjon.

Syjoniści obecnie węszą pismo nosem i podejrzewają, ze Watykan i szatan chce się ich pozbyć i zrzucić na nich wszystkie zbrodnie. Słusznie ale... dlaczego skoro owe zbrodnie były opracowane prze Jezuitów?

Zaczynają się walki wewnętrzne i syjoniści (Watykan to oczywiście syjoniści) chcą się jakoś wykręcić od odpowiedzialności za zbrodnie, których autorem jest Watykan czyli Jezuici.

Sytuacja jest ciekawa i miejmy na uwadze to, że Bóg wybaczy nawet satanistom, jeżeli obiecają, że już się na 100% podporządkują Bogu.

Ale jest jeden czynnik, którego nie znamy. Bóg ich wszystkich wymanewruje i zaskoczy.

Nie znamy dokładnych proroctw na temat czasów końca i chyba ich nie poznamy, ponieważ Bóg to celowo ukrył.


Pozostaje nam zaufanie do Boga i oczekiwanie na Jego akcję!


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

15th Czerwiec 2016, 16:09
Ciekawy film i rzeczywiście wyższy poziom wiedzy.

Zgadzam się że wyżej wystawiony film przeze mnie nie jest odkrywczy ale wielu innych odwiedzając ten post z zewnątrz może w kilkanaście minut uzyskać przegląd całościowej sytuacji w miarę z treściwymi detalami.

Co do polityki obecnego rządu, głos krytyczny:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/miller-pis-relatywizuje-mordy-na-polakach

Po prostu mnie zamurowało że po pierwsze mówi to sam Miller a po drugie że temat opisał tak rzeczowo i dogłębnie i myślę że zgodnie z prawdą!

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7512
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

16th Czerwiec 2016, 13:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Już wiem o co chodzi z NATO.

Po prostu chazarski system upada pod każdym względem i siły szatańskie muszą poświęcić siły, które na nich pracowały na odstawkę.

Problemem jest olbrzymia opozycja przeciwko Globalizacji czyli NWO- Rosji, Chin a także buntujących się państw jak Niemcy czy Anglia.

Nie oznacza to, że Merkel jest przeciwko Globalizacji, ale siły działające w rządzie Niemiec stanowią poważną siłę, Deutsche Bank upada a Wielka Brytania będzie miała referendum w kwestii pozostania w UE lub nie.

Najprawdopodobniej NATO to ostatni wysiłek syjonistów i próba zastraszenia Rosji i Chin.

Problem tkwi w tym, że USA ma przestarzały sprzęt a ich najnowsze myśliwce F-35 nie mogą nawet strzelać i nie dorównują one myśliwcom rosyjskim.

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 F35loses

Rosjanie także chwalą się, że nie tylko zestrzeliwują amerykańskie drony ale nawet je sprowadzają bez uszczerbku na ziemię na zhakowanych kodach komunikacyjnych.


Krążą słuchy, że Rosjanie posiadają niezwykle silną broń elektroniczną i są w stanie blokować wszelkie urządzenia elektroniczne.

NATO więc może dostać potężnego kopniaka w zbrodniczy i zafajdany zad.

Ale... największym problemem są polskie syjonistyczne czy raczej chazarskie władze!

Sprowadzenie do Polski NATO oznacza zaprzedanie się polskich władz NWO, czyli nadal pełne poparcie dla szatańskiej Globalizacji.


Nie słuchajmy co władze mówią ale obserwujmy co władze robią. A władze robią wszystko, aby się utrzymać przy władzy i nadal dążyć do Globalizacji, która i tak wcześniej czy później upadnie z powodu braku finansów.

'Polskie' władze sprzedają nas szatańskiemu NATO i najwyraźniej chcą zachować swe stołki i być może zmobilizować Polaków do obrony Chazarstwa i lichwy!

Władze chcą zachować obecny system zbrodniczych rządów nad Polską.

Wszelkie ślady informacji, jakie można znaleźć na Internecie wskazują wyraźnie na 100% pewny upadek chazarskiej mafii - gospodarczy oraz militarny.

Mamy takie zdanie, które należy zupełnie inaczej zrozumieć.


Mat 24:14 I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec


Rzeczywista Ewangelia o odrestaurowanym Królestwie dopiero zaczęła być głoszona.

Najprawdopodobniej będzie się to znacznie bardziej rozwijać.



Jeszcze nikt po śmierci Chrystusa nie głosił Ewangelii o Bożym planie odrestaurowania Królestwa Bożego na ziemi i połączeniu razem wszystkich plemion rzeczywistego Izraela.

Donald Trump to także syjonista sponsorowany przez żydowskie lobby i wszystkie jego mowy to jeden wielki blef.

Amerykanie mają do wyboru Trumpa obiecującego coś, czego nie można mieć oraz zbrodniczą wiedźmę Hilary Clinton. Niektórzy nazywają ją Hellary - Piekielna Clinton.

Czyli Trump gra komedię, że jest przeciwko NWO a Hellary jest oficjalnie za NWO.

Kto wygra wybory nie ma znaczenia ale znaczenie ma plan Boży i proroctwa. Babilon czyli siła Wielkiej Nierządnicy ma upaść.

A nasz rząd staje wyraźnie przeciwko planom Boga po stronie satanistów.

Objawienie zapowiada objecie władzy przez 10-ciu nowych króli. Według proroctw Daniela 3 króli ma być zabitych.

Tak wygląda cała sytuacja.

W takim przypadku pójście Polaków do wojska i stawanie po stronie NATO i w obronie lichwiarzy, którzy wyniszczają cały naród polski to szczyt ludzkiej głupoty.



Przelewanie krwi Słowian dla syjonistycznych  morderczych i lichwiarskich interesów to szczyt idiotyzmu.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

17th Czerwiec 2016, 11:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Spoleczenstwo sie budzi...

avatar
Kropla
Liczba postów : 45
Join date : 25/09/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

20th Czerwiec 2016, 00:37
Brat Henryk wstawił właśnie na zbawieniu w świeżym artykule link o niepewnej płci Michelle Obamy. Z początku wydało mi się to dość wiarygodne ale... sprawdziłam jedną rzecz i już sama nie wiem co myśleć o tym filmiku- chodzi o kwestię długości palca serdecznego- że niby u mężczyzn jest on dłuższy niż palec wskazujący a u kobiet jest odwrotnie... z wyjątkiem Michelle. Ale sprawdziłam tę informację i doszłam do innego wniosku! Że tzw. męskie proporcje palców wydają się być typowe nie tylko u Michelle, ale i u choćby innych czarnoskórych kobiet! Ma tak bowiem także Beyonce i Whitney Houston... ale nie sądzę by i one były mężczyznami affraid
Sponsored content

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 12 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach