Go down
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Empty Re: Reptylianie - ludzie gady.

13th Listopad 2017, 12:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Oto chodzi, to też starałem się pokazać w moich artykułach, ludzie świadomi myślą ,ze jak artysta nie robi znaków satanistycznych ani z pozoru w teledysku nic takiego nie ma, to jest OKEJ.

No właśnie nie, duża część satanistycznej muzyki niestety ma zupełnie inny charakter, własnie jak ta piosenka.

Niby ładna pani sobie tam śpiewa i kręci głową, a to słowa upadłego i nie raz mogllibysmy nucić ich teksty !

Nie zdziwiłbym się jakby te słowa z melodią tworzyły też specjalne wibracje które w określony sposób na nas wpływają i mają zły wpływ na podświadomość.

Zobaczmy inny przyklad

(uwaga piosenka wpada w ucho i ciężko wyrzuć z głowy ! )





Chodź ze mną teraz
Chodź ze mną teraz

Chodź ze mną teraz
Pociągnę cię na dno
Chodź ze mną teraz
Pokaże ci jak


Chodź ze mną teraz
Pociągnę cię na dno
Chodź ze mną teraz
Pokaże ci jak

W obawie przed utratą kontroli
I uwięzienia przez ten świat
Marnowałem czas, marnowałem oddech
Myślę że zamyśliłem się na śmierć

Urodziłem się bez tego strachu
Teraz tylko to wydaje się być jasne
Muszę się ruszyć, muszę walczyć
Muszę się zatracić dziś wieczorem

Chodź ze mną teraz
Pociągnę cię na dno
Chodź ze mną teraz
Pokaże ci jak

Myślę sercem i poruszam się z głową
Otworzyłem swoje usta i to jest coś co przeczytałem
Stałem przed tymi drzwiami wcześniej,tak mi powiedziano
Ale część mnie wie że jestem już zbyt stary

Co innego myślałem co innego czułem
Co innego czuję co innego jest rzeczywistością
Próbowałem sprzedać swoją duszę ostatniej nocy
Zabawne, nawet nie wziął gryza (kawałka)


Daleko stąd
Słyszałem gdy mówił (chodź ze mną dziś)
Nie zwlekaj
Słyszałem gdy mówił (chodź ze mną dziś)



Chodź z nami, oddaj się nam, zatraćmy sie razem....... w jeziorze siarki.
Największy problem takich piosenek jest to, ze puszczane są w radiach, na dyskotekach etc.

ludzie albo nie zwracając uwagi podśpiewują sobie, albo pod %%% tanczą i bawia sie też spiewając.

A taka muzyka na duszę wpływa i wręcz mówi " chodź demonie "

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Empty Re: Reptylianie - ludzie gady.

13th Listopad 2017, 13:03
W Polsce jak tak pomyślałem o wizji upadłych którzy śpiewają, zobaczmy ten tekst.



Przyjdzie taki dzień, piękny dzień,
który czas zatrzyma.
Zbudujemy dom, lepszy dom
wyżej nieba.

W domu tym ludzie wolni są,
i miłość pokój wspiera,
mocno wierzą w to, że wolności ludziom trzeba.

ref.
Zbudujemy dom wokół nas,
i ponad nami.
Zbudujemy dom wyżej gwiazd
nad głowami.
Zbudujemy w sercu nowy świat
już bez granic.

Zbudujemy dom wokół nas,
między ludźmi których znam.

Runie kiedyś mur,
groźny ton zmieni swoją skalę.
To tak pachnie już nowy dom, w nowej chwale.
Z okna na świat zniknie kurz
i umilkną fale.
W górę wszystkie ręce, które chcą budować dalej!

ref.
Zbudujemy dom wokół nas,
i ponad nami.
Zbudujemy dom wyżej gwiazd
nad głowami.
Zbudujemy w sercu nowy świat
już bez granic.
Zbudujemy dom wokół nas,
między ludźmi których znam.

Bo oszalał znów pijany czas,
który niszczy, głodzi bardziej, niż by tego chciał.
Wielu odda wszystko to co ma, żeby żyć i kochać
A kochać choćby jeden raz.
Więc tu, między niebem, ziemią, wodą, ogniem
W sercu stanie dom, a w nim
będziemy wiecznie wino pić.


Zbudujemy dom wokół nas...

Zbudujemy dom wokół NAS UPADŁYCH ponad niebem i Bogiem !!!
ref.
Zbudujemy dom wokół nas,
i ponad nami.
Zbudujemy dom wyżej gwiazd
nad głowami.
Zbudujemy w sercu nowy świat
już bez granic.
Zbudujemy dom wokół nas,
między ludźmi których znam.

Zbudujemy dom...


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Empty Re: Reptylianie - ludzie gady.

20th Listopad 2017, 23:57
Dziś i od pewnego czasu wśród młodszego pokolenia bardzo popularna jest pewna apka zwana" snapchat"

ogólnie polega to na tym że robimy zdjęcie czegoś, siebie czy czego tam sobie chcemy, a potem dodajemy jakis opis i wstawiamy do wirtualnej naszej galerii zeby mogli zobaczyc to inni, od takie może dla starszych wydające sie głupie,  ale 95% młodszego społeczeństwa ma.

Jednak chciałbym zwrócić uwagę, na jakie możliwości już dzisaj nawet nam ślepym Gojom pozwalaja.

Chodzi mi o skanowanie twarzy, i na podstawie tego przerabianie jej w zasadzie na dowolną rzecz.. albo postać. to działa również w filmikach.

Pomijając fakt że dajemy im w zasadzie DOBROWOLNIE skan naszej twarzy.....

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Pobran11

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Kim-fi11

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Snapch11

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 How_to13
Wiec dzisiaj każdy mógłby nagrać się jako gad... albo gad nagrać się jako... człowiek.

Skoro taka technologię udostępniają Nam masom za darmo, to o ile lepsze sposoby mają oni na to ?

tutaj pokazane jak to działa w realu :


*** nie wiem czemu nie mogę dodać zdjęć tak jak zawsze, wiec wstawiam linka do poprzeglądania sobie na google :
https://www.google.pl/search?q=snapchat+selfie+filters&tbm=isch&source=iu&pf=m&ictx=1&fir=DMr17CF972E2OM%253A%252C3DSui0DSg1WwOM%252C_&usg=__fLGtN6F4efl8JAj-EtyEKwntHiI%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjEtLukoc7XAhXCWRoKHWm7DSsQ9QEIKzAB#imgrc=DMr17CF972E2OM:

https://www.google.pl/search?q=snapchat+selfie+filters&tbm=isch&source=iu&pf=m&ictx=1&fir=DMr17CF972E2OM%253A%252C3DSui0DSg1WwOM%252C_&usg=__fLGtN6F4efl8JAj-EtyEKwntHiI%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjEtLukoc7XAhXCWRoKHWm7DSsQ9QEIKzAB#imgrc=p17AJEe0fchcBM:

https://www.google.pl/search?q=snapchat+selfie+filters&tbm=isch&source=iu&pf=m&ictx=1&fir=DMr17CF972E2OM%253A%252C3DSui0DSg1WwOM%252C_&usg=__fLGtN6F4efl8JAj-EtyEKwntHiI%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjEtLukoc7XAhXCWRoKHWm7DSsQ9QEIKzAB#imgrc=bcAA3Omi3-daWM:

https://www.google.pl/search?q=snapchat+selfie+filters&tbm=isch&source=iu&pf=m&ictx=1&fir=DMr17CF972E2OM%253A%252C3DSui0DSg1WwOM%252C_&usg=__fLGtN6F4efl8JAj-EtyEKwntHiI%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjEtLukoc7XAhXCWRoKHWm7DSsQ9QEIKzAB#imgrc=O3ziCnWpnhIzzM:

https://www.google.pl/search?q=snapchat+selfie+filters&tbm=isch&source=iu&pf=m&ictx=1&fir=DMr17CF972E2OM%253A%252C3DSui0DSg1WwOM%252C_&usg=__fLGtN6F4efl8JAj-EtyEKwntHiI%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjEtLukoc7XAhXCWRoKHWm7DSsQ9QEIKzAB#imgrc=NfNJBbrNNIzztM:

W taki sposób i z taką technologią, Oni mogą w zasadzie nadawać na żywo zwykłych ludzi po przerobioeniu np na obych, albo gdy spadną upadli to mogą przedstawiać ich jak chcą.


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Empty Re: Reptylianie - ludzie gady.

21st Listopad 2017, 07:20
Ja z kolei znów postanowiłem zobaczyć tłumaczenie jednej z piosenek w kółko serwowanych przez stacje radiowe.

Swoją drogą, czy też macie tak, że odczuwacie lekki dyskomfort, gdy np. w pracy wszędzie słyszycie gdzieś włączone radio i w kółko nawalające te same kawałki? Nie męczy was to na swój sposób?

Na moim nowym stanowisku w pracy radio wyrzuciłem kopniakiem za drzwi, ale niestety słychać wszystko z działu obok, a że maszyny pracują, to radio tam jest odpalone na full i siłą rzeczy zmuszony jestem go słuchać.

Dziwi mnie naprawdę, jak bardzo te teksty piosenek są jawne. Może wcześniej po prostu nigdy nie zwracałem na to uwagi, ale są one zwyczajnie dyktowane przez upadłych.

Może teraz wiedza pozwala to dostrzec, ale wygląda to, na jakieś dziwne przekazy i sposób przygotowywania ludzi na spotkanie z nimi, zwłaszcza mając na uwadze to ciągłe odtwarzanie tych samych utworów nasyconych takimi treściami...





Jesteśmy gwiazdami, jesteśmy jednością
Oświetlamy noc jak czarne słońce* - (upadli - bestia z morza i otchłani)

Wszyscy świecimy, jesteśmy chromem
I lśnimy
Włącz, włącz (włącz)


Puść to głośno, nie obchodzi nas to
I tańczymy jakby nie było tutaj nikogo
Oświetlamy noc, tak
Oświetlamy każdą noc
I lśnimy

Włącz, włącz (włącz)


Jesteśmy gwiazdami, jesteśmy jednością
Oświetlamy noc jak czarne słońce*

Wszyscy świecimy, jesteśmy chromem
I lśnimy
Idź dalej, idź dalej (hey)
Jesteśmy gwiazdami, jesteśmy jednością
Oświetlamy noc jak czarne słońce*

Wszyscy świecimy, jesteśmy chromem
I lśnimy
Włącz, włącz (włącz)


Mamy coś do powiedzenia
Obracając się jak karuzela
Nie lubimy tego, idziemy do piekła
To nasza ulubiona piosenka
Oświetlamy wszystkich

Legendarnie imprezujemy
Wysoko na kwaśność i szał


Włącz teraz
Wołając wszystkie gwiazdy, no dalej
Wołając wszystkie gwiazdy, no dalej
Wołając wszystkie gwiazdy, no dalej
Wołając wszystkie gwiazdy, no dalej



*czarne słońce - symbol okultystyczny reprezentujacy przeciwną siłę (Podpalany był w nocy jako bunt na nowoczesność)

Według mnie taka twórczość podyktowana osobiście przez upadłych aniołów, jest efektem illuminacji, o której pisał ostatnio Cyryl tutaj...

https://cyryl27.wordpress.com/2017/11/16/iluminaci/

W takim przypadku człowiek prawdopodobnie jest pod wpływem istoty anielskiej i jest to jakby wyższy poziom 'wtajemniczenia', nie to samo, co opętanie przez demona. Jak to stoi w tekście - "oświetlamy wszystkich".

Demony, jako dusze nefilimów nie pisałyby raczej o sobie, jako o gwiazdach, bo nigdy nimi nie były i nie będą, ale za to takie nazewnictwo pasuje do upadłych i wskazują na to wyraźnie także Pisma.

Taki tekst, jak powyżej, to kolejny przekaz, w którym upadli zapowiadają ukrycie co ich czeka...wiedzą, że idą do piekła, czyli do jeziora ognia i bardzo im się to nie podoba.
Na domiar złego namawiają do tego innych, w tym także pozostałych aniołów, co zgadza się z prorctwami Apokaliosy o zrzuceniu 1/3 gwiazd z nieba.

Jakkolwiek, wygląda to tak, że oni próbują przedstawiać się za takich super fajnych gości, którzy zostali niesprawiedliwie potraktowani i bardzo cierpią z tego powodu, chcąc wzbudzać sympatie i jakieś współczucie.

Czyżby szykowali się na to, że ich obecność na ziemi będzie w pełni jawna i tworzą dla siebie nowy wizerunek??
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Empty Re: Reptylianie - ludzie gady.

23rd Listopad 2017, 13:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Szukając informacji na zupełnie inny temat „przypadkiem” znalazłem kolejny i mocny jak myślę dowód na hipotezę Henryka oraz na to, co pisał Cyryl na temat tego, że część ciał faryzeuszy była zajęta (opętana) przez upadłych aniołów w postaci wężopodobnych reptylian.

Spójrzmy bowiem na te poniższe słowa Isusa:

Mt 23:
(29) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo budujecie groby prorokom i zdobicie grobowce sprawiedliwych, (30) i mówicie: Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie bylibyśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków. (31) Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków. (32) Dopełnijcie i wy miary waszych przodków! (33) Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle? (34) Dlatego oto Ja posyłam do was proroków, mędrców i uczonych. Jednych z nich zabijecie i ukrzyżujecie; innych będziecie biczować w swych synagogach i przepędzać z miasta do miasta. (35) Tak spadnie na was wszystka krew niewinna, przelana na ziemi, począwszy od krwi Abla sprawiedliwego aż do krwi Zachariasza, syna Barachiasza, którego zamordowaliście między przybytkiem a ołtarzem.

Węże, plemię żmijowe…

tutaj Pan Isus wprost nazwał uczonych w Piśmie i faryzeuszów „wężami, plemieniem żmijowym”, czyli nasieniem węża.


Jednak kim byli ci „uczeni w Piśmie”?

Znalazłem o nich taką wzmiankę w poniższym artykule z Wikipedii na temat faryzeuszy:

Wikipedia napisał:

Faryzeuszy czasem określa się mianem "Uczeni w Piśmie".
Link: https://pl.wikipedia.org/wiki/Faryzeusze

Z kolei z treści ewangelii Mateusza, gdzie często występuje to sformułowanie wynika raczej, że nie była to inna nazwa dla wszystkich faryzeuszy, ale takie miano nosili tylko niektórzy z nich.

Dlatego też bardzo często w tej ewangelii jest mowa o uczonych w Piśmie i faryzeuszach, a ponadto - jak wynika z poniższego fragmentu - takiego uczonego w Piśmie faryzeusza nazywano także uczonym w Prawie:

Mt 22:
(34) Gdy faryzeusze dowiedzieli się, że zamknął usta saduceuszom, zebrali się razem, (35) a jeden z nich, uczony w Prawie, zapytał , wystawiając Go na próbę: (36) Nauczycielu, które przykazanie w Prawie jest największe? (37) On mu odpowiedział: Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. (38) To jest największe i pierwsze przykazanie. (39) Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. (40) Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy. (41) Gdy faryzeusze byli zebrani, Jezus zadał im takie pytanie: (42) Co sądzicie o Mesjaszu? Czyim jest synem? Odpowiedzieli Mu: Dawida. (43) Wtedy rzekł do nich: Jakżeż więc Dawid natchniony przez Ducha może nazywać Go Panem, gdy mówi: (44) Rzekł Pan do Pana mego: Siądź po prawicy mojej, aż położę Twoich nieprzyjaciół pod stopy Twoje. (45) Jeśli więc Dawid nazywa Go Panem, to jak może być [tylko] jego synem? (46) I żaden z nich nie mógł Mu odpowiedzieć. Nikt też od owego dnia nie odważył się więcej Go pytać.

Czyli można powiedzieć, że kiedy Isus zwracał się do uczonych w Piśmie i faryzeuszów, to zwracał się – mówiąc ogólnie - do faryzeuszów.

A więc jak dla mnie Pan Isus, nazywając faryzeuszów wprost „wężami, plemieniem żmijowym”, powiedział nam przez to, że wśród nich byli reptylianie w ludzkich ciałach, czyli upadli aniołowie!!

Isus bowiem doskonale wiedział, do kogo przemawia i kto był prawdziwym adresatem tych jego słów!!

A skąd pewność, że Isus mówił właśnie do upadłych?

Bo przecież gdyby tak nie było, czyli gdyby mówił do zwykłych zwiedzionych przez szatana ludzi, to Pan Isus nie powiedziałby za chwilę do nich, że to na nich właśnie spadnie odpowiedzialność za wszystką krew niewinną przelaną na ziemi, począwszy od Abla!!!

Przecież to nie miałoby żadnego sensu, gdyby Isus zwracał się do faryzeuszy jako do ludzi, bo faryzeusze jako ludzie przecież nie istnieli jeszcze za czasów Kaina i Abla!

Więc dlaczego mieliby oni ponosić jakąkolwiek odpowiedzialność za zabójstwo Abla dokonane przez Kaina, skoro faryzeusze wtedy jako ludzie jeszcze nie istnieli??

A skoro jednak - jak powiedział Isus - oni mają ponieść taką odpowiedzialność, to jest tylko jedna logiczna możliwość, dlaczego Isus tak powiedział do faryzeuszy i uczonych w piśmie i nazwał ich „wężami, plemieniem żmijowym”, a mianowicie taka, że Isus zwracał się wówczas nie do ludzi wówczas Go słuchających, ale do cieszących się jeszcze życiem wiecznym upadłych aniołów (reptylian), którzy wówczas zajmowali wiele ludzkich ciał spośród faryzeuszów tak, jak wcześniej upadli aniołowie zajmowali ciało Kaina.

Bowiem upadli nadal jeszcze cieszą się życiem wiecznym, zaś zmiana ciała ludzkiego z jednego na inne jest dla mich sposobem na funkcjonowanie na ziemi i działanie wśród ludzi pod przykrywką z ludzkiego ciała, dzięki czemu mogą oni przebywać wśród ludzi zupełnie niepostrzeżenie.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Empty Re: Reptylianie - ludzie gady.

11th Styczeń 2018, 21:34
Ciekawe Świadectwo na temat ludzi gadów:

Sponsored content

Reptylianie - ludzie gady. - Page 2 Empty Re: Reptylianie - ludzie gady.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach