*** Modlitwa w intencji ***

+27
filtom
Zwykły
huberkinky
Odrodzony
anileve
polskapaw
Iraeneus
Tabitha
przebudzonyzesnu
Hugo
Edwedere
Andrzej
Olo
Skiper
danielkd
lusia
Cyryl
levrone55
efraimita
Liksar
Lotion
Obserwator
Bushi
Gregor
Marysia87
Henry Kubik
Kasia
31 posters
Go down
przebudzonyzesnu
przebudzonyzesnu
Liczba postów : 36
Join date : 11/02/2016

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

21st Luty 2016, 17:24
.


Ostatnio zmieniony przez przebudzonyzesnu dnia 23rd Sierpień 2017, 12:56, w całości zmieniany 1 raz
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

21st Luty 2016, 17:38
Ale dlaczego mielibysmy nie prosić o pomoc w rzeczach na co dzień Very Happy ?

Sama świadomość tego że ktoś napisał że się za Ciebie pomodli doda Ci otuchy, a to już wiele ! Very Happy

Ja się pomodlę. Dodam że najważniejsze w praktycznym. To spokój i dokładne słuchanie poleceń... zdawałem kilka razy niestety. I dużo zależy od egzaminatora i jego " humoru " wiec mam nadzieje że trafisz na porządnego i uczciwego Very Happy

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

21st Luty 2016, 20:41
Jeżeli już mowa o prośbach -nie śmiałam was prosić i męczyłam się z tym sama a Liksar mnie podbudował .

Od pewnego czasu złe rzeczy dzieją sie u mnie w domu.

Mój maź był w szpitalu i spodziewałam sie najgorszego ale moje modlitwy i post pomogły .
Jest w domu i wraca do zdrowia.

W tym samym dniu gdy mąż wyszedł ze szpitala trafiła do niego moja córka.

Nagle pogorszył sie jej wzrok  (nie widziała sie w lusterku)i miała zaburzenia mowy.

Miała już tomografie(niestety)i rezonans który bedzie powtórzony jutro .
Ma powiększoną przysadkę mózgową i z pewnością bedą szukać czegoś co powoduje ucisk nerwu wzrokowego.
Mam nadzieję że niczego nie znajdą.

Proszę z całego serca wspomnicie w swoich modlitwach o dziewczynie imieniem Agnieszka .

Dziękuje wam i niech sie stanie wola Pana.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

21st Luty 2016, 21:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Kasia napisał:Jeżeli już mowa o prośbach -nie śmiałam was prosić i męczyłam się z tym sama a Liksar mnie podbudował .

Kasiu!!!! i nie tylko
Czemu się bijesz z myślami aby nas prosić o modlitwę, nie można mieć wątpliwości i zawsze trzeba się za siebie modlić to jest wskazanie od uczniów Chrystusa, czyli od samego Boga. Mamy się za siebie modlić i nie wątpić w pomoc Ojca, to jest niemalże nakaz prawny!!!!!! Dla nas w niewoli

Z resztą co ja się będę produkowałSmile czytaj Wink

list Jakuba do nas (on też pisze do Izraela na wygnaniu Smile )


Jk 5
(13) Cierpi kto między wami? Niech się modli. Weseli się kto? Niech śpiewa pieśni.

(14) Choruje kto między wami? Niech przywoła starszych zboru i niech się modlą nad nim, namaściwszy go oliwą w imieniu Pańskim.

(15) A modlitwa płynąca z wiary uzdrowi chorego i Pan go podźwignie; jeżeli zaś dopuścił się grzechów, będą mu odpuszczone:

(16) Wyznawajcie tedy grzechy jedni drugim i módlcie się jedni za drugich, abyście byli uzdrowieni. Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego.

(17) Eliasz był człowiekiem podobnym do nas i modlił się usilnie, żeby nie było deszczu; i nie było deszczu na ziemi przez trzy lata i sześć miesięcy.

(18) Potem znowu modlił się i niebo spuściło deszcz, i ziemia wydała swój plon.

(19) Bracia moi, jeśli kto spośród was zboczy od prawdy, a ktoś go nawróci,

(20) Niech wie, że ten, kto nawróci grzesznika z błędnej drogi jego, wybawi duszę jego od śmierci i zakryje mnóstwo grzechów.




I jeszcze jedno do wszystkich którzy się modlą i proszą o cokolwiek Pana:
(przeczytajcie tylko czerwony tekst)
Jk 1
(6) Ale niech prosi z wiarą, bez powątpiewania; kto bowiem wątpi, podobny jest do fali morskiej, przez wiatr tu i tam miotanej.

(7) Przeto niechaj nie mniema taki człowiek, że coś od Pana otrzyma

(8 ) Człowiek o rozdwojonej duszy, chwiejny w całym swoim postępowaniu.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

22nd Luty 2016, 09:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Kasiu mówisz że coś jest z przysadką. Moim zdaniem córka ma problemy z hormonem prolaktyna. To typowe objawy.

Oczywiście zmówie

modlitwę za jej zdrowie.
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez lusia dnia 22nd Luty 2016, 17:31, w całości zmieniany 1 raz

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

22nd Luty 2016, 09:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Kasiu, ja się dołączam z modlitwą na twoją rodzinę, jeżeli jest potrzeba modlitwy to będę się modlił do sutku!
Wiem jak takie modlitwy innych pomagają!! Very Happy

Niech Bóg Was weźmie w opiekę i zapewni Wam wszelkie zdrowie. W ufności Panu nadzieja!

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

23rd Luty 2016, 20:44
Message reputation : 100% (2 votes)
Lusiu,Lotion i Efraimita z głębi mojej duszy dziękuję wam za dobre słowa i modlitwę.

Często jest tak że słowa są większą otuchą niż czyny zwłaszcza gdy braknie pola manewru.

Dziękuję również tym wszystkim którzy nic nie napisali a jednak wzięli mnie pod uwagę (zwłaszcza moją córkę)w swoich modlitwach.

Przed chwilą dowiedziałam się że nie ma żadnych guzów ,guzków czy gruczolaków.
Najgorsze przypuszczenia odpadły .

Wciąż słabo widzi ale myślę że będzie dobrze.

...w końcu Bóg jest miłością i pomaga wszystkim którzy go słuchają.


Teraz czekam aż Marysia potwierdzi o negatywnym wyniku który dostanie ku chwale Naszego Pana.


Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia 24th Luty 2016, 07:51, w całości zmieniany 1 raz

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

24th Luty 2016, 01:25
Message reputation : 100% (2 votes)
Kasiu Kochana, co prawda teraz dopiero przeczytałam o Twoich prośbach - cieszę się, że najgorsze obawy odpadły.
Niemniej będę się za Was cały czas modlić, aby wszystko wróciło do normy I love you

Przebudzonyzesnu - każda prośba jest ważna Smile napisz, jak Ci poszło?


wyniki:
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

25th Luty 2016, 21:32
Message reputation : 100% (5 votes)
Słuchajcie, muszę to napisać Very Happy

Byłam dzisiaj na kontroli u lekarza (swoją drogą bardzo wykształconego, pełniącego najważniejszą rolę w szpitalu Smile ). Ponownie wyjaśnił, że miałam ogromne, wręcz niebywałe szczęście, że guzy nie zaatakowały dalej, że to aż dziwne.
I wiecie, jak to podsumował?????
Że "Ktoś nade mną bardzo mocno czuwa" i abym podziękowała za to Bogu Smile Smile

Chwała Ojcu i Synowi!

efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

25th Luty 2016, 21:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Byłem pewien, że Pan nas wysłucha Very Happy Chwała Naszemu Bogu Very Happy Very Happy
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

25th Luty 2016, 21:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Marysiu nie było innej opcji Very Happy

Pan czuwa nad nami.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

25th Luty 2016, 23:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Bóg dba o swoje owieczki ! sunny




_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

26th Luty 2016, 05:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Kochani i ja dolanczam sie do modlitw o zdrowie i blogoslawienstwo dla tych wszystkich, ktorzy tego potrzebuja. Wasze slowa i wzajemne wsparcie naprawde pomagaja i buduja, a Bog naprawde wysluchuje nasze modlitwy.

Kazde slowo ma swoje znaczenie i swoja moc. Zetknelismy sie tez z badaniami naukowcow nad woda i jej reakcja na ludzkie
emocje i slowa w filmach Woda - Wielka Tajemnica                                  6/9 [lektor PL] audio fixed https://www.youtube.com/watch?v=xW_-m8Q5sXs&index=6&list=PL9E0A8320F1EB8B41

Niestety te wiadomosci o wodzie zostaly wykasowane! i w tej chwili zostaly do ogladniecia tylko 4 ostatnie odcinki.

Tutaj jeszcze inne ciekawe odkrycie o wartosci modlitwy
https://gloria.tv/media/N38b5AVdiKJ

Nie bez przyczyny mowi Isus w Mat.12:36-37

(36) A powiadam wam, że z każdego nieużytecznego słowa, które ludzie wyrzekną, zdadzą sprawę w dzień sądu.

(37) Albowiem na podstawie słów twoich będziesz usprawiedliwiony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony.

Henryk napisal tez, ze kiedy porwala go Fala w oceanie i choc wezwal na pomoc Jehowe - jego wolanie dotarlo do Boga i zostal wraz z znajomym wyrzucony na brzeg. Dlaczego o tym nadmieniam? poprostu Bog wysluchuje wszystkich szczerych modlitw bez wzgledu na stan naszej wiedzy o nim samym.

"Jeśli ogłaszasz nad kimś błogosławieństwo, to słowo to zaczyna pracować, zmieniać duchową rzeczywistość"

"Słowa mają moc, przekonuję się o tym mocniej z dnia na dzień. Jeśli głośno ogłaszasz nad kimś błogosławieństwo, to słowo to zaczyna pracować, rezonować, zmieniać duchową rzeczywistość. Bóg słyszy to wyznanie i nagradza ten krok wiary. Napisałem książkę na ten temat, nie widząc przełomów. Odpowiedź Boga? Białaczka, która poddaje się na dźwięk „Imienia ponad wszelkie imię”, rana, która goi się po Bożym dotknięciu. Bóg jest dobry. Jest wierny."(...) https://gloria.tv/media/FQmn1FxyXqD

Moja prababcia katoliczka - na dziecinne dokazywania, zamiast narzekac lub pomstowac mowila: "dzieci oby was Pan obradowal" oby was blogoslawil. Robmy to samo i wypowiadajmy blogoslawinstwa wszystkim chorym aby byli
uzdrowieni ze wszystkich swoich dolegliwosci.

Proście Ojca – a otrzymacie

Jezus powiedział do swoich uczniów: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą (Mt 7,7-11).


Kochani i ja zostalam wysluchana przez Boga i Bog ulitowal sie nad moja rodzina i oddal nam wnuka.
Nasza walka trawala 2 lata i cztery miesiace!

Dziekuje wam wszystkim za wsparcie w modlitwie Smile
Dziekuje i mojej rodzinie, mojej siostrze (katoliczce) za modlitwy i przepiekne blogoslawienstwo duchowe.
Dziekuje Bogu Wszechmogacemu, ze wysluchal naszych modlitw i wyrwal nas z rak oprawcow i dokonal cudu.

Dnia 13.Stycznia 2016 roku - na rozprawie sadowej, ktora
trwala 5 i pol godziny, pomimo negatywnego orzeczenia 156 Stron "Rzeczoznawcy Psychologa" (masona) sedzina zadecydowala o oddaniu dziecka rodzicom Smile

Kiedy zapytala regionalny Jugendamt jak u nich wyglada
"Rückführung" proces oddawania dzieci rodzicom, urzednik
powiedzial, ze nie wie, bo jeszcze nie oddawali!

Ponizej film o naszym przypadku (moj syn Martin z synowa opowiadaja o swojej tragedii) nakrecony przez dziennikarzy z Europejskiego Parlamentu.

Dodam, ze dziecko zostalo uprowadzone na drugi dzien po porodzie pozbawiajac dziecka matczynego mleka!

Wnuk urodzil sie calkowicie zdrowy dnia 07.09.13 a w Listopadzie tego samego roku przedstawiono na rozprawie sadowej drugi sfalszowany list porodowy z data 12.09.13, ze dziecko urodzilo sie pod wplywem odurzenia alkoholowego i srodkow antydepresyjnych!

Niewyobrazacie sobie do jakich klamstw jest zdolne  to zmijowe plemie!  Sedzia prowadzacy wczesniej nasza sprawe jest kumplem lekarza (Syryjczyka) z oddzialu dzieciecego, ktory byl odpowiedzialny za spreparowanie falszywego listu
porodowego. Dziwnym trafem falszywka z dnia 12.09.13
nie pojawila sie na rozprawie dnia 25.09.13 a dopiero w Listopadzie 2013.

Kochani, nasz Pan jest wielki Smile moze nierychliwy ale sprawiedliwy Smile

Chwalcie, o, dziatki, Najwyższego Pana,
Niech Mu jednemu cześć będzie śpiewana.

Niech imię Pańskie przebłogosławione
Po wszystkie wieki będzie uwielbione.

Gdzie wschodzi słońce i kędy zapada,
Niechaj świat Boską chwałę opowiada.

Pan ma narody wszystkie pod nogami.
Jego się chwała wznosi nad gwiazdami.

Kto się wżdy z Panem tym porówna, który
Wysoko siedząc, z swej niebieskiej góry

I co na niebie, i co jest na ziemi,
Oczyma widzi nieuchronionymi.

On ubogiego z nędzy wyprowadzi
I z książętami na ławie posadzi.

On niesie radość dla niepłodnej matki,
Miłe w jej domu rozmnażając dziatki.

Chwała bądź Bogu  ........................... ( w Trójcy jedynemu, )
Ojcu, Synowi, Duchowi Świętemu.

Jak na początku i zawsze, i ninie,
Niech imię Pańskie na wiek wieków słynie.
http://www.spiewnik.com/wyswietl.php?numer=12778


Rechtliche Komplikationen bei nicht einvernehmlicher Adoption in Europa
http://europarltv.europa.eu/de/player.aspx?pid=2aa52cb3-0525-4eb3-82c8-a58b00becb6c
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

26th Luty 2016, 07:59
Message reputation : 100% (1 vote)
Bóg Ojciec Nasz Wspaniały i Mądry a także Litościwy.
Wysłuchuje modlitw ze szczerego serca. Daje nam dowody swojej obecności, że nie jesteśmy sami i możemy na Niego liczyć. To wspaniała nowina!
Te wszystkie informacje z ostatniego czasu o zadziałaniu naszego Ojca w różnych sprawach (także w mojej Smile ) świadczy dobitnie o Jego Dobrej Woli, że wysłuchuje tych co go proszą wytrwale i się przed Nim ukorzą.

Błogosławiony Nasz Ojciec, który jest w Niebie. Chwała Panu! cheers

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

26th Luty 2016, 08:45
Message reputation : 100% (2 votes)
Błogosławiony jest Bóg, Pan Zastępów, a Moc Jego jest potężna i nie ma końca!! bounce

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem od pewnego czasu pod takim wrażeniem, że nie mogę wyjść z podziwu!

Ostatnio wszelkie modlitwy są spełniane niemalże od ręki, prosisz - otrzymujesz..zauważyliście to???

Wiecie co to oznacza??

Że Ojciec daje wymowne znaki, że Jego wileki dzień jest już blisko!!

On nas przygotowuje na swoją obecność, byśmy mogli ją już poczuć i zachęcać innych do nawoływania do Niego!!

Ojciec jest skłonny, by ująć się za nami i uświęcić swoje Imię!!

Wzywajmy Go zatem!!


cheers
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

26th Luty 2016, 10:00
Dziękuję Ci o Wielki i Wszechpotęrzny Boże za to że "odkryles" przed nami Tajemnicę ukrytą przed okiem ludzkim od założenia świata Smile

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7480
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

26th Luty 2016, 10:21
Message reputation : 100% (1 vote)
W wielu wersetach Bóg nas prosi, abyśmy Go prosili. Chodzi o czasy końca. Dlatego może zbytni nacisk wywieram na wielu aby bardziej się angażowali.

Jedna przestroga. Błagania z różańcem w ręku czy obrazem Maryi w domu czy jakiegokolwiek łamania Prawa Bożego nie trafiają do Boga.

Trzeba robić wszystko, co możliwe, aby być przed Bogiem czystym, aby Bóg nas wysłuchał.

I ten przypadek z Marysią to nie jest przypadek. Bóg i nas wysłuchał i ją wysłuchał. Tak to w kontekście wygląda.

Jeszcze raz dużymi literami:

Bóg nas prosi, abyśmy Go prosili, pod warunkiem naszych czystych serc!

Nie wiemy ilu nas potrzeba, aby nasze modlitwy do Boga spowodowały jego akcję ratunkową Słowian.

Ale Bóg to wyraźnie nam sugeruje.

Dlatego zacznijmy się przyzwyczajać do Jego słownictwa.

A On to Bóg Izraela czyli Słowian, Bóg Abrahama. Izaaka i Jakuba (Izraela)

A to oznacza, jeżeli Jego Lud zaczyna się korzyć, oczyszczać i błagać Go o pomoc, On owej pomocy z chęcią udzieli, nawet bałwochwalców, którzy o to nie proszą, ale zrobi to dla swego imienia.



Mam na myśli ratowanie Polski i innych słowiańskich krajów.


Zdajmy sobie sprawę z tego, że mamy paszporty do Królestwa Bożego i tylko Słowianie maja prawo do tych paszportów w okresie czasów końca.


Mam na myśli ludzi mieszkający w krajach słowiańskich i miłujących Boga, nawet jeżeli nie są Polakami. Z Egiptu wyszło sporo przyjaciół Izraelitów, czyli Egipcjan i pozostawali na tych samych prawach, na jakich byli Izraelici.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

29th Luty 2016, 22:55
Message reputation : 100% (1 vote)


W imieniu Klaudyny ( czytelniczki forum ) proszę o modlitwę za jej rodzinę. Oto aby miała siłę do wychowywania dzieci , była wsparciem dla męża, aby mąż przejrzał na oczy i otworzył się na Bożą prawdę, oraz o duuuużo zdrowia dla jej dzieci Very Happy

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

1st Marzec 2016, 07:27
Muszę się pomodlić za kilka osób, to przy okazji dołączę siostre Smile
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

1st Marzec 2016, 09:54
I ja zatem dołączę prośbę do codziennej modlitwy Smile

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

2nd Marzec 2016, 16:56
Oczywiście ja również.....
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

2nd Marzec 2016, 17:05
Message reputation : 100% (1 vote)
[img]*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 2nsvtoo[/img]

Dzisiaj na naszej grupie : https://www.facebook.com/groups/562616557238245/564216977078203/?notif_t=like

o godzinie 20: 00 będziemy się modlić o Wyzwolenie z niewoli . Zapraszamy do dołączenia Smile !

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

16th Marzec 2016, 11:51
Message reputation : 100% (2 votes)
Jeśli ktoś che się przyłączyć do modlitwy ze mną o 20;00 w intencji pewnego 80 letniego człowieka ( ojciec mojego szefa). Doznał urazu kręgu szyjnego i nie jest zdecydowany na operację. Jeśli się odbędzie ma powodzenie jedynie 20% szans.Jeśli się nie zdecyduje, może w każdym momencie dojść do śmierci poprzez zerwania rdzenia. Pan Środa to samotny człowiek i jest zdezorientowany. Będę dziś prosił w jego sprawie Pana o to by się zdecydował i operacja zakończyła się pomyślnie.
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

16th Marzec 2016, 12:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Bushi , jestem z Tobą o 20:00....
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

27th Kwiecień 2016, 14:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Drodzy bracia i siostry.

Chciałbym Was poprosić o małą rzecz, abyście przy okazji wspomnieli w swych modlitwach o zdrowie dla mojej mamy.

Mama jest przed 60tką, ale trzyma formę tak, że wygląda teraz jakby miała 40stkę. Zaczęła parę lat temu należycie dbać o zdrowie, poznała wiele ukrywanych faktów i udało jej się pozbyć wielu długoletnich dolegliwości.

Niestety u mamy pojawiły się jakieś przemiany pod paznokciem u palca stopy, mogące wskazywać na pewien rodzaj nowotworu i dostała jakiś bolączek w okolicy brzucha.
Była dziś na pobraniu tkanki paznokcia do analizy i czekają ją jeszcze badania wnętrza...gastro i kolonoskopia.

Martwie się bardzo, żeby nie wyszło nic złego. Nie wyobrażam sobie żeby coś jej się stało i bardzo bym chciał, żeby weszła razem z nami do Królestwa.

Wspomnicie o pomyślność dla mojej mamy i by badania wykazały, że wszystko jest oki??

Z góry Wam bardzo dziękuję i niech Bóg Wam błogosławi!! Smile
Sponsored content

*** Modlitwa w intencji *** - Page 4 Empty Re: *** Modlitwa w intencji ***

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach