Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

7th Wrzesień 2020, 05:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Żyjemy pod reżimem i to jawnie ogłoszonym w Polsce i na całym świecie.

Co ciekawe to jeszcze nie tak dawno 'wolny swiat ' walczyl z tzw reżimami jak ten 'okropny' w Libii czy obecny na Białorusi.

Reżim sanitarny tak to się nazywa .


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Reżim

Tak definiuje reżim ich własna encyklopedia :

"W neutralnym ujęciu politologicznym termin „reżim” określa ściśle zdefiniowany i unormowany tryb postępowania, ograniczający swobodę jego uczestników. Tak rozumiany reżim jawi się de facto jako każdy typ ładu społecznego oraz politycznego."

Nic dodać nic ująć.

My w tym nie uczestniczymy bo nie jesteśmy  częścią tego świata .Należymy do Boga i zaufaliśmy Mu . Zatem nie bójmy się ICH.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 10:

(28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się RACZEJ  tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.


Covid to nic innego jak ostania prosta  realizowanego  planu szatańskiego w walce z ludzkością trwającej od ogrodu Eden.

Plan ten wkroczył w ostateczny ETAP i Bóg oraz Syn nazywają ten okres "Wielkim Uciskiem jakiego nie było od początku świata i już nie będzie".

Niemożliwy pomysł szatana na CALKOWITĄ władze nad światem którą hybrydy nasienia węża nazywają NWO zostanie przerwany przez samego Boga.

Do nie tak dawna termin NWO był tzw teorią spiskową...Dziś już duża masa ludzi mówi o tym jaki o dziejach się fakcie. I w dodatku chcą negocjować z władzami nasienia węża!

Władzami na których ciąży wyrok od Boga za niewyobrażalne zbrodnie które wszyscy znamy .

Ludzie mają nadzieję i pragną aby wrócił ich beztroski i pełen IGNORANCJI tryb życia jaki prowadzili przed wprowadzeniem COV-ID.

Dobitnie mi to uświadomił przykład kuzyna moje żony jak ostatnio wpadł do nas i narzekał że przez tą epidemie mało miał zleceń. Powiedziałem że dopóki będzie COVID nie będzie normalnie. A on z NADZIEJĄ w oczach że "może to się unormuje że ten wirus po prostu będzie ale już nie będą z tego robić takiej afery "


I tak to wygląda, co pokazała RÓWNIEŻ ostatnia żałosna próba zwrócenia uwagi władz satanistycznych w Szczecinie .

Oni z COVID nie zrezygnują. Sami mówią że NIE MOGĄ .

Jasne że nie mogą i będą w to brneli coraz bardziej.

Nic już nie wróci do tzw "normy " ponieważ to Wielki Ucisk .

Spójrzmy na to szerzej jako świadomi trwającej od tysiącleci walki szatana przeciwko Bogu , Jego Prawu i Jego dzieciom i UFAJMY i nie wątpmy bo Bóg otacza nas opieką od dawna .... a tej opieki jesteśmy świadomi dopiero od niedawna .Od swego ponownego narodzenia.

Ja sobie zdałem sprawę analizując swój życiorys że to prawda i żadne zbiegi okoliczności czy tzw "szczęście " nie ma tu nic do rzeczy. Zróbcie to samo i ...NIE WĄTPCIE w Bożą Moc.

Nie spodziewajmy się tego na co bezmyślnie liczą ludzie tylko bądźmy czujni i gotowi tylko w Bogu pokładając nadzieję i swą ufność.

Liczny się z tym że ucisk się wzmoże i że Bóg przerwie ten NIEMOŻLIWY POMYSŁ szatana na władzę światową pt "NWO" porywając z ziemi do siebie wybranych .

Tylko prośmy Go o to i bądźmy posłuszni Jego Przykazaniom aby ...miał DLA KOGO skrócić te dni !

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze WZGLĘDU  na wybranych będą skrócone owe dni.

Niech się stanie .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

13th Wrzesień 2020, 12:52
Message reputation : 100% (2 votes)
Długo myślałem i odwlekałem czy napisać na temat ...noszenia maseczek
.
Nie chce ingerować w czyjeś życie bo to życie należy do każdego z was i to od was zależy jak je prowadzicie i jakie decyzje podejmujecie.
Od dawna podejrzewam że maseczki są jednym z elementów przyzwyczajania ludzi do wzięcia 666 .Henryk wczoraj napisał że szczepionki mogą służyć temu samemu .Dokładnie tak samo uważam w szczególności że proroctwa Objawienia Isusa od Boga mówią nam że taka świadoma DECYZJA czeka ogromną część mieszkańców ziemi poza Narodem Wybranym zabranym na pustynie oraz oczywiście grona wiernych i posłusznych Bogu i Synowi 144 000.

Dlaczego ludzie noszą maseczki ? Ze strachu przed rzekomym wirusem ?
Coraz mniejsza cenzura spowodowana dążeniem do trzeciej wojny światowej powoduje że liczba ludzi wierząca w śmiertelnego wirusa spada z dnia na dzień ...

Zatem dlaczego zakładają oni maseczki ?
Głównym powodem jest strach przed mandatami .A przecież można odmówić przyjęcia mandatu ale wtedy pozostaje strach przed sądem. Ludzie bardzo poważnie traktują te INSTYTUCJE dlatego jest tak a nie inaczej .Jakby każdy przestał tak się przejmować sądami i resztą tych intsytucjii to straciłyby by one swoja moc .System by nie działał , padł by jak domek z kart...

Ciężko o tym pisać ale napisze na swoim przykładzie .Ja nie zakładam maseczki jak wchodzę do sklepów .Zachowuje się naturalnie , spokojnie i jak ktoś się patrzy to nie odwracam wzroku tylko ze spokojną twarzą również patrze się tej osobie w oczy. Zachowuje się tak jakbym NIE MUSIAŁ nosić maseczki- bo to jest prawda .Nie musimy ich nosić – nie jesteśmy częścią tego świata , nie uczestniczymy w tym co się dzieje , jesteśmy poza  TYM jako poddani Isusa Chrystusa Syna Bożego.

Ja mam gotową odpowiedz jakby ktoś się zapytał mnie o brak maseczki :
"Jestem ZWOLNIONY z powszechnego PRZYMUSU noszenia maseczki i nie muszę podawać powodu ponieważ jeszcze obowiązująca konstytucja daje mi do tego prawo .Prosze sobie samemu poczytać konstytucje ORAZ ustawę rządową na stronie gov.pl a jakby co może  pani/pan wezwać policje a ja odmówię przyjęcia mandatu ze względu na okoliczności które pani/panu już wyświetliłem."

Nic więcej .Nie musimy nosić maseczek ponieważ UFAMY Bogu naszemu . Mnie jeszcze nikt się nie zapytał w sklepie DLACZEGO nie mam maseczki a ZAWSZE nim jadę do miasta na zakupy modle się do Boga o ochronę przed tym szaleństwem bo ja w tym nie CHCE uczestniczyć i jestem PODDANYM Jego Syna ...i należe do Boga .Jemu ufam i nawet jak mnie spotka z tego powodu jakieś prześladowanie to będzie zgodne z Jego wolą .

Nie musi tak być ale MUSIMY absolutnie ufać Bogu . Spójrzmy na ten aspekt z maseczkami . Trafiają się sytuacje że ...wypraszają ludzi bez maseczek ze sklepu tak że nie mogą oni NIC KUPIĆ!
Coś nam to przypomina ?


Myślę że kwestia maseczek to dobra próba do nauki ZAUFANIA do Ojca Boga naszego a poza tym maseczki to RÓWNIEŻ próby , przymierzanie i powolne przyzwyczajanie ludzie do wzięcia 666 podobnie jak ze szczepionkami .

Nikogo nie namawiam i nie pisze że to GRZECH noszenie maseczki tylko pozostawiam to wam do przemyślenia.

Nie chce być zle zrozumiany – nikogo nie osądzam jak ktoś używa maseczki  ponieważ Bóg jest Sędzią i zna każdego z was z osobna .Ja napisałem na własnym przykładzie PO TO abyście ufali Bogu we wszystkim i aby was wzmocnić w waszej walce z tym światem – tych którzy to ROZUMIEJĄ i to ROBIĄ . Nasza ochrona od Boga poświadcza tylko Jego Słowa i przysparza to Mu chwały . Przemyślałem czy opublikować ten wpis ponieważ nie chce uchybić Bogu w niczym pisząc coś co może wesprzeć ZŁO tego świata i szatańskie plany .

A jeżeli będzie miało dojść do przemocy wobec nas nie możemy reagować tym samym – pamiętajmy że podczas 42 miesięcy za odmowę wzięcia 666 będą ginąć ludzie , którzy nie będą walczyć z oprawcami tylko świadomie DADZĄ się zabić wierząc w to że Bóg ich wskrzesi. Jakiego zaufania do Boga będzie wymagał taki czyn ?!


Nie mówię że  dojdzie do przemocy fizycznej wobec nas  ale TYLKO że nie możemy używać przemocy czyli oddawać "policzek" wobec nikogo kto ewentualnie by nas prześladował za prawdę nawet słownie .

Ewangelia Mateusza
Rozdział 5:
(44) Ale Ja wam mówię: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują.
(45) Abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.

Nie było mi łatwo o tym napisać bo nie chodzi mi o wywieranie presji na nikogo tylko na spojrzenie na to wszystko jako ...przyszli obywatele Królestwa Bożego mający JUŻ teraz TĄ  świadomość którą obdarzył nas nie KTO inny jak ...sam Bóg Ojciec nasz!

Ten świat przemija a Królestwo Boże  nadchodzi  !

Wiemy o tym wcześniej niż OGROMNA reszta ludzkości wliczając w to również nieświadomy Naród Wybrany poza tymi którym zostało to DANE od Ojca .

Przykazania są na pierwszym miejscu  a kwestie maseczek każdy niech przemyśli sobie sam bo ja nie jestem tym który może wam  powiedzieć że to zle lub dobrze . Ja podjąłem taką decyzje jak wam napisałem , może ktoś robi tak samo i Bóg mu również  pomaga i dlatego napisałem tego posta aby to było świadectwem opieki naszego Ojca wobec posłusznych mu dzieci .

Plan Boga naszego się wypełni bo Jego wola trwa na wieki !

Ku chwale Boga i Syna !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

2nd Październik 2020, 13:10
Message reputation : 100% (1 vote)
To było do przewidzenia.

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Gf-ypq10



Autor: Twitter/Ministerstwo ZdrowiaMapa czerwonych i żółtych stref zakażeń w Polsce


Żydowskie źródło wzmacniające oszustwo epidemii COVID czyli przykrywki dla Wielkiego Ucisku na RASE ludzką - Niewiaste i resztę jej potomstwa :

https://www.eska.pl/warszawa/czerwona-i-zolta-strefa-ktore-powiaty-znajduja-sie-na-liscie-lista-nowych-obostrzen-ktore-powiaty-lista-ostzregawcza-gdzie-najwiecej-zachorowan-aa-TQuA-sToS-dB3Q.html

I prawdopodobnie to będzie się pogłębiać wraz z jednoczesnym stopniowym ' uwalnianiem' informacji o tym że epidemia to ZWYKŁY pic syjonistycznych władz.

Zgodnie z planem trzeciej wojny światowej aby obarczyć polityczny synonizm cała winą za zło obecnego systemu .

Biblia nazywa to oszustwo 'dobrego i złego gliny' zmianą na nowych 10 króli którzy będą jawnie wspierać Bestie i udawać tych dobrych niszcząc Wielką Nierzadnicę.

I najważniejsze to Bóg natchnie serca nowych 10 króli by wykonali Jego wyroki !



Kiedyś ograniczano swobody ze względu na kapitalistyczny zachód- teraz władzę robią to jeszcze skuteczniej ze względu na 'śmiercionośnego wirusa ' który NIE ISTNIEJE .

To biblijny Wielki Ucisk i nie da się udawać że proroctwa nie mówią prawdy

Ufajmy Bogu i nie wątpmy jak pisałem w poście powyżej a nasze wyzwolenie TUŻ TUŻ !


Czy to porwanie czy ucieczka na pustynię pod przewodnictwem samego Boga Ojca jak kiedyś z Egiptu !

2 Ezdrasza
Rozdział 16:


(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."

(77) Biada tym, którzy są zadławieni i przytłoczeni swoimi nieprawościami, tak jak pole jest zadławione krzakami i ścieżka przytłoczona cierniami i nikt nie może tam przejść.

(78) Taki jest wyłączony  i oddany na pochłonięcie ogniem.




2 Ezdrasza
Rozdział 15:


(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."

Niech się stanie !

Czuwajmy!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

8th Październik 2020, 22:55
Message reputation : 100% (2 votes)
Lusia podała info:


https://zbawienie.forumotion.com/t362p525-moje-posty-lusia#19062


Teraz będą mogli swobodnie poscyfikować ewentualne już zaplanowane  manifestacje przeciwko oszustwu epidemii.

Po to są ujawnienia tego oszustwa m.in na żydowskim Facebooku aby wywołać u ludzi ...chęć MANIFESTACJI .


Plan szatański trzeciej wojny jest jak widzimy realizowany.

Wojska USA i 'elitarne oddziały ' prewencji tylko czekają na rozkaz tzw 'pacyfikacji czyli ...używajmy dosłownych słów - użycia przemocy , bicia a może i nawet użycie ostrej amunicji wobec demonstrantów i zwykłych gapiów jako również gromadzacych  się .

Nie możemy brać w tym udziału jako poddani Króla Isusa Chrystusa Syna Bożego.

Ujawnienia oszustwa epidemii w ogóle nie biorą pod UWAGĘ Biblii . Nic ludzi nie uczą a jak już coś to świadomie manipulują co odkrył jeden nasz brat w odniesieniu do znanego nam już pana z yotuba i dał znać o tym Henrykowi .Nie pamiętam kanału- taki łysy pan wiecie o kim mowa !

My wiemy CO się dzieje i JAK to się zakończy :

(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

Wielki Ucisk nastał i mamy tego świadomość od kilku miesięcy, tak jak jest coraz więcej dowodów na to że Biblia nie kłamie . Słowo Boga i Syna to czysta prawda i uwierzyliśmy Im na Słowo!

List Jakuba
Rozdział 1:

(17) Wszelki datek dobry i wszelki dar doskonały zstępuje z góry od Ojca światłości; u niego nie ma żadnej odmiany ani nawet chwilowego zaćmienia.



(18) Gdy zechciał, zrodził nas przez Słowo, prawdy, abyśmy byli niejako pierwszym zarodkiem jego stworzeń.

Objawienie Isusa
Rozdział 14:


(4) Są to ci, którzy się nie skalali z kobietami; są bowiem czyści. Podążają oni za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Zostali oni wykupieni spomiędzy ludzi jako pierworodni dla Boga i dla Baranka.



Bóg nam obiecał skrócenie Wielkiego Ucisku co oznacza że do realizacji planu całkowitej zagłady naszego narodu i całej ludzkości ...NIE DOJDZIE!

Znamy masę proroctw, które o tym mówią, tak jak znamy i poznaliśmy już NA WŁASNEJ SKÓRZE co oznacza opieka i przewodnictwo Boga w naszym życiu. Życiu które zmieniliśmy aby podobać się Ojcu !

2 Ezdrasza
Rozdział 16:
(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

Módlmy się do Boga o skrócenie tych dni .

Spójrzmy na to z innej strony :

Skoro ucisk się wzmaga to oznacza coraz bliższą INTERWENCJĘ Boga i Syna w celu uchronienia od niechybnej śmierci z rąk szatana wybranych poprzez porwanie do nieba - do Boga.

Zatem wszystko idzie zgodnie z proroctwami i dlatego nie bójmy się, nie wątpmy i NIE POZWÓLMY abyśmy zboczyli z wąskiej drogi.

Nie dajmy się wciągnąć w ICH koronowirusową gre , przestrzegajmy Przykazań i czekajmy cierpliwie na ratunek od naszego Boga nie chwytając za żadną formę miecza, którą przebiegle podrzucają nam wrogowie .


Módlmy się i karmmy codziennie Słowami prawdy Boga i Syna a nie opadniemy z sił do dalszej walki aby zwyciężyć.

Zaufajmy Bogu - On na to czeka !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

15th Październik 2020, 21:40
Message reputation : 100% (2 votes)
 Lusia dała ciekawy post :

https://zbawienie.forumotion.com/t362p550-moje-posty-lusia#19103


Zwróćmy uwagę że prasa zagraniczna głównego nurtu wiele ujawnia co do tych tzw 'testów ' co pewnie ma na celu wywołanie niepokojów społecznych zgodnie z planem 3 wojny światowej.

Po to Trump osłabił zaufanie amerykanów do głównych mediów, podobnie jest na zachodzie...

Lecz główne media w Polsce , które ksztaltują obraz rzeczywistośc w glowach 90% naszych rodaków zgodnie milczą ...

Jaki może być tego powód?

Jest TYLKO JEDEN !

To jest zgodne z proroctwem Bożym że tak właśnie miało być!


2 Ezdrasza
Rozdział 15:
(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."

Naród Wybrany jest prowadzony do rzeźni jak owce czyli niczego nie świadomy - ciche ludobójstwo!

Liczby 'chorych rosną bo liczby wykonywanych 'testów ' również rosną.

Media mówią o brakach miejsc w szpitalach. Dlaczego?

Aby usprawiedliwić słuszność budowy obiektów dla 'chorych na COVID ' aby mógli w spokoju przejść infekcje ...

Żeby do końca naród był niczego nieświadomy- nawet jak człowiek zostanie osadzony w takim obiekcie to nie zdawał sobie sprawy z niebezpieczeństwa .

Oni budują obozy w których będą chcieli zabijać ludzi a oficjalnie ogłaszać że...umarli na COVID-19.


Kwestia czasu i to niedługiego a cała Polska będzie czerwona strefą... I więcej obostrzeń ,restrykcji i reżimu - to ich własne słowa z odbiorników TV .

Spójrzcie jak się ŚPIESZĄ!

I robią to tak jak ...ZAPOWIEDZIAŁ Bóg !


"Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,"

BÓG TO ...PRZERWIE !

Nieświadomy lud Boży prowadzony wprost do rzeźni niczym owce...bo są owcami - Lecz to owce Boga i sprawiedliwy Pasterz Isus Chrystus Syn Boży już wkrótce je ponownie wraz z Ojcem zbierze .

Wielki Ucisk to nie bajki ani nawet teoria spiskowa to się dzieje i jest rzeczywistością.

Módlmy się do Boga bracia i siostry o ratunek dla Narodu Wybranego .- Oni się tego boją dlatego tak się śpieszą i NIE UCISKAJĄ aż tak WIDOCZNIE .

Ale my widzimy bo mamy uszy i oczy otwarte przez Boga i Syna , tak jak mówią proroctwa!

Bóg czeka bracia i siostry na nasze codzienne , stałe modlitwy - To na nas spoczywa obowiązek modlitw za naszych rodaków ponieważ Bóg nas wybrał...abyśmy rozumieli Jego zbawienie !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

17th Październik 2020, 22:13
Message reputation : 100% (2 votes)
To będzie kontynuacja poprzedniego postu .

Zauważyłem i wy pewnie też że wielu narzeka na to że lekarze 'Nie przyjmują' .
Jak coś to teleporada .

Naród nauczony że z każdą pierdołą latali do rodzinnego po lekarstwa teraz został tego pozbawiony .

A jak już co bardziej matarczywi jak już się dostaną do lekarza to usłyszą "podejrzenie Korinawirusa" ...

To jest sterowane - Media "KRZYCZĄ" - "Brak miejsc w szpitalach , wszędzie 'zakażeni' koronawirusem "

Czy to prawda ? Nie wiem nie byłem w żadnym szpitalu lecz że jest problem z wizytami u rodzinnych to wiem od ludzi z ich relacji , a jak ktoś ma chore dziecko to problem jest jeszcze większy...

Jaki tego cel ?

Uzasadnienie ludziom KONIECZNOŚCI budowy specjalnych miejsc, obiektów dla 'zakażonych' aby reszta mogła normalnie korzystać ze "służby zdrowia ".

Ludzie już narzekają na sytuację i ....O ZGROZA - zgodzą się na takie rozwiązanie aby separować " zakażonych" i "odciążyć nadwyrężoną służbę zdrowia "...

Widzicie to ?

Pytanie retoryczne - oczywiście że wiecie co się dzieje.

Naród zamiast zwracać się do Boga dalej zwraca się do tzw "służby zdrowia " z każdą pierdołą.

Lekki kaszelek - do lekarza
Gorączka- do lekarza
Katarek - do lekarza .

A czosnek ? - fuu śmierdzi.
Miód- co ty za drogi 40 zł za słoik.

Ale już 0.7 czystej na weekend plus zapojka i czteropaczek nie jest za drogo a to minimum 50 zł .

Nie mówię o sytuacjach gdy wizyta u specjalisty jest niezbędna jak złamanie czy łatanie chirurgiczne i taka pomoc jest również wyraźnie ograniczona z powodu fałszywej epidemii .

Widać jak na dłoni perfidie władzy szatańskiej .

Dlatego Bóg wkroczy do akcji ponieważ zna On obecne położenie swego ludu , który nie POTRAFI juz calkowicie rozpoznać wrogów którzy nad nim panują - synagogi szatana!

Synagoga szatana robi wszystko aby nie było ZA DUŻEGO sprzeciwu społecznego wobec umieszczania zdrowych okłamanych ludzi w specjalnych miejscach odosobnienia ...Żeby było NORMALNIE !

NOWA RZECZYWISTOŚĆ!

DROGA NA RZEŹ !


Prośmy NASZEGO Ojca Boga Wszechmogącego oprzerwanie tych dni .

Nie wiemy ile to jeszcze potrwa... lecz wiemy że Bóg nam przyrzekł że do ponownej rzezi JEGO narodu nie dojdzie!

A taka rzeź nam szykują,  sprytnie zakamuflowaną tak że nikt nie może w to uwierzyć.... ale OBOZY zaczynają powstawać A słuszność ich budowy MEDIA stale nagłaśniają używając fałszywych powodów nieistniejącego wirusa  !

Nie bójmy się i nie wątpmy w Boga naszego i Jego Syna Króla naszego Isusa Chrystusa!

Przecież nie mamy się czego obawiać,  jeżeli jesteśmy posłuszni Przykazaniom i czuwamy aby nie brudzić swych szat to te wszystkie informacje są i powinny być dla nas powodem do ...RADOŚCI !

Wkońcu o to się modlimy codziennie - " Ojcze nasz przyjdź Królestwo Twoje"



bounce  bounce  cheers  cheers  bounce  Basketball

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

19th Październik 2020, 13:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Najnowsze obwieszczenia zbrodniarzy z rządu SZATANA żydowskiego nasienia węża w naszym kraju:

https://duckduckgo.com/?q=wiadomości+&t=samsung&ia=web&iai=r1-0&page=1&sexp=%7B"biaexp"%3A"b"%2C"direxp"%3A"b"%7D

Pierwszy z brzegu link.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-dodatkowe-pieniadze-i-kontrole-dla-lekarzy/y7zww7j?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Wielki Ucisk się rozwija.

Na początek na stadionie narodowym w Warszawie powstanie "polowy szpital " na 500 łóżek ale nie wykluczają nawet do 1000 miejsc ....

Dodatkowo w każdym województwie ma powstać na początek jeden główny szpital COVIDOWY .

Widzimy sami - zaczynają planować budować obozy w całym kraju, na początku z jednym głównym oddziałem.

W Warszawie na stadionie to 'przetestują' .

Szpitale zostaną 'odciążone' poprzez IZOLACJE w obozach 'zakażonych ' zdrowych LUDZI na nieistniejącą chorobę która jest zwykłym KŁAMSTWEM .

Co dalej ?

Nowe  liczby zgonów z 'narodowego' i oddziałów wojewódzkich?

Napewno do tego dażą- aby epidemia była bardziej 'śmiercionośna' . Chcą mordować bezkarnie Słowian tak jak owce idące na rzeź.

Nie jest mi tak łatwo o tym pisać...Ale pamiętajmy- 100% zaufania do Boga naszego który obiecał że NIKT ze sług Jego nie zginie i możemy być pewni że nie zginie NIKT kto ma nie zginąć i znaleźć się na pustyni - zarówno godny jak i niegodny.


To Bóg będzie sądził swój lud !

Księga Ezechiela
Rozdział 20:
(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził – mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą – i poznacie, że Ja jestem Pan.


Pamiętajmy o tym !

Wracając do "obozów" to ogłosili dziś że będą poszukiwać kadry do ich obsługi- mówiac ich smoczą mową- "będziemy potrzebować wykwalifikowanego personelu medycznego do walki z COVID "

Na początek wojewoda ma przydzielić część kadry ale to i tak nie wystarczy jak policzyli.. zatem jakiś nabór ?

Płacić mają 175% .

Specjalni elitarni "obozowi kappo " ???

Znając wężową morderczą naturę władz nie możemy TEGO wykluczyć!

Nie bójmy się ICH!

Bóg obiecał że nie dopuści do ponownej rzezi SWOICH OWIEC!


Znamy wszyscy proroctwa o tym mówiące.

Bądźmy wierni Przykazaniom Boga naszego Jego Przymierza z nami - to NIEZMIERNIE WAŻNE !
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

23rd Październik 2020, 03:09
Message reputation : 100% (2 votes)
Rząd RP - żydowskie nasienie węża pozujace na prawicę co jest wielkim kłamstwem bo to lewica i banda kozłów

ZDRADLIWA PRAWICA .

Psalm 144:

(11) Wybaw mnie i ratuj z ręki cudzoziemców, Których usta mówią kłamstwo, A prawica ich jest prawicą zdradliwą.

Pasuje jak ulał!

Wybaw nas Ojcze od NICH !

Nie ustawajmy w naszych modlitwach !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

26th Październik 2020, 05:14
Message reputation : 100% (2 votes)
 Jedno jest pewne chcą zastraszyć maksymalnie ludzi aby nie było ewentualnych za dużych protestów przeciwko tzw 'szczepionce' jakby ogłosili oficjalnie że ją mają .

Pierwszy obóz w Krakowie już zaczyna przyjmować pensjonariuszy ...

Medyk wojskowy w stopniu kapitana mówi że albo " scenariusz przebiegnie w sposób kontrolowany albo chaotyczny " .

Działają ściśle według planu.

szatan we wszystkim Boga kopiuje i tak jak Bóg ma swój plan tak i on ma swój plan który chce przebiegle realizować.

Tylko Bóg powiedział że przerwie jego plan .

Ten plan szczepień i zmian genetycznych poprzez nie wywołanych jest zagraniem poniżej pasa !

Naród wybrany nie zdaje sobie sprawy ze skutków jakie może spowodować ta szczepionka .

Skutków dla ...ich ewentualnego ŻYCIA WIECZNEGO !

A oni będą straszyć i podawać coraz to nowe liczby zakażonych.

Takie artykuły mają straszyć ludzi:

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/do-końca-marca-aż-tylu-polaków-zarazi-się-koronawirusem-alarmująca-prognoza/ar-BB1anFQl?ocid=bingcovid

I taka strona monitorujące w czasie rzeczywistym przebieg:

https://bing.com/covid/local/poland?vert=vaccineTracker

W większości ludzie nie biorą sobie do głowy że mogli żyć aż w takim kłamstwie od urodzenia.

Nie dociera do nich że obecna władza to wciąż ta sama lewica komunistyczna która mordowała i nadal morduje tyle że po cichu od lat .

Na moje zrozumienie Bóg nie dopuści do szczepień tak jak napisałem we wczorajszym artykule na swoim blogu .

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.


Codziennie na kolanach PROŚMY Ojca aby to przerwał a On nas wysłucha i wybawi owce od rzezi ze względu na swoje Święte Imię i obietnicę daną pod przysięgą i to ...WOELOKROTNIE !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7475
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

26th Październik 2020, 06:00
Message reputation : 100% (2 votes)
A ja właśnie podczas pisania tego posta przez Bartka miałem taką niezwykłą myśl, którą podejrzewam, że otrzymałem od Boga.


Z góry zaznaczę, ze nie miałem żadnych typowych prorockich i biblijnych objawień, jakie otrzymywali prorocy Boży.


Czyli nie uważam się za natchnionego!!!


A odkryłem niezwykłą logikę porwania 144.000.


Z powodu groźby szczepień Bóg ich właśnie ochroni za pomocą porwania. Już mamy trzęsienia ziemi i eksplozje wulkanów świadczące o gniewie Bożym.


Jeżeli nastąpi porwanie PRZED SZCZEPIENIEM, szatan się wścieknie i poleci z upadłymi aniołami z pretensjami do Boga i wtedy w niebie wybuchnie wojna.


Objawienie 12:4  A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd niebieskich i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię. 5  I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu. 6  I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni. 7  I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,



Po opieczętowaniu chłopczyka (144 tyś) szatan będzie chciał zaatakować, najprawdopodobniej szczepionkami, ale Bóg ich porwie do nieba!!!!


Oczywiście, że mogę się mylić ale to jest bardzo logiczne!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

27th Październik 2020, 05:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Niby temat zastępczy ale czy tak do końca?

https://duckduckgo.com/?q=referendum+w+sprawie+aborcji&t=samsung&page=1&sexp=%7B"biaexp"%3A"b"%2C"msvrtexp"%3A"b"%2C"direxp"%3A"b"%2C"bltexp"%3A"d"%7D&pn=1&ia=web

Kto te kobiety i nie tylko wyprowadził na ulice?

Kto to zorganizował?


Dlaczego media tak o tym trąbią?!

Na mój rozum pachnie to przekrętem żydowskim nasienia węża ma kilometr!


Taka ogromna 'PANDEMIA' i tak się cackają z protestami???

No przecież TYLE tam kobiet....

Widzicie to ?

Do tego dochodzi do aktów ataków na ...kościoły jak w USA

Kto jest winien?

Oczywiście ZŁA prawica i kościół - jeszcze trochę i zaczną oskarżać Boga !

Tylko że fałszywa prawica w Polsce nic nie ma wspólnego z PRAWOŚCIĄ a Kościół ..chyba nie trzeba kończyć .


I to chasło- REFERENDUM .

Po co ?

Aby NAMÓWIĆ naród do zgody na tak WIELKIE łamanie Prawa Bożego.

Kto wie jakie dziecko się urodzi ?
Naukowcy ?, ci sami co krzyczą-" epidemia , szczepić wszystkich!"

Nawet jeśli to jest JUŻ drugi CZŁOWIEK , któremu zycie dal Bóg !

A Przykazanie mówi- " Nie zabijaj "
- dla tego chcą nam wmówić że embrion w łonie matki to jeszcze nie jest człowiek.


A czy od testów na płodzie nie uszkadza się właśnie tych maleństw?

A może wiele matek zabija swe dziecko ponieważ są najzwyczajniej w świecie okłamywane przez ...naukowców i lekarzy na pensji żydowskiej.

Media kreują teraz obraz i światopogląd pod to ewentualne referendum .

Czekać tylko niekończących się debat opinii 'ekspertów', coraz MOŻE więcej ZORGANIZOWANYCH demonstracji a kto wie i doczekamy się tego referendum w dobie tak ogromnej 'pandemi'?!

Widzicie ten absurd , to grubymi nićmi szyte kolejne oszustwo aby pozbawić Naród Wybrany u Boga Jego łaski!

Zatem temat zastępczy a również próba namówienia Polaków do AKCEPTACJI zabijania dzieci!!

I szatan może oskarżać Naród Wybrany przed Bogiem!

Warto się temu również przyglądać bo pamiętajmy że ONI zawsze mają ukryty cel WE WSZYSTKIM co robią, organizują i mówią poprzez swoje MEDIA .

A tym celem jest walka przeciwko Bogu, Synowi i ludzkości.

Tak kreują fałszywą rzeczywistość i sterują nami od lat .

Mogą tym tematem odwracać uwagę od obozów, szczepień i ruchów wojsk i jednocześnie urabiać owce Boga aby uwierzyły w to że zabijanie nienarodzonych dzieci nie jest ZŁE .

A może owieczki pójdą i zagłosują imiennie ZA ....

Pamiętajmy tego KTO nauczył ludzi zabijać nienarodzone dzieci i CZEMU to służy!

1 Księga Henicha
Rozdział 69:

12 Piąty ma na imię Kasdeja. Ten pokazał ludziom wszystkie złe ciosy duchów i demonów oraz ciosy atakujące embrion w łonie [matki] tak, że następuje poronienie. [Pokazał też ciosy atakujące] duszę. [Pokazał im] ukąszenia węża i porażenia w południe, dziecko bestii zwanej "samiec" [...]

Tekst jest urwany , ciekawe CO tak ważnego było dalej ?


i CZY jest 'szósty ' a może i 'siódmy ' .....?

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

27th Październik 2020, 08:10
Message reputation : 100% (1 vote)
 Do postu powyżej , z rana o "strajkach kobiet " ... jak nie czytaliście to warto przeczytać i wziąć to pod uwagę przy samodzielnej ocenie sytuacji która się klaruje w naszym kraju .

Właśnie odczytałem maila w pracy którego rozesłano do wszystkich działów ze jutro w moim niespełna 16 tysięcznym mieście odbędzie się strajk kobiet i żeby wziąć to pod uwagę przy dojeździe do pracy.

Strajk w obronie prawa do mordowania dzieci w takich pipidówach jak Krosno Odrzańskie i Gubin ?!!

To świadczy tylko że jest to zorganizowane i sterowane na cały kraj i ....opłacane przez bogatych Żydów!

Boże wybacz tym z tych  głupich  kobiet które pójdą tam ze zwykłej ignorancji i braku ROZUMU i nie daruj tym zbrodniarzą tej zagrywki wobec Ciebie i Twojego ludu !!

Wśród strajkujących napewno nie braknie podstawionych tzw ...aktywistów satanistów.

Boże nasz , prosimy chroń nasze kobiety od ICH smoczej mowy !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7475
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

27th Październik 2020, 14:12
Message reputation : 100% (2 votes)
Widziałem zdjęcia z tego protestu i praktycznie są dwa rozwiązania.

Jeżeli tak lubią maseczki na twarze, niech używają kondony aby grzeszyć.

Poza tym... same ułatwiają Bogu separację uczciwych Słowianek od wszetecznic.

Nie ważne czy to jest grupa Żydówek czy Polek czy razem strajkują.

Stają w ten sposób po stronie szatana, ponieważ pogardzają Bożym darem życia.

Owszem, nie wygląda to dobrze ale... chyba w ten sposób Naród Wybrany zmieści się i na pustyni

i w Ziemi Obiecanej.

Jeżeli ich sumienia im pozwalają na aborcję i jeszcze mają aż takie żądania...



Może to i dobrze, że same odrzucają w ten sposób Boga, małżeństwo i Królestwo Boże.



W Królestwie Bożym tego na 100% nie będzie. Jak zabije własne dziecko, sama nie pożyje dużo dłużej!


Bogu nie chodzi o ilość ale o jakość.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

31st Październik 2020, 20:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Muszę przyznać że początkowo jak usłyszałem o tych strajkach kobiet poczułem ogromy gniew na takie ...zachowanie , taką bezbożność .

Trochę czasu zajęło mi aby ochłonąć i poczułem smutek że tyle bezmyślnych kobiet pójdzie tam strajkować .

Ale przez ostatnie dni zaobserwowałem dziwne zjawisko. Ludzie zwariowali...
Widziałem samochód, w sumie z okna widzę co dzień, na którego masce jest czerwonym lakierem napisane :

" PRAWO KOBIET" i namalowana czerwona błyskawica .

Mało tego na przednim siedzeniu jest ...fotelik dziecięcy.

Inni również mają takie żółte wiszące trójkąty w samochodach z tym samym PRAWEM KOBIET

A PRAWO BOŻE ?!!!

Mają je gdzieś.


Po poście Lusi z informacją o OFICJALNYM poparciu SATANISTÓW dla tych strajków nie mam juz żadnych wątpliwości.

Jest tak jak pisałeś Henryku.

Odsiew się zaczyna .

To stawanie po ...lewicy i przeciwko Bogu. Wskazywanie się pogardą dla Boga i Jego Przykazań.

Obecna 'prawica' w Polsce robi wszystko aby ludzie poszli na ...LEWICE .
Widzicie to ?
Oni chcą zrzucić całą winę za WSZYSTKO na Boga .

Kościół też chcą zrzucić na Boga .Po to powstał Kościół.


Ta sprawa z tym prawem do zabijania niemowląt w łonach matek czyli poprawnie politycznie po ŻYDOWSKU - aborcjami jest początkiem odsiewu.

Co niektórzy mogą powiedzieć że to dla tego żeby nie męczyć się z chorym dzieckiem.

Dzieci robią się chore po SZCZEPIENIACH . A ONI MÓWIĄ że to wady ...GENETYCZNE czyli DNA .

Testy genetyczne płodu to zwykła ściema tak jak obecne testy na ...COVID .

Ściema która może uszkodzić płód.



Diabeł i reszta przeciwników, buntowników robią wszystko aby ludzie staneli przeciwko Bogu .

I tak wzięcie znamienia liczby imienia Bestii będzie wypaarciem się publicznie Boga i Syna a opowiedzeniem się po LEWICY aby pójść wprost do jeziora ognistego.

Lewica odrzuca Boga i Isusa Chrystusa na rzecz obrzydliwosci i wszelkich zboczonych odchyleń jakie tylko można sobie wyobrazić.

Bestia będzie mordować tych którzy nie wyprą się Boga i Syna Bożego!

Tym będzie wzięcie znamienia właśnie stanieciem po LEWICY.

Tak silnie staną że żadne plagi Boże ich nie zmusza do tego aby ...oddali chwałę Bogu i ŻYLI .

To wszystko składa w logiczną całość .

Ich gra zaczyna być coraz bardziej widoczna.... fałszywa prawica ma przekonać ludzi do lewicy .



Slowianie na pustyni również zostaną osądzeni i znajdą się tam również lewicowcy , których Bóg nie wpuści do ziemi izraelskiej.

Ostani artykuł Henryka bardzo prosto wyjaśnia jak szatan działa w tej grze przeciwko Bogu od tysiącleci.

https://www.zbawienie.com/walka-przeciwko-Bogu.htm


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

1st Listopad 2020, 18:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Do posta Lusi dzisiejszego i dwóch kolejnych chciałbym dodać parę słów.

https://zbawienie.forumotion.com/t362p575-moje-posty-lusia#19223

Zamieszczam tutaj dla porządku i estetyki forum .Jest nas trójka i musimy dbać o przejrzystość i prostość przeczytania każdego posta .

Nie wiemy w jaki sposób szatan dowie się o składzie 144 000 .

Pewnym jest że jak tylko "niewiasta porodzi " to przeciwnik zaatakuje i nastąpi porwanie oraz interwencja Syna Bożego Isusa Mesjasza .

Nie będzie w stanie wyrządzić zapieczetowanym żadnej krzywdy bo nastąpi porwanie tak jak Narodowi Wybranemu ponieważ w tym czasie będzie zajęty wojną w niebie właśnie o porwanych.Po porażce z Michałem gdy ponownie znajdzie się na ziemi wyrzucony z nieba NA ZAWSZE zaatakuje Słowian idących na pustynię i Bóg wystąpi w ich obronie tak jak to zrobił z armią faraona.

Ziemia pochłonie armię szatana .

Objawienie Isusa
Rozdział 12:

(15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.

(16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.

Księga Henocha
Rozdział 90:

18 Zobaczyłem, jak Pan owiec podszedł do nich, wziął do ręki laskę gniewu i uderzył nią o ziemię. Ziemia się rozstąpiła i wszystkie zwierzęta oraz ptaki nieba odstąpiły od owiec, pogrążyły się w ziemi, ta nad nimi zamknęła się.


Musimy być GOTOWI na atak i.... OCALENIE !


Jaki będzie ten atak ?

Nie wiemy i dlatego uważam że nasze próby zrozumienia jak on będzie wyglądał są swego rodzaju...ehhh wyobraźnią dziecięcą dla naszego Ojca . Very Happy  Smile

Bóg nas traktuje jak dzieci bo nimi jesteśmy i wie kto ma jaką wyobraźnię i serce .

Jeżeli wyobrażamy sobie rzeczy dobre i w dobrym celu to nic w tym złego. Tak jak próbujemy zrozumieć JAK to się zacznie.

Ja np mam od kilku miesięcy podejrzenia ( nie podałem tego na forum bo to MOJA wyobraźnia) .

Te nowe termometry do mierzenia temperatur przed wejściem do pracy . Dlaczego w moim zakładzie ANI razu NIKOMU nie pokazały nawet 37 stopni ?
Dlaczego nie pokazują wskazania i dlaczego tak szybko to trwa .

Poprzednie termometry nim piknely to miało około 3 sekund i często ktoś miał podwyższoną temperaturę , czekał kilka minut pomiar powtarzano i zazwyczaj było ok .

Teraz pomiar trwa tak że przystawiają do głowy i heja dalej , nic nie pika, nic nie pokazują ludziom żadnego pomiaru i NIKOMU jeszcze NIGDY nie pokazało nawet 37 stopni .

I dlaczego każą strzelać w środek czoła??

Kontrolowana opozycja mówi że To żeby napromieniować szyszynke ...

Jest to dla mnie podejrzane a pieczęć Boga ma być właśnie na czole...

Ale to TYLKO moje spostrzeżenia, myśli czyli WYOBRAŹNIA ale czuwam i jestem podejrzliwy i ostrożny . Tak jak w stosunku do węża zwierzecia trzeba być BARDZO czujnym i ostrożnym .Dlatego też Bóg nazwał tego przeciwnika szatana WĘŻEM.

Proste - Słowo Boże jest proste , tak jak wąska droga tylko że nie można iść bez Boga czyli być... BEZbożnym .

To co napisałem z tym termometrem to tylko przykład i POD ŻADNYM pozorem nie sugerujcie się tym .

Dodam jeszcze że chodzę w czapce futbolowce i nie ściągam jej i mi strzelają w policzek :-)

Powtórzę LICZĄ się tylko Słowa Boże a prób i sposobów szatana może być kilka lub nawet kilkanaście na rozgryzienie kim są 144 000 lecz WSZYSTKIE spełzną na NICZYM !

Ponieważ nim nie nastanie czas on się NIE DOWIE ponieważ Bóg wyznaczył czas na wszystko. I musi sie z tym pogodzić  Laughing

Widzicie jakie to proste!

Objawienie Isusa
Rozdział 12:

(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, SKORO tylko porodzi, pożreć jej dziecię.

Koniec pieczetowania będzie oznaczał od razu wiedzę szatana KTO jest zapieczętowany, zaatakuje i nastąpi porwanie i wkroczenie tak UPRAGNIONEGO przez nas naszego Króla Isusa Chrystusa.

Dlatego musimy ufać Bogu Ojcu na 100 procent i nie dać się zastraszyć IM ani zwieść- A uniknąć tego można tylko będąc w dobrym kontakcie z Bogiem karmiąc się pokarmem żywota do którego macie swobodny dostęp tak jak do Boga .


Wiecie o czym mowa - czasem wystarczy jedna modlitwa do Ojca i nim kończymy się modlić już jesteśmy spokojni i uspokojeni oraz ...wzmocnieni !

A co do wyobraźni:

2 Ezdrasza
Rozdział 16:
(54) Oto Pan zna wszystkie uczynki ludzi, ich wyobraźnię, ich myśli oraz ich serca.

Wyobrażamy sobie i myślimy o proroctwach Boga naszego w DOBRYM celu - On to rozumie ponieważ jest wyrozumiały jak każdy kochający ojciec.



Czuwajmy, nie wątpmy i "bądźmy gotowi" jak mówi proroctwo !

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

3rd Listopad 2020, 16:45
Message reputation : 100% (2 votes)
 Prawdopodobnie według mojej oceny rząd PiS czyli FAŁSZYWEJ  PRAWICY zostanie zlikwidowany.

Zgodnie z proroctwami zmiany na nowych 10 króli i zniszczeniu Wielkiej Nierządnicy.

Kościoły są atakowane i to zgodnie z planem 3 wojny  .Kościół jest utożsamiany z Bogiem i ...Isusem Chrystusem . I o to własnie chodziło szatanowi .

Obecny tzw Strajk Kobiet czyli ...PIEKŁO KOBIET z czerwoną błyskawica ( ich własne szatańskie logo) jest tylko początkiem ataku na PRAWICE .Zaznaczmy fałszywą prawicę która tyle lat zwodziła ludzi już nie mówiąc o Kościele który przez tysiąclecia udawał PRAWICE .

Wszystko to ma na celu pchnięcie ludzi w LEWICE czyli wszystko co związane z BEZbożnością. Odrzucenie Boga i Isusa Chrystusa .

Wszystkie sondaże mają na celu przygotowanie ludzi na "liczby "tych którzy są gotowi odrzucić Boga.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/polacy-popierają-protesty-głównie-mężczyźni/ar-BB1aBTVr

Takich statystyk jest więcej- całe mnóstwo.

Aby 'większość' która" jest za" była PRZYKLADEM że ta większość ma rację .

Nic dalszego od prawdy!

Księga Wyjścia
Rozdział 23:

(2) Nie przyłączaj się do większości ku ZŁEMU i nie składaj w spornej sprawie świadectwa za większością, by łamać PRAWO.

Zapamiętajcie to bo od tego może  zależeć wasze dobre imię u Boga !


Robi się to pomału stopniowo od lat a zbrodnie kościoła dokonane przez wieki tylko dopełniają czary goryczy.


Jak wiemy Bóg wyprowadzi swój Naród Wybrany i sam go osądzi i oddzelli bezbożnych od sprawiedliwych. Patrząc na to co się dzieje w Polsce to ilu nas może tu być 5 milionów może 10 ?

To wie tylko Bóg !

szatan robi wszystko aby nabuntować jak największą liczbę ludzi przeciwko Bogu.

Motto szatana to bądź sam sobie bogiem, decyduj sam o swoim życiu, rób to co ci sprawia przyjemność - "Czujesz się dobrze , czynisz dobrze "

Tak brzmi chasło reklamowe znanej czekolady w Polsce - to jawny satanizm- pedofile czują się dobrze jak gwałcą dzieci ... Nie muszę kończyć!

Wielu na to pójdzie to znaczy na tą szatańską wolność - " jesteś bogiem"

Wielu już poszło...a postulaty "Strajku Kobiet " rosną.

Oszustwo epidemii i groźba eksterminacji Słowian nie jest tak ważne dla nich  jak rodzący się bunt przeciwko Bogu w naszym kraju !

Tak jest to bunt, pomimo że skierowany w chrześcijaństwo to jest to na mój rozum początek wprowadzania i dawania podłoża pod "doktryne lucyfera" zgodnie z planem 3 wojny światowej.

Wrogowie chcą aby Bóg nie wystąpił w obronie swego narodu z powodu BUNTU .Tak się cwane bestie bronią.

Tak to wymyślili !

Lecz nie będzie im to dane- koniec pasterzowania złych pasterzy , którzy zabijali więcej owiec niż mieli nakazane od Boga !

Bóg sam już osądzi Izraela na pustyni
.


A potem wielu odrzuci Boga i Syna i weźmie znamię bestii  pomimo  jawnego działania na ziemi Ojca z Synem .

Czy zatem mamy ICH żałować?!

Dwóch świadków będą uważać za udręczenie.

Pomimo plag Bożych nie ukorzą się i nie oddadzą czci Bogu- Nie padną na twarz przed Królem i Władcą wszystkiego i wszystkich !

Wyjątkiem będą ci co przeraża się po zmartwychwstaniu dwóch świadków Bożych.

Reszta będzie ginąć i zginą słusznie bo ziemia należy do Boga i da On prawo do życia na niej tylko tym których uzna za sprawiedliwych.

Tych co odrzucą Boga po prostu zmiecie On z powierzchni ziemi, tak jak bestie i szatana!

Wybór bestii i przyjęcie jej znamienia to odrzucenie Boga publiczne czyli staniecie po LEWICY, która idzie na zagładę w jeziorze ognia .

Bestia zatem będzie i jest, lewicową obrzydliwością tak jak 10 nowych króli którzy będą działali zgodnie z bestią.

Nie ma na ziemi wśród władz obecnie żadnej PRAWICY - wszystkie to oszustwo fałszywej prawicy aby móc oskarżać Boga !

Rządami prawicy było Królestwo Salomona i takie też będzie Krolestwo Boże z Królem absolutnym Isusem Chrystusem tym razem na całą ziemię i dla LEWICY nie będzie w nim miejsca!


Módlmy się o to do Boga codziennie na kolanach jako przed Władcą i Królem WSZYSTKIEGO i wszystkich !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

5th Listopad 2020, 18:08
Message reputation : 100% (2 votes)
Widać ich strategię, nietrudno było się domyśleć

https://zbawienie.forumotion.com/t362p575-moje-posty-lusia#19236

Według nich KAŻDY jest chory tylko trzeba go 'zdiagnozować ' za pomocą 'testu'.

Zatem wszyscy chorujemy według szatańskiej władzy i trzeba będzie zaszczepić wszystkich....lecz o tym jeszcze oficjalnie ludziom nie mówią.


Pomału, stopniowo ,nie wszystko na raz - będziemy wam dozować wrażenia !

Droga na rzeź musi przebiegać spokojnie , bez brawury i nie nerwowo .Nie wystraszymy was za wcześnie, do końca macie współpracować i myśleć że to dla waszego dobra ! Macie się bać ale ...NIE NAS tylko .... WIRUSA i siebie nawzajem .


Jeżeli tak się sprawy mają i jesteśmy wszyscy chorzy a jak nie mamy objawów to jesteśmy bezobjawowi ,to jak leczyć cały naród?!

Łóżek w szpitalach nie starczy, tak jak w tych obozach....może wyznaczyć w każdym dużym mieście jakąś dzielnicę na rodzaj ogrodzonego terenu gdzie będą przebywać' zakażeni' aż będzie szczepionka .

Takie TYMCZASOWE rozwiązanie!

Tak jak getto podczas 2 wojny światowej w Warszawie .

Ale idźmy dalej, skoro WSZYSCY się zaraźlili a jak jeszcze nie to wkrótce każdy Polak będzie zakażony. Mówią że dziennie nawet 1 milion się zakaża A o TYM NIE WIE! BEZOBJAWOWO!

No idźmy dalej. Uznajemy że cały naród wymaga pomocy. To niech jednym wielkim obozem będzie CAŁE TERETORIUM Rzeczpospolitej.

Podzielimy dzielnicę i ulice na godziny policyjne i tak mieszkasz w dzielnicy " Mokotow" to czas na zakupy masz tylko od 13 Do 14:30 , potem czas na resztę- musisz być odpowiedzialny- siedź w domu.

Pracujesz? Czekaj damy ci przepustkę...pod okupacją 3 Rzeszy też wam dawaliśmy tylko wtedy nazywało się to "papiery" znacie to z filmów przecież!

A jak będzie szczepionka to zaszczepimy wszystkich, na początek tylko wybrańców ochotników, potem zaczniemy podawać POZYTYWNE wiadomości- liczba zakażonych spada !

Hurra!!! Szczepionka działa. CUD ! Pokonaliśmy pandemie !

Kłamstwem można swobodnie operować .

Czy popuszczą w tym co obserwujemy na codzień ?

Prawdopodobnie nie.

Nie mówię że będą szczepić przymusowo lecz że TEGO CHCĄ.

Do tego to zmierza .

Jestem przekonany że Bóg im na to nie pozwoli i nie będa szczepić tym genetycznym specyfikiem zmieniającym nasze DNA Boże .

Tutaj zawarłem argumenty :

https://arzareth.home.blog/2020/10/25/bardzo-bliski-czas-zakonczenia-wyznaczonej-przez-boga-niewoli-izraela/


Pamiętajcie że Bóg NAM OBIECAŁ !

2 Ezdrasza
Rozdział 15:

(5) Mówi Pan, "Oto sprowadzę zło na świat, miecz i głód, śmierć i zniszczenie.

(6) Gdyż nieprawość rozprzestrzeniła się na wszystkich ziemiach, a ich SZKODLIWE UCZYNKI osiągnęły swój limit.

(7) "Dlatego" - mówi Pan:

(Cool "już nie będę milczał z powodu ich bezbożnych działań, które niegodnie czynią, ani nie będę więcej tolerował ich złych praktyk. Oto krew niewinna i sprawiedliwa woła do mnie, a dusze sprawiedliwych wołają nieustannie.

(9) Z pewnością pomszczę ich,"mówi Pan," i przyjmę na siebie wszelką niewinną krew z pomiędzy nich.

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."



Prośmy Ojca codziennie o ujawnienie tego oszustwa przez Syna Bożego i uwolnienie Słowian Izraela od władzy szatana i jego nasienia !


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 2:



(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

10th Listopad 2020, 13:55
Message reputation : 100% (2 votes)
Parę linków ma temat nam dobrze znany..


https://www.rzg.pl/127264/ilosci-wojsk-usa-w-polsce/

Andrzej Duda podpisał tą umowę zatem wszystko zgodnie z procedurami i zapięte na ostatni guzik.

Dalej:

https://m.telewizjarepublika.pl/usa-zaplaca-za-szkolenia-wyposazenie-i-rozmieszczenie-sil-amerykanskich-w-polsce,105614.html

Wspaniali Amerykanie zapłacą za szkolenia i wyposażenia. Nie wiadomo ile w tym prawdy- nie zmienia to faktu że to z naszej UCZCIWEJ pracy tzn podatków utrzymuje się szatański rząd nasienia węża w Polsce .


Ewangelia Mateusza
Rozdział 22:

(15) Wtedy faryzeusze, odszedłszy, naradzali się, jakby go usidlić słowem.

(16) I wysłali do niego uczniów swoich wraz z Herodianami, którzy powiedzieli: Nauczycielu, wiemy, że jesteś szczery i drogi Bożej w prawdzie uczysz, i na nikim ci nie zależy, albowiem nie oglądasz się na osobę ludzką.

(17) Powiedz nam przeto: Jak ci się zdaje? Czy należy płacić podatek cesarzowi, czy nie?

(18) A Isus, poznawszy ich złośliwość, rzekł: Czemu mnie kusicie, obłudnicy?

(19) Pokażcie mi monetę podatkową; a oni przynieśli mu denar.

(20) I rzecze im: Czyja to podobizna i czyj napis?

(21) Powiadają: Cesarza. Wtedy mówi do nich: Oddawajcie więc, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co Bożego, Bogu.

(22) A gdy to usłyszeli, zdziwili się, po czym opuścili go i odeszli.


Oddajemy to co orła rzymskiego jemu a co Boga Bogu.

Posłuszeństwo wobec Przykazań tego PO PIERWSZE oczekuje od nas Bóg .

I to wystarczy do uzyskania zbawienia czyli życia wiecznego .

Lecz my idziemy dalej i nasze poznanie wzrasta bo zostaliśmy oddani Synowi Bożemu Isusowi Mesjaszowi .

Jesteśmy dziećmi bożymi na mocy tego PRAWA !

Jana 1:

(12) Tym zaś, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego,


Zostaliśmy wykupieni z TEGO ŚWIATA na potrzeby przyszłego Królestwa Bożego.

O to walczymy, tego pragniemy i to podoba się naszemu Ojcu że nasze serca są wolne od ... KORUPCJII tego zepsutego świata .

Chęć zwycięstwa ku chwale naszego Boga to nic złego ani mierzenie za wysoko .

Świadomy wybór tej drogi sprawia tylko radość naszemu Ojcu i powoduje Jego wsparcie i kierownictwo Duchem Prawdy - Jego Duchem!

Ewangelia Jana
Rozdział 7:
(37) A w ostatnim, wielkim dniu święta stanął Isus i głośno zawołał: Jeśli kto pragnie, niech przyjdzie do mnie i pije.

(38) Kto wierzy we mnie, jak powiada Pismo, z wnętrza jego popłyną rzeki wody żywej.

(39) A to mówił o Duchu, którego mieli otrzymać ci, którzy w niego uwierzyli; albowiem Duch Święty nie był jeszcze dany, gdyż Isus nie był jeszcze uwielbiony.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 7:

(7) Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a otworzą wam.

(Cool Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto puka, temu otworzą.

(9) Czy jest wśród was człowiek, który dałby synowi kamień, gdy prosi o chleb?

(10) Albo, gdy go będzie prosił o rybę, da mu węża?

(11) Jeżeli wy, będąc złymi, potraficie dawać dobre dary dzieciom swoim, o ile bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da dobre rzeczy tym, którzy go proszą.

(12) A więc wszystko, co chcielibyście, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; takie bowiem jest prawo i prorocy

(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zniszczenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.

(14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

Jakuba 4:
(5) Albo czy sądzicie, że na próżno Pismo mówi: Zazdrośnie chce On mieć tylko dla siebie ducha, któremu dał w nas mieszkanie?


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

11th Listopad 2020, 09:55
Message reputation : 100% (2 votes)
Święto niepodległości..

Wobec Kogo  NIEpodległości?


Wobec Boga!

Słowianie nie podlegają i nie chcą podlegać Bogu w niczym .Dowód: totalny brak poszanowania dla Jego Przykazań!

Nawet do głowy im nie przyjdzie aby COKOLWIEK sprawdzić.

Myślą że są wolni . Hańba!

Oddani w lenno chzazarskiemu nasieniu węża wykazujący się bezgraniczną ignorancją wobec sytuacji w jakiej się znaleźli .

Myślą że Kaczyński to głowa. Dalej nie potrafią pomyśleć i coś sprawdzić. Ignorancja godna pożałowania .

Bojkot z naszej strony totalnie tego święta niepodległości ponieważ my jesteśmy PODLEGLI naszemu Bogu oraz Synowi Królowi Isusowi Chrystusowi.

A Im nie musimy POKAZYWAĆ obłudnie swego 'patriotyzmu' .

Pokazujemy na codzień naszą bezkompromisową postawą wobec tego świata . I róbmy tak nadal.

Bóg z Synem widzą kim naprawdę jesteśmy i co mamy w sercu i nie potrzeba im pustych gestów w postaci celebracji corocznej HAŃBY Izraela .

Jakuba 4:
(7) Przeto poddajcie się Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was.

(Cool Zbliżcie się do Boga, a zbliży się do was. Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, ludzie o rozdwojonej duszy.

Tego Naród Wybrany nie robi, nawet im to do głowy nie przyjdzie .Dlatego Bóg już wkrótce wystąpi aby Jego Święte Imię nie było już dalej przedmiotem hańby na jaką naraże je Jego NEZROZUMNY Naród Wybrany .

Izrael to wyłączna własność Boga!

Księga Ezechiela
Rozdział 36:
(22) Dlatego tak powiedz domowi Izraela: Tak powiedział Pan: Ja nie robię tego, o domu Izraela, dla was ale ze z powodu mojego świętego imienia, które sprofanowaliście pośród narodów, do których przybyliście.

(23) Dlatego uświęcę moje wielkie imię, które zostało sprofanowane pomiędzy narodami, i narody poznają, że Ja jestem Pan, gdy okażę się święty wśród was na ich oczach .

(24) I zabiorę was spośród narodów, i zgromadzę was ze wszystkich ziem; i przyprowadzę was do waszej własnej ziemi,

(25) I pokropię was czystą wodą, i będziecie oczyszczeni od wszystkich waszych nieczystości i od wszystkich waszych bałwanów was oczyszczę.

(26) I dam wam serce nowe, i umieszczę nowego ducha w was, i usunę serce kamienne z waszego ciała, a dam wam serce mięsiste.

(27) Mojego Ducha włożę do waszego wnętrza i spowoduję, że będziecie postępować według moich rozporządzeń,  będziecie przestrzegać moich postanowień i wykonywać je.

(28) I będziecie mieszkać w ziemi, którą dałem waszym ojcom; i będziecie dla mnie ludem, a Ja będę dla was Bogiem

Rozdział 20:
(32) I nie stanie się to, co wam na myśl przychodzi, gdy mówicie: Będziemy jak narody, jak plemiona ziemi, będziemy wielbić przedmioty i kamienie.

(33) Jak żyję - mówi Wszechmocny Pan - będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.

(39) Lecz wy, domu izraelski - tak mówi Wszechmocny Pan - odrzućcie od siebie wasze ohydne praktyki. Lecz potem na pewno będziecie mnie słuchać i mojego świętego imienia już nie będziecie bezcześcili swoimi darami i swoimi bałwanami.


Uczyń jak powiedziałeś Boże Wszechmogący Ojcze nasz prosimy .  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

14th Listopad 2020, 11:53
Message reputation : 100% (2 votes)
Koniecznie przeczytajcie dzisiejszy post Henryka :

https://zbawienie.forumotion.com/t384p200-czasy-konca-wiadomosci-zwiazane-z-czasami-konca#19314

Poświadcza to o czym wiemy już od jakiegoś czasu i pasuje to wszystko do proroctw Boga naszego i tych podanych nam przez Syna Bożego Isusa Mesjasza .


Zagrywka ze szczepieniami zmieniającym nasze DNA pod nasienie węża abyśmy ZAAKCEPTOWALI jawny satanizm jest buntem wobec Boga jakiego nie było od Edenu kiedy to szatan...otrzymał KARĘ ŚMKERCI .

Szczególnie że ONI dążą do zabicia nas rękoma Boga a tymi szczepieniami chcą niejako ....ZMUSIĆ Boga aby stał się On więźniem własnego Słowa !!!!

Brzmi szalenie ?

Pewnie że tak i w dodatku jest to tak BEZCZELNE ze strony szatana że brak mi słów. Tonący brzytwy się chwyta i tak też jest z szatanem !



Bóg nie dopuści aby Jego wyroki były WYMUSZANE w tak niesprawiedliwy sposób przez NIKOGO !!!



Pisałem o tym w poprzednim artykule:

https://arzareth.home.blog/2020/10/25/bardzo-bliski-czas-zakonczenia-wyznaczonej-przez-boga-niewoli-izraela/


Bracia i siostry znamy strategię węża i mamy proroctwa Boże wszystko nam wyjaśniające .

Patrzmy pod tym kątem ponieważ wszystko inne to iluzja która karmią ludzi . Mogą znów dać trochę luzu ludziom aby znowu wyskoczyć z 3 fazą na wiosnę... Jedno jest pewne będą chcieli nas szczepić i Bóg to przerwie .

Prośmy Go codziennie o to!

Wczoraj zrozumiałem również to proroctwo z Psalmu 2 . Nastąpił potężny bunt wobec Boga i Syna , ostateczna próba zrzucenia Ich władzy. I z tym mamy właśnie do czynienia... Oni nigdy nie ugną karku przed Bogiem i Isusem Chrystusem naszym Królem. Musimy to koniecznie zrozumieć aby ...nie żałować zdrajców i buntowników gdy przyjdzie czas wyboru dla każdego.

(1) Dlaczego poganie szaleją, a narody myślą o próżnych rzeczach?

(2) Królowie ziemi powstali, a władcy zebrali się przeciwko Panu i przeciw Jego Pomazańcowi

(3) mówiąc; zerwijmy ich więzy i zrzućmy z siebie ich jarzmo!

(4) Ten, kto mieszka w niebie, wyśmieje ich z pogardą, a Pan będzie z nich drwił.

(5) Wtedy przemówi do nich w swym gniewie i sprawi im kłopot w swojej furii.

(6) Ale ja zostałem uczyniony przez niego królem na Syjonie, Jego świętej górze

(7) ogłaszając zarządzenie Pana: Pan rzekł do mnie: Ty jesteś moim Synem, dziś cię zrodziłem.

(Cool Proś mnie, a dam tobie pogan jako dziedzictwo twe, a krańce ziemi za posiadłość twoją.

(9) Będziesz nimi rządził prętem żelaznym; rozbijesz je na kawałki jak naczynia garncarza.

Niech się stanie w Imieniu Isusa Chrystusa prosimy o to Ojcze ! [/b]

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

14th Listopad 2020, 20:04
Message reputation : 100% (2 votes)
I nie trzeba było długo czekać.

Ogłosili oficjalnie .

"Minister Niedzielski: Planujemy zaszczepić całą populację ..."

https://duckduckgo.com/?q=niedzielski+chcemy+zaszczepic&t=samsung&ia=web

I bardzo dobrze!

Kończmy z pozorami.


Niech każdy mieszkaniec Polski wie do czego dążą.

Może to zmusi co niektórych mądrzejszych naszych rodaków do porzucenia drogi ignorancji i ...POSZUKIWANIA PRAWDY .

A szczere poszukiwanie prawdy kończy się...znalezieniem Boga zgodnie z Jego Słowem !


Dodam jeszcze że Naród Wybrany zostanie wyprowadzony na pustynie jako " owce idące na rzeź" zgodnie z proroctwem .

2 Ezdrasza
Rozdział 15:

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."


Dlatego nie spodziewajmy się większego przebudzenia świadomości narodowej PRZED przybyciem Syna Bożego na którego przybycie będą oczekiwać tylko ci którym zostało to dane od Ojca .

Ci którzy czuwają!


Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.


Ogólnie moim zdaniem bardzo dobra wiadomość przekazana nam za pomocą marionetki szatana pana Niedzielskiego.

W sumie o to się modliliśmy - o zagranie w otwarte karty! Zero złudzeń- poinformowali nas o prawdziwym celu COVID 19.

Nie daruj im Ojcze tego otwartego ataku na Twój Lud prosimy.


------------

Dodane kilka minut później

Lusia dała tą samą informacje w tym samym czasie. Exclamation  Exclamation

https://zbawienie.forumotion.com/t362p600-moje-posty-lusia#19317

Raczej napewno jest to próba ataku na 'chłopczyka' i Niewiaste. Pamietajmy że 144 000 to priorytet szatana , który prawdopodobnie zaczął działać na ślepo .

Jak pisałem w dzisiejszym poście  wyżej - tonący brzytwy się chwyta


Objawienie Isusa
Rozdział 12:
(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro TYLKO porodzi, pożreć jej dziecię.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

18th Listopad 2020, 14:35
Message reputation : 100% (2 votes)
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/program-odbudowy-zdrowia-polaków-niedzielski-przedstawił-założenia/ar-BB1b7UY5

 "Ważnym punktem programu będzie wzmocnienie ochrony zdrowia psychicznego społeczeństwa. Niedzielski zwrócił uwagę, że podczas pandemii koronawirusa ta sfera życia jest wystawiona na wyjątkowo ciężką próbę.

– Według badań przeprowadzonych przez specjalistów, pandemia ma ogromne skutki dla zdrowia psychicznego Polaków. Ten czas odosobnienia, izolacji, ograniczenia kontaktów międzyludzkich szczególnie źle odbija się w grupie młodzieży i to oni są tą pandemią od strony psychicznej najbardziej dotknięci, dlatego będziemy kontynuowali proces rozbudowany tzw. opieki środowiskowej dla młodzieży i dorosłych – powiedział Niedzielski."
 


Zdrowie psychiczne definiuje psychiatra i z każdego można zrobić 'wariata' szczególnie jeżeli  takie będą rozkazy z tzw ministerstwa zdrowia .

Dodać do tego recepty na psychotropy czyli zwyczajne LEGALNE narkotyki z aptek i mamy ...'CHOROBE' .


Wyjątkowo niepokojące jest zwrócenie uwagi na młodzież...

Ucisk się wzmaga i na każdej płaszczyźnie życia widać nadchodzące zagrożenia , które tłumaczy się...po prostu " COVIDEM"


Prośmy Boga codziennie na kolanach o ratunek i ukaranie zbrodniarzy nasienia węża!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

22nd Listopad 2020, 15:03
Koniecznie przeczytajcie tłumaczenie artykułu wyjaśniającego szczepionki mRNA który zamieścił Henryk.

https://zbawienie.forumotion.com/t364p125-zacznijmy-nieco-informowac-polakow-slowian#19367

Nie ma w nim słowa o Bogu i usunięciu tzw genu Bożego z naszego DNA lecz to jawne wystąpienie przeciwko COVID i....szatanowi, który chce tak zmienić ludzi aby przestali kochać Boga i zginęli z Jego ręki.

Kennedy najwyraźniej pracuje dla Bestii lub ...jest jedną z jej głów!

Tego nie wiemy , jednak upadli chyba zdają sobie sprawę że ta tzw szczepionka wywoła straszny i słuszny gniew Boga .

Gniew którego NAPEWNO chcą uniknąć.

Z drugiej strony ujawnianie szczepionki COVID może być poważnym czynnikiem zapalnym do wywołania 3 wojny światowej i to od USA gdzie ludzie mają broń czyli po prostu mogą wziąć karabin i ...iść na wojnę.

Plany w planach wewnątrz planów...

I bardzo ważna kwestia- to z woli Boga nastąpi zmiana na nowych 10 króli i jawne wystąpienie Bestii przeciwko Wielkiej Nierządnicy i zniszczenie USA .



W Polsce ogłosili że za 100 dni prawdopodobnie będą mieli już ta szczepionkę.


Poniżej artykuł który rzuca nam światło na ICH strategię :

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/koronawirus/co-dalej-z-obostrzeniami-premier-morawiecki-ogłosił-plan-na-najbliższe-tygodnie/ar-BB1be7fo?li=BBr5CAq

Mateusz Morawiecki satanista chazarski Żyd podległy Edomowi :

"Przed nami pewien okres, który nazywamy "sto dni solidarności". Na końcu tego okresu jest wysoce prawdopodobne, że będzie dostępna szczepionka - mówił dalej Morawiecki. - Przed nami też okres Świąt Bożego Narodzenia. Chcę zaapelować, żeby to były spotkania w małym gronie, wśród najbliższych, żeby nie przemieszczać się między miastami - apelował. "
 


Takie słowa przekazał Narodowi Wybranemu ten sługa Edomu na żołdzie szatana biorący swoją zapłatę za swoja służbę .

Jeszce tylko zapłata od Boga i Króla Isusa Chrystusa - sprawiedliwa zapłata .


Drugi artykuł na temat zapatrywania się polskiego społeczeństwa na temat szczepionki COVID mRNA . W sumie artykuł sugeruje nam i to dość oczywiście że będą chcieli zaszczepić wszystkich.

I bardzo dobrze !

To spowoduje tak wielku gniew Boży że skróci On te dni bo Jego owce zostały by poważnie skażone i zepsute . I to cel szatana aby owce , nawet jeżeli teraz są ślepe zostały NIEGODNE ..miłosierdzia Bożego Jego sądu na pustyni .

Już nie mówiąc o tych spośród  144 000 , którzy zostaną porwani i w ten sposób uratowani.

Artykuł:

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,26530018,rzeczpospolita-polacy-sa-niechetni-szczepieniom-na-covid-19.html?utm_campaign=amtpc_deale_msn


Marcin Czech byly wiceminister zdrowia rządu szatana w Polsce - dla NAS żaden autorytet:

"Innego zdania - jak wskazuje dziennik - jest były wiceminister zdrowia, lekarz epidemiolog prof. Marcin Czech. - Mamy obowiązkowe szczepienia dzieci, a w obliczu zagrożenia epidemicznego zobligowałbym do szczepień również osoby pełnoletnie. Wobec niepełnej wiedzy społeczeństwa o Covid-19 moglibyśmy rozważyć bardziej rygorystyczne podejście - zaznacza."
 


Warto poczytać komentarze pod artykułem które są jawnym działaniem agentów służb szatana . Widać to gołym okiem jak manipulacja postępuje.

Macie swój rozum i Boga z Synem za obrońców i przewodników zatem analuzujcie i ...myślcie .

Przed nami 100 dni ogłoszonej wojy informacyjnej i manipulacji medialnej i spodziewajmy się wielu kłamstw i jeszcze większego oszustwa COVID .

Pamiętajcie o JEDNYM - ŻADNEJ formy miecza - nie dajcie się sprowokować tylko cierpliwie i w spokoju czekajmy na Bożą interwencję i powrót Syna Bożego naszego Króla Isusa Chrystusa.

Będąc wierni Przykazaniom - to nie jest rzeczą ..NIEMOŻLIWĄ!!!

Very Happy  Very Happy  Very Happy

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

22nd Listopad 2020, 15:13
Jakim dziełem jest ta szczepionka? Skoro w kazdej ludzkiej komórce sa geny i terapia genowa to trudny i ciężki oraz bardzo drogi proces w leczeniu. A tu jedna szczepionka zmieni sposob myślenia na zombie?
Tu proszę państwa w laboratorium nad szczepionką pracują ciemne siły...

Moim zdaniem choroby takie jak zespół downa powinny byc leczone terapią genową- nie czytalam jeszcze o przypadku " uzdrowienia" z tej choroby genetycznej. A tu wpuszczą doslownie kroplę tej substancji i cyk- ZOMBIE bez mózgu...


http://www.e-biotechnologia.pl/Artykuly/Terapia-genowa/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3339
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

26th Listopad 2020, 15:23
Message reputation : 100% (1 vote)
https://dorzeczy.pl/kraj/160200/ktora-maseczke-wolisz-mocny-spot-ministerstwa-zdrowia.html

Bez komentarza ....

Link do filmu:

https://youtu.be/6hEzDGrbXdo


Już niedługo pytanie do NICH - do nasienia węża .

Która stronę wolisz?

PRAWO czy LEWO !


Znamy odpowiedź od samego Syna Bożego Króla naszego Isusa Chrystusa!


Ewangelia Mateusza
Rozdział 25:

(31) A gdy przyjdzie Syn Człowieczy w chwale swojej i wszyscy aniołowie z nim, wtedy zasiądzie na tronie swej chwały.

(32) I będą zgromadzone przed nim wszystkie narody, i odłączy jedne od drugich, jak pasterz odłącza owce od kozłów.

(33) I ustawi owce po swojej prawicy, a kozły po lewicy.

(34) Wtedy powie król tym po swojej prawicy: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mego, odziedziczcie Królestwo przygotowane dla was od założenia świata.


(41) Wtedy powie i tym po lewicy: Idźcie precz ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny, zgotowany diabłu i jego aniołom.


(46) I odejdą ci na kaźń wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego.


Niech się stanie !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach