Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 3 Empty Re: Posty Bartka

16th Grudzień 2021, 09:40
Muszę napisać kilka zdań na temat Ewaranona i Stolen History.

Co do Ewaranona to od początku byłem podejrzliwy w stosunku do niego o czym też pisałem na forum. Jednak dotarło do mnie że on NIGDY nie powiedział nic przeciwko Bogu i pomimo tego że przyznaje się że nie jest chrześcijaninem to NIGDY tego nie zrobił. Wielu tak zwanych 'chrześcijan' nie ma problemu z żalami do Boga w swej zupełnej ignorancji. Ignorancja to lenistwo w sprawdzaniu czegokolwiek.


Nie możemy też od niego oczekiwać większego zrozumienia Słowa Bożego w tak zaawansowanym temacie jak Bestia i jej znak oraz naród wybrany i plan Boży na najbliższy i dalszy czas . Tego nawet nie rozumie sam naród wybrany na obecny czas...

Ogólnie mam ciepłe uczucia do Ewaranona ponieważ czuć że poszukuję Prawdy , nie ma skrywanej nienawiści do Boga więc napewno Boga znajdzie jak dalej będzie szukał, choć te detale co my znamy ludzie poznają po porwaniu.

Będzie wielka rzesza świętych Najwyższego co odmówi wzięcia znamienia Bestii...


Co do Stolen History to oni negatywnie mówią o Bogu jako tym co niszczy i zsyła plagi a ludzie się Go boją ale nie wspominają ANI słowem o deptanym Prawie Bożym na przestrzeni dziejów i SPRAWIEDLIWOŚĆI Boga co my doskonale rozumiemy i akceptujemy.

Ogólnie Stolen History to oni za wszystko winią Boga i Wielką Nierządnicą czyli Watykan , który siłą wprowadził globalizm podczas RZEKOMEJ  "pustki władzy jaka nastała po resecie powodzi błotnej" nawet w pokojowej Japonii. Wiemy że Japonia i Chiny nigdy pokojowe nie były i największe zboczenie seksualne są od nich jak obrzydliwe "bukkake" na przykład.  No  Suspect  Suspect



Wiemy że żadnej pustki władzy NIGDY nie było bo był cały czas szatan i Bestia która wyszła z Otchłani...


I to ONI oraz ich nasienie  są, byli i będą winni aż do ich końca w jeziorze ognia !




Niech się stanie w imię Isusa Chrystusa!


------

Koniecznie przeczytajcie posta dzisiejszego Henryka :

https://zbawienie.forumotion.com/t402p75-wiadomosci#21336

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 3 Empty Re: Posty Bartka

8th Maj 2022, 19:45
Właśnie obejrzałem nowy film Ewaranona...



Znacie takich 'nieomylnych' yotuberów co z taką pokorą przyznali się do pomyłki jak to on zrobił ? Dlatego mam do niego szacunek.

Przyznał się on do błędu i porzucił mit światowej zjednoczonej cywilizacji co dał nam już do zrozumienia w poprzedniej części tej serii https://www.youtube.com/playlist?list=PLNy_z3KbEH0qyRGsaSJbEF2CK7DpvGV_O  (część trzecia)
gdy wykazał różnice w gotyku/ średniowieczu i tak zwanym klasycyzmie

Ta właśnie trzecia część  otworzyła mi oczy na różnicę między architekturą Słowian a rzymskiego orła o czym pisałem też na forum w tamtym czasie. Po tej części podejrzewałem już że Ewaranon wie o swej pomyłce z poprzedniej serii . Pomyłce przez którą na początku go podejrzewałem o pracę na rzecz Bestii.

Odcięcie się od new ageowych bredni starożytnej globalizacji w stylu Marci Ramalho bardzo dobrze mu zrobi i jak dalej będzie chciał prowadzić swoje śledztwo to wiele jeszcze możemy się dowiedzieć z jego przyszłych filmów. Póki co nie zrobił nic co by sugerowało że jest to nasz wróg.


My mamy Biblię i jako wybrani z  narodu wybranego  dostajemy też jej zrozumienie od Ojca.

Tylko Biblia a właściwie jej proroctwa rzucają nam światło na to co się działo przez ostatnie cztery wieki na ziemi ponieważ historia spisana w Biblii sięga tylko do Isusa. Reszta o przyszłości to proroctwa

Biblia nam mówi że Słowianie zamieszkali w Europie gdzie ludzkość jeszcze nie mieszkała – ta kraina jest nazwana Arzareth.

Biblia też nam mówi że czwarte zwierzę czyli orzeł rzymski miał podporządkować sobie całą ziemię , co się po śmierci i zmartwychwstaniu Isusa dokonało . Teraz orzeł już utracił swoją POPRZEDNIĄ  moc i władzę i traci ją stale  na rzecz kolejnego zwierzęcia czyli Bestii apokaliptycznej.

Architektura klasycyzmu to architektura czwartego zwierzęcia czyli Rzymu , dlatego w ciągu ostatnich 300 – 400 lat na całym świecie budowano w ten sposób jednocześnie niszcząc średniowieczne budowle oraz szpecąc je bożkami rzymskimi przeistoczonymi w 'chrześcijańskie postacie' . Rzymskie Łuki tryumfalne  to pomniki i żywe dowody w kamieniu na kapitulację i podporządkowanie podbitego narodu Rzymowi.


Termin klasycyzm został wymyślony by ukryć przed światem ciągłość władzy czwartego zwierzęcia czyli Imperium rzymskiego Orła !



Budowle rzymskie czyli klasyczne powstałe w okresie po śmierci Isusa są pełne bożków pogańskich i posągów upadłych aniołów i ich potomstwa.


Po śmierci Isusa nastąpiła ekspansja Rzymu na cały świat łącznie ze 'średniowiecznym' światem Słowian . Stało się tak jak proroctwa mówią i czwarte zwierzę całą ziemię podeptało i pożarło .

Daniela 7:
(23) A on rzekł: czwarta bestia będzie czwartym królestwem na ziemi, które przewyższy wszystkie inne królestwa i pożre całą ziemię, zdepcze ją  i zniszczy.

2 Ezdrasza
Rozdział 12:
(10) On powiedział do mnie: "Oto wyjaśnienie wizji, którą widziałeś:
(11) orzeł, którego widziałeś wychodzącego z morza to jest królestwo, które zostało ukazane w wizji Danielowi bratu twemu.
(12) Ale jemu nie było to wyjaśnione tak, jak ja tobie wyjaśniam lub wyjaśniłem.
(13) Oto idą dni, kiedy powstanie królestwo na ziemi i będzie bardziej przerażające niż wszystkie królestwa, które istniały wcześniej.

Rozdział 14:
(16) Ponieważ zło gorsze niż to, które widziałeś że się dzieje, będzie się działo także potem.
(17) Dlatego, że im świat staje się słabszy ze względu na starszy wiek, tym więcej zła będzie się rozmnażało pomiędzy jego mieszkańcami.
(18) Bo prawda odejdzie znacznie dalej, a fałsz przybędzie bliżej. Tak jak orzeł którego widziałeś w wizji już pospiesznie przychodzi."


Pamiętajmy że 1500 lat zostało dodane i podbój ziemi przez Rzym trwał ok 300 – 400 lat.

Od narodzin Isusa minęło 480 lat czyli do naszych czasów gdy przyjdzie on ponownie na ziemię na koniec 12 części wieku według Słów Bożych z 2 Ezdrasza.

Praktycznie 380 lat jest dla nas czystą kartką i podczas tych lat czwarte zwierzę pod rozkazami szatana  podbiło , podeptało i zniszczyło całą ziemię. Dowodem na to  jest nasza obecna rzeczywistość i życie jakie znamy od urodzenia.

Lecz czwarte zwierzę jest już w trakcie upadku – dochodzi do swego końca i już nigdy nie powróci !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 3 Empty Re: Posty Bartka

9th Maj 2022, 13:27
Jak pisałem powyższy post wczoraj to nie oglądalem jeszcze nowego jego filmu z nowej serii na temat średniowiecza.

Film został wrzucony nieco później od pierwszego   też wczoraj  
Pinżej ten film :




Niestety muszę się zgodzić z tym że nie wiem już dokąd zmierza Ewaranon....



Henryk napisał kiedyś maila do niego a on nie odpowiedział a krótko po tym nagrał film o potopie używając wersety z 2 Ezdrasza o wiekszym wzroście naszych przodków.


Żeby wyłapać te wersety należało przeczytać dokładnie całą księgę, zatem o 10 plemionach w ziemi Arzareth on wie!

Nic o tym nie wspomina i teraz wypala ze średniowiecznym światem opierając się głównie na Anglii i jej wolnomularstwie...

Ukrywa on prawdę o narodzie wybranym , nie wspomina o orle rzymskim i proroctwach czyli używa Biblii wybiórczo.


I najważniejsze skoro czytał 2 Ezdrasza to mógł obliczyć rzeczywistą datę , zamiast tego idzie on w stronę Stolen History..


Moje pierwsze odczucia co do niego mnie nie pomyliły jednak miałem nadzieję że jest on po prostu z reszty potomstwa niewiasty i brak mu zrozumienia jakie mamy my jako naród wybrany.


Zauważyliście jego pewną manierę gdy czasem jakby nie mogł powstrzymać śmiechu gdy mówi?


No nic idziemy dalej a przeszłość poznamy z tablic niebieskich czyli kronik Boga w niebie na których cała prawda jest zarejestrowana i spisywana a może i nagrywana codziennie.

Skoro my mamy kamery jak nowy Nikon to jaki sprzęt muszą mieć aniołowie Boży odpowiedzialni za kroniki świata!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3341
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 3 Empty Re: Posty Bartka

8th Wrzesień 2022, 20:20
Pałac Buckingham: Zmarła królowa Elżbieta II



https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pa%c5%82ac-buckingham-zmar%c5%82a-kr%c3%b3lowa-el%c5%bcbieta-ii/ar-AA11C9lL


Już odbiera swoją zapłatę !

2 Ezdrasza
Rozdział 7:

(78) Teraz odnośnie śmierci nauka jest taka: Kiedy Najwyższy Pan wyda decydujący rozkaz, że człowiek umrze, kiedy duch opuszcza ciało, aby wrócić do tego, kto go najpierw dał, przede wszystkim uwielbi on chwałę Najwyższego.

(79) I jeżeli jeden z tych, którzy ukazali pogardę i nie trzymali się drogi Najwyższego i pogardzali Jego prawem, oraz ci, którzy nienawidzili tych, którzy się boją Boga,

(80) takie dusze nie wejdą do mieszkania ale będą natychmiast rozmyślać w udręce, zawsze żałując i się smucąc na siedem sposobów.

(81) Pierwsza droga, ponieważ pogardzili Prawem Najwyższego.

(82) Druga droga, ponieważ nie mogą niczego uczynić, aby się poprawić aby żyć.

(83) Trzecia droga, będą widzieć nagrodę położoną przed tymi, którzy zaufali przymierzom Najwyższego.

(84) Czwarta droga, będą rozważać cierpienie przygotowane przez nich  samych w dniach ostatnich.

(85) Piąta droga, oni zobaczą zamieszkanie innych, chronione przez aniołów w głębokim pokoju.

(86) Szósta droga, oni ujrzą jak niektórzy z nich pójdą na tortury.

(87) Siódma droga, która jest gorsza niż wszystkie wymienione, ponieważ oni się dosłownie zmarnują w zamieszaniu będąc pochłoniętymi przez wstyd i będą marnieć ze strachu widząc chwałę Najwyższego, przed którym oni grzeszyli podczas swego życia i będą przed Nim sądzeni w czasie końca.



Czy jej śmierć coś zmieni szczerze w to wątpię a następcą już obwołano kolejnego pedofila Żyda z dynastii hanowerskiej ( Windsor) Karola trzeciego.


Możemy się tylko cieszyć że dusza Elżbiety jest już w słusznym miejscu , cierpi udręke a może i pójdzie na tortury !


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Posty Bartka - Page 3 Empty Re: Posty Bartka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach