Zdrowe odżywianie

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Zdrowe odżywianie

Pisanie by Iraeneus on 22nd Marzec 2017, 16:36

Ciekawe fakty i komentarz pana Zięby po debacie w radiu:

avatar
Iraeneus

Liczba postów : 466
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Zdrowe odżywianie

Pisanie by Iraeneus on 27th Marzec 2017, 16:28

A tutaj z od p. Zięby spora dawka informacji:

1.

POTĘŻNY PRZEŁOM !!!

Proszę również o jak najszersze przekazywanie tej informacji gdzie tylko się da!! Nie ustawajmy w przekazywaniu tej informacji do samego końca, do poniedziałku 03.04.2017!!
+++++++++++++++

Z nieukrywaną przyjemnością zawiadamiam, że słynny już teraz na całym świecie film VAXXED, którego twórcą jest dr Andrew Wakefield będzie wyemitowany w OGÓLNOPOLSKIEJ telewizji

TVN7, w poniedziałek, 03.04.2017 o godz 22:10

Natomiast, na wydarzeniu :

www.wiosnazdrowia.pl

Dr Andrew Wakefield wygłosi wykład, na którym przedstawi nam wiele faktów, których nie ma w filmie, obnażając do końca SZCZEPIONKOWE KŁAMSTWO !!!

Będziemy mogli na żywo (!!), usłyszeć z jego ust, jak przemysł farmaceutyczny włącznie z przemysłem medycznym usiłowali go zdyskredytować i zniszczyć. Powie nam PRAWDĘ !!!!

Ciekawe jak zachowają się wtedy ci wszyscy "znawcy tematu", z profesorami medycyny włącznie, co było jaskrawo widoczne w czasie debaty medycznej w radiu Katowice nazywający go oszustem? Czy staną w świetle reflektorów, przed kamerami i go publicznie przeproszą?

Nasza obecność na tym Wydarzeniu stanowić będzie pewnego rodzaju przekaz, że Polacy chcą usłyszeć prawdę, że Polacy są gotowi na zmianę z medycynie!!

Dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu.

Pamiętajmy, jest tej chwili wściekła nagonka na Zarządy wielu mediów publicznych, żeby ani mnie, ani tego Wydarzenia nie nagłaśniać !!! Wysyłane są groźby z podaniem Zarządów do prokuratury !!! Mnie również grożono za to, że zaprosiłem dra Wakefielda do Polski. Nadal mi się grozi prokuraturą itd....

https://www.youtube.com/watch?v=22P4jddQEZU&t=5s

TO JEST WOJNA !!! Nie dajmy się zastraszyć! Swoja obecnością na Wiośnie Zdrowia pokażmy, że są nas tysiące!!!

POMIŃMY ANIMOZJE POLITYCZNE, czy niechęci do TVN. Stańmy w tym przypadku PONAD TO !!! Doceńmy w tej sytuacji odwagę tego Zarządu i wesprzyjmy ich dobrym słowem.

romano.fanconi@itiholdings.com

Jak wiecie mnie TVN też ośmieszał i wykpiwał. Trudno, mam wyższy, znacznie ważniejszy cel do osiągnięcia. Nie oceniam stacji, oceniam KONKRETNY ich program !! Emisje filmu, który jest potrzebny WSZYSTKIM Polakom, WSZYSTKIM rodzicom !

Obejrzenie tego filmu szczególnie polecam Prezydentowi RP i wszystkim naszym politykom na czele z Ministerstwem Zdrowia :

kancelaria@mz.gov.pl

Piszcie i zawiadamiajcie jak największą liczbę osób, posłów na Sejm, itd...


2.

List, który właśnie wysłałem, żeby nie mówili, że nie wiedzą !!!

Marek Posobkiewicz
Główny Inspektorat Sanitarny
ul. Targowa 65
03-729 Warszawa

Data : 27.03.2017

Szanowny Panie,
Piszę do Pana już po raz trzeci, kopię mojego pisma, na które nigdy nie otrzymałem odpowiedzi załączam. W związku z powtarzającymi się doniesieniami w mediach dotyczącymi zakażenia bakterią New Delhi informuję jak następuje :


Ogólnoustrojowe zakażenie organizmu powszechnie określane jako SEPSA, które wielokrotnie prowadzi do śmierci pacjenta może być i wielokrotnie jest, całkowicie wyleczalne.

Leczenie polega na dożylnym podaniu askorbinianu sodu (formy witaminy C) w ilości, średnio (dawkę należy dostosować do stanu pacjenta), ok. 1g/kg wagi. Poprawa stanu zdrowia pacjenta jest niemalże natychmiastowa.

W przypadku prawidłowo przeprowadzonego wlewu skutki uboczne praktycznie nie występują.

Koszt askorbinianu sodu potrzebnego do jednego takiego wlewu wynosi ok. 8 zł.

Należy zauważyć, że chociaż mechanizm działania askorbinianu sodu jest zupełnie inny niż działania antybiotyków, działania te jednak się uzupełniają.

W wielu przypadkach, kiedy dana bakteria nie reaguje już na żaden antybiotyk, podanie askorbinianu sodu przywraca jej wrażliwość na antybiotyk, na który wcześniej nie reagowała. Podanie wtedy jednocześnie antybiotyku i askorbinianu sodu prowadzi do całkowitego wyleczenia pacjenta. W ten sposób, podawana jest właśnie witamina C w Szpitalu Klinicznym w Olsztynie.

Nie odnotowano w literaturze medycznej ani jednego UDOWODNIONEGO przypadku zgonu pacjenta spowodowanej podaniem askorbinianu sodu, pomimo podania, jak się w tej chwili ocenia, ponad 50 000 000 takich wlewów. Jedynym wyjątkiem, jest przypadek kobiety, pacjentki doktora Klennera, pioniera stosowania wlewów z witaminy C, który miał miejsce około 50 lat temu. Przypadek ten omówiłem w części 1 „Ukrytych terapii”.

Wszelkie informacje dotyczące badań jakie należy wykonać przed podaniem wlewu, techniki jego podawania, zapobiegania potencjalnym, ale niegroźnym problemom, które mogą wystąpić w czasie wlewu oraz odniesienia do odpowiedniej literatury medycznej dotyczącej tego tematu opublikowałem w mojej książce : „Ukryte Terapie” cz. 1 oraz cz.2.

Przypominam, że moje pierwsze pismo w tej sprawie wysłałem do Pana w dniu 02.05.2016. Niestety, jak do tej pory, służby medyczne jak również Główny Inspektorat Sanitarny pod Pana zarządem z tych informacji nie skorzystał, nie opracował odpowiednich procedur i nie wprowadził takiego leczenia w życie.

Niestety, nie dysponuję wiedzą na temat ile osób w Polsce zmarło od tego czasu do dziś z powodu tzw. „nieuleczalnej” SEPSY. Byłbym wdzięczny za taką informację.

Wiedza, którą przedstawiłem w w/w źródłach pozwoliłaby zapobiec wielu niepotrzebnym zgonom. Wiedza ta jest ogólnodostępna i nie stanowi żadnej tajemnicy. Brak użycia tej wiedzy do ratowania życia polskiego pacjenta uważam za poważne wykroczenie. W tym kontekście, brak reakcji zarządu Głównego Inspektoratu Sanitarnego, gdzie polscy pacjenci umierają w przypadkach, kiedy można ich życie byłoby uratować, uważam za niezgodne z prawem i niezgodne z postanowieniami Konstytucji RP.

Przypominam również, że Polska jest sygnatariuszem tzw. „Deklaracji Helsińskiej”, która w przypadkach, kiedy lekarz wykorzysta już wszystkie możliwości i metody terapeutyczne, daje mu możliwość skorzystania z każdej innej metody w celu ratowania życia ludzkiego. Jest to dokument chroniący każdego lekarza, który ratuje życie pacjenta.

Wskazuję również na fakt, że ta metoda leczenia pacjentów znajdujących się w stanie SEPSY jest stosowana w Polsce przez niektórych lekarzy zawsze, w każdym przypadku, z doskonałym skutkiem terapeutycznym. Mówiąc wprost : pacjentowi, który był już tylko nawadniany i oczekiwał na nieuchronną śmierć, uratowano życie. Poprawa zdrowia zawsze następuje, najczęściej w ciągu kilku pierwszych godzin. Ile istnień ludzkich w ten sposób uratowali (i nadal ratują) ci polscy lekarze tego niestety nie wiem, ponieważ, ze względu na brak odpowiednich procedur leczenie to odbywa się w tzw. ‘’podziemiu medycznym”.

Chciałbym tu ponownie wspomnieć o doświadczeniach w tego typu leczeniu jaki stosuje zespół lekarzy Szpitala Klinicznego w Olsztynie. W momencie pisania tego listu nie dysponuję niestety szczegółami stosowanych przez nich terapii oprócz tego, że witamina C podawana jest w procedurze odżywiania pozajelitowego łącznie z antybiotykiem.

Rozumiem, że askorbinian sodu podawany we wlewach dożylnych nie jest na liście leków w Polsce. Powszechnie jednak stosowany jest w Niemczech. Uważam, że dla dobra zdrowia i życia polskich pacjentów, askorbinian sodu powinien być natychmiast wprowadzony do użycia w Polsce. Nie widzę żadnego uzasadnienia, żeby tego nie zrobić NATYCHMIAST skoro Niemcy i Polska są w Unii Europejskiej.

W związku z powyższym, informowanie polskiego społeczeństwa poprzez różnego rodzaju media, że „na to nie ma lekarstwa” w sposób poważny mija się z prawdą.
Z tego powodu, ja jako podatnik i obywatel Polskiej Rzeczypospolitej zwracam się do Pana o jak najszybsze wprowadzenie odpowiednich substancji i procedur, w szczególności odnośnie wyżej umówionego tematu. Bardzo proszę o odpowiedź, dotyczącą konkretnego terminu kiedy ww. substancja i metody lecznicze będą wprowadzane do procedur medycznych w Polsce.
Nie interesuje mnie odpowiedź : „ to nie my (GIS) za to odpowiadamy”. Zwracam się do Pana jako kogoś, kto taki proces może zainicjować. W imieniu tysięcy polskich pacjentów, proszę po prostu to zrobić.

W związku z tym, że wyżej wymienione metody leczenia pacjenta znajdują się w domenie publicznej od bardzo długiego już czasu, każde opóźnienie we wprowadzeniu tych metod ratujących zdrowie i życie polskim pacjentom należy uważać za bardzo poważne złamanie prawa i złamanie postanowień konstytucji RP.

Nie chcę oceniać kto i w jaki sposób za to odpowie. Nie chciałbym, żeby doszło do pozwu zbiorowego pacjentów przeciwko Panu czy któremukolwiek urzędnikowi państwowemu. Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, żeby Polacy nie umierali w przypadkach takich, kiedy ich życie da się uratować.

Z poważaniem,
Jerzy Zięba
Autor : "Ukryte Terapie - czego Ci lekarz nie powie"

http://ukryteterapie.pl/
http://www.polacydlapolakow.pl/
https://web.facebook.com/ukryteterapie

Kopia :
Ministerstwo Zdrowia
Media polskie


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kopia mojego email-a z dnia 02.05.2017

Główny Inspektor Sanitarny - Marek Posobkiewicz
Główny Inspektorat Sanitarny
ul. Targowa 65
03-729 Warszawa
Data : 02.05.2016
Szanowni Państwo,

W związku z ostatnim doniesieniem jakie ukazało się w mediach :

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,lekooporna-bakteria-w-szpitalach-bedzie-narada-epidemiologow,201187.html

Informuję że :

Istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo opanowania, zredukowania czy nawet całkowitego zlikwidowania tego problemu we wszystkich szpitalach w Polsce.
Wiąże się to z podaniem dożylnym dużej ilości tzn.ok.100 do 200 g askorbinianu sodu (co w pewnym zakresie opisałem w mojej książce).

Bezpieczeństwo tej metody, jest tak wysokie, że niniejszym oświadczam, iż zgłaszam się ochotniczo na podanie mi askorbinianu sodu w wyżej wymienionej ilości, z zachowaniem wszelkich obwarowań prawnych, jakich byście Państwo ode mnie wymagali.

Informuję również, że metoda ta jest już w Polsce stosowana w przypadkach sepsy (niestety nielegalnie) gdzie pacjenci nie utracili życia pomimo tego, że metoda ta była zastosowana, kiedy byli oni już w stanie agonalnym.

Rozumiem, że ta metodologia nie jest znana w Polsce, jednakże w obecnej sytuacji, jakiekolwiek zwlekanie ze zrobieniem czegoś bardzo konkretnego, spowoduje niepotrzebną śmierć wielu pacjentów zwłaszcza, że standardowe podejście się nie sprawdza.

W przypadku zainteresowania Państwa rozwiązaniem tego niezwykle poważnego problemu, bardzo proszę o natychmiastowy kontakt.

Z wyrazami szacunku,
Jerzy Zięba
Autor : "UkryteTerapie - czego Ci lekarz nie powie"
http://ukryteterapie.pl/
http://www.polacydlapolakow.pl/
https://web.facebook.com/ukryteterapie
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


3.

Nowy prelegent na Wiośnie Zdrowia :

https://www.youtube.com/watch?v=22P4jddQEZU&t=5s

http://www.wiosnazdrowia.pl


Pozdrawiam,
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 466
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Zdrowe odżywianie

Pisanie by Iraeneus on 23rd Kwiecień 2017, 07:35

Chcecie być trochę pewni że ryż który jecie jest bez plastiku. Przeczytajcie to:

https://m.podaj.to/post/4954,4,zdziwiam-si-gdy-przyoya-zapalniczk-do-surowego-ryu-ale-teraz-robi-to-samo-za-kadym-razem-gdy-kupi-nowe-opakowanie.html?utm_source=Facebook&utm_campaign=Fanpage


To że nie będzie plastiku nie będzie oznaczało że nie ma w nim np roundup i inne chemii!!!!!!


Ostatnio zmieniony przez Iraeneus dnia 23rd Kwiecień 2017, 10:48, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 466
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Zdrowe odżywianie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach