*** Modlitwa w intencji ***

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Re: *** Modlitwa w intencji ***

Pisanie by Odrodzony on 3rd Styczeń 2018, 08:11

Bushi, współczuję Ci bardzo bracie mój…

Ale wierzę, tak samo jak i Ty, że to rozstanie i Twoje cierpienie jest tylko chwilowe, bo za jakiś czas znowu zobaczysz się z Twoją mamą w królestwie naszego Ojca.

Poza tym jest tak, jak napisałeś - tylko Bóg wie, co jest naprawdę dobre dla każdego Jego dziecka, w tym także dla Twojej mamy.

Niech Bóg i Pan Isus zawsze będą przy Tobie i dadzą Ci siłę do przetrwania tych bolesnych dla Ciebie chwil!!!

Odrodzony

Liczba postów : 317

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 3rd Styczeń 2018, 08:18

Bushi ... nie potrafię nic szczególnego napisać ale ... jestem z Tobą, pomodlę się ... ogarnia mnie wzruszenie tak jak by mi ktoś bliski umarła ...

wierzę tak jak tutaj inni że Twoją mamę czeka już tylko lepszy los i szczęście bycia bliżej Boga ... nie musi się już trudzić i znosić znoju tego żywota ...

Bushi ... siły i wytrwałości i wiary Ci życzę ..
Iraeneus

Liczba postów : 538

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 3rd Styczeń 2018, 16:34

Bushi u mnie minęło cztery lata jak Pan Bóg zdecydował by moi rodzice odeszli razem tego samego dnia.

Moja tęsknota za nimi jest taka sama dzisiaj jak i wtedy.

Dałam radę bo jak i ty wiesz zobaczymy ich w krótce.

Niech Pan Bóg wspomoże cię w tych najbliższych dniach.

Kasia

Liczba postów : 1190

Powrót do góry Go down

Pisanie by efraimita on 4th Styczeń 2018, 00:10

Marcin nie będę się silił na ludzkie pocieszanie, bo ciężko jest człowiekowi pocieszyć dusze brata po zmarłej bliskiej osobie. Więc pozwól tylko, że zacytuję słowa proroków, które mi pomagały w takich momentach i dawały dużo nadziei. Zawsze mam je w uszach w ciężkich chwilach rozstania.

Iz 26
(19) Ożyją twoi umarli, twoje ciała wstaną, obudzą się i będą radośnie śpiewać ci, którzy leżą w prochu, gdyż twoja rosa jest rosą światłości, a ziemia wyda zmarłych.

(20) Wejdź więc, mój ludu, do swoich pokojów i zamknij swoje drzwi za sobą, skryj się na chwilkę, aż przeminie gniew!

(21) Bo oto Pan wyjdzie ze swojego miejsca, aby ukarać mieszkańców ziemi za ich winę; wtedy ziemia odsłoni krew na niej przelaną i już nie będzie ukrywała swoich zabitych.

Oz 6
(1) Chodźcie, zawróćmy do Pana! On nas rozszarpał, On nas też uleczy, zranił i opatrzy nasze rany!

(2) Po dwóch dniach wskrzesi nas do życia, trzeciego dnia podniesie nas i będziemy żyli przed jego obliczem.

(3) Starajmy się więc poznać, usilnie poznać Pana; że go znajdziemy, pewne jest jak zorza poranna, i przyjdzie do nas jak deszcz, jak późny deszcz, który zrasza ziemię!

Przy okazji nasuwa mi się taki wniosek, że niemal każda śmierć dziś na ziemi jest to tak naprawdę przelana krew! Krew przelana przez siły przeciwne Bogu, które doprowadzają nasze organizmy na skraj wyczerpania i umieramy z powodu ich działalności. Nie wiem czy są tacy ludzie dziś na ziemi którzy zasypiają w sposób naturalny nie budząc się już do życia tak jak to opisuje biblia na przykładzie wybranych przez Boga. Każda śmierć dzisiaj z powodu choroby wywołanej przez naszą cywilizację to PRZELANA KREW, która woła z ziemi do Boga. Często nie bez naszej winy ale jednak. Dla mnie śmierć moich bliskich na raka, zawał, wylew i inne dziadostwo w postaci chorób cywilizacyjnych, które tak pięknie medycznie spokojnie i kojąco nazywają to krew przelana na moich bliskich przez nasienie węża i woła o pomstę do Boga.
Nie na darmo Bóg nas pociesza i obiecuje sprawiedliwość, ta krew zostanie pomszczona. On wie lepiej niż my jak wielka jest wina szatana i jego hordy za śmierć tych którzy odeszli często w ogromnych męczarniach choroby. To nie choroba która wzięła się znikąd, to przelana krew. Pomsty dokona nasz Bóg, który jest Bogiem sprawiedliwym i surowym dla tych którzy podnieśli rękę na Jego lud.
Tak więc Marcin modlę się za Ciebie i wołam do Boga aby także i śmierć Twojej mamy nie została bez pomsty u naszego Pana. Trzymaj się bracie.
efraimita

Liczba postów : 284

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 25th Luty 2018, 19:55

Moi Drodzy,

Chciałbym was prosić o modlitwę za Lotiona, ponieważ nasz brat nabawił się nagłych problemów zdrowotnych i znajduje się obecnie w szpitalu na badaniach i obserwacji. Nie wiadomo co dokładnie się dzieje i czekam na informacje, pomóżmy mu prośbą do Boga o wsparcie w tej chwili.

Z góry dziękuję w imieniu Krzyśka!

Obserwator

Liczba postów : 1278

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 27th Luty 2018, 16:34

Hej!

Okazało się, że Krzysztof nabawił się zapalenia wyrostka robaczkowego i będzie miał usuwany.

Proszę Was jeszcze raz o modlitwę za Krzyśka i jego szybki powrót do zdrowia.

Obserwator

Liczba postów : 1278

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 27th Luty 2018, 18:48

Też kiedyś miałem, to raczej łatwa operacja, ale różnie to bywa, ja mało co się nie przekręciłem.

Pomodlimy się by wszystko poszło dobrze!
Bushi

Liczba postów : 480

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 27th Luty 2018, 20:45

Jasne... Krzyśku, trzymaj się !!!
Olo

Liczba postów : 460

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 27th Luty 2018, 21:59

Niech Krzysztofowi Bóg szybko przywróci zdrowie !!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1145

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 4th Marzec 2018, 16:48

Lotion widzę że cię widzę cheers na forum Very Happy

Będzie żyło? Razz

Powrotu do zdrowia z Panem Bogiem życzę Very Happy Very Happy Very Happy
Kasia

Liczba postów : 1190

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lotion on 4th Marzec 2018, 17:39

Kochani
Bardzo dziękuję Bogu i wszystkim z was, którzy się za mnie modlili. Very Happy

Przydało się, stan był ciężki, decydowały godziny..

tym razem dzięki Bogu nfz'towi nie udało się mnie zabić, choć próbowali, skoro nadarzyła się szansa...

Jestem już w domu,

Teraz kwestia dojścia do siebie.

Niech wam Bóg błogosławi bounce bounce bounce
Lotion

Liczba postów : 192

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 5th Maj 2018, 10:21

Dzień dobry

Chciałam przypomniec iż odbedzie sie 3 z kolei Modlitwa do Boga Izraela.

11 czerwiec o 20

Wszyscy są zaproszeni
Chwalmy Boga Izraela !

Psalm 106.44

"(44) Lecz wejrzał na ich niedolę I wysłuchał ich wołania.
(45) Przypomniał sobie o swym przymierzu z nimi I zlitował się według wielkiej łaski swojej.
(46) Wzbudził dla nich miłosierdzie U wszystkich, którzy ich uprowadzili w niewolę.
(47) Zbaw nas, Panie, Boże nasz, I zgromadź nas spośród narodów, Abyśmy dziękowali imieniu twemu świętemu I aby naszą chlubą było uwielbianie ciebie!
(48) Błogosławiony Pan, Bóg Izraela, od wieków na wieki! Niech wszystek lud powie: Niech się stanie! Chwalmy Pana!"

Ostatnio zmieniony przez lusia dnia 2nd Czerwiec 2018, 07:57, w całości zmieniany 1 raz
lusia

Liczba postów : 559

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 5th Maj 2018, 14:53

Bardzo dobry pomysł.

Ale... bym to nieco zmienił.

A co powiecie na coś takiego.

Każdego sabatu, co tydzień, każdy z nas wierzący w Boże obietnice, na samym początku dnia celebrowania sabatu odmówi Ojcze Nasz oraz ten psalm 106:44-48.

Dlaczego?

Ponieważ słowa to dźwięk, który często nie ma znaczenia u Boga, jeżeli nie jest wsparty jakimś konkretnym czynem.

Żadne modlitwy nie maja wartości w obliczu łamania Prawa Bożego.

Jednym z takich praw jest Prawo Sabatu.

Każdy z nas ma wiele dobrych uczynków. Im więcej przypadków szanowania Prawa, tym lepiej.

Sabat jest Bożym przykazaniem, i dla nas i dla Boga. Nam daje odpoczynek a Bogu przynosi chwałę.

Celebrowanie sabatu jest poważnym krokiem ku Bogu. Dlatego Bóg będzie chciał naszych modlitw wysłuchać, jeżeli są wsparte czynem - posłuszeństwem względem Jego Przykazania.

Nie musi to być na pokaz dla innych ale na pokaz... Bogu.

Powiedzmy Mu, że my na serio chcemy Jego Prawa i Jego Królestwa.

Nie poprzez słowa ale poprzez nasze uczynki.

Po prostu dajmy Bogu ofiarę Sabatu, aby nas wysłuchał.

Jak myślicie? Czy wtedy nas Bóg wysłucha?

A jeżeli nas wysłucha i nagle nasza ochrona z Jego rąk stanie się rzeczywistością, co następnego uczynimy, aby Go uczcić!?

Nie powiem co ja robię aby jakoś przeżyć te czasy.

Ale pomyślmy nieco głębiej, cóż możemy zrobić, aby Bóg był zadowolony z tego, że ma część swojego Ludu, który Go miłuje i jest gotowy na wiele ku Jego Chwale.

W sumie... bez sabatu nasze modlitwy nie mają zbyt wielkiej wartości.

Bóg domaga się posłuszeństwa a nie ofiary
.
huberkinky

Liczba postów : 169

http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 11th Czerwiec 2018, 08:23

Propozycja modlitwy:

Modlitwa

Psalm 44

"Przewodnikowi chóru. Pieśń pouczająca synów Koracha.
(2) Boże, na własne uszy słyszeliśmy, Ojcowie nasi opowiadali nam O dziele, którego dokonałeś za dni ich, W czasach dawnych.
(3) Tyś ręką swoją wypędził narody, a ich osadziłeś; Wytępiłeś lud, a ich rozkrzewiłeś.
(4) Bo nie mieczem swoim zdobyli ziemię Ani ramię ich pomogło im, Lecz prawica twoja i ramię twoje Oraz światło oblicza twego, gdyż ich sobie upodobałeś.
(5) Tyś sam królem moim, Boże; Dajże Jakubowi wybawienie!
(6) Dzięki tobie porazimy nieprzyjaciół naszych, Przez imię twoje zdepczemy przeciwników naszych.
(7) Bo nie na łuku moim polegam Ani mnie miecz mój nie ocali.
(Cool Aleś nas Ty wybawił od nieprzyjaciół naszych, A nienawidzących nas wstydem okryłeś.
(9) Każdego dnia chlubimy się Bogiem I imię twoje wiecznie wyznawać będziemy. Sela.
(10) A jednak opuściłeś i zawstydziłeś nas, I nie wyruszyłeś z wojskami naszymi.
(11) Sprawiłeś, że cofnęliśmy się przed nieprzyjacielem, A ci, którzy nas nienawidzą, złupili nas.
(12) Wydałeś nas jak owce na żer I rozproszyłeś nas między narodami.
(13) Sprzedałeś lud swój za darmo I nic nie zyskałeś z ich sprzedaży.
(14) Wystawiłeś nas na wzgardę sąsiadom naszym, Na drwiny i na pośmiewisko tym, którzy nas otaczają.
(15) Uczyniłeś nas tematem przysłowia wśród narodów, Ludy kiwają głową nad nami.
(16) Co dzień hańba moja jest przede mną, A wstyd okrywa oblicze moje
(17) Na głos bluźniercy i szydercy, Gdy mam przed sobą mściwego nieprzyjaciela.
(18) To wszystko przyszło na nas, A jednak nie zapomnieliśmy ciebie I nie sprzeniewierzyliśmy się przymierzu twemu.
(19) Serce nasze nie odwróciło się od ciebie, A kroki nasze nie zeszły ze ścieżki twojej.
(20) Rozbiłeś nas tam, gdzie grasują szakale, I okryłeś nas cieniem śmierci.
(21) Gdybyśmy byli zapomnieli imienia Boga naszego, A wyciągnęli ręce nasze do Boga cudzego:
(22) Czyżby Bóg tego nie odkrył? Wszak On zna skrytości serca.
(23) Ale z powodu ciebie co dzień nas zabijają, Uważają nas za owce ofiarne.
(24) Obudź się! Dlaczego śpisz, Panie? Przebudź się, nie odrzucaj nas na wieki!
(25) Dlaczego zakrywasz oblicze twoje, Zapominasz o nędzy i udręce naszej?
(26) Powalona bowiem w proch jest dusza nasza, Przylgnęło do ziemi ciało nasze.
(27) Powstań, przyjdź nam z pomocą I wyzwól nas dla łaski swojej!"
lusia

Liczba postów : 559

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Powrót do góry