Zdrowe odżywianie

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Zdrowe odżywianie

Pisanie by Kasia on 6th Lipiec 2016, 22:21

Wiesz,nie pamiętam już kiedy byłam na luzie abym mogła sobie powiedzieć to był dzień bez stresu.

Zawsze byłam chuda.
Przy wzroście 174cm.ważyłam 53 kg.
Stres powodował że przez tydzień potrafiłam zrzucić pięć kilogramów i tak jest do dzisiaj.

Dzisiaj ważę 58-60 kg i już nie tracę wagi odkąd stres pozostawiam Panu Bogu.

Żadne ziółka typu melisa itp.nie pomogły.

Dzisiaj gdy pomyślę sobie coś w rodzaju "Panie Boże ,proszę spraw aby mój stres nie odbijał się na otoczeniu w którym przebywam ",albo gdy powiem sobie że mój spokój w nerwowych sytuacjach będzie wynagrodzony przez Ojca ,mój stres odchodzi .

Na mnie to działa.

Każdy jednak ma inny organizm i inne podejście do pewnych żeczy.

Ja poprostu zawsze i wszędzie liczę na pomoc Pana Boga i nawet gdy nie mam czegoś natychmiast zawsze z czasem przychodzi.

Spróbuj może i u ciebie to zadziała ,zwłaszcza że będąc w stresie jesteśmy często niemili i uciążliwi dla otoczenia przez co łamiemy przykazanie o bliźnim.

Kasia

Liczba postów : 980

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 6th Lipiec 2016, 23:46

Jacek86 napisał:Czy znacie jakieś naturalne metody na radzenie sobie z nadmiernym stresem? Od jakiegoś czasu mam problem z tym, że denerwuję się przez różne pierdoły dnia codziennego jak stanie w korkach, kolejce w sklepie itp, potrafię wybuchnąć i pokłócić się ze znajomymi ponieważ zabraknie nam jakichś materiałów w pracy i trzeba jechać do sklepu, przez co robota nie idzie już tak gładko.

Pracuję w Anglii i tutaj nikt specjalnie nie przejmuje się terminami oddania pracy itp, a mnie przestoje strasznie irytują. Ostatnio zauważyłem, że nawet wyszukuje sobie powody do zdenerwowania i do pokłócenia się z kimś. Dodam jeszcze, że dawniej byłem oazą spokoju, wręcz dokuczano mi w pracy za flegmatyczność i zbyt spokojne podejście Wink

Pomocy! Gdzieś czytałem, że to nadajniki komórkowe mogą mieć na nas taki wpływ!!!

Myślę że Kasia dotknęła sedna tematu i sposobu który w 100% pomaga.

Wszystko trzeba wcześnie przeanalizować i sprawdzić. Ten trop z falami z wież komórkowych jest tez ważny.
W Polsce np w zeszłym roku lub rok wcześniej jak mi się obiło o uszy operatorzy zwiększyli moc nadawczą kilku lub kilkudziesięciokrotnie affraid

To sprawi wiadomo co, chodź jak teraz jest nowa władza to sygnał zmalał. Pojawiły się miejsca gdzie brak jest zasięgu gdzie wcześniej nie było problemu i był zasięg. Czyżby mieli jeszcze ponad to zwielokrotniony zasięg poprzez siłę sygnału???

Ja ma dookoła znerwicowanych i wybuchowych ludzi. I sam też kiedyś po części taki byłem.

Wszystko zależy od tego aby przejść swój "rubikon" a nawet i nie to. Trzeba mieć ten moment lub chwilę w którym człowiek dojrzewa i wszystko ale to wszystko zawierza Bogu.... bez tego można zwariować w tym świecie!!!

Życzę ci tego abyś znalazł ukojenie w Bogu ... bo te wszystkie metody typu melisa, muzyka, seanse itp. to jest rozwiązanie na krótka metę...

Główną przyczyną nerwowości w dzisiejszych czasach wg. mnie jest to że jesteśmy wchłaniani przez system otwartych wiezień w których żyjemy. Praca, pieniądz, kariera etc. kierują naszym życiem nawet jak nam się wydaje że jesteśmy panami własnego losu.

Iraeneus

Liczba postów : 346

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 7th Lipiec 2016, 23:30

Dziękuję że poświęciliście swój czas i napisaliście tyle mądrych i ciekawych rzeczy, już samo to mnie bardzo podbudowało! Wink

Po kolei. Kasia poruszyła chyba najważniejszą sprawę. Właśnie mam wyrzuty, że łamię przykazanie o miłości do bliźniego. Wydawałoby się, że jest to pozornie łatwe przykazanie do spełnienia, ale o ile w przypadku przykazań nie zabijaj, nie kradnij, boimy się tego co nam grozi za ich złamanie, to w przypadku miłości do bliźniego wydaje nam się, że osoby nam bliskie będą zawsze i można się na nich wyżywać.

Rzeczywiście odpuszczę sobie jakieś ziółka itp, i poproszę w modlitwie o to żebym umiał panować nad swoimi emocjami. Spróbuję także częściej sobie uświadamiać, że sprawy codzienne przez które się denerwujemy są niczym ważnym a każda złość wobec bliźniego to minus na sądzie.

Co do władzy to rzeczywiście gdzieś czytałem że Macierewicz ma sprawdzić czy w Polsce nie jest wykorzystywana broń elektromagnetyczna do kontroli tłumów. Oby wziął się za to na poważnie. Wyczytałem też gdzieś że warto jeść chlorellę która usuwa metale ciężkie z organizmu przez co może fale elektromagnetyczne będą miały na nas mniejszy wpływ.

Jeszcze z moich obserwacji to zauważyłem że w pracy (budowlanka) dużo spokojniej podchodzą do wszystkiego osoby starsze, nie wiem czy to po prostu różnica wieku, pokoleniowa, a może nas młodszych czymś bardziej nafaszerowali. Ogólnie mój tata godzinami może robić jakieś detale z drewna, malowanie itp, a my młodsi chyba tylko do wyburzeń. Wink

Jacek86

Liczba postów : 150

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 9th Lipiec 2016, 14:50

O stosowaniu broni elektro-magnetycznej wiadomo od lat i są dowody na to, że wieże komórkowe podobno nie mające z komórkami wiele wspólnego emitują wiele eksperymentów rządowych. Podobnie może być z tzw. smart meters, czyli cwane liczniki do prądu.

Można to raczej łatwo sprawdzić aczkolwiek metody te wyśmiewają na Internecie ponieważ ludzie wyglądają w tym pociesznie.

https://www.google.com.au/search?q=alloy+head+protection&client=firefox-b&biw=1342&bih=890&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjeutCisubNAhXMmJQKHR4JBzsQ_AUIBigB#tbm=isch&q=tin+foil+hat+protection

Można także stosować srebrny drucik w kilku zwojach wokół głowy, może być w czapce lub na diademie.

Dawniej takie diademy ze srebra były modne ponieważ w jakiś nieznany sposób chroniły nas przed demonami.

Obu metod nie sprawdzałem i podają jako pewną możliwość, aczkolwiek ludzie stosujący je przysięgają, że to pomaga.

Można także mieć pod łóżkiem folię srebrną aby chronić się przed promieniowanie spowodowanym podziemnymi wodami.

Czasami to może być wielkim problemem i jeżeli ostatnio zmieniłeś miejsce zamieszkania, zacząłbym od tego.

Jeżeli ostatnio pojawiła się jakaś nowa wieża transmisyjna, to może być problem lub... ataki demoniczne, które także mogą stosować takie tricki.

Główna idea jest taka. Skoro można nagrywać na sprzęcie elektro magnetycznym nasze uczucia, można je także transmitować i za ich pomocą mieć wpływ na ludzi i ich umysły oraz ich zachowanie się.

To jest poważna sprawa i w USA było wiele takich udowodnionych eksperymentów.

Jest także możliwe... kupno czegoś, lub czyjś podarek, broszka, płyta CD do czego jest dodany jakiś demon, który może cię nękać.

Drogą badania i eliminacji można dojść do sedna sprawy. Warto spróbować.

Osobiście podejrzewam, że to jedna z tych rzeczy. Rozejrzyj się dookoła o zacznij szukać, co gdzie się niedawno wydarzyło.

Nawet pewne jedzenie może powodować znacznie lepszą wrażliwość na takie sygnały.

Jest także jeszcze inna możliwość. Masz w domu jakieś nagrania Led Zeppelin czy coś w tym rodzaju czy filmy horrory - szczególnie niebezpieczne i demony cie prześladują.

Możliwości jest sporo i trzeba nieco wysiłku, aby rozpoznać źródło problemu.

TV i radio może być także problemem i poprzez te media można transmitować ukryte sygnały mające wpływ na naszą świadomość. Tzw. sygnały podprogowe.

Łamanie przykazać jest w sumie odrzucaniem pomocy Boga!

Jeszcze dodam sposób na zwalczanie stresu.
---------------------------------------------

Najpierw trzeba rozpoznać, co jest stresem. Ogólne zmęczenie psychiczne, słabość fizyczna, przygnębienie i często nie ma wyraźnego powodu.

Często myślimy, że nie jesteśmy pod stresem ale jesteśmy. Kiedy pracowałem na taksówce, nauczyłem się wiele. Jazda samochodem, zwłaszcza w ruchu i pozornie na relaksie jest zwykle wielkim stresem, zwłaszcza w większym ruchu

Nie ty się stresujesz ale twój mózg się boi śmierci. Ty możesz jechać samochodem zrelaksowany słuchając sobie na luzie radia, ale twój mózg czuwa i jest w wielkim stresie. Ty tego nie wiesz ale odczuwasz skutki stresu mózgu. Przyjeżdżasz do domu i padasz ze zmęczenia.

Jak to rozluźnić?

Znalazłem zupełnie przypadkowo wspaniały sposób.

Składamy obie dłonie w ten sposób.

Składamy je jak najbliżej dłoni, aby nie było już miejsca wolnego między palcami.

Ściskamy jak najmocniej obie dłonie i oczywiście palce, oraz nieco kręcimy dłońmi, aby poszukać jak najboleśniejszego położenia naszych palców.

Jak znajdziemy poważny ból, ścisnąć palce jak najmocniej, do granic naszej wytrzymałości na 30 sekund i odpocząć z minutę lub dwie.

Zrobić to drugi raz.

Nie bać się bólu, który jest poważny, ale wiemy, że ten ból nie czyni nam żadnej krzywdy. Istnieje jako ból ale nie robi nam żadnej krzywdy. Wręcz przeciwnie.

Im bardziej boli, tym skuteczniejsze rozbicie stresu.

Najlepsze wyniki daje top tuż przed snem. Sen po takim czymś to marzenie. Śpi się bardzo głęboko i wstaje bardzo rześkim.

Czasami robię to przed snem kiedy jestem pod stresem. ZAWSZE pomaga!

Jak to działa?

Owe bolesne miejsca miedzy palcami to nasze nerwy prowadzące do ramion i głowy. Bolą właśnie z powodu stresu i wielu ludzi podczas stresu na egzaminach tak właśnie reaguje bezwiednie na stress.

Inni stukają opuszkami palców po stole - podobny efekt ale obie czynności zabiorą mnóstwo czasu aby były efektywne.

Granie na gitarze bardzo relaksuje także, ponieważ są naciski na opuszki palców. Ale to wszystko nie ma szansy w porównaniu z tą metodą.

Odkryłem to przypadkowo a znałem nieco te sprawy i kiedyś tak bezwiednie zaplotłem ręce i palce i poczułem spory ból.

Znam od wielu lat acupressure  czyli metody naciskania odpowiednich punktów na ciele w celu leczenia.

Trochę to pomaga, a masowanie małego palca u ręki przez 30 minut nieźle rozluźni stress.

I to jest także bolesne i to 30 minut!!!!!!

Kiedy tak zaplotłem ręce, poczułem w niemal wszystkich palcach znany mi ból z małego palca. Więc ścisnąłem palce mocno na 30 sekund aby sprawdzić, czy stres się poluźni. Rezultat był niesamowity.

I od tej pory - będzie ze 12 lat kiedy to czasami stosuję - ZAWSZE to pomaga.

Jak ktoś ma częste stresy, proszę to koniecznie sprawdzić. To pozwala na normalne życie!!!!

No i proszę się podzielić się z nami efektami.

Pamiętajmy o dwóch rzeczach.

Jeżeli ściśnięcie palców boli, to jest blokada i jest stress. Im większy ból przy ściśnięciu, tym szybsze rozluźnienie mięśni karku, szyi i pozbycie się stresu.

Pamiętajmy także, że stress powoduje choroby i to bardzo poważne. A ta metoda skutecznie walczy ze stresem i może nam nawet uratować życie.

No i pamiętajmy, że ten paskudny ból nigdy nam krzywdy nie zrobi, będzie wręcz przeciwnie.

Przepraszam, że dopiero teraz to opisuję! affraid affraid affraid

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1800

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tabitha on 31st Lipiec 2016, 16:31

Jestem ciekawa co sadzicie o dlugopisie energetycznym ?

Pawel Piotr Wojadat pawelp@wojdat@wp.pl ?

https://www.youtube.com/watch?v=lDq6WrnqKoA

Oczywiscie jest tez Jan Taratajcio, ale posluchac mozna.

Tabitha

Liczba postów : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gregor on 11th Sierpień 2016, 12:27

No i mamy kolejne nowinki bardziej chcą dociskać.
14 lipca bieżącego roku Europejski Trybunał Sprawiedliwości wydał orzeczenie,
zgodnie z którym producenci środków naturalnych nie będą mogli informować nas o ich zdrowotnym działaniu i skuteczności w zwalczaniu różnych chorób bez uprzedniego uzyskania zgody Brukseli.

Jedno mnie w tym zastanawia czy te ograniczenia będą również dotyczyły mafii farmaceutycznych? odpowiedz : Na 100% nie.

Gregor

Liczba postów : 198

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 24th Sierpień 2016, 11:37

W dzisiejszych czasach jest to nie do pomyślenia co przedstawiają w Tym artykule. Może znowu jesteśmy oklamani. Aby jeść tylko białko. Pamiętajmy że kiedyś kotlet to był luksus- na święta.  Sami oceńcie....

http://www.akademiawitalnosci.pl/cud-diety-kempnera/

lusia

Liczba postów : 480

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by efraimita on 24th Sierpień 2016, 22:59

Sprawa jest oczywista moim zdaniem.
Czego potrzebuje organizm? Wszystkiego.
A gdzie jest wszystko? We wszystkim, a nie tylko w jednym. Smile
Organizm potrzebuje tak samo białek jak i tłuszczy jak i węglowodanów. Najważniejsze, żeby to było wartościowe i abyśmy z niczym nie przesadzili w żadną stronę.
Za dużo białka złej jakości zakwasi organizm i będziemy mieli problemy.
Za dużo tłuszczy zwłaszcza jakichś "preparowanych" także źle wpłynie na nasze zdrowie.
Nadmiar złych węglowodanów (tzw pustych kalorii) spowoduje tycie i problemy zdrowotne.
A teraz sobie wyobraźcie że poszczególnych rzeczy jest za mało, takie same problemy.
Skoro Bóg kazał jeść tłuszcz, białko i węglowodany, które są zaopatrzone w witaminy i minerały, to tak musi być.

efraimita

Liczba postów : 215

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 25th Sierpień 2016, 02:12

Naczytałem się wiele takich rzeczy, różnych opinii z powodu mojej cukrzycy i można dosłownie zgłupieć.

Jeden z dietetyków podał złotą regułę dla wszystkich.

Podzielić posiłek na 3 części.

1 - mięso
2 - warzywa i owoce
3 - węglowodany jak ziemniaki

Najważniejsze jest jedno. Aby nie jeść w żadnym wypadku GMO warzyw, o iloe mozliwe, nie jeść niczego spreparowanego poza naszym domem, o ile mozliwe z powodu wielu trucizn.

Żadne napoje owocowe nie naszej roboty, żadne przyprawy z wieloma składnikami nie naszej roboty. Oraz starać się jeść o właściwych porach.

Unikać jak ognia past do zębów oraz wszelkiej maści chemikaliów do mycia szkła, tych co dają taki wspaniały połysk, który w części zjadamy lub wypijamy.

Tyle co ja wyniosłem z wielu 'cudownych' recept na wspaniałe zdrowie. Najgorszą rzeczą jest jedzenie frytek smażonych na canola oleju.

Oleje tylko organiczne, bardzo dobry jest olej kokosowy oraz oliwkowy. Zresztą olej z oliwek Biblia zachwala. Wszystko to jest dobre, co nie zawiera trucizn zachowawczych.

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1800

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 20th Listopad 2016, 12:11

Fajny film

Gościu mówi o trzech rodzajach ciała które jest w nas: fizyczne, emocjonalne i intelektualne.

Obejrzyjcie sami!!!

bounce bounce bounce bounce bounce

Oczywiście trochę też jest bzdur w tych filmach ....

Iraeneus

Liczba postów : 346

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 19:56

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry