Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Wzrastają ataki na Chrześcijaństwo Empty Wzrastają ataki na Chrześcijaństwo

on 1st Wrzesień 2020, 04:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Ateiści zamierzają kryminalizowanie Biblii, jeżeli szkocka ustawa o przestępstwach nienawiści zostanie zaakceptowana.

Ateista z zadowoleniem przyjął kontrowersyjną ustawę o przestępstwach nienawiści rządu szkockiego jako okazję do głoszenia kazań biblijnych i kościelnych pod kątem tak zwanej mowy nienawiści.

Ian Stewart, Convener of Atheist Scotland, powiedział The Courier ateiści, że dostrzegli „pewne zalety” w ustawie SNP o zbrodniach nienawiści i porządku publicznym (Szkocja), „ponieważ umożliwi ona ściganie wszystkich religii Szkocji i ich Świętych Księg za szerzenie nienawiści”.

Powiedział: „Zamierzamy w pełni monitorować wszystkie Święte Księgi, kazania w miejscach kultu oraz konta w mediach społecznościowych różnych religii i zgłaszać wszelką nienawiść policji Szkocji w celu prowadzenia dochodzeń w sprawach karnych”.

Oskarżenie

Jeśli zostanie przyjęta, szkocka ustawa o przestępstwach nienawiści i porządku publicznego (Szkocja) będzie kryminalizowała słowa uważane za „prawdopodobne”, aby „wzniecić nienawiść” wobec określonych grup. Nie wymagałoby to żadnego dowodu zamiaru.


Simon Calvert, zastępca dyrektora ds. Publicznych w The Christian Institute, ostrzegł przed „nowymi niebezpiecznymi przestępstwami związanymi z„ wzniecaniem nienawiści ””, mówiąc, że „dadzą oni motywowanym politycznie skarżącym, takim jak pan Stewart, potężną broń przeciwko ich ideologicznym przeciwnikom”.

Skomentował: „Próg proponowanych wykroczeń jest tak niski, że pan Stewart mógłby równie dobrze przekonać policjanta, że ​​niektóre niemodne wersety biblijne lub kazania są„ przestępstwami z nienawiści ”. Czy rząd szkocki naprawdę chce narazić ministrów kościoła na ryzyko oskarżenia z inicjatywy antyreligijnych fanatyków?

Pan Calvert zwrócił również uwagę, że „Na szczęście pan Stewart nie reprezentuje wszystkich ateistów. National Secular Society połączyło nawet siły z The Christian Institute, aby bronić wolności słowa dla wszystkich pod hasłem kampanii Free to Disagree.

„Autorytarna moralność”


Wielebny David Robertson, były moderator Wolnego Kościoła Szkocji, powiedział, że list Stewarta „doskonale ilustruje”, dlaczego ustawodawstwo nie powinno być prawem.

Robertson powiedział, że Stewart błędnie „traktuje wszelkie nieporozumienia z którymkolwiek ze swoich podstawowych przekonań jako oczywistą„ nienawiść ””.

Dodał: „Mówi w istocie, że wszyscy powinniśmy zostać zamknięci, jeśli nie zaakceptujemy jego autorytarnej moralności”.

Biblia

W zeszłym miesiącu biskupi rzymskokatoliccy ostrzegli, że posiadanie Biblii może zostać uznane za przestępstwo w ramach proponowanej ustawy o przestępstwach z nienawiści SNP.

W swoim przedłożeniu do konsultacji Komitetu Sprawiedliwości w sprawie projektu ustawy, Konferencja Episkopatu Rzymskokatolickiego Szkocji stwierdziła, że ​​„niski próg” przestępstwa może zakazywać Biblii ze względu na klasyfikację jej jako „materiału zapalnego”.

Biskupi stwierdzili, że każda nowa ustawa „musi być starannie wyważona z podstawowymi swobodami, takimi jak prawo do wolności słowa, wolności wypowiedzi oraz wolności myśli, sumienia i wyznania”.


-----------------------------------------------------------------------------------------------


Podobne nastawienia występują niemal wszędzie, na całym świecie. Jest to zrozumiałe, skoro szatan rządzi całym światem.


Jest jednak w tym rozgardiaszu jeden olbrzymi problem.


Rzeczywiści ludzie miłujący Boga i Syna modlą się do niego o dotrzymanie obietnicy Królestwa Bożego.My nie dążymy do przemocy przeciwko grzesznikom ale prosimy Boga o to.Niech spróbują postawić więc Boga przed sądem za mowę nienawiści ponieważ my wierzymy, ze Bóg tego wkrótce dokona.


A jeżeli sataniści nie wierzą w Boga, to ich wiara powinna ich zapewnić, ze nie ma przestępstwa i zagrożenia, jeżeli Bóg nie istnieje.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach