Śladem Zwiedzenia

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Śladem Zwiedzenia

Pisanie by Obserwator on 23rd Lipiec 2017, 13:34

Zależy jak na to patrzeć...

Objawienie 14

(1) I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca.
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1144
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Śladem Zwiedzenia

Pisanie by Kasia on 23rd Lipiec 2017, 13:48

Very Happy Very Happy Very Happy

No i co teraz?:)bo chodzi o prawdę a nie o kąt patrzenia:)
avatar
Kasia

Liczba postów : 1112
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Śladem Zwiedzenia

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Lipiec 2017, 14:39

Dwie różne sceny.

144.000 stoi z Barankiem na Syjonie i mamy śpiew, którego nikt się nie potrafił nauczyć. Być może chodzi o przejęcie władzy po wkroczeniu na Ziemię Obiecaną, ponieważ 144.000 to królowie.

Tymczasem w rozdziale 19 mamy zupełnie inną scenę w zupełnie innym czasie. Jest to scena tuż przed bitwą Armagedonu przeciwko wojskom świata szatana oraz Bestii, fałszywego proroka.


Rev 19:19  I widziałem zwierzę i królów ziemi, i wojska ich, zebrane, by stoczyć bój z tym, który siedział na koniu. oraz z jego wojskiem.
Rev 19:20  I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.
Rev 19:21  A pozostali byli pobici mieczem wychodzącym z ust jeźdźca na koniu, i wszystkie ptaki nasyciły się ich ciałami.

Królowie nie mieli walczyć ale raczej wojska z nieba, chyba te same, których nie mógł zwyciężyć szatan i został zrzucony na ziemię.

144.000 raczej nie miałoby takiej mocy jak armia doświadczonych aniołów.


bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Rev 12:7  I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
Rev 12:8  Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.

Lucyfer to jeden z najpotężniejszych aniołów. "Nie przemógł", czyli walka była raczej na równym poziomie, i nie sądzę że w takim przypadku Isus wybrałby niedoświadczonych w walce ludzi.


bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce


Dodałbym jeszcze, że szatan nie walczyłby z Bogiem i nie miałby żadnych szans. Ale na walkę przeciwko innym aniołom pod komendą Isusa się odważył widzą szanse. Gdyby wygrał, Bóg miałby pewien problem i Jego autorytet i przewidywanie przyszłości byłoby zakwestionowane.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2222
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Śladem Zwiedzenia

Pisanie by Obserwator on 23rd Lipiec 2017, 22:17

Jest jeszcze taki motyw...

Objawienie 19

(7) Weselmy się i radujmy się, i oddajmy mu chwałę, gdyż nastało wesele Baranka, i oblubienica jego przygotowała się;

(Cool I dano jej przyoblec się w czysty, lśniący bisior, a bisior oznacza sprawiedliwe uczynki świętych.

(9) I rzecze do mnie: Napisz: Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. I rzecze do mnie: To są prawdziwe Słowa Boże.

(10) I upadłem mu do nóg, by mu oddać pokłon. A on rzecze do mnie: Nie czyń tego! Jam współsługa twój i braci twoich, którzy mają świadectwo Isusa, Bogu oddaj pokłon! A świadectwem Isusa jest duch proroctwa.

(11) I widziałem niebo otwarte, a oto biały koń, a Ten, który na nim siedział nazywa się Wierny i Prawdziwy, gdyż sprawiedliwie sądzi i sprawiedliwie walczy.

(12) Oczy zaś jego jak płomień ognia, a na głowie jego liczne diademy. Imię swoje miał wypisane, lecz nie znał go nikt, tylko on sam.

(13) A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi, imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.

(14) A wojska w niebie następowały za nim na białych koniach, przyobleczone w czysty, biały bisior.

Wiele wskazuje na to, że "oblubienica przyodziana w czysty biały bisior, który oznacza uczynki świętych", nawiązuje do wybrańców i współkrólów Isusa, czyli 144000.

Jeśli Isus jest Królem królow i ma toczyć wojne z armią upadłych, to wynika z tego, że Jego wspólnikami będzie Oblubienica, czyli 144000 wspołkrólów przyobleczonych w biały bisior.

To oni mają rządzic z Isusem na ziemi i wszelkie sprawy, jak zawsze będą na ziemi załatwiane rękami...ludzi.

Wojna w niebie to sprawy niebieskie..zdaje się, że na ziemi upadłym pozostaje jedynie wysługiwanie się ludźmi i nasieniem węża.

Inny świat, inne zasady.

W niebie ludzie, wybrańcy mogą być bardzo szybko przeszkoleni i ' udoskonaleni", dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych Wink

A możliwe jest wszystko Smile

bounce bounce bounce
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1144
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Śladem Zwiedzenia

Pisanie by Cyryl on 27th Lipiec 2017, 15:41

Odnośnie vet Dudy wklejam ciekawy komentarz. Wg autora tego wpisu Duda i Kaczyński robią t.z.w. "manewr Kremlowski"

pikio napisał:


Paweł Pawkobis
Manewr Kremlowski z Nowogrodzkiej

Świat nas ostrzega: DUDA NIE JEST PRZYJACIELEM OPOZYCJI. ZAGRYWKA Z WETAMI JEST DOBRZE ZNANA JAKO TZW "MANEWR KREMLOWSKI", często stosowany przez Putina. Plan akcji wyglada tak:

1. Przedstawia się mocno "PRZESADZONE" projekty ustaw. Wzbudza furię tłumów, ostre reakcje zagranicy itp, itd. Przegłosowuje się je doprowadzając napięcie szczytu. 

2. Wówczas prezydent wkracza na scenę i wetuje najbardziej złowieszcze ustawy. Opozycja i tłumy w ekstazie. PiS zaskoczony i "zdradzony". Zagranica już mniej naburmuszona. Pustoszeją ulice, choć Paweł Kasprzak zdziera gardło, by stać. Obóz antypis chucha delikatnie w tlącą się nadzieję na konflikt "na górze" i rozłam w PiSie. Naiwni i wielkoduszni gotowi są nawet bronić prezydenta przed jego własnym PiSem i budować obóz wokół prezydenta. Część PiSu, która wstydzi się Kaczyńskiego przylega ciasno do Dudy. Z Adriana wykluwa się Andrzej.

3. Duda przedstawia swoje ustawy. W parlamencie PiS je ostro "przyprawia" swoimi poprawkami i przegłosowuje. Są prawie tak samo niszczące dla systemu sprawiedliwości, jak te zawetowane, ale to są DUDY projekty i Duda nie będzie SWOICH ustaw blokować.

4. Duda zostaje wykreowany na wewnętrzna opozycję. "Redaktor" Pereira już okrzyknął Dudę w TVPiS jedyną "MERYTORYCZNĄ OPOZYCJĄ".

5. Do nowych wyborów stają w przyjaznej rywalizacji i koalicji: okołoprezesowy PiS Czerstwo-Różańcowy - z Antonim i groźną Betti oraz okołoprezydencki PiS Cool-Konserwa - z Ziemkiewiczem i "think tankami". 

PiS Czerstwo-Różańcowy bierze kiboli, rozwodnione ONRy, nazioli, Pawłowicz i cały obciach, a PiS Cool-Konserwa tych co się prezesa wstydzą, są dumni, że Andrzej mówi po angielsku i wierzą, że można go odchudzić, by znów wyglądał jak Kwaśniewski w kampanii. Ta koalicja sił socjalistycznej "prawicy" wygrywa wybory, Andrzej bierze druga kadencję i już!

Bloomberg opisał to ostatnio, jako "zabieg kremlowski", wielokrotnie stosowany przez PUTINA. 

Putin kilkakrotnie najpierw uśmiercał ostre, kontrowersyjne ustawy (vide o propagandzie LGBTQ), a potem uchwalało się je ponownie w wersji trochę lighter. Tłumy się uspokajają, opozycja rozmiękcza, z autorów odrzuconych ustaw robi się opozycję wewnętrzna, z którą potem maszeruje się dalej ręka w rąsię. 

Pytanie ciśnie się na usta: To skąd po wetach to zaskoczenie w PiSie, to oburzenie?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Na manewr kremlowski umawia się bardzo wąskie grono. Reszta partii nie musi więc udawać zaskoczenia. Ta reszta jest autentycznie zapowietrzona i wkurzona. Wszystko według planu. Podział jest wkalkulowany w manewr.

Poniższy link zawiera artykuł z agencji Bloomberg opisujący, jak się robi "manewr kremlowski" w Moskwie i jak bliźniaczo wyglada to co się zdarzyło w Polsce.http://pikio.pl/pilne-prezydent-zaproponuje-radykalne-zmiany-wbrew-pis/
https://www.bloomberg.com/view/articles/2017-07-25/poland-s-president-is-no-friend-of-the-opposition

Cyryl

Liczba postów : 918
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Śladem Zwiedzenia

Pisanie by Kasia on 27th Lipiec 2017, 17:09

Nie potrzebni nam "kosmici" by zobaczyć UFO bounce

avatar
Kasia

Liczba postów : 1112
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Śladem Zwiedzenia

Pisanie by thewordwatcher on 12th Sierpień 2017, 04:14

Od jednego z czytelników.

 
W okolicach Pruszcza Gdańskiego , tzn na jego obrzeżach powstała niedawno stacja benzynowa o nazwie DEMON, a od wczoraj stoi przy tej stacji około 15-metrowy posąg .... przerażający wg mnie....

Zdjęcia...

I większe zbliżenie...Ja nie kupowałbym paliwa na takiej stacji!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2222
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Śladem Zwiedzenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach