Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

18th Styczeń 2021, 18:41
Nawiązując do dzisiejszych postów Henryka ...

https://zbawienie.forumotion.com/t248p475-poczatek-upadku-nierzadnicy-i-babilonu#19679


Jeżeli do tego TERAZ dojdzie to musimy uzbroić się w ogromne zaufanie do naszego Boga ponieważ to jest zapowiedziane w proroctwach tylko kłamliwi wykonawcy wyroku starają się to przedstawić wedle fałszywego obrazu - jak zawsze zresztą ! .

Pytanie brzmi : KIEDY do tego dojdzie a nie CZY do tego dojdzie.


Po to mamy takie informację abyśmy byli gotowi na pojawienie się Syna Bożego , które jest bardzo , bardzo bliskie już ponieważ pętla na szyi Ludu Bożego zaciska się coraz bardziej - my ją widzimy dlatego nie śpimy tylko CZUWAMY jak mówią Słowa Króla Isusa skierowane do nas .

Teraz kilka zdań na temat jak to wygląda politycznie według mego zrozumienia .



To wygląda moim zdaniem  na finałową realizację " Protokołów mędrców syjonu" mającą zakończyć się całkowitym zniszczeniem politycznego syjonizmu czyli satanistycznej demokracji pod berłem Imperium Rzymskiego – ''trójmiasta' Watykanu , Waszyngtonu i Londynu .

Przewrót ogólnoświatowy poprzez ujawnienie zbrodni demokracji żydowskiej , którą chcą poświęcić na ołtarzu aby ludzkość zaakceptowała ...króla Edomu – fałszywego mesjasza , który niby przywróci prawo i sprawiedliwość , zapewne przy pomocy ...praw noachickich !!!

Co to oznacza dla nas to chyba nie muszę kończyć ... taki ucisk plus szczepienia to Wielki Ucisk !

Wygląda na to że Trump został specjalnie wybrany przez Edom do tego celu aby zniszczyć USA i przygotować świat na króla despotę fałszywego narodu wybranego , który okupuje obecnie ziemię świętą .


Protokół 3:
§ 18. Cesarz despota z krwi syjońskiej
Od tej chwili prowadzimy lud od jednego rozczarowania do drugiego, a to w celu, by wyrzekł się i nas również na rzecz Cesarza-despoty z krwi syjońskiej, którego PRZYGOTOWUJEMY dla całego świata.




I tak robili przez ostanie wieki a wiek 20 pokazał to w zupełności!


Nie zawahają się poświęcić tysięcy swoich oraz całego aparatu instytucji , które specjalnie utworzyli takie  aby nie spełniały one oczekiwań ludzi . Mówiąc krótko – Deep State jest przeznaczony do odstrzału poprzez ujawnienie zbrodni politycznego syjonizmu dzięki czemu król Edomu zyska OGROMNE zaufanie . Jeżeli to ogłoszą w TV to wygrali , ponieważ telewizja po to została stworzona a jeżeli ten system ma upaść to szatańska TV przestanie go również wspierać .


Taki przynajmniej jest plan naszych wrogów , którymi Bóg również się posługuje aby ukarać i zniszczyć  Babilon Wielki i  Nierządnice watykańską . Całe ciało orła rzymskiego ma zostać spalone jak mówi nam proroctwo Ezdrasza.


Jak to się zacznie dziać w TYM TYGODNIU to jesteśmy już prawie w domu drodzy bracia i siostry , ponieważ Bóg nie pozwoli IM na ICH fałszywego mesjasza i aż takie zwiedzenie ludzkości .


Ewangelia Mateusza

Rozdział 24:

(23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo tam, nie wierzcie.
(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.
(25) Oto powiedziałem wam.
(26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie.
(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,
(28) Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.
(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.
(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

Isus powiedział nam że oni mogą mówić o mesjaszu ale nie powiedział że zostanie on osadzony na tronie wszechświatowym . To zostanie przerwane pojawieniem się PRAWDZIWEGO Mesjasza Syna Bożego naszego Króla Isusa Chrystusa i ujawnieniem światu i samym Słowianom prawdziwego Narodu Wybranego !


Jak to ma się wszystko do nas ?

Ma się i to OGROMNIE !

JAWNY ABSOLUTYZM ŻYDOWSKI ?!

Jak myślicie ILE życia  nam wtedy zostanie ...gdy będą chcieli wprowadzić prawa noachickie , które nawiasem mówiąc wykluczają również istnienie chrześcijaństwa i wszystkich innych religii poza "doktryną lucyfera" ?!


Dlatego mamy zapowiedzianą pomoc od Boga , ponieważ szatan rzuci się na nas używając wszystkich sił aby może zdążyć przed porwaniem !



Pamiętajcie – 100 procent zaufania do Boga , Ojca naszego i żadnego uczestnictwa pod ŻADNYM pozorem w ewentualnej eksterminacji syjonistów , bo tego pragnie szatan aby skąpać po raz kolejny świat w morzu rewolucyjnej krwi zgodnie z planem 3 wojny światowej  !


Nie bójcie się niczego i NIKOGO ponieważ jako wybrani przez Boga i mający skarb uczynków Prawa przed Jego obliczem macie obietnice od Ojca   :


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 16:
(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.
(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.
(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."


Czuwajmy , obserwujmy i módlmy się do Boga naszego o sprawiedliwość i koniec oszustwa Edomu – niech wszystko stanie się jawne wraz z ujawnieniem się prawdziwego Króla Isusa Mesjasza  !


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Styczeń 2021, 21:49
Przypomnijmy sobie rozmowę Abrahama z Bogiem.

Rodzaju
Rozdział 18:

(20) Potem rzekł Pan: Wielki rozlega się krzyk przeciwko Sodomie i Gomorze, że grzech ich jest bardzo ciężki.

(21) Zstąpię więc i zobaczę, czy postępowali we wszystkim tak, jak głosi krzyk, który doszedł do mnie, czy nie; muszę to wiedzieć!

(22) Potem odwrócili się mężowie i poszli stamtąd do Sodomy. Abraham zaś stał nadal przed Panem,

(23) A zbliżywszy się, Abraham rzekł: Czy rzeczywiście zgładzisz sprawiedliwego wespół z bezbożnym?

(24) Może jest w tym mieście pięćdziesięciu sprawiedliwych; czy także ich zgładzisz i nie przebaczysz miejscu temu przez wzgląd na pięćdziesięciu sprawiedliwych, którzy są w nim?

(25) Nie dopuść, byś miał uczynić coś podobnego, by uśmiercić sprawiedliwego wespół z bezbożnym, by sprawiedliwego spotkało to samo, co bezbożnego. Nie dopuść do tego! Czyż ten, który jest sędzią całej ziemi, nie ma stosować prawa?

(26) I rzekł Pan: Jeśli znajdę w mieście Sodomie pięćdziesięciu sprawiedliwych, przebaczę całemu miejscu ze względu na nich.

(27) Odpowiedział Abraham i rzekł: Oto ośmielam się jeszcze mówić do Pana mego, choć jestem prochem i popiołem.

(28) Może zabraknie pięciu do tych pięćdziesięciu sprawiedliwych, czy zniszczysz całe miasto z powodu tych pięciu? I rzekł: Nie zniszczę, jeżeli znajdę tam czterdziestu pięciu.

(29) Na to ponownie odezwał się do niego i rzekł: Może znajdzie się tam czterdziestu. I odpowiedział: Nie uczynię ze względu na tych czterdziestu.

(30) I rzekł: Niech nie gniewa się Pan, proszę, że jeszcze mówię: Może znajdzie się tam trzydziestu. I odpowiedział: Nie uczynię, jeśli znajdę tam trzydziestu.

(31) I rzekł: Oto ośmielam się jeszcze mówić do Pana: Może znajdzie się tam dwudziestu. I odpowiedział: Nie zniszczę ze względu na tych dwudziestu.

(32) I rzekł: Niechaj nie gniewa się Pan, proszę, gdy jeszcze raz mówić będę: Może znajdzie się tam dziesięciu. I odpowiedział: Nie zniszczę ze względu na tych dziesięciu.

(33) I odszedł Pan, gdy skończył rozmowę z Abrahamem. Abraham zaś wrócił do miejsca swego.

http://www.bibliamesjanska.com/Rdz/19.html

http://www.bibliamesjanska.com/Rdz/20.html


Bóg wyprowadził jednego sprawiedliwego Lota z rodziną nim rozkazał zniszczyć Sodome i Gomorre .


Myślę że powinniśmy być wdzięczni Bogu za Jego widoczną opiekę .




Natomiast ślepy naród zostanie wyprowadzony przez Boga ze względu na Jego Święte Imię oraz obietnicę i osądzony na pustyni .

https://arzareth.home.blog/2020/03/01/historia-naszego-narodu-czesc-druga-nie-ze-wzgledu-na-was-to-czynie-niech-to-wam-bedzie-wiadome-domu-izraela/


Naród nie wie i nie docenia tego spokoju jaki panuje w Polsce względem innych krajów ale MY DOCENIAJMY i dziękujmy Bogu Ojcu naszemu za tą ochronę!


A w Polsce jest więcej niż JEDEN sprawiedliwy nie tak jak był tylko sam jeden Lot w Sodomie !


Lot został ocalony za względu na swoją sprawiedliwość i uczynki .


Przemyślcie to dobrze !!!


...I pamiętajcie że te dni zostaną skrócone ze WZGLĘDU na wybranych mających skarb uczynków Prawa Boga.

To znaczy że Bóg ocali swoich wybranych przed niechybną śmiercią .


1 Ezdrasza

Rozdział 1:

(37) Oświadczam ludowi przychodzącemu łaskę, których dzieci weselą się radością, choć mnie oczami cielesnymi nie widzą, ale duchem wierzą w to, co powiedziałem.

Rozdział 2:

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!


Bóg nikogo sprawiedliwego nie zostawi na gehenne plag swego ostatecznego gniewu opisanych w Objawieniu .
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Styczeń 2021, 22:27
 Ewangelia Mateusza
Rozdział 7:

(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zniszczenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.


(14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.



Dlaczego NIEWIELU ją znajduje?


Ponieważ nie szukają i nie proszą Boga , większość wykazuje się ignorancją, zatem nie znajdują i nie otrzymują.



(7) Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a otworzą wam.

(Cool Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto puka, temu otworzą.



Wy znaleźliście i większością co wchodzi przez szeroką bramę się nie przejmujcie .


Bóg każdego z Izraelitów sprawiedliwie osądzi na pustyni .Nieistotne że o tym nie wiedzą lub nie wierzą. Będzie tylko i wyłącznie wola Boża!


Księga Ezechiela
Rozdział 20:

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;


(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.


(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.


(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Styczeń 2021, 09:28
Ewangelia Jana
Rozdział 7:

(12) A Isus znowu przemówił do nich tymi słowy: Ja jestem światłością świata; kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość żywota


Uznajesz Isusa Mesjasza za Syna Bożego i Króla to idziesz w światłości a nie w ciemności .


Jeżeli tak jest to dziękuj Bogu Wszechmogacemu za to że tobie to umożliwił .


Jeżeli nie potrafisz bądź masz ciągle jakieś wątpliwości PROŚ Ojca o ...DOWODY ,które będziesz umiał zrozumieć.


Czasu na to pozostało już niewiele !


Ewangelia Jana
Rozdział 6:

(44) Nikt nie może przyjść do mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który mnie posłał, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym.

(45) Napisano bowiem u proroków: I będą wszyscy pouczeni przez Boga. Każdy, kto słyszał od Ojca i jest pouczony, przychodzi do mnie.



Światłość żywota to posłuszeństwo wobec Boga i Jego Przykazań oraz Syna , który pokazał to czego Adam nie zrobił .


Jeżeli nadal jeszcze masz z tym problem aby uznać Isusa za Króla

to PROŚ szczerze Ojca a ...BĘDZIE CI DANE !!!


2 Ezdrasza
Rozdział 2:

(45) On odpowiadając rzekł mi: "Oni są tymi, którzy szatę śmiertelną zdjęli, a nałożyli nieśmiertelną, a wyznali imię Pańskie: Teraz są koronowani i otrzymują palmy."


(46) I rzekłem aniołowi: "Któż to ten młody człowiek, który wkłada korony na nich i palmy daje w ich ręce?"


(47) A on odpowiedział i rzekł mi: "To jest Syn Boży, którego oni na świecie wyznali." Więc ja rozpocząłem chwalić tych, którzy stali mężnie dla imienia Pańskiego.


Na tym świecie musicie uznać Boga i podporządkować się Isusowi Synowi Bożemu naszemu Królowi aby móc otrzymać koronę z Jego ręki jako wierni słudzy i przyszli członkowie sprawiedliwego 1000 letniego rządu Królestwa Bożego.


Wyznać Isusa oznacza uznać Go za Króla , Syna Bożego i być posłusznym oraz wiernym sługą przestrzegajacym Przykazań Bożych i nauki Isusa , która przekazał Mu sam Bóg Ojciec a którą mamy w Ewangeliach Mateusza i Jana .

Widzimy sami że to zupełnie co innego niż "chrześcijańskie publiczne wyznanie Jezusa" po którym nadal możecie grzeszyć i w kółko otrzymywać fałszywe przebaczenie od fałszywych pasterzy .

To nie jest nauka Syna Bożego.

To nie jest nauka Boża.



Jeżeli to całkowicie rozumiesz ponieważ zostało ci to dane od Ojca , rozumiesz również niezwykłą mądrość i moc poniższego wersetu .



(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!


I jeszcze jedno :


Aby otrzymać taka władzę i moc trzeba udowodnić że się na nią zasługuje.


Objawienie Isusa
Rozdział 2:

(25) Trzymajcie się tylko mocno tego, co posiadacie, aż przyjdę.


(26) Zwycięzcy i temu, kto pełni aż do końca UCZYNKI MOJE , dam władzę nad poganami,


(27) I będzie rządził nimi laską żelazną, i będą jak skruszone naczynia gliniane;


(28) Taką władzę i Ja otrzymałem od Ojca mojego; dam mu też gwiazdę poranną.


(29) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Styczeń 2021, 21:17
Objawienie Isusa
Rozdział 16:

(Cool A czwarty wylał czaszę swoją na słońce; i dana mu została moc palenia ludzi żarem.


(9) I byli ludzie popaleni wielkim żarem, i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie opamiętali się, by mu oddać chwałę.


(10) A piąty wylał czaszę swoją na tron zwierzęcia; i pogrążyło się królestwo jego w ciemnościach, i gryźli ludzie z bólu swoje języki.


(11) I bluźnili Bogu nieba z powodu swoich bólów i z powodu swoich wrzodów, i nie opamiętali się w swoich uczynkach.



Ludzie będą wiedzieli że to Bóg  stoi za plagami OSTATECZNEGO gniewu Bożego , pomimo tego nie będą chcieli oddać Bogu chwały.


Będa woleli bluźnić Bogu niż uznać Jego władzę.


Ci oddający część Bestii będą woleli zginąć...zupełnie tak jak nasienie węża. Tacy do Królestwa Bożego się nie nadają!


Objawienie Isusa
Rozdział 16:

(1) I usłyszałem donośny głos mówiący ze świątyni do siedmiu aniołów: Idźcie i Wylejcie siedem czasz gniewu Bożego na ziemię.


(2) I wyszedł pierwszy, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię Bestii i oddających pokłon jej ikonie.



Ostatnimi co oddadzą chwałę Bogu będą ci którzy zrobią to po zmartwychwstaniu dwóch świadków Boga po 1260 dniach ich prorokowania i plagach siedmiu trąb anielskich z rozdziałów 8 i 9.


Gehenna ostatecznych 7 czasz gniewu Bożego jaka się po tym rozpocznie nie dosiegnie już nikogo sprawiedliwego!


Tak jak w przypadku Sodomy i Gomory.


Objawienie Isusa
Rozdział 15:

(1) I widziałem inny znak na niebie wielki i dziwny: siedmiu aniołów z siedmiu ostatnimi plagami, gdyż na nich zakończył się gniew Boży.


(2) I widziałem jakby morze szkliste zmieszane z ogniem, i tych, którzy odnieśli zwycięstwo nad zwierzęciem i jego posągiem, i nad liczbą imienia jego; ci stali nad morzem szklistym, trzymając harfy Boże.

(3) I śpiewali pieśń Mojżesza, sługi Bożego, i pieśń Baranka, mówiąc: Wielkie i dziwne są dzieła twoje, Panie, Boże Wszechmogący; sprawiedliwe są drogi twoje, Królu narodów;

(4) Któż by się nie bał ciebie, Panie i nie uwielbił imienia twego? Bo Ty jedynie jesteś święty, toteż wszystkie narody przyjdą i oddadzą ci pokłon, ponieważ objawiły się sprawiedliwe rządy twoje.

(5) A potem widziałem, i oto otwarła się w niebie świątynia Namiotu Świadectwa,


(6) I wyszło ze świątyni siedmiu aniołów, mających siedem plag, odzianych w czyste, lśniące płótno i opasanych przez pierś złotymi pasami.

(7) A jedna z czterech postaci dała siedmiu aniołom siedem złotych czasz, pełnych gniewu Boga, który żyje na wieki wieków.

(Cool I napełniła się świątynia dymem od chwały Bożej i mocy jego, i nikt nie mógł wejść do świątyni, dopóki nie dopełni się siedem plag siedmiu aniołów.


Tak jak w przypadku potopu ziemia zostanie oczyszczona z wszelkiego ciała, które będzie zagrażać bezpieczeństwu ludzi w 1000 letnim Królestwie Bożym z Królem Isusem Chrystusem jako Mesjaszem.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Styczeń 2021, 19:09
 Ewangelia Mateusza
Rozdział 23:


(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia Gehenny?


(34) Oto dlatego ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.


(35) Aby obciążyła was cała sprawiedliwa krew, przelana na ziemi - od krwi sprawiedliwego Abla, aż do krwi Zachariasza, syna Barachiaszowego, którego zabiliście między świątynią a ołtarzem.


(36) Zaprawdę powiadam wam, spadnie to wszystko na ten ród.


(37) Jeruzalem, Jeruzalem, które zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie byli posłani, ileż to razy chciałem zgromadzić dzieci twoje, jak kokosz zgromadza pisklęta swoje pod skrzydła, a nie chcieliście!

(38) Oto wam dom wasz pusty zostanie.

(39) Albowiem powiadam wam: Nie ujrzycie mnie odtąd, aż powiecie: Błogosławiony, który przychodzi w imieniu Pańskim.


Nasienie węża ujrzy Isusa  podczas swego sądu gdy będą Go błogosławić lecz wtedy będzie na to... JUŻ ZA PÓŹNO !

Isus proroczo powiedział im to prosto w twarz lecz nie potrafią aż do tej pory tego zaakceptować i się podporządkować.

Dlatego marnie zginą i pójdą na męki.

Śmierć to za mało dla tych zbrodniarzy!



Księga 1 Henocha
Rozdział 62:

9 Wszyscy potężni królowie, wielmoże i panowie ziemscy padną przed nim na twarz, pokłonią się i złożą nadzieję w tym Synu Człowieczym. Będą go błagać i prosić o łaskę. 10 Ale sam Pan Duchów porazi ich lękiem, tak że spiesznie od Niego uciekną, oblicza ich zapłoną wstydem, a ciemność pokryje ich twarze. 11 Pochwycą ich aniołowie kary i ODPŁACĄ za zło, które wyrządzili Jego dzieciom i Jego wybranym. 12 Staną się widowiskiem dla Jego sprawiedliwych i wybranychUcieszą się, bo spadnie na nich gniew Pan Duchów i Jego miecz nasyci się ich krwią. 13 Sprawiedliwi i wybrani zostaną w ów dzień zbawieni i odtąd nigdy nie zobaczą oblicza grzeszników i niepewnych.

Księga 1 Henocha

Rozdział 63:

I Henocha 63:1 W owych dniach potężni królowie, panowie ziemscy będą błagać aniołów kary, którym zostali wydani, o chwilę zwłoki, aby mogli upaść i oddać cześć Pan Duchów oraz wyznać przed Nim swoje grzechy2 Będą błogosławić i chwalić Pan Duchów i powiedzą: „Błogosławiony niech będzie Pan Duchów i Pan królów, Pan potęgi i Pan bogactwa, Pan chwały i Pan mądrości! Wszystko, co tajemne, jest przed Tobą jasne, a moc i Twoja po wszystkie pokolenia, Twoja chwała na wieki wieków. Głębokie i nieprzeliczone są wszystkie Twoje tajemnice, a Twoja sprawiedliwość niezmierzona. 4 Teraz wiemy, że powinniśmy chwalić i błogosławić Pana królów i Tego, który jest Królem nad wszystkimi królami”. 5 Powiedzą: „Kto nam da chwilę zwłoki, abyśmy mogli chwalić, dziękować i błogosławić Go i wyznać nasze grzechy przed Jego chwałą? 6 Teraz oczekujemy trochę zwłoki, ale nie znajdujemy. Jesteśmy wypędzani i nie otrzymujemy [jej]. Odeszło od nas światło i ciemność będzie naszym mieszkaniem na wieki wieków. 7 Bo nie wyznaliśmy naszej wiary wobec Niego i nie chwaliliśmy imienia Pana królów i nie uwielbiliśmy Pana za wszystkie Jego dzieła. Całą naszą nadzieję złożyliśmy w berle naszego królestwa i w naszej chwale. 8 Nie zbawi On nas w dniu naszego ucisku i klęski i nie znajdziemy chwili zwłoki, by wyznać, że nasz Pan jest wierny we wszystkich swych poczynaniach, we wszystkich swych sądach i sprawiedliwości i że Jego sądy nie mają względu na osoby. 9 Odeszliśmy od niego z powodu naszych czynów, a wszystkie nasze grzechy dokładnie policzono”. 10 Następnie dodadzą: „Nasze dusze nasyciły się dobrami nabytymi niegodziwie, lecz to nie przeszkoda, abyśmy poszli w płomienie męki Szeolu”. 11 Potem oblicza ich napełnią się ciemnością i wstydem przed owym Synem Człowieczym i zostaną od niego odpędzeni. Pomiędzy nim a nimi stanie miecz



12 Tak mówi Pan Duchów: „To jest PRAWO i sąd przeciw MOŻNYM, KRÓLOM, WŁADCĄ i POSIADACZĄ ziemi WYDANE przez Pana Duchów”.





Ewangelia Mateusza
Rozdział 13:

Mateusza 13:(40) Tak, jak zbiera się kąkol i spala w ogniu, tak będzie przy końcu tego świata. (41) Syn Człowieczy pośle swoich aniołów a oni zbiorą z Królestwa jego wszystkie zgorszenia oraz tych, którzy popełniają nieprawość, (42) I wrzucą ich do pieca ognistego; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. (43) Wtedy sprawiedliwi zajaśnieją jak słońce w Królestwie Ojca swego. Kto ma uszy do słuchania, niech słucha! (49) Tak będzie przy końcu świata; wyjdą aniołowie i wyłączą złych spośród sprawiedliwych, (50) I wrzucą ich w piec ognisty; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów

https://arzareth.home.blog/2019/12/16/co-sie-dzieje-z-duszami-po-smierci-czesc-pierwsza-dusze-zloczyncow/ [/b]


--------------------------

Nic nie dzieje się bez przyczyny!


http://www.zbawienie.com/doktryna-lucyferianska.htm

Swoim postępowaniem dawali od początku swego istnienia,  od samego mordercy Kaina  i dalej dają DOWODY słuszności WYDANEGO przez Boga  sądu i wyroku przeciwko NIM !

Już wkrótce czas odpłaty dla Was ... inteligentni głupcy .

Bóg jest NIESKOŃCZENIE cierpliwy i miłosierny dla WAS, czy ugniecie swój kark podczas zbliżającego się 42 miesięcy czasu sądu?!

Znamy proroctwa Objawienia....

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

29th Styczeń 2021, 23:10
Księga Izajasza
Rozdział 32:

(5) I głupiego już nie będą nazywali szlachetnym, a o łotrze nie będą mówić, że zacny.


(6) Bo głupi mówi głupie rzeczy, a jego serce knuje złość, popełnia niegodziwość i mówi przewrotnie o Panu, dopuszcza, że głodny cierpi niedostatek, a pragnącemu odmawia napoju.


(7) Oręż łotra jest zgubny, ma on zdradzieckie zamysły, chcąc nędzarzy zrujnować słowami kłamliwymi, chociaż sprawa ubogiego jest słuszna.





COVID umożliwił dostrzec jeszcze bardziej prawdziwą naturę rządzących nami istot bez sumień.


Mowa o psychopatycznym głupim nasieniu węża.

Bóg sam używa tego słowa "GLUPI" i to wielokrotnie !!!


Wielu naszych rodaków zaczyna dostrzegać że z władzami coś jest nie tak .

Tylko że oceniają ich swoimi kategoriami, według siebie.

A tak się nie da !

Nasienie węża myśli inaczej , jest odmienne od nas i nie kocha ono Boga i nie potrafi nas zrozumieć że my CHCEMY służyć i być posłuszni Bogu oraz Synowi ze szczerego serca nie wołają nic w zamian!

Bóg to wie i widzi i dlatego błogosławi wszystkim tym którzy Go miłują i przestrzegają Jego Przykazań.


Teraz proźba do was czeladzio Boża .


Pomóżcie i wy pomóc dostrzec swoim bracią i siostra Izraelitom tą ogromną różnicę między nami a nimi - synagogą szatana!

Dawajcie link do tego artykułu napisanego przez Henryka na stronach internetowych o tzw 'teoriach spiskowych ' które odwiedzacie .

Wielu naszych myślących samodzielnie rodaków czyta takie strony - Niech poznają czym się różni PRAWICA od LEWICY .


Wkońcu ten świadomy wybór czeka każdego mieszkańca ziemi!

Link do artykułu Henryka :


http://www.zbawienie.com/doktryna-lucyferianska.htm  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

31st Styczeń 2021, 07:27
https://polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2668350,Syria-ulewy-zniszczyly-obozowiska-dla-uchodzcow-W-pomoc-wlacza-sie-Polska-Misja-Medyczna


Ulewne deszcze w Syrii.

Oczywiście przedstawione w negatywnym świetle ponieważ obóz dla uchodźców został podtopiony .Obóz w którym na dodatek szaleje ten śmiercionośny wirus !!

Od jakiegoś czasu słyszy się o tzw " anomaliach pogodowych " wokół ziemi izraelskiej na pustynnych terenach.

Wiadomości na ten temat bardzo rzadko docierają do naszych uszu ponieważ świat szatana bardzo o to dba.

Tym razem ogłosili to i przy okazji będą wyłudzać kasę od naszych naiwnych rodaków na rzekomą pomoc dla tych biednych ludzi , którzy cierpią z powodu działań USA i Edomu !


Ziemia spieczona i wyschnięta ma się zazielenić jak pisał Izajasz!


Prócz tego:

(6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce PRZYGOTOWANE przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.(Objawienie Isusa 12)


Bóg działa w sprawie swego ludu , nawet jak ten lud nic nie wie i nie przeczuwa!!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Luty 2021, 09:36
Brawo dla tego odważnego człowieka, chrześcijanina, który powierzył swój kraj Bogu .

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/John_Magufuli


Artykuł tego lewicowego portalu zapewne ma na celu wyśmianie tej decyzji władz Tanzani lecz tak naprawdę jest to najlepsza decyzja jaką mogą podjąć wszystkie rządy na ziemi.


https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/Prezydent-krytykuje-lockdown-i-szczepionki.-Chroni-nas-Bog-04-02-2021


Prezydent Duda wierzy w szczepionkę, a rząd PiS, kupuje kolejne miliony dawek od firmy Pfizer. Zupełnie inne podejście do tej kwestii ma prezydent Tanzanii John Magufuli, który stwierdził, że jego kraj nie potrzebuje lockdownu ani szczepienia na COVID-19. Zdaniem polityka, najlepiej przed pandemią chroni… Bóg! To właśnie dlatego Tanzania nie ma w planach choćby zakupu szczepionek.


Tanzania w ogóle nie przejmuje się pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Jak przypomina Radio ZET, władze afrykańskiego państwa przestały zgłaszać dane dotyczące liczby zakażeń koronawirusem w połowie 2020 roku. Wcześniej zgłoszono jedynie 509 zakażeń i 21 ofiar śmiertelnych.

Dlaczego prezydent Tanzanii jest antyszczepionkowcem? Jego zdaniem, gdyby szczepionki były tak dobre, „biali przynieśliby szczepionkę nawet przeciw HIV/AIDS”. Uważa, że w Tanzanii koronawirus został pokonany za pomocą modlitwy i postu.  



Jak do tej pory NIC Tanzani z tego powodu nie zrobili .

Prezydent tego kraju po prostu...olał to oszustwo wraz ze szczepieniami o których będąc Afrykaninem dobrze wie co zrobiły milionom ludzi na tym kontynencie ,i zawierzył kraj Bogu .


Nie żadnej 'matce boskiej ' jak zgraja z Wiejskiej w Polsce tylko Bogu !!!


Tacy właśnie ufający Bogu odważni ludzie z innych narodów będą odmawiać oddania pokłonu Bestii i brania pieczęci jej imienia na czoło badź prawą rękę po porwaniu ,zaprowadzeniu Słowian na pustynię oraz ogłoszeniu Ewangelii wiecznej wszystkim narodom ,ludą i języką ziemi !


Zostaną za to zabici przez Bestie ale zmartwychwstaną za to do życia wiecznego w 1000 letnim Królestwie aby rządzić wśród swoich narodów jako podlegli Isusowi i 144 000 królowie z innych narodów .


Objawienie Isusa
Rozdział 20:

(4) I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Isusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu Bestii ani ikonie jej i nie przyjęli pieczęci na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat.

(5) Inni umarli nie ożyli, aż się dopełniło tysiąc lat. To jest pierwsze zmartwychwstanie.

(6) Błogosławiony i święty ten, który ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu; nad nimi druga śmierć nie ma mocy, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa i panować z nim będą przez tysiąc lat.



Panie , Boże nasz wspieraj wszystkich którzy w Tobie pokładają nadzieję .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Luty 2021, 08:30
 Wielki Ucisk na Słowacji .

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/brytyjski-wariant-koronawirusa-dominuje-na-słowacji/ar-BB1dqWwZ

"Rząd na posiedzeniu w piątek zdecydował, że ponownie o 40 dni przedłuża stan wyjątkowy. Będzie to jeszcze musiał potwierdzić parlament, w którym gabinet ma większość konstytucyjną. Zdecydowano także o przedłużeniu zakazu poruszania się poza miejscem zamieszkania. Tylko posiadanie negatywnego wyniku testu pozwoli od środy na pójście do pracy, odbiór korespondencji na poczcie, paczki z zakupionym w sklepie internetowym towarem lub załatwienie sprawy w banku.

Bez testu można zrobić najbardziej potrzebne zakupy oraz spędzić czas na świeżym powietrzu. W powiatach mniej dotkniętych koronawirusem będą wystarczały testy robione raz na dwa tygodnie. W pozostałych powiatach testy będą musiały być robione częściej."  



 Ponoć Słowacja to ICH poligon doświadczalny...



Módlmy się do Boga aby zakończył to światowe oszustwo a odpowiedzialnych za nie  SUROWO i przykładnie ukarał .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Luty 2021, 05:41
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/youtube-skasował-kanał-life-site-news-setki-tysięcy-ludzi-straciło-dostęp-do-naszych-treści/ar-BB1dzYxR

"YouTube skasował kanał Life Site News, największego katolickiego serwisu na świecie. "Straciliśmy dostęp do ponad 300 000 obserwujących" – poinformował portal.


Kanał LSN miał 300 tys. subskrypcji. Serwis apeluje, by wspierać go na alternatywnych platformach. "Możecie obejrzeć nasze aktualne filmy na Rumble "  



O jakie wsparcie chodzi?

Oczywiście że o finansowe czyli pieniądze.

Każdy kto pisze Prawdę ku czci Boga i Syna oraz aby dzielić się nie z innymi nie dla własnych celów tylko aby kierować ku Bogu oraz Królowi Isusowi nie pobiera żadnych opłat ani nie prosi /żebrze o tzw wsparcie.

Wsparcie i duchowe i materialne daje wtedy Bóg!



Inny artykuł w podobnym temacie...


Mówią że yotube zablokował kanał za mający się ukazać film mówiący "O prawdziwych celach LGBT"

https://dorzeczy.pl/opinie/170706/kratiuk-o-blokadzie-pch24-cenzura-zza-granicy-wymierzona-w-polskie-tresci.html?utm_source=msn.com&utm_medium=related&utm_campaign=


No cóż, my znany ICH cele ale wielu jeszcze się dziwi że Jewtube czy Fakebook blokują treści nie będące zgodne z lewicową polityką czyli otwarcie promującą doktrynę szatańską.

Oczywiście inaczej rzecz ma się z Z fałszywą prawicą ale to wiemy że prawdziwa prawica to 10.PRZYKAZAŃ Boga a nie tylko krytyka lewicy  bez podawania prawdy o szatanie i nasieniu węża ...



Wpadł mi również w oko dziś artykuł , który pobieżnie przeczytałem i zacytuje to co jest tam prawdą aczkolwiek delikatnie napisaną ....

Artykuł z 2020 roku :

https://dorzeczy.pl/swiat/171483/big-tech-vs-polska.html?utm_source=msn.com&utm_medium=related&utm_campaign=


 "Ktoś powie, że przecież jest to prywatna firma. Ma prawo narzucać swoje reguły i wymagać aby się wszyscy podporządkowali. Ma prawo robić co jej się podoba. Tak? No to, co by było, jakby Facebook usuwał wszelkie pro-izraelskie treści? Albo jakby Google ściągał z Youtube wszelkie filmy reklamujące postulaty LGBT? Albo Twitter dozwoliłby jedynie teksty głoszące niższość rasową Murzynów? Nawet trzy minuty by to nie trwało. Oblałby Big Tech sztorm fekalii. Zaczęłoby kajanie się. Czyli nieważne, że prywatna firma. Pewne standardy są. A więc dlaczego sekuje się i prześladuje katolickie, konserwatywne i narodowe treści? Hipokryzja!"  

Oczywiście że tak akceptując regulamin tych portali zgadzamy się na ich lewe poglądy i politykę i po części również i na związana z tym cenzurę pewnych treści.... .



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

12th Luty 2021, 10:05
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/trump-niemal-zmarł-na-koronawirusa-szokujący-przeciek/ar-BB1dCuTw

Stek bzdur których w ogóle nie WARTO cytować ani czytać . Epidemii nie ma , a sezonowa 'grypa' podczas której nasze organizmy oczyszczają się z TRUCIZN , którymi ONI sami nas trują została nazwana 'śmiercionośną ZAKAŹNĄ chorobą ' .

Ta wymyślona choroba posłużyła jako ogromne kłamstwo pretekstu i wytłumaczenia dla zastrzyków którymi na niespotykaną dotąd skalę, OGÓŁNOŚWIATOWĄ , chcą doprowadzić do ....zniknięcia GATUNKU ludzkiego !

To jest "Wielki Ucisk jakiego jeszcze nie bylo " i dzisiejszy film co Henrykowi podesłano uświadomił mi to jeszcze bardziej.



Wracajac jednak do tego artykułu z początku posta to podaje tylko ze względu na bardzo ciekawe przykładowe zdjęcie Trumpa .


Moje Posty -Bartek  - Page 11 Bb1dco10


Przypadek czy CELOWO zrobiono tak to zdjęcie Trumpa ze skrzydłami ?


Wiemy że oni NIC nie robią przypadkowo lecz wszystko ma swój cel .


Czy to ukryta wiadomość/podtekst że Trump to jednak upadły anioł a może to wiadomość....DO NAS abyśmy tak myśleli bo przecież szatan i Bestia WIEDZĄ doskonale o czym my tu piszemy na tym szczególnym forum...


W najbliższych tygodniach wiele powinno się zacząć wyjaśniać .


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Luty 2021, 18:39
Mialem dziś bardzo zajety dzień i dopiero przeczytałem przed chwilą nowy niezwykły artykuł Henryka .

http://www.zbawienie.com/bliskie-wypelnienie-proroctw.htm

Bardzo prosty i przejrzysty sposób przedstawienia nam czasów w jakich jesteśmy przez Henryka musi spowodować zrozumienie u wielu , zwłaszcza jeżeli nad procesem naszego nauczania czuwa sam Bóg !

Księga Daniela
Rozdzial 12:

(4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę do czasów końca, aż wielu będzie pouczonych i wiedza się powiększy.

Ewangelia Jana
Rozdział 6:

(44) Nikt nie może przyjść do mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który mnie posłał, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym.

(45) Napisano bowiem u proroków: I będą wszyscy pouczeni przez Boga. Każdy, kto słyszał od Ojca i jest pouczony, przychodzi do mnie.


Porwanie może wydarzyć się w każdej chwili .Nie wiemy jaki etap pieczętowania już minął ale widzimy co się dzieje!

Już zapowiadają póki co bardzo delikatnie 3 faze na ...początek Marca !

A 28 Marca jest coroczna Pascha i wiele się może do tego czasu jeszcze wydarzyć jak atak szatana na chłopczyka!

Ufajmy Bogu Ojcu naszemu i czekajmy na rozwój zdarzeń!!!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

18th Luty 2021, 23:11
Nauki Pawła to  POPULARNE nauki tego świata szerokiej drogi ku zagładzie.


Całe chrześcijaństwo z jego fałszywymi prorokami szatańskich proroctw.

Nie bądźcie naiwni i latwiowierni dając się schwytać w tą sieć .

Bądźcie mądrzy , ostrożni i podejrzliwi w stosunku do samozwańczych nauczycieli chcących was sprowadzić na zła drogę.

Nie potrzebujecie by wam ktoś tłumaczył drogę żywota jeżeli już ją poznaliście .

Ona jest prosta i macie ją nakreśloną przez Boga i Syna.


Bóg jest waszym przewodnikiem a Król Isus nauczycielem a Duch Prawdy w was mieszka ponieważ jesteście z Prawdy i słuchacie Słów Boga i Syna .


Drogę żywota macie podaną bardzo dokładnie przez Boga i Syna , poświadczoną w dodatku świadectwem naocznych świadków apostołów Isusa jak Jan .


Paweł nie znał Isusa i był zwykłym kłamcą. Jak zresztą Isus nazwał go w Objawieniu.


Jeżeli wtrącicie do tej objawionej wam już drógi żywota nauki 'apostoła ' Pawła to jak mówił nasz Król Isus Chrystus odrobina zakwasu zepsuje całe ciasto .



Pozostańcie na wąskiej drodze Prawdy aby wasze zwycięstwo zakończyło się wypełnieniem obietnicy jaką wam złożył Bóg a poświadczył Syn Boży !


Nie dajcie się zwieść!


Objawienie Isusa
Rozdział 2

(25) Trzymajcie się tylko mocno tego, co posiadacie, aż przyjdę.

(26) Zwycięzcy i temu, kto pełni aż do końca uczynki moje, dam władzę nad poganami,

(27) I będzie rządził nimi laską żelazną, i będą jak skruszone naczynia gliniane;

(28) Taką władzę i Ja otrzymałem od Ojca mojego; dam mu też gwiazdę poranną.


Rozdział 3:

(11) Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej.



Nie dajcie sobie odebrać życia wiecznego i obiecanej wam korony królewskiej idąc w głębiny szatańskie wroga Boga i Syna Bożego tak zwanego 'apostoła' Pawła faryzeusza Edomity plemienia żmijowego .



List Jana
Rozdział 2:

(15) Nie miłujcie świata ani tych rzeczy, które są na świecie. Jeśli kto miłuje świat, nie ma w nim miłości Ojca.


(16) Bo wszystko, co jest na świecie, pożądliwość ciała i pożądliwość oczu i pycha życia, nie jest z Ojca, ale ze świata.


(17) I świat przemija wraz z pożądliwością swoją; ale kto pełni wolę Bożą, trwa na wieki,


(18) Dzieci, ostatnia to już godzina. A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało. Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina.


(19) Wyszli spośród nas, lecz nie byli z nas. Gdyby bowiem byli z nas, byliby pozostali z nami. Lecz miało się okazać, że nie wszyscy są z nas.


(20) A wy macie namaszczenie od Świętego i wiecie wszystko.


(21) Nie pisałem wam nie dlatego, że nie znacie prawdy, ale dlatego, że ją znacie i że żadne kłamstwo nie wywodzi się z prawdy.


(22) Któż jest kłamcą, jeżeli nie ten, który przeczy, że Isus jest Chrystusem? Ten jest antychrystem, kto podaje w wątpliwość Ojca i Syna.


(23) Każdy, kto podaje w wątpliwość Syna, nie ma i Ojca. Kto wyznaje Syna, ma i Ojca.


(24) To, co słyszeliście od początku, niech pozostanie w was. Jeżeli pozostanie w was to, co od początku słyszeliście, i wy pozostaniecie w Synu i w Ojcu.


(25) A obietnica, którą sam nam dał to żywot wieczny.


(26) To wam napisałem o tych, którzy was zwodzą.


(27) Ale to namaszczenie, które od niego otrzymaliście, pozostaje w was i nie potrzebujecie, aby was ktoś uczył; lecz jak namaszczenie jego poucza was o wszystkim i jest prawdziwe, a nie jest kłamstwem, i jak was nauczyło, tak w nim trwajcie.


(28) A teraz, dzieci, trwajcie w nim, abyśmy, gdy się objawi, mogli śmiało stanąć przed nim i nie zostali zawstydzeni przy przyjściu jego.


(29) Jeżeli wiecie, że jest sprawiedliwy, wiedzcie też, że każdy, kto postępuje sprawiedliwie, z niego się narodził.


----------

My tutaj z Henrykiem pokarm na czas słuszny wam dajemy jednak nie możemy i nie chcemy wam przedstawiać żadnych INNYCH nauk i doktryn poza tymi co nam wszystkim objawil Bóg i Syn na kartach Biblii.

A tak czynią fałszywi prorocy i różnego rodzaju nauczyciele chrześcijaństwa wszędzie pchając Pawła z naukami szatana a nie Boga i Syna .

Przedstawiamy zrozumienie proroctw a naszą rolę jako sług Bożych w tych czasach opisaliśmy w tym dziale:

https://zbawienie.forumotion.com/t386-rola-dwoch-prowadzacych-to-forum

Ku chwale Boga i Syna !!!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Luty 2021, 09:46
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/człowiek-zakażony-nowy-wirusem-ptasiej-grypy/ar-BB1dRzMw

Kolejna cegiełka w oszustwie 'wielkich epidemii' które serwują nam ostatnio szatańskie władze.

Już powiedzieli że wysłali do WHO raport . No to oczywiste , przecież jakby nie wysłali 'raportu' jeszcze ludzie gotowi pomyśleć że to wszystko jest ....UKARTOWANE i się ze sobą LĄCZY !

Przecież wiemy że to tylko informacja mająca na celu wzmocnienie oszustwa i może próba wywołania głodu poprzez światową panikę i masowe mordowanie drobiu !


A Bill Gates ma przecież bezpiecznie SZTUCZNE mięso, które Cię nie zarazi!!


Straszą ostatnio wszystkim czym się da łącznie z tajemniczą "chorobą X" WHO oraz nawet Ebolą .


Po tych psychopatach , którym czas kończy się nieubłaganie możemy się już wszystkiego spodziewać .


Grzechy LEWICY są coraz bardziej widoczne , łącznie z kapłaństwem chrześcijaństwa uwikłanego w MASOWE gwałty na dzieciach!


To nie jest pełnienie woli Bożej !!!



Ewangelia Mateusza
Rozdział 7:

(20) Tak więc po owocach POZNACIE ICH.


(21) Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mego, który jest w niebie.


(22) W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?

(23) A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.


(24) Każdy więc, kto słucha tych słów moich i wykonuje je, będzie przyrównany do męża mądrego, który zbudował dom swój na opoce.


(25) I spadł deszcz ulewny, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, ale on nie runął, gdyż był zbudowany na skale.


(26) A każdy, kto słucha tych słów moich, lecz nie wykonuje ich, przyrównany będzie do męża głupiego, który zbudował swój dom na piasku.


(27) I spadł ulewny deszcz, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, i runął, a upadek jego był wielki.


(28) A gdy Isus dokończył tych słów, zdumiewały się tłumy nad nauką jego.


(29) Ponieważ uczył je jako mający władzę, a nie jak ich uczeni w Piśmie.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Luty 2021, 09:47
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/prezydent-tanzanii-zmienia-zdanie-modlitwa-nie-pokonała-covid/ar-BB1dTttd

Albo go zastraszyli albo od początku taka była strategia .Tego się raczej nie dowiemy...

I ten tytuł "Modlitwa nie pokonała COVID"

Dwoja się i troją aby ludzie nie zaczęli wołać do Boga o ratunek przed nimi !

Ośmieszyć modlitwę do Boga że to zabobon lecz my wiemy jaką siłę ma szczera  modlitwa do Boga!

I dlatego szatan nic w naszej sprawie nie wskóra poza może i czasem uciążliwymi atakami , które są do wytrzymania i dzięki pomocy od Boga je znosimy a i tak wychodzimy z nich silniejsi niż byliśmy !


To w końcu spowoduje akcję ratunkową Boga ponieważ szatan w swej desperacji jak to się mówi po prostu ...przegnie pałke!!!

bounce  bounce  cheers  cheers  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Luty 2021, 08:55
 Takiej bzdury już dawno nie było.

Chwytają się wszystkiego by zastraszyć ludzi !!

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/amerykański-super-wirus-hybrydowy-nas-zmiecie-nowa-mutacja/ar-BB1dUwzE?li=BBr5CAq

Jednak ostatnie zdanie z tych bzdur nasienia węża jest BARDZO wymowne ....

"Czujecie oddech niebezpieczeństwa na karku? My, niestety, tak."


Czyżby to był oddech....Syna Bożego Isusa Chrystusa!!!


(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia Gehenny?(Mat 23)


Niech się stanie za wszystkie wasze zbrodnie i zero chęci na zmianę swego postępowania !

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Luty 2021, 08:40
Bardzo ważne obwieszczenie władz nasienia węża w Anglii....

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/anglia-ani-jednego-przypadku-grypy-w-2021-roku-najniższe-wskaźniki-od-1888/ar-BB1dXbRI

No pewnie skoro NAZWĘ grypy zmieniono na "COVID 19   KoronaWirus" !!!

To jak ...przyznanie się do winy !

Wszystkie przypadki grypy zaliczono w poczet przypadków nieistniejącej choroby aby wzmocnić  oszustwo epidemii i usankcjonować tym słuszność DALEJ  nielegalnych szczepień.!



Bez Boga i Syna Bożego nie ma szans na zniszczenie tego wielkiego oszustwa ponieważ...ONI będą kłamać dopóki wszystkich Słowian nie zaszczepią.


Morawiecki planuje do września 20 milionów zaszczepionych i zapewne takie wytyczne otrzymał od szatana , raczej nie osobiście ale musi byc posluszny jeśli chce być premierem i może nawet zostać  przy życiu .Już nie mówiąc że jest Żydem nasienia węża i nie ma żadnego problemu z mordowaniem narodu wybranego .

Skąd wezmą tylu chętnych?

Mamy już grupę pierwszą uprawnioną do szczepienia  , przyjdzie pora na kolejne ...

Pewnie liczą na to że zdołają przekonać owce i mają rację ponieważ jak sam powiedział nasz Bóg :


(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."(2 Ezdr 15).


Tylko Bóg może wyrwać swój lud z tej drogi na rzeź i ...TO ZROBI a pierwszym punktem wypełnienia swej obietnicy będzie zgromadzenie i porwanie wybranych spośród 144 000 .


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Luty 2021, 20:20
Nie znamy dalszych skutków kilku miesięcznych czy kilkuletnich tych "szczepień Covidowych" ale Bóg je zna i możemy mieć pewność że zareaguje On w najbardziej odpowiednim ku temu momencie .Wiemy że zbrodnicze komunistyczne szatańskie rządy mają w planach zaszczepić wszystkich a i tak już zapowiedzieli że niewykluczone będą  szczepienia w PRZYSZŁYM roku ponieważ NAGLE okazało się że COVID-19 to choroba sezonowa jak grypa i STRASZNIE mutuje!


A co z tymi już zaszczepionymi , którzy nieświadomie dali sobie to wstrzyknąć wierząc swoim katom w garniturach z ekranów TV ?


Trochę zaufania do ...Mocy Bożej !


Skoro Bóg może wzbudzić z martwych to może uleczyć KAŻDĄ chorobę tak jak to czynił Mocą Bożą Syn Boży !

A i tak każdy zostanie sprawiedliwie potraktowany przy zmartwychwstaniu zarówno przy pierwszym jak i drugim podczas Sądu Ostatecznego.


Ewangelia Mateusza
Rozdział 4:

(23) I chodził Isus przez całą Galileę, nauczając w ich synagogach i głosząc ewangelię Królestwa oraz uzdrawiając WSZELKĄ chorobę i WSZELKĄ niemoc wśród ludu.
(24) Wtedy rozeszła się wiadomość o nim po całej Syrii. Przynosili więc do niego wszystkich, którzy się dobrze nie czuli, prześladowani różnymi chorobami i cierpieniami, także opętanych, epileptyków i sparaliżowanych, i uzdrawiał ich.


Bóg nie dopuści aby oni zrealizowali ten plan ludobójstwa do końca  ponieważ żadna istota by nie ocalała !

Mało tego skróci to ze względu na Was swoich wybranych !


Ostanie wydarzenia na świecie i w Polsce sugerują nam niedwuznacznie że ta sielanka nie będzie trwała długo i moim zdaniem musimy być gotowi na coraz większe parcie na szczepienia ponieważ ONI nie zrezygnują a tak będą dalej kłamać i wymyślać niestworzone bzdury o mutacjach czy innych ściemach żeby tylko USPRAWIEDLIWIĆ swoje ZBRODNICZE działania dążące do zaszczepienia WSZYSTKICH bez wyjątku .

Po co inaczej by tworzyli te grupy pierwszeństwa ?

Teraz szczepią pierwszą grupę i co mamy uwierzyć że...BRAKUJE im szczepionek dla narodu wybranego skoro szykowali się do tego OD LAT ?!


Niestety większość w to wierzy i uwierzy w jeszcze inne REWELACJE z telewizorów i radio .


Wy nie wierzycie , Wy uwierzyliście Bogu naszemu , który nas  zrodził i świadectwu Isusa Chrystusa Króla naszego !


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 2:

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!


Spójrzcie jak niezwykle trafne jest to proroctwo skierowane do nas żyjących w przededniu porwania  mówiące nam o tym że mamy już PRZYGOTOWANE miejsce w Królestwie Niebiańskim !


Nasz Król Isus Chrystus nam to potwierdził i OSOBIŚCIE zapewnił przed swoją śmiercią i zmartwychwstaniem  że sam nam je przygotuje !

Ewangelia Jana
Rozdział 14:

(1) Niechaj się nie trwoży serce wasze; wierzcie w Boga i we mnie wierzcie!
(2) W domu Ojca mego wiele jest mieszkań; gdyby było inaczej, byłbym wam powiedział. Idę przygotować wam miejsce.
(3) A jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, abyście, gdzie Ja jestem, i wy byli.

Syn Boży tak zrobił jak powiedział i przyjdzie znowu już wkrótce  jako potężny Król z wielką mocą  !


Zatem módlmy się codziennie do Boga naszego o skrócenie tych dni i aby było ich już niewiele , tak jak do tej pory robiliście !


Patrząc na świat widzimy że " już jest blisko , u drzwi " i istnieje bardzo prawdopodobna możliwość porwania w tym roku , może nawet przed Paschą lub zaraz po aby naród wybrany mógł wyruszyć na pustynię latem , nie zimą .


Czuwajmy i nie obniżajmy naszego skupienia na sprawach naprawdę WAŻNYCH abyśmy nie zasnęli w śnie ignorancji – okażcie się do końca nasieniem posianym na dobry grunt według Słów naszego Króla Isusa .

Konsekwentnie do celu bracia i siostry na wąskiej drodze aby zwyciężyć a nie polec po drodze jak wielu ze słomianym zapałem , który równie szybko zgasł tak jak się zapalił.



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Luty 2021, 11:09
Syn Boży Isus  umarł przed wieczerzą paschalną 14 tego dnia miesiąca na wieczór stając się tym samym "barankiem paschalnym" .


Księga Wyjścia
Rozdział 12:


(5) Ma to być baranek bez skazy, samiec jednoroczny. Może to być baranek lub koziołek.

(6) Będziecie go przechowywać do czternastego dnia tego miesiąca; i zabije go całe zgromadzenie zboru izraelskiego o zmierzchu.


W starożytnym Izraelu i w Judei w czasach Isusa dzień zaczynał się po zachodzie słońca i trwał do zachodu słońca następnego dnia zgodnie z Prawem Mojżeszowym . Tak było zresztą od początku:
 
Rodzaju 1:
(19) I nastał wieczór, i nastał poranek - dzień czwarty.
 
Kapłańska 23:
(32) Jest to sabat, dzień całkowitego odpoczynku. Ukórzcie się więc. Dziewiątego dnia tego miesiąca wieczorem, od wieczora do wieczora obchodzić będziecie wasz sabat.
 
I tak mamy podane :
 
Kapłańska
23:(5) W miesiącu pierwszym, czternastego dnia tegoż miesiąca o zmierzchu jest Pascha Pana,
 
Pascha zaczynała się po zmierzchu 14 dnia i wtedy zaczynał się 15 dzień miesiąca , który trwał aż do wieczora dnia następnego i to było święto Paschy .

Ewangelia Mateusza
Rozdział 26:

(1) A gdy Isus dokończył wszystkich tych mów, rzekł do uczniów swoich:
(2) Wiecie, że za dwa dni będzie Pascha i Syn Człowieczy będzie wydany na ukrzyżowanie.
(3) W tym czasie zebrali się arcykapłani i starsi ludu w pałacu arcykapłana, którego zwano Kaifasz.
(4) I naradzali się, aby Isusa podstępem pojmać i zabić.
(5) Mówili jednak: Tylko nie w święto, aby nie powstały rozruchy między ludem.

Zatem zabili oni Syna Bożego dzień przed Paschą czyli w dzień Przygotowania to znaczy 14 tego dnia  pierwszego miesiąca.

Ewangelia Jana
Rozdział 18:
(28) Prowadzili więc Isusa od Kaifasza na zamek; a było rano; ale sami nie weszli na zamek, aby się nie skalać, by móc spożyć wieczerzę paschalną.
 Rozdział 19:
(30) A gdy Isus skosztował octu, rzekł: Wykonało się! I skłoniwszy głowę, oddał ducha.
(31) Ponieważ był to dzień Przygotowania, aby więc ciała nie pozostawały przez sabat na krzyżu, albowiem dzień tego sabatu był uroczysty, Żydzi prosili Piłata, aby im połamano golenie i zdjęto je.



Isus oddał ducha w dzień Przygotowania 14 dnia pierwszego miesiąca na wieczór dokładnie spełniając wytyczne Prawa Mojżeszowego stając się Barankiem za grzechy oraz  umożliwiając wykupienie z ziemi pierworodnych 144 000 z wszystkich pokoleń Izraela , oprócz z Dana .




Mateusza 27:
 
(50) Ale Isus znowu zawołał donośnym głosem i oddał ducha.
(57) A gdy nastał wieczór, przyszedł człowiek bogaty z Arymatei, imieniem Józef, który też był uczniem Isusa.
(58) Ten przyszedł do Piłata i prosił o ciało Isusa. Wtedy Piłat kazał je wydać.

Wraz z nastaniem wieczora zaczął się według Prawa Bożego które było wyznacznikiem odmierzania czasu w starożytnej Judei  nowy dzień 15 ty pierwszego miesiąca czyli święto Paschy.

A  ostatnia wieczerza Isusa z apostołami odbyła się  po zachodzie słońca wieczorem kiedy zaczął się 14 dzień pierwszego miesiąca .

Isus kazał uczniom TYLKO przygotować Paschę jednak jej nie spożyli ponieważ to nie był właściwy czas według Prawa Bożego – 14 dzień się dopiero ZACZYNAŁ .Gdyby miała być to Pascha to 14 dzień by się kończył i wtedy zabijano baranka na wieczerze paschalną .

Ostatnia wieczerza odbyła się dzień wcześniej niż wieczerza paschalna.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 26:
(17) A w pierwszy dzień Przaśników przystąpili do Isusa uczniowie i zapytali: Gdzie chcesz, abyśmy ci przygotowali wieczerzę paschalną?
(18) A On rzekł: Idźcie do miasta, do wiadomego nam człowieka i powiedzcie mu: Nauczyciel mówi: Czas mój bliski, u ciebie urządzę Paschę z uczniami moimi.
(19) I uczynili uczniowie tak, jak im polecił Isus, i przygotowali Paschę.
(20) A gdy nastał wieczór, usiadł przy stole z dwunastoma uczniami.

Isus z uczniami zjadł normalną wieczerze a Paschę kazał po prostu przygotować i Ewangelia Jana nam to potwierdza mówiąc że Syn Boży skonał 14 dnia  przed sabatem 15 dnia , który był uroczystym sabatem  paschalnym z wieczerzą paschalną podczas której spożywano zabitego baranka jednorocznego dlatego Żydzi nie chcieli dopuścić aby ciała pozostawały po zmierzchu na krzyżu.

Ewangelia Jana
Rozdział 19:
31) Ponieważ był to dzień Przygotowania, aby więc ciała nie pozostawały przez sabat na krzyżu, albowiem dzień tego sabatu był uroczysty, Żydzi prosili Piłata, aby im połamano golenie i zdjęto je.


Wszystko wydarzyło się podczas jednego dnia – 14 tego dnia pierwszego miesiąca Przygotowania do Paschy to znaczy - ostatnia wieczerza , wydanie Isusa arcykapłanom potem Piłatowi następnie ukrzyżowanie i śmierć Syna Bożego jako baranka paschalnego zabitego na wieczór przed sabatem Paschy 15 dnia pierwszego miesiąca .


24 godzinny dzień tylko liczony od zachodu słońca do zachodu słońca  a nie jak teraz od północy do północy - to jest błędne obecne  rachowanie czasu nie według Prawa Bożego .

Doskonałe wypełnienie wymogów Prawa przez Boga i Syna !

 
I tak 14 dzień PRZYGOTOWANIA wypada w tym roku 27 Marca w sobotę po zachodzie słońca i trwa do 28 Marca do zachodu słońca w Niedziele i to jest rocznica ostatniej wieczerzy i śmierci Syna Bożego BARANKA  za nasze grzechy.

Natomiast  28 Marca ( w pełnie księżyca czyli środek miesiąca ) w Niedziele  po zachodzie słońca zaczyna się Pascha , podczas której Bóg poraził wszystkich pierworodnych epipcjan i wyprowadził naszych przodków z Egiptu , i trwa do Poniedziałku 29 marca do zachodu słońca.- to jest 15 ty dzień pierwszego miesiąca.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Marzec 2021, 00:56
 Dość ciekawy artykuł :

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/prezydent-filipin-rozkazał-„wykończyć-komunistów”-nie-żyje-9-aktywistów-zabitych-przez-policję/ar-BB1enssA


"W ostatni weekend na Filipinach przeprowadzono 24 naloty na mieszkania lewicowych aktywistów. Zachęcane przez prezydenta kraju siły bezpieczeństwa zastrzeliły przy tym 9 osób. Obrońcy praw człowieka i filipińska opozycja domagają się śledztwa w tej sprawie."



Jak zawsze media światowe niezbyt pochlebnie wypowiadają się o tego typu akcjach prób zaprowadzenia porządku w państwie .

   

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Marzec 2021, 07:16
 Ewangelia Mateusza
Rozdział 9:

(1) Wszedł do łodzi, przeprawił się na drugi brzeg i przybył do swego miasta.


(2) I przynieśli mu chorego na paraliż, leżącego na łożu. A gdy Isus ujrzał wiarę ich, rzekł do sparaliżowanego: Ufaj synu, odpuszczone są grzechy twoje.


(3) Ale niektórzy z uczonych Piśmie pomyśleli sobie: Ten bluźni.


(4) Ale Isus znając ich myśli, rzekł: Dlaczego myślicie źle w sercach swoich?


(5) Co jest łatwiejsze, czy powiedzieć: Odpuszczone są grzechy twoje, czy powiedzieć: Wstań i chodź?


(6) Lecz abyście wiedzieli, że Syn Człowieczy ma moc na ziemi odpuszczać grzechy - rzekł do sparaliżowanego: Wstań, weź łoże swoje i idź do domu swego!


(7) Powstał więc i odszedł do domu swego.


(Cool A kiedy tłumy to ujrzały, dziwiły się i wielbiły Boga, który DAŁ
ludziom taką moc.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

13th Marzec 2021, 10:26
Psalm 74
 

(18) Pamiętaj o tym, Panie, że nieprzyjaciel urąga, A lud nierozumny lży imię twoje!


(19) Nie wydawaj dzikim zwierzętom duszy gołębicy swojej, Nie zapominaj nigdy o życiu swych ubogich!


(20) Pomnij na przymierze, Gdyż mroczne zaułki ziemi pełne są gwałtu.


(21) Niechaj uciśniony nie odchodzi ze wstydem! Ubogi i biedny niech wysławia imię twoje!


(22) Powstań, Boże, broń sprawy swojej! Pomnij na zniewagę, którą co dzień wyrządza ci bezbożny!


(23) Nie zapomnij krzyku wrogów swoich, Wrzawy swych przeciwników, która ustawicznie się WZMAGA.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Marzec 2021, 13:23
Księga Daniela
Rozdział 12:

(4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę do czasów końca, aż wielu będzie pouczonych i wiedza się powiększy.

(9) A on odrzekł: Idź, Danielu, bo słowa są zamknięte i zapieczętowane aż do czasu końca.

(10) Wielu musi być wypróbowanych i dokładnie wybielonych, sprawdzonych ogniem i wyświęconych; ale przestępcy będą popełniać przestępstwa; i ŻADEN z przestępców nie będzie rozumiał; ale mądrzy będą rozumieli.



Przestępcy
to ci którzy przestępują Prawo Boże.


Czyli nie przestrzegają Przykazań Boga.


Posłuszeństwo wobec Przykazań Bożych daje błogosławieństwo w postaci byciu mądrym i otrzymywania zrozumienia od Boga .



Dzięki Przykazaniom żyć wiecznie będziesz !



Powtórzonego Prawa
Rozdział 30:

(15) Patrz! Kładę dziś przed tobą życie i dobro oraz śmierć i zło;

(16) Gdyż ja nakazuję ci dzisiaj, abyś miłował Pana, Boga twego, chodził jego drogami i przestrzegał jego przykazań, ustaw i praw, abyś żył i rozmnażał się, a Pan, Bóg twój, będzie ci błogosławił w ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść.



2 Księga Ezdrasza
Rozdział 7:

(129) Bo to jest droga o której Mojżesz, kiedy za życia oznajmiał ludowi mówiąc: ‚Wybierz sobie życie, abyś mógł żyć.’

(130) Ale mu nie wierzyli, także prorokom po nim, ani mnie samemu który mówiłem do nich.



Jak ktoś jeszcze NIE WYBRAŁ to czas najwyższy WYBRAĆ slusznie ,aby żyć i rozumieć nadchodzące wydarzenia i zostać porwanym

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

18th Marzec 2021, 13:22
https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/uwaga-nowe-objawy-covid-19-nietypowe-wysypki-skórne/ar-BB1eI3V9?li=BBr5CAq


Idą dalej z atakiem i oszustwem.


Naganianie owiec Bożych postępuje.


Ja mam tzw AZS i wiem że takie zmiany skórne zawsze są spowodowane jakimś świństwem w pożywieniu co dodają.

Te tzw AZS praktycznie wyleczyłem za pomocą srebra ( Argosulfan) .


Wracając do tej nowej głupoty to ma to na celu siać coraz większą panikę.


Byle tylko ludzie się do nich zgłaszali...


A potem już wiemy co dalej.


Testy z donosowym 'gościem' SI a w wielu przypadkach do obozu co nazywa się teraz hospitalizacją i tam można swobodnie zabijać owce Boże.


Droga na rzeź trwa .


Podaje ten link tylko dlatego aby pokazać kolejny element który jest dowodem że ten atak szatana na Lud Boży trwa w czasie rzeczywistym i jest pchany coraz dalej .


Obserwujmy i czuwajmy aby widzieć jak to postępuje.


Czytajcie i zachowujcie Słowo Boże i przestrzegajcie Przykazań Boga naszego!


I módlcie się do naszego Boga codziennie na kolanach o Jego Królestwo!


Możemy pomodlić się wspólnie "Ojcze nasz "w Pasche 28 Marca po zachodzie słońca a potem jak ktoś chce i czuje dobrowolną chęć zrobienia czegoś więcej dla swego Boga to może czuwać całą noc ku czci naszego Boga l



Księga Wyjścia
Rozdział 12:


(41) Po upływie tych czterystu trzydziestu lat, dokładnie tego samego dnia, wyruszyły z ziemi egipskiej wszystkie zastępy Pana.

(42) Była to noc, w której czuwał Pan, aby wyprowadzić je z ziemi egipskiej. Toteż ma ona być nocą czuwania wszystkich synów Izraela po wszystkie ich pokolenia ku czci Pana.



Żadne protesty antyrządowe nie wchodzą w grę , tylko w Bogu szukajmy wysłuchania naszych prywatnych protestów czyli ....MODLITW do Niego.


Inne formy ZORGANIZOWANEGO oporu są z góry skazane na porażkę i nie mają Bożego błogosławieństwa.


To jak policzek dla Boga , kiedy my świadomi Bożej woli , byśmy próbowali dogadać się i negocjować z władzami nasienia węża pomijając władzę Najwyższą - Boga Wszechmogącego.


Ufajmy Bogu i trzymajmy się z dala od nasienia węża i szatańskiej....OPIEKI "zdrowotnej" jak do tej pory!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 11 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach