Watykan - Wielka Nierządnica

+38
Odrodzony
ikiro
Aleksander
Łukasz.s
Wróg Kozłów
przebudzonyzesnu
Tabitha
Andrzej
efraimita
Iraeneus
Lotion
Takeshi
anileve
piotrek123
Liksar
Jacek86
polskapaw
Gregor
Skiper
krissss
Milosc
zipek
Arkadia
Hugo
anowi
Bushi
Mutu
Olo
Szymon
Marysia87
lusia
Cyryl
Kobieta
Edwedere
Zwykły
Kasia
Obserwator
Henry Kubik
42 posters
Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

28th Wrzesień 2015, 02:13
Message reputation : 100% (1 vote)
Jezuici przecież zostali zlikwidowani przez samego papieża:


wikipedia napisał:

Kasata zakonu[edytuj | edytuj kod]

Prokatolicka działalność jezuitów skierowała przeciw nim wojujących z Kościołem filozofów oświecenia, a także protestantów i jansenistów. Oskarżali oni Towarzystwo o bunty, rozruchy, waśnie i zgorszenia[6]. Skutkiem tego królowie z dynastii Burbonów we Francji, Hiszpanii i Obojgu Sycylii wypędzili jezuitów ze swych posiadłości, a następnie zażądali od papieża całkowitego zniesienia zakonu.
Za dyktatury antyklerykalnego markiza Pombala jezuici zostali usunięci z Portugalii. We Francji opanowany przez jansenistów paryski parlament domagał się przeprowadzenia reorganizacji zakonu. Jezuici oparli się presji, a ich generał Lorenzo Ricci (a według innych źródeł papież Klemens XIII) miał wyrzec wówczas pamiętne słowa: Sint ut sunt, aut non sint (Niech będą jak są, albo niech nie będą)[7].

Szczegółowe okoliczności kasaty zakonu[edytuj | edytuj kod]

Bezpośrednią przyczyną wygnania jezuitów z najpotężniejszego państwa europy – Francji była sprawa ojca La Valette’a, przełożonego na Martynice. La Valette zaciągnął kredyt na działalność handlową misji, jednak nie był w stanie terminowo spłacić długu, który m.in. wobec pewnej spółki handlowej z Marsylii osiągnął wysokość dwóch i pół miliona liwrów. Generał Ricci odmówił spłaty długu La Valette’a, argumentując, że to La Valette pogwałcił prawo zakonu, które zabraniało swym członkom prowadzenia interesów z pozycji zarządzającego lub partnera, wobec czego Towarzystwo nie ponosi za te długi odpowiedzialności. Spółka z Marsylii pozwała zakon do sądu, który nakazał Towarzystwu spłatę długów La Valette’a. Jezuici odwołali się do Parlamentu Paryżu (owładniętego przez wrogich im jansenistów), który wydał orzeczenie na ich niekorzyść, a następnie zaczęto dokładniej badać nauczanie jezuitów. W tym celu sporządzono zestawienie nauk zawartych w dziełach 146 jezuitów, jakie się ukazały od XVI wieku – głównie z zakresu teologii moralnej i kazuistyki. Zestawienie to opublikowano w jednym grubym tomie w formacie folio. W dniu 5 marca 1762 roku w parlamencie francuskim rozpoczęto obrady na temat nauk jezuitów. W rezultacie tych obrad w lipcu 1762 roku Parlament uznał działalność Towarzystwa Jezusowego za szkodliwą dla interesów narodu francuskiego i przygotował odpowiednie zarządzenie o usunięciu zakonników z kraju, które król podpisał dopiero w listopadzie 1764 roku.
W Hiszpanii, podobnie jak w Portugalii, rząd rozpoczął politykę antykościelną. W wyniku tego wybuchł bunt mieszczan Madrytu (1766). O jego organizację oskarżono jezuitów i na mocy dekretu Karola III z dnia 1 IV 1767 r. wypędzono ich z kraju oraz jego kolonii. Z Neapolu (rządzonego również przez Burbonów) jezuitów wygnano w listopadzie 1767 r.
Wkrótce potem zaczęto domagać się od papieża kasaty zakonu. W roku 1769 pod naciskiem Burbonów (zastosowano weto w stosunku do 23 kandydatów) papieżem został wybrany Klemens XIV, który został zmuszony do obietnicy likwidacji całego Towarzystwa. W 1772 zamknął on kolegium jezuickie w Rzymie, a następnie wszystkie ich domy i kościoły w krajach papieskich. Ostatecznym ciosem dla jezuitów było jego brewe Dominus ac Redemptor, którym uginając się pod presją polityczną koalicji przewodzonej przez Burbonów zniósł oficjalnie, formalnie Towarzystwo Jezusowe we wszystkich krajach. Sposób przeprowadzenia kasaty zakonu określiła powołana 13 VIII 1773 specjalna kongregacja kardynałów i konsultorów do wykonania brewe kasacyjnego, ustanowiona przez papieża, która 18 VIII 1773 wydała odpowiednie szczegółowe pismo. Klemens XIV w brewe kasacyjnym zastrzegł jego ważność i moc wykonawczą na określonym terenie od decyzji monarchy panującego w danym kraju. Na terenie Rzeczypospolitej majątkiem pojezuickim z polecenia królewskiego zajęły się Komisje Rozdawnicze Koronna i Litewska.
W przeddzień kasaty jezuici liczyli 41 prowincji z 24 domami profesów i 1538 domami, kolegiami, nowicjatami, seminariami, konwiktami, rezydencjami i misjami. Jezuitów w 1773 roku było 22,5 tys.

Od papieskiej kasaty do roku 1814[edytuj | edytuj kod]

Król pruski Fryderyk II nie zgodził się na ogłoszenie w swym kraju treści breve Dominus ac Redemptor noster. W rękach jezuitów pozostał Uniwersytet Wrocławski z wydziałem teologicznym i w razie kasaty kandydaci na kapłanów musieliby wyjeżdżać na studia teologiczne do innych krajów, co było sprzeczne z założeniami polityki króla. Kasata zakonu nastąpiła jednak w Prusach kilka lat później. Caryca Katarzyna II demonstrując swą niezależność od polityki Burbonów, na złość papiestwu, a także w uznaniu dla wysokiego poziomu edukacji w kolegiach, pozwoliła jezuitom pozostać na terenach pozyskanych rok wcześniej podczas I rozbioru Polski. Tamtejsi jezuici wybrali tymczasowego wikariusza generalnego – Stanisława Czerniewicza, który w liście do następcy Klemensa XIV – papieża Piusa VI prosił o radę co do dalszego postępowania. Pius VI wyraził w odpowiedzi nadzieję, że „rezultat twej modlitwy, jak ja przewiduję, a ty pragniesz, może być szczęśliwy”.
Jezuici na terenie państwa rosyjskiego zwoływali tymczasowe kongregacje od roku 1782, wybierając każdorazowo wikariusza generalnego z nadzwyczajnym pełnomocnictwem funkcji głównego przełożonego. W 1801 r. Pius VII mianował oficjalnie ówczesnego wikariusza generalnego Franciszka Kareu ojcem generałem „na wygnaniu”. Jezuici następnie utworzyli dwie oficjalne prowincje – w Rosji i w Italii (Neapol).


https://pl.wikipedia.org/wiki/Jezuici

Jezuici to zakon który powstał w celu zwalczania reformacji. A na czym polegała reformacja???

Aby kościół odrzucił tradycje ludzką i kierował się głównie Słowem Boga - Biblią.

Czyli Jezuici zostali powołani do walki ze Słowem Boga.

Logiczne jest, że w tej organizacji są i byli upadli aniołowie. W celu walki ze słowem Boga, jezuici opanowali wszelkie uczelnie i cały system nauki.

Od tej pory, wszelkie teorii nauki - to wymysły jezuitów, którego celem jest podważenie Biblii.

Zauważmy jezuci mieli dobre kontakty z zaborcami Polski. Rosją - Katarzyny 2, Prusami Fryderyka 2 i Austrią. To powinno nam dać dużo do myślenia....
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

28th Wrzesień 2015, 02:17
Obserwator napisał:Czyli można by posunąć się do stwierdzwnia, że  JEZUICI TO ILUMINACI...

...nawet by pasowało.

Nie można. To jest pewnik!



Jezuici to Iluminaci.

W jezuickich uczelniach pracują 'ludzie', Jezuici nauczając zasad komunizmu, ponieważ Jezuici utworzyli komunizm/faszyzm oraz socjalizm.

Papież jest ewidentnym komunistą jezuickim i znając metody Jezuitów nie możemy wierzyć w ani jedno słowo jakiegokolwiek Jezuity.

Opanowali oni w chwili obecnej praktycznie cały świat. Najwyżsi Jezuici to Nefilimy/hybrydy i najprawdopodobniej pośród nich żyją także upadłe anioły.

To jest największe zło świata i ostatnie wystąpienia papieża w USA w pełni potwierdzają całą moją dotychczasową działalność, ujawniającą Watykan jako władcę świata, ujeżdżający Bestię, którą są najprawdopodobniej Jezuici.

Papież Franciszek - o czym świadczy jego wizyta?

Potwierdza w pełni, że jest on królem szatańskim tego świata. Emigracja Islamu to jego/CIA finanse i ideologia, aby zniszczyć Lud Boży i Chrześcijaństwo. Dlatego tak popiera ową imigrację.

Pedofilia w rządach, zwłaszcza w brytyjskim rządzie i parlamencie. Ani słowa sprzeciwu od członka pedofilskiego i homoseksualnego Kościoła. Świadczy o poparciu.

NWO to kreacja Jezuitów i ta wizyta to w pełni popiera.

Musimy zrozumieć różnicę pomiędzy Starym Porządkiem a Nowym Porządkiem Świata.

Stary Porządek oparty jest na Biblii, na 10-ciu Przykazaniach i Prawie Starego Testamentu.

NWO to negacja Starego Porządku, szatański NWO atakujący coraz bardziej zaciekle Chrześcijan, Biblię i Boga. Ostatni atak papieża na Chrystusa, nie pierwszy i z pewnością nie ostatni jest tego wymownym dowodem.

NWO to porządek lucyferiański czyli negacja Boga i Jego Prawa. Dowód jest nadal jasno wyłuszczony w planie trzeciej wojny światowej.


Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."



Kto realizuje ten szatański plan?

Jezuita papież Franciszek, król szatańskiego świata!

Podczas jego wizyty w USA z pewnością nie zobaczyliśmy przywódcy religijnego ale ohydnego dwulicowego, bezbożnego polityka, pracującego z wielką energią nad realizacją szatańskiego planu III Wojny Światowej.

Po to jest im tak potrzebna ta imigracja

Jezuici opanowali Masonerię i Generał Jezuitów jest szefem Masonów i nosi masoński pierścień.

Masoneria jest najniżej a ponad nią są Jezuici/Iluminaci.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

28th Wrzesień 2015, 03:15
.


Ostatnio zmieniony przez Jacek86 dnia 1st Październik 2015, 03:47, w całości zmieniany 1 raz
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

29th Wrzesień 2015, 17:37
Message reputation : 100% (1 vote)
piosenka Georga Harrisona z The Beatles z 1970 roku
http://www.tekstowo.pl/piosenka,george_harrison,awaiting_on_you_all.html

na tej stronie dostępne jest polskie tłumaczenie a ja skopiowałem ostatni fragment utworu:

"Ktoś (chyba) myśli, ze jesteśmy zieloni (=ze nie wiemy, o co chodzi)
Gdy papież posiada 51% (udzialow) General Motors,
gielda jest dla niego jedynym punktem odniesienia wobec nas
.
(postrzega nas jedynie poprzez sytuacje na gieldzie)
Pan oczekuje, że się obudzicie i przejrzycie na oczy,
uwolnicie sie poprzez intonowanie imion Pana".

45 lat temu a my "nadal jesteśmy zieloni"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

30th Wrzesień 2015, 23:02
Arcybiskup Wesołowski oskarżony  o pedofilię nie doczekał się wyroku.

Hmm...ciekawe no i akurat przypadek chciał że  Franciszek w tym czasie miał akurat pielgrzymkę.

Coś mi się wydaje ze chyba komuś zależało na tym aby proces się nie skończył .

...a może arcybiskup mógł za dużo powiedzieć???
Tylko co?
Czy gwałcenie dzieci lub zabijanie ich jako ofiary dla szatana to nie wszystko?
Czy moze jeszcze byc coś gorszego co może nas zszokować?
A może to tylko chwilowe powstrzymanie w obarczaniu innych duchownych.


W komunikacie watykańskiego biura prasowego podano, że były nuncjusz, oskarżony o pedofilię i sądzony przed watykańskim trybunałem karnym, zmarł nagle późnym wieczorem w czwartek za Spiżową Bramą.
Badania przeprowadzono wczoraj po południu, a z pierwszych wniosków badania makroskopowego wynika to, że potwierdza się naturalna przyczyna, związana z atakiem serca" - głosi nota.



http://wiadomosci.onet.pl/religia/watykan-atak-serca-przyczyna-smierci-abpa-wesolowskiego/lnqw32

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Arkadia
Liczba postów : 31
Join date : 28/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

2nd Październik 2015, 15:57
Papież nie poparł byłej urzędniczki z USA, sprzeciwiającej się ślubowi gejów.

Papież gejów!?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-nie-poparl-bylej-urzedniczki-z-USA-sprzeciwiajacej-sie-slubowi-gejow,wid,17885609,wiadomosc.html
anowi
anowi
Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

2nd Październik 2015, 21:53
Polski ksiądz ujawnia: Jestem gejem! I leci do Watykanu


Duchowy poczynił odważne wyznanie.

Nie chciał już dłużej żyć w ukryciu. Ksiądz Krzysztof Charmasa, watykański teolog z Kongregacji Nauki Wiary publicznie oświadczył, że jest gejem. Zrobił to po 18 latach posługi kapłańskiej. Jutro w Watykanie pragnie ogłosić manifest w obronie homoseksualistów.

Jego zdaniem, kler jest w dużej mierze homoseksualny. Ksiądz Charmasa twierdzi, że miłość do mężczyzn czyni z niego lepszego duchownego. - Wiem, że nie mogę już dłużej wypełniać tego, co kocham, bez ukazania mojej natury, bo musiałbym być faryzeuszem - wyznał w wywiadzie z "Newsweekiem".

Krzysztof Charamsa jest drugim sekretarzem Międzynarodowej Komisji Teologicznej. Oficjalnie chce ogłosić swój coming out i jednocześnie manifest w przeddzień rozpoczęcia synodu o rodzinie. - Muszę to powiedzieć publicznie jako teolog i jako ksiądz - wyjaśnia na łamach "Newsweeka".


http://o2.pl/hot/polski-ksiadz-ujawnia-jestem-gejem-i-leci-do-watykanu-5913850202338433a


Edit: Dokładam jeszcze jeden artykuł na ten sam temat.


„Jestem gejem. Dumnym i szczęśliwym księdzem gejem”. Coming out księdza Krzysztofa Charamsy



Z Watykanu napłynęło mrożące krew w żyłach wyznanie członka Kongregacji Nauki Wiary. „Jestem księdzem gejem. Jestem szczęśliwym i dumnym księdzem gejem. Moją radość i wolność dedykuję człowiekowi, którego kocham, Eduardowi, mojemu narzeczonemu, który potrafił wydobyć moje najlepsze energie i przerobić także ostatki strachu na siłę miłości” – napisał ks. Krzysztof Charamsa w tekście przesłanym „Gazecie Wyborczej”.

Ksiądz Krzysztof Charamsa – który „zasłynął” ośmiostronicowym atakiem na księdza Dariusza Oko na łamach „Tygodnika Powszechnego”, w którym twierdził, iż jego wypowiedzi to „siarczysty kwas nienawiści” – postanowił wyjawić prawdziwy powód swoich publicystycznych wynurzeń. „Muszę powiedzieć, kim jestem” – napisał w tekście przesłanym redakcji „Gazety Wyborczej”.

„Jestem księdzem gejem. Jestem szczęśliwym i dumnym księdzem gejem. Moją radość i wolność dedykuję człowiekowi, którego kocham, Eduardowi, mojemu narzeczonemu, który potrafił wydobyć moje najlepsze energie i przerobić także ostatki strachu na siłę miłości” – wyznał watykański urzędnik.

Duchowny zapowiedział, iż w sobotę o godzinie 12:00 podczas konferencji prasowej w Watykanie zamierza ujawnić swoją orientację seksualną, a także skrytykować Kongregację Nauki Wiary za szerzenie „wszechobecnej i ślepej homofobii”.

„Żądam od Kościoła, by zaczął nas traktować na poważnie, by spojrzał nam w oczy, jak czynił z każdym człowiekiem Pan Jezus. Żądam, by przestał nas stygmatyzować, zohydzać w oczach świata, poniewierać nami. Dziś czuję, że jestem księdzem po to, by upomnieć się o prawa tej, wciąż jeszcze u nas upokarzanej, części społeczeństwa i Kościoła” – napisał ks. Charamsa dla „Gazety Wyborczej”.

Kapłan wyznał, iż nie planował „coming outu” tak wcześnie, ale skłoniła go do tego reakcja czytelników „Tygodnika Powszechnego”. „W tych dniach dotarła do mnie prawdziwa rzeka wyrazów wdzięczności od ludzi. Pisali, że mój tekst pozwolił im odetchnąć, bo czuli się poniżeni” – informuje ks. Krzysztof Charamsa.

„Niestety (...) kościelne autorytety, zamiast zająć się zasygnalizowanym przypadkiem nadużyć, zaczęły mnie nękać. W tych dniach zrozumiałem, że powiedziałem tylko część prawdy, która i tak zostanie zbagatelizowana przez Pasterzy. Kościołowi nie mogę pomóc. Kościołowi należy się cała prawda” – dodaje.

W przesłanym „Gazecie Wyborczej” manifeście watykański duchowny apeluje do Kościoła o anulowanie nauczania katolickiego w zakresie nauczania o grzechu sodomskim, żądając usunięcia kilku punktów katechizmu, traktujących o homoseksualizmie.


http://www.pch24.pl/jestem-gejem--dumnym-i-szczesliwym-ksiedzem-gejem--coming-out-ksiedza-krzysztofa-charamsy,38549,i.html
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

3rd Październik 2015, 01:39
http://www.charismanews.com/us/52253-doctor-expelled-from-hospital-for-exposing-truth-about-homosexuality

Ostatnio lekarz z doktoratem, Dr. Paul Church został usunięty z Beth Israel Deaconess Medical Center (BIDMC) w Boston za 'niewłaściwsze' komentarze, biblijne a zwłaszcza medyczne na temat gejów.

"Dowody są niepodważalne, że zachowania w społeczności homoseksualnej są niezdrowe i stanowią wysokie ryzyko wielu poważnych konsekwencji zdrowotnych, w tym STD, HIV i AIDS, raka odbytu, zapalenie wątroby, zakażenia pasożytami jelitowymi i zaburzeń psychicznych,"

"Średnia długość życia jest znacznie spadła w wyniku HIV / AIDS, powikłań innych problemów zdrowotnych, i samobójstw. To samo powinno dać naganę społeczności medycznej, który ma obowiązek promowania i modelu zdrowych zachowań i stylu życia."
W tym artykule jest masa dowodów na ohydę zdrowotną życia gejów.

http://www.freerepublic.com/focus/news/3105393/posts

Najciekawsza informacja to 'wierność' gejów. Przeciętnie partner gej miewa od 100 do 500 partnerów do gejowskiego seksu. Najmniejsze zakażenie może powodować wręcz epidemię w kręgach gejów.

Teraz wyobraźmy sobie młodzież chodzącą na dyskoteki i mającą przygodny sex a wielu gejów i lesbijek ma dwojaki rodzaj seksu.

Czyli praktycznie wszyscy ze wszystkimi i choroby weneryczne są plagą nastolatków!

Przeczytajmy artykuł po polsku na ten temat.

Fragment.

Spuścizna homoseksualizmu

Homoseksualiści postulowali wolność obyczajów a otrzymali plagę, która ich samych niszczy. Osoby zajmujące się leczeniem chorych na AIDS są nie tylko w dużym niebezpieczeństwie zarażenia się wirusem HIV, np. w 1992 roku zaraziło się 100 pracowników służb medycznych,21 ale także odrą i nowymi szczepami innych chorób24. Osoby przebywające w tych samych miejscach co chorzy na AIDS pacjenci, również są narażeni24. Dr Max Essex, przewodniczący Harwardzkiego Instytutu AIDS, w 1992 roku ostrzegł kongres, że „choroba AIDS już przyczyniła się do powstania innych rodzajów niebezpiecznych epidemii. (…) Jeśli nie pozbędziemy się AIDS, pojawią się inne, nowe śmiertelne bakterie chorobotwórcze i ani bezpieczny seks, ani nieużywanie narkotyków ich nie powstrzyma”.28 Przynajmniej 8, a prawdopodobnie 3029 pacjentów zostało zarażonych wirusem HIV przez pracowników służby zdrowia w 1992 roku.
Czytaj więcej:

http://www.pch24.pl/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow,12041,i.html

Ostrzegam, artykuł jest ohydny ale... jeżeli masz dorastające dzieci... jeżeli ich nie ostrzeżesz, nie miłujesz ich i narażasz ich zdrowie a nawet życie.

Czyli nawet unikać siadania na tym samym krześle lub ubikacji, jeżeli siedział tam człowiek podejrzany o to, że jest gejem.


Strach podawać rękę czy stosować polski zwyczaj całowania kobiety w rękę. A jeżeli jest ona gejem?

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

4th Październik 2015, 18:49
Natrafiłem na dziwną informacje na temat ostatniego kazania Benedykta, w którym rzekomo wyjaśnił że Bóg nie żyje i jesteśmy sami. Są tam informacje że stan psychiczny byłego papieża budzi wiele zastrzeżeń.
Nadmieniam że to co tam jest napisane jak dla mnie jest mało prawdopodobne, lecz jesli to prawda, to oznacza że Benedykt zwariował.

oto źródło : https://informatorcodzienny.wordpress.com/2012/12/01/benedykt-xvi-bog-nie-zyje-jestesmy-sami/

avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

4th Październik 2015, 19:22
Bushi napisał:Natrafiłem na dziwną informacje na temat ostatniego kazania Benedykta, w którym rzekomo wyjaśnił że Bóg nie żyje i jesteśmy sami. Są tam informacje że stan psychiczny byłego papieża budzi wiele zastrzeżeń.
Nadmieniam że to co tam jest napisane jak dla mnie jest mało prawdopodobne, lecz jesli to prawda, to oznacza że Benedykt zwariował.

oto źródło : https://informatorcodzienny.wordpress.com/2012/12/01/benedykt-xvi-bog-nie-zyje-jestesmy-sami/


Cytat z tej strony (opis tej witryny)
"Niniejsza strona ma, przynajmniej w założeniu, charakter humorystyczny. Zawarte na niej informacje prawdopodobnie nie są zgodne z rzeczywistością, z wyjątkiem tych dotyczących Jarosława Gowina; te są absolutnie prawdziwe. Redakcja nie odpowiada za Polskę."
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

4th Październik 2015, 23:03
anowi napisał:
Polski ksiądz ujawnia: Jestem gejem! I leci do Watykanu


Duchowy poczynił odważne wyznanie.

Nie chciał już dłużej żyć w ukryciu. Ksiądz Krzysztof Charmasa, watykański teolog z Kongregacji Nauki Wiary publicznie oświadczył, że jest gejem. Zrobił to po 18 latach posługi kapłańskiej. Jutro w Watykanie pragnie ogłosić manifest w obronie homoseksualistów.

Jego zdaniem, kler jest w dużej mierze homoseksualny. Ksiądz Charmasa twierdzi, że miłość do mężczyzn czyni z niego lepszego duchownego. - Wiem, że nie mogę już dłużej wypełniać tego, co kocham, bez ukazania mojej natury, bo musiałbym być faryzeuszem - wyznał w wywiadzie z "Newsweekiem".

Krzysztof Charamsa jest drugim sekretarzem Międzynarodowej Komisji Teologicznej. Oficjalnie chce ogłosić swój coming out i jednocześnie manifest w przeddzień rozpoczęcia synodu o rodzinie. - Muszę to powiedzieć publicznie jako teolog i jako ksiądz - wyjaśnia na łamach "Newsweeka".


http://o2.pl/hot/polski-ksiadz-ujawnia-jestem-gejem-i-leci-do-watykanu-5913850202338433a


Edit: Dokładam jeszcze jeden artykuł na ten sam temat.


„Jestem gejem. Dumnym i szczęśliwym księdzem gejem”. Coming out księdza Krzysztofa Charamsy



Z Watykanu napłynęło mrożące krew w żyłach wyznanie członka Kongregacji Nauki Wiary. „Jestem księdzem gejem. Jestem szczęśliwym i dumnym księdzem gejem. Moją radość i wolność dedykuję człowiekowi, którego kocham, Eduardowi, mojemu narzeczonemu, który potrafił wydobyć moje najlepsze energie i przerobić także ostatki strachu na siłę miłości” – napisał ks. Krzysztof Charamsa w tekście przesłanym „Gazecie Wyborczej”.

Ksiądz Krzysztof Charamsa – który „zasłynął” ośmiostronicowym atakiem na księdza Dariusza Oko na łamach „Tygodnika Powszechnego”, w którym twierdził, iż jego wypowiedzi to „siarczysty kwas nienawiści” – postanowił wyjawić prawdziwy powód swoich publicystycznych wynurzeń. „Muszę powiedzieć, kim jestem” – napisał w tekście przesłanym redakcji „Gazety Wyborczej”.

„Jestem księdzem gejem. Jestem szczęśliwym i dumnym księdzem gejem. Moją radość i wolność dedykuję człowiekowi, którego kocham, Eduardowi, mojemu narzeczonemu, który potrafił wydobyć moje najlepsze energie i przerobić także ostatki strachu na siłę miłości” – wyznał watykański urzędnik.

Duchowny zapowiedział, iż w sobotę o godzinie 12:00 podczas konferencji prasowej w Watykanie zamierza ujawnić swoją orientację seksualną, a także skrytykować Kongregację Nauki Wiary za szerzenie „wszechobecnej i ślepej homofobii”.

„Żądam od Kościoła, by zaczął nas traktować na poważnie, by spojrzał nam w oczy, jak czynił z każdym człowiekiem Pan Jezus. Żądam, by przestał nas stygmatyzować, zohydzać w oczach świata, poniewierać nami. Dziś czuję, że jestem księdzem po to, by upomnieć się o prawa tej, wciąż jeszcze u nas upokarzanej, części społeczeństwa i Kościoła” – napisał ks. Charamsa dla „Gazety Wyborczej”.

Kapłan wyznał, iż nie planował „coming outu” tak wcześnie, ale skłoniła go do tego reakcja czytelników „Tygodnika Powszechnego”. „W tych dniach dotarła do mnie prawdziwa rzeka wyrazów wdzięczności od ludzi. Pisali, że mój tekst pozwolił im odetchnąć, bo czuli się poniżeni” – informuje ks. Krzysztof Charamsa.

„Niestety (...) kościelne autorytety, zamiast zająć się zasygnalizowanym przypadkiem nadużyć, zaczęły mnie nękać. W tych dniach zrozumiałem, że powiedziałem tylko część prawdy, która i tak zostanie zbagatelizowana przez Pasterzy. Kościołowi nie mogę pomóc. Kościołowi należy się cała prawda” – dodaje.

W przesłanym „Gazecie Wyborczej” manifeście watykański duchowny apeluje do Kościoła o anulowanie nauczania katolickiego w zakresie nauczania o grzechu sodomskim, żądając usunięcia kilku punktów katechizmu, traktujących o homoseksualizmie.


http://www.pch24.pl/jestem-gejem--dumnym-i-szczesliwym-ksiedzem-gejem--coming-out-ksiedza-krzysztofa-charamsy,38549,i.html

......................................................

Ta akcja nie jest taką sobie spontaniczną akcją jakiegoś zwykłego księżula, który ma chwilę refleksji i rozczulenia, i ogłasza że jest homoseksualistą.
Według mnie to bardzo skrupulatnie zaplanowana akcja. Facet jest wysoko postawionym i wpływowym klechą. Na mój nos, wmontowany od samego początku w strukturę kościelną, od seminarium poprzez drogę kariery, którą zrobił pewnie dzięki promotorom, aż do teraz. O facjacie mówiącej o odpowiedniej narodowości już nie wspomnę.

A więc po co jest ten miś? Według mojej oceny, został wystrzelony teraz, celowo i z konkretnym zadaniem. ISKRA ROZNIECAJĄCA POŻOGĘ. SCHIZMA W KOŚCIELE.
Zauważyć trzeba jak media specjalizujące się w pluciu na kościół, a wszystkich księży wrzucające do worka z napisem "pedofil", nad tym przypadkiem rozczulają się i pochylają z troską i zachwytem. W kilka godzin rozdmuchali tak sprawę "uciśnionego przez zacofany kościół księdza geja" że musiała to być akcja świetnie przygotowana i zaplanowana pijarowo.
Myślę, że teraz nastąpi ciąg wydarzeń, który zapoczątkuje "reformę". Papa Franek jest wyraźnie prohomoseksualny. Obserwujmy co się będzie działo.

avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

5th Październik 2015, 12:59
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 26th Marzec 2018, 14:24, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

6th Październik 2015, 11:29
Ciekawa sprawa. Chyba wszyscy znamy to zdjęcie, prawda?

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Un5

To ta rzeźba sprzed Watykanu?

NIE!!!!

Sprzed ONZ Kwatery Głównej.

Źródło - http://travelerfolio.com/new-york-united-nations/

Podejrzewam, że odgadłem znaczenie też rzeźby.

Zewnętrzna powłoka jest wyraźnie zniszczona i rozbita. Z jej środka wyłania się, czy też rodzi się nowa bez skazy.

Zewnętrzna to: Stary Porządek Świata.


Wewnętrzna to NWO rodzący się z chaosu Starego Porządku Świata.

Opis tej rzeźby pozwolił mi na rozwiązanie tej zagadki.

The Globe sculpture, also located in the Visitor’s Plaza. The Globe is broken and I do not know what it symbolizes.

To czerwone zdanko otworzyło moje oczy!


Nazwany zepsutym Globem

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

6th Październik 2015, 12:48
Takich globów jest więcej.
Na przykład ten...

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 20t0bwy

Zwróć uwagę, na to, że glob po niby "katastrofie", a jednak nie ma odkształceń, i zachowana jest pomimo wyrw jego kulistość.
Stąd domniemanie można wysnuć, że uszkodzenia nie pokazują rozrywania a są tylko "oknami", mającymi pokazać wnętrze kuli.

Teraz, niebocentrycy na przykład, ekscytują się, że to rzeźba pokazująca wklęsłą ziemię.
Co jest bzdurą oczywiście, bo nie ten kolor, nie to wnętrze itd. To tylko urojenia sekciarskie.

A co nam mówi kształt, kolor i wnętrze owego globu? Kilka lat temu trafiłem na wyjaśnienie, że jest to KSIĘŻYC, który stał się siedzibą upadłych(?), i to oni wewnątrz utworzyli mechanizmy służące czemuś.
Co by się nawet zgadzało kiedy weźmiemy pod uwagę wszystkie oszustwa NASA dotyczące księżyca. Każdy kto się tym interesuje, wie, że o księżycu mówią tak jakby nic nie wiedzieli, albo jakby ukrywali wszystko co istotne - do dziś nie ma zdjęć drugiej strony księżyca, chociaż podobno są na orbitach różne teleskopy, satelity i inne bzdury wymyślone przez "kosmonautykę".

avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

6th Październik 2015, 14:19
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 26th Marzec 2018, 14:24, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

6th Październik 2015, 14:22
A jeszcze fotka Sad

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

6th Październik 2015, 16:32
Gregor niech ci nie bedzie szkoda tych ludzi którzy dotykają stóp Piotra bo wielu z nich "wejdzie na dobrą drogę"
Jeżdżą tam by się modlić i bardzo wierzą w Boga.

Moja podróż tam odbyła się w jednej bardzo ważnej i szczególnej dla mnie sprawie.
Tez dotknęłam tych stóp i mimo mego nieświadomego jeszcze wtedy bałwochwalstwa zostałam przez Boga wysłuchana w 100 procentach.

W ciagu trzech dni zrobiłam mnóstwo kilometrów kończąc w San Giovanni Rotondo u "ojca"Pio.

Moja głupota i niewiedza Bogu nie przeszkadzała by mnie wysłuchał .
Mało tego w krótkim czasie otworzyły mi sie oczy na prawdę.

Dlatego też jestem pewna że wszystko w swoim czasie jezeli jesteśmy zapisani w Księdze Żywota  Very Happy




Pamietam jeszcze jak wysyłałam kartki napisane przeze mnie "z najświętszego miejsca na świecie ".

Jeszcze nie wiedziałam ze jestem "w środku piekła".

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

7th Październik 2015, 08:49
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 26th Marzec 2018, 14:25, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Październik 2015, 06:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Wydaje mnie się, że zostało mi dane zrozumieć kolejną wielką zagadkę proroctw biblijnych.

W Objawieniu mamy dwa rozdziały. 17 i 18.

Rozdział 17 jest o Wielkiej Nierządnicy czyli jest właściwie rozpoznany - jest to niewierna Bogu rozpustnica - religia. Kobieta nierządna reprezentuje niewierny kościół i niemal zawsze w proroctwa odnosi się do religii.

Ale mamy werset:


Rev 17:5 A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.



Werset podkreśla tajemnicze znaczenie imienia - Wielki Babilon. I tutaj mamy zagadkę, którą przy pomocy Boga, inaczej tego nie mogę określić, udało się rozwiązać.


Dlaczego Babilon? Ponieważ w dawnych czasach pierwszy Babilon czy... Babel posługiwał się jednym językiem i występował przeciwko Bogu.


Dzisiaj USA, Anglia i wszystkie kraje wspólnoty brytyjskiej posługują się tym samym językiem - angielskim.

Te państwa to trzon NATO, największej dotychczas siły militarnej świata.


USA posiada na całej ziemi ponad 160 baz, za pomocą których Watykan utrzymuje w ryzach cały świat.

Lista baz USA - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_United_States_military_bases

Przy wjeździe do Nowego Jorku mamy... babilońską ISIS czy syryjską Astarte, nazywana statuą wolności.

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Statue-of-liberty-01

USA jest czy raczej było najbogatszym państwem, jakie istniało w dziejach świata posiadające największą siłę militarną świata.

W USA mieszka wielu Słowian i w Anglii także.

W obu państwach Chrześcijaństwo jest zaciekle prześladowane i istnieje groźba jeszcze większego zniewolenia a nawet wyniszczenia i zakazu przykazań a nawet wymieniania ich, że w ogóle istnieją.

Objawienie mówi o wielu wodach, na których rozsiadła się wszetecznica.
 
Watykan ma dostęp do jednej wody - Morza Śródziemnego, ale USA i Anglia maja dostęp do wielu wód świata.


Rev 18:17 W jednej godzinie zniweczone zostało tak wielkie bogactwo! I wszyscy sternicy, i wszyscy przewoźnicy, i żeglarze, i wszyscy, którzy prowadzą handel morski, przystanęli z dala,

USA posiada największe floty handlowe na świecie i robi biznes na całej ziemi. Tego nie robi Watykan, ale Watykan posiada finanse, które w tej chwili są niemal na wykończeniu.

Z USA  mamy największe brudne ideologie światowe, pedofilię, masowe mordy, ucisk Chrześcijan, mordy rytualne, tortury jakimi nie wsławiło się żadne państwo na świecie.

Pornografia, skażenie umysłów na całym świecie za pomocą Hollywood i jego bezbożnej twórczości.

USA aktywnie stały za masowymi mordami Chrześcijan we wszystkich krajach arabskich. ISIS to organizacja ufundowana przez USA, mordująca publiczne tysiące Chrześcijan.

USA wypowiedziały oficjalnie wojnę przeciwko Bogu, Biblii, Prawu Bożemu i 10-ciu Przykazaniom.

Za tą całą ideologią oczywiste stoi Wielka Nierządnica, która upija cały świat swym nierządem, z pornografią oraz forsowaniem na siłę homoseksualizmu, połączonego  z prześladowaniem Chrześcijan.

Ostatnio USA zalegalizowały małżeństwa homoseksualne, co jest absolutnym aktem skierowanym przeciwko rodzajowi ludzkiemu oraz... przeciwko samemu Bogu.

NATO/USA i Anglia to zjednoczone siły Watykanu, który chyli się drastycznie ku upadkowi.

USA to najbardziej mordercze państwo na ziemi, najbardziej niszczycielskie, niszczące fizycznie Ziemię za pomocą HARRP oraz chemtrails i GMO!

USA powstały na trupach co najmniej 100 mln amerykańskich Indian. Potem mieliśmy Wojnę Secesyjną a potem Watykan zorganizował Rewolucję Październikową i wczoraj widziałem kawałek filmu o ukrytej historii USA.

Podczas Rotshildowskiej rewolucji w Rosji na Alasce stacjonowały na wszelki wypadek liczne oddziały USA!

Pierwsza Wojna światowa także z inicjatywy Watykanu, a o drugiej nie ma nawet sensu pisać, ponieważ Konkordat Hitlera z Watykanem jest znany.

Po II WŚ w wyniku wielu akcji armii USA na całym świecie wymordowano co najmniej 50 milionów ludzi.

Masowe aborcje w miliona oraz ohydna anty Boża propaganda zbiera obfite żniwo.

To jest moim zdaniem trójkąt Wielkiej Nierządnicy, odpowiedzialny za zdecydowaną większość zbrodni na ziemi, włącznie z masą kłamstw 'naukowych', jak ewolucja, wielki wybuch czy ziemia kula.

Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że władza Watykanu oraz moc militarna USA/NATO ma upaść i będzie powołanie do ludu, aby wyszedł z Babilonu Wielkiego, aby nie dosięgły go plagi nań spadające.

Wyrok na Babilonie - upadek jego już się rozpoczął.

Ostatnio USA wycofały z Morza Śródziemnego największy lotniskowiec. Najwyraźniej ich nie stać na walkę z Rosjanami. Rosja robi co chce w Syrii a Amerykanie nie są w stanie temu zapobiec.

Inna ciekawa rzecz - Irak czyli pozostałości po potędze starożytnego Babilonu niemal nie ma dostępu do morza i nigdy całym światem nie rządził.

Znalazłem w jednym forum ciekawą informację na temat Watykanu oraz M1 czyli Mr. Sino.

http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?84464-Swissindo-Public-Announcement-just-released/page2

Źródeł nie podano, ale podaje się, że watykańscy negocjatorzy zwrócili się do Mr. Sino o kupno 1000 ton złota w tajnych negocjacjach. M1 zapytał, czym chcieliby zapłacić. USA dolarem. Mr. Sino ich wyśmiał.

Odbyły się 4 spotkania przedstawicieli Watykanu i odpowiedź była zawsze taka sama.

"Nie my zwracamy się do Watykanu, ale Watykan zwraca się do nas. Nas nie interesuje sprzedaż złota ale chcemy zakończyć biedę całego świata. Jeżeli Watykan podpisze naszą umowę, zostanie potraktowany na wszyscy inni. Jeżeli nie, zbankrutuje jak większość państw."

Jest notatka pod tym postem, mówiąca o wielu ukrytych negocjacjach i wielu działaniach dążących do zmiany waluty świata i o praktycznym bankructwie USA/Anglii/Watykanu.

Wszystko to ma głęboki sens i możemy spodziewać się i to raczej szybko... wszystkiego.

Ale jedno jest bardzo pocieszające. Bóg nie zrobi niczego, jeżeli nie ostrzeże najpierw swego ludu.

Amosa 3:7 Zaiste, nie czyni Wszechmogący Pan nic, jeżeli nie objawił swojego planu swoim sługom, prorokom.

Czyli zbyt wielkich niespodzianek nie będzie, będziemy o wszystkim przez Boga w odpowiednim czasie powiadomieni.

Dodam jeszcze małą uwagę.

Znany jest jeden werset z Mateusza, który jest błędnie tłumaczony.

Mat 24:22  A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

Mat 24:24  Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

Wielu cytuje to argumentując, że nawet wybrani będą zwiedzeni.

Nic dalszego od prawdy.

Te dwa cytaty świadczą o tym, że szatan będzie się dwoił i troił,aby zwieść wybranych, O ILE TO MOŻLIWE.

Ale werset 22 wyjaśnia, że Bóg do tego nie dopuści.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Październik 2015, 11:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Pierwsza sprawa:
" (15) I rzecze do mnie: Wody, które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to są ludy i tłumy, narody i języki."
Wody to nie zbiorniki wodne.

Druga sprawa:
"(16) " Biada, biada, wielka stolico, odziana w bisior, purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perłę, (17) bo w jednej godzinie przepadło tak wielkie bogactwo! "

Wygląda na to, że wielka stolica będzie posiadała swoje bogactwa aż do momentu spalenia jej ogniem. Posiada więc też władzę do samego swojego końca.

Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Październik 2015, 12:31
Message reputation : 100% (1 vote)
To niczego nie zmienia! Piszesz o Wielkiej Nierządnicy i tak rzeczywiście jest.

Wielka Nierządnica kontroluje za pomocą Federalnego Urzędu Podatkowego, Banku Federalnego, CIA oraz FBI Stany Zjednoczone.

Praktycznie Wielka Nierządnica jest na szczycie piramidy, a jej dolne rogi to USA i Imperium Brytyjskie.

Ona rządzi światem jako faktyczny król świata a USA i Anglia są wykonawcami jej woli.

W chwili obecnej trwa coraz bardziej zacięta kampania przeciwko Watykanowi/ Anglii/USA i Putin zaczyna coraz bardziej atakować i na ISIS to sie wcale nie skończy.

Jest informacja, że Rosja planuje atak na wzgórza Golan, które zawsze były częścią Syrii do roku 1967, kiedy Izrael je zagarnął.

http://beforeitsnews.com/israel/2015/10/russia-will-attack-israel-in-the-golan-heights-2454996.html

ONZ nigdy nie zaakceptowało zajęcia tych wzgórz.

Zdążyłem już nagromadzić sporo materiałów na ten temat i jutro zacznę pisać duży artykuł. Wersetów jest masa tylko większość badaczy albo skupia się że Watykan to Wielka Nierządnica i tym samym Babilon, albo uważa się, że USA to i Nierządnica, i Babilon.

Nie spotkałem jeszcze wyjaśnienia, że Watykan to Nierządnica a USA/Anglia to Babilon.

Ponieważ niewielu ludzi wie, ze USA/Anglia jest pod ścisłą kontrolą Watykanu, o czym dowiedzieliśmy się znacznie więcej podczas wizyty papieża w USA.

Okazało się, ze cała polityka USA/Anglii w kierunku Globalizacji oraz redukcji Globalnego 'Ocieplenia' to nie plany USA/Anglii ale plany Watykanu.

ISIS to robota Watykanu poprzez CIA/FBI. Dlatego Wieka Nierządnica nosi imię na czole -

A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Czyli owa potęga - Babilon -czyli USA/Anglia oraz Wielka Nierządnica to dwie odrębne części tego samego zbrodniczego elementu.

Radziłbym obejrzeć stary, ale świetnie zrobiony film z mojego kanału - wszystkie 12 części.



Film ten był wielokrotnie usuwany z YT! Są w nim ukazywane dowody na kontrolę Watykanu nad USA/Anglią.

Wyłączenie USA/Anglii z proroctw o Nierządnicy - po ujawnieniu połączeń jest zupełnie nielogiczne!  Very Happy

Zresztą... jak napisałem, mam mnóstwo materiałów, z biblijnymi włącznie, ponieważ wielu widzi USA jako Babilon ale nikt nie zauważył że to jedna i ta sama moc czyli - Watykan/USA/Anglia.

I oni są teraz niemal bankrutami.

Wygląda na to, że wielka stolica będzie posiadała swoje bogactwa aż do momentu spalenia jej ogniem. Posiada więc też władzę do samego swojego końca.

Te słowa wypowiadać będą ludzie nie znający kulisów kto posiada bogactwa. Nie znajdziesz łatwo na Internecie informacji, że Watykan to praktycznie bankrut już w tej chwili.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Październik 2015, 20:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Zarówno Anglia jak i USA to Imperia które rządziły światem dzięki kontroli mórz i oceanów.

Imperium Brytyjskie był "Imperium nad którym słońce nie zachodzi". Posiadało najpotężniejszą flotę podobnie obecnie USA tak samo kontroluje świat.

USA od początku zostało utworzone przez masonów!!!

Natomiast to z Brytanii wywodzi się masoneria rytu szkockiego.

Natomiast jezuici kontrolują od zawsze masonerie!!!

Język angielski jest obecnie językiem obowiązującym na wszystkich uczelniach świata!!

Język angielski jest jednym z najprostszych języków - a zatem narody angielskie są podatniejsze na kontrolę Watykanu.

W przeciwieństwie do języków słowiańskich a szczególnie polskiego - języków jednych z najbardziej złożonych na świecie. Dlatego narody Słowiańskie są tak trudne do kontroli i dlatego są tak zaciekle wyniszczane przez Wielką Nierządnicę.

Dodatkowo na wszelkich uczelniach są masoni. Dlatego jezuici kontrolują wszelkie uczelnie!!.

Dodatkowo Cromwell sprowadził żydów do Anglii i od tej pory Wielka Brytania i jej była kolonia USA są pod znaczącą kontrolą żydów.

Natomiast jak wiadomo Watykan przy pomocy jezuitów kontroluje też żydów - którzy muszą spełniać rozkazy Watykanu!!!

Jednym słowem, sieć powiązań pomiędzy Watykanem, Anglią i USA jest oczywista!!!

Co ciekawe sam Watykan kontroluje nie tylko Anglie czy USA. Tutaj:

http://cyryl.blox.pl/2014/10/O-zborze-w-Tiatyrze.html

Pokazałem, że Watykan - Rzym opanował jeden z siedmiu zborów. W tym zborze określony został jako niewiasta Izebel przez Isusa!!

Czyli sprawa jest rozwojowa!!!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Październik 2015, 01:20
Największą wspólną cechą tej trójki jest: satanizm, czary, pedofilia, składanie ofiar z dzieci szatanowi, wielbienie wszystkich fałszywych bóstw.

Wiele osiągnięto dzięki pomocy szatana za owe ofiary dzieci.

Cały rząd brytyjski wraz z koroną brytyjską jest uwikłany w pedofilię po uszy z policją włącznie i pomimo wielu nacisków opinii publicznej, która zna i fakty i dowody śledztwo w tej sprawie zostało zamknięte.

Podobnie jest w USA, a to wszystko ma korzenie w Watykanie.

Jest jeszcze jeden czynnik. Język. Cyrylu naprowadziłeś mnie na trop. :-)

Większość świata mówi po angielsku. Gdyby im się udało ustabilizować NWO, cała ziemia mówiłaby po angielsku czyli Babilon biorący początki z Babel wygrałby walkę z Bogiem i nadal byłby jeden obŻydliwy język na ziemi.

Dlatego Bóg wykona na nich wkrótce wyrok i miejmy nadzieję, ze to się już zaczyna.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Październik 2015, 15:45
Message reputation : 100% (1 vote)
W poniższych cytatach Babilon utożsamiany jest ze stolicą (miastem) a nie państwami (USA, Wielka Brytania)

(10) Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą: " Biada, biada, wielka stolico, Babilonie, stolico potężna!"

"Tak z rozmachem Babilon, wielka stolica, zostanie rzucona i już się wcale nie znajdzie"

Poza tym ogniem spalone musiałyby być więcej niż jedno miasto a nawet te dwa kraje.
Wielka Nierządnica i Babilon Wielki określane są jako stolica i bardziej to wygląda na to że ewentualnie te dwie nazwy mogą podkreślać jakieś cechy tej samej stolicy.
Jeśli pisze w Biblii że te wielkie bogactwo upadnie w momencie spalenia ogniem (jak podałem w moim poprzednim poście), to brałbym to jednak pod uwagę, że tak jest faktycznie.

Dla mnie Babilon Wielki i Wielka Nierządnica to to samo miasto (stolica), no ale się mogę mylić
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Październik 2015, 16:27
polskapaw..tym miastem i centrum babilonu jest Watykan.

To chyba oczywiste? Wszystko zresztą wskazuje na to, że wkrótce zostanie on spalony, a wraz z nim runie cała potęga anglo-amerykańska..proste.
Sponsored content

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 6 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach