Przerażające sekrety rządzących elit!

Strona 28 z 31 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 19th Listopad 2017, 18:19

Ciekawe info u Detektywa Prawdy:

detektyw prawdy napisał:

Były żołnierz Navy Seal: 3000 pedofilów z elitarnego kręgu zostało aresztowanych – media milczą.

admin
15 listopada 2017
PolitykaSystem Szatana
2 komentarze

Navy Seal to  siły specjalne amerykańskiej marynarki. Były ich żołnierz  Craig Sawyer twierdzi, że ponad 3000 pedofilów należących do elitarnego pedofilskiego kręgu zostało aresztowanych po całkowitym zaciemnieniu tej informacji przez media głównego nurtu.
 
Michael Zimmerman na dorocznym kongresie NRA, Sawyer mówi, że osoby z wywiadu potwierdziły, że Trump już złożył ślub, że chce obalić elitarny pierścień pedofilski w Waszyngtonie.
Według Sawyera, jego niezależne badania doprowadziły go do odkrycia, że urzędnicy wysokiego szczebla rutynowo torturują małe dzieci. Mówi, że pomimo skoordynowanego wysiłku mediów społecznościowych i głównego nurtu, aby stłumić te informacje, nie mogą uciec od lawiny prawdy uwalnianej przez niezależne media.

 
Craig Sawyer powiedział:
„Założyliśmy organizację non-profit o nazwie „Veterans For Child Rescue” i zbieramy pieniądze, aby odsłonić elitarne pierścienie pedofilów wysokiego szczebla, które porywają nasze dzieci. Część z nich przechodzi w satanistyczne rytuały i torturuje małe niemowlęta i małe dzieci na śmierć. Otrzymuję informacje  od federalnych organów ścigania wysokiego szczebla  i wywiadu. Od stycznia było ponad 3000 aresztowań. Mamy teraz prezydenta, który nie jest w porządku, gdy dzieci są gwałcone i torturowane na śmierć, dzięki Bogu. Po tych wszystkich aresztowaniach, coraz więcej się o tym dowiadywałem i zdałem sobie sprawę, że muszę się uniezależnić, aby ominąć strażników w mediach głównego nurtu, którzy odmawiają zgłoszenia tego. Moją misją jest informowanie obywateli amerykańskich o tym, czego im odmówiono. Pragnę zapewnić środowisko, w którym nie ma pozwolenia na dopuszczenie się tych działań dla tych dzieci i stworzyć lepsze warunki dla przyszłych dzieci. Musimy coś z tym zrobić.
Zbudowałem grupę zadaniową wysokich rangą emerytów i weteranów, którzy są bardzo zdolni. Więc zamierzamy nakręcić ten dokument i rzucić światło na tę szambie korupcji i pomóc w jej oczyszczeniu. Natychmiast po tym, jak powiedziałem AJ i ogłosiłem założenie organizacji. Dostałem telefony od urzędników mówiących, że są dwie grupy, które planują zaatakować organizację.
[size]
 
Nie mam potwierdzonej wiarygodności tej osoby, aczkolwiek co raz częściej się mówi, czyta, o pedofliach w HolyVodzie.
Ludzie musza wiedzieć, że idole kreowani w TV są antyprzykładami wiary w Boga. Chwała Bogu za wyjście tej jakby nie było brutalnej prawdy na jaw.
 
Zachodzi teraz pytanie: czy chrześcijanie niepowinni intersowac się polityką i pozwalać aby zło rosło w ciemności kosztem niewinnych dzieci ponieważ chrześcijanie nie interesują sie polityką, bo oni pływają juz tylko w chmurach albo czekają na Rapture (pochwycenie kościoła Jezusa).[/size]

http://detektywprawdy.pl/2017/11/15/byly-zolnierz-navy-seal-3000-pedofilow-z-elitarnego-kregu-zostalo-aresztowanych-media-milcza/

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 23rd Listopad 2017, 12:33

Chciałbym pokazać pewną ciekawą sprawę.

Jest taki polski " celebryta' satanista i otwarcie o tym mówi.
Natchnąłem się na wywiad z nim, a pomyślałem ze poslucha co owy mądrala ma do powiedzenia.

Ostatnio jest wegaterianinem, co najciekawsze posłuchajmy od 9 minuty, a najważniejsze 9:50Widzimy? Woli uratować 1 psa, bo taki jest dobry, a bez problemu zabiłby 1000 osób ( zutylizował jak to pięknie określił )
które np je psa bo nie ma czego innego włożyć do garnka.

Mało tego, stwierdza że mógłby zostać bez problemu kanibalem.

Widzimy jaki absurd jest w głowach satanistów ?!

Zjeść zwierzę, nieeee

Zjeść człowieka ? Nie ma problemu !!!!!!!!!
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Bushi on 23rd Listopad 2017, 18:14

Liskar on jest odbiciem szatana i jego podwójnej moralności. Efekt mieszania dobra i zła w jedną całość. To jest największy błąd pierwszych buntowników, wiara że mozna  budować na takim fundamencie NI YANG. Dzisiejszy świat jest niestety ślepy i nie jest w stanie zobaczyć kalectwa doktryny lucyferiańskiej. Widzi to tylko ten: kto szuka Boga i dane jest zrozumieć jego prawo! Reszta tylko błądzi, lub nie ma ochoty poznać prawdy, ponieważ wolą drogę lucyferian, droga ta jest pełna pokusy i daremności, powierzchowności, cynizmu, egoizmu.
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by polskapaw on 23rd Listopad 2017, 22:32

Detektyw Prawdy wrzucił filmik u siebie.... skojarzyło mi się z szarańczą z metalu z księgi Objawienia Shocked


polskapaw

Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Obserwator on 24th Listopad 2017, 07:12

Spotkałem się już z przypuszczeniami, że "szarańcza" z Objawienia przyrównywana była do technologii opartej na miniaturyzacji sprzętu bojowego stosowanego przy użyciu mikro dronów.

Jednak jest to fałszywy trop, ponieważ opis szarańczy z Objawienia jest na tyle osobliwy, że zdaje się, jakby mówił o jakiś specyficznych istotach z otchłani, a nie o maszynach.

Poza tym, owa szarańcza ma być uwolniona wraz z jednym z najpotężniejszych upadłych aniołów - Abaddonem i ma przez 5 miesięcy dręczyć wszystkich mieszkańców ziemi nie posiadających pieczęci Bożej na swych czołach.

Czyli raczej rozchodzi się o czas ostatnich 2300 dni na niedługo przed porwaniem 144000 tysięcy, gdzie na tymże etapie proroctwo będzie już raczej prawidłowo zrozumiane, a szarańcza właściwie rozpoznana.

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Grudzień 2017, 06:04

Trzeba sprostować, że owe drony to marzenie a nie realia.

Owszem, mogą latać i są zabawki, ale wypuścić chmurę takich dronów aby zabijały ludzi, zawsze trafiały itp. to jeszcze nie jest realne. Zwłaszcza w takim tłumie.

Trump byłby już dawno martwy!

Film wypuszczony dzisiaj ujawnia w jaki sposób jesteśmy szpiegowani i kto nas szpieguje. Potwierdzają to nawet media i szef Facebook, Zuckerberg. On twierdzi, że to na żądanie rządu a cele nie są podane.

Nowsze modele komórek, które posiadają otwarty dostęp do Internetu, w łącza się w nich automatycznie mikrofon, który nagrywa ludzki głos.Rozmowy są nagrywane przez Facebook!

Rozpoznano to po natychmiastowych reakcjach Facebooka. Mnóstwo ludzi zauważa, że rozmawiając w pobliżu nieaktywnej komórki, wymieniali nazwy hotelu, adres, jakieś inne szczególne i wyjątkowe nazwy, a będąc zalogowanym na Facebooku natychmiast otrzymywali reklamę w tym dokładnie temacie z nazwą hotelu, niezwykle rzadką.

Jest na filmie pokazane, w jaki sposób wyłączyć mikrofon nadający wprost do Facebooka, ale ja mam starą komórkę i nie mam takich możliwości, czyli nie mogę tego powtórzyć.

Nasuwa się więc zasadnicze pytanie. 

Czy robi sie to tylko w celu nadawania nam reklam?

Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby w to uwierzyć. W chwili obecnej BARDZO nasila się klimat okupacyjnych władz i następują aresztowania tych (takich jak ja!) którzy krytykują syjonizm.

Wolno krytykować niemal wszystko, poza Izraelem i Syjonizmem, aczkolwiek jeszcze nie ma prawa, które by tego zabraniało. A już są ludzie w więzieniach.

W Nowej Zelandii w więzieniu przebywa Brandon O'Conell za krytykę zbrodni Izraela, ale nie ma takiego prawa, które zabraniałoby takiej krytyki poza negacją Holokaustu, która jest karana więzieniem.

Jego YT kanał - https://www.youtube.com/channel/UCFRV23uUZAf7l3tyq1CAoMA [EN]

(Facet siedzi 5 tygodni w Nowej Zelandi, bezprawnie bez jakichkolwiek oskarżeń.) On jest z Perth!

Posiadanie komórki z akcesem do Facebooka pozwala więc na nagrywanie wszystkich rozmów w pobliżu komórki oraz wszelkich tekstów wysyłanych w naszych emailach czy postach gdziekolwiek się zalogujemy, z tym forum włącznie.

Nie wiem czy robi to Twitter, ale skasuję to konto. Załadowałem sobie super przeglądarkę opartą na Chrome. Nazywa się Epic Browser.

https://www.epicbrowser.com/

Posiada wyłączalną blokadę wszelkich możliwych 'podsłuchów' gdzie dane prywatne mogą być bez naszej wiedzy wysyłane i to działa.

Działa tak dobrze, że do banku czy PayPall nie mogę się dostać przy włączonej blokadzie, ponieważ takie portale posiadają mój IP numer a browser go ukrywa przed wszystkimi.

Chcąc za coś płacić czy iść na Ebay trzeba tę blokadę wyłączać.

Uzywam go od ponad tygodnia i pozostanie on moją przeglądarką przez długi czas.

Nie wiem, czy jest po polsku. Musicie to sami sprawdzić.

Firefox na Windows 10 powoduje straszne zwolnienia bo kradnie wiele pamięci i cały komputer z czasem zwalnia.

Nie mam Win 10 ale ci, którzy mają mogą ten problem zauważyć w przypadku mniejszej pamięci.

Nie ma jeszcze prywatnych potwierdzeń transmitowania i efektu inwigilacji przez Win 10, ale są oficjalne newsy, że Win 10 nagrywa każde uderzenie klawiatury i wysyła do Microsoft.

To nawet nie jest ukrywane i wyłączyć to jest niemal niemożliwe.

Czyli do MS idą wszystkie posty, emaile, hasła czy transakcje bankowe, jeżeli używamy Win 10.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by lusia on 2nd Grudzień 2017, 06:46

Wstawiam info które znalazł nasz kolega Lotion


To wszystko wypełza na wierzch .... Sad

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mel-gibson-hollywood-nora-pasozytow-ktore-ucztuja-krwi-dzieci-2017-12
lusia
lusia

Liczba postów : 803
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 5th Grudzień 2017, 21:16

Powstał film o pedofilii w Hollywood.

https://newsbook.pl/2017/12/05/zobacz-wstrzasajacy-film-o-pedofilii-w-hollywood/

film : https://vimeo.com/142444429

przeleciałem tylko powierzchownie i myslę ze w porządku .
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 9th Grudzień 2017, 16:10

Jakoś nikt o tym nie mówi.

System głosowania - oprogramowanie jest tak zrobione w USA (chyba także na całym świecie), że każdy człowiek znający hasło może robić z głosami wszystko, na co będzie miał ochotę. 

Kilka lat temu była sprawa sądowa i widziałem osobiście film video, w którym zeznawał programista, który to ujawnił.

A to oznacza, że wybory w USA to czysta farsa i oszustwo. Jak zresztą wszystko pod kańczugiem nasienia węża, które wtedy nie kłamie, kiedy ma pyski pozamykane.

Wyższe siły zadecydowały, że Trump miał wygrać i cała kampania nie miała żadnego sensu, ponieważ o wynikach głosowania decydowały osoby znające hasło do manipulacji wyników.

Tymczasem gawiedź podnieca się wyborami myśląc, że ilości głosów ma jakiekolwiek znaczenie.

Absolutnie nie, ponieważ ktoś za parawanem decyduje o tym, kto wygrał wybory, a nie osoby głosujące.

Wybory to całkowicie idiotyczny cyrk Deep State i to oni mają hasła do tych maszyn.

Znalazłem ten film. [EN]Zeznaje programista w USA. Każdy specjalista komputerowy może to potwierdzić, że każdy program może mieć nieznane dla publiczności funkcje, które nie są rozpoznane bez otwarcia kodu komputerowego.

Jedna osoba znająca kod może kontrolować setki maszyn.

Czyli każde wybory za pomocą maszyn komputerowych to kupa śmiechu dla osób je kontrolujących.

W programach jak Excel są ukryte gry komputerowe.

Link w języku polskim.

https://gameplay.pl/news.asp?ID=95789
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by ikiro on 11th Grudzień 2017, 20:04

thewordwatcher napisał:

Film wypuszczony dzisiaj ujawnia w jaki sposób jesteśmy szpiegowani i kto nas szpieguje. Potwierdzają to nawet media i szef Facebook, Zuckerberg. On twierdzi, że to na żądanie rządu a cele nie są podane.

Nowsze modele komórek, które posiadają otwarty dostęp do Internetu, w łącza się w nich automatycznie mikrofon, który nagrywa ludzki głos.

oglądałem taki film
Komórka - Cell
https://www.cda.pl/video/176792529

jak myślicie było by coś takiego możliwe?

ikiro

Liczba postów : 32
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Olo on 11th Grudzień 2017, 21:22

Jest możliwe. Wszystkim sterują coraz to lepsze procesory. Ich wydajność jest praktycznie nieograniczona... !
15 lat temu , podczas pobytu w Szwecji miałem możliwość zwiedzić jeną z pierwszych atomowych łodzi podwodnych. Wycofana ze służby, traktowana jako staroć i atrakcja turystyczna , zastanowiła mnie jednym - w czymś co było sterówką - przy fotelach załogi były zamontowane ... pasy bezpieczeństwa !!! Świadczy to o zdolności do wykonywania niesamowitych zwrotów, przyspieszeń itp, a okręcik miał około 130 m długości... Pomyślmy....to była bardzo przestarzała jednostka... Co mają dziś...? To samo jest z komunikacją, a skoro rządy od dawien dawna dążą do pełnej kontroli społeczeństw to dziś ich możliwości są nieograniczone. Zróbcie sobie prosty test - przy włączonym telefonie , tablecie i komputerze rozmawiajcie z kimś bliskim o tym że musicie kupić np nowy yacht tylko się na tym nie znacie - a po kilku dniach zaczną wam się pojawiać reklamy yachtów... Przypadek...?
Olo
Olo

Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 58
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Bushi on 11th Grudzień 2017, 22:02

Olo jeśli chodzi o pasy w okrętach podwodnych to nie chodzi o gwałtowne przeciążenia ale przepisy, załoga sterówki podczas awaryjnego wynurzania i zanurzania musi być zapięta w pasach, ponieważ dochodzi do ekstremalnych przechyleń dochodzących czasem do 60 stopni. I co jak co ale oni jedyni powinni być zawsze w sterówce by potem miał kto wyrównać statek. Reszta załogi w tym czasie musi się trzymać czegokolwiek Smile
Co do szpiegowania to jesteśmy obecnie w czasach które nawet nie były w strefie marzeń Nerona, Napoleona, Gebelsa. Teraz nie szpiegować to "grzech", mają ku temu możliwości i robią to i nie przestaną!

Tak na marginesie:
"Pozdrawiam" hasbarę, agentów bezpieczeństwa i innych "Wielkich Bratów" czytających posty na tym forum!
"jupikajej %&#@"
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Jacek86 on 12th Grudzień 2017, 02:34

Ja się zastanawiam czasem, czy Henryk miałby jakieś problemy, gdyby mieszkał w Polsce. Utrudnialiby mu korzystanie z kart płatniczych symulując awarię itp.

Póki mieszka w Australii, a pisze dla Polaków, to tamtejszych władz zbytnio to nie obchodzi, a nasze nie mogą nic zrobić...


Ostatnio zmieniony przez Jacek86 dnia 14th Grudzień 2017, 01:23, w całości zmieniany 1 raz
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 13th Grudzień 2017, 10:40

to tamtejszych władz zbytnio to nie obchodzi, a nasze nie mogą nic zrobić...

Jak to ładnie Bóg zorganizował? bounce  bounce  bounce

Dla znających angielski super materiał, może i znajdzie się po polsku. (Nie szukałem jeszcze.)

http://nesaranews.blogspot.sg/2017/09/wow-jewish-question-famous-quotes-127.html

Cytaty Żydów na temat Żydów.

Najciekawsze jest to:

“Every Caucasian person and government should be destroyed. And if all the other races will follow our (Jewish) doctrine of Communism, (Like Obama the Jew today) we can rest assured that one day they will be”Karl Marx the Jew to a Jewish audience in 1849. (Jews know that the Caucasians of Europe are the real Israelites who migrated into Europe to found Abraham’s “Many Nations.” They left Israel after 745 B.C. as “Isaac Sons” and dropped the “I” in their names and became “Saxons.” “for in Isaac shall thy seed be called” Genesis 21:12.

Każdy biały człowiek oraz rząd powinien być zniszczony. I wszystkie inne rasy będą poddani doktrynie Komunizmu, możemy być pewni że pewnego dnia oni tacy będą - Karl Marx Żyd do żydowskiej publiczności w roku 1849.

(Żydzi wiedzą, że rasa Kaukaska (biała) to rzeczywiści Izraelici, którzy wyemigrowali do Europy aby wypełnić Abrahama... wiele narodów. Opuścili Izrael po roku 745 jako Synowie Izaaka - “Isaac Sons” i wyrzucili "I" ze swych imion i stali się "Saksonami". ..."gdyż tylko od Izaaka nazwane będzie potomstwo twoje" Rodzaju 21:12.

Nie jestem pewien odnośnie Saksonów, ale po angielsku - Isaac Sons czyta się Isaksons. Wyrzucimy "I" i mamy Saksons.

Będę to badał. Gwoli ciekawości, Rabin Menachem Mendel Schneerson (Lubawitch)powiedział, że Słowianie są ich największymi wrogami.

http://www.proroctwa.com/objawienie/Rabin-Menachem-Mendel-Schneerson.htm

Co mówi Biblia o Żydach w Objawieniu?

Rev 2:9 Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Czyli Żydzi na 100% nie są żadnym narodem wybranym i do Palestyny nie mają żadnego 'boskiego' prawa.

Rev 3:9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 16th Grudzień 2017, 10:20

Nie ufajmy już nigdy mediom!!!

Ten film pokazuje nam możliwości SI w mediach. Są one niesamowite i media są w stanie pokazać nam wszystko, co zechcą i 99% widzów w to uwierzy.

Film ukazujący możliwości, po angielsku ale nawet jeżeli nie znamy języka, to warto to zobaczyć.

A zobaczyć można, jak można za pomocą Sztucznej Inteligencji zmieniać twarze osób, sposób mówienia, podawać teksty, których osoba nigdy nie wypowiedziała.

SI może zmieniać - i to na żywo scenerię z dnia na noc, z lata na zimę w pełni śniegu. Są tego własnie przykłady.

Mówiąc inaczej, jeżeli oni już takie rzeczy nam pokazują, to bądźmy pewni, ze mają w ukryciu coś lepszego. 

A to oznacza jedno. 

Już nie można wierzyć żadnym absolutnie filmom czy TV.

Mogą nam pokazać wojnę, która nigdy nie istniała, ludzi, którzy nigdzie nie byli, niczego takiego nie mówili i nic nigdy złego nie zrobili.

Słowem media mogą nam pokazać w każdej chwili zupełną fikcję i nie jesteśmy w stanie tego rozpoznać jako fikcji.

A to oznacza, ze nie wierzmy już w żadne newsy w TV, morderstwa na 'żywo' ponieważ to już jest fikcją. 

Kto wie, ile fikcji nam się już pokazuje.

Obejrzyjmy...Dodałem jeszcze jeden film. Wszystkie twarze na nim są sztucznie wykreowane przez SI!!!!Te osoby nie istnieją. Autor filmu pokazuje pewne przykłady sprzed 10-ciu i więcej lat, które już wtedy były znane i stosowane.

Także nie trzeba znać angielskiego, aby większość rzeczy samemu rozpoznać.

W TV mogą nam pokazać Trumpa porwanego przez Obcych, zakrwawionego i błagającego o miłosierdzie. Nie rozróżnimy prawdy od fikcji.

A jeżeli pokażą nam 'prawdziwego' mesjasza, mówiącego do nas i czyniącego wiele cudów na żywo!?


Nie mamy szansy na rozróżnienie prawdy od fikcji.


Jedynie możemy polegać na Bogu, Synu i Słowie Boga i Syna.


Wszystko może okazać się fikcją i być może... wszystko w TV już jest fikcją.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Lotion on 16th Grudzień 2017, 21:42

Sprawa nie jest nowa jeśli chodzi o manipulowanie przekazem w tv.
Doskonale to pokazuje film Wag the Dog (z muzyką Marka Knopflera). z 1997 roku!
(polski tytuł "Fakty i akty")

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Fakty-i-akty-b-iext2403723

https://www.cda.pl/video/56184224

Mamy tam doskonały obraz jak działają osoby wpływowe i w jaki sposób manipulują informacją. Zrobienie czegoś z niczego nie jest problemem. Nie mając jeszcze technologi SI i tak nieźle sobie radzili.

Jeśli chodzi o nadchodzącego Mesjasza to wiadomo, że Si, HARPy, bluebeam itd to narzędzia do zwiedzenia, kto ogląda pudło dla idiotów ten jest narażony na bezpośrednia manipulację i nie ma szans na właściwe postrzeganie wydarzeń, chyba że Bóg postanowi inaczej...

ale...

ci którzy wiedzą co w Biblii jest napisane, wiedzą w jaki sposób ma przyjść nasz Zbawiciel, i raczej nie będą oglądać transmisji w tv. Co więcej, w moim przekonaniu zjawiska, efekty oraz inne doznania nawet natury psycho-fizycznej, które będą towarzyszyć nadejściu Syna Bożego nie pozostawią wątpliwości, ani nie pozwolą przegapić i Bóg o to z pewnością zadba.

Problem w tym, że  prawdopodobnie fałszywy przyjdzie przed prawdziwym Mesjaszem, a ludzie w niewiedzy mogą go przyjąć za prawdziwego co z kolei spowoduje, że kolejny nadchodzący (prawdziwy) będzie z automatu odrzucony jako fałszywy.

Dlatego najważniejsze jest trwać przy Bogu, naukach Jego Syna i przestrzeganiu Prawa Bożego!!!


Co zatem z tymi co nie podążają za Bogiem? Tylko Bóg wie czy i w jaki sposób im pomoże w zobaczeniu prawdy.
Lotion
Lotion

Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 16th Grudzień 2017, 22:07

Tak jak już dawno mówiłem, w każdej chwili mogą zrobić transmisję live z przylotu statków obcych i czego tylko chca, wystarczy ze ludzie którzy tam beda albo będą sztucznie wygenerowani albo będa ich podstawieni wiedzacy w jakiej szopce biorą udział.
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 17th Grudzień 2017, 13:15

Oczywiście, że od lat nam pokazują ficję w filmach. Ale do tej pory wymagało to wiele pracy. A dzisiaj kamera TV może nam pokazywać zaśnieżoną ulicę w ruchem na niej w środku lata na żywo.

Na tym polega różnica, że to dzieje się niemal natychmiast i dlatego jest to takie groźne.

Może nastąpić transmisja z bieguna północnego a powiedzą nam, że to zawierucha śnieżna w pod Katowicami.

Mogą nam powiedzieć że właśnie lądują aliens czy obcy w Warszawie i nawet dziennikarze mogą na żywo przeprowadzać z nimi wywiady stosując takie triki.

Kto wie, co oni jeszcze potrafią a nic o tym nie wiemy.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 21st Grudzień 2017, 15:21

Temat niemal nieznany. Amerykanie wymordowali według wielu źródeł co najmniej 9 mln Niemców po II WŚ ale podejrzewa się że w ciągu 6 lat po wojnie liczba ta zwiększyła się do 14 mln.

USA zgotowały więc holokaust Niemców większy niż Niemcy zgotowali Żydom.

Źródło.A przecież USA wspomagały Hitlera podczas całej wojny i Rothschild finansował wojnę. Plan II WŚ był ściśle wykonywany przez wszystkie partie.

Szczególnie wsławił się Eisenhower, żydowski prezydent USA, który zagłodził na śmierć ponad 900 tyś więźniów żołnierzy niemieckiej armii.

W USA ten temat jest pomijany milczeniem aczkolwiek istnieją oficjalne i nadal dostępne dokumenty tych niewypowiedzianych zbrodni. W Niemczech za ujawniane tego grozi więzienie, podobnie jak za kwestionowanie Holokaustu

Czy w tym świetle dziwi nas, że realizowany jest plan Kalergiego - wyniszczenie rasy białej?

To nie są żarty czy plotki. USA to najbardziej zbrodnicze państwo w dziejach świata po potopowego.

Samych Indian amerykańskich wymordowano ponad 100 mln według bardzo pobieżnych badań.

Być moze licznba ta była dwukrotnie wyższa.

Po II WŚ USA wymordowały co najmniej 50 mln ludzi w wielu wojnach.

Z takich przyczyn USA spotka podobny los, jaki spotkał Niemcy, Wietnam, Korea, Afganistan, Irak, Iran, Syria, Libia oraz zbrodnie Izraela także obciążające USA, które jest nadal zbrojnym ramieniem Izraela i Trump stara się ową morderczą przyjaźń wzmocnić.

Czy można sobie wyobrazić takie morze krwi, tyle milionów ludzi?

A według szatańskich planów III WŚ ma być jeszcze gorsza, o ile Bóg do niej dopuści.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 21st Grudzień 2017, 20:44

Henryku to ciekawe. Dlaczego USA wymordowały nawet 14 milionów Niemców???

Ponieważ oni także mają pochodzenie Słowiańskie i w szczególności pochodzenie Polskie.

Zobaczmy ten film od 1:35 min:Otóż Od XIX do XXI wieku z Polski do Niemiec wyemigrowało 8 milionów Polaków. W tym około 3,5 miliona Polaków wyjechało do Niemiec w latach 1870 - 1914.

Dodajmy, wcześniej tereny Niemiec to były tereny Słowian. Państwo niemieckie istnieje krócej od USA o czym informowałem tutaj:

http://zbawienie.forumotion.com/t110p100-lechici-lachy-polachy-polacy

A zatem Niemcy w sporej części mają korzenie i krew Słowiańską a w szczególności krew Polską. Dlatego USA wymordowało aż tylu Niemców.


Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Grudzień 2017, 00:55

Dodajmy do tego znane nam fakty, że podczas mordów amerykańskich w Niemczech, Żydzi mordowali Polaków po wojnie w Polsce. Na dokładkę grasowały bandy UPA czyli nasienia węża.

Zsynchronizowana akcja? Najprawdopodobniej.

Dodam jeszcze, że ostatnia decyzja ONZ odnośnie Jerozolimy praktycznie segreguje USA od reszty świata, już podzielonego w ten sposób problemem Jerozolimy.

W USA jest masa kościołów chrześcijańskich pro syjonistycznych i większość amerykańskiego Chrześcijaństwa to pro syjoniści.

Najprawdopodobniej Trump pełni rolę człowieka, który świat podzieli na dwie części. Świat przeciwko syjonizmowi oraz za.

W chwili obecnej już to jest widoczne i zgodne z planem III WŚ oraz z biblijnymi proroctwami o wydanym wyroku na USA, który zostanie wykonany przez armie raczej niezwykłe.

Trump obniżył znacznie podatki dla Amerykanów. Zostało to ogłoszone dzisiaj i od Lutego Amerykanie zaczną zarabiać sporo więcej pieniędzy. (Muszę dokładniej sprawdzić te informacje - wiadomo ze ustawa przeszła i Trump tryumfuje.)

Wsparcie USA dla Izraela jest bardzo mocne i na Izraelu to się chyba skończy. Państwa europejskie zmienią rządy na anty syjonistyczne i USA zostaną odizolowane od reszty świata. Izrael i kraje arabskie się wzajemnie wyniszczą i ujawni się Bestia, która przejmie władzę w celu usunięcia niepotrzebnego już Watykanu. Być może Bestia zaatakuje Watykan wykonując na nim wyrok oraz w tym samym czasie Bestia zniszczy USA czyli Babilon Wielki.

To wszystko zaczyna się logicznie układać.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Zwykły on 23rd Grudzień 2017, 23:10

thewordwatcher napisał:Trump obniżył znacznie podatki dla Amerykanów. Zostało to ogłoszone dzisiaj i od Lutego Amerykanie zaczną zarabiać sporo więcej pieniędzy. (Muszę dokładniej sprawdzić te informacje - wiadomo ze ustawa przeszła i Trump tryumfuje.)

Ja czytałem, że całkowicie odwrotnie - skorzystają tylko najbogatsi, a klasa średnia i niska - niewiele

Amerykanie bowiem nie są głupi i rozumieją, co dokładnie kryje się w ładnym opakowaniu. Bo na przykład wysokie cięcia podatków od korporacji są na stałe, natomiast od indywidualnych podatników tylko czasowe – mają wygasnąć po 8 latach.

W ustawie zawarto specjalne ulgi podatkowe dla posiadaczy nieruchomości i drastycznie obniżono podatek od spadków, który pozwoli osobom zamożnym za friko przekazywać majątki swoim dzieciom. Analizy wykazały, że najbogatsi Amerykanie skorzystają na ustawie znacznie bardziej niż klasa średnia. A rzeczniczka Białego Domu musiała przyznać, że przyniesie ona profity prezydentowi.

Eksperci są zgodni, że reforma powiększy już i tak ogromne nierówności w USA. A poza tym o bilion dolarów zwiększy w ciągu 10 lat deficyt budżetu. Aby go łatać, trzeba będzie ciąć wydatki rządowe. Oczywiście nie na zbrojenia – na to GOP ani Trump nie pozwolą – tylko na programy społeczne.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1732398,1,trump-obnizy-podatki-najbogatszym-ale-amerykanie-nie-ciesza-sie-z-tego-prezentu.read

Nie znam się na prawie i ekonomii więc nie wiem czy to prawda czy manipulacja

Zwykły

Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Zwykły on 24th Grudzień 2017, 00:25

Pedowood co raz bardziej obnażane

http://www.neonnettle.com/features/1272-macaulay-culkin-satanic-hollywood-elites-murder-children-during-rituals

A symbole szatana są co raz chętniej pokazywane
Zwykły

Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 28th Grudzień 2017, 02:23

Polski film był cenzorowany przez YouTube.

Angielska wersja z angielskimi napisami.Goś omawia bardzo krótko cenzurę filmu rządowego i film ukazuje się za kilkanaście sekund.

A tym linku jest artykuł poważnej gazety, wydawanej przez Bannona, byłego współpracownika Trumpa.

http://www.breitbart.com/london/2017/12/06/poland-government-migrant-youtube-jail/

Artykuł po angielsku, ale warto obejrzeć kilka zdjęć z YouTube.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 30th Grudzień 2017, 20:50

John Todd: Rothschildowie są dziećmi Lucyfera


od 3:20 ciekawy moment
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 28 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 28 z 31 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach