Zbawienie Narodu Wybranego przez Boga
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty III Wojna Światowa

on 21st Październik 2020, 04:33
Najwyraźniej zaczyna się III Wojna Światowa. Obejrzałem jeden film znanego dobrze na zachodzie żydowskiego

chrześcijanina, który mówi, ze Turcy zaczęli prześladować Armeńczyków i ścięli kilku z nich głowy.
Syria dąży do pomagania Armenii a Izrael pomaga Azerbejdżanowi w atakach na chrześcijan w Armenii.
Tutaj jest ten film tego chrześcijanina żydowskiego...
Według tego człowieka nastąpił jakiś konflikt pomiędzy Netanyahu a Trumpem i Kushnerem.


Rosja wysyła poważnie uzbrojone samoloty na Antarktydę czyli coś się wyraźnie dzieje w kierunku III WŚ.


A we Francji Makron potępił ataki Arabów na chrześcijan. To wszystko wskazuje na realizację co do joty planu III Wojny Światowej. Ta informacja nie jest z tego filmu.


Z kolei Fulford mówi o możliwości zmiany wielu rządów.


Z jego witryny:

Na znak tego, jak intensywny konflikt szalejący teraz na najwyższych szczeblach światowej potęgi stał się rosyjska FSB, azjatyckie tajne stowarzyszenie i źródła Pentagonu twierdzą, że poważne posunięcia za kulisami mają na celu zastąpienie kluczowych światowych przywódców w listopadzie. Źródła podają, że w każdym przypadku zamiana może przybrać formę nowego ciała, podwójnie czytającego nowy scenariusz lub może dotyczyć zupełnie innej osoby publicznej.

Źródła MI6 mówią:

„Rośnie konsensus, że brytyjski premier zawiódł i musi odejść. Wczoraj wieczorem ktoś, kogo uważnie słuchaliśmy, wypowiedział się na ten temat ”.

Jednym z powodów tego planowanego posunięcia jest rozpowszechnianie informacji uzyskanych przez wywiad Wielkiej Brytanii i Francji na temat trwającego oszustwa związanego z koronawirusem. Fakt, że ci (i inni) przywódcy naciskają na oszustwo, jest oznaką, że nie są oni prawdziwymi liderami, ale raczej pracownikami rodzin Rothschild i Rockefeller.

Wypróbuj ten nowy sposób kontrolowania matrycy, a dostaniesz wszystko, co chcesz! (WIDEO)

Raport francuskiego wywiadu mówi:

„Cała kowidokracja to maskarada i symulacja przygotowana z dużym wyprzedzeniem przez Bank Światowy, MFW, Rotszyldów i ich lemingów we współpracy z rodziną Rockefellerów”.

(Raport w języku francuskim zostanie umieszczony na stronie „Listy do redakcji”, tłumaczenie na język angielski).

https://benjaminfulford.net/

Jako dowód Francuzi przedstawili oficjalne rejestracje patentów dokonane w 2015 r., Ale upublicznione dopiero we wrześniu 2020 r. „Same patenty są dowodem, że wiedzieli w 2015 r., Co wydarzy się w 2020 r.” - mówią źródła.Na przykład patent zarejestrowany przez „Rothschild, Richard A., w Londynie, Wielka Brytania” szczegółowo opisuje sposób obliczania szczegółowych informacji biometrycznych od osób za pośrednictwem ich urządzeń mobilnych. Urządzenia mobilne mogą mierzyć rytm serca osoby i mogą łączyć to z innymi informacjami (np. Wagą, wiekiem itp.), Aby obliczyć wiele rzeczy.

W ten sposób urządzenia mogły obliczyć między innymi liczbę kalorii spalanych w ciągu dnia, ciśnienie krwi, tętno, nawyki związane z oddychaniem i spaniem oraz poziom alkoholu we krwi. Umożliwiłoby to na przykład policji zdalne wykrycie, czy dana osoba prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu. Dane umożliwiłyby również identyfikację każdej osoby na podstawie ich unikalnych wzorców oddechowych i serca.

Aby uzyskać te dane, ludzie muszą trzymać telefon, mieć połączenie z słuchawką Bluetooth lub nosić zegarek monitorujący stan zdrowia wysyłający do chmury. Rozpoznawanie twarzy jest ulepszone w przypadku nadzoru 5G, gdy ludzie są oddaleni o co najmniej 1,5 metra, dlatego też prowadzona jest kampania promująca „dystans społeczny” i noszenie maski, ponieważ łatwo będzie zidentyfikować osoby, które nie zgadzają się z „nowym normalny ”program szczepień ograniczających populację.

Tak więc wybory prezydenckie w USA, które mają się odbyć 3 listopada, są w dużej mierze bitwą „o ochronę waluty FIAT i pranie pieniędzy za długi kraj oraz potajemne operacje przechwytywania stanu przez chazarską mafię”, mówią źródła MI6.

W tych okolicznościach każdy polityk wzywający do „obowiązkowego noszenia masek i zachowania dystansu społecznego”, „czekania, aż szczepionka zakończy pandemię”, „konieczne są dalsze blokady” itd., Sam określa się jako chazarski niewolnik mafii (KMS) .

Sytuacja w USA pogorszyła się do tego stopnia, że ​​tylko 15% Amerykanów uważa, że ​​demokracja w USA funkcjonuje prawidłowo, według sondażu AP. Zamieszki i grabieże w dużych miastach mogą mieć coś wspólnego z tymi danymi sondażowymi, a pytania o Republikę Konstytucyjną oczywiście nie zostały uwzględnione. https://apnews.com/article/election-2020-virus-outbreak-race-and-ethnicity-joe-biden-donald-trump-59144c3e764294d691d93c16d9bf5a7d

Nawet organizacje rządowe USA, takie jak FBI i Agencja Bezpieczeństwa Cybernetycznego i Infrastruktury, zgłaszają systematyczne zagrożenia dla integralności nadchodzących wyborów w USA. https://us-cert.cisa.gov/ncas/alerts/aa20-283a

https://www.cisa.gov/sites/default/files/publications/PSA_CyberThreats_Final-508.pdf

Należy jednak pamiętać, że zbliżające się wybory prezydenckie dotyczą kontroli nad całą planetą, ponieważ Trump jest ostatnim człowiekiem stojącym na drodze szatana czczącego Cabal, zbierającego adrenochrom na skalę globalną od porwanych dzieci.

Rosyjskie źródła FSB twierdzą, że ich kraj znalazł się teraz pod kontrolą rodziny Rothschildów przez ich fałszywego Władimira Putina. Oznacza to, że rosyjski system bankowy nie jest pod kontrolą rządu rosyjskiego, ale raczej tych samych ludzi, którzy kontrolują Zarząd Rezerwy Federalnej, mówią źródła. Dodają, że to oni tworzą fałszywe konfrontacje między Rosją a Zachodem.

Małe narzędzie do samoobrony zrzuca 270 bandytów w 2 sekundy - zdobądź je, dopóki zapasy się wyczerpią

Ponadto, potwierdzając to, co francuski wywiad miał zgłosić, FSB twierdzi, że rosyjski gigant bankowy Sbierbank przejął…

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 21st Październik 2020, 06:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Bardzo ciekawy i przerażający artykuł Henryka Makowa o spisku Corona Wirus.


Link do oryginału tłumaczenia...

https://translate.google.com/translate?depth=1&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.com&sl=es&sp=nmt4&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.henrymakow.com%2F

Prezydent Ghany ujawnił stały plan zamachu na świat

W czerwcu prezydent Ghany, Nana Akufo-Addo, w zasadzie nakreślił, co dzieje się teraz w październiku, i potwierdza opublikowany tutaj wyciek z Ottawy World Lockdown Leak.  To pandemia, która ma na celu zniszczenie światowej gospodarki.  został zaplanowany lata temu w najdrobniejszych szczegółach.  Pamiętasz „Wielki Kryzys”?  Myślisz, że to był wypadek?  Tworzą kryzys gospodarczy, aby realizować cele polityczne.  Zostaliśmy przyspieszeni do tyranii.


przez dr Henry Makow
(henrymakow.com)


21 czerwca prezydent Ghany, Nana Akufo-Addo, ogłosił publicznie plan zniszczenia światowej gospodarki i zniewolenia ludzkości.  Powiedział, że czyta dokument Fundacji Rockefellera z 2010 roku, ale musiał to być kolejny dokument Rockefellera „Operacja Lockstep”.  Czy czytelnik może pomóc mi zidentyfikować jego źródło?


Oto krótki zarys jego głównych punktów, które potwierdzają nasze najgorsze obawy.  Ta pandemia została zaplanowana dziesięć lat temu w najdrobniejszych szczegółach.


1. Utwórz wirusa o niskiej śmiertelności w Fort Detrick, NJ.


2. Utwórz uzbrojoną wersję o wysokiej śmiertelności jako kopię zapasową do wykorzystania w razie potrzeby.


3. Ze względu na „dodatkową zaprzeczalność” należy przenieść ją do laboratorium broni biologicznej w Winnipeg, gdzie zostanie skradziona przez chińskich naukowców i przemycona do Wuhan.


4. Spraw, aby jego rozprzestrzenianie się wyglądało jak wypadek.  Winić mokry rynek w Wuhan.


5. Przeprowadź symulację w świecie rzeczywistym w październiku 2019 r. To jest Wydarzenie 201.

6. Zaplanuj szczepienia rasy ludzkiej, wymuszone za pomocą cyfrowego identyfikatora i „paszportów zdrowotnych”.  ( To jest ID 2020. )


7. Pozwól na kontakt człowiek z człowiekiem, aby napięcie rozprzestrzeniło się przed rozpoczęciem blokad.


8. Rozwiń blokady.


9. „Przejaskrawiaj” liczbę zgonów, aby szerzyć strach.  Przypisz wszystkie zgony Covid 19.


10. Utrzymuj blokady tak długo, jak to możliwe, aby zniszczyć gospodarkę, przerwać łańcuchy dostaw i spowodować zakłócenia społeczne.


11. Zwolnij blokady na krótki czas, a następnie obwiniaj „wzrost” liczby przypadków o to wytchnienie.  Wzrost winy na protestujących.  "Powiedzieliśmy ci to."


12. Ucisz oburzenie brutalną siłą i przedstawiaj dysydentów jako „wrogów publicznych”.  Punkty kontrolne armii.


13. Rozwiń szczepienia i paszporty.  Ludzie nie będą mogli uczestniczyć w życiu społecznym bez obu.


14. Jeśli większość obudzi się z powodu tego spisku, wypuść nowy wirus z 30% śmiertelnością i powiedz: „Tak wam mówiliśmy”.


Zachęcam do posłuchania wideo.  To może być najważniejsze 14 minut Twojego życia.


Związane z-

Plandemic 201 Highlight Reel


Pierwszy komentarz Tony'ego B.


Jeśli masz środki, aby szybko przenieść się do Meksyku lub Ameryki Południowej, proponuję to zrobić - teraz!


To zniszczenie życia, zgodnie z zamierzeniami Boga, NIE jest próbą ani próbą, to jest gra końcowa dla tych satanistycznych talmudystów i ich mirmidonów, którzy od wieków planowali mieć ten świat tylko dla siebie.  Nie byli przed tym wszystkim nieśmiali, mówiąc publicznie od dziesięcioleci, że chcą zredukować światową populację o 85% do 95%.  Oznacza to, że przy dzisiejszej technologii czują, że potrzebują tylko od 5% do 15% tych z nas, którzy żyją dzisiaj jako ich nędzni niewolnicy.


Resztę z nas zamierzają zabić, masowe rzezie sowieckich i czerwonych Chin były testem, tym razem ich spisek polega na wymordowaniu większości świata.  


Jeśli brzmi to zbyt szalenie, by w to uwierzyć, to tak, jest to szaleństwo w najbardziej szatańskim wydaniu, ale lepiej w to uwierzyć i działać zgodnie z tym, jeśli spodziewasz się jakiejkolwiek szansy na przetrwanie siebie lub swojej rodziny.  Przez wieki udowodniono, że to szaleństwo nie obchodzi ŻADNE ŻYCIE, twoje kobiety i dzieci NIE będą wyłączone.


Naprawdę wydaje się, że ludność anglojęzyczna, podobnie jak Europejczycy w ogóle, znajdują się zbyt daleko od tunelu ciągłego szatańskiego prania mózgu i pogańskiego życia, aby bronić siebie i swoich rodzin, lepsze będzie stanowisko w Ameryce Południowej lub Afryce.  A może, jak mawiała mi Paquita de Shishmareff (autorka książki „ Wody płynące na wschód” L. Fry), rosyjska Syberia może być ostatnim bastionem białego człowieka.


___________________________________________


Mój komentarz...Czytałem różne wersje tego planu i to wygląda także wiarygodnie. Większość informacji jest potwierdzona w wielu innych źródłach.Jest to wiec frontalny atak nasienia węża na resztę ludzkości ale najwyraźniej głównym celem jest rasa biała i chrześcijaństwo.


A to spowoduje wcześniej lub później niezwykle mocną reakcję Boga.Porwania i wyprowadzenia na pustynię możemy się już od pewnego czasu spodziewać w każdej chwili.


-----------------------------------------------------

Muszę dodać jeszcze jeden komentarz, ponieważ w tej wersji jest jeden element, o którym wcześniej nie czytałem, ale on wyjaśnia dokładnie to, co się w rzeczywistości dzieje. A podejrzewałem to


Chodzi o stopniowe działanie, powstrzymywanie na pewien czas i kontynuacja tego szaleństwa.
To jest celowa propaganda, i oni sami dostarczają nam dowodów na to, ze to jest oszustwo. Abyśmy się buntowali. jest także możliwe, że jest to akcja... upadłych aniołów, którzy chcą przejąć władzę nad światem i odebrać ją szatanowi. Być może nawet to jest uzgodnione pomiędzy nimi.
Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna moim zdaniem. Dlaczego?
Ponieważ frontalny atak na całą ludzkość, a tak to w tej chwili wygląda, właśnie przyniesie ostrą reakcję Boga. A im się do tego tak naprawdę nie spieszy.  
Jakie są logiczne opcje?
1. Ten atak jest rzeczywisty i zaczną nas masowo eksterminować. Mało prawdopodobne. To jest tylko gra. Zbyt boją się Boga.2. Upadli aniołowie uzgodnili to z szatanem, który nas teraz straszy a oni nas od śmierci wybawią i staną podobnie jak Trump (rzekomo) po stronie Boga. Druga bestia dwurożna będzie wyglądać jak baranek ale mówić będzie jak smok.
Czyli stary rodzaj gry - dobry glina i zły glina. Będą nam anulowali pożyczki, długi itp i wszystko będzie bardzo tanie. Wielu ludzi w to uwierzy.
A wtedy Bóg zareaguje i dwóch świadków ujawni ich fałsz i masowe zbrodnie całej tej szatańskiej kliki.
Inaczej mówiąc, czy ktoś w to wierzy, czy nie - odwrotu już nie ma!Są dwie możliwości. Albo Bóg będzie interweniował, albo nie.To się wyjaśni w krótkim czasie i jeżeli Bóg wystąpi w obronie Słowian, to nie chciałbym być w skórze nasienia węża.
Jeżeli Bóg nie wystąpi, to zginiemy z ich rąk!Czyli jest to wyjątkowy test dla nas a zarazem jest to nasza szansa, aby w tym krótkim okresie czasu, jaki nam pozostał, poznać bliżej Boga i Biblię i stanąć po właściwej stronie, aby uzyskać życie wieczne.
Uciekać za wszelką cenę od WSZYSTKICH religii!!! Żyć z pomocą 10 Przykazań!!!
Nadszedł czas na rozdanie wszystkich kart i ukazanie całemu światu, kto jest władcą wszystkiego, że jest to Bóg i dla Jego wrogów nie będzie miłosierdzia.Na sam początek zginie z rozkazu Boga 1/3 ludzi Bogu wrogich.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 24th Październik 2020, 04:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Artykuł z wiarygodnego źródła.


Wycofanie się Niemiec: więcej wojsk amerykańskich może zostać przerzuconych w pobliżu Rosji.


III Wojna Światowa Usto-o10Kiedy sekretarz obrony Mark Esper ogłosił plan administracji Trumpa wycofania około 12 000 żołnierzy z Niemiec, powiedział, że około połowa żołnierzy wróci do domu, a druga połowa zostanie rozmieszczona w całej Europie. Komentarze szefa Pentagonu we wtorek sugerują, że rozważa sprowadzenie mniejszej liczby żołnierzy do domu, niż pierwotnie planowano.

W lipcu Esper powiedział, że 4500 żołnierzy 2. Pułku Kawalerii stacjonującego w Niemczech wróci do Stanów Zjednoczonych w ramach wycofywania się. We wtorek Esper powiedział, że istnieje możliwość utrzymania tej jednostki w Europie Wschodniej na „trwałych zasadach”.

„Rzeczywiście, od czasu… podpisania umowy o współpracy obronnej z Polską, moich ostatnich spotkań z ministrami obrony Rumunii i Bułgarii oraz korespondencji otrzymywanej od państw bałtyckich, teraz istnieje realna szansa, aby w niektórych z nich utrzymać 2 Pułk Kawalerii naprzód. krajów na stałe ”- powiedział Esper podczas przemówienia na Atlantic Council.

Urzędnik Pentagonu powiedział później we wtorek, że komentarze Espera oznaczały, że 2. jednostka kawalerii zostanie wysłana do Europy Wschodniej na zasadzie rotacyjnej, a nie stałej. Według Stars and Stripes rzecznik Pentagonu powiedział, że na razie wojsko kontynuuje plan przeniesienia 2. pułku kawalerii do nowej stacji macierzystej w USA. Jednak komentarze Espera pokazują, że Stany Zjednoczone rozważają pozostawienie większej liczby żołnierzy w Europie, niż pierwotnie planowano.

Plan administracji, aby zwiększyć liczbę żołnierzy w Niemczech z około 36 000 do 24 000 spotkał się z dużą krytyką Kongresu. Ustawodawcy uważają wypłatę za prezent dla Rosji. Izba zawarła nawet nowelizację blokowania finansowania wycofania w swojej wersji ustawy o zezwoleniach na obronność kraju z 2021 r.

Od czasu ogłoszenia wypłaty Esper jej bronił, nalegając, aby administracja planowała przesunięcie większej liczby żołnierzy na wschód, bliżej granicy z Rosją. Potencjalny plan pozostawienia większej liczby żołnierzy w Europie, niż początkowo sądzono, może być próbą uspokojenia Kongresu przez Espera.Źródło - https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=215402Czyżby mieli nadzorować ewentualne bunty Polaków!?

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 24th Październik 2020, 06:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Nieco więcej o drakońskim prawie, za głosowanym przez Żydów w żydowskim Parlamencie.

https://www.odkrywamyzakryte.com/ustawa-antycovidowa-przymus-szczepien/

Ustawa antycovidowa zakłada nie tylko obowiązek noszenia maseczek, ale także „mimochodem” wprowadza przymus szczepień. Sejm już ją przyjął, więc co nas czeka dalej?

Dr Marcin Masny, polski publicysta, tłumacz i poeta, skomentował przegłosowaną w czwartek 22.10.2020 r. przez sejm ustawę antycovidową.

Zwrócił uwagę na podstępny punkt 4a artykułu 46b znowelizowanej ustawy o chorobach zakaźnych.

Dr Masny ostrzega, że forsowane przez rząd zmiany „mimochodem” wprowadzają przymusu szczepień na Covid-19.

W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, która dzisiaj jest taka modna i tak mocno używana, jest artykuł 46a.
[…] „W przypadku wystąpienia stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego o charakterze i w rozmiarach przekraczających możliwości działania właściwych organów administracji rządowej i organów jednostek samorządu terytorialnego, Rada Ministrów może określić, w drodze rozporządzenia, co następuje”.
Co następuje, znajduje się w artykule 46b: „W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić różne rzeczy”, w tym, głosi ustawa w dotychczasowym kształcie, punkt czwarty: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie” – mówi dr Masny.
I tutaj chcą nam dopisać punkt „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”. Nie tylko przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie – podkreśla publicysta.


Według Masnego nie chodzi tylko o maseczki stosowane jako środki profilaktyczne, ale także o zabiegi w postaci obowiązkowych szczepień przeciw Covid-19 także wobec osób niechorych i niepodejrzanych o zachorowanie.

Żaden z posłów nie wspomniał nawet o tym przepisie, a tymczasem wygląda na to, że po cichu, tylnymi drzwiami wydają wyrok na polskich obywateli.

A w celu odwrócenia uwagi od niewygodnej dla nas ustawy, uruchomiono temat zastępczy, czyli głośno komentowany zakaz aborcji eugenicznej…
⇒ Czytaj także: BYŁY MINISTER ZDROWIA: „ANTYCOVIDOWCY DO IZOLACJI LUB ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNYCH!”

Nasienie węża dąży do naszego wyniszczenia.


Zapomnieli o śmierci pierworodnych w Egipcie? Zapomnieli o zatopieniu armii wraz z faraonem w Morzu Czerwonym?Boże, przypomnij im swoje wyroki i kaźnie dla tych szyderców!!!


I jeden link z Zachodu (USA)


https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.infowars.com%2F

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 24th Październik 2020, 09:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Dalsze informacje o bardzo możliwym początku III WŚ. W tym filmie ten człowiek ujawnia nam przyczyny
wielkiej ostatnio niechęci Netanyahu do Trumpa.


Chodzi głównie o separowanie się Trumpa i USA od komunistycznych Chin, które są w niemal wielkiej symbiozie
z Izraelem, który ściśle współpracuje z Chinami w wielu dziedzinach.


A Trump uważa, ze Chiny idą ze wszystkimi komunistami przeciwko Kanadzie oraz ostatnio przeciwko USA. Trump
chce to powstrzymać. Joe Biden jest komunistą także i Netanyahu zareagował... ciszą na komentarz Trumpa o... śpiącym

Bidenie co wielu ludzi odebrało jako wielką niechęć Netanyahu w stosunku do Trumpa.


Jest to kolejna informacja, sugerująca coraz bardziej agresywną niechęć Izraela do USA czy raczej do Trumpa. Pamiętajmy, że
Trump jest przeciwko globalizacji ale Izrael i Chiny są za. W tej chwili wygląda to na wielki konflikt dla sił szatańskich, czyli Izraela i Chin przeciwko USA.


Ciekawe jak to się zakończy, ale najprawdopodobniej klęską Izraela, ponieważ plan III WŚ zakłada walkę Izraela z krajami arabskimi i że Izrael i syjonizm zostanie przez nich zniszczony. Potem może nastąpić atak Chin na USA.Także w Kanadzie PODOBNO stacjonuje już wiele oddziałów Chin a Kanada przygotowuje się na wielkie zamknięcie wszystkiego.


Piszę podobno, gdyż informacja nie jest zbytnio potwierdzona. Ślady konfliktu Trumpa z Izraelem wskazują także na udział USA przeciwko
Izraelowi co wskazuje na współpracę Trumpa z upadłymi aniołami.


Jeszcze jedna bardzo ciekawa informacja z tego filmu - podobną trwa wielka seria wielu trzęsień ziemi i pokazywana była mapa owych trzęsień.


A to jest BIBLIJNY dowód na działania samego Boga, którego działania miały być rozpoczęte właśnie za pomocą wielkich trzęsień Ziemi.


Być może dlatego syjonistyczne media nam tych trzęsień raczej nie pokazują.


To wszystko wskazuje na raczej bezpieczny okres dla Polski, bez względu na restrykcje nasienia węża wobec Polaków i jestem głęboko przekonany, ze już nikt nie wyrządzi krzywdy Narodowi Wybranemu i ten czas JUŻ nadszedł.


Akcja rządu 'polskiego' doleje tylko oliwy do gniewu Boga i na ich miejscu (Żydów) zacząłbym sie modlić do Boga o miłosierdzie i zaprzestać

nienawiści syjonistów do rzeczywistego Ludu Bożego.


Lud Boży otrzyma pomoc samego Boga. Dlatego jest on wybrany. A syjonistyczny Izrael nigdy od Boga nie otrzymał żadnej pomocy i bez Hitlera i zbrodniczego USA, które mordowały wielu ludzi służąc Izraelowi ponieważ Bóg syjonistów nigdy nie chronił i chronić nie będzie.


Jak na jeden dzień mamy wiele informacji a to sie chyba jeszcze bardziej nasili.


Aha... jeden z 'pseudo proroków' fałszywego chrześcijaństwa zapowiada - Pat Patterson zapowiada 'proroczo' że Trump wygra wybory a zaraz po tym wielki asteroid uderzy w ziemię.


Spodziewajmy się codziennie wielu coraz większych informacji z tego szatańskiego świata, ponieważ świat już zwariował na maxa i zaczyna się powoli ostra, czy nawet bardzo ostra jazda, a nasze uwolnienie z rąk syjonistów czy trumpistów zaczyna być bardzo, bardzo bliskie.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 27th Październik 2020, 16:26
Message reputation : 100% (2 votes)
Zaczyna się potężny ruch syjonistów, skierowany przeciwko wszelkiej maści antysemitów. Okazuje się, według mego rozeznania,
że korona wirus spowodował poważne poruszenie pośród wielu narodów, które wreszcie zrozumiały, kto stoi za NWO i za globalizacją
i coraz większe ilości ludzi oglądają Youtube kanały czy inne źródła filmów czy audycji i Żydzi zaczęli się czuć bardzo zagrożeni.


Powstało wiele różnych organizacji i schematów, aby zniechęcać kogokolwiek, kto widzi Izrael w negatywnym świetle. Negatywne opinie
są już uważane za antysemityzm i już ludzie są karani za to.


Dochodzi do tego, ze w USA jeden człowiek został aresztowany za to, ze zakwestionował oskarżenia białych o białą supremację.


Zamknięto w ciągu ostatniego tygodnia ponad 50 o ile nie więcej największych kanałów na YouTube, mających miliony widzów, a od kilku dni nawet Vimeo usuwa konta tych, którzy w jakikolwiek sposób kwestionują Żydów, koronę wirusa czy NWO.


Z tego, co obserwuję, zaczyna się rzeczywiście ostra jazda w tym temacie i zaczyna być niebezpiecznie dla wielu.


W USA zorganizowały jakieś służby 'nietykalnych' listy zwolenników Trumpa oraz ich adresy zamieszkania. Można się zalogować na te witrynę (adresu nie podano) i znaleźć w swoim otoczeniu Trumpa wielbicieli i... zrobić z nimi cokolwiek im przyjdzie do głowy.To jest praktycznie niezwykle groźne działanie ze względu na ANTIFA i BLM nienawiść (także) do białych i to może już być preludiom do III Wojny Światowej.


Nam pozostaje jak zwykle, aby zachować spokój i pokój - głównie z Bogiem - i cierpliwie lub... nieco nerwowo oczekiwać na nasze bliskie już wyzwolenie.Za kilka dni wybory w USA i wygląda na to, że w dniu wyborów coś się dramatycznego wydarzy, wielu to zapowiada oraz zapowiada się

atak z kosmosu wielkiego meteorytu.Jeżeli ktoś myśli, że to się jakoś rozejdzie po kościach, raczej na to nie ma szans.W ostrzeżeniach o antysemityzmie słychać wyraźnie ich obawy z powodu coraz większej ludzkiej świadomości w kwestii, kto dąży do NWO.


Co i jak się w rzeczywistości wydarzy, tego na razie nie wiemy, ale spodziewajmy się niemal wszystkiego, z porwaniem włącznie.Jak będę pisywał tak długo, jak mi na to Bóg pozwoli!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 30th Październik 2020, 06:16
Message reputation : 100% (2 votes)
Wklejam kilka wiadomości z ostatnich godzin i warto o tym wiedzieć, ponieważ 3 Listopada a może nawet 1-szego może się zacząć ostra jazda satanistów.

_______________________________________________________

Fritz Artz Springmeier
17 sierpnia


3 WKRÓTCE POZYCJE W PLANACH GLOBALISTÓW (16 SIERPNIA 2020) W 2019 roku napisałem, że między styczniem a marcem 2020 roku nastąpi „definiujący kryzys”. rysunek tablice), ale w wypadku okazało się, że zamach na gospodarkę Trumpa plandemią COVID-19.Ze strony Trumpa, który ogłosił, że ONZ, że przyszłość nie należy do globalistów. Hmmm. (To prawda, należy do Boga.) Chociaż zgadzam się z Trumpem ze stanowiska, zwracam również uwagę, że konflikt między globalistami a antyglobalistami może być dialektyką heglowską w szczytowej formie, podobnie jak konflikt między socjalizmem międzynarodowym a narodowym.

3 ELEMENTY. Ten post ma na celu przygotowanie ludzi na 3 planowane przez Iluminatów przedmioty na stosunkowo bliską przyszłość: (1) kosmiczne obiekty kosmiczne, (2) inwazja na Iran i (3) fałszywe flagi.

KOLIZJE Z KOSMICZNYMI OBIEKTAMI KOSMICZNYMI. Możesz być zaskoczony, że wymieniam zagrożenia z kosmosu jako przedmiot zaplanowany przez Iluminatów. Robię, ponieważ planuję prowadzić agendę za takimi wydarzeniami.W 1977 roku ukazała się książka science-fiction „Lucifer's Hammer ”opowiadał historię uderzenia dużej komety. Od tego czasu Hollywood wielokrotnie przedstawiało kosmiczne zderzenia w filmach takich jak: Armageddon, Meteor Apocalypse, Deep Impact, Doomsday Rock, Impact i Meteorites!

W 1998 r. NASA est. Biuro programu NEO (obiekty bliskie Ziemi) do wykrywania, badania i katalogowania NOE w celu opanowania kosmicznego zagrożenia dla Ziemi.Kiedy zostanie znaleziony NEO, który prawdopodobnie uderzy w ziemię, zostaje przypisany numer 10.Kratery takie jak krater meteorytowy w pobliżu Flagstaff, AZ i So. Afrykański krater Vredefort o szerokości 300 km jest dowodem na to, że niektóre asteroidy uderzają.


Globaliści uważają, że ten przyszły rok przyniesie im kolizje, z których chcą skorzystać. Twierdzono nawet, że komety przenoszą wirusy (patrz Choroby z komet: Hoyle i Wickramasinghe, Choroby).


INWAZJA USA NA IRAN Planowana na przyszły rok. Inwazja na Iran ma przynieść konsekwencje podobne do inwazji Niemiec na Polskę; wywoła reakcję łańcuchową.


FALSE FLAGS. Pamiętasz, jak „muzułmańscy terroryści” dostarczali boogie-manów pod fałszywe flagi? Teraz pojawiły się nowe grupy, w których można być muzykiem boogie, takim jak Black Lives Matter. Stolica kraju jest wielkim celem dla fałszywej flagi. Zapytajmy siebie "jaki cel byłby najbardziej dramatyczny?"


ŚWIAT JEST KRÓLESTWEM CIEMNOŚCI I ŚMIERCI. Świat nadal będzie światem. Jeśli przebywasz w Bożym Królestwie życia i światła, to z całą pewnością chodź w owocach Ducha Bożego i nie bój się. Nie pozwól

ciemność okradnie cię z pokoju i radości. Błogosławieństwa dla Ciebie, drogi czytelniku.


______________________________________________


Tyle tych informacji. Przypomnę, że kilka miesięcy temu były opuszczone niektóre obiekty badań kosmicznych i nikt nie znał powodów i o ponownym ich otwarciu także nikt nie pisał.


A piszę o tym dlatego, że możemy się spodziewać powrotu Isusa na ziemię z wielką mocą i władze szatańskie będą chciały to zminimalizować jako atak kosmitów czy coś w tym rodzaju.


Mówi się także o 3 dniowym dniu bez TV i bez Internetu, co także raczej pasuje do takiego wydarzenia, ponieważ ludzie wierzący mogliby się na Internecie dzielić swymi opiniami i obserwacjami a władze szatańskie będą chciały torpedować taka informację za wszelką cenę.Czyli warto o tym wiedzieć i jak zobaczymy nagle ciemność z powodu braku blasku słońca a w nocy nie będzie widoczne światło księżyca, to będziemy mogli mieć pewność, że Isus powrócił lub powraca i zabierze do nieba 144.000.


A sataniści będą robili wszystko, abyśmy o tym nie mieli pojęcia i myśleli ze to UFO. Warto się na to mentalnie przygotować, sprawdzić jeszcze raz wersety biblijne. Nie ma żadnego UFO poza... jakimiś rydwanami upadłych aniołów, ale Bóg nie pozwoli im na taką idiotyczną próbę oszukania nas. Po to jest właśnie owo Boże i Syna ostrzeżenie.


Mateusza 24:29 A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. 30 I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą. 31 I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.Zapamiętajmy te wersety, ponieważ będzie to najważniejsze wydarzenie od czasu potopu. Kiedy nagle ogarnie nas ciemność i spadać będą gwiazdy, to będzie oznaczać tylko jedno i nikt tego nie będzie w stanie podrobić.  W taki sposób powróci Isus Mesjasz, nasz Król i cały świat go zobaczy!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 3rd Listopad 2020, 12:28
Message reputation : 100% (1 vote)
To było niemal zapowiedziane.

https://conservativeus.com/president-trump-releases-urgent-statement-on-democrat-plans-to-delegitimize-election-day-results-no-media-coverage/

Prezydent Trump wydaje pilne oświadczenie w sprawie planów demokratów delegitymizacji wyników wyborów - brak relacji w mediach2 listopada 2020 Alex Hall Wyświetlenia 2 4 Komentarze Demokraci, Donald Trump, wybory 2020, były kierownik kampanii prezydenckiej, Joe Biden, wybory Trumpa


Kilka chwil temu kampania Trumpa wydała oświadczenie w pilnej sprawie.

Ujawnili plan Demokratów delegitymizacji wyników wyborów, ujawnili każdy szczegół planu.

Ale w ogóle nie ma żadnych mediów.

Oto oświadczenie z kampanii Trumpa:
Zdjęcia poniżej:

Demokraci panikują, ponieważ Joe Biden nie zdobył dostatecznej przewagi we wczesnych wyborach w stanach, w których toczy się bitwa, i wiedzą, że osobiste głosy prezydenta Trumpa w dniu wyborów nadrobią różnicę i doprowadzą go do zwycięstwa. Polityczni agenci Bidena już rozpowszechniali dyskusje i badania w celu delegitymizacji wyników w dniu wyborów, szkoląc zastępców, aby nazywać sukces prezydenta prezydenckim „czerwonym mirażem”.

Funkcjonariusze radzą zastępcom i mediom, aby stworzyli zasłonę dymną, zrzucając winę na wszystkich - wyobrażając sobie opóźnienia pocztowe lub fałszywie twierdząc, że nadesłane karty do głosowania, które po prostu nie zostały zwrócone, powinny być uważane za uzasadnione głosy, które należy policzyć.

Nic z tego nie będzie prawdą, ale zostanie potraktowane jako dowód, że zwycięstwo prezydenta Trumpa to tak zwany „czerwony miraż”. Nikt nie powinien się na to nabrać.

„Jesteśmy świadomi, że Demokraci już ograniczyli reklamy telewizyjne, które są gotowi wdrożyć, aby jeszcze bardziej utrwalić dezinformację o„ Czerwonym Mirze ”, starając się przekonać ludzi, że do zwycięstwa wystarczy więcej czasu, wykraczając daleko poza dzień wyborów. Jednocześnie w pełni przewidujemy, że Demokraci będą występować w sądzie, spierając się o przedłużenie terminów przyjmowania i liczenia głosów wysłanych i otrzymanych znacznie po terminach ustanowionych w poszczególnych przepisach stanowych. Amerykanie powinni pamiętać, że Biden zgromadził ogromny zespół prawników, którzy będą próbowali poluzować uczciwość wyborów, aby mogli ukraść te wybory, a także przypomnieć, że Hillary Clinton poradziła Bidenowi, aby w żadnych okolicznościach nie tracił porażki ”

Ostatnie westchnienie kampanii Bidena będzie brzydkie i bezwzględne.W rzeczywistości wydarzyło się to, że Demokraci wystawili kandydata w osobie Joe Bidena, który praktycznie nikogo nie podnieca, a jego potencjalni wyborcy nie są zmotywowani do osobistego udziału w wyborach. Demokraci popełnili również błąd, spędzając miesiące na straszeniu swoich zwolenników przed osobistym głosowaniem z powodu koronawirusa, a teraz zdali sobie sprawę, że ich wczesna przewaga w głosowaniu nie wystarczy. Kampania Bidena popełniła również polityczny grzech polegający na niepowodzeniu w zbudowaniu gry naziemnej lub operacji w terenie, a teraz płacą za to swoją niezdolnością do okazania zwolenników,

Biden wie, że głosy, które już ma w banku w wyniku wcześniejszego głosowania, pochodzą od zwolenników, których już mieli, więc zranił własną frekwencję w dniu wyborów. Z powodu tej kłopotliwej sytuacji Bidena mamy się na baczności, by Demokraci próbowali naruszać stanowe terminy przyjmowania i liczenia kart do głosowania, a my będziemy walczyć o to, by przestrzegali prawa. Prezydent Trump chce, aby każdy uprawniony do głosowania wyborca ​​mógł głosować, głosować raz i liczyć

Ta wiadomość może nie zostać przekazana przez główne media, ale każdy amerykański patriota musi to zobaczyć i zobaczy ten plan.

Liberałowie zaczynają się przechwalać, jakby wybory w 2020 roku już się skończyły. Eugene Robinson w The Washington Post wykrzyknął, że kampania reelekcyjna prezydenta Trumpa „zaczyna wyglądać jak Titanic”. Joe Biden powinien przygotowywać swoje przemówienia inauguracyjne.

Jednym z powodów tej arogancji są absolutnie karalne relacje Trumpa w mediach. Pandemia koronawirusa zrobiła to, co niektórzy mogliby uważać za niemożliwe: sprawiła, że ​​relacje Trumpa były jeszcze bardziej negatywne. Rich Noyes z Media Research Center odkrył, że od 4 marca (kiedy Joe Biden zasadniczo zakończył nominację Demokratów) do 31 maja, relacje Trumpa w wieczornych programach ABC, CBS i NBC były w 94% negatywne. W maju było to 99,5% ujemne, najniższy w historii.

W tym okresie pojawiło się 474 ocen oceniających dotyczących prezydenta Trumpa, a 445 było negatywnych. Z kolei było tylko 85 ocen Bidena, a 51 było negatywnych (61%). Byli dziewięć razy bardziej negatywnie nastawieni do Trumpa.--------------------------------------------------------------


Co się z tego wykluje, na razie mogą być jedynie spekulacje, ale to wygląda już bardzo groźnie i widać dążenie do III WŚ!!!


Zobaczymy więc co dalej... i... proszę za wszelką cenę unikać modlitw do Boga o wsparcie dla demonów SJ!!!!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 870
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 3rd Listopad 2020, 16:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Było zapowiedziane Henryku, sam o tym pisałeś  kilka tygodni temy powołując się na anglojęzyczne dostępne ci źródła....

Ja dodam taki link:

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/antifa-szykuje-powyborcze-zamieszki-w-usa-wynik-jest-bez-znaczenia/ar-BB1aEtWF

Wydaje się że wybory to tylko wydarzenie które ma posłużyć jako punkt zapalny do wywołania trzeciej wojny światowej .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog

thewordwatcher likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 6th Listopad 2020, 05:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Najwyraźniej III Wojna Światowa wisi na włosku i wiele armii jest gotowych do akcji, z armią zbrodniarzy USA na ziemiach polskich.


W poniższym linku jest film znanego niemal wszystkim w USA, Health Rangera, Mike Adamsa, który założył także własny YouTube - Brighteon.


https://www.brighteon.com/ee9b21c4-b0a8-41ef-8f8c-f596a003fd4b


W tym filmie nawołuje od ostro do broni Amerykanów i proponuje karę śmierci dla każdego zdrajcy demokracji i USA, czyli dla

wszystkich, którzy popierają partię demokratyczną oraz BLM czy Antifa.


Słowem, wszyscy ci gubernatorzy, którym udowodni się zdradę konstytucji USA otrzymają wyroki śmierci które w natychmiastowym trybie będą publicznie wykonywane.


Ten człowiek jest bardzo szanowany w USA i doskonale znany.


Praktycznie... Amerykanie nie mają wielkiego wyboru, tak zostali wykołowani przez partię demokratów oraz Trumpa, ze MUSZĄ walczyć o to, aby przeżyć, ponieważ w każdej chwili rozpoczną się znane już nam ataki BLM czy Antifa. W każdej chwili, a to oznacza, że jakiekolwiek próby udowodnienia fałszu wyborów przez demokratów spowodują kolejne ataki tych grup terrorystycznych i tym razem będą oni zabijać Amerykanów.Oni są na tyle nierozsądni, że wierzą, że będą cały czas wspomagani przez władze demokratyczne i Sorosa.


Oni nie wiedzą, że są wystawieni także na odstrzał a wyroki śmierci na nich i na demokratach komunistycznych będą używane przez Bestię przeciwko Bogu, dokładnie, jak jest to opisane w planie III Wojny Światowej.Jest to perfidny plan Trumpa i demokratów, aby całkowicie ośmieszyć chrześcijaństwo USA i pokazać Bogu zbrodnicze rezultaty 'Bożych' sług.


Przeczytajmy część końcową tego szatańskiego planu. https://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm


Poniżej plan szatana, realizowany przez Trumpa i demokratów
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmuobydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm  EN)

Ten plan realizowany z przerażająca dokładnością i wszystko jest ku temu przygotowane.
A to oznacza dla nas, aby za wszelką cenę unikać jakichkolwiek konfrontacji z rządami szatana. Dla nas... lepiej jest zginąć, niż zabijać innych ku uciesze szatana. Nie dajmy się nabierać na poważne dowody ich zbrodni, ponieważ oni są zbrodniarzami, ale Przykazanie Boże mówi: nie zabijaj a Syn Boży powiedział: miłujmy naszych nieprzyjaciół!

Zresztą Bóg obiecał nam wyzwolenie z tego ucisku.Zaufajmy Bogu i nieustannie módlmy się do Niego!


Dodam jeszcze jedno wyjaśnienie.W tekście planu III WŚ mamy zdanie o chrześcijaństwie.......wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku,


To jest także dowodem na to, kto w rzeczywistości kieruje światowym chrześcijaństwem. Boskie duchy to upadli aniołowie oraz demony!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 6th Listopad 2020, 13:25
Message reputation : 100% (1 vote)

Film potwierdzony przez inne źródła.Londyn zbankrutował z powodu 'wirusa'. Film po polsku.
A to oznacza głód i walki uliczne za kilka dni.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 6th Listopad 2020, 15:54
Message reputation : 100% (2 votes)
I jeszcze jeden post dzisiaj.


Podobno Trump był znacznie sprytniejszy niż partia demokratów i wspólnie z DHS opracowano pułapkę na oszustwo.


Wydrukowano broszury do głosowania, które WSZYSTKIE posiadają specjalny cod - znak wodny.I już wiadomo, że około 80% głosów nie posiada znaku wodnego w całych wyborach.


Tutaj jest cały artykuł o tej pułapce, nazywanej - ukąszenie.


https://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2020/11/breaking-intelligence-expert-steve-pieczenik-claims-2020-election-was-a-sophisticated-sting-operation-that-has-trapped-the-democrats-in-the-most-massive-criminal-election-fraud-in-h-2517646.html


Jest w tym linku także dokument DHS - Department of Homeland and Security - Departament Bezpieczeństwa Ojczyzny.


To wszystko wygląda bardzo poważnie i oznacza większość demokratów w więzieniach lub na szubienicach, albo... straszliwą wojnę domową.


To także może oznaczać wielki tryumf Trumpa i olbrzymie zaufanie do niego,które... być może rozbije USA na małe niegroźne fragmenty.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 8th Listopad 2020, 03:27
Message reputation : 100% (2 votes)
Powyższy post jest nadal zgodne z faktami, ale fakty nie zawsze wygrywają. Podobno odbywają się spore pochody wielbicieli Trumpa, a dowody na sfałszowane wybory mnożą się z godziny na godzinę.


W tym linku jest OLBRZYMI artykuł, w którym jest wiele dowodów, ale... kto ma czas na czytanie tylu wiadomości?


http://82.221.129.208/.va4.html

Ale autor postawił niezwykle ciekawą hipotezę, która otworzyła mi szeroko oczy. Zauważmy, ze wybory USA są raczej ściśle zsynchronizowane z działaniami Covid-19.Jakbyśmy na to nie patrzyli nasila się wieki ucisk na świecie i cały czas on rośnie. Czy dojdzie do III Wojny Światowej?


Wskazuje to wyraźnie na to, ze świat jest skupiony na wyborach a nie na NWO!!!

Najprawdopodobniej wybory służą do odwracanie uwagi od wprowadzania systematycznego komunizmu a narzędziem ku temu jest Covid-19.

Wszyscy patrzą w inną stronę a przejmowanie świata przez komunistów syjonistycznych trwa i się nasila.


Trump wiedział o planowanym fałszerstwie wyborów w Czerwcu tego roku!


Jeżeli on ujawni dowody we WŁAŚCIWYM czasie, to mamy wojnę domową w USA zagwarantowaną.Tak w wielkim skrócie wygląda sytuacja w moich oczach czyli... nasila się drastycznie Wielki Ucisk.


Będzie więc aż tak niebezpiecznie dla Ludu Bożego, że Bóg będzie musiał porwać 144.000 oraz wyodrębnić pod Jego ochroną lud Boży na pustyni.


Podobnie jak to zrobił po wyprowadzeniu Izraela z Egiptu i dzisiejszy świat Bóg czasami nazywa Egiptem.


Egipcjanie dążyli do wymordowania Izraelitów poprzez zabijanie niemowląt. Mojżesza uratowano.


Na Słowian cały świat chce się rzucić udając, że chodzi im tylko o rasę białą.

Chodzi im o Słowian, rzeczywistych Izraelitów i Semitów!


Dlatego historia exodusu z Egiptu się powtórzy.


Nie zwracajmy wiec za wiele uwagi na manipulacje mediów o wyborach, to jest najwyraźniej celowe
odwracanie naszej uwagi od rzeczywistego zagrożenia ze strony 'Egiptu'.Jedna uwaga na temat USA. Zanim spadną plagi Boże na USA, rzeczywiści Semici najpierw USA opuszczą.


Objawienie 18:2  I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego.3  Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.

(razem uprawiają pedofilię!)4  I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,5  Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.6  Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę.7  Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.8  Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził. 


A to oznaczy, że zanim to wszystko się stanie, nastąpi porwanie 144.000 czyli spodziewajmy się tego w każdym momencie.Akt porwania nie przerazi tych zbrodniarzy komunistycznych, dążących do NWO.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 8th Listopad 2020, 14:11
Message reputation : 100% (2 votes)
Obejrzałem kolejny film tego młodego i zdolnego człowieka.


On wierzy Trumpowi ale nie to jest istotne. Skrót tego, co sie dzieje w USA, a rzadko o tym się usłyszy nawet w Polsce.


To MSM media ogłosiły kłamliwie oraz nielegalnie, że Biden wybrał wybory. Nielegalnie dlatego, że to rządowe czynniki ogłaszają ZAWSZE wyniki głosowań i one MUSZĄ owe wyniki zaaprobować. Po to jest czas na taka decyzję aż do Stycznia i dopiero wtedy po ogłoszeniu zwycięzcy w wyborach nowy prezydent przejmuje władzę na USA.


Czyli media USA a nawet światowe ponownie kłamią, ponieważ odpowiednie organy dalekie są od ogłoszenia zwycięzcy.


Drugi poważny problem, który widziałem kilkakrotnie to frekwencja na zebraniach Trumpa oraz Bidena. Na zgromadzeniach Trumpa bywało nawet do kilkudziesięciu tysięcy ludzi ludzi. Zwykle wiele tysiecy, w zależności od miasta.


U Bidena bywało od 5 osób do może 200, kiedy mu szczęście jakoś dopisało. Może wydarzył się gdzieś CUD i było 1000 jego zwolenników. Może...


Podczas wyborów sporo po północy Trump i jego ekipa słuchali o ilości głosów i wiedziano, ze wybory są definitywnie wygrane przez Trumpa. Wtedy nagle pozamykano miejsca głosowań i pojawili sie dostawcy nowych 'głosów'. Liczby głosów na Trumpa już wcale nie wzrastały a nawet malały ale na Bidena nagle... wszyscy zaczęli 'głosować'.


Okazało sie także , że system komputerowy miał problem z liczeniem głosów w najważniejszych stanach. Oczywiste oszustwo, dające ponownie glosy dal Bidena ale nie na Trumpa.


Znaleziono wiele głosów osób nie żyjących od pewnego czasu. Wiele tysięcy!!!


Dowodów oszustw gwałtownie narastają i sprawa ta będzie rozpatrywana w wielu sądach. Będzie trudno zaprzeczyć o oczywistych oszustwach ale kto wie, jaka presję wywrze Deep State na sędziów.


Czyli nie ma jeszcze na nic żadnej pewności. Wiadomo, że jest to masowe oszustwo, wsparte przez media ale w chwili obecnej nikt nie zna przyszłości oraz losu tych wyborów.


Antifa i BLM już zaczynają się gromadzić w różnych miejscach i zaczną się ponownie cyrki i tym razem może dojść do przelewu krwi.Osobiście podejrzewam, że Deep State i ich gorliwy przyjaciel, Trump dążą do wywołania szału i szaleństwa pośród Amerykanów i spowodowania według planu III WŚ wielkich walk. To jest moja opinia oparta o planach satanistów, z których Trump jest jednym z czołowych graczy dla Deep State.Jest on wielkim przyjacielem Henry Kissingera, który zrobił Trumpa prezydentem.Jest to najwyraźniej wspólna praca Trumpa z Demokratami a celem jest masowe przelewanie krwi.Tak to widzę a czas nam pokaże, co z tego wyniknie.


Czyli Trump nie przegrał, ale i nie wygrał jeszcze i kto wie, w jaki sposób Deep State chce całkowicie rozjuszyć Amerykanów i sprowokować masowe przelewy krwi zgodne z planem III Wojny Światowej, której celem jest rasa biała i Chrześcijaństwo.


Do dzisiaj żadne kościoły chrześcijaństwa w USA nadal nie mają prawa do zbierania sie na mszach czy zebraniach w swych kościołach od początku Corony wirusa.


Celem najwyraźniej jest Chrześcijaństwo, ale o tym niemal nikt nie mówi!!!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 10th Listopad 2020, 02:35
Ciekawy artykuł Fulforda...

BENJAMIN FULFORD 9.11.2020Rodziny Biden i Fortune 500 wpadają w pułapkę

Trwający pucz prezydencki w USA okazuje się być gigantyczną pułapką dla rodzin, które są właścicielami firm z listy Fortune 500, zgadza się wiele źródeł.

To tylko kwestia czasu, zanim Joe Biden i jego koledzy zostaną oskarżeni i sądzeni za zdradę, mówią źródła Pentagonu.

Jednocześnie źródła zachodnich tajnych stowarzyszeń twierdzą, że Robert David Steele, wywiad piechoty morskiej, jest rozważany na prezydenta - wkrótce powstających - Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Steele nominował byłą kongresmenkę i Cynthię McKinney z 9.11 na wiceprzewodniczącą.

Steele mówi, że on i McKinney są gotowi do podjęcia pracy.

Jednak najpierw Trump musi wygrać, aby zakończyć reformy; szczególnie poprawna reforma wyborcza, powiedział Robert David Steele w e-mailu.

Steele dodaje, że Trump ma zamiar zdemaskować oszustwo wyborcze i zostać zwycięzcą, a następnie wiele osób zrezygnuje z Kongresu, aby uniknąć więzienia.

Oto, co źródła Pentagonu mają do powiedzenia na temat sytuacji:

Trump wygrał osuwisko z 80% głosów legalnych i może otrzymać 300 głosów wyborczych, ponieważ oprogramowanie CIA do przerzucania głosów Dominion i szalejące oszustwa wyborcze popełniane przez Demokratów zostały ujawnione.

Wiele prawdziwych serwisów informacyjnych donosiło również, że Dominion Voting Systems, które kontroluje ponad jedną trzecią rynku maszyn do głosowania, korzysta z potężnej firmy lobbingowej, w skład której wchodzi wieloletni pomocnik Mówczyni Nancy Pelosi.

Ponadto Dominion ma powiązania z Fundacją Clintona, a główny pakiet akcji należy do męża demokratycznej senator Dianne Feinsteins.

https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/developing-nancy-pelosis-chief-staff-chief-executive-feinsteins-husband-major-shareholder-dominion-ballot-counting-systems/?utm_source=Twitter&utm_campaign=websitesharingbuttons

Naprawdę ma miejsce masowe oszustwa wyborcze.

Byłem obserwatorem ankiet i sam to widziałem ....

Widziałem osobę podpisującą oświadczenie, że nie wysłał karty do głosowania pocztą, ale ktoś wysłał ją w jego imieniu, mówi Christopher North, przyjaciel, który pracował jako obserwator ankiet w Pittsburgu.

North zauważa, że ​​w swoim regionie Biden otrzymuje o 50% więcej głosów czarnych niż Barack Obama w 2008 roku, aw wielu okręgach frekwencja wyborcza przekracza 100%.

Jednak na wszelki wypadek, gdybyście tego nie widzieli, weteran Departamentu Stanu USA Steve Pieczenik między innymi wyjaśnia, w jaki sposób zastawiono sprytną pułapkę na potencjalnych złodziei głosów, umieszczając tajne znaki na wszystkich autentycznych kartach do głosowania.

Pieczenik i inni twierdzą, że doprowadziło to do masowego ujawnienia chazarskiej sieci mafijnej w USA.

https://www.bitchute.com/video/RskMmfUq8Dot/

Trump może zwolnić dyrektor CIA Ginę Haspel i oczyścić agencję i wielu Deep Staters w innych częściach rządu, dodają źródła Pentagonu.

Podczas gdy Zachód jest rozproszony przez niewypowiedzianą wojnę domową, duże posunięcia wojskowe oznaczają, że sytuacja na całym świecie staje się bardzo niebezpieczna.

Otrzymujemy doniesienia o masowych ruchach wojsk w Meksyku, Kanadzie, Ukrainie, Azji Środkowej, Afryce, na granicy chińsko-indyjskiej itp.

Na przykład otrzymaliśmy następujące informacje od źródła ze Słowacji

Wojska NATO przemieszczają się z Europy Zachodniej na Ukrainę.

Stopniowo wygląda na to, że zajmują punkty strategiczne, aw niedalekiej przyszłości siły NATO mogą zaatakować Białoruś i być może Rosję.

Atak może nastąpić w ciągu kilku dni.

Obserwowano ruchy wojsk na granicach.

Powoli wygląda na to, że zaatakują Słowacja, Czechy, Ukraina i Polska.

To bardzo prawdopodobne.

Rosja anulowała wszystkie wizy wjazdowe.

Rosja i Białoruś są całkowicie zamknięte.

Białorusini twierdzą, że przed nami najgorsze dni w naszym życiu (10 dni).

Słowacy i Czesi są zamknięci w swoich domach.

Wojska są w ruchu. Śmigłowce są przewożone w dużych ilościach.

Budują ogromne szpitale polowe dla 5000 osób (na lotnisku w Ostrawie) ”.

Mike Harris z Veteran's Today również zadzwonił, aby powiedzieć, że otrzymuje wiarygodne raporty o chińskich żołnierzach w Meksyku.

Mówi, że Meksykanie wpuścili wojsko do kraju, ponieważ Chińczycy obiecali zwrócić Meksykowi wszystkie ziemie utracone w wojnie meksykańsko-amerykańskiej.

Innymi słowy, zaoferowali Meksyk, Kalifornię, Nevadę, Nowy Meksyk, Arizonę i Teksas.

Otrzymujemy również kilka raportów o chińskich żołnierzach w Kanadzie.

Skontaktowaliśmy się z różnymi źródłami w Kanadzie i nie mogliśmy tego potwierdzić.

Jednak premier Justin Castro jest kandydatem z Mandżurii, który prawie na pewno zamordował swojego brata, aby przejąć Kanadę.

Zawiesił też demokrację w Kanadzie, wykorzystując pozorowaną pandemię jako pretekst do wprowadzenia stanu wojennego i utworzenia obozów koncentracyjnych.

To dobry zakład, że Justin Castro został zaproponowany przez Chińczyków do Nowej Anglii, a także do Oregonu i stanu Waszyngton.

W chórze z Kanadyjczykiem Castro, premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern powiedziała w zeszłym tygodniu, że jeśli odmówisz poddania się testom [na fałszywego wirusa], zostaniesz przetrzymywany na czas nieokreślony i nigdy nie będziesz mógł opuścić obozu kwarantanny.

https://www.naturalnews.com/2020-08-17-mandatory-quarantine-camps-new-zealand.html

Castro (Trudeau) również szybko pogratulował Joe Bidenowi, a także Borisowi Johnsonowi z Wielkiej Brytanii i Emmanuelle [sic] Macron z Francji fałszywego zwycięstwa w wyborach.

Trzej czołowi politycy, którzy sprzymierzyli się z AP w sprawie fałszywego zwycięstwa Bidena, wszyscy głosowali gratulacjami, chociaż nie było oficjalnego wyniku.

Biden dał też jasno do zrozumienia, że ​​po przejęciu władzy rozpocznie faszyzm COVID.

Źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń podają, że Chiny obiecały Japonii, Półwyspie Koreańskim i Stanom Asean, że mogą stać się częścią Stanów Zjednoczonych Chin, jeśli pomogą Bidenowi zostać wybrany.

Wydaje się więc pewne, że Biden i jego zwolennicy Rockefellera itp. Próbowali sprzedać się Chinom, aby pozostać przy władzy na Zachodzie.

W obliczu tej sytuacji szef sztabu obrony Wielkiej Brytanii Nick Carter publicznie ostrzegł przed niebezpieczeństwem wybuchu III wojny światowej, poinformował Sky News:

Myślę, że żyjemy w czasach, gdy świat jest bardzo niepewnym i przerażającym miejscem, a dynamika globalnej konkurencji jest również cechą naszego życia i myślę, że prawdziwe niebezpieczeństwo, przed którym stoimy w wielu regionalnych konfliktach, jest obecnie ma miejsce, że eskalacja może prowadzić do błędnych obliczeń.

https://www.reuters.com/article/uk-britain-remembrance-war-idUKKBN27O06Q?taid=5fa7da43260cc0000183faf1r&utm_source=reddit.com

Źródła MI6 miały nieco bardziej zrelaksowany pogląd i powiedziały

W tej chwili latają dużo śmieci, myślę, że w skali globalnej świat stracił wszelki sens i znaczenie.

W każdym razie źródła Pentagonu podają, że Sąd Najwyższy USA stoi 6: 3 za Trumpem, a sprawiedliwość [Clarence] Thomas, który zwraca Bidenowi za zgorzkniałe przesłuchanie w 1991 r. I sprawiedliwość [Brett] Kavanaugh, który robi to samo z Kamalą Harris za przesłuchanie w 2018 roku.

I: Po tym, jak Bibi [izraelski premier Benjamin Netanjahu] oszukał Trumpa, szybko gratulując Bidenowi, żydowska mafia kontynuuje swoją klęskę, a były brytyjski naczelny rabin Jonathan Sacks nie żyje, mówią źródła.

Azjatyckie źródło wywiadowcze mówi, że Netanjahu, który pogratulował Bidenowi, był kompozytorem CG, podobnie jak George Bush Jr., który również to zrobił, ponieważ oba oryginały zostały stracone.

Oprócz źródeł z Pentagonu, zachodnie tajne stowarzyszenia dają również do zrozumienia, że ​​nie pozwolą na kontynuację trwającego puczu wyborczego Partii Demokratycznej.

Przedstawiciel kilku dużych tajnych stowarzyszeń mówi:

Z mojego punktu widzenia to przede wszystkim DNC.

Mam na myśli, spójrz również na ostatni cykl.

Czy im się to podoba, czy nie, ich wyborcy poprosili o Berniego i powiedziano im: Nie, masz Hillary.

Z Bidenem to się powtórzyło. DNC ma swój program, który oczywiście współpracuje z lewicowym MSM, takim jak NYT ... media zadecydują o wyborach, nawet jeśli nie ma ich w Konstytucji.

Zostało to dodatkowo skonsolidowane dzięki cenzurze big-tech.

Spójrz na Google, który jest teraz wart 1 bilion dolarów, a jednak jego założyciel nie może wyjaśnić swojego dalszego związku z Epsteinem po jego przekonaniu.


Weryfikatory faktów to „policja myśli”.Źródła wskazują, że międzynarodowe tajne loże, które obejmują przynależności zarówno mężczyzn, jak i kobiet na najwyższych szczeblach światowej polityki, finansów i przemysłu, omawiają i decydują o wszystkich światowych decyzjach, które mają związek z władzą, polityką, finansami i przemysłu.

https://www.movimentoroosevelt.com/news/per-dipartimento/movimento-roosevelt/free-masonry-shocking-book-of-the-italian-grand-master-gioele-magaldi-the-discovery-of-the- ur-lodges.html

Firmy te podjęły decyzję o usunięciu chazarskiej mafii spod władzy światowej, zgadza się kilka źródeł.

Oznacza to, że Justin Castro, Boris Johnson, Emannuel Macron i ich lalkarze Rothschild, Angelli itp. Nie pozostaną na tej planecie znacznie dłużej, mówią źródła.

Zamiast tego istnieje konsensus na wysokim szczeblu, zarówno wśród tajnych stowarzyszeń wschodnich, jak i zachodnich, co do tego, że obecny system zarządzania planetą wymaga drastycznych reform.

Wiele zachodnich rządów publicznie opowiada się teraz za planowaniem przyszłości w stylu azjatyckim jako lepszym systemem niż czysty, nieokiełznany kapitalizm, który wyrządził Zachodowi tak wiele szkód.

Poniżej znajduje się link do artykułu w Wall Street Journal, który szczegółowo omawia ten temat.

https://www.wsj.com/articles/western-economies-embrace-state-intervention-emulating-asia-11604574001.

Papież Franciszek odgrywa kluczową rolę w tym procesie poprzez trwającą czystkę w Banku Watykańskim, obecnej de facto agencji planowania przyszłości Zachodu.

Poniższy artykuł stwierdza na przykład, że Watykan skierował pieniądze do holdingu kierowanego przez Lapo Elkanna, jednego z bardziej ekstrawaganckich członków włoskiego klanu Agnelli.

Razem z Rotszyldami, Agnellis kontrolują Economist i są uważani za faktycznych kontrolerów Zarządu Rezerwy Federalnej, choć nie na długo.

https://www.aljazeera.com/economy/2020/11/5/pope-moves-against-his-secretary-of-state-amid-financial-crisis

https://uk.reuters.com/article/uk-vatican-finances/pope-censures-key-department-over-london-real-estate-deal-idUKKBN27L1MO?il=0&utm_source=reddit.com

Jako przykład ich kryminalnej niekompetencji, ci ludzie przez lata przeprowadzali masową operację oszustwa znaną jako NASA, która według źródeł Pentagonu na wysokim szczeblu oznacza Not A Space Agency.

Źródła NSA wskazują, że zaobserwowano myszy poruszające się w sposób niemożliwy na rakietach Elon-Musk, które rzekomo latają w próżni kosmicznej.

Ten rodzaj masowego oszustwa mafii chazarskiej, która przejęła władzę na Zachodzie, jest powodem, dla którego Azja była w stanie dokonać postępu gospodarczego.

Im dłużej Zachód waha się przed reformą i wyeliminowaniem niekompetentnego przywództwa mafii chazarskiej, tym silniejsze staną się Chiny i inne kraje azjatyckie.

Na przykład najnowsze raporty gospodarcze z Chin pokazują, że gospodarka tego kraju ponownie rośnie w szybkim tempie.

https://www.reuters.com/article/china-economy-trade/china-october-exports-surge-imports-rise-amid-global-recovery-idINKBN27N08M?utm_source=reddit.com

Jeśli ludzie z Zachodu nie chcą skończyć jako chińscy niewolnicy lub służący, muszą wyeliminować przestępczych pasożytów, którzy dokonali tego, co MI6 określa jako podstępne przechwytywanie państwa.

Ci ludzie zubożyli zachłanność większości mieszkańców Zachodu i teraz próbują sprzedać to, co pozostało Chinom dla ochrony.

Miejmy nadzieję, że pułapka zastawiona na ludzi, którzy wspierają Bidena, spełni swoje zadanie.

Jeśli nie, weź broń.

Jeśli nawet szef sztabu sztabu generalnego, generał Mark Miley, nic nie robi, to najwyraźniej został skompromitowany i należy go wyeliminować.

Z kolei źródła w Pentagonie poprosiły nas o przypomnienie Chińczykom, że mają broń kosmiczną, która w razie potrzeby może zamienić Chiny w stopione szkło.

Innymi słowy, wojna nie rozwiąże tego kryzysu na korzyść Chin, ale z czasem tak się stanie.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 11th Listopad 2020, 02:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Oto plan szatana i jego sług.


Moim zdaniem jest to ujawnienie ŚWIATOWEGO planu NWO, według którego poszczególne rządy mają obowiązek realizacji tego planu.


Niezwykle przerażające ujawnienie, ale... dotychczasowe działania satanistów idą dokładnie według tego planu.


Widząc działalność satanistów  w przypadku Covid-19, wyborów USA i światowy zasięg tych zbrodniczych działań, możemy mieć dużą dozę pewności, że ten plan z niewielkimi zmianami będzie na skalę światową przez psychopatów szatana z precyzją realizowany.


Nie ma znaczenia, czy w to uwierzymy, czy nie. Rzeczywistość widzimy na każdym kroku i jest ona już ujawniona. Szatan i jego banda psychopatów nie cofnie się już przed niczym.


Dlatego istnieje potrzeba zwrócenia się do Boga z prośbami i pomoc i o zbawienie.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


https://thecanadianreport.ca/is-this-leaked-memo-really-trudeaus-covid-plan-for-2021-you-decide/Film po angielsku...

Czy te ujawnione informacje to naprawdę szalony plan COVID Trudeau na 2021 rok? Ty decydujesz…Wysłane przez kanadyjski raport w dniu 14 października 2020 r., 02:17 Tagi: ograniczenia COVID-19, wyciek komitetu strategicznego LPC Kategorie: POLITYKA NAJNOWSZE POSTY


Drogi .......,Chcę Ci przekazać kilka bardzo ważnych informacji. Jestem członkiem komitetu w Liberalnej Partii Kanady. Zasiadam w kilku grupach komisji, ale informacje, które przedstawiam, pochodzą z komitetu ds. Planowania strategicznego (którym kieruje PMO).Muszę zacząć od stwierdzenia, że ​​nie podoba mi się to, ale muszę. Jako Kanadyjczyk, a co ważniejsze, jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych dzieci. Innym powodem, dla którego to robię, jest to, że mniej więcej 30% członków komisji nie jest zadowolonych z kierunku, jaki przyjmie Kanada, ale nasze opinie zostały zignorowane i planują posuwać się naprzód w kierunku swoich celów. Dali też jasno do zrozumienia, że ​​nic nie powstrzyma planowanych wyników.Mapa drogowa i cel zostały określone przez PMO i są następujące:- Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności i rozszerzając je na zewnątrz. Przewidywany termin do listopada 2020 r.

- Spieszyć się z zakupem (lub budową) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Spodziewany do grudnia 2020 r.

- Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Spodziewany do końca listopada 2020 r.

- Całkowita i całkowita wtórna blokada (znacznie surowsza niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej). Przewidywany termin zakończenia grudnia 2020 r. - początku stycznia 2021 r - Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia do programu powszechnego dochodu podstawowego. Przewidywany do I kwartału 2021 r.
- Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywany termin do lutego 2021 r.

- Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 i zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany I - II kwartał 2021 r.
- Wprowadzone zostaną rozszerzone ograniczenia blokowania (określane jako trzecia blokada). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i między miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.

- Przejście jednostek do powszechnego programu dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

- Prognozowane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.

- Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ogranicz podróż i ruch. Zapewnij wsparcie logistyczne w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 r.Wraz z przedstawioną mapą drogową komitet ds. Planowania strategicznego został poproszony o zaprojektowanie skutecznego sposobu przekształcenia Kanadyjczyków w celu sprostania bezprecedensowemu przedsięwzięciu gospodarczemu. Taką, która zmieni oblicze Kanady i na zawsze zmieni życie Kanadyjczyków. Powiedziano nam, że aby zrównoważyć to, co było zasadniczo załamaniem gospodarczym w skali międzynarodowej, rząd federalny zamierza zaoferować Kanadyjczykom całkowitą redukcję zadłużenia. Oto jak to działa: rząd federalny zaoferuje wyeliminowanie wszystkich osobistych długów (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.), Które zostaną zapewnione do Kanady przez MFW w ramach tzw. programu World Debt Reset. W zamian za przyjęcie tego całkowitego umorzenia długów, jednostka straciłaby na zawsze własność jakiejkolwiek własności i majątku. Osoba musiałaby również zgodzić się na udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, który zapewniłby jej nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy pełnej blokadzie (poprzez użycie identyfikatora ze zdjęciem zwanego kanadyjskim HealthPass ).Członkowie komitetu zapytali, kto stałby się właścicielem skonfiskowanego mienia i aktywów w tym scenariuszu i co stałoby się z pożyczkodawcami lub instytucjami finansowymi, po prostu powiedziano nam, że „program World Debt Reset zajmie się wszystkimi szczegółami”. Kilku członków komisji kwestionowało również, co by się stało z osobami, które odmówiłyby udziału w programie World Debt Reset, HealthPass lub harmonogramie szczepień, a odpowiedź, którą otrzymaliśmy, była bardzo niepokojąca. Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że opracujemy plan, który zagwarantuje, że to się nigdy nie wydarzy. Powiedziano nam, że udział w tym badaniu leży w interesie poszczególnych osób. Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć w ramach blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek. Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie opcje: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostają zwolnieni lub pozostają na czas nieokreślony w izolatce, sklasyfikowanej jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego i mają skonfiskowane wszystkie ich aktywa.Jak możesz sobie wyobrazić po wysłuchaniu tego wszystkiego, przerodziło się to w dość gorącą dyskusję i przekroczyło wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem. W końcu PMO zasugerowało, że cały program będzie ruszył do przodu bez względu na to, kto się z nim zgadza, czy nie. Że nie będzie to tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie kraje będą miały podobne mapy drogowe i programy. Że musimy wykorzystać sytuacje, które przed nami stoją, aby promować zmiany na większą skalę dla dobra wszystkich. Członkowie, którzy byli przeciwni i ci, którzy poruszyli kluczowe kwestie, które wynikną z takiej sytuacji, zostali całkowicie zignorowani. Nasze opinie i obawy zostały zignorowane. Po prostu powiedziano nam, żebyśmy to zrobili. Wiem tylko, że mi się to nie podoba i myślę, że spowoduje to umieszczenie Kanadyjczyków w mrocznej przyszłości.Vancouver, Kanada · Wysłano dzisiaj, 14 października

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 13th Listopad 2020, 05:28
Co wydarzy się mniej więcej w najbliższym czasie. Bardzo wnikliwa analiza i warto to przeczytać.


https://www.henrymakow.com/2020/11/-constitutional-expert-explain.html?_ga=2.38384547.1657038120.1604273272-1202797543.1572466244


Ok w skrócie ... To idzie do Sądu Najwyższego.

Gdzie orzekną, że wybory są nieważne z powodu oszustw lub błędów na skalę ogólnokrajową.

Będzie to działać na dwa sposoby: albo orzekną, że wszystkie niekonstytucyjne karty do głosowania pocztowego zostaną usunięte i stany, którym zostanie nakazane ponowne przeliczenie głosów bez nich, albo po prostu uznają, że wybory są nieważne z powodu masowych oszustw wyborczych iw tym momencie, zostanie wysłana do kongresu i senatu w celu głosowania.

Tutaj jest dobrze. Izba / kongres decyduje o tym, kto będzie Prezydentem. Nie ma to nic wspólnego z tym, która partia ma władzę.

Każdy stan otrzymuje jeden głos, 30 stanów należy do Republikanów, a 19 do Demokratów. Muszą przegłosować linie partyjne, nie mają wyboru ze względu na 12. poprawkę do konstytucji, a Senat głosuje na wiceprezydenta, gdzie podobne wydarzenie będzie miało miejsce. To jest prawo.

To dlatego Demokraci są tak wściekli na Nancy Pelosi. To wszystko wydarzy się w styczniu. Prezydent Trump nie zostanie prezydentem tylko wtedy, gdy zgodzi się na wybory, a to nigdy się nie wydarzy. Przestań więc oglądać fałszywe wiadomości i nie pozwól, aby twoje serce było zmartwione i żyj swoim życiem, wiedząc, że to wszystko się ułoży. Prezydent Trump pozostanie Prezydentem. Zbadałem to wszystko i to jest fakt!

Kolejny zabawny fakt, media nazywały Gore'a prezydentem elektem przez 30 dni w 2000 roku, dopóki sądy nie wydały orzeczenia przeciwko niemu i ogłosiły Busha zwycięzcą. A dwie osoby, które brały udział w tej decyzji, to nikt inny, jak nowi sędziowie Sądu Najwyższego, Brett Kavanaugh i Amy Coney Barrett.

Jak myślisz, dlaczego Demokraci tak bardzo starali się powstrzymać ich przed potwierdzeniem.

Prześlij to do wszystkich, których znasz, którzy są wkurzeni z powodu tych nieuczciwych wyborów!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 16th Listopad 2020, 15:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Uaktualnienie. 17/11/2020

Checkist - Film z napisami polskimi.[/size]

https://www.cda.pl/video/1453591bc

Oczywiście jest to ohyda, ale tego formatu ludzie nadal sprawują władze i dążą do wymordowania 90% ludzkości.


Zobacz, do czego oni są zdolni i co nam grozi, jeżeli Bóg nam nie pomoże.


Co jest jeszcze bardziej istotne, większość Rosjan wiedziała o tym co się dzieje i nikt nie był w stanie zorganizować jakiegokolwiek ruchu oporu.


Jeżeli Bóg nas nie obroni, to właśnie czeka nas w bardzo bliskim czasie. Zobacz więc czego powinieneś się bać i dlatego potrzebujesz i ty, i my wszyscy pomocy Boga.


Bóg czeka na nasze modlitwy o pomoc, zanim nas zaczną mordować tak, jak na tym filmie.


Lepiej zobaczyć to na filmie niż... być tego NAOCZNYM ŚWIADKIEM A NAWET... BYĆ JEDNĄ Z TAKICH OFIAR!!!


---------------------------------------------------------------------------------------

W tym linku jest film rosyjski z napisami angielskimi.Checkist


Oczywiście słychać rosyjski język. Film jest okropny o zbrodniach ludzi typu nasze obecne światowe władze.


Czyli co nam w rzeczywistosci grozi od tych Chekistów.


Nie chcesz tego na zywo obejrzeć? Obejrzyj na filmie i może to cię ruszy i na kolanach będziesz błagał Boga, aby tobie sie to nie przytrafiło.


https://www.bitchute.com/video/nEcDNwSYeQM2/


Film wyłącznie dla dorosłych.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 17th Listopad 2020, 17:15
Message reputation : 100% (2 votes)
Niezwykła z ostatniej chwili informacja.

W rzeczywistości Trump wygrał wybory prezydenckie wstrząsającą liczbą 410 głosów na Bidensa 128 głosów.


Ta pani to główny ekspert w kwestiach wyborczych i ona ujawnia te dane.
Obiecuje, że jutro rano, u mnie jest teraz 00:11 będzie publiczne i oficjalne
ujawnienie śledztwa odnośnie rezultatów głosowania.


A to moim zdaniem oznacza początek III Wojny Światowej, która rozpocznie
się najwyraźniej od USA.


Putin i Netanyahu są oficjalnie wrogami Trumpa, czyli wygląda to na ostateczna walkę
pomiędzy szatanem a upadłymi aniołami o władze nad światem.Czyli Trump to satanista... anielski, jeszcze wyższa ranga ponad szatana.Żródło to jest raczej wiarygodne.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 19th Listopad 2020, 15:03
Message reputation : 100% (1 vote)
To wygląda bardzo groźnie!!!!!!!!!!!!!!

Film po angielsku w którym podobno oficer armii USA ogłasza, ze niemal wszystko jest gotowe i Amerykanie muszą być zaszczepieni, wszyscy pierwszą falą szczepień w ciągu 24 godzin. Podobno jest to z rozkazu Trumpa.

https://www.bitchute.com/video/jeyHf8ZlN0VO/

Film może być fake, ponieważ nikt się nie przedstawił i to wygląda niezwykle nieprawdopodobnie a nawet nierealnie.

Być może ktoś dąży do zrzucenia winy za wszystko na Trumpa. To jest możliwe, ponieważ taki atak armii na Amerykanów a zwłaszcza z uprzedzeniem oznacza III WŚ lub co najmniej natychmiastową wojnę domową w USA. Gość na końcu tego filmu z wściekłością nawołuje, aby strzelać wprost w twarz każdego, kto w tym szczególnym dniu zapuka do drzwi.

Zdaję sobie sprawę z tego, jak to brzmi, ale Trump rzeczywiście bardzo się spieszył z tą szczepionką a nawet sam udawał chorego wraz z Melanią.

Jeżeli to prawda - nie hoax - to będzie początek wielkiego ucisku, jakiego świat jeszcze nie widział.

Informacja raczej niepewna, ale lepiej jej nie pominąć, ponieważ może to oznaczać taki sam atak władz na całym świecie we wszystkich państwach.

Poczekamy, pomodlimy się i... zobaczymy!


Jeżeli ten film jest autentyczny z armii USA, to możemy się spodziewać porwania w każdej chwili oraz ukazania się znaku Syna Bożego na niebie!-----------------------------------------------------------------------


TO NIE JEST HOAX!!!!


https://www.defense.gov/Explore/News/Article/Article/2420190/officials-optimistic-about-covid-19-vaccines-in-near-future/


Wprost z witryny rządu USA.


Po polsku....


Optymizm istnieje w przypadku dwóch bezpiecznych i wysoce skutecznych szczepionek, które wkrótce mogą zostać dopuszczone przez Food and Drug Administration firm farmaceutycznych Pfizer i Maderna, powiedzieli dziś na konferencji prasowej przedstawiciele Operacji Warp Speed.

Wyróżnione: Operation Warp Speed
W poniedziałek ogłoszone przez niezależną komisję monitorującą dane i bezpieczeństwo kandydata na szczepionkę Moderna wykazało około 95% skuteczności.

Panel funkcjonariuszy Operacji Warp Speed spotkał się dziś w Waszyngtonie, aby przekazać reporterom aktualne informacje na temat szczepionki. Są to generał armii Gustave F. Perna, główny oficer operacyjny operacji Warp Speed; Sekretarz ds. Zdrowia i Opieki Społecznej Alex M. Azar II; oraz dr Moncef Slaoui, główny doradca OWS.„Ściśle współpracowaliśmy z tymi producentami, aby zapewnić im to, czego potrzebują, jeśli chodzi o surowce w ramach operacji Warp Speed, stosując te same umiejętności i zachowując zaopatrzenie wojskowe USA, aby zapewnić, że nie będzie żadnych opóźnień w produkcji szczepionek, - powiedział Azar.

Z powodu tych prac, powiedział Azar do końca grudnia, oczekuje się, że około 40 milionów dawek tych dwóch szczepionek będzie dostępnych do dystrybucji w oczekiwaniu na zezwolenie FDA. Dodał, że to wystarczy, aby zaszczepić około 20 milionów najbardziej narażonych Amerykanów.

„Oczywiście produkcja będzie dalej rosła” - powiedział Azar, dodając: „Od miesięcy kładziemy podwaliny pod dystrybucję i administrację”.

Sekretarz HHS powiedział, że są cztery główne zadania niezbędne do bezpiecznego dostarczenia wyprodukowanego produktu Amerykanom w celu ratowania życia: przydział, dystrybucja, administracja oraz bieżące monitorowanie i praca nad danymi.„Dowiedzieliśmy się wiele z podstaw tych wysiłków i pokryliśmy główne koszty” - powiedział. „Zapłaciliśmy za szczepionki. Pracowaliśmy nad tym, aby koszty [administracyjne] były pokrywane przez prywatnych ubezpieczycieli i rząd federalny za pośrednictwem Medicare, Medicaid i naszego programu pokrycia kosztów COVID-19 dla nieubezpieczonych”.

Azar podkreślił, że żaden Amerykanin nie poniesie dodatkowych kosztów za uzyskanie szczepionki przeciwko COVID-19.

"Zakupiliśmy pomocnicze materiały, takie jak igły i sprzęt ochrony osobistej, i złożyliśmy je w zestawy, które połączymy z zapasami szczepionek podczas ich dystrybucji. To ogólne zadanie polega na partnerstwie między rządem federalnym [agencjami], w tym Operacji Warp Speed i [Centers for Disease Control and Prevention] oraz 64 stanowe, lokalne i terytorialne jurysdykcje zdrowia publicznego, z którymi CDC współpracuje w zakresie publicznych programów szczepień ”- powiedział.W zeszłym tygodniu OWS osiągnęło ogólnokrajowe porozumienia zezwalające na podawanie szczepionki przez sieci aptek i sieci niezależnych aptek w ponad 60% aptek w całym kraju, powiedział Azar, dodając, że nadal zachęca się ludzi do mycia rąk i utrzymywania bezpieczny dystans społeczny od innych.

Slaoui powiedział, że urzędnicy OWS są bardzo zadowoleni z postępów poczynionych w mniej niż 10 miesięcy po rozpoczęciu pandemii.

Oprócz opracowania dwóch szczepionek, które wykazują skuteczność około 95%, obiecujące są również dwie kolejne szczepionki, powiedział.

„Współpracujemy z FDA i CDC, aby wspólnie ustanowić bardzo, bardzo wydajny, aktywny system nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, który niemal co do dnia przypomina ocenę, którą przeprowadzamy w badaniach klinicznych w celu sprawdzenia bezpieczeństwa szczepionek w populacji, ponieważ szczepienie szczepionką rozpocznie się później w grudniu - jeśli szczepionki zostaną zatwierdzone - a dane te będą analizowane [dzień po dniu] ”- powiedział Slaoui.„Zamierzamy przyjąć podejście obejmujące całą Amerykę”, powiedział Perna, dodając, że to zbiorowa grupa zapewni sukces. Dystrybucja szczepionki będzie oparta na uczciwej i sprawiedliwej dostępności szczepionki proporcjonalnie do populacji. , zauważył.

Współpraca i planowanie z ogólnokrajowymi sieciami aptek CVS i Walgreens zostały zakończone, powiedział Perna.

„Przenosimy to podejście obejmujące całą Amerykę z rządu do przemysłu i łączymy to wszystko razem, aby zapewnić, że bezpieczne i skuteczne szczepionki zostaną dostarczone Amerykanom na czas” - powiedział Perna. „[Jeśli chodzi o] czas związany z dostawą, rozpoczniemy dystrybucję szczepionki w ciągu 24 godzin po zatwierdzeniu pozwolenia na użycie w nagłych wypadkach i dopiero po ustaleniu i zatwierdzeniu przez naukę. Wtedy jesteśmy gotowi i gotowi do rozpoczęcia dystrybucja."

Na filmie wyraźnie gość mówi, ze muszą zaszczepić w ciągu 24 godzin a film wygląda na to, że jest autentyczny.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 20th Listopad 2020, 04:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Idiotyzm szczepień i głupota elit rządzących jest powalający. Aczkolwiek głupota zwykłych ludzi już jest nie do pobicia.


http://endoftheamericandream.com/archives/new-strains-of-covid-could-render-vaccines-completely-useless-and-2-very-dangerous-new-strains-are-already-spreadingTytuł artykułu...

Nowe rodzaje COVID mogą sprawić, że szczepionki będą całkowicie bezużyteczne, a 2 niebezpieczne nowe szczepy już się rozprzestrzeniają


W latach, kiedy szczepionka przeciw grypie nie jest dobrze dopasowana do krążących wirusów grypy, możliwe jest, że szczepienie przeciw grypie odniesie niewielkie korzyści lub nie będzie ich wcale. W latach, w których istnieje dobra zgodność między szczepionką przeciw grypie a wirusami krążącymi, można zmierzyć znaczne korzyści ze szczepienia przeciw grypie w zakresie zapobiegania grypie i powikłaniom. Jednak nawet w latach, w których szczepionka przeciw grypie jest dobra, korzyści ze szczepienia przeciw grypie będą się różnić w zależności od różnych czynników, takich jak charakterystyka osoby szczepionej, wirusy grypy krążące w tym sezonie, a nawet, potencjalnie, rodzaj grypy. szczepionka została użyta.Jak wiemy z doświadczenia, szczepionki nigdy grypy nie powstrzymały i było wręcz odwrotnie.


Znam osobiście kilka takich osób w Perth, które po szczepieniach miały grypę, ale ich członkowie rodzin grypy nie mieli, bo nie wzięli szczepionek.


Główny antyszczepieniowy argument jest taki.Wirus nie został jeszcze wyizolowany czyli nie znając wirusa nie można zrobić szczepionki przeciwko czemuś, czego nie znamy.


PCR także nie ma dokładnego kodu Covid-19. Ale nawet gdyby miał, każdy z nas już ma niemal wszystkie wirusy, które nam krzywdy nie robią. Dlatego konstruktor PCR dwukrotnie w zeszłym roku powiedział przed kamerami, że jego urządzenia nie możną używać do diagnozowania, ponieważ nie jest to do tego skonstruowane i nie działa to w takim użyciu prawidłowo.
Cały cyrk z Covid-19 ma zupełnie inne cele i kto wie, dlaczego aż tak palą się do tych szczepień... SATANIŚCI.Czy można w to uwierzyć, że sataniści nasienia węża chcą tobie ratować życie?

Przecież oni wielbią śmierć!
Ostatnie kilka tygodni pokazują mi dosyć drastyczną cenzurę Wikipedii, która zwykle posiadała wiele artykułów w języku polskim. Teraz, od kilku tygodni około 20 tematów, które sprawdzałem nie miało tłumaczeń na Wikipedii w języku polskim.Czyżby cenzura specjalna dla Polski? Armie USA i kto wie jakie jeszcze gotowe do akcji?


Cenzura to miecz kłamstwa. Kiedy jest cenzura, jej celem jest ochrona kłamstw szatańskich.Wolność słowa jest największym wrogiem szatana i wszystkich kłamców.Warto dodać jedną uwagę odnośnie grypy, jakiegokolwiek formatu.


Zawsze warto spróbować sporą dozę dobrej jakości witaminy C, B czy innych znanych pomocy w przypadku grypy. Jak tylko poczujesz jakiekolwiek symptomy, NATYCHMIAST spróbuj znane triki na grypę, także czosnek, cebulę czy cokolwiek ci pomagało. Jeżeli ci pomagało, pomoże tobie także i w tej sytuacji.


Spróbuj także tego przepisu. http://www.proroctwa.com/domowy-przepis-na-chinine.htm


Pamiętaj o jednej rzeczy, która jest ostatnio ewidentna. W dzisiejszych czasach nie można ufać lekarzom. Czyli trzeba dbać i własne zdrowie, ponieważ najmniejsze przeziębienie może kosztować ciebie i członków twojej rodziny nawet życie, ponieważ zaraz 'udowodnią' tobie, że masz pecha i że jest to Covid-19!Jeżeli ci nic nie pomoże z domowych środków, to nie masz wyjścia i będziesz musiał iść do... lekarza.A twoje... zwłoki są im potrzebne do POTWIERDZENIA istnienia korony wirusa!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 870
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 23rd Listopad 2020, 11:31
Message reputation : 100% (1 vote)
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/brazylia-po-zabójstwie-czarnoskórego-robotnika-protesty-przeciwko-rasizmowi/ar-BB1bgEyc?li=BBr5CAq

Raczej na pewno jeden z elementów planu 3 wojny światowej.

Podobne' protesty' miały miejsce dość niedawno w USA gdzie biały człowiek musiał klekać przed czarnymi przepraszając za zbrodnie syjonistów , którzy są rownież biali ale tylko to bo wnętrza ich to obrzydliwość pozbawiona sumienia Bożego.

Dlatego Syn Boży kazał nam poznawać ich po owocach czyli UCZYNKACH.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 870
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 27th Listopad 2020, 21:21
Message reputation : 100% (1 vote)
 Media światowe podały informację:

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-eksplozja-i-strzaly-zamach-na-znanego-naukowca-nuklearnego-w,nId,4881590

Oczywiście broń nuklearna nie istnieje.

Ważne jest to że Iran oskarża syjonistyczny Izrael o to zabójstwo i pasuje to do planu 3 wojny światowej .

 "Hosejn Dehghan, doradca duchowo-politycznego przywódcy Iranu ajatollaha Alego Chamenei, ostrzegł na Twitterze: W ostatnich dniach syjoniści starają się zintensyfikować i zwiększyć presję na Iran. Zstąpimy jak błyskawica na zabójców tego męczennika i sprawimy, że pożałują swoich czynów!."


Do tego dochodzą niepokoje w USA , parcie na szczepienia i widmo głodu na ziemi i mamy Wielki Ucisk coraz bardziej widoczny .


Iran to Media i Persja ....Musimy obserwować rozwój wypadków bo szykuje się ogromna zawierucha w świecie szatana za sprawą Boga .

Księga Izajasza
Rozdział 43:
(14) Tak mówi Pan, który cię wybawił, Święty Izraela: Ze względu na was skieruję wyprawę do Babilonu, spowoduję zamieszanie, że wszyscy będą uciekać a Chaldejczycy będą związani w okrętach.

(15) Ja jestem Pan Bóg, Święty Izraela, który wyznaczył dla Izraela jego Króla.


Zawierucha I zamieszanie podczas której nastąpi porwanie 144 000 , ujawnienie się światu Syna Bożego i wyzwolenie Słowian przez samego Boga Wszechmogącego podobnie jak to było kiedyś w Egipcie .


Módlmy się DALEJ do Boga Ojca naszego o interwencję i skrócenie tych dni bracia i siostry!


Bóg słucha uważnie naszych modlitw .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog

thewordwatcher likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 29th Listopad 2020, 12:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Ambasady Izraela w globalnym stanie „wysokiego alarmu”, podczas gdy Iran obiecuje zemstę za potajemne uderzenie
Tyler Durden
Sob., 28.11.2020 - 13:00

Po tym, jak przywódcy Iranu oskarżyli w piątek izraelskie i amerykańskie agencje wywiadowcze o zabójstwo czołowego naukowca nuklearnego Mohsena Fakhrizadeha, Izrael postawił swoje ambasady i oddziały dyplomatyczne na całym świecie w stan „wysokiego stanu gotowości”.
W serii oświadczeń Iranu wyraźnie obwiniono Izrael, który był znany z zabójstw irańskich naukowców w przeszłości w ramach wysiłków zmierzających do powstrzymania i wykolejenia rzekomego pogoni Republiki Islamskiej za bombą atomową. „Po raz kolejny złe ręce globalnej arogancji zostały splamione krwią syjonistycznego reżimu najemnego uzurpatora” - powiedział prezydent Hassan Rouhani w oświadczeniu.


Ambasady Izraela w globalnym stanie „wysokiego stanu alarmowego”, podczas gdy Iran przysięga zemstę za Iran poprzysiągł zemstę za zabicie człowieka ajatollaha Ali Chameneiego, uznanego za „wybitnego i wybitnego naukowca zajmującego się bronią jądrową i obroną kraju”, mimo że Fachrizadeh przez lata przedstawiał się światu jako zwykły intelektualista akademicki i publiczny. Chamenei wezwał do „ostatecznego ukarania sprawców i tych, którzy ją nakazali”, ale bez podawania szczegółów.

Co ciekawe, izraelscy urzędnicy powiedzieli „bez komentarza”, aby powtórzyć zapytania ze strony międzynarodowych mediów, czy państwo żydowskie odegrało rolę w spisku, w którym bandyci zaatakowali Fakhrizadeha i jego ochroniarzy poza Teheranem, zanim zdetonowali samobójczy wybuch. Naukowiec nuklearny zmarł później w pobliskim szpitalu po tym, jak został tam lotem życia.

W międzyczasie izraelskie i amerykańskie placówki, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie, przygotowują się do ewentualnego odwetu ze strony Iranu lub jego regionalnych pełnomocników. Raporty Reuters:

Izrael postawił swoje ambasady na całym świecie w stan gotowości w sobotę po irańskich groźbach odwetu po zabiciu naukowca nuklearnego w pobliżu Teheranu, poinformowano w sobotę izraelski N12.

Rzecznik izraelskiego MSZ powiedział, że ministerstwo nie komentuje kwestii bezpieczeństwa swoich przedstawicieli za granicą.

Fakhrizadeh podobno od lat znajdował się na liście przebojów Mosadu, co bez wątpienia jest również powodem, dla którego zawsze podróżował z ochroniarzami.

Wszyscy właściwi administratorzy muszą poważnie umieścić dwie kluczowe kwestie w swoich programach: po pierwsze, aby zbadać tę zbrodnię i stanowczo ścigać jej sprawców i jej dowódców, po drugie, aby kontynuować naukowe i technologiczne wysiłki męczennika we wszystkich sektorach, w których był aktywny.

- Khamenei.ir (@khamenei_ir) 28 listopada 2020 r
Premier Benjamin Netanjahu nawet odniósł się do niego publicznie w przemówieniu z 2018 roku, w którym szczegółowo opisał ambicje nuklearne Iranu i próby ukrycia programu zbrojeniowego.

Jak relacjonuje Times of Israel, kiedy Netanjahu ujawnił wtedy, że Izrael usunął z magazynu w Teheranie ogromne archiwum własnych materiałów Iranu, szczegółowo opisujących jego program broni jądrowej, powiedział: „Zapamiętaj to nazwisko, Fakhrizadeh”.-------------------------------------------


Mój komentarz...Wielu z nas wie, ze broni nuklearnej nie ma i nigdy nie było. Akcja w Iranie grozi II Wojną Światową ale to raczej nie jest jej początek. Podejrzewam, że jedynie zburzenie Al-Aksa czyli Meczetu na Skale w Jerozolimie spowodowałaby drastyczną reakcję całego świata arabskiego.Ale to może być początek eskalacji wrogości Iranu do Izraela i dalszym etapem może być zniszczenie Al Aksa, które jest potrzebne Izraelowi aby tam właśnie postawić swoją świątynię.

Film ukazujący nam miejsce z tym meczetem w Jerozolimie, naszej przyszłej stolicy.Gość trochę klnie ale... w pracy to raczej wiekszość współpracowników klnie... ;-)

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

on 30th Listopad 2020, 13:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Piękny film.


Pali się Bank Rothschilda w Paryżu, podpalony przez tłum Francuzów.


Szkoda tylko, że nie pali się... z Rothschildem.


Oczywiście syjonistyczne media milczą!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

Sponsored content

III Wojna Światowa Empty Re: III Wojna Światowa

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach