Zbawienie Narodu Wybranego przez Boga
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Sob 24 Paź - 1:50
Message reputation : 100% (3 votes)
https://www.google.com.au/search?q=typical+girl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIuZjL0eTZyAIVYiKmCh2ffQ19&biw=1217&bih=850#tbm=isch&q=typical+fashion+mode&imgrc=_

To, co zacznę od dzisiaj pisać, wielu straszliwie zbulwersuje i być może wielu czy wiele sióstr zniechęci. Ale Prawdy nie wolno nam ukrywać, zwłaszcza Prawdy Bożej, która została w XXI niemal powalona na ziemię.

Najpierw szokujący moment.

25 dziewczyna wracała sobie pieszo późniejszym wieczorem i została zgwałcona przez Muzułmanina. W Perth, Zachodnia Australia, gwałty muzułmańskich taksówkarzy na białych pasażerkach są bardzo częste. W Szwecji jest to na porządku dziennym i władze nie reagują na to wcale, oskarżając zgwałcone kobiety o nienawiść do Islamu.

Dodatkowym problemem jest to, że mężczyzn jakoś to nie wzrusza i niewiele o tym się mówi. A plaga jest wielka.

Zadajmy sobie proste pytanie?

Jak to widzi Bóg?

W pełni zasłużona kara za notoryczne łamanie Jego Prawa!

Zadajmy sobie kilka pytań.

Dziewczyna 20-25 lat wraca sama wieczorem z night club. Nie trudno sobie wyobrazić jej stan i jej ubiór. Woziłem je przez kilka lat taksówką i wiem o czym mówię. Miałem z nimi sporo problemów.

Ubrana, czy raczej rozebrana - jak na tych zdjęciach... mody.

https://www.google.com.au/search?q=typical+girl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIuZjL0eTZyAIVYiKmCh2ffQ19&biw=1217&bih=850#tbm=isch&q=typical+fashion+mode&imgrc=_

Gwałt na takiej dziewczynie... można uznać za zasłużoną karę Boga!

Dlaczego?

Spójrzmy nieco prawdzie w oczy!

Dziewczyna w wieku 20-25 lat, od 15 lat - co najmniej - uprawiająca seks z przygodnymi chłopakami w wieku 20-25 i ma ma 'koncie' co najmniej 20 przygodnych kochanków i planuje nieco więcej.

Oczywiście małżeństwo jej nie interesuje, ponieważ jeszcze nie miała ich tylu, ilu chciała.

Ubiera się w sposób wyzywający, jest podpita i pod wpływem narkotyków. Być może przerwała ciążę co najmniej raz i albo jest zarażona chorobą weneryczną albo była zarażona kilkakrotnie i być może jest bezpłodna.

Wartość w oczach Boga - niemal zero.

Zwykła bezwartościowa dziwka, szmata. Jeżeli ktoś to stworzenie zgwałcił, doszedł do jej kolekcji jeszcze jeden gość, który wyjątkowo nie był w jej typie i dlatego musiał ją zgwałcić. Jeden więcej, jeden mniej. Sama go sprowokowała swoim ubiorem i zachowaniem się.Nie oznacza to, że popieram gwałty kobiet pokazujących wdzięki publicznie! Ale nie można ich uniewinniać także.

Jedna taka rozebrała się kiedyś do kąpieli. Miała na imię Batszeba.

Pokazuję jedynie, że nie są one takie niewinne, za jakie pragną uchodzić i nie są one także w wielkiej mierze tak winne tego, kim są.

Ponieważ ogólnie są one ofiarami długotrwałego medialnego prania mózgu.

Oto przyczyna, dla której Bóg zapowiedział, że da nam serca nowe, mięsiste i odmieni nam w ten sposób nasz DNA, który jest ogólnie poważnie skażony.

Problemem jest ignorancja Prawa i problem tej jest olbrzymi.

W bardzo dużym skrócie - cel małżeństwa.

W wieku 18-24 lata, najczęściej o wyborze współmałżonków decydowali w przeszłości rodzice. Bóg wybrał żonę dla Jakuba!

Małżeństwa nie były oparte na seksie, to znaczy ani on ani ona nie mieli prawa do seksu przed ślubem.

Małżeństwo więc było oparte na miłości a nie na seksie. Seks był odkrywany po ślubie. Oboje nie wiedzieli jak, pozycje nie były znane, czyli początkowo była to masakra, której celem było... wprowadzenie stopniowo szczęścia także i w tej dziedzinie.
Są w tym Bożym koncepcie dwie bardzo ważne lekcje.

1. Telegonia. Sprawdź ten artykuł - http://www.proroctwa.com/degeneruja-narody.htm

2. Ani kobieta, ani mężczyzna nie miał punktu odniesienia do seksu z kimkolwiek innym.

Czyli oboje nie mieli pojęcia, jak to jest mieć seks z inną osobą, znali tylko siebie i seks ze sobą, wiec nie pożądali nikogo z przeszłości.

Może czasami rodzice coś im podpowiedzieli i to było wszystko. O ile rodzice wiedzieli więcej. Mogli ale nie musieli.

25 letnia kobieta miała już 2-4 dzieci. Mając pierwsze dzieci w wieku lat 18-20 - czyli w wielu, kiedy jej i (jego) energia życiowa był w szczycie, dawali życie na niezwykle wysokim poziomie, energetycznym i genetycznym.

Ich dzieci były ich dziećmi.

Zdrowe i silne, o zdrowych poglądach na życie, znających wartość dziewictwa oraz obowiązek posłuszeństwa wobec Prawa Bożego.

W ten sposób w zaledwie 400 lat z 70-ciu osób, rodziny Jakuba czyli Izraela rozmnożono się do kilku milionów. Szczepionek nie było i doskonale dawano sobie radę.

Ze względu na czystość genetyczną Izrael stanowił najczystszą rasę ludzką, według planów DNA Boga.

Inne narody były już w większym lub mniejszym stopniu skażone genami upadłych aniołów i wyuzdanie, satanizm, seks rytualny w świątyniach Zeusa czy Baala powodował to, co widzimy dzisiaj na co dzień.

Watahy zdziczałych dziwek, żądnych przygodnego seksu w klubach nocnych, czyli szatańskich świątyniach, wypełnionych narkotykami, golizną, szatańską muzyką oraz... demonami szalejącymi we właściwej dla nich atmosferze. Kulty Rain Man, lady Gaga, nawoływanie o seks z upadłym aniołem przez Kate Perry to normalna ludzka... 'rozrywka'.

Dodajmy jeszcze znaki rogów szatańskich, pokazywane z lubością i pogardę dla wszystkiego, co dobre i piękne i mamy kompletny obraz zdziczenia i... jeżeli któraś z nich zostanie zgwałcona bez swojej zgody - nic się przecież nie stało. Nic jej nie ubyło i nic nie przybyło.

Oh... może znowu została zarażona jakąś chorobą weneryczną i na dokładkę zaszła w kolejną ciążę.

Gwałt to krzywda? Bóg miał 'to' chronić? Ścigać przestępcę? W imię czego?

Czy kobieta i mężczyzna z bagażem 20-30 byłych partnerów seksualnych jest wspaniałym początkiem dla założenia rodziny? Czy dzieci będą w rzeczywistości ich dziećmi?
 
Nie ze względu na was to czynię - powiedział Pan Bóg - niech to wam będzie wiadome, wstydźcie się i rumieńcie się z powodu swojego postępowania, domu Izraela! (Ezechiela. 35:32)
Ezechiela 36: (17) Synu człowieczy, kiedy dom izraelski mieszkał na tej ziemi, zhańbił ją przez swoje drogi postępowania oraz swoimi bałwanami, oraz z ich nieczystością, a ich droga była w moich oczach jak nieczystość odłączonej kobiety. (18) Dlatego wylałem mój gniew na nich. (19) I rozproszyłem ich wśród narodów, i zostali rozsiani po różnych ziemiach; sądziłem ich według ich postępowania i zgodnie z ich grzechem.(20) I kiedy poszli pomiędzy narody, pomiędzy którymi weszli, oni znieważali moje święte imię, ponieważ mówiono o nich: Oni są ludem Pana, i  opuścili oni swoją ziemię. (21) Ale ich oszczędziłem ze względu na moje święte imię, które znieważył dom Izraela pośród ludów, pomiędzy których przybyli. (22) Dlatego tak powiedz domowi Izraela: Tak powiedział Pan: Ja nie robię tego, o domu Izraela, dla was ale ze z powodu mojego świętego imienia, które sprofanowaliście pośród narodów, do których przybyliście. (BM)

Czy teraz te wersety mają większy sens?

http://www.zbawienie.com/moje-imie.htm

Temat jest bardzo drażliwy, ale MUSI być omówiony zgodnie z prawem Boga, prawem Jego Królestwa.

C.D.N.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Nie 25 Paź - 4:10
W tym temacie siostry są raczej ciche a bracia... dają mi plusy!~Smile Ale nie dla plusów to piszę.

Oh... przepraszam - piszę dla plusów u.... Boga!

Niestety w dzisiejszych czasach niemoralność jest uznawana za cnotę i wszelkie komentarze przeciwne budzą wręcz oburzenie.

Niedawno cytowany przez ze mnie werset z Izajasza. Mamy w nim ciekawy opis podany przez samego Boga.

Izajasza 47: (1) Zstąp i usiądź w prochu, panno, córko babilońska! Usiądź na ziemi, a nie na tronie, córko chaldejska, gdyż już nie będą cię nazywali milutką i pieszczotką. (2) Weź się do żaren i miel mąkę, odkryj swoją zasłonę, podnieś suknię, obnaż łydki, brnij przez płynące wody, (3) Niech twoja nagość będzie odkryta i twoja hańba widoczna! Pomszczę się i nikogo nie będę oszczędzał - (4) Tak mówi nasz Odkupiciel - jego imię Pan Zastępów, Święty Izraelski.

Odsłonięcie zasłony, najwidoczniej z twarzy i odsłonięcie łydek Bóg nazwał... nagością.


Stroje ludzkie z Judei i Izraela są nam nawet dzisiaj doskonale znane.

Spójrzmy, jak się ubierano.

https://www.google.com.au/search?q=apostles&biw=1348&bih=846&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAmoVChMIubDRmLfcyAIVA-CmCh1B3A3Q

Jest jasne, że powyższe wersety są w harmonii ze strojami z tamtego okresu.
Owe stroje ściśle harmonizują z tym, co napisałem w powyższym poście, aczkolwiek niektórzy odczytali to nieco nieprawidłowo. Owszem zgwałcona przez Muzułmana z powodu stroju nie mija się z prawdą. Tak można chodzić pomiędzy normalnymi ludźmi, ludźmi na poziomie, na jakim jest większość rodaków.

Ale pośród bydła... chyba nie muszę kończyć.

Niemniej trzeba brać pod uwagę niebezpieczeństwo tego bydła. Nie branie tego pod uwagę jest bardzo niebezpieczne. Ale trzeba uważać nie tylko z powodu ludzi o mentalności zwierząt.

A Bóg!?

Oglądałem kiedyś film, wykład jednego pastora na temat ubiorów w zborze. Nie mogę tego filmu znaleźć ale pamiętam najważniejsze elementy.

Otóż pastor ten ubolewał nad niewłaściwym strojem wielu sióstr, za duże dekolty, za dużo makijażu, za krótkie spódniczki, ukazujące nie tylko łydki ale uda i w pewnych pozycjach siedzących można zobaczyć kolor majtek i praktycznie całą pierś.

Chodziłem na wiele zebrań i widziałem bardzo wiele, może i za wiele. Smile

Ów pastor zdał zebranym dwa pytania.

Najpierw zapytał niewiasty.

"Czy są na zebraniu mężczyźni, którzy nie pozwalają swym ubiorem się skupić na treści wykładu?" Odpowiedź była jednogłośnie negatywna.

Zadał drugie pytanie mężczyznom:

"Czy są na zebraniu kobiety, którzy nie pozwalają swym ubiorem się skupić na treści wykładu?" Większa część mężczyzn podniosła ręce do góry.

Czy teraz widzimy olbrzymi problem?

Owszem, nikt nie mówi o chodzeniu w togach jak za czasów apostołów. Smile

Większość mężczyzn na zebrania chrześcijańskie, czy też jakiekolwiek zebrania ubiera się jak najbardziej prawidłowo i nie budzi to żadnych obiekcji. Ubieramy się w garnitury.

https://www.google.com.au/search?q=apostles&biw=1348&bih=846&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAmoVChMIubDRmLfcyAIVA-CmCh1B3A3Q#tbm=isch&q=men+in+suit

Spójrz na te zdjęcia. Żadnych seksualnych podniet.

Jeżeli garnitury są dobrze dobrane, nie obcisłe, ubiór ten nie budzi absolutnie żadnych wątpliwości co do moralności tego ubioru.


Kilka 'ubiorów' pań... w wielu towarzystwach czy na przyjęciach, dyskotekach to jest przecież 'normalka', prawda?

https://www.google.com.au/search?q=nightclub+clothing&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIoKrfq73cyAIVYR6mCh21Fgds&biw=1337&bih=846

Istnieje wielka różnica emocjonalna pomiędzy kobietami a mężczyznami.

Mężczyźni znacznie szybciej się podniecają widokiem pewnych części kobiecego ciała. Praktycznie podnieca nas niemal wszystko.
Kobieta nie ma części ciała, która nie podoba się mężczyznom.


Cokolwiek odkryte, poza twarzą robi wrażenie, zwłaszcza w bezpośrednim kontakcie wzrokowym. Świat szatan wykorzystuje to... rozbierając na maxa kobiety i dając im pretekst.

Kobieta chce się czuć dobrze i atrakcyjnie sama ze sobą.

Teoretycznie. Owo zdanie znaczy zupełnie co innego.

Czuję się wspaniale, kiedy większości mężczyznom ślina kapie z ust, kiedy mnie pożerają wzrokiem.

Jaki język ciała pokazuje półnaga kobieta w nightclubie?

Spójrzcie gamonie jaki mam zadek, piersi, uda i talię. Jak mi sie spodobasz i postawisz drinka - będę twoja tego wieczoru.

Czy to działa? Oczywiście. Czy chrześcijańska żona mogłaby się w taki sposób ubrać i takie przekazywać swym ciałem sygnały? Odpowiedź jest negatywna, ponieważ wdzięki mężatki należą tylko do męża i tylko on ma prawo je oglądać.

Jak się więc ubierać? Sataniści wiedzą!

Angela Merker, Ewa Kopacz - kobiety w polityce, w biznesie. Stewardesy na liniach lotniczych.

https://www.google.com.au/search?tbm=isch&q=angela+merkel&ei=CDgsVon9JaenmAXTo6b4Ag&emsg=NCSR&noj=1

https://www.google.com.au/search?noj=1&tbm=isch&sa=1&q=ewa+kopacz&oq=ewa+kopacz&gs_l=img.12..0l6.22504.25394.0.29005.10.7.0.3.3.0.281.1389.2-6.6.0....0...1c.1.64.img..1.9.1395.C2gxcVyW5Zw

https://www.google.com.au/search?noj=1&tbm=isch&sa=1&q=fly+attendant+emirates&oq=fly+attendant+emirates&gs_l=img.12...0.0.0.33034.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c..64.img..0.0.0.zPxtzWrCvKE

Ogólnie w tych kręgach nie jest najgorzej z ubiorem, czego nie można powiedzieć o większości Chrześcijanek!

Drugim problemem jest łamanie Prawa Bożego poprzez noszenie męskiego odzienia, głównie spodni.

Jaki jest cel małżeństwa?

Pobranie się, spłodzenie dzieci -minimum 2, wychowanie ich w duchu Bożym, wsparcie w ich planowanych małżeństwach, zaopiekowanie się naszymi rodzicami, jeżeli żyją - czcij ojca swego i matkę swoją - ponieważ za ową opiekę w tak trudnym starszym wieku Bóg będzie obficie błogosławił zgodnie ze swoją obietnicą.

Jak ocenić przyszłą małżonkę? Po nogach czy piersiach? Czy raczej pokochać ją i zobaczyć inne piękne rzeczy po ślubie.

Nie widzieliśmy innych wcześniej więc nie mamy porównania. Cieszymy się tym, co mamy i już nie ma odwrotu.

Nie ma najmniejszego sensu pokazywania nóg, ud, pupy czy piersi obcym mężczyznom, ponieważ jest to wyraźna prowokacja mężczyzn do grzechu - nie pożądaj!


Kobiety ukazujące publicznie wdzięki powodując czyjeś pożądanie są współwinne temu grzechowi.

Zdajmy sobie sprawę z tego, że mąż i żona to już jedno ciało.

Obowiązek spoczywa na obojgu aby to jedno ciało szanować, pielęgnować  i wszelkie zwycięstwa na jakimkolwiek polu, czy w wychowaniu dzieci czy w dbaniu o fundusze dla rodziny to sukces nie męża czy żony, ale sukces tego jednego już ciała.

Bez pomocy żony mąż niewiele zrobi a i żona bez pomocy męża nie jest w stanie sprostać wszystkiemu w związku z wychowaniem dzieci.

Dlatego szatan ponownie wbił potężnego klina w małżeństwo i podobnie jak w Edenie, nadal posługuje się... kobietami w rozbijaniu tych związków a nawet blokując szanse na małżeństwa.

Jeżdżąc taksówką rozmawiałem często i z chłopakami i z dziewczynami na te tematy. Chłopcy ogólnie pogardzali tymi dziewczynami widzą w nich jedynie obiekty seksualne i o małżeństwie nie chcieli słyszeć.

Wielu otwarcie mówiło, że z dziwkami nie można mieć trwałego związku.

Nie dbam o to, jak zostanie to ocenione, jest to jasny plan Boży dokładnie wyjaśniony w Jego Prawie i nie spodziewajmy się zmiany planów w najbliższych stuleciach.

Przypomniała mi się fraszka Sztaundygera.

Boże ostrzeż swoją dziatwę, wiele tracą gdy są łatwe - Sztaudynger

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 34
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Nie 25 Paź - 8:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Jeśli chodzi o strój, to przydaje się rzut oka na stroje tradycyjne
https://www.google.co.uk/search?q=tradycyjny+stroj+polski&tbm=isch&imgil=F3yPHHtB9hMUMM%253A%253BgRE9FW_LUTqD9M%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fredro.pl%25252Fnaklejka-tradycyjny-polski-stroj%25252C97338&source=iu&pf=m&fir=F3yPHHtB9hMUMM%253A%252CgRE9FW_LUTqD9M%252C_&biw=1366&bih=610&usg=__MYfF-qNnlN0mzd9xUSj8lCsT99o%3D&ved=0CCsQyjdqFQoTCJ3gj7383MgCFccPGgodfJQKmw&ei=pXMsVt35LcefaPyoqtgJ#imgrc=5phnbMJTpQPnpM%3A&usg=__MYfF-qNnlN0mzd9xUSj8lCsT99o%3D

https://www.google.co.uk/search?q=starozytny+stroj+grecki&tbm=isch&imgil=MEUeRT8rXuBOyM%253A%253Bhh9zHK4LHIpGgM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwyborcza.pl%25252Falehistoria%25252F1%25252C129850%25252C13114296%25252CModny_jak_Grek.html&source=iu&pf=m&fir=MEUeRT8rXuBOyM%253A%252Chh9zHK4LHIpGgM%252C_&biw=1366&bih=610&usg=__5gO4Ip19zSed3Dy9Ac_tAjwlslM%3D&ved=0CDwQyjdqFQoTCISrv6L93MgCFUQuGgodjmsCEQ&ei=enQsVoSGFcTcaI7XiYgB#imgrc=MEUeRT8rXuBOyM%3A&usg=__5gO4Ip19zSed3Dy9Ac_tAjwlslM%3D

Tutaj też jest pewne niedomówienie, ponieważ zwykle rekonstruuje się strój  miejski zamożniejszych warstw społecznych. Zwykle też jest to strój całoroczny. Ale to nieważne. Widać, że odsłonięta twarz i głowa nikogo nie gorszyły. Myślę, że kobiety przykrywały włosy ze względów praktycznych, bo akurat siedziałam w tym temacie i widziałam dużo rekonstrukcji takich strojów. Częściej na wsiach – wiadomo praca przy zwierzętach, gnoju, otwartym ogniu i... dzieci ciągnące za włosy. Ręce mogły być odsłonięte lub zasłonięte z tym że był to krótki rękaw, a nie jak teraz ramiączka, nogi raczej zasłonięte, choć wiem, że od kolan w dół bywały odsłonięte. Albo od połowy łydek (chyba częściej). To zależało od tego, czy kobieta była ze wsi czy z miasta, od regionu i od charakteru jej pracy. Szyja była odsłonięta ale dekolt zasłonięty. Z grubsza dotyczy to całego świata. W gorących krajach mogło być odsłonięte więcej, np. Egipt, Indie, Afryka
Kształty są umiarkowanie i nienachalnie widoczne.
Można powiedzieć, że w kanonie ogólnym mody codziennej – nie z wybiegów - to się nie zmieniło aż do lat 80.
Później zaczęło się zbyt mocno podkreślać kształty i odsłaniać całe nogi, brzuchy i dekolty.
Jako krawiec doskonale widzę, że szatan atakuje nas też odzieżą. Zamiana używanych od tysięcy lat tkanin na dzianiny jest jednym z małych kroczków do tego celu. Nie twierdzę, że tylko tkaniny są dozwolone, po prostu same właściwości tych materiałów dyktują, co z tego da się uszyć i jak to będzie potem wyglądać. Z tkaniny trudno jest zrobić coś obcisłego, tkanina zawsze trochę ukrywa kształty. Z dzianiny można kształty pokazać lub ukryć, ale łatwiej pokazać. I jak zwykle miało być taniej bo dzianiny łatwiej się wytwarza i szyje a jest drożej. Szybciej się niszczy odzież z dzianiny.
Wracając do stroju, wg mnie krótki rękaw i nogi widoczne od kolan w dół w spodniach lub spódnicy są ok zawsze, w pewnych wypadkach mogą być luźniejsze zasady np. w duży upał może być bluzka bez rękawów.
W pewnych wypadkach też powinno być restrykcyjniej, bo właśnie czasem wchodzimy między wilki.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Pon 26 Paź - 13:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Podobno te posty wyglądają tragicznie w stosunku do kobiet!

Jeżeli wiele z nich posiada takie życiorysy, a jest tego poważny procent, to owe negatywne oceny z punktu widzenia Boga trzeba przedstawić bez względu na to, czy to sie komukolwiek podoba czy nie. Musimy sobie zdawać sprawę z opinii Boga na te sprawy i przynajmniej próbować się nad tym problemem zastanowić.

Nie przedstawiłem swojej opinii, ale punkt widzenia Boga. Jak Hugo napisał, stroje zaczęły się drastycznie zmieniać dopiero w latach 80-tych.

Jeszcze raz podkreślę, że na przekór wielu religii wszelkie panie z raczej brudną przeszłością  w zdecydowanej większość będą zbawione.

Nie dla negacji Prawa tylko z powodu tego, ze Bóg oszczędzi wielu z nas ze wzgledu na swoje imię. Wyraźnie powiedział i to wielokrotnie, ze musi zadbać o swoje imię, przez nas zniesławione przed narodami. Ja także nie byłem święty jako nastolatek i w wielu sprawach nie zdawałem sobie sprawy z krzywdy, jaką mogę komuś wyrządzić.

Nawet Hiob nie miał czystego sumienia jako młodzian.

Job 13:26  Że przepisujesz mi tak gorzkie leki i każesz mi pokutować za grzechy mojej młodości?

Nie oznacza to, że za młodu wszystko można, ale wydaje mnie się, że musi kiedyś nastąpić moment, żebyśmy się nieco zastanawiali nad tym co robimy i poczynili pewne kroki, aby za daleko nie zabrnąć w grzech.

Musimy sobie zdać sprawę z niezwykłej ważności naszych genów oraz pewnych priorytetów, które są w Biblii oczywiste ale dla wielu nie są one zrozumiałe.

Mężczyzna według Biblii jest głową rodziny, żona powinna się podporządkować. Są pewne wyjątki ale ogólnie Bóg tak nakazuje. Są tego przyczyny.

Mężczyzna płodzi potomstwo a kobieta jest narzędziem. Z tej prostej przyczyny wszystkie rodowody biblijne mówią, Noe zrodził Sema, Hama i Jafeta itd.

Czyli według żydowskich baśni z Talmudu liczy się kobieta, ale według Biblii to ojciec stanowi o genach potomstwa.

Co jest jeszcze ciekawe, mężczyzna nie musi być... dziewicą!


Jak to działa?

Kobieta po seksie, będąc dziewicą staje się rodzicielką genów męża. Pierwszy seks spowodował oboje zaprogramowanych ze sobą jako jedno ciało dominującymi genami mężczyzny. Z tej przyczyny kobieta MUSI być dziewicą, aby linia rodowa mężczyzny mogła być kontynuowana. Najwyraźniej geny kobiety nie odgrywają w tym zbyt wielkiej roli.

Przykład w Kanaanie.

Kiedy Bóg rękami Izraelitów eksterminował hybrydy olbrzymów i gigantów, w pewnych sytuacjach wolno im było zachować przy życiu dziewczęta dziewice. Mogli je wziąć do niewoli i płodzić z nich potomstwo. Abraham miał niewolnicę egipską Hagar.

Czyli owe dziewice, nie zaprogramowane przez innych mężczyzn mogły służyć jako rodzicielki potomstwa mężczyzny i prawo Boże zabraniało krzywdzenia niewolnic.

Widać więc wyraźnie, ze skażone genetycznie... dziewice - z linii rodowej rodziców - mogły być nadal wartościowymi matkami, o ile były dziewicami.

Biblia nie podaje w jaki sposób rozpoznawano dziewictwo lub nie, ale są pewne ślady, że dziewice ubierały się w określony sposób.

Jak widzimy, dziewictwo było niezwykle ważnym elementem wielu narodów i jeszcze dzisiaj z niektórych miejscach jest także cenione.

Z innej beczki.

Nastolatki w dzisiejszych czasach niemal nie mają szansy na normalne dorastanie. Już w wieku 3 latek w TV są puszczane przekazy seksualne podprogowe, w przedszkolach mówi się otwarcie o seksie i te rzeczy są przez władze i media pobudzane zbyt wcześnie.

Dochodzi do tego że dzieci poniżej lat 10-ciu już mają doświadczenia seksualne.

Mówiąc szczerze - młodzież nie wiele szans na to, aby była... normalna.

Czy młodzież jest winna? Technicznie tak, ale Bóg będzie sie litował i naprawi te wszystkie problemy, kiedy wyposaży nas w nowe serca, czułe, mięsiste abyśmy rozpoznawali lepiej - co dobre, a co złe.

Celowo napisałem to w sposób szokujący, aby pobudzić sumienia, tak nastolatków jak ich rodziców, aby nie robili dla swojej dziatwy z telewizora niańki.

Nie potępiłem żadnej niewiasty ale podałem sytuację, jaka w rzeczywistości istnieje i trzeba się nieco zastanowić nad tymi kwestiami.

Czy to młodzież powinna nieco aktywniej wdrażać pewne ograniczenia w swoim ubiorze. Czy też nawet osoby dojrzałe powinny się zastanowić na swoim ubiorem i efektem, jaki on może wywrzeć na tych, na których nie powinien mieć żadnego wpływu.

Właśnie z powodu masowego prania naszych mózgów Bóg doskonale to rozumie i dzięki ofierze Syna jest w stanie nam wiele wybaczyć, jak to osobiście obiecał.

Ale z naszej strony powinniśmy przedsięwziąć pewne kroki, aby Boga upewnić, że jesteśmy Mu wdzięczni, że nam nadal ufa i chce nas obdarzyć życiem wiecznym, pomimo naszych wielu grzechów.

Nie upadajmy na duchu, ale miejmy na uwadze ważność boskiego planu dla ludzkości oraz ważność Jego Prawa, którego jedynym celem jest nasze szczęście i życie wieczne.


Jeżeli kogoś uraziłem, w słusznym celu aby poruszyć w pewnym stopniu sumienia. Religie za wiele o tym nie mówią ale czasami się mówi, jak ten pastor, który pytał się komu przeszkadza na zebraniu obiór kobiet!

Ów ubiór, jeżeli przeszkadza, nie jest wyrazem miłości do... bliźniego ale chęcią postawienia go w grzesznej sytuacji.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Pon 26 Paź - 14:05
Henryku niestety zasmucił mnie Twój post.
Po pierwsze nie możemy nikogo osądzać. SĄD (doskonały) będzie dokonany w odpowiednim czasie, a aktualnie:

Mat 21:
(31) Który z tych dwóch wypełnił wolę ojcowską? Mówią: Ten drugi. Rzecze im Isus: Zaprawdę powiadam wam, że celnicy i wszetecznice wyprzedzają was do Królestwa Bożego.
(32) Albowiem przyszedł Jan do was ze zwiastowaniem sprawiedliwości, ale nie uwierzyliście mu, natomiast celnicy i wszetecznice uwierzyli mu; a wy, chociaż to widzieliście, nie odczuliście potem skruchy, aby mu uwierzyć.


Po drugie - jaka kara Boga? Mam wrażenie, że zaczynamy błądzić i w niedługim czasie Bóg zostanie obarczony winą większości różnych nieszczęść.
Ręka Boża niewątpliwie wzięła udział podczas ostatnich islamskich świąt (przewrócony dźwig, stratowanie podczas pielgrzymki itd), to uważam, że tej samej ręki nie było podczas wspomnianego gwałtu. Jak można w ogóle sugerować, że Bóg tego dokonał?

Mat 7:
(11) Widząc to, faryzeusze mówili do Jego uczniów: Dlaczego wasz Nauczyciel jada wspólnie z celnikami i grzesznikami? (12) On, usłyszawszy to, rzekł: Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. (13) Idźcie i starajcie się zrozumieć, co znaczy: Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary. Bo nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników .
[miłosierdziem Bożym byłoby wykonanie na tej dziewczynie gwałtu????]

Mat 11:
(19) Przyszedł Syn Człowieczy, jadł i pił, a mówią: Oto żarłok i pijak, przyjaciel celników i grzeszników. I usprawiedliwiona została mądrość na podstawie swoich uczynków.
(20) Wtedy zaczął grozić miastom, w których dokonało się najwięcej jego cudów, że nie pokutowały.
(21) Biada tobie, Chorazynie, biada tobie, Betsaido, bo gdyby w Tyrze i Sydonie działy się te cuda, które u was się stały, dawno by w worze i popiele pokutowały.
(22) Ale powiadam wam: Lżej będzie Tyrowi i Sydonowi w dniu sądu aniżeli wam.
(23) A ty, Kafarnaum, czy aż do nieba wywyższone będziesz? Aż do Hadesu zostaniesz strącone, bo gdyby się w Sodomie dokonały te cuda, które się stały u ciebie, stałaby jeszcze po dzień dzisiejszy.
(24) Ale powiadam wam: Lżej będzie ziemi sodomskiej w dniu sądu aniżeli tobie.

I dlaczego tyle rzeczy zostało przypisanych do tej dziewczyny (narkotyki, alkohol, 20 kochanków itd)?? Nic o niej nie wiemy!
Nie możemy osądzać. Możemy nawracać i napominać:

Jakuba 5:
(19) Bracia moi, jeśli kto spośród was zboczy od prawdy, a ktoś go nawróci,
(20) Niech wie, że ten, kto nawróci grzesznika z błędnej drogi jego, wybawi duszę jego od śmierci i zakryje mnóstwo grzechów.

Opowiem Wam coś, chociaż wolałabym to zachować dla siebie....
Od najmłodszych lat pragnęłam założyć rodzinę. I jako młodziutka i naiwna dziewczyna, spaczona wtedy wpływem telewizji ubierałam się bardzo wyzywająco, nawet do szkoły. Nauczyciele nie zwracali mi bezpośrednio uwagi, ponieważ byłam jedną z najlepszych uczennic w szkole, więc nie chcieli mnie przypadkiem zniechęcić do nauki.
Ja myślałam wtedy, że to jedyny sposób, aby zwrócić na siebie uwagę. Zaraz potem zaczęły się dyskoteki, na które chodziłam (chociaż ich nie lubiłam) w jeszcze bardziej roznegliżowanych strojach - myślałam sobie: "muszę tak wyglądać, być lepsza od innych dziewczyn". Bolało mnie to, czułam wstyd, a mimo to tak robiłam, bo miałam jeden tylko cel - znaleźć kogoś, kto mnie pokocha i założy ze mną rodzinę.  Ale poza ubiorem nic więcej nie czyniłam. Nie było przygodnego seksu, nie było narkotyków, papierosów, ani alkoholu (ilość wypitego piwa z całego życia mogę policzyć na palcach jednej ręki).

Rozumiem, że w tym momencie, gdybym wracała z tej dyskoteki, powinnam zostać zgwałcona za karę??? A ktoś inny przypisałby mi historię, jakiej sama bym nawet nie wymyśliła?

Mieliśmy w domu tez w pewnym momencie bardzo trudną sytuację życiową. Nie było za co kupić nawet chleba. Do głowy przychodziły mi wtedy głupie myśli o szybkim wzbogaceniu się: "przecież to tylko sex". Byłam już nawet gotowa wejść w ta branżę i w pewnym momencie Bóg otworzył mi oczy! Wszystko się zmieniło. Mimo mojego zachowania, którym do dzisiaj się brzydzę.

A co ciekawe, w tamtym czasie byłam związana jeszcze ze ŚJ (jako zainteresowana). Mimo ich rygoru pod względem ubioru, ja robiłam swoje. Wmawiałam sobie, że schludny ubiór dotyczy tylko zebrań. A w reszcie postępowania byłam zachłyśnięta szatańska propagandą serwowaną przez media.

Właściwie wciąż się zastanawiam nad tym, dlaczego Bóg otworzył mi oczy. Wiem, że jestem grzesznikiem i byłam nim wiele razy. Sama czasami brzydzę się sobą i uważam, ze nie zasługuję na tą wiedzę. A jednak z jakiegoś powodu było mi to dane (a przynajmniej w części, bo zdaje sobie sprawę, że wielu rzeczy też nie rozumiem).
Oczywiście, gdybym mogła cofnąć czas wielu rzeczy bym nie zrobiła. Jedyne co mogę, to żałować za swoje grzechy i próbować "zasłonić" je swoimi uczynkami. Wciąż się staram, ale wciąż jestem tylko niedoskonałym człowiekiem, który często błądzi...
I wiem też, że gdyby nie BÓG, nie byłabym tym, kim dzisiaj jestem. To ON powstrzymał mnie od wielu złych decyzji.
avatar
Andrzej
Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Będzin

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Pon 26 Paź - 15:23
Nie zauważyłem żeby Henryk pisał że za tym gwałtem stała "ręka" Boża. Tu raczej chodzi o sam ubiór kobiet/dziewcząt na tego typu imprezach. Rozumiem o co Henrykowi chodzi w pierwszym poscie i nie widze tam nic szokującego. To jest sama prawda.
Jeżeli do tego typu ubioru podczas takich imprez dochodzi jeszcze alkohol to jest bardzo prawdopodobne że taka kobieta napewno zostanie "zauważona" i jak może sie to dalej rozwinąć nie zawsze zależy od tej kobiety.
Popatrzmy na to inaczej. Kobietom trudno może zaakceptować że ubieraja sie powiedzmy eufemistycznie "nieskromnie" bo niektóre (większosć) odbiera to jako odbieranie jej wolnosci co do tego jak mają się ubierać.
Ja to widze tak że to nie my mężczyźni "odbieramy" tą wolnosć ale robi to Bóg. Wszystko co robimy idzie na nasze konto i byłoby doskonale gdyby każdy myslał przed podjęciem jakiejs decyzji "czy to podobałoby sie Bogu?"
Wiem że trudno zachowac trzeźwą ocene w tym swiecie gdzie niewiele juz szokuje.
Dochodzi efekt wypranego mózgu i kobieta tak jak napisała to Marysia (Marysiu podaje tylko taki przykład), mysli że na imprezie lekko rozebrana znajdzie męża! Nie znajdzie na 99% a jak znajdzie to wątpie czy będzie on odpowiednim mężem.
Uwierz mi że 100% mężczyzn widząc tak "ładnie ubraną" kobiete mysli nie mózgiem. Nawet chrzescijanin mający wysokie morale zacznie mieć dziwne mysli w głowie a co dopiero młody meżczyzna podczas dyskoteki czy tez innej imprezy gdzie dochodzi do tego wyzwalacz w postaci alkoholu, gdzie mogą ale nie muszą puscic hamulce i dalszy rozwój wydarzeń może być nie całkiem kontrolowany
Taka kobieta będzie miała zainteresowanie ale zawsze tylko seksualne i przez mężczyzn będzie traktowana jak chęć zaspokojenia swojego popędu.

Pamiętam to pytanie o ubiorze SJ. Też takie miałem podczas spotkanie w "sali królestwa".
Czy jakis mężczyzna swoim ubiorem przeszkadza sie skupić na zebraniu. I czy ubior kobiet odciąga mysli mężczyzn od tego spotkania (cos w tym stylu)
Oj odciągało mysli kilka kobiet:) (to był dosc duży zbór) ale nie podniosłem ręki bo myslałem sobie że wyjde na jakiegos erotomana który zamiast sie skupić na mowie starszego mysli o kobietach
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Pon 26 Paź - 15:48
Message reputation : 100% (2 votes)

Rozumiem, że w tym momencie, gdybym wracała z tej dyskoteki, powinnam zostać zgwałcona za karę??? A ktoś inny przypisałby mi historię, jakiej sama bym nawet nie wymyśliła?

Niepotrzebnie to bierzesz do siebie. I najwyraźniej to co ja opisałem do ciebie nie pasuje. No i nieprawidłowo rozumiesz. Ja woziłem te dziewczyny i chłopaków taksówką przez 4.5 roku. Napatrzyłem się, nasłuchałem.. i większość tych pasażerów taksówkarze nazywali - dzisiaj wozimy śmiecie z klubów nocnych.

Miałem wielokrotne rzyganie w samochodzie, miałem specjalne worki więc nie musiałem sprzątać. Ale nasłuchałem się opowieści i poznałem mentalność.

Coś ohydnego, totalne zezwierzęcenie połączone z pijaństwem, narkotykami i seksem. Ostatnio jeździ większość Muzułmanów taksówkami i jest masa gwałtów. I te dziewczyny wiedzą o tym i świadomie ryzykują... gwałt a wiedza ogólna jest taka, że gwałcą i nie można temu zapobiec.

Czy to jest zwykła głupota czy niegodziwość? Tego nie mogę oceniać, a napisałem nie osąd ale przypuszczenie:

Gwałt na takiej dziewczynie... można uznać za zasłużoną karę Boga!


Jedno nie ulega wątpliwości. Tego typu dziewczyny, jaką JA OPISAŁEM - niekoniecznie zgodne z prawdą - nie otrzymały pomocy od Boga!

Niejednokrotnie takie dziewczyny w moim samochodzie przechwalały się bez zażenowania, ilu w życiu mężczyzn zaliczyły.

Opisałem to po to, aby niektóre z nich uzmysłowiły sobie, jak wyglądają w oczach Boga. Jak dziwki ponieważ są to dziwki. Młode, głupie i bezmyślne. Płacą za to często srogą karę. Niekoniczne od Boga

Kiedyś wiozłem jednego cichego chłopaka na tylnym siedzeniu, który nagle zaczął szlochać. Zaniepokojony zapytałem co się stało i dlaczego płacze.

-Miałem taką śliczną dziewczynę, poznałem ja tutaj (Northbridge -dzielnica nocnych klubów w Perth) i myślałem, że się z nią ożenię. A ona godzinę temu poszła z moim kolegą do hotelu! - rozpłakał się na całego.

Wokół Northbridge jest wiele hoteli, na takie właśnie potrzeby.

- A gdzie ją poznałeś? - zapytałem.

- Tutaj, na Northbridge -

- Zwariowałeś, szukasz na takim śmietnisku żony? -

- A gdzie mam szukać? -

- Idź do jakiegoś kościoła, ubierz się w garnitur i tam się rozglądaj i na pewno znajdziesz coś odpowiedniego -

To najwyraźniej go pocieszyło. Pocieszające jest to, że większość Chrześcijanek nie chodzi na Northbridge właśnie powodu takiej opinii.

Napisałem także:

Nie oznacza to, że popieram gwałty kobiet pokazujących wdzięki publicznie! Ale nie można ich całkowicie uniewinniać. Jest to co najmniej świadoma prowokacja i język ciała wyraźnie mówi, że ona chce ale nie z każdym. Świat oczywiście to zniekształca, ale mnie zdziczałe opinie świata szatańskiego zupełnie nie interesują.


Grzech jest grzechem. Zacytuję werset, który ty zacytowałaś ale go nieco inaczej skomentuję.

Mat 21:(31) Który z tych dwóch wypełnił wolę ojcowską? Mówią: Ten drugi. Rzecze im Isus: Zaprawdę powiadam wam, że celnicy i wszetecznice wyprzedzają was do Królestwa Bożego.
(32) Albowiem przyszedł Jan do was ze zwiastowaniem sprawiedliwości, ale nie uwierzyliście mu, natomiast celnicy i wszetecznice uwierzyli mu; a wy, chociaż to widzieliście, nie odczuliście potem skruchy, aby mu uwierzyć.Nazwałem takie panie dokładnie, jak Chrystus je nazwał!

Nawet, jeżeli one uwierzyły Janowi, nadal nazwał je po imieniu, jakie sobie te kobiety wyrobiły swoim zachowaniem.

Wszetecznice, które opisałem także wyprzedzą faryzeuszy do Królestwa Bożego. Faryzeusze to fałszywi nauczyciele w zborach, księża, starsi, pastorzy.

Kiedyś pisałem, że imię jest zdefiniowane naszym postępowaniem. Jeżeli pewne kobiety swoim postępowaniem zostały uznane za nierządnice, problemem są one a nie społeczeństwo, które widzi to w biblijny sposób.

Dzisiaj nierząd jest reklamowany a prostytutki są nazywane pracownikami seksualnymi, nie zmienia to faktu, że są... zdzirami.

Błędy są błędami ale trzeba je nazywać w sposób biblijny, dosadnie i sprawiedliwie, jak to robił Chrystus i apostołowie.

Musimy zrozumieć, że zło jest złem a przykazania to nie sugestie.

Nie osądzamy niczyich intencji czy nie dajemy wyroku odnośnie zbawienia. To rola Boga i Syna.

Ale jesteśmy naśladowcami Chrystusa, a On powiedział niejednokrotnie co powiedział. Nazwał rzeczy po imieniu i nasienia węża także nie oszczędził. Faryzeuszy osądził i nazwał ich obłudnikami.

Popełniałaś błędy w młodości?

Ja także, ale nie przedstawiam dla usprawiedliwienia. Grzeszyło się i należała się za to kara. Kiedy dorosłem, zrozumiałem błędy i nie będę ich opisywał aby się usprawiedliwiać czy też pomniejszyć ich wagę.

Popełniamy błędy i powinniśmy być na tyle rozsądni, aby widzieć w nich grzech.

Powinnismy pamiętać, ze nasze uczynki stanowią kim jesteśmy.

Jeżeli popełniamy nierząd czy cudzołóstwo, jesteśmy nierządnicami czy cudzołożnikami.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Pon 26 Paź - 19:18
Przedstawiłeś Henryk temat od skrajnej strony. Też widywałem podobne kobiety, które prowadziły taki tryb życia, jednak w większości po bliższym poznaniu okazywały się zupełnie inne. Jedne były zagubione, inne zasługiwały na  określenie po prostu "zdziry", choć na ogół nie używam takiego sformułowania, dlatego że jest ono atakujące i obraźliwe. Najgorsze że te drugie wprowadzają te pierwsze w odrażający tryb życia. One są jak chodzące demony,  i nie zmieniają się nawet jak powierzchownie się "ustatkują". Prowadząc swój podwójny świat w ukryciu przed usidlonym bogatym  mężem.

Samo świecenie tyłkiem nie czyni dziewczyny ową "zdzirą", jak wspomniała Marysia jest to tylko efekt nacisku tego szatańskiego świata na nieświadome młode dziewczyny, pełne lęku przed życiem. Na dyskotece nie są dzisiaj do odróżnienia zbłąkane "owce" od  wszetecznic dożywotnich ( zdzir ).

Dla Takiej zdegenerowanej kobiety gwałt nie jest żadną karą, w swojej karierze są wielokrotnie gwałcone. Bóg jeśli chce ukarać zrobi to w inny sposób. W czasach kiedy taka kobieta się nawet nie spodziewa, nawet długo po latach nadchodzi dzień zapłaty. Znam taki przypadek osobiście.

Gwałt na dziewczynie , która idzie skąpo ubrana to nie wymierzenie słuszne kary a chęć zapanowania nad bezbronną kobietą. Większość gwałtów odbywa się w zimie kiedy kobiety są pozakrywane od głów do nóg. Dlatego że wieczory są długie a ulice puste.

Nie upodabniajmy się do muzułmanów dla których cały świat jest pretekstem do gwałtów, dzihadów i linczów. Świat szatana jest pełen  odcieni szarości, Bóg  świat rozdzielił na czarne i Białe. Na próżno szukać czysto białego  w dzisiejszym świecie. Wszystkie kobiety chcą być atrakcyjne, nawet te najmłodsze. Wiemy gdzie ich tego uczą, to jest właśnie szarość tego świata!. Szarością jest też  mężczyzna, który nie odwraca wzroku od mini spódniczki!, dla czego nie zakrywa sobie wzroku ?, bo chce się paczyć. Dobrze że jest taki wątek jak Henryk  rozpoczął , choć wiem że są to kontrowersje. Wiem że da się chodzić po ulicach i odwracać wzrok od tych "szarości", jak również dla kobiet nie jest niemożliwe nie zakładać takich wdzianek.

Ludzie są przyzwyczajeni do szarości tego świata, wielu znajomych mówi jak się zbliża wiosna : "ahh znowu zacną chodzić laseczki", dziewczyny się cieszą że znowu pokarzą nogi i włożą swoje fajne wdzianka. Dla nich szarość to nic złego, a białe to przesada i nudziarstwo. Dlatego odbędzie się sąd nad tym światem !.
avatar
Andrzej
Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Będzin

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Pon 26 Paź - 20:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Bushi, kobieta chcąc być atrakcyjną musi sie rozebrać? Dlaczego mężczyzna musi być zmuszony zakrywać wzrok przed widokiem półnagiej kobiety na ulicy? Dając przyzwolenie szarosci nie stajesz czasem po niewłasciwej stronie? Nie patrz jakie kolory ustanowił szatan. Miej na uwadze czerń i biel w mysl słów Biblii że nasza mowa ma byc prosta "tak, znaczy tak. Nie, znaczy nie i nic ponadto".
Henryk nie napisał o każdej kobiecie która odkrywa ciało jako o zdzirze. Napisał o pijanych (naćpanych?) zarzyganych półnagich stworzeniach które woził taksówką, które zapewne miały po kilku/nastu partnerów.
To jest różnica! Ty piszesz o zagubionych dziewczynach które pokażą kawałek tyłka bo chcą uchodzic za atrakcyjne. Zobacz różnice i nazwij rzecz po imieniu!
Nie sądzisz że akceptowanie tej szarosci to też efekt prania mózgu?
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 51
Skąd : Gniezno

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Pon 26 Paź - 22:23
Napiszę coś jeszcze. Często jest mi żal kobiet, dziewczyn.
Kochają bardzo swoich mężów,ale ciągle muszą walczyć o adorację dla siebie od nich.
Wygląda trochę gorzej od innych dziewczyn,lub ma małe dziecko, musi sie uczyć wszystkiego na raz w krótkim
czasie,nie ma czasu dla siebie.
Idzie na spacer z meżem, dzieckiem,,czy dziewczyna z chłopakiem.
A on co robi ? gapi się gdzie indziej,bo na swoją patrzeć, po co, ją już ma.
Wiem co piszę,jestem kobietą,mam córki,a córki przyprowadzają koleżanki. Wiecie co mi córka powiedziała że ona nie chce żadnego, bo jej nie będzie wierny,straszna perspektywa.. Mam syna,syn przyprowadza kolegów i co chcą sobie poszaleć z dziewczynkami i im się udaje. W innym czasie, rozmowa,chcieli by dziewice za żonę bo już czas powoli.
A ja pytam wszystkich chłopaków,skąd te poczciwe dziewice brać, jak chłopcy robili wszystko żeby je zepsuć dla swojej huci. Cisza nie ma odpowiedzi. Więc nie mnie osądzać,ale winni są takich zachowań tak że mężczyżni,chłopacy,czyli ogół i dziewczyny są zepsute i mężczyzni. Żal mi wszystkich. Nasze dzieci wiedzą od nas wiecej i inaczej żyją. Co mają powiedzieć inni,jak im nikt nie mówi nie uczy ich,,nie przykazuje i nie użyje rózgi,bo tego nie wolno,strasznie ciężko jest dzieci wyprowadzić na ludzi w tych czasach.Wszyscy po trochu mają racje, Henryk, Marysia,Andrzej,Bushi i ja mam rację.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Wto 27 Paź - 3:25
Message reputation : 100% (2 votes)
Tutaj mamy pokazaną ciekawą rzecz:

Starożytna prostytucja - Historia Bez Cenzury
https://www.youtube.com/watch?v=LbalY5GJPjA

A mianowicie, że wszystkie kultury oprócz tych bazujących na Biblii (wcześniej judaizm i potem chrześcijaństwo) wspierały prostytucje.

Tutaj pokazałem, że stroje islamistek czyli zasłanianie twarzy to strój dawnych Biblijnych nierządnic:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Przypadek-Tamar-a-prostytucja-w-islamie.html

Inna sprawa, jaki poziom moralny zaprezentował Juda???

Juda, który nie był poddany takiemu praniu mózgu jak obecna młodzież, skorzystał z usług prostytutki!!!

Nie wspomnę o królu Dawidzie który cudzołożył z Batszebą a potem posunął się do podstępnego mordu na jej mężu Uriaszu Hetycie, swoim zasłużonym wojskowym!!! A przecież Dawid i Batszeba nie byli pod kontrolą prania mózgu ale przeciwnie byli pod wpływem prawa Bożego. Znali obydwoje Boga i jego prawo!!!

A zatem Isus stwierdzając, że celnicy i nierządnice wejdą do Królestwa Bożego miał racje i bazował na doskonałym zrozumieniu prawa Bożego.

Bóg przebaczył Dawidowi, Batszebie czy Judzie to przebaczy tym bardziej ludziom poddanym takiemu praniu mózgu!!!

Ale naszym obowiązkiem jak napisał Henryk jest nazywanie rzeczy po imieniu, gdyż:

Ezechiel 33 napisał:(2) Synu człowieczy, przemów do swoich rodaków i powiedz im: Gdy sprowadzam na jakiś kraj miecz, a lud tego kraju wybiera jednego męża spośród siebie i ustanawia go swoim stróżem,

(3) A ten, widząc, że miecz spada na kraj, zatrąbi na rogu i ostrzeże lud,

(4) I ktoś usłyszy wyraźnie głos trąby, lecz nie przyjmie przestrogi, i miecz spada i porywa go, to krew spada na jego własną głowę.

(5) Głos trąby usłyszał, ale nie przyjął przestrogi, dlatego jego krew spadnie na niego samego, lecz ten, który przestrzega, uratuje swoją duszę.

(6) Jeżeli natomiast stróż widzi, że miecz spada, a nie zatrąbi na rogu i lud nie zostaje ostrzeżony, to gdy miecz spada i porywa kogoś z nich, ten ginie z powodu swojej winy, lecz jego krwi zażądam od stróża.

(7) Ciebie więc, synu człowieczy, ustanowiłem stróżem domu izraelskiego; gdy usłyszysz słowo z moich ust, przestrzeżesz ich w moim imieniu.

(Cool Gdy mówię do bezbożnego: Bezbożniku, na pewno umrzesz - a ty nic nie powiesz, aby odwieść bezbożnego od jego postępowania, wtedy ten bezbożny umrze z powodu swojej winy, lecz jego krwi zażądam od ciebie.

(9) Lecz gdy ostrzeżesz bezbożnego, aby się odwrócił od swojego postępowania, a on się nie odwróci od swojego postępowania, to umrze z powodu swojej winy, lecz ty uratujesz swoją duszę.

A zatem naszym obowiązkiem jest informowanie grzeszników o ich grzechach i nazywanie rzeczy po imieniu.

Sam Bóg zapowiedział jasno:

Ezechiel 33 napisał:(11) Powiedz im: Jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, a raczej, by się bezbożny odwrócił od swojej drogi, a żył. Zawróćcie, zawróćcie ze swoich złych dróg! Dlaczego macie umrzeć, domu izraelski?

My sami mówiąc otwarcie do kobiety, że prowadząc taki styl życia jest dziwką, czy czynimy jej krzywdę???

Czy jej urażone ego jest ważniejsze od jej życia i zbawienia???

Czy trener boksu mówiący do zawodnika, który ignoruje jego rady:

"Debilu trzymaj gardę bo przeciwnik urwie ci głowę"!!!

jest zły, ponieważ w określił obraźliwie danego zawodnika???

Niestety obecne kobiety zachowują się jak idiotki - które same proszą się o gwałt:

wikiepdia napisał:Marsz Szmat, Marsz Puszczalskich − cykl międzynarodowych protestów zainicjowany manifestacją w Toronto w Kanadzie 3 kwietnia 2011 roku. Uczestniczki i uczestnicy Marszu Szmat (ang. SlutWalk) protestują przeciwko uzasadnianiu lub usprawiedliwianiu zgwałceń w oparciu o wygląd zgwałconych kobiet. Początek Marszowi dały słowa oficera policji w Toronto, Michaela Sanguinetti, który stwierdził, że aby być bezpiecznymi „kobiety powinny unikać ubierania się jak puszczalskie.
24 stycznia 2011 funkcjonariusz policji w Toronto Michael Sanguinetti podczas wystąpienia na York University powiedział, że „kobiety powinny unikać ubierania się jak puszczalskie, by nie zostać ofiarami przemocy" (po nagłośnieniu sprawy przeprosił za tę wypowiedź)[2]. Inicjatorki Marszu Szmat, Sonya Barnett i Heather Jarvis, zdecydowały, by posłużyć się słowem „puszczalska" w odpowiedzi na tę opinię. Napisały, że kobiety „mają dość dyskryminacji opartej na oskarżeniach o puszczalstwo, bycia osądzanymi na podstawie seksualności i poczucia zagrożenia jako rezultatu tych praktyk
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marsz_Szmat

Zobaczmy człowiek znający się na bezpieczeństwie policjant - mający ogromne doświadczenie w kwestii gwałtów - dał kobietom dobą radę, aby ubierały się stosownie!!! A tutaj stado idiotek poczuło się urażonych poinformowaniem ich o tej oczywistej prawdzie!!!

Tutaj inny ekspert od samoobrony mówi dokładnie to samo ale w innych słowach:

Najlepsza samoobrona dla kobiet. 6 porad jak być bezpieczną...
https://www.youtube.com/watch?v=IZA6OOVNlrs

Czyli odpowiedni ubiór jest ochroną przed gwałtami.

Inna kwestia to islamiści i wpuszczenie ich do państw przez rządy!!!
Najbardziej za fale gwałtów dokonywanych przez islamistów odpowiadają politycy którzy ten proceder popierają i w nim uczestnicą. Potem za gwałt są winni islamiści!!!

A na końcu owe idiotki które ubierają się jak puszczalskie i wychodzą same na tereny gdzie rząd wpuścił stado gwałcicieli - islamistów!!!

Podkreślam słowo sama!!! Prostytutka bowiem ma olej w głowie i za jej plecami stoi barczysty alfons albo ochroniarz, który by takiemu gwałcicielowi skręcił kark więc one nie są gwałcone!!!

Niestety wiele kobiet ubiera się jak prostytutki ale nie mają wiedzy takiej jak nierządnice. A mianowicie takiej, że w tym zawodzie posiadanie dobrej ochrony to podstawa!!!

Pisze może brutalnie.... ale taka jest niestety prawda. Poziom głupoty jaki panuje w obecnym świecie mnie poraża!!!

No cóż islamiści gwałcą nawet dziewczynki i w brutalny sposób pozbawiają je dziewictwa!!!
To pokazuje czym jest islam i co czyni z ludzi!!!
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Wto 27 Paź - 9:53
Każde z Was ma rację. Choć temat może zdawać się drażliwy i niewygodny, to należy powiedzieć o tym wprost nazywając rzeczy po imieniu.

Niestety, mieszkam w dużym mieście i nie raz mam styczność z obrzydliwościami tego świata. W wielu przypadkach, dzisiejsze kobiety, ale również mężczyźni reprezentują swoją postawą i stylem życia mniej niż zero!

Pomyślmy, jak postrzegano by dzisiejsze roznegliżowane kobiety w czasach starożytnych lub za czasów Chrystusa?? Przypominały by wszetecznice, a mężczyźn za nimi uganiających się po nocach, nazywano by cudzołożnikami. To że mamy w języku polskim tyle określeń..cóż czasem może to przemówić do osób z wypranym mózgiem.

Co jak co, dzisiejsze trendy, równouprawnienie i emancypacja kobiet pochodzą od szatana, który m.in. w taki sposób kusi nas do popełniania grzechów. Co tu owiać w bawełne? Jemu o to chodzi by znieczulica zamykała ludziom usta.

Ostatnio czytałem "oszczerstwa Rafała Kudrańskiego". Pewien gość z jego szajki wykazał niedorzeczne podejście do tematu:
guguś napisał:
Powiem wam cos :kocham prostytutki jak własne siostry od paru dni zrozumialem wiele ,jedna chwila dała mi bardzo wiele.
Widziałem jak w deszczu stoi sama taka młoda kobieta i odczułem zeby podejsc do niej i mowic jej o Bogu ale nie odwazylem sie ,bardzo tego zalowalem ,a kiedy wrocilem tam zaraz po modlitwie do Jezusa to juz jej nie bylo ,i chociaz jej nie znam to stala mi sie blizsza niz siostra rodzona ,bede sie za nia modlil do konca swego zycia i dziekowal Bogu za to sytuacje bo w wytrwalej modlitwie okazuje sie prawdziwy przyjaciel i jest to wielokrotnie nawet lepsze niz rozmowa czasem z taka osoba nieudana ,bo „jesli Pan domu nie buduje no darmo sie trudza ci co go buduja”.

Są to tylko puste słowa jak wiele tego co wypisuje się na blogu Rafała. Piękne, barwne świadectwa, a zero działania.
Taka postawa nic nie wnosi, a jest tylko zielonym światłem do trwania w grzechu. Co z tego że on kocha je jak siostry, skoro nie potrafi się nic z tym zrobić??

To jest zwykłe oszołomstwo!!

Gdyby podszedł i zaczął jej mówić, że ją kocha jak siostre to prędzej by dostał gazem po oczach niż by dał jakiekolwiek świadectwo. Ekipa Rafała jest oderwana od rzeczywistości, niestety :/

My dzisiejszego świata już nie naprawimy..tylko Jezus Chrystus nasz Król może to zrobić. My możemy upominać i wskazywać na problemy, a treść niestety należy czasem dopasować do dzisiejszej formy, nazywając rzeczy po imieniu.

Pamiętajmy, że Chrystus i Jego Wybrani będą rzdzić twardą ręką i "laską żelazną"..nic dziwnego, że wielu z nas jako naród o twardym karku charakteryzują też twarde zasady mające podstawy w Słowie Bożym!!
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Wto 27 Paź - 10:45
Message reputation : 100% (2 votes)
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia Sro 11 Maj - 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Wto 27 Paź - 10:47
Andrzej nie zrozumiałeś co napisałem, czy ja daje zezwolenie na szarości?

Andrzej napisał:kobieta chcąc być atrakcyjną musi sie rozebrać? Dlaczego mężczyzna musi być zmuszony zakrywać wzrok przed widokiem półnagiej kobiety na ulicy?

Chyba mi nie powiesz że kierujesz się  logiką syna filmowego Pawlaka, który twierdził że im dłużej patrzy na córkę Kargula tym bardziej ją nienawidzi ? Smile ( Sami Swoi)

Chrystus powiedział : "wyłup sobie oko jeśli cię gorszy", więc jeśli odwracam wzrok to jest prawidłowe dla mojego zdrowego myślenia. To nie znaczy że godzę się i akceptuję te "szarości", ale ja i ty jesteśmy zmuszeni żyć w tym świecie.

Andrzej napisał:Henryk nie napisał o każdej kobiecie która odkrywa ciało jako o zdzirze. Napisał o pijanych (naćpanych?) zarzyganych półnagich stworzeniach

I ja takie wyszczególniłem patrz wyżej

Napisałeś "nie patrz jakie kolory ustanowił szatan", Oczywiście masz rację i ja uznaję tylko BIEL. Ale wiem że jesteśmy zdeterminowani tym światem szarości. To że ja i ty widzimy oczami świata Bożego nie znaczy że inni tak widzą. 90% kobiet nie zna świata Bożego i nie ma z nim żadnego porównania. Tak dla kobiety tego świata odsłanianie tyłka to stawanie się bardziej atrakcyjna. A dlaczego tak jest to kłania się PRANIE MÓZGÓW tego świata szatańskiego!. Dlaczego przypisujesz mi to jako moją opinię o atrakcyjności. Czy napisałem że kobieta jest bardziej atrakcyjna, czy raczej że chce być bardziej atrakcyjna?. Trochę mnie nie zrozumiałeś Andrzej.

Wszystko szatan tak zaprojektował dla ludzi, byśmy schodzili regularnie, nieustannie w dół do jeziora ognia. I tak się dzieje, jesteśmy świadkami i dane nam jest oglądać to jako świadomi tego co widzimy. Jak masa ludzka ogłupiona poniża się i podąża za szatańskimi pomysłami.
- wyuzdana moda kobieca
- ośmieszająca moda dla młodzieży
- zachęcanie dorosłych ludzi do powrotu w swoje lata młodzieżowe, gdzie dojrzały mężczyzna czy kobieta ośmiesza się , starając "nadrobić stracone lata". STRACONE DLA ŚWIATA SZATANA. ( wyjaśniam by znów nie było niedomówień ).

Co ciekawie nastolatkowie pouczani przez swoich starszych, nawet rodziców że to są ich "najlepsze lata", robią wszystko z prędkością równania kwadratowego by zdążyć wykorzystać młodość!.
Hejjj wszyscy to znamy nieprawdaż ?

Takie to osoby można spotkać w taksówkach o jakich wspominał Henryk!
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Wto 27 Paź - 19:46
Panowie bracia wszystko to się pięknie czyta i brzmi logicznie.

Cyryl napisał ze odpowiedni strój chroni przed gwałtem.
Tak Cyrylu napewno jeżeli masz na myśli pas cnoty z metalu zamknięty na kłódkę.

Zaczęłabym najpierw od poznania osobowości takiego gwałciciela .Co nim kieruje i dlaczego w ogóle dochodzi do przemocy

http://m.kwejk.pl/przegladaj/2303173/0/mordercy-gwalciciele-kanibale-i-mysli-ktore-nimi-kierowaly.html

http://sciaga.pl/tekst/35496-36-osobowosc_gwalciciela_jakie_poglady_mieliby_z_freud_psychoanaliza_i_a

Zacznijmy od tego że każdy gwałciciel musi mieć coś z głową.
Albo jest chory ,opętany lub posiada skażone geny.

Żaden zdrowy,normalny mężczyzna nie będzie miał erekcji biorąc kobietę siłą-jeżeli tak jest to znaczy ze mamy doczynienia
z dewiacją czyli mamy juz światełko że coś jest nie tak z taką osobą.

Taka osoba szuka wyładowania seksualnego i nie ma dla niego znaczenia czy masz mini czy spodnie.
W takich przypadkach ofiarami są przypadkowe osoby a ubiór nie ma z tym nic wspólnego .
Co do ofiar gwałtu i ich postępowania (dlaczego ta a nie inna osoba to już Bóg wie najlepiej).

Strój kobiety i obwinianie ją za to za przyczynę gwałtu to największa bzdura jaką słyszałam .

To się wzięło z opini która panuje od dawien dawna że kobieta pokazująca swoje ciało to osoba puszczalska ,nie szanująca się ,
rozwiązła itp.
Logiczne-seks kojarzy się z nagością .

A teraz moi bracia zastanówcie się.
Cyrylu-dużo ćwiczysz...jaka kobieta jest dla ciebie bardziej atrakcyjniejsza?
Ta na ulicy z dekoltem po pępek i w spódniczce mini,gdzie masz wrażenie ze zaraz dostrzeżesz jej stringi czy ta na siłowni która jest jędrna,wysportowana ubrana w zwykły podkoszulek ,który opina jej ciało i getry po samą ziemię ale też obcisłe?

Ubiór to wymówka niektórych gwałcicieli .
I super wymówka do obwiniania kobiet.

Nie strój prowokuje gwałciciela ale jak już to sposób postępowania i prowokacja kobiety.

Gdyby tak było w każdym nocnym klubie rozrywek dochodziło by do masowych gwałtów.
Na basenach roiło by się od zboczeńców a po wyjściu z kąpieliska trzeba było wracać do domu z ochroną itp.

Co do prostytutek ,ok mają ochronę w klubie.
Ale do domu wracają same na własną rękę i jakoś im się nic nie dzieje.

Ubrana skromnie dziewczyna na dyskotece nie przyjmująca drinków od nieznajomych trzymająca się swojego towarzystwa zawsze bezpiecznie dojedzie do domu.
Kobieta zaś ubrana w spodnie i sweter szukająca przygód ,znajdzie je i doczeka się z czasem niemiłych doświadczeń .

Strój nie prowokuje tylko zwraca na daną osobę uwagę.
To są dwie różne rzeczy.
Prowokacja zależy  już do danej osoby niezależnie od tego jak jest ubrana.

Jeśli chodzi o muzułmanów  to owszem mogłabym się zgodzić.
Facet który całe życie ogłada kobiety od stóp do głów przykryte czymś czarnym nagle widząc kobietę w zwykłych krótkich spodenkach o długich smukłych nogach może "dostać na dekiel"(przepraszam).
*********************
Miłość przypuszczasz że kobiety w Królestwie Bożym bedą miały odkryte tylko ręce i szyję.
Wiesz jak bardzo podniecająca może być kobieta o pięknej twarzy ,długich pięknych włosach otulających piękną długą aksamitną szyję?
Wiesz jak bardzo może być pociągająca kobieta w długiej jedwabnej sukni gdzie z każdym jej krokiem widać kształty jej długich smukłych nóg?
Jest to bardziej podniecające niż skąpo ubrana kobieta pokazująca to i owo .
Tu już działa wyobrażnia i jest to jeszcze bardziej ekscytujące.
Jeżeli taki ubiór nie zadziała na mężczyznę to mozna się spodziewać ze jego edukacja seksualna oparta była tylko i wyłącznie na gazetkach i filmach pornograficznych.

Jest to bez znaczenia jak Bóg swoim wybranym karze się ubierać.
Nie będziemy się żenić i wychodzić za mąż.
To oznacza ze nie będziemy się ranić i od siebie odchodzić.
Dostaniemy nowe serca .
Nawet gdyby ktoś zobaczył u kobiety kawałek nogi to przypuszczam że nawet przez myśl mu nie przejdzie coś sprośnego ale prawdopodobnie nie zwróci na to uwagi.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Wto 27 Paź - 21:12
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia Sro 11 Maj - 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Wto 27 Paź - 21:23
No jasne to z Łukasza.
Przepraszam .

Ale zapomnij o tym cytacie Miłość.
W każdym razie chodziło mi o papier pisząc o małżeństwie.
Szczęśliwi i sprawiedliwi nie potrzebują tego.
A makąc swoją "połówkę "nikt nie będzie z pożądaniem patrzył na inną.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Sro 28 Paź - 1:08
Message reputation : 100% (4 votes)
Kasia napisał:

Strój kobiety i obwinianie ją za to za przyczynę gwałtu to największa bzdura jaką słyszałam .

To się wzięło z opini która panuje od dawien dawna że kobieta pokazująca swoje ciało to osoba puszczalska ,nie szanująca się ,
rozwiązła itp.
Logiczne-seks kojarzy się z nagością .

A teraz moi bracia zastanówcie się.
Cyrylu-dużo ćwiczysz...jaka kobieta jest dla ciebie bardziej atrakcyjniejsza?
Ta na ulicy z dekoltem po pępek i w spódniczce mini,gdzie masz wrażenie ze zaraz dostrzeżesz jej stringi czy ta na siłowni która jest jędrna,wysportowana ubrana w zwykły podkoszulek ,który opina jej ciało i getry po samą ziemię ale też obcisłe?

Ubiór to wymówka niektórych gwałcicieli .
I super wymówka do obwiniania kobiet.

Nie strój prowokuje gwałciciela ale jak już to sposób postępowania i prowokacja kobiety.

Gdyby tak było w każdym nocnym klubie rozrywek dochodziło by do masowych gwałtów.
Na basenach roiło by się od zboczeńców a po wyjściu z kąpieliska trzeba było wracać do domu z ochroną itp.

Co do prostytutek ,ok mają ochronę w klubie.
Ale do domu wracają same na własną rękę i jakoś im się nic nie dzieje.

Ubrana skromnie dziewczyna na dyskotece nie przyjmująca drinków od nieznajomych trzymająca się swojego towarzystwa zawsze bezpiecznie dojedzie do domu.
Kobieta zaś ubrana w spodnie i sweter szukająca przygód ,znajdzie je i doczeka się z czasem niemiłych doświadczeń .

Strój nie prowokuje tylko zwraca na daną osobę uwagę.
To są dwie różne rzeczy.
Prowokacja zależy  już do danej osoby niezależnie od tego jak jest ubrana.

Nawet gdyby ktoś zobaczył u kobiety kawałek nogi to przypuszczam że nawet przez myśl mu nie przejdzie coś sprośnego ale prawdopodobnie nie zwróci na to uwagi.

Zupełnie nie znasz mężczyzn, Kasiu.

Wszystko nas u kobiet podnieca. Jednych mniej, innych bardziej.

Podam przykład. Kiedy byłem w wojsku, odwiedziła mnie po kilku tygodniach żona. Przez owe tygodnie nie widziałem kobiecej twarzy - nawet w TV. Kiedy usiedliśmy przy stole i trzymaliśmy się za ręce, myślałem że mi pasek w spodniach pęknie.

Oto przyczyna nadmiernej pobudliwości żołnierzy odizolowanych od kobiet. Dlatego daje się w wojsku brom na częściowe zablokowanie popędu żołnierzy.
Jest także sporo samobójstw w wojsku i oczywiście o tym się także w mediach nie mówi.

Dyskoteka czy klub nocny - świątynie szatana!


Nie ma w tym żadnej przesady. Muzyka jest demoniczna, odprawiane są szatańskie rytuały a Kate Perry śpiewa błagając upadłego anioła, aby miał z nią seks.


To nie jest miejsce dla Chrześcijan. Nawet muzyczne bębny są nagrywane w Afryce u szamanów, z błogosławieństwem czarowników, aby je używać na disco czy w klubach. Sposób tańczenia?

Ciałem obrazować jak najwierniej seks!


Z tym gwałtem Kasiu masz pełną rację!
To się praktycznie nie zdarza w cywilizowanym kraju, nawet przy niemal nagich kobietach na plaży. Ale czasami, w nocnych klubach, przy wyjątkowo skąpych strojach, za pomocą największego kosmetyka na ziemi, alkoholu, który najskuteczniej poprawia urodę KAŻDEJ kobiety,  w sporadycznych przypadkach... zdarza się gwałt albo... w prowokowaniu mężczyzny kobieta posuwa się za daleko!

A potem sądy debatują nad jej niewinnością ponieważ on musiał się pohamować a ona miała prawo do skrajnej prowokacji.

Ale zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku członków religii pokoju, której celem jest wymordowanie Chrześcijaństwa, o ile nie da się go zmusić do wyrzeczenia Chrystusa.

Przykład, który podałem dotyczy właśnie gwałtu Muzułmana, który uważa, że ma prawo do gwałtu właśnie za taki strój.

Problem jest znacznie większy, niż nam się wydaje i szatan nadal posługuje się metodą z ogrodu Eden.


Zaczyna on od kobiety i z jej czynną pomocą rujnuje rodzaj ludzki.

Pierwszy krok to rzekoma równość pomiędzy kobietami a mężczyznami.

Nie jesteśmy równi, różnimy się drastycznie sposobem myślenia i postępowania.

Mężczyźni kierują się głównie rozumem, a kobiety intuicją.

Także kobiety ogólnie są fizycznie znacznie słabsze i zmiana koła w samochodzie najczęściej kończy się pomocą mężczyzny. Oczywiście także są rzadkie wyjątki.

Szatan zapewnia kobiety, że mają prawo do równości, prawo do podejmowania decyzji w małżeństwie - ponad głowę rodziny i największe prawo, jakie daje szatan kobietom, to pomysł, że im się od życia należy znacznie więcej niż mężczyźni im na to pozwalają.

Młodzież jest przekonywana że ciąża niszczy figurę i można sobie to przesunąć o wiele lat do przodu i najpierw życia poużywać, czyli najpierw stać się... ladacznicą.

W tym celu już w filmach Disneya media stosują przekazy podprogowe naładowane seksem i dzieci są pobudzane seksualnie.

Łatwe poddawanie się takiej szatańskiej drogi życiowej powoduje MASĘ samobójstw pośród młodzieży, a media to oczywiście ukrywają przed nami.

Tymczasem te rzeczy, o którym media plotą, zwłaszcza w magazynach dla kobiet, to ułuda, kłamstwo i szatańska propaganda, prowadząca rodzaj ludzki, a zwłaszcza rasę białą wprost ku zagładzie.

PO II WŚ było nas 25% populacji świata, ale teraz jest nas około 8.5% i nasza populacja stale maleje z powodu braku urodzin dzieci i przerywaniu ciąży.


Kobieta ma prawo tylko i wyłącznie do męża i dzieci. Oto jedyny ważny cel kobiety i bez tego celu ludzkość nie jest w stanie istnieć.


Wmawianie kobietom kariery w biznesie, wysokich stanowisk, samodzielności  a zwłaszcza niezależności od mężczyzny właśnie powoduje rozpad naszej cywilizacji i jest źródłem naszego upadku.

Szatan doskonale wie, jak nas zniszczyć i niszczy nas GŁÓWNIE rękami kobiet.

Moim zdaniem kobiety nie powinny pracować. Nie mają na to czasu starając się o własne dzieci, których powinny mieć co najmniej dwoje, abyśmy mogli istniej jako Naród Wybrany.

A jak się wychowa dwójkę czy trójkę dzieci, zaczynają się wnuki, potem zaczyna się menopauza, starość i śmierć.

Na cokolwiek innego kobieta nie ma czasu i siły.

Jeżeli ten proces jest zmieniony, dzieci są wychowywane przez szatański system a rezultaty ich wychowywania znamy doskonale.

Szczególną bronią szatana jest podniecanie kobiecej próżności.

Czyli niemal rozebrana kobieta otrzymuje nagle wielką moc nad mężczyznami, którzy są gotowi na wiele, aby się z nią przespać.

W pracy jest jeszcze gorzej.

Ciągłe przebywanie nieskromnie ubranych pań w miejscach pracy, szczególnie w biurach jest doskonałą receptą na rozbijanie małżeństw.

Wspólnie pracujący ze sobą codziennie mężczyźni i kobiety zaczynają najpierw delikatnie flirtować, potem są różne imprezy w zakładach, aby głównie owe zapoznawanie się bliższe cementować i zaczynają się rozwody, sprawy sądowe o dzieci, masowe samobójstwa ojców tracących nagle żony, dzieci i dorobek całego życia.

Tych tragedii jest mnóstwo, ale media otrzymały zakaz raportowania tych samobójstw. W Perth zdarzało się w latach 90-tych niemal co tydzień. Mężowie zabijali i dzieci i siebie. Opinia publiczna wywierała naciski na rząd, aby zmienić niesprawiedliwe dla mężczyzn prawa i... zaprzestano raportów i tych samobójstwach.

To są rezultaty kobiet pracujących z mężczyznami. Tutaj, gdzie ja pracuję widzę wyraźnie jak to funkcjonuje.

Prosty przykład. 30% studentek jest zadurzonych lub nawet zakochanych w wykładowcy.

Dlatego szatan popędził kobiety do pracy i obiecał im dużo seksu i dużo pieniędzy.

Dał im możliwość zrobienia kariery w biurze i możliwości wyładowania swych popędów do władzy nad mężczyznami.

Uzbrojone w najkrótsze mini, najbardziej podkreślające kształty piersi bluzki, wymalowane jak na jarmark, dumne z posiadanej władzy nad garniturowanymi mężczyznami, którzy nie bardzo mogą pokazywać swoje wdzięki, panie te czynią straszliwe żniwo wyniszczając w ten sposób rasę ludzi białych za pomocą rozbijanych małżeństw.

Mężczyźni nie są wcale niewinni ale tę pułapkę zorganizował dla na szatan. Wielu kobiet i mężczyzn nie zdaje sobie z tego sprawy.

Ich najniższe instynkty zostały wyolbrzymione, media, filmy stale pokazuj je jako zwyciężczynie nad 'ohydnymi' mężczyznami.

Niestety  kobiety uwierzyły  jak... Ewa. I nadal mu wierzą i wierzą w najbardziej kretyńskie kobiece magazyny, podsycające w nich tę szaloną subkulturę wyniszczającą rodzaj ludzki.

Kiedyś wiozłem jedną panią około 35 lat, która była wściekła na faceta, który po obiedzie kazał jej zapłacić połowę. Żaliła mi się w taxi, że szuka od pół roku mężczyzny, który chciałby z nią mieć dzieci i oczywiście się ożenić.

Nie mogła się nadziwić, że mężczyźni na takie propozycje natychmiast uciekają. Stanęliśmy pod jej domem, pokazała ręką na dom i z dumą powiedziała, że spłacony, że ma niezłe stanowisko w pracy i nadszedł dla niej czas na założenie rodziny. Zapytała mnie, czy nie jestem żonaty!

Myślałem ze parsknę śmiechem. I jakoś mi jej nie było żal.

Któż odważy się ożenić  z taką ladacznicą?

Twarda ocena? No to może nazwiemy ją dziewicą? A z kim miała seks przez 20 lat?

Niestety szatan uderzył w najbardziej czuły punkt w ludzkości i trafił w 10-tkę. Uderzył w kobiety.

I w ten sposób upadają całe narody.

Jeżeli czytają to Chrześcijanki, które nie chcą zrozumieć ich roli w rodzinie, to obawiam się że nie dla nich jest planowane przez Boga Królestwo Boże.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Sro 28 Paź - 10:01
Co do roli kobiety przy boku mężczyzny jestem jak najbardziej z tym wszystkim zgodna
To że kobieta i jej ciało jest narzędziem w rękach szatana do rozpowszechniania zła i zepsucia jest również dla mnie oczywiste.
Jednak stwierdzenie że kobieta nie posługuje się rozumem lecz instynktem jest dla mnie nie zrozumiałe.
Gdyby tak było w moim przypadku to miałabym już na sumieniu kastracje paru osobników ,mój mąż by mnie zostawił bo dopuszczalabym go tylko i wyłącznie w przypadku chęci powiększenia rodziny a z córką toczylabym niekończącą się wojnę ponieważ tylko wybrany przeze mnie instynktownie samiec miałby wstęp do mojego domu chcący mieć z nią kontakt.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Sro 28 Paź - 11:32
Kasiu - prosty przykład.

Mężczyźni kupują 1 narzędzie, bez względu na cenę, ponieważ potrzebują.

Kobiety kupują... hmmm.. sprawdź swoją szafę! Ile ciuchów nigdy nie doczekało się aby znaleźć się na ciele?

W pracy - jeżeli kobieta nie lubi jakiegoś faceta, może on być mistrzem w jakiejś dziedzinie, rzadko która kobieta go nagrodzi.

Facet zatrudni największą obleśną pokrakę pod warunkiem, że ten człowiek będzie solidnie pracował i jeszcze z nim czasami pójdzie na piwo.

Very Happy

Nie chciałbym być widziany jako... wróg kobiet! Absolutnie nie. Większość z nich będzie zbawiona i wszyscy otrzymamy serca mięsiste.

Ale... niestety... szatan z nami i z paniami stale i masowo wygrywa i trudno jest to wytłumaczyć i paniom, i panom.

Nie potępiam kobiet jak i nie potępiam mężczyzn, którzy je znienawidzili nie znając mechanizmów kontroli umysłów.

Temat płaskiej ziemi jest tego wymownym przykładem. Nikt jeszcze nie pokazał żadnego dowodu na kulistość ziemi ale większość nadal w to nie wierzy, pomimo sporej ilości dowodów na to, że kulistość ziemi jest absolutnie niemożliwa i nie realna.

Ale z powodu prania mózgów zabiera miesiące, aby to dotarło do naszych umysłów.

I dlatego nasze panie zachowują się tak, jak je TV i system edukacyjny wychowały, bo mamy były zbyt zapracowane. Biblia miałaby kilka tysięcy stron, gdyby Bóg to chciał nam w detalach wyjaśniać.

W sumie takiego posta Kasiu się nie spodziewałem! Myślałem że pójdzie na noże!

Ale temat moim zdaniem MUSI być omówiony i być może wiele naszych drogich sióstr i braci zacznie na to patrzeć nieco inaczej i miłość bliźniego przeważy ponad nienawiść za to czy tamto.

Żeby zwalczać problemy trzeba je najpierw poznać.

Kiedyś wiozłem gościa do domu (taksówka nauczyła mnie MNÓSTWO) i chciał on odebrać od byłej, trzeciej żony córkę na weekend.

Zatrzymaliśmy się na drodze do garażu i wyszła pani nie patrząc wcale w naszą stronę i dopiero córka spojrzała w naszym kierunku, wiedząc że tata po nią przyjechał.

Zanim do nas doszła, tata mi powiedział: widzisz pan tego babsztyla? To moja była trzecia zona. Rozwód kosztował mnie 1.5 miliona dolarów.

Zbaraniałem... i powiedziałem mu, czy wie jakie cuda mógłby mieć co weekend mając takie pieniądze?

Prostytutka wysokiej klasy, piękna, zgrabna bez dużej klienteli kosztuje około $2000-$3000 na weekend.

On odpowiedział. Ja nie lubię zwykłego seksu.

Ja uwielbiam kochać kobiety!

Oczywiście są mężczyźni zranieni którzy się mszczą na innych za swoje byłe żony czy dziewczyny.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Sob 31 Paź - 7:28
Zauważmy jedno jak państwo może niszczyć rodzinę!!!

Zastanówmy się jaki jest cel rodziny i jaki podział obowiązków ma mąż i żona!!

1. Celem rodziny jest spłodzenie potomstwa, zapewnienie temu potomstwu bytu materialnego oraz jego dobre wychowanie aby przestrzegało przykazań Bożych.

2. Żona oprócz urodzenia dzieci w pierwszych latach życia się nimi szczególnie zajmuje a potem stopniowo ich wychowanie powierza ich ojcu. Mąż zapewnia materialny byt rodziny jej bezpieczeństwo. Obydwoje są wzorcem zachowania dla dzieci.

I tutaj zobaczmy w jakim kierunku idzie państwo???

1. Wysokie podatki, które sprawiają że mąż nie może zapewnić bytu materialnego rodzinie i kobieta musi także mu w tym pomagać - czyli kobieta musi także przebywać poza domem.

Dzieci kto wychowuje??? Państwo poprzez system żłobków, przedszkoli i szkół - ogłupieni rówieśnicy oraz szatańskie mas media!!!

Dodatkowo po przyłączeniu Polski do UE Polacy - w większości mężczyźni - wyjechali za pracą na zachód!!

Ale wiele z naszych rodaków pracuje a żony i dzieci są w Polsce !!!

Czyli dzieci już praktycznie nie widują Ojca nawet po pracy to samo żona. Wieloma dziećmi zajmują się też schorowani dziadkowie!!!

Natomiast mężczyźni no cóż w większości znajdują sobie kochanki lub zdradzają żony!!!

W ten sposób Polacy i inne narody Słowiańskie zostały zdemoralizowane!!!

Mieszkam w Niemczech z żoną i synem więc wiem to z obserwacji tutejszych Polaków i innych Słowian!!!

A na co idą nasze wysokie podatki (które płacę nawet w Niemczech)....

Na utrzymanie islamistów, którzy nic nie robią tylko płodzą dzieci. Dlatego islamiści tak masowo idą obecnie do Niemiec, Austrii czy państw Skandynawskich. Tam za nieróbstwo można dostatnie żyć!!!

W Niemczech widać różnice z jakim zaangażowanie pracuje np. chrześcijanin Rumun a z jakim islamista. Oni nawet w fabrykach unikają jak ognia pracy, chodzą ciągle na przerwy do palarni, chodzą co chwila na chorobowe. I narzekają na wszystko, ciężką pracę, niskie zarobki oraz wykłócają się o wszystko. I co śmieszniejsze fabryki w Niemczech jak coś to z pracy wyrzucą prędzej Polaka czy innego białego lub chrześcijanina niż islamistę.

Z punktu widzenia ludzkości wygląda to tak.

Szatańskie państwa zwalczają i powodują depopulacje ludności produktywnej, chrześcijan, w szczególnie rasy białej a powodują ogromny przyrost naturalny ludności bezproduktywnej skłonnej do destrukcji islamistów!!!


W ten sposób szatan chce wykończyć całą ludzkość!!!

Obecnie poprzez system masowej imigracji islamistów chce on zniszczyć państwa które są najbardziej produktywne.

Zobaczmy do państw z najlepszą produkcją Niemcy, Francja, Anglia, Skandynawia czy inne sprowadzani są islamiści obecnie na potęgę!!!!

Gdy na tych terenach wybuchnie wojna moce produkcyjne tych państw zostaną poważnie zmniejszone. A zatem inne państwa islamistów nie będą mogły wyżywić setek milionów islamistów!!!

Egipt ludność ponad 100 milionów i ponad 50% żywności importuje!!! Inne państwa islamistów łączenie z Arabią Saudyjską i innymi państwami islamistów podobnie!!! W Maroku rolnictwem zajmują się Hiszpanie, Włosi i Francuzi.

Islamistów są już ponad 2 miliardy!!! Większość z nich zamieszkuje pustynie i nie lubi pracować!!! Większość z nich robi 5 dzieci których nie potrafi utrzymać!!!

Logiczne jest, że cała globalna gospodarka idzie na utrzymanie islamistów!!!

Przy okazji wyniszcza się rodziny białe i rodziny chrześcijańskie..

Przecież gołym okiem widać, że szatan dąży do wyniszczenia całej ludzkości.

I w zasadzie cały postęp technologiczny jaki zdobył Zachód jest wykorzystany aby zniszczyć całą ludzkość.

Zobaczmy na Amiszów:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Amisze

Posiadają oni siedmioro dzieci które potrafią wyżywić przy metodach rolnych bez mechanizacji. W przeciwieństwie do islamistów którzy nie potrafią utrzymać swoich dzieci bez pomocy państw rasy białej!!!

Ich obyczajowość jest obecnie najbardziej zbliżona do obyczajowości Biblijnej.

A co my mamy??? Pomimo wysokiego poziomu technologii i wyższych niż Amisze mocy produkcyjnych nie stać nas na więcej niż dwójka dzieci, w Polsce nawet na jedno dziecko!!!

Amisze poruszają się końmi a my autami i co z tego, jak mają oni więcej dzieci!!!

Na przykładzie Amiszów zobaczmy jaki cel mają państwa... ich celem jest nas wyniszczyć!!!

Wystarczy porównanie rodzin Amiszów i naszych.
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Sob 31 Paź - 8:16
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia Sro 11 Maj - 22:17, w całości zmieniany 1 raz
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Sob 31 Paź - 8:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Twój post i myślenie jest całkiem logiczne jeżeli chodzi o dzisiejszą sytuację na świecie.
Ale myśląc w ten sposób nie doceniamy Boga i Jego mocy.
Znam parę rodzin które mają więcej niż czworo .
Ufają Bogu ,modlą się i mimo nieciekawej sytuacji finansowej są szczęśliwi .

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4275
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Pon 2 Lis - 14:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Chciałbym wyjaśnić otwarcie jedną myśl, ponieważ zorientowałem się, że nie zostałem dobrze zrozumiany w tych postach i nie wyraziłem jasno pewnych kwestii.

Pierwsze i najważniejsze.

Nie potępiłem kobiet za to czy tamto ale wskazałem drogę życiową biblijną i sposób w jaki to widzi Bóg.

A wiele kobiet On widzi jako ladacznice.

Nie oznacza to potępienia kobiet przez Boga, który wyraził się o tym otwarcie.

Nie ze względu na was to czynię - powiedział Pan Bóg - niech to wam będzie wiadome, wstydźcie się i rumieńcie się z powodu swojego postępowania, domu Izraela! (Ezechiela. 35:32)

Dlatego o tym napisałem, abyśmy zrozumieli, że święci nie jesteśmy i mamy wiele powodów do wstydu.

Przynosimy wstyd Bogu swoim postępowaniem i nie tylko z powodu bałwochwalstwa.

I Bóg postawił sprawę otwarcie. Zbawię was, ale ze względu na moje imię, nie wasze!

Ezechiela 36:(23) Dlatego uświęcę moje wielkie imię, które zostało sprofanowane pomiędzy narodami, i narody poznają, że Ja jestem Pan, gdy okażę się święty wśród was na ich oczach. (24) I zabiorę was spośród narodów, i zgromadzę was ze wszystkich ziem; i przyprowadzę was do waszej własnej ziemi, (25) I pokropię was czystą wodą, i będziecie oczyszczeni od wszystkich waszych nieczystości i od wszystkich waszych bałwanów was oczyszczę.

Czyli Bóg nie tylko nam wszystkim wybaczy ale nas uzdrowi ze szkód, jakie doznaliśmy łamiąc często nieświadomie Jego Przykazania.

Napisałem w tym temacie nie po to aby wszystkich czy też wszystkie kobiety pognębić, ale po to, abyśmy wszyscy mieli nieco bardziej realne spojrzenie na nas samych i nie uważali się za sprawiedliwych ponieważ mamy wiele na sumieniu, aczkolwiek wielu z nas ma pewne usprawiedliwienie.

Niemniej ulegliśmy podszeptom szatana i wymagamy uleczenia ze skutków naszych postępków.

I On wyciąga nadal do nas swe ręce! Ofiarował za nas swego Syna!!!

Napisałem to po to, abyśmy spojrzeli w lustro i zobaczyli kim naprawdę jesteśmy. A jeszcze w latach 70-tych aż takiego zła pośród ludźmi nie było.

Większość Chrześcijan uważa się za świętych i zbawionych.

Czyli nie uważajmy się za potępionych czy potępione ale z odwagą spójrzmy w lustro i nie uważajmy się za uleczonych.

Krew Chrystusa nas zbawi, ale nie każdy będzie zbawiony na sądzie na pustyni. Fałszywi i sprzedajni pastorzy według słów Boga będą... zżęci na spalenie.

Nie odważyłem się wydać bluźnierczego sądu ale wskazałem wielu z was lustro Boże, w którym powinniśmy się przejrzeć i w pokorze robić wszystko, aby Boga przekonać, że jesteśmy warci zbawienia i ze Bóg nie marnuje na nas czasu.

W czasach Isusa byli ludzie święci ale dzisiaj jest to niemal niemożliwe.

Fałszywe religie mówią nam, że wziąwszy Chrystusa do serca mamy zbawienie.

To nie my decydujemy o swoim zbawieniu ale Bóg decyduje o tym. Nie zależy to od naszej decyzji ale od decyzji Boga.

Jako lud Boży czynimy wiele zła i statystyki Chrześcijan w porównaniu z ludźmi niewierzącymi wskazują, że nie ma pomiędzy nami praktycznie różnic.

Starajmy się odzyskać dobre imię u Boga.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
piotrek123
Liczba postów : 87
Join date : 19/03/2015

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

on Sro 25 Lis - 21:08
Jeśli mowa tutaj o małżeństwie to jak Waszym zdaniem powinno się owe małżeństwo zawrzeć? Oczywiście nie ma tu mowy o ślubie katolickim. Pytanie zadaje ponieważ mam dylemat z dziewczyną jak ten problem rozwiązać. Czy ślub cywilny jest dobrym rozwiązaniem? albo napiszcie jak to było u Was. Brakuje trochę informacji na ten temat.
Sponsored content

Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw. Empty Re: Rodzaj ludzki, małżeństwo biblijne - genetyka - powrót do podstaw.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach