Przerażające sekrety rządzących elit!

Strona 22 z 30 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next

Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Luty 2017, 05:11

Niezwykłe przemówienie Putina. Tak niezwykłe, że mas fake media raczej o nim nie wspominają.

Przemówienie świąteczne z zeszłego roku.Poniżej moje tłumaczenie, to samo, jakie jest na filmie i dodatkowe komentarze.

Dalszym wyzwaniem niebezpieczeństwem dla narodowej tożsamości Rosji jest połączenie z procesami, które obserwujemy poza Rosją. One zawierają politykę zagraniczną, moralną oraz inne aspekty.
Widzimy, że wiele euro-atlantyckich stanów obrało drogę na której zaprzeczają lub odrzucają swe własne korzenie, włączając ich chrześcijańskie korzenie które są podstawą zachodniej cywilizacji.

W tych państwach podstawy moralne oraz jakiekolwiek tradycyjne tożsamości są odmawiane - narodowe, religijne, kulturowe a nawet tożsamość płciowa jest zabraniana lub relatywizowana. W tych stanach traktuje się rodzinę wielodzietną jako identyczną do homoseksualnego partnerstwa; wiary w Boga jako równej wierze w szatana.


Mówiąc bardziej po naszemu, duma narodowościowa jest pogardzana, tożsamość płciowa jest zabraniana a rodzinę NORMALNĄ traktuje się na poziomie rodziny homoseksualnej. Czyli zupełne kretyńskie zdziczenie.

Nadmiar i przesady politycznej poprawności w tych państwach rzeczywiście prowadzi do poważnego rozważania dla legitymizowania tych partii, które promują propagandę pedofilii.


Popiera się więc każą partię wspierającą programy zdziczenia ludzkiego nawet do stopnia pedofilii. Zwróćmy uwagę na to, że Putin mówi raczej ostrożnie i bardzo skrótowo, ale mówi dokładnie to o czym ja i inni piszemy na tym forum. Jestem uważany za wyjątkowego radykała a Putin jedynie wspomniał o pedofilii. Dlaczego?

Pedofilia jest głównym sygnałem ujawniającym nam tożsamość i gender ludzi wprowadzających NWO na takich zdziczałych zasadach jak m.in. pedofilia.

Pedofilia jest tym 'ludziom' (nasienie węża - Putin o tym doskonale wie) doskonale znana. Jest ona szczególną cechą nasienia węża i to nasienie nie jest w stanie nad tym panować.

Trudno jest nazwać ich ludźmi powiewarz ich zachowanie nie jest ludzkie. Czy człowiek z sumieniem jest w stanie mieć seks z 2 letnią dziewczynką czy chłopcem? Czy jest potem w stanie zamordować swą ofiarę, najpierw ją dalej torturować oraz wypić krew z ciała ofiary a nawet jeść część ciała?

Oni to robią i robią to masowo.

Zwróćmy uwagę na jeden czynnik. Kto popiera te wszystkie łajdactwa?

Rządy oraz media i ani w rządach ani w mediach NIGDY nie pojawiają się głosy sprzeciwu przeciwko takiej polityce.

Jest jeszcze gorzej. Wszystkie biura i urzędy rządowe w swych administracjach mają właśnie taką obsadę i za wypowiadanie opinii przeciwnych poprawności politycznej mogą się wydarzyć nieprzyjemnie działania dla osoby, która ma konserwatywne opinie. I w taki sposób jest to trzymane za buzię i cały naród MUSI to akceptować.

Są za tą polityką władze, sądy, policja i wszystkie partie.

Wielu ludzi w stanach Europy wstydzą się swoich religijnych powiązań i rzeczywiście obawiają się mówić o nich.
Chrześcijańskie święta i uroczystości są porzucane albo neutralnie  zmieniono im nazwy, jeżeli ktoś się wstydzi owych chrześcijańskich świąt. Taką metodą ukrywa się głębokie moralne wartości tych uroczystości.
I te państwa próbują zmusić taki model na inne państwa, globalnie. Jestem głęboko przekonany że to jest bezpośrednia droga w kierunku degradacji i prymitywizacji. A to prowadzi do głębszych demograficznych i moralnych kryzysów na Zachodzie.


Szczególnie dotyczy to krajów zachodnich. Mówi się o Świętach ale nie o Świętach Bożego Narodzenia.

Cóż może być większym dowodem na moralny kryzys społeczeństwa  jak utracenie rozrodczych funkcji.
I dzisiaj prawie wszystkie "rozwinięte" państwa Zachodu nie są w stanie przetrwać reprodukcyjnie, nawet z pomocą emigrantów.


Ze względu na masowe rozpady rodzin, na masowe aborcje, na masową propagandę gejów i gender rodzi się tak mała ilość dzieci, że większość narodów o białej populacji nie jest w stanie już przetrwać i musi wyginąć! Ja o tym piszę od kilku lat!

Putin powiedział to samo ale w delikatny sposób.

Odbywa się więc masowa zbrodnia przeciwko rasie białej ze szczególnym naciskiem na Słowian i jak niewielu ludzi protestuje.

Bez moralnych wartości, które są zakorzenione w Chrześcijaństwie i innych światowych religiach, bez praw i wartości moralnych, które się uformowały i kształtowały przez tysiące lat, ludzkość bezspornie zatrze swoją godność ludzką.
My myślimy, że jest to naturalne i właściwe aby obronić i zachować owe chrześcijańskie wartości.

Trzeba respektować prawa mniejszości do samo-stanowienia, ale także nie można mieć wątpliwości odnośnie praw większości.

W tym samym czasie w tym procesie na narodowym poziomie (Zachód) obserwujemy na poziomie międzynarodowym próby aby utworzyć jednobiegunowy, zjednoczony model tego świata, aby relatywizować i usuwać instytucje międzynarodowych praw i narodowej suwerenności. (Chodzi o NWO).

W jednobiegunowym, zjednoczonym świecie nie ma miejsca dla suwerennych państw. Taki świat potrzebuje jedynie wasali.

Z historycznej perspektywy taki jednobiegunowy świat oznaczałby poddanie własnej tożsamości oraz stworzonej przez Boga różnorodności.

Oczywiście wielu ludzi widzi ten problem wraz z nasieniem węża. Skąd to wiemy? Ponieważ jest to systematyczna akcja wyniszczania białej cywilizacji i jeżeli się ją wyniszcza systematycznie to oznacza że wyniszczający doskonale wiedzą co robią.

I teraz największy problem dla globalistów.

Istnieje druga osoba pośród czołowych figur świata, która otrzymała władzę i jest ona na pierwszym etapie zmian bez wyraźnego omawiania zbrodni nasienia węża.

To Donald Trump.

I właśnie dlatego szukano za wszelką cenę połączenia Trumpa z Putinem.


Ponieważ obaj są zaciekłymi wrogami globalizacji, która w przypadku zjednoczenia sił USA i Rosji nie ma szansy na swój NWO.

Dlatego chciano za wszelką cenę wywołać wojnę pomiędzy USA + NATO a Rosją. Żeby rozbić ewentualną koalicję anty NWO.

Oto nasza sytuacja. Wyniszcza nas nasienie węża a Putin i Trump są temu przeciwni.

Jeżeli jakikolwiek 'narodowiec' nie będzie omawiał tego tematu, to jest albo głupcem, albo... agentem satanistów.

Nie można tych rzeczy nie wiedzieć i nie widzieć. Jeżeli ktokolwiek próbuje dostać się do władz a tego nie wie, to nie miejmy złudzeń. ten człowiek nie jest po naszej stronie.

Trump był znienawidzony, zanim nie powiedział publicznie i otwarcie o swoje anty NWO postawie. Otoczenie jego oraz jego wrogowie doskonale to wiedzieli. Oto przyczyna nienawiści nasienia węża, czyli rządów i mediów do Trumpa.

Jak ma się do tego nasz Bóg?

Trudna sprawa, ponieważ wszystko może nagle się obrócić w taki sposób, ze proroctwa nagle będą do siebie pasowały a my będziemy z radością witać powracającego Isusa Chrystusa.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 22nd Luty 2017, 22:02

Napisze tak, jestem pełen podziwu dla mądrości Boga. 


Jana 14 napisał:(10) Czy nie wierzysz, że jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie? Słowa, które do was mówię, nie od siebie mówię, ale Ojciec, który jest we mnie, wykonuje dzieła swoje.

Wszelkie słowa jaki Isus mówił, są to zapowiedzi Ojca czyli Boga. 

A oto co Isus powiedział nie tylko nam ale także swoim wrogom:


Mat 12 napisał:(25) A Isus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się.
(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego?


W tych słowach Isus poinformował w jaki sposób Bóg zniszczy Babilon Wielki czyli NWO.

Zobaczmy proroctwa:


Dan 2 napisał:(31) Ty, królu, miałeś widzenie: Oto olbrzymi posąg stał przed tobą; wielki był ów posąg, potężny jego blask, a straszny jego wygląd.
(32) Głowa tego posągu była ze szczerego złota, jego pierś i jego ramiona ze srebra, jego brzuch i jego biodra z miedzi,
(33) Jego golenie z żelaza, jego nogi po części z żelaza, po części z gliny.
(34) Patrzyłeś, a wtem bez udziału rąk oderwał się od góry kamień, uderzył ten posąg w nogi z żelaza i gliny, i skruszył je.
(35) Wtedy rozsypało się w kawałki żelazo, glina, miedź, srebro i złoto, i było to wszystko jak plewa na klepisku w lecie; i rozniósł to wiatr, tak że nie było po nich śladu. Kamień zaś, który uderzył w posąg, stał się wielką górą i wypełnił całą ziemię.
(36) Taki jest sen, a teraz go wyłożymy królowi:
(37) Ty, o królu, jesteś królem królów, któremu Bóg niebios dał królestwo, moc i siłę, i chwałę,
(38) W którego ręce na całej zamieszkanej ziemi dał ludzi, polne zwierzęta i ptactwo spod nieba, którego uczynił władcą tego wszystkiego, ty jesteś głową ze złota,
(39) Ale po tobie powstanie inne królestwo, słabsze niż twoje, a potem trzecie królestwo z miedzi, które opanuje całą ziemię.
(40) Czwarte królestwo będzie mocne jak żelazo, bo żelazo wszystko kruszy i łamie; i jak żelazo, które kruszy, tak i ono wszystko skruszy i zdruzgocze.
(41) A że widziałeś nogi i palce po części z gliny, a po części z żelaza, znaczy, że królestwo będzie rozdzielone, lecz będzie miało coś z trwałości żelaza, jak widziałeś żelazo zmieszane z gliną.
(42) A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche.
(43) A że widziałeś żelazo zmieszane z gliną, znaczy: będą się mieszać z nasieniem mężczyzn, ale nie będą się trzymać razem, tak jak żelazo nie miesza się samo z gliną.
(44) Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki,


Otóż NWO istniało w czasach Nabokadnezara, była to złota głowa posagu Babilonu.

Potem ów NWO wyraźnie słabł dlaczego??? 

Zauważmy jedno kiedy istniało królestwo Izraela zjednoczone do czasów Salomona. Wtedy to na świecie NWO - czyli Lucyferiański porządek  na moment przestał istnieć.

Kiedy Bóg wyprowadził Izraelitów z Egiptu to przed wyjściem zastosował ostanią plagę która polegała na:

Wyjść 12 napisał:(12) Tej nocy przejdę przez ziemię egipską i zabiję wszystko pierworodne w ziemi egipskiej, od człowieka do bydła, i dokonam sądów nad wszystkimi bogami Egiptu: Ja, Pan. 


Otóż Egipt tworzył NWO. Z chwilą gdy Bóg osądził bóstwa Egiptu (upadłych których wsadził do otchłani) cały Lucyferiański porządek świata upadł. 

Dopóki istniał Izrael ten Lucyferiański porządek na świecie nie mógł zaistnieć. 

Dlatego smok skoncentrował się na tym aby zachęcić Izraelitów do złamania przymierza z Bogiem. 

Zobaczmy podział Izraela i potem kolejna głowa Bestii Asyria podbija 10 pokoleń Izraela i je uprowadza w niewolę.

Jednak upadły książę Asyrii zapędza się i chce zniszczyć Jerozolimie. Bóg przywołuje go do porządku. Jednej nocy armia Asyrii oblegającą Jerozolimę przestaje istnieć (zabija ją anioł) zaś to królestwo potem upada.

Dopiero gdy Babilończycy uprowadzają Judejczyków w niewolę i niszczą 1 świątynię powstaje ponownie NWO czyli złoty posąg głowy posągu. 

Jednak potem Babilon upada i powstaje Persja mocarstwo ze srebra czyli słabsze od pierwszego dlaczego???

Ponieważ w czasie istnienia Persji Bóg dokonuje powrotu Judejczyków do Judei i odbudowy swojej świątyni.

Potem powstaje słabsze mocarstwo od Persji Grecja z miedzi. Dlaczego jest ono jeszcze słabsze???

Ponieważ za jego czasów Bóg dokonuje tłumaczenia swoich słów z paleohebrajskiego na grecki w postaci Septuaginty. 

Potem następuje czas mniej trwałego od złota, srebra czy miedzi mocarstwa z żelaza czyli Rymu. Dlaczego??? Ponieważ to mocarstwo nie prześladuje tak jak Grecy na tle religii Judejczyków.

Potem następuje dalszy etap podziału i osłabienia NWO - czyli Babilońskiego (Lucyferiańskiego) porządku świata. Ponieważ przeminie się ono w nogi po części z zelaza po części z gliny.

Co doprowadziło do tak poważnego osłabienia NWO???

Pojawienie się, działalność, śmierć i zmartwychwstanie Mesjasza, Isusa. 

Isus w tych słowach:


Mat 12 napisał:(25) A Isus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się.
(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego?


Zapowiedział samym upadłym charakter jego misji. Otóż celem Isusa był podział w królestwie Babilonu na części z żelaza i gliny!!!! Do czasu gdy On po zmartwychwstaniu ponownie zjednoczy Izrael. 


Mat 10 napisał:(34) Nie mniemajcie, że przyszedłem przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz.
(35) Bo przyszedłem poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jego matką, i synową z jej teściową.
(36) Tak to staną się wrogami człowieka domownicy jego.Znowu Isus mówi jasno, że jego misja przyniesie podział w królestwie Babilonu.

Zauważmy jedno brak świątyni Boga w Jerozolimie i brak zjednoczonego Izraela w ziemi obiecanej oznacza, że my przez cały czas żyjemy w NWO czyli w Babilonie Wielkim.

Jednak siła Babilonu osłabła z powodu działań Boga.

Zobaczmy znowu księgę Daniela:


Dan 3 napisał:(1) Król Nebukadnesar kazał zrobić posąg ze złota, sześćdziesiąt łokci wysokości, sześć łokci szerokości, i postawił go na równinie Dura w prowincji babilońskiej.
(2) Potem król Nebukadnesar wysłał posłów, aby zebrano satrapów, namiestników, zwierzchników, skarbników, sędziów, doradców, urzędników i wszystkich zarządców prowincji, aby przybyli na poświęcenie posągu, który wzniósł król Nebukadnesar.
(3) Zgromadzili się więc satrapowie, namiestnicy, zwierzchnicy, doradcy, skarbnicy, sędziowie, urzędnicy i wszyscy zarządcy prowincji na poświęcenie posągu, który wzniósł król Nebukadnesar, i stanęli przed posągiem, który wzniósł król Nebukadnesar.
(4) A Herold zawołał potężnym głosem: Rozkazuję wam narody, plemiona i języki:
(5) W chwili, gdy usłyszycie głos rogu, fletu, cytry, harfy, lutni, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, padnijcie i oddajcie pokłon złotemu posągowi, który wzniósł król Nebukadnesar.
(6) Kto zaś nie upadnie i nie odda pokłonu, ten będzie natychmiast wrzucony do wnętrza rozpalonego pieca ognistego.


Dlaczego król Nabukadnezar rozkazał postawienie całego posagu ze złota i oddanie mu boskiej czci pod groźbą śmierci???

Ponieważ w ten sposób chciał Bogu zademonstrować, że jego Królestwo będzie przez cały czas złote wbrew woli Stwórcy, który zapowiedział w śnie, ze ten posąg będzie coraz słabszy.

Zauważmy jedno jaki jest plan 3 wojen???


Alber Pike napisał:
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmuobydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."


Otóż jego celem jest stworzenie całego złotego posągu Babilonu.

Otóż NWO jest określany jako złoty wiek. Plan 3 woje ma na celu aby nogi Babilonu z żelaza i gliny stały się ponownie złote.

Otóż zobaczmy Apokalipse:


Ap 12 napisał:(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.
(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.
(14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.
(15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.
(16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.
(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.
(18) I stanąłem na piaszczystym wybrzeżu morskim.


Dlaczego smok wyrzucony z nieba był zły, że ma mało czasu???

Zobaczmy co on w złości zrobił.

Zaatakował bezpośrednio niewiastę czyli Izrael. Dlaczego???

Ponieważ jeśli Bóg zjednoczy ponownie Izrael czyli zabierze swój lud na pustynie (w celu osądu).

To Babilon upadnie zniszczony przez upadłe anioły z otchłani, które zobaczą, że cała praca smoka poszła na marne.


Ap 17 napisał:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.Zobaczmy nie znamy wiele detali proroctw i ich wykonania ale obecne wydarzenia pokazują, że dosłownie w każdej chwili możemy spodziewać się ataku smoka na niewiastę i interwencji Boga.

Za Trumpem i Putinem stoją siły które najwyraźniej wiedzą, że smok jeśli nie został wyrzucony z nieba to jest ku temu blisko.

A zatem owe siły modyfikują ów plan 3 wojen aby zwieść wybranych, czyli potomstwo Niewiasty.

A jaki to plan???

Ponownie wzmocnienie chrześcijaństwa czyli tworu Pawła.

Zobaczmy Trump i Putin działają w celu wzmocnienia chrześcijaństwa. Co ciekawe za Putinem i Trumpem stoi sekta Chabat :

distrack 101 napisał:
FEATUREDNEWS
Chabad-Lubavitch Controls Trump And Putin; Biggest Story Never Told
By Andrew Pontbriand On Dec 22, 2016
 400

  • 396
  • [url=http://twitter.com/share?text=Chabad-Lubavitch Controls Trump and Putin; Biggest Story Never Told @@distractmedia1&url=https://www.distract101.com/2016/12/chabad-lubavitch-controls-trump-putin/][/url]
  • 4

  • [url=http://pinterest.com/pin/create/button/?url=https://www.distract101.com/2016/12/chabad-lubavitch-controls-trump-putin/&media=https://i0.wp.com/www.distract101.com/wp-content/uploads/2016/12/putin-trump-zionism-chabad.jpg?fit=842%2C404&ssl=1&description=Chabad-Lubavitch Controls Trump and Putin; Biggest Story Never Told][/url]
  • [url=http://www.linkedin.com/shareArticle?mini=true&url=https://www.distract101.com/2016/12/chabad-lubavitch-controls-trump-putin/&title=Chabad-Lubavitch Controls Trump and Putin; Biggest Story Never Told][/url]
  • [url=http://www.tumblr.com/share/link?url=https://www.distract101.com/2016/12/chabad-lubavitch-controls-trump-putin/&name=Chabad-Lubavitch Controls Trump and Putin; Biggest Story Never Told][/url]

[size]
 1,962[/size]

[size=34]Chabad-Lubavitch Cabal Controls Trump and Putin; Biggest Story Never Told

[/size]

[size]

Donald Trump, Vladimir Putin, Lev Leviev, the Chabad Hasidic Movement, World Domination, and the end of America.

“Since I entered politics, I have chiefly had men’s views confided to me privately. Some of the biggest men in the United States, in the field of commerce and manufacture, are afraid of something. They know that there is a power somewhere so organized, so subtle, so watchful, so interlocked, so complete, so pervasive, that they better not speak above their breath when they speak in condemnation of it.”[/size]


https://www.distract101.com/2016/12/chabad-lubavitch-controls-trump-putin/

Co ciekawe za Pis stoi Chabad.

A kto stoi za Chabad???

Oczywiście Bestia w Otchłani która otwarcie już zwalcza NWO i Watykan. 
Na czym polega siła Chabad???

Paradoksalnie na naukach Pawła z Tarsu. Dlaczego???

Ponieważ w istocie to Paweł z Tarsu zrobił najwięcej dla żydowskiej supremacji na świecie. 
Bez syjonistycznego chrześcijaństwa, które wg planu 3 woje ma zostać zniszczone żydzi przestaną istnieć. Są zbyt mało liczni. Natomiast w USA czy Rosji syjonistyczne chrześcijaństwo ma ogromną siłę propagandową.

Chiny także zwalczają chrześcijaństwo ale to nic nie daje, ilość ludzie nawracających się na chrześcijaństwo jest ogromna.
Tylko chrześcijaństwo Pawłowe ma obecnie największą moc zwodzenia. Zobaczmy co mówił Isus o czasach końca:


Mat 24 napisał:4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.
(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.
(6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.
(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.
(Cool Ale to wszystko dopiero początek boleści.
(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.
(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.
(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.
(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.
(13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
(14) I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec.


Dlaczego Isus wielokrotnie przestrzega nas przez zwiedzeniem w postaci fałszywych proroków i Chrystusów???
Ponieważ on ostrzega nas przed naukami Pawła z Tarsu.

Zobaczmy ten film:


Zobaczmy ten film broni prawdy o płaskiej ziemi ale znowu jest moja mała uwaga. Autor tego filmu powołuje się na słowa Pawła z Tarsu.
Widzimy jak silne w zwodzeniu są nauki Pawła z Tarsu.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Luty 2017, 23:47

Czyli zaczyna się przejaśniać! bounce

Świetna analiza Cyrylu - mamy oczywisty dowód, ze świat szatana upada i szatan traci gwałtownie władzę.


Najprawdopodobniej możemy spodziewać jego 'wylotu' z nieba.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Jacek86 on 23rd Luty 2017, 01:59

Z nieba, a dla mniej wtajemniczonych z "siedmiu planet bardzo podobnych do ziemi" które wczoraj odkryła wiadomo jaka agencja! Smile

http://edition.cnn.com/2017/02/22/world/new-exoplanets-discovery-nasa/index.html
avatar
Jacek86

Liczba postów : 242
Join date : 31/08/2015
Age : 31
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Hugo on 23rd Luty 2017, 10:13

Tutaj nie ma żadnej nowej informacji, tylko potwierdzenie starych. Zawsze ten sam schemat, wyższe sfery są zawsze powiązane z pedofilią i odwrotnie. Tutaj historia sprzed wielu lat. Nic się nie zmienia.
http://wrealu24.pl/services/3495-miala-6-lat-gdy-matka-sprzedala-ja-pedofilom-gwalcili-mnie-na-zmiane-gdy-protestowalam-pokazywali-ciala-martwych-dziewczynek

Hugo

Liczba postów : 229
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Luty 2017, 13:20

Oczywiście, że nie są to nowe informacje i ten proceder istniał tak długo, jak świat ludzki istnieje. Różnica tkwi w tym, że dopiero teraz się o takich masowych i makabrycznych działaniach dowiadujemy.

Wielu bardziej 'światowych' ludzi wiedziało, że istnieje pedofilia, składanie ofiar z dzieci i ludzi dorosłych itp. zbrodnie, ale bano się i nadal panuje pewna doza strachu z ujawnianiem takich rzeczy.

Według mego rozeznania, a oglądałem różne filmy i czytałem różne statystyki jeszcze z okresu 1995 roku, wtedy ujawniaj nieżyjący już dzisiaj Ted Gunderson, były szef FBI w Los Angeles, (Los Angeles - miasto anielskie!) który przypadkiem trafił na ślady pedofilii i rozpoczął prowadzenie solidnego śledztwa, nie mając zielonego pojęcia kto to robi, jakie są motywy, oraz, co najważniejsze, kto za tym stoi także w FBI.

https://www.google.com.au/search?q=Ted+Gunderson&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=59CuWOv_BO7c8weUpILwDg


On oceniał zasięg tych zbrodni na 60% lub więcej elit.

Same statystyki zaginionych dzieci plus zaginione osoby z sierocińców w pełni to potwierdzają i Kevin Annett także w pełni potwierdził te liczby.

Te 60% to i w mediach, w rządzie, w aparatach służb wywiadowczych, słowem, wszędzie na wyższych szczeblach władz, sądów, wojska oraz... kościoła o czym już sami doskonale wiemy.

Dodajmy do tego pewnik, że pedofilia to oczywiste zboczenie i tortury także, zresztą pedofilia to tortury.

Picie masowe krwi ludzkiej, picie płynów menstruacyjnych kobiet to wszystko masowe zwyczaje tych... 'ludzi' czyli nasienia węża.

W chwili obecnej cała sytuacja staje się oczywista.

Putin jest przeciwko NWO i Trump jest przeciwko.

Obaj nie mogą być pedofilami, ponieważ by ich szybko zniszczono.

Jeżeli sprawdzimy cytaty biblijne z Daniela...

(40) Czwarte królestwo będzie mocne jak żelazo, bo żelazo wszystko kruszy i łamie; i jak żelazo, które kruszy, tak i ono wszystko skruszy i zdruzgocze.

(41) A że widziałeś nogi i palce po części z gliny, a po części z żelaza, znaczy, że królestwo będzie rozdzielone, lecz będzie miało coś z trwałości żelaza, jak widziałeś żelazo zmieszane z gliną.

(42) A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche.

(43) A że widziałeś żelazo zmieszane z gliną, znaczy: będą się mieszać z nasieniem mężczyzn, ale nie będą się trzymać razem, tak jak żelazo nie miesza się samo z gliną.

(44) Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki,

(45) Jak to widziałeś, że od góry oderwał się kamień bez udziału rąk, rozbił żelazo i miedź, glinę, srebro, złoto. Wielki Bóg objawił królowi, co potem się stanie. Sen jest prawdziwy, a wykład jego pewny.

http://www.bibliamesjanska.com/Dn/2.html

Owo 4-te królestwo to Rzym panujący do dzisiaj  wraz z USA i owe rządy zaczynają się kończyć.

Pośród tych króli są upadłe anioły i Nefilimy oraz oczywiście masa hybryd ale także są normalni, czyli głównie źli ludzie. Ale omi właśnie się nie trzymają razem i niektrzy się wyłamywali z tego związku.

System bazuje głównie na szantażu. Wszyscy w tym klubie mają brudne łapy i są oni na filmach ukazujących ich zbrodnie. Służy to szantażowi, gdyby im sumienie zaczęło funkcjonować. Dotyczy to głównie ludzi, czasami niewinnych, ale im podsuwano prostytuki i ich razem filmowano.

W szczególności Tajlandia jest bardzo znana z masowej prostytucji oraz... filmowania akcji prostytutek i ich często wysoko postawionych klientów.

Potem nieposłusznego polityka można łatwo usunąć a kiedy to zawiedzie to umieszcza się w głowie ołowiany implant, jak to zrobiono z Kennedym.

Tak wygląda ogólnie system zachodnich rządów i wersety Boga cytowane dokładnie to zapowiedziały aż tyle lat temu.

W chwili obecnej mamy szaleńczy plan NWO, co do którego szatan nie wierzył, że Bóg mu na to nie pozwoli, jak nie pozwolił w przeszłości na wieżę Babel i inne próby zawładnięcia ludzkością, jak to nam Cyryl wspaniale ukazał.

Czyli upadli aniołowie, którzy najprawdopodobniej zbuntowali się przeciwko szatanowi aby zniszczyć jego NWO przejęli inicjatywę a Putina i Trumpa właśnie oni chronią oraz udzielają im ważnych informacji!

A NWO jest czysto szatańskim pomysłem i polega właśnie na pedofilii, która kontroluje wszystkie strony rządowe, ale Putin i ostatnio Trump wyłamali się spod tej kontroli.Razem obaj stanowią barierę nie do pokonania przez samego szatana, ponieważ on toczy walkę z Bogiem w niebie i nie jest w stanie wszystkiego kontrolować.

Kto wie, czy Bóg także nie wspomaga obydwu głów państw!!!

A jest wyraźnie w Objawieniu ze 10-ciu króli nowych powstanie i ze Bóg ich natchnie w kierunku zniszczenia Nierządnicy czyli Watykanu.

W tym świetle sytuacja światowa jest niezwykle ciekawa i wreszcie stała się nieco klarowna.

Nasienie węża, głownie amerykańskie być może wie, że są już pokonani. Morderstwo na Trumpie, które być może jest planowane jedynie przyspieszy ich koniec i może się rozpocząć ich drugi holokaust.

Masy Amerykanów już nie wierzą w media i ufają Trumpowi. Jeżeli pozostanie przy życiu następne 3 miesiące, to z nasienia węża będzie mokra plama.

Wszystkie państwa tzw ZOGu czyli pod panowaniem syjonistów - Australia i Kanada nadal, Niemcy, Francja - wyjątkiem są Węgry - wszystkie te państwa stoją murem przeciwko Trumpowi. Dlatego Trump polega na armii i jakiekolwiek kontakty Trumpa z Putinem doprowadzają nasienie węża do szału.

A Trump w ostatnim przemówieniu powiedział, że miał KILKUGODZINNĄ rozmowę z Putinem.

To była raczej rozmowa dwóch przyjaciół a nie wrogów.

Kto wie, czy Rosjanie z upadłymi aniołami nie pomogli Trumpowi wygrać! Ale to już nie ma żadnego znaczenia dla obecnej sytuacji.

Cokolwiek się nie wydarzy, dąży to do zniszczenia NWO a ujawnienie pedofilii i jej zasięgu to ostatni gwóźdź do trumny NWO.

Narody dostaną szału.

Jeżeli dojdzie do tego płaska ziemia i inne ujawnione oszustwa oraz masowe zbrodnie Amerykanów w wielu wojnach z Arabami czy innymi państwami, to obecne kliki władz mają niewielkie szanse na przeżycie.

Trump robi to ostrożnie i najwyraźniej bez jakiegokolwiek strachu, i nie walczy na oślep przeciwko wszystkim przeciwnikom na raz.

Cel upadłych aniołów wygląda na próbę zwiedzenia Chrześcijaństwa za wszelką cenę za pomocą prawdy w wielu kwestiach oraz dobrobytem.

Na tym polega ich plan wielkiego zwiedzenia i Trum i Putin wyraźniej grają tę kartę.

Wyjątkowo ciekawa sytuacja a szatan najwyraźniej tutaj traci a walczy w niebie i jest w potrzasku.

W niebie na pewno dostaje lanie a tutaj jego NWO upada na twarz.

Może obaj się z Cyrylem mylimy ale chyba nie tym razem.

Może Cyryl znowu coś znajdzie i będzie nam jeszcze jaśniej w tych wydarzeniach. bounce affraid bounce affraid bounce affraid
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 23rd Luty 2017, 17:03

Pisałem o tym konflikcie pomiędzy upadłymi w tym artykule:
https://cyryl27.wordpress.com/2016/10/22/jak-szatan-bogu-tak-bog-szatanowi/

Zobaczmy jeszcze raz niezwykłe proroctwo jakie Bóg dał Jeremiaszowi:


Jer 50 napisał:(1) Słowo, które wypowiedział Pan przez proroka Jeremiasza o Babilonie, o kraju Chaldejczyków:
(2) Zwiastujcie między narodami i głoście, podnieście sztandar, głoście, nie ukrywajcie, mówcie: Babilon zdobyty, Bel zhańbiony, Marduk rozbity, zhańbione jego posągi, rozbite jego bałwany.
(3) Gdyż wyruszył przeciwko niemu naród z północy, i ten obróci jego ziemię w pustynię, tak że nie będzie w niej mieszkańca, zarówno człowiek jak i bydło ucieknie w popłochu.
(4) W owych dniach i w owym czasie - mówi Pan, przyjdą synowie izraelscy wraz z synami judzkimi, pójdą z płaczem i będą szukać Pana, swojego Boga.
(5) Będą się pytać o Syjon, ku niemu zwrócą swoje spojrzenie: Chodźcie, a przyłączmy się do Pana w przymierzu wiecznym, które nie będzie zapomniane!
(6) Mój lud był trzodą zabłąkaną; ich pasterze wiedli ich na manowce, tak że tułali się po górach, schodzili z góry na pagórek, zapomnieli o swoim legowisku.
(7) Wszyscy, którzy ich spotykali, pożerali ich, a ich wrogowie mówili: Nie my jesteśmy winni, że zgrzeszyli przeciwko Panu, niwie sprawiedliwości i nadziei ich ojców.
(Cool Uchodźcie ze środka Babilonu, z kraju Chaldejczyków, wychodźcie i bądźcie jak barany przed trzodą.
(9) Bo oto Ja pobudzę i sprowadzę przeciwko Babilonowi gromadę wielkich narodów z ziemi północnej; i staną do walki przeciwko niemu, stamtąd będzie zdobyty. Ich strzały są jak u wprawnego rycerza, żadna nie wraca bez skutku.
(10) Chaldea stanie się łupem, wszyscy, którzy ją złupią, nasycą się - mówi Pan.Zobaczmy czas zniszczenia Babilonu to czas kiedy Izrael zostanie zjednoczony i zaprowadzony na pustynie. 


Jer 50 napisał:(18) Dlatego tak mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Oto Ja nawiedzę króla babilońskiego i jego kraj, jak nawiedziłem króla asyryjskiego.
(19) I przywrócę Izraela na jego niwę, i będzie się pasł na Karmelu i w Baszanie, i nasycał się na górach Efraima i Gileadu.
(20) W owych dniach i w owym czasie - mówi Pan - będzie się szukać winy Izraela, lecz jej nie będzie, oraz grzechów Judy, ale się ich nie znajdzie, gdyż odpuszczę tym, których pozostawię.
Czyli zauważmy jedno. Czas uwolnienia Izraela będzie jednocześnie tym samym czasie kiedy upadnie Babilon Wielki, zniszczony przez ludy północy czyli przez kogo???


Narody rasy białej które są na północy i ewentualnie narody rasy żółtej także znajdujące się na północy. 

Dlaczego???

Ponieważ narody rasy białej są gnębione przez Wielką Nierządnice i Babilon Wielki. 
Tak biali są niewolnikami we własnych państwach.

A zatem Trump i Putin mówiąc otwarcie o tym zniewoleniu są niezwykle popularni wśród narodów rasy białej.

Przemówienia Trumpa czy Putina mają ogromną moc propagandową.


Jer 50 napisał:(41) Oto lud nadciąga z północy i naród potężny z wieloma królami rusza z krańców ziemi.
(42) Trzymają łuk i włócznię, są srodzy i nie znają litości. Ich wrzawa szumi jak morze, cwałują na rumakach: Każdy gotowy do boju przeciwko tobie, córko babilońska.
(43) Gdy król babiloński usłyszy wieść o nich, opadną mu ręce; ogarnie go trwoga, bóle jak kobietę rodzącą.
(44) Oto jak lew wypada z gęstwiny Jordanu na soczystą niwę, tak Ja w okamgnieniu wypłoszę ich stamtąd i ustanowię nad nimi swojego wybrańca. Bo któż jest mnie równy? I któż mnie wyzwie, i któryż pasterz może się ostać przed moim obliczem?
(45) Dlatego słuchajcie postanowienia Pana, które powziął przeciwko Babilonowi i jego zamysłu, jaki powziął przeciwko ziemi Chaldejczyków: Zaprawdę, nawet najmniejsze owce zostaną wywleczone, zaprawdę, ich niwę przejmie o nie groza!
Zobaczmy kim jest naród potężny??? Jest to albo cała rasa biała albo jakaś jej potężna część. 


Ap 17 napisał:(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.

Czyli jest to koalicja 10 króli których ma prowadzić Bestia przeciwko Babilonowi i jemu królowi.

Królem Babilonu jest szatana, córką Babilonu jest Watykan czyli Wielka Nierządnica.

Na widok tych króli samego szatana ma ogarnąć przerażenie. Czyli owi królowie to nie są ludzie a raczej stoi za nimi Bestia czyli wypuszczeni z otchłani upadli aniołowie.

Zobaczmy te słowa Boga:


Jer 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.

Otóż o jakich sidłach mówi Bóg???

Ano o takich:


Ap 17 napisał:(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.
(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.
(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.


Owe sidła to upadli aniołowie którzy pomagali w zdobyciu władzy i odbudowie NWO, czyli Babilonu Wielkiego w zamian za co zostali zsyłani do otchłani.

Zauważmy jedno jeśli do Bestii dotarła wieść, że smok:


Ap 12 napisał:(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
(Cool Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.


Smok zaczął wojnę w niebie co to by oznaczało???

Ano to, że Bestia nie jest idiotą i wie, że wojna w niebie to pewna klęska smoka.

Dlaczego???

Ponieważ żadna istota nie ma szans w walce z Bogiem. Księga Henocha mówi janso, że upadli aniołowie najbardziej bali się Boga:


Hen 13 napisał:1 Henoch poszedł i powiedział Azazelowi: "Nie zaznasz pokoju. Wydano na ciebie surowy wyrok, aby cię związać.
2 Nie zaznasz ani spoczynku, ani zmiłowania, ani [wysłuchania jakiejkolwiek] prośby, z powodu zła, którego nauczałeś, i z powodu wszystkich bluźnierstw, zła i grzechów, które pokazałeś synom ludzkim".
3 Wówczas poszedłem i im wszystkim powiedziałem to. Bardzo się zmartwili. Ogarnął ich strach i drżenie.
4 Poprosili mnie, abym wystosował za nich pisemną prośbę, aby mogli otrzymać przebaczenie i żebym zabrał ich pisemną prośbę do Pan w niebie.


Zobaczmy każdy anioł boi się tylko Boga. Bestia nie boi się smoka czy Lucyfera.

Władza węża nad innymi upadłymi aniołami wynikała z faktu, że ten ich zwyczajnie oszukał:


Ap 12 napisał:(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

Dlaczego smok zwodzi cały świat czyli nie tylko ludzi ale i inne anioły???

Ponieważ:


Rodz 3 napisał:(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść?

Przecież wiadomo, że ten wers nie odnosi się do zwierzęcia czy zwierząt ale do aniołów którzy powątpiewają w mądrość Boga.

Lucyfer to najsprytniejszy i najbardziej zwodniczy anioł.


Ez 28 napisał:(12) Synu człowieczy, zanuć pieśń żałobną nad królem Tyru i powiedz mu: Tak mówi Wszechmocny Pan: Ty, który byłeś odbiciem doskonałości, pełnym mądrości i skończonego piękna,
(13) Byłeś w Edenie, ogrodzie Bożym; okryciem twoim były wszelakie drogie kamienie: karneol, topaz i jaspis, chryzolit, beryl i onyks, szafir, rubin i szmaragd; ze złota zrobione były twoje bębenki, a twoje ozdoby zrobiono w dniu, gdy zostałeś stworzony.
(14) Obok cheruba, który bronił wstępu, postawiłem cię; byłeś na świętej górze Bożej, przechadzałeś się pośród kamieni ognistych.
(15) Nienagannym byłeś w postępowaniu swoim od dnia, gdy zostałeś stworzony, aż dotąd, gdy odkryto u ciebie niegodziwość.
(16) Przy rozległym swoim handlu napełniłeś swoje wnętrze gwałtem i zgrzeszyłeś. Wtedy to wypędziłem cię z góry Bożej, a cherub, który bronił wstępu, wygubił cię spośród kamieni ognistych.
(17) Twoje serce było wyniosłe z powodu twojej piękności. Zniweczyłeś swoją mądrość skutkiem swojej świetności. Zrzuciłem cię na ziemię; postawiłem cię przed królami, aby się z ciebie naigrawali.
(18) Zbezcześciłeś moją świątynię z powodu mnóstwa swoich win, przy niegodziwym swoim handlu. Dlatego wywiodłem z ciebie ogień i ten cię strawił; obróciłem cię w popiół na ziemi na oczach wszystkich, którzy cię widzieli.
(19) Wszyscy, którzy cię znali pośród ludów, zdumiewali się nad tobą; stałeś się odstraszającym przykładem, przepadłeś na wieki.


Na czym polega handel??? Na oszukiwaniu klientów. Siła smoka to zwyczajne oszukiwanie innych aniołów:


Hen 54 napisał:5 Odpowiedział mi: "Są one przygotowane dla zastępów Azazela, aby je wziąć i wrzucić do głębin piekła. Zgodnie z poleceniem Pana Duchów czeluść ich zostanie przykryta chropowatymi kamieniami.
6 W owym wielkim dniu Michał, Gabriel, Rafał i Panuel (Fanuel) pochwycą ich i wrzucą do płonącego pieca, aby Pan Duchów mógł wziąć pomstę na nich za ich niegodziwość, za to, że ulegli Szatanowi i sprowadzili na manowce mieszkańców ziemi.


O tym pisze księga Henocha.

Skoro zatem smok wystąpił zbrojnie przeciwko Bogu to dla Bestii jest to sygnał, że Lucyfer już przegrał.

Dlatego Bestia Druga zaczęła realizować plan B.

Zauważyłem coś ciekawego w planie 3 wojen ma zostać zniszczone chrześcijaństwo Pawłowe. 

Problem w tym, że Trump i Putin oraz kilku przywódców (Orban i Kaczyński) nadają kierunek działania chrześcijaństwu Pawła.

Bestia dwurożna z ziemi to fałszywy prorok. Przed fałszywymi prorokami ostrzegał wielokrotnie Isus.  

A kto jest najbardziej zwodniczym prorokiem w historii świata jak nie Paweł i jego nauki oraz ewangelie.???

Kto zatem jest jednocześnie sidłami które zastawił na ludzkość Watykan i jednocześnie sidłami w które złapie się Watykan???

Jak nie Paweł z Tarsu!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Bushi on 24th Luty 2017, 16:46

Ok fajnie, ale to znaczy że fałszywy prorok to Paweł z Tarsu, w końcu jego nauki są tu kluczowe, one stworzyły nierządnice i co ciekawe przyszła  ekipa przeciwko nierządnicy też  napędzana jest Pawłowymi "uniwersalnymi" naukami.

Kto najbardziej uderza w Watykan właśnie nutą "nierządnicy", jak nie kościoły ewangeliczne?
Jeśli tak , to całą ekumenę szlak niebawem trafi i plan Watykanu mający na celu zespolić religie w duchu antychrysta zostanie zatrzymany i przerwany przez 10 króli. Ja tu widzę  również silny udział kościołów :
- prawosławnego
- ads

Te kościoły były chyba najbardziej prześladowane i inwigilowane przez armię jezuitów.

Czyżby rzeczywiście nauki Pawła z Tarsu przewidziane jako  dołek pod ewangelię, w przyszłości czyli dziś, mają stać się jego kosą w plecy nierządnicy ?.  


Zginąć od własnej broni.
avatar
Bushi

Liczba postów : 468
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 24th Luty 2017, 21:34

Bushi masz racje, że są kluczowe.

Zauważmy jedno, siłą szatana czy innych upadłych jest zawsze oszukiwanie ludzi.

A jakie oszustwo jest najsilniejsze???

Nauki Pawła z Tarsu.

Apostołowi Janowi została objawiona Apokalipsa w której jest bardzo szeroki opis Bestii z ziemi, która jest określana jako fałszywy prorok.

Czy Paweł z Tarsu nie ma rogów podobnych do baranich, czyli nie ogłosił się apostołem baranka??? 

Paweł miał dwóch ewangelistów Marka i Łukasza, Isus także miał dwie ewangelie Jana i Mateusza.

Czy nauki Pawła z Tarsu to nie jest mowa smoka, czyli anulowanie prawa Bożego i słów Boga. Czy nie jest to stawianie wyżej swoich własnych słów nad słowa Boga jak to miało miejsce w Edenie???

Wreszcie czy Paweł z Tarsu nie głosił swoich własnych fałszywych proroctw???

Oczywiście, że tak.

Co ciekawe Paweł z Tarsu działał wcześniej przed Wielką Nierządnicą gdyż głosił on swoje nauki już w 48 roku, natomiast Kościół Rzymski uzyskał władzę za czasów Konstantyna czyli 320 roku.

Mamy zatem 250 lat przewagi działania Pawła z Tarsu. Kościół Rzymski czerpał swoją siłę i legitymizacje na podstawie nauk Pawła z Tarsu. 

Co ciekawe nauki Pawła z Tarsu spowodowały postanie Reformacji czyli bunt przeciwko Wielkiej Nierządnicy jej własnych wiernych.

Siła zwodzenia chrześcijaństwa Pawła jest druzgocząca:

http://wpolityce.pl/polityka/152753-co-roku-w-afryce-ok-6-mln-muzulmanow-przechodzi-na-chrzescijanstwo-radykalny-islam-moze-unieszkodliwic-wylacznie-religia-monoteistyczna

http://kurierwilenski.lt/2016/10/29/chrzescijanskie-chiny-mimo-przesladowan/

Zauważmy jedno, historia reformacji pokazuje, że sam protestantyzm był bardziej krwiżerczy niż kościół katolicki.

Co ciekawe :


analizy.biz napisał:Nadejście Reformacji jeszcze zaogniło sytuację. Zarówno Marcin Luter, jak i Kalwin czy Bullinger ostro występowali przeciw czarownicom. O ile jednak w krajach, gdzie istniała inkwizycja, poddana szczegółowym przepisom co do sposobu prowadzenia śledztwa i wydawania wyroków proces - nazwijmy to umownie "polowania na czarownice" był ograniczony ścisłymi normami prawnymi i weryfikowany przez władze zwierzchnie, o tyle w innych krajach procesy o czary pozostawiono lokalnym trybunałom. Warto dodać w tym miejscu, że każdy feudał miał pewną władzę sądowniczą na podległych mu terenach - tak więc niedobrze było być majętnym lub nie lubianym przez wojewodę sąsiadem. Pod pozorem oskarżenia o czary załatwiano prywatne porachunki. Skutkiem takiego układu czynników było, iż - według dzisiejszych szacunków - ponad 90% czarownic spalono w krajach protestanckich !
W samych tylko Niemczech stracono ok. 100 000 (sto tysięcy) czarownic, podczas gdy całkowita liczba osób skazanych na śmierć przez Inkwizycję Hiszpańską przez cały okres jej trwania wynosi najwyżej 25 000 osób 2 (niektórzy historycy podają nawet liczbę... 1 tysiąca). W ogólnym szaleństwie spalono w całej Europie za czary ok. pół miliona osób3
W Hiszpanii (podobnie zresztą jak w całej Europie) czarostwo ścigały przede wszystkim władze świeckie ( a także - w mniejszym stopniu - sądy biskupie), zaś największą aktywność przejawiali sędziowie prowincjonalni. 
http://www.analizy.biz/marek1962/inkwizycja.htm


Cała reformacja bazowała na naukach Pawła z Tarsu.

A zatem patrząc pod odpowiednim kątem można, zobaczyć jak bardzo jest niebezpieczny Paweł z Tarsu po swojej śmierci.

Zobaczmy filmy na temat płaskiej ziemi. Tworzą je ludzie wierzący w apostolstwo Pawła z Tarsu.

Plan 3 wojen zakłada zniszczenie chrześcijaństwa.

Jednak zauważmy coś ciekawego, wprowadzanie Lucyferianizmu idzie opornie, natomiast chrześcijaństwo Pawłowe pomimo zwalczania zyskuje na sile.

Zauważmy coś ciekawego, sekta Chabad ma świadomość kim jest Paweł z Tarsu. Patrząc na to ile korzyści przynoszą żydom nauki Pawła, mogę zaryzykować stwierdzenie, że Paweł z Tarsu to jest przywódca sekty Chabad. Dlaczego???

Ponieważ bez nauk Pawła z Tarsu, żydzi nie zdobyli by takich wpływów.

Zresztą Kamil pokazał nam dyskusję z pewną syjonistką, która stwierdziła, że żydzi zostaną zbawieni z łaski. Czyli pomimo, że deklarowała niechęć do Pawła z Tarsu to jest wyznawczynią jego nauk jak każdy syjonista.

To pokazuje jak mocny wpływ na obecne wydarzenia, politykę mają nauki Pawła z Tarsu.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 25th Luty 2017, 01:43

Najwyraźniej nadchodzi właśnie okres ogromnego zwiedzenia dla Chrześcijaństwa.

Jeżeli Putin i Trump zawładną rasą białą i nastanie 10-ciu nowych króli, (już jest dwóch), to zdecydowana większość Chrześcijaństwa uwierzy, że jest to bezpośrednia pomoc Boga.

Być może rzeczywiście nastąpi dobrobyt w Chrześcijaństwie i zmiana wszystkich lewackich, liberalnych rządów i wtedy pojawi się grupa upadłych aniołów, być może z armią Nefilimów i będą się chwalić, że oni zawsze pomagali ludzkości.

To byłoby doskonałe wypełnienie się proroctw.

Całą winę zrzucono by na szatana i jego służebną Wielką Nierządnicę i zniszczono by ją.

Doskonałe wypełnienie Apokalipsy.

Ale odnośnie palenia czarownic - mam bardzo mieszane uczucia.

Wyjścia 22:18  Czarownicy nie zostawisz przy życiu.


Spalenie to okrucieństwo i przesada, ale nie zapominajmy, że ilość pedofilli, mordów dzieci składanych w ofierze szatanowi zawsze była duża.

Dlatego takie wielkie liczby. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że ta część prawa jest nadal aktualna, aczkolwiek nikt z nas nie ma kontaktu z takimi 'ludźmi', którzy uprawiają pedofilię i czary.

Zanosi się na ujawnienie #pizzagate czy olbrzymiego ruchu pedofilskiego i być może wszyscy ci ludzie będą skazani na śmierć, a Trump już zapowiedział karę śmierci dla pedofilów.


Jeżeli dojdzie do czegoś takiego, będzie to rzeczywiste wykonanie wyroku Boga na tych pseudo ludziach, a Bestia będzie twierdzić, że Bóg jest taki okrutny i taki był w przeszłości.

Rzeczywiście zanosi się na WIELKIE ZWIEDZENIE!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Odrodzony on 27th Luty 2017, 13:46

Mam kilka takich przemyśleń:


1. Załóżmy, że Trump i Putin to dwaj z 10 ostatnich królów na ziemi.

Co by to oznaczało?

Ano to, że oni obaj, albo raczej któryś z nich będzie walczył z Panem Isusem i Jego armią 144.000 wybrańców z genetycznego Izraela.

A to z kolei daje nam wskazówkę na temat tego, za ile lat - maksymalnie - Pan Isus przyjdzie powtórnie na ziemię!!!


Spójrzmy na to:

Trump urodził się w 1946 r. (przy okazji: Putin – w 1952 r., Orban – w 1963 r., Kaczyński – w 1949 r.)

Czyli to by oznaczało, że Pan Isus powróci jeszcze za życia Trumpa, który obecnie ma 71 lat! Tym samym wszystko, co ma poprzedzić ponowne przyjście Pana Isusa także wydarzyłoby się za jego życia!!!

Tylko pytanie: czy to wydarzyłoby się podczas życia Trumpa, czy może raczej mówiąc konkretniej… podczas jego panowania w USA?

Bo jeżeli on ma być jednym z ostatnich 10 królów na ziemi w momencie powrotu Pana Isusa na ziemię, to to by raczej oznaczało, że Pan Isus powróci jeszcze podczas jego prezydentury.

Trump wg. XXII poprawki do Konstytucji USA może sprawować urząd prezydenta USA przez max. dwie kadencje po 4 lata, czyli razem max. 8 lat tj. do max. 2025 r.


Wikipedia:

Liczba kadencji jest konstytucyjnie ograniczona do dwóch. Jeżeli jednak wiceprezydent obejmuje opróżniony urząd w trakcie trwania kadencji dotychczasowego prezydenta przez okres dłuższy niż dwa lata, wtedy może być wybrany tylko jeden raz. W 1951 roku weszła w życie XXII poprawka do Konstytucji Stanów Zjednoczonych regulująca ten problem. Przedtem istniało prawo zwyczajowe ograniczające liczbę kadencji do dwóch, które złamał jedynie Franklin Delano Roosevelt (wybrany w 1940 roku na trzecią i w 1944 roku na czwartą kadencję). W przypadku śmierci, zrzeczenia się lub usunięcia z urzędu dotychczasowej głowy państwa, prezydentem zostaje wiceprezydent, który jest wybierany wspólnie z prezydentem. Dotychczas w historii Stanów Zjednoczonych działo się tak dziewięć razy: po raz pierwszy w 1841 roku kiedy wiceprezydent John Tyler został prezydentem po śmierci Williama Henry’ego Harrisona, a po raz ostatni w 1974 roku, kiedy Gerald Rudolph Ford wstąpił do Białego Domu po rezygnacji Richarda Milhousa Nixona. Wiceprezydent „dokańcza” wtedy kadencję swego poprzednika.

Zatem – o ile Trump utrzymałby się na stanowisku prezydenta USA przez 2 kadencje - powrót Pana Isusa na ziemię nastąpiłby przy takim założeniu maksymalnie w okresie najbliższych 8 lat prezydentury Trumpa, czyli najpóźniej do 2025 r., kiedy Trump miałby już 79 lat!!2. Moim zdaniem Bestia z Otchłani nie zostanie uwolniona ani przez żadnego człowieka, ani przez szatana i jego upadłych aniołów (tym bardziej, że jemu na tym nie zależy, skoro będzie musiał oddać jej całą swoją władzę), ale za jej uwolnieniem z Otchłani, tak jak i za powołaniem na stanowiska 10 ostatnich królów na ziemi, będących częścią Bestii pierwszej będzie stał sam Pan, Bóg.

Myślę, że ta Bestia zostanie uwolniona przez Pana, Boga w konsekwencji uderzenia w ziemię jednej z „asteroid”, która została zapowiedziana w Apokalipsie Jana, a która będzie miała klucze do Otchłani, a więc będzie ona w stanie ją otworzyć:

Ap 9:
(1) I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani. (2) I otwarła studnię otchłani. I wzbił się ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca, a słońce i powietrze zaćmiły się od dymu ze studni. (3) A z tego dymu wyszły na ziemię szarańcze, którym dana została moc, jaką jest moc skorpionów na ziemi. (…) (11) I miały nad sobą jako króla anioła otchłani, którego imię brzmi po hebrajsku Abaddon, po grecku zaś imię jego brzmi Apollyon (Niszczyciel).

Zamknięcia otwartej w ten sposób otchłani dokona dopiero jednen z aniołów Pańskich:

Ap 20:
(1) I widziałem anioła zstępującego z nieba, który miał klucz od otchłani i wielki łańcuch w swojej ręce. (2) I pochwycił smoka, węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat. (3) I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i położył nad nim pieczęć, aby już nie zwodził narodów, aż się dopełni owych tysiąc lat. Potem musi być wypuszczony na krótki czas.
Oczywiście to nie wyklucza tego, że kontakt z Bestią w otchłani, zanim ta zostanie z niej uwolniona, jest już od pewnego czasu w jakiś sposób możliwy, choć z tego właśnie powodu, że jeszcze żadna skała z nieba, która dopiero otworzy otchłań nie spadła na ziemię, Bestia moim zdaniem nadal siedzi zamknięta w otchłani.

Zatem jeżeli Trump i Putin są dwoma z 10 ostatnich królów na ziemi, to ich połączenie z Bestią (Zwierzęciem) z otchłani przeciwko szatanowi, Nierządnicy, Bablilonowi, ale i też przeciwko samemu Panu, Bogu i Jego Synowi będzie kierowane przez samego Pana, Boga, który pozwoli na to, aby Bestia objęła władzę nad całym światem na 42 miesiące przed ponownym przyjściem na świat Pana Isusa.

Czyli w takim układzie wychodziłoby na to, że to wszystko wydarzyłoby się w ciągu maksymalnie 8 najbliższych lat – o ile Trump rzeczywiście jest jednym z 10 ostatnich królów na ziemi.


Ciekawie jest sobie uświadomić ten fakt, bo to by oznaczało, że rzeczywiście wszystko może się rozegrać w każdej chwili!


Analogiczne rozważania można przeprowadzić także dla Putina, jak i dla innych kandydatów na ostatnich 10 królów na ziemi.

Np. jeżeli Putin, który jest obecnie na stanowisku prezydenta Rosji od 2012 r., może nim być jeszcze – wg. obecnego stanu prawnego – przez max. przez dwie kadencje po 6 lat, czyli razem max. przez 12 lat, czyli max. do 2024 r., byłby jednym z 10 ostatnich króli na ziemi, to oznaczałoby to, że Pan Isus powtórnie przyszedłby na ziemię w czasie jego prezydentury czyli… w ciągu maksymalnie 7 najbliższych lat.

To dziwnie podobnie jak w przypadku Trumpa, bo - przynajmniej teoretycznie - w najlepszym wypadku Trump może pełnić urząd prezydenta o rok dłużej od Putina.

Ale… nie można też wykluczyć możliwości, że Trump nie dożyłby końca II kadencji z uwagi na to, że byłby on jednym z tych 3 ostatnich królów państw Babilonu spośród wszystkich 10 ostatnich królów na ziemi, o których napisał prorok Daniel, a którzy – najprawdopodobniej już na skutek działania Pana, Boga – stanęliby wprawdzie po stronie Bestii pierwszej wiedząc o tym, że w najbliższej przyszłości szatan, któremu oni służyli straci swą władzę na jej korzyść, ale zostaliby przez tę właśnie Bestię obaleni jeszcze zanim Pan Isus powtórnie przyjdzie na ziemię (wspomniałem już o takiej opcji wcześniej: http://zbawienie.forumotion.com/t218-objawienie-jana-911)

Dan 7:
(23) Powiedział tak: Czwarta bestia - to czwarte królestwo, które będzie na ziemi, różne od wszystkich królestw; pochłonie ono całą ziemię, podepce ją i zetrze. (24) Dziesięć zaś rogów - z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, po nich zaś inny powstanie, odmienny od poprzednich, i obali trzech królów. (25) Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu i wytracał świętych Najwyższego, będzie zamierzał zmienić czasy i Prawo, a święci będą wydani w jego ręce aż do czasu, czasów i połowy czasu. (26) Wtedy odbędzie się sąd i odbiorą mu władzę, by go zniszczyć i zniweczyć doszczętnie. (27) A panowanie i władzę, i wielkość królestw pod całym niebem otrzyma lud święty Najwyższego. Królestwo Jego będzie wiecznym królestwem; będą Mu służyły wszystkie moce i będą Mu uległe.

W takim przypadku Putin byłby jednym z tych 7 pozostałych jeszcze przy życiu spośród wszystkich 10 ostatnich królów na ziemi, którzy walczyliby z Barankiem i jego wybrańcami.

Odrodzony

Liczba postów : 309
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 27th Luty 2017, 16:31

Jeśli przyjmiemy to że Trump w jakiś sposób nie będzie zmieniał prawa , żeby rządzić do konca Razz

Z tego co wiem Putin dąży do tego by mógł dzierżyć władzę do końca swojego życia, dodatkowo wiele się mówi o tym , że dzisiejszy Putin to tylko marionetka podstawiona, ( bylo keidys o tym tutaj nawet na forum dowodów ), wiec dla Bestii też nie problem raczej podstawić kolejną osobę.

Co jednak nie zmienia faktu , że ja sam znając prawdę od ok.4 lat. widzę OGROMNE zmiany i ilość rzeczy których się dowiedzieliśmy, ilość afer ile wyszło i w ogóle... , sam jestem zdania , że 8 lat to max jak sie to wszystko stanie Very Happy Ale to tylko moje zdanie Smile
avatar
Liksar

Liczba postów : 1228
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Odrodzony on 1st Marzec 2017, 10:25

Masz rację Liksar!

O ile Trump, czy Putin nie zmieni prawa w swoim kraju i nie będzie rządził przez kolejne 10 czy 20 lat i o ile w tym wieku, jak i przez cały ten czas zachowa jeszcze pełną sprawność psychiczną i fizyczną itd. To samo odnosić się będzie do tego, czy innego kandydata na jednego z ostatnich 10 króli, gdzie wszystko zależy od wielu czynników.

Jeżeli jednak okaże się, że np. Trump jest rzeczywiście jednym z 10 ostatnich króli na ziemi i jeżeli nie zmieni on prawa w USA tak, aby mógł panować dłużej niż obecnie pozwala mu na to Konstytucja, a przy okazji jego sprawność umysłowa i fizyczna będą pozwalały mu jeszcze na sprawne rządzenie ponad te – teoretycznie dzisiaj możliwe – 8 kolejnych lat, to wynika z tego, że wszystkie wydarzenia opisane w Apokalipsie wraz z ponownym przyjściem Pana Isusa na ziemię nastąpiłyby w ciągu tych - maksymalnie - 8 najbliższych lat!

Tak czy inaczej myślę, że rozpoznanie choćby jednego z 10 ostatnich króli na ziemi w połączeniu - w szczególności - z informacją na temat jego aktualnego wieku (oczywiście przy założeniu, że np.: data urodzenia takiego króla podana w necie jest prawdziwa, że nie jest on jakąś hybrydą albo kimś innym, tylko „zwykłym” człowiekiem, który nie korzysta z żadnej „pomocy”, która np. pozwala mu zachować siły i sprawność do rządzenia mimo jego podeszłego wieku - co jak dla mnie jest jednak mało prawdopodobne - albo że nie jest on podmieniany co jakiś czas na nowszą, lepszą jego kopię, sobowtóra itp.) pozwoli nam z dużym prawdopodobieństwem na określenie jakiegoś rozsądnego, maksymalnego okresu czasu, podczas którego możemy spodziewać się ponownego przyjścia na ziemię Pana Isusa.

Odrodzony

Liczba postów : 309
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 1st Marzec 2017, 15:49

Jeszcze nie obejrzałem czy raczej wysłuchałem całości, ale już mam wyraźny wystarczająco obraz tego, co się szykuje.Film po angielsku. W dużym skrócie, w roku 2001 podjęto z aliens (upadłe anioły) decyzję o ujawnieniu. Michael Salla, bardzo wiarygodny ekspert od lat, ujawnia że w najbliższym czasie to wszystko się ujawni. Nie wiemy, za kogo upadli się pojawią.

Oczywiście, ktokolwiek się pojawi na arenie, będzie to zwiedzenie połączone z daniem ludzkości  technologii, lekarstw, łatwego życia.

Co jest ciekawe, podobno Trump z nimi współpracuje.

Temat wymaga głębszego poznania a to jest jedynie pierwsze wrażenie, po obejrzeniu połowy filmu.

Michael Salla to doktor, który co najmniej od 1995 roku udziela prelekcji na wszystkich zachodnich uniwersytetach odnośnie kontaktów z extra terriestrials czyli obcymi.

http://exopolitics.org/author/dr-michael-salla/

Właśnie słyszałem, że ludzie oglądają od pewnego czasu... bitwę na niebie za pomocą ultra dźwiękowych aparatów!!!

Dlatego dziwne dźwięki, kule ogniste itp.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Marzec 2017, 12:44

Dodam jeszcze kilka słów do poprzedniego posta. Michael Salla ukazuje postać Trumpa jako niezwykle przebiegłego i twardego faceta, który musiał mieć powiązania mafijne na takim stopniu, aby stać się największym budowlańcem w Nowym Jorku, gdzie z mafiami nie ma żartów i bez określonego pochodzenia i układów w takim światku przestępstw Trump był i jest nadal górą.

Widziałem także nagłówek jednego filmu, w którym tytuł mówił:

Plany Trumpa sprzed 25 laty, nie zmieniły się. Dalej są informacje, że Trump jest przygotowywany przez elity lub samych upadłych aniołów do obecnej roli.

Te wszystkie informacje wyraźnie sugerują, że nie jest to plan nowy i Trump jest kluczem w owym planie.

Mamy także potwierdzenie w Apokalipsie, że Bestia moze działać wyłącznie z pozwolenia Bożego. Oznacza to, że Bóg może wydać pozwolenie na ostatnie szanse dla Bestii na jakiekolwiek działanie.

Przypomnę, że Trumo obiecuje ujawnienie wielu naukowych i kosmicznych tajemnic, wolnej energii, lekarstwa na raka czy inne nieuleczalne choroby.

To wszystko wydaje się potwierdzać moją starą teorię, ze upadli czyli Bestia da ludzkości dobrobyt, anuluje długi ale ceną za to będzie wzięcie na ramię i czoło jej znaku czy też 666.

Tak to właśnie wygląda i istnieje wiele poszlak, że ten scenariusz jest bardzo możliwy.

W świetle proroctw to byłoby zgodne z Objawieniem i byłoby skumulowane z kilkoma wydarzeniami w mniej więcej tym samym czasie.

1. pojawienie się 2 świadków.
2. Objecie władzy nagle prze 10-ciu króli.
3. Oddanie ich władzy Bestii nie do pokonania.
4. Porwanie
5. Uprowadzenie Narodu Wybranego na pustynię.
6. Usunięcie szatana z nieba i przekazanie jego mocy Bestii.

Wskazuje to wyraźnie na na nagły i szybki przebieg tych wydarzeń. Oczywiście świat będzie tym wszystkim totalnie zaskoczony.

Oczywiście trzeba się także spodziewać pewnych niespodzianek, ale ogólnie mnie to bardzo pasuje i wyjaśnia fenomen Trumpa i jego serię zwycięstw przeciwko... satanistom.

Ponieważ NWO czyli globalizacja to szatański plan i Trump występuje otwarcie przeciwko NWO!

Nie wiem jak wasze media ale australijskie nigdy nie mówią absolutnie żadnych pozytywnych rzeczy na temat Trumpa. Cokolwiek by nie zrobił, to jest obraza mediów.

Obama przez 8 lat zrujnował USA i nawet wprowadził gejowskie małżeństwa i oficjalny satanizm z twardym blokowaniem Chrześcijaństwa. Obama nigdy za żadne zbrodnie nie był obsmarowany w mediach.

Media USA były tak pewne swojej siły perswazji i wpływu na ludzkość, że śmiały się wprost z sygnałów, ze Trump może wygrać wybory.

I wygrał i dalej jedzie ostro i już aresztowano w sumie (podobno liczba jest wiarogodna - Alex Jones) 1500 pedofilów.

Bez nadprzyrodzonej pomocy taki tryumf Trumpa wobec masy zaciekłych przeciwników jest zupełnie niemożliwy.

A Trump ma nawet poczucie humory i wydaje się zupełnie zrelaksowany w sytuacjach, w których w każdej chwili mógłby stracić życie.

Pozostaje nam nadal czekanie z nadzieją na bliski już powrót Chrystusa, tym razem po swoją Oblubienicę.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 4th Marzec 2017, 04:29

Znałem jedynie skrawki informacji o tym, w jaki sposób dobiera się do najwyższych władz.
Film po angielsku...

Kilku byłych agentów NSA i FBI ujawniło mechanizmy działa aparatu opresji, zwanego 'demokratycznym' rządem. Dotyczy głównie USA ale znając, jak działa system możemy być pewni, że taki doskonale wypróbowany sposób kontroli jest stosowany wszędzie, gdzie istnieje taka potrzeba.

I dlatego jest tak trudno zwalczać rządowe zbrodnie pedofilskie czy innego formatu.

Ale do rzeczy. Działa to tak.

W NSA oraz w FBI istnieją specjalne sektory śledcze, w których zbiera się informacje o wszelkich kandydatach począwszy od kandydatów na prezydentów, senatorów, prokuratorów, szefów [policji, głównych sędziów i ogólnie całego głównego aparatu opresji.

Ten film pokazuje zeznania jednego z takich nagłaśniaczy tego problemu, który zeznaje przez sądem.

Zbiera się dane o 'czystości' kandydata na senatora czy gubernatora stanu itp. Patrzy się głównie pod kątem pedofilii, czy zbrodni przeciwko dzieciom oraz dodatkowo kontaktami z mafiami czy poważnymi nadużyciami.

Ku zdziwieniu obydwu agentów pracujących nad wyszukiwaniem takich brudów, wybierani na takie stanowiska to ci, którzy mają najbardziej brudne dokumenty.

Taki jest wydźwięk z tego filmu i taka informacja mówi nam o wiele więcej. Jeżeli BRUD jest głównym czynnikiem decydującym o stanowiskach, jakie BRUD na koncie mają obecni członkowie jakichkolwiek władz?

Oczywiście są to tego samego pokroju 'ludzie' czyli nasienie węża.

BRUD jest im potrzebny o to, aby żadne skandale nie ujrzały nigdy sali sądowej czy pierwszych stron gazet. Owym BRUDEM ewentualni głosiciele prawdy są natychmiast szantażowani i ów szantaż z reguły jest bardzo skuteczny, ponieważ z góry nigdy o takich rzeczach nie słyszymy.

Nie jest przypadkiem, ze media także są kontrolowane w identyczny sposób. Dowód? Nigdy w takich kwestiach nie zabierają głosu i zawsze są po stronie zbrodniczych władz.

Rzadko biorą udział w ujawnianiu tych, którzy się wyłamali i dopiero wtedy rozpętuje się kampania przeciwko osobie, która się wyłamała z takich czy innych przyczyn.

Znając owe mechanizmy staje się jasne, dlaczego wyrok na dwóch papieży oraz na królową Elżbietę jest przemilczany i wszelkie dowody ich zbrodni są pomijane milczeniem.

To także wyjaśnia protesty w 7 miastach Anglii, masowe protesty setek tysięcy ludzi o ujawnienie oraz ukaranie winnych pedofilii rządowych przestępców. Przecież żaden szef policji nie będzie prowadził dochodzenia i jedynym celem będzie załagodzenie ofiary takiego przestępstwa. W przeciwnym wypadku skończy jako oskarżony pedofil lub... martwy pedofil, zamordowany przez kogoś z zemsty za brodnie.

Nasienie węża cechuje pedofilia i jest to kolejny dowód na to, ze jesteśmy w szponach nasienia węża, zorganizowanego w iście szatański sposób.

Trump wraz z prokuratorem generalnym, Session chcą się dobrać do pedofilów, i dlatego są oskarżani o kontakty z.. Rosją i zdradę narodów.

Jeżeli Trump będzie naciskał nadal ostro na pedofilię, coś z tego na pewno wyjdzie pozytywnego i najwyraźniej taki jest cel jego prezydentury.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 4th Marzec 2017, 06:48

Nie dalej jak wczoraj byłem u znajomego i rozmawialiśmy o różnych sytuacjach. Między innymi na tematy polityczne, przekręty i inne.

Wychodząc rzuciłem pytanie " To dlaczego nikt nic nie robi ?! "
Odpowiedz znajomego była : " Bo wszyscy na wszystkich mają haki!"

Henryku to co wyżej napisałeś jest odkrytą prawdą, która daje nam wiele do myślenia. Wręcz zmienia perspektywę postrzegania niektórych spraw.

Ja ostatnio po lekturze "Niebezpiecznych związków Andrzeja Leppera. Kto naprawdę go zabił" i   "Oficer" ( jestem w trakcie czytania ) Wojtka Sumlińskiego ( polecam Oficera bo to jest spowiedź majora T. Budzyński byłego szefa ABW w Lublinie, niesamowita historia.

https://sumlinski.com.pl/ksiazki/66-oficer.html

Bez ściemy opisuje jak go służba zdeprawował, zniszczyły kręgosłup moralny itp. ) wiedziałem że aby uzdrowić życie publiczne  potrzebna jest jawność życia prywatnego, relacji damsko-męskich itp. bo to właśnie tutaj zaczyna się szantaż i manipulowanie ludźmi władzy i nie tylko ( nie mówiąc już o pedofilii ).

A np opisują oni takie sytuacje że wystarczy że nagrają np prokuratora  w domu publicznym lub na zdradzie żony to zaraz werbują go do współpracy.
A następnie już idzie samo. Ludzie pod wpływem tego szantażu coraz bardziej niszczą siebie ( czyniąc okropne rzeczy sobie ) i innych preparując na nich kłamliwe materiały itp.

Dla tego jest ważne aby była pełna jawność w tych tematach. Jest to podstawowe narzędzie działalności służb!! co też wynika z filmu który zamieści Henryk w poście wyżej.

Podam wam jeszcze jeden przykład dla czego tak to widzę.

Miałem kiedyś kolegę na studiach z którym utrzymywałem kontakty przez kilka lat od ukończenia studiów. Kolega wybrał aplikację prokuratorską ...
po pewnym czasie zaproponował mi wizytę w ... burdelu ... nie zapomnę jak zachwalał to miejsce itp. ( a miał do niego dostęp tylko poprzez wzgląd na swoją funkcję prokuratorską ) ... z perspektywy czasu już wiem że go tam nagrali i do końca życia może być lub jest szantażowany.  

Nawet jak nie jest szantażowany to przyjdzie czas, sprawa (  jedna dla której służby będą chciały mieć swój wpływ ) gdzie po latach pokazują mu materiały i mają go bo on teraz jest ... przykładnym mężem, ojcem kilkorga dzieci  ... powiedzą mu że tylko w tej sprawie masz tak a nie inaczej się zachować ... i dalej wszystko będzie w porządku.

I tak wielu uległo szantażowi ale nigdy nie kończy się na tej jednej sprawie. Powoli stajesz się wiernym pieskiem służb.

Mają twój portret psychologiczny, wiedzą o tobie wszystko itp misternie  knują wokół ciebie intrygi a nawet dają ci poczucie ochrony, ważności itp.

Takim jaskrawym przykładem jest sprawa Marka Falenty, gościu dał się orżnąć na współpracy z służbami ewidentnie.

A najważniejsze w tym wszystkim że trzeba wybierać prawdę, nawet jak jest bolesna i trudna. Swego czasu czytałem materiał nt. jak szantażowano i werbowano do służby księży katolickich za komuny. Wielu uległo szantażowi min. Życiński, Cisło ( jest o tym trochę w Oficer ) ale byli tacy co nie ulegli. Tzn. nawet gdy SB pokazywali im materiały na kontakty cielesne z kobietami to mówili że "ujawnijcie to ", że się nie boją itp.

Co się działo? służby chowały do szafy materiały i ... cisza. Po prostu bali się że stracą swoje główne narzędzie operacyjne.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 534
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by damian on 5th Marzec 2017, 10:55

Nie wiem czy to już było gdzieś i czy to dobry dział ... ale połączyłem pewne dwa fakty.

Niedawno (wraz z okultystyczną ceremonią otwarcia) otworzono nowy tunel Gotharda w Szwajcarii.
Budowano to bardzo długo i poszła na to podobno gigantycznie duża ilość pieniędzy (znacznie większa niż powinna).

Z tunelem wiąże się duża i sensowna teoria spiskowa, gdzie już nawet ludzie poginęli za prawdę ... że pod tunelem wybudowano wielkie miasto na ponad 2 mln ludzi.

Słyszeliście o tym?

Dodam, że tunel wiedzie przez środek góry ... mówi Wam to coś?

Jakaś kobieta, której firma dostarczała jakieś produkty w tym projekcie zaczęła mówić i wyszło to na światło dzienne ... że jest tam tak duży kompleks.

Podobno jest to obiekt militarny i co ciekawe w mieście tym są jedynie meczety a także zdeponowano tam przed otwarciem tunelu gigantyczne ilości wojskowych konserw żywności Halal ...

Około roku temu (chyba) zabito w Warszawie człowieka, który rozpowszechniał tą teorię spisku.

Połączyć to też można z faktem, że jakiś czas temu była informacja z Niemiec, że nie mogą doliczyć się ponad pół miliona muzułmańskich uchodźców, tak jakby wyparowali ... mówi nam to coś?

No i na koniec ...

Obj 6:15 I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich,
Obj 6:16 I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,
Obj 6:17 I przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?
avatar
damian

Liczba postów : 101
Join date : 29/06/2015

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 5th Marzec 2017, 18:39

Damian, jeśli połączymy to z faktami, że podobno wiele takich " miast" jest zbudowanych w Niemczech, to nie dziwi fakt że moze byc tak w Szwajcarii i pewnie w innych krajach Zachodnich i pewnie nie tylko.

Wtedy na 1 sygnał może wyjść miliony ludzi, odpowiednio uzbrojonych, a co gorsze z wypranymi mózgami islamem i bronią w rekach.

Takie ataki byłby nie do obrony, ponieważ wystarczyłoby z 5 takich baz w różnych miejscach Europy by po prostu Zachód się nie pozbierał.

Żeby oni mieli chociażby 2 mln uchodzców w całej Europie w takich miastach, a każdy miał coś do strzelania i wyprany mózg na mord.. to by wystarczyło, dodajmy do tego ile uchodzców jest zwykłych w miastach zachodnich, którzy bardzo chetnie pewnie by dołączyli do tego mordu na niewinnych, + fakt ze zachod to ludzie starsi, albo młodzi mężczyźni bardzo " zniewieściali " którzy by nie specjalnie nawet bronili swoich krajów.

I mamy przepis na islamski chaos.
avatar
Liksar

Liczba postów : 1228
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 6th Marzec 2017, 01:58

Drodzy bracia i siostry.


Rozpoczęła się otwarta wojna pomiędzy Trumpem i siłami szatana w USA.

Kluczem jest jeden termin. #pizzagate.

Dwa tygodnie temu Trump zapowiadał poważny atak na mas media i na ich popleczników. W zeszłym tygodniu się to rozpoczęło i zaczęto aresztować... pedofilów.

Pedofilia jest głównym atrybutem rozpoznawczym satanistów nasienia węża.

Jest to szatańskie zboczenie, na które nie ma lekarstwa. Ludzie ci nie są w stanie się kontrolować i krew poza kulisami leje się strumieniami: w piwnicach, za grubymi murami często rozlega się przeraźliwy krzyk gwałconych dzieci oraz krzyk dzieci torturowanych przez czekającą ich okropną śmiercią.

To są typowe cechy nasienia węża i takie wyczyny są stosowane na masową skalę na niemal całym świecie.

Giną miliony dzieci. Kto za tym stoi?


Watykan - papież skazany za tego typu zbrodnie na dożywocie.

Wszelkie władze, mas media. koroporacje oraz wszelkie organizacje religijne fałszywego Chrześcijaństwa.

Nie tylko Watykan jest uwikłany w pedofilię i ofiary szatanowi. Świadkowie Jehowy posiadają także wielką ilość zbrodniarzy pedofilów, których Ciało Kierownicze ukrywa za wszelką cenę.


Religie są kontrolowane także przez nasienie węża, które w tym szczególnym przypadku Chrystus nazywa kąkolem!

Trump wystąpił przeciwko pedofilii i jest to ogromna walka, której losy mogą się potoczyć w wielu różnych kierunkach.

Jeff Sessions, prokurator generały rozpoczął działania śledcze i prawne przeciwko wielu pedofilom i to są przyczyny histerii mas mediów oskarżających Sessions'a oraz Trumpa o współpracę z Rosją.

Owe oskarżenia o rosyjską współpracę są odpowiedzią na atak na pedofilów w sferach rządowych oraz medialnych.

Jest oczywiste, że media to ukrywają a także ukrywają to aparaty ścigania z powodu szantażu czy innych form opresji.

Ta walka nie tylko dotyczy USA. Jak wiemy w Anglii czy w Australii problem pedofilii jest równie powszechny i równie powszechnie ukrywany przez władze i media.

Uderzenie na pedofilski mur zbrodni to w sumie totalny atak na siły syjonistyczne, skazane przez wyższe siły upadłych aniołów na zagładę.

Krążą proroctwa mówiące o ponownym holokauście Żydów i atak na pedofilię jest także atakiem na wielu Żydów.

Trafiają na Internet skrawki informacji na ten temat ale pewne informacje są definitywnie warte zaufania i reakcja mediów na ruch w kierunku pedofilów jest jak najbardziej zrozumiała.

Oni wszyscy wiedzą, że nienawiść normalnych ludzi do pedofiłów jest chyba największa na świecie. Nikt nie jest tak znienawidzony jak wszelkiej maści pedofile i z tych przyczyn mas media nigdy nie będą mówić o protekcji pedofilii ale w tym przypadku zaczęto oskarżać Trumpa i Session - główne figury w ataku na pedofilów i współpracę z Rosją.

Jest to z pewnych względów uzasadnione, ponieważ wkleiłem film kilka postów wcześniej, w którym Putin wyrażał się także otwarcie przeciwko pedofilii.

W sumie jest to początek największych zmagań, jakie wdziała kiedykolwiek historia naszego świata. Jest to także olbrzymi atak na... Watykan, który jest nieodłączną częścią pedofilskiej światowej mafii nasienia węża i wszelkie aresztowania, przesłuchania i ujawnienia ich wyników będą ciągle prowadziły do... RZYMU!

Pedofilia i szatańskie ofiary nie są niczym nowym.

Problem do tej pory był szczelnie ukrywany prze władze i media. Dopiero Internet pozwolił na ujawnianie tych zbrodni. Kiedy zacząłem żeglowanie po Internecie w roku 1995, znalazłem kilka witryn na temat wielkich kręgów pedofilskich m.in. w Australii i w Perth.

Niestety po pewnym czasie linki te w większości poznikały i dopiero teraz ruszyła się fala informacji na temat tych najbardziej ohydnych zbrodni przeciwko rodzajowi ludzkiemu.

Kilka linków po angielsku.

https://conspiracydailyupdate.com/2017/03/05/obama-secret-service-agent-pleads-guilty-to-pedophilia-your-news-wire/

https://www.dangerandplay.com/2017/03/03/billionaire-pedophile-jeffrey-epstein-files-secret-legal-papers-against-mike-cernovich/

http://www.infowars.com/emergency-transmission-alex-jones-begs-trump-to-take-the-media-head-on/

https://www.youtube.com/watch?v=4EKxo8ufRHQ

https://www.youtube.com/watch?v=NglEHkETarY

Alex Jones oskarżony przeciwko ujawnianiu pedofilii.

Ivanka Trump gorliwym wrogiem pedofilów.

https://www.youtube.com/watch?v=YcnVXjMK5q8

Film, o który chcą postawić przed sądem Alexa Jonesa.

https://www.youtube.com/watch?v=-A86s4yowLE

Alex Jones informuje o zmasowanym kontrataku na Donalda Trumpa.

Trump rozpoczyna śledztwa przeciwko pedofilom.

https://www.youtube.com/watch?v=aDw1w4Kxlf0

Oczywiście przyczyną wszystkich ataków na Trumpa jest jego postawa w stosunku do pedofilów.

https://www.youtube.com/watch?v=IW2lxCbV1Hk


Jak mówi Słowo Boże, nie ma tajemnicy, która nie byłaby ujawniona.

Kto wygra tą zażartą wojnę?

Najprawdopodobniej... Trump, lub dojdzie do jego śmierci z rąk pedofilów, którzy nie mają wyjścia i to doprowadzi do straszliwej wojny domowej w USA, gdzie być może Amerykanie będą masowo wykonywać wyroki na owych niszczycielach cywilizacji czyli pedofilach.

I jeszcze jedna ciekawa myśl. Takie działania obrazuj ą nam jakieś wydarzenia w niebie, jakieś decyzje Boga, które zmuszają upadłych aniołów na ziemi do takiego właśnie działania. Najwidoczniej szatan albo przegrał już wojnę w niebie, ale ją przegrywa i wkrótce zostanie zrzucony na ziemię.

To są najwyraźniej przyczyny takich działań Trumpa oraz sił za nim stojących.


A to oznacza, że zbliża się nasze wyzwolenie!

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 7th Marzec 2017, 13:00

Miałem nieco czasu na głębsze przemyślenie tego wszystkiego i nagle zaczyna wszystko pasować do proroctw.

Rozważmy kilka faktów.

Trump ma swój program od 20 lat i go nie zmienił.

Co jest szczególnie ciekawe, to, że Trump uderzył w szatański NWO, czyli w satanistów.

Dlaczego odniósł sukces i już jest prezydentem i nadal atakuje?

Dlaczego był znienawidzony przez media od momentu rozpoczęcia swej kandydatury?

Oczywiście nie głosił, ze zaatakuje satanistów!

Dlaczego piszę, że zaatakował satanistów?

Nasienie węża to sataniści dążący do NWO.

Dlaczego atakuje pedofilię? Ponieważ jest to jedyny legalny punkt zaczepienia, ponieważ Konstytucja USA zabrania ingerowania w sumienia ludzkie i każdy ma prawo bycia satanistą.

W tym świetle jedynie korupcja rządowa czy medialna wchodzi w rachubę oraz powszechna pośród tego bagna pedofilia. Jest ona przydatna dlatego, że masy ludzi, kiedy zostaną ujawnione detale, liczby i nazwiska, ludzie rozpoczną z pasją nienawidzić tych pedofilów i staną NATYCHMIAST po stronie Trumpa.

I najważniejsze pytanie.

Dlaczego szatan i demony nie bronią swoich wielbicieli?

Najbardziej prawdopodobna odpowiedź:

Ponieważ są zbyt zajęci prowadzoną wojną w niebie z siłami księcia Michała i najwyraźniej tą wojnę przegrywają.


Rev 12:7  I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
Rev 12:8  Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.
Rev 12:9  I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

Najwidoczniej sataniści wiedzieli znacznie więcej o planach Trumpa i niepowodzeniach w niebie samego szatana.

Sam Trump musiał także być poinformowany o tym, co się dzieje w niebie, ponieważ gdyby nie było takich informacji, żaden człowiek nie odważyłby się atakować satanistów chronionych przez szatana!

Gdyby nie specjalna ochrona... Trump nie przeżyłby z rodziną tygodnia!

Zwłaszcza, że pośród jego grupy są także... satanisci lub sympatyzujący z Clintonami czy Rothschildami.

Z zapłacono by każde pieniądze za taki mord.

Ktoś efektywnie czuwa nad Trumpem. Nie wiemy tylko kto i czy ta ochrona jest stała.

Mamy więc oczywisty fakt ataku sił ludzkich na satanistów i jak na razie jest to sukces.

Szatan przegrywa na ziemi.... chyba dlatego, że przegrywa także w niebie.

Nie moze walczyć w dwóch miejscach na raz.

Znalazłem odpowiedź na następne pytanie. Dlaczego Trump trzyma z jedną grupą Żydów i Izraelem.

Ma się pojawić fałszywy prorok, mi najprawdopodobniej będzie fałszywy mesjasz, który powinien pojawić się w Jerozolimie. I właśnie Chabad Lubavich twierdzi, że on już istnieje i przygotowuje się do ukazania się.

Jared, mąż Ivanki to członek Chabadu.

Rev 13:1 I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona. Rev 13:2 A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc. Rev 13:3 A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem. Rev 13:4 I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć? napisał:

Szatan po wyrzuceniu z nieba odda władzę temu zwierzęciu, które się ujawni na świecie. Dlatego, że jego siły na ziemi po przegranej w niebie będą za słabe aby władzę utrzymać.

I to, co się dzieje obecnie świadczy o tym, ze szatan traci władzę na ziemi i sataniści przegrywają.

Tego jeszcze nie było ale za wcześnie na radość!

Rev 13:5 I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące. Rev 13:6 I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie. Rev 13:7 I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami. napisał:

Ale w tym czasie...

Dan 12:1 W owym czasie powstanie [b]Michał, wielki książę[/b], który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie [b]wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota[/b]. napisał:

Czy to ten sam Michał, który wyrzuci smoka z nieba!?

Oczywiście że tak:

Rev 12:7 I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego, napisał:

Rev 12:13 A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka. napisał:

Mamy więc w momencie wyrzucenia szatana z nieba bardzo szybkie wydarzenia. Książę Michał po zwycięskiej walce natychmiast uda się do krajów Słowian, aby je (Niewiastę)...

Rev 12:13 A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka. Rev 12:14 I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. Rev 12:15 I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. Rev 12:16 Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy. Rev 12:17 I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie. napisał:

Czyli nastąpi porwanie chłopczyka, uprowadzenie Niewiasty na pustynię, pogoń szatana wojsk i pomoc ziemi, która się rozstąpi pochłaniając wojska.

W tym samym czasie pojawi się 2 świadków, w Jerozolimie oraz fałszywy prorok!

I świadkowie i prorok będą się zwalczać i w końcu po 3.5 roku zwierzę zabije świadków.

Do tej pory zaczyna to wyglądać zgodnie z proroctwami.

Początek już mamy, ponieważ Trump atakuje NWO za pomocą ataku na pedofilię, a atak ten dopiero się zaczyna. Jeszcze nie aresztowano nikogo z władz.

Bardzo interesująca sytuacja.avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Gregor on 7th Marzec 2017, 14:24

.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 26th Marzec 2018, 14:01, w całości zmieniany 1 raz

Gregor

Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by damian on 7th Marzec 2017, 14:27

thewordwatcher napisał:
Trump ma swój program od 20 lat i go nie zmienił.

Co jest szczególnie ciekawe, to, że Trump uderzył w szatański NWO, czyli w satanistów.

Dlaczego odniósł sukces i już jest prezydentem i nadal atakuje?

Dlaczego był znienawidzony przez media od momentu rozpoczęcia swej kandydatury?

Oczywiście nie głosił, ze zaatakuje satanistów!

Dlaczego piszę, że zaatakował satanistów?

Nasienie węża to sataniści dążący do NWO.

Dlaczego atakuje pedofilię? Ponieważ jest to jedyny legalny punkt zaczepienia, ponieważ Konstytucja USA zabrania ingerowania w sumienia ludzkie i każdy ma prawo bycia satanistą.

W tym świetle jedynie korupcja rządowa czy medialna wchodzi w rachubę oraz powszechna pośród tego bagna pedofilia. Jest ona przydatna dlatego, że masy ludzi, kiedy zostaną ujawnione detale, liczby i nazwiska, ludzie rozpoczną z pasją nienawidzić tych pedofilów i staną NATYCHMIAST po stronie Trumpa.

I najważniejsze pytanie.

Dlaczego szatan i demony nie bronią swoich wielbicieli?

Swego czasu, jeszcze przed moimi drugimi narodzinami, przeczytałem 3 książki Donalda Trumpa.
Analizowałem też różne tzw. case study w ramach analiz biznesowych, opartych o D. Trumpa.

I tak Wam powiem, że ja bym był mocno sceptyczny co do wniosków na temat jego posunięć.
Na podstawie materiałów ja wyciągnąłem wnioski na temat tego człowieka, przede wszystkim określające go jako osobę bezwzględną, wybitnie inteligentną, bardzo wpływową, CIERPLIWĄ i lubiącą stosować misterne sieci (czy to intryg czy splotów pewnych wydarzeń) do łapania w nie przeciwników i osiągania swoich celów.

Z punktu widzenia sił szatańskich taki człowiek na stanowisku prezydenta USA byłby niezwykle pożądany.

Co więcej?

Trump był (zawsze i tego nie krył) bardzo bliskim przyjacielem Billa Clintona Smile
W świetle tego co wiedziałem o nim i jego prywatnych relacjach z Clintonami, ja osobiście całą tą kampanię prezydencką uznałem za teatralną szopkę i opium dla mas Smile

Popis tego co robi rządząca "elita" świata .... i jak bardzo potrafi pobudzając emocje mas, odwracać ich uwagę od wielu szczegółów i tego co się naprawdę dzieje.
Nigdy podczas kampanii, żadne media, NIKT nie wyciągnął Trumpowi faktu jego relacji i przyjaźni z Clintonami ... dlaczego?

To są oficjalne informacje, są w książkach Trumpa ... ja to wiem, więc oni też powinni.
Pewnie w sieci też się znajdzie sporo zdjęć Trumpa grającego z Clintonem w golfa ... bo Bill jest przecież honorowym członkiem golfowego klubu Donalda.

I w świetle tego wszystkiego ... dodając, że Hilary straciła praktycznie szanse wyborcze na kilak dni przed wyborami dostając dosłowny miecz "w klatę" ... dla mnie to wygląda jak TEATR Smile
Wyreżyserowany TEATR ... w którym ktoś (wiemy kto) DAWNO temu ustalił jak ma być i kto wygra ... i kto będzie rządził.

Donald jest też człowiekiem nieprzewidywalnym i nieobliczalnym .... i naprawdę LUBI GRĘ ... Smile Lubi grać i podpuszczać przeciwnika, aby był przekonany o tym, o czym Donald chce aby był ... a następnie dostaje z zaskoczenia sztyletem Smile

Co więcej ... bijąca pycha i taki odczucie wyższości ponad innymi ludźmi ... to dało się wyczuć ...
A na koniec zostaje (prawdopodobna dla mnie, chociaż tym się w książkach nie chwalił) fascynacja nazizmem ... którą mu wywlokła na światło dzienne jego była żona Ivana. Czy to prawda? Tego nie wiem ... ale zdziwiony bym nie był.

Z lekkiego pogranicza spisku ... wysoki blondyn, ideał aryjskości ... a Niemcy swojego nie skończyli w II WŚ ... a wręcz wtedy zaczęli ... i "oni" wrócą ...  wrócą, wrócą ... niebawem ....  

=========================

Tyle z mojej strony ... ja na razie nie kupuję tego, że Trump to wojownik przeciwko NWO Smile
Nie wierzę, że szatańskie siły nagle straciły kontrolę i nie obsadziły swojego ... a profil, który wyżej w skrócie opisałem, pasuje wprost do modelu, że to kolejny człowiek rządzących światem sił ... tyle, że odstawia trochę szopkę dalej i miesza we łbach każdemu ...

Niezależnie ... spodziewajmy się konkretnych posunięć za jego kadencji ... i boję się raczej, że jak opadnie mgła odstawianej szopy to ujrzymy pięknie zmontowany silniejszy NWO niż wcześniej ...

Dodać muszę, aby ktoś nie wyciągał tu wniosków jakiegoś rodzaju ... ja po nowym narodzeniu jestem człowiekiem apolitycznym ... brzydzę się KAŻDYM politykiem niezależnie od tego co gada czy wypisuje na sztandarach. Nie szanuję tych ludzi i tyle ...  to ja zepsułem agitację przed wyborami lokalnymi pewnej pani, która na ulicy nawoływała do głosowania na nią ... podszedłem i spytałem ją czy chce zostać politykiem ... a ona, że tak ... więc dalej spytałem czy wie, że polityka to największa kurwa na świecie? .... pani odebrało mowę bo się nie spodziewała chyba takiego pytania ... nie czekając na jej odpowiedź dopowiedziałem aby inni też słyszeli "i ta kurwa ma jeszcze siostrę ... której na imię demokracja ... radzę rozważyć ponownie w co się pani pcha" ... Miny bezcenne.

Kiedyś miałem przekonania konserwatywne i republikańskie ... potrafiłem długo prowadzić antylewackie tyrady i rozbijać w pył lewackie argumentacje ... więc gdybym się ponownie nie narodził to pewnie był się emocjonował pozytywnie Trumpem ...
Na szczęście Bóg postanowił mnie obudzić ... jak te owce, które otworzyły oczy (Księga Henocha - Księga snów).


Podsumowując = ja bym zalecał ostrożność i obserwowanie Trumpa ... każdego szczegółu.


Ostatnio zmieniony przez damian dnia 7th Marzec 2017, 14:30, w całości zmieniany 1 raz
avatar
damian

Liczba postów : 101
Join date : 29/06/2015

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by damian on 7th Marzec 2017, 14:28

Gregor napisał:W Rzymie też się coś zaczyna dziać. Z informacji, jakie docierają do mediów ze źródeł watykańskich wynika, że w przeddzień szczytu dojdzie do audiencji, podczas której franek  przyjmie europejskich przywódców. Będzie to pierwszy przypadek spotkania w tak szerokim gronie szefów rządów i państw Unii Europejskiej.
Czyżby narada ???  daje do myślenia.

Franek podobno ma abdykować Smile

Komuś nie pasuje .... i na jego miejsce ma wejść jakiś Włoch .... Pietro jakiś tam ... mówi nam to coś? Smile
Nie wiem może to ploty i bujdy ale właśnie słyszałem takie coś ...
avatar
damian

Liczba postów : 101
Join date : 29/06/2015

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 22 z 30 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach