Watykan - Wielka Nierządnica

+38
Odrodzony
ikiro
Aleksander
Łukasz.s
Wróg Kozłów
przebudzonyzesnu
Tabitha
Andrzej
efraimita
Iraeneus
Lotion
Takeshi
anileve
piotrek123
Liksar
Jacek86
polskapaw
Gregor
Skiper
krissss
Milosc
zipek
Arkadia
Hugo
anowi
Bushi
Mutu
Olo
Szymon
Marysia87
lusia
Cyryl
Kobieta
Edwedere
Zwykły
Kasia
Obserwator
Henry Kubik
42 posters
Go down
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

9th Kwiecień 2015, 19:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Orgie i morderstwo. Watykanem wstrząsnęły dwa potężne skandale


Ksiądz od­by­wa­ją­cy po­słu­gę w pół­noc­nych Wło­szech zo­stał usu­nię­ty z urzę­du, po­nie­waż na jaw wy­szły in­for­ma­cje do­ty­czą­ce ho­mo­sek­su­al­nych orgii, w któ­rych uczest­ni­czył. Z kolei w po­łu­dnio­wej czę­ści kraju inny du­chow­ny po­dej­rza­ny jest o za­mor­do­wa­nie jed­nej z pa­ra­fia­nek – po­da­je "Times".

http://wiadomosci.onet.pl/religia/orgie-i-morderstwo-watykanem-wstrzasnely-dwa-potezne-skandale/7213zc

czekam na WIĘCEJ ... nieskromnych  info  bounce

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

9th Kwiecień 2015, 20:55
Zauważyć trzeba, że o cerkwi prawosławnej nie słychać takich rzeczy.
Cerkiew jest czystsza.
Ale nie bez kozery cerkiew już dawno mówiła o polskim kościele, że to siedlisko "jewrieji" i, że to się źle skończy.
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

10th Kwiecień 2015, 05:12
Taka całkiem czysta to nie jest, trochę pedofilii też im się trafiło , (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cerkiew-sodomy-gomory-2014-01) , skromność i ubóstwo też nie jest ich domeną ((http://wyborcza.pl/1,76842,11492009,Rosyjska_Cerkiew_pakuje_sie_w_skandal_za_skandalem.html) - ale faktem jest że o żadnych większych aferach nic nie wiadomo....
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

10th Kwiecień 2015, 20:43
Zadna religia w obecnym swiecie szatana nie jest czysta ani troche. Cerkiew to tylko alternatywa dla kosciola. Wchodzac do cerkwii Masz balwany , boszki , posagi , demony , znaki jakies otp juz ten sam fakt pokazuje ze szatan trzyma to w ryzaryzach. Nie dajcie sie temu zwiesc
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

10th Kwiecień 2015, 21:06
Słusznie prawisz....
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Kwiecień 2015, 10:07
Nie zachwycam się cerkwią. To jedynie spostrzeżenie.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Kwiecień 2015, 22:19
Wielka Nierządnica traci wpływ na Polaków. Zobaczcie na ten artykuł:

http://www.fronda.pl/a/zenujacy-sondaz-polacy-w-razie-wojny-nie-chca-walczyc-z-rosja-skad-ta-postsowiecka-mentalnosc,35148.html

Katolicki portalik Watykanu, chce zachęcić Polaków do wojny z Rosją. A poczytajcie komentarze pod artykułem.

Dosłownie władza Watykanu nad Polakami - ta duchowa, władza autorytetu - nie istnieje.

Polacy wbrew propagandzie nie chcą wojny... to daje nadzieję.

Oto inny sondaż:

https://miziaforum.wordpress.com/2014/03/19/sonadz-interia-pl-67-polakow-popiera-putina-i-aneksje-krymu/

Polacy naprawdę ponownie pomimo prania mózgów wielką mądrość.

W przeciwieństwie do obecnej wojny na Ukrainie, podczas zajęcia Krymu nie zginął żaden człowiek. Tak naprawdę dla ludzi tam mieszkających inwazja Rosji polegała na zmianie paszportów.

Tak naprawdę to wyobraźmy sobie jakby Rosja zajęła Polskę bez wojny. Polacy zmieniliby by tylko paszporty, zaś państwa zachodnie miałby kolosalne kłopoty:

1. Co zrobić z Polakami którzy pracują i mieszkają w ich państwach??? Wywalić ich gospodarka padnie.

2. Utrata Polski i innych państw Słowiańskich to tak naprawdę: REALNA KATASTROFA GOSPODARCZA NIEMIEC I PAŃSTW ZACHODNICH. Ich gospodarki, są uzależnione od zysków które kradną Polakom i innym narodom środkowej i wschodniej Europy - poprzez system bankowy i prawny UE.

Tak naprawdę wojna Polaków nie leży w naszym interesie. Co najśmieszniejsze Rosja jakby przejęła Polskę to zwyczajnie oddłużyła by Polaków jednym dekretem. Wyobraźmy sobie, że Putin w ramach odpowiedzi na sankcje z Zachodu anuluje długi Polski. Dywizje Rosyjskie byłyby gwarantem, że lichwiarze nie mieliby szansy na ściągnięcie długu siłą.

Very Happy Very Happy

W zasadzie gospodarki państwa Zachodnich padły by szybko. Brak dochodów i nieuznawanie długów przez Rosje która zajęłaby Polskę to potężny cios w Niemcy i całą UE.

Tak naprawdę wojna z Rosją nie leży w naszym interesie. Jeśli Rosja rzeczywiście walczy z Watykanem i jego państwami satelickimi USA i UE to niech te państwa i Nierządnica tłuką się z Rosją i wspierającą ją Bestią.

Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Kwiecień 2015, 01:32
Message reputation : 100% (3 votes)
dzisiaj odbywałem rozmowy z wieloma, na tematy Biblii i polityki. Stwierdziłem że im bardziej człowiek wykształcony tym większe ma problemy ze zrozumieniem zależności polityki i religii. Jest w znacznie większym stopniu podatny na kłamstwa. Inny znajomy zapoznając się z argumentami zaraz poprosił mnie o jakieś linki. Był to tak zwany "prosty człowiek" z średnim wykształceniem może nawet zawodowym.

Podczas gdy Inżynier poszedł grać w grę "Words Of Tanks", wcześniej robiąc mi wykłady na temat nielogiczności argumentów jakie przytaczałem, które zresztą opierał na zasłyszanych jakichś programach uwaga: na DiscaveRY" .

Nie ma wyraźniejszego dowodu na objawy prania mózgu, i widać kto jest bardziej narażony na ten system kontroli. Facet po maturze poszedł czytać może pierwszy raz w życiu Biblię , którą mu podesłałem za pomocą liku, ponieważ chce się samemu upewnić. Podczas gdy inżynier nie widzi nawet konieczności upewnienia się , ponieważ wyszedł z założenia że nie mogę mieć racji jeśli opieram się na Biblii !. Poszedł grać w gę !!!

Wiem że nie wolno generalizować, wiem że podatny może być każdy ale sami powiedzcie komu jest łatwiej przemówić do rozsądku Inżynierowi ? czy robotnikowi?
Jeśli chodzi o tą nieszczęsną UE, to powiem tyle że zależność również się potwierdza między poziomem wykształcenia a opinią na temat tej zbrodniczej organizacji. Bardziej wykształceni pokładają większe nadzieje w UE niż zwykły "robotnik". Znam ludzi którzy chcą ponownie głosować na Komorowskiego.

Obawiam się że elity świata wykorzystują to zjawisko wyprodukowanych mas w nowoczesnych uczelniach. Do utrzymywania marionetkowych rządów , które są zaprojektowane pod kątem "wykształconych ślepców", wykorzystując zwyczajną socjotechnikę do wykorzystania tych ludzi jako własny nieświadomy elektorat.

Dlatego jest oczywisty podział Polski na tak zwanych : wykształciuchów którzy wiecznie uspokajają oraz wyśmiewają nieracjonalne , oraz osoby zwyczajne nazywane ciemnogrodem, tyko dlatego że widzą wszędzie nieracjonalność.

Jeśli chodzi o Watykan to uważam że uwikłał się we własne sidła. Chyba nie docenił syjonistów rządzących ZSRR a potem Rosją. Odwiecznie usłużna "Loża Wschodu", zapewne została przeniknięta przez syjonistyczną sektę B'nai B'rigt, która zapewne wymieniła Putina jakiś czas temu na swojego własnego Putina. Czyli Rosja i Chiny wyrwały się z podległości nierządnicy. Pewnie skończy się to zniszczeniem Watykanu, albo spowoduje zniszczenie przez ujawnienie się siły której jeszcze nie znamy. Jedno jest pewne, ISIS nie ma możliwości wywołać IIIw.ś na tle religijnym. Do puki Iran stoi na drodze. Więc dla syjonistów wojna religijna oznacza likwidację ich ukochanego dystryktu zwanego Izraelem. Dlatego mają dość tego pomysłu, NWO jest ich wspólnym celem i Watykanu, ale nie po trupie ich ulubionego Izraela. Być może zrobił się rozdział w elicie świata. Mają jeden cel, ale nikt nie chce grać roli "trupa".
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Kwiecień 2015, 12:21
Message reputation : 100% (4 votes)

Bushi poruszyłeś bardzo dobra kwestię.
Mam identyczne spostrzeżenia - im bardziej "wykształcony" (to nie synonim wiedzy) tym bardziej zadufany w swoją rację i "wiedzę".
Będąc przy tym groteskowi i ośmieszając się, co w końcu przybiera formę prostych zaprzeczeń " nie bo nie, bo tak nie może być".

Przykłady są najlepsze a mam kilka takich, jednak najlepsze dwa, które aż mnie biją po oczach a czasem
zdumiewają.

1 - mój szwagier - inżynier z wieloletnim doświadczeniem, katolik praktykujący.
Wiecznie toczymy dyskusje na tematy polityczne i facet mnie zdumiewa. Ostatnio wręcz zapytałem go jak to jest, że tak mądry facet jak on, w kwestiach polityki, historii i innych jest aż tak naiwny?
Kiedy jestem u nich/u niego to oczywiście w tv są fakty i wiadomości i co tam jeszcze "informacyjnego". Uważa te programy za źródło wiedzy...
Oglądamy więc a, kiedy zaczynam poruszać temat od innej strony, on wygląda jakby go ktoś łopatą w głowę uderzył. Naprawdę to tak wygląda. Widać po nim, że dostaje tak silnego dysonansu poznawczego, że finalnie kończy się właśnie na prostych zaprzeczeniach typu "eee co ty, nie jest tak".
Dodać jeszcze trzeba w jego wypadku coś co mi się w głowie nie mieści, a on i większość jemu podobnych w ogóle nie widzą w tym problemu, ba, nie potrafią dostrzec tej schizofrenii w jakiej tkwią.
Jako katolik praktykujący, chodzi do kościoła. Ale w domu czyta wyborczą, która walczy z wiarą, szczególnie chrześcijańską i ogląda telewizje które szydzą z wiary, kościoła itp...
Pytam go o to, a on nie widzi problemu. Uważa że to jakoś tak się dzieje ale nie kłóci się to.


2 - Koleżanka politolog. Co się widzimy to siłą rzeczy zaczynają się dyskusje. Wczoraj umówiliśmy się na rowery, pojechaliśmy daleko w fajne miejsce nad Wisłą, a 3 godzinny postój przerodził się oczywiście w dyskusję. Kobieta 36 lat, politologia i historia zdana celująco, i uważa, że cyt " spiski to jakieś głupoty, po co ktoś miałby tak knuć po kątach..." i tym podobne kuriozalne rzeczy. Każdy zaś inny temat kończy się tym samym "nie bo nie" - brak argumentów.

Z nią praca od podstaw. Wczoraj dotarło do niej, a w zasadzie przełknęła to jak żabę, ale widziałem że wreszcie trafiło - temat spisków.
Zapytałem ją co to są spiski. Walnęła oczywiście tą głupotą, którą ich faszerują w tv.
Dałem przykład rozbiorów Polski.
Jeśli car z cesarzem umówili się, że napadną Polskę i podzielą to jest to spisek?
Tak.
Czyli to zwykłe sprawy w historii?
Tak.
To znaczy, że termin "teoria spiskowa" jest celowo używany aby ośmieszać ludzi którzy myślą samodzielnie i śmią wątpić, a sam termin dostał "łatkę" oszołomskiego.
A skoro doszliśmy do tego, że kiedyś "spisek" nie był niczym dziwnym bo historia świata to historia spisków, to dlaczego uważasz, że teraz, odnośnie współczesnych wydarzeń prawa historii przestały obowiązywać?
Trafiło jak piorun.

Wyjaśniłem jej na koniec, że spisek więc to zwykła sprawa w historii, a spiski się dzieją cały czas obecnie. Owa transparentność zaś jaką wmawiają ludziom jest tylko kłamstwem przykrywającym to co się dzieje pod stołem.


Praca z takimi ludźmi to praca od podstaw. W zasadzie trzeba by im resetować mózgi do poziomu przedszkola.


Na podstawie obserwacji widzę więc jak ich propaganda jest skuteczna. Jest perfekcyjna wręcz.
Mózgi ludzi są tak wyprane, że jakakolwiek refleksja może nastąpić tylko po "walnięciu łopatą".
Najgorszą jednak rzeczą jaką im instalują w głowach to jest blokada na alternatywną wiedzę.
Sądzę, że na to mają specjalne techniki i stworzyli specjalne narzędzia. Mur o jaki się rozbija człowiek chcący czasem choćby zwyczajnie porozmawiać na dany temat, jest tak twardy, że niemożliwością jest aby to był tylko zwykły wytwór umysłu. To wygląda jak pieczęć, która trzeba zerwać.





Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Kwiecień 2015, 13:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Mutu napisał:

Na podstawie obserwacji widzę więc jak ich propaganda jest skuteczna. Jest perfekcyjna wręcz.
Mózgi ludzi są tak wyprane, że jakakolwiek refleksja może nastąpić tylko po "walnięciu łopatą".
Najgorszą jednak rzeczą jaką im instalują w głowach to jest blokada na alternatywną wiedzę.
Sądzę, że na to mają specjalne techniki i stworzyli specjalne narzędzia. Mur o jaki się rozbija człowiek chcący czasem choćby zwyczajnie porozmawiać na dany temat, jest tak twardy, że niemożliwością jest aby to był tylko zwykły wytwór umysłu. To wygląda jak pieczęć, która trzeba zerwać.

Trafiłeś jak... 'łopatą'! Very Happy

Trzeba właśnie szukać owej łopaty. Dlatego tyle pisuję, ponieważ staram się dostarczyć jak najwięcej 'łopat' a ty jednej z nich użyłeś, albo sam na to niezależnie wpadłeś.

Polega to na tym, im dłużej ktoś przebywa pod kontrolą umysłu, tym trudniej jest ją przełamać. Ludzie z wykształceniem posiadają maksymalnie wyprane mózgi z powodu wieloletnich studiów, dalszemu 'samo dokształcaniu' się oraz kontaktowi głównie z ludźmi tego samego pokroju, co jeszcze bardziej wzmacnia uścisk kontroli umysłów.

Byłem pod olbrzymim uściskiem u Świadków Jehowy, którzy mają ten system bardzo dobrze dopracowany.

Zaleca się czytanie Strażnic codziennie, 3 zebrania w tygodniu - 5 godzin intensywnego prania mózgów oraz głoszenie, 2-5 godzin tygodniowo i specjalne schematy, programujące umysły tych, którzy tego się najmniej spodziewają.

Najbardziej efektywny sposób prania mózgu to transmitowanie informacji, które docierają do człowieka, który tego nie słucha.

Przykład.

Siedzisz na zebraniu przez 2 godziny w piątek wieczorem i po pracy padasz ze zmęczenia. Niemal nie słyszysz co mówca mówi z podium.

ALE TWÓJ UMYSŁ TO ZAPAMIĘTUJE!


Czyli wszelkie myśli na jakiś temat są czerpane z tej właśnie wiadomości, o które nie wiesz, że ją otrzymałeś i myślisz, że to ty jest autorem tego czy innego pomysłu.

Jest to najbardziej skuteczne programowanie! Teraz pomyślmy, jak to jest masowo stosowane.

Jedziesz samochodem, gra radio, a ty obserwujesz ruch drogowy i skupiasz się na jeździe. Wszelkie informacje z radia docierają do twego mózgu, z których pewne - nie wszystkie informacje mózg zapamiętuje. W pracy gra radio i także praktycznie go nie słuchasz. W domu chodzi stale TV i też nie wszystko się ogląda, ale wiele jest rejestrowane przez mózg.

Najgorszy znany mi trik to otrzymywanie takich informacji w transie. Czyli jesteś zmęczony i niemal usypiasz przed telewizorem czy w obecności grającego radia.

Dlatego w kosciołach stosuje się monotonne pieśni, dzwony, kadzidło, monotonne kazania i człowiek z kiwającą się głową w półśnie pochłania informacje, które kształtują w jego podświadomości jego... świadomość istniejącego świata.

Do tego dochodzą reklamy, pieśni, alkohol, muzyka i jesteśmy przeważającą część dnia i wieczora pod intensywnym praniem mózgów.

Ostatnio gra się wyjątkowo monotonną muzykę - w celu wywołania stanu półsnu.

Migające obrazy na komputerze z zwłaszcza w TV - czasami oczy bolą i chce się spać - najprawdopodobniej zrobione jest to celowo, aby wywołać stan transu.

Jesteśmy programowani dlatego, że sami chętnie się temu poddajemy.

Wystarczy odciąć się od tego typu rzeczy i programowanie zaczyna STOPNIOWO słabnąć


Nie wiem czy wiecie, ale dzwony kościelne mają za zadanie przywoływanie demonów na msze. Na pogrzeby także zbiegają się demony. W radiu leci szatańska muzyka i na dokładkę dołącza się do nie czary oraz informacje podprogowe.

TV jest z pewnością modulowana i powoduje określone stany umysłowe i na pewno trans z powodu modulacji fal elektromagnetycznych. Czyli NIE OGLĄDANIE TV ale praca czy... czytanie Biblii przy włączonej TV może przyciągać demony w zależności od tego, co jest pokazywane, a dokładkę wprowadza nas ona w trans, w którym absorbujemy śmiecie z TV i mózg odczytuje to we śnie, a my myślimy, że my... myślimy.

A my powtarzamy jak papugi goebelsowską propagandę.

Ciężko jest w to wszystko uwierzyć, a le bliskie spotkania z ludźmi, których życiem rządzą media lub Kościół - jak moherowe berety i natychmiast zauważamy, że rozmowa z nimi da znacznie mniejsze rezultaty niż walenie głowami w ścianę płaczu w Jerozolimie. Z bezdomnym jest łatwiej porozmawiać, nie dlatego, że głupi, ale dlatego, że nie jest pod wpływem masowego prania mózgu.

Warto to sobie dokładnie przemyśleć. Informacje te znalazłem w jednej cennej książce, która mi zginęła a na Internecie znaleźć coś na ten temat jest rzeczą niemal niemożliwą!

Źródło - https://freedomofmind.com//Media/CCMC25.php [EN]

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Kwiecień 2015, 14:03

Celna myśl - z bezdomnym łatwiej dlatego, że nie ogląda tv.
U mnie wybudzenie nastąpiło po odstawieniu telewizji wiele lat temu.
W obecnym czasie i nasilonej propagandzie, uważam, że przebudzenie bez wyrzucenia telewizora jest wręcz niemożliwe.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Kwiecień 2015, 15:57
Message reputation : 100% (1 vote)
drodzy Przyjaciele- podczas moich poszukiwań cytatów do Opoki- ten wydał mi się jednym z ciekawszych i czeka w kolejce do umieszczenia. Wydaje mi się ze jesteśmy w trakcie lżenia, ukazywania brudów "nietykalnej" nierządnicy

(4) Z powodu wielkiej rozpusty nierządnicy, powabnej, uroczej, czarownej, oszałamiającej narody swoim nagim ciałem, a ludy swoimi czarami,

(5) Oto Ja wystąpię przeciwko tobie - mówi Pan Zastępów - podniosę poły twoich szat na twoją twarz i pokażę ludom twoją nagość, a królestwom twoją sromotę.

(6) I obrzucę cię brudami, zelżę cię i uczynię cię widowiskiem.

(7) Ktokolwiek cię zobaczy, będzie uciekał przed tobą, mówiąc: Niniwa jest zburzona! Któż jej będzie żałował? Nie mogę znaleźć dla ciebie pocieszycieli.

Nahum 3,4

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

13th Kwiecień 2015, 03:24
Mutu napisał:Praca z takimi ludźmi to praca od podstaw. W zasadzie trzeba by im resetować mózgi do poziomu przedszkola.


Na podstawie obserwacji widzę więc jak ich propaganda jest skuteczna. Jest perfekcyjna wręcz.
Mózgi ludzi są tak wyprane, że jakakolwiek refleksja może nastąpić tylko po "walnięciu łopatą".
Najgorszą jednak rzeczą jaką im instalują w głowach to jest blokada na alternatywną wiedzę.
Sądzę, że na to mają specjalne techniki i stworzyli specjalne narzędzia. Mur o jaki się rozbija człowiek chcący czasem choćby zwyczajnie porozmawiać na dany temat, jest tak twardy, że niemożliwością jest aby to był tylko zwykły wytwór umysłu. To wygląda jak pieczęć, która trzeba zerwać.

Mutu Henryk ma racje, że Iluminaci nie istnieją.

Iluminaci jako wąska organizacja posiadają władzę nad światem i która zawiązała w tym celu spisek nie istnieje od wielu lat.

Natomiast istnieje coś takiego jak - iluminacja czyli oświecenie. Iluminacją to po prostu pranie mózgów jakie serwuje wszystkim swoim sługom (łącznie z upadłymi aniołami) szatan!!!

Iluminacja jest to obecnie proces masowy. Kiedyś ten proces był na uczelniach, stąd mamy idiotyczne teorie naukowe, które nie trzymają się kupy.

Prosty człowiek ma gdzieś ową iluminacje, dlatego ten proces u niego jest naprawdę mały.

Ale człowiek wykształcony uważa się za najbardziej oświeconego. A skoro ów wykształcony człowiek jest oświecony, lepszy od innych ludzi prostych to ciężej mu zaakceptować to, że jego wiedza to stek bredni.

Zobaczmy kiedyś jak wspominał prof. Wolniewicz, uczelnie wyższe były elitarne, tam studenci musieli włożyć sporo wysiłku i posiadać sporo talentu aby zyskać wykształcenie.

Obecnie uczelnie wyższe są masowe. A jest tak dlatego, ponieważ iluminacja na studiach wyższych - pranie mózgów przynosi największe efekty. Dodatkowo wyższe wykształcenie podnosi danej osobie ego, pychę i zamyka głowę na przyjmowanie prawdy.

Nie zapominajmy uczelnie były dawniej (kiedy były elitarne) wylęgarnią masonerii. Tam masoneria zawsze rekrutowała swoich członków. Teoria ewolucji i inne szatańskie nauki się przyjęły ponieważ masoni opanowali uczelnie.

Tak samo jak jezuici opanowali system nauczania wyższego - który protestanci stworzyli w dobie reformacji. Dosłownie już w czasie potopu szwedzkiego widać było jak jezuici sterują protestantami jak kukiełkami. Po tym co wyczyniali Szwedzi w Polsce nie dziwmy się, że nagłą niechęć do protestantyzmu w Polsce.

Już w tamtym czasie "elity polityczne Szwecji" miały wyprane mózgi. Jak można rabować kraj i jednocześnie chcieć go podbić???? Nie trzeba być geniuszem, żeby przewidzieć, że cała ludność się zbuntuje. I jeszcze słynny satanista Cromwell z Anglii nawołujący Szwedów do zbrodni na Polakach. Dosłownie to w czasie potopu Szwedzkiego, jezuici i Wielka Nierządnica zyskała najwięcej. A protestantyzm w Polsce padł.

Obecnie to najbardziej wyprane mózgi moim zdaniem mają politycy oraz "elity" które rządzą światem. Ponieważ szatan nie dopuścił by do władzy ludzi którzy nie są pod niemal 100% jego kontrolą...
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

13th Kwiecień 2015, 09:18
To oczywiste Cyrylu, wiem to bo próbowałem uświadomić kilku przyjaciół
z "dawnych" czasów. Ludzie z którymi studiowałem, dawniej otwarte i światłe umysły, dziś są zamknięci, hermetyczni i odporni na JAKIEKOLWIEK fakty, które zburzyły by ich światopogląd. Wszystko wiedzą lepiej (a najlepiej to że Boga nie ma), nie dopuszczają do siebie możliwości istnienia innej rzeczywistości. Odpuściłem im Boga (odłożyłem te rozmowy na jakiś czas) i spróbowałem płaskiej ziemi - delikatnie. Poprosiłem o jakikolwiek dowód na kulistość i obalałem go w mgnieniu oka. Pokazywałem dowody na płaskość, których obalić nie potrafili. Mimo to ziemia jest kulą , a Boga nie ma... Tylko jeden z nich, człowiek który "odpadł" od naszej paczki bo wpadł w alkoholizm, przepił wszystko, dziś jest bezdomny i głodujący - podjął temat. Tylko on - nie zamknął umysłu... Dziś już bardzo zbliżył się do Chrystusa. Rozmawiamy często, odstawił alkohol, szuka pracy. Myślę że Bóg daje mu drugą szansę...
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

13th Kwiecień 2015, 11:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Podam wam jeden przykład z mojego życia.

Kiedy pracowałem w polskim zborze w Perth, było nas razem ponad setka. Z wieloma się spotykaliśmy prywatnie, na kotlecie, czy na grillu i było to raczej częste.

Kiedy odeszliśmy od ŚJ, żadna z tych osób nigdy nie zadzwoniła i nie zapytała co się z nami stało. Czyli nikt nie wykazał żadnej iskry miłości do bliźniego i nie zapytał: cóż to drodzy bracia, porzucacie Boga? Dlaczego? Może w jakiś sposób moglibyśmy wam pomóc. A 8 osób doprowadziliśmy do chrztu, czyli według ich nauk, bardzo przyczyniliśmy się do uzyskania przez nich paszportu do królestwa Bożego. Przez wiele lat prowadziliśmy wiele studiów biblijnych i zżyliśmy się z wieloma osobami, także w zborach angielskich.

Znaliśmy w sumie ponad 300 braci i sióstr, o ile nie więcej. Do dzisiaj czyli od roku 1995 ani jedna 'życzliwa' dusza nigdy nie zadzwoniła nawet żeby zapytać się, co się z nami stało i czy jakiejś pomocy duchowej nie potrzebujemy.

Nie powiedziałbym o tych braciach złego słowa!

Dopiero teraz rozumiem, dlaczego musiałem to odczuć na własnej skórze Właśnie dla zrozumienia tego wszystkiego Bóg w roku 1974 skierował mnie i żonę do Świadków Jehowy. On wiedział co robi i wyszkolił mnie u nich na Biblii całkiem nieźle.

A gdzie indziej mógł nas posłać? Poznałem, dobrze I Biblię i 'apostoła' Pawła. Teraz widzę, że to było konieczne!

Poznałem także wiele różnych charakterów i poznałem także na własnej skórze niezwykłą siłę kontroli umysłów.

Myślę, że otworzyłem oczy na ten haniebny uścisk umysłów i zrozumiałem bardziej... Boga, który stwarzając nas doskonale wiedział, w jaki sposób funkcjonujemy.

W ten sam sposób zrozumiałem - miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za nich.

Oni są niewinni i pomimo wielu nieświadomych i grzesznych czynów nie są  w większości odpowiedzialni za to, co czynią. Czy to ŚJ unikając ludzi wskazanych przez Strażnicę za przeklętych w oczach Boga, czy też katolików wielbiących bałwany, zupełnie nieświadomych tego, że grzeszą.

Dopiero teraz widzę jasno, że pomiędzy tymi ludźmi w sumie nie ma żadnej różnicy. Zrozumiałem, dlaczego Bóg ma zamiar zmienić serca swego ludu.

Dlatego zachęcam wszystkich nie do osądzania nikogo, ale do patrzenia na naszych bliźnich w taki sposób, w jaki to widzi ich sam Bóg.

Tylko On wie, jak ich uzdrowić i przekonać do wielu prawd.

A my powinniśmy z anielską cierpliwością szukać owej 'łopaty' która otworzy im umysły i jeżeli to się nie stanie, nie załamujmy się. Najlepszym narzędziem jest... własny przykład, kiedy demonstrujemy innym miłość do Boga, do Jego Prawa i do bliźnich.

Ale uścisk kontroli umysłu jest znacznie silniejszy niż się tego spodziewaliśmy.

Szatan to wie i robi wszystko, aby owej kontroli nie utracić.

A teraz spróbujmy sobie wyobrazić podobny tekst do tego co napisałem. Czy ktokolwiek z przeszłych pokoleń zrozumiałby cokolwiek w temacie kontroli umysłów?

Owszem, Bóg ujął to w Biblii w taki sposób, że jest jasne, dlaczego umieści w wielu piersiach inne serca. Widzimy, że On to uwzględnia, aczkolwiek nam tego w detalach nie tłumaczy.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

13th Kwiecień 2015, 11:23
Wszystko się zgadza Henryku, Bóg wie co robi... Własnym przykładem powinniśmy ludziom otwierać oczy. W zimie , podczas potężnych mrozów , braliśmy z przyjaciółmi termosy z gorącą herbatą , jakieś kanapki i szliśmy "na miasto" szukać bezdomnych. Trzeba było widzieć ich oczy pełne łez i zdumienia że ktoś im chce pomóc... Często padało pytanie - Dlaczego ? Kim jesteś...? Słuchali o Chrystusie z otwartymi ustami, wielu Go przyjęło....
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

19th Kwiecień 2015, 03:08
Sporo ciekawych wiadomości.

......................................................

Wszystkie zbrodnicze działania w kierunku NWO a takze walka z tzw. globalnym ociepleniem to wynik polityki Watykanu.

Celem Watykanu zawsze były rządy nad światem z Jerozolimy, a zwłaszcza ze wzgórza Syjon.

Potrójna korona papieska, teraz rzadziej publicznie pokazywana jest właśnie symbolem takiej niczym nie ograniczonej władzy.

Czyli wszystkie zbrodnie USA, całkowicie kontrolowanego przez Watykan, który jest właścicielem Banku Federalnego USA, wszystko to spada na Watykan czyli Wielką Nierządnicę.

Bardzo ciekawy artykuł po angielsku, ale warto go przetłumaczyć w Google.

http://www.wnd.com/2015/04/author-vatican-aligns-with-u-n-on-world-governance/

Teraz Watykan dąży do ujarzmienia ONZ. Wydano ogłoszenia specjalnych zebrań w celu implementacji zaleceń odnośnie powstrzymania 'globalnego ocieplenia'.

Podejrzewam, że owo ocieplenie to gorąco tworzące się pod habitem Franciszka ze strachu na myśl, co go wkrótce czeka.

Nie zapominajmy, że Watykan a w szczególności papież Franciszek a także korona brytyjska to skazani przez Międzynarodowy Trybunał Do Spraw Zbrodni Rządu i Kościoła na dożywocie bez możliwości ułaskawienia za masowe zbrodnie przeciwko ludzkości, ofiary z dzieci oraz seks z dziećmi.

http://itccs.org/

Wydano rozkazy konfiskacji mienia Kościołów w Kanadzie. Z tych pieniędzy rodziny pomordowanych ponad 50 tyś dzieci Indian otrzymają należne kompensaty, co oczywiście nie przywróci życia ich dzieciom. Ciekawe, czy cokolwiek zostanie zrealizowane. Jak na razie mamy tylko słowa na internecie. Ale i to jest bardzo dobry po0czątek, ponieważ świat budzi się widząc Nierządnicę nagą na publicznym widoku.

Członkowie ITCCS nie zostali aresztowani i nie wytoczono im procesu za zniesławianie papieża czy królowej Elżbiety. Nikt nie zakwestionował jeszcze tych wyroków, czyli brak aresztów papieża i królowej nie oznacza ich niewinności.

Ich milczenie publiczne jest praktycznie przyznawaniem się do winy.

Czyżby papież spodziewał się końca Watykanu?

W końcu Biblia i proroctwa z Fatimy o tym mówią.

http://mobile.wnd.com/2015/03/this-is-the-end-pope-gives-up-cryptic-hint/

W tym artykule papież mówi:

The pope declared his life or death is “in God’s hands” and joked, “I have said to the Lord, ‘You take care of me. But if it is your will that I die or something happens to me, I ask you only one favor: that it doesn’t hurt.’”

Papież powierza swoje życie i śmierć w rękach Boga i żartuje, "Powiedziałem Panu, 'Opiekuj się mną, Ale jeżeli twoją wolą jest moja śmierć lub coś innego się mi przydarzy, proszę się o jedną tylko przysługę: aby to nie bolało."

Ciekawe, którego 'pana' ma on na myśli, ponieważ Bogu to on raczej nie służy!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

9th Maj 2015, 11:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Napisałem krótki ale bardzo interesujący artykuł o przyczynach popularności bałwochwalstwa.

http://www.proroctwa.com/przyczyny-balwochwalstwa.htm

Ciekawy wstęp.



Otworzy wielu z nas oczy jeszcze szerzej i wszystko stanie się bardziej zrozumiałe - z posągami watykańskimi włącznie.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

9th Maj 2015, 13:39
Artykuł skąd wzięło się tak okropne  bałwochwalstwo w Polsce, tak okropne uwłaczanie Bogu i Jego Synowi. Na szczęście myśmy za sprawą Arka Bushiego i Detektywa przy podjętej akcji  błagaliśmy Boga o zdetronizowanie tego czegoś...

https://forumdlazycia.wordpress.com/2015/05/08/8-maja-1610-r-w-krakowie-najswietsza-maria-panna-oglosila-sie-krolowa-polski/

Kiedy ukazała mu się maryja zapytał Ją:  — pod jakim imieniem jeszcze chciałaby   być czczona?  —  A maryja poleciła mu by ją nazwano   —  „królową Polski”.


widać bezczelną  pychę demona- Chwała należy się tylko Bogu i Chrystusowi- PAMIĘTAJMY !!!

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

9th Maj 2015, 14:42
Oszustwo Medjugorie – rozmowa z dr. E. Michaelem Jonesem


Napisałem na ten temat cały tom. Począwszy od rozbijanych małżeństw, poprzez molestowanie seksualne pielgrzymów, seanse spirytystyczne, wojnę domową i ludzi zabijanych w kraju, w którym podobno objawia się Królowa Pokoju.

Jest to psychologiczna gra na umysłach. Ludzie muszą mieć poczucie sensu wobec chaosu w Kościele. Jest to prawie niemożliwe, jeśli rozejrzysz się dookoła, chyba że przyznasz sam przez sobą, że dzieją się naprawdę strasznie, bezbożne rzeczy. A wielu nie chce tego uznać, wolą zwrócić się w stronę wydarzeń, które mają ta mistyczna, duchową pieczątkę prosto z nieba.

http://www.bibula.com/?p=79998

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

10th Maj 2015, 01:49
Ataki na Watykan nawet w Gazecie Żydorczej!?



Kanalia pod papieską ochroną



Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Z17885888Q,Ostatnie-lata-pontyfikatu--Jana-Pawla-II--papiez-p
Ostatnie lata pontyfikatu Jana Pawła II, papież przyjmuje Marciala Maciela w Watykanie (Fot. TVN / Lagardere Entertainment)
Przez pół wieku w Kościele katolickim kwitła sekta kierowana przez pedofila, maniaka seksualnego i oszusta. Był bezkarny, bo tolerowali go kolejni papieże. Także Jan Paweł II, niestety

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Padlock_opened_clear Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Ileż brudu w Kościele! - zawołał kard. Joseph Ratzinger w kwietniu 2005 r. w Rzymie przed zebraniem kolegium kardynalskiego, które szykowało się do wyboru następcy Jana Pawła II. Wszyscy purpuraci wiedzieli, do czego pije kardynał, bo to on od lat miał w ręku wszystkie nitki potrzebne do wprawienia w ruch machiny watykańskiej sprawiedliwości przeciw przestępcy i grzesznikowi Marcialowi Macielowi, o którym skądinąd niemal wszystko wiedziano. Większość uznała więc, że tylko Ratzinger jest w stanie oczyścić Kościół, i wybrała go na tron, żeby zakończył watykańską zmowę milczenia.

Jako papież Benedykt XVI Ratzinger uporał się z aferą Marciala Maciela, założyciela i przywódcy katolickiego zgromadzenia Legion Chrystusa, bohatera zapewne największego pojedynczego skandalu pedofilskiego w dziejach Kościoła w XX wieku.

Więcej w linku... http://wyborcza.pl/magazyn/1,145165,17885762,Kanalia_pod_papieska_ochrona.html#BoxGWImg

Ale ta Żydorcza to obżydlistwo.


Cały czas chce mi ładować jakieś filmy. Ciężko cokolwiek pisać!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

10th Maj 2015, 02:32
Pisałem o bałwochwalstwie a tutaj... statuetka z grobowca Tutenchamona.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2346758/Ancient-Egyptian-statue-started-MOVING-sparking-fears-struck-curse-Pharaohs.html

Są zdjęcia i jest film.

fowl’.

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Article-2346758-1A769FC6000005DC-353_634x439
Experts decided to monitor the room on time-lapse video and were astonished to see it clearly show the statuette spinning 180 degrees - with nobody going near it


Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Article-2346758-1A769FD4000005DC-757_634x440
In this time lapsed video, as the museum closes for the evening, the statue can be seen in a clearly different position


Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Article-2346758-1A769FDA000005DC-596_634x432
By midday the next day it has turned almost a quarter of a circle to be facing to the left


Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Article-2346758-1A769FE4000005DC-24_634x433
The following morning the statue has moved again, and is facing even further away from its original position

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Article-2346758-1A769FEE000005DC-107_634x442

Ciemnego koloru statuetka, ta najwyższa i najdalsza od nas, podobno obraca się sama w muzeum brytyjskim w Manchesterze.

W powyższym linku jest także film.

Jest to część grobowca Tutenchamona, który jest odpowiedzialny za 20 osób, które zginęły w przeszłości jako rezultat przekleństwa tegoż faraona, za naruszenie spokoju jego mumii.

I teraz zaczęły się dziać cyrki ze statuetką.

Manipulacja? Możliwe ale owe 20 osób rzeczywiście zmarło w ciągu kilku miesięcy od momentu otwarcia tego grobowca.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Maj 2015, 16:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Watykan: wysłannicy papieża będą mogli odpuścić grzech aborcji
Podczas Roku Świętego, zaczynającego się 8 grudnia  papież Franciszek wyśle do diecezji "misjonarzy miłosierdzia", czyli kapłanów, którzy będą mogli odpuścić grzech aborcji - ogłosił przewodniczący Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji abp Salvatore Fisichella.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,135634,title,Watykan-wyslannicy-papieza-beda-mogli-odpuscic-grzech-aborcji,wid,17512953,wiadomosc.html

Czy odpuszczanie grzechu aborcji nie jest jednoczesnie zielonym światłem na jej zezwolenie?



Stoję za przebaczaniem bliżnim .Kazdy błądzi...



Jednak czy w takim przypadku informacje tego typu nie staną się "chlebem powszednim?

Morderca 500 dzieci prof.Chazan – uniewinniony !!!

Prof.Chazan zanim stał się fanatycznym katolikiem, za czasów PRL nie kierował się klauzula sumienia  dokonując z premedytacją mordu poprzez aborcję 500 nienarodzonych dzieci i to bez najmniejszych skrupułów oraz skruchy, nie okazując przy tym żadnych ludzkich zachowań oraz odruchów.
Prof. Romuald Dębski – ” Znam lekarzy, którzy się „nawrócili”przestali przerywać ciąże, jak już „wyskrobali” sobie dwa porządne mieszkania sobie albo piękną wille „… bez komentarza.

http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/697289,morderca-500-dzieci-prof-chazan---uniewinniony.html

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Maj 2015, 21:04
KATOLIK NIE KRÓLIK!!! affraid


Papież Franciszek powiedział podczas konferencji prasowej na pokładzie samolotu lecącego z Manilii do Rzymu, że nie zgadza się z opiniami niektórych, że "dobrzy katolicy" muszą być jak "króliki" i mieć dużo dzieci. Podkreślił natomiast, że w rodzicielstwie najważniejsza jest odpowiedzialność.

"Ten przykład, o którym wcześniej wspomniałem, o kobiecie, która spodziewała się swojego ósmego dziecka, a miała już siedem, które były urodzone poprzez cesarskie cięcie, to jest nieodpowiedzialność. Ta kobieta może powiedziała: "nie, ja ufam Bogu". Ale proszę spojrzeć, Bóg daje nam sposoby, by być odpowiedzialnymi..."

Co Benedykt miał na myśli mówiąc ..."Bóg daje nam SPOSOBY ,by być odpowiedzialnym..."

Boga to on napewno nie miał na myśli .

http://www.sadeczanin.info/kosciol-i-religia,10/katolik-nie-krolik-papiez-franciszek-znowu-zaskakuje,68314#.VVI_EnDo6rU

Póki co w Polsce zabierają dzieci matkom ,którym brakuje pieniędzy albo nie mają pracy.

Weronika Grabowska, jak tysiące matek, nie może znaleźć stałego zatrudnienia. To wystarczyło, żeby umieścić jej syna i córkę w rodzinie zastępczej. Niestety, takie "uszczęśliwianie” dzieci na siłę przez państwo to coraz powszechniejsza praktyka.

http://www.wykop.pl/ramka/1919288/zabrali-mi-dzieci-bo-nie-mam-pracy/



Za jedno adoptowane dziecko matka zastępcze dostaje niezłe pieniądze.


Tysiąc złotych za każde dziecko

"Zarzuca się, że rodziny biorą dzieci tylko dla pieniędzy. A te są spore. Rodziny zawodowe otrzymują podstawę w wysokości minimum dwóch tysięcy złotych. Minimum, bo ostatecznie zależy to od ilości dzieci (maksymalnie czwórka) i stopnia trudności w wychowaniu."

http://natemat.pl/31921,zawod-rodzina-zastepcza-zarobki-2-tys-zlotych-plus-tysiac-za-kazde-dziecko-czulem-ze-chodzi-im-tylko-o-pieniadze

Ludzie dajcie więc  te pieniądze matce bez pracy zamiast oddawać dzieci obcym ludziom lub umieszczać je w zakładach wychowawczych ,czy domach dziecka!!!

Dzisiaj na TVP Polonia w wiadomościach słyszę ,ze zabrali matce bliżniaczki (7 lat) bo jest zbyt otyła ...


Wstrząsająca historia wrocławianki. Zabrali jej dzieci, bo... była za gruba!

http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,wstrzasajaca-historia-wroclawianki-zabrali-jej-dzieci-bo-byla-za-gruba-,wia5-3266-24318.html


Sama mam dwoje dzieci...
Nie nawidzè tego świata !!!

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

16th Maj 2015, 03:02
Message reputation : 100% (2 votes)
Watykan oficjalnie uznał Palestynę jako państwo

14 maja 2015 21:47:29

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 201211012275834580_20

Watykan oraz Palestyna w dniu wczorajszym zawarli podstawowe umowy dyplomatyczne. Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie kryje rozczarowania w tej sprawie.

Przedstawiciele obydwu państw spotkali się w środę w Rzymie, zawierając bilateralną umowę, według której Watykan uznaje Palestynę za suwerenne i niepodległe państwo. Dokument również zawiera wpis, regulujący status Kościoła Katolickiego w Palestynie. Watykan od dłuższego czasu nieoficjalnie postrzegał Palestynę za państwo. Palestyński prezydent Mahmoud Abbas w sobotę odwiedzi papieża Franciszka. W Watykanie weźmie udział w ceremonii kanonizacji dwóch sióstr zakonnych, pochodzących z Palestyny.

Według palestyńskich polityków, nowo zawarte stosunki dyplomatyczne to krok w stronę pokoju i sprawiedliwości. Izrael zaś, nie kryje swojego oburzenia w sprawie zawarcia umowy. Rzecznik izraelskiego MSZ twierdzi, że zawarta umowa nie przyczyni się do zawarcia pokoju w regionie, wręcz przeciwnie, może nawet pogorszyć sytuację. Dotychczas łącznię 135 krajów świata uznało Palestynę za niepodległe i suwerenne państwo. Większość państw europejskich jest zdania, iż uznanie państwa palestyńskiego będzie dopiero możliwe po zawarciu pokoju w regionie.

DG

.......................................

Źródło - http://prostozmostu.net/swiat/watykan-oficjalnie-uznal-palestyne-jako-panstwo

Kolejny krok pogłębiający kryzys polityczny w tym regionie.

Oczywiście Izrael jest ekstremalnie nieszczęśliwy z powodu takiej decyzji Watykanu, Abraham Foxman z ADL i pewne kręgi rządowe w USA są oburzone.

Widać wyraźnie odwracającą się kartę w zmaganiach w kierunku III WŚ i napuszczania Islamistów na Izrael i odwrotnie.

Jeżeli Izrael i syjonizm jest częścią biblijnej Bestii, to papież Franciszek postawił poważny krok przeciwko owej Bestii i nie mam wątpliwości, że w ślad za tą decyzją nastąpią kolejne, także skierowane przeciwko Izraelowi i syjonistom.

Świecki, czy raczej tzw. świecki świat nie chce widzieć rzeczywistości. A rzeczywistość to granie wprost kartami biblijnymi odnośnie Izraela i jego rzekomego prawa do Ziemi Obiecanej czyli pradawnego Kanaanu.

Nie jest istotne, jak mas merdia to widzą, ale ruch SYJONISTYCZNY to zdecydowanie ruch skierowany przeciwko Bożemu wzgórzu w Izraelu, Syjonu, które Biblia słowami Boga określa jako święta góra Boża.

Ku rozpaczy syjonistów i Watykanu, obie frakcje nie mają kontroli nad tym świętym Bożym wzgórzem.

Ani papież tam nie zasiada, ani syjoniści.

Owa sytuacja jest w centrum światowej polityki i wszelkie działania mają swoje epicentrum w Izraelu.

Idąc tym tropem widzimy, że Bóg jest żywy i ma na ziemi masę wrogów, którzy udają przed ogłupionymi masami, że On nie istnieje.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 2 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach