Szybka Akcja !

+7
Skiper
Poznanie Prawdy
Henry Kubik
Kasia
Hugo
Olo
Bushi
11 posters
Go down
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Szybka Akcja ! - Page 3 Empty Re: Szybka Akcja !

5th Luty 2016, 20:22
W tym tygodniu umierał ukochany Dziadek mojej przyjaciółki... W szpitalu , w miasteczku , jakich większość w Polsce - czyli moooocno katolickim. Wszędzie maryjki , różańce, jakieś koronki (cokolwiek to znaczy).... Przyszedł ksiądz z ostatnim namaszczeniem. Tego się moja przyjaciółka najbardziej obawiała. I niespodzianka - młodziutki , pełen autentycznej wiary ,modlitwy do Chrystusa, ani słowa o Maryi, ufaj Bogu, ufaj Chrystusowi.... Może coś się zmienia...? Czy jestem nadal naiwny...?
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 3 Empty Re: Szybka Akcja !

6th Luty 2016, 01:02
Zmienia się Olo, ja też trafiłem na takiego księdza, chce się ze mną ustawić na pogawędki, interesuje go księga Henocha, co ciekawe nigdy nie słyszał o tym by aniłowie zgrzeszyli ( uprawiali seks) z ludzkimi kobietami. Jest to nieprawdopodobne ale prawdziwe. Po ostatnim roku jaki 'zafundowałem" jego koledze po fachu (doktor nauk biblijnych) przestali się modlić do Maryi w moim domu, i zaczęli mnie traktować poważnie. Chyba że ten ksiądz jest jezuitą i chce mnie wybadać!. Jednak nie sądzę za bardzo się ekscytował na to co mówiłem. Jeśli przy spotkaniu się będzie czepiał i mnie zawracał z drogi to go "rozwałkuje" jak jego poprzednika. Nie lubię takich sytuacji ale czasem trzeba stanąć twardo.
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 55
Skąd : Gniezno

Szybka Akcja ! - Page 3 Empty Re: Szybka Akcja !

6th Luty 2016, 19:04
Szkoda Bushi że ja nie mam tego talentu co ty,chociaż w dziesięciu procentach. Mam troszkę osób którzy posłuchali by takich wiadomości. Nie potrafię,poskładać wiadomości w jedną mądrą całość. czytanie już ich taknie interesuję. Ale dobrze że chociaż ktokolwiek z nas ma. Pozdrawiam.
Sponsored content

Szybka Akcja ! - Page 3 Empty Re: Szybka Akcja !

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach