Wiadomości w świetle proroctw.

+43
Andrzej
huberkinky
Henry Kubik
Cyryl
zipek
Łukasz.s
Obserwator
Whisper
Będzimysł
Aleksander
Wróg Kozłów
Odrodzony
Kropla
ikiro
Takeshi
Iraeneus
Lotion
Liksar
Tabitha
marko7
Gregor
Jacek86
piotrek123
Edwedere
damian
Kobieta
Marysia87
Arkadia
Rafal81
Szymon
Milosc
polskapaw
Zwykły
Mutu
Skiper
anowi
Olo
anileve
Kasia
levrone55
Bushi
lusia
walirlan
47 posters
Go down
avatar
zipek
Liczba postów : 31
Join date : 30/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

5th Czerwiec 2017, 21:37
tutaj w wersji ang. interpretacja proroctwa z księgi Objawienia:
LINK
https://www.youtube.com/watch?v=xn_l2yS6H2o
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

6th Czerwiec 2017, 13:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Generalnie unikam... PROROKOWANIA. Jest to grzechem zabronionym przez Boga i proroctwa nie wypełnione są dowodem fałszywego prorokowania. Nawet proroctwa nie wypowiadane w imieniu Boga są niebezpieczne dla wypowiadającego je.

Osobiście posuwam się do sprawdzania ewentualnej możliwości wypełnienia się pewnych proroctw, a do tego zachęcał sam Chrystus.

Nie biorę twego postu, zipek jako krytykę siebie, ale ostrzegam przed ludźmi, którzy stanowczo twierdzą, ze dnia takiego czy takiego nastąpi to czy tamto.

Wiemy, co ma mniej więcej nastąpić ale nie wiemy kiedy i w jakiej dokładnie kolejności. Dlatego... czuwamy, sprawdzamy i dyskutujemy nad pewnymi możliwościami wypełnienia się proroctw.

Odnośnie najnowszych wydarzeń, mamy ponowne potwierdzenie, ze chazarska mafia stopniowo i stanowczo przegrywa swoją władzę nad światem i znając nieco fakty nie myślę, że Rothschildowie kiedykolwiek powrócą do utraconej w wielkim już stopniu władzy.

Właśnie czytałem artykuł Benjamina Fulforda z Japonii, który przez ostatnie kilka miesięcy podawał bardzo wiarygodne informacje o stałym traceniu władzy przez chazarską mafię, czyli Rothschild, Rockefeller, Kissinger, Brzezinski i kilku innych.

W tym artykule mówi on o znacznie pogłębiającym się kryzysie chazarskiej mafii i ponownie widać potwierdzenia Trumpa, który zdecydowanie walczy z Chazarstwem na całego.

Artykuł Fulforda. http://beforeitsnews.com/alternative/2017/06/benjamin-fulford-says-hundreds-of-trillions-of-dollars-worth-of-gold-now-available-to-help-planet-3519190.html

Co jest najciekawsze w tym artykule - ponownie powraca kwestia olbrzymich ilosci złota, o których pisałem kilkanaście miesięcy temu. Tym razem tzw. Stowarzyszenie Białego Smoka ponownie obiecuje zapłatę wszystkich długów i ratowanie w ten sposób całej ziemi.

Chodzi o to samo złoto, o którym mówił M 1 czy też M. Sino.

Jest to zgodne z proroctwem II Ezdrasza....



II Ez 16 (21) Oto zaopatrzenie będzie takie tanie na ziemi, że ludzie będą myśleć, że pokój jest dla nich pewny i wtedy nieszczęścia powstaną na ziemi.


Czyli nawet według Biblii ma nastąpić okres dobrobytu na krótki okres czasu.

Z innych informacji z tego artykułu, Trumpa wizyta w Arabii Saudyjskiej, Izraelu i Watykanie odniosła spore sukcesy. Katar znany ze sponsorowania wszelkich ruchów terrorystycznych Islamu został zdecydowanie potępiony przez większość krajów arabskich, z Arabią Saudyjską włącznie.

Katar posiada OLBRZYMIĄ bazę amerykańską i poprzez USA są poprzez Katar kontrolowane i zbrojone wszelkie organizacje typu ISIS.

Czyli Katar - olbrzymie bogactwo śpi w tym samym łóżku z chazarską mafią i Watykanem.

Oznacza, to, że reszta krajów arabskich zaczęła się już izolować od chazarskiej mafii i zaczyna popierać Trumpa, który Chazarstwo coraz ostrzej zwalcza.

Polska najwyraźniej także odsuwa się od Chazarskiej Mafii (CM) i wiele właśnie wskazuje na niemal już pewny jej całkowity upadek.

Nawet Niemcy, dotychczasowy wasal Watykanu i chazarskiego USA zaczyna odnawiać coraz bardziej swoje kontakty z Rosją i wiele koncernów przemysłowych unika zapłaty w USA $'s z powodu ich wielkiej niepewności i braku pokrycia w złocie.

Krążą słuchy, ze Katar oznajmił łowy na głowę Trumpa w wysokości 150 milionów dolarów. Świadczyłoby to zupełnej bezradności CM.

Wiadomości coraz wyraźniej wskazują na coraz mniejszą możliwość III WŚ oraz na powrót władzy CM.

NWO staje się złym snem ale pojawi się nowy koszmar - mesjasz Chabadu i wojna na Bliskim Wschodzie o Izrael.

Wiele na taką wojnę wskazuje ale pewności oczywiście nie ma.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

6th Czerwiec 2017, 16:46
Message reputation : 100% (2 votes)
Musimy pamiętać o jednym plan 3 wojen światowych to tylko jeden z planów zwiedzenia jakie mają upadli.

Moim zdaniem o wiele bardziej niebezpieczny plan od planu 3 wojen są nauki i "proroctwa" Pawła z Tarsu. Co ciekawe sekta Chabad czyni wszystko aby spełniły się przepowiednie Pawła z Tarsu. Zobaczmy Została zniszczona 2 świątynia, aby m.in. pokazać nam kim jest Paweł. Na czym się koncentruje sekta Chabad?? Na wybudowaniu 3 świątyni przez ich Mesjasza.... aby uwiarygodnić "proroctwa" Pawła.

Zobaczmy tak naprawdę o planach realizacji NWO trąbi się wszędzie, całe chrześcijaństwo (stworzone przez Pawła z Tarsu) także przed tym ostrzega i chrześcijanie generalnie znają plan 3 wojen światowych.

Jednak mało kto widzi, kim tak naprawdę jest Paweł.

I tutaj zauważmy jedno. Apokalipsa i rozdział 13 opisując drugie zwierzę o głosie smoka i rogach baranka opisała daje nam do zrozumienia kim jest to zwierzę. Czy nie jest to aby Paweł z Tarsu???

Zobaczmy te słowa:

Ap 13 napisał:
(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

Potrzebna jest mądrość do poznania liczby pierwszego zwierzęcia czyli tożsamość drugiego zwierzęcia nie jest tak trudna do odgadnięcia. 

Tak naprawdę obecnie obserwujemy co jak nie zwiększoną siłę chrześcijaństwa Pawłowego. 

Zobaczmy te wersy:


Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.
Drugie zwierzę kim jest jak nie fałszywym prorokiem:


Ap 19 napisał:
(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

Sam Isus przestrzega nas przed zwiedzeniem jakie mają czynić w czasach końca fałszywi prorocy:


Mat 24 napisał:(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.
(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.


Paweł przyszedł w imieniu Isusa.


Mat 24 napisał:(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

Paweł zwiódł najwięcej ludzi swoimi naukami.


Mat 24 napisał:(15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa -

Paweł swoimi proroctwami powoduje, że syjonistyczni chrześcijanie dążą do tego aby żydzi postawili na wzgórzu Syjon 3 świątynie, aby wypełnić niewypełnione proroctwa Pawła.


Mat 7 napisał:(22) W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?
(23) A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.


Paweł prorokował i wypędzał demony w imieniu Isusa. Paweł ponadto nie tylko czynił ale też głosił bezprawie - czyli to, że Isus unieważnił prawo Boga. Czyli Paweł uczynił coś więcej niż zwykli fałszywi prorocy.

Wreszcie członkowie Chabad uprawiają kabałę czyli rzucanie najpotężniejszych czarów. A jaki jest cel czarów???



słwonik pwn napisał:oczarować — oczarowywać
1. «wzbudzić zachwyt, fascynację»
2. «zjednać sobie kogoś»

Czyli celem czarów jest wzbudzenie do swojej osoby zachwytu i fascynacji aby kogoś sobie zjednać w celu zwiedzenia danej osoby!!!!

Na tym polegają czary.

 A kabała jest najpotężniejszą formą czarów.

A teraz zobaczmy czy nauki Pawła jego listy, Dzieje Apostolskie i ewangelie łukasza i Marka pisane przez jego uczni nie okazały się najbardziej zwodnicze dla ludzkości w całej historii???

Czy nie są one dla  fascynujące i wzbudzające zachwyt i nie zjednują największą ilość osób w historii???

Przecież nauki Pawła to najpotężniejsza forma czarów kabała w czystej postaci. W myśl zasady najciemniej pod latarnią!!!!
avatar
zipek
Liczba postów : 31
Join date : 30/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

6th Czerwiec 2017, 17:34
Tutaj kilka rzeczy było poruszonych..Pokrótce odniosę się do nich..

1. Jeśli chodzi o linka, którego wkleiłem z interpretacją proroctwa z ks. Objawienia roz. 12. Oczywiście, że jak gdzieś znajdziemy informacje, że ktoś mówi, że danego dnia będzie porwanie czy koniec świata, to można spokojnie zamknąć taki artykuł czy video, bo Biblia mówi wyraźnie kto jedynie zna dzień i godzinę.. Niemniej jednak pomimo tytułu „September 23, 2017? What's going to happen?” autor zaznacza, że on nie wie co się wydarzy i że to może być w okolicy tego terminu bazując na odpowiednim ułożeniu planet w tym czasie, które notabene bardzo pasują do opisu z ks. Objawienia. Znaki na niebie będą w tym czasie odpowiadające opisowi z Apokalipsy. Nie ma to nic wspólnego z prorokowaniem, a tylko z interpretacją tego co jest w Apokalipsie. Nie ma się co „podpalać” emocjonalnie, choć nie ukrywam, że wg mnie wydarzenia z ostatnich lat zbliżyły nas bardzo do upragnionego końca tego nikczemnego świata.
2. Co do ewentualnego wybuchu 3 wojny światowej, to rzeczywiście ciężko powiedzieć.. Plany szatańskie są na tyle zawiłe, że my ludzie, zawsze gdzieś tam byliśmy krok za szatanem i jego paczką popleczników. Czy ukrywanie listu Alberta Pike’a było po to, żeby się nie wydały te plany, czy jednak po to, żebyśmy myśleli, że oni to ukrywają, a w rzeczywistości to nie jest ich plan. Póki co, wygląda tak, jakby naprawdę chcieli ten plan 3ciej wojny zrealizować. Sytuacja bardzo napięta między Żydami a Arabami, gdzie miałaby się ta wojna rozpocząć i coraz więcej niechcianych mniejszości w różnch krajach, które sprawiają wiele problemów, co ma się przyczynić do wyczerpania fizycznego i psychicznego. Jak tu żyć spokojnie, jak byle petardy ludzie rozumieją jako atak terrorystyczny. Zaczną się pogromy tych mniejszości (jak to już jest np. w UK) i wtedy będzie bardzo łatwo wprowadzić świat w NWO z nową religią przełamując tym samym dotychczasowe spojrzenie na świat.
3. Co do listów Pawła, to ciężko w ogóle przekonać chrześcijan, że niekoniecznie jego listy wpisują się w Biblijne Prawo. Najlepiej zacząć rozmowę o Pawle od pytania. Jak to jest, że ogromna większość głosicieli Słowa Bożego czy to w US czy gdziekolwiek na świecie, cytując Prawo, podaje kilka przykładów z listów Pawła, a tylko czasem pojawia się jakiś z Ewangelii czy Starego Testamentu (że Bóg powiedział czy Chrystus powiedział) choć nie zawsze. Czy to jest ok? Czy to daje do myślenia? Mnie na pewno tak.

Z Bogiem.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

7th Czerwiec 2017, 09:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Słuchajcie, myślę że jesteśmy bardzo blisko rozwikłania tej "szachownicy", kabalista mi co jakiś czas pisze :

kabalista napisał:nawet nie masz pojecia jak malo wiesz

Ja sądzę że wiemy teraz więcej od niego, próbowałem się od niego dowiedzieć czy chabad ma jakichś przeciwników, czy są jacyś ludzie przeciwko przyjściu ich "mesjasza". Odpowiedział że nikt.
Czyli według niego ( niepewne ), cały świat w sumie oczekuje tego kogoś i jest z tym pogodzony, wszyscy tańczą w około Żydów jak widzimy i nikt im się jawnie nie przeciwstawi ponieważ wie że ta nacja jest istotna i kluczowa w przyjściu tego czegoś, Żydzi obiecują każdemu rozkwit i bogactwa w czasach kiedy przyjdzie ich mesjasz, mi kabalista dwa razy proponował bym się przyłączył i służył im już teraz a będę miał dobrze.. Tak więc możemy spokojnie wziąć za pewnik fakt współpracy elit rządzących , chcąc przetrwać przybycie tego kogoś.
Myślę że o tym mówił właśnie w wywiadzie Aron Russo, myślę że D. Rockefeler to chciał mu przekazać. Obawiam się że ci 7 rebbe którzy przecież mieli objawienia pd astralnej istoty którą nawet nie nazywają Bogiem ale posługują się takim zwrotem
"B-żej, B-giem , B-óg" , ewentualnie posługują się imieniem : "Ha- Szem".

Więc ci 7 rabbi to ich prorocy i medium, oni mieli zawsze kontakt z Ha-Szemem, i CHABAD to w zasadzie plan kogoś z zaświatów!

Co do III świątyni, Żydzi wierzą że to "mesjasz" jak przyjdzie to ma ją wybudować, oni jedynie przygotowują się. To rzeczywiście koreluje z Pawłowymi "proroctwami". O ile to pomyłka nie Pawła!.

Kabalista nie lubi przyznawać że są jakieś rozłamy w CHABADZIE ale ja widzę mimo że on zaprzeczał.

Oto kwestie podziału i nieporozumień wewnątrz społeczności CHABADU:

- przyjście mesjasza, ( jedni twierdzą że ma przyjść ukrycie i już jest, inni że ma nadejść z cudami z nieba )
- tożsamość mesjasza ( są pogłoski że 7 ostatni rebbe to mesjasz, lecz problem ponieważ umarł w 1994 r.) , dlatego część czeka na jego inkarnację ( tak kabaliści wierzą w reinkarnację ), inni uważają tamtych da idiotów i czekają na tego w błyskawicach i cudach.
- oczywiście mamy jeszcze Żydów tradycyjnych którzy negują powstanie państwa Izrael i polegają na proroctwach starego testamentu, oni są przez tych pierwszych uważani za tępaków nierozumiejących kabały itp.

Należy również trochę cofnąć się w wstecz by zrozumieć tą "kupę", ponieważ jeśli nie zrozumiemy historii powstania 3 głównych religii świata nie mamy szans tego czegoś połączyć. By to zrozumieć należy właściwie spojrzeć na GNOSTYCYZM ponieważ to klucz do wszystkich trzech religii :
-judaizmu
-chrześcijaństwa
-islamu


Spróbuje to wyjaśnić po swojemu w innym wpisie!




Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

7th Czerwiec 2017, 11:12
Czuję, że Chabad nas zwodzi rzekomym mesjaszem.

Chabad najwyraźniej współpracuje z Bestią i być może jego celem jest przedstawieniem Bestii, której szatan odda władzę.

Powstanie Bestii i zniszczenie syjonizmu czyli powstanie nowych 10-ciu króli na jedną godziną to wielki cios w Chrześcijaństwo pro syjonistyczne.

Podejrzewam, że syjonizm, czyli tzw. Deep State to sprawa pewna że upadnie i to będzie oznaczać właśnie nowych 10-ciu króli.

Brak świątyni i nie ustawienie tronu bestii w owej świątyni plus zupełna masakra syjonizmu to niemal kompletna klęska syjonistycznego Chrześcijaństwa.

10-ciu króli odda władzę Bestii i zacznie się porwanie, zniszczenie Watykanu i potem Babilonu Wielkiego.

Mamy więc kilka opcji, być może mesjasz - fałszywy prorok będzie, ale na świątynię Bóg raczej nie pozwoli.

Biblia musiałaby o tym mówić, a Biblia nam mówi o postawieniu obrzydliwości w miejscu świętym, a nie w świątyni.

Tak ja to widzę. Chyba, że mesjasz Chabadu okaże się zmartwychwstałym Pawłem lub... Janem Pawłem II.

affraid

PS: była jakaś demonstracja w Warszawie. Coś mocnego?  Basketball

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

7th Czerwiec 2017, 11:16
Myślę sobie, że szatan i jego upadli mogą mieć sobie tysiąc różnych planów i nadal jeszcze mogą je sobie realizować, aby zwodzić ludzkość.
My możemy o nich jeszcze nie wiedzieć, ale o wszystkich wie Bóg, który albo nam je wyjawia albo pomaga nam dostrzegać ich skutki.

Jednak Pan Bóg sprawi - o czym wyraźnie jest mowa w Objawieniu Jana - że jeżeli jakikolwiek plan szatana i jego upadłych dojdzie jeszcze do skutku (czy to będzie plan III wś, czy jakiś inny, który - jaki by on nie był - ma za zadanie doprowadzić do zrealizowania głównego planu szatana, podanego nam za pośrednictwem Pawła z Tarsu, a mającego na celu uznanie szatana za boga), to nie szatan będzie ostatecznym beneficjentem swojego planu, tylko Bestia pierwsza, która przejmie po nim władzę na ziemi:

Ap 13:
(2) Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę. (3) I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią; (4) i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?
(7) Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.

Zatem cokolwiek by szatan nie zrobił, to i tak z woli Pana Boga wszystko to przejmie Bestia pierwsza, za której pojawieniem się na świecie będzie stał sam Pan Bóg i która albo wykorzysta te dotychczasowe plany i działania szatana i jego upadłych do realizacji swojego celu, który jest analogiczny z celem szatana, albo i tego nie wykorzysta i będzie działać wg swojego planu.

Dlatego tak ważne jest Słowo Boże, jego ciągłe poznawanie i kierowanie się nim w życiu.

Bo tak, jak dziś, tak i w przyszłości tylko i wyłącznie Słowo Boże i jego zrozumienie w konfrontacji z wydarzeniami na świecie umożliwi nam rozpoznanie, co jest jeszcze realizacją planów szatana/Bestii (i pozwoli nam przez to uniknąć zwiedzenia), a co już będzie realizacją planu Boga.

Z kolei warunkiem koniecznym do otrzymania zrozumienia Słowa Bożego, czyli poznania prawdy, która pomaga nam rozpoznawać próby zwiedzenia i go unikać jest przestrzeganie przykazań Pana Isusa i Jego nauki, o czym On sam powiedział:

J 8:
(31) Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami (32) i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli.

J 16:
(13) Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe.

Tylko ludziom dążącym do sprawiedliwości, roztropnym będzie dane zrozumienie prawdy, co nastąpi w czasach końca:

Dan 12:
(9) On zaś odpowiedział: Idź, Danielu, bo słowa zostały ukryte i obłożone pieczęciami aż do końca czasu. (10) Wielu ulegnie oczyszczeniu, wybieleniu, wypróbowaniu, ale przewrotni będą postępować przewrotnie i żaden z przewrotnych nie zrozumie tego, lecz roztropni zrozumieją.
A to stale rosnące zrozumienie prawdy ma właśnie miejsce dopiero w czasach obecnych!!
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

7th Czerwiec 2017, 15:00

Moim zdaniem plan szatana podany za pośrednictwem Pawła jest planem, który Pan Bóg wykorzysta przeciwko szatanowi, bo realizacja tego planu przez szatana, który on sam sobie opracował w tym celu, aby został on uznany na całej ziemi za boga, doprowadzi z woli Pana Boga do wyniesienia na moment na ziemski piedestał nie szatana, ale Bestii pierwszej.

Nie wiadomo tylko do końca, które elementy tego planu Pan Bóg pozwoli jeszcze szatanowi zrealizować przed jego wyrzuceniem z nieba, ani też jakie szatan ostatecznie zastosuje plany wykonawcze, dążące do realizacji przez niego tego upragnionego celu, którego on jednak nigdy nie osiągnie.

Wiadomo bowiem, że wprawdzie ostateczny cel tego szatańskiego planu, i to zarówno dla szatana, jak i dla Bestii jest taki sam, ale jednak ten cel na moment Pan Bóg pozwoli osiągnąć właśnie Bestii pierwszej.


Obecnie natomiast odbywa się wymiana ludzi oddanych szatanowi („Deep State”), którzy na jego rzecz realizowali ten jego plan na ludzi oddanych nadchodzącej Bestii pierwszej (np. Chabad), którzy widocznie już wiedzą, że szatan walczy obecnie w niebie i w związku z tym już teraz ta jego władza na ziemi widocznie słabnie.

Ci ludzie już dzisiaj oddani Bestii pierwszej wykorzystują teraz ten czas, aby w coraz bardziej jawny sposób walczyć z ludźmi szatana o wpływy, co właśnie obserwujemy, zrzucając na nich winę za całe zło na świecie, ujawniając i nagłośniając ich zbrodnie i kłamstwa, co ma podburzyć ludzi przeciwko satanistom z „Deep State” i osłabić przez to ich władzę nad nimi.

Ludzie oddani Bestii walczą obecnie w ten sposób z satanistami, bo najwidoczniej są już w pełni świadomi faktu, że szatan przegrywa walkę w niebie i już niebawem, po jego wyrzuceniu z nieba, ostatecznie straci tę swoją władzę nad ziemią na rzecz Bestii pierwszej, które oni już dzisiaj służą (tj. na początku na rzecz jej części w postaci Bestii z morza, czyli na rzecz 10 ostatnich królów, którzy pojawią się na ziemi tuż przed wyrzuceniem szatana i jego aniołów z nieba na ziemię).


Być może więc ten fałszywy mesjasz Chabad-u to będzie jeden z 10 ostatnich królów na ziemi?

Może w zamyśle Chabad-u ten ich „mesjasz” ma być jakimś przywódcą tych pozostałych ostatnich królów??  


Nie wiadomo. To tylko jedna z możliwości.

Ci ostatni królowie (tj. Bestia z morza) przekażą z kolei swoją władzę nad ziemią na jedną godzinę Bestii z otchłani (którą moim zdaniem prawdopodobnie będzie uwolniony z otchłani przez Boga król upadłych aniołów – Apollo), aby wspólnie z nią – już jako cała Bestia pierwsza - zniszczyć Watykan i Babilon.

W związku z tym obecnie coraz więcej przeciwników Pana Boga i Jego Syna będzie pewnie chciało teraz pracować na rzecz Bestii pierwszej tj. w tym być może na rzecz… Trumpa i Putina, którzy – czego na razie nie można wykluczyć - są już częścią Bestii z morza, czyli ludzkim składnikiem całej Bestii pierwszej i obaj pracują na rzecz Bestii z otchłani jako jedni z 10 ostatnich królów na ziemi.

Nie wiadomo, czy oni są tymi ostatnimi królami, ale widać, że powoli przejmują oni władzę nad ziemią szukając swoich sprzymierzeńców wśród obecnych lub przyszłych władców i – będąc być może świadomi swej roli - robią się przez to coraz bardziej pewni siebie i postępują coraz śmielej (np. Trump i imam franek).

Tak to teraz widzę.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

7th Czerwiec 2017, 21:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Bushi napisał:Więc ci 7 rabbi to ich prorocy i medium, oni mieli zawsze kontakt z Ha-Szemem, i CHABAD to w zasadzie plan kogoś z zaświatów!

Tych siedmiu rabinów i brak następcy to moim zdaniem jest przesłanka, że Chabad to ludzka organizacja Bestii z Otchłani:


Ap 17 napisał:(7) I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę kobiety i zwierzęcia, które ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów.
(Cool Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.
(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;
(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.
(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.
(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.


Zobaczmy na przyjście kogo czeka Chabad!!!!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

10th Czerwiec 2017, 07:17
Wiele w tym sensu, Cyrylu.

https://www.lifesitenews.com/news/pope-francis-says-god-cannot-be-god-without-man.-and-we-need-another-clarif

Niezwykła informacja o papieskim stwierdzeniu (Franciszek), który 7 Czerwca 2017 roku powiedział coś takiego na Placu św.Piotra.

“God cannot be God without man.”


"Bóg nie może być Bogiem bez człowieka."

Jest to największe bluźnierstwo, jakie mógł wypowiedzieć człowiek, porównując się tym samym z Bogiem.

Do poprzedniego postu dodam, że upadek NWO, który jest coraz częściej już powtarzany jest... upadkiem szatańskiego planu, co się ostatni raz wydarzyło w momencie śmierci Mesjasza.

Wtedy szatan poniósł olbrzymią klęskę i teraz wiele wskazuje na drugą olbrzymią klęskę, która może się w niedługim czasie zbiec z wyrzuceniem go i upadłych aniołów z nieba.

Zejdźmy nieco na ziemię... często się mówi w kręgach Chrześcijan, że fałszywym mesjaszem może być zięć Trumpa, Jared Kuszner.

Ma on 36 lat, był on głównym szefem kampanii wyborczej Trumpa  i jest on nadal jednym z najważniejszych członków ekipy Trumpa w Białym Domu. Nie zapominajmy, ze jest  w kręgu Chabad Lubawitch a także, że był odwiedzić grób Schneersona, siódmego rabina Chabadu.

http://www.proroctwa.com/objawienie/Rabin-Menachem-Mendel-Schneerson.htm

Wielu obserwatorów Kushnera dostrzega w nim niezwykłą siłę, być może nadprzyrodzoną, niezwykłą inteligencję. Nie ma na Internecie żadnego filmu, w którym Kushner mówi cokolwiek do kamery. Absolutne zero. Kushner także zachowuje się, jak człowiek posiadający olbrzymią władzę i on jest odpowiedzialny za stosunki Izrael/USA!

Patrząc na kilka filmów zauważyłem, że Kushner... BYĆ MOŻE jest rzeczywistym prezydentem, którzy kontroluje Donalda Trumpa.

Czy posiada pomoc upadłych, czy też demonów czy może sam jest Nefilimem - można by spekulować, ale w wieku lat 36 jest to jeden z garstki najbardziej wpływowych ludzi na tym świecie.

Są filmy stawiające Kushnera jako najpoważniejszego kandydata na antychrysta.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJxfBuyidKI

https://www.youtube.com/watch?v=39hRGHr0X_k

Wystarczy popatrzeć, jak on się zachowuje wobec innych i to daje nam bardzo wiele. Mnie zaskoczył tym, w jaki sposób podał rękę papieżowi podczas wizyty w Watykanie.

W powyższych filmach każde jego ukazanie się budzi pewien niepokój.

Sprawdźmy kilka jego zdjęć.

https://www.google.com.au/search?q=kushner+and+pope&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjTgaKlwbLUAhXCqJQKHXJhDGYQ_AUICygC&biw=1375&bih=915#tbm=isch&q=kushner

Kushner kupił wieżę w Nowym Jorku z 3 krotną sumę z powodu jednego ważnego dla niego detalu.

Owa wieża ma numer -666.

https://www.google.com.au/search?q=kushner+and+pope&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjTgaKlwbLUAhXCqJQKHXJhDGYQ_AUICygC&biw=1375&bih=915#tbm=isch&q=kushner+666+fifth+ave&imgdii=H7E1ugSM2fL2dM:&imgrc=KFBd-8u275JQjM:

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Czerwiec 2017, 02:49
Piękny wywiad CNN!!!!





CNN zniszczone przez założyciela kanału pogody w kwestii zmiany klimatu.


Rozmówca CNN oszusta (dziennikarza) nie dał mu dojść do słowa, zanim wszystkiego nie wyjaśnił. A wyjaśnił, że społeczeństwo naukowców nie jest zgodne odnośnie zmiany klimatu czy też rzekomego ocieplenia.

Powiedział więc wyraźnie, że opinie dziennikarzy nie są istotne ale istotne są fakty z naukowego punktu widzenia a te nie potwierdzają światowego ocieplenia. Sam rozmówca jest także naukowcem i w odpowiedzi na zarzut zaprzeczania powiedział, że nie zaprzecza ale wskazuje na brak naukowych faktów wspierających ocieplanie się ziemi.

Zapytany, czy 93% naukowców zgadzających się z ociepleniem to kłamstwo. Odpowiedział, ze naukowcy utrzymują się z pieniędzy rządowych i owe 93% otrzymało pieniądze na swoją pracę a reszta pieniędzy nie otrzymała z powodu braku dowodów na globalne ocieplenie.

Jest także film gdzieś na YT w którym laureat Nobla także zaprzecza globalnemu ociepleniu.

Już go znalazłem. https://www.youtube.com/watch?v=TCy_UOjEir0

2 lata temu nakręcony podczas inauguracji otrzymania nagrody Nobla.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Czerwiec 2017, 13:12
Zobaczmy na sytuację polityczną w Polsce:
http://wyborcza.pl/7,75398,21938902,poparcie-dla-pis-najwyzsze-od-poczatku-kadencji-po-slabnie.html

Pis będzie zyskiwało coraz więcej na rzecz PO. Przede wszystkim Kaczyński to doskonały taktyk polityczny. Wpierw zniszczył KOD i Nowoczesną, obydwa byty polityczne zostały zmarginalizowane, pomimo wsparcie medialnego dla opozycji przez TVN - poparcie jawne - i Polsat - poparcie niejawne. 
Teraz konsekwentnie dobiera się do PO. Przedewszystkim Pis zyskuje ponieważ kwestia przyjmowania  przymusowo uchodźców  do Polski jest ciągle w UE żywym pomysłem. Schetyna jako dobry taktyk, wpierw wycofał się z poparcia dla przyjmowania uchodźców, potem jednak jego zleceniodawcy czyli Soros i Niemcy zmusili go do zmiany stanowiska. Przez tą zmianę stanowiska, czyli ponownie poparcie dla przyjmowania uchodźców przez Polskę PO straciło. A dodajmy konflikt z Komisją a Polską i innymi państwami dopiero się zbliża w tej kwestii. Jak Komisja będzie naciskać i konflikt przybierze na sile to Kaczyński zrobi referendum w tej sprawie. Wtedy PO i Nowoczesna będą w kropce. Przypomnijmy obydwie partie zagłosowały wcześniej za uchwałą sprzeciwiają się przymusowej relokacji uchodźców w Polsce.

Ale sprawa ma podwójne dno. Dlaczego Kaczyński wpierw osłabił Nowoczesną (którą rozpracował po mistrzowsku podczas kryzysu w sejmie) a potem zajął się PO??? Ponieważ PO jest łatwiejszym łupem.   Posłowie Nowoczesnej nie są uwikłani tak w afery natomiast członkowie PO i jej politycy tak. Była esbecja i WSI na skutek groźby utraty emerytur będzie przekazywała kompromitujące taśmy polityków PO. Już teraz członkowie UB i WSI przekazali część taśm Pis owi:

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/nowe-tasmy-ks-sowy-co-na-nich-jest-oberwalo-sie-kaczynskiemu_1000798.html

Zobaczmy na te taśmy ksiądz Sowa to przedstawiciel Watykanu do kontaktów z politykami. Widać z nich, że PO, Nowoczesna i PSL to partie Watykańskie, które chciały przyjmować uchodźców. Pis to partia Chabad, która z jakiś powodów wstrzymuje islamizacje Polski i jest w z tego i innych powodów w konflikcie z Watykanem. 

Inny czołowy przedstawiciel Chabad, Trump:
http://wyborcza.pl/7,75398,21941199,kancelaria-prezydenta-potwierdza-trump-6-lipca-w-polsce.html

Pojawi się w Polsce. Jest to sygnał, jak mocny jest Kaczyński. Przypominam, kanclerz Merkel jak przyjechała do Polski to m.in. miała prywatne spotkanie z Kaczyńskim. Natomiast Kaczyński po przejęciu władzy w Polsce nie jechał do Berlina. 

Wracając do sprawy. Takich taśm i innych dowodów kompromitujących PO i Nowoczesną będzie na pewno więcej. Poparcie dla Pis będzie rosło. Soros wie o tym i chce:


republika napisał:
George Soros napisał tekst pt. Bój o wspólną Europę! Ten jeden z największych spekulantów finansowych na świecie, człowiek, który doprowadził do załamania gospodarczego wielu państw europejskich (np. Portugalia), człowiek, któremu marzy się świat oddający pokłony pogańskim bożkom, przedstawił w skrócie swój nowy cel: Nowa Europa!

Tekst Sorosa pojawił się na portalu niemieckiego właściciela Onet.pl. 
Artykuł długi, zaczynający się tak: "Dzisiejsza Unia Europejska potrzebuje pomocy i głębokiej przemiany. Niezbędne są natychmiastowe działania ratunkowe, bowiem projekt europejski znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Już podczas swojej kampanii wyborczej dzisiejszy prezydent Francji Emmanuel Macron wspominał, że najistotniejszy jest wzrost poparcia dla Unii". 
Nowa UE to dla Sorosa projekt na który - jak można mniemać z treści artykułu - poświęci resztę swojego życia. Widać, że za kadencji Trumpa będzie ciężko mu coś ugrać w Stanach Zjednoczonych, więc całe swoje ostatki sił rzuca na nasz kontynent. 

Chce np. zmienić Europę "Dwóch prędkości" na Europę "różnych ścieżek". Chce reformy euro, chce po prostu uczynić Europę super państwem. 
Ale co gorsza, Soros pisze tak: "Spore nadzieje wiążę również ze spontanicznymi oddolnymi inicjatywami, które pojawiają się w Europie (większość z nich jest dziełem młodych ludzi). Mam na myśli "Pulse of Europe" (Puls Europy), który został powołany w listopadzie ubiegłego roku we Frankfurcie nad Menem, a który objął swoim zasięgiem około 120 europejskich miast, jak również brytyjski ruch "Best for Britain" oraz opór wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości w Polsce i Fideszu na Węgrzech, którym kieruje premier Viktor Orbán." - widać, że Soros stoi za protestami jakie mają miejsce na Węgrzech, oraz że szykuje wparcie dla antyrządowych demonstracji w Polsce (które już poniekąd minimalnie wspiera finansowo). Dalej pisze tak: "Podziwiam odwagę Węgrów, którzy odrzucają kłamstwa i skorumpowanie cechujące rządy Orbána, a jednocześnie mam nadzieję, że działania europejskich instytucji wobec zagrożeń płynących z Polski i Węgier przyniosą oczekiwany skutek. Droga, którą podążamy, jest pełna niebezpieczeństw, ale wciąż wierzę, że podejmowane wysiłki doprowadzą do ożywienia projektu europejskiego". 
Słowa skierowane do Polski, przeciwko demokratycznie wybranej władzy parlamentarnej i prezydenckiej muszą niepokoić. Wynika z nich, że Soros szykuje w Polsce, rękami tzw. opozycji totalnej, rewolucję. Można zbagatelizować temat, albo można zawczasu przygotować się na konfrontację. Widząc, co się obecnie dzieje na Węgrzech, opcja druga jest dla Polski najwłaściwsza. 


Zobaczmy czołowy członek Watykańskiego ukrytego rządu wie, że w USA stracił możliwość działania i wszelkie siły chce skupić na Polsce i Węgrzech. Trump ma przyjechał 6 lipca do Polski aby poprzeć jawnie rząd Pis. Przypomnijmy za Trumpem stoi armia, która ma swoje siły w Polsce i kontroluje Niemcy. 
Soros jako, że działał w USA, nie zna dokładnie sytuacji w UE i w Polsce. W Polsce i na Węgrzech nie ma wielkich szans na wywołanie rewolty. Pis propagandowo, sukcesywnie niszczy wpływy Watykanu, poprzez marginalizowanie i skłócanie swoich przeciwników. 
O skali porażki niech świadczy fakt, że Merkel musiała pozornie zmienić swoje stanowisko w kwestii uchodzców - aby utrzymać poparcie, jednocześnie karząc KE naciskać na Polskę i Węgry aby tych uchodźców przyjmowali. Polska i Węgry wykorzystały to w TV pokazali tą obłudę Merkel. Sama Merkel zmuszona do zmiany polityki popełniła błąd. 
Co jeszcze ciekawsze Polska zyskała potężne wsparcie finansowe od Chin (ciche), ponieważ stała się wraz z Rosją końcówka jedwabnego szlaku. 
Jednym słowem władza Watykanu słabnie i to nagle. Jeszcze w 2015 rząd PO i PSL posłusznie chciał przyjąć każdą kwotę islamistów do Polski. Obecnie nowy rząd nie przyjął ani jednego uchodźcy i zmusił Merkel do tego aby ta przyjechała na wizytę do Kaczyńskiego. 
Ciekawe co z tej sytuacji wyniknie. Apokalipsa wspomina, ze lud Boga ma uczestniczyć w plądrowaniu Wielkiego Babilonu w jego niszczeniu i grabieży, dokonaną przez Bestie.  
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Czerwiec 2017, 13:23
Sytuacja z Sorosem jest niezwykle trudna do zrozumienia. Facet jest niezwykle sprytny, podobnie jak Trump.

Soros łoży na zięcia Trumpa, Kushnera od wielu lat.

Trump zaczyna kontrolowanie Niemiec i zapowiedział podatki w USA na niemieckie samochody. A Niemcy mają tragiczne finanse i są bliscy bankructwa.

Sytuacja jest bardzo zagadkowa!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

11th Czerwiec 2017, 22:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Co do Sorosa i jego ogromnej inteligencji. 

To jest taka anegdota, czym się różni osoba inteligentna od osoby mądrej??

Osoba inteligentna poradzi sobie w trudnej sytuacji.

Osobą mądra nie wchodzi w trudną sytuację.

Soros jest inteligentny ale jest jednocześnie głupi jak każdy satanista. 

Jaką inteligencje ma Soros przy byle upadłym aniele??? A jaką przy Lucyferze, upadłym cherubie???

Malutką. A jakim trzeba być głupcem aby wejść w pakt z upadłymi i mieć nadzieję, że dotrzymają oni słowa wielokroć mniej od nich inteligentnemu człowiekowi???

Soros zapewne miał przez wiele lat pasmo sukcesów, a upadli zapewne chwalili jego inteligencje. 

Pewien oszust powiedział, że nigdy nie oszukał uczciwego człowieka. Ponieważ oszustwo polega na wmówienie ofierze, że sama zyska na danym oszustwie oraz, ze jest bardzo mądra wchodząc w te oszustwo. 

Uczciwy człowiek nie wejdzie w taki układ. 

Pisałem kim dla upadłym i samego szatana są ludzie którzy im służą:

https://cyryl27.wordpress.com/2017/01/07/demony-i-kozly/

Kozłami, czyli upadli mogą z nimi zrobić co chcą.

O wiele bardziej od Soros czy Trumpa jest inteligentny papież Franciszek (wszak to jemu smok powierzył władzę nad Wielką Nierządnicą). I co powiedział Franciszek na temat swojej sytuacji?? To, że sytuacja jest w zasadzie beznadziejna i oczekuje od swojego pana w miarę bezbolesnej śmierci.

Soros jeśli jest na tyle inteligentny, to wie, że jest przeznaczony na odstrzał jako "niszczyciel cywilizacji".  Jednak moim zdaniem jest on nie na tyle inteligentny i ma nadzieję, że przez islamizacje nawet Słowian uzyska on szansę na przeżycie.

Jednak skoro Chabad sprzeciwia się islamizacji Polski i innych państw Słowiańskich to oznacza to, ze spora część satanistów idzie na odstrzał. Zapewne Bóg nie życzy aby do Słowian napływali islamiści i upadli wiedzą, że nie mogą tego uczynić. Dlatego szykują inny plan. Soros tego nie wie. Przecież jak był bardziej inteligentny to wiedziałby by, że jak Kaczyński stawia UE (czyli Watykanowi), to sytuacja u szatańskiej władzy się zmieniła. Złoto z Watykanu wyparowało.

Niemcy planują dozbroić Bundeswerę ale ja się pytam kto da im pieniądze, skoro oni posiadają gigantyczny dług bankowy??? Przecież wcześniej Merkel zniszczyła Bundeswerę aby przypadkiem nie mieć wojskowego zamachu stanu. Podejrzewam, że Trump wygrał ponieważ wojsko stanęło za nim murem. Watykan nie ma złota Niemcy mają gigantyczny dług.

Sytuacja obecna jest skomplikowana co pokazuje, że NWO zaczyna się walić. 

Fakt, że Soros łoży na Kushnera ma niewielkie znaczenie dla nasienia węża. Ludzie którzy z zimną krwią mordują niewinne dzieci ku czci demonów i upadłych nie mają żadnych sentymentów dla nikogo nawet swoich wężowych pobratymców. Kushner bez problemu poświęci Sorosa dla odrobiny władzy.

Sorosa czeka zasłużona nagroda za służbę u szatana. Śmierć z rąk drugiej fali satanistów.

Zresztą zobaczmy na historie Cezar nefilmita ilu zabił swoich pobratymców aby dojść do władzy. Zobaczmy na Pompejusza, który miał nawet za żonę córkę Cezara. 

Zresztą całe nasienie węza jest bezdennie głupie, ponieważ celem szatana jest wymordowanie jak największej ilości ludzi rękoma Boga. Dlaczego Boga???

Ponieważ tylko Bóg może definitywnie pozbawić człowieka czy anioła życia w jeziorze ognia i siarki. Szatan doskonale o tym wie. Co mu da zabicie człowieka sprawiedliwego???

Nic a nawet jest klęską diabła. Ponieważ człowiek sprawiedliwy zmartwychwstanie do życia wiecznego i przeżyje szatana. 

Dlatego dla szatana to ludzie sprawiedliwi są celem (czyli mają wielką wartość)  służący mu ludzie są dla niego bez wartości. Tak samo dla Boga ludzie sprawiedliwi są cenni a ludzie niesprawiedliwi pozbawieni wartości. 

Różnica między Bogiem a szatanem jest taka, że Bóg nie ma upodobania w śmierci niesprawiedliwego ale pragnie aby ten się nawrócił. Szatan zaś ma upodobanie w śmierci niesprawiedliwego i nie chce aby ten się nawrócił.

Dlatego pomimo inteligencji nasienie węża poraża swoją głupotą.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

13th Czerwiec 2017, 15:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Cyrylu... naśladowcy szatana to... INTELIGENTNI  GŁUPCY!

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Poważne informacje o którym mas media raczej nie mówią. USA.

Jest już (w ciągu kilku dni) kilku szeryfów, którzy nawołują Amerykanów do masowego użycia broni w przypadki Islamistów, którzy odważą się atakować kogokolwiek z Amerykanów.

W Texasie opracowano prawo zabraniające sharii. To jest niezwykle mocny akord i szeryf z Texasu oświadcza, że wszelkie próby przemocy powinny spotkać się z przemocą i w sumie jego przemówienie podsumowano tak.

This is a war. Kill them all! To jest wojna. Zabij ich wszystkich.

https://www.youtube.com/watch?v=fLslrO1DFbI

https://www.youtube.com/watch?v=clFrD-G1Io4 (Muzułmanie w USA przerażeni)

https://www.youtube.com/watch?v=RcWbL602gQw

A tym linku jest szczególnie zapalny punkt.

https://www.youtube.com/watch?v=KNLG6RKxVKY

Dziennikarz relacjonuje sprawę sądową odnośnie 3 nastolatków muzułmańskich, którzy zaatakowali 5 letnią upośledzoną dziewczynkę, zgwałcili ją zbiorowo, filmowali to kamerami i sikali na nią.

Ale to nie jest najgorsze, Sędzia zamknął salę sądową, aby nie było świadków, skazał na coś w rodzaju upomnienia tych bandytów a prokuratorowi oskarżającemu tych wyrostków nie pozwolił ani razu na mowę.

Sędzia powiedział, że wystąpienie w sądzie tych trzech zboczeńców jest dla nich wystarczającą karą i bezprawnie zabronił nagłaśniania w mediach tego sędziowskiego cyrku.

Dziennikarz na końcu tego sprawozdania się wręcz rozpłakał.

Co spowodowało taki nagły zwrot z protekcji Islamu na prześladowanie?

Zamachy w Londynie.

Najwyraźniej ktoś z Deep State zadecydował że teraz jest czas na rzeź. A Amerykanie uwielbiają taki ton ich szeryfów.

Czy do tego dojdzie? Najprawdopodobniej tak i już Islamiści są przerażeni taką nagłą zmianą ich pozycji.

Jest to perfidia syjonistyczna, która spowodowała wojny i rzezie amerykańskie w krajach Islamu. Potem wpuszczono ich do USA dając im częściowo władzę i masowe wsparcie rządu.

I nagle drastyczny odwrót... przeciwko Islamowi.

To wygląda na początek III Wojny Światowej i najwyraźniej się to rozpocznie w USA i rozpali się w Europie, jeżeli Bóg na to pozwoli.

A Bóg ma w planie zniszczenie największego zła na ziemi, czyli Babilonu Wielkiego i najwyraźniej kara na najbardziej zdeprawowane mocarstwo na ziemi, skąd płynie wszelki brud, seksu, porno, zboczeń i wszelkich innych szaleństw na cały świat.

USA w pełni zasługują na karę za swoje masywne zbrodnie.

Jest po angielsku taki obrazek ukazujący część zbrodni amerykańskich.

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Cwcw210

Nie ma Korei 4.5 mln i kilku innych miejsc.

Czy wojna dotknie Polski - tego nie wiadomo, ale Deep State najwyraźniej część wojennych planów zrealizuje.

Co najgorsze, Amerykanie są zachwyceni przemówieniami tych szeryfów. Oni lubią zabijać!

I jeszcze jeden podżegacz do przemocy, Żydówka Pamela Geller.

http://pamelageller.com/2017/06/something-has-change.html/

W Afganistanie zginęło 3 amerykańskich żołnierzy i Pamela twierdzi, ze coś trzeba z tym zrobić.

Oczywiście że trzeba i istnieje tylko jedno wyjście możliwe do akceptacji.

Wycofanie zbrodniczych oddziałów USA z Afganistanu i masowe odszkodowania dla rządu Afganistanu za masowe mordy i straty finansowe bezprzyczynowej agresji USA an ten daleki od USA kraj. Nielegalna agresja czyli międzynarodowa zbrodnia na pokojowym państwie.

Zabili 3 żołnierzy, ponieważ taki był ich obowiązek wobec kraju zniszczonego przez zwyrodnialców USA.

Bronili się przeciwko agresorom, jak Polacy dokonali zamachu na Kutscherę w II WŚ.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

14th Czerwiec 2017, 22:54
Zastanawiające jest też w jakim celu Trump ma się pojawić w Polsce

Polskie ścierwomedia podają jak zwykle brednie z kłamstwami

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/wizyta-donalda-trumpa-czym-polska-dyplomacja-skusila-prezydenta-usa,artykuly,411712,1.html
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

17th Czerwiec 2017, 11:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Wklejam film, który ujawnia ogrom zbrodni USA w państwach jak Jemen, Pakistan i... kto wie jakie państwo także cierpi z powodu niezwykle przebiegłego stosowania dronów, czyli bezzałogowych samolotów, które mogą być sterowane z innych państw.




Proszę oglądać od 3 minuty. To Obama, klasyfikowany obecnie jako międzynarodowy zbrodniarz utworzył nowy obraz wojny, który jest straszniejszy i bardziej dotkliwy, niż ataki uzbrojonych żołnierzy.

Są to ataki dronów.

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Defaul10

Jest z tym wiele problemów. Drony są bardzo efektywne z kilku powodów.

Bandyci obsługujący owe drony nie widzą praktycznie ofiar co powoduje chętne używanie tej broni bez wyrzutów sumienia.

https://www.google.com.au/search?q=drones&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwivt-eqyMTUAhXEWrwKHULlCvoQ_AUICygC&biw=1351&bih=867#tbm=isch&q=military+drones&imgdii=86KcXiEnNzV47M:&imgrc=DHfmR95GtDmBTM:

Nowy rodzaj wojny to używanie tych dronów bez wypowiedzenia oficjalnego wojny przeciwko komukolwiek. Bez pytania się kongresu o pozwolenie czy kogokolwiek innego.

Ponieważ nie ma człowieka na terytorium danego kraju, nie można go więc zabić czyli nie ma strat w ludziach. Informacje o mordach za pomocą dronów niezmiernie rzadko docierają do MSM czyli świat praktycznie niewiele wie, co się na świecie dzieje i nawet można twierdzić, że... zginęły nam drony i nie wiemy, kto je w chwili obecnej użył.

Drony są wyposażane w rakiety posiadające do 10kg zubożonego uranu, czyli skutecznie zatruwają niemal wszystko w promieniu 200 metrów i więcej niemal wszystko na miliony lat.

Ludzie starający się to oczyścić czy pomóc komukolwiek ryzykują pewną śmierć na raka w przeciągu 10-15 lat!

Praktycznie jest możliwe wykonanie telefonu do jakiegokolwiek państwa z jakimś żądaniem i w wypadku odmowy wysyła się kilka dronów. Za pomocą dronów wymordowano jest wiele tysięcy ludności cywilnej (głównie) w wielu częściach świata.

Najbrutalniejsze jest używanie dronów w specjalnej sekwencji.

Wybiera się cel i wysyła się drona. Wystrzeliwuje się rakietę, która z reguły jest bardzo niszczycielska i bardzo celna z powodu braku jakiegokolwiek ryzyka czy hamulców ludzkich odruchów.

Po kilku godzinach od ataku, kiedy na ziemi rodziny czy władze chcą pomóc komukolwiek, kto przeżył, ponownie wysyła się drona, który strzela po raz drugi zabijając tych, którzy udzielają pomocy potrzebującym.

Inna metoda amerykańska to używanie snajperów podczas pokojowych protestów w celu wywołania zamieszek w stylu dziel i rządź.

Widać to od 9:40 minuty filmu, jak snajperzy strzelają do ludzi nie spodziewających się żadnej przemocy. Podobnie było na Ukrainie.

Jest to masowo używane w Syrii, Egipcie czy innych państwach na świecie. Oczywiście nie jest to uważane przez zbrodniczą administrację USA za akt wojny a nawet stale się zaprzecza o takich atakach na kogokolwiek.

Ujawniający są nazywani zwolennikami teorii spiskowych, jak zawsze!

W sumie nigdy nie można udowodnić, kto spowodował przemoc i przelew krwi, a fachowcy z MSM zrzucają winę na każdego, kogo chcą zniszczyć, jak w Syrii na Assada.

Celem jest destabilizacja danego państwa.

Oczywiście Trump zna już owe tajne sprawki Obamy i najprawdopodobniej są one nadal stosowane bez zgody Kongresy a nawet bez jego wiedzy czy wiedzy Amerykanów.

Od 12 minuty jest głównie o największym kłamcy w nowoczesnym świecie, o kłamstwach Baraka Obamy przed objęciem władzy.

A jest tego mnóstwo!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

27th Czerwiec 2017, 10:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Depopulacja BIAŁYCH przybiera na sile. Choc jest nas 8 % to nadal stanowimy ostry kłos w ich oku.
Aborcje , eutanazje, gmo, transgenderyzm to wszysto jest po to aby nas ukrucic i wyeliminowac aby zabić na tej ziemi rase biała....

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skandaliczne-wezwanie-do-bialych-kobiet-zeby-usuwaly-ciaze-aby-tak-zakonczyc-supremacje?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

27th Czerwiec 2017, 11:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Przed chwilą obejrzałem film, w którym Chrześcijanka dostawała szału na temat innego artykułu w tym samym obłąkanym brukowcu nazistowskim.

https://medusamagazine.com/beyond-pro-choice-the-solution-to-white-supremacy-is-white-abortion

Co prawda tytuł jest podobny ale treść nieco inna.

Oczywiście chazarska mafia szczuje tego typu potwory, aby szczekały jak psy przeciwko uczciwym ludziom.

Dwa filmy ukazujący jaki 'progres' przyniosły rządy lewackich satanistów w Niemczech i we Francji.

Francja




Niemcy




To jest stały nasilający się atak na rasę białą nasienia węża, czy chazarskiej mafii. Zmiany są oczywiste i niezaprzeczalne. Rządzą nami absolutne potwory nie mające żadnego połączenia z genami ludzkimi.


NASIENIE WĘŻA!!!



Pamiętamy Merkel uczestniczącą w szatańskim spektaklu otwarcia tunelu? Czegoż dobrego możemy się podziewać po satanistach?

Zdjęcia Justina Trudeau, gej i premier Kanady biorący aktywny udział w paradzie gejów, ukazujący dumę z tego, że jest... gejem.

https://www.google.com.au/search?q=Justin+Trudeau+gay+parade&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjJ-Ijq3N3UAhXBmJQKHY0gAawQ_AUICigB&biw=1261&bih=912

Powiedzmy to sobie wprost i niestety wulgarnie, ponieważ nie przystoi inaczej.

Tego typu 'ludzie' są dumni z tego, że pakują... wał w kał!


To jest Sodoma i Gomora i totalny atak na wszelkie możliwe prawa naszego Stwórcy.


Doszło już do tego, że w przedszkolach rządowe programy lewactwa uczą dzieci, aby same wybrały sobie płeć, ale nie wolno im sobie wybrać godziny na spanie!

Tymczasem w USA geje nie cieszą się z pozwolenia na śluby gejów, ponieważ oni uwielbiają każdy zad a nie tylko jeden i małżeństwa mają w nosie.

Według statystyk przeciętny gej ma stosunki z co najmniej 200 partnerami a dochodzi nawet do 700!

Ale w tym wszystkim są pozytywne informacje.

Oczywiście wsparcie dla gejów to część programu według planu Kalergiego wyniszczenia Europy.

http://www.proroctwa.com/plan-zniszczenia-europy.htm


Ten plan jest jeszcze mocniejszy niż plan trzech wojen światowych!!




Znany nam Benjamin Fulford ujawnia, że odbyło się spotkanie obydwu głów obydwu państw - Korei Północnej i Południowej w kwestii ewentualnego połączenia się.

Podobno Południowa Korea pozbyła się USA kontroli.

Chazarska mafia systematycznie traci wpływy i władzę pomimo ostrych nacisków na rasę białą.

Coś w powietrzu wisi. Jest straszna atmosfera i na coś wielkiego się zanosi.

Wiele się mówi o UFO a mnie pociesza fakt, że im większe ataki na nas, tym szybsza i gwałtowniejsza będzie reakcja  Boga w naszej obronie.

Nie pamiętam czy pisałem i Jerusalem syndrom. Jest to rodzaj opętania ludzi przyjeżdżających do Jerozolimy w celach religijnych. Kilkadziesiąt z nich doznało swoistego opętania. Jedni twierdzili że są Chrystusem, jedna kobieta przyjechała z Anglii aby urodzić Jezusa a nie była w ciąży.

Jest to plaga i nieznany jest cel tych wyskoków demonicznych. W jednym przypadku wziął udział profesor z USA, który szalał jako Jezus, który zbawi świat. A przed przyjazdem do Izraela był zupełnie normalny.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

27th Czerwiec 2017, 17:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Ukraińcy pomału zaczynają mieć wymagania.

Konsul ma życzenie:Język ukraiński drugim językiem urzędowym

"Chciałbym, by drugim językiem, którym posługujemy się w komunikacji i udzielaniu informacji w stolicy Dolnego Śląska, był język ukraiński.
Bariera komunikacyjna może bowiem naprawdę zamknąć komuś drogę do lepszego życia"


http://niezlomni.com/konsul-ukrainy-chcialby-aby-ukrainski-stal-sie-drugim-jezykiem-urzedowym-we-wroclawiu/

My mówimy po polsku ale jakoś rząd nie bardzo przykłada się do poprawienia życia swoich obywateli i nie martwi się o tych którzy za chlebem wylądowali poza granice swojej ojczyzny zmuszeni do rozdzielenia się ze swoimi rodzinami.


Ciekawe co prezydent Wrocławia ma na ten temat do powiedzenia?

Jednak skoro tańczy z rabinami i przemawia w jarmułce to opierać pewnie się nie będzie.






Narazie dotyczy to Wrocławia gdzie Ukraińcy stanowią już 10% populacji.
Jednak jak wiemy znieśli wizy dla Ukraińców i zapewne będą się rozprzestrzeniać po całej Polsce.

Zwykli ludzie zagrożeniem nie są ale banderowcy wielkim.

Na imprezie pod Oświęcimem obok flagi Polski flaga UPA.
Tu nieporozumienie zajść nie mogło,ktoś musiał ją na maszcie umieścić.

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Image_zpsvw9na4ph


http://www.wykop.pl/ramka/3771831/wilamowice-flaga-upa-na-maszcie-obok-flagi-polski/



Ta tworząca się mniejszość etniczna niesie duże zagrożenie Polsce.

Powtarzam że zwykli ludzie nam nie zagrażają ale jeszcze wielu pamięta zbrodnie banderowców którzy skutecznie z wyrachowaniem mordowali a Polakom wiele nie potrzeba...i rzeź gotowa.


_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

9th Lipiec 2017, 09:50
Message reputation : 100% (2 votes)
Najwyraźniej jest to typowa prowokacja i najprawdopodobniej z błogosławieństwem naszych służb i władz.

Typowa akcja władz, dążąca dco wywołania skrajnej nienawiści. Identyczny schemat, jaki jest widoczny w działaniach emigrantów islamskich w krajach Europy. Ci, którzy przyjeżdżają do Niemiec, Francji czy Anglii natychmiast mają wymagania, żądania, głośno krzyczą ubliżając ludziom - słowem dokładnie tak, jak na tym drugim filmie o proteście przeciwko Ukraińcom.

Nietrudno się domyśleć do czego władze zmierzają.

Dodajmy do tego zachętę Trumpa do obrony naszych ziem i mamy dwie strony gotowe do przelewu krwi.

A Polacy jak zwykle dają się w to wplatać, zamiast żądać w olbrzymich strajkach usunięcia 'polskiego' rządu z zarzutem zdrady Polski i polskich interesów. Zamiast krzyczeć na Ukraińców, Polacy powinni gwałtownie protestować przeciwko rządowi za taką sytuację, która jest śmiertelnym zagrożeniem dla Polski i Polaków.

To nie tyle Ukraińcy są winni.

To winne są władze, które ich do kraju wpuściły, zamiast zadbać o to, aby Polacy chętnie wracali z emigracji z Anglii do Polski. Zamiast finansować banderowców, władze powinni ich deportować natychmiast albo... ustąpić ze stanowisk.

Ale znani podżegacze do patriotyzmu i przelewu krwi na ten temat nie powiedzą ani słowa.

Ponieważ są to pseudo patrioci, opłacani przez Sorosa czy kogoś innego.

Jak można być patriotą w kraju, w którym nie ma polskiego rządu!? Najpierw trzeba mieć POLSKI rząd. A rząd mając środki oraz wielką dozę patriotyzmu bez przelewu krwi rozwiąże taki problem.

A nasze władze są patriotyczne, ale nie dla... Polski. Dla Polski są obowiązkowe szczepienia i hołubienie gejów.

Film po angielsku jako dowód jednego Amerykanina, byłego żołnierza USA, który zatrudniony przez jakąś firmę USA w Iraku doszedł do ciekawego wniosku.




Ten człowiek rozmawiał z kilkoma kolegami z pracy w Iraku i zapytał się ich, co by się stało, gdyby on wyszedł z chronionego budynku na ulicę w mieście, w którym pracuje.

Powiedziano mu, że zostałby najpierw torturowany, potem ucięto by mu głowę i pokazywano na filmach jako przestrogę. Żyłby po wyjściu nie dłużej niż godzinę.


Powiedział w odpowiedzi coś takiego.

- Czy to zrobiliby ludzie z ISIS, Al Kaida czy zwykli ludzie? - zapytał.

- Zwykli normalni ludzie - odpowiedziano mu.

- Dlaczego nie ma zakazu wjazdu do USA tych ludzi z Iraku?

Odpowiedzi nie otrzymał. Dając film o tym był zupełnie zaskoczony, kiedy w ciągu jednej nocy miał 1.5 miliona obejrzeń a w ciągu kilku następnych dni doszło do 44 milionów.

Ten człowiek był w Iraku i nadal nie rozumie tych ludzi.

Ci ludzie nienawidzą Amerykanów z bardzo ważnych powodów. Podobnie jak Polacy nienawidzą Banderowców.

Wyrządzono im wielką krzywdę!

Różnica jest taka, że dzisiejsi banderowcy to potomkowie TAMTYCH banderowców.

Zadajmy sobie proste pytanie.



Czy Polacy reagowaliby inaczej na ... 'emigrację' dwa miesiące po zakończeniu II wojny hitlerowców do Polski, którą hitlerowcy zniszczyli i wymordowali kilka milionów Polaków i zagrabili mnóstwo zabytków i masę złota? Zniszczyli wiele zabytków, zamienili Warszawę na jedno wielkie pole gruzów?

Ludzie w Iraku są w identycznej sytuacji! Nienawidzą zbrodniarzy amerykańskich z wielką pasją i mają ku temu bardzo wiele powodów i niemal każdy Irakijczyk stracił kogoś bliskiego lub nawet całą rodzinę wymordowaną przez 'bohaterów' USA! Była to identyczna inwazja na Irak, tak jak Hitler zrobił inwazję na Polskę.


W ten sposób USA, Anglia, Niemcy i także Polska wzbudzili u pokrzywdzonych ludzi w Iraku potężny gniew za zbrodnie dokonane na ich narodzie, za masowe kradzieże mienia narodowego i olbrzymiego skażenia radioaktywnego w wielu regionach kraju.

Teraz wystarczy 'zaprosić' według Franciszka emigrantów do USA, Niemiec, Francji, Anglii i nawet do Polski.

Doskonała recepta na masowe przelewanie krwi.

I takiej zbrodni dopuszczają się na swych obywatelach, według planu Kalergiego władze w/w państw!

Wrogiem białych ludzi w Europie nie są Islamiści czy w Polsce Ukraińcy.

Wrogiem są władze, które dążą do wielkiego konfliktu podżegając naszych wrogów i pomijając ich wyzwiska i prowokacje znaczącym przyzwolenie milczeniem.


Wystarczy teraz dać uchodźcom nieco broni i po cichu oznajmić ich, że władze nie interesują się tym, co z tego wyniknie!

Tak jak robią władze nasienia węża w e Francji, Niemczech czy Anglii. Lont na tej bombie ludzkiej nienawiści już się pali i tylko niewiele czasu, aby ta bomba wybuchła.

Nasza nadzieja jedynie w Bogu i jakoś wierzę, że w Polsce do tego Bóg nie dopuści.

Ale przemyślmy sobie tę sytuację. Moim zdaniem - kto myśli inaczej, ten... nie myśli wcale.

To nie Islam jest winny i nie banderowcy.

To władze są wszystkiemu winne!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7510
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

15th Lipiec 2017, 12:20
Nie wiem na ile jest to ważne, ale nastąpiła strzelanina w Jerozolimie. 2 policjantów Izraela zostało zastrzelonych a trzech napastników, najprawdopodobniej palestyńskich także zastrzelono.

https://www.theguardian.com/world/2017/jul/14/shooting-attack-jerusalem-temple-mount-friday-prayers



Wygląda to na ukartowany atak, którego celem jest wywołanie wojny.

Mogę się mylić, ale kiedy każdy napastnik ginie i to natychmiast, widać w tym manipulację, której celem jest... doprowadzenie opinii publicznej do wrzenia i wywołania znacznie większego konfliktu.

Zawsze podczas strzelaniny ktoś przeżyje.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

16th Lipiec 2017, 20:27
https://www.o2.pl/artykul/koniec-tvnu-i-polsatu-oto-na-co-pozwalaja-ustawy-pis-6144816104294529a

TVN, Polsat, RMF FM, Tok FM, Radio Zet - z tymi stacjami mogą pożegnać się Polacy. O takim zagrożeniu napisał Krzysztof Luft, były członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. To efekt zmian w sądownictwie, które wprowadza PiS.

Czyżby szykowała się w Polsce dyktatura?!
Takeshi
Takeshi
Liczba postów : 15
Join date : 18/03/2015

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

6th Sierpień 2017, 09:19
Message reputation : 100% (1 vote)
"Lucyfer" zamienia Europę w piec. Temperatura ponownie przekracza 40 stopni

"Upał wciąż nie opuszcza Europy południowej, częściowo też centralnej. Zaostrza susze, przyczynia się do powstawania pożarów. Do szpitali z powodu zasłabnięć trafia coraz więcej osób.
Upał sprzyja pożarom. Ogień nie oszczędza parków narodowych

Meteorolodzy ostrzegają przed obecna falą upałów. Włosi falę upałów nazwali diabelską, dając jej imię Lucyfera. Temperatura przekraczająca 35-40 stopni Celsjusza panuje w południowej Europie od początku czerwca."

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/lucyfer-zamienia-europe-w-piec-temperatura-ponownie-przekracza-40-stopni,237776,1,0.html

https://wiadomosci.wp.pl/lucyfer-opanowal-europe-ostrzegaja-przez-wyjazdem-takze-do-polski-6151601381861505a

http://metro.co.uk/2017/08/04/heatwave-lucifer-is-making-europe-hot-as-hell-6829236/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

16th Sierpień 2017, 21:15
Message reputation : 100% (3 votes)
Chyba mam wyjaśnienie dla pewnego rodzaju łaski, jaką Bóg okaże osobom, które w czasach końca uwierzą i dostąpią dzięki temu zbawienia.

Oczywiście nie mam tu na myśli pawłowego 'zbawienia z wiary' dla wszystkich rzekomo wierzących i wielce obnoszących się swą pobożnością, bo tacy są zazwyczaj najbardziej zwiedzeni, ale dla ludzi dobrych serc, którzy podczas wydarzeń czasów końca i manifestacji Bożej mocy, oddadzą Panu chwałę i będą szukać u Niego ratunku.

Ostatnio, gdy ukazała się 2 Księga Ezdrasza, były tu na forum pewne niesmaki związane ze zwrotami mówiącymi o wierze. Jednak coś w tym musi być. Nawet Chrześcijanie często opierają się o takie wypowiedzi Isusa, jak ta...

Jana 3

(15) Aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

(16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

(17) Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.

(18) Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego

Sęk w tym, że nasza wiara wyraża się tylko i wyłącznie przez uczynki wynikające z posłuszeństwa wobec Prawa Bożego, czyli 10 Przykazań i nauki Chrystusa, czego Chrześcijanie do końca nie rozumieją, przez co ich wiara jest często zwyczajnie pusta i martwa.

Z powodu działalności władz i religii większość ludzi nie zna Boga Ojca ani Syna i nie rozumie jakie dokładnie mają Oni od nas wymagania. Mimo tego jest jeszcze dość duża część ludzkości, której serca nie przesiąknęły złem do cna i potrafi ona czynić dobro...po prostu są oni zwiedzeni i mają zazwyczaj w mniejszym lub większym stopniu wyprane mózgi.

Dla nich wiara w pełnym tego słowa znaczeniu w chwili obecnej jest często rzeczą niemożliwa do osiągnięcia, bo indoktrynacja skutecznie wymazała z ich pojmowania to, czym jest relacja z Bogiem...długo by pisać.

Chodzi mi o to, że dla takich ludzi Bóg postawi w czasach końca ostatnią szansę, by się przed Nim ukorzyć i oddać Mu chwałę.

Będzie poselstwo 3 aniołów zwiastujących Dobrą Nowinę i 2 Świadków głoszących Prawdę i czyniących cuda.

Jest jeszcze przyjście Chrystusa w celu wyprowadzenia Ludu Bożego na Sąd, co będzie spektakularnym zdarzeniem w rozpoczynającym się wielkim ucisku.

Wtedy wszystko będzie jawne i każdy kto chce znać Prawdę, będzie mógł ją poznać.

Identycznie jak w czasach Isusa!

Gdy był On za pierwszym razem na ziemi, była na niej Światłość - Prawda. Każdy, kto poszedł za Pomazańcem, był świadkiem Jego cudów i nauk.

Sytuacja analogicznie przeniesie się na czasy końca...Isus przyjdzie powtórnie na ziemię, by wyprowadzić zjednoczony Izrael, a każdy kto Mu uwierzy i pójdzie za Nim na pustynię, będzie mógł uzyskać łaskę i szukać zbawienia na Syjonie...


Zachariasza 8

(20) Tak mówi Pan Wszechmocny: Jeszcze będzie tak, że przyjdą ludy i mieszkańcy wielu miast.

(21) Mieszkańcy jednego miasta pójdą do drugiego, mówiąc: Nuże, pójdźmy przebłagać oblicze Pana i szukać Pana Wszechmocny! Ja także pójdę!

(22) I przyjdzie wiele ludów i potężnych narodów, aby szukać Pana Wszechmocny w Jeruzalemie i przebłagać oblicze Pana.

(23) Tak powiedział Pan Wszechmocny: Stanie się w owych dniach, że dziesięciu ludzi ze wszystkich języków narodów odważy się i uchwyci się rąbka szaty jednego Izraelity, mówiąc: Pójdziemy z wami, bo słyszeliśmy, że z wami jest Bóg.


Myślę, że właśnie na tym polegać będzię rola ludzkiej wiary, zwłaszcza u osób będących teraz pod zwiedzeniem. Gdy zobaczą oni, co się dzieje i zorientują się w porę, zawierzając nawoływaniom aniołów oraz świadków, by uciekać z Babilonu, dokonają właściwego wyboru.

Najlepszą ku temu okazją będzie wędrówka za Isusem i Ludem Bożym na pustynię. Każdy, kto uwierzy wtedy w wypełniające się proroctwa i dołączy do exodusu, zbiegnie przed narastającym uciskiem.

I właśnie to potwierdza się także u Ezdrasza...

2 Ks.Ezdrasza 9

(5) Bo jak ze wszystkim, co się wydarzyło na świecie,  początek jest oczywisty i zakończenie się staje jawne;

(6) tak jest także z czasami Najwyższego: początki manifestują się w cudach i w mocnych dziełach, a koniec w karze i znakach.

(7) I stanie się, że każdy, który będzie zbawiony i będzie mógł zbiec ze względu na swe uczynki, lub ze względu na wiarę, przez którą wierzył,

(Cool przeżyje zapowiedziane niebezpieczeństwa i będzie oglądał moje zbawienie, w mojej ziemi, w zasięgu moich granic, które poświęciłem dla siebie od początku.

Jeszcze trochę osób wierzy w Boga, mimo wypaczenia przez władze i religie. Jest u nich jeszcze obawa przed siłą wyższą i starają się być dobrzy i czynić dobro, tyle że Prawda przyjdzie do nich w swoim czasie. Jak pisałem wyżej, dziś w świecie milionów doktryn i nauk nie odróżniają po prostu rzeczywistości od fikcji.

Dobrotliwy Bóg w swym miłosierdziu da wszystkim ostatnią szansę na opamiętanie się, poznanie Prawdy i dokonanie wyboru umożliwiającemu uzyskanie łaski podczas Sądu Bożego.

Wszyscy, którzy tym wzgardzą lub fałszywie przyłączą się do Pana, pozując na gorliwych, spotkają się z Bożym gniewem.


Tak, według mnie i mego zrozumienia Słowa, wygląda istota Bożej łaski, w której wielu osobom, jak chociażby wielkiej rzeszy wychodzącej z ucisku, pomoże właśnie wiara.
Sponsored content

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 25 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach