*** Modlitwa w intencji ***

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Re: *** Modlitwa w intencji ***

Pisanie by Odrodzony on 3rd Styczeń 2018, 08:11

Bushi, współczuję Ci bardzo bracie mój…

Ale wierzę, tak samo jak i Ty, że to rozstanie i Twoje cierpienie jest tylko chwilowe, bo za jakiś czas znowu zobaczysz się z Twoją mamą w królestwie naszego Ojca.

Poza tym jest tak, jak napisałeś - tylko Bóg wie, co jest naprawdę dobre dla każdego Jego dziecka, w tym także dla Twojej mamy.

Niech Bóg i Pan Isus zawsze będą przy Tobie i dadzą Ci siłę do przetrwania tych bolesnych dla Ciebie chwil!!!

Odrodzony

Liczba postów : 295

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 3rd Styczeń 2018, 08:18

Bushi ... nie potrafię nic szczególnego napisać ale ... jestem z Tobą, pomodlę się ... ogarnia mnie wzruszenie tak jak by mi ktoś bliski umarła ...

wierzę tak jak tutaj inni że Twoją mamę czeka już tylko lepszy los i szczęście bycia bliżej Boga ... nie musi się już trudzić i znosić znoju tego żywota ...

Bushi ... siły i wytrwałości i wiary Ci życzę ..
Iraeneus

Liczba postów : 528

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 3rd Styczeń 2018, 16:34

Bushi u mnie minęło cztery lata jak Pan Bóg zdecydował by moi rodzice odeszli razem tego samego dnia.

Moja tęsknota za nimi jest taka sama dzisiaj jak i wtedy.

Dałam radę bo jak i ty wiesz zobaczymy ich w krótce.

Niech Pan Bóg wspomoże cię w tych najbliższych dniach.

Kasia

Liczba postów : 1177

Powrót do góry Go down

Pisanie by efraimita on 4th Styczeń 2018, 00:10

Marcin nie będę się silił na ludzkie pocieszanie, bo ciężko jest człowiekowi pocieszyć dusze brata po zmarłej bliskiej osobie. Więc pozwól tylko, że zacytuję słowa proroków, które mi pomagały w takich momentach i dawały dużo nadziei. Zawsze mam je w uszach w ciężkich chwilach rozstania.

Iz 26
(19) Ożyją twoi umarli, twoje ciała wstaną, obudzą się i będą radośnie śpiewać ci, którzy leżą w prochu, gdyż twoja rosa jest rosą światłości, a ziemia wyda zmarłych.

(20) Wejdź więc, mój ludu, do swoich pokojów i zamknij swoje drzwi za sobą, skryj się na chwilkę, aż przeminie gniew!

(21) Bo oto Pan wyjdzie ze swojego miejsca, aby ukarać mieszkańców ziemi za ich winę; wtedy ziemia odsłoni krew na niej przelaną i już nie będzie ukrywała swoich zabitych.

Oz 6
(1) Chodźcie, zawróćmy do Pana! On nas rozszarpał, On nas też uleczy, zranił i opatrzy nasze rany!

(2) Po dwóch dniach wskrzesi nas do życia, trzeciego dnia podniesie nas i będziemy żyli przed jego obliczem.

(3) Starajmy się więc poznać, usilnie poznać Pana; że go znajdziemy, pewne jest jak zorza poranna, i przyjdzie do nas jak deszcz, jak późny deszcz, który zrasza ziemię!

Przy okazji nasuwa mi się taki wniosek, że niemal każda śmierć dziś na ziemi jest to tak naprawdę przelana krew! Krew przelana przez siły przeciwne Bogu, które doprowadzają nasze organizmy na skraj wyczerpania i umieramy z powodu ich działalności. Nie wiem czy są tacy ludzie dziś na ziemi którzy zasypiają w sposób naturalny nie budząc się już do życia tak jak to opisuje biblia na przykładzie wybranych przez Boga. Każda śmierć dzisiaj z powodu choroby wywołanej przez naszą cywilizację to PRZELANA KREW, która woła z ziemi do Boga. Często nie bez naszej winy ale jednak. Dla mnie śmierć moich bliskich na raka, zawał, wylew i inne dziadostwo w postaci chorób cywilizacyjnych, które tak pięknie medycznie spokojnie i kojąco nazywają to krew przelana na moich bliskich przez nasienie węża i woła o pomstę do Boga.
Nie na darmo Bóg nas pociesza i obiecuje sprawiedliwość, ta krew zostanie pomszczona. On wie lepiej niż my jak wielka jest wina szatana i jego hordy za śmierć tych którzy odeszli często w ogromnych męczarniach choroby. To nie choroba która wzięła się znikąd, to przelana krew. Pomsty dokona nasz Bóg, który jest Bogiem sprawiedliwym i surowym dla tych którzy podnieśli rękę na Jego lud.
Tak więc Marcin modlę się za Ciebie i wołam do Boga aby także i śmierć Twojej mamy nie została bez pomsty u naszego Pana. Trzymaj się bracie.
efraimita

Liczba postów : 279

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 25th Luty 2018, 19:55

Moi Drodzy,

Chciałbym was prosić o modlitwę za Lotiona, ponieważ nasz brat nabawił się nagłych problemów zdrowotnych i znajduje się obecnie w szpitalu na badaniach i obserwacji. Nie wiadomo co dokładnie się dzieje i czekam na informacje, pomóżmy mu prośbą do Boga o wsparcie w tej chwili.

Z góry dziękuję w imieniu Krzyśka!

Obserwator

Liczba postów : 1268

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 27th Luty 2018, 16:34

Hej!

Okazało się, że Krzysztof nabawił się zapalenia wyrostka robaczkowego i będzie miał usuwany.

Proszę Was jeszcze raz o modlitwę za Krzyśka i jego szybki powrót do zdrowia.

Obserwator

Liczba postów : 1268

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 27th Luty 2018, 18:48

Też kiedyś miałem, to raczej łatwa operacja, ale różnie to bywa, ja mało co się nie przekręciłem.

Pomodlimy się by wszystko poszło dobrze!
Bushi

Liczba postów : 463

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 27th Luty 2018, 20:45

Jasne... Krzyśku, trzymaj się !!!
Olo

Liczba postów : 460

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 27th Luty 2018, 21:59

Niech Krzysztofowi Bóg szybko przywróci zdrowie !!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1111

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 4th Marzec 2018, 16:48

Lotion widzę że cię widzę cheers na forum Very Happy

Będzie żyło? Razz

Powrotu do zdrowia z Panem Bogiem życzę Very Happy Very Happy Very Happy
Kasia

Liczba postów : 1177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 4th Marzec 2018, 17:39

Kochani
Bardzo dziękuję Bogu i wszystkim z was, którzy się za mnie modlili. Very Happy

Przydało się, stan był ciężki, decydowały godziny..

tym razem dzięki Bogu nfz'towi nie udało się mnie zabić, choć próbowali, skoro nadarzyła się szansa...

Jestem już w domu,

Teraz kwestia dojścia do siebie.

Niech wam Bóg błogosławi bounce bounce bounce
Lotion

Liczba postów : 186

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Powrót do góry