..."(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka."

Go down

..."(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka." Empty ..."(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka."

Pisanie by Cyryl on 1st Listopad 2015, 08:56

Tutaj przedstawiłem ciekawy wniosek:

Cyryl napisał:Paweł oczywiście bazował na tym, że Abraham ofiarowując swojego syna Izaaka - a potem w zastępstwie baranka - zawarł z Bogiem nowe przymierze. Jakby ktoś nie pamiętał to Bóg zawierał z Abrahamem kilka przymierzy, a potem zawierał inne przymierza z wybranymi potomkami Abrahama czyli Izaakiem i Jakubem oraz potomstwem Jakuba.

Czyli zobaczmy w księgach Starego Testamentu co chwila występują nowe przymierza.... ale to nie oznacza, że starsze przymierza i zawarte w nich obietnice i prawa nie obowiązywały!!! Przymierze całej ludzkości (łącznie z hybrydami i nefilimami) Boga z Noem obowiązuje ciągle. Inne przymierze odnoszą się do określonych narodów!!!

Najwięcej praw które Bóg dał w tych przymierzach obowiązuje Izraelitów.
http://zbawienie.forumotion.com/t121p60-czy-jezus-jest-bogiem

Otóż zauważmy jedno, co powiedział Isus:

Mat 4 napisał:(4) A On odpowiadając, rzekł: Napisano: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.

oraz:

Mat 5 napisał:(17) Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo proroków; nie przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić.

(18) Bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna jota, ani jedna kreska nie przeminie z zakonu, aż wszystko to się stanie.

(19) Ktokolwiek by tedy rozwiązał jedno z tych przykazań najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios.

Otóż zobaczmy każde słowo Boga ma moc twórczą czyli jest:

Prawem obowiązującym całe Stworzenie !!!!

Owo prawo jest wieczne ponieważ jego gwarantem jest wieczny Bóg!!!


Zobaczmy też inną sprawę, otóż tutaj: http://bibliamesjanska.com/Rdz/9.html,
Bóg zawarł przymierze czyli określone prawa i obowiązki obowiązujące Boga i całą ludzkość na wieczność.

Jednak prawa jakie dał Bóg Noemu w tym przymierzu istniały już wcześniej i będą obowiązywać po wieki.

Zobaczmy te prawo:

Rodz. 9 napisał:(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka.

Te prawo co oznacza??? Otóż bardzo wiele.

Otóż każdy człowiek ma ochronę prawną od samego Boga przed morderstwem - czyli bezprawnym odebraniem życia niewinnemu człowiekowi.
Ten nakaz ma logiczny sens. Otóż kim jest człowiek???

Obrazem samego Boga!!!

Zobaczmy jedno Bóg jest ponad całym stworzeniem. Czyli, Bóg może swoim słowem zniszczyć całe Stworzenie, natomiast istoty stworzone przez Boga są wobec niego bezbronne.

Jednak człowieka jak najbardziej można zniszczyć. I co zrobił szatan??? Sprowadził na ludzkość śmierć czyli był zabójca ludzkości:

http://zbawienie.com/cel-szatana.htm

Zobaczmy co Isus mówi o szatanie:

Jana 8 napisał:(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa
.

A teraz zobaczmy jedno, otóż wielu zwykłych ludzi jeśli nienawidzi danych polityków to co robi w pierwszych chwili??? Planuje zamach?? Nie, wpierw daje wyraz swoim morderczym zapędom, swojej nienawiści do rządzących danym państwem poprzez niszczenie ich wizerunków, niszczenie ich obrazów!!! Pamiętajmy niszczenie czyjegoś obrazu czy wizerunku to nie tylko niszczenie zdjęcia ale także negatywna i kłamliwa opinia o czymś.

Zobaczmy też jedno w czarnej magii są laleczki voodoo czyli tworzone są lalki które posiadają czyjeś włosy lub inne rzeczy będż fragmenty DNA znienawidzonej osoby i się tę laleczkę kłuje bądź niszczy!!! Laleczka voodoo to bardzo potężna niszczycielska magia.

Czyli co zrobił szatan w Edenie, że zasłużył sobie na śmierć??

Otóż szatan oprócz tego, że sprowadził na ludzkość śmierć dał wyraz nienawiści do Boga oraz pokazał, że chce Boga - jakby miał okazję - zabić!!!

Tak to wygląda!!! Co Isus powiedział jeszcze:


Mat 12 napisał:(34) Plemiona żmijowe! Jakże możecie mówić dobrze, będąc złymi? Albowiem z obfitości serca mówią usta.

(35) Dobry człowiek wydobywa z dobrego skarbca dobre rzeczy, a zły człowiek wydobywa ze złego skarbca złe rzeczy.

To z serca idzie całe zło. Szatan dał wyraz swojej nienawiści nie tylko do ludzi ale także do Boga!!!

Dziwicie się Bogu, że tak surowo karał za łamanie jego prawa!!!

Dziwicie się Bogu, że tak surowo każe morderców!!!

Przecież, każdy człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga!!!

Dlaczego Bóg ukarał tak surowo aniołów uprawiających seks z kobietami. Ponieważ zanieczyszczając ludzkie DNA zanieczyści obraz Boga!!!

Czyli upadli aniołowie, przypominali człowiek który cennemu obrazowi "Dama z łasiczką" domalowali wąsy i rogi.

Zobaczmy też jedno. Otóż Bóg w tym prawie do Noego powiedział co więcej:

Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana

c.d.n.


Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

..."(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka." Empty Re: ..."(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka."

Pisanie by Milosc on 20th Kwiecień 2016, 13:10

post można usunąć

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach