Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

13th Październik 2021, 11:03
Posta pisałem cały ranek w każdej wolnej chwili.

Zacząłem czytać dzisiejszy artykuł Henryka i mnie olśnilo .


Dlaczego szatan i jego banda wymazali przeszłość na co jest masa dowodów jak ten o "przebudowie Paryża " chociażby z tego kanału na którym jest sporo przetłumaczonych filmów w tym temacie:





Ponieważ nikt z tamtych czasównigdy by nie uwierzył i nie pozwolił szatanowi na realizację tych planów kontroli umysłów i sumień co widzimy obecnie.


Trzeba było zniszczyć wszystko i ogłupić ludzi maksymalnie za pomocą takich bzdur jak heliocentryzm, darwinizm i ateizm aż doszło do telewizji.


I można było rozpocząć pochód ku czasom obecnym i Kowid oszustwie.


Nikt z minionych pokoleń nie lyknąłby obecnych kłamstw na każdy temat od szatana .Szatan doprowadził że ludzkość uznala jego oraz antycznych 'bogów' za mity .


To samo zrobił z wiarą w Boga i prawie mu się udało. PRAWIE.


Kiedyś ludzie wiedzieli o demonach, w czasach Isusa NIKT tego nie kwestionował nawet nasienie węża faryzeuszy.


Teraz ludzie nic nie wiedzą bo tak ich nauczyli na przyklad że demony to sztuczna inteligencja jakby ludzie wiedzieli o tym to kupców na Smart TV mogloby tylu nie być .

Na Tv powinno pisać - " Narzedzię kontroli diabła nad tobą ".



Nas też tego uczyli lecz ...Bóg miał wobec nas inne plany !



(4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę do czasów końca, wielu będzie pouczonych i wiedza się powiększy.


Jesteśmy NAUCZANI zatem idziemy jakby jednym poziomem.


Też za dużo nie wiemy ale nasza wiedza i zrozumienie się powiększa I pomyślcie ile musiałby się uczyć 'nowy'...


Nie nadążyłby za nami w naszym poznaniu a my idziemy na równi jakbyśmy byli w jednej klasie .

Spróbujcie komuś coś powiedzieć zaawansowanego to NIC nie zrozumie i uzna nas za wariatów,  dlatego nie ma sensu tracić czasu .

Jedyne co możemy to kierować ludzi ku Bogu aby samodzielnie z Nim porozmawiali a Bóg już resztę zalatwi ale NIE NARZUCAJMY sie nikomu .


Żeby znaleźć Boga trzeba Go szukać a jak ktoś tego  nie robi tylko szuka w tym świecie swego szczęścia to Boga nie znajdzie PRZED porwaniem.



Reszta się będzie uczyć Biblii i Prawa dopiero.


Stąd moje przypuszczenie że jest nas już tylu ilu ma być do porwania.




Dokończyłem przed chwilą  artykuł Henryka.


http://www.zbawienie.com/atak-szatana-na-wolnosc.htm


Nic nie napisze , to musicie przeczytać!


Miód na nasze uszy bracia i siostry ! Very Happy


Dziękujmy Bogu za ....ŻYCIE !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

14th Październik 2021, 11:25
Kolejne info o słabnącej mocy wyszczepiania.

https://www.tvp.info/56257285/hotele-na-wyspach-kanaryjskich-rezygnuja-ze-sprawdzania-paszportow-szczepionkowych



Największe parcie na szczepienia są w USA czyli Babilonie Wielkim oraz we Włoszech gdzie jest siedziba Wielkiej Nierządnicy.


Świat już tak nie słucha USA jak kiedyś.


USA i Rzym mają wyrok od Boga i już wkrótce Isus nasz Król i Nauczyciel 'przemówi' do orła !


2 Ezdrasza
Rozdział 11:

(37) I widziałem, a oto stworzenie jak lew podniosło się z lasu rycząc; i słyszałem, jak on wypowiedział ludzkim głosem do orła, i mówił:

(38) "Słuchaj a będę mówić do ciebie. Najwyższy mówi do ciebie,

(39) `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim świecie tak, że koniec moich czasów mógł przyjść podczas ich rządów?

(40) Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.

(41) A ty sądziłeś ziemię, ale nie prawdą.

(42) To ty szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych; nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców; zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc, i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego.

(43) I twoja bezczelność doszła przed Najwyższego i twoja duma do Mocnego.

(44) I Najwyższy wejrzał na jego czasy, a oto one skończyły się, a jego wiek został zakończony!

(45) Tak więc na pewno znikniesz ty orle, i twoje przerażające skrzydła i twoje najbardziej złe małe skrzydełka i wasze złośliwe głowy i twoje najbardziej złe szpony, i całe twoje bezwartościowe ciało

(46) tak, że cała ziemia uwolniona od twej przemocy, może być odświeżona i uwolniona, a może mieć nadzieję na sąd i miłosierdzie Tego, który ją uczynił ".


Rozdział 12:

(31) Odnośnie lwa, którego widziałeś powstającego z lasu ryczącego i mówiącego do orła, strofującego go za jego niesprawiedliwości i jak słyszałeś wszystkie jego słowa.

(32) Ten jest Mesjaszem, którego Najwyższy zachował ku dniom ostatnim, który powstanie z potomstwa Dawida, przyjdzie i będzie do nich przemawiał; on ich potępi za ich bezbożność oraz za ich nikczemność i rzuci przed nimi ich pogardliwe interesy.

(33) Najpierw postawi ich na żywo przed jego sędziowskim tronem: kiedy ich zgani, wtedy ich zniszczy.

(34) Ale on wyzwoli w miłosierdziu resztę ludu mego, tych, którzy zostali zbawieni poprzez moje granice i uczyni ich radosnymi, zanim koniec nadejdzie, dzień sądu, o którym tobie na początku mówiłem.


Niech się stanie Ojcze nasz !


   

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

17th Październik 2021, 10:43
Papież: w imię Boże proszę o dostęp wszystkich do szczepionek.


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/papie%c5%bc-w-imi%c4%99-bo%c5%bce-prosz%c4%99-o-dost%c4%99p-wszystkich-do-szczepionek/ar-AAPBrW9


Po tych słowach naczelny kapłan szatana zapewne poszedł złożyć swemu panu ofiarę z dzieci w tajemnicy przed wiernymi.


Nie daruj im niczego Boże nasz , niech twa cierpliwość się już skończy wobec tych wstrętnych pefofilii, prosimy!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

17th Październik 2021, 18:02
Obejrzałem wczoraj całość odcinków pierwszego sezonu Ewarnona co podał Henryk w swoim nowym artykule na proroctwa.com . Zajęło mi to sporo czasu bo do pierwszej w nocy ale warto było.

Co mnie bardzo poruszyło to moc słowa i wibracji .

Bóg rzekł Słowo i stało się .

Isus dał nam wskazówkę jaka może być moc ludzi ...


Ewangelia Mateusza
Rozdział 16:

(20) A On im mówi: Dla niedowiarstwa waszego. Bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: Przenieś się stąd tam, a przeniesie się, i nic niemożliwego dla was nie będzie.


Mało tego Syn Boży miał taką moc jako człowiek na ziemi!


Rozdział 21:
(18) A rano, wracając do miasta, łaknął.
(19) I ujrzawszy przy drodze jedno drzewo figowe zbliżył się do niego, ale nie znalazł na nim nic oprócz samych liści. I rzecze do niego: Niechaj się już nigdy z ciebie owoc nie rodzi na wieki. I uschło zaraz figowe drzewo.
(20) I ujrzawszy to uczniowie, zdumiewali się i mówili: Jakże prędko uschło figowe drzewo!
(21) A Isus, odpowiadając, rzekł im: Zaprawdę powiadam wam, jeślibyście mieli wiarę i nie wątpili, nie tylko to, co się stało z drzewem figowym, uczynicie, ale gdybyście i tej górze rzekli: Wznieś się i rzuć do morza, stanie się tak.


Ale tego tematu nie będę narazie rozwijał .


Jedną rzecz sobie zapisałem by o niej napisać .

W tym odcinku :




Jest mowa o firnamencie na górze przez który nie mogą się przebić to znaczy nasienie węża , szatan i reszta .

Od 39 minuty jest mowa o czymś podobnym na dnie oceanów , jakby zapora przed przedostaniem się do otchłani wód pod oceanami .

Dajcie na 39 minutę i obejrzyjcie .

Z ziemi nie ma ucieczki i nie mają dostępu ponad firnament ani do tego co jest pod poziomem mórz i oceanów co też mamy potwierdzone w Biblii.


2 Ezdrasza
Rozdział 13:

(51) I rzekłem: "Suwerenny Panie, wyjaśnij to mnie: dlaczego widziałem człowieka wychodzącego z serca morza"
(52) I odpowiedział mnie, "Tak jak nikt nie może zbadać lub wiedzieć co jest w głębinach morza, tak nikt na ziemi nie może widzieć mego Syna ani tych, którzy są z nim, za wyjątkiem czasu jego dnia.

I wcześniejszy werset :


(32) A gdy się to stanie, i znaki się wydarzą, które ci ukazałem przedtem, wtedy mój Syn będzie ujawniony, ten, któregoś widziałeś jako męża wychodzącego z morza.


Wychodzi na to że Isus jest JUŻ na dnie któregoś z oceanów bezpieczny przed szatanem i resztą , gdzie oni nie mają dojścia , skąd wyjdzie w dniu swego ujawnienia .


Ten dzień będzie wielkim zmartwieniem dla satanistycznych zwyrodnialców a dla nas i dla reszty sprawiedliwych będzie to dzień końca kłamstwa i początek JAWNYCH rządów Boga i Syna na ziemi !


Czuwajmy bracia i siostry bo gdy przyjdzie ten dzień to my będziemy wiedzieć co się dzieje ponieważ tego w pełni świadomie oczekujemy !


Bóg poinstruował swoich wybranych i wybrane aby wiedzieli NA CO CZEKAJĄ !



(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego
, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.
(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.
(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.
(34) Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.
(35) Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.
(36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.
(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,
(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.
(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.
(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.
(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.
(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.
(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.


Czuwajmy a na pewno rozpoznamy to co zostało nam powiedziane przez Syna Bożego !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

18th Październik 2021, 18:21
Muszę się przyznać że wielokrotnie słyszałem o tzw "Pizza Gate" ale nigdy się w to nie zagłębiałem.


A to dopiero wierzchołek góry lodowej tych potworów zdebilałych psychopatów nasienia węża- dzieci diabła nadają się tylko na męki i okrutne tortury podobne jakie oni sami zadawali tym maleństwom.


Wyrok Boga i Jego przyszłe działania są NIEZBĘDNE !


Duża satysfakcja dla nas że ci z NICH co już nie żyją wpadli w ręce anielskich katów Boga aby przeżyć te bóle które sami zadawali !


Jezeli nie znacie szczegółów Pizzagate to obejrzyjcie bo to jest KONIECZNE abyście zobaczyli jakie to potwory - musicie to wiedzieć i poznać.


https://www.bitchute.com/video/XhCWAbj0Jj4u/




Pamiętajcie że w polskojęzycznym TV , gazetach i muzyce są takie same pedofilskie bestie lubujące się we wszystkim co ohydne i napawające obrzydzeniem NORMALNEGO człowieka.


Patryk Vega TROCHĘ, dosłownie TROCHĘ to odsłonił w filmie "Oczy diabła"...


ONI są TUTAJ w Polsce TEŻ!


Oni tutaj w Polsce się bardziej ukrywają ze względu na charakter narodu wybranego który by ICH rozerwał żywcem na strzępy LECZ to ci sami bezduszni mordercy , sadyści i gwałciciele co ich 'bracia i siostry ' z USA .


I tak Polacy myślą jak już że w Polsce tego nie ma ... a JEST!


Zauważcie JAK DUŻYM sentymentem polskojęzyczne gwiazdy darzą pedofilskie USA i jak miło wspominają wizyty tam ...


Jak widzę te ich zakłamane mordy w TV czy słyszę ich fałszywą narcystyczną mowę w radio to mam ochotę roztrzaskać te pudła w drobny mak .


Na to przyjdzie właściwy czas i to juz wkrótce i zacznie to nasz Król Syn Boży Isus Chrystus!


A teraz przeczytajmy co ICH czeka .


Aniołowie i szatan poniosą swoją karę ale ich potomstwo też dostanie to na CO ZASŁUŻYLI !

2 Henocha
Rozdział 10:

10

Ci mężczyźni zaprowadzili mnie w stronę północy i pokazali mi tam bardzo straszne miejsce, a tam były wszelkiego rodzaju tortury i udręki, okrutna ciemność i nie oświetlona ciemność. Nie ma tam jasności, lecz czarny ogień świeci wiecznie wraz z rzeką ognia, której płomienie unoszą się nad całym miejscem. Ogień tutaj, zamarznięty lód tutaj wysycha i się zamraża.

Jest to bardzo okrutne miejsce uwięzienia, ciemni i bezlitośni aniołowie niosący narzędzia okrucieństwa i torturujący bez litości.

I powiedziałem: "Biada, biada! Jak bardzo straszne jest to miejsce." Ci mężowie mówili do mnie: "Henochu, to miejsce zostało przygotowane dla tych, którzy nie wielbią Boga, którzy na Ziemi praktykują grzechy przeciwko naturze. Ci, którzy praktykują z dziećmi sodomiczne zepsucie. Ci, którzy uprawiają zaklęcia i czary, wróżby, czynią handel z demonami i którzy chwalą się swymi niegodziwymi czynami - kradzieżą, kłamstwem, oszczerstwami,  pożądaniem, urazą, cudzołóstwem i morderstwem.

Dla tych, którzy potajemnie kradną dusze ludzi, którzy chwytają ubogich za gardło zabierając ich dobytek sami się bogacą na nich kradnąc ich majętności, ci, którzy są w stanie zapewnić pożywienie. Dla tych, którzy powodują śmierć z głodu i kiedy są wstanie zapewnić im odzienie, są oni w stanie odebrać im ostatnią odzież powodując ich nagość.

Dla tych, którzy nie szanują ich Stwórcy lecz kłaniają się bezdusznym bożkom, które nie mają duszy, nie mogą ani widzieć ani słyszeć, próżnych bożkom, tworzących obrazy i oddają pokłony podstępnym dziełom rąk - dla tych wszystkich jest przygotowane to miejsce pośród tych, jako ich wieczna nagroda."



Niech się stanie Panie Boże !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

19th Październik 2021, 21:19
Ewangelia Mateusza
Rozdział 6:

(19) Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie je mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje podkopują i kradną:

(20) Ale gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie podkopują i nie kradną.

(21) Albowiem gdzie jest skarb twój - tam będzie i serce twoje

(22) Światłem ciała jest oko. Jeśli oko twoje jest zdrowe, całe ciało twoje jasne będzie.

(23) A gdyby oko twoje było chore, całe ciało twoje będzie ciemne. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, sama ciemność jakaż będzie?



Właściwe spojrzenie na ten świat i prawidłowa ocena co jest tak naprawdę ważne oraz wartościowe i cenne oznacza że nasze oko jest zdrowe.


Patrzymy wtedy zdrowym spojrzeniem a nasze światło nie jest ciemnością.


Wybiegamy w przyszłość i ją sobie zapewniamy właściwymi wyborami , które są dobre w oczach Boga.


A przyszłość ktorą sobie wypracowujemy to życie wieczne



Rozumiemy to i pragniemy pełnić wolę Boga przez co świat nas nienawidzi bo nie jesteśmy ze świata.


Przysparzamy chwały Bogu bo właściwie oceniamy co jest tak naprawdę cenne i wydaje owoc nieśmiertelności a co jest tylko marnoscią i pogonią za wiatrem.




(24) Nikt nie może służyć dwum panom, gdyż albo jednego nienawidzić będzie, a drugiego miłować, albo jednego trzymać się będzie, a drugim będzie pogardzał. Nie możecie Bogu służyć i mamonie.

(25) Dlatego mówię wam: Nie matrwcie się o życie swoje, co będziecie jedli albo o będziecie pili, ani o ciało swoje, czym się przyodziewać będziecie. Czyż życie nie jest czymś więcej niż pokarm, a ciało niż odzienie?

(26) Spójrzcie na ptaki na niebie, że nie sieją ani nie koszą, ani nie zbierają do stodół, a Ojciec wasz który jest w niebie żywi je; czyż wy nie jesteście bardziej wartościowi niż tamci?

(27) A któż z was, troszcząc się, może dodać do swego wzrostu jeden łokieć?

(28) A co do odzienia, dlaczego się troszczycie? Przypatrzcie się liliom polnym, jak rosną; nie pracują i nie przędą.

(29) A mówię wam: Nawet Salomon w całej chwale swojej nie był tak przyodziany, jak jedna z nich.

(30) Jeśli więc Bóg tak przyodziewa trawę polną, która dziś jest, a jutro będzie w piec wrzucona, czyż nie bardziej o was, o małowierni?

(31) Nie troszczcie się więc i nie mówcie: Co będziemy jeść? albo: Co będziemy pić? albo: Czym się będziemy przyodziewać?

(32) Bo tego wszystkiego poganie szukają; albowiem Ojciec wasz który jest w niebie wie, że tego wszystkiego potrzebujecie.

(33) Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.

(34) Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swoich trosk.



Czy czegoś nam brakuje z naszym Bogiem bracia i siostry?


Niczego!!!



Dlatego możemy się skupiać na tym co naprawdę jest ważne czyli na zbawieniu i czuwaniu w oczekiwaniu na zabranie z tego świata do nieba.


Przestrzegajcie Przykazań Boga , czuwajcie i nie dajcie się złamać!



Oni już przegrali a my widzimy że Bóg nas chroni i nagradza za nasze zaufanie jakie Mu okazaliśmy nie szczepiąc się mając w pogardzie 'przywileje' i rozrywki tego świata oraz co najważniejsze:


Zaufaliśmy Bogu że nie zostaniemy bez pracy , domów i środków do życia jeżeli się nie zaszczepimy czym straszyli sataniści.



Wielu uległo ale dużo też nie uległo i mamy jeden z najniższych poziomów wyszczepiania w Europie .


To nie powód do wstydu tylko dowód że naród wybrany nie zgina już tak chętnie karku przed sataistami co doprowadza ich do wściekłości ale TYM RAZEM są BEZSILNI i NIC nie mogą zrobić!



Nie oznacza to że wszyscy zegną kark przed Bogiem bo do ziemi obiecanej wejdą tylko ci którzy się nawrócą do Boga .


Ale to przed nami ...


Czuwajmy abyśmy nie przysnęli i ...właściwie stawiajmy swoje kroki na wąskiej  drodze, która została nam objawiona.



To Boża droga i z Boga pomocą z niej nie zejdziemy jak będziemy się pilnować i dalej dokonywać słusznych wyborów zgodnych z Przykazaniami i Prawem Boga naszego.



Czego Wam z całego serca życze  wybrana przez Boga garstko z domu Izraela !

 Smile  Smile  Smile

 


Niech Imię Pana Boga naszego będzie błogosławione na całej ziemi.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

22nd Październik 2021, 11:23
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nfz-planowane-jest-uruchomienie-jednego-izolatorium-w-wojew%c3%b3dztwie/ar-AAPOOgH


Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną i stale zwiększającą się liczbę osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 Narodowy Fundusz Zdrowia wznowił możliwość rozliczania świadczeń udzielanych w izolatoriach.

Opieką w izolatorium mogą być objęte osoby, u których stwierdzono zachorowanie COVID-19 lub podejrzenie zachorowania, które lekarz skierował do izolatorium.

Są to np. osoby o łagodnym przebiegu choroby, niewymagające leczenia w szpitalu, i osoby, którym lekarz zlecił izolację w domu, które ze względu na możliwość zakażenia bliskich z grupy podwyższonego ryzyka (np. osoby starsze, z obniżoną odpornością), nie powinny przebywać w miejscu zamieszkania.  



Czyli mieszkasz z babcią lub osoba przewlekle chorą to kapo madyczny zwany 'lekarzem' może kierować do takich ...miejsc .



Izolatorium- sama nazwa kojarzy się już w WIĘZIENIEM!



Skąd wiesz kiedy wyjdziesz lub raczej kiedy Cię WYPUSZCZĄ stsmtaď...


Widzimy czemu lepiej trzymać z Bogiem i Synem Bożym zamiast z tym światem i jego systemem?



Jak najdalej od NICH tzn rządu, służby tzw zdrowia, policji , opieki społecznej i wszystkich instytucji.


To oznacza CALKOWITE zaufanie Bogu!





Psalm 60:

(13) Udziel nam pomocy przeciw wrogowi, Bo ludzka pomoc jest niczym.

(14) W Bogu odniesiemy zwycięstwo, On zdepcze wrogów naszych.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

25th Październik 2021, 10:57
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-10-25/koronawirus-czwarta-fala-waldemar-kraska-90-proc-wiecej-zakazen-niz-przed-tygodniem/?ref=slider


Od 2 Listopada ruszają ze skierowaniami na trzecią dawkę wszczepiania.


Podejrzewam że presja na już podwójnie zaszczepionych będzie duża bo z nimi pójdzie im latwiej , skoro już dwa razy to zrobili to zrobią i trzeci żeby 'zachować' to co uzyskali szczepiąc się czyli wiarę w styl życia jaki mieli do tej pory.


Jak Henryk dziś napisał w poście programowanie medialne jest na mistrzowskim poziomie .


My jesteśmy od tego wolni , choć sami kiedyś wierzyliśmy w to magiczne pudło przekazu demoniczno- medialnego. Wyrwaliśmy się z tego ponieważ zaczęliśmy szukać Prawdy i ją znalezliśmy.


Czuwajmy i bacznie patrzmy im na ręce . Oni kłamią a dzięki telewizji i kontrolowanej internetowej opozycji sprawiają że ich kłamstwa stają się prawdą w głowach odbiorców co nazywa się magią i zaklinananiem...

przez co korona oszustwo może być kontynuowane.



Trzymajmy się z daleka od obydwu stron medalu klamstwa zostając po stronie Boga i pozostając w świetle Prawdy z Biblii .


Jak sami widzicie takie podejście przynosi owoce w postaci ochrony Boga i zrozumienia porwania jakie się wkrótce wydarzy .


Dlatego czuwamy i jesteśmy posłuszni Bogu poniewaz jak Noe został otrzeżony przez Boga o potopie tak i my dostaliśmy zaproszenie ostrzeżeniem od Boga i je przyjęliśmy.



Jeżeli wykonujecie wolę Bożą i przestrzegacie Jego Przykazań , które Wam nie ciążą to znaczy że jesteście "dobrym drzewem " i wydajecie "dobre owoce " a wasz skarb uczynków w niebie nie przypadnie - nikt go nie wam nie ukradnie.

Very Happy


Zostańcie z Bogiem i Synem Bożym a w tym świecie będziecie nietykalni ponieważ nie jesteście jego częścią!


Czuwajcie i miejcie oczy dookoła głowy a szatański wszechobecny dookoła jad zawsze dobrze rozpoznacie i będziecie kroczyć właściwą ścieżką.



(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków.



(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."
( 2 Ezdrasza 16)

   

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

26th Październik 2021, 21:12
Dziś rano przypadkiem trafiłem na taką informację:

https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/KONIEC-FACEBOOKA.-Mark-Zuckerberg-zdecydowal-20-10-2021


Same bzdury i kłamstwa bo jak wiemy Zuckerberg to tylko pożyteczny idiota czyli twarz tego szatańskiego tworu .

Wszystko to kłamliwy bełkot medialny poza jedynym zdaniem w którym przekazano ważną informacje.


Pozwolę sobie zaznaczyć to zdanie na czerwono , reszta jest nie warta w ogóle uwagi :

(...)Zmiana nazwy internetowego giganta ma pozwolić korporacji na pokazanie ambicji oraz na zwiększenie uwagi na rozwijaną przez firmę metaverse – cyfrową rzeczywistość umożliwiającą wchodzenie w interakcje w środowisku 3D, w której ludzie będą mieli możliwość poruszania się i komunikowania w świecie wirtualnym. (...)    


Połączenie umyslu człowieka z SI...


Internet rzeczy i poruszanie się w rozszeżonej rzeczywistości.


https://zbawienie.forumotion.com/t380-medium-spolecznosciowe-czyli-facebook


Czy już w najbliższym czasie na stronie logowania Facebooka pojawi się druga ikona pod możliwym tytułem "Zaloguj się w 3D " ?


Ciekawe jaka technologia lub bardziej demoniczne narzędzia będą potrzebne do takiej postępowej rozrywki...


Właścicielą kont Facebooka radzę się dobrze zastanowić czy naprawdę WARTO dalej być częścią tej spoleczności i uczestniczyć w tym projekcie wojskowym napakowanym demonami.


Oczywiście Bóg dał nam wolna wolę i to sprawa każdego z osobna.


Każdy sam decyduje i podejmuje swoje wybory.


Ja osobiście wolę trzymać społeczność z Bogiem oraz Synem Bożym.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

30th Październik 2021, 04:18
Kolejny kraj powoli 'odchodzi ' od 'smiercionośnego zabójczego Covid ' - Korea Płd.


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/koronawirus-b%c4%99dzie-traktowany-jak-grypa-w%c5%82adze-og%c5%82aszaj%c4%85-%c5%bcycie-z-covid-19/ar-AAQ5E8Z


W programie "życie z COVID-19" priorytet w walce z pandemią zostanie przeniesiony z zapobiegania infekcjom na leczenie ciężkich zachorowań i zapobieganie zgonom. Koronawirus będzie traktowany jak grypa sezonowa i inne zakaźne choroby układu oddechowego.



Tymczasem w zbrodniczym USA chcą szczepić pięciolatki  a we Włoszech mamy już jawną komunę. Włochy to kraj gdzie ma siedzibę Watykan czyli ośrodek władzy Wielkiej Nierzadnicy natomiast roli USA nie trzeba wyjasniać.




Czuwajmy bo zdaje się że plan szatana dobrego i złego gliny został obrócony przez Boga przeciwko niemu samemu .



Miało być na niby a zaczyna się naprawdę!


Szatan napewno nie jest zadowolony.



Objawienie Rozdział 17:


(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się Nierządnica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestię, ci znienawidzą Nierządnicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską Bestii, aż wypełnią się wyroki Boże.

(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

31st Październik 2021, 09:07
Władza i posłuch dla szatana słabnie w USA .


Już wkrótce będzie on MUSIAŁ podzielić się władzą z Bestią a Trump może być jednym z nowych 10 króli, którzy jeszcze nie objęli królestwa.


(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.


(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii. ( Obj 17)


Nowi królowie obejmą władzę na jedna godzinę wraz z Bestią po czym oddadzą swoją władzę Bestii .


Czuwajmy!

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/19-stan%c3%b3w-pozwa%c5%82o-administracj%c4%99-joe-bidena-za-obowi%c4%85zek-szczepie%c5%84/ar-AAQ7FIZ



19 stanów pozwało administrację Joe Bidena za obowiązek szczepień.

Osiemnaście stanów złożyło w piątek trzy oddzielne pozwy przeciwko obowiązkowi szczepień przeciw Covid-19. Ich zdaniem wymóg ten narusza prawo federalne.


Prokuratorzy generalni z Alaski, Arkansas, Iowy, Missouri, Montany, Nebraski, New Hampshire, Dakoty Północnej, Dakoty Południowej i Wyoming podpisali jeden pozew, który został złożony w federalnym sądzie okręgowym w Missouri. Inna grupa stanów, w składzie Georgia, Alabama, Idaho, Kansas, Karolina Południowa, Utah i Wirginia Zachodnia, złożyła pozew w federalnym sądzie okręgowym w Georgii. Osobny pozew, również w piątek, złożył oddzielnie Teksas, a jeszcze w czwartek uczyniła to Floryda.

Stany te zwróciły się do sędziego federalnego o zablokowanie ogłoszonego przez prezydenta Joe Bidena obowiązku szczepień lub regularnych testów na Covid-19 dla pracowników federalnych i podwykonawców pracujących dla rządu, argumentując, że obowiązek ten narusza federalne prawo zamówień publicznych i jest przekroczeniem władzy federalnej.

- Jeśli rząd federalny będzie próbował w niekonstytucyjny sposób wywierać nacisk i zmuszać do szczepień, firmy mogą zostać zdziesiątkowane, co jeszcze bardziej zaostrzy łańcuch dostaw i kryzys siły roboczej – wskazał w wydanym oświadczeniu republikanin Eric Schmitt, prokurator generalny stanu Missouri. - Rząd federalny nie powinien nakazywać szczepień i dlatego złożyliśmy dziś pozew – aby powstrzymać to nielegalne, niekonstytucyjne działanie - tłumaczył.

Republikański prokurator generalny New Hampshire, John Formella, zauważył w oświadczeniu, że choć szczepionki przeciw Covid-19 są bezpieczne i skuteczne, to korzyści z ich stosowania „nie uzasadniają łamania prawa”.

- Administracja Bidena wielokrotnie wyrażała swoją pogardę dla Amerykanów, którzy nie chcą przyjąć szczepionki, wielokrotnie też dopuściła się nadużyć federalnych, by wymuszać na Amerykanach coś, czego nie chcą - ocenił z kolei prokurator generalny Teksasu Ken Paxton, również republikanin. oświadczenie. - Jeśli prezydent uważa, że ​​jego cierpliwość się wyczerpuje, wyraźnie nie docenia braku cierpliwości ze strony Teksańczyków, których prawa narusza - dodał.

Biden mówił wcześniej, że rozumie gniew zaszczepionej większości. - Byliśmy cierpliwi, ale nasza cierpliwość jest na wyczerpaniu. Wasza odmowa drogo kosztuje nas wszystkich - stwierdził prezydent USA.

Wiele stanów powiedziało również, że zakwestionuje plan Bidena dotyczący obowiązku szczepień dla wszystkich prywatnych firm zatrudniających 100 lub więcej pracowników.

W prawie wszystkich stanach, które zdecydowały się na pozwy, stopień wyszczepienia populacji jest poniżej średniej krajowej. Powyżej ogólnokrajowego wskaźnika są tylko New Hampshire i Floryda.
 



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

2nd Listopad 2021, 11:10
Powraca groźba satanistycznej kabaly sprawdzania przez pracodawcę czy jesteśmy zaszczepenii...


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/pracodawca-sprawdzi-czy-pracownik-zaszczepi%c5%82-si%c4%99-na-covid-19-projekt-wkr%c3%b3tce-w-sejmie/ar-AAQcrwf

Projekt ustawy, zgodnie z którym pracodawca ma mieć możliwość weryfikowania, czy pracownik jest zaszczepiony, trafi prawdopodobnie na najbliższe posiedzenie Sejmu - zapowiedział minister zdrowia Adam Niedzielski w rozmowie z Polsat News.



Rzeczpospolita jest niby przeciwna rządowi a w tej kwestii widać poparcie dla tego projektu .To dlatego że 'lewica i prawica' w tym świecie to iluzja. Wszystko jest LEWICĄ szatańską a rzekoma 'prawica' opiera  się na lewicowym kościele szatana czyli Powrzechnym (Katolickim) z jego bałwochwalstwem, pedofilią i niemal już oficjalnym wielbieniem mordercy ludzi pod najnowszym imieniem lucyfer..




Wracając do samego projektu ustawy... CO Z TEGO !



Nawet jak to wprowadzą to dalej ufamy Bogu - z Nim na lodzie nie zostaniemy!


To jest taktyka wobec tych co mówią że nie zaszczepią się dopóki to będzie możliwe. Sam znam jednego u mnie w pracy co tak mówi. Taka ustawa może zadziałać na nich jak się WYSTRASZĄ .


Ustawa na trafić "prawdopodobnie" do sejmu a jak trafi i zostanie 'przegłosowana' i 'zatwierdzona' NIC to dla nas nie zmienia. Tak jak powiedział nam nasz Król Isus:

"Nie bójcie się ICH"


I się nie boimy bo z nami jest nasz Bóg bo my jesteśmy z Nim.


Szkoda już sobie strzępić pióra  na to ponieważ my ufamy Bogu ale kilka zdań trzeba było o tym napisać.


Jak widzimy Niedzielski , Morawiecki i spółka dalej idą drogą do ich zniszczenia, tak jak im podobne marionetki w innych krajach.


Nowi królowie nie będą mieć dla nich litości - pierwsze wyroki Boga , który posłuży się nowymi 10 królami do swoich celów.

Dkatego Braun krzyczał:

"Będziesz pan wisiał!".


Czuwajmy!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

4th Listopad 2021, 13:07
Tak jak w dzisiejszym poście :

https://zbawienie.forumotion.com/t387p200-posty-naszych-czytelnikow#21136


Nierządnica prowadzi politykę syjonistyczną a Syjonizm jest przeznaczony do odstrzału, razem z Nierządnicą .


ONZ i UE powstały z ramienia Watykanu i to co obecnie szykują też jest od ORŁA RZYMSKIEGO.


Za Rotszyldami zawsze stał ORZEŁ czwarte zwierzę !


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 11:


(37) I widziałem, a oto stworzenie jak lew podniosło się z lasu rycząc; i słyszałem, jak on wypowiedział ludzkim głosem do orła, i mówił:

(38) "Słuchaj a będę mówić do ciebie. Najwyższy mówi do ciebie,

(39) `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim świecie tak, że koniec moich czasów mógł przyjść podczas ich rządów?


Papież to faktyczna głowa syjonizmu :


https://www.onet.pl/informacje/kai/papiez-apeluje-w-sprawie-klimatu-nie-mozemy-na-to-pozwolic/hk4g5gk,30bc1058    


Zbyt wielu ludzi cierpi z powodu kryzysu klimatycznego – zwrócił na to uwagę papież Franciszek w przesłaniu do uczestników odbywającego się w Glasgow szczytu klimatycznego COP26. Przeczytał je przewodniczący delegacji Stolicy Apostolskiej kard. Pietro Parolin.

Ojciec Święty z goryczą stwierdził, że „jesteśmy daleko od osiągnięcia upragnionych celów w zwalczaniu zmian klimatycznych”. – Nie możemy na to pozwolić! – przekonywał papież, dodając, że „nie ma już czasu na czekanie”. Dlatego wezwał światowych przywódców do podjęcia odważnych decyzji.



Papież w obronie dzieci zmuszanych do pracy w rolnictwie

Wskazując na cierpienia ludzi spowodowane kryzysem klimatycznym, szczególnie w społeczeństwach najuboższych, zaznaczył, że jest to także „kryzys praw dzieci” i że niedługo „migranci klimatyczni będą liczniejsi niż uchodźcy z powodu konfliktów” zbrojnych.

Franciszek zaapelował do światowych przywódców o podjęcie pilnych, odważnych i odpowiedzialnych działań, również po to, by „przygotować przyszłość, w której ludzkość będzie w stanie dbać o samą siebie i o naturę”. Tym bardziej że ludzie młodzi „nie będą mieli innej planety niż ta, którą im zostawiamy”, a to zależy od naszych dzisiejszych wyborów. – To jest chwila decyzji, która da im powody zaufania na przyszłość – wskazał papież.



Rany zadane ludzkości przez pandemię COVID-19 i zmiany klimatyczne porównał do spowodowanych przez światowy konflikt. I tak jak tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej, „konieczne jest, by dziś cała wspólnota międzynarodowa dała pierwszeństwo wspólnym, solidarnym i dalekowzrocznym działaniom”. Wymaga to prawdziwego nawrócenia zarówno indywidualnego, jak i wspólnotowego.

Franciszek wezwał do szczególnego zatroszczenia się o najuboższe części populacji świata, wobec których dojrzał „ekologiczny dług”, związany „zarówno z nierównowagą handlową, która ma konsekwencje dla środowiska, jak i z nieproporcjonalnym wykorzystaniem zasobów naturalnych własnego i innych krajów”.    



Znając proroctwa możemy się spodziewać w niedługim czasie światowego buntu Bestii i nowych króli...

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

6th Listopad 2021, 17:09
Bardzo ciekawe i wiele mówiące nam Słowa Boże.

Księga Rodzaju
Rozdział 6:
(5) A gdy Pan Bóg widział, że wielka jest złość człowieka na ziemi i że wszelkie jego myśli oraz dążenia jego serca są ustawicznie złe,
(6) Smucił się Pan Bóg, że uczynił człowieka na ziemi i rozważał głęboko nad tym w sercu swoim.
(7) I rzekł Pan: Zgładzę człowieka, którego stworzyłem, z powierzchni ziemi, począwszy od człowieka aż do bydlęcia, aż do płazów i ptactwa niebios, gdyż smutno mi, że je uczyniłem.
(Cool Ale Noe znalazł łaskę w oczach Pana.
(9) Oto pokolenia Noego: Noe był mężem sprawiedliwym, doskonałym wśród swego pokolenia. Noe podobał się Bogu.
(10) I zrodził Noe trzech synów: Sema, Chama i Jafeta.


Przed potopem wszyscy ludzie jacy żyli byli znieprawieni czyli nieprawi a to wszystko przez ich skażenie genetyczne i ohydę pochodzącą z tajemnic anielskich przez co ich serca były złe .

Wszystkie ich myśli i dążenia serca były ustawicznie złe a nie dobre .

Bóg się z tego powodu smucił że Jego stworzenie zostało tak podle potraktowane przez szatana i buntowników anielskich. Bóg rozważał to w swoim sercu .


Bóg ma serce i to bardzo , bardzo dobre serce !

Mało tego , Bóg się SMUCIŁ że takie zło nastało na ziemi – Bogu było smutno bo ma uczucia i emocję !



Jedyny Noe znalazł łaskę w oczach Bogu ponieważ był sprawiedliwy o czystym sercu a przez to  doskonały w oczach Boga .


I tylko  to się liczy - jacy jesteśmy w oczach Boga .


Nasze serca są dobre  i nasze myśli i działania zmierzają  ku dobremu czyli uczynkom sprawiedliwości i znajdujemy uznanie w oczach Ojca.


Serca złe natomiast ciągle myślą ku złemu i to róźnica między nami a nasieniem węża .


Druga różnica to SUMIENIA.

Nasienie węża nie ma sumienia .

Nasienie węża jest pyszne i nigdy nie prosi o wybaczenie , nigdy nie żałuję wyrządzonej krzywdy w przeciwieństwie do nas dlatego nie mierzcie ich swoją miarą bo ich miara jest zupełnie inna.


Nasienie węża nie jest szczere tylko fałszywe i narcystyczne – pilnie badajcie czy tych których znacie są ludźmi czy są 'wężami i żmijami' .


NIGDY nie porównujcie się do NICH ani nie próbujcie ICH zrozumieć ponieważ to nie ma sensu ŻADNEGO  i tylko spotka was krzywda z ICH strony nawet jak będziecie chcieli jak to się mówi "dobrze" .


Nie bratać się z nasieniem węża nie jest grzechem a nieprzyjaźń między nasieniami i tak zwaną czerwoną lampkę jaka nam się zapala w pobliżu co niektórych ustanowił sam Bóg aby nas chronić – Nasza wrodzona intuicja wyczuwająca zagrożenie ze strony nasienia węża jest częścią naszego układu obronnego !


A jest ICH dużo , o wiele więcej niż myślimy i oni są też wśród nas na dole czyli tak zwanych nizinach społecznych - nie tylko elity to nasienie węża i na pewno się nie raz o tym przekonaliście.


Jak najdalej od NICH a rozpoznacie ICH po owocach a wtedy UNIKAJCIE jak ognia .


Jak nam przekazał Syn Boży nasz Król Isus Chrystus !


Ewangelia Mateusza
Rozdział 7:

(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, a wewnątrz są wilkami drapieżnymi!
(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?
(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.
(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.
(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień
(20) Tak więc po owocach poznacie ich.



2 Ezdrasza
Rozdział 16:
(77) Biada tym, którzy są zadławieni i przytłoczeni swoimi nieprawościami, tak jak pole jest zadławione krzakami i ścieżka przytłoczona cierniami i nikt nie może tam przejść.
(78) Taki jest wyłączony  i oddany na pochłonięcie ogniem.



Nie myślcie o sobie drodzy bracia i siostry jako o nich NIGDY !


Już samo to że zdarza nam się  czasem w złych chwilach  pomyśleć  sobie że może nie zasługujemy na to wszystko co nam Bóg obiecał świadczy za nami a nie przeciw nam!


To znaczy że jesteśmy skromni i pokorni wobec Boga i Jego Prawa .


Nasienie węża NIGDY nie przyzna się że robi coś złego lub że na coś nie zasługuję – jest bezkrytyczne wobec siebie jak szatan i jakim był jego pierworodny Kain - oni winę za swoje winy zrzucają zawsze na nas !



Ezdrasz także się uniżał i nawet jak rozmawiał z Bogiem to nie uważał się za doskonałego :


2 Ezdrasza
Rozdzial 7:
(76) Odpowiedział mnie i rzekł: "Pokażę tobie także, ale nie wiąż się z tymi, którzy wykazali się pogardą, ani też nie wliczaj siebie wśród tych, którzy są dręczeni.
(77) Ponieważ masz skarb uczynków złożony u Najwyższego; ale nie będzie ci on pokazany aż do czasów końca.


Dobrze że traktujemy siebie często surowo ale czasem jesteśmy bardziej krytyczni w stosunku do siebie niż sam Bóg ! Smile


Taka nasza postawa tylko świadczy że bardzo DOCENIAMY Słowo o Królestwie nam powierzone.


A nasz Ojciec może być z nas dumny widząc owoce jakie wydajemy i jak nasz "skarb w niebie" rośnie !



2 Ezdrasza
Rozdział 7:
(59) On odpowiedział mnie i rzekł: "Zważ sam w sobie co pomyślałeś, ponieważ ten co ma to, co trudne jest do zdobycia, cieszy się bardziej niż ten, który ma to, czego jest wiele.
(60) Tak więc taki będzie sąd, który obiecałem; ponieważ będę się radował z kilku, którzy będą zbawieni, ponieważ to są oni, którzy przysporzyli mnie chwały, która zwycięża teraz i poprzez nich moje imię jest obdarzone szacunkiem.


Bóg się z Was cieszy bracia i siostry !



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

8th Listopad 2021, 16:30
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-11-08/badanie-dawka-koktajlu-przeciwcial-przeciw-covid-19-zapewnia-odpornosc-do-8-miesiecy/?ref=najnowsze

Powyżej stek kłamstw szatańskich mediów , którymi prowadzi się większość narodu . Resztę narodu prowadzą znani nam już 'przeciwnicy szczepień' chodzący sobie bezpiecznie po ulicach .

A nas prowadzi nasz Bóg !

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 16:
(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków.

Wracając do głównego nurtu szatańskiej rzeki...

Właściwie oni potwierdzają że szczepienia MUSZĄ być powtarzane i czwarta dawka itd jest w to wliczona.

Teraz zamieniają nazwę na "koktajl przeciwciał" co niby jest czymś innym lecz my wiemy jak działają dzieci diabła w swej smoczej mowie.

Mamy dwie strony gry .

Oficjalne parcie na szczepienie wszystkich obecnych rządów.

Kontrolowana opozycja , której nikt nie przeszkadza . Dla przykładu ci którzy podskoczyli Clintonom już nie żyją czy z naszego podwórka - Lepper.


My natomiast czuwamy i częścią tej gry nie jesteśmy bacznie obserwując obie strony .


Nie jesteśmy ze świata i tego terminu NIKT poza tymi , którzy faktycznie nie są z tego świata nie rozumie .

Jak rozumiesz to sam wiesz .



Musimy się przygotować na nadchodzące coraz większe szaleństwo z obłędem tego konającego świata i bez lęku trwać przy Bogu i Isusie .


Bóg to jakoś rozegra i szczepienia zostaną zakończone a Bestia otrzyma władzę i są poważne przesłanki że się już do niej ....pali.


Królestwo smoka jest rozdwojone a jak "szatan szatana wygania" nawet NA NIBY to sam się w sidła złapie i już się złapał zapędzając się za daleko w swej CHOREJ grze przeciwko Bogu!


Cierpliwie i w spokoju czekajmy na Króla naszego Isusa Chrystusa nie angażując się w żadne protesty - nie będziemy marionetkami sił zła. Mad  Mad  Mad


Przestrzegajmy Przykazań , czuwajmy i prośmy Ojca o koniec oszustwa !


2 Ezdrasza
Rozdział 2:
(13) Proście, a weźmiecie. Módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

9th Listopad 2021, 18:38
Pogrzebałem trochę w temacie 'żeńskich' aniołów choć wiemy że chodzi o ich obojniactwo.
.
https://arzareth.home.blog/2019/11/17/czlowiek-stworzony-na-obraz-boga-oraz-obrzydliwosc-jako-owoc-buntu-weza-z-edenu/


Za dużo nie ma ale jednak parę znalazłem .

Zastanowiłem się jak oglądałem dobrze nam znaną  serię o przeszłości i widziałem tam aniołów z cyckami itp choć autor  to  przemilczał .Jak by nie było upadli aniołowie RÓWNIEŻ  milczą na temat swego pożądania do kobiet co jest wielokrotnie podkreślone w Biblii.


Jeżeli chodzi o cechy płóciowe aniołów panuje cenzura jeszcze większa niż na temat starożytnych bogów i ich cech fizjologicznych zarówno męskich i żeńskich .


Kilka zdjęć 'podejrzanych aniołów' jednak znalazłem...


Kobieca  twarz i  nieduży biust:

Posty Bartka - Page 2 Rze%C5%BAba-anio%C5%82a-schowa-w-niszy-jednego-z-paryskich-zabytk%C3%B3w-1200x1800


Posty Bartka - Page 2 E%C5%84ska-anio%C5%82-statua-31494016

Posty Bartka - Page 2 Depositphotos_46502321-stock-photo-smiling-angel-notre-dame-de

Posty Bartka - Page 2 Opiekunu-anio%C5%82a-bielu-marmuru-rze%C5%BAba-z-otwartymi-d%C5%82ugimi-skrzyd%C5%82ami-przez-ram%C4%99-przeciw-jaskrawemu-pogodnemu-zmrokowi-143077413


I oczywiście uwielbienie do dzieci :

Posty Bartka - Page 2 DSC_0387



Możemy bardzo łatwo połączyć kropki jeżeli weźmiemy pod uwagę jeszcze dzisiejszy bardzo ważny post Henryka:


https://zbawienie.forumotion.com/t230p325-zwiedzenie-czasy-ostateczne#21158


Przeszłość ponownie się odkrywa próbując nadać sobie nowy kształt lecz my wiemy o ICH obrzydliwości cielesnej i duchowej – istoty seksualnie zboczone , upadłe i pozbawione Prawdy !


Zmysł czy też instynkt Prawdy to nie fikcja ani bajka , to prawdziwy przejaw mocy Bożej w postaci Jego Ducha – Ducha Prawdy.


Już wkrótce każdy z upadłych aniołów tak pieczołowicie obecnie chroniący swoją tożsamości i motywy zostanie oficjalnie PRAWIDŁOWO 'przedstawiony' i to będzie rola dwóch świadków Bożych , choć agentura Bestii nie próżnuje i podwyższa swój lot.


My natomiast skupmy się na naszych obecnych powinnościach  czyli czuwaniu , zachowywaniu Przykazań Ojca  a zwieść się nie damy .


Musimy być czujni i uważni na to co się dzieje a dzieje się sporo .


Odwagi bracia i siostry z Bogiem nie zostaniemy 'na lodzie' ani w

......błocie !
;-)   lol!  lol!  lol!  Very Happy  Very Happy

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

10th Listopad 2021, 18:09
Ważny post Henryka :

https://zbawienie.forumotion.com/t402p50-wiadomosci#21165

Jest jeszcze jedno ogromne zagrożenie , które mamy w Polsce . Większość z nas widzie je codziennie , w pracy , w sklepie , na ulicy , w parkach , czy ogólnie na mieście .

Śmiertelne niebezpieczeństwo kumulujące się w Polsce jeszcze sprzed czasów Covid oszustwa i szczepień .

UKRAIŃCY!

Dane z 2016 roku dotyczące jednego tylko miasta Wrocław:

https://gazetawroclawska.pl/we-wroclawiu-pracuje-juz-prawie-40-tysiecy-ukraincow/ar/9309910#

Ilu jest ich teraz ?

Są wszędzie i nienawidzą Lachów czyli Polaków .Nawet jak są niby mili to tak naprawdę Was nienawidzą , spróbujcie któregoś wyprowadzić z równowagi to zobaczycie TO w ich oczach .

Pisałem Henrykowi przed chwilą  że pamiętam jeden artykuł i teraz sobie przypomniałem że to był artykuł J.Boki z blogu https://kresywekrwi.blogspot.com/  na temat Ukraińców z Wrocławia. Autor bloga został dotkliwie pobity o czym możemy przeczytać na jego blogu - raczej nie jest to przypadek , co mógł on jeszcze ujawnić w wyniku swoich śledztw ?

Jak myślicie do czego są zdolne DZISIEJSI Ukraińcy jak się zorganizują w  bezkarne  BANDY jak kiedyś ? Jak to się mówi reszta jest milczeniem .

Ten artykuł o którym pisałem Henrykowi mówi o Popie z Wrocławia co na 'nabożeństwach' w Cerkwi podtrzymywał na duchu i obiecywał Ukraińcom sprawiedliwość co tłumaczył rozprawieniem się z Lachami i zalecał ukraińskiemu nasieniu węża cierpliwość i ...CZEKANIE NA SYGNAŁ !

Coś nam się kojarzy ? To samo słyszeliśmy o Arabach zachodzie Europy !

To jest bardzo poważne i ta bomba zegarowa jest na naszych oczach – widzimy ją.



Ale UFAJMY Bogu !

Im większe zagrożenie tym bliższy ratunek - UFAJMY Bogu !




Jak widzimy to wszystko i rozumiemy co się wokół nas dzieje to wiemy że NIE MA nikogo po naszej stronie poza Bogiem ,Synem Bożym i armią Jego aniołów .


Zatem TYLKO w Bogu nasz ratunek i bądźmy gotowi na wszystko .


Módlmy się do Ojca i bądźmy spokojni , nie angażujmy się w NIC i bądźmy w tym odważni oraz pewni naszego Boga !


Możliwe że tak długo mieliśmy prawdziwe zagrożenie tuż pod nosem !


Dodajmy sztucznie wywołaną destabilizacje bezpieczeństwa państwa 'migrantami'  .....

Czuwajmy !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

11th Listopad 2021, 05:29
Proszę bardzo uważnie przeczytać CAŁY ten artykuł .

Ja zacytuję tylko część:

https://kresywekrwi.neon24.pl/post/163772,banderowskie-klamstwa-1abezmetki


"Tak, to piąty front ukraiński, który poszedł do Polski I niczego z nim nie będzie. Ale on chwyci za kije, jeśli będziemy przypominać o wszystkich Kozakach powieszonych od Lwowa do Kijowa – powiedział ukraiński generał.


I dalej, ten ukraiński szowinista składa Nam Polakom, tzw. ,,propozycję nie do odrzucenia'', a mianowicie, że jeśli pójdziemy po rozum do głowy i przyjmiemy wszystkie ich warunki, to oni może nawet zdobędą się na wielkoduszność i sprawią, że nie zrobią Nam złowieszczej powtórki z historii, jaką kilka lat temu obiecał nam Polakom gen. Ołeksandr Kuźmuk, były wiceminister obrony Ukrainy, wysuwając pod naszym adresem podobny postulat, i który nie owijając niczego w bawełnę stwierdził otwarcie, że... wprowadzenie w Polsce ustawy penalizującej banderyzm, może wywołać powstanie ukraińskich imigrantów zarobkowych.


Ukraiński hajdamaka czasu obecnego - generał Ołeksandr Kuźmiuk, grożący dziś Polakom powtórką z Wołynia, jeśli będziemy im nadal przypominać o bestialskim ludobójstwie Naszych rodaków, których wymordowali prawie do nogi na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej oraz obecnych ziemiach południowo - wschodniej Polski w latach 1939 - 1951

Warszawa regularnie przypomina Kijowowi o wydarzeniach rzezi wołyńskiej i o działaniach liderów UPA, Stepana Bandery i Romana Szuchewycza. Jednak Ukraińcom też jest co przypominać – powiedział Kuźmuk. Zaznaczył, że odnoszenie się przez Ukraińców i Polaków do kwestii historycznych może tylko pogorszyć sytuację.

– Jeśli przypomnieć historię, sprzed 100, 200 lat, nawet króla Bolesława [Chrobrego], 1000 lat temu, to tyle nazbieramy,że te milion dwieście tysięcy Ukraińców, którzy są dziś w Polsce, o których dziś przypomnieliśmy „a może z nimi coś będzie”. Tak, to piąty front ukraiński, który poszedł do Polski [nawiązanie do sowieckiego 4. Frontu Ukraińskiego z czasów II wojny światowej – red.]. I niczego z nim nie będzie. Ale on chwyci za kije, jeśli będziemy przypominać o wszystkich Kozakach powieszonych od Lwowa do Kijowa – powiedział ukraiński generał.

Tak właśnie wygląda ukraińska wersja porozumienia i definicji tzw. ,,wspólnego interesu'' pod nazwą... ,,ZGODA BUDUJE''

Czyż nie jest to bezczelność sięgająca wyżyn nieba?

I tak właśnie wygląda ukraińska wykładnia formuły o.. układaniu się i szukaniu porozumienia z sąsiadami w tzw. ,,wspólnym interesie.'' Pomijając już sam fakt, że w polityce nie istnieje coś takiego jak wspólny interes, bo każdy kraj i każdy naród ma wyłącznie swoje własne interesy i cele, zupełnie rozbieżne z dążeniami nawet swoich najlepszych sąsiadów, czy sojuszników, do których Ukraina nigdy nie należała, nie należy i należeć nie będzie, to samo tylko porozumienie o dobrym sąsiedztwie musi ZAWSZE opierać się na prawdzie. W przeciwnym wypadku wszelkie tego rodzaju deklaracje składane przez takie czy inne władze, będą nic nie wartymi, bo nie mającym żadnych podstaw rezolucjami, których Polacy nie zaakceptują, choćby te puste slogany odwoływały się w swoim kłamliwym brzmieniu i tonie, do nie wiem jakich imponderabiliów.

Następnie w dalszej części swoich wynurzeń stwierdza, że:

,,Nowe pokolenia Ukraińców, podobnie jak Niemców, nie mogą być obwiniane za zbrodnie z przeszłości, popełnione przez ich przodków – to nasi SĄSIEDZI!''

Czyżby panie 1abezmetki? Nowe pokolenia Ukraińców nie mogłyby być obwiniane za zbrodnie przeszłości, popełnione przez ich przodków tylko w jednym przypadku, który wcale nie jest też bezwarunkowy, a mianowicie, gdyby głośno i otwarcie potępiły zbrodniarzy, ich ideologię i czyny oraz wyrzekły się całej ich zbrodniczej spuścizny, tak jak zrobili to Niemcy, którzy prawnie zakazali również gloryfikowania hitlerowskich zbrodniarzy okresu drugiej wojny światowej i nazistowskiej ideologii, za co grożą w pierwszym, jak i w drugim przypadku kary wieloletniego więzienia i praktyczna śmierć cywilna, każdego, kto takich prób się dopuszcza. Co więcej Niemcy już dawno przeprosili też za dokonane przez siebie zbrodnie, czego próżno do dziś oczekiwać ze strony władz obecnej Ukrainy. W Niemczech nikt nawet nie pomyśli o nazywaniu ulic i innych miejsc użyteczności publicznej imionami Adolfa Hitlera, Heinricha Himmlera, Goeringa, Goebbelsa i innych niemieckich ludobójców, a o stawianiu im pomników, oddawaniu im czci jako niezłomnym bohaterom walki o suwerenne Niemcy, czy ogłaszaniu jakiegokolwiek roku ich nazwiskami, nie wspominając, co także jest normą na obecnej Ukrainie. Nikt też w dzisiejszych Niemczech, nie pisze elementarzy dla uczniów pierwszych trzech klas szkoły podstawowej zatytułowanych ,,Hitler i ja'', tak jak ma to miejsce na Ukrainie, gdzie obowiązującym podręcznikiem w tej grupie wiekowej jest książka pt. ,,Bandera i ja''. Nie naucza dzieci i młodzieży, że ci ludobójcy to byli lub są nadal niemieckimi bohaterami narodowymi, co również jest na chwilę obecną zupełną normą w banderlandzie. Nikt też nie urządza wielotysięcznych manifestacji oddających hołd niemieckim zbrodniarzom i zbrodniczym formacją Waffen SS, tak jak ma to miejsce i jest normą na Ukrainie.

Nawet Biblia stwierdza wyraźnie: „Pan, Twój Bóg, którykarze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia, Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań” (Wj 20,5);„Pan… zsyła kary za niegodziwość ojców na synów i wnuków aż do trzeciego i czwartego pokolenia” (Wj 34,7); „Pan karze grzechy ojców na synach do trzeciego, a nawet czwartego pokolenia” (Lb 14,18); „Jestem Bóg karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i czwartym pokoleniu” (Pwt 5,9).

Starotestamentowa Księga Daniela również stwierdza, że warunkiem przebaczenia było wyznanie przez proroka Daniela przed Bogiem grzechów, przestępstw popełnionych przez jego przodków oraz wyznanie, że jako Naród odwracają się od nich i nigdy więcej do nich nie powrócą. Ks. Daniela 9:3-19 w. Prawa 6:5-7. I dopiero ten akt złożony przed tronem Stwórcy, był spełnieniem tego warunku, że jego modlitwa o wyzwolenie i odrodzenie całego ludu została wysłuchana. I to miał właśnie na myśli kilka lat temu metropolita lwowski ksiądz arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, mówiąc, że wojna w Donbasie jest karą Bożą, za nieodwrócenie się przez Ukraińców i państwo Ukraińskie od zbrodniczych grzechów ich przodków i brnięcie dalej w tą nieprawość, dlatego to państwo nigdy nie zazna, ani pokoju, ani normalnego życia. Pamiętam jak po wypowiedzeniu tych słów prawdy przez arcybiskupa Mokrzyckiego, rozpętała się na Ukrainie, a także i w Polsce wściekła nagonka, z groźbami śmierci wobec jego osoby włącznie i zaprzaństwem całej hierarchii kościelnej w naszym kraju, która ze strachu przed nieprzychylną reakcją pisowskiej władzy po wypowiedzi katolickiego metropolity Lwowa, nie stanęła w ogóle w obronie swojego brata w wierze, ani też przez myśl im nie przyszło, że w tym momencie, dokonali również aktu zaprzaństwa wobec Osoby i Słów samego Stwórcy.

Innych przykładów, faktów grzechów oraz nieprawości popełnionych przez przodków, które spadły potem na kolejne pokolenia ich potomków, można przytaczać bez liku. A powód tych wszystkich, niekończących się dramatów, jakie wstrząsały życiem dzieci, wnuków, a nawet prawnuków tych osób, które się ich dopuściły, często na przestrzeni nawet wielu dziesięcioleci, był zawsze ten sam, a mianowicie brak odwrócenia się i potępienia złych, a czasem i zbrodniczych czynów swoich protoplastów. A potem wszyscy dotknięci tymi nieszczęściami ludzie zastanawiają się, dlaczego w ich życiu dzieje się tak, a nie inaczej? Co jest powodem tych ciągłych, nie mających końca niepowodzeń, a co za tym idzie, także życiowych, w wielu przypadkach, straszliwych dramatów? I najczęściej szukają tego stanu rzeczy, który ich dotknął wszędzie, tylko nie tam, gdzie trzeba, czyli nie pośród samych siebie.

Tak więc biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty i cały ogrom innych dowodów, pytam: Na jakiej podstawie twierdzi pan, że obecne pokolenia młodych Ukraińców, nie odpowiadają za zbrodnie przeszłości popełnione przez ich ojców i dziadków, jeśli po dzień dzisiejszy, nie wyrzekli się i nie potępili ich zbrodni ???

Młode pokolenie Ukraińców zauroczone fałszywą i kłamliwą legendą zbrodniczych, ukraińskich, kolaboracyjnych formacji zagłady w służbie III Rzeszy, oddaje swój hołd największym i najbardziej zwyrodniałym satanistycznym ludobójcom w całej historii ludzkości"

-----

To tylko część artykulu ale SPÓJRZMY czego nauczają w szkołach młodych Ukraińców.


Że my Polacy to wrogowie i gnębimy ich od czasów Bolesława Chrobrego.


Z pewnością chodzi im też o Królestwo Chazari !

http://www.zbawienie.com/krolestwo-chazarskie.htm


Bądźcie ostrożni , nie ufajcie Ukraincą i miejcie oczy z tylu głowy.


Według dzisiejszych Ukraińców my Polacy powinniśmy padać przed nimi na kolana i przepraszać za nasz rzekomy kolonializm i wieszanie biednych Kozaków!


Czy przypomina to trochę Krytyczną Teorię Rasową?

Ukraińcy jako 'biało biedni murzyni.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

14th Listopad 2021, 17:31
Bardzo budujący film polskiego wykładowcy poświadczający nam prawdomówność Słowa Bożego:





Znalazłem go przed godziną i właśnie skończyłem oglądać .


Kilka razy byłem bardzo zaskoczony ponieważ nigdy nie skojarzyłem tego o czym mówił autor i jak się okazuję mamy nawet dowód archeologiczny na nawrócenie się mieszkańców Niniwy po poselstwie Bożym jakie zaniósł im prorok Jonasz a które poświadczył również Isus!

Ale wysłuchajcie sami ...



Możemy mieć pewność że reszta proroctw też się niechybnie wypełni i po potędze Babilonu Wielkiego czyli USA  nie pozostanie żaden ślad a ich ziemię będą pustkowiem i nikt tam nie będzie mieszkał !

Proroctwa o porwaniu i rządach laski żelaznej Isusa i 144 tysięcy też się spełnią.



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

16th Listopad 2021, 17:36
Henryk dał ważnego posta

https://zbawienie.forumotion.com/t402p50-wiadomosci#21193

i chciałbym napisać kilka słów jak wygląda sytuacja wedle mego zrozumienia .

Ja to widzę tak że Fudfoord nie kłamie że trwa wojna w szeregach nasienia węża lub bardziej nowi królowie popierani przez Bestię walczą z Watykanem i starymi królami a szatan nie jest w stanie im pomóc ponieważ

wola Boga sie już wypełnia jak mówi proroctwo Objawienia 17 rozdział.



To jest zgodne z proroctwem to znaczy NIENAWIŚĆ miedzy wrogami z woli Boga !


Objawienie Isusa
Rozdział 17:

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się Nierządnica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestię, ci znienawidzą Nierządnicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską Bestii, aż wypełnią się wyroki Boże.

(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.


Nie można wykluczyć  że Fudford po przejęciu władzy przez nowych króli może być kimś ważnym i pojawiać się nawet w TV , tak jak mu podobni z kontrolowanej opozycji jak Alex Jones czy reszta jak lekarze co stoją przeciwko szczepieniom . Jak w Polsce Hałat czy Braun chociażby...


Toczą się zmagania i to moim zdaniem jest wypełnianie się proroctwa o nienawiści nowych króli przeciwko Nierzadnicy i starym królom choć nowi królowie władzy jeszcze nie przejęli.


Przejmą władzę oficjalnie jak przejmą stację telewizyjne i zaczną nadawać swoją wersję.


Na początku to zapewne będzie ujawnienie zbrodni poprzednich króli i szczepień , proroctwo mówi o zniszczeniu przez nich Watykanu.


Starzy królowie mają władzę dopóki maja kontrolę  nad głównym nurtem medialnym czyli INFORMACJĄ bo kontrolują prawie całą ludzkość w ten sposób.


Jednak Bóg działa i to z Jego woli działają teraz nowi królowie aby ukarać starych , tak jak Bóg posłużył się Babilończykami i Medami aby zniszczyli Niniwe i Asyrię, tak tez teraz działa.



Myślę że jak spowodują przerwanie sygnału mediów lub przejmą media calkowicie wtedy możemy mówić o początku końca udręki - jedna z opcji według mnie i to bardzo prawdopodobna.



Oficjalnie przejąć władzę i ogłosić to całemu światu można tylko przez TV który ma prawie każdy w domu i przez serwisy internetowe , które muszą być przejęte.



Inna możliwość to zablokowanie sygnału i danie swojego jednego przez nich .


Tyle moich myśli.



I jak udręką się skończy to krótko po tym to nastąpi zaćmienie słońca i księżyca , znak Syna Bożego i aniołowie zrobią robotę z rozkazu Isusa czyli zgromadzenie wybranych z czterech stron świata na porwanie.


Potem wyprowadzenie narodu wybranego na sąd Boży na pustyni i wielki sąd nad tym światem z zeznaniami dwóch świadków a z drugiej strony bluźnierstwa Bestii.

Znamy to dobrze .






Co do sytuacji na granicy to jest cyrk i tylko o tym mówią w mediach i to na sto procent jest próba wywołania wojny przez starych króli

jednak nowi królowie i Bestia mają inne plany zgodnie z wolą Boga .


(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestię, ci znienawidzą Nierządnicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską Bestii, aż wypełnią się wyroki Boże.


Wojna przeciwko Watykanowi a nie przeciw Słowianą.

:-)


Czyli narodowi wybranemu nic nie grozi a szykuje się zmiana władzy i powrót Syna Bożego!


To Bóg zajmie się sądem nad swym ludem !



Módlmy się codziennie o to do Ojca naszego!



Niech się stanie Panie Boże prosimy w imieniu Syna Twego Isusa Chrystusa.    

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

23rd Listopad 2021, 21:54
Spotkałem się kilka dni temu z jednym znajomym , jest on podwójnie zaszczepiony.


Podczas rozmowy dostał SMS i bardzo się wściekł.

SMS brzmiał :

"Dziękujemy za bycie w gronie zaszczepionych i zachęcamy do trzeciej dawki przypominającej"


Znajomy wzywał ich po naszemu czyli " Ch##e pier###one " itd .


Treść tego SMSa to jak plunięcie Żyda prosto twarz i nawet znajomy właściwie to zrozumiał.


Nie wiem co zrobi i w sumie mnie to mało obchodzi ponieważ każdy decyduje sam , jednak ZAWSZE można odmówić dalszych nakłóć....





Jeżeli się nie zaszczepiłeś to pomyśl teraz jak ....WOLNY(A) jesteś!


Masz Boga za Ojca , Isusa za Króla i stuprocentową gwarancję że się na Nich nie zawiedziesz!


A oni co mają ?


Strach, niepewność, stres , presję i najczęściej jako jedyną odskocznie - reset alkoholowy w weekend....


Tylko dlatego że nie umieli odmówić....TELEWIZJI !


Sami widzimy jak to w ogóle idiotyczne brzmi .


Jednak taka jest prawda.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

28th Listopad 2021, 13:44
Henryk dał niesamowicie ciekawy post :

https://zbawienie.forumotion.com/t364p200-zacznijmy-nieco-informowac-polakow-slowian#21247

W związku z tym może ktoś z Was miałby czas i ochotę się tym zająć dla naszego wspólnego poznania , ktoś kto jest dobry w te klocki i nie ma problemów z matmą i miałby MNÓSTWO czasu na takie dochodzenie a wiemy że czasu za dużo teraz nie mamy ...


Poniżej moje przemyślenia , które wysłałem też w mailu do Henryka i które mogą pomóc .



Mat 1:

(17) Tak więc wszystkich pokoleń od Abrahama do Dawida jest czternaście; od Dawida do uprowadzenia do Babilonu - pokoleń czternaście; od uprowadzenia do Babilonu do Chrystusa - pokoleń czternaście.


Można by było to wyliczyć ale to mnóstwo roboty z rodowodami .


Wtedy pozostało by tylko obliczyć ile było od Abrahama do potopu ( pewnie też z 400 , może 500 lat).


No i pytanie czy "wiek" z Ezdrasza liczymy od potopu czy od wygnania Adama z Ewą z Raju , myślę że chyba od wygnania ponieważ wtedy zaczął się wiek niedoskonałości człowieka .

Od stworzenia Adama do potopu też można wyliczyć , potop nastąpił w 600 roku życia Noego i ponownie ile to by było liczenia rodowodów.


Jedno jest pewne , Isus umarł niedawno i myślę że to 300 może 400 lat temu a ten reset był spowodowany właśnie zmartwychwstaniem Isusa i szatan postanowił wszystko pogrzebać , całą historię , ślady , dosłownie wszystko aż doszło do teraz kiedy ludzie są tak ogłupieni że wierzą w nonsensy jak ziemia kula czy zaraźliwe wirusy ..

Wszystko po to aby ukryć ogromne znaczenie ofiary Iusa dla naszego zbawienia .


Ale pamiętajmy że czuwanie to nasz obowiązek a o tym co było i tak dowiemy się już w niebie .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

7th Grudzień 2021, 18:14
Pomyślałem dziś o Hiobie .

Hioba 1:

(6) Otóż zdarzyło się pewnego dnia, że przybyli aniołowie Boży, aby się stawić przed Panem, a wśród nich przybył też i szatan.
(7) I rzekł Pan do szatana: Skąd przybywasz? A szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Wędrowałem po ziemi i przeszedłem ją wzdłuż i wszerz.
(Cool Rzekł Pan do szatana: Czy zwróciłeś uwagę na mojego sługę, Joba? Bo nie ma mu równego na ziemi. Mąż to nienaganny i prawy, bogobojny i stroniący od złego.
(9) Na to szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Czy za darmo jest Job tak bogobojny?
(10) Czy Ty nie otoczyłeś go zewsząd opieką wraz z jego domem i wszystkim, co ma? Błogosławiłeś sprawie jego rąk i jego dobytek rozmnożył się w kraju.
(11) Lecz wyciągnij tylko rękę i dotknij tego, co ma; czy nie będzie ci w oczy złorzeczył?
(12) Na to rzekł Pan do szatana: Oto wszystko, co ma, jest w twojej mocy, tylko jego nie dotykaj! I odszedł szatan sprzed oblicza Pana.


Szatan publicznie wobec aniołów  zarzucił Bogu że Hiob nic za darmo nie robi i że jakby stał się nagle biedny i stracił nawet dzieci to by złorzeczył Bogu w twarz .

Bóg mógł od razu pogonić tego oskarżyciela ludzi ale postanowił dać lekcję jemu i pokazać aniołom że szatan się myli.

(13) I zdarzyło się pewnego dnia, gdy jego synowie i jego córki jedli i pili wino w domu swego najstarszego brata,
(14) Że przybył posłaniec do Joba, mówiąc: Woły orały, a oślice pasły się obok nich.
(15) Wtem napadli Sabejczycy i zabrali je, a sługi pozabijali ostrzem miecza; uszedłem tylko ja sam, aby ci o tym donieść.
(16) Gdy ten jeszcze mówił, przyszedł inny i rzekł: Ogień Boży spadł z nieba, spalił trzodę i sługi i pochłonął je; uszedłem tylko ja sam, aby ci o tym donieść.
(17) Gdy ten jeszcze mówił, przyszedł inny i rzekł: Chaldejczycy wystawili trzy hufce, napadli na wielbłądy i zabrali je, a sługi pozabijali ostrzem miecza; uszedłem tylko ja sam, aby ci o tym donieść.
(18) Gdy ten jeszcze mówił, przyszedł inny i rzekł: Twoi synowie i twoje córki jedli i pili wino w domu swego najstarszego brata.
(19) Wtem gwałtowny wicher zerwał się od pustyni i uderzył na cztery węgły domu, tak że on zawalił się na młódź i zginęli; uszedłem tylko ja sam, aby ci o tym donieść.
(20) Wtedy Job powstał, rozdarł szaty i ogolił głowę; potem padł na ziemię i oddał pokłon,
(21) I rzekł: Nagi wyszedłem z łona matki mojej i nagi stąd odejdę. Pan dał, Pan wziął, niech będzie imię Pańskie błogosławione.
(22) W tym wszystkim nie zgrzeszył Job i nie wypowiedział nic niestosownego przeciwko Panu.


Job nie zgrzeszył przeciwko Bogu i dalej trwał przy Nim pomimo tego .

Ale szatan nie odpuścił :

Rozdział 2:
(1) I zdarzyło się pewnego dnia, że przybyli aniołowie Boży, aby się stawić przed Panem; wśród nich przybył też i szatan, aby się stawić przed Panem.
(2) I rzekł Pan do szatana: Skąd przybywasz? A szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Wędrowałem po ziemi i przeszedłem ją wzdłuż i wszerz.
(3) Rzekł Pan do szatana: Czy zwróciłeś uwagę na mojego sługę Joba? Bo nie ma mu równego na ziemi. Mąż to nienaganny i prawy, bogobojny i stroniący od złego, trwa jeszcze w swej pobożności, chociaż ty mnie podburzyłeś, abym go bez przyczyny zgubił.
(4) Na to szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Skóra za skórę! Wszystko, co posiada człowiek, odda za swoje życie.
(5) Lecz wyciągnij tylko rękę i dotknij jego kości i jego ciała, a na pewno będzie ci złorzeczył w oczy.

(6) Na to rzekł Pan do szatana: Oto jest w twojej mocy, tylko jego życie zachowaj.
(7) I odszedł szatan sprzed oblicza Pana, i dotknął Joba złośliwymi wrzodami od stóp aż do głowy.
(Cool Wtedy ten wziął sobie skorupę, aby się nią skrobać; i siedział w popiele.
(9) I rzekła doń jego żona: Czy jeszcze trwasz w swojej pobożności? Złorzecz Bogu i umrzyj!
(10) Odpowiedział jej: Mówisz, jak mówią kobiety nierozumne. Dobre przyjmujemy od Boga, czy nie mielibyśmy przyjmować i złego? W tym wszystkim nie zgrzeszył Job swymi usty.

Szatan pomylił się względem Joba i poniósł publiczną porażkę , nie po raz pierwszy i ostatni zresztą .

Bóg wynagrodził Joba za jego wierność i dobre serce jeszcze za jego życia .

Rozdział 42:
(12) A Pan błogosławił ostatnie lata Joba więcej aniżeli początkowe, tak iż miał czternaście tysięcy owiec, sześć tysięcy wielbłądów, tysiąc par wołów i tysiąc oślic.
(13) Miał także siedmiu synów i trzy córki.
(14) I nazwał pierwszą Jemima (gołąbek), drugą Kesja (miły zapach), a trzecią Kerenhappuch (flakonik do pachnideł).
(15) W całym kraju nie było tak pięknych kobiet jak córki Joba. I dał im ojciec ich dział dziedziczny wśród ich braci.
(16) I żył Job jeszcze sto siedemdziesiąt lat. Przeżył razem 240 lat i oglądał swoich synów i ich synów, synów, czwarte pokolenie.
(17) I umarł Job stary i syty dni: i jest napisane że powstanie ponownie z tymi, których Pan wzbudzi z martwych.


To wszystko stało się dlatego że szatan NIE ZNA serc ludzi a przez to i ich myśli !

To samo stało się z Synem Bożym gdy ten morderca i oskarżyciel ludzi zrobił z siebie kompletnego głupca tak źle , powierzchownie i płytko oceniając PIERWORODNEGO Syna Bożego Isusa Chrystusa.!

Mateusza 4:
(1) Wtedy Duch zaprowadził Isusa na pustynię, aby był kuszony przez diabła.

Isus został zaprowadzony przez Ducha Bożego aby był kuszony przez diabła czyli to było planowane i całe niebo się temu na pewno przyglądało .


2 A gdy pościł czterdzieści dni i czterdzieści nocy, wówczas łaknął.
(3) I przystąpił do niego kusiciel, mówiąc: Jeżeli jesteś Synem Bożym, powiedz słowo, aby kamienie te stały się chlebem.
(4) On odpowiedział: Napisano: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.
(5) Wtedy zabrał go diabeł do miasta świętego i postawił na ganku świątynnym.
(6) I rzekł mu: Jeżeli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, ponieważ napisano: aniołom swoim polecił o tobie, że będą cię nosili na rękach, abyś nie zranił o kamień nogi swojej.
(7) Isus odrzekł mu: ale również jest napisane: Nie będziesz kusił Pana, Boga twego.
(Cool Zabrał go wtedy diabeł na bardzo wysoką górę i pokazał wszystkie królestwa świata oraz ich chwałę.
(9) I rzekł do niego: To wszystko tobie dam, jeżeli upadniesz i oddasz mi pokłon.
(10) Wtedy odpowiedział mu Isus: odejdź stąd szatanie! ponieważ napisano: Panu Bogu swemu będziesz pokłon oddawał i tylko jemu służyć będziesz.
(11) Wtedy pozostawił go diabeł, a aniołowie przystąpili i służyli mu.


Szatan w ogóle niczego się nie nauczył od czasu Joba i nie znając w ogóle serca i myśli Isusa uważał że opuści on Ojca i za nic nie warte bogactwa zaprzepaści cały plan zbawienia Bożego !

Co za głupota ze strony szatana !

Szatan musiał odejść od Syna Bożego z upokorzonym swoim wyolbrzymionym ego i zaczął planować to co mu wychodzi najlepiej – MORDERSTWO .

Postanowił zabić Isusa. Nic nie udowodnił Bogu ani aniołom poza tym że jest perwersyjnym seksualnym psychopatą mordującym rodzaj ludzki .


Pomyślcie sobie jak Wy byście się teraz zachowali w obliczu takiej próby jak Isus...

Znacie już odpowiedź !

Szatan nie zna naszych serc a przez to i myśli dlatego nie jest w stanie nas  zdyskredytować  w oczach Boga ! Te wszystkie próby co przechodzimy są tego dowodem że nasza miłość do Boga jest tak głęboko wpisana w nasze serca jak w przypadku Isusa czy Joba że nie zawiedziemy oraz nie będziemy obwiniać naszego Ojca Boga Wszechmogącego .

Szatan przegrywa z prawymi i dobrymi sercami dlatego ma on obsesje na punkcie kontroli i chęci bycia jak Bóg aby znać nasze serca i myśli aby znaleźć ODPOWIEDNIĄ metodę aby nas pozbawić zbawienia .

On tak przynajmniej rozumuje że na każdego znajdzie się sposób aby go odwieść od Boga.

To jego główny cel – pozbawić nas zbawienia !


Lecz ten gad nie rozumie że my prędzej umrzemy niż się Boga wyrzekniemy w swych sercach i nasz Bóg o tym wie!!!


Diabeł nic też nie ma ze śmierci ludzi jeżeli oni świadomie nie wykażą  się złym sercem wobec Boga za życia jak wielokrotnie Izraelici odrzucający Boga i Jego proroków już od czasów pod Synajem.

Nic szatanowi z morderstwa człowieka z niewystarczającą liczbą grzechów wobec  Boga i Prawa ponieważ będzie  będzie Sąd Ostateczny i każdy zostanie osądzony wedle uczynków :

Obj 20:
(11) I widziałem wielki, biały tron i Tego, który na nim siedzi, przed którego obliczem pierzchła ziemia i niebo, i miejsca dla nich nie było.
(12) I widziałem umarłych, wielkich i małych, stojących przed tronem; i księgi zostały otwarte; również inna księga, księga żywota została otwarta; i osądzeni zostali umarli na podstawie tego, co zgodnie z ich uczynkami było napisane w księgach.
(13) I wydało morze umarłych, którzy w nim się znajdowali, również śmierć i Hades wydały umarłych, którzy w nich się znajdowali, i byli osądzeni, każdy według uczynków swoich.
(14) I śmierć, i Hades zostały wrzucone do jeziora ognistego; owo jezioro ogniste, to druga śmierć.
(15) I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognisteo


Szczepienia odpadają całkowicie jako narzędzie depopulacji bo to calkowicie bez sensu dla szatana – on chce wiecznej śmierci dla ludzi czyli jeziora ognistego .

Celem szczepień nie jest depopulacja.

Obsesje szatana aby znać myśli ludzi widać na przykładzie Facebooka czyli projektu armii USA pod nazwą  DARPA . A najnowsza odsłona Facebooka ma wyglądać tak :

https://zbawienie.forumotion.com/t380-medium-spolecznosciowe-czyli-facebook#21153


Człowiek myślami będzie sterował tym internetem rzeczy... Myśli człowieka maja być w ...maszynie. Szatan może i raczej na pewno będzie je znał i słyszał .


Jaki cel szczepień zatem ?


Moje serce , rozum ,intuicja i zrozumienie Biblii mówi mi że szczepienia ta jest PRÓBA  przez szatana zhakowania naszych serc w których powstają nasze myśli .



I również moje serce mi mówi że szczepiąc się w naszym przypadku  zdradzilibyśmy Boga i zrobilibyśmy Mu niesamowitą przykrość zasmucając Go bardzo ...

Pokazalibyśmy Ojcu że Mu nie ufamy a idziemy po pomoc do "Egiptu"....




Przemyślcie to dobrze bracia i siostry w swoich nieskażonych przez ten świat sercach .



Dodam jeszcze mój arykuł sprzed roku o tym że szczepienia to też próba hybrydyzacji naszego DNA czyli coś co szatan robi od Edenu i kontynuował w czasach przed potopem , po potopie i czasie istnienia Izraela jako  Królestwa .

Szatan chce zabić naród wybrany i całą rasę białą od niego pochodzącą rękoma Boga i z WYROKU Boga aby nie  było szans na zbawienie – i tym będzie czas 42 miesięcy ze znakiem Bestii i oddaniem jej pokłonu całkowicie świadomie .


Szczepienia to nie znak Bestii ale w swoim psychologicznym aspekcie mogą być przygotowaniem gruntu pod to ... Jednak wzięcie znamienia Bestii będzie się równało z odrzuceniem Boga a o tym NIC się teraz nie mówi i zasłona nadal jest zaciągnięta na umysły ludzi ale to się zmieni po porwaniu .


Świat się publicznie nawet nie przyznał że Bóg istnieje !!!


Powyższe zdanie też dobrze przemyślcie drodzy rodacy.




Artykuł zawiera błąd w zrozumieniu 144 000 ale to i inne rzeczy poprawię w Sabat .


https://arzareth.home.blog/2020/12/20/prawdziwy-cel-szczepionki-na-korona-wirus/  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

12th Grudzień 2021, 14:19
Wczoraj naszły mnie myśli na temat sądu Bożego i zbliżającego się zniszczenia tego świata .

Objawienie
Rozdział 13:
(2) A Bestia, które widziałem, była podobna do pantery, a nogi jej jak u niedźwiedzia, a paszcza jej jak paszcza lwa. I przekazał jej smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.
(3) A jedna z głów jej była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jej była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za ową Bestią.
(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał Bestii moc, a także Bestii oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż może z nią walczyć?


Bestia kiedy szatan  przekaże jej władzę i moc  zaskarbi sobie uznanie PRAWIE całego świata.


Cała ziemia będzie podziwiać Bestię upadłych aniołów i będzie szła za nimi co oznacza posłuszeństwo w dodatku połączone z podziwem i zachwytem nad Bestią .


I to jest cel szatana i Bestii.


Cała obecna  polityka szatana zmierza właśnie w tą stronę aby kupić sobie ludzkość kiedy dojdzie do czasu wzięcia znamienia Bestii. I to mu się uda w dużym stopniu biorąc pod uwagę liczby ponieważ zgina miliardy a ocaleją może tylko miliony , które Bestia zabiję ale zmartwychwstaną oni i będą żyć przez 1000 lat Królestwa.


Możemy się spodziewać po Bestii uwolnienia starej wycofanej technologii wolnej energii a może nawet i uruchomienia dobrze nam znanych elektrowni. Może właśnie dlatego wszystkiego nie zniszczono ?!


(5) I dano jej paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano jej też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.
(6) I otworzyła paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
(7) I dozwolono jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano jej też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.
(Cool I oddadzą jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.


Bestia za wszystkie zło na ziemi będzie oskarżać Boga i resztę mieszkańców nieba jak Syn Boży Isus czy Michała wraz z innymi wiernymi Bogu aniołami.


Zbrodnie Watykanu i Covid  też prawdopodobnie zostaną wymienione w oskarżeniu Bestii wobec Boga.


Bestia będzie miała ogromną wiarygodność , którą już teraz sobie przygotowuje co w Polsce widać na przykładzie chociażby Brauna czy Korwina-Mike czyli nasienia węża .


Widzimy  doskonale jak to jest robione jednocześnie ze szczepieniami jak największej ilości ludzi , którzy swoim wyborem ukazali ignorancję i ślepą głupotę wiary w szatański przekaz medialny. Jak nie mieli problemu z zastrzykiem to czy będą mieli problem ze znamieniem Bestii zwłaszcza że odmowa będzie równała się ze ścięciem głowy ? Nie wierzą rozsądkowi teraz to czy uwierzą Bogu i dwóm świadkom gdy propaganda Bestii poparta cudami fałszywego proroka będzie działać na 100 procent ?


Bestia otrzyma władzę nad całym światem i wypowie wojnę świętym Najwyższego czyli prawym ludziom , którzy nie będą się godzić z nową rzeczywistością i związanym z nią znamieniem Bestii.



(9) Jeśli kto ma uszy, niechaj słucha.
(10) Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych.




W celu dokończenia zwiedzenia ziemi wystąpi fałszywy prorok czyli nasienie węża wspierające fałszywy naród wybrany .
https://zbawienie.com/falszywy-prorok-Apokalipsy.htm


(11) I widziałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi, która miała dwa rogi podobne do baranich, i mówiła jak smok.
(12) A wykonuje ona wszelką władzę pierwszej Bestii na jej oczach. Ona to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano jej czynić na oczach Bestii, namawiając mieszkańców ziemi, by wykonali ikonę Bestii, która ma ranę od miecza, a jednak została przy życiu.


Fałaszywy prorok będzie czynił cuda mające uwiarygodnić boskość Bestii i przekona tym mieszkańców ziemi namawiając ich do wykonania ikony ,posągu Bestii . Zupełnie jak przed potopem ludzkość popełni bardzo ciężki grzech przed Bogiem tym aktem .


Fałszywy prorok wsadzi ducha nieczystego w ikonę Bestii , która sprawi że wszyscy którzy nie  oddali pokłonu tej ikonie , posągowi zostaną zabici .

System Bestii ruszy pełną parą !


(15) I dano jej tchnąć ducha w ikonę Bestii, aby ikona Bestii przemówiła i sprawiła, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu ikonie Bestii, zostaną zabici.



(16) Ona też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują pieczęć na swojej prawej ręce albo na swoim czole,
(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znaku, to jest imienia Bestii lub liczby jej imienia.
(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę Bestii; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.



To wszystko się wydarzy przy PEŁNEJ świadomości mieszkańców ziemi i ich WOLNYM WYBORZE na podstawie WOLNEJ WOLI .

Albo znamię Bestii i krótkie życie albo śmierć i nagroda życia wiecznego od Boga za wytrwałość dla Jego świętych.



Objawienie
Rozdział 14 :
(6) I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem:
(7) Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon Temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód.
(Cool A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł Wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.
(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon Bestii i jej ikonie i przyjmie pieczęć na swoje czoło lub na swoją rękę,
(10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha Jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.

(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon Bestii i jej ikonie, ani nikt, kto przyjmuje pieczęć jej imienia.
(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa.
(13) I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi.


Te zwiastowania aniołów Bożych będą miały miejsce po porwaniu , dojściu Słowian na pustynię i przekazaniu władzy przez szatana Bestii na samym początku 42 miesięcy - Sąd Boży zostanie PUBLICZNIE ogłoszony i rozpoczęty!



Wystąpi  dwóch świadków Bożych którzy  będą głosić Prawdę Boga   wobec oskarżeń bluźnierczych Bestii PRZEZ CAŁE 42 miesiące.



To będzie sąd Boży nad tym światem który będzie się toczył w czasie rzeczywistym i KAŻDY będzie miał masę czasu aby wybrać czy uwierzy Bogu i Jego cudom czy Bestii i cudom fałszywego proroka.



Rozdziały 8 oraz 9 Objawienia  mówią nam o tym czasie gdy Bóg będzie zsyłał plagi na ludzkość aby zawrócili z drogi ku wiecznej śmierci w którą będzie ich ciągnąc Bestia z szatanem w tle. Jednak dla ogromnej większości nic to nie da...

http://www.bibliamesjanska.com/Ap/8.html
http://www.bibliamesjanska.com/Ap/9.html

Objawienie
Rozdział 9:
(18) Od tych trzech plag, to jest od ognia i od dymu, i od siarki, wychodzących z ich pysków, wyginęła trzecia część ludzi.
(19) Albowiem moc tych koni mieści się w ich pyskach i w ich ogonach; ogony ich bowiem są podobne do wężów mających głowy, którymi wyrządzają szkodę.
(20) Pozostali ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom Oraz bałwanom złotym i srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani słyszeć, ani chodzić,
(21) I nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów, ani od wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich.



I gdy dojdzie do wzięcia znamienia na koniec 42 miesięcy to każdy przystąpi już z gotowym wyborem...


Po tym nastąpi ogromne zniszczenie na ziemi jakiego nie było od czasów potopu  !

2 Hen 70:

Wtedy wydam rozkaz. Otchłań wyleje się na ziemię, a wielkie magazyny wody z nieba spadną na ziemię w wielkiej masie, zgodnie z pierwszą masą.
Cały układ ziemi zginie i ziemia będzie trzęsła się i od tego dnia zostanie pozbawiona swej siły. Wówczas zachowam syna twojego syna Lamecha, jego pierwszego syna, Noego. Z jego nasienia wzbudzę inny świat, a jego nasienie będzie istniało na zawsze, aż do drugiego zniszczenia, kiedy ponownie ludzkość popełni grzech przed moim obliczem ".


Ostateczne plagi gniewu Bożego po okresie sądu 42 miesięcy mamy w rzodziale 16 Objawienia.


http://www.bibliamesjanska.com/Ap/16.html – Doprawdy , ogromne zniszczenie !


I to jest celem szatana – drugi potop aby tym razem NIKT nie ocalał ale już wiemy że to czysta mrzonka a szatan zwodzi cały zamieszkany świat czyli również i nasienie węża dla którego i tak nie ma żadnego usprawiedliwienia za ich uczynki jak pedofilia i morze krwi ludzkiej na ich brudnych obleśnych łapskach , którymi czynią krzywdę dzieciom!


Ale to się wkrótce dla nich wszystkich zmieni gdy ZDERZĄ się z rzeczywistością powrotu Syna Bożego !


Isus zwyciężył ok 300-400 lat temu a oni wypierają ten fakt  ze swych wężowych serc , ciężko pomyśleć co myśli sobie psychopata szatan we własnej osobie ale skoro przystąpi do walki z Michałem to znaczy że może mieć jeszcze nadzieje na wymuszenie na Bogu swoich oskarżeń wobec ludzi.


Ale to na nic , oskarżyciel  zostanie zrzucony i wtedy nastanie zbawienie !


Objawienie
Rozdział 12:
(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.




Porwani zostaną jako pierwsi zbawieni ponieważ po wyrzuceniu szatana nastanie zbawienie!



Samo porwanie i zbawienie porwanych unicestwi  mit szatana  o zniszczeniu CAŁEJ ludzkości i z bezsilności ONI wszyscy będą chcieli pociągnąć za sobą jak najwięcej istnień do jeziora ognia podczas sądu Bożego 42 miesięcy.




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

13th Grudzień 2021, 17:03
Czytałem proroctwo Boże na temat orła rzymskiego i znalazłem ciekawą informację. Ta księga jest wręcz niesamowita i nie przestaje mnie zadziwiać , szatan wiedział co robi że ją na kilka pokoleń ukrył ale dzięki Bogu który posłużył się swoim sługą  Strażnikiem Słowa mamy ją z powrotem !

Chwała naszemu Bogu !

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 12:
(10) On powiedział do mnie: "Oto wyjaśnienie wizji, którą widziałeś:
(11) orzeł, którego widziałeś wychodzącego z morza to jest królestwo, które zostało ukazane w wizji Danielowi bratu twemu.
(12) Ale jemu nie było to wyjaśnione tak, jak ja tobie wyjaśniam lub wyjaśniłem.
(13) Oto idą dni, kiedy powstanie królestwo na ziemi i będzie bardziej przerażające niż wszystkie królestwa, które istniały wcześniej.
(17) Odnośnie głosu, który słyszałeś, nie z głów jego, ale z pośrodku ciała jego, oto jego wyjaśnienie:
(18) w środku czasu tego królestwa rozpoczną się wielkie zmagania i będzie mu grozić upadek; jednakże nie upadnie i odzyska poprzednią moc.



Z pobieżnych wyliczeń jakie zrobiliśmy z Henrykiem na podstawie Biblii i proroctwa na temat 12 części wieku wynika że od zmartwychwstania Isusa minęło dopiero jakieś 400 lat.



To wypada na połowę istnienia orła rzymskiego czyli czwartego zwierzęcia.



Orzeł przejął władzę po koźle czyli greckim imperium Aleksandra wielkiego w którego czasach już istniał.



Wielkie zmagania w środku czasu imperium rzymskiego wypadają na czas po zmartwychwstaniu Isusa czyli ok 400 lat od śmierci Aleksandra Wielkiego.



Wraz ze zwycięstwem Syna Bożego nad tym światem  szatan PRZEGRAŁ całkowicie .


Tak zwany "reset powodzi błotnej" mógł być rezultatem tych "zmagań  w środku czasu królestwa" orła , któremu groził upadek jednak zdołał odzyskać poprzednią moc a nawet podporządkował sobie całą ziemię.


Księga Daniela
Rozdział 7:
(23) A on rzekł: czwarta bestia będzie czwartym królestwem na ziemi, które przewyższy wszystkie inne królestwa i pożre całą ziemię, zdepcze ją  i zniszczy


Coś się wydarzyło na ziemi i przegrana szatana raczej na pewno miała z tym związek .
 

Szatan pogrzebał cały tak zwany 'starożytny świat' i musiał na to uzyskać zgodę Boga.


Zmartwychwstanie Isusa musiało wywołać niezwykłe poruszenie wśród sił szatańskich , możliwe że musiał on 'uciszyć' lub stłumić może i nawet jakiś bunt ,tego nie wiemy . Faktem jest że przekształcił on brutalną siłą pogańskiego orła z jego technologią jaką miały w tym czasie również inne bałwochwalcze  królestwa ziemi , w Wielką Nierządnicę pozornie wielbiącą Boga i Syna Bożego z którego  zrobił Boga . Wszystko zostało dosłownie pogrzebane w błocie na całym świecie a resztę historii już znamy.



Możliwe że szatan zniszczył technologię wolnej energii na całej ziemi w sposób który spowodował tzw "reset powodzi błotnej" .Tego nie wiemy ale ślady po tej katastrofie  pozostały .




Bestia zapewne przywróci część z tej ukrytej obecnie technologii aby zwieść ludzkość , która zdążyła już zapomnieć PRAWIE wszystko ze swojej przeszłości . Szatan ze swoją kabałą ziemi kuli , odwróceniem dosłownie wszystkiego i skażeniem genetycznym ludzkości swoim i swoich aniołów DNA  na ogromną skalę zrobili z ludzi podatny materiał na ... przyjęcie znamienia Bestii.

Robi to nadal – "szczepienia Covid" zawierające najprawdopodobniej DNA szatana i upadłych aniołów !!


I temu prawdopodobnie według mojego zrozumienia służyło i dalej służy wielkie oszustwo kilku pokoleń - aby wykreować właśnie chwilę obecną , kiedy szykują się do wprowadzenia  dobrego gliny czyli najpierw 10 nowych króli , którzy oddadzą władzę Bestii przy ogromnym poparciu większości ludzkości . Fałszywy prorok dokończy reszty i ...bałwochwalcza obrzydliwość hermafrodytycznej Bestii zostanie postawiona przez mieszkańców ziemi z wielką ochotą.


To wszystko jest w proroctwach , których NIKT niemal nie analizuje i nie rozumie poza nami bracia i siostry. Rozumieją tylko kandydaci i kandydatki do porwania , tak zaplanował to Bóg . Jakbym ja tego nie rozumiał to nawet bym nic o tym nie wiedział bo bym się tym nie interesował i nigdy nie trafił na witrynę zbawienie.com Henryka,

a tak mają TYLKO ci którym  zostało to dane od Ojca.


Wam zostało dane Słowo o Królestwie którego wyjaśnienia znaleźliście na naszych witrynach i dlatego jesteście z Bogiem i Synem Bożym w całkowitej opozycji do tego świata . To jest w Waszych sercach ponieważ zostaliście wybrani przez Boga.


Porwanie wszystko zmieni i serca ludzi się odmienią ale tylko tych , którzy są zapisani w Księdze żywota Baranka czyli rejestrze ludzi z Bożym DNA.

Pozostała przytłaczająca większość  nie uwierzy Bogu , nie ukorzy się przed Nim oddając Mu pokłon wraz z zaprzestaniem popełniania swych przestępstw i  pójdzie na zagładę.



2 Ezdrasza
Rozdział 15:
(4) Ponieważ każdy niewierny umrze w swym niedowiarstwie.

Objawienie Isusa
Rozdział 13:

(Cool I oddadzą jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.
(9) Jeśli kto ma uszy, niechaj słucha.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Posty Bartka - Page 2 Empty Re: Posty Bartka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach