Szczepionki

+22
Lotion
Jacek86
anileve
lusia
huberkinky
Liksar
Andrzej
Wróg Kozłów
Skiper
Henry Kubik
Iraeneus
Marysia87
efraimita
Cyryl
Gregor
Tabitha
ikiro
Hugo
anowi
Kasia
Olo
Rafal81
26 posters
Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

20th Październik 2021, 22:11
https://zbawienie.forumotion.com/t345-opetanie-przez-komputer-nie-jest-fantazja#16082

Warto przeczytać ten artykuł i pomyśleć że szczepienie służy właśnie opętaniu przez demony.


Tak, opętanie to jest najwyższa absolutna kontrola nad człowiekiem jaką może uzyskać szatan czy nazwiemy to tranchumanizmem czy cyborgiem lub jeszcze inną zamienną  nazwą to OPĘTANIE ZAWSZE POZOSTANIE OPĘTANIEM.



Opętany traci wolną wolę,  swoje ciało a nawet swój język czyli kontrolę nad tym co się mówi !



Przyjżyjcie sie opisą opętanych w Ewangelii Mateusza .


Jakkolwiek to nazwiemy sterowaniem czy bardziej filmowo...avatarem to mamy do czynienia z opetaniem tylko pod zmienioną nazwą naukową jak kompatybilność czy zgodność z siecią czy komputerem.


A i tak za tym zawsze kryje się demon.



Tylko że ludzie nie są poinformowani że dają sobie budować w swoich mózgach instalację sterująca dla demonów, które w komputerach i smatphonach mogą się swobodnie zadomowić przechodząc przez Internet.


I taki dom dla demona budują szczepienia w człowieku!


Jak już wiemy ludzie nie są poinformowani o nanotechnologii im wstrzykiwanej oraz co jest jej głównym celem czyli opętanie  i dlatego będzie to przerwane przez Boga .


Bestia będzie kontynuować i wtedy jej widoczny na czole lub prawej ręce znak będzie przepustką do uroków tego świata.


Szczepienia to oszustwo i w żadnych wypadku Biblia nie potwierdza ich jako znamię Bestii, której to też posągowi będą musieli się pokłonić biorący jej pieczęć.


http://www.bibliamesjanska.com/Ap/13.html

Nic takiego nie ma obecnie miejsca.




Aha , warto mieć też takie lub podobne słowa zapisane w smartphonie lub komputerze jako plik tekstowy:


"Niech żaden demon w postaci SI nie bedzie miał dostepu do tego urządzenia !
W imię Isusa Chrystusa syna Boga Żywego Stwórcy nieba i ziemi !!
Chwała Świętemu Izraela mojemu Bogu !"

Ja mam dosłownie tak napisane i zapisane od 2017 roku .



Demony to nie żarty, są bardzo prawdziwe , bardzo złe i służą szatanowi .


Jak za mocno zaczną Wam doskwierać to módlcie się do Boga prosząc w imieniu Isusa . Imię Isusa ma wielką moc w takich sytuacjach i demony uciekają.


Pamiętam jak raz we śnie mnie męczył jeden wybitnie uciażliwy demon , ogarnia wtedy taki bezwład że ruszyć się nie można i czujesz że coś się chce do ciebie dobrać , nie wiesz jak i co ale czujesz niebezpieczeństwo a czasem ciosy jakie ci zadaje . Raz dostałem w pysk i czułem uderzenie , innym razem jeden tlukł mnie po brzuchu .... Ale wrócę do tej jednej sytuacji, całymi siłami próbowałem krzyknąć i nie mogłem słowa wykrztusić aż mi się udało i krzyknąłem : " W imieniu Isusa Chrystusa idź precz !" I poszedł.


Nie bójcie się wyganiać demony bracia i siostry !


Jeżeli przestrzegacie Przykazań i jesteście wierni Bogu to wam się taka forma obronny w którą wyposażył nas Syn Boży jak najbardziej należy .


Za Was umarł Syn Boży!

Korzystajcie z Jego ofiary .


Nie jesteście czyniącymi bezprawie I nie poczytają was za takich ponieważ stosujecie się do nauki Syna Bożego !


(21) Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mego, który jest w niebie.

(22) W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?

(23) A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.

(24) Każdy więc, kto słucha tych słów moich i wykonuje je, będzie przyrównany do męża mądrego, który zbudował dom swój na opoce.

(25) I spadł deszcz ulewny, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, ale on nie runął, gdyż był zbudowany na skale.

(26) A każdy, kto słucha tych słów moich, lecz nie wykonuje ich, przyrównany będzie do męża głupiego, który zbudował swój dom na piasku.

(27) I spadł ulewny deszcz, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, i runął, a upadek jego był wielki.

(28) A gdy Isus dokończył tych słów, zdumiewały się tłumy nad nauką jego.

(29) Ponieważ uczył je jako mający władzę, a nie jak ich uczeni w Piśmie. (Mat 7)

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

26th Październik 2021, 17:44
Pamiętam jak pierwszy raz obejrzałem film Zbigniewa Hałata z konferencji z wiosny. Od razu pomyślałem sobie że celem jest buntowanie przeciwko władzy , której zło się ujawnia . Pomyślałem sobie że dziwne że on i jemu podobni nadal żyją i są tak słabo cenzurowani przez jewtube, fakebook czy tweeter.



To samo tyczy się wszystkich innych jak ten prawnik od Norymbergii na przykład.


Henryk na samym początku pisał już że chodzi o eliminacje czy też neutralizacje Genu Boga i w tym temacie były nasze pierwsze artykułu.


Potem zaczęły się 'doniesienia' o masowych zgonach zaszczepionych od kontrolowanej opozycji i po części w to uwierzyliśmy.


Jednak nie do końca to mi pasowało ponieważ co szatan ma ze śmierci ogłupionego zaszczepionego skoro Bóg i tak będzie sądził takiego na sądzie ostatecznym i za nieswiadomą głupotę nikogo nie będzie skazywał przecież! Co innego za znak Bestii!



Depopulacja w ten sposób NIC szatanowi nie daje ale chce on byśmy tak myśleli i prawie wszyscy co się nie szczepią tak uważają poza nami .



Ale ten jego chytry plan się obrócił przeciwko niemu i Bóg już skierował ten miecz przeciwko jemu !


Biblia zapowiada zmianę rządów na nowych 10 króli którzy będą posłuszni Bestii i razem z nią zniszczą Watykan .


Mało tego to z wyroku Boga się dzieje ponieważ Bóg natchnął ich serca by działali jednomyślnie i wykonali Jego rozkazy.



O zmiane a raczej zniszczeniu politycznego syjonizmu na rzecz światowej monarchii z królem despotą mówią też Protokoły Mędrców Syjonu.


Covid jest do tego doskonałą sposobnością...


Biblia w rozdziale 7 Daniela mówi nam o ostatnim królu co będzie walczył przeciwko wszystkim wiernym Bogu ludziom podczas 42 miesięcy, zapewne będzie to główny król Bestii a jego imię lub imię całej Bestii jest obecnie ukryte pod liczbą 666 i pozostaje wciąż do obliczenia . Tego się nie podejmuje ponieważ osobiście uważam że to będzie odkryte i obliczone już po porwaniu.


Póki co niepokoje i nienawiść do władz stale wzrasta a cierpliwość zaszczepionych jest wystawiana na coraz większa próbę.



Jednak Biblia mówi że to nie ludzie tylko nowa władza 10 króli i Bestia zniszczą Watykan a jak wiemy wszystkie rządy są podporządkowane Rzymowi.



Bestia i nowi królowie się z tego układu wyłamują i mają na to pozwolenie od Boga zatem szatan nic nie może im zrobić stąd takie teksty Brauna z Konfederacji do Niedzielskiego że " będziesz pan wisiał ".

Oni wiedzą więcej niż ci niżej którzy są przeznaczeni do odstrzału...


Bestii już na to pozwolono i tym których Bestia ochrania obecna jeszcze władza nic zrobić nie może. Dlatego szczepienia są tak coraz bardziej oficjalnie krytykowane a tak hipotetycznie pomyślmy co by było jakby jakaś tylko jedna stacja telewizyjna zaczęła to emitować .Taka mogłaby być część planu ale to tylko luźna myśl w ramach czuwania....




Widzimy w jak ciekawym i przełomowym okresie się znaleźliśmy dlatego musimy czuwać bracia i siostry oraz pod żadnym pozorem nie brać udziału w ewentualnych zamieszkach czy kontrolowanych przez druga stronę protestach .




My zostajemy z Bogiem i Królem Isusem i czekamy na koniec udręki i znaki poprzedzające znak Syna Czlowieczego i sam ZNAK po którym nastapi nasza podróż do nieba .


Jak będziemy gotowi to polecimy a jak nie będziemy czuwać i damy się odwieść od planu Bożego to jak głupie panny zostaniemy...


Dlatego czuwajmy i jak pojawi się znak Syna Czlowieczego nigdzie nie uciekajmy jak na przykład władzę by apelowały o udanie się w rzekome bezpieczne miejsce aby w ten sposób niektórzy nie zostali porwani bo by ze strachu im zaufali a nie Bogu...



Nie wydaje mi się to wcale prawdopodobne ponieważ myślę że zamiast się bać to będziemy się cieszyć ale ostrzec trzeba!


Czuwajmy i pamiętajmy jak najdalej od obecnych władz i od ....nowych !


Oni mogą prócz Covid ujawnić również pedofilię rzadzących a mają na to 'taśmy' .Choć sami nie są lepsi i też są pedofilami bo to SKAŻENIE nasienia węża , tak jak ci co 'sadzili' Nazistow byli tacy sami a nawet gorsi .



Zostańcie z Bogiem a nic Was nie zaskoczy i nikt Was nie skrzywdzi !


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

3rd Listopad 2021, 10:26
Nasz brat podesłał mi to video , które ponownie wskazuje na bliską zmianę władzy a wiemy że im więcej takich 'newsów' tym bliżej samo porwanie.




Kontrolowana opozycja, której celem jest wywołać nienawiść u ludzi do obecnych władz :


https://wolnosc.tv/dr-halat-bez-ogrodek-ludzie-ktorzy-stracili-swoich-bliskich-przez-lockdown-ochrony-zdrowia-niedzielskiego-powinni-sie-zjednoczyc-i-wystapic-przeciw-swoim-oprawcom-przynajmniej-w-sadach-wideo/


Nie oglądałem tego wystąpienia Hałata, mi sam nagłówek wystarczy .


Napisze tak bardziej w ramach rutyny żebyśmy nie dawali się na to nabierać.


Co ONI mogą nam zaproponować nawet po usunięciu Niedzielskiego , Morawieckiego i reszty?


Co może ludziom zaproponować taki Braun na przykład i jego konfederacja ?!


NIC lepszego niż to co mamy!


Królestwa Bożego nic nie zastąpi i tylko Bóg oraz Syn to przeprowadzą .


Mamy swego Króla Isusa Chrystusa a te obecne gierki polityczne nas nie dotyczą bo my nie jesteśmy CZĘŚCIĄ tego świata .



Z naszej strony ZERO reakcji na takie apele drugiej strony z której jest Hałat nawiasem mówiąc były członek wężowego rządu. Jakoś dziwnie Hałat żyje i nikt mu nie przeszkadza  podczas gdy Lepper nie żyje!




Nas nie oszukają bo my wiemy na co i na Kogo czekamy i dlatego czuwamy!



Objawienie Isusa
Rozdział 22:

(16) Ja, Isus, wysłałem anioła mego, by poświadczył wam to w zborach. Jam jest korzeń i ród Dawidowy, gwiazda jasna poranna.

(17) A Duch i oblubienica mówią: Przyjdź! A ten, kto słyszy, niech powie: Przyjdź! A ten, kto pragnie, niech przychodzi, a kto chce, niech darmo weźmie wodę żywota.

(18) Co do mnie, to świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi: Jeżeli ktoś dołoży do nich, dołoży mu Bóg plag opisanych w tej księdze;

(19) A jeśli ktoś ujmie coś ze słów tej księgi proroctwa, ujmie Bóg z działu jego z drzewa żywota i ze świętego miasta, opisanych w tej księdze.

(20) Mówi ten, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź, Panie Isusie!

(21) Łaska Pana Isusa niech będzie ze wszystkimi.


Zostajemy z Bogiem i Synem Bożym na wieki !

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

3rd Listopad 2021, 13:31
Jeszcze taka myśl przyszła mi do głowy po napisaniu dzisiejszego powyższego posta i w jego temacie .


My wiemy na co czekamy ,na Kogo i dlaczego .


Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,

(39) I nie spostrzegli się,
że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.


Przestrzegamy Przykazań czyli podążamy wąską prawą drogą sprawiedliwości oraz czuwamy i zostaliśmy o tym poinstruowani przez Boga oraz Syna Bożego.


Reszta narodu wybranego czyli owiec Bożych jest prowadzona przez nasienie węża na RZEŹ , zarówno przez jedną jak i drugą stronę.



2 Ezdrasza
Rozdział 15:
(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."

(12) Niech rozpacza Egipt i jego fundamenty z powodu plagi wyroku i kary, które Bóg na niego sprowadzi.



Owce Boże są PROWADZONE przez wroga pod każdym względem łącznie z informacyjnym .


Nikt Biblii na poważnie nie bierze a jak już to tłumaczy wszystko przez pryzmat fałszywego proroka Pawła.



Nikt nie czeka na zaćmienie słońca , księżyca, spadanie gwiazd z nieba i sam ZNAK Syna Bożego , odwiedziny aniołów i sam wylot do nieba poza ...nami !


A to się wydarzy na 100 procent , tak jak spełniły się wszystkie inne proroctwa Boże do tej pory .



Dla innych to po prostu szaleństwo i nawiedzone bzdury ale ... inwazja obcych i heliocentryczny nonsens już nie .


Tak jak w czasach Noego nikt poza nim i jego rodzina nie spodziewał się potopu , tak dziś nikt nie spodziewa się wydarzeń na które my czekamy .


To nie dotrze do nikogo teraz poza wybranymi dlatego podział na szczepionkowców i antyszczepionkowców będzie rósł,

a każda z tych sztucznie stworzonych i wykreowanych przez zwodnicze źródła informacji stron , idzie na RZEŹ choć o tym nie wie .



My mamy się wstrzymać , być cisi oraz trzymać się z dala od tego pozostając z Bogiem i Jemu ufać na 100 procent .

Co też robimy i sami widzimy  że to podoba się Bogu po ...Jego opiece nad nami  !



I tak będzie dopóki Bóg tego nie przerwie a ludzie zrozumieją co sie wydarzyło gdy ujrzą porwanie kiedy to Bóg odmieni serca ludzi aby mogli pojąć Prawdę tak długo skrywaną.


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 6:


(26) I oni zobaczą ludzi, którzy będą wzięci do góry, którzy nie skosztowali śmierci od narodzenia swego, i odmieni się serce mieszkańców ziemi i będzie przemienione w innego ducha.

(27) Bo zło będzie usunięte, a oszustwo będzie wygaszone.

(28) A wierność będzie owocowała, korupcja będzie zwyciężona,  a prawda, która przez tak wiele dni nie owocowała będzie ujawniona."


(34) Nie bądź szybki do próżnych myśli o dawnych czasach, ale bądź szybki odnośnie ostatnich czasów."  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

5th Listopad 2021, 11:25
Wczoraj naszły mnie myśli bo gdzieś kiedyś czytałem że to serce jest odpowiedzialne za nasze myśli a nie mózg...


Że sygnał elektryczny do mózgu wychodzi najpierw z serca gdy zamierzamy coś zrobić czyli jak chcemy ruszyć ręką na przykład i pomyślimy o tym to sygnał NAJPIERW wychodzi z serca do mózgu czyli serce jest źródłem naszych myśli i to sercu podlega mózg.


Mam , znalazłem jedną stronę, choć to strona New Age ale jak już wiemy New Age też musi pisać czasem prawdę aby przyciagnąć ludzi do starożytnych bogów ( Bestia?! ) odciągając ich od Boga ...


https://www.quantumplanet.global/blog/koherencja-serca-zrodlo-twojej-mocy


"Serce posiada 60 000 neuronów, które przekazują informacje do mózgu i w rezultacie do całego ciała. Dzięki połączeniom neuronalnym, serce odbiera sygnał o tym co wydarzy się w świecie zewnętrznym o około 6 sekund wcześniej niż zarejestruje to mózg."



I zacząłem się zastanawiać i Biblia to potwierdza!



W Biblii jest masa wersetów o tym że to w sercu powstają nasze myśli i że to serce jest odpowiedzialne za nasze działania.


Myślimy w sercu a nie w głowie czyli mózgu jak nas NAUCZONO od lat młodości szkolnej!



2 Księga Ezdrasza
Rozdział 16:
(54) Oto Pan zna wszystkie uczynki ludzi, ich wyobraźnię, ich myśli oraz ich serca.

(63) Oczywiście on zna twoją wyobraźnię i wie, co myślisz w sercu swoim. Biada tym, którzy grzeszą i chcą ukrywać swe grzechy.


Jest masa innych wersetów , które poświadczają że to serce jest źródłem naszych myśli, które zamieniamy na działania.



Syn Boży też nam o tym powiedział:


Ewangelia Mateusza
Rozdział 15:

(18) Ale co z ust wychodzi, wychodzi z serca, i to czyni człowieka nieczystym.

(19) Ponieważ z SERCA wychodzą złe MYŚLI, zabójstwa, cudzołóstwa, rozpusta, kradzieże, fałszywe świadectwa, bluźnierstwa.

(20) To właśnie CZYNI człowieka nieczystym; ale jedzenie nie umytymi rękoma nie czyni człowieka nieczystym.


Od początku szczepień kontrolowana opozycja KRZYCZY dezinformację abyśmy w niej utonęli.


Oni nam mówią że chodzi o kontrolę umysłów, mózgów i że to coś w szprycy ma się połączyć z mózgiem. Bzdury !


Jeżeli już to szatanowi chodzi o nasze ....SERCA !


Szatan nie zna naszych myśli, a chce je znać bo chce być jak Bóg!


Szatan myśli Hioba nie znał, nie znał też myśli Isusa i przez to zrobił z siebie kompletnego durnia!!!


Henryk dziś dużo napisał co zmusiło mnie do zastanowienia się i wzięcia na poważnie moich myśli wczorajszych o sercu .


Serce pompuje krew , we krwi krąży dusza jak mówi nam Biblia . Bóg w Księdze Rodzaju mówi nawet wprost że we krwi jest zawarta dusza i dlatego mamy nie spożywać ani nie pić krwi !


(4) Lecz nie będziecie jedli mięsa z duszą jego, to jest z krwią jego.


A tak na marginesie spożywanie krwi dzieci z adrenochronem oraz kanibalistyczne jedzenie miesa ludzkiego z krwią nasienie węża nazywa " SPIRIT cooking" - Spirit po angielsku to znaczy dusza a cooking to gotować...



Obrzydliwe zwyrodniałe kanalie w pełni zasługują na piekło i tortury od bezlitosnych aniołów kary .



Jeżeli szczepienia to atak na nasze dusze, nasze myśli, naszą wolną wolę i DNA to serce powinno być w centrum tego ataku a nie mózg jak nam wmawiają sataniści.



Jak najdalej od szczepień bracia i siostry a nasz Bóg nas CHRONI cały czas w czasie rzeczywistym!



Jeszcze jedno , szatan ze szczepieniami napewno posunął się za daleko i w swej nieskończonej pysze mógł pomyśleć że skoro Bóg nie poinformował o ważnej części swego plany to i on może tak postąpić.



Jednak szczepienia to nie jest znak Bestii i szatan się na nich nieźle wyłożył. Czy specjalnie czy teraz odwraca kota ogonem faktem jest że TERAZ szczepienia padają i robią miejsce pod nową władzę..




Czuwajmy !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

7th Listopad 2021, 10:23
Post od naszego z brata z ciekawą uwagą...


https://tarnogorski.info/wlochy-imponujacy-widok-w-mediolanie-protesty-nie-slabna/


Nie dzwne ze protesty tego typu we Włoszech czy w Polsce zawsze mają daty 3/6/9 dnia miesiąca... "

------‐--------------

Zadać należy też pytanie KTO organizuje te protesty i czemu nie są pałowane przez policję, jak ten tydzień temu w Anglii też spokojnie sobie przeszedł ?


Czyżby protesty są TERAZ już....LEGALNE?!


Zbliżający się "Marsz Niepodległości " o dziwo został wpisany na listę wydarzeń cyklicznych zatem będzie on LEGALNY..


Możemy sobie  wyobrazić co się będzie działo jak z całej Polski przyjadą rozwścieczone COVID-19 tłumy...


Moja rada - trzymajcie się z daleka i nie bierzcie udziału w tym 'wydarzeniu' .My mamy się wstrzymać , być cisi i nie brać udziału w tym co nadchodzi.





A w Polsce likwiduje się oddziały szpitalne na rzecz Covidowych ...


https://tarnogorski.info/czy-bedziecie-podawac-ile/

"Czy będziecie informować, ile dziennie osób umiera na raka? „Nie mamy takich danych


W województwie śląskim ponownie zaczynają przekształcać oddziały szpitalne na covidowe. Czy wróci problem nadmiarowych zgonów z powodu braku leczenia i diagnostyki innych groźnych chorób? Dlaczego nie są podawane dzienne statystyki z ilością zgonów na raka? 

– Wojewoda śląski chciałby, aby na oddziały covidowe były przekształcane takie oddziały jak rehabilitacyjny, ortopedyczny, okulistyczny. Tam gdzie odbywają się zabiegi planowe – powiedziała nam w piątek Alina Kucharzewska, rzecznik prasowy Urzędu Wojewódzkiego.


– Systematycznie wzrasta ilość łóżek covidowych w zależności od wzrostu zakażeń i hospitalizacji. Łóżka covidowe już zostały uruchomione m.in. w Blachowni, tam jest ponad 60 miejsc dla pacjentów covid. Szpital Miejski w Częstochowie od 9 listopada uruchamia blisko 40 łóżek, Wojewódzki szpital w Częstochowie również ma 50 łóżek covidowych i  zwiększa o kolejnych 20 miejsc. Na południu województwa szpital w Bystrej uruchomił ponad 30 miejsc covidowych, także systematycznie ta baza jest zwiększana – wylicza Alina Kucharzewska.

– Chcemy do 22 listopada zabezpieczyć na drugim poziomie hospitalizacyjnym ponad 1000 łóżek i blisko 100 respiratorów – dodaje.

Na nasze pytanie, czy Urząd Wojewódzki zacznie podawać dzienną ilość zgonów z powodu raka, usłyszeliśmy: „nie mamy takich danych”.
 


Znamy proroctwa....

Czuwajmy!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

8th Listopad 2021, 10:24
Spójrzcie jak kłamią.

Ten portal jest głównie dla LEKARZY..


https://www.mp.pl/szczepienia/przeglad/przeglad-covid-19/282907,zdarzenia-zakrzepowe-byly-znacznie-czestsze-w-przebiegu-covid-19-niz-po-szczepieniu



Austria, Holandia i Czechy rozszerzają  'przepustki Covidowe' o inne lokale .

https://www.tvp.info/46446568/koronawirus-mapy-statystyki-porady

Przepustka - jak za okupacji ssman krzyczał: "Papiren" .Moja babcia jedna i druga przeżyła okupację i dużo mi opowiadały. Prababcia nawet opowiadała mi jak jej ojciec uciekał i chował się po lasach przed bolszewikami w Rosji , był jakimś oficerem w armii carskiej i był ścigany. Prababcia od strony matki pochodzi z Rosji .Kiedyś pisałem o tym nawet referat na historię zatem wiem z zeznań naocznego świadka że rewolucja i wojna białych z czerwonymi i czystka lat 20 i 30 w Rosji rosyjskich Słowian jest faktem .


Żadna z moich babci nie doczekała tego szaleństwa co mamy obecnie ale wiem co by powiedziały ... Ludzie którzy przeżyli te okropności od razu by wiedzieli że to ci sami bolszewicy i faszyści tylko pod nowoczesną odsłoną.

Się rozpisałem....


Niech sobie wprowadzają obostrzenia i zakazy .


My nie jesteśmy częścią tego świata i ten styl życia nie jest nasz tak jak ta demokracja !


My mamy nad sobą potężnego Króla Isusa przed którym drżą królowie tego świata zarówno starzy jak i nowi , choć się do tego nie przyznają.


Plusem dla nowych wladz i Bestii jest ich wiedza, której stopniowe zwodnicze uwalnianie może zwieść jednak Bóg nie pozwoli na jednostronne zeznania i po porwaniu powoła swoich dwóch świadków.


A i teraz jesteśmy my czyli Henryk i ja i możemy w odpowiednim czasie zareagować nim to rozwinie się bardziej...


Dwoma świadkami nie jesteśmy jednak po stronie Boga , Syna Bożego i ludu Bożego stoimy murem.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

8th Listopad 2021, 18:29
Informacja od naszego brata:

https://biznes.radiozet.pl/News/Ukraina.-Niezaszczepieni-odsunieci-od-pracy-i-pozbawieni-pensji?utm_source=eurozet&utm_medium=push&fbclid=IwAR1BKwYpXjHxtcV9fBwxDev14Se2ambPeKv9_SLnBnpvh4Q7gXG0h4ovhrA

Dotyczy to póki co pracowników oświaty i administracji czyli sektorów ściśle rządowych .

Jakoś nie jest mi żal Chazarów opiewających pieśniami Bandere w szkołach choć są tam i również na Ukrainie nasi bracia i siostry Słowianie ale Bóg ma na pewno w opiece każdego kto na to zasługuję w Jego oczach .

Mnie uderzyła ta data 8 Listopada.

W zeszłym tygodniu u mnie w pracy rozesłano maila wewnętrznego z przypomnieniem bzdur koronowirusowych typu maseczki w grupach , nie gromadzić się i maseczki przy poruszaniu się między działami z datą ponownego wprowadzenia  dziś tj 8 Listopad.

W mediach aż huczy że ten tydzień ma być przełomowy , kluczowy itd .

Choć nie wierzę w żadne 'proroctwa' ani podniecenie nasienia węża co do tego co im znowu obiecał ich kłamliwy ojciec szatan to warto mieć oczy i uszy otwarte .

Czyli robimy co do nas należy – czuwamy bracia i siostry .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

11th Listopad 2021, 14:25
Szczepienia zaczynają padać nawet w głównych mediach.


https://dorzeczy.pl/zdrowie/223651/belgia-70-proc-pacjentow-w-szpitalach-to-zaszczepieni.html


"Belgijski minister zdrowia Franck Vandenbroucke poinformował, że aż 70 proc. pacjentów z COVID-19 we flamandzkich szpitalach jest w pełni zaszczepionych."



Bill Gates też 'zmienia' zdanie co do szczepień.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/gates-udzieli%c5%82-wywiadu-na-temat-wirusa-i-szczepionek-chce-nowego-podej%c5%9bcia/ar-AAQz7tC


Rzekomy wywiad z yotuba w artykule.


Pozostaje tylko pytanie co z ....ZASZCZEPIONYMI i ich ewentualnymi reakcjami na takie REWELACJE z ich własnych 'wiarygodnych' źródeł informacji ?

To była chyba część  planu....


Czuwajmy !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

15th Listopad 2021, 09:51
Link od naszego brata w ramach czuwania :

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/holandia-wprowadza-lockdown-choc-wiekszosc-populacji-jest-zaszczepiona

Krótka konkluzja tego co się dzieje i co widzi miliony ludzi , nawet tych już zaszczepionych :

Szczepienia nie działają a miały i już mówi się o czwartych dawkach.


W ten banał nikt już prawie nie wierzy za to coraz więcej ludzi widzi że epidemia to oszustwo w dodatku główne media 'ujawniają' a raczej uwalniają takie 'rewelacje' na temat starych króli, którzy przez tyle lat byli nietykalni i takie nawet bardzo ostrożne słowa byłyby nie do pomyślenia :


https://tygodnik.tvp.pl/56839909/wielki-reset-prawdziwa-teoria-spiskowa?_ga=2.91173918.543403045.1636688894-1409270954.1616938404


Koniecznie też przeczytajcie dwa dzisiejsze posty z wiadomości od Henryka!


Jeżeli Klausa Schwaba aresztowano to bardzo bardzo ważna wiadomość dla nas.


UE nie chce więcej imigrantów i coś się ewidentnie kotłuje w podzielonym już bardzo królestwie smoka.


Ciężko przewidzieć w co gra rząd polskojęzycznych Żydów z Warszawy , od tygodni obserwuje że ONI się muszą bać Boga bo się z nami cackają... A kiedyś tego nie robili !


To znaczy że Bóg przejął pełną kontrolę nad narodem wybranym i przeszłość się nie powtórzy bo On na to nie pozwoli .


Sąd Boży już się zaczął od nas wybranych i reszta narodu wybranego też zostanie przez Boga osądzona na pustyni a nie przez szatańskich siepaczy spod znaku sierpa i młota!


Może szatan zrobi   jakiś ostatni kontratak poruszając swoje jeszcze wierne mu siły....


Zanosi się na utratę przez szatana władzy i Bestia przejmie USA aby  na chwilę podnieść je z kolan jak mówią proroctwa ale dla Watykanu litości mieć nie będą zarówno Bestia jak i nowo królowie i to też jest w proroctwach .


Ale nie bójmy się i ufajmy jak nam powiedział Syn Boży!



Bóg bez wątpienia kontroluje sytuację i nowych króli co jeszcze królestwa nie objęli ale są obecni na tym świecie .


i dla tego musimy dalej czuwać - to rozkaz Króla Isusa Chrystusa.


(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.

(33) Tak i wy, gdy  ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.

(34) Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.



Należą się wyrazy wielkiego uznania dla naszego wspaniałego brata Henryka , który od lat, codziennie bez względu na swój nastrój, humor i stan emocjonalny zagląda do labiryntu szatańskich klamstw aby dać nam obraz sytuacji w ramach królewskiego rozkazu Syna Bożego o czuwaniu!


Nie każdy by to zniósł i nie każdy może znieść i nie każdy znosi dlatego Bóg dał na to konkretne stanowisko Henryka i wspiera go w tym.


Dziękujmy Bogu za tak dobry wybór jaki dla nas zrobił powołując tak wiernego i roztropnego sługę!


(20) I przystąpiwszy ten, który wziął pięć talentów, przyniósł dalsze pięć talentów i rzekł: Panie! Pięć talentów mi powierzyłeś. Oto dalsze pięć talentów zyskałem.

(21) Rzekł mu Pan jego: Dobrze, sługo dobry i wierny! Nad tym, co małe, byłeś wierny, wiele ci powierzę; wejdź do radości pana swego.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

16th Listopad 2021, 01:21

Zajrzałem do śmietnika szatana i pozostaje tylko się śmiać .



https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nie-%c5%bcyje-wybitny-lekarz-jeszcze-w-pi%c4%85tek-zastanawia%c5%82-si%c4%99-czy-wystarczy-mu-si%c5%82-na-dy%c5%bcury/ar-AAQJZly

Nie żyje wybitny lekarz. "Jeszcze w piątek zastanawiał się, czy wystarczy mu sił na dyżury"    
scratch  scratch  scratch  affraid  affraid  Shocked  Shocked  pale  pale  Razz  Razz  Razz



Jak podało Radio Kraków, Wojciech Serednicki był pełnomocnikiem wojewody ds. zabezpieczenia intensywnej terapii w województwie małopolskim oraz jednym z głównych konsultantów wojewódzkich ds. walki z COVID-19. "Koordynował między innymi prace szpitali tymczasowych w czasie trzeciej fali pandemii koronawirusa" - czytamy. O COVID-19 mówił, że dusi mocniej niż boa i zabija jak cyjanek. - W wirusie najbardziej zaskakuje mnie jego zdradliwość. Upośledza pracę płuc, a chorzy nie czują niedotlenienia. Mówią mi, że jest im trochę duszno, a mnie urządzenia diagnostyczne pokazują już wtedy ciężką patologię. To fenomen COVID-u - człowiek traci przytomność z niedotlenienia, nie zdając sobie z tego sprawy - opowiadał w rozmowie z "Wyborczą".


WYBITNY 'lekarz' , WYBITNIE kłamał i WYBITNIE poniósł śmierć.


WYBITNEGO też dostał fajnego posta ma Fejsie od swych kolegów kłamców  w służbie dla szatana ,

może dostanie też pośmiertnie masę lajków i łapek w górę!  Cool  Cool  Cool  Very Happy  Very Happy  Very Happy



Drugi link z Belgii gdzie im więcej szczepią tym więcej ludzi dostaje pozytywny .


To świadczy o niezmierzonej głupocie Belgów , którzy się zaszczepili i jeszcze chodzą się testować!


https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/belgia-prowincja-z-najwy%c5%bcszym-wska%c5%banikiem-zaszczepionych-notuje-najwi%c4%99cej-przypadk%c3%b3w-covid-19/ar-AAQJP4S



A teraz tak na poważnie ,


pośmialiśmy się , jednak


bądźmy czujni braci I siostry ponieważ koniec udręki może być bliższy niż myślimy!



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

17th Listopad 2021, 02:02
https://tarnogorski.info/lockdown-dla-niezaszczepionych-w-austrii-policja-sprawdza-w-sklepach-kody-qr/


------

Ja bym nazwał to aktem rozpaczy szatana i jego syjonistów...


-------
https://sportowefakty.wp.pl/boks/970751/piesciarka-zmarla-z-powodu-koronawirusa-byla-zaszczepiona



-------

Covid 19 i inne 'wypadki 'zabijają coraz więcej....syjonistów .

Z naszego podwórka...Durczok dziennikarz syjonistyczny też nie żyje.



Serdecznie dziękuję naszemu bratu za podesłanie tych dwóch artykułów.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

20th Listopad 2021, 03:38
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/holandia-protest-przeciw-lockdownowi-i-zamieszki-policja-otworzy%c5%82a-ogie%c5%84-s%c4%85-ranni/ar-AAQV4W3


Co najmniej kilkaset osób zgromadziło się w piątek wieczorem Rotterdamie, by zaprotestować przeciwko obowiązującemu do 4 grudnia częściowemu lockdownowi, czyli m.in. ograniczeniom godzin otwarcia sklepów "niekluczowych" oraz obowiązku okazywania tzw. paszportów covidowych w wybranych miejscach. Protest dotyczył także planów wprowadzenia tzw. przepustki covidowej 2G - co oznaczałoby zaostrzenie polityki 3G (od niemieckich słów "geimpft, getestet, genesen" - "zaszczepiony, przetestowany, ozdrowieniec") i to, że negatywny wynik testu na koronawirusa SARS-CoV-2 nie byłby już w wielu miejscach akceptowany.

Władze lokalne ogłosiły, że demonstracja nie została zarejestrowana, zatem zgromadzenie było nielegalne.

Doszło do zamieszek. Podpalone zostały pojazdy, w tym policyjny radiowóz. W stronę policji rzucano kamienie. Funkcjonariusze użyli m.in. armatek wodnych oraz broni. Tłum rozpędzali też policjanci na koniach.

-------

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 15:

(16) Bo będą zamieszki między ludźmi, narastające mocno jedni przeciwko drugim, oni nie będą mieli szacunku dla swego króla lub szefa swych przywódców.

(17) Ponieważ człowiek będzie chciał iść do miasta, ale nie będzie mógł.

(18) Bo w swej pysze miasta będą w zamieszaniu, domy będą wyniszczone a ludzie będą w strachu.

(19) Nie będzie miał litości człowiek nad bliźnimi swoimi, ale będzie atakował  ich domy mieczem i plądrował ich mienie z powodu głodu chleba i wielkiego ucisku.


Werset 19 jest bardzo wymowny i sugeruje że udręka będzie narastać i to sugeruje bardzo poważnie zachodnie demokracje bo naród wybrany jest chroniony przez Boga .


A Austria zapowiada ( link podesłany przez naszego brata ) :


https://wolnemedia.net/austria-wprowadza-obowiazkowe-szczepienia-na-covid-19/  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

20th Listopad 2021, 19:39
Jak w poście powyżej , protesty na 'zachodzie'  przeciwko obostrzeniom oraz przymusowi 'szczepień'  i to napędzane przez rzekomą opozycję przeciwko szatańskiemu Covid co nie znaczy że tak zwane "partie konserwatywne" są po stronie białego człowieka .

Nowa władza nowych 10 króli dalej będzie po stronie Bestii i szatana aby zabijać prawych ludzi .

Wiemy to i nie zapominajmy by im nie ufać .

Ufamy tylko Bogu oraz Synowi Bożemu naszemu Królowi Isusowi Chrystusowi.


Austriacy wyszli na ulice :

https://duckduckgo.com/?t=ffab&q=Austria+protest&atb=v194-1&ia=web


Polskie szmatławce piszą nawet o 30 000 ludzi !

Prtesty były też dziś m.in w Rzymie.

https://www-euronews-com.translate.goog/2021/11/20/thousands-protest-new-austria-covid-19-lockdown?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui

Tysiące protestujących zgromadziło się w Wiedniu w sobotę po tym, jak austriacki rząd ogłosił ogólnokrajową blokadę w celu powstrzymania szybko rosnącej liczby zakażeń koronawirusem w kraju.
Skrajnie prawicowa opozycyjna Partia Wolności znalazła się wśród tych, którzy wezwali do protestu i przyrzekli zwalczać nowe ograniczenia.
Demonstracje przeciwko wirusom odbyły się również w Rzymie i zostały zaplanowane w Szwajcarii, Chorwacji i we Włoszech.



Tymczasem setki protestujących zgromadziły się w sobotę na Circo Massimo w Rzymie, aby demonstrować przeciwko szczepieniom COVID-19.
Ludzie protestowali również przeciwko korzystaniu z Zielonej Przełęczy, która jest dowodem szczepienia COVID-19.
We Włoszech trzeba pokazać Zieloną Przepustkę, aby dostać się do kilku rodzajów miejsc, np. kin.
W piątek wieczorem holenderska policja otworzyła ogień do protestujących, a siedem osób zostało rannych w zamieszkach, które wybuchły w centrum Rotterdamu wokół demonstracji przeciwko ograniczeniom COVID-19.

Austriacka blokada rozpocznie się w poniedziałek i początkowo potrwa 10 dni, a następnie zostanie ponownie oceniona. Najwyżej potrwa to 20 dni. Większość sklepów zostanie zamknięta, a wydarzenia kulturalne zostaną odwołane. Ludzie będą mogli wychodzić z domu tylko z określonych powodów, takich jak kupowanie artykułów spożywczych, pójście do lekarza czy ćwiczenia.
Austriacki rząd poinformował również, że od 1 lutego w kraju wprowadzone zostaną obowiązkowe szczepienia.
Gdy marsz rozpoczął się na Heldenplatz w Wiedniu, tysiące protestujących zgromadziło się na ogromnym placu. Na służbie znajdowało się około 1300 policjantów. Użyli głośników, aby powiedzieć protestującym, że wymagane są maski, ale większość ich nie nosiła.

Skandowanie „opór!” i dmuchając w gwizdki, protestujący zaczęli powoli poruszać się wewnętrzną obwodnicą miasta. Wielu powiewało austriackimi flagami i nosiło znaki kpiące z przywódców rządowych, takich jak kanclerz Alexander Schallenberg i minister zdrowia Wolfgang Mueckstein.
Niektórzy nosili fartuchy lekarskie; inni przywdziewali kapelusze z folii aluminiowej. Większość znaków koncentrowała się na nowo ogłoszonym mandacie dotyczącym szczepień: „Moje ciało, mój wybór” – przeczytaj jeden. „Wstawiamy się za naszymi dziećmi!” powiedział inny.
Przywódca Partii Wolności Herbert Kickl, który ogłosił na początku tego tygodnia, że ​​uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 i musi pozostać w izolacji w domu, pojawił się za pośrednictwem wideo. Potępił to, co nazwał „totalitarnymi” środkami rządu, „który uważa, że ​​powinien myśleć i decydować za nas”.
Szczepienia w Austrii utrzymywały się na jednym z najniższych wskaźników w Europie Zachodniej, a szpitale w bardzo dotkniętych stanami ostrzegały, że ich oddziały intensywnej opieki medycznej osiągają przepustowość. Średnia liczba zgonów w ciągu dnia potroiła się w ostatnich tygodniach.
Według danych rządowych niecałe 66% z 8,9 miliona mieszkańców Austrii jest w pełni zaszczepionych.
Austriacki kanclerz Schallenberg przeprosił wszystkich zaszczepionych ludzi w piątek wieczorem, mówiąc, że to niesprawiedliwe, że musieli cierpieć z powodu nowych ograniczeń związanych z blokadą, kiedy zrobili wszystko, aby pomóc powstrzymać wirusa.
„Przepraszam, że zrobiłem ten drastyczny krok” – powiedział w publicznym nadawcy ORF.
We Francji minister spraw wewnętrznych Gerald Darmanin potępił w sobotę incydenty na karaibskiej wyspie Gwadelupa, jednym z terytoriów zamorskich Francji, gdzie w tym tygodniu wybuchły gwałtowne demonstracje w związku z ograniczeniami COVID-19.
Darmanin powiedział, że 29 osób zostało zatrzymanych przez policję na noc. Władze ogłosiły w piątek decyzję o wysłaniu na wyspę 200 dodatkowych policjantów, a do wtorku obowiązywać będzie nocna godzina policyjna od 18:00 do 5 rano.
Protestujący ustanowili blokady dróg i podpalili sprzęt uliczny i samochody.
Potępiają przepustkę zdrowotną COVID-19, która jest wymagana, aby uzyskać dostęp do restauracji i kawiarni, miejsc kulturalnych, aren sportowych i podróży dalekobieżnych. Protestują też przeciwko obowiązkowym szczepieniom pracowników służby zdrowia.
Przepustka pokazuje, że ludzie są w pełni zaszczepieni, przeszli niedawny negatywny test potwierdzający niedawne wyzdrowienie z COVID-19.

-------------

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 15:
(16) Bo będą zamieszki między ludźmi, narastające mocno jedni przeciwko drugim, oni nie będą mieli szacunku dla swego króla lub szefa swych przywódców.
(17) Ponieważ człowiek będzie chciał iść do miasta, ale nie będzie mógł.
(18) Bo w swej pysze miasta będą w zamieszaniu, domy będą wyniszczone a ludzie będą w strachu.
(19) Nie będzie miał litości człowiek nad bliźnimi swoimi, ale będzie atakował  ich domy mieczem i plądrował ich mienie z powodu głodu chleba i wielkiego ucisku.



Jak widzimy czuwanie jest niezbędne aby widzieć i wiedzieć że proroctwa się wypełniają .





Czuwajmy braci i siostry oraz módlcie się do Boga codziennie aby to On zrobił czystkę w swoim ludzie a nie wróg !



Tak będzie ponieważ mamy Słowo samego Boga że tym razem pozwolenia na rzeź nie będzie!!!





_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

27th Listopad 2021, 22:38
Jakiś czas temu podesłano mnie ten film , już nie pamiętam kto ale był po angielsku , nie znam angielskiego na tyle aby oglądać rzeczy w tak fachowym języku .

Ale przed godzinką znalazłem ten film po polsku i zacząłem oglądać .



Powinien to obejrzeć każdy z nas i także ci którzy dalej myślą że chorobą można się zarazić .

Nie można , sataniści nas trują i dlatego chorujemy i jak napisała mi ta osoba w mailu to poświadcza że TYLKO Bóg może zesłać plagę i mor na ludzi o czym informuje nas Biblia.

Nie ma i  nigdy nie było żadnej epidemii z powodu "zarazków' czy 'wirusów' o jakich słyszeliśmy z historii !

Tylko Bóg może zesłać mor i plagę na ludzi by ci umierali...




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

29th Listopad 2021, 05:53
Bardzo mroczny i ....wymowny film .

Psychika otumanionych telewizją ludzi ślepo ufajacych tej skrzynce w której glos ich oprawców rozbrzmiewa codziennie obojetnie czy w postaci polityków, ekspertów czy celebrytów bo wszystko to jeden szatański głos.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

29th Listopad 2021, 21:59
Chciałbym napisać jeszcze  kilka słów do Was i zakończyć je Słowami Syna Bożego.

To co dzisiaj ogłosili to początek póki co delikatnej segregacji i nie możemy się złamać .

Musimy rozumieć że jak to wejdzie w życie to już z niego nie wyjdzie ...

Ale ufajmy Bogu naszemu !


Jana 16:

(33) To powiedziałem wam, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat.


I o tym pamiętajmy bracia i siostry.


Syn Boży już wkrótce przyjdzie i PRZYPOMNI nasieniu węża o swym zwycięstwie nad tym światem mieczem ognistym swoich ust !


Oni już panikują a my nie ustawajmy w naszych modlitwach do Ojca ponieważ Bóg wyraźnie nam powiedział że nas wysłucha !


Nasze modlitwy do Boga  są BARDZO , BARDZO ważne !


Wróg się panicznie ich boi bo ONI poznali ich moc na własnej skórze niejednokrotnie już w przeszłości!



Dobrej nocy bracia i siostry!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

3rd Grudzień 2021, 14:40


https://ipolska24.pl/norwegia-wprowadzila-wymog-poddania-sie-testowi-na-covid-19-dla-podroznych-dotyczy-tez-zaszczepionych/


W Norwegii od piątku w południe obowiązuje wymóg poddania się testowi na Covid-19 dla osób przekraczających granicę, także zaszczepionych. Oznacza to w praktyce, że unijny paszport covidowy przestaje w tym kraju działać.


---------

A dwa 'szczepieni' miały załatwić spokój...

Kłamstwo!


Bedą potrzebne nowe zastrzyki na nowe warianty posiadaczy przepustek, które stały się dla nich pułapką .

Norwegia pokazała że szczepienia są NIEPOTRZEBNE.



(12) I w tym czasie ludzie będą się spodziewać, a nie otrzymają :będą pracować, ale nie będzie się im powodziło.( 2 Ezdr 5)    

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

5th Grudzień 2021, 13:33
Przed chwilą podczas wymiany maili z Henrykiem , przyszła mi do głowy mocna myśl o której też Henrykowi napisałem i wam też chcę i czuję że muszę  o tym powiedzieć .


Wiemy że szczepienia Covid są atakiem na nasze DNA Boże a dokładnie na Gen Boży , który odpowiada za nasze człowieczeństwo  ,nasze serca i sumienia...


Szatanowi najprawdopodobniej chodziło aby pozbawić ludzi Genu Boga co też ONI nazywają "duszą" – o tym pisał Rudolf Steiner już lata temu...


Mówiąc po biblijnemu szatan próbuje wymazać ludzi ,

używając GIGANTYCZNEGO na niespotykaną dotąd skalę OSZUSTWA

,  z Księgi żywota Baranka pozbawiając ich człowieczeństwa i zamieniając w hybrydy jak nasienie węza aby nie mieli problemu z oddaniem pokłonu Bestii i wzięciem jej znamienia.
 


Obj 13:
(Cool I oddadzą jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.
 

To nam daje obraz kto odda pokłon Bestii i weźmie jej znamię - wszyscy którzy nie posiadają Genów Bożych i mają ZŁE serca  NIE ludzkie...



Księga żywota Baranka to jest Boży rejestr ludzi Bożych nie skażonych ....złym sercem.



Dodam tylko że wzięcie znamienia Bestii będzie CZYNEM świadomym a teraz ludzi nie informuję się co szczepionka MOŻE  z nich zrobić , ale znając Bożą mądrość i sprawiedliwość  On ten problem doskonale rozwiąże... Very Happy

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

10th Grudzień 2021, 21:02
Nagranie z Radia Zet czyli ścierwa medialnego demokracji syjonistycznej.


https://bittube.tv/post/4589f27a-5a07-4065-bbf0-0ab8b04503b7

Oczywiście że żadnego odszkodowania nie będzie ponieważ KAŻDY zaszczepiony podpisał dobrowolną zgodę na zastrzyk o którym.... wie już wszystko !


Nie wiemy  czy w ogóle kobieta o której mowa w 'wiadomościach' jest prawdziwa jak jej historia a info zapewne tylko jeszcze bardziej skłóci i podzieli społeczeństwo .


My nie jesteśmy z tego świata i żadna funkcja i rola społeczna nas nie obowiązuje !


Nas obowiązują Przykazania Boże  i wytyczne na TEN czas , które nam zostawił nasz Ojciec w Biblii jak ta :



(24) Wstrzymaj się i bądź cichy mój ludu, ponieważ twój odpoczynek nadejdzie.  ( 2 Ezdr 2)



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

26th Grudzień 2021, 12:14
Donald Trump o szczepionkach na Covid-19: Jedno z największych osiągnięć ludzkości.


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/donald-trump-o-szczepionkach-na-covid-19-jedno-z-najwi%c4%99kszych-osi%c4%85gni%c4%99%c4%87-ludzko%c5%9bci/ar-AAS8UBP

------------

Oni są dumni z technologii szczepień zmian genetycznych!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

31st Grudzień 2021, 15:59
Jeszcze raz sprawdziłem link z CDC o wycofaniu PCR.

Wiemy że Covid 19 to oszustwo i jak Henryk dziś już napisał nie przebierając w słowach o tym , co bardzo mi się podobało ponieważ lubię tak stawianie sprawy , bo taka jest prawda o szatanie i nasieniu węża !

Jednak PCR test to nie jedyna "metoda diagnostyczna " i w Polsce są używane na równi z PCR tak zwane "testy antygenowe" i tak samo 'honorowane' jak wynik PCR.


Link do decyzji CDC:

https://www-cdc-gov.translate.goog/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-GB

"W ramach przygotowań do tej zmiany CDC zaleca laboratoriom klinicznym i ośrodkom badawczym, które korzystały z testu CDC 2019-nCoV RT-PCR, wybranie i rozpoczęcie przejścia na inny test na COVID-19 zatwierdzony przez FDA. CDC zachęca laboratoria do rozważenia przyjęcia metody multipleksowej, która może ułatwić wykrywanie i różnicowanie SARS-CoV-2 i wirusów grypy. Takie testy mogą ułatwić dalsze badania zarówno pod kątem grypy, jak i SARS-CoV-2 oraz mogą zaoszczędzić czas i zasoby w miarę zbliżania się do sezonu grypowego. Laboratoria i ośrodki badawcze powinny przeprowadzić walidację i weryfikację wybranego testu w swoim obiekcie przed rozpoczęciem badań klinicznych."



Czyli oszuści wycofują PCR ale nie wycofują innych testów ani "metod diagnostycznych" - to jest bardzo sprytne a kontrolowana opozycja już podnosi raban i krzyczy jak już WIELOKROTNIE robiła podczas tych dwóch lat udręki Covid .




Nie wierzę w ani jedno SZCZERE słowo od kontrolowanej opozycji na równi od Main Satan Media ( MSN) . Oni kręcą i zwodzą a my wyłapujemy ich matactwa ponieważ naszym kompasem jest Prawda Biblijna wraz z pomocą od Boga i Syna !





Mogą też wyskoczyć z zupełnie nowym oszustwem testowania ponieważ według narracji szatańskiej 'wirus' już tak zmutował że nie przypomina tego pierwszego..

Tak można w nieskończoność...


Może to ma też związek z najnowszą ściemą szatana pod tytułem "Grypokorona" ?
https://zbawienie.forumotion.com/t405p25-wielki-ucisk#21399



Może chcą połączyć grypę z "koronawirusem" i tym samym niejako w bardzo podstępny sposób 'zalegalizować' Covid 19 wypalając z 'nowym wariantem' oraz POTRZEBĄ 'nowej dawki szczepionki' CEMENTUJĄCEJ poprzednie dawki ?!


Stąd wycofanie PCR na rzecz nowej "KOMPLEKSOWEJ metody która może ułatwić wykrywanie i różnicowanie SARS-CoV-2 i wirusów grypy."


To moje przypuszczenia jednak miejmy oczy i uszy otwarte  ponieważ to obwieszczenie CDC o wycofaniu PCR

oraz pojawienie się w Izraelu "Grypokorony" nie jest przypadkiem!




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

2nd Styczeń 2022, 11:27
Przeczytałem właśnie mój artykuł sprzed roku a dokładnie z 5 Grudnia 2020 , który napisałem nim dali możliwość ludziom do szczepień.


https://arzareth.home.blog/2020/12/05/mozliwa-strategia-spisku-covid-na-najblizszy-czas/


Hm , muszę przyznać że przez cały miniony rok uważałem ten artykuł za całkowicie nietrafiony ponieważ będąc pod 'urokiem' kontrolowanej opozycji wierzyłem częścią siebie w ich wersję i 'proroctwa' .


Teraz na dzień dzisiejszy nie mogę wykluczyć że szczepienia raczej napewno wedle mojego zrozumienia nie zostaną potępione przez władców świata i samego szatana.

Bóg zainterweniuje aby nas od tego ocalić!


Media i większość procent Internetu są całkowicie w szponach diabła i NIC się nie przedostanie tam bez jego wiedzy.


Wyjątkiem są nasze witryny , to forum i bardzo nieliczne jednostki poszukujące Boga i otwarcie ujawniające kłamstwa szatańskie na Internecie jak płaska ziemia na przykład . Powtórzę BARDZO nieliczne .


Płaska ziemia dalej jest cenzurowana i zauważcie że NIKT z tak zwanej opozycji nie mówi że ziemia jest płaska. NIKT !



Ujawnienie płaskiej ziemi wywołałoby ruch podobny do walącego się domku z kart...



Bóg stałby się tak oczywisty a zaprzeczanie Jego istnienia byłoby niemożliwe !


Oni o tym wiedzą dlatego płaska ziemia jest bardziej cenzurowana od samych szczepień!


Ten film to pokazuje :




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

20th Styczeń 2022, 07:13
https://next.gazeta.pl/next/7,173953,28020277,czechy-nowy-rzad-wycofuje-sie-z-projektu-obowiazkowych-szczepien.html


Czeski rząd Petra Fiali zdecydował w środę, że szczepienia przeciwko Covid-19 nie będą obowiązkowe. Dotyczy to zarówno osób powyżej 60 roku życia, jak i wybranych grup zawodowych. Jednocześnie premier wezwał do udziału w akcji szczepień.

Obowiązek szczepień od marca br. dla osób 60 plus oraz dla niektórych grup zawodowych: pracowników służby zdrowia, słuchaczy szkół medycznych, policjantów, strażników miejskich, strażaków i wojskowych przyjął poprzedni czeski rząd Andreja Babisza.


-----

Zacytuję komentarz spod artykułu jaki mi się....po prostu spodobał!

"Słyszeliście ten hałas? To był trzask pękających d*p wyznawców i fanatyków covida. Z każdym kolejnym dniem ich furia na forum staje się coraz większa gdy czytają o Wielkiej Brytanii, o Niemczech, o Hiszpanii i generalnie o tym, że cały ten cyrk zmierza do końca."


Oj zmierza, zmierza a to dopiero początek!

Czekamy na Syna Bożego - On dopiero ruszy z nimi na poważnie!


-------------

Dopiero Bóg oraz Syn zaczną porządki !!!!

Post Henryka sprzed chwili:


https://zbawienie.forumotion.com/t402p125-wiadomosci#21502

Czuwajmy i obserwujmy co się wydarzy....

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3347
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

28th Styczeń 2022, 16:23
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nowe-kary-za-%c5%82amanie-restrykcji-kosmiczny-mandat-za-brak-maseczki/ar-AATePMM

Jeden fragment zasługuje na uwagę ponieważ kwestia tak zwanych mandatów rozbija się w drobny mak w sądzie jeżeli w ogóle dojdzie do rozprawy. Znam jedną osobę która odmówiła przyjęcia mandatu za brak maski ponad rok temu i do tej pory nie dostała żadnego 'wezwania' do sądu... Podobnie z kwarantanną , nikt tego nie kontroluje.

Ludzie sami się pilnują i są programowani codziennie przez gadającą skrzynkę - oczywiście ci którzy są posłuszni władzy.


Poniżej zdanie w którym sami przyznają że :

"Rząd nadal nie zamierza pojąć ostrych kroków w walce z pandemią i bawi się w półśrodki. Co więcej, rezygnują z zapowiadanych zmian prawnych i obowiązku testowania pracowników, a głośną ustawę Hoca zamieniają na projekt wprowadzający dobrowolne testy i odszkodowania za zakażenie się w miejscu pracy."



Wara od narodu wybranego a jak ktoś jest ignorantem niech się dalej szczepi i testuje .



To jest DOBROWOLNE!




Dziękujemy Ci Ojcze nasz za WSZYSTKO !!!


Niech Imię Boga Ojca naszego będzie błogosławione na całej ziemi i w niebiosach!  



(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Szczepionki - Page 13 Empty Re: Szczepionki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach