Nowy Izrael ?

Go down

Nowy Izrael ? Empty Nowy Izrael ?

Pisanie by Olo on 10th Kwiecień 2015, 05:45

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/12/30/tajemniczy-kraj-na-planecie-ziemia/ - Trafiłem na ten temat kilka lat temu, nie interesowałem się tym kompletnie, Bóg , Biblia i Chrześcijaństwo były wówczas dla mnie kolejnym zbiorem mitów i legend , a Izrael traktowałem jak nic nie znaczącą republikę bananową ... Od niedawna ten problem do mnie coraz uporczywiej powraca. Fakt istnienia tego regionu (państwa ?) jest bezsporny... Co o tym myślicie ?
Olo
Olo

Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 58
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Nowy Izrael ? Empty Re: Nowy Izrael ?

Pisanie by Arkadia on 23rd Kwiecień 2015, 21:46

Ciekawa sprawa, nie miałem pojęcia, że coś takiego intnieje. Z tego co wyczytalem dziś te tereny zamieszkują głównie Rosjanie, zaledwie kilka procent to żydzi - ci pewnie przeprowadzili się do Moskwy skąd sprawują władzę, a raczej sprawowali bo Wladimir Wladimirovic ewidentnie pokazuje, ze chce ich wykurzyć z Rosji promując tradycyjne wartości jak chociażby odbudowa kościoła prawosławnego i zerwanie w zaleciałościami komunizmu, który jak wiadomo to system żydowski, którego zadaniem było zadać jak największy cios narodom słowiańskim. Co do samej flagi to nie mam watpliwosci, że żydowska - czytaj chazarska Wink

Arkadia

Liczba postów : 31
Join date : 28/03/2015

Powrót do góry Go down

Nowy Izrael ? Empty Re: Nowy Izrael ?

Pisanie by Olo on 23rd Kwiecień 2015, 21:50

Zgadza się. Ale ciekawi mnie fakt, że rosjanie tak długo utrzymują to miejsce "w gotowości", jakby na coś czekali...Ewidentnie to "państwo" jest do czegoś potrzebne, czeka na swój czas...
Olo
Olo

Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 58
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Nowy Izrael ? Empty Re: Nowy Izrael ?

Pisanie by Bushi on 3rd Lipiec 2015, 16:53

Natrafiłem na pewną notkę prasową. autor twierdzi że że :

autor informacji napisał:Otóż pragnę poinformować, że 30 czerwca 2015 r. 40 tysięcy Żydów aszkenazyjskich z Izraela – byłych emigrantów - zwróciło się do prezydenta Rosyjskiej Federacji W. Putina z prośbą o udzielenie im pomocy w ich powrocie na Krym!

Jest to niezbity dowód na prawdziwe pochodzenie większości "malowanych izraelitów".

autor napisał:„W okresie 20 lat ludzie ci pomogli w gospodarczym rozwoju Izraela. Lecz pamięć o ich małej ojczyźnie, miłość do Krymu zwyciężyła w ich sercach. Będąc nosicielami języka rosyjskiego, spadku kulturalnego swej dawnej ojczyzny, zachowali miłość do swej ojczyzny Rosji” – ogłosił płk. Leonid Gracz w swoim liście do Putina.

Teraz wygląda wszystko jasno, Majdan to robota syjonistów z tajnej gminy B`ni brith, to dlatego Watykan uznaje nagle autonomie palestyńską, a Usa obwołuje Jerozolimę miastem świata.

myślę że to kluczowa informacja:
Według L. Gracza decyzja Putina odnośnie udostępnienia repatriantom obywatelstwa Rosyjskiej Federacji będzie miała „super ważne znaczenie” w dziedzinie międzynarodowych stosunków Rosji i Izraela, a także wywoła „pozytywny rezonans w skali światowej”.

Ciekawe co oznacza to "super ważne znaczenie", czyżby sojusz, który zaowocuje powstaniem, odrodzeniem Chazarii?, to wygląda dosłownie jak wypełnienie proroctwa o odrodzeniu głowy z śmiertelną raną, która "była, teraz jej niema i znowu będzie".

artykuł źródłowy :
http://zbigwie.salon24.pl/657107,zbliza-sie-nowa-chazerai-na-krymie
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Nowy Izrael ? Empty Re: Nowy Izrael ?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach