Śladem Zwiedzenia

+14
lusia
Odrodzony
efraimita
Edwedere
polskapaw
Gregor
Olo
Henry Kubik
Liksar
Kasia
Obserwator
Lotion
Jacek86
Bushi
18 posters
Go down
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Śladem Zwiedzenia  Empty Śladem Zwiedzenia

10th Czerwiec 2016, 02:01
Message reputation : 100% (4 votes)
"Wywiad z Upadłym"


W najdalszych czeluściach  faceboka natrafiliśmy na pewną grupę dyskusyjną pod nazwą "przebudzeni". Oczywiście dyskusje z tymi ludźmi nie przyniosły żadnych rezultatów ale swoje zrobiliśmy ostrzegając owe osoby. Jednak natrafiliśmy na pewnego nieciekawego osobnika który równo wszystkich objechał, a głównie ludzi zajmujących się ezoteryków nazywając ich debilami. Osoba ta mocno mnie zaciekawiła ponieważ wypowiedziała ciekawe zdanie.

Osoba ta została przeze mnie zaczepiona i  dołączona do znajomych w celu dalszej konwersacji, chciałem koniecznie ustalić kim jest owy "ESUS" który ma nadejść.
Rozmowa którą przeprowadziłem szybko uzmysłowiła mi że ten człowiek jest najprawdopodobniej opętany , to w najlepszym wypadku. albo jest  hybrydą!.
Sposób jego pisania, oraz problemy z formowaniem prostych zdań wskazuje na to że ma problemy psychofizyczne, co jest bardzo podejrzane i może wskazywać na bardzo patologiczne opętanie. Same jego wypowiedzi oraz to co pisał wydaje się wskazywać że przeprowadziłem rozmowę nie z człowiekiem ale z demonem.

Przytoczę wam tutaj  wstawki zrzutów ekranu byście dokładnie zobaczyli jak on pisał i co pisał:

[img]Śladem Zwiedzenia  Mw4j9y[/img]

[img]Śladem Zwiedzenia  8vt2rm[/img]

Dlaczego ta rozmowa z wariatem jak to nazwałem jest tak interesująca? ponieważ demon który przez tego gościa mówił potwierdza wiele z tego co tu piszemy.
Pierwsza rzecz:
Gość napisał :
wiec !!! zapomnij o bogach
a ze to są schematy  kątroli
planety dna ukladu calego

Gość tutaj być może pod wpływem upadłego pisze by zapomnieć o bogach, nie chodzi mu o Boga stworzyciela, którego istnienia w rozmowie nie zaprzeczył!. On tu wyraża się o pogańskich bozkach, dalej  jest mało zrozumiałe prawdopodobnie dezinformacja.


dna to drzewo zycia
mitologia bogowie to ukryte
nauki o biofizyce
sterowaniu gojami ich biofizyką
polem biofizycznym
ktore jest polączone z planetą
tak sie kreci

Powiedział że DNA to słynne w okultyzmie "drzewo życia", tu ma gość wiele racji, jak wiemy wszystkie cywilizacje opierają się na tej nauce głównie sumeryjska. Gość  twierdzi wszystkie religie pogańskie i bogowie w jakiś sposób wpływają na biofizykę ludzi, w jego rozumieniu hamują rozwój DNA. Zastanawiam czy nie jest w tym trochę prawdy. Bóg zakazał bałwochwalstwa twierdząc że to zanieczyszcza  ludzi.

i
slamizacja to esus
w europie dna zaczelo budzic
wiec was podmienią
watykan rządy iluminati
kątrolują dna byscie nie
mogli obudzic
za kazdym razem gdy to dzieje
cywilizacja znika
niszczą ją


Tutaj gość nawija typowo jak przekazy channelingów od obcych, jednak pojawia się znowu ten ESUS, według  niego jest to jakiś proces który ma za zadanie hamowania świadomości Słowian by nie mogli się przebudzić, według niego rozwijać swojego DNA. Oczywiście dodał stare kłamstwo że jak cywilizacja osiąga szczyt i może się obudzić to oni robią kataklizm czy tam niszczą ją. Jest to rozwinięcie gnostyckich wierzeń o Atlantydzie. Jednak my wiemy czym była owa "Atlantyda".
Co ciekawe sprawdziłem czy występuje  takie bóstwo jak "Esus" i zobaczcie co odnalazłem:
wiki napisał:Esus – bóstwo galijskie. Ze względu na podobieństwo etymologiczne (ie. esu - dobry, geniusz, pan ?), łączy się Esusa z Ahura Mazdą i z germańskim rodem bogów - Azami. Był przedstawiany jako postawny mężczyzna ścinający drzewo - takie przedstawienie znaleziono na ołtarzu z czasów rzymskich odkrytym[1] podczas wykopalisk pod katedrą Notre Dame w Paryżu. Takie przedstawienie może być związane, z tym że Esusowi składano ofiarę poprzez wieszanie ofiar na drzewach. Najprawdopodobniej jeden z najważniejszych bogów, łączony w triadę z Taranisem  

Esus był przedstawiany jako rosły chłop ścinający drzewo, co ciekawe nawiązuje to do jego wersji gdzie ESUS ( komórka iluminati ) odpowiedzialna za niszczenie /hamowanie rozwoju DNA , inaczej drzewa życia. Co ciekawe w Babilonie tak przedstawiano Tamuza jako drzewo ścięte a z pniaka wyrastające nowe małe. Czyżby symbol odrodzenia świata przedpotopowego?. Co jeszcze ciekawe ESUS i ISIS, bardzo podobnie brzmią, czyżby ISIS to właśnie próba Watykanu powstrzymać owe odblokowanie DNA Słowian?


okultyzm nie istnieje !!! to zwykla wiedza
oni  zwyczajnie pilnują
by dna   nieobudzilo
tylko oto chodzi
antychryst to system antyrozwoju

Kolejne kłamstwo, okultyzm jako normalna wiedza, zwróćcie uwagę że ten gość identyfikuje wiedzę jako wedy słowiańkie. Kolejne ciekawe stwierdzenie, atychryst to system antyrozwoju!. Zobaczcie tutaj ciekawa rzecz, jeśli ten gość jest kierowany złym duchem to dlaczego odwodzi ludzi od NEWAGE, EZOTERYZMU, dlaczego widzi w Watykanie konkretne zło?, lucyferianizm to polityka nierządnicy my to wiemy , on też mimo że mówi przez niego upadły, dlaczego uważam że upadły zobaczycie dalej!.

new ege to iluminati
jedyny rozwoj to wedy
ukryta wiedza

Znowu mówi rzeczowo o NEW AGE, jednak zobaczcie wskazuje znowu Wedy  Słowiańskie, co z nimi jest nie tak ?


czesc tej wiedzy jest przerobiona na biblie koran talmud
i odwrocona do gory nogami
antyrozwoju
I mamy odpowiedz, gość wskazuje że Biblia i koran posiada część tej wiedzy, czyli mamy połączenie od samego "upadłego źródła". Oczywiście że jest na odwrót ponieważ to Wedy słowiańskie mają korzenie w Torze. Jak zwykle na końcu gnostyckie odwrócenie. Po tym zapytałem go czy nie jest gnostykiem i gość ujawnił kto przez niego mówi zobaczcie!:


tak a iluminati walczą z bogiem

( przerwa i odpowiada )

nie .  jestem  horus  wiedza  
mam pamiec przodkow

zwyczajnie

Facet przedstawił się jako horus, to ślad który prowadzi do jakiegoś upadłego, lub silnego demona współpracującego z upadłymi. Pamiętacie jak pisałem o możliwości wojen przedpotopowych  potomsta nefilim z swoimi rodzicami o władzę?, to do tego nawiązuje. Podałem tam za przykład  historię o zabójstwie ozyrysa przez spisek Seta wraz z 72 ziemskimi "sędziami" inaczej rozumując nadzorcami prowincji. Być może Set ( zły bóg egiptu ) to Sem, wtedy najstarszy człowiek na ziemi, który postanowił przywrócić porządek likwidując w spisku Nimroda?. Z tego wszystkiego pamiętamy narodził się Horus wielki odrodzony. Babilończycy uważali go za reinkarnację Ozyrysa. Dlatego powstało bóstwo Syno-Ojciec, Ozyryso-Horus,Nibrod-Tamuz a dzisiaj mamy Ojciec- zarazem syn. Czyli Syn jest ojcem, ojciec synem, przecież to główna doktryna dzisiejszego chrześcijaństwa skażonego przez Pawła fałszywego apostoła!.

Idziemy dalej, padło moje pytanie: co wiesz o Słowianach?

to byli straznicy wiedzy
wrzystko co znasz  
jest
zostalo im skradzione
biblia opisuje upadlych jako slowian lechitow
zydzi przerobili prawde
i pod szyli   pod dzieci boga

Tutaj gość przekierowuje mnie nazywając Słowian  strażnikami wiedzy, prawdopodobnie tego bełkotu zawartego w Wedach! Następnie zarzuca żydom że zamienili nazwy podszyli się pod dzieci Boga, co by się zgadzało, dodając że upadli są pozytywni i oni byli Lechitami, strażnikami wiedzy!
Tu mamy marker świadczący że ta informacja prawdopodobnie pochodzi od jakiegoś upadłego. Tutaj znowu mamy do czynienia z inwersją gnostyckim trickiem.

Teraz najciekawsze to kontynuacja tego co pisał wyżej :


czyli slowian  wy jestescie wybrani na kroli ziemi strzec jej
smok pradawny to wy
straznicy ziemi
jej
wedy  wiedzy

Zobaczcie czy możliwe że zły duch się wygadał?, skąd ten gość wie że Słowianie to Izrael?, zaraz po tym zasłonił to skrzętnie kłamstwem, oczywiście  demony i upadli to mistrzowie manipulacji!. Wpakował w to wszystko smoka pradawnego z Izajasza, który jasno wskazywał szatana. Uwierzcie ten gość nie miał żadnej wiedzy biblijnej, a jednak ktoś przez niego mówił i to za dużo chyba chlapnął.

Następnie wyjaśniłem mu co wiem o powiązaniach Izraela i Słowian zobaczcie co pisał:

nie !!!  izrael to plemiona slowianskie
wiedza ich skradziona
a upadli to izrael zydzi podmienili to i sklamali
by  wymordowac dna gen wolnosci
GEN WOLNOSCI  IZRAELA
CZYLI upadlych
by wprowadzic nwo

Kolejny raz potwierdza tożsamość Słowian oraz sprzedaje kłamstwo że upadli to prawdziwy Izrael czyli Słowianie. Typowe dla opętanego czasem  owładnięty człowiek nie potrafi precyzyjnie przekazać myśli swojego "pana", mamy tu typowy przykład!.

upadli to nazwa prawdziwego izraela    a zydzi podszyli i  nazwali
upadlymi  wlasnie izrael prawdziwy
i trwa niszczenie genow
jazydow slowian
jazydzi to bracia nasi
kochają ziemie jak slowianie
dlatego są exterminowani
znajc na mojej tablicy post o jazydach zrozumierz
hitler udawal aryjan a tak naprawde wymordowal ich
slowian  roznego wyznania
isis robi czystki tam udają wiosne
arabską   chodzi o holokaust
nastepny

Kiedy wlazłem szukać co ma na profilu znalazłem to :

Śladem Zwiedzenia  2wqbkgj

Ten tydzień który spędzamy wraz z innymi braćmi i siostrami na FB stał się bardzo obfity w doświadczenie, zdaliśmy sobie sprawę że w Polsce  oraz zapewne w innych krajach słowiańskich powstaje bardzo niepokojąca tendencja do reaktywowania neopogaństwa. To postępuje w tak szybkim stopniu że jest niemal pewne wystąpienia wylania się tej informacji wprost z internetu na ulice. Ogromna ilość młodych ludzi pozbawiona złudzeń że ten świat idzie w dobrym kierunku, poznając prawdę o elitach świata, mordowaniu Słowian  przestępczym Watykanie, zostaje w bardzo precyzyjny i moim zdaniem zaplanowany sposób przekierowana na takie hasła jak:
-Wielka Lechia
-Starowiara

Młodzi kupują i sprzedają figurki jakich chcecie bałwanów swarogów, swarożyców, światowidów i innych bożków. Rysuje na m się dokładny obraz opisywany  przez Izajasza, Ezechiela i innych proroków, o stanie Izraela w czasach ostatecznych. Bałwan na bałwanie bożek obok bożka. Spotykają się na  strych pogańskich świętach i robią wszystko to co robili Izraelicie w Samarii i Judei.

Wnioski!

Oczywiście wnioski zawsze jakieś mam, trafne lub mniej, ale powiem wam wizja tego zwiedzenia które przepowiedział Isus oraz potwierdził anioł w Apokalipsie, może mieć dokładnie ten charakter. Istnieje możliwość że niebawem Rosja jako wielki porządkowy , okrzyknięty strażnikiem Słowian może po prostu zniszczyć nierządnicę i tak jak pisał nieraz Henryk i inni  posłuży mu do tego nie tylko wojsko ale i ujawnienie prawdy o Babilonie i Watykanie, razem działającej przeciwko Słowianom itp. Możliwe że wtedy pojawi się ten fałszywy prorok który ma zwieźć głównie Słowian takimi właśnie nowinkami jak ten  upadły z którym być może rozmawiałem, miód na uszy wielu polaków i Rosjan. Dodatkowo zastanawiają mnie te demoniczne historie o "iskrze" rozpalającej cały świat  wychodzącej z Polski!.  Wiązało by się to z ustanowieniem jakiejś starej religii którą wyniesiono by na Synaj i tam ustawiono by jakiś bałwan , który mocą upadłych dawał by znaki.Oczywiście dwóch świadków dawało by świadectwo prawdzie, jednak to coś co wyjdzie z otchłani jako wsparcie dla zbuntowanego zwierzęcia  zatrzyma świadków, resztę znamy.      

Tak jeszcze na marginesie dodam,  ten gość powiedział że Chrystus to jest zły ponieważ przybył by zablokować DNA  ludzi za pomocą jego filozofii jako hamulca dla rozwoju. To ciekawe on to powtarzał kilkakrotnie. Jednak jak to odwrócimy to wychodzi nam potwierdzenie tego kim był Chrystus i głoszona jego ewangelia,  ona dokładnie otworzyła prawdopodobnie i otwiera nadal owe DNA by mogła obudzić się w odpowiednim momencie u Słowian, być może my jesteśmy tego żywym przykładem.
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

10th Czerwiec 2016, 03:23
Kiedy miała miejsce ta rozmowa? Obecnie google wyszukuje artykuły tego gościa, ale konto jest zablokowane. Czyżby powiedział za dużo? Wink
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

10th Czerwiec 2016, 08:39
Jacek -wczoraj rozmawialiśmy z nm ale nie oczekuj obszernych artykułów, facet ma konto na faceboku w którym zamieszcza bardzo krótkie i nieudolnie sformowane zdania. Co ciekawe bardzo celnie określa wiele aspektów związanych z spiskami oraz jest wyznawcą czegoś co nazywa się nazywa Ragnarok cały czas wszystkich odsyła do tego mitu skandynawskiego:

http://pl.mitologia.wikia.com/wiki/Ragnar%C3%B6k


Twierdzi że zmierzch bogów nadchodzi, zauważcie czym jest ten zmierzch.:

" W wyobrażeniach mitologicznych ma on być wielką walką pomiędzy bogami a olbrzymami pod wodzą Lokiego, w wyniku której świat i Asgard, siedzibę bogów, strawi ogień, wszystkie gwiazdy zgasną, a Ziemię zaleje wielkie morze. Ostatecznie z tej toni wyłoni się nowy świat i nastąpi era szczęśliwości bez przemocy i wojen. "

Być może to jego wersja apokalipsy!
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

10th Czerwiec 2016, 12:15
Message reputation : 100% (1 vote)
BARDZO CIEKAWA LEKTURA TEGO SAMEGO AUTORA!

wklejam zdobyte od kuchni materiały w necie, niektóre były mocno schowane Smile . Ciekawa lektura, ale i miejscami drastyczna:


Arsuroh Suroh

to
zmianynaziemi.pl
9 hrs ·

merkel !!! burza ci podoba ? to przez twoją morde
wiem czemu zwisa
bo twoj usmiech falszywy jest
prawda na twej twarzy
wyrysowala
mordujesz dzieci
nieuciekniesz nigdzie
spotkamy
zaplacisz lzami
wraz z kolegami
ocean stworze
tak
----------------------------
to koniec idzie ragnarok dlatego wojska roztawiają obudzccie
3 czerwca o 11:56
-----------------------------
Arsuroh Suroh

to
zmianynaziemi.pl
38 mins ·
plan elit to ubermani czyli bioroboty wierne
do ochrony
i goje czyli narody
do sluzenia na wzor
jedna rasa jedna masa
jeden pan .
apap ibuprom
leki przeciw grypie
plus nadajniki
satelitarne i naziemne
uspily was
kazdy tylko marzy
o chwili spokoju !!!
to wlasnie dzialanie
kątroli umyslu
----------------------------------
Arsuroh Suroh

to
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
June 1 at 8:27am ·
firmy reklamowe na początku nowego systemu tworzeniu nowej polski
to byly ciche placowki
CIA a reklamy zasloną
do projektu MONARCH
wten sposob cia
wprowadzalo obrazy
symbole do kątroli umyslu
firma POLSAT
jej wlasciciel byl
agentem na calym
swiecie to robią
PROJEKT MONARCH
czyli
wprowadzanie demokracji
wrzyscy jestescie
zaprogramowani
SATELITY SLUZĄ DO NADAWANIA
SYGNALU
ten sygnal zakloca mozg
itd
kazdy smartwon
ma NFC rfid
czyli jest waszym aniolem strozem
to wrzystko
do kątroli wibracji mozgu
pobudzania was
utrzymywania kurtyny
czyli BYSCIE CALY DZIEN
PRZEBIEGLI I SLI SPAC
I TO WASZE ZYCIE
CZYLI
NA WZOR MROWISKA
projekt monarch to nie agenci
to cale narody
osobowosci narodowe
ROBIĄ WAM TO ELITY
TE SAME CO STWORZYLY HITLERA
UPA ISIS
TO NARZEDZIA PROJEKTU
NATO ONZ I WRZYSTKIE INSTYTUCJE
TO TRZYNASCIE RODZIN
DO NADZORU GOJI
WASZEGO DNA
BYSCIE NIEROZWINELI
WIRUS ZIKA
JEST SZTUCZNY
ELITY JUZ SCHRONY
MAJĄ I ANTYDOTUM
ITD ITD
SZCZEPIĄ WAM WIRUSY
A SAMI UZYWAJĄ KOSZERNYCH SZCZEPIONEK
TO SIE DZIEJE NA CALYM
SWIECIE
ROZMONTOWALI ARMIE W KAZDYM KRAJU
BY MIEC SWOJĄ PRYWATNĄ
A WY BYSCIE BYLI BEZBRONNI !!!
ZACZYNA SIE RAGNAROK
OBUDZCCIE
--------------------------------------------
Arsuroh Suroh

to
zmianynaziemi.pl
10 hrs ·

monarch np polska skala globalna
wojna gwalt mord
etap
potem wyniszczenie osobowosci slowiankiej sklocenie
potem programowanie
od nowa czyli
projekt monarch
polska
podmienili tozsamosc
kroniki filmy akademia pana kleksa
to byly programy
monarch
robią to w kazdym panstwie
mord gwalt
zniszczenie osobowosci narodowej
programowanie
i huj
-------------------------------------------
Arsuroh Suroh

to
zmianynaziemi.pl
8 hrs ·

atlas trzyma niebo czyli wewnetrzną kule
siedzibe bogow
atlas i jezus to symbol
goji czyli ludzi
adam i ewa czyli goje
energia
czyli gojom
wmowiono ze kobiety
są gorsze od mezczyzn
czyli ewa z zebra
wten sposob zanizyli wibracje biopole
ewie energia zenska
adam energia meska
PRZECIWIENSTWA
SIE PRZYCIĄGAJĄ !!!
przesuneli
jing jang kolo poluwki
są przesuniete
niema rownowagi
rownouprawnienie
dlatego islamizują europe
niepodoba im ze
ewa i adam są rowni
biopole grawitacja !!!
--------------------------------------
co ja kurwy rozkazalem merkel kurwa ma umrzec i papiez zdechnoc jak swinie
prowokowac mnie chcecie
naucze was jak psa wykonywac polecenia
----------------------------------------------------
armia uni europejskiej to ubermani odcieci od spoleczenstwa do wykonywania tylko rozkazow elit .
dlatego zniszczyli armie narodowe . watykan rządy monsanto to jeden byt !!
---------------------------------------------------
a wy milczycie europo
zaplaczecie wrzyscy
np polak produkowal sprawa
zniszczyli go
choc kazdy podobny robil to co on
w tych czasach
i kazdy adwokat sedzia
wiedzial o tym ze to normalne
to jego zniszczyli
powod
microsoft  czyli systemy nadzoru matrixa
bil gates  nalezy do iluminati to morderca i pedofil
wykupili nokie
androida
razem z google
facebookiem
stworzyli system do;troli
calych narodow
przy uzyciu nadajnikow i odbiornikow
fal mozgowych
biopola
-------------------------------------------------------
Arsuroh Suroh film PIEKNY UMYSL to projekt iluminati zrobili go by was oklamac ze gdy obudzicie
zaczniecie widziec matriksa ze wrzystko ze wrzystkim lączy to !!! byscie mysleli ze to horoba nierozumieli znakow !!!
tak wlasnie zaczyna oswiecenie dlatego was podpieli chipy ultradzwieki by zakazdym razem gdy wejdziecie na
wyzszą wibracje zagluszyc was
dowcip o zmiennokrztaltnych wiecie czemu jahwe ma zeza ? bo jest zazdrosny bardzo ! i jak ktos ma wiekszego kutasa od niego
bo wogle jahwe ma malego to ten kozi syn zmienia krztalt jak dowie ze ktos ma wiekrzego niz on zchodzi na ziemie w postaci
pieknej zezowatej kobiety i fortelem jak lis zakrada i rozkochuje w sobie meza co fiut ma wiekrzy niz jahwe tak wiec gdy pora
przyjdzie obciąga jahwe fiuta i odgryza zeza nabawil od tego ssania paly Z ZAZDROSCI ... AJ
21 godz.

Arsuroh Suroh pigulki gwaltu na rynek wprowadzają cia oni to produkują i tego uzywają zaden normalny diler by tego nierobil wiec skoro
to jest a kibole faszysci nacjonalisci i inni ktorzy nienawidzą pedofili i gwalcicieli nie terroryzują dilerow z pigulkami gwaltu to znaczy ze
robi to cia sluzby i są nietykalne
Wczoraj o 16:02

Arsuroh Suroh
iluminati big brother to bylo przygotowanie was nauczenie fundament po facebooka wiec sluchac debile iluminaci uzywają
algorytmow na bazie schematow psychoaktywnosci mozgu pies pawlowa akcja reakcja uczucie hemia reakcja big brather byl
przygotowaniem waszej swiadomosci nauczeniem was ze podglądanie jest fajne wesole podniecające i na koniec normalne kazdy chce
byc gwiazdą !!! potem kamery w koomputerach laptopach smartwonach kolejny etap facebook czyli bigbrather juz pulfizyczny wkąponowany
kazdemu do domu 24 na godzine rejestrują was wifi bluthacz czy inne fale mają odbiur rownierz waszych fal biofizyka itd rejestrują wasz
stan emocjonalny itd do tego oczy krztalt glowy twarzy wystarczy by przypisac was do baz danych dna algorytmow itd harakter osobowosc
itd podpieli was szprzet jesli odbierze zmiany wibracji pola waszego biopola automatycznie zareaguje zmieni je poprzez fale radiowe
ultradzwieki i oprocz tego uczy was facebook wysylania obrazkow pierdolenia czyli umysl koko eurospoko po to to powstalo film raport
mniejszosci mowi o tym . wiec debile jesli kogos obrazilem mam to w dupie !!! jestescie debilami juz . biomasą to sie stalo odcieli was
czemu wprowadza belgia eutanazje dla dzieci ? bo gdy jakies dziecko urodzi z dna silnym wibracją czyli oswiecone automatycznie bedzie
cierpiec psychicznie bo szkolnictwo dla goji jest tak zrobione ze tylko debil lubi szkole kazdy dobry normalny czlowiek dostaje swira !!!
oprocz tego takie dziecko z wyzszą inteligencją nieznajdzie zycia dla siebie bedzie przesladowane bo niebedzie umialo isc z tlumem
baranow wiec tlum baranow je odzuci i zniszczy i tak inkwizycja automatycznie bedzie pozbywac kazdego kto moze zagrozic matrixowi
juz was podlączyli

Arsuroh Suroh
iluminati big brother to bylo przygotowanie was nauczenie fundament po facebooka wiec sluchac debile iluminaci uzywają
algorytmow na bazie schematow psychoaktywnosci mozgu pies pawlowa akcja reakcja uczucie hemia reakcja big brather byl przygotowaniem
waszej swiadomosci nauczeniem was ze podglądanie jest fajne wesole podniecające i na koniec normalne kazdy chce byc gwiazdą !!! potem
kamery w koomputerach laptopach smartwonach kolejny etap facebook czyli bigbrather juz pulfizyczny wkąponowany kazdemu do domu 24
na godzine rejestrują was wifi bluthacz czy inne fale mają odbiur rownierz waszych fal biofizyka itd rejestrują wasz stan emocjonalny itd do
tego oczy krztalt glowy twarzy wystarczy by przypisac was do baz danych dna algorytmow itd harakter osobowosc itd podpieli was szprzet
jesli odbierze zmiany wibracji pola waszego biopola automatycznie zareaguje zmieni je poprzez fale radiowe ultradzwieki i oprocz tego
uczy was facebook wysylania obrazkow pierdolenia czyli umysl koko eurospoko po to to powstalo film raport mniejszosci mowi o tym . wiec
debile jesli kogos obrazilem mam to w dupie !!! jestescie debilami juz . biomasą to sie stalo odcieli was navi javi prawi czemu wprowadza
belgia eutanazje dla dzieci ? bo gdy jakies dziecko urodzi z dna silnym wibracją czyli oswiecone automatycznie bedzie cierpiec psychicznie
bo szkolnictwo dla goji jest tak zrobione ze tylko debil lubi szkole kazdy dobry normalny czlowiek dostaje swira !!! oprocz tego takie dziecko
z wyzszą inteligencją nieznajdzie zycia dla siebie bedzie przesladowane bo niebedzie umialo isc z tlumem baranow wiec tlum baranow je
odzuci i zniszczy i tak inkwizycja automatycznie bedzie pozbywac kazdego kto moze zagrozic matrixowi czemu wprowadza belgia eutanazje
dla dzieci ? bo gdy jakies dziecko urodzi z dna silnym wibracją czyli oswiecone automatycznie bedzie cierpiec psychicznie bo szkolnictwo dla
goji jest tak zrobione ze tylko debil lubi szkole kazdy dobry normalny czlowiek dostaje swira !!! oprocz tego takie dziecko z wyzszą inteligencją
nieznajdzie zycia dla siebie bedzie przesladowane bo niebedzie umialo isc z tlumem baranow wiec tlum baranow je odzuci i zniszczy i tak
inkwizycja automatycznie bedzie pozbywac kazdego kto moze zagrozic matrixowi juz was podlączyli



-----------------------------------------------------------
Arsuroh Suroh
Arsuroh Suroh EUROPA !!! Wlasnie europejskie anunaki wymieniają na model pustynny zlota wydobywac niechceta do kosciola biegac
zmądrzeliscie wiec elity wymieniają anunaki europejskie czyli idziecie na rzes zbyt mądrzy jestescie samer opisuje was wymiana spoleczenstwa
Wczoraj o 10:36
Arsuroh Suroh
Arsuroh Suroh unia jest tylko poto by waznych znanych politykow wyciągac od narodu dac im pesje i by zamkneli ryj . a trzecia rzesza masoni
iluminati robią co chcą a unijni politycy uczą tam na styl amerykanski usmiechac !!! czyli nic niewidze nic nieslysze nic niemowie kazdy z nich
pozwala na emigracje czyli wymieszanie dna czyli esus zniszczenie drzewa zycia kazdego narodu jego ducha
---------------------------------------------------------
Arsuroh Suroh na calym swiecie masoni niszczą nature a monsanto podmienia ją !!! czemu ??? bo natura budzi wam dna dlatego !!!
to sluzby masoni rozbijają tankowce i wywolują wypadki elektrowni niszczą rzeki moza . zeus tyfon pocią go i rozrzucil po ziemi ukryj jego
kawalki czyli !! ?? DNA MONSANTO PODMIENIA WRZYSTKO BO NATURA BUDZI LUDZIE BUDZĄ ZMARTWYSTANIE DLATEGO NISZCZĄ
WRZYSTKO CO NATURALNE ODCINAJĄ WAS OD PLANETY rtec jest wrzedzie robią to celowo by zatrzymac oswiecenie DNA natura zyje
budzi was navi pravi javi dlatego to niszczą i was dzielą dzieci osobno to oni dorosli osobno to oni starcy osobno to oni i tak jedno
spoleczenstwo a trzy byty !!! i sie nieznacie to system iluminati tak jak szkolnictwo i bieganie po klasach dzwonek i zmiana klasy pokoju
jak mkutra caly czas goji tak szkolą narodowosc jak zaczniecie myslec uczyc jeb dzwonek zmiana klasy emigracja itd itd projekt monarch
rozbicie tozsamosci narodu slowianskiego
------------------------------------------------------------
Arsuroh Suroh unia jest tylko poto by waznych znanych politykow wyciągac od narodu dac im pesje i by zamkneli ryj . a trzecia rzesza
masoni iluminati robią co chcą a unijni politycy uczą tam na styl amerykanski usmiechac !!! czyli nic niewidze nic nieslysze nic niemowie
kazdy z nich pozwala na emigracje czyli wymieszanie dna czyli esus zniszczenie drzewa zycia kazdego narodu jego ducha . wymieniają
anunaki europejskie bo zbuntowaly niechcą pracowac
Wczoraj o 10:30
---------------------------------------------------------------
Arsuroh Suroh euro station to zwykly kult ! nie wazne co robi a co mysli gladiatorzy kiedys zabijali a czym rozni pilka obie druzyny sie
nienawidzą walczą zawodnicy są oplacani by robic krzywde czolowym graczą jest tam nienawisc i skurwysynstwo !!! a stadion to kielich
do napelniania energi gniewu gwaltu sexu . wojna
----------------------------------------------------------------
Arsuroh Suroh cia stazi mosad to inkwizycja zmienili nazwy kątrolują ludzi oswiecenie i nauke . to oni tworzą zamachy czy kurwa zaden z
was nie zauwarzyl ze ksieza politycy nie giną ??? myslicie ze terrorysta jest debilem ?? i idzie dzieci wysadzac a nie politykow elity ksiezy ???
to nie terrorysci to sluzby a zamachy robią goją by was pobudzac . redakcja we francji zrobili to zawodowi zolnierze obejrzyjcie film to byly
sluzby na spokojnie zaplanowane . zamach w sklepie to nacpany wyprany z mozgu arap dla atrapy i oslony sluzb . TERRORYSCI MAJĄ W
DUPIE LUDZI CHCĄ ELIT WIEDZĄ O NWO a ci co goji zabijają to nie terrorysci !!! to sluzby rządowe wam to robią
----------------------------------------------------------------
Arsuroh Suroh http://wolnemedia.net/kim-sa-jazydzi-i -dlaczego-isil-na-nich-poluje/ to nie isis isis - to zbiur bandytow z calego regionu na
wzor upa i ss dowodzi nimi cia mają niszczyc dna patronuje nad tym arabia saudyjska i watykan tak jak slowian exterminowano dna hitler
tak teraz isis jazydow
--------------------------------------------------------------
Arsuroh Suroh mkultra i projekt monarch przeprowadzili na narodach rozczepiając ducha narodu . przygody pana kleksa to program
z dziecinstwa ktory uruchomi teraz !!! dynastia serial ??? to byl program monarch na terenach rozczepionych po wojnie czyli zolta sciezka
podązajcie za demokracją itd
---------------------------------------------------------------

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

10th Czerwiec 2016, 17:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Jedna z czytelniczek zasugerowała, by spróbować czytać to od tyłu...

Faktycznie demony często posługują się tą techniką, czy sposobem przekazu.

Sama nazwa tego demona czy upadłego jasno na to wskazuje:

ARSUROH SUROH -> HORUS HORUSRA
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

10th Czerwiec 2016, 17:21
Wiadomość od brata Krystiana:

Krystian napisał:

"Śladem Zwiedzenia"- jeżeli przez ziomka na serio mówi upadły to by znaczyło że Bestia jest na wolności i poznała wszystkie sekrety. To również tłumaczy tą gadatliwość. Jak jesteśmy oszukani to czujemy potrzebe powiedzenia o tym wszystkim.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

10th Czerwiec 2016, 20:29
Buschi jestem pod wrażeniem.

Ciarki mnie przechodzą jakoś jak to wszystko czytam i to co dołączył
Lotion.

To coś czy ten ktoś dużo wie i mam jakieś odczucia niepokoju jak to czytam.

Chciałam to teraz dokładnie przeanalizować ale jakoś nie mogę się skupić.

Bardzo ciekawi mnie opinia innych braci i sióstr na ten temat.

No cóż inaczej się pisze o demonach,opętanych czy hybrydach a zupełnie inaczej się odbiera gdy ktoś taki sam osobiście pisze czy mówi.

Gdybyście mnie poznali osobiście jestem tą odważną i do przodu ale w takich sytuacjach zauważyłam że jestem mniejsza niż myszka polna...

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

10th Czerwiec 2016, 20:41
Message reputation : 100% (1 vote)
A teraz jak już znacie to
to proszę obejrzeć to :



film własnie wchodzi do kin.. myślę , że o tej samej istocie mówi co ten człowiek !

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

10th Czerwiec 2016, 21:58
Także jestem pod wrażeniem.
Obserwatorze, te imię HORUS HORUSA to jest czołowe bóstwo Egipcjan:
wikipedia napisał:Horus – egipski bóg nieba, opiekun monarchii egipskiej. Panujący faraon utożsamiał się z nim i przyjmował jego imię. Czczony pod postacią sokoła lub człowieka z głową sokoła zwieńczoną tarczą słoneczną oraz jako dziecko z palcem w ustach. Był synem Ozyrysa i Izydy lub Geba i Nut. Po śmierci Ozyrysa walczył (jako prawowity następca tronu) z Setem (bratem Ozyrysa) o tron faraona. Po kilku konkurencjach Rada Dwunastu Bogów przyznała władzę Horusowi.

Horus uosabiał cały Egipt. Wraz z nim często przedstawiano Nechbet i Wadżet, które symbolizowały połączony Egipt Górny i Dolny oraz uosabiały Hathor. Jego synami byli Hapi, Imset, Duamutef, Kebehsenuf.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Horus

Otóż Horus to jeden z upadłych aniołów który został zamknięty w otchłani po tym jak Bóg dokonał sadu nad bóstwami Egiptu zaraz przed wyzwoleniem Izraelitów z niewoli Egiptu:

Wjs 12 napisał:(12) Tej nocy przejdę przez ziemię egipską i zabiję wszystko pierworodne w ziemi egipskiej, od człowieka do bydła, i dokonam sądów nad wszystkimi bogami Egiptu: Ja, Pan.

Otóż ów demon jest zapewne posłańcem upadłego anioła z otchłani.

Oznacza to, że Bestia już dyszy nienawiścią do Wielkiej Nierządnicy- Watykanu i w zasadzie papież Franciszek ma świadomość, że wkrótce po jej uwolnieniu Watykan czeka straszny los.

Zobaczmy co Apokalipsa pisze o Bestii:

Ap 13 napisał:(7) I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

Otóż Bestia dostanie na krótki czas władzę nad wszystkimi narodami.

Co to oznacza... ano tyle, że Bestia chce pozbyć się i zniszczyć Wielką Nierządnice w celu zdobycia władzy nad światem i do tego już teraz używa niezadowolenie narodów rasy białej i żółtej. Narody te są na Północ od Wielkiej Nierządnicy.

Zobaczmy nie na darmo Putin i Miedwiediew wspominali w tv o obcych. Nowy system obrony rakietowej Rosji nazywa się "Prometeusz"!!!

Zobaczmy ten fragment Apokalipsy:

Ap 18 napisał:(1) Potem widziałem innego anioła zstępującego z nieba, który miał wielkie pełnomocnictwo, i rozjaśniła się ziemia od jego blasku.

(2) I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego.

(3) Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.

(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,

(5) Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.

(6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę.

(7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.


Otóż Słowianie dostaną nakaz nie tylko opuszczenia Wielkiego Babilonu ale także nakaz uczestniczenia w jego zniszczeniu!!!!

Zobaczmy Rosja posiada armię gotową na konfrontacje z Wielkim Babilonem czyli USA.

Bóg Jeremiaszowi wspomina, że Babilon upadnie z powodu najazdu narodów Północy.

Wiadomo, ze zaginiony Izrael został rozproszony wśród narodów Północy!!!

Najprawdopodobniej mamy obecnie rozgrywkę pomiędzy Wielką Nierządnicą a Bestią.

Niech ludzie nie dają się nabrać temu demonowi.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

11th Czerwiec 2016, 11:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Zacytuje komentarz czytelnika mojego bloga:

„Niech ludzie nie dają się nabrać temu demonowi”
Masz 100 % rację.
Nie wciągać się w takie zabawy, bo na pewno nie są one mile widziane przez Boga.
Dzisiaj porozsyłałem swoją opinię do osób, które zaangażowały się w tym temacie:
„Bracia i siostry, ciekawość to pierwszy stopień do piekła
Zastanówcie się czy warto (czy w ogóle wolno nam) zajmować się wypocinami tego „horusa”.
To jest ktoś z poważnymi problemami psychiatrycznymi, albo też ktoś opętany przez demona/y.
W obu wypadkach nie warto go słuchać. W pierwszym przypadku przekazuje swoje urojenia, a w drugim będzie wami manipulował.
Jeśli byłby opętany to mało prawdopodobne, że to „horus” czy „ra”, bo to by byli upadli wyższego sortu.
Szukajmy Prawdy i Mądrości w Słowie Bożym!
A za tego biednego człowieka można się pomodlić, a nie rozpowszechniać jego wypociny!
Przepraszam za szczerość, ale wydaje mi się, że cały ten wątek jest wyjątkowo szkodliwy.
Pozdrawiam,
Krzysztof
Oczywiście to OT do usunięcia, ale cały ten wątek wywiadu jest „wpółokultystyczny” dla mnie, tzn. nie jako ciekawostka Bushiego, ale zbytnia ekscytacja tematem przez innych i dlatego postanowiłem jakoś stanowczo zareagować.


https://cyryl27.wordpress.com/2016/06/03/ewangelia-mateusza-czyli-przygotowanie-zaginionego-izraela-do-sadu-boga-na-pustyni/


A tutaj mamy inny cytat jezuity:

"Ze wszystkich metod, jakie znam, aby pociągnąć ludzi za sobą, najbardziej efektywna jest "Tajemnica". Żądza jej poznania jest dla umysłu nie do odparcia"
Adam Weishaupt Jezuita, prof. prawa kanonicznego na uniwersytecie Ingolstadt w Bawarii. Twórca Iluminati oraz Jakobinizmu, architekt rewolucji francuskiej 1789 - 99.

Jak zauważył brat Liksar tutaj:
https://zbawienie.forumotion.com/t153-ingerencja-demonow-w-nasze-zycie

Demony czerpią energię z nas poprzez zainteresowanie ich osobami.

Dlatego proponuje zaniechać zainteresowanie tym "osobnikiem" i jego komentarzami w necie. Nie dajmy pożywiać się naszym czasem i zainteresowaniem temu demonowi.

Skupiajmy się tyulko na słowach Boga i jego syna Isusa Chrystusa.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

11th Czerwiec 2016, 12:26
Krzysztof również do mnie napisał tą wiadomość i trzeba mu przyznać rację.

Jednak same informacje jakie przekazał ten demon, o czym na początku napisał Bushi, wiele nam mówią o obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się prawdopodobnie bestia, która być może jest już na wolności!!

Nie chodzi tu o zgłębianie tajemnic, ale same fakty jakie podał...

...po prostu, "ktoś" się wypeplał i ukazał pewne zamiary, które w zestawieniu z proroctwami, potwierdziły wiele naszych przypuszczeń i twierdzeń.

To tak jakby ktoś nieświadomie przyznał nam rację, a ponadto wskazał na fakt nadchodzącego zwiedzenia.

Myślę, że my możemy wykorzystać te informacje przeciwko samej bestii..być może za to staniemy się jednym z pierwszych jej celów w walce ze świętymi/świadkami.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

11th Czerwiec 2016, 16:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Nadal jestem przekonany, że zwiedzenie już się obyło i świat zaczyna się powoli budzić.

Byli fałszywy prorocy, Chrystusowie, cudotwórcy i inni hochsztaplerzy, mamy masowe oszustwa NASA, ziemię kulę i wszystkie religie Chrześcijaństwa są w szponach szatana i otrzymują od niego samego... pokarm 'duchowy' czy raczej duchową truciznę.

Jedyne zwiedzenie, które nastąpi to będzie zrzucenie winy za wszystkie szatańskie matactwa na syjonistów i Watykan.

Ci, którzy nadal dla szatana pracują zostaną poświęceni po to, aby siły szatańskie nabrały olbrzymiej wiarogodności.

Szatan zrzuci winę za wszystko na satanistów - Watykan i innych satanistów a sam pospłaca długi całego świata (M1 czyli Mr Sino), powieszą publicznie kilku najgorszych bandytów jak Sarkozy czy Merkel i oddadzą wszystkie pieniądze światu.

To im da olbrzymi kredyt zaufania. Świat będzie żył przez kilka miesięcy w luksusach
i wtedy stanie obŻydliwość czyniąca spustoszenie w miejscu świętym i będzie się wymagało od narodów przyjęcia znamienia na czoło i rękę.

Znając głupotę mas, wielu w to uwierzy.

Nie widzę innej szansy na dalsze zwiedzenie.

Czas pokaże a czytelnikom przypomnę, że w większosci przypadków... spekulujemy i nikt nie ma wiedzy dokładnej na tyle, aby jakiemukolwiek człowiekowi uwierzyć.

Mnie także należy traktować z ostrożnością - ostatecznym Sędzią jest Bóg i Syn.

My jedynie spekulujemy, aczkolwiek w wielu kwestiach widać pomoc Boga.

Mówiąc otwarcie... jesteśmy ludźmi niedoskonałymi i nikogo z nas Bóg jeszcze nie wyznaczył na jakiekolwiek stanowisko w Jego Królestwie.


Czyli jedynym Autorem Prawdy jest Bóg a my jesteśmy próbowani, do jakiego stopnia się posuniemy w naszych przypuszczeniach.

Oznacza to, aby czytać, co piszemy, często bardzo trafnie ale polegać można tylko na słowach Boga i Syna.

Przykład Mojżesza, który 'dał' wodę Izraelitom.

Za podszywanie się pod Boga Mojżesz nie wkroczył do Ziemi Obiecanej.

Odnośnie tego Horus... sprawa wyjątkowa i być może to jest upadły anioł grający... idiotę, ponieważ Lucyfer tak mu kazał.

Trzeba być niezwykle czujnym w takich sprawach ponieważ oni są 6 krotnie bardziej inteligentni od nas.

Horus gra durnia przed nami i nie dajmy się na to nabierać.

bounce bounce bounce



_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

12th Czerwiec 2016, 16:03
Pycha zgubiła upadłych, pycha jest ich jednym ze znaków rozpoznawczych.... To właśnie ona spowodowała jego dialog z Tobą , Bushi.... Twisted Evil
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

13th Czerwiec 2016, 07:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Myślę, że Henryk ma rację i podawanie się tego "kogoś" za Horusa, czyli jednego ze starożytnych upadłych jest zwyczajną gierką demona, który być może dostał takie rozkazy.

Rozmawialiśmy z Bushim i doszliśmy jednak do pewnych wniosków, które są wielce podejrzane i zdają się być ostatnią zagrywką szatana.

Jak owy "ktoś" stwierdził, panuje obecnie wielkie przebudzenie i mówi on, że między innymi z tego powodu został przypuszczony taki drastyczny atak na cywilizację Europy. Posłużono się do tego islamistami, aby wywołali oni wśród tej cywilizacji chaos, prowadzący w dalszej kolejności do konfliktu etnicznego, który to przebudzenie ma powstrzymać.

Jak on to nazwał - ESUS, czyli nawiązanie do jakiegoś bóstwa ścinającego drzewo życia, co ma niby symbolizować niszczenie nas - rasy białej, w której dokonuje się przebudzenie, przez islamskich najeźdzów.

Innym aspektem jest dążenie do wywołania wojny między Rosją a NATO, czego celem ma być głównie powstrzymanie przebudzenia, czy raczej nawrócenia przez Słowian, pośród których żyje najwięcej Izraelitów.

I tylko o to chodzi i to jest logiczne wytłumaczenie!

Nie ma w rzeczywistości czegoś jak wojna między Rosją a NATO. Obie strony służą siłom zła, a ich celem nr. 1 jest walka z Bogiem i Jego Ludem!!!

I tego przebudzenia wśród Słowian/Izraelitów najbardziej boją się siły zła, ponieważ masowe nawrócenie się do Boga gwarantuje Jego reakcję i usunięcie ze świata szatana i wszystkiego, co on na tym świecie stworzył.


Co do zwiedzenia...faktycznie, tak jak napisał Henryk, ono już szaleje na dobre!!...

...ale coś się chyba jeszcze szykuje, jednak może tu już chodzić o czas po wyzwoleniu Izraela...o co chodzi???

Ten niby horus gada coś o "Ragnarok", co w mitologii nordyckiej oznacza tzw. "zmierzch bogów", a więc może tu chodzić o zakończenie obecnych rządów sprawowanych głównie przez demony na żołdzie u szatana i jego Nierządnicy, kosztem przejęcia władzy przez bestię z otchłani, która z natchnienia Boga wykona wyrok na obecnym systemie NWO, czyli Babilonie Wielkim.

Bestia będzie bluźnić przeciwko Bogu i Henryk wskazał wyraźnie, co to oznacza...wina za cały obecny syf zostanie zrzucona na Boga!!

I według mojego zrozumienia, to będzie ostatni element zwiedzenia.

Bestia, ktokolwiek będzie ją reprezentował, przypisze wszelkie zasługi sobie i ukaże się jako władca tego świata...

...ale na czym ma polegać to zwiedzenie?? Zastanawiam się, czy nie chodzi o zwiedzenie reszty potomstwa Niewiasty??!!

W jaki sposób???

Otóż pojawiły się ostatnimi czasy bardzo wzmożome ruchy w kierunku przebudzenia kultury słowiańskiej i wszelkich kultów z nią związanych. Kulty te są równie pogańskie, co te obecne, ale w świetle ukrywanej, "wspaniałej przeszłości" dają 'świetlaną' przyszłość tym, którzy czują związek z naszą słowiańską historią.

Nagle okazuje się, że istaniała wielka potęga Lechii, która swą wielkość zawdzięczała między innymi swym bóstwom i prawom przez nie nadanym. Ludzie, którzy próbują powracać do tych antycznych wierzeń wspominają nagle o bogach, jak np. Światowid itp.

Pojawia się pytanie, czy nie jest to przypadkiem kolejny "hak" na potomstwo Niewiasty, które w ten sposób miałoby być zwiedzone przez bestie, czy upadłych podających się za ich pradawnych bogów, którzy ukarzą im prawdę o tym świecie - Babilonie, i na drodze do odnowienia dawnych dziejów wprowadzą nowy kult ze znakowaniem swych wiernych??

Myślę, że smok i bestia skupiają się tylko i wyłącznie na "Niewieście" i jej potomstwu i dla nich przyjdzie czas ostatecznego zwiedzenia, które mam nadzieje, przyjdzie w końcowej fazie wielkiego ucisku, gdy nas już tu nie będzie.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

13th Czerwiec 2016, 11:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Kilkakrotnie pisałem w różnych postach i ostatnio znowu coś mi się połączyło w jedną całość.

Z kilku źródeł docierają informacje (Fulford, M1 czy Mr. Sino), że druga fala satanistów chce czy raczej musi rzucić na pożarcie obecne władze, masonów i syjonistów z Watykanem włącznie i rządami syjonistycznymi.

Krążą słuchy, czy raczej Mr Sino oświadcza, że spłacił dług USA i Australii i dalej się te finanse negocjuje.

To wskazywałoby na rękę Boga, dążącego do wykonania pierwszej części wyroku a reszta satanistów nie ma żadnego wyboru.

Czyli mają jedną możliwą taktykę. Nie wchodzić za bardzo Bogu w paradę ale czekać cierpliwie i po usunięciu rządów i banków ujawnić wszystkie kłamstwa i wskazać na stare władze, kilku publicznie powiesić jak Busza za 911, pieniądze oddadzą które nam ukradli i zlikwidują długi a winę za wszystko będą chcieli zwalić na Boga, ponieważ Watykan służył mściwemu Bogu i Islam także.

Wiele wskazuje na taką ewentualność, ale nie wiemy jaka będzie reakcja Boga, który doskonale zna ich plany i kombinacje, ale nikt ani z nas ani z nich nie podejrzewa nawet Boga taktyki.

Co się mnie ostatnio nasunęło na myśl - jest jeszcze coś, o czym nie wiemy, ponieważ Bóg nam tego nie ujawnił.

Moim zdaniem jest nie do pomyślenia, że szatan i upadli aniołowie mają nadal dostęp do nieba i Bóg oczywiście wie, w jaki sposób oni nas wyniszczają i oszukują, chociażby w związku z płaską ziemią.

O czym tutaj jeszcze Bóg mógłby dyskutować z szatanem, skoro wszystko jest tak jasne?

Muszą istnieć inne przyczyny buntu upadłych aniołów i szatana w niebie, zanim rozpoczęto atak na człowieka.

I dlatego Bóg nadal to toleruje ale wszystko jest pod Jego ścisłą kontrolą.

Atak szatana na Adama i Ewę był zaledwie końcem jakiegoś biegu wydarzeń, który dla nas stał się widoczny dopiero w momencie kuszenia Ewy.

Albo przyczyny buntów anielskich i szatana wymazano z Henocha czy Biblii, albo Bóg postanowił nas o tym nie informować.

Mamy w Biblii zaledwie małą wzmiankę o szatanie, że odkryto u niego niegodziwość. Ale na czym ona polegała w niebie, nie wiemy.

Kiedyś czytałem nieco w księdze Urantii o zmaganiach w niebie ale pozostawiłem to z powodu oczywistości demonicznego źródła.

I wracać tam nie mam zamiaru - to trucizna duchowa podobnie jak ten horus.

Piszę o tym dlatego, aby być przygotowanym na rzeczy zupełnie niespodziewane i Chrystus nas zapewniał, ze będziemy zaskoczeni i trzeba czuwać.

http://www.zbawienie.com/imie-Zbawiciela.htm

Na temat ESUSA jest wiele w artykule o Isusie i w jaki sposób zrobiono z Isusa - J ESUS a.

Jeżeli teraz połączymy naszą wiedzę do tego materiału, to dowiemy się że z Isusa zrobiono boga Zeusa i pod tą postacią go świat wielbi, nie zdając sobie z tego sprawy.

Dopiero teraz jest to całkowicie zrozumiałe.

http://www.zbawienie.com/imie-Zbawiciela.htm

Oczywiście przedstawiłem konkretne dowody!

Dlatego rozpocząłem rozpowszechnianie rzeczywistego imienia Chrystusa, czyli Isusa.

Podsumowując, dzieją się niezwykłe rzeczy, masowe opętania i wzmożoną działalność demonów od około 2 tygodni. Wielu ludzi i braci to widzi, w Polsce mamy inwazję NATO
i można to uważać praktycznie za atak na Niewiastę.

Bardzo ciekawa sytuacja... ale wiele niewiadomych...

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

23rd Czerwiec 2016, 13:01
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 29th Marzec 2018, 12:16, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

23rd Czerwiec 2016, 13:26
Co za obłudna i podła sekta!!

ŚJ obudzą się z ręką w nocniku i nie zdziwie się jak większość z nich ulegnie totalnemu zwiedzeniu, albo będzie musiała przejść przez wielki ucisk.

Przez ich własną pyche na pewno nie dołączą do zjednoczonego Ludu Bożego, bo w ich mniemaniu są oni wybrańcami i prawda jest tylko u nich...hipokryci.

Nie dziwie się, że z tak chorą ideologią i doktrynami mój tata nawet nie raczy po roku odezwać się do mnie słowem...

...i dobrze..jakoś nie czuję smutku z tego powodu, a za to jakim był człowiekiem, może wyciągnie właściwą lekcję przechodząc przez ucisk :/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

23rd Czerwiec 2016, 14:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Jesteś zbyt surowy Kamilu. Stanowczo zbyt surowy. Kiedy byłem Świadkiem, zaliczyłem 7 czy 8 chrztów swoich zainteresowanych.

Nikt z nich nie zainteresował się, dlaczego odszedłem!

Działałem aktywnie w zborze w którym było do 100 osób i także nikt nie zadzwonił aby dowiedzieć się dlaczego z żoną odeszliśmy. Do dzisiaj nikt się tym nie zainteresował.

To nie jest wina tych ludzi. To wina Towarzystwa Strażnica, która stosuje szatańskie metody kontroli umysłów. Owe metody są niezwykle skuteczne jak sam widzisz i ludzie nieco słabi mentalnie, czyli 80% nie jest w stanie pokonać tego uścisku kontroli umysłów.

Przykład płaskiej ziemi jest wyjątkowo wymowny. Dla 80% nie ma dowodu ani argumentu, aby w ogóle wysłuchać cokolwiek.

Czasami nieco mnie to dołuje ale znając moc uścisku kontroli umysłów zdaję sobie sprawę z tego, że Chrystus musiał zapłacić swoim życiem za wybaczenie właśnie tych grzechów, popełnianych nieświadomie przez ludzi z wypranymi mózgami i nie zdającymi sobie z tego sprawy.

Na nasze nieszczęście władze i Watykan doskonale znają moc kontroli umysłów i skrzętnie z niego korzystają ku naszej niedoli.

Przyznam się szczerze, że czasami czytam niektóre wypowiedzi braci i sióstr i często nie mogę uwierzyć, ze nadal są pod dużą kontrolą.

Ja odskoczyłem od tego na dużą odległość ale i mnie się zdarza powtarzać bzdury świata szatana. Od 6 lat nie oglądam TV, nie czytam gazet i nie słucham radia - nawet w samochodzie i to mnie bardzo pomaga.

Ale po niektórych naszych piszących widać wyraźne wpływy owej kontroli i zabierze to jeszcze sporo czasu.

A piszę to po to, abyśmy się nie załamywali i nie 'krzyżowali' wielu naszych znajomych czy bliskich. Najlepiej jest nie zadrażniać i pokazywać im zbyt wielu błędów, ponieważ to powoduje odmienny skutek.

Mam w pracy Świadka Jehowy i po roku zaczyna wyraźnie dojrzewać a niemal codziennie mu wrzucę jakąś cegiełkę. Ale stosuję jedną zasadę. Nie staram się go przekonywać i na samym początku powiedziałem mu, że religia nie ma znaczenia i że jest zbawiony bez względu w jakiej religii jest.

Poradziłem mu tylko aby nie używał dwóch słów - Jehowa i Amen ponieważ są to imiona szatana. Taka postawa nie odrzuca ich od nas, uspokaja ich i sami idą z pytaniami. A ja czasami przekornie mówię mu. "Poczytaj na Internecie. Sprawdź sam. Ja teraz nie mam czasu."
I sprawdza często.

Ale to zabiera wiele cierpliwości i czasu. Ale od pół roku nie słyszałem o Jehowie.

Podobnie jest z bałwochwalcami. Nie ma na większość lekarstwa. Czyli pozostaje nasza tolerancja czyli... miłowanie naszych nieprzyjaciół.

To jest właśnie najmocniejsza broń, ponieważ ŚJ tylko czekają na nasz 'atak'. Nie atakujmy! Oni są także zbawieni więc nie ma problemu i wszystko w rękach Boga. I warto im to powiedzieć.

Można dodać, że my wierzymy tylko Bogu i Synowi a nigdy żadnemu człowiekowi. Ich okrutny zakaz jest jaskrawym łamaniem przykazań Bożych ponieważ oni szanują bardziej Towarzystwo niż Boga a Bóg jest na trzecim miejscu po Pawle. A to jest wynik prania mózgów i to niezwykle intensywnego.




_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

23rd Czerwiec 2016, 15:31
Eeh..wiem, wiem...z jednej strony cenię to, że chodząc za dzieciaka na spotkania ŚJ poznałem Słowo Boże i ono we mnie pozostało, ale z drugiej strony mam wielki uraz powodowany ową kontrolą umysłu.

Co widzę teraz doskonale, to jak ona działa i jak podsyca te negatywne cechy ludzi i wybiela w przypadku, gdy ktoś postępuje niegodziwie...no bo taka osoba jest w "prawdzie".

Niestety, nijak przekłada się to na uczynki i w przypadku postępowania mojego taty, do którego również mam ogromny uraz, to widzę, że nawet najpodlejsze zachowania traktowane są jako normalne.

I tu wychodzi, szczerze mówiąc, wnętrze takich osób, bo one wolą wybierać zło, na które mają zasłone w postacie swej 'wielkiej wiary'.

I naprawdę, znając mojego ojca, obawiam się czy przejdzie on przez Sąd, a porównanie mam wzorowe - tata a mama.

I kto wie, może dla niektórych przejście przez wielki ucisk będzie lekcją podczas której opamiętają się i pojmą swoje postępowanie, zanim postawione zostanie ono na szali sprawiedliwości.

Sad
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

24th Czerwiec 2016, 00:52
Informacja od samego Boga, ze Strażnica to narzędzie szatana a Jehowa to jedno z jego imion zupełnie wystarczy na odprogramowanie.

:-)

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

24th Czerwiec 2016, 11:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Nieco przemyślałem to zjawisko o ŚJ i doszedłem do interesujących wniosków.

„Lojalnie trwajmy przy jehowie!” - kłamstwo! Powinno być:  „Lojalnie trwajmy przy Strażnicy!

My wszyscy jesteśmy lojalni wobec Boga, ale nie używamy tego szatańskiego imienia i nie uważamy Boga za Boga Strażnicy, ponieważ Towarzystwo Strażnica (TS) nie ma zielonego pojęcia o Biblii.

Te wykłady są oparte na zupełnie fałszywym twierdzeniu Towarzystwa Strażnica, które twierdzi, ze jest ona jedynym pośrednikiem pomiędzy Bogiem a Świadkami Jehowy i została do owej funkcji wyznaczona przez Boga i przez Chrystusa.

Problem z takim kłamliwym twierdzeniem polega na tym, że tego nie można w jakikolwiek sposób udowodnić.

Działania TS wskazują wyraźnie na to, że TS uzurpuje sobie prawo do wydawania sądu nad innymi ludźmi, co z braku dowodów na upoważnienie do tej funkcji przez Boga. Jedyną Osobą upoważnioną przez Boga do funkcji sędziego jest Isus Chrystus.

Paweł jest fałszywym apostołem i jego opinia nie ma żadnego znaczenia.

TS jest to samozwańcza sekta, która nie rozumie wcale Biblii i ją kłamliwie przekręca a jej wyniki głoszenia od początków XX wielu wskazują, że nie zdołają oni nigdy ogłosić Królestwa Bożego i jest ewidentne, ze Bóg im wcale w tej pracy nie błogosławi, ponieważ połowa świata nigdy o tym jeszcze nie słyszała i na to się nawet nie zanosi.

Ale nie to jest najważniejsze.

Najważniejsze są przyczyny takiej akcji. A przyczyny są raczej oczywiste.

Jest masa dyskusji na wiele tematów biblijnych, zwłaszcza na temat apostoła Pawła i to powoduje spore rozłamy. TS chce zaaplikować znacznie ostrzejszą cenzurę, ponieważ wszelkie rozmowy powodują budzenie się z tego okropnego sny coraz większych ilości ŚJ. O ile się nie myślę, liczby SJ systematycznie spadają od kilku lat.

I to jest przyczyna takiego kłamliwego tematu - podniesienie stopnia cenzury, czy raczej samo cenzury, aby ten odpływ za wszelką cenę powstrzymać.

Temat płaskiej ziemi także jest tematem drażliwym, ponieważ biblijne wersety w pełni ten temat potwierdzają. Jeżeli się zacznie nieco szukać przy okazji płaskiej ziemi, wychodzą na wierzch inne kłamstwa świata ale TS jest najwyraźniej po stronie świata szatana.

W przeciwnym wypadku nadal krytykowano by ostro szatański Watykan, wielbienie przez Watykan Lucyfera oraz wyrok ITCCS na papieża.

Nie sądzę, że w Strażnicy można było o tym przeczytać. Jeżeli się mylę, proszę mnie sprostować.

Najbardziej interesuje mnie stosunek do Watykanu.

Według informacji ze świata wszystko wskazuje na to, że Watykan zdołał przejąć kontrolę nad wszystkimi religiami z TS włącznie. Być może na to ostatnie nie ma bezpośrednich dowodów, ale brak ostrej krytyki Watykanu byłby niezłym dowodem na uległość wobec byłego wroga TS.

Jeżeli ktoś wie dużo na ten temat, prosiłbym o podzielenie się w tym temacie.

Takie działania TS nie są bez iskry.

Chciałbym napisać przy tej okazji artykuł na ten właśnie temat ale z uwagi na ograniczoną wiedzę nie mogę sobie pozwolić na wysnuwanie zbyt wielu wniosków.

Interesująca jest także postawa TS do szatana. Za moich czasów była ona bardzo zdecydowana ale słyszałem, ze teraz rzadko wspomina się o szatanie a o masonerii i ofiarach z ludzi i z dzieci to już nie wspomnę.

Najwyraźniej jest to rezultat przebudzania się wielu uczciwych Chrześcijan i TS wpada w paranoję.

A tego typu cenzura powoduje straszliwe zniszczenia z trup się ściele raczej gęsto z powodu wielu samobójstw tych, którzy zostali usunięci z TS i w ten sposób potracili nie tylko przyjaciół ale nawet całe rodziny z dziećmi włącznie.


Taka polityka TS jest polityką okrutną, nieludzką, zbrodniczą i... nie biblijną!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

24th Czerwiec 2016, 11:48
hm... Ostatnio 2 razy rozmawiałem ze ŚJ na ulicy i oni twierdzą, że rośnie ich liczba wyraźnie. Oczywiście są z tego szczęśliwi i myślą, że to świadczy o tym że mają rację i ich organizacja też.

Cóż, gdzie mają iść katolicy jak nie do ŚJ? Z deszczu pod rynnę.

avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

24th Czerwiec 2016, 11:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Mnie nasuwa się jeden prosty wniosek...

Otóż TS, jako dość spora organizacja, musi operować w jakiś sposób swoimi finansami, które raczej aż tak małe nie są.

Aby to robić musi korzystać z usług banków, które na 100% należą i tak do Watykanu.

Jest więc oczywiste, że gdyby TS w jakikolwiek sposób zagrażało ideologii watykańskiej, wystarczyłoby odciąć ją od źródła finansów, a tak się nie dzieje.

Teraz...skąd takie wręcz desperackie posunięcie TS??

Watykan chce utrzymywać za wszelką cenę zwiedzenie w szeregach ŚJ, w której prawdopodobnie znajduje się wielu członków Ludu Bożego...wielu z nas wyrwało się stamtąd i wielu nam podobnych może nadal tam tkwić.

I tracący moc Watykan w desperacji działa tak, by pociągnąć za sobą jak największą liczbę ludzi. Dlatego desperackie posunięcie TS tłumaczy tak perfidne działenie, które ma na celu utrzymanie ŚJ w szponach kłamstwa.

I mam właśnie silne obawy, że szykuje się coś - myślę o uwolnieniu Izraela, co ma wyznawców TS powstrzymać przed dołączeniem do uchodzącego Narodu Wybranego.

ŚJ będą dalej czekać na swojego "jehowe" i w swej pysze uznają przyjście Isusa i zjednoczenie Izraela za jakiś rodzaj zwiedzenia...

...takie mam odczucia od dłuższego czasu...
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

24th Czerwiec 2016, 11:55
..


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 29th Marzec 2018, 12:16, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

24th Czerwiec 2016, 12:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja za to rozmawiałem chwilkę z jedną kobietą ŚJ zagadała do mnie o pogodzie to wtedy kiedy szalały te burze , powiedziałem jej że to gniew od boga zdziwiona do mnie mówi - O niee to jeszcze nie teraz do tego jeszcze dużo czasu - ja jej powiedziałem że nie wiem , nie wiem prawdopodobnie żyjemy w czasach końca i to może nastąpić w każdej chwili. Popatrzyła na mnie ze zdziwieniem i powiedziała że musimy się spotkać i porozmawiać Smile.. Oni nie widzą w ogóle tego co do okoła się dzieje !
Sponsored content

Śladem Zwiedzenia  Empty Re: Śladem Zwiedzenia

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach